Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Uwagi Cypriana Polaka o tragedii smoleńskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te zdjęcia "z Okęcia" wyszły z photoshopa. Wygląda, że robił je amator. Do tego używał małego monitora. Czy to specjalnie tak zostało zrobione?

 

Pyta współpracujący kiedyś z Zespołem Parlamentarnym @kaczazupa: "Jeżeli dramat rozpoczął się przed brzozą, to kiedy?" - Opierając się na ruskich zapisach, których wiarygodność została już wielokrotnie i dawno podważona, proponuje tenże @kaczazupa "przesunięcie dramatu o kilkanaście metrów przed brzozę".

Ten bloger jest wyjątkowo odporny na wiedzę o tym, co wydarzyło się w kwietniu 2010 roku. Zapatrzony w kopie kopii nie zwraca uwagi na prawa fizyki i logiki, i uczepił się ostatnich sekund lotu, nie pytając o to, czy Tu-154M 101 w ogóle odleciał z Okęcia. W tym kontekście ważkie są poniższe uwagi i spostrzeżenia  Cypriana Polaka:

 

Pod artykułem  Zygmunta Białasa zatytułowanym „Brak dowodów na odlot Tu –154 M z Okęcia”, link:  //zygmuntbialas.salon24.pl/546756,brak-dowodow-na-odlot-tu-154m-101-z-okecia  - pojawiły się ciekawe komentarze. Postanowiłem odnieść się do nich w osobnej notce. W trakcie pisania jednak refleksje na bazie cytowanej poniżej uwagi blogera @ WTC 154M rozrosły się na tyle, że zmuszony jestem na tym poprzestać, przynajmniej gdy chodzi o jeden artykuł, choćby dlatego, by nie znużyć czytelnika, a wątków nie było zbyt dużo.  Swoją drogą uwagi, do których chciałem przede wszystkim się odnieść to kilka innych, ale "utknąłem” już na pierwszej. W artykule kilka uwag jest tak sformułowanych, jakbym miał przechodzić do innych komentarzy. Czytelnicy wybaczą, że już tego nie zmieniam i poprzestanę tylko na tym wstępie.

Poprosiłem Zygmunta Białasa o umieszczenie moich uwag na jego blogu. Pretekst mam, gdyż jest to odniesienie do dyskusji pod jego postem. Niemniej wyjaśnię, że nie mogę (i może nie chcę, ale nie chcę to znaczy, że też nie mogę) regularnie moderować dyskusji na swoim blogu, dlatego uwagi trolli, albo i nawet wartościowe wypowiedzi miałyby moje odniesienia fragmentaryczne lub opóźnione. Ponadto od dawna uważam, że powinna być nawet jedna porządna witryna ludzi uczciwych, gdzie byłyby tego rodzaju dyskusje (bez tracenia zresztą czasu dla trolli, czyli z dostępem dla osób sprawdzonych), a nie rozrzucone po blogach. Zaś jeśli już tego nie mamy, to jest blog, na którym są obecnie najlepsze uwagi dotyczące Matriksa 10.04.2010, niech więc to będzie na nim, aby konsolidować miejsca i ludzi.

image

Na początek może jednak wątek nieco osobisty, i cytując klasyka "opowiem wam inną przygodę moją” -odniesienie się niejako do clou samego artykułu poprzez wątek portalu Pomnik Smoleńsk, zdjęć i materiału filmowego tam zamieszczonych, sygnowanych przez Zuzannę Kurtykę.

Gdy Zuzanna Kurtyka umieściła na portalu zdjęcie kilku osób, których nie można rozpoznać, i materiał filmowy pokazujący kołowanie samolotu, podkreślając że daje to po to, aby nie było więcej spiskowych teorii, iż samolot nie odleciał z Okęcia, poczułem, że się ze mnie kpi i to dość grubo. Osoba tak inteligentna jak Zuzanna Kurtyka doskonale zaś musi zdawać sobie z tego sprawę. Utworzyłem więc konto na portalu Pomnik Smoleńsk, zalogowałem się i dałem komentarz, którego sens w skrócie był taki: „Dlaczego Pani, Pani Zuzanno, żartuje sobie z nas pokazując zdjęcie i film, mające być dowodem na odlot delegacji, na którym nie widać nie tylko całej delegacji, ale nawet jednego, rozpoznawalnego jej członka. O co tu chodzi?”. Mimo że forma była jak widać wyważona, krótka była  moja "kariera” na portalu Pomnik Smoleńsk. Komentarz został bardzo szybko usunięty, a konto zablokowane. Dostałem też informację mailową od niejakiego Artura z tegoż portalu, informującą o zablokowaniu konta, o moich tutaj prawach i jakichś tam możliwościach odwołania czy coś w tym rodzaju. Z czego nie korzystałem.

Oto jaka wolność słowa objawiła się zaraz na początku w środowisku, które walczy z sowietyzacją Polski, walczy o wolność słowa, walczy o wolne media itp.

Wątku omawianego w artykule i wiele razy też wcześniej omawianego w notkach i komentarzach u różnych blogerów, jak napisałem, nie będę tutaj rozwijał i przechodzę do komentarzy. Ściślej: niektóre z komentarzy, do których się odniosę, traktują o zdjęciu "z Okęcia”, ale zwracają już uwagę nie na sam oczywisty fakt nierozpoznawalności osób, dodatkowo fotomontażu, tylko na to, dlaczego jest to "szyte tak grubymi nićmi” (określenie moje, ale oddaje sens), i dlaczego jest to tak słabe i to mnie właśnie tutaj interesuje.

Bloger @WTC154M pisze: "Te zdjęcia „Z Okęcia” wyszły z photoshopa. Wygląda, że robił je amator. Do tego używał małego monitora.  Czy to specjalnie tak zostało zrobione? Tak się zastanawiam".

Wyróżnienie kolorem pochodzi ode mnie. No właśnie. Cały czas, od początku mamy do czynienia z maskirowką –demaskirowką, by użyć zakorzenionego już od dawna określenia „maskirowka”... Mamy z nią do czynienia w przypadku samego bytu znanego nam tylko wirtualnie pod nazwą Siewierny, jak i relacji z Katynia, dojazdu do Smoleńska pociągiem, Okęcia, Warszawy ogólniej i innych rzeczy.

Za dużo jest tego wszystkiego, by w jednym skromnym materiale wymienić choćby rzeczy tylko charakterystyczne. Z bytu medialnego Siewierny na przykład - omawiane wielekroć trumny. Pisząc "byt medialny" mam na myśli także zdjęcia z Sieci, nie tylko materiały i relacje prezentowane w głównych i pomniejszych mediach, zwłaszcza zaraz po katastrofie. Używam zaś określania "byt medialny” w dużej mierze dlatego, że poznawaliśmy to jako zdarzenie wirtualne, dowolnie nam przedstawiane i fałszowane, zaś do tej pory nie mamy nikogo wiarygodnego, kto byłby na mitycznym miejscu "Siewierny” z przyległościami, zrobił topografie terenu, zmierzył odległości, zbadał szczegóły terenu, porównał z mapami itd. Miała być, jak wiemy, jedna  taka osoba.  To profesor Marek Dulinicz, jeden z najwybitniejszych polskich archeologów, który wraz z ekipą współpracowników chciał udać się na miejsce. Co zostało uniemożliwione przez  zabójstwo oficjalnie będące wypadkiem samochodowym.

Trumny zaś są z jednej strony uwiarygodnieniem miejsca poprzez emocjonalny przekaz, że na pewno "wsie pogibli”, skoro niosą trumny, z drugiej zaś pokazaniem, że żadna delegacja w samolocie w tym miejscu nie zginęła, bo właśnie niosą trumny, a na miejsce katastrofy nawet służby Bantustanu trumien nie będą znosić, do tego w jarmarcznych albo burdelowych kolorach - jak kto woli.

Taką maskirowką - demaskirowką będą te materiały z Okęcia, będą nietrzymające się kupy, gdy je zestawić razem – relacje Kaczyńskiego (nieco szokujące skądinąd, że nikt tego nie zrobił – w miarę wyczerpującego zestawienia relacji J. Kaczyńskiego. Pod artykułem zamieszczam próbkę). W tej kategorii będzie sepsa występująca u trzech osób związanych z tzw. Smoleńskiem, każda związana w innym charakterze, choć w podobnym tonie, tak więc niejako przekrojowo, każda jednak jako miejsce śmierci delegacji spowodowanej zamachem lub porwania jej tam wskazująca Siewierny. To operator Knyż, Jadwiga Kaczyńska, Kazimierz Nowaczyk. Dodatkowo info o sepsie mitycznego nieco operatora Knyża to tylko pusta informacja mająca charakter legendy przy równoczesnych informacjach o zamordowaniu go we własnym mieszkaniu. W przypadku Jadwigi Kaczyńskiej informację o sepsie media podawały przed "katastrofą smoleńską”, zaś Jarosław Kaczyński sytuuje ją jakby nigdy nic po "katastrofie”. Jarosław Kaczyński (czy też na przykład siły nowego Wspaniałego Świata poprzez niego) nie musiał podawać tej informacji. Tymczasem on drażni nią chcących myśleć. Dodatkowo w tym kontekście „Wyborcza” na swojej stronie internetowej do dnia dzisiejszego tuż obok informacji o zgonie Jadwigi Kaczyńskiej w dniu 17 stycznia 2013 utrzymuje informację o jej zgonie w dniu 11.04.2010. Por.: //info.wyborcza.pl/temat/wyborcza/kaczy%C5%84ska

"Czy to specjalnie tak zostało zrobione? Tak się zastanawiam" - pisze @WTC 154M. Właśnie. Można sobie to pytanie zadać w wielu wypadkach. A jeśli specjalnie w poszczególnym przypadku, przypadkach, jaki to ma cel? Jaki ma cel na przykład dezawuowanie własnej, innej relacji w przypadku Jarosława Kaczyńskiego, gdy opowiada jak w piątkowy wieczór dwaj bracia Kaczyńscy stali po obu stronach łóżka mamy, a ona odwracała głowę na przemian raz na jednego syna, raz na drugiego. Z innych relacji wiemy, że Jadwiga Kaczyńska miała być w tym czasie nieprzytomna i o tym mówi materiał filmowy z osobą przedstawianą jako Jadwiga Kaczyńska, wywiad prasowy, jak i inne relacje. Jarosław Kaczyński mógł przecież, wydaje się nie dodawać tego szczegółu. Sytuacja w której kochający synowie zmuszają ciężko chorą matkę, mającą być zresztą nieprzytomną do takiego nadwerężania sił, że obraca się raz na jeden bok, a raz na drugi i tę czynność powtarza ileś tam razy, jest oczywiście absurdalna. Byliby po prostu po jednej stronie łóżka. 

W dalszych komentarzach jest nawiązanie do filmu "Różyczka”. Nim do tego przejdę, zaznaczę, że w omawianym przypadku też możemy znaleźć tropy: literacki i nawiązujący do niego filmowy. Dwóch braci Kaczyńskich po obu stronach łóżka to jak "Alicja po drugiej stronie lustra” Lewisa Carolla. Jadwiga Kaczyńska obracając głowę raz na jednego, raz na drugiego, widzi to samo (bliźniacy). Dwóch braci po obu stronach łóżka (lustra), takich samych, to jeden Kaczyński. Jest więc tylko jeden. (Nawiązanie do „Alicji po drugiej stronie lustra" jest też w „Matrixie”. W innym miejscu tego filmu "łyżka nie istnieje”. Ta scena zresztą koresponduje ze sceną z lustrem). Uwiarygadnianie istnienia Lecha Kaczyńskiego w sferze publicznej, w miejscu publicznym 9 kwietnia znika więc. I to przedstawione przez samego J. Kaczyńskiego. Jarosław Kaczyński o sepsie mamy i jej śmierci dowiaduje się przez telefon, mimo że w obu przypadkach miał być - jak sam podaje - w szpitalu u mamy tuż przed zdarzeniami, a w przypadku śmierci dosłownie prawie właśnie wyszedł ze szpitala. Uwiarygodnienie? Nie. Nie chcę przez to jednak sugerować, że J. Kaczyński to jakiś nasz człowiek, człowiek wolności, prawdy i społeczeństwa otwartego, i mówi do nas między wierszami jako człowiek dobrej woli.

Na ten temat pisałem trochę tutaj - post z S24 został usunięty przez administrację. Materiał ukazał się też:  //cyprianpolak.blogspot.com/2013/04/kiedy-sepsa-jadwigi-kaczynskiej-w.html  oraz //gazetawarszawska.com/2013/03/12/cyprian-polak-kiedy-sepsa-jadwigi-kaczynskiej/

Profesor Mirosław Dakowski mówi na przykład, że i komisja Millera, Lasek, prokuratura wojskowa, informując iż brzoza ma raz tyle wysokości, raz tyle, za innym razem jeszcze inaczej (na przykład 666 – prokuratura wojskowa. Zresztą oczywiście zwracamy jeszcze uwagę na sama liczbę, której konotacja nawet mało oczytanemu człowiekowi jest znana - to już ode mnie), pokazują, że katastrofy nie było i mówią inaczej: "My nie możemy powiedzieć jaka jest prawda”. Zaznacza przy okazji, że nawet uczeń znający twierdzenie Talesa odczyta jednoznacznie konkretną wysokość – czy to złamania czy całego drzewa. Jak widzimy, pytanie, czy coś jest specjalnie partolone w przypadku szeroko pojętego Smoleńska, dotyczy wielu aspektów i tylko o tym można by wydać obszerną książkę.

Dorzucę może jeszcze kwestię pociągu /pociągów do Smoleńska. Jak wiemy, twierdzono, że około 60 posłów PiS pojechało tym pociągiem (dokładnej listy brak, a wymieniana ilość osób podlega wahaniom od ponad 50 do ponad 60). Więcej tutaj:   //cyprianpolak.salon24.pl/401991,ludzie-z-pociagu-60-ciu-poslow-pis-w-drodze-do-smolenska

Są jednak z tej podróży dwa filmy, które demaskują brak w pociągu nie tylko kilkudziesięciu posłów PiS, ale brak jakiegokolwiek posła lub posłanki PiS. Żeby było śmieszniej, filmy te nie są kręcone przez profesjonalnych dziennikarzy, tylko są filmami niejako amatorskimi. Niejako, bo jeden sygnuje ks. Zawiślak współprowadzący mszę w Katyniu, a więc osoba nieprzypadkowa, a drugi - niejaki Szymura, osoba związana z telewizją, ale żeby było śmieszniej, podobnie jak ks. Zawiślak "prywatnie" wraz z synem kręcą swój film. W filmie sygnowanym przez ks. Zawiślaka są materiały  takie same  jak z podróży rodzin katyńskich w roku 2009, a więc należy uznać, że te same, czyli film choćby w tym aspekcie jest fałszowany.

W filmie Szymury też są różne dziwne rzeczy, ale zwrócę uwagę na wypowiedź Szymury do widzów sugerującą drugie dno całej historii (też nie zakładam bynajmniej, że występuje on jako człowiek dobrej woli). Występuje on zresztą na przykład na zagadkowym zdjęciu, mającym obrazować (jak się można tylko domyślać) halę dworca zachodniego przed wyjazdem, gdzie co się dzieje, trudno powiedzieć, bo wygląda na to, że robione jest sztuczne zamieszanie, sztuczne napięcie, pełno służb i skonsternowani członkowie rodzin katyńskich, skonsternowani oprócz pana Szymury, który też do nich ma się zaliczać, on jednakże jest pogodny i zrelaksowany.  Zdjęcie zresztą jest bardzo małej rozdzielczości i małe w dostępnym formacie. Jest na nim sztuczne światło – pozapalane świetlówki, tak że nie wiadomo, czy to jest kręcone o innej porze, jak na dworze jest ciemno (przypominam, że pierwsze informacje o wyjeździe pociągu sygnowały jego wyjazd na godzinę 22:00 w piątek), czy też jest to zdjęcie po przyjeździe pokazywane jako przed wyjazdem, czy też z innego wyjazdu rodzin katyńskich (2009, lub 2011). Czy też zresztą całkowicie fikcyjna ustawka, a nie zdjęcie z realnego zdarzenia, czego jednak nie zakładam, ale i wykluczyć na tym etapie nie można. Zresztą na "amatorskim”, a jakże, sfilmowaniu odjazdu pociągu na peronie jest pusto, nie widać więc żadnego tłoku, no i osób odprowadzających.  Do tego filmu zresztą sukcesywnie dodawane były materiały zdjęciowe, aby zniwelować wrażenie pustki. Tak więc materiał, będąc w Sieci ubogacał się stopniowo. Grube nici - maskirowkę - demaskirowkę  mamy tutaj na przykład w książce wydanej niemal rok po 10 kwietnia, a mianowicie w "96 końców świata”, gdzie jak gdyby nigdy nic widnieje informacja, że na pociąg wyjeżdżający w piątek wieczorem odprowadzał córkę Joannę sam organizator wizyty Andrzej Przewoźnik. Cytowałem to w utworzonym przez siebie indeksie dotyczącym książki: "W piątkowy wieczór (sic!) odprowadził ją na dworzec kolejowy w Warszawie”) s. 51. To właśnie Przewoźnik podawał mediom godzinę wyjazdu pociągu –dokładnie 22:00, link:  //cyprianpolak.salon24.pl/491294,96-koncow-swiata-indeks-rozszerzony-z-uzupelnieniami

Uzupełnię może jeszcze, że sprawę relacji J. Kaczyńskiego, kwestię drażnienia przez "Wyborczą” wspomnianym wpisem, pociąg do Smoleńska, traktuję tutaj jako przykłady. Nie chodzi mi tutaj o wyjaśnianie,  tylko o podanie przykładów "grubych nici”  maskirowki –demaskirowki, czy rzeczy na zasadzie "widzicie ,ale boicie się powiedzieć –tabu!”. Są bowiem inne ciekawiące mnie od pewnego czasu rzeczy, ale po łebkach ich nie można przedstawiać, a obszernie nie mogę. Jako przykłady i odniesienie do pytania, któremu nadaję charakter ogólny "czy te grube nici są robione specjalnie po to, aby było widać szwy”, nadają się jak najbardziej.

A oto próbka relacji J. Kaczyńskiego i mój komentarz, zamieszczony w marcu 2012 roku na blogu FYM-a pod postem "Zagadka prezydenckiego fotografa":

JK: "Jeszcze w czwartek obiecywał mi, że pojedzie pociągiem."

Jeszcze w czwartek? W czwartek była już wizyta na Litwie!

JK: "Potem nagle zmienił zdanie, bo musiał lecieć na Litwę i bał się, że nie zdąży z przygotowaniami."

Potem? Kiedy "potem", skoro potem było już po wymienionym czwartku.

JK: "Długo się z nim spierałem, ale nie doszło między nami do awantury."

Jeszcze w czwartek Lech Kaczyński obiecywał. Potem długo się jeszcze spierali.

Shit!  Por.:  //wiadomosci.wp.pl/title,Zawiesilem-nad-lozkiem-zdjecie-Leszka,wid,13298786,wiadomosc.html?ticaid=1e128

KOMENTARZE

 • Tu 154 w całości po lądowaniu video niemieckiej stacji tv
  http://www.youtube.com/watch?v=fmNNeAhHG58
 • @Talbot 13:58:29
  Ogladałem Bezpośrednio tą transmisję w telewizji tego Poranka i spotkałeem podobne ,niewiele odbiegające komentarze.Temat drążył m.in.ś.p. Akwedukt ,Pan Andrzej Kusior z Rzeszowa . Zainteresowania przerwała mu nagła i niespodziewana śmierć,zator,zawał ,sepsa? ...
  Do chwili obecnej wszystkie komentarze i Reportaż TVN znikły bądź zostały "Zaktualizowane"
  http://www.granagieldzie.pl/download/file.php?id=2411&sid=28120f881b70cba05a632a2681fd4a22
  Mistyfikację i Naskirowkę należało by w zasadzie wykluczyć ze względów jak powyżej. Zainteresowanych odsyłam do ciekawej strony:
  http://www.granagieldzie.pl/viewtopic.php?f=34&t=297&start=3300&sid=86e7367a5a465e36f5c6fcc0bbdc95a8
  Porusza Problem Lądowania w Smoleńsku.
  Czy samolot wybuchł nie ulega watpliwości. Czy w Powietrzu ,czy PO
  wyladowaniu? Powstaje pytanie czy to możliwe aby przy prędkości 170km/h (nie 270 ) t.j prędkości "przepadania" mógł wylądować na
  błotnisym ,zadrzewionym terenie (we względnej całości) a dopiero się rozpaść na kawałki ,niezaleznie od wcześniejszych"wstrząsów" w powietrzu.? To muszą i powinni stwierdzić Fachowcy. Mnie laikowi-fizykowi
  wydaje się że TAK! choć stan wraku po takim lądowaniu mógłby być ???
  Nieprzewidywalnie inny. Inna zapewne Przyczyna wybuchu w Powietrzu
  i Inni Ewentualnie "Podejrzani " Sprawcy to Jasne.
  JA zrzucił bym Winę na 97 pasażera tzn. Jak zwykle na Araba(nie mylić z Arabskim) ew. Terrorystę ,terrorystą
 • @e-misjonarz 17:08:20
  Oczywiście że Lech Kaczyński żyje i Ukrywa się gdzieś w Białostockim( widziany na peronie przez Paliknota) a wszyslko to Czarna komedia na tle Afery "Telegraf" ...........
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  Znalezione na forach Nowy Ekran , połowa 2010roku.!
  Samolot dotknął kołami ziemi i wtedy.. za chwilę ; BOOOOOM!!!
  NIKT? Nie widział tego krótkiego bo ok.kilkunasto-sekundowego, podglądu z kamery w czasie bezpośredniej transmisjii ?

  ~To Nieprawdopodobne !!!
  Co stało się z filmem z lądowania TU154 z dn.10.IV.2010r nagranego(?) kamerą z okolicy pasa startowego, zamieszczonego jako podgląd kamery
  w oczekiwaniu transmisji TV z uroczystości katyńskich Filmik ukazał się w tle studia na TV Sat(TVN24,Info?) godz. 8:30-40(przypadek- wypadek"
  przy pracy czy manipulacja?),co z operatorem kamery?
  O "prezenterów" w Studio nie pytam , dziennikarzy biorących udział w transmisji też nie ani o powód "Przerażenie" w oczach oczekującego gościa w studio (p.Olejniczaka).
  Pełna panika z bieganiem i przełączaniem się do i z powrotem a "redaktor Kuźniar wpadł w euforię ........"

  Film ten przedstawiał DWA doskonale widoczne wybuchy - w ogonie lądującego samolotu w odstępie ok.1-3 sek, Fakt dwu wybuchów potwierdzają późniejsze zeznania naocznych świadków oraz "Dwa Wstrząsy" Komisji Pana Macierewicza.Niewiele osób o tym wspomina na
  stronach internetu , wielu świadków jednak mówi o "wybuchach".
  Po za tym, to WSZYSCY WIEMY co się stało i to od pierwszych minut tej Tragedii nie potrzeba "zaklinać" rzeczywistości.
  Warunkiem było "wymuszane"przez WIEŻĘ w Moskwie "zejście"poniżej
  100 metrów i ..pierwszy wybuch w ogonie przy silnikach, jeszcze krótki okres pracy elektroniki i czarnych skrzynek..... a potem słup ognia o
  wysokości kilkudziesięciu metrów - KONIEC transmisji.
  TV Sat. SOBOTA 10.o4.2010R. TVN24 TVNinfo - a może odwrotnie. Kręcił się tam Kuźniar,Tedla,studia się przełączały ,Ja też a Olejniczak się rozpłakał...itp.Film na You Tube z pracy studia TVPolsat został usunięty
  (Prawa Autorskie ) Relacja zmieniona - rok później z poprzestawianiem w kolejności faktami i usuniętymi wskaźnikami czasu...
  Niestety nie włączyłem RECORD, po prostu zgłupiałem jak wszyscy.
  Akwedukt
  koniecPOLSKI? (nv), wt., 17/01/2012 - 12:12

  O dziwo po zamieszczeniu takiej notki ukazało się Sprostowanie z Wykluczaniem "takiej" transmisji i w ogóle możliwości, przez Redaktora Wydania (nazwisko pomijam bo nie chcę pomylić) a następnie "zniknięcie filmu z relacją z You Tube ( z Powodów Praw Autorskich) ,potem "ODTWORZENIE " wydarzeń bez mała rok po faktach. !!!!
  Bloger Akwedukt zmarł w dziwnych (?) okolicznościach , nie Narzekając na Zdrowie.! ( O Ile Taki w rzeczywistości ISTNIAŁ)
 • @Talbot 13:58:29
  Dziękuję za materiał filmowy! Obejrzałem.
 • @koniecPOLSKI 15:09:11
  Myślę, że Twoja interpretacja nie ma podstawy w tym materiale ani w ogóle.
  Piszesz: "Mistyfikację i Naskirowkę należało by w zasadzie wykluczyć". - Nie widzę powodów, by tak czynić.
 • @e-misjonarz 17:08:20
  Pan ciągle pisze o fikcyjnym morderstwie. Nie przedstawia Pan jednak dowodów.
 • @zygmuntbialas 21:22:38
  "Maskirowka " w tym szczególnym pojęciu w jakim rozumie to e-misjonarz czyli "pozorowania" katastrofy.Wszystko wskazuje że samolot tam uległ "defragmentacji" szczególnie dokumentacja i zeznania świadków , itd,itp...
  http://www.granagieldzie.pl/download/file.php?id=2411&sid=28120f881b70cba05a632a2681fd4a22
  http://www.granagieldzie.pl/viewtopic.php?f=34&t=297&start=3300&sid=86e7367a5a465e36f5c6fcc0bbdc95a8
  Badania Komisji Macierewicza w znacznym stopniu to potwierdzają.
  Nie wydaje mi się ,co powtarzam niestety, by taka "mistyfikacja" jaką opisuje FYM ,Cierpisz ,Dakowski była możliwa. Z Powodu że nie nie- możliwa ale Bezsensowna. Natomiast Generalnie Dezinformacja oraz wprowadzanie sensacyjnych wątków jak i Fałszywek ,również Zdjęć a i przebieg Naszych Dyskusji to Niewątpliwa Dezinformacja w Której i My odgrywamy Pewną rolę choćby przez ten Dylemat.
  Zjawiska Fizyczne są bezdyskusyjne,Fakty i Skutki także,Fabularyzowane historyjki o uprowadzeniach są całkiem"fantastyczne" bo i Po co? To Nie Było Celem a jest Wynikiem ,Skutkiem raczej że Nie Wyszło tak Jak miało Wyjść. Miało wyjść Nie wątpliwie na Wypadek a wyszło na
  " Katastrofę" a to zasadnicza Różnica i To Wszystko. Tak myślę, bo sam bym tak zrobił nie inaczej .Tylko JA "rozwalił" bym tą Drugą Tutkę a wziął za "REMONT" - Jedyna różnica.
  W ogóle Pozdrawiam a polecam w/w stronę do "poczytania" Nowości.
  i
 • @koniecPOLSKI 22:13:55
  Piszesz: "Nie wydaje mi się ,co powtarzam niestety, by taka "mistyfikacja" jaką opisuje FYM ,Cierpisz ,Dakowski była możliwa". - Tu się różnimy diametralnie. Jeśli faktycznie Tu-154M 101 znalazłby się nad Siewiernym, to nie byłoby problemów z dowodami na odlot samolotu z Okęcia.
 • @zygmuntbialas 22:55:21
  Uważasz że TO:
  http://www.granagieldzie.pl/download/file.php?id=2411&sid=28120f881b70cba05a632a2681fd4a22
  Jest Mistyfikacją ,Maskirowką ,Bleffem sporządzonym na potrzeby śledztwa ?
  Wystarczy jeśli tylko spróbujesz sobie wyobrażić ilość "pracy" i czasu jaki
  należało by w "TO" włozyć by wyglądało na RZECZYWISTOŚĆ?
  Tylko; Ile by to "kosztowało" i PO co ? Pomijam Techniczne mozliwości. Z pomocą kompanii wojska łażącej po drzewach i "zawieszającej" szczatki raczej pomijam.
  Zgodzę się a nawet Twierdzę że "publikowane materiały" szczególnie zdjęcia to "fałszywki" w dużej Ilości ale to Dezinformacja.
  Maskirowka w Tym zakresie jak twierdzisz jest BEZSENSOWNA i jest sama dezinformacją coraz bardziej wydaje się "celową" . Jeden z Nas co do Zasady wyraźnie się myli ,choć co do Meritum-skutków i celu Zgoda.
  Nie ma SENSU Przeprowadzania takiej skali MASKIROWKI aby "załatwić" jeden samolot.
  Angielska "maskirowka" na Krecie za pomocą tylko jednego "nieboszczyka" załatwiła kilka Dywizji Niemieckich , Tu potrzeba 97 żeby załatwić (strącić) jeden samolot ? I jakie Nakłady z Rozkawałkowaniem?
  Cała Fabryka we Mławie musiała by to"mielić" przez tydzień.
  Kiedu rozrzucać. Ten "Jeden zrzut" to mało. a Kiedy Układać ?
  I ...........Po Co? żeby "Porwanie" wyglądało na katastrofę ? PO CO?
  Porwać i tak mogli Kogo i Kiedy Chcieli. Badań żadnych DNA nie było.
  To oczywiste. Ofiary Niezidentyfikowane ( generalnie) więc PO CO mieli robić "Maskirowkę" ???
 • @koniecPOLSKI 23:31:12
  Musimy pozostać przy swoich przekonaniach. To jest dla mnie splot różnych dziwnych i "tajemniczych" wydarzeń, które mogę sobie wyjaśnić tylko tak jak dotychczas.
  Koszty inscenizacji nie są duże. Przecież przy Siewiernym jest wrakowisko samolotów, a cena rosyjskiego żołnierza niewysoka. Te koszty mają zresztą Rosjanie zwrócone po wielekroć przez wieloletnią umowę na odbiór drogiego gazu.
  Pisałem już wielokrotnie, jakie działania powinien podjąć ZP, by śledztwo miało swój sens (przesłuchanie polskich świadków, zbadanie Okęcia, domaganie się wszystkich ekshumacji). Tych działań nie ma.
 • @zygmuntbialas 00:40:16
  Nie Wiemy czy Nie ma . Jakieś Badania były przeprowadzane,jakieś ekipy Archeologów gdzieś "grzebały", jakieś dokumentacje zaostały "sporządzane" przez zapewne fachowe służby. Trudno Założyć z góry że WSZYSCY ( i nieświadomie) brali udział w "Maskirowce" - czyli Pełnym Udawaniu Katastrofy. W tej całej Aferze Smoleńskiej ,bo tak To można już nazwać brały udział setki a nawet tysiące ludzi i jakiś procent z Nich zapewne Myślących a i Przyzwoitych.
  Oczywiście w sytuacji Zagadkowej śmierci śledztwo zaczyna się od znalezienia i badania Ofiary, następnie narzędzia zbrodni....itp. Nie będę się powtarzał. Komisja Sejmowa "Coś" takiego przeprowadza. Tak myślę , dlatego że Muszę tak myśleć aby w "Coś" Wierzyć. Dezawuacja tego co już ustalono w tym przypadku była by kretynizmem i działaniem wbrew wszelkim zasadom. Komisja Sejmowa ,sądzę TAK działa a Co Publikuje i Ogłasza jest rzetelnie Sprawdzone , bo każdy najmniejszy szczegół z
  Niezgodności jest Natychmiast Wyśmiany - Kompromitacja Pełna !
  Komisja działa też na Pograniczu Absurdu: - " Nie mamy Pańskiego Płaszcza, nie możemy go więc Oddać i ..Co Pan Nam zrobi?" Rzeczywiście Co?
  Inna Alternatywa - Wierzenie w Fantasmagorie z Porwaniem i "mieleniem"
  szczątków w .... Oraz Maskirowka czyli rozrzucanie po lesie ..
  Perspektywa wznoszenia ,modłów do "Królowej Polski " jako środek do Zbawienia Ojczyzny ,niestety nie dla mnie. Kogo "Porwano" to może i porwano a kto "lądował" w Smoleńsku to pewno lądował. Pobierano jakieś DNA. Do tej pory są "wątpliwości" czy Zginęli ? Wydaje mi się To Absurdem.
  Do tej pory "wyjaśnione" jest tylko to że Komisja Anodiny i Millera sporządziła raport o Katastrofie samolotu ( jeśli taki był) nie do przyjęcia
  ze względu na dużą rozbieżność zawartej w nim Fikcji ze Zdrowym rozsądkiem ,nie mówiąc o Prawach Fizyki .
  Rzeczywiste "Pole Bitwy" i znajdujące się tam szczątki samolotu i Pasażerów wcale nie muszą dokładnie odpowiadać zamieszczonym zdjęciom w Internecie ,czy raczej zamieszczane zdjęcia w Internecie nie
  odzwierciedlają bardzo często rzeczywistości. to Inna Sprawa.
  Generalnie : Popieraj TO co jest zaciekle "Zwalczane" i Wierz w TO co jest
  Opluwane,Oczerniane i Wyśmiewane ,bo zbliżasz się do Prawdy. Żyjemy
  " Matrixie" a w dodatku "odwróconym" - trudno się w tym połapać.
 • @e-misjonarz 09:37:25
  Jeśli Lech by żył to Byłoby dwóch Kaczyńskich a nie Jeden.
  Jesteś pewno "świeżo" po "Andrzejkach" i jeszcze lejesz wosk a raczej wodę.
 • @Katastrofa W Rosji to już "specjalność" Narodowa?
  http://niezalezna.pl/48532-rosjanie-tuz-przed-startem-podmienili-samolot-nowe-fakty-ws-katastrofy-lotniczej
 • @ZygmuntBialas
  Nie mogę w całości objąć cały sens waszego zapisu(źle rozumiem polską mowę), lecz jeśli mówi się o tych fotografiach, to zdaje się ciekawym jeszcze oto to:

  http://images.vfl.ru/ii/1385938946/30ee576a/3660540.jpg

  również to:

  http://ic.pics.livejournal.com/vlad_igorev/32220464/24858/24858_original.jpg
 • @koniecPOLSKI 09:23:14
  "Komisja Sejmowa "Coś" takiego przeprowadza. Tak myślę , dlatego że Muszę tak myśleć aby w "Coś" Wierzyć". - W takim razie musi Pan założyć też rozczarowanie i zawód.
  "Dezawuacja tego co już ustalono w tym przypadku była by kretynizmem i działaniem wbrew wszelkim zasadom". - Daleki jestem od takiej postawy. Jest w każdym razie faktem, że śledztwo utknęło.
 • @e-misjonarz 09:37:25
  "....gdyby Lech naprawdę". - To nie są dowody na Pańskie hipotezy.

  Kłaniam się także.
 • @bobr 00:12:07
  Dziękuję za bogaty materiał zdjęciowy!
  Obejrzałem uważnie, jednakże nie znam się na fotografii. Podlinkuję osobie kompetentnej, blogerowi @WTC 154M, który pisze w S24.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 00:55:58
  NIC nie jest w stanie mnie już Rozczarować ani Zaskoczyć. Wyjaśnienie tego
  "jak i gdzie zginęli " jest Problemem Sprawiedliwości.
  Dla Polski Najważniejszy jest Opatrzność czyli Przyczyna i Skutek Smoleńska.
  Do Interwencji na Ukrainie znowu "Spasitiele" Zapraszają Putina ,czylii Niewiele się zmieniło w sposobach osiągnięcia Celu.To dla dalszego Istnienia Naszego "Państwa" jest sprawą kluczową czy NAS "Rozdziobię Kruki i wrony" czy powrót do Macierzy.
  Pozdrawiam.
 • @ Dodam:
  Wpadłbym w Zarozumiałość .Okazuje się Jednak ,że nie tylko Ja mam taki pomysł na Przyszłość więc daleko mi do Jasnowidztwa.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rymkiewicz-bedziemy-zyli-w-przygranicznej-rosyjskiej-kolonii/t2d01
 • @koniecPOLSKI 17:41:37
  Dziękuję za link! Przeczytałem i zacytuję tu fragment:

  "Poeta zaznacza, że "wszyscy jesteśmy przekonani, że to, co się wydarzyło we wnętrzu Tupolewa, może być zapowiedzią czegoś znacznie gorszego". – Czegoś, co nas czeka – wszystkich. Nawet zapowiedzią jakiejś dziejowej klęski, wielu klęsk dziejowych. A to oznacza, że sprawa smoleńska zmieniła naszą sytuację duchową – dodał".

  Pozdrawiam także.
 • @zygmuntbialas 22:51:41
  Ciekawa Uwaga Gazeta Polska wydaje się Trafna ,polecam Uwadze:
  Dorota Kania, Jerzy Targalski
  Podwójna prowokacja
  Rosjanie dążą do zwiększenia swoich wpływów w Polsce, a prowokacja przeprowadzona 11 listopada jest tego najlepszym przykładem. To jednak nie koniec...
  http://www.gazetapolska.pl/29706-podwojna-prowokacja
 • @koniecPOLSKI 00:53:31
  Dziękuję za link. Przeczytałem początkowy fragment, to jest to, co było wydrukowane (15% całości artykułu).
  O tych aktualnych zagrożeniach mam nieco inne zdanie od autorów tekstu.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 01:03:15
  Zagrożenia zagrożeniami a fakty:
  "Środowiska naukowe oburzone nagonką na ekspertów Macierewicza. Padają mocne słowa ......"
  http://niezalezna.pl/49026-srodowiska-naukowe-oburzone-nagonka-na-ekspertow-macierewicza-padaja-mocne-slowa

  ..to fakty.
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 10:54:40
  Właśnie obejrzałem niedawno program Sekielskiego o prof. Cieszewskim. Grubymi nićmi to szyte.

  Pozdrawiam także.
 • @zygmuntbialas 22:04:21
  Dlatego co i rusz im się pruje. ale cały czas "szyją"......starają się Cóś uszyć.

  Pzdr.
 • @zygmuntbialas
  Dziekuję również za i tutaj zamieszczony materiał.

  ............
  Niestety i tutaj i na S 24 ( poza jednym Seaclusion) dyskusja w komentarzach nie odbiegając wprawdzie od tematu Smolenska nie odniosła się do meritum artykułu czyli "grubych nici". W tym do argumentów które przytaczam jako "grube nici".
 • @e-misjonarz 11:01:17
  Spotkałem się już z tym.

  W tej chwili jestem przekonany że tak się sprawa ma rzeczywiscie.
 • @ Czyli Coś "kroją"
  Ponownie:http://niezalezna.pl/49080-panstwo-przeciwko-antoniemu-macierewiczowi-rzad-broni-wojskowych-sluzb-informacyjnych

  Szyją i prują aby Wszystko wygladało że "katastrofa" a czy się Im To uda....?
  Oraz:
  "Według przytoczonego przez NTV kremlowskiego politologa Siergieja Markowa ;"Polska chce wrócić do tego, co było 400 lat temu, kiedy istniała Rzeczpospolita, a Ukraina była polską kolonią".
  czyli:
  Kroją ,szyją i knują? Coraz Lepiej.
  "Kaczyńscy "potomkami" krwawego kata NKWD Aleksandra Tomaszewskiego" Coraz lepiej. Nie ma się teraz Co dziwić.
  Plują jak mogą,czyli Nici , Nici Grube a splątane. Polacy są kompletnie "zakręceni" i chyba Nic ich Nie "uzdrowi" nawet e-misjonarz.
 • @ C.D.
  A Tu się samo Pruje ,jak chce :http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4434#.Up9At-WJopc
  Najnowsze opracowania fotoamatora Grudzień 2013. CIEKAWE.
 • @koniecPOLSKI 10:34:10
  "ały czas "szyją"......starają się Cóś uszyć". - No więc "uszyją" czasem. Trudna jest to walka - tak wygląda dzisiaj.

  Pozdrawiam także.
 • @CyprianPolak 13:02:08
  "Dyskusja (...) nie odniosła się do meritum artykułu czyli "grubych nici". - Sądzę, że przyczyną jest złożoność sprawy. A poza tym myślę, iż wielu czytelników zwróciło uwagę na meritum, ale nie zabrało głosu z wymienionego właśnie powodu.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 14:22:35
  Dziękuję za link. Przeczytałem, przenoszę jedno zdanie stamtąd:
  "Z naszych informacji wynika, że będzie to "odgrzewany" atak na Antoniego Macierewicza i jego działania związane z rozwiązaniem WSI i weryfikacją ich żołnierzy". -
  --- Faktycznie walka (wszelkimi sposobami) trwa zacięta.
 • @koniecPOLSKI 15:52:56
  Zerknąłem na tekst Fotoamatora. Mam tu inne zdanie.
 • @zygmuntbialas 10:13:33
  Co do tekstu można mieć "różne" zdania to sprawa indywidualnych
  interpretacji. Ja oglądam Foto ,to już percepcja. Dla mnie Nie ulega ŻADNEJ watpliwości ze tam "wybuchnieto" na ziemi ,niezaleznie co było w powietrzu.
  Nie śmiem twierdzić czy TAM byli "jacyś" pasażerowie , fakt że nie ma
  ( Nie Mamy)dowodów czy "wylecieli" z Okęcia. To mnie specjalnie Nie Interesuje akurat w tej chwili.
  Ja ogladam sobie "foto" . To zdaje się dobry "fotoamator" i się dobrze ZNA.
  Operuje całkiem dobrze swymi narzedziami (warstwy itp.) aby uznać to za
  Fachowe Fotoamatorstwo.
  Pzdr.
 • @zygmuntbialas 01:09:46
  " Kroili i Szyli a znów się Popruło.....O ! "
  "UJAWNIAMY! Kompromitacja Sekielskiego i TVP. Obrzucili prof. Cieszewskiego błotem na podstawie wątpliwego kwitu, nie zajrzeli do pracy naukowej na ten temat! "

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/68796-ujawniamy-kompromitacja-sekielskiego-i-tvp-obrzucili-prof-cieszewskiego-blotem-na-podstawie-watpliwego-kwitu-nie-zajrzeli-do-pracy-naukowej-na-ten-temat

  Takiego "gnoja" szkalującego bezpodstawnie powinni wywalić na zbity pysk bez mozliwości "zatrudnienia" w Telewizji czy innych Mediach ,niezależnie od odpowiedzialności karnej i z Powództwa Cywilnego. Za Dużo sobie Pozwalają...
  To nie on Inwigilował tylko był Inwiligowany przez takich gnojków.....
 • @koniecPOLSKI 10:46:46
  Pisałem kiedyś o Fotoamatorze. Podaję link i następnie jedno zdanie z tego tekstu:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/94576,inz-k-cierpisz-rewelacje-fotoamatora-sa-niewiele-warte

  "Określonym grupom blogerów (i nie tylko blogerów) chodzi o to, by uwaga czytelnika była skierowana na Smoleńsk".

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 15:03:32
  Piszesz o Sekielskim: "Takiego "gnoja" szkalującego bezpodstawnie powinni wywalić na zbity pysk". - To może nastąpić tylko w wypadku ostrego przesilenia politycznego. Dzisiaj taki dziennikarz nie jest potępiany, lecz otrzymuje nagrody.
 • @zygmuntbialas 23:35:22
  ad Vocem:

  "Określonym grupom blogerów (i nie tylko blogerów) chodzi o to, by uwaga czytelnika była skierowana na WSZYSTKO po za Smoleńskiem".

  " - Dajcie Już Spokój Z Tym Smoleńskiem"
  Cisza nad tą(tymi) trumnami.
  Dość "grania" trumnami....
  itd. Itp.
  Raczej tym"grupom" idzie o To :- Zostawcie To Smoleńskie Błoto !
  Ze Strony Prof. Dakowskiego i Inż. Cierpisza - Dziwna Cisza!!!
  i dziwne Krytyki wytyki........
 • @koniecPOLSKI 10:06:07
  Piszesz: "Ze Strony Prof. Dakowskiego i Inż. Cierpisza - Dziwna Cisza!!!
  i dziwne Krytyki wytyki........". -
  --- Nie taka całkiem cisza. Oni zresztą wyrazili jednoznacznie swe poglądy, a dzisiaj jest zastój w badaniach, więc nie mają się do czego odnosić.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 11:49:02
  W tym "sęk" ,nie uchybiając, że tylko się odnoszą do. Sami może coś ustalą
  ,zbiorą dowody, przeprowadzą "prywatne" śledztwo, ogłoszą Rewelacje.....
  Krytyka rzecz cenna lecz sama i wyłącznie krytyka ,śmieszna.
  Pzdr.
 • @My zajmujemy się "duperelami" ....A złodziej "walizką"
  Wciąż muszę się wstydzić..? 6 grudnia 2013 A.Bober

  26 października 1945 Bolesław Bierut ( były NKWD-ista, prezydent Polski) podpisał dokument , na mocy którego prywatne działki w Warszawie zostały przejęte przez państwo; był to tzw. dekret Bieruta.
  68 lat potem, dziś właśnie, Sejm przegłosował rządowy projekt w sprawie OFE, czyli państwo położyło swoją rękę na prywatnych oszczędnościach obywateli Polski.
  Zrobiono to wbrew opiniom 19 organizacji pozarządowych, Prokuratorii Generalnej, prawnikom sejmowym, b.premiera Cimoszewicza, b. premiera Buzka, prof.Hausnera, prof. Balcerowicza, BCC, organizacji prywatnych przedsiębiorców „Lewiatan”, itd.id.
  Zapamiętajmy to sobie: premierem jest dziś Donald Tusk, a większość sejmowa, to Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe.
 • @zygmuntbialas 11:49:02
  A tu ; Macierewicz UJAWNIA: W MSZ zmieniono treść depesz BOR ws. Smoleńska
  "Przewodniczący zespołu parlamentarnego ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M tłumaczy, że Biuro Ochrony Rządu zabiegało o podstawienie opancerzonego pojazdu dla prezydenta a także zapewnienie mu obstawy strzelców wyborowych. Z kolei z depeszy przechodzącej przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych zapisy te zniknęły".

  http://niezalezna.pl/49185-macierewicz-ujawnia-w-msz-zmieniono-tresc-depesz-bor-ws-smolenska?page=1

  Zastoju nie ma.
 • @Mafijne głosowania.
  To Jest SEJM ? Dyscyplima Głosowania to jest SEJM ? PO i LSD to jest SEJM? Z PRZYMUSOWYM głosowaniem? A Pozostalli P. Osłowie się Na takie Procedury Zgadzają ? Przeciez to OMERTA łobuzów , zwykła i pospolita gangsterka mafjna Nie Głosowanie. Natychmiast na Sali Sejmowej powinno
  TO towarzystwo wzajemnej adoracji być Aresztowane za takie Procedury Demokratyczne.
 • @~Tak, tak....
  Póki na Wawelu Lech,
  Polskę będzie dręczył Pech!
  Będą burze, będą deszcze.
  Tak jak mówię. To Wam wieszczę.
  Te Wichury,Huragany
  i Śnieżyce i Orkany
  i Tornada i Wulkany
  to Pokuty stan Nadany
  Spadła na Nas Kara Boska
  "Klątwa Tuskokomorowska"
  a w Narodzie Całym Trwoga
  Wszyscy modlą się do Boga
  Mówi o tym cała Polska
  kto chce wierzy lub nie wierzy
  "ONE" sobie spacerują ,
  On zaś biedny leży w wieży
  Póki sprawcy nie "posiedzą",
  Póty Bóg Nam nie pomoże.
  jeszcze "plagi" nas czekają
  Trochę szybciej Panie Boże !
  W Telewizji już podali
  i Gazety wszystkie pisza
  że najwyższy Czas to zmienić
  Lech niech leży,ONI "wiszą".
  Nie Pomoże już modlitwa
  Spowiedź i Płacz,wiadomo z góry,
  ni pielgrzymka na kolanach
  do Panienki z Jasnej Góry
  Lecz Nadzieja się Pojawia
  Szansa dla Nas się wyłoni,
  Szybciej Niechże Nam Pan "Działa"
  Panie Ministrze Antoni
 • @koniecPOLSKI 14:19:16
  Dwie osoby, nawet najbardziej kompetentne, nie wykonają pracy za wszystkie organy polskie i rosyjskie.
 • @koniecPOLSKI 14:55:39
  Pisze Pan: "Zastoju nie ma". -
  --- Podał Pan właśnie przykład na zastój.
 • @zygmuntbialas 00:38:36
  "Nec Hercules contra plures" - właśnie te Organy Polsko-rosyjskie są
  Najbardziej 'kompetentne" i tylko o to chodzi.
  O Zastój raczej się nie boję , Macierewicz Robi swoje, nie za dużo i powoli ,Tuska jednak głowa boli i szykuje się nam "Nówka" ,jakaś nowa Maskirówka : Gowin ostro w górę Skacze , PO blado coś tam raczej,
  pełne Gacie Niepokoju - skąd tu Mowa o Zastoju ?
  To jak widać do tej pory ,Już szykują Nam Wybory.
  Dzisiaj rano w TVNie Gowin zrobił Przedstawienie, Piękne były Przemówienia - Jak Narodu Głos Sumienia ! Ruszył ,Wzruszył Nam Marzenia..........KTo się tylko trochę Zna ,Wie że będzie jak Bóg Da!

  A w Krakowie jak się czuje , Macierewicz już bryluje :
  http://krakowskiklubwtorkowy.pl/pl/spotkania/antoni-macierewicz

  Mozna Obejrzeć ? Trzeba! Pozdrawiam. Może i zastój,
 • @koniecPOLSKI 19:07:22
  No cóż, inaczej nieco widzimy rzeczywistość.
  Zerknąłem na linkowany film z A.Macierewiczem. To jest ponad 2-godzinne wystąpienie. Czy wiesz coś o tym, czy film był omówiony? Mógłbym to zreferować. Mogę być krytyczny, ale na pewno nie bardzo złośliwy.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej