Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Nie "porozumieją się" ZP i zespół Laska - widziane stąd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Badania zespołu dr. Laska i ZP są jakby dwiema stronami tej samej (fałszywej) monety.

"Porozumienie ponad podziałami ZP i zespołu Laska? - widziane z USA", link:   //slepamanka.neon24.pl/post/102654,porozumienie-ponad-podzialami-zp-i-zespolu-laska-widziane-z-usa  - to tytuł notki napisanej przez blogerkę @slepa manka.

"Mamy dzisiaj trzy kierunki dążenia do prawdy w wyjaśnianiu katastrofy - zamachu smoleńskiego" - pisze autorka i byłbym gotów przyznać jej rację, gdybym założył:

a)  katastrofę Tu-154M 101 na Siewiernym,

b)  dążenie do prawdy przez organy rządu polskiego oraz ZP.

Są więc - według autorki notki - trzy grupy badające tragedię:

1.  Zespół rządowy dr. Laska (brzozowcy);

2.  Zespół Parlamentarny kierowany przez posła PiS Antoniego Macierewicza (wybuchowcy);

3.  Blogerzy przekonani o inscenizacji (maskirowszczycy).

 

W swych dotychczasowych tekstach stosowałem podobny podział, używając terminów: a) brzozowi, b)wybuchowi, c) zwolennicy hipotezy inscenizacji. W notce Ślepej Mańki mogą internauci (gubiący się już często w gąszczu podawanych faktów i hipotez) przeczytać charakterystyki poszczególnych grup.

Autorka tekstu zakłada przy tym - o czym informuje już tytuł jej notki - w najbliższym czasie porozumienie dwóch pierwszych grup i kurs na "zamach", by wzmocnić siły i usunąć zwolenników hipotezy inscenizacji z pola widzenia. Myślę, iż przewidywania te nie spełnią się przynajmniej z dwóch powodów:

1.  Organy rządowe i Zespół Parlamentarny, opierając się na raporcie MAK i rosyjskich dokumentach, prezentują dwie - pozornie przeciwstawne - strony jednego wirtualnego wydarzenia, które miało nastąpić 10 kwietnia 2010r. w okolicach lotniska Siewiernyj. Badania zespołu dr. Laska i ZP są więc jakby dwiema stronami tej samej (fałszywej) monety.

2.  Blogerzy zakładający inscenizację na Siewiernym nie są jednolitą grupą, a ich głosy są zresztą coraz mniej słyszalne. Pomijając osobiste ambicje i animozje różną się poszczególne osoby w podejściu do dwóch ważnych spraw:

a)  w usytuowaniu miejsca i przedstawieniu okoliczności zbrodni oraz

b)  przede wszystkim w typowaniu Planisty, to jest tego, który podjął decyzję o zamachu i był jego zleceniodawcą.

Większość tych blogerów podkreśla szczególnie rolę Rosji, Putina oraz polskich (byłych /obecnych?) służb. Są też  inż. Krzysztof Cierpisz, prof. Mirosław Dakowski i kilku blogerów, w tym autor tej notki, którzy mówią wyraźnie, iż zamach sprzed prawie czterech lat był zaplanowany i zorganizowany przez międzynarodowe siły, kwestionujące pojałtański porządek. W tym kontekście rola Federacji Rosyjskiej nie jest decydująca, lecz tylko pomocnicza. Rosja stała się - nie po raz pierwszy zresztą - "pralnią politycznych morderstw".

Zwrócę tu przy okazji uwagę na to, iż Polska jest pełnoprawnym członkiem  NATOUnii Europejskiej. I nasze państwo (nie rząd, państwo) nie otrzymało żadnej pomocy w badaniu tragedii smoleńskiej! O wsparciu militarnym nie dało się nawet pomyśleć. Takich to mamy sojuszników!

Wspomniana ostatnia grupa blogerów domaga się od dłuższego już czasu:

1)  Przesłuchania polskich świadków przez ZP. Inż. K. Cierpisz pisał kilka lat temu: "Należy zbadać całą drogę osób zaginionych od momentu rozstania się z bliskimi do momentu opuszczenia terytorium RP. Tu jest wielka tajemnica. Poruszenie tego kamienia ujawni prawdę".

2)  Zbadania odlotu Tu-154M 101 z Okęcia. Nie ma żadnych dowodów na odlot tupolewa z żywymi pasażerami, a podsyłane zdjęcia nie wyglądają na autentyczne; nic zresztą nie udowadniają.

3)  Domagania się przez ZP dokonania wszystkich ekshumacji - dotychczasowe uwiarygodniały wszystkie możliwości z wyłączeniem wersji rządowej i ZP.

Powyższe moje uwagi, w pewnej części zbieżne ze spostrzeżeniami blogerki @slepa manka, zostały napisane w celu wykazania autorce i czytelnikom, iż zespoły Laska i Macierewicza nie porozumieją się oficjalnie. Brzoza i wybuchy, tak obce - zdawałoby się - sobie, będą uzupełniać się dalej wzajemnie, przedstawiając fałszywy obraz tego, co wydarzyło się cztery lata temu.

Na  PRAWDĘ  musimy poczekać.

Czy doczekamy? - Nie wiem.

KOMENTARZE

 • To jest podstawa początku jakiego kolwiek śledztwa:
  1) Przesłuchania polskich świadków przez ZP. Inż. K. Cierpisz pisał kilka lat temu: "Należy zbadać całą drogę osób zaginionych od momentu rozstania się z bliskimi do momentu opuszczenia terytorium RP. Tu jest wielka tajemnica. Poruszenie tego kamienia ujawni prawdę".

  2) Zbadania odlotu Tu-154M 101 z Okęcia. Nie ma żadnych dowodów na odlot tupolewa z żywymi pasażerami, a podsyłane zdjęcia nie wyglądają na autentyczne; nic zresztą nie udowadniają.

  3) Domagania się przez ZP dokonania wszystkich ekshumacji - dotychczasowe uwiarygodniały wszystkie możliwości z wyłączeniem wersji rządowej i ZP.

  Szczęść Boże
 • @panMarek 00:30:38
  "To jest podstawa początku jakiegokolwiek śledztwa". - I przykro patrzeć, że tak wielu ludzi dobrej woli zaufało kłamliwym hipotezom, choćby wybuchom, gdy wszystko wskazuje, że Tu-154M 101 nie doleciał do Smoleńska. Prawdopodobnie nie wystartował z Okęcia.
  Kłamstwo kłamstwem pogania w tak istotnej dla Narodu sprawie.

  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @zygmuntbialas 01:04:47
  Nic dodać.

  Najsmutniejsze jest to, że nasi patrioci nie zauważają alogiczności tych działań.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @zygmuntbialas 01:04:47
  niestety ,teraz wy robicie maskirowkę ,TU154M i wystartował z OKĘCIA i doleciał do SMOLEŃSKA ,pojawia się jeszcze jedna hipoteza dlaczego się tam rozbił ,kabina pilotów to jest mała przestrzeń objętościowo ,zamknięta drzwami ,gdy samolot był blisko pasa ,wpuszczono automatycznie trujący gaz do kabiny pilotów i to wystarczyło aby samolot się rozbił ,nikt nim nie kierował ,a w ostatnich sekundach lotu na nagraniu głosów pilotów praktycznie ich nie słychać ??? dlaczego ??? bo oni byli już nieprzytomni i samolot leciał bezwładnie..po co bomby ,po co wybuchy ,one zostawiają ślady ...a gaz idealnie się nadaje do tegoż celu ,może być bezwonny ,bez zapachu ....pomyślał ktoś o tym ??? no panowie ,do roboty...
 • @val 16:33:43
  a ten znowu swoje. Gdzieś przebywał przez tak długi okres? Jakieś szkolenia?
 • @zadziwiony 16:56:50
  dziękuję za ,,merytoryczny" komentarz...pozdrawiam
 • @zadziwiony 16:56:50
  gdzie przebywałem ??? daleko ,daleko ...i długo...
 • Trochę to niejasne
  "...zamach sprzed prawie czterech lat był zaplanowany i zorganizowany przez międzynarodowe siły, kwestionujące pojałtański porządek"

  JAKIE to siły międzynarodowe miałyby kwestionować "pojałtański porządek" w roku 2010, CO ten zwrot oznacza i DLACZEGO z tego kwestionowania miałby wynikać rzekomy zamach na polski samolot ?
 • @KOSSOBOR 10:26:16
  Witam!
  "Najsmutniejsze jest to, że nasi patrioci nie zauważają alogiczności tych działań". - Oni na pewno zauważają. Dlaczego okłamują? Bo tak chcą czy muszą? - Może kiedyś się dowiemy.

  Pozdrawiam równie serdecznie.
 • @val 16:33:43
  Pozostaję przy swojej wersji.
 • @indris 22:46:50
  "JAKIE to siły międzynarodowe miałyby kwestionować "pojałtański porządek" w roku 2010". - Ja ich Pani nie nazwę po imieniu (z różnych powodów).
  A zamach nie był rzekomy.
 • @val 16:33:43
  http://www.gazetapolska.pl/29739-ostatnie-sekundy-tupolewa
  T.Sakiewicz:
  Ostatnie sekundy tupolewa
  Ataki na komisję Macierewicza i niezależnych naukowców, masa publikacji, często bardzo drobiazgowo opisujących różne wydarzenia przed katastrofą smoleńską i po niej, powodują, że czytelnik może zagubić się w szczegółach. Dla ustalenia podstawowych faktów potrzebna jest tylko pewna ilość informacji, których większość udało się już poukładać w logiczny ciąg wydarzeń. Poniższy opis jest tylko moją własną interpretacją znanych mi faktów, a nowe informacje upewniają mnie co do tej wersji wydarzeń.

  W ostatnich kilkudziesięciu sekundach lotu wadliwie działające urządzenia lotniska (chodzi tu przede wszystkim o radiolatarnię) oraz komendy, które padały z wieży kontrolnej, doprowadziły do tego, że samolot znalazł się nad głębokim jarem i leciał na wprost jego zbocza. Pilot dzięki urządzeniom pokładowym zorientował się, że sytuacja może być krytyczna, i poderwał samolot do góry. Zrobił to na tyle wcześnie, że przeleciał kilkadziesiąt metrów na brzegiem jaru. Jednak bezwładność samolotu i kształt terenu spowodowały, że zbliżył się na około 30‒40 metrów do ziemi. W momencie, gdy już wznosił się na drugi krąg, nastąpiła eksplozja, która doprowadziła do rozpadu maszyny.

  Dowodem na to, że to wybuch zniszczył tupolewa, jest ogromna ilość szczątków rozsianych setki metrów od miejsca katastrofy, brak leja po uderzeniu w grząski teren i skala zniszczeń nietypowa dla porównywalnych katastrof. Jestem przekonany, że ktoś liczył na to, że samolot ulegnie katastrofie w wyniku zderzenia z ziemią, a gdy ten plan się nie powiódł – doprowadził do eksplozji.

  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4434#.UqEBMuWJopd

  Dalsze przerózne interpretacje mają swoje uzasadnienie:
  "Kombinujcie a kombinujcie ,moze Wam z tego wyjdzie i "KATASTROFA"

  VAL ,przeciez jesteś "komentatorem" i obseerwatorem od dawna !
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 00:18:34
  WCALE NIE ZAPRZECZAM !!! tejże hipotezy ...tylko proszę przyjąć że znacznie prościej i bez śladów zamachu byłoby wpuścić do kabiny pilotów ze zdalnie uruchamianej butli gaz obezwładniający w ciągu 2 lub 3 sekund pozbawiający przytomności pilotów nawet bez ich świadomosci że cokolwiek się dzieje ,w opisanym przez PANA powyżej momencie,TO JEST TYLKO MOJA HIPOTEZA !!! ale ma PAN rację !!! JEŚLI BYM CHCIAŁ ZASUGEROWAĆ ŻE TO BYŁ ZAMACH TO BYM PODŁOŻYŁ JEDNAK BOMBĘ !!! A POTEM ZA WSZELKĄ CENĘ BRONIŁ TEZY ŻE TO BYŁA ZWYKŁA KATASTROFA...i postępował dokładnie tak samo jak obecnie komisja ANODINY ,MILLERA ,LASKA
 • @val 10:29:32
  ROSJANIE tak się mszczą !!! rozpowszechniają informacje że to była zwykła katastrofa ,ale pozostawiają niejasne SUGESTIE że to jednak ich zemsta dosięgła tych którzy odważyli się im przeciwstawić...!!! NO I CO NAM ZROBICIE ???
 • @val 10:29:32
  Pisze Pan: "JEŚLI BYM CHCIAŁ ZASUGEROWAĆ, ŻE TO BYŁ ZAMACH TO BYM PODŁOŻYŁ JEDNAK BOMBĘ !!!" - Trzeba mieć jeszcze pełny dostęp do samolotu.
  I proszę wziąć pod uwagę, iż - wedle oficjalnych danych - w jednym tupolewie mieli lecieć dwaj prezydenci, pięciu generałów i kilku wysokich urzędników. Takie nagromadzenie było niemożliwe. Wszyscy, a przynajmniej znaczna większość z nich nie wsiadłaby dobrowolnie do takiego samolotu.
 • @val 10:37:08
  Pisze Pan: "ROSJANIE tak się mszczą !!!" - Są pewne wskazówki, iż nie Rosjanie rozdawali karty.
 • @zygmuntbialas 11:58:27
  SZANOWNY PANIE aby określić w miarę precyzyjnie ZAMACHOWCÓW to trzeba podać przede wszystkim WIARYGODNY CEL ZAMACHU ...jeśli takowy by się znajdował w POLSCE to szczerze wątpię iżby ktokolwiek z zamachowców by się odważył na ten czyn BEZ WSPARCIA ROSJI,a jeśli nawet, to ROSJA nie udzieliła by IM błogosławieństwa bez swojego wyrażnego INTERESU !!!...PAŃSKIE SUGESTIE że w końcu nasi generałowie byli świadomi niebezpieczeństwa terrorystycznego zamachu I DOBROWOLNIE NIE WSIEDLI BY DO JEDNEGO samolotu są jak najbardziej uprawnione ,czyli mamy jeszcze jedną tajemnicę do wyjaśnienia ,a to że pasażerowie mogli zostać zamordowani już w WARSZAWIE przed odlotem to jednak trudno obronić w świetle dalszych ZNANYCH i NIEPODWAŻANYCH wydarzeń... pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 23:52:26
  Obstawiam za "chcą" i "muszą".

  Serdecznie.
 • @val 12:21:26
  W "swoim" ogródku nie poluje się na "kaczki" bo - PO co ?
 • @Dodam:
  Na temat Okęcia panuje CISZA ,może dlatego żeby ; Nie Wiadomo Ile samolotów i w jakiej kolejności a i KTO a gdzie i Kiedy "wsiadł" czy Go "wsadzono". Dlaczego To taka TAJEMNICA. Bez Jednego zdjęcia Powitalno-pożegnalnego - może dla tego ?
  Informacja o "Przewidywanym Zamachu Terrorystycznym " była Pretekstem do "WSZELAKIEJ" Tajności. Tym Bardziej Generałowie raczej
  tym "uczuleni" powinni być Podejrzliwie-Ostrożni. A TU odwrotnie -beztrosko się "dali" i zapakowali. Nie bądźcie Naiwni jak dzieci.

  Ja mam Duże wątpliwości aby CI Generałowie złamali Procedury szczególnie jeśli mieli przy sobie sprzęt elektroniczny o klauzulach tajności NATOwskiej. !
  ...i "lecieli" do Rosji.
 • @val 10:29:32
  Możesz sobie Kombinować z różnymi gazami .Najlepiej "rozweselającym.
  Tylko Pokombinuj co by się stało z samolotem i pasazerami gdyby "wylądowali" - Pewno by im do śmiechu nie było.,a samolot by się tak
  "śmiesznie " nie rozleciał na tysiące kawałeczków a najwyżej na dwa-może trzy........
 • @val 12:21:26
  Powiedz mi dlaczego osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo VIP-ów awansowały po takiej bezprecedensowej katastrofie?
  Odpowiedz, jesli nie wierzysz w zamach.
 • @zadziwiony 21:12:20
  Zdziwisz się ale Cię Zadziwię. Nie używaj słowa "ZAMACH" to zabronione. Możesz Snuć. Insynuacje ,to co innego.Wybuchy Pana Macierewicza ,
  Dopuszczalne ale "ZAMACH" Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho Sza!
 • @val 12:21:26
  Proszę wziąć pod uwagę, iż po 10 kwietnia byliśmy "bombardowani" informacjami wymieszanymi z dezinformacją. Teraz trudno odróżnić fakty od faktoidów. W sumie nie wykluczam roli Rosji. Według mojej wiedzy jej rola była i jest jednak tylko pomocnicza.
  Pisze Pan: "to że pasażerowie mogli zostać zamordowani już w WARSZAWIE przed odlotem to jednak trudno obronić w świetle dalszych ZNANYCH i NIEPODWAŻANYCH wydarzeń...". - Nie znam takich "dalszych ZNANYCH i NIEPODWAŻANYCH wydarzeń".

  Pozdrawiam również.
 • @KOSSOBOR 15:08:33
  "Obstawiam za "chcą" i "muszą". - Pełna zgoda. Trzeba by teraz rozstrzygnąć, w jakim stopniu "chcą", awjakim"muszą".

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • @koniecPOLSKI 16:15:20
  Pisze Pan: "Ja mam Duże wątpliwości aby CI Generałowie złamali Procedury szczególnie jeśli mieli przy sobie sprzęt elektroniczny o klauzulach tajności NATOwskiej. !
  ...i "lecieli" do Rosji" -
  --- Na pewno zgodzę się tu z Panem.
 • Wszyscy
  Historia Rosji. The Soviet Story" to wstrząsający dokument o współpracy Gestapo z NKWD przed 1941 rokiem. Film opowiada o sowieckim terrorze wewnętrznym, o zabijaniu własnych obywateli "na skalę przemysłową", o sztucznie wywołanym Wielkim Głodzie na Ukrainie (Hołodomor), o mordzie w Katyniu, o współpracy gospodarczej i militarnej hitlerowskich Niemiec i stalinowskiego ZSRS, o masowych deportacjach, o eksperymentach medycznych dokonywanych na więźniach Gułagów, a także o odradzającym się współcześnie faszyzmie w Rosji. Prace nad filmem trwały ponad 10 lat. Nakręcony został przez Łotysza Edvins'a Šnore - łotewskiego politologa, który jest również autorem scenariusza oraz reżyserem filmu. W obrazie wykorzystano unikalne zdjęcia i fragmenty filmów archiwalnych z tamtych lat. "The Soviet Story" http://www.savetubevideo.com/?v=lx7UkA02JGo zawiera wywiady z zachodnimi jak również rosyjskimi historykami, ekspertami i politykami: Normanem Davisem, Borysem Sokołowem, pisarzem Wiktorem Suworowem, Władimirem Bukowskim, ostatnim przywódcą ZSRS Michaiłem Gorbaczowem, byłym pułkownikiem GRU (Głównego Zarządu Wywiadu) ZSRS Władimirem Karpowem, członkami Parlamentu Europejskiego, jak również ofiarami sowieckiego terroru. Film odłożony na półki w telewizjach państw Unii Europejskiej (w tym niestety również i w Polsce) opowiada nie tylko o przeszłości, ale także o tym, jak przemilczanie sowieckich przestępstw odbiło się na teraźniejszej wizji historii w Europie. Państwowa rosyjska telewizja "Wiesti", przed wizytą premiera Putina na Westerplatte pokazała film "Sekrety tajnych protokołów" - oskarżający Polskę o pakt z hitlerowskimi Niemcami. Telewizja Polska kupiła prawa do emisji filmu "The Soviet Story" w 2008 roku, do tej pory film, który zadał by kłam rosyjskiej wersji historii nie został wyemitowany. Należy zadać pytanie: DLACZEGO?
 • @Kula Lis 62 12:45:55
  Dziękuję za informacje dotyczące filmu "The Soviet Story".
  Trudno mi wytłumaczyć sobie, dlaczego ten film leży na półce.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 15:36:02
  Pancerna brzoza ponoć przełamała się półtora metra powyżej miejsca, w którym uderzyło w nią skrzydło! Cuda, cuda ogłaszają... http://wpolityce.pl/artykuly/70173-pancerna-brzoza-ponoc-przelamala-sie-poltora-metra-powyzej-miejsca-w-ktorym-uderzylo-w-nia-skrzydlo-cuda-cuda-oglaszaja Cuda, cuda, w prokuraturze wojskowej, ogłaszają!
  Ps. No towarzysze, zawsze musicie coś spierdolić. Teoretycznie oczywiści taka możliwość istnieje, szczególnie jeżeli to złamanie 1,5 metra wyżej wypadłoby w jakimś chorym, osłabionym miejscu drzewa. W takim razie po kiego chuja powbijaliście te odłamki samolotu w miejscu złamania, a nie 1,5 metra niżej. Zawsze musicie coś spierdolić w swojej nadgorliwości. Kłamać to trzeba umieć, do tego potrzebna fenomenalna wprost pamięć. Inaczej zawsze wyjdziecie na głąbów! Mit pancernej brzozy obalony przez lotniarza i Cieszewskiego. Dokładnie na filmie przelatującego lotniarza od 28 do 30 sekundy, widać że drzewa rosnące wokół pancernej brzozy przetrwały. Wręcz jest skandalem że Lasek tak może łżeć, bo na filmie wyraźnie widać ze drzewa górują nad słynną pancerną brzozą. Rosyjski paralotniarz przeleciał nad miejscem katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Mężczyzna utrwalił kamerą jak obecnie wygląda ten teren i starał się odtworzyć przelot tupolewa. Przeleciał m.in. nad jarem i złamaną brzozą. Zdjęcia zostały nagrane we wrześniu 2010r. Smoleńsk - Lotniarz nad miejscem katastrofy.flv http://www.savetubevideo.com/?v=3_u-A8pegUs 10 kwietnia to już jest wegetacja roślin i jak by brzoza była scięta to by "lała soki" a jak została scięta wcześniej to włókna już się zasklepiły na zdjeciach z 10 kwietnia tego nie widać "A zatem skrzydło uderzyło w brzozę na wysokości 5,1 metra, zaś brzoza przełamała się na wysokości 6,66 metra.... Ludzie, czy to nie kolejny cud nad tą brzozą? Skrzydło uderza niżej, a brzoza przełamuje się wyżej, półtora metra ponad skrzydłem!". To jakim cudem w brzozie tkwią elementy samolotu powyżej złamania??? http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zespol-laska-pokazuje-niepublikowane-zdjecia-z-katastrofy-smolenskiej,363395.html I jeszcze jeden ewenement! "- Oczywiście brzoza została złamana w wyniku kontaktu ze skrzydłem, ale jednocześnie skrzydło zostało uszkodzone na tyle poważnie, że odpadło w czasie lotu na skutek zniszczenia jego struktury - tłumaczył Lasek. Dodał, że strukturę płata zniszczyła nie tylko kolizja, ale także działające siły aerodynamiczne." Jeżeli drzewo nie złamało się w miejscu zderzenia to skrzydło musiało odpaść natychmiast a nie "odpadło w czasie lotu na skutek zniszczenia jego struktury" "dohtoże". Lasek!!! Ale prawdziwy hit brzozowy jest tutaj, nowość! http://geoal.salon24.pl/556763,npw-walnela-sie-o-150-metrow Teraz powinno dojść do dyskusji pomiędzy zespołami prof. Cieszewskiego a ekspertami SKW. Czekam na to.
 • @zygmuntbialas 15:36:02
  A kto nam tą hucpę funduje ??? Donald Tusk - Naczelny kłamca RPhttp://www.savetubevideo.com/?v=m83Bxv6mcEA A tu córeczka o tatusiu: Kasia Tusk "... Mój tata jak mówi że czegoś nie zrobi to nie zrobi a jak mówi że zrobi to mówi " Donald Tusk, Rammstein - Ich will (Ja chcę)http://www.savetubevideo.com/?v=T5HvneTxDMo Czy premier Donald Tusk spełnił wyborcze obietnice? premier Donald Tusk nie dotrzymuje obietnic wyborczych, nie zrealizował żadnego ze sztandarowych haseł. „Obiecanki cacanki a głupiemu radość" któż z nas nie zna tego przysłowia. Sprzedawczyk co chciał nawet przepchnąć po cichu ACTA a jak draka się zaczęła i nawet petycja o referendum z celu odwołania go ze stanowiska od razu zmienił kierunek. Łajza. Na dodatek nie spełnione obietnice albo ba nie przyznanie się do swojej porażki są jedynkowym przykładem, że nie nadaje się na polityka. Bo umowa słowna czyli obietnica jest wiążącą umową prawną. Równie dobrze, każdy może go zaskarżyć o złamanie jej, a prawdziwy facet powiedziałby: "Sorry nie dałem rady"
 • @Kula Lis 62 19:12:56 PS!
  Ps. "Nemo 5000" zamieścił link do filmu nakręconego przez rosyjskie tv dokładnie od 1:04 do 1:25 widać złamaną pancerną brzozę w, której brak odłamków TU 154M. Jak może tak łżeć towarzysz Lasek i Miller. Katastrofa w Smoleńsku, ciekawy film http://www.savetubevideo.com/?v=983l9yIIrxY
  Dlaczego agenturalne media utajniły sensacyjny materiał...? Taki sam Tupolew 154 wylądował w lesie wycinając tunel o długości 200 metrów po drodze z łatwością wyciął duże sosny,a końcu stanął nieuszkodzony a ludzie poszli na grzyby. Dziwne, że ta sensacyjna przecież wiadomość została utajniona przez ośrodki agenturalne, które są władzą wykonawczą w polskich ??? mediach gównianego nurtu... AAAAAAA...to była pancerna brzoza...targowicka zapewne.... Jeśli to nie jest dowód to pozostaje Lasek i lemingi i hańba... Awaryjne lądowanie TU-154 w Republice Komi https://www.savetubevideo.com/?v=fqAA0BMZbOQ To zdjęcie samolotu wbitego skrzydłem w budynek w Johanesburgu jest świetnym materiałem poglądowym jakie są proporcje samolotu do np. ciężarówki, ogrodzenia, słupa oraz budynku. Samolot linii British Airways z około 200 osobami na pokładzie, szykując się do startu z lotniska w Johannesburgu, zawadził skrzydłem o budynek. Cztery osoby są ranne; są to pracownicy, którzy przebywali w budynku - podaje w poniedziałek portal BBC News. Do wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na lotnisku międzynarodowym OR Tambo. Boeing 747-400 przygotowywał się do odlotu do Londynu, jednak wjechał na zbyt wąski dla niego pas kołowania. Prawe skrzydło samolotu z wielkim hukiem wbiło się w budynek stojący blisko drogi kołowania, podaje TVN24. Końcówka skrzydła zagłębiła się w niego na około siedem metrów i zrujnowała kilkanaście metrów muru oraz wnętrza. Według świadków maszyna "praktycznie odcięła dach". Samo skrzydło został poważnie uszkodzone, ale nie złamało się. Nikt na pokładzie nie został ranny, ale ucierpiały cztery osoby z personelu naziemnego, przebywające w budynku. Rzeczniczka zarządu lotnisk ACSA (Airports Company South Africa) zapewniła, że ludzie ci są tylko lekko ranni. Trwa dochodzenie w sprawie wypadku. Żałuję, że nie ma tam drzew, ale wyobraźmy sobie, że tam jednak rośnie brzoza i jest ona wyższa o przynajmniej jedno piętro. Czy potraficie sobie wyobrazić, że ta brzoza doprowadziła do tego, że samolot utracił skrzydło, a nadto, że przez tą brzozę samolot beczkę zrobił i się rozleciał na tysiące kawałeczków, a w ogóle z tego samolotu zostało tylko ok. 1/3, a z reszty drobny mak wielkości dłoni, teczki, lub torebki. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2528213/Take-drama-BA-jet-bound-London-hits-airport-building.html Ze strony Small GIS: W związku z licznymi publicznymi interpretacjami raportu z wykonanej analizy okolic Lotniska Siewiernyj zrealizowanej przez firmę Small GIS na zlecenie Prokuratury Wojskowej informuję, iż wszelkie interpretacje tego raportu stanowią odpowiedzialność ich autorów. Firma Small GIS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dowolność interpretacji raportu. Firma Small GIS nie wyraża ani nigdy nie wyrażała jakiegokolwiek stanowiska w sprawie przyczyn Katastrofy Smoleńskiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej