Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Antoni Macierewicz: Znaleźliśmy kokpit

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Antoni Macierewicz poruszył w Krakowie wiele wątków dotyczących "katastrofy" oraz "badań" i "śledztwa". Oberwało się oczywiście Tuskowi.

"Kiedy komisja międzynarodowa do zbadania katastrofy smoleńskiej?" - to tytuł filmu, trwającego ponad dwie godziny, przedstawiającego wystąpienie Antoniego Macierewicza w Krakowskim Klubie Wtorkowym. O tejże komisji było niewiele. Poseł PiS poinformował tylko, że - owszem - kilka miesięcy temu wpłynęła do Zespołu Parlamentarnego rosyjska propozycja umiędzynarodowienia śledztwa wraz z filmem zrealizowanym przez RIA Novosti. Otóż film ten, zrealizowany 10.04.2010 roku, przekazuje zupełnie inne dane o "katastrofie", aniżeli uczyniły to rosyjskie i polskie organy państwowe i media.

Antoni Macierewicz poruszył wiele wątków dotyczących "katastrofy" oraz "badań" i "śledztwa". Oberwało się oczywiście Tuskowi, bo przecież pierwsza rosyjska propozycja mówiła o wspólnym badaniu i tak było do przybycia premiera do Smoleńska i jego spotkania z Putinem. Co nastąpiło? - Ukazują to zdjęcia, opublikowane przez tygodnik "wSieci", na których to uśmiechnięty i zadowolony Tusk jest dowodem na to, iż "zakończył się proces uzgadniania obowiązującej wersji śledztwa".

Ma pan Macierewicz gadane, więc mogą truchleć Tusk, Sikorski i Graś. Niech no tylko zmienią się realia polityczne! "Nawet gdyby zostało nas dwóch (JK, AM), to dojdziemy do prawdy" - zapewnia szef ZP.

Padło z sali pytanie: "Czy bez dojścia do władzy i bez posiadania wraku i czarnych skrzynek możemy  liczyć na bardziej konkretne wyniki i na osądzenie winnych?" - "Oczywiście, że tak - odpowiada wiceprzewodniczący PiS. - Eksperci ZP codziennie badają "katastrofę". Każdego dnia przybywają nowe elementy wiedzy. Dwa tygodnie temu w USA, gdy oglądaliśmy zdjęcia, znaleźliśmy kokpit leżący przed centropłatem w kierunku lotniska (drżyjcie, maskirowicze! - przypis ZB), a zdolny bloger @Fotoamator przedstawił wczoraj (tj. 02 grudnia br.) miejsca wybuchów* na Siewiernym".

Jak już wspomniałem, wątków było wiele; kto jest ciekaw dalszych szczegółów i chciałby podziwiać zdolności krasomówcze Antoniego Macierewicza, odsyłam do poniższego filmu:

 

*O wartości prac blogera @Fotoamator traktuje też notka, link:   //zygmuntbialas.salon24.pl/516246,inz-k-cierpisz-rewelacje-fotoamatora-sa-niewiele-warte

KOMENTARZE

 • @night rat 11:00:41
  I nie trzeba było jechać na polankę przy Siewiernym.
 • @fan-wolności 11:39:35
  W Smoleńsku i Katyniu działy się w ogóle dziwne rzeczy. W Polsce dzień wcześniej - też.
 • @All
  Swą opinie o rewelacjach A.Macierewicza wyraził też inż. K.Cierpisz:

  "Tak, odnalazł kokpit na filmie, dobrze i tak. Dwa lata temu – w TV Trwam na o pytanie o kokpit powiedział: „kokpit jest, można go będzie zobaczyć na animacji wraku w 3D …”.
  Ciekawe co to za nowy ekspert, który znalazł kokpit po raz drugi?
  Nowy Cieszewski czy nowy Ronda?

  K. Cierpisz".
 • @zygmuntbialas 12:21:09
  Kwituję te rewelacje Macierewicza jednym: cha, cha, gdzie on go widział? Czyżby już u niego zaćma, jaskra się objawiła? Dałem 5+++ Pzdr!
 • @Kula Lis 62 15:28:53
  Witam!
  Odpowiedział Ci inż. K.Cierpisz:

  "Kula Lis
  http://gazetawarszawska.com/2012/07/28/macierewiczoswiadczyl-ze-prezydent-lech-kaczynski-padl-ofiara-zamachu/
  Macierewicz zmienny jest jak kobieta.
  Nie tak dawano twierdził, to co widać i słychać; to znaczy L. Kaczyński „padł ofiara zamachu”.

  KC".
 • @e-misjonarz 16:20:16
  Inż. K.Cierpisz komentuje:

  "e- misjonarz -
  --- chciałbym , aby to był fotomontaż,
  ale to chyba jest prawda.

  KC".
 • @e-misjonarz 16:20:16 (II)
  Powinno być moje odniesienie, jednakże proszę zwolnić mnie z komentowania.

  Pozdrawiam.
 • @lancelot 17:55:54
  Nie ma co przesadzać! Jeśli już tytułować, to mgr inż. K.Cierpisz.
 • @lancelot 21:31:56
  Witam. No nie Szanowny Pan widzę nie czyta między wierszami. PZDR.
 • @lancelot 21:31:56
  "ładniej brzmi.....i poważniej" -
  --- A czy nie PRAWDA jest najważniejsza?
 • @Repsol 21:40:33
  Witam Cię serdecznie!

  I pozdrawiam.
 • Sami Rosjanie juz niedlugo na tacy podadza zbrodniarzy smolenskich
  itych moskalkich i tych i ch pacholkow w Polsce.tylko bedzie kwik jak beda
  sie sami zgryzac.
  Poalcy im nie zapomna acholota pokacapska juz wali w gacie rowno dzien rozliczenia za zbrodnie smolenska i ta wczesniejsza w Miroslawcu juz bliski.
 • @wiki 05:22:01
  Wygląda na to że się nie mylisz. Żydzi "Agitują" Wyższość polityki ProNiemieckiej nad ProRosyjską czyli SŁOWIAŃSKĄ i ewentualne świetlane Perspektywy na przyszłośći .Wysłuchać warto ,jak ten "wyleniały" tygrys chciałby jeszcze "Zabajerować" sobie tantiemy w TVP
  Siekielski - J.K.Mikke dwa "Autorytety" telewizyjne
  - W dzisiejszym odcinku Tomasz Sekielski wraz ze swoimi gośćmi - Januszem Korwin-Mikkem i Ryszardem Czarneckim - będą rozważać różne, alternatywne scenariusze historii Polski i świata. Co by było, gdyby Polska porozumiała się w 1939 roku z III Rzeszą? Czy udałoby się wspólnie zatrzymać ekspansję ZSRR i myśl realnego socjalizmu? Czy dzięki temu uniknęlibyśmy Holocaustu i powstania warszawskiego?

  - czyli Holokaustu na Pewno?
  http://vod.pl/po-prostu,140745,w.html

  Wszędzie jakby "bezmyślny" ATAK na Macierewicza,choć KAŻDY Gamoń a nawet DUREŃ WIE że "Znaleziony" kokpit - to właściwie jego szczątki i są już na tyle "odkryte" wśród rupieci i śmieci ze smoleńskiego wraka że pozwalają na "Rekonstrukcję" - wystarczyło Dobrej woli by uważnie słuchać "CO Mówią".
  Oponentom polecam stare Aktualne Pytanie , czysto retoryczne ?
  "KTO" się boi Antoniego Macierewicza i Dlaczego"?
  Bez zmian Cały czas CI Sami. !!! - Niezlustrowan i!
 • @http://niezalezna.pl/49309-nasz-news-prof-cieszewski-domaga-sie-autolustracji-zlozyl-juz-dokumenty-w-ipn
  Po Pierwsze ": Lustracja ! "Zbawianie Polski " to w nastepnej kolejności.
 • @wiki 05:22:01
  "Sami Rosjanie juz niedlugo na tacy podadza zbrodniarzy smolenskich". - To wydaje mi się niemożliwe. Nie ma takich liczących się sił politycznych w Rosji, które dążyłyby do wyjaśnienia zbrodni.
  I co najważniejsze: nie ma też takich LICZĄCYCH SIĘ sił politycznych w Polsce. Sprawa Katynia może tu być przykładem.
 • @koniecPOLSKI 07:38:06
  Piszesz: "Wszędzie jakby "bezmyślny" ATAK na Macierewicza". - Mój nie jest bezmyślny, nie jest też chamski. Antoni Macierewicz przedstawia po prostu fakty, które nie miały miejsca. "Odkrycia" ZP żyją sobie w przestrzeni publicznej, a te "odkrycia" są wewnętrznie niespójne. Jak np. zgrać ze sobą przekonania Fotoamatora o podmianie czarnych skrzynek z opieraniem się na kopiach kopii tychże skrzynek?
  Jak zgrać "fałszywe naprowadzanie" przez kontrolerów z wybuchami? Po co byłyby dwa równoległe działania przeciw polskiej delegacji?
  I tak dalej...
  Piszesz dalej: "nawet DUREŃ WIE że "Znaleziony" kokpit..." - Otóż nie było i nie ma żadnego kokpitu na polance przy lotnisku. A nawet gdyby był, to nie byłoby wiadome, czy z samolotu Tu-154M 101.
 • @zygmuntbialas 09:26:35
  Wygląda , że trudno się zdecydować. Kreuje się się teorię Katastrofy czy Zamachu ? Propaganda w rodzaju -" Katastrofa - Wypadek co wygląda na Zamach a w rzeczywistości Maskirowka z porwaniem w hangarze na Okęciu to już raczej schizofrenia.
  Okazuje się że WSZYSTKO co dotychczas ustaliły komisje; Anodiny -Millera - Laska oraz Z.P. Macierewicza - Niezależnych Ekspertów i tym podobnych Foto-Fymów jest Jedną Wielką Porażką .
  Prokuratura umorzyła śledztwa ws. Smoleńska .
  Czarne skrzynki Tu-154M nie zostały sfałszowane, a polska dyplomacja zrobiła wszystko, by odzyskać wrak prezydenckiej maszyny, która 10 kwietnia 2010 roku rozbiła się w Smoleńsku - to ustalenia polskich śledczych, o których informuje "Gazeta Wyborcza".
  Czyli; "Polacy , - Nic się nie stało. Nie było Żadnej Katastrofy w okolicach Smoleńska od czasów oblężenia przez hetmana Żółkiewskiego.
  Koniec Smoleńskiej Wojny - Ciszej więc nad tymi trumnami .

  No to UDOWODNIJCIE że tam była Katastrofa ! Proste?
 • @zygmuntbialas 09:26:35
  Co do meritum.
  " Jak zgrać "fałszywe naprowadzanie" przez kontrolerów z wybuchami? Po co byłyby dwa równoległe działania przeciw polskiej delegacji?"
  a) W przypadku Katastrofy trudno zgrać.
  b) w przypadku Zamachu - to Potwierdzenie ! Jeśli zawodzi pierwsze to następuje drugie ,trzecie działanie ....do skutku. Cel jest z góry założony - inaczej to nie zamach. Po to by było SKUTECZNIE ! O.K?

  Kokpit Był - każdy samolot ma .Co się z nim stało? - Na filmie "KOLI" jest !
  Jeśli był film Koli... Podobno "Zawiesiami " go zabierali....
  Kokpit widział Edmund Klich, Emerytowany pilot XX ,i to nawet z 5-cio ma ofiarami przypiętymi do foteli....
  Z kokpitu wymontowano WSZYSTKIE (?) urządzenia kontrolno -
  - pomiarowe oraz łączności z Bibloteką Dokumentacj technicznej i jesze parę rzeczy. Na wolantach spoczywały ręce pilotów a nogi na pedałach gazu i hamulca.......... Czyli MUSIAŁ być !(?)

  -" Otóż nie było i nie ma żadnego kokpitu na polance przy lotnisku. A nawet gdyby był, to nie byłoby wiadome, czy z samolotu Tu-154M 101.
  I tak dalej..."
  Całego kokpitu na polance NIE MA ! Tam w tej chwili NIC nie ma ! Czy z Samolotu 154M 101 czy 102 ,czy też z Innego - Nikt tego Nie Wie.
  Nie Zidentyfikowano samolotu ! Mało.Jakieś "Instrukcje Obsługi " - Były. Od obu. Zidentyfikowanio Tylko 7 czy osiem ofiar z 97 poległych ! Itd. Itp. Truizmy powtarzane od trzech lat, tylko w innej konfiguracji.
  Komisja Macierewicza zbiera " blaszki - foto" co zostało Toto z Tego samo-loto, robi "wycinanki" - sklejanki i w ten sposób udało Im się
  Skleić w 60 % "Wybuchniętego" ale Nic nie mówią czy to Ten co Leciał czy leżał ,a może i inny? Jak to zidentyfikować? do tego to już potrzebne
  Profesorskie Głowy. Blachy "nie sygnowane" - to nie u jubilera co blaszka to próbka i cecha.........
  Pozdrawiam
 • Mam pytanie
  do p. Macierewicza - czy szanowna komisja zainteresowała się sprawą odlotu delegacji z lotniska Okęcie ?

  Dlaczego żadna stacja telewizyjna nie pokazała jak para prezydencka wchodzi po schodkach do samolotu , a później zaproszeni goście .

  Dlaczego kamery monitoringu były nieaktywne - lub gdzie podział się zapis z nich ?

  Czyż nie jest dziwnym zbiegiem okoliczności iż sp. prezydent Kaczyński nie spotkał się z Polonią na Litwie ? Jeżeli skleroza mnie nie bierze , to ostatnie fotki żywego jeszcze prezydenta są jak wychodził ze spotkania z Litewską personą - dalej cisza jakże wymowna.

  Kto robił listę "odlatujących" z Okęcia - czyż to nie sabotaż by wszystkich ważnych upakować w jednym samolocie ? Mirosławiec niczego i nikogo nic nie nauczył ? ( pierwsza tura eliminacji - Smoleńsk był zakończeniem )

  Jeżeli nie wyjaśni Pan tych spraw - to cała szopka ze śledztwem jest g... warta.
 • @Stanislaw1968 16:15:49
  Antoni Macierewicz Co Wie to Mówi.!
  http://vod.gazetapolska.pl/5791-prokuratura-stracila-cechy-organu-panstwa-polskiego
  Co Nie mówi Nie Wie lub Nie Może! PROSTE!
 • @zygmuntbialas 22:11:44
  PRAWDA jest Najważniejsza !
  http://smolensk-2010.pl/2012-08-06-nozyce-dezinformacji.html

  To Przyznać Muszę.

  Pozdrawiam
 • @koniecPOLSKI 10:42:11
  Piszesz: "Wygląda , że trudno się zdecydować. Kreuje się się teorię Katastrofy czy Zamachu?" - Mówisz o hipotezach oficjalnych, o których moje zdanie jest jednoznaczne.
 • @koniecPOLSKI 11:20:16
  Przypomnę, iż mam swoją wersje wydarzeń. Nie ma w niej miejsca na Tu-154M 101 na Siewiernym, skoro nie ma żadnych dowodów na odlot z Okęcia.
  I jeśli A.Macierewicz mówił w Krakowie, że są dowody, to jest to po prostu nieprawda.

  Pozdrawiam także.
 • @Stanislaw1968 16:15:49
  Przeczytałem z dużą uwagą Pańskie pytania skierowane do A.Macierewicza.
  Te pytania są nie tylko zasadne, ale są po prostu podstawą poważnego śledztwa i poważnej dyskusji społecznej.
 • @koniecPOLSKI 20:17:24
  Dobrze będzie, gdy przeczytasz, co napisałem kiedyś o paszkwilu Marka Dąbrowskiego:

  http://zygmuntbialas.salon24.pl/438552,marek-dabrowski-pisze-ksiazke-o-smolensku

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 21:50:01
  Nie może być "dowodów" z Okęcia bo podróż wycieczki Smoleńskiej
  objęta była ścisłą Tajemnicą ze względu na tzw. Zagrożenia Atakiem terrorystycznym i nie tylko. Obecnie jeśli są wyniki dochodzeń Prokuratorskich to są objęte tajemnicą "śledztwa" - cassus prof. Rońdy.
  Myślę że Macierewicz jeśli coś mówi to zdaje sobie sprawę z wagi swych wypowiedzi ,jak każdy Publiczny głosiciel-krzewiciel . Musi liczyć się z odpowiedzialnością za słowo i liczy się (i pilnuje) bacząc przy tym na najdrobniejsze przejęzyczenia. Cenzurą jest Przekaz-Odbiór społeczny.
  Jak na razie Pozytywny mimo kalumni , prób ośmieszania i dezawuacji .
  To jest wskaźnikiem poziomu "PRAWDY"- jak historia uczy (szczególnie Partii Ruchów tzw. robotniczych). Większość zdołała się "odwrócić" ,im doświadczenie każe rozróżniać co Należy czytać "odwrotnie" - wiedzą że oficjalnie głoszono Jedne ,nieoficjalnie Drugie Prawdy. Niestety nie Wszyscy potrafią czy nadążyli , niektórzy nie i pozostają pod silną presją Propagandy z przyzwyczajenia, inni zaś "Służb" Dezinformacji.

  My Blogierzy-blagierzy i komentatorzy możemy pleść "Trzy po trzy i para pietnaście ", snuć przypuszczenia a nawet pisać kryminałki z pogranicza fikcji . Nikt nam nie zabroni ,najwyżej nie "kupi".
  Pozostaje zmienić Blog ,Nick albo oba Naraz a potem Poglądy .
  Słusznie Zauważyłeś ; Każdy Ma Swoje zdanie. I w tym Rzecz by Każdy miał Inne. Wielu gwałtownie więc je zmienia.Taka jest "poszukiwana" PRAWDA. Prawda o Narodzie ,jego historii i PRZYSZŁOŚCI . Jego Wartości czyli.....
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 23:27:58
  "Nie może być "dowodów" z Okęcia, bo..." . - Przypomnę, że nie ma porządnych danych na temat przyjazdu delegatów (przecież po drodze koło Okęcia są kamery).
  A ponadto istnieją próby przedstawienia dowodów (miernej zresztą wartości) przez Am i ludzi związanych z ZP.
  Piszesz: "My Blogierzy-blagierzy i komentatorzy możemy pleść "Trzy po trzy". - Zwrócę uwagę, iż piszę pod nazwiskiem, a ponadto jestem poważnym człowiekiem, Znacznie poważniejszym od wielu naszych polityków.

  Pozdrawiam także.
 • @zygmuntbialas 01:50:14
  Nie ma właściwie Żadnych "porządnych" Dowodów ,jeśli to ,jak piszesz miernej wartości a My Niewątpliwie jesteśmy Poważni . Jedyni Poważni ,
  na tyle, by zdać sobie sprawę z powagi sytuacji która wygląda całkiem Niepoważnie.To jest właśnie ten tzw. "Polski Bigos" - co usiłował wytłumaczyć Nasz Prezydent, Prezydentowi zamorskiego mocarstwa. My natomiast spełniamy rolę owych "bigosujących" , znaczenia którego
  tamtejszy Prezydent nie mógł Nijak pojąć mimo bogatej mimiki i nie mniej karkołomnych gestów tłumaczącego.........
  W XXI wieku w Centrum Europy, Delegacja Rządowa , było nie było "cywilizowanego" kraju z Prezydentem na czele, udaje się w sąsiedzką gościnę Drugiego w świecie Mocarstwa , cichaczem w środku nocy , bez orszaku ,obstawy, zdjęć i kwiatów za to z "krzyżem" na Drogę , wieńcem Pożegnalnym oraz "Prezentem" w bagażniku.
  Ślad po Nich ginie we mgle i dymie.........
  Rząd, Premier , Sejm i Senat ,WSZYSTKIE partie polityczne z wyjątkiem
  Poszkodowanej odcinają się zdecydowanie od udziału w procedurze dochodzenia....uroczystości "Żałobnych".
  Organa Państwa w Tym Sprawiedliwości z GenProkiem udają Wielki Żal i Niby zainteresowanie ale łączą się tylko w "Bulu i Rzalu" ze Zrozpaczonym
  Narodem. Dochodzenie Prawdy powierzają Opiece Boskiej "Wyrywając"
  krzyż pod Pałacem kończą żałobę. Czynności śledcze prowadzą tylko i amatorsko Rodziny zaginionych... pod wezwaniem Św. Antoniego .
  Na Internetowych Forach gromadzą się Blagierzy i Klakierzy z kliką "komentatorów", czyli "Bigosujący" przystępują do Akcji.
  Tworzą się Entuzjaści i Oponenci, Sceptycy i Przeciwnicy.W zamkniętych z czasem izolowanych grupkach wrze jak w piekle. Ścierają się Poglądy i Teorie, marzenia i zwątpienia słowem "bigos" czyli mieszanina czegoś mało sprecyzowanego, specjalność czysto Polska.
  My Poważni niewątpliwie , pod prawdziwymi czy też nie "Pseudonimami" niby Powstańcy Dobrej Woli robimy co przypuszczamy,wykazując się nieograniczoną liczbą szalonych bardziej czy mniej teorii.
  Reasumując:
  Naród uległ Magicznej mistyfikacji Oszustów co "ukradli księżyc".
  Wszystko było złudzeniem z porwaniem w Tuturlistanie włącznie a winien
  jest wyłącznie Antoni Macierewicz &"His Band " który za Wszystko odpowiada czy też Odpowie , co było wiadomo od samego Początku .
  My zachowujemy Powagę . Powagę Sytuacji. Sami jesteśmy od dawna "Całkiem" poważni i całkiem miło nam się gaworzyło.
  Czas zamknąć dyskusję Smoleńską i wolne wnioski , czyli Ciszej nad tą Trumną .To WSZYSTKO co możemy w tym temacie.
  Mówię , raczej piszę ,to Całkiem Poważnie.

  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 01:50:14
  !!!!!!!! ++++++!!!!!!!! Pzdr!
 • @zygmuntbialas 22:01:27
  Ja już od dawna zadałem te pytania ZP i Macierewiczowi, pozostały bez odpowiedzi. Pytanie dlaczego? Pzdr!
 • @Kula Lis 62 12:44:23
  Antoni Macierewicz nie może odpowiedzieć na Pytania na które nie zna
  odpowiedzi .Z powodu że ; Nie chcą lub nie mogą Mu powiedzieć.
  Ci co "Boją się Antoniego Macierewicza i "jego oczu" sądzą że ma ponad- ludzkie mozliwości a to tylko strach , tak podpowiada bo "ma Wielkie Oczy" !
  Pozostaje Pytanie: "KTO się boi Antoniego Macierewicza i Dlaczego?"
  Wiadomo tylko że Cały czas "Ci Sami" czyli "Niezlustrowani".

  Pozdrawiam
 • @ Tzn. Wiadomo częściowo.
  http://vod.gazetapolska.pl/5797-ksiazka-resortowe-dzieci-media
 • @ A dlaczego ? Bo To jest Stary Układ,
  http://www.gazetapolska.pl/29715-jest-stary-uklad-komunisci-kolaboranci-i-sluzby

  I od Tego zacząć to Smoleńsk Wyjaśni się sam i bez pomocy Macierewicza.
 • @koniecPOLSKI 12:12:49
  Piszesz: "Czas zamknąć dyskusję Smoleńską i wolne wnioski , czyli Ciszej nad tą Trumną .To WSZYSTKO co możemy w tym temacie". - Całkowicie nie rozumiem. Przecież to niemożliwe!

  Pozdrawiam także.
 • @Kula Lis 62 12:42:07
  Odpiszę wieczorem na Twoje PW, bo muszę zaraz do pracy.

  Pozdrawiam.
 • @Kula Lis 62 12:44:23
  Piszesz: "Ja już od dawna zadałem te pytania ZP i Macierewiczowi, pozostały bez odpowiedzi. Pytanie dlaczego?" - W zasadzie można się domyślać, ale nie będę teraz nic sugerował.

  Z pozdrowieniem.
 • @koniecPOLSKI 14:12:23 oraz 19:43:21
  Stare układy i brak lustracji są wielkimi problemami w Polsce. Załatwienie jednak tych spraw nie jest warunkiem wystarczającym dla wyjaśnienia zamachu.
 • @zygmuntbialas 10:13:14
  To jest Fakt( medialny) i nie ma Co tu rozumieć. Jest jak Jest .Nie ma żadnych dowodów że to Była Katastrofa. I w tym przysłowiowy " Sęk".
  Co mozemy Zrobić ? Protestować ?
  - " To Udowodnijcie że Tam wogóle była jakaś Katastrofa " . Proste ?

  Nie ? To możecie od Nowa snuć te "Teorie-fantasmagorie" aż Wam się znudzi.
  O.K. ?
 • @zygmuntbialas 10:26:31
  Nie wystarczy! Oczywiście. Na pewno trzeba by wznowić dochodzenie .
  Załatwienie Tych Spraw natomiast jest Warunkiem PODSTAWOWYM.
  Jezeli uważasz że nie wystarczającym, Zgoda ,można i raczej Trzeba by Rozstrzelać kogo trzeba.
  Aby tylko Nie powtórzył się cassus reżysera Brauna.....że namawiamy do ..
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 15:57:19
  "Co mozemy Zrobić ? Protestować ?" - A jednak ludzie są ciekawi, co się stało. I nikt im nie zabroni.
  Bierz pod uwagę fakt, że gdyby nie byli zainteresowani, to byłaby jedna prawda: BRZOZA.
 • @koniecPOLSKI 16:06:07
  "że namawiamy do .." - Akurat ja do niczego nie namawiam. Staram się opisywać rzeczywistość tak, jak ją widzę. pytam dużo.

  Pozdrawiam także.
 • @zygmuntbialas Prawda jest tylko Jedna.
  " - Nie ma żadnych dowodów na odlot z Okęcia ".....
  " - Brak wiarygodnych dowodów na lądowanie "........
  " - to cała szopka ze śledztwem jest g... warta ."
  Wobec faktu, a to fakt rzeczywisty że prawie hektar smoleńskiego
  lasku zasłany jest aluminiowym "confetti" o wymiarach porównywalnych z kapslem od piwa (nie licząc kilku ,kilkunastu większych kawałków )
  - To co się stało z Samolotem ?
  Wystarczy by kilka tych kawałków z pewnością należało do TEGO
  samolotu by z równą PEWNOŚCIĄ oświadczyć że "uległ zjawisku " wybuchu w Powietrzu.
  - Pasażerowie ?
  Pasażerowie w takim Przypadku-Wypadku , będąc w nagłej potrzebie znaleźli się w Niebie.
  " - Co możemy Zrobić?
  Staraj się opisać tą rzeczywistość tak, jak ją widać i bez niepotrzebnych pytań. Reszta Należy do Śledczych Ekspertów i Specjalistów od Wybuchów.
 • @koniecPOLSKI 05:07:55
  "" - Nie ma żadnych dowodów na odlot z Okęcia ".....
  " - Brak wiarygodnych dowodów na lądowanie "... -
  --- To jest tylko stwierdzenie faktu, z czego nie wynika wniosek, że " - ta cała szopka ze śledztwem jest g... warta ."
  Pytasz: "- To co się stało z Samolotem ?" - Nie wiem. Możliwe, że pewna część znajduje się w Smoleńsku, ale to nie jest żaden dowód na to, że Tu-154M 101 uległ katastrofie 10.04.2010.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 10:15:01
  TU (101) się zgadzamy na 100(%) czyli Całkowicie . "Jakiś" tam jednak się po lesie "roz...pirzył" sądzę. Mogli Maskirowkę " przesolić" !
  Pamiętam, zdjęcie Putin-Szojgu oczy-w oczy , spojrzenie wyjątkowo Naganne.........

  Po za tym "Dzieje się" ! Polecam;
  http://vod.gazetapolska.pl/5813-macierewicz-baczek-kowalski-o-sluzbach-specjalnych-wczoraj-dzis-i-jutro

  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 07:44:46
  Dziękuję za link. Tylko zerknąłem, ale zauważyłem, że są tam interesujące materiały wideo. Będę zaglądał częściej.
  Piszesz: "Mogli Maskirowkę " przesolić" !" - Na pewno spartaczyli. Średniej klasy reżyser z Hollywood zrobiłby ją lepiej.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej