Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Traktat z Lizbony - to nie był stan wojenny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ruch Narodowy ma prawo do krytyki swych konkurentów politycznych. Trzeba to jednak robić z głową.

 

Młody działacz PiS Sergiusz Muszyński opublikował w portalu  wPolityce.pl  artykuł, link:   //wpolityce.pl/artykuly/69715-ruch-narodowy-przebija-mainstream-w-atakach-na-sp-prezydenta-lecha-kaczynskiego-po-takiej-publikacji-trzeba-pozbyc-sie-iluzji-o-intencjach-narodowcow  - w którym przedstawił i poddał krytyce następującą grafikę:

 

Grafika ta została przedstawiona na profilu Młodzieży Wszechpolskiej na Facebooku. Tak więc "rzekomą 'zdradą' ma być podpisanie przez śp. Prezydenta Traktatu z Lizbony, porównywane przez Ruch Narodowy do wprowadzenia stanu wojennego" - pisze S. Muszyński.

Wydaje mi się ta krytyka Lecha Kaczyńskiego nie tylko niesprawiedliwa, ale wręcz nieuprawniona. Słusznie więc oburza się autor tekstu. Można Prezydenta nie lubić, można odnosić się krytycznie do niektórych jego działań, jednakże porównanie go z Wojciechem Jaruzelskim jest po prostu nie na miejscu.

Przypomnijmy tu fakty: Lech Kaczyński zwlekał z podpisaniem traktatu, za co był postponowany przez polityków wszystkich właściwie liczących się partii (z wyłączeniem PiS) oraz przez niemieckie i polskojęzyczne media. Nie było też znaczącego poparcia społecznego dla ewentualnego wyłamania się z eurokołchozu.

Ruch Narodowy jest nadzieją na odwrócenie fatalnych trendów w naszym kraju, więc życzę mu liczącego się poparcia społecznego. Ruch Narodowy ma prawo do krytyki swych konkurentów politycznych. Trzeba to jednak robić z głową.

Dodajmy, iż na zdjęciu po prawej jest przedstawiony nie Lech, lecz Jarosław Kaczyński.

KOMENTARZE

 • Co To Znaczy "Robić z głową" ?
  http://niepoprawni.pl/files/images/UPASZKA.jpg

  Trzeba by spytać że, i Co się stało
  Czy Głowa była do D..,? Czy robił to Źle ?
  Czy po Prostu tych "Głów" było za mało ?
 • W TEJ SPRAWIE BÓG SIĘ WYPOWIEDZIAŁ PRZEZ PROROCTWO BARTŁOMIEJA KURZEJI
  Dwukrotnie: 14 kwietnia 2008 i 10 października 2009. Lepiej słuchać Boga niż ludzi. Kaczyński nie posłuchał, podpisał Traktat - dlatego został zabity. Do zrozumienia śmierci w Smoleńsku (lub w Warszawie, bo to są dwie wersje - gdzie ich zabijano) konieczne jest zapoznanie się z dwoma filmami TELEWIZJI NARODOWEJ.
  W kontekście proroctwa Bartłomieja ja rozumiem tak właśnie trzy śmierci: Geremka, Kaczyńskiego i Życińskiego. Aniołowie Maryi, Królowej Polski upomnieli się o Królestwo Niepokalanej.
 • @
  "Traktat z Lizbony - to nie był stan wojenny"

  Ma pan całkowitą rację mimo że inaczej na to patrzymy. No bo jak
  porównać burdę polityczną o władzę wewnątrz przez obcych zniewolonego kraju z praktycznym i nieprzymuszonym zrzeczeniem się niepodległości wolnego kraju na rzecz obcego interesu?
  Tak więc który był gorszy, że znowu się zapytam?
 • @Eugeniusz Sendecki 05:54:26
  Co tam Gienek u Andrzejka słychać? Dalej jest twoim przewodnikiem duchowym?
 • @Stara Baba 06:41:39
  Tylko ,Wydawało by się , Mądra Babo ! Kaczyński w sprawie podpisania Traktatu Lizbońskiego miał tyle do Powiedzenia co miewa Tusk a Oni obaj razem tyle co Żydzi w czasie "okupacji" .
  Kaczński "zwlekał" jak mógł i chciał , wykręcając się że czeka na KLAUSA.
  Choć zapierał się rękami i nogami aż mu i pióro pisać przestawało to
  "Podpisał". Inaczej zginął by trochę wcześniej ........
  Wszystko na Świecie dzieje się Nie Przypadkiem ,,jakiegoś "preoroctwa" a
  proroctwo raczej przypadkiem wydarzenia.
 • @gallux 09:02:11
  Pamietam jakie larum było kiedy sie wahał podpisać, jakie głosy szydzące, że nie potrafi podjąć decyzji. Słyszałam je nie tylko w tV ale wsród znajomych i na ulicach.
  Mógł to zatrzymać senat, wcześniej parlament... jakoś nikogo innego dzisiaj nie atakują.

  //

  VI kadencja
  GŁOSOWANIE Nr 3 - POSIEDZENIE 9.
  Dnia 28-02-2008 Godz. 09:07

  Pkt 4. porz. dzien. Pierwsze czytanie przedstawionego przez Prezydium Sejmu projektu uchwały w sprawie trybu wyrażenia zgody na ratyfikację Traktatu z Lizbony zmieniającego Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską

  Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu uchwały w sprawie trybu wyrażenia zgody na ratyfikację Traktatu z Lizbony zmieniającego Traktat o Unii Europejskiej i Traktat ustanawiający Wspólnotę Europejską, w brzmieniu przedłożenia zawartego w druku nr 235

  Głosowało - 419 Za - 357 Przeciw - 55 Wstrzymało się - 7 Nie głosowało - 41
  Większość bezwzględna - 210


  Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PO 209 192 192 - - 17
  PiS 159 149 89 55 5 10
  LiD 53 45 45 - - 8
  PSL 31 28 26 - 2 3
  niez. 8 5 5 - - 3
 • @koniecPOLSKI 09:15:29
  No patrzcie rzesz, to tak samo jak z żoną sąsiada. Tak się kobieta wahała
  i nogami zapierała że ze zmęczenia aż męża zdradziła!
 • @Stara Baba 06:41:39
  Na zdjęciu jest Jarosław, ale on też głosował za przyjęciem TL, czyli specjalnie mu krzywdy nie zrobili.
  Właśnie, która decyzja jest bardzie szkodliwa dla Polski: wprowadzenie stanu wojennego przez Jaruzelskiego, czy wynegocjowanie i podpisanie przez L. Kaczyńskiego TL??? Uważam, że jedna decyzja i druga była zbrodnią polityczną, jeden i drugi zasługują na TS, ale stan wojenny był widoczny, wielu Polaków straciło życie, tysiące zmuszonych do emigracji, a podpisanie traktatu lizbońskiego to powolna likwidacja Polski jako Państwa, a Naród z biedy zmuszony do milionowych emigracji, oddanie wszystkich kluczowych atrybutów władzy na rzecz innych ponadnarodowych podmiotów, w tym wyższość TL nad Polską (choć ułomną) Konstytucją.
  Polacy po podpisaniu TL o niczym strategicznym dla naszej przyszłości nie decydują. Polski nie ma, jest tylko fikcja papierowa, Polacy po podpisaniu TL są niewolnikami rządów z NWO w tej części świata. To się odbyło za zgodą praktycznie 1 człowieka, który powinien się zwrócić (jak był tchórzem i nie chciał osobiście odrzucić podpisania TL) w drodze referendum do Narodu, ale LK tego nie uczynił, dla niego ważniejsi byli jego mocodawcy z NWO.
  Co do Jaruzelskiego, to pamiętać należy, że stan wojenny był po aby skrzydło narodowe w Solidarności zlikwidować i wypromować na ,,prawdziwych" przywódców parchatych z KOR-u. Oni w S tracili w roku 81 już na znaczeniu, dlatego ten stan wojenny, czyli WJ dostał rozkaz z NY żydów (Rockefellera) wyeliminować Polaków - komuchów z PZPR a przywrócić komunistów żydowskiego pochodzenia, którzy z UB, SB, KGB, Mossadu, WSI przeszli z pzpru -u do Solidarności. Pamiętać należy, że Jaruzel internował min. Gierka i Jaroszewicza, ,,grożnych" komuchów, ale Polaków.
  Druga kwestia to Jaruzel spłacił cały dług zagraniczny czyli 20 mld $, ale dług i tak się powiększył do 22 mld$ na koniec 88 roku, o tym miał mówić w następnym dniu prezes NIK Pańko na obradach sejmu, ale dzień wcześniej zginął w wypadku samochodowym???
 • @Astra 09:22:38
  Ja też pamiętam. Psy szczekają karawana jedzie dalej. PiS jest jedyną siłą zdolną powstrzymać rozkradanie Państwa. Jako jedyna realna siła gwarantuje postawienie złodziei przed sądami powszechnymi. Obsikiwanie nogawek przez kundelki pokroju ciecia podpisującego się "konwent narodowy" traktuję jako bredzenie człowieka chorego z nienawiści. Skąd się owa nienawiść bierze, to osobny temat. Może to być np. podyktowane rozwiązaniem WSI.
 • @Astra 09:22:38
  Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PO 209 192 192 - - 17
  PiS 159 149 89 55 5 10
  LiD 53 45 45 - - 8
  PSL 31 28 26 - 2 3
  niez. 8 5 5 - - 3

  Mogłabyś to jeszcze raz w przypadku PiS bo troche nieczytelne ?
 • Autor
  Akceptuję zdanie Starej Baby - "lizbona" to akt większego s...twa niż wprowadzenie stanu wojennego.
 • @gallux 09:32:42
  "Jako jedyna realna siła gwarantuje postawienie złodziei przed sądami powszechnymi"

  :D))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  PS. Ucałowałeś juz dziś obrazek św. prezesa z Żoliborza ?
 • @gallux 09:32:42
  Zrozum człowieku, inni mogą mieć większą wiedzę od ciebie a nie oskarżai w prymitywny sposób innych o wsi kgb, no chyba, że z mossadu albo z cia to zgoda!
  Kaczyńscy mieli władzę od 89 roku, przypomnę ich kluczowe stanowiska:
  Szef - BBN - L. Kaczyński, szef kancelarii prezydenta Wałęsy J. Kaczyński,
  Senator Kaczyński i Lecjh i Jarosław, Szef NIK - L.Kaczyński, MS - Lech Kaczyński, Prezydent Warszawy L. Kaczyński, Prezyednt Polski - L. Kaczyński, Poeł na Sejm - L. Kaczyński>
  Poseł naSejm Jarosław Kaczyński, Prmier Jarosław Kaczyński!!!!!!!
  Pytam co z tej władzy Polacy mają, Pytam czy bracia Kaczyńscy obronili choć kiosk z cebulą dla Polski!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pytam skąd fortuna warta może już nawet 1 mld zł w Fundacji Solidarności, której jedynym włąsicicelem jest J>Kaczyński, a kto sprzedał PZL Mielec, Ursus, Stocznie Gdańską, PHS, Polfe Jelenia Góra i wiele innych firm.
  Czy to prawda czy może WSI!!! Człowieku nie masz pojęcia kto był na niejawnym etacie WSI, gdybyś to zobaczył gały by ci wyszły na policzki.
 • @SpiritoLibero 09:36:48
  Reszta klubów czytelna ? Jakby cuś, to wszyscy byli za, 2 z PSL się wstrzymało. Ale skoro taki dzisiaj mało bystry jesteś, to w PiS
  149 głosowało, za 89, przeciw 55, 5 się wstrzymało, 10 nie głosowało

  http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&6&9&3
 • @Wrzodak Z. 09:30:19
  Zawsze mówiłem, jeżeli nie chciał podpisać powinien podać się do dymisji. Teraz żadne tłumaczenia nie są warte funta kłaków! Podpisał i tylko to się liczy. Jeżeli o czasy 1980~81 chodzi do dzisiejszego dnia trochę pamiętam.
 • @Astra 09:47:55
  Ty nie bądź taka dowcipna od rana. Ja dzis twojej "bystrości" nie kwestionuję :)

  Ale wynik głosowania potwierdza to co zawsze powtarzam.
  Szmaciarze. WSZYSCY (oprócz tych co głosowali przeciw)

  A masz dane jak glosowali liderzy partii ? Nie chce mi sie grzebać.
 • @Wrzodak Z. 09:46:34
  Niech pan ma trochę miłosierdzia chcrześcijańskiego i nie maltretuja tak galluxa. Dla niego prezes to świętość. A świętości nie powinno się szargać... :)
 • @gallux 09:02:11 - DUCHA NIE GAŚCIE, PROROCTWA NIE LEKCEWAŻCIE.
  Andrzej Hadacz jest świadkiem historii, wie sporo o tym co się działo przy Krzyżu przed Pałacem. Zapisał się w dziejach narodu jako obrońca Krzyża. Zdemaskował udział strony niemieckiej w spontanicznym gromadzeniu się Polaków przed Pałacem Prezydenckim. Czego Pan jeszcze od niego chce?
  Pańskie lekceważenie tego, co powiedział Kurzeja - martwi mnie i niepokoi. Tak nie można czynić. Niech Pan będzie uczciwy. No proszę Pana.
 • @e-misjonarz 09:02:25 - TEN "MŁODSZY I MĄDRZEJSZY" NAZYWAŁ SIĘ LIPSKI
  Jan Józef Lipski - mason i nauczyciel polityczny Braci Kaczyńskich. Do czego się zresztą publicznie przyznawali.
  A nad młodymi narodowcami czuwamy my - narodowcy dorośli i nieco starsi. Dlatego przynosimy Krzyż i stawiamy go przy pomniku Dmowskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:04:12
  Jasne! A w przyszlym roku będzie jeszcze bardziej okazały!
  Prawda Panie Doktorze Sendecki ?
  Na pohybel wszystkim opluwaczom, zwłaszcza tym co sie stroją w "katolickie" piórka.
  Paluchem nie będę wskazywał.
 • @SpiritoLibero 10:01:21
  Tzn. że w takim razie mamy doczynienia z psychopatą.
 • @Wrzodak Z. 10:34:30 - PANIE ZYGMUNCIE, CHCEMY PANA PROSIĆ O ŚCIŚLEJSZĄ WSPÓŁPRACĘ
  Nie tylko w internecie, ale również w realu. Jest pomysł, żeby odbudować to wszystko co było dobre w LPR-ze, zaprosić prawych ludzi, robić imprezy, działać i wprowadzić swoich do parlamentu UE, samorządu, sejmu. Proszę o kontakt i rozmowę.
 • @SpiritoLibero 10:21:46 - NA JASNE!
  28 czerwca (prawdziwa rocznica odzyskania Niepodległości, czyli rocznica Traktatu Wersalskiego) Krzyż będzie iluminowany nie tylko białymi, ale również czerwonymi diodami. I to już będzie ostateczna wersja. Narodowa, chrześcijańska, oczywista dla każdego patrioty.
 • @Wrzodak Z. 09:30:19
  Słusznie Panie Pośle ! Jestem i byłem tego zdania ZAWSZE Miło mi Pana
  czytać i Tu nie Mamy żadnych Wątpliwości Tylko Proszę Powiedzieć Co robił do tej pory Parlament ,Gdzie byli POLITYCY ,Kto odpowiada za Ogłupianie Narodu?Dlaczego dopiero teraz.Gdzie ta polska "szpagatowa"
  Inteligencja. Gdzie Była i Co Robiła do tej pory? Przeziera na Oczy.?
  Teraz? Już za Późno. Teraz trzeba czekać na Cud. I na ..kolanach do Jasnej Góry za Grzechy wobec Ojczyzny. Za Zbrodnie wobec Narodu. Może Przebaczy.
  W każdym bądź razie z kijami nie pójdziecie na Powstanie. Przywódców i Dowódzców NIE MA! Kosy kuć ? Gdzie? i z czego.Z puszek po groszku?
  Można sobie tylko zaśpiewać;"Przebimbało" się już Cały domek biały .......

  Pozdrawiam
  Finite Polonia czyli....
 • @Eugeniusz Sendecki 10:48:57
  Panie Gieniu,,, działajmy i wygrywajmy, tylko proszę pana o przedstawienie biznesplanu na taką działalność.
  Może jescze taka dygrasja, Polacy dzisiaj wolą grila od książki, pólgłupi taśmociąg filmowy od wyższej emerytury, kłamstwa od prawdy, lenistwo nad pracą, lepiej nie wiedzieć jak wiedzieć itp.
  System narzucony Polakom jest potężny, który oparty jest na pieniądzu, mediach, służb specjalnych, masonerii, bez zgromadzenia funduszy na działalność nic Pan nie zrobi.
  Tacy jak ja i kilku paru byłych uczciwych posłow LPR biegają od sądu do sądu od prokuratury do prokuratury, za sprawy jeszcze poselskie.
  Ja co dzień czuję oddech służb specjalnych na plecach.
  Chcąc się wyzwolić to albo opatrzność nam pomoże albo musimy upaść twarzą na beton, albo się zabijemy albo się otrząśniemy.
  Niech Pan przekonuje nie przekonanych, ponieważ funkcjonowanie wiele lat wśród swoich to nic nie da, trzeba dotrzeć do tych co wiedzy nie mają.
  Pozdrawiam
 • @koniecPOLSKI 11:17:35
  Dziękuję za miłe słowa. Od II wojny w Polsce tylko były dwie parlamentarne partie narodowe w sejmie, t.j Samoobrona i LPR. Pierwszą zniszczył Kaczyński wraz gazetą koszerną chaniebnym i fałszywi artykułami, a drugą R. Giertych, który został przejęty przez środowisko ,,koszernych".
  Przecież V kadencja sejmu to 280 szabelek pro-polskich w sejmie i co zrobił J. Kaczyński wtedy?
  Przecież gdyby chciał to by PO nie było, SLD by nie było, L. Kaczyński by żył, wybory by wygrał, L. Kaczyński byłby na II kadencją prezydentem, ale Kaczyńscy mieli zadanie i wywiązali się z niego wzorowo. Wystarczyło zmienić system złodziejsko - agenturalny na system narodowy, a więc zatrzymać wyprzedaż, rozliczyć złodziei, wsadzić z 100 osób do więzienia na czele z Balcerowiczem, Kwasem, Buzkiem, Jaruzelem, zlikwidować politykę lichwiarską, wprowadzić uwłaszczenie, obniżyć podatki, stworzyć jak najszerszą klasę średnią z Polaków itd.
  Ale on wybrał drogę służbie NWO
  Tu jest problem, My wiemy kto to jest Palikot, SLD, PO ale w sumie dobrzy choć naiwni i niezorientowani Polacy nie znają agentów banksterów, masonerii na ,,prawej" stronie sceny politycznej, przecież w/g mnie to gołym okiem to widać. Widać i agentów i głupców i to jest tu problem.
  Pozdrawiam
 • @Nathanel 15:58:50
  A dlaczego tekst zginął o wodzu Kaczmarku na NE?
 • @Nathanel 15:58:50
  "Dodaje się nowy artykuł 49a w brzmieniu:

  1. Każde Państwo Członkowskie może, zgodnie ze swoimi wymogami konstytucyjnymi, podjąć decyzję o wystąpieniu z Unii.
 • @koniecPOLSKI 04:39:05
  "Co To Znaczy "Robić z głową" ?" - Zdaje się to być oczywiste. Na przykład nie ma żadnej równości dwóch wydarzeń historycznych, tj. wprowadzenia stanu wojennego oraz podpisania traktatu lizbońskiego.
 • @Stara Baba 06:41:39
  Pyta Pan: "jak porównać burdę polityczną o władzę wewnątrz przez obcych zniewolonego kraju z praktycznym i nieprzymuszonym zrzeczeniem się niepodległości wolnego kraju na rzecz obcego interesu?" -
  --- Nie Lech Kaczyński zrzekł się niepodległości. Na to pracowały legiony polityków i grup biznesowych w kraju i na świecie.
  Nie patrzę na rzecz od innej strony. Nie popieram Unii, nie brałem udziału w referendum unijnym.
  "więc który był gorszy" - Dziwią mnie takie pytania.
 • @e-misjonarz 09:02:25
  Pisze Pan: "nie demonizowałbym przystąpienia Polski do UE, bo to nie jest prawdziwa przyczyna kłopotów Polski". - Proszę rozwinąć.

  Pozdrawiam.
 • @Nathanel 17:14:00
  Czyli na pisowskie środowisko lewackie trzeba mówić ,,prawica" na lewych papierach.
 • @koniecPOLSKI 09:15:29
  Pisze /Przypomina Pan: "Kaczyński w sprawie podpisania Traktatu Lizbońskiego miał tyle do Powiedzenia co miewa Tusk a Oni obaj razem tyle co Żydzi w czasie "okupacji" .
  Kaczński "zwlekał" jak mógł i chciał , wykręcając się że czeka na KLAUSA.
  Choć zapierał się rękami i nogami aż mu i pióro pisać przestawało to
  "Podpisał". Inaczej zginął by trochę wcześniej ..." -
  --- Przyznaję Panu rację. Trafnie Pan to ujął.

  Pozdrawiam.
 • @Wrzodak Z. 20:58:46
  Czyli na narodowe środowisko prawackie trzeba mówić "lewica" na prawych i POprawnych kwitach. Komentować nie chcę , czytelnicy sami zrozumieją. :)
 • @koniecPOLSKI 09:15:29 (II)
  Trzyma mnie jeszcze grypa. Stąd głównie opóźnienia w moich odpowiedziach, a ponadto napisało mi się "Pan" zamiast "Ty".
 • @Astra 09:22:38
  Świetnie, że Pani przypomina o tym, co było. Dzisiaj wielu (także ci, których darzę szacunkiem) wypominają, szydzą itd. Nie pytają, gdzie byli inni.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 20:56:56
  Jeżeli jego podpis nie był ważny i wszystko było ustalone to dlaczego bez właśnie jego podpisu nie można było się obejść?
  Ja osobiście brałem udział w glosowaniu i głosowałem na NIE. Co więcej,
  do mojego zapatrywania na sprawę, mimo że mieszkałem już za granicą,
  przeciągnąłem 12 ludzi (dokładnie pamiętam) którzy jak mówili także glosowali na NIE.
  Panie @zygmuntbialas, są w zryciu sprawy na których nie można stać okrakiem. Jest tylko TAK lub NIE.
 • @Wrzodak Z. 09:30:19
  Pisze Pan: "Polacy po podpisaniu TL są niewolnikami rządów z NWO w tej części świata. To się odbyło za zgodą praktycznie 1 człowieka,..." -
  --- Przypomnę Panu Posłowi, że referendum unijne odbyło się w 2003r., a wejście Polski do UE w 2004r. Potem nie mogła wiele zrobić ta 1 osoba bez poparcia politycznego i społecznego.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:37:27
  To nie zgadzamy się całkowicie.
 • @zygmuntbialas 21:21:41
  100/100 Pzdr.
 • @Stara Baba 09:49:02
  Pisze Pan: "Zawsze mówiłem, jeżeli nie chciał podpisać powinien podać się do dymisji". - A co zrobiłby następca, np. Komorowski?
 • @koniecPOLSKI 11:17:35
  Piszesz: "W każdym bądź razie z kijami nie pójdziecie na Powstanie. Przywódców i Dowódzców NIE MA! Kosy kuć ? Gdzie? i z czego.Z puszek po groszku?" - Jestem zaskoczony nie tylko trafnością Twojej wypowiedzi, ale też widzę, że czujemy często podobnie.
  Powinieneś tylko posłuchać mnie w ocenie działań ZP.

  Z pozdrowieniem.
 • @zygmuntbialas 21:25:43
  To wtedy mówili byśmy i oceniali Komorowskiego a nie Kaczyńskiego
  a PiS z nim jako przeciwdziałającemu zdradzie wielkim patriotą na czele prawdopodobnie był by nie do pobicia i rządził by krajem.
 • @Stara Baba 21:32:34
  Realiów całkowity brak. Pozdrawiam smutno.
 • @Repsol 21:35:48
  Panie @Repsol, realia skończyły się w 1980 tym roku. Od tej pory pozostało wicie się piskorza. Jednak i to jest lepsze niż kapitulacja.
 • @Stara Baba 21:40:48
  Jaka kapitulacja zapraszam do naszego piekiełka , oczywiście z rodziną. Zapis do lekarza specjalisty za 5 lat. Jest super. Pozdrawiam.
 • @Repsol 17:31:41
  Witam Szanownego Gościa na mym skromnym blogu!

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 21:48:33
  :))) To niespodzianka , Ukłony.
 • @Stara Baba 21:21:04
  "są w zryciu sprawy na których nie można stać okrakiem". - Oczywiście. Jeszcze raz przypomnę, że Polska weszła do Unii w 2004 roku. Aprobata społeczna była, a to wszystko działo się za L.Millera.
  Mleko już było ugotowane.
 • @Stara Baba 21:32:34
  "To wtedy mówili byśmy i oceniali Komorowskiego a nie Kaczyńskiego". - Proszę nie żartować!
 • @Repsol 21:51:30
  ":))) To niespodzianka, Ukłony". - Nie spodziewałem się tylu komentarzy. Szkoda, że jeszcze grypa mnie gnębi, bo włączyłbym się bardziej (i wcześniej) do dyskusji.

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • @zygmuntbialas 21:57:55
  Zdrowia Brachu ,Ave.
 • @Skanderbeg 11:30:49
  //Albo dać traktat pod referendum. Niech formalny suweren zadecyduje.//

  Suweren ? Ha ha ! Dobre !

  Panie Kolego, J.Kaczyński to mentalny bolszewik. Dla niego Polacy są za głupi żeby mieć okręgi jednomandatowe (bo wybraliby "niewłaściwych").

  Pisowski "wojskowy celebryta" gen. Polko stwierdził wprost że Polacy są za głupi i za prymitywni żeby pozwolić im na posiadanie broni.

  Z kolei jedna z "posłanek" pisowskich chciała wprowadzić w Polsce zakaz noszenia scyzoryków.

  To są bolszewicy przebrani w katolickie piórka a obłuda i hipokryzja to ich chleb powszedni .
  (vide Traktat Lizboński).
 • @Ptasznik z Trotylu 22:55:54
  http://www.youtube.com/watch?v=mYDemm7Qp_I
 • @zygmuntbialas 21:00:58
  Panie Zygmuncie, niech Pan nie broni zdrajcy, bo to jest nie do obrony.
 • @Repsol 21:08:56
  Kto nie z pisem ten z peło. Co za prymitywny argument. Broni Pan zdrajców, tych co wynegocjowali i podpisali TL i ci co głosowali za TL w sejmie. Pisowcom będzie pluło się w twarz a oni i tak będą mówić, że deszczyk majowy pada.
  Macie kłamstwa i odwracanie uwagi wyssane z mlekiem matki.
 • @Ptasznik z Trotylu 22:55:54
  Pisze Pan m.in.: "J.Kaczyński to mentalny bolszewik"; "To są bolszewicy przebrani w katolickie piórka a obłuda i hipokryzja to ich chleb powszedni ". - Rozumiem, że można nie lubić braci Kaczyńskich czy PiS-u. Nie rozumiem jednak, dlaczego trzeba przy tym opluwać.
 • @powiew świeżości 07:57:54
  Dziękuję za wklejenie filmu. Wysłuchałem.
  Szkoda, że nie umieścił Pan swego komentarza.
 • @Wrzodak Z. 09:11:42
  Nie bronię, tylko relacjonuję.
  Jak dotąd nie mam dowodów na zdradę. Znam tylko opinie, które zawierają dużo nienawiści i żadnych (jednoznacznych) faktów.
  Ta nienawiść wydaje mi się podejrzana, bo skierowana tylko na dwie osoby przy pominięciu mnóstwa podejrzanych.
 • @vortex 10:02:51
  Trafione w "10"!!!!!!
  Ciekawe czy są w III RP takie siły polityczne, których jedynym celem nie jest tylko złodziejstwo?


  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 11:04:20
  Nie ma. Pzdr. :)
 • @Repsol 20:42:04
  Pozdrawiam i polecam ostatnią moją notkę, link:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/103556,kto-dokonal-zamachu-na-world-trade-center
 • @ autor
  Oczywiście, że traktat z Lizbony to nie stan wojenny. To coś znacznie gorszego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej