Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Antoni Macierewicz: Ja nie byłem przy rozmowach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zespół Parlamentarny Antoniego Macierewicza mógł, gdyby taka była wola, zbadać wiele tajemniczych wątków.

"Fundament raportu Millera jest tak samo fałszywy jak fundament raportu Anodiny" - mówi szef Zespołu Parlamentarnego Antoni Macierewicz w wywiadzie, link:   //wpolityce.pl/wydarzenia/77017-antoni-macierewicz-fundament-raportu-millera-jest-tak-samo-falszywy-jak-fundament-raportu-anodiny-nasz-wywiad  - udzielonym portalowi  wPolityce.pl. Poseł PiS odnosi się do komunikatu prokuratury, stwierdzającego jednoznacznie, iż we krwi gen. Andrzeja Błasika nie wykryto alkoholu: "Dane tam zawarte są oczywiste. One mogły i powinny być zebrane i przedstawione opinii publicznej w ciągu pierwszych tygodni tego śledztwa. (...) To był obowiązek prokuratury, która nie dopełniła go ze względów politycznych". 

 
Dlaczego trzeba było czekać aż cztery lata na komunikat prokuratury? - Mówi A. Macierewicz: "Ze względu na zakaz robienia sekcji zwłok, zakaz otwierania trumien".
 
Kto wydał ten zakaz? - Odpowiada szef ZP: "Ja nie byłem przy rozmowach. Mówię o skutkach. Takie postanowienia musiały być wsparte wielką siłą polityczną, skoro związane są one z łamaniem kodeksu karnego. Przypominam, że KPK obliguje prokuraturę do zrobienia sekcji zwłok w sytuacji gwałtownej śmierci. Tymczasem przepis ten jest dziś łamany".
 
I jeszcze wymienia A. Macierewicz osoby, które najczęściej wypowiadały oszczerstwa wobec gen. A. Błasika. Są to: Tusk, Sikorski, E. Klich, Niesiołowski, J. Miller oraz Lasek.
 
Zainteresowani tematem przeczytają nieco więcej w wyżej linkowanym wywiadzie. Ja zwrócę tylko uwagę na to, jak łatwo prokurowano i podrzucano wyniki według zapotrzebowania, jak również w celu kierowania poszukiwań i dyskusji na tematy poboczne, uwiarygadniając przy tym katastrofę Tu-154M nad Siewiernym. Katastrofę, której nie było. Antoni Macierewicz twierdzi (słusznie), że raporty MAK oraz zespołu Millera są fałszywe. Nie mówi jednak nic o wiarygodności badań Zespołu Parlamentarnego, opierającego się także na kopiach sfałszowanych zapisów.
 
Powiedzmy więc tu jasno: wiarygodność badań ZP jest dokładnie taka sama co wyżej wymienione raporty. Nie ma żadnych dowodów na wybuchy w locie tupolewa. Nie ma też dowodów na odlot delegacji do Katynia. Czy delegaci dojechali w ogóle do Okęcia? - Nie mamy żadnych wiarygodnych danych.
 
Zespół Parlamentarny Antoniego Macierewicza mógł, gdyby taka była wola, zbadać wiele tajemniczych wątków:
---  Mógł prześledzić drogę poszczególnych delegatów od wyjścia z domu i pożegnania się z bliskimi aż do przyjazdu do Warszawy czy też innej miejscowości.
---  Mógł przesłuchać wielu świadków, a przesłuchał bodajże pięciu.
---  Mógł naciskać na otwarcie trumien, a potem żądać ekskumacji. Nie czynił tego - w zasadzie milczał.
 
Dziś odnawia się wątek gen. A. Błasika, by dokopać Ruskim, a równocześnie nie eksponuje się nadmiernie tematu, gdy społeczeństwo przestało już interesować się wydarzeniami 09 - 10 kwietnia 2010 roku. No cóż, takie niekonsekwencje zdarzają się w najbardziej starannie przygotowanej manipulacji.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Witaj w tym temacie to wszyscy oślepli. Serdecznie PZDR.
 • @Autor
  Ciekawe dlaczego Macierewiczowi nie pomogli amerykańscy "sojusznicy"?
  Co oni chcą ugrać i co kryją?

  Pozdrawiam.
 • @Repsol 05:27:38
  Witam!
  Piszesz: "w tym temacie to wszyscy oślepli". - No niestety.

  Pozdrawiam równie serdecznie.
 • @lancelot 07:48:15
  Pyta Pan: "A co na to wszystko inż. Krzysztof Cierpisz ???" - Jeszcze nie pytałem. Zapewne powiedziałby /powie: "Panie Zygmuncie, mógł pan głębiej drążyć temat i lepiej to wszystko ująć".

  Pozdrawiam.
 • Nadmierna dociekliwość nie wydawala sie korzystna dla dobra rozwoju sekty smoleńskiej
  podobnie jak w przypadku sekty kuklińskiej nie warto doc iekać dlaczego jest przez CIA dany nam na bohatera w dyktaturze falszywych autorytetow i to po długim zeglarskim urlopie jakoby od patriotyzmu.
 • @AdNovum 08:43:57
  Witam Szanownego Pana na mym skromnym blogu!
  "Ciekawe dlaczego Macierewiczowi nie pomogli amerykańscy "sojusznicy"? - No więc nie pomogli. Zapewne Pan i ja mamy tu podobne zdanie.
  "Co oni chcą ugrać i co kryją?" - To nie tylko zastanawia. To jest szokujące.
  Spróbuję - może uda mi się wciągnąć inż. K.Cierpisza do dyskusji.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 08:43:57
  Amerykanie przysłali zdjęcia satelitarne i dokumenty do ABW a potem prokurwatura zabrała je i zamknęła w sejfie!!! Dopóki nie będzie wyjasniona sprawa odlotu i organizacji tej podróży do Katynia, nie da się dojść do prawdy. Św.p. aktor Zakrzeński został zabrany z domu 2 godziny przed wyjściem na lotnisko i samochód szefowej adwokatury, p.Indeckiej został znaleziony 50 km od Warszawy na parkingu marketu , a jechała on z Łodzi!!! Te fakty dowodzą, ze delegacja do Katynia została "zabezpieczona" na podstawie komunikatu, który przyszedł z Czech, że:"samolot UE jest zagrozony atakiem terorystycznym"!!! Co się potem działo, to można się domyślać , czytając infromację z przesłuchania ministra stanu prezydenta RP, p. Klarkowskiego, na komisji A. Macierewicza:" pytanie:kto odprowadzał delegację do samolotu? odpowiedż: "jak spotkaliśmy się w tym hanga....,
  sali odlotów!!! To dowodzi, że tych ludzi zgromadzono w hangarze wojskowym na lotnisku Okęcie a potem to mozna snuć rózne scenariusze!!!
 • @telewidzacy 09:19:40
  Przyznaję rację. No cóż, musimy stwarzać własną narrację wydarzeń. Czy damy radę - nie wiem.
 • @zibi 09:24:26
  Zgadza się!

  Nie będę drążył tego tematu głębiej, ale dodam tylko jedną uwagę:

  Otóż A.M. i Co wiedzą dużo więcej niż mówią, tak więc i z tej strony jest prowadzona bardzo ostra gra.

  Tylko jaki jest jej cel?
  Co oni nam szykują?

  Bo jak wiadomo w polityce nic się nie dzieje przypadkowo.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 09:21:52
  Witam Również!

  Bardzo byłbym ciekawy jaki pogląd w tym wątku sprawy ma Pan inz. K. Cierpisz.

  Pozdrawiam Serdecznie.
 • @AdNovum 10:34:01
  "Tylko jaki jest jej cel? Co oni nam szykują?" - Nie wiemy. Trzeba by najpierw bardziej konkretnie znać zamachowców oraz ich motywy.
  Dzisiaj jestem przekonany, że celem badań ZP jest zamącić do końca tak, byśmy już nic nie wiedzieli. Bo też mamy nie wiedzieć.
  I ciągle wraca pytanie o cel zamachu. Tyle przeczytaliśmy! Nasza uwaga była skupiona na tych wydarzeniach! I co? - Wiemy tylko, co być nie mogło. To mogę w każdym razie powiedzieć o sobie.

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • @AdNovum 10:35:28
  Zerknąłem do skrzynki e-mailowej: inż. K.Cierpisz nie daje znać o sobie. Podam więc link do jego tekstu, który dotyczy aktualnych wydarzeń na Ukrainie:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/106962,inz-cierpisz-reakcja-na-krymie-nie-powinna-nikogo-dziwic

  Pozdrawiam serdecznie.
 • ------- -SZACH / MAT --WTC 11 września
  ---żydzi nie tylu swoich !/ dla wyższych celów / poświęcili --co ?? MOSSAD nie ma wiedzy ?? zapalacza menory nie pomścili by ? - ukraińskie majdanowe PRZYPADKI - od kiedy były przygotowywane ? - KLASYKA strzelać do tych z przodu i tyłu -NAPUŚCIĆ i mamy !! PODZIELONYCH Polaków , skaczących sobie do gardeł !! nienawidzących Putina ----wyczyszczone przedpole ! -nie tak to się robi ??

  -- a tak w ogóle ! KTO ? ROZTRZASKAŁ nam wywiad - i MOSSAD wprowadził na jego miejsce ? - Afganistan ! wysłano chłopaków i sąd nad żołnierzami !! słyszał ktoś ? aby amerykanów za Irak sądzono ??

  --od 1989r słyszymy jak to ruskie nas przejęli ! i co ?? gdzie oni są ??
  -ZASTANAWIAJĄCE !! Kaczyński ponoć taki patriota i historyk i co ? NIE WIEDZIAŁ kto zarządzał NKWD / UB -kto wymordował polskich oficerów ??----słyszeliście kiedykolwiek ! w ustach Kaczyńskich słowo -ŻYD ?? w pejoratywnym znaczeniu ?

  -----POLITYKA jak widzimy to ! sztuka przewidywania na 1000 lat do przodu -------------NWO bez przeszkód realizuje się

  / mogę oczywiście mylić całkowicie / w ilu polskich domach KOMBINUJĄ tak jak ja ?? -ma o co Naród się kłócić i wspierać banderowców ?? --słyszycie ten RECHOT HISTORII ?? w przypadku Polski trwa ten rechot od tyś lat
 • @Repsol 05:27:38 (II)
  Chciałem napisać parę słów do blogera @Telok2 w S24.
  Nie ma go. Chyba zlikwidował lub zlikwidowano mu konto.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 15:50:05
  Piszesz: "Gdyby NIE BYŁO Antoniego Macierewicza, to CO BY BYŁO ?" - No właśnie: CO BY BYŁO? - Zapewne tak samo. Inna osoba pełniłaby tę samą rolę.
  Wysiłki i rezultaty badań inż. K.Cierpisza oraz prof. M. Dakowskiego są nie do przecenienia, o czym pisałem już wielokrotnie.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 19:23:51
  Dziękuję Ci za link! Widzę, że to nowy materiał.
  Wysłucham dokładnie. Może napiszę notkę, ale nie dzisiaj, bo już zebrałem trochę materiału związanego z Ukrainą i Rosją.

  Pozdrawiam.
 • @ninanonimowa 19:53:41
  Porusza Pani istotne problemy, np.: "KLASYKA: strzelać do tych z przodu i tyłu -NAPUŚCIĆ i mamy !! PODZIELONYCH Polaków , skaczących sobie do gardeł !!"
  "NWO bez przeszkód realizuje się". - Przyznaję Pani rację.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 10:35:28 (II)
  Inż. K.Cierpisz napisał dość obszernie, co sądzi o wartości pracy ZP i A. Macierewicza. Przedstawiam początek:
  "Widzę, że ma Pan jakiś ruch w interesie. Otóż poseł Antoni M. słusznie jest przez Pana zaszufladkowany do tej samej strefy co Anodina i Miller.
  To coś tak jak stara metoda komunistycznych śledczych, którzy wobec przesłuchiwanych opozycjonistów odgrywali to raz złych śledczych to raz dobrych i tu przypadła Macierewiczowi rola dobrego, który pełni rolę naszego człowieka".
  Miałem pisać o aktualnych wydarzeniach związanych z Ukrainą i Rosją, jednakże pomyślę o tekście opartym o wypowiedź Inżyniera.

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • @AdNovum
  "Ciekawe dlaczego Macierewiczowi nie pomogli amerykańscy "sojusznicy"?"

  ---> Przecież Brzeziński i reszta od zawsze byli sojusznikami twoich "przyjaciół" z Kremla ... więc jak mieli pomagać Macierewiczowi ...

  "Co oni chcą ugrać i co kryją?"

  ---> To co i ty?
 • @telewidzacy
  "Nadmierna dociekliwość nie wydawala sie korzystna dla dobra rozwoju sekty smoleńskiej ..."

  ---> Wy, członkowie Sekty Pancernej Brzozy i Sfory Piesków KGB, nigdy nie splamiliście się dociekliwością, choćby w najmniejszym stopniu - zawsze wydawane komendy wykonujecie bez wahania i bez żadnych wątpliwości. To jest prawdziwy powód, dla którego chętnie widzielibyście innych postępujących tak jak wy - czulibyście się wtedy nieco lepiej ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej