Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Inż. Krzysztof Cierpisz o pracy Zespołu Parlamentarnego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"To on sprowadzał coraz to nowych oszustów ekspertów, którzy mieli za zadanie grać na zmęczenie i rodzin, i całego społeczeństwa" - pisze inż. Krzysztof Cierpisz o Antonim Macierewiczu.

Pełen dobrej woli i szczerych chęci przystąpiłem do wysłuchania piątkowego posiedzenia Zespołu Parlamentarnego, link:   //vod.gazetapolska.pl/6589-posiedzenie-zespolu-parlamentarnego-ds-zbadania-przyczyn-katastrofy-tu-154-m

Starczyło mi tej dobrej woli na wysłuchanie około jednej trzeciej posiedzenia, na którym wałkuje się od lat te same tematy - rozlicza Rosję i Tuska. Jakichkolwiek elementów badawczych i śledczych brak, są za to wspomnienia, które na pewno wzruszą.

Sejmowa rozgrywka o legalny poker
 
Zwrócę przy okazji uwagę na to, iż w Zespole Parlamentarnym, podobnie jak i w mediach, podkreśla się w rozmaitych kontekstach ("katastrofa smoleńska", "polegli pod Smoleńskiem" itp.) miejsce rzekomej katastrofy lotniczej, tak jakby to było oczywiste.
 
Notka ta jest kontynuacją wczorajszego tekstu, link:   //zygumntbialas.neon24.pl/post/107476,antoni-macierewicz-ja-nie-bylem-przy-rozmowach   - bowiem  inż. Krzysztof Cierpisz  odniósł się do wyrażonych wczoraj przeze mnie treści, pisząc:

 

"Poseł Antoni Macierewicz został słusznie zaszufladkowany przez Pana do tej samej strefy co Anodina i Miller.  Działania "badawcze" w obszarze tzw. tragedii smoleńskiej przypominają starą metodę komunistycznych śledczych, którzy wobec przesłuchiwanych opozycjonistów odgrywali raz złych śledczych, a raz dobrych. I tu przypadła Macierewiczowi rola dobrego, naszego człowieka. Osobnik ten jest dla mnie dużo bardziej nikczemny niż Anodina czy Miller. Anodnina nie ma powinności wobec Polski, więc nie podlega moralnej ocenie, Miller jako człowiek aparatu kłamstwa też nie usposabia nas do jakichkolwiek oczekiwań. Macierewicz za to jest przedstawicielem rodzin! Cóż to za straszna postać! Już na samym początku pisałem, że po nim niczego dobrego nie należy się spodziewać.

Tak jak przewidywałem, był on i jest główną sprężyną odwracania uwagi od istoty zagadnienia. To on sprowadzał coraz to nowych oszustów ekspertów, którzy mieli za zadanie grać na zmęczenie i rodzin, i całego społeczeństwa. Ten cel osiągnął: Polska rozkradziona, rodziny powoli godzą się z losem, a całe społeczeństwo już nie ma siły do niczego.

Jeszcze teraz jesienią zorganizuje Macierewicz po raz trzeci "konferencje ekspertów smoleńskich” czy też naukowców i będzie na tyle. Co ciekawe, ci naukowcy  miotając się wokół wątku błędu pilota, albo go negują albo potwierdzają, a nikt nie targnął się na myśl: co było przyczyną błędu pilota; może zwykła fizjologia!?

Może piloci doznali gwałtownego zatrucia pokarmowego? Są takie bakterie, które z dokładnością do 10 minut  mogą wywołać nieoczekiwane i gwałtowne torsje i biegunkę. Był taki wypadek w luksusowym hotelu w Turcji, gdzie szwedzcy turyści podczas śniadania w hotelu przy stole, zaczęli gwałtownie zrzucać na siebie nawzajem torsje. Okres inkubacji tej bakterii to 50-60 minut – zupełnie bez symptomów ostrzegawczych. 

Dlaczego "nietechniczni” uczestnicy tych konferencji – lekarze biolodzy, nie wpadli na pomysł, aby wypytać komisyjnie pracowników kantyny na lotnisku, czy dobrze myli ręce przy serwowaniu kanapek pilotom, czy termosy z kawą był czyste, i czy nikt tam nie dosypał środka na przeczyszczenie, np. złośliwy Donald Tusk  przebrany za taksówkarza. Dlaczego Macierewicz nie wpadł na ten pomysł? Dlaczego członkowie tych komisji też nie pytają? Dlaczego ci zidiociali dziennikarze, którzy z Macierewiczem przeprowadzili ten wywiad, również nie zadają tych pytań?

K.Cierpisz".

KOMENTARZE

 • @Autor
  Dzięki za odpowiedź, ale nadal czuję niedosyt.
  Wynika to z tego, że nie wiadomo jakie siły reprezentuje A.M.- ten wielbiciel skrajnego lewaka i internacjonalisty Che Guevary, a jednocześnie polski katolicki i narodowy patriota.
  Kto pociąga za sznurki tej marionetki?

  Pozdrawiam.
 • @ autor
  "Dlaczego "nietechniczni” uczestnicy tych konferencji – lekarze biolodzy, nie wpadli na pomysł, aby wypytać komisyjnie pracowników kantyny na lotnisku, czy dobrze myli ręce przy serwowaniu kanapek pilotom, czy termosy z kawą był czyste, i czy nikt tam nie dosypał środka na przeczyszczenie (...)

  Widzę, że Cierpisz orbituje w strefach niedostępnych dla innych śmiertelników.
  Należałoby powołać Komisję d/s Czystości Rąk I Termosów. Do tego komisyjnie przesłuchać obsługę lotniska w kwestiach innych aspektów higieny np. podcierania się. Z osobistą prezentacją, oczywiście, czy dany delikwent robi to w sposób horyzontalny, czy wertykalny. A osobnikom robiacym to w sposób kolisty natychmiast postawić zarzuty.
  pozdrawiam
 • @AdNovum 09:06:46
  Pyta Pan: "Kto pociąga za sznurki tej marionetki?" - Może inż. K.Cierpisz dostrzeże Pański wpis i napisze parę zdań. Na wszelki wypadek przytoczę fragment jego wypowiedzi, związanej z prof. Cieszewskim:

  "Pozostając przy Cieszewskim, to również ciekawe jest to, że jest on - podobnie jak Binienda, Nowaczyk, Szuladziński (także dr Berczyński, który uciekł do USA po kompromitującej wypowiedzi w TV Trwam na temat aerodynamiki skrzydła i zasad konstrukcji) - człowiekiem ze "stajni” Macierewicza, gdyż swoich spostrzeżeń nigdzie nie publikował - co łatwo zauważyć - ale wyskoczył nagle jak królik z kapelusza.
  A więc mamy tu koneksje służb specjalnych, i to bardzo specjalnych, bo Macierewicz to KOR czyli służby służb, a w zasadzie służby nad służbami. "Służby wszystkich krajów łączcie się!” (inż. K.Cierpisz).

  Pozdrawiam Pana.
 • @ratus 09:31:33
  Na wszelki wypadek podkreślę, że inż. K.Cierpisz ironizuje, gdy przedkłada propozycje dalszych badań rzekomej katastrofy.
  Najpierw media oficjalne robiły ludziom wodę z mózgu, potem włączył się w to ZP. Proszę przejrzeć ponownie program II Konferencji Smoleńskiej i przypomnieć sobie, czym się ci eksperci zajmowali. W końcu wyeksponowano postać prof. Cieszewskiego, który jest - zdaje się - biologiem i z samolotami oraz katastrofami lotniczymi nie miał nic wspólnego.

  Pozdrawiam.
 • @ratus 09:31:33
  "Należałoby powołać Komisję d/s Czystości Rąk I Termosów. Do tego komisyjnie przesłuchać obsługę lotniska w kwestiach innych aspektów higieny np. podcierania się. Z osobistą prezentacją, oczywiście, czy dany delikwent robi to w sposób horyzontalny, czy wertykalny. A osobnikom robiacym to w sposób kolisty natychmiast postawić zarzuty."

  Widzę, że ktoś tu naprawdę orbituje... Ale nie Cierpisz. Ratus "arctboleśnie" merytoryczny... do "bulu"
 • @zygmuntbialas 10:17:47
  "W końcu wyeksponowano postać prof. Cieszewskiego, który jest - zdaje się - biologiem i z samolotami oraz katastrofami lotniczymi nie miał nic wspólnego."

  A to dopiero argument. A to jak już ktoś się zna na interpretowaniu zdjęć satelitarnych obszarów leśnych to nie może się wypowiadać na temat zdjęć na których jest złamana "pancerna brzoza", bo nie zna się na samolotach? Argument idiotyczny. Ale dzięki za wpis.
 • @AdNovum 09:06:46
  "Kto pociąga za sznurki tej marionetki?"

  No jakby się jeszcze okazało, że i AM jest na usługach "unych"... Nie najlepiej z nami. Trzeba jeszcze brać pod uwagę to, że może mówić to, co może. On w odróżnieniu od JK nie ma ochrony z byłych GROM-owców. Ale faktem jest, że ZP albo kręci, albo coś ukrywa.
  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 10:17:47
  "W końcu wyeksponowano postać prof. Cieszewskiego, który jest - zdaje się - biologiem i z samolotami oraz katastrofami lotniczymi nie miał nic wspólnego"

  Dlatego we wszystkich wywiadach z nim jakie widziałem w necie wypowiadał się na temat zdjęć satelitarnych i ich interpretacji a unikał wypowiadania się na temat samolotu i katastrofy.

  Ponadto myślę, że pojawienie się Cieszewskiego było na rękę zwolennikom maskirowki. Ci którzy wierzyli w "pancerną brzozę" znów okazali się debilami.

  "W końcu wyeksponowano"

  Być może trafnie Pan to ujął. Ktoś już na NEon zauważył, że jak zaczął mówić Cieszewski, to Snowden przestał...

  Proszę pozdrowić inż. Cierpisza.
 • Autor.
  A. Macierewicz , mając do dyspozycji kilku, światowej klasy naukowców, dobrze wie, co stało się z tą delegacją do Katynia!!! Po tragedii nie żyje ok 25 osób, które za dużo wiedziały i pilot Jaka -40 boi się o zycie, bo jego kolegę Św.p. Musia zamordował seryjny samobójca!!! Dopóki nie będzie wiadomo, kto i kiedy odpowadzał tą delegację i dlaczego nie filmów i zdjęc oraz , dlaczego zburzono wojskowy hangar, remontowany parę lat temu, nie dojdziemy do PRAWDY!!! Minister stanu w Kancelarii Św.p. Prezydenta RP, Lecha Kaczyńskiego, Klarkowski, na pytanie: kto odprowadzał tą delegację, odpowiedział:" gdy spotkaliśmy się w tym hanga...., sali odlotów"!!! co oznacza , ze ta delegacja zostala skasowana w tym hangarze a co się potem działo, to, być może, dowiemy się kiedyś!!!
 • @zygmuntbialas
  Mógł Polskę zmienić, a tylko rozmienił na drobne. Henryk Pająk. http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/15/mogl-polske-zmienic-a-tylko-rozmienil-na-drobne-henryk-pajak/ i Kim są Kaczyńscy? http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/07/02/kim-sa-kaczynscy/
 • @Jasiek 12:59:05
  Nie mam nic przeciw prof. Cieszewskiemu. Napisałem zresztą o nim dwie lub trzy notki. Rzecz w tym, że jego odkrycia były mocno spóźnione, np. o 3,5 roku w stosunku do inż. K.Cierpisza.
 • @Jasiek 13:20:22
  "W końcu wyeksponowano" - o to właśnie mi chodziło. W S24 pojawili się blogerzy, którzy zaczęli zakładać możliwość inscenizacji na Siewiernym. Te badania miały się zacząć wraz z Cieszewskim. O poprzednikach ani słowa.

  Pozdrawiam w imieniu inż. K.Cierpisza i swoim.
 • @zibi 15:53:17
  Pisze Pan: "A. Macierewicz, mając do dyspozycji kilku, światowej klasy naukowców, dobrze wie, co stało się z tą delegacją do Katynia!!!" - Też tak sądzę. Czy delegaci zostali porwani /zabici w hangarze? - Tu stawiam znak zapytania. Raczej wątpię, by 5 czy 6 generałów pozwoliło się zgrupować dobrowolnie w jednym miejscu.
  "być może, dowiemy się kiedyś!!!" - Nic na to nie wskazuje.
 • @Kula Lis 62 21:15:45
  Dziękuję za linki! Przeczytałem dokładnie tekst H.Pająka, drugi tylko przejrzałem. No i widzisz???! - Ciężko na razie komentować.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 09:06:46 (II)
  Pisał Pan: "Dzięki za odpowiedź, ale nadal czuję niedosyt.
  Wynika to z tego, że nie wiadomo jakie siły reprezentuje A.M.- ten wielbiciel skrajnego lewaka i internacjonalisty Che Guevary, a jednocześnie polski katolicki i narodowy patriota.
  Kto pociąga za sznurki tej marionetki?"

  ====================

  Inż. K.Cierpisz napisał mi w e-mailu w związku z Pańskim wpisem, że pełna odpowiedź jest zawarta w jego artykule, link:

  http://gazetawarszawska.com/2014/01/27/zydzi-porwali-zamordowali-delegacje-katynia-w-dniu-10-kwietnia-2010/

  Pozdrawiam w imieniu inż. K.Cierpisza i swoim.
 • @All
  Zapytałem inż. K.Cierpisza, czy starczyło mu cierpliwości, by obejrzeć w całości piątkowe posiedzenie Zespołu Parlamentarnego. Inżynier odpowiedział:

  "Wysłuchałem po łebkach, ale i tak jestem zdruzgotany stanem umysłowości i poziomu moralnego wdów smoleńskich tam się prezentujących.
  Np. wdowa Kochanowska, toż to córka SN-owca, a toleruje tego KOR-owskiego bajdurza Macierewicza z jego nachalnym mydleniem oczu.
  Łgarstwa, tania propaganda - toż to nie jest nawet poziom agitatora PZPR, który w latach 50-60 jeździł po prowincji i przy wódce agitował niepiśmiennych chłopów do zapisania się do partii, bo dzięki temu będzie lepiej!
  To nie jest już straszne, to jest wstrętne!
  K Cierpisz".
 • @Jasiek 13:02:59
  Na to wskazywać może jego początek kariery politycznej w pierwszym PRL-u, jako zawodowego opozycjonisty, no i oczywiście ten jego pociąg do służb.....
  Kiedyś będąc pod wpływem image jakie mu stworzyły media miałem do niego stosunek naiwnie bezkrytyczny, ale dziś nie mam już żadnych wątpliwości, że był to błąd.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 08:32:42
  Nie jest "tajemniczy". Jest dużo informacji o nim na moim blogu. To i owo można znaleźć w Google.
  Nie cierpi "z powodu Antoniego Macierewicza". - Jest krytyczny, a dlaczego, to wystarczy dość starannie przypatrzyć się argumentom, które on wysuwa.
 • @koniecPOLSKI 09:27:29
  Słabo więc szukasz.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 10:09:17
  Inż. K.Cierpisz ma prawo - podobnie jak inni obywatele - wyrażać swe poglądy. Nie sądzę przy tym, by obawiał się on Macierewicza.
  Jeśli chodzi o lustracje, to papiery inż. K.Cierpisza były zapewne skrupulatnie przejrzane.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 10:20:39
  "Jakieś informacje o wykształceniu, karierze, osiągnięciach". - Inż. K.Cierpisz pisze pod swym nazwiskiem, mieszka w Lund, o swym wykształceniu pisze w Zawiadomieniu do Prokuratury" w lutym ub.r.
  Także jego wrogowie, mieszkający w pobliżu lub penetrujący tereny Lund, podają różne - na ogół nieprawdziwe - "smaczki".
  O około 800 e-mailach i 200 telefonach, które odebrałem od niego, już nie wspomnę.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 11:10:58
  "I to wystarcza do krytyki b. ministra ,posła i polityka Antoniego Macierewicza ?' - Oczywiście, że wystarcza w sytuacji, gdy widzi, jak wyglądają badania prowadzone przez ZP.
  Inż. K.Cierpisz prowadzi dwa portale. Jeden z nich zamach.eu mówi o nim prawie wszystko. To interesujące, że żaden ekspert nie podważył przedstawionych tam badań.

  Pozdrawiam.
 • @koniecPOLSKI 08:56:41
  Nie ma ostatnio żadnych nowych danych dotyczących wydarzeń 09 - 10 kwietnia 2010 roku, więc i w naszej dyskusji brakuje nowych elementów. Ja nic nowego dziś nie napiszę poza to, co zawarte jest w portalu zamach.eu oraz na moich blogach.
  Nie zamierzam też nikogo na siłę przekonywać.
  Oczywiście nie zgadzam się z Twoimi danymi oraz argumentami. Nie będę jednak powtarzał tego, co już wcześniej napisałem.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej