Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1217 postów 20141 komentarzy

John Kerry i blogerzy Salonu 24 znają już sprawców zamachu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już niedługo obiektywizm przekazu "wolnych" mediów zbliży się do poziomu bezstronności relacji prasy z lat 80-tych.

Kto ufa mainstreamowi i Johnowi Kerry'emu, ten już na pewno wie, kto zestrzelił malezyjski samolot nad Ukrainą, i zna podłe intencje "sprawcy":

---  portal wPolityce.pl: "Raport po tragedii na Ukrainie - tak zabija Putin";

---  naszdziennik.pl: "Separatyści ukrywają dowody";

---  gazetawyborcza.pl: "Rosja idzie w zaparte";

---  Mirosław Czech w GW: "Putin musi ponieść karę".

Także Salon 24 dotrzymuje - a jakżeby inaczej - kroku mainstreamowi:

---  @Witek: "Jak Putin wybrnie z kolejnej zbrodni";

---  Piotr Piętak: "Kiedy Putin podbije Polskę";

---  Janusz Wojciechowski: "Rosyjski kopniak w tyłek świata".

 

"Rzeź na 33 tys. stóp" - media o zestrzeleniu boeinga

Już niedługo obiektywizm przekazu "wolnych" mediów zbliży się do poziomu bezstronności relacji prasy z lat 80-tych lub "Washington Post", ale tu i ówdzie można jeszcze zostać poinformowanym. W portalu  marucha.wordpress.com pisze Adam Smiech:

"Katastrofa malezyjskiego samolotu pasażerskiego Boeing 777 sprawia, że wchodzimy w kolejny etap konfliktu na Ukrainie. Brak sukcesów oddziałów najemnych wysyłanych przez obecne władze kijowskie i pewne spowszednienie tej wojny, stało się zbyt niebezpieczne dla sił pragnących uzyskać konkretne cele polityczne w tym konflikcie. (...)

USA mają przed sobą wielki cel w postaci zdobycia absolutnej dominacji nad światem i wielki problem w postaci bankructwa własnego państwa. Wojna mogłaby stanowić rozwiązanie tych problemów. Zagrożeniem i przeszkodą w realizacji tych celów jest Rosja i jej aktywność polityczna. Unia Euroazjatycka, porozumienie gazociągowe z Chinami, wreszcie powołanie przez państwa BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i RPA) własnego, niezależnego banku rozwoju, to fundamentalne niebezpieczeństwo dla trwania dominacji Zachodu.

Symbolem tych sukcesów politycznych Rosji jest prezydent Władimir Putin. Stąd tak agresywna propaganda łże-mediów świata zachodniego. Celem Zachodu na Ukrainie „na teraz” jest sprowokowanie Rosji do wkroczenia na terytorium Ukrainy. Tak na tym zależy Zachodowi, że czasem można odnieść wrażenie, że media wręcz wmawiają Rosji konieczność wkroczenia na Ukrainę. Ale Rosja jakoś nie słucha… (...)

Gdzie w tym wszystkim Polska? Najprościej byłoby odpowiedzieć, że Polski nie ma. Do tego w istocie sprowadza się to, w jakiej sytuacji znajduje się nasza Ojczyzna. Gdyby nie konieczność walki o antyrosyjską Ukrainę i szczekania na Rosję, istnienie państwa polskiego byłoby zbędne.

Jesteśmy w najgorszym tego słowa znaczeniu republiką bananową USA, trzeciorzędnym wasalem o polityce prostej jak konstrukcja cepa. Nasi rządzący i cała sejmowa klasa polityczna z opozycją na czele, prześcigają się w lizusostwie wobec hegemona zza Atlantyku. Jak tylko wyczują właściwą atmosferę, zaczynają poszczekiwać na Rosję wyraźnie zadowoleni, że za nimi stoi potężny pan. W sprawie Rosji wszyscy mówią jednym głosem. Michnik, Waszczykowski, Kowal, gen. Skrzypczak i inni przedstawiciele ich środowisk mówią to samo – „Zbrodnia Putina” (Michnik), „Ultimatum dla Rosji” (Waszczykowski), „Dosyć pieszczot z Putinem” (Skrzypczak), „Nie dla trwałego rozejmu na Ukrainie” (Kowal).

Zainteresowanym całością tekstu podaję link:  //marucha.wordpress.com/2014/07/20/na-drodze-do-wojny/   - Pod artykułem jest próba odpowiedzi na pytanie, dlaczego te nieszczęścia spotykają Malezję: jeden samolot zaginął w marcu br., a teraz boeing 777 został strącony nad Ukrainą. Pisze więc bloger @Juziek:

"Trybunał Zbrodni Wojennych w Malezji: Inwazja na Irak w 2003 roku była zbrodnią; G.W.Bush i Tony Blair uznani winnymi ludobójstwa

Były prezydent USA George W. Bush oraz premier Wlk. Brytanii Tony Blair zostali uznani winnymi zbrodni wojny i ludobójstwa – przeciwko pokojowi i ludzkości – decydując się na inwazję Iraku w 2003 roku. Taką decyzję podjął Kualalumpur War Crimes Tribiunal (Trybunał Zbrodni Wojennych w Kualalumpur), który ma swoją siedzibę w Malezji.
Inwazja na Irak została określona jako akt nieuprawnionej agresji, która skutkowała śmiercią wielu Irakijczyków. Sędzia podkreślił, że sfabrykowali oni dokumenty świadczące o rzekomym posiadani broni masowego rażenia przez Saddama.

Francis Boyle, międzynarodowy prokurator badający zbrodnie przeciwko ludzkości powiedział, że Bush i Blair zostali skazani w oparciu o to samo prawo, w oparciu o które w Norymberdze skazano część elit nazistowskich. “Bush i Blair są zbrodniarzami wojennymi i winni być zatrzymani przez każde szanujące prawo międzynarodowe państwo. Nie ustaniemy w naszych działaniach, dopóki Bush i Blair nie zostaną zatrzymani i wsadzeni do więzienia”. Nazwiska Busha i Blaira zostają dopisane do listy poszukiwanych zbrodniarzy wojennych.

Trybunał został powołany z inicjatywy Prezydenta Malezji i nie ma umocowania w żadnym tworze typu ONZ, ale ma swoje umocowanie jako trybunał niezależnego kraju i jego wyroki podlegają wykonaniu na terenie większości krajów – także zachodnich. Tak więc sytuacja jest dość precedensowa i zobaczymy, jak się rozwinie na świecie. Decyzja Trybunału jest kamieniem milowym w zmianie paradygmatu bezkarności elit rządzących. Oczywiście teraz rozpoczną się zakulisowe przetargi, gdzie panowie Bush i Blair mogą bezpiecznie pojechać, a gdzie nie, ale z pewnością jest to krok w stronę lepszego świata. Zaczyna być naprawdę ciekawie…

Za: Schodami do Nieba (24 listopada 2011) (”Inwazja na Irak w 2003 roku była zbrodnią”)".

KOMENTARZE

 • Wychodzi na to, że...
  Malezja jest sumieniem świata. Może jeszcze dzięki temu Pan Bóg utrzymuje nad Ziemią ten parasol ochronny w postaci zdekompletowanego już pola magnetycznego i daje w ten sposób szansę na przebudzenie się tego świata.
 • @Jan Paweł 07:50:01
  Pisze Pan: "Wychodzi na to, że... Malezja jest sumieniem świata". - Jest dobrze, gdy wiemy o tym, że w nieznanej nam krainie zbrodnia nazywana jest zbrodnią.
 • Może tak, może nie.
  Lot MH17 - 100 specjalistów od AIDS zginęło? A co z pozostałymi 94 specjalistami na konferencję AIDS 20-25 lipca 2014 roku w Melbourne.
  Podają śmierć sześciu osób:
  1.Pim de Kuijer, lobbyist Aids Fonds/STOP AIDS NOW!
  2.Joep Lange, Professor of Medicine, University of Amsterdam and Scientific Director, Amsterdam Institute for Global Health and Development
  3.Lucie van Mens, Director of Support at The Female Health Company
  4.Martine de Schutter, Program Manager Aids Fonds/STOP AIDS NOW!
  5.Glenn Thomas, World Health Organisation
  6.Jacqueline van Tongeren, Amsterdam Institute for Global Health and
  Development
  na oficjalnej witrynie http://www.iasociety.org/Default.aspx?pageId=1
  nie wiedzą kto nie przybył na konferencję?
  i jeszcze http://www.iasociety.org/Web/WebContent/File/IAS_press-statement_190714_2.pdf.

  jedyna i niezastąpiona informacja
  http://wyborcza.pl/1,75477,16350219,Jest_oficjalna_lista_ofiar_boinga_777__Wsrod_nich.html lista nazwisk 283 pasażerów brakuje na niej:
  1.Pim de Kuijer
  3.Lucie van Mens
  4.Martine de Schutter
  6.Jacqueline van Tongeren
  Jakieś, przepraszam wyrażę się kolokwialnie - jaja robią, wszędzie totalny bałagan, czy jakaś zmyłka?

  Na liście potwierdzenie dwóch osób z Amsterdam Institute for Global Health and Development i World Health Organisation (2. Joep Lange i 5.Glenn Thomas).
  Pozdrawiam

  p.s.
  Ze 100 konferencyjnych osób zmalało do 2 osób, co jest? Te cztery i pozostałe 94 gdzie są? Jak ja nie widzę szczegółowych informacji, to niech ktoś zweryfikuje moją analizę.
 • @re1 09:30:12
  Sam się weryfikuję znalazłem jeszcze:
  252 VANMENS/LUCIEPAULAMARIAMS
  256 VANTONGEREN/JACQUELINE MRS
  Pozdrawiam
 • @re1 09:30:12
  Po porównaniu list ofiar katastrofy boeinga pisze Pan:
  "Jakieś, przepraszam wyrażę się kolokwialnie - jaja robią, wszędzie totalny bałagan, czy jakaś zmyłka?" -
  --- Dziękuję za linki! Porównam. Przychodzi myśl o podobieństwach do zaginięcia boeinga 777, a także do rzekomej katastrofy w Smoleńsku.
  Więcej napiszę zapewne po analizie materiału w osobnym tekście.

  Pozdrawiam.
 • @e-misjonarz 09:36:21
  A któż to pisze za rosyjskie srebrniki? Chyba nie Pan?
 • Pan Zygmunt Bialas
  .
  Heil czerolatek Zygmus ,

  Bingo Platinum Card UBS !

  *****II
 • @Max von Stirlitz 10:34:07
  Witam w nowym dniu!
  Piszesz trochę enigmatycznie, ale rozumiem, że popierasz.
  :)))
 • @e-misjonarz 13:32:27
  Nie wiem, co znaczą "zielone ludziki z NEON24 pl"?
 • @e-misjonarz 13:46:50
  "tzw. zielone ludziki, czyli żołnierze w mundurach armii rosyjskiej,..." -
  --- Ja to wiem, tylko nie mam pojęcia, co robiliby tu ludzie w mundurach.
 • @gsaw 14:09:16
  Czasem e-misjonarz ma mądre uwagi, ale częściej nie.

  Pozdrawiam.
 • @Autor
  Większość niepolskich mediów już wskazała winnego.zastanawiające jest też ,że część blogerów z S24 uznających się za prawych sprawiedliwych patriotów i katolików stanęła w jednym szeregu z Michnikiem Tuskiem.Lisem,Kuczyńskim czy Palikotem w ataku na Putina I Rosję.Nie zapaliła im się żadna czerwona lampka?

  A ja bym się ich zapytał w czym te ścierwo banderowsko-żydowskie jest lepsze,że tak go bronią?Bolszewik(ruski żyd) strzelał Polakom w tył głowy.Ukraińcy mordowali w okrutny sposób,żeby dokonać jak największego bólu.Da nich zamordowanie 300 osób w samolocie czy 1500 w Donbasie to małe piwo przed śniadaniem.Czym oni się różnią od tego rzeżnika z Tel Awiwu,który morduje Palestyńczyków.Chociaż w zasadzie to ziomale są więc nawyk mordowania mają we krwi
 • @matterhorn 18:50:02
  Zadałeś dobre pytania i w sumie odpowiedziałeś...
 • @matterhorn 18:50:02
  Wszystkie partie (może poza PSL), zasiadające w Sejmie, przyjęły jeden front. Wyciągam stąd wniosek, że jest gorąco, skoro nie rozdzielili ról. Także media trąbią w jednym tonie. Biedny ten zwykły polski obywatel, któremu należy się przecież jakaś przyzwoita informacja.
  Tylko bardzo nieliczne portale zachowują samodzielność i przyzwoitość. Dwa spośród tych chciałbym tu wymienić: marucha.wordpress.com oraz neon24.pl.
  Rys historyczny, dokonany przez Pana, ujmuje istotę sprawy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej