Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Gdy ma się w Niemczech zbyt dużo serca dla Izraela

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jednostronne stanowisko posłanki CDU w sprawie wojny w Izraelu jest sprzeczne z zasadami DGB" - mówią przedstawiciele Niemieckiego Związku Zawodowego.

Gdy się ma za dużo serca dla Izraela, to nie starcza go już dla bombardowanej ludności palestyńskiej przez wojska izraelskie - tak pomyślało zapewne kierownictwo Niemieckiego Związku Zawodowego, podejmując niżej opisaną w portalu welt.de decyzję, link:  //www.welt.de/politik/deutschland/article131156052/Zu-viel-Herz-fuer-Israel-DGB-laedt-Rednerin-aus.html

Niemiecki Związek Zawodowy (DGB) cofa posłance CDU zaproszenie. Powód: zbyt wiele sympatii dla Izraela w konflikcie w Strefie Gazy. Gmina żydowska jest oburzona.

 

Ein Mann in Frankfurt am Main trägt ein Plakat mit der Aufschrift „Kindermörder Israel“

 

Deputowana CDU Gitta Connemann powiedziała wcześniej o izraelskim ataku na NATO-wską szkołę w Gazie: "Każdy zabity to za wiele. Ale od 2006 roku jest Izrael ostrzeliwany i ma prawo do obrony własnej".

Przedstawiciele DGB w okręgu Oldenburg - Ostfriesland tak wytłumaczyli swe odwołanie zaproszenia: "Jej jednostronne stanowisko w sprawie wojny w Izraelu jest sprzeczne z zasadami DGB".

Żydowskie Forum dla Demokracji i przeciw Antysemityzmowi (JFDA) było zaskoczone przebiegiem zdarzenia: "Nas po prostu zatkało. Coś takiego nie da się już wyjaśnić zdrowym ludzkim rozsądkiem. Albo ludzie są całkiem indoktrynowani, albo nie rozumieją po prostu kontekstów" -mówi rzecznik Forum.

                                  * * * * * * *

W Polsce jest za to spokojnie. Gdzie by tam związek zawodowy cofnął zaproszenie zasłużonym politykom czy dziennikarzom, którzy zbyt wiele serca (dla Izraela) mają. Czy Solidarność na przykład odwołałaby prelekcję Rafała Ziemkiewicza? Tenże pisze w ostatnim swym tekście w interia.pl: "Rozum i uczciwość każe w toczącej się na Bliskim Wschodzie wojnie wspierać zdecydowanie Izrael".

I moja uwaga na koniec: różne są te rozumy, inna uczciwość.

KOMENTARZE

 • najskuteczniej można wspierać "Izrael" wspierając ukraińskich i rosyjskich oligarchow posowieckich
  z izraelickimi paszportami w kontynuacji zarażania Kremla putinowskiego kijowskim majdanem. Służą temu nasze elity "gorali ze wzgórz Golan" i nawet Obama.
 • @telewidzacy 06:48:52
  "Służą temu nasze elity "gorali ze wzgórz Golan" i nawet Obama". -
  --- Myślę, że przede wszystkim Obama, a "nasze elity" tańczą na jego nutę.
 • cha,cha "soli-darność" czyste szyderstwo
  chazarska organizacja zbudowana za amerykańskie dolary dla siatki agenturalnej Mossadu.Niemcom coś chwilowo się "przypomniało",niedługo lejce kobylę zaprowadzą na odpowiednią drogę do świetlanej przyszłości.
 • @kfakfa 11:04:17
  "soli-darność" czyste szyderstwo" -
  Tak, szyderstwo. Coś nieco wiem o historii powstania Solidarności.
 • Z sieci
  .
  A wczoraj w radiu u nas pochylali się z wielką troską nad szerzącym się antysemityzmem w Europie Zachodniej. I okazało się, że to co u nas GW nazywa antysemityzmem to jest pikuś malutki przy zachowaniach Niemców czy Francuzów.
  Taki przykład: we Francji w jednym z barów właściciel powiesił kartkę "psom i żydom wstęp wzbroniony".
  No niech ktoś takie coś wywiesi u nas to go w pięć minut zjedzą.

  Bloger GOBISZ
 • @Max von Stirlitz 16:27:25
  Ten wpis Gobisza pochodzi zdaje się z mojego blogu w S24.
  Zastanawiam się, dlaczego wklejasz. I bez żadnego komentarza!
 • Pan Zygmunt Bialas 16:37:01
  .
  Mozesz sie dalej zastanawiac , a rozwiazanie jest bardzo proste .
  Podobal mi sie tekst Francuza, wlasciciela jednego z baröw we Francji :
  ---Psom i żydom wstęp wzbroniony !
  Cenie sobie wolnosc slowa i jestem filosemita .
  Co do " wlasnosci bloga " dzierzawisz klozet w bardaszce GmbH wiec nie wpadaj w paranoje. Pojedz Raffaello skunksem Ziemkieviczem a skonczysz w Lochu klozetowej Bogny. Nie byles jeszcze , myle sie ??
  Jestes gladiatorem wirtualnym w sieci , rzymskie Colosseum lezy u stöp .
  Odwagi czterolatku Zygmus .
  8-)
  Komentarze o transformacji wewnetrzej skunksa po stypendium zagranicznym miodziooo...
 • serwer neon24
  nie jest zarejestrowany w Niemczech tylko chyba we Francji jeśli się nie mylę.
 • @kfakfa 18:55:50
  domena raczej
 • @Max von Stirlitz 17:14:17
  Piszesz często zbyt enigmatycznym językiem, więc trudno mi się odnieść.
  Piszesz: "Podobal mi sie tekst Francuza, wlasciciela jednego z baröw we Francji :
  ---Psom i żydom wstęp wzbroniony !
  Cenie sobie wolnosc slowa i jestem filosemita". -
  --- Otóż ja nie jestem filosemitą ani antysemitą. W ogóle te pojęcia istnieją - sądzę - prawem kaduka. Doczytuję to i owo w tych sprawach i nie mogę znaleźć sensu w pojęciu "antysemityzm", poza sprytną obroną interesów grupy wyznaniowej.
  Piszesz dalej o mnie: "Jestes gladiatorem wirtualnym w sieci". -
  --- Czy Ty mi sugerujesz, że gladiator (ten dobry), parę razy poniesie, ale w końcu (na ogół) poniosą jego?
  :)))
 • Pan Zygmunt Bialas 23:50:06
  .
  Nie zawiodlem sie na Twojej inteligencji .
  8-))
  Kiedys istnial w sieci znany bloger Seawolf .Gosc mial duza popularnosc ,kilkanascie milionöw odslon , ponoc wszyscy go czytali .Napisal Alfabet Seawolfa . Zmarlo sie biedakowi po dlugiej ,wyczerpujacej chorobie , tak podala do wiadomosci publicznej rodzina .I wiesz co najbardziej w calej tej wirtualnej historii mnie uderzylo .
  Spodziewalem sie na pogrzebie tysiecy fanöw .
  Byla najblizsza rodzina , garstka znajomych i kilku blogeröw .
  Yeahhhhh..smutna , ludzka historia .
 • @Max von Stirlitz 04:55:50
  Bloger @Seawolf nie był z mojej bajki. Ani w poglądach politycznych, ani w sposobie pisania. On pisał po kapitańsku, ja piszę jak belfer, ale nie ten najgorszy nudziarz i naprawiacz świata, lecz taki, który zna ograniczenia naszego życia i myśli, a wieczorem zastanawia się, jak przeprowadzić jutrzejsze lekcje, by dzieci się nie nudziły.
  No i cóż? - Każdy kiedyś umrze. Piszesz: "Byla najblizsza rodzina, garstka znajomych i kilku blogeröw". -
  --- To i tak dużo! To zresztą nie ma większego znaczenia.
  :)))
 • @zygmuntbialas 08:55:20
  Australijczyk o'Connell o Żydach; Wasza wiara to rasizm, nienawiść, morderstwa, czystki etniczne - dostał trzy lata. Na inne wyznania można pluć - widzicie teraz różnicę, czy to nadal za mało?
 • @Kula Lis 62 17:36:12
  Pytasz: "Czy to nadal za mało?" - Nie jest łatwo. Także stanowisko władz kościelnych jest zaskakujące. Przytoczę Ci fragment z mojej notki:

  Czytamy w [październikowej] "Gazecie Wyborczej", link: http://wyborcza.pl/1,75477,14763042,Papiez_Franciszek__Chrzescijanin_nie_moze_byc_antysemita_.html - że papież Franciszek powiedział w Rzymie delegacji żydowskiej: "Antysemityzm musi zostać wyrzucony z serca i życia każdego mężczyzny i każdej kobiety. (...) Chrześcijanin nie może być antysemitą; jego korzenie są żydowskie".

  Nic więc dziwnego, że rabin David Rosen zrewanżował się tymi słowy: "Papież Franciszek jest bardzo dobrym przyjacielem narodu żydowskiego".

  Skomentował krótko inż. K. Cierpisz: "Już abdykacja Benedykta XVI zapowiadała wszelkie łajdactwa".
 • @zygmuntbialas 20:51:20
  Dyrektor Muzeum Auschwitz przyznał że „komora gazowa” została sfabrykowana!!!!!
  W bezprecedensowym filmowym wywiadzie z dr. Franciszek Piper – starszy kurator i dyrektor archiwów Państwowego Muzeum w Auschwitz, przyznał przed kamerą, że „krematorium 1″, rzekoma „mordercza komora gazowa” pokazywana setkom tysięcy turystów każdego roku w obozie w Auschwitz została wybudowana w rzeczywistości po wojnie przez Związek Radziecki na bezpośredni rozkaz Stalina. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/08909-700x335-300x143.jpg To co faktycznie dr. Piper powiedział przed kamerą dotyczyło raportu Leuchter’a, który okazał się być prawdziwy: nie było żadnych morderczych zagazowań w budynku oznaczonym jako „komora gazowa” w Auschwitz. http://www.savetubevideo.com/?v=NjlNUL1CNbc Tym oświadczeniem wydanym przez dyrektora Państwowego Muzeum w Auschwitz, jeden z największych „faktów” historycznych został zniszczony. Ta „komora gazowa” jest ważnym historycznym „Faktem”, na którym oparte jest wiele zagranicznych i krajowych polityk państw zachodnich od czasu II wojny światowej. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/auschwitz_the_story_keeps_c-300x196.jpg To była podstawa do przelania przez Stany Zjednoczone ponad 100 mld dolarów dla Izraela od jego powstania w 1948 roku, wypłacenia 16.500 dolarów w ramach pomocy zagranicznej na każdego mężczyznę, kobietę i dziecko w państwie żydowskim oraz miliardów zapłaconych przez Niemców w ramach „odszkodowań”- nie wspominając o budowie krajowej telefonii Izraela, systemów elektrycznych i kolejowych … wszystko to dary od narodu niemieckiego. „Fakt” o którym mówimy, jest podstawą do wypłacania 10 mld dolarów „pożyczki” (czytaj „darowizny”) dla emigrantów z Izraela przebywających na terytoriach okupowanych … podczas gdy Amerykanie śpią na ulicach, a firmy zatrudniające tysiące pracowników bankrutują. (Uwaga – Począwszy od 2004 r., ani jedna „pożyczka” od USA dla państwa Izrael nie została spłacona.)

  Niemcy płacą „odszkodowania”, a Stany Zjednoczone robią znaczący wkład aby odpokutować za „gazowanie w Auschwitz”. Jeśli te „mordercze komory gazowe” były powojenną kreacją Sowietów, w których nikogo nie zagazowano, niezależnie od rasy, wyznania, koloru skóry czy kraju pochodzenia, wtedy te ‚zadośćuczynienia’ były niepotrzebne, i opierały się na oszustwie.

  Kasety wideo, na których dr Piper robi swoje objawienie powstały w połowie 1992 roku przez młodego badacza żydowskiego, Davida Cole. Po nich następuje 12 lat intensywnych badań przez kilkudziesięciu historyków, dziennikarzy i naukowców, którzy próbowali dostać się do tego, co naprawdę wydarzyło się w Auschwitz.

  „Prawda za bramami Auschwitz” 1/6 w części 3 znajduje się wywiad z Dr. Franciszek Piper http://www.savetubevideo.com/?v=In2qQ5BUgpM Podobnie jak większość Amerykanów, Cole od młodości został poinstruowany, że masowe mordercze zagazowywanie odbywało się w Oświęcimiu. Liczba straconych – oświadczył również niepodważalnie sięga 4,1 mln.

  Wtedy ukazał się Raport Leuchter’a w 1988 r. który spowodował ponowna ocenę liczby zgonów w Auschwitz (zmniejszając ją do 1.1 miliona). Jako początkujący historyk i żyd – Cole został zaintrygowany.

  Przed 1992 r., każdy kto publicznie wątpił w oficjalną liczbę 4.1 milionów „zagazowanych” w Auschwitz został nazywany antysemitą lub neonazistą. Po cichu, oficjalna liczba została obniżona do 1,1 mln. Nie wspomniano nic o brakujących 3 mln.

  Wywiad Cole’a udowadnia, że ludzie, którzy prowadzili Państwowe Muzeum w Auschwitz praktykowali fabrykowanie „dowodów” morderczego gazowania. Należy pamiętać, że milionom turystów rocznie , mówiono, że „krematorium 1″ jest w stanie pierwotnym, podczas gdy urzędnicy wiedzieli, że „pierwotny stan” to kłamstwo.

  Politycznych, religijnych i historycznych konsekwencji tego kłamstwa o morderczych komorach gazowych w Auschwitz nie można zmierzyć. W połączeniu z Raportem Leuchtera, wywiad z dr. Piper Cole na taśmie wideo dowodzi, że to co zachodnie rządy nauczały o komorach gazowych w Auschwitz to kłamstwo.

  Nikt, bez względu na rasę, wyznanie, kolor skóry czy kraj pochodzenia nie został zagazowany w Auschwitz. „Mordercze komory gazowe” w Oświęcimiu, były uzasadnieniem do szczególnego traktowania państwa Izrael.

  Uwaga – to jest fragmentem znacznie dłuższego artykułu P. Samuel Foner.

  źródło:

  http://www.rense.com/general53/aauz.htm

  Ofiara Auschwitz mówi prawdę o Auschwitz http://www.savetubevideo.com/?v=TqFzvUUdsXo Poniżej więcej materiałów dotyczących jednego z największych kłamstw powojennej historii – istnienia komór gazowych w Auschwitz oraz sfabrykowania innych dowodów dotyczących Holokaustu.

  Artykuł wraz z krótkim materiałem filmowym, zawiera wypowiedzi amerykańskich ekspertów od komór gazowych z USA. Zebrane materiały oraz przeprowadzone przez naukowców badania jednoznacznie wskazują, że przedstawione jako „komory gazowe” obiekty nie były technicznie przygotowane do spełnienia funkcji komory gazowej, była to jedna z największych mistyfikacji w historii powojennej. Więcej w artykule:

  Czy w Auschwitz istniały ludobójcze komory gazowe?

  Jak podają dokumenty z żydowskich archiwów większość żydów wyemigrowała z okupowanych terenów w głąb Rosji. Więcej a artykule:

  Sowieci ewakuują żydów – archiwum żydowskiej agencji prasowej JTA ujawnia, gdzie się “podziała” większość brakujących wybrańców

  Ostatnio udostępnione dokumenty Czerwonego Krzyża, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w “obozach koncentracyjnych” wynosi „tylko” 271.301. Liczba ta obejmuje wszystkich zmarłych także z przyczyn naturalnych, chorób, epidemii tyfus. Więcej w artykule:

  Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że “holokaust” był oszustwem

  Historyczne wideo z 1948 r. z posiedzenia sądu w Krakowie nad zbrodniarzami z Oświęcimia. Warto zwrócić uwagę na padającą liczbę ofiar w kompleksie obozowym Auschwitz wynoszącą 300 tysięcy ofiar. Więcej w artykule:

  Oświęcim – 300 tysięcy ofiar?

  Sfabrykowane zdjęcia Holocaustu. Więcej w artykule:

  Mity holocaustu

  Wywiad z Joe Cortina, który przeprowadził wieloletnie śledztwo dotyczące obozu w Dachau. Więcej w artykule:

  Co naprawdę nie wydarzyło się w Dachau?

  W 2013 roku Sąd USA wydał wyrok nakazujący Semenowi Domnitser zapłacić 57,3 miliona dolarów odszkodowania za tworzenie fałszywych wniosków o wypłatę z funduszu holocau$tu. Dyrektor organizacji żydowskiej został skazany na 8 lat więzienia. Więcej w artykule:

  Od roszczeń do oszustwa, żydowska metoda

  66 pytań i odpowiedzi dotyczących Holokaustu. Więcej w artykule:

  66 pytań o Holokaust

  Obszerny tekst ze zdjęciami demaskujący Holokaust i przez lata niepodważalną magiczną liczbę 6 milinów. Więcej w artykule:

  Mit „6 milionów”

  II Wojna Światowa i masowa emigracja Żydów do Izraela oraz rola jaką odegrał w tym procesie rodzina żydowskich bankierów Rotszyld. Więcej w artykule:

  Założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej

  Herman Rosenblat Żyd który opisywał siebie jako ofiarę holokaustu, na podstawie jego opowieści miała powstać książka i film, dziennikarze stacji ABC TV udowodnili że opisane przez niego historie nie mogły mieć miejsca i zostały zmyślone. Herman przyznał się do zmyślenia historii: http://www.savetubevideo.com/?v=9SQWB36uKkw Film dokumentalny Telewizji Polskiej „mydło z ludzi”, badania wykazały że zachowane próbki „Mydła z Żydów” w większości nie były produkowane z ludzi, a te które były produkowane z ludzkiego tłuszczu pochodziły ze zwłok dostarczanych ze szpitala dla umysłowo chorych. Więcej w filmie: http://www.savetubevideo.com/?v=0RfmIcEvc_Q Michał KK

  Tags : aushwitz, dr Francisze Piper, holokaust, komory gazowe
 • @Kula Lis 62 21:49:24
  Tak, znane są mi te fakty, głównie ze streszczeń dokonanych przez dr. Dariusza Ratajczaka. Dziwne jest przy tym, że wiedza ta funkcjonuje na obrzeżach nauki historycznej.
  Piszesz: "Film dokumentalny Telewizji Polskiej „mydło z ludzi”, badania wykazały że zachowane próbki „Mydła z Żydów” w większości nie były produkowane z ludzi, a te które były produkowane z ludzkiego tłuszczu pochodziły ze zwłok dostarczanych ze szpitala dla umysłowo chorych". -
  --- Przejrzałem ostatnio sporo materiałów na temat "produkcji mydła z tłuszczu ludzkiego". Przygotowuję dwa teksty dotyczące tej sprawy. Wniosę małą poprawkę do wyżej przytoczonych zdań. To będzie niedługo.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej