Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Jak walczy PiS, by przegrać wybory

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Walczy o to, by czasem nie wygrać, od siedmiu lat. I jest to skuteczna walka.

 PiS alarmuje Osły kopulują w zoo

 

Prof. Mirosław Dakowski zamieścił w swym portalu notkę Józefa Wieczorka i dołączył swe uwagi, link:  //dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=14013&Itemid=100  -

 

Józef Wieczorek: Zobacz jak walczy PiS aby przegrać wybory

=====================================

//www.wybierzpis.org.pl/

Strona w budowie

Wybory samorządowe odbędą się za:

===================================

W gruncie rzeczy PiS chyba wzoruje się na wzorcowej polskiej uczelni, walcząc o o głosy wykształconych z dużych miast.

Przypomnę UJ otworzył (i to natychmiast! w niedzielę!) swoją jubileuszową stronę internetową dopiero wówczas, gdy ja w trosce o UJ otworzyłem stronę niezależną, obywatelską, niefinansowaną:   //jubileusz650uj.wordpress.com/dlaczego-ta-strona/

Zastanawiam się, czy nie otworzyć też strony jako stały wyborca (jakkolwiek nie wielbiciel) tej partii.

W końcu zrobiłem analizę akademickiego programu PiS w trosce o właściwy program tej partii, (Nauka i szkolnictwo wyższe w programie PiS pod niezależną lupą –  //blogjw.wordpress.com/2014/04/02/nauka-i-szkolnictwo-wyzsze-w-programie-pis-pod-niezalezna-lupa/ -  ale pies z kulawą nową się nad nią nie pochylił (może noga uwierała?) .

Widać PiS-owi bardzo zależy na tym, aby wyborów nie wygrać i nie mieć dobrego programu, a z całą pewnością nie ma zamiaru dyskutować o swoim programie z ludem wyborczym, no i ujawniać tego, co jest na stronie (ciągle w budowie, mimo że wybory za pasem) .

=============================

Komentarz Mirosława Dakowskiego:

Miły Panie! To Pan wątpił? Te wątpy to chyba tylko pozorne?

Dodam od siebie i innych, co to byli "stałymi wyborcami (jakkolwiek nie wielbicielami) tej partii”.

I. Zrobiłem dla nich, przed tymi wyborami, które wygrali, program Energetyki (głównie zmniejszania energochłonności), co umożliwiłoby wreszcie konkurencyjność naszej gospodarki. Dostali (AM). Gówno ich to obchodziło.

II. Zrobiliśmy dla nich, przed każdymi wyborami dostarczany, program uczciwego liczenia głosów. Taniego!! Poza "ruskimi serwerami”. Gówno ich to obchodziło.

III. Od dwóch dziesięcioleci proponowaliśmy Ordynację naturalna, tanią, znacznie mniej zależną od (wrogich przecież) me®diów: JOW. Uciekali jak diabeł przed święconą wodą.

Pa, pa, partyjniacka kliko...

KOMENTARZE

 • Zygmunt.
  PO ma wysokie poparcie ponieważ swoimi reformami podnieśli komfort życia Polaków. I tak:
  1. ludzie w wieku 30-40 lat są wdzięczni za obskoczenie ich składek w OFE
  2. ludzie w wieku 50-60 lat są wdzięczni za szansę pracy do śmierci.
  3. rodzice dzieci niepełnosprawnych są wdzięczni za obcięcie zasiłków rodzinnych
  4. chorzy na nowotwory są wdzięczni za likwidacje refundacji leków onkologicznych.
  5. wszyscy mający dzieci są wdzięczni za podniesienie VAT na odzież dziecięcą z 8% do 23%
  6. wszyscy kierowcy są wdzięczni za korki na bramkach tej półtorej wybudowanej autostrady ( choć miały być 3 autostrady do maja 2012. Przecież kasa z UE była na całość !! )
  7. właściciele małych i średnich firm są wdzięczni za obciążenia podatkowe, nieustanne kontrole i traktowanie ich jak przestępców przez urzędy Tuskolandii.
  8. dzieci za to, że mogły iść do szkoły w wieku 6 lat i tak szybko poznać koszmar szkolnego życia.
  9. pracownicy za to, że dostaną szansę pracy przez 6 dni w tygodniu
  10. 2,5 miliona Polaków pracujących na Zachodzie są wdzięczni za tanie linie lotnicze. 11. Jeszcze ludzie są wdzięczni za obcięcie zasiłku pogrzebowego !! 12. I jeszcze za nowe godło Polski. Czerwoną sprężynę za milion złotych
  To daje PO gwarancje wygranych wyborów, co pokazują całkowicie obiektywne sondaże publikowane w całkowicie niezależnych mediach żyjących z reklam i ogłoszeń państwowych.
 • @Kula Lis 62 14:56:34
  Wymieniłeś 11 działań Platformy, za które Polacy mieliby być im "wdzięczni". Otóż można im dziękować za całą politykę, która doprowadziła do zrujnowania kraju pod każdym właściwie względem i w każdym aspekcie. To nie są rządy Polaków dla Polaków.
  Rzecz w tym, że PiS nie daje żadnej gwarancji na jakąkolwiek znaczącą odnowę. Gdy ma się ponad 150 posłów, to działania partii powinny być w jakiś sposób widoczne. A oni zajmują się bzdetami, nawet wówczas gdy mają wyborcy wrażenie, że jest to polski głos.
  Ta ich nieporadność i niekompetencja rzuca się w oczy. Czasem są to błędy polityczne, jak np. jednoznaczne poparcie junty kijowskiej i banderowców, czasem niemoc, jak np. w badaniu wydarzeń 09 - 10 kwietnia 2010 roku.

  Czy znasz jakiegoś robotnika, rzemieślnika, nauczyciela, który byłby członkiem PiS (albo PO)? - Zapewne nie znasz, ja też nie znam. Bo są to partie kadrowe, które nie mogą i nie chcą działać ze społeczeństwem i dla niego. Szczyty tych partii są 'zarezerwowane' dla określonych jednostek, więc jakakolwiek niesterowana zmiana nie przyjdzie.
  Także w kraju w tym systemie nie ma widoków na znaczące zmiany. Wielu Polaków o tym wie i odpuściło sobie wybory.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 22:06:05
  Lista PiS ? Filipek wyciągnięty z konopi czy z kapelusza, oj panie Filipek, i "w tamtym czasie" i w tym czasie do koryta by się chciało. Nieładnie! Kameleon pierwszej wody, ale wyborcy pamiętają obślizgłych kandydatów! striptizer/aktor porno, etc...:) Tak .To jest nowe rozdanie prezesa. Tylko karty stare, poznaczone i do cna zgrane. Mówiłem już, że PiS się powtarza, kreci w kółko i odgrzewa stare kotlety. Nie ma żadnej strategii i nie ma nic do zaoferowania oprócz wymiany personelu kierowniczego państwa. Taka opozycja to nie jest opozycja w rozumieniu tego słowa. W języku polskim wiele słów zmieniło pierwotne znaczenie i stało się to na naszych oczach. Np. honor i patriotyzm. Wszyscy sobie wycierają nimi gęby a co sobą reprezentują to widać i czuć.
 • @Kula Lis 62 14:49:03
  Piszesz o nadchodzących wyborach i o PiS: "To jest nowe rozdanie prezesa. Tylko karty stare, poznaczone i do cna zgrane". -
  --- PiS nie pchnął nic do przodu sprawy smoleńskiej; tylko zamieszał. Ja mogłem to rozumieć: społeczeństwo nie może znać prawdy. Jednakże kijowski Majdan ukazał jednoznacznie nieodpowiedzialność polityków PiS. To już nie dla mnie.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 22:06:05 oto "nowi" starzy zgrani "kandydaci w "wyborach"
  Tak , seks za pracę to normalna sprawa w budżetówce. Słynny buhaj Karapyta z Krakowa , który został mianowany przez prezydenta drogowcem pomimo ,że nie ma żadnego wykształcenia w tym kierunku ,objęcie stanowiska zaczął od obchodu pokoi pod kątem ,która się nadaje do łóżka .Zaraz też ,jak to miał w zwyczaju w innych gminnych komórkach ,polecił urządzać łazienki z prysznicami (chyba do podmywania upatrzonych pracownic bo po co w biurach prysznice ) ,kuchnie i podwójne drzwi wyciszone do gabinetu . Dopiero po tym jak go złapali na przyjmowaniu łapówek i wsadzili na prawie 2 lata do ancla wyszło na jaw publicznie ,że gził się z pracownicami i molestował coraz to inną (ponoć niektóre uległy bo bały się utraty pracy). Tenże zawsze ,do końca w PZPR ,zawsze był mianowany na stanowiska bez konkursu (pewnie by nie przeszedł w konkursie ) z czyjegoś poparcia (różnie mówili ,że służby ,że poseł ) i przez kilkanaście lat żył jak pan za publiczne pieniądze (samochody służbowe,telefony ,meble,klimatyzacja itp.)Inny buhaj grasował z kolei w Olsztynie .Pytanie ile takich kanalii jeszcze pracuje za pieniądze podatników i trzyma się publicznego koryta bo w biznesie nie mają szans .
 • @Kula Lis 62 15:09:32
  Pytasz: "Ile takich kanalii jeszcze pracuje za pieniądze podatników i trzyma się publicznego koryta bo w biznesie nie mają szans". -
  --- Bardzo dużo. Brak wewnętrznej kontroli i przede wszystkim społecznej. Umoczeni, gdy są w grupie potrafią narzucić swój porządek i czują się bezkarni.

  Około północy opublikuję tłumaczenie dobrego niemieckiego tekstu pt. "Putin i Poroszenko wywiedli Merkel w pole?".

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej