Jest dla mnie nie do przyjęcia fakt, że 'wywala się' z portalu Jinksa czy Partyzanta, a przywraca @Mind Service, który ułożył kiedyś listę "ruskich agentów", działających w NEON-ie.

Ta lista 'hula' w Sieci. O ile pamiętam, na pierwszym miejscu jest dr Ryszard Opara, a ja znalazłem się dopiero na ósmej pozycji.

                                           * * * * * * *

By Czytelnik, który otworzy tę stronę, nie poczuł się zawiedziony, uzupełniam ją najnowszymi informacjami, przekazanymi przez blogerkę @Trojanka:

Pijani Ukraińcy dzisiaj o godzinie 14:45 jechali czołgiem w Konstantinowce na placu Łomonosowa. Nie zmniejszając prędkości, wylecieli z jezdni, rozbili filary i latarnię, i polecieli na przejście dla pieszych. Zabili małe dziecko i jego matkę.

Polinka zginęła w Konstantinowce!

Donieck pod ogniem!!! - czytamy na stronie Igora Striełkowa. - Ciężka artyleria ostrzelała miasto, WSU przemieszcza wzmocnienia sił. Ukraińska artyleria ostrzeliwuje południowo-zachodni kierunek miasta, stosując haubice. Pod ostrzałem obrzeża rejonu pietrowskiego - około 10 silnych salw.

Ostrzał prowadzony jest z wołnowachskiego kierunku, gdzie skumulowano siły przeciwnika. O wzmacnianiu techniki mówi się koło Granitnoje, Mirnoje, Kamienka. Z Konstantinowki w kierunku Doniecka Ukraińcy przemieścili 34 czołgi. Wywiad donosi o przemieszczaniu dużej ilości sprzetu z Charkowa. 

                                     * * * * * * *

Moim blogiem głównym jest aktualnie strona,  link:  //zygmuntbialas.blog.pl/