Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje na Ukrainie - 20.09.2015.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraiński deputowany Jurij Łucenko z Bloku Petra Poroszenki ujawnił, że ponowne przyłączenie Krymu do Ukrainy nastąpi przy wsparciu USA.

"Już teraz armia Ukrainy, szkolona przez USA, staje się jedną z najlepszych w świecie" - powiedział Łucenko. Oświadczył też, że ukraińska armia zaatakuje i bez ofiar zajmie Krym, a Rosji pozostanie tylko wycofać swoje wojska, w przeciwnym razie zostaną one całkowicie unicestwione. Krym ma być zaatakowany przez rakiety USA z okrętów Marynarki Wojennej USA.

Poseł dodał, że będzie ta akcja na prośbę Ukrainy wspomagana również przez Zachód. "Nasza armia jest jedną z najlepszych i cały czas jest szkolona i modernizowana. Bez problemu możemy zniszczyć siły powstańcze w Donbasie. To się dopiero zaczyna" - obwieścił deputowany do Wierchownej Rady.

Takich majaczeń i wszelkich słów bez pokrycia mamy sporo na Ukrainie. Oto inny wybraniec ukraińskiego ludu Refat Czubarow ogłasza, iż 20 września (czyli dzisiaj) nastąpi całkowita blokada transportu, dostarczającego towary z Ukrainy na Krym.

Także premier Arsenij Jaceniuk uderza w tony nonsensu, ogłaszając na posiedzeniu parlamentu, że średnia pensja na Ukrainie będzie niebawem wynosić 1960 dolarów. Przypomnę tutaj, że aktualnie robotnik zarabia tam w granicach 50 - 60 dolarów miesięcznie, czyli znacznie mniej niż w większości krajów Afryki.

Wierchowna Rada przegłosowała ponadto wniosek prokuratora generalnego, który wystawił nakaz aresztowania deputowanego z Partii Radykalnej Ihora Mosijczuka. Prokurator zademonstrował parlamentowi nagranie operacyjne z ukrytej kamery: Mosijczuk obiecuje mężczyźnie, podającemu się za biznesmana, załatwienie określonych spraw formalnych za odpowiednią korzyść majątkową. Mowa jest o kwotach sięgających wartości 15 tysięcy dolarów.

Mosijczuk ma przeszłość kryminalną. Za przygotowywanie ładunków wybuchowych, które miały być użyte do przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w Kijowie, skazany został na 6 lat więzienia. W styczniu 2014 roku, po kijowskim Majdanie, wyszedł na wolność. Został zastępcą komendanta nazi-batalionu Azow. W październiku zeszłego roku wybrany deputowanym Rady Najwyższej z ramienia Partii Radykalnej Ołeha Ljaszki.

Przypomnę tu film, na którym deputowany - kryminalista grozi lekarce, iż ją zastrzeli za to, że wydała zgodę na dostawienie na rozprawę do sądu bojowca, podejrzanego o torturowanie ludzi:

 

 

W odpowiedzi na aresztowanie Mosijczuka deputowany Ljaszko oświadczył, że Poroszenko nie jest prezydentem, tylko szefem mafii i dyktatorem, cynicznym handlarzem, który spekuluje na wojnie. "Nie będzie odwołania Poroszenki. Będzie Majdan" - straszy Ljaszko: 

 
 
 
 
 
                                           * * * * * * *
 
Premier Donieckiej Republiki Ludowej Aleksandr Zacharczenko odpowiada na pytania dziennikarzy:
 
 
 
 

Przekład: Blokada ukraińska wpływa na to, że różnice w cenach produktów w DRL i na Ukrainie są różne. Gospodarka republiki jest związana z Rosją - to sprawia, że nie brakuje żywności. Kolejnym etapem życia gospodarczego będzie obniżanie cen. Wyższe ceny biorą się stąd, że każdy samochód transportujący produkty do DRL, a przejeżdżający przez Ukrainę, płaci ogromne kwoty za przejazd przez jej terytorium.

Zacharczenko jest zadowolony z sankcji, jakie Ukraina nałożyła na niego. Określono go tam "głową Donieckiej Republiki Ludowej". O zbliżających się wyborach mówi premier Zacharczenko: "Tymi wyborami zakończymy etap budowy państwa. Położyliśmy fundament, a teraz kładziemy dach. Pokazaliśmy, że jesteśmy samodzielnym, niezależnym państwem. Głosowanie będzie uczciwe i demokratyczne. Zapraszamy każdego, kto chce obserwować przebieg wyborów" (tłum.: Trojanka).

 
 
Pozostałe informacje z Ukrainy w języku angielskim, przedstawione przez South Front, link:
 
 
 
W poniższym filmie - wideo mieszkanka Pesek, matka kilkorga dzieci, która opowiada o 'wyczynach' Prawego Sektora i Gwardii Narodowej:
 
 
 
 
 
 
 
Przekład: Kradli wszystko, nawet sedesy. Podjeżdżali ciężarówkami i ładowali sprzęt. Tam jest dzielnica domów jednorodzinnych; ograbili wszystko. Moja koleżanka pracowała na poczcie i opowiadała, że wysyłali w paczkach ukradzione rzeczy. W większości ci z Prawego Sektora, ale też zwykli żołnierze.
 
Ja może siedziałabym dalej w piwnicy, ale musiałam wyjechać, bo mam dzieci. A oni zaczęli zabijać i gwałcić nawet dziewczynki. Ja mam 10-letnią córkę i bardzo się o nią bałam. Gdy moi dwaj mali synowie poszli do sklepu, to żołnierze wyzywali ich od separatystów.
 
Zaczęli porywać chłopaków cywilnych po 20, 25 lat, żeby ich podstawiać jako opołczeńców i wymieniać za swoich żołnierzy. Mojego sąsiada, który pojechał do pobliskiej wsi do kolegi, wyciągnęli z samochodu, skrępowali i wrzucili do piwnicy. Uratowało go to, że jego krewni podnieśli straszny raban, zaczęli go szukać po punktach kontrolnych. Ale był tak pobity, że cały czarny był. Wychodzili, to go bili i przychodzili - też go bili.

Weźcie broń i brońcie swoich dzieci, żon i matek, staruszków, brońcie swoich domów. Do naszych władz DRL, które wspaniale nas tu przyjęły, dziękujemy! Ale znajdźcie jakieś wyjście! Ile będziemy cierpieć. My chcemy do domu wrócić, bliskich zobaczyć.
 
Przetłumaczyła: Trojanka
 
 
 
"Mamo, nie chcę umierać" - posłuchajmy tej wzruszającej pieśni w nowej wersji:
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Europy już nie ma i Tusk ma tyle do powiedzenia w Polsce co kobieta w islamie.
  Ciekawe. Jeśli to w takim tempie idzie, 600 tys miesięcznie, to jest 4500 dziennie razy 30 razy cztery, bo jeszcze Hiszpania i Grecja, wiele tysięcy przez Białoruś, to rocznie 8 mln ludzi. A przecież to ma tendencje rosnącą i może trwać lata.
 • Dni frau judein Angeli Kasner und Merkel już są POLICZONE!!!
  Tusk o tym wie i już trzęsie gaciami, bo jak zabraknie Tante Angeli, to wyleci ze stołka Ciula Jewropy i jej odźwiernego, no i nici z apanaży, emeryturki jewrejskiej, powrót i cela to go czeka.. Popularność tej kobiety osiągnęła poziom najwyżej 10%!!! Oglądacie już "politycznego trupa" w TV !!! Włoska i nie tylko ekipa rzadząca ma z imigrantów wielkie pieniądze, w zeszłym roku wielki skandal we Włoszech - polityk się wygadał, że z imigrantów ma większą kasę niż z narkotyków http://www.ilfattoquotidiano.it/2014/12/02/mafia-capitale-buzzi-immigrati-si-fanno-soldi-droga/1245847/ żydolewactwo naraża Europę na wielkie niebezpieczeństwo.
 • Ukraina , Berdiańsk.Policja drogowa zatrzymuje van bez żadnych oznakowań i numerów, do kontroli.
  Wysiada deputowany Mosijczuk wraz z bojcem batalionu "Azow" i pod bronią zmusza policjantów do klęczenia przed sobą,za wypełnianie swoich obowiązków.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PE1NY5IHjR0

  =============================
  kolejny psychol z Wierchownej Rady naziol!!
 • Ja Mosijczuk, wiec poparcia dla góry sała...
  http://cs623822.vk.me/v623822511/4225f/HLPyTwMSRbs.jpg
 • Przedsiębiorcy Nikołajewa i Chersonia zagrozili że w razie blokady Krymu, rozwalą ją samochodami dostawczymi!!
  Nie mamy zamiaru tracić rynków zbytu i naszych firm, z powodu politycznej histerii-mówią.Nic nam nie przeszkodzi w handlu z Krymem.
  http://cs624821.vk.me/v624821546/4c708/JuxiU_Tklcs.jpg
 • Farma Batko głównym dostawca kiwi do Rosji.:))))))))))
  http://cs629529.vk.me/v629529287/11034/OviA9NGmvV4.jpg
 • Mecz ŁNR -DNR 3:1.
  https://www.youtube.com/watch?v=M0M2pHoKUiQ&feature=player_embedded
 • Mecz otwarcie. Musieli przemówić, powitać , odegrać hymn.Jak to u "ruskich"
  https://www.youtube.com/watch?v=0uUN8sK4Mm8&feature=player_embedded
 • POlucja marksisty.
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/09/polucja-marksisty.jpg
 • @Kula Lis 62 09:26:21
  Wszystkie "jelity" tak zwanej 3-Rzeczypospolitej To słudzy judeosatanistów.
  Światowego żydostwa za "kase" i stołki ci wszyscy którzy są na świeczniku życia społecznego POlski/POlin.
 • Cały kraj pomaga bojcom ATO.Tu pomagierka za flaszkę i paczkę fajek!!
  https://www.youtube.com/watch?v=-XGX2a3vf-M&feature=player_embedded
 • Poczytajcie proszę , wiem że w Niemczech źle się dzieje, ale aż tak??
  fragment:
  Sueddeutsche Zeitung:
  „W Niemczech powstała ciężka sytuacja mieszkaniowa. Przyjmujemy uchodźców ale nie możemy zapewnić im mieszkań. W tym samym czasie, wiele starszych osób żyje w przestronnych mieszkaniach, posiadając nadmiar metrów kwadratowych. Dlatego zmuszeni jesteśmy przyjąć nowy przymusowy program przeniesień starych ludzi do pokojów lub małych mieszkań według norm społecznych, czyli 16-20 metrów kwadratowych na osobę. Sytuacja jest bardzo złożona, dlatego apelujemy do narodu niemieckiego o zrozumienie i pomoc”.
  W komentarzach ludzie piszą, że na północy Niemiec jest wiele pustych domów, mieszkańcy których wyjechali w poszukiwaniu pracy i tam można umieścić uchodźców. Na co rząd odpowiedział, że będzie tam uchodźcom smutno i nudno, i że ich prawdziwy potencjał możliwy jest tylko wśród rodzimych Niemców. Poza tym przecież i tak tam nie ma pracy!

  Całość tu:
  https://treborok.wordpress.com/kronika-zaglady-niemiec/
 • Gdy suweren abdykuje.
  Podczas gdy przy okazji ostatniego referendum przekonaliśmy się, że „suweren”, to znaczy – „naród polski”, co to według art. 4 konstytucji, sprawuje w naszym nieszczęśliwym kraju „władzę zwierzchnią”, najzwyczajniej w świecie abdykował, to znaczy – odmówił wykonywania kompetencji suwerena – południowe granice Europy trzeszczą i ustępują pod naporem rosnącej fali „uchodźców”. Wykorzystują oni krwawy chaos, jaki za sprawą Stanów Zjednoczonych i Francji został wytworzony w krajach poprzednio – mniejsza o to, czy słusznie, czy niesłusznie – uważanych za potencjalne zagrożenie dla bezcennego Izraela – więc wykorzystują oni ten chaos w charakterze pretekstu do osiedlenia się w Europie w celu wykorzystania dobrodziejstw tutejszego socjalu. Oficjalnie podają motywacje inną – że mianowicie poszukują „bezpieczeństwa” – ale możemy to spokojnie włożyć między bajki, bo gdyby rzeczywiście tak było, to na przykład uchodźcy z Syrii chroniliby się w Izraelu, który – cokolwiek by o nim nie powiedzieć – jest krajem nader bezpiecznym. Nie tylko dysponuje armią, która już kilkakrotnie pokonała armie ościennych krajów arabskich, nie tylko dysponuje siłami policyjnymi, które potrafią spacyfikować każdego, kto Izraelowi nadepnie na odcisk, nie tylko posiada broń jądrową oraz środki jej przenoszenia, ale w dodatku obrona tego państwa stanowi bezwarunkowy priorytet polityczny Stanów Zjednoczonych, będących najsilniejszym państwem świata. Tymczasem ani Syryjczycy, ani Libijczycy, ani Irakijczycy, ani Afgańczycy, ani Egipcjanie ani nikt inny, żadnego schronienia w Izraelu nie poszukuje, ryzykując podróż morską do Europy. Nawiasem mówiąc, również Izrael, słodszymi od malin ustami swego premiera Beniamina Netanjahu oświadczył, że nie tylko nie przyjmie żadnych uchodźców, ale w dodatku postawi mur na granicy z Jordanią. Jak tak dalej pójdzie, to Izrael otoczy murami wszystkie swoje granice, niczym Niemcy, to znaczy – pardon – jacy tam znowu „Niemcy”; nie zadni „Niemcy”, tylko „naziści” – wymarłe dzisiaj plemię, co to nawet używało martwego „nazistowskiego” języka – więc niczym „naziści” warszawskie getto.

  Warto by spojrzeć na tę koincydencję z punktu widzenia wiktymologii – ale kto się dzisiaj na to odważy? Wiktymologia jest nauką o ofiarach przestępstw i poucza, że nie tylko sprawca, ale i ofiara przestępstwa w specyficzny sposób się do niego przyczynia. Z tego względu tylko patrzeć, jak wiktymologia zostanie surowo zakazana, podobnie jak nauka o ludzkich rasach. Nie została ona wprawdzie formalnie zakazana, ale po cóż się nią zajmować, skoro ostatnie słowo w naukowym dyskursie ma prokurator i niezawisły sąd – podobnie zresztą, jak w naukach historycznych, zwłaszcza mających za przedmiot historię najnowszą?

  Tymczasem z powodu karygodnego braku koordynacji, w tym samym czasie, kiedy Izrael… – i tak dalej – w żydowskiej gazecie dla Polaków pan redaktor Żakowski, biegający po chederach w charakterze proroka mniejszego, dopatrzył się w mniej wartościowym polskim narodzie tubylczym odrażających właściwości: ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu i już na zapas wije się ze wstydu, niczym jakaś brzuchata kobyła („Ha! Będą ze wstydu się wiły dziewki fabryczne, brzuchate kobyły, krzywych pędraków sromne nosicielki!” – przestrzegał poeta), co też o nim, jako męskim członku tego obrzydliwego narodu powiedzą w Paryżu. Niepotrzebnie – bo w Paryżu – o czym pan red. Żakowski może nie wiedzieć, podobnie jak o wielu innych rzeczach – o naszym mniej wartościowym narodzie tubylczym mają opinię od dawna ugruntowaną: „Polacy to nacjonaliści! Antysemici! To faszyści! A ten ich cały Konopniki to pewnie jest watażka dziki, tak jak Pilsuki, co zdradziecko zaatakował powstający Kraj Rad młodziutki, prawie dziecko!” – pisał w poemacie „Bania w Paryżu” Janusz Szpotański.

  Ale już w Hitlerjugend nauczano, że „czysty typ nordycki i bez mydła jest czysty”, toteż bezcenny Izrael może sobie budować mury, podczas gdy narody mniej wartościowe muszą ponosić konsekwencje zapewnienia państwu żydowskiemu gwarancji bezpieczeństwa. W rezultacie nadające Europie ton eunuchy postanowiły nie tylko otworzyć się przed „uchodźcami”, ale nawet im się podlizywać, rzucając się im na szyję i obsypując pocałunkami przed kamerami telewizji. Te filmowe felietony są potem pokazywane w Syrii, Iraku, Egipcie, Afganistanie i innych krajach, zachęcając następnych amatorów socjalu do wyruszenia na podbój Europy.

  W tej sytuacji również Jego Świątobliwość papież Franciszek nie mógł wytrzymać i też nie tylko wezwał, by każda parafia i wspólnota zakonna przyjęła przynajmniej jedną rodzinę, ale od razu dał przykład i dwie rzymskie parafie uchodźców natychmiast przyjęły. Przykład byłby może jeszcze bardziej przekonujący, gdyby papież Franciszek przyjął uchodźców do Domu Świętej Marty, w którym mieszka, ale nie wymagajmy zbyt wiele. Cudze ręce, wiadomo – lżejsze. Ważniejsza jest zresztą motywacja, mająca – jak powiadają gitowcy – charakter „poważnej zastawki”, w postaci nakazu miłości bliźniego. Co prawda nakaz brzmi, żeby bliźniego miłować, „jak siebie samego”, więc by z powodu tej miłości nie doprowadzać siebie samego do zguby – ale kto tam przejmowałby się takimi głupstwami, kiedy padł rozkaz rozpoczęcia w kwestii uchodźców socjalistycznego współzawodnictwa?

  Toteż i w naszym nieszczęśliwym kraju, któremu Niemcy nakazały przyjąć na początek 10 tysięcy gości, JE abp Stanisław Gądecki, ten sam, co to zainicjował „Dzień Judaizmu”, wezwał każdą parafię, żeby … i tak dalej. Również w telewizorach co wrażliwsze damy prześcigają się z byłym prezydentem naszego nieszczęśliwego kraju Lechem Wałęsą w deklaracjach gościnności, zachęcając niezdecydowanych i piętnując opieszałych, żeby… i tak dalej. Lech Wałęsa ma na szczęście bezpiecznik w postaci żony, która na pewno mu te bęcwalstwa wybije z głowy wałkiem, ale inni durnie mogą być w gorszej sytuacji i deklaracje złożą. No dobrze, ale co dalej? Co będzie za tydzień, gdy okaże się, że „uchodźcy”, którzy już teraz, nie mając jeszcze żadnego statusu, coraz natarczywiej demonstrują postawy roszczeniowe, zaczną gościnnych gospodarzy sztorcować? Wtedy nie będą mieli innego wyjścia, jak wymówić im gościnę i obarczyć kosztami Bogu ducha winnych podatników.

  Dlatego już teraz pan prezydent Duda powinien wystąpić z inicjatywą ustawodawczą, a parlament przyjąć ją w tempie stachanowskim, by każda osoba deklarująca zamiar przyjęcia uchodźców, złożyła notarialne zobowiązanie, iż będzie ich na swój koszt utrzymywać, kwaterować, odziewać, kształcić i leczyć w chorobie – aż do momentu, gdy sami uchodźcy z tego zrezygnują – bez możliwości wcześniejszego, jednostronnego wypowiedzenia. W przeciwnym razie mielibyśmy do czynienia z epidemią słomianego zapału, podobnie jak w przypadku psów, które potem znudzeni właściciele wywożą do lasu. Konieczność złożenia notarialnego zobowiązania z pewnością zgasiłaby większość przypadków słomianego zapału i mogłaby przyczynić się do uchronienia przed różnymi niebezpieczeństwami nie tylko naszego nieszczęśliwego kraju, ale i Kościoła, najwyraźniej też cierpiącego na kryzys przywództwa.

  Stanisław Michalkiewicz
 • @@@
  W TV Wrocław wiadomości lokalne z dn. 18 bm z reportażu z Bautzen z hotelu przy autostradzie obecnie dla migrantów /przy granicy z Polską/ podali, że KAŻDY kto się zgłosi czeka na rozpatrzenie zgłoszenia celem ustalenia statusu 1-rok. W tym czasie otrzymuje jednorazowo 160 euro + 30 euro dziennie na wyżywienie /tygodniówka/. Opiekę medyczną i dach nad głową. Nie dziwmy się, że po zaproszeniu Merkel /pół miliona rocznie przyjmie/ wali do nich Afryka, Azja i Bóg wie kto jeszcze. Mam rodzinę i wielu znajomych w Niemczech i rozmawiałem z nimi teraz właśnie. Wysokość socjalu zależy od Landu + dodatek federalny, który preferuje byłe DDR. Wystarczy w auslanderamt w ich UM wypełnić zgłoszenie i wchodzisz w procedurę. I co tydzień czek z socjalamtu !!!
  Niemcy to dobry i hojny naród a nam mają przynajmniej za co pomagać...Obejrzyjcie sobie na You Tube 2 filmiki: muzułmanie w Anglii-szok dla młodej Brytyjki oraz odważna Niemka o muzułmańskich imigrantach w Niemczech. To wierzchołek góry lodowej- prawdy o muzułmanach, islamistach w Europie, nie wspominam o Francji, co tam się dzieje, o Holandii, gdzie Holendrzy całymi rodzinami wyprowadzają się ze swoich dzielnic, miasteczek i miast. Nie wspomnę o gwałconych blond, pięknych Norweżkach, które po zmroku w swoim kiedyś najbezpieczniejszym kraju, dziś boją się wyjść na ulicę. Politycy i celebryci tego nie odczują, zamknięci w swoich willach i osiedlach, to blokowiska i ulica miast będzie musiała z nimi się mierzyć. Co politycy i władza nam robi??? Otwórzmy oczy, przeciwstawiajmy się politykom i władzy!
 • APEL DO INELEKTUALISTÓW!!!!
  Ja tej muzułmańskiej i czarnej szarańczy, hołoty za sąsiadów mieć nie chcę.

  Ponieważ PO/PSL i jej zwolennicy oraz żydolewactwo ostro agitują za przyjęciem islamskich imigrantów do Polski, a wciąż nie wyznaczono miejsc ich zakwaterowania, podaję parę adresów, gdzie przyjmą ich z otwartymi ramionami: 20 ha posiadłość z rezydencją nad jez. Samin, apartament 420 m2 i mieszkanie 83 m2 w Wilanowie – wszystko należące do Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony; dwór Radosława Sikorskiego w Chobielinie; rezydencja Tomasza Lisa w Konstancinie (tu pokoje ze śniadaniami, które Lis może wrzucić w koszty swojego programu w TVP – 92 tys. za 1 odc.); apartament Adama Michnika w centrum Warszawy; trzy domy (200 m2, 155 m2 i 95 m2) oraz pięć mieszkań (81 m2, 86 m2, 96 m2, 80 m2 i 70 m2) Jana Vincenta Rostowskiego; domek Joanny Muchy (240 m2) plus jej 58-m mieszkanko; willa eurodeputowanej Róży von Thun (323 m2) oraz jej dwa mieszkania (143 m2 i 95 m2) itd. O tym, że wymienione osoby już szykują się do przyjęcia muzułmanów, przekonałem się po przeczytaniu apelu tzw. intelektualistów z wezwaniem do "praktycznego okazania solidarności wobec uchodźców przez obywateli naszego kraju". Apel sygnowała większość wymienionych. Reszta z pewnością podpisałaby, gdyby tylko mogła. Elyty mając na uwadze własny interes finansowy w postaci apanaży w Brukselskiej Centrali, gotowi są nawet przejść na Islam byle by tylko zachować status quo. Dla zwykłych zjadaczy chleba naszego powszedniego, pomnych kontaktów z Muslimami, nie pozostaje nic innego jak POwitanie Tatarów na Legnickich polach. Godnie. Ogniem i moczem.
 • @Kula Lis 62 08:48:17
  Witam w nowym dniu!

  "600 tys miesięcznie? 8 mln rocznie? -
  --- Będą padać jeszcze różne ilości, które ktoś wymyśli za biurkiem.

  Pozdrawiam Barbarę i Ciebie.
 • @Kula Lis 62 08:57:20
  Piszesz, że "dni Merkel już są policzone?" -

  --- Nie jestem taki pewien. Sprawa imigrancka niedługo przycichnie. Zresztą czy będzie kanclerzem Merkel, czy ktoś z SPD, nie będzie to miało dla nas większego znaczenia.
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  Do Włoch dotarło/uratowani a ile się po drodze potopiło nie podano tylko wczoraj 4500!!! tych łódkarzy, pontoniarzy. Pozdrawiamy.
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  http://media.wpolityce.pl/cache/e4/a4/e4a4ea3cb356528a2ff04a7436d8e552.jpg
 • @trojanka 08:59:42
  "Ukraina, Berdiańsk.Policja drogowa zatrzymuje van bez żadnych oznakowań i numerów, do kontroli", link:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PE1NY5IHjR0

  --- Szokujące!!!
 • Oto bijcy ATU.obrońcy Ukrainy..najpierw zbili barmana,potem kelnerkę w kawiarni we Lwowie a potem kogo się da!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=9PrVcEp7lGY&feature=player_embedded
 • @trojanka 09:02:24
  "Ja Mosijczuk, wiec poparcia...". -
  --- I są tacy, którzy nie wstydzą się popierać kryminalisty!!!

  Muszę niestety odejść od komputera na wiele godzin.
  Wrócę późnym popołudniem lub wieczorem.
  :)))
 • @Kula Lis 62 10:36:24
  Bardzo ładna fotka peronowej terrorystki. Super!! a jak bardzo to świadczy o tym zardzewiały jazgot Thun , Stokrotki itp...nie mam tu na myśli niejakiej Klik bo i jej opinie jak i ZSLu mam w głębokim poważaniu...
  Jako pierwszy temat w cotygodniowej dyskusji w „Śniadaniu Radia Zet” Monika Olejnik zaproponowała dyskusję nad dwoma okładkami pism, które mocno rozgrzały opinię publiczną. Chodzi o „Der Spiegel” oraz „wSieci”. Prezenterka radiowa nie kryła swojego oburzenia okładką polskiego tygodnika. Wtórowała jej Ilona Antoniszyn-Klik z Polskiego Stronnictwa Ludowego:
  To, co się dzieje w ostatnim czasie – i też wprost podgrzewane przez Jarosława Kaczyńskiego – jest do tego stopnia niedopuszczalne, nie można tego w żaden sposób poprzeć, zrozumieć. Jeżeli ktoś to popiera, to jest to prostytucja polityczna!
  — irytowała się polityk ludowców. Ale dużo ciekawsza jest okładka „Der Spiegla”, bowiem Angela Merkel przestała być traktowana w Niemczech jako alfa i omega. Przypuszczam, że z perspektywy lat i dziesięcioleci, Merkel może nie być przedstawiana jako świetna kanclerz.
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  W Szwecji zakazano reklamy którejś z partii prawicowych. Reklama ta przedstawiała tłum kobiet w burkach idących po zasiłek. Uznano to "rasistowskie". Typowa politpoprawna żydolewacka paranoja. Niemcy i Austriacy mają dość najeżdzców, tylko tego nie wolno pokazywać ani mówić w mediach.Tak jak u nas...Imigranci są śmiertelnym zagrożeniem dla europejskiej kultury. Pojedźcie do Londynu (Peckham), Paryża, Sztokholmu, Bonn to się przekonacie. Brzydactwo, alkoholiczka koślawy E.Peron 5ty Kopacz doprowadzi do podkładania bomb. Od kiedy władzę przejęła Platforma/PSL w Polsce rozkwitło "teoretyczne państwo" z gigantycznym długiem, bez wojska i pomysłu na przyszłość - http://www.niewygodne.info.pl/index.htm Migalski (choć tego szczura nie cierpię, mówi tym razem prawdę)o lewaczce Thun: gdyby jej ktoś powiedział że Komisja Europejska właśnie wynalazła syfilis, potrafiłaby bardzo szybko uzasadnić sens, doniosłość i pożytek takiej wspaniałej nowej inicjatywy Brukseli
 • @Kula Lis 62 10:36:24
  Okładka oddaje rzeczywistość i nie ma dwóch zdań. Taka jest prawda i niestety jest ona bolesna dla Polaków.
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Stara prawda marketingu politycznego głosi, że wyborów się nie wygrywa, a jedynie przegrywa. Zgodnie z nią, to nie Jarosław Kaczyński wygra najbliższe wybory parlamentarne, a przegra je Ewa Kopacz. A wszystko za sprawą Angeli Merkel. To samo dotyczy Niemiec i Angeli, ona już w Niemczech przegrana jak alkoholiczka, kłamliwy POtwór po botoksie koślawy Peron 5ty u nas. To już niezaprzeczalny fakt Zygmunt.
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Sztokholm światową stolicą... gwałtów! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z multi-kulti i masowym zalewem islamskich imigrantów....W ciągu ostatnich 40 lat, kiedy szwedzkie społeczeństwo stało się multi-kulti a imię Mohammed stało się jednym z najczęściej nadawanych dla nowonarodzonych dzieci, łączna liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły wzrosła tam o 300 proc., natomiast liczba gwałtów aż o 1472 proc.! Dzisiaj, pod względem liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce. Aby było śmieszniej - za powiązanie faktów, tj. zestawienie wzrastającej liczby przestępstw ze wzrastającą liczbą islamskich imigrantów, w Szwecji czekała by mnie sprawa w sądzie! (sic!) W 1975 roku populacja Szwecji wynosiła 8,2 mln osób. W ciągu następnych 40 lat urosła do 9,7 mln osób. Przyczyną wzrostu populacji nie był jednak przyrost naturalny generowany przez rodowitych Szwedów, lecz otwarcie szwedzkich władz na multi-kulti i napływ setek tysięcy islamskich imigrantów.

  Wraz z napływem imigrantów zmieniły się także policyjne statystyki. W ciągu ostatnich 40 lat, mimo że całkowita liczba ludności wzrosła jedynie o 18 proc. (z 8,2 do 9,7 mln osób), to aż o 300 proc. wzrosła liczba przestępstw dokonywanych przy użyciu siły. Ze wszystkich przestępstw kryminalnych największy wzrost odnotowano jednak w przypadku liczby dokonanych gwałtów. W 1975 roku w całej Szwecji dokonano 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, co oznacza wzrost aż o 1472 proc.! Obecnie, biorąc pod uwagę współczynnik liczby gwałtów na 100 tys. mieszkańców, Szwecja ustępuje jedynie Republice Lesoto w południowej Afryce. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości, że wzrost przestępczości w Szwecji wynika bezpośrednio z faktu otwarcia granic dla setek tysięcy imigrantów. Kuriozalne jest to, że za szerzenie takiego poglądu w samej Szwecji, groziła by mi rozprawa w sądzie. Oto statystyki dotyczące gwałtów dokonanych przez imigrantów w Niemczech i Szwecji. To powinni wszyscy miłośnicy czarnuchów, muzułmanów zobaczyć. Niemcy: epidemia gwałtów przez imigrantów

  autor: Soeren Kern
  19 wrzesień 2015
  Oryginał angielski: Germany: Migrants' Rape Epidemic
  Tłumaczył: Małgorzata Koraszewska Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie "Westfalen-Blatt", policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej.

  W ośrodku dla uchodźców/imigrantów w Monachium mężczyźni stanowią około 80%... według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk) ... cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro.

  Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia "nieporozumień".

  "Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach" — polityk bawarski, cytowany w "Die Welt".

  Rajd policyjny na ośrodek dla uchodźców w Monachium odkrył, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn.

  Według informacji niemieckich organizacji pomocy społecznej, które mają wiedzę z pierwszej ręki, w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech rośnie liczba kobiet i młodych dziewcząt, które są gwałcone, doznają napaści seksualnych, a nawet są zmuszane do prostytucji przez mężczyzn starających się o azyl.

  Wiele gwałtów zdarza się w ośrodkach, w których przebywają zarówno mężczyźni, jak kobiety, gdzie – z powodu braku miejsca – władze niemieckie zmuszają tysiące imigranckich mężczyzn i kobiet do dzielenia tych samych pomieszczeń sypialnych oraz łazienek.

  Kobiety i dziewczęta w niektórych ośrodkach żyją w tak niebezpiecznych warunkach, że opisuje się je jako "zwierzynę łowną", która musi ustawicznie bronić się przed muzułmańskimi drapieżnikami. Pracownicy społeczni mówią jednak, że wiele ofiar, obawiając się odwetu, zachowuje milczenie.

  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Władze niemieckie i media krajowe bagatelizują wiele tych przestępstw, przypuszczalnie dlatego, by uniknąć podsycania nastrojów anty-imigracyjnych.

  18 sierpnia koalicja czterech organizacji pracowników społecznych i grup praw kobiet wysłała dwustronicowy list do przywódców partii politycznych w parlamencie w Hesji, kraju w środkowozachodnich Niemczech, ostrzegając ich o pogorszeniu sytuacji kobiet i dzieci w ośrodkach dla uchodźców. W liście napisano:

  "Ciągle rosnący napływ uchodźców skomplikował sytuację kobiet i dziewcząt w ośrodku przyjmującym w Giessen (HEAE) i jego filiach.

  Praktyka dostarczania kwater w dużych namiotach, brak odrębnych dla obu płci urządzeń sanitarnych, brak możliwości zamknięcia kwatery, brak bezpiecznego schronienia dla kobiet i dziewcząt – by wymienić tylko kilka czynników przestrzennych – podnosi narażenie kobiet i dzieci w HEAE. Ta sytuacja jest na rękę mężczyznom, którzy przypisują kobietom podrzędną rolę i traktują samotnie podróżujące kobiety jako 'zwierzynę łowną'.

  Wynikiem są liczne gwałty i napaści seksualne. Otrzymujemy także coraz większą liczbę informacji o zmuszaniu do prostytucji. Musimy podkreślić: to nie są izolowane przypadki.

  Kobiety informują, że zarówno one, jak i dzieci, są gwałcone i są przedmiotem napaści seksualnych. W rezultacie wiele kobiet śpi w swoim dziennym ubraniu. Kobiety regularnie informują o tym, że nie używają w nocy toalet z powodu niebezpieczeństwa gwałtu i rabunku po drodze do urządzeń sanitarnych. Także w środku dnia przechodzenie przez obóz jest dla wielu kobiet przerażające.

  Wiele kobiet – w dodatku do ucieczki przed wojną lub wojną domową – ucieka także z powodów związanych z płcią, włącznie z groźbą przymusowego małżeństwa lub okaleczenia genitaliów. Te kobiety są szczególnie zagrożone, zwłaszcza, jeśli uciekły same lub ze swoimi dziećmi. Nawet jeśli są w towarzystwie męskiego krewnego lub znajomego, nie zawsze zapewnia to ochronę przed przemocą, ponieważ może to prowadzić do specyficznej zależności i wykorzystywania seksualnego.

  Większość kobiet doświadczyła wielu traumatycznych przeżyć w kraju swojego pochodzenia i podczas ucieczki. Są one ofiarami przemocy, porwań, tortur, gwałtów i wymuszeń – czasami trwających przez lata.

  Uczucie, że dotarły tutaj – do bezpieczeństwa – i będą mogły poruszać się bez strachu, jest dla wielu kobiet darem... Dlatego prosimy was... dołączcie do naszego wezwania o natychmiastowe założenie chronionych kwater (zamkniętych mieszkań lub domów) dla kobiet i dzieci, które podróżują same...

  Te kwatery muszą być tak wyposażone, by mężczyźni nie mieli dostępu do pomieszczeń dla kobiet, za wyjątkiem pracowników służb ratowniczych i bezpieczeństwa. W dodatku sypialnie, pomieszczenia dzienne, kuchnia i urządzenia sanitarne muszą być połączone i tworzyć samodzielną całość – a więc z dostępem wyłącznie przez dające się zamknąć i monitorować drzwi do budynku lub mieszkania".

  Po tym jak kilka blogów (tutaj, tutaj i tutaj) zwróciło uwagę na ten list, LandesFrauenRat (LFR) Hessen, grupa kobieca, która najpierw ogłosiła ten politycznie niepoprawny dokument na swojej stronie internetowej, usunęła go 14 września, nie dając żadnych wyjaśnień.

  Problem gwałtów i napaści seksualnych w niemieckich ośrodkach dla uchodźców jest problemem ogólnokrajowym.

  W Bawarii, według grup praw kobiet, kobiety i dziewczęta umieszczone w schronisku dla uchodźców w Bayernkaserne, byłej bazie wojskowej w Monachium, są codziennie gwałcone i zmuszane do prostytucji. Chociaż są tam odrębne sypialnie dla mężczyzn i kobiet, drzwi nie można zamknąć i mężczyźni kontrolują dojście do urządzeń sanitarnych.

  W schroniskach mężczyźni stanowią około 80% uchodźców/migrantów, według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk), które informuje, że cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro. Pracownik społeczny w ten sposób opisuje sytuację: "Jesteśmy największym burdelem w Monachium".

  Policja twierdzi, że nie ma żadnych dowodów, iż gwałty mają miejsce, chociaż rajd policyjny na ten obiekt ujawnił, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

  28 sierpnia, 22-letni Erytrejczyk, który starał się o azyl, został skazany na rok i osiem miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 30-letniej Kurdyjki z Iraku w schronisku dla uchodźców w bawarskim mieście Höchstädt. Otrzymał łagodną karę dzięki staraniom jego adwokata, który przekonał sędziego, że sytuacja oskarżonego w schronisku jest beznadziejna: "Już od roku siedzi on tam i rozmyśla – o nicości".

  26 sierpnia 34-letni starający się o azyl mężczyzna próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w pralni ośrodka dla uchodźców w Stralsund, mieście położonym nad Morzem Bałtyckim.

  6 sierpnia policja ujawniła, że 13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej; jak się okazuje, mężczyzna, który zgwałcił tę dziewczynkę, pochodzi z jej kraju.

  Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie "Westfalen-Blatt", policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  Szef policji, Bernd Flake, odparł, że milczenie miało na celu ochronę ofiary. "Będziemy kontynuować tę politykę [nie informowania publiczności], kiedy przestępstwa są popełniane w ośrodkach dla uchodźców" – powiedział.

  Podczas weekendu w dniach 12-14 czerwca 15-letnia dziewczynka przebywająca w ośrodku dla uchodźców w Habenhausen, dzielnicy w północnym mieście Bremen, była wielokrotnie gwałcona przez dwóch mężczyzn starających się o azyl. Ośrodek ten opisano jako "dom horrorów" z powodu wzrastającej przemocy między rywalizującymi gangami młodzieży z Afryki i Kosowa. W ośrodku tym przebywa 247 starających się o azyl, a ma on pojemność na 180, ze stołówką na 53 osoby.

  Tymczasem coraz częstsze staje się gwałcenie kobiet niemieckich przez azylantów. Poniżej kilka wybranych wypadków tylko z 2015 r.:

  11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Mering niezidentyfikowany "ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim" zgwałcił 16-letnią dziewczynkę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

  13 sierpnia policja aresztowała dwóch starających się o azyl mężczyzn z Iraku w wieku 23 i 19 lat za zgwałcenie niemieckiej 18-letniej dziewczyny za podwórkiem szkolnym w Hamm, mieście w Nadrenii Północnej-Westfalii.

  26 lipca 14-chłopiec został napadnięty seksualnie w toalecie regionalnego pociągu w Heilbronn, mieście w południowozachodnich Niemczech. Policja poszukuje "ciemnoskórego" mężczyznę w wieku 30 lub 40 lat, który ma "wygląd arabski". Także 26 lipca 21-letni mężczyzna z Tunezji, który stara się o azyl, zgwałcił 20-letnia kobietę w dzielnicy Dornwaldsiedlung w Karlsruhe. Policja utrzymywała to przestępstwo w tajemnicy do 14 sierpnia, kiedy lokalna gazeta opublikowała tę historię.

  9 czerwca dwóch starających się o azyl Somalijczyków w wieku 20 i 18 lat skazano na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie 21-letniej Niemki w Bad Kreuznach, mieście w Nadrenii-Palatynacie, 13 grudnia 2014 r.

  5 czerwca 30-letni azylant z Somalii nazwany "Ali S" został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 20-letniej kobiety w Monachium. Ali odsiedział poprzednio siedmioletnią karę za gwałt i był na wolności od zaledwie pięciu miesięcy zanim zaatakował znowu. W celu ochrony tożsamości Alego S, gazeta monachijska pisała o nim pod bardziej poprawnym politycznie imieniem "Joseph T."

  22 maja 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 55-letniej kobiety w Dreźnie. 20 maja 25-letni Senegalczyk starający się o azyl został aresztowany po próbie zgwałcenia 21-letniej Niemki na Stachus, dużym placu w centralnym Monachium.

  16 kwietnia 21-letni starający się o azyl Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny podczas festiwalu w bawarskim mieście Straubing w sierpniu 2014 r. 7 kwietnia, 29-letni azylant został aresztowany za próbę zgwałcenia 14-letniej dziewczynki w mieście Alzenau.

  17 marca dwóch starających się o azyl mężczyzn z Afganistanu w wieku 19 i 20 lat zostało skazanych na pięć lat więzienia za "wyjątkowo odrażający" gwałt na 21-letniej Niemce w Kirchheim, mieście w pobliżu Stuttgartu, 17 sierpnia 2014 r.

  11 lutego 28-letni starający się o azyl z Erytrei został skazany na cztery lata wiezienia za zgwałcenie 25-letniej Niemki w Stralsund nad Morzem Bałtyckim w październiku 2014 r.

  1 lutego 27-letni starający się o azyl mężczyzna z Somalii został aresztowany po próbie zgwałcenia kobiety w bawarskim mieście Reisbach.

  16 stycznia 24-letni imigrant marokański zgwałcił 29-letnią kobietę w Dreźnie.

  Dziesiątki innych wypadków gwałtu i usiłowania gwałtu – wypadków, w których policja poszukuje zagranicznych sprawców (policja niemiecka często mówi o nich jako o Südländer czyli "południowcach") — pozostaje nierozwiązana. Poniżej jest tylko częściowa lista z sierpnia 2015 r.:

  23 sierpnia "ciemnoskóry" mężczyzna próbował zgwałcić 35-letnią kobietę w Dortmundzie. 17 sierpnia trzech "południowców" próbowało zgwałcić 42-letnią kobietę w Ansbach. 16 sierpnia "południowiec" zgwałcił kobietę w Hanau.

  12 sierpnia "południowiec" próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w Hannowerze. Także 12 sierpnia "południowiec" obnażył się przed 31-letnią kobietą w Kassel. Policja mówi, że podobny incydent zdarzył się w tym samym miejscu 11 sierpnia.

  10 sierpnia pięciu mężczyzn "pochodzenia tureckiego" próbowało zgwałcić dziewczynkę w Mönchengladbach. Także 10 sierpnia "południowiec" zgwałcił 15-letnią dziewczynkę w Rinteln. 8 sierpnia "południowiec" próbował zgwałcić 20-letnią kobietę w Siegen.

  3 sierpnia mężczyzna z "Afryki północnej" zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz, mieście w Niemczech wschodnich. 1 sierpnia "południowiec" próbował zgwałcić 27-letnią kobietę w Stuttgarcie.

  Tymczasem ostrzega się rodziców, by pilnowali swoich córek. Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. Doradzali także kobietom, by nie chodziły same na stację kolejową z powodu bliskości schroniska dla uchodźców.

  W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia "nieporozumień" z 200 uchodźcami muzułmańskimi, zakwaterowanymi tymczasowo w budynku obok szkoły. List stwierdzał:

  "Obywatele syryjscy są głównie muzułmanami i mówią po arabsku. Uchodźcy mają własną kulturę. Ponieważ nasza szkoła jest w bezpośrednim sąsiedztwie ich miejsca pobytu, skromne ubranie powinno być noszone w celu uniknięcia niezgody. Góra lub bluzki z dekoltem, krótkie szorty lub minispódniczki mogą prowadzić do nieporozumień".

  Miejscowy polityk, cytowany przez gazetę "Die Welt", powiedział:

  "Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach".

  Przewaga muzułmańskich mężczyzn wśród uchodźców/migrantów napływających do Niemiec, jest paliwem wzrostu przestępstw seksualnych w tym kraju. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/1250.jpg W sierpniu do Niemiec przybyło rekordowe 104 460 osób starających się o azyl, podnosząc całą sumę przybyłych w pierwszych ośmiu miesiącach 2015 r. do 413 535. Oczekuje się, że Niemcy przyjmą w sumie 800 tysięcy uchodźców i migrantów w tym roku, co stanowi czterokrotny wzrost w stosunku do roku 2014.

  Co najmniej 80% przybywających uchodźców/migrantów jest muzułmanami, według niedawnego oszacowania Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech (Zentralrat der Muslime in Deutschland, ZMD), muzułmańskiej grupy parasolowej z siedzibą w Kolonii.

  Ludzie starający się o azyl są w przytłaczającej większości mężczyznami. Z 411 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do Unii Europejskiej morzem w tym roku, 72% to mężczyźni, 13% kobiety i 15% dzieci, według kalkulacji Agendy ds. Uchodźców ONZ. Informacja o płci przybywających drogą lądową pozostaje niedostępna.

  Spośród starających się o azyl, którzy przybyli do Niemiec w 2014 r., 71,5% osób w wieku 16 do 18 lat to mężczyźni; 77,5% w grupie wiekowej 18-25 to mężczyźni; jak też 73,5% w grupie wiekowej 25 do 30 lat, według niemieckiej statystyki migracji. Nie ma jeszcze danych za rok 2015. Źródło: http://pl.gatestoneinstitute.org/6534/niemcy-gwaltow-imigrantow
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Szwecja: Zachodnia stolica gwałtu

  autor: Ingrid Carlqvist i Lars Hedegaard
  14 luty 2015
  Oryginał angielski: Sweden: Rape Capital of the West W ciągu 40 lat od jednogłośnego podjęcia przez parlament decyzji o przekształceniu dotychczas homogenicznej Szwecji w kraj wielokulturowy, przestępczość wzrosła o 300%, zaś liczba gwałtów o 1472%. Szwecja zajmuje obecnie drugie miejsce na liście krajów o najwyższej liczbie gwałtów, a wyprzedza ją jedynie Lesotho w południowej Afryce.

  Co istotne, w raporcie nie uwzględniono pochodzenia gwałcicieli. Należy jednak pamiętać, iż w statystykach przedstawiciele drugiej generacji imigrantów uwzględniani są jako Szwedzi.

  W zdumiewającej liczbie przypadków szwedzkie sądy okazywały współczucie dla gwałcicieli, uniewinniając podejrzanych twierdzących, iż ofiara wyraziła zgodę na seks z sześcioma, siedmioma czy nawet ośmioma mężczyznami.

  Internetowa stacja radiowa Granskning Sverige wezwała gazety głównego nurtu, Aftonposten i Expressen, do odpowiedzi na pytanie, dlaczego na łamach tych dzienników sprawców określono mianem "Szwedów", podczas gdy faktycznie byli oni Somalijczykami nieposiadającymi szwedzkiego obywatelstwa. Pytanie o odpowiedzialność za ostrzeganie Szwedek przed określonymi mężczyznami uznane zostało jednak za niezwykle obraźliwe. Jeden z dziennikarzy zapytał nawet, dlaczego to oni powinni ponosić odpowiedzialność.

  W roku 1975 szwedzki parlament jednogłośnie zdecydował o przekształceniu dotychczas homogenicznej Szwecji w kraj wielokulturowy. Czterdzieści lat później widoczne stają się dramatyczne konsekwencje tego eksperymentu: liczba brutalnych przestępstw wzrosła o 300%.

  Jeśli jednak przyjrzeć się liczbie gwałtów, wzrost ten jest jeszcze większy. W roku 1975 policji zgłoszono 421 gwałtów; w roku 2014 liczba ta wyniosła 6620. Stanowi to wzrost o 1472%.

  Szwecja zajmuje obecnie drugie miejsce na światowej liście krajów o największej liczbie gwałtów. Zgodnie z badaniem przeprowadzonym w roku 2010, Szwecja, z 53,2 gwałtami na 100 000 mieszkańców, ustępuje miejsca jedynie niewielkiemu Lesotho w południowej w Afryce z 91,6 gwałtami na 100 000 mieszkańców. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/932.jpg Zgodnie z danymi opublkowanymi przez szwedzką Krajową Radę Zapobiegania Przestępczości (Brottsförebyggande rådet; także Brå) – organ podlegający Ministerstwu Sprawiedliwości – w roku 2011 29 000 szwedzkich kobiet zgłosiło gwałt (co wydaje się wskazywać, iż policji zgłaszanych jest mniej niż 25% wszystkich gwałtów).

  Dziwne wyjaśnienia

  Zamiast zająć się problemem przemocy i gwałtów, szwedzcy politycy, władze i media podejmują wszelkie próby usprawiedliwienia faktów. Poniżej przedstawiono wybrane wyjaśnienia z ich strony:

  Szwedzi stali się bardziej skłonni do zgłaszania przestępstw.
  Prawo uległo zmianom pozwalającym za klasyfikację innych przestępstw seksualnych jako przypadków gwałtu.
  Szwedzi nie radzą sobie z coraz większą równością płci i reagują przemocą wobec kobiet (chyba najbardziej dziwaczne usprawiedliwienie).
  Według jednego z feministycznych mitów, najbardziej niebezpiecznym miejscem dla kobiety jest jej własny dom – większość gwałtów popełniana jest przez osoby im znane. Twierdzenie to obalono jednak w raporcie przygotowanym przez Brå:

  "W 58% przypadków sprawca był ofierze zupełnie nieznany. W 29% przypadków sprawca był znajomym, zaś w 13% przypadków był on osobą bliską ofierze."

  Jeśli chodzi o ryzyko gwałtu, Brå wskazuje na brak istotnych różnic między kobietami pochodzenia szwedzkiego i obcego. Co istotne, w raporcie nie uwzględniono pochodzenia gwałcicieli.

  Bez precedensu

  W roku 1975, kiedy to politycy podjęli decyzję o tym, iż Szwecja stanie się państwem wielokulturowym, liczba mieszkańców wynosiła 8 208 442. Do roku 2014 liczba ta wzrosła do poziomu 9 743 087, co stanowi wzrost o 18,7%. Wzrost ten wynika w całości z imigracji; średni współczynnik dzietności wśród Szwedek wynosi 1,92, w przypadku natomiast imigrantek wzrasta przeciętnie do 2,24. Należy jednak pamiętać, iż w statystykach przedstawiciele drugiej generacji imigrantów uwzględniani są jako Szwedzi.

  Obserwowany w ostatnich latach wzrost liczby mieszkańców Szwecji jest bezprecedensowy. Nigdy wcześniej w historii tego kraju liczba mieszkańców nie wzrosła tak szybko. Szwecja jest obecnie najszybciej rozwijającym się krajem w Europie.

  W ostatnich 10-15 latach, imigranci pochodzili głównie z krajów muzułmańskich, np. Iraku, Syrii i Somalii. Czy ten masowy napływ może wyjaśniać eksplozję gwałtów w Szwecji? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ prawo szwedzkie nie dopuszcza rejestracji osób w zależności od pochodzenia czy religii. Jedno z możliwych wyjaśnień wskazuje na to, iż osoby pochodzące z Bliskiego Wschodu zazwyczaj postrzegają kobiety i seks zupełnie inaczej od Skandynawów. A pomimo podejmowanych przez szwedzki establishment prób przekonania społeczeństwa, iż każda osoba stawiająca stopę na szwedzkiej ziemi staje się dokładnie taka, jak ludzie żyjący tutaj od dziesiątków pokoleń, fakty wskazują na coś zupełnie innego.

  Ostatnie badania statystyczne dotyczące przestępczości wśród imigrantów w porównaniu do przestępczości wśród Szwedów przeprowadzono w roku 2005. Ich wyników nie przytacza się właściwie nigdy. Co więcej, każdy, kto ośmieli się nawet do nich nawiązać, na przykład w mediach społecznościowych, staje się obiektem zaciekłych ataków.

  Oczernianie grup etnicznych

  Michael Hess, lokalny polityk z ramienia Szwedzkiej Partii Demokratycznej, zachęcał szwedzkich dziennikarzy do zapoznania się z islamskim postrzeganiem kobiet w związku z licznymi gwałtami mającymi miejsce na kairskim placu Tahrir podczas tzw. Arabskiej Wiosny. Hess zadał jedno pytanie: "Kiedy dziennikarze zdadzą sobie sprawę, iż gwałt i brutalne traktowanie kobiet niezgadzających się z naukami islamu są głęboko zakorzenione w kulturze islamskiej? Istnieje bliski związek między gwałtami w Szwecji a liczbą imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej".

  Powyższa uwaga doprowadziła do oskarżenia Michaela Hessa o "oczernianie grup etnicznych" [hets mot folkgrupp], co w Szwecji jest przestępstwem. W maju ubiegłego roku wydano wobec niego wyrok pozbawienia wolności w zawieszeniu i skazano na karę pieniężną – zawieszenie wyroku wynikało wyłącznie z faktu, iż nie był on wcześniej skazany. Od wyroku złożono apelację do sądu wyższej instancji.

  Michael Hess mieszkał w krajach muzułmańskich przez wiele lat, stąd też islam i jego pogląd na kobiety są mu dobrze znane. Podczas rozprawy przedstawił on dowody na to, w jaki sposób prawo szariatu podchodzi do gwałtu, jak również dane statystyczne wskazujące na to, iż liczba muzułmanów wśród sprawców gwałtów w Szwecji jest ogromna. Tym niemniej, sąd uznał, iż fakty te są nieistotne:

  "Sąd [Tingsrätten] pragnie zauważyć, iż kwestia tego, czy wypowiedź Michaela Hessa jest zgodna ze stanem faktycznym, czy też postrzegana jako taka przez Michaela Hessa, nie ma znaczenia dla sprawy. Wypowiedź Michaela Hessa należy oceniać w odniesieniu do jej czasu i kontekstu. [...] W chwili popełnienia przestępstwa Michael Hess nie powołał się ani na przyjęte wyniki badań, ani na źródła islamskie. Michael Hess podjął próbę poparcia swojej wypowiedzi badaniami i pismami religijnymi dopiero w związku z oskarżeniem. Dlatego też Sąd pragnie zauważyć, iż wypowiedź Michaela Hessa nie stanowiła elementu jakiejkolwiek racjonalnej [saklig] czy też godnej zaufania [vederhäftig] dyskusji. Wypowiedź Michaela Hessa należy więc postrzegać jako wyraz lekceważenia imigrantów wyznania islamskiego".

  Dowody statystyczne

  Co można wywnioskować z dostępnych danych statystycznych?

  Wśród dowodów przedstawionych w sądzie Michael Hess uwzględnił wszelkie dane statystyczne dotyczące przestępczości imigrantów w Szwecji, uzyskane zanim jeszcze władze zaprzestały takich pomiarów. Podjął on również próbę znalezienia odpowiedzi na dwa pytania:

  Czy istnieje związek między częstością gwałtów a liczbą osób obcego pochodzenia zamieszkujących w Szwecji?
  Czy istnieje związek między częstością gwałtów a określonymi grupami imigrantów zamieszkujących w Szwecji?
  Odpowiedź na oba pytania była jednoznaczna: tak. Dwadzieścia jeden raportów z badań przeprowadzonych od lat 60. ubiegłego wieku do dnia dzisiejszego jest zgodnych w przedstawionych wnioskach: niezależnie od tego, czy pod uwagę brano liczbę osób skazanych za gwałt, czy też mężczyzn o to podejrzanych, mężczyźni obcego pochodzenia reprezentowani byli o wiele częściej od Szwedów. Co więcej, odsetek osób obcego pochodzenia jest coraz większy:

  lata 60. – 70. XX wieku – 1,2 do 2,6 razy częściej niż Szwedzi
  lata 80. XX wieku – 2,1 do 4,7 razy częściej niż Szwedzi
  lata 90. XX wieku – 2,1 do 8,1 razy częściej niż Szwedzi
  pierwsza dekada XXI w. – 2,1 do 19,5 razy częściej niż Szwedzi
  Nawet po skorygowaniu o zmienne takie jak wiek, płeć, klasa społeczna i miejsce zamieszkania, ta ogromna przepaść między imigrantami a Szwedami pozostaje niezmienna.

  Raporty z badań dotyczących przestępczości w Szwecji są rzadkością, jednak wśród osiemnastu badań przeprowadzonych w latach 90. ubiegłego wieku i na początku tego wieku, jedenaście dotyczyło gwałtów. Dwa z powyższych raportów dotyczyły związku między gwałtami a imigracją; w obu potwierdzono, iż związek taki istnieje.

  Powyższe dane dostępne są przedstawicielom władz, politykom i dziennikarzom, twierdzą oni jednak, iż liczby te nie odzwierciedlają rzeczywistości.

  Rażąca rozbieżność

  Dlaczego zatem w roku 2008 w sąsiadującej ze Szwecją Danii odnotowano jedynie 7,3 gwałtów na 100 000 mieszkańców, w porównaniu do 53,2 takich przypadków odnotowanych w Szwecji?

  Duńskie ustawodawstwo nie różni się istotnie od szwedzkiego, brak też jasnego powodu, dla którego Dunki miałyby być mniej skłonne do zgłaszania przypadków gwałtu od Szwedek.

  W roku 2011 policji szwedzkiej zgłoszono 6509 przypadków gwałtu, podczas gdy w Danii – w jedynie 392. Liczba mieszkańców Danii jest mniej więcej dwukrotnie niższa od liczby mieszkańców Szwecji, rozbieżność pozostaje istotna nawet po uwzględnieniu tych liczb.

  Władze w Szwecji robią wszystko, co mogą, aby ukryć pochodzenie gwałcicieli. W Danii natomiast państwowy urząd statystyczny, Statistics Denmark, ujawnił, iż w roku 2010 ponad połowa skazanych sprawców gwałtu była pochodzenia imigranckiego.

  Nadreprezentacja obcokrajowców

  Od roku 2000 opracowano zaledwie jeden raport z badań dotyczących przestępczości wśród imigrantów. Raport powyższy opracowany został w roku 2006 przez Ann-Christine Hjelm z Uniwersytetu w Karlstad.

  Okazało się, iż w roku 2002 85% skazanych na co najmniej dwa lata pozbawienia wolności za gwałt w Svea Hovrätt, czyli sądzie apelacyjnym, była obcego pochodzenia lub należała do drugiego pokolenia imigrantów.

  W opracowanym w roku 1996 raporcie szwedzkiej Krajowej Rady Zapobiegania Przestępczości stwierdzono, iż prawdopodobieństwo dopuszczenia się gwałtu przez imigrantów z północnej Afryki (Algieria, Libia, Maroko i Tunezja) było 23 razy większe niż w przypadku Szwedów. Wskaźniki dotyczące mężczyzn z Iraku, Bułgarii i Rumunii wynosiły odpowiednio 20, 18 i 18. Mężczyźni z pozostałych krajów Afryki okazali się 16 razy bardziej skłonni do gwałtu, natomiast mężczyźni z Iranu, Peru, Ekwadoru i Boliwii – 10 razy bardziej skłonni do gwałtu od Szwedów.

  Gwałty zbiorowe

  W ostatnich dziesięcioleciach Szwecją z pełną siłą wstrząsnął nowy trend: gwałt zbiorowy – nieznany właściwie wcześniej w historii przestępczości w Szwecji. Liczba gwałtów zbiorowych wzrosła spektakularnie między rokiem 1995 a 2006. Od tego czasu nie podjęto żadnych badań w tym zakresie.

  Jeden z najgorszych przypadków miał miejsce w roku 2012, kiedy to na osiedlu dla uchodźców w niewielkiej miejscowości Mariannelund trzydziestoletnią kobietę zaatakowało ośmiu mężczyzn. Kobieta była znajomą Afgańczyka zamieszkującego w Szwecji od kilku lat. Mężczyzna ten zaprosił kobietę na spacer. Zgodziła się. Afgańczyk zaprowadził ją na osiedle dla uchodźców, a następnie pozostawił tam zupełnie bezbronną. W ciągu nocy została ona wielokrotnie zgwałcona przez uchodźców; zgwałcił ją również jej "znajomy" po swoim powrocie. Następnego ranka kobiecie udało się zadzwonić na policję. Szwedzki prokurator określił zdarzenie mianem "najstraszniejszego przypadku gwałtu w historii przestępczości w Szwecji".

  Siedmiu mężczyzn skazano na 4,5 do 6,5 roku pozbawienia wolności. Okres pozbawienia wolności zazwyczaj zmniejszany jest o jedną trzecią, wkrótce więc mężczyźni ci będą gotowi do kolejnych ataków – najprawdopodobniej na "niewierne" kobiety.

  W przypadku gwałtów zbiorowych sprawcy i ofiary to najczęściej osoby młode; w prawie każdym przypadku sprawcy są pochodzenia imigranckiego, najczęściej z krajów muzułmańskich. W zdumiewającej liczbie przypadków sądy szwedzkie okazywały współczucie dla gwałcicieli, niejednokrotnie uniewinniając podejrzanych twierdzących, iż ofiara wyraziła zgodę na seks z sześcioma, siedmioma, czy nawet ośmioma mężczyznami.

  Szokujący incydent miał na przykład miejsce w roku 2013 w Tensta, podmiejskiej dzielnicy Sztokholmu. Piętnastoletnia dziewczynka została zamknięta z sześcioma mężczyznami obcego pochodzenia, którzy następnie dopuścili się seksu z nią. Sąd niższej instancji skazał wszystkich sześciu mężczyzn, jednak sąd apelacyjny uniewinnił ich, ponieważ nie doszło do przemocy, a sąd ustalił, iż dziewczynka "nie była bezbronna".

  W tym miesiącu natomiast wszystkie główne media szwedzkie doniosły o brutalnym gwałcie zbiorowym na pokładzie fińskiego promu Amorella kursującego między Sztokholmem a Åbo w Finlandii. Wielkie nagłówki informowały czytelników o szwedzkim pochodzeniu sprawców:

  "Kilku Szwedów podejrzanych o gwałt na pokładzie fińskiego promu"(Dagens Nyheter).
  "Sześciu Szwedów zgwałciło kobietę w kabinie"(Aftonbladet).
  "Sześciu Szwedów aresztowanych za gwałt na promie" (Expressen).
  "Ośmiu Szwedów podejrzanych o gwałt na promie" (TT – szwedzka agencja informacyjna).
  Po bliższym zapoznaniu się ze sprawą okazało się, iż siedmiu z ośmiu podejrzanych to Somalijczycy, jeden natomiast to Irakijczyk. Żaden z nich nie miał szwedzkiego obywatelstwa, zatem w tych kategoriach nie byli oni nawet Szwedami. Według świadków, grupa mężczyzn krążyła po pokładzie promu, szukając okazji do seksu. Policja zwolniła czterech z nich (są oni jednak nadal podejrzani), natomiast czterech (wszyscy to Somalijczycy) pozostaje w areszcie.

  Internetowa stacja radiowa Granskning Sverige wezwała gazety głównego nurtu, Aftonposten i Expressen, do udzielenia odpowiedzi na pytanie, dlaczego sprawców określono mianem "Szwedów", podczas gdy faktycznie byli oni Somalijczykami nieposiadającymi szwedzkiego obywatelstwa. To nieistotne, odpowiedzieli dziennikarze. Pytanie o odpowiedzialność za ostrzeganie Szwedek przed określonymi mężczyznami uznano za niezwykle obraźliwe. Jeden z dziennikarzy zapytał nawet, dlaczego to oni powinni ponosić odpowiedzialność.

  "Gdyby te kobiety były tego świadome, trzymałyby się z daleka od takich mężczyzn i uniknęły tym samym gwałtu" – stwierdził reporter Granskning Sverige, na co dziennikarz odłożył słuchawkę.

  Ingrid Carlqvist i Lars Hedegaard są redaktorami naczelnymi Dispatch International.
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Kto jest odpowiedzialny za potworności w świecie muzułmańskim?

  autor: Uzay Bulut
  27 czerwiec 2015
  Oryginał angielski: Who is Responsible for the Atrocities in the Muslim World?
  Tłumaczył: Małgorzata Koraszewska Za każdym razem kiedy ISIS, Boko Haram, Iran, lub jakakolwiek grupa terrorystyczna jest przedmiotem dyskusji, wielu ludzi uważa, że winnym za dokonane przez nich zniszczenia i morderstwa jest Zachód. Nic nie mogłoby być dalsze od prawdy. Obwinianie narodów Zachodu za złe strony świata muzułmańskiego jest po prostu odmianą ksenofobii i próbą zepchnięcia winy, co nie pozwala nam zrozumieć prawdziwej przyczyny problemu.

  Kiedy islamskie grupy terrorystyczne porywają kobiety, by sprzedać je jako niewolnice seksualne lub "żony"; przeprowadzają masowe ukrzyżowania i przymusowe nawracania; obcinają głowy niewinnym en masse; próbują zlikwidować mniejszości religijne i niszczą unikalne zabytki archeologiczne, myśl, że jest to wina Zachodu, jest niedorzeczna, obraźliwa i błędna.

  Państwa zachodnie, jak wiele innych państw, próbują chronić bezpieczeństwa swoich obywateli. Dlatego potrzebują jako partnerów pokojowych państw, z którymi mogą mieć stosunki ekonomiczne, handlowe i dyplomatyczne. Nie potrzebują ludobójczych grup terrorystycznych, które niszczą życie, pokój i stabilność na olbrzymich przestrzeniach świata muzułmańskiego.

  Państwa Zachodu mają także wartości demokratyczne i humanitarne, których nie mają państwa islamskie. Doświadczenia religijne i historyczne świata zachodniego i świata islamskiego są tak bezgranicznie różne, że obecnie mają całkowicie różne kultury i wartości.

  Zachód, oparty na wartościach żydowskich, chrześcijańskich i świeckich, stworzył kulturę znacznie bardziej humanitarną, wolną i demokratyczną. Niestety, większość świata muzułmańskiego stworzyła zgodnie z prawem szariatu kulturę mizoginistyczną, pełną przemocy i totalitarną.

  Nie znaczy to, że Zachód jest doskonały i bezgrzeszny. Zachód nadal popełnia oburzające zbrodnie: Europa jest winna utorowania drogi do masakry sześciu milionów Żydów w Holocauście i nadal nie chroni swoich społeczności żydowskich. Także dzisiaj wiele państw europejskich wypacza logikę, by uznać Hamas, który otwarcie oświadcza, że jego celem jest popełnienie ludobójstwa na Żydach.

  Zachód akceptuje jednak odpowiedzialność za swoje niepowodzenia na własnych terytoriach: na przykład, niezdolność ochrony kobiet europejskich przed muzułmańskimi gwałcicielami. Ci mężczyźni przyjechali do Europy, by korzystać z możliwości i przywilejów tam istniejących, ale zamiast okazać wdzięczność Europejczykom, gwałcą kobiety i próbują narzucić prawo szariatu.

  Jeśli chcemy krytykować Zachód za to, co dzieje się w świecie muzułmańskim, powinniśmy krytykować go, że nie robi więcej, by zatrzymać te potworności.

  Zachód, a szczególnie USA, powinni użyć całej swojej mocy, by je zatrzymać – szczególnie mordy popełniane na Żydach, chrześcijanach i innych nie-muzułmanach w świecie muzułmańskim.

  Powinniśmy także krytykować Zachód – i innych, jak Organizację Narodów Zjednoczonych i jej wypaczony raport z wojny w Gazie – za popieranie tych, którzy dumnie dokonują ataków terrorystycznych przeciwko cywilom izraelskim, i powinniśmy krytykować Zachód za nie stanięcie po stronie państwa Izrael w obliczu ludobójczej nienawiści do Żydów.

  Powinniśmy krytykować Zachód za dopuszczenie narośnięcia islamskiego antysemityzmu w Europie, co czyni, że codzienne życie Żydów staje się nieznośne.

  Powinniśmy krytykować Zachód za zaakceptowanie bez szemrania tureckiej okupacji Cypru Północnego przez ponad 40 lat.

  Powinniśmy także krytykować Zachód za pozostawienie losu Kurdów, prześladowanego narodu bez państwa, na łasce Turcji, Iranu, Iraku i Syrii – a teraz Państwa Islamskiego (ISIS). 25 czerwca ISIS przeprowadziło jeszcze jeden śmiertelny atak, zabijając i raniąc dziesiątki ludzi w kurdyjskim mieście granicznym, Kobane, w Kurdystanie syryjskim.

  A szczególnie powinniśmy krytykować obecny rząd USA za niepodejmowanie poważnej akcji, żeby zatrzymać ISIS, Boko Haram i inne ekstremistyczne grupy islamskie[1].

  Listę można ciągnąć bez końca. Ponadto nie jest realistyczne twierdzenie, że wszystkie te grupy i reżimy źle zrozumiały nauczanie swojej religii w dokładnie ten sam sposób.

  Nie jest także realistyczne twierdzenie, że Zachód stworzył te setki islamskich grup terroru w całym świecie muzułmańskim.

  Pytanie więc brzmi: kto lub co tworzy wszystkie te terrorystyczne grupy i reżimy?

  We wszystkich niemal częściach świata muzułmańskiego szaleje systematyczna dyskryminacja, a nawet morderstwa – szczególnie kobiet i nie-muzułmanów. Ekstremistyczne organizacje islamskie nie są jednak jedynymi winnymi. Wielu zwykłych muzułmanów, bez żadnych związków z grupami islamistycznymi, także codziennie popełnia te czyny. Dżihad (wojna w służbie islamu) i podporządkowanie nie-muzułmanów są głęboko zakorzenione w pismach świętych i historii islamu.

  Od siódmego wieku armie muzułmańskie najeżdżały i przejmowały ziemie Żydów, chrześcijan, hindusów, buddystów i zaratusztrian; od tego czasu przez 1400 lat kontynuowali dżihad, czyli najazdy islamskie, przeciwko innym religiom.

  Wielu ludzi jest słusznie zaszokowana barbarzyństwem ISIS, ale islamski dżihad nie należy tylko do ISIS. Pełen przemocy dżihad jest trwającą od wieków tradycją ideologii islamskiej. ISIS jest tylko jedną armią dżihadystyczną islamu. Jest ich wiele.

  Wszystko to jest sprawą islamską. Wolny Zachód nie ma nic wspólnego ze stworzeniem i przechowaniem się tej niewolnej kultury.

  Wręcz przeciwnie, Zachód był ofiarą militarnych kampanii islamskich i dążeń imperialistycznych: chrześcijańskie ludy Europy przez stulecia były narażone na inwazje Osmanów i podporządkowanie ich Imperium. Upadek Imperium Bizantyjskiego zaznaczył szczyt islamskiego dżihadu w ziemiach chrześcijańskich. Armie osmańskie najechały i okupowały wiele miejsc w Europie – włącznie z Grecją, Bułgarią, Albanią, Bośnią, Chorwacją, Węgrami, Serbią i Cyprem, między innymi. Inne cele, w tym Wenecja, Austria i Polska, musiały walczyć w zaciekłych wojnach obronnych, by chronić swoje terytoria.

  Historyczne i obecne problemy w świecie muzułmańskim nie są więc problemami "importowanymi" z zewnętrznego źródła; są wewnętrznymi problemami kulturowymi i politycznymi, które reżimy i ludy muzułmańskie reprodukowały przez stulecia.

  W piśmie "The Week" wyliczono niektóre z rzeczy, jakich nie wolno robić kobietom w Arabii Saudyjskiej: "pójść gdziekolwiek bez męskiego opiekuna, otworzyć konta w banku bez pozwolenia męża, prowadzić samochodu, głosować w wyborach, pójść popływać, współzawodniczyć w sportach, próbować ubrań podczas zakupów, wchodzić na cmentarz, czytać nieocenzurowane pisma mody, kupić lalkę Barbie i tak dalej".

  Oczywiście, w świętych pismach islamskich nie ma niczego o samochodach, magazynach mody lub lalkach Barbie. Jest tam jednak wystarczająco wiele, co wskazuje, dlaczego wszystkie te prześladowania i wiele więcej są rozprzestrzenione w całym świecie islamskim i dlaczego aprobują je duchowni, imamowie i mufti.

  Sprawą centralną jest zobaczenie, jak ziarna teologii islamskiej obsiewają ziemię, gdzie ten rodzaj dyskryminacji systematycznie rozkwita, dlaczego ta dyskryminacja jest wychwalana i jak jest propagowana.

  Arabia Saudyjska nie jest jedynym krajem, w którym kobiety są dehumanizowane. W całym niemal świecie muzułmańskim – włącznie z Turcją uważaną za jeden z najbardziej "liberalnych" krajów muzułmańskich – kobiety są nieustannie prześladowane lub zabijane przez swoich mężów, byłych mężów, narzeczonych, ojców, braci i innych mężczyzn[2].

  Czy to Ameryka mówi tym mężczyznom, by traktowali swoje żony lub siostry jako nie w pełni ludzi?

  Czy to naprawdę Zachód powstrzymuje ich przed respektowaniem praw człowieka lub rozwiązywaniem kwestii politycznych na sposób dyplomatyczny i pokojowy? Czy muzułmanie są zbyt głupi, by podejmować mądre decyzje i działać odpowiedzialnie? Dlaczego Amerykanie lub Europejczycy mieli by mieć niecne zamiary wobec reszty świata?

  Demonizowanie narodów Zachodu – mimo całego ich postępu kulturalnego, naukowego i racjonalnego – jest po prostu czystym rasizmem.

  "Wiara, że Zachód jest zawsze winny, należy do złych idei XXI wieku - pisał australijski pastor, dr Mark Durie. – Tę irracjonalną i szkodliwą ideę naucza się w wielu szkołach dzisiaj i zakorzeniła się ona w światopoglądzie wielu ludzi. Jest to zasadniczo strategia zamykania ust, sabotowania krytycznego myślenia".

  Innym terminem, który przeszkadza w zrozumieniu podstawowych przyczyn konfliktów w świecie muzułmańskim, jest "relatywizm moralny" – politycznie poprawne określenie, które w rzeczywistości znaczy tchórzostwo moralne.

  Obrona "relatywizmu moralnego" i mówienie, że "wszystkie kultury są równe", znaczy w rzeczywistości powiedzenie, że kultura, która zachęca do małżeństw dzieci, bicia kobiet i sprzedawania dziewcząt na rynkach niewolników ma równą wartość z kulturą, która szanuje kobiety i uznaje ich prawa, i która odrzuca bezsensowną przemoc.

  Innym popularnym obiektem do zwalania winy za niepowodzenia świata muzułmańskiego jest historyczny kolonializm brytyjski.

  Gdyby jednak kolonializm był głównym problemem, także muzułmanie byli - i nadal są - kolonialistami, i to nieszczególnie "humanitarnymi". Nie wydaje się zresztą, by muzułmańscy kolonialiści wnieśli zbyt dużo do kultur miejsc, które najechali i skolonizowali. W rzeczywistości, opóźnili postęp na obszarach, które skolonizowali. Prasa drukarska, na przykład, przybyła na terytoria osmańskie niemal 200 lat później niż do Europy.

  "Książki... podważają władzę tych, którzy kontrolują wiedzę przekazywaną ustnie, ponieważ udostępniają ją każdemu, kto nauczył się czytać – napisali profesor Daron Acemoglu i James Robinson. - Zagrażało to podważeniem istniejącego status quo, gdzie elity kontrolowały wiedzę. Sułtani osmańscy i establishment religijny obawiali się twórczej destrukcji, jak mogła z tego wyniknąć. Ich rozwiązaniem był zakaz drukowania"[3].

  "Imperia europejskie – brytyjskie, francuskie i włoskie – były tylko krótko obecne w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie w porównaniu do Imperium Osmańskiego, które rządziło tym regionem przez ponad 500 lat" - powiedział historyk Niall Ferguson.

  "Kultura, która istnieje dzisiaj na szeroko pojętym Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, w niezmiernie małym stopniu przypomina kulturę, jaką Europejczycy próbowali tam zaprowadzić poczynając pod koniec XIX w. i do połowy XX w."

  "Nie można mówić, że jest to wina imperializmu, ale pomijać najdłużej trwające imperium na Bliskim Wschodzie, którym było Imperium Osmańskie, imperium muzułmańskie, które istniało tam znacznie wcześniej i dłużej niż jakiekolwiek wspomniane tu imperium europejskie".

  Państwa muzułmańskie nadal okupują i kolonizują różne terytoria – włącznie z Kurdystanem i Beludżystanem oraz północną częścią Cypru, państwa członkowskiego UE.

  "Jedną z najtragiczniejszych konsekwencji tureckiej inwazji z 1974 r. i nielegalnej okupacji 36,2% terytorium Republiki Cypru jest - według ministra spraw zagranicznych Republiki Cypru – systematyczne niszczenie przemocą dziedzictwa kulturowego i religijnego terenów okupowanych.

  Setki zabytków historycznych i religijnych na terenach okupowanych zniszczono i zdewastowano. Prowadzono nielegalne 'wykopaliska' i skradziono skarby kultury z muzeów i prywatnych kolekcji, by sprzedać je za granicą".

  Grupy i reżimy muzułmańskie nadal prześladują ludy rdzenne, takie jak Asyryjczycy, Chaldejczycy, Mandejczycy, Szabakowie, Kopci, Jazydzi i Bidunowie, między innymi.

  "Znaczna część populacji Bidunów żyje w stałym zagrożeniu deportacją – pisze analityk Ben Cohen. - Około 120 tysięcy Bidunów żyje bez obywatelstwa i bez żadnych praw wypływających z obywatelstwa."

  "Jej członkowie nie mogą zdobyć metryk ani świadectwa ślubu, dowodu osobistego ani prawa jazdy. Nie mają dostępu do publicznej służby zdrowia ani do edukacji. Ich status oznacza, że nie mają dostępu do sądów, by wnieść dobrze udokumentowane oskarżenie o dyskryminację. A przy tych rzadkich okazjach, kiedy zbierają siłę woli, by publicznie zaprotestować – jak to zrobili w 2011 r., kiedy demonstranci nieśli plakaty z napisem 'Mam marzenie' – siły bezpieczeństwa zareagowały z niesłychaną brutalnością, używając armatek wodnych, granatów ogłuszających i gazu łzawiącego z niebezpiecznym zapamiętaniem".

  To nie Zachód ani Izrael popełniają te zbrodnie wobec społeczności Bidunów; to Kuwejt, bogate państwo islamskie, które traktuje bezbronnych ludzi, jak gdyby byli niewolnikami.

  W Katarze, innym bogatym państwie islamskim, migranci nepalscy budujący stadion futbolowy "giną w tempie jednego co dwa dni... Te dane nie obejmują śmierci robotników indyjskich, ze Sri Lanki i z Bangladeszu..." Nepalski zarząd do promowania zagranicznego zatrudnienia poinformował, że od stycznia do połowy listopada zeszłego roku zginęło 157 jego robotników w Katarze. W 2013 r. liczba za ten okres wynosiła 168. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/1131.jpg "W Libii naturalizacja otwarta jest tylko dla mężczyzny, jeśli jest on arabskiego pochodzenia - raportował Wysoki Komisarz ds. Uchodźców ONZ (UNHCR). – I wielu Achdamów w Jemenie, małej mniejszości etnicznej, która może być potomkami afrykańskich niewolników, nie może uzyskać obywatelstwa".

  Czy to nie jest apartheid?

  W Kuwejcie tylko muzułmanie mogą starać się o naturalizację, podczas gdy w Libii prawo pozwala na odebranie obywatelstwa z powodu przejścia z islamu na inną religię.

  Czy to nie jest apartheid? Wydaje się, że prawa apartheidu rządzą w wielu miejscach w świecie muzułmańskim.

  Próba wybielenia szkód, jakie ideologia islamska dokonała w świecie muzułmańskim, przy równoczesnym obwinianiu Zachodu o islamskie potworności, nigdy nie pomoże muzułmanom w skonfrontowaniu własnych niedostatków i znalezieniu postępowych sposobów rozwiązania ich.

  "Cały świat muzułmański ma mniej laureatów Nagrody Nobla niż Trinity College, Cambridge. W średniowieczu jednak dokonali wielkich rzeczy" - napisał biolog ewolucyjny Richard Dawkins na Twitterze, po czym inni użytkownicy Twittera rzucili się na niego z krytyką.

  Wygląda na to, że posiadanie rezerw ropy naftowej, które przytłaczają wszystko, co jest dostępne dla krajów Zachodu, nie tworzy wiodących naukowo narodów.

  Co zatem powstrzymuje muzułmanów, skoro mają niezrównaną przewagę podziemnych skarbów? Dlaczego rewolucja naukowa nie zaszła w świecie muzułmańskim? Dlaczego większość islamskiej historii odznacza się agresywnym dżihadem?

  Islamski dżihad i islamska przemoc; sankcjonowanie seksualnego niewolnictwa; dehumanizacja kobiet; nienawiść i prześladowanie nie-muzułmanów i homoseksualistów; zdławienie wolności słowa; i przymusowe nawrócenia są powszechnością w islamie od powstania tej religii.

  Wiele nauk w islamskich pismach świętych, jak również biografie założycieli tej religii ustanowiły parametry, w których prześladowania i nadużycia nie tylko zachodzą, ale pozostają chronione na gigantyczną skalę. Te nauki stały się kulturą świata muzułmańskiego.

  Niestety, większość muzułmanów marnuje wiele czasu, energii i zasobów na zbijanie i niszczenie – z wyjątkiem kilku najbardziej olśniewających dzieł artystycznych cywilizacji – nie na postęp naukowy i kulturowy.

  Niedawno szejk Hamad bin Jassim bin Jaber al-Thani, były premier Kataru, powiedział, że twierdzenia, jakoby Katar zapłacił łapówki, by zdobyć prawo goszczenia Mistrzostw Świata 2022, są "nie fair" i wypływają z islamofobii oraz rasizmu Zachodu wobec Arabów.

  Niedawne wydarzenia wskazują , że było on, w najlepszym wypadku, "źle poinformowany".

  Zaprzeczaj wszystkiemu i obwiniaj "niewiernego" za własne niedostatki. Nic nie jest ważniejsze niż twój honor i nic nie jest gorsze niż twoja hańba.

  Jeśli muzułmanie pragną stworzyć lepszą przyszłość, nic nas nie powstrzymuje poza nami samymi. Powinniśmy nauczyć się krytycznie analizować naszą teraźniejszość i naszą przeszłość.

  Działacze praw człowieka i akademicy na Zachodzie kłamią muzułmanom o ich kulturze, jak też kłamią, kiedy ostro krytykują i zwalają na Amerykę, Europę lub "syjonistów" winę za problemy muzułmanów; to nigdy nie może doprowadzić do żadnego pozytywnego rozwoju w świecie muzułmańskim. Za te problemy odpowiedzialna jest kultura islamska i ideologia religijna.

  Jeśli w świecie muzułmańskim kiedykolwiek ma nastąpić oświecenie, reforma i renesans, punktem wyjścia może być tylko surowa analiza i zakwestionowanie naszej kultury.

  [1] Także Bractwo Muzułmańskie, Islamska Republika Iranu, al-Kaida, Al-Badr, al-Gama'a al-Islamijja, Islamski Dżihad, Front al-Nusra, Hizb-ut-Tahrir, Al Ghurabaa, Al-Itihaad al-Islamija, Al-Mourabitoun, Brygady Abdullah Azzam, Dżaisz al-Muhadżireen wal-Ansar, Dżamaat Ul-Furquan, Dżamaat-ul-Ahrar, Dżamaat-ul-Mudżahideen Bangladesz, Dżamiat al-Islah al-Idzhtimai, Front Wielkich Jeźdźców Wschodnich, Al-Szabaab, Abu Sajjaf, Tehreek-e-Nafaz-e-Szariat-e-Mohammadi, Najwyższy Madżlis Wojskowy ul-Szura Zjednoczonych Sił Mudżahedinów Kaukazu, by wymienić tylko kilka.

  [2] Patrz: "Gender Equality Gap Greatest in Islamic Countries, Survey Shows", Patrick Goodenough, 29 października 2014; "The Treatment of Women In Islam", Rachel Molschky, 7 paździenika 2013; "Women Suffer at the Hands of Radical Islam", Raymond Ibrahim, 9 stycznia 2014; "As Muslim women suffer, feminists avert their gaze", Robert Fulford, National Post; Ayse Onal, wybitna dziennikarka turecka mówi w swojej książce, Honour Killing: Stories of Men Who Killed, że w samej Turcji przeciętnie raz dziennie zdarza się morderstwo honorowe – w okresie między 2000 a 2005 rokiem poinformowano o 1806 wypadkach.

  [3] Daron, Acemoglu & Robinson, James (2012), Why Nations Fail: The Origins of Power, Prosperity, and Poverty, Crown Publishing Group.
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Kogo mamy obwiniać za "islamofobię"?

  autor: Mudar Zahran
  24 luty 2014
  Oryginał angielski: Who Is to Blame for "Islamophobia" in the UK?
  Tłumaczył: Małgorzata Koraszewska Po zamordowaniu brytyjskiego żołnierza Lee Rigby przez islamskich ekstremistów w Londynie w maju zeszłego roku, "Guardian" informował o przypływie wykroczeń antymuzułmańskich.

  Także w maju zeszłego roku sondaż przeprowadzony przez brytyjską firmę badawczą YouGov pokazał, że niemal dwie trzecie Brytyjczyków sądzi, że będzie "zderzenie cywilizacji" między muzułmanami brytyjskimi a białymi Brytyjczykami, a 34% uważa, że muzułmanie stanowią poważne zagrożenie demokracji.

  Jako muzułmanin żyjący w Wielkiej Brytanii zastanawiam się, kto jest winny wzrostowi uczuć antymuzułmańskich w Wielkiej Brytanii? I czy jest to problem "islamofobii"?

  Kiedy bezstronnie bada się fakty, wydaje się możliwe, że jeśli "islamofobia" istnieje w Wielkiej Brytanii, to może my, muzułmanie, jesteśmy temu winni.

  Na początek spójrzmy na zamordowanie żołnierza Lee Rigbyego, który został zaszlachtowany w Woolwich, niedaleko jego koszarów 22 maja 2013 roku przez dwóch brytyjskich konwertytów muzułmańskich.

  Mordercy, Michael Adebolajo i Michael Adebowale mieli po 29 lat i urodzili sie w rodzinach chrześcijańskich. Według informacji "Daily Mail" obu zainspirował brytyjski duchowny muzułmański Anjem Choudhry. Dlatego też, czy my, muzułmanie, możemy winić społeczeństwo brytyjskie, jeśli boją się o swoich młodych mężczyzn i kobiety i wolą, by nie mieli z nami kontaktu i uniknęli możliwej radykalizacji islamskiej?

  Anjem Choudhry – duchowny muzułmański, który "zainspirował" zamordowanie Rigbyego – ma bogatą historię podżegania do fundamentalizmu islamskiego i do nienawiści wobec Wielkiej Brytanii. Odmówił, na przykład, potępienia zamachów bombowych w Londynie z 7 lipca 2005 r., a także przemawiał z zachwytem o "czarnej fladze szariatu powiewającej nad Downing Street [biuro premiera] w roku 2020".

  W wywiadzie z 11 kwietnia 2013 r. Choudhry powiedział: "Jako muzułmanie odrzucamy demokrację, odrzucamy sekularyzm i wolność, i prawa człowieka. Odrzucamy wszystkie te rzeczy, które wy obieracie jako ideały... W islamie nie ma niczego nazywającego się republiką. Kiedy mówimy o szariacie, mówimy tylko o szariacie. Mówimy o odrzuceniu ONZ, IMF i Banku Światowego".

  Dlaczego więc, skoro Choudhry i inni islamscy fundamentaliści są tak przeciwni brytyjskim wartościom demokracji, wybierają pozostanie w Wielkiej Brytanii? Nikt ich tutaj nie trzyma wbrew ich woli.

  A także, skoro my, muzułmanie w Wielkiej Brytanii nie zgadzamy się z tym, co mówi Choudhry i jemu podobni, dlaczego nigdy nie występujemy przeciwko nim? Jeśli my, muzułmanie, rzeczywiście sprzeciwiamy się tym islamistycznym kaznodziejom nienawiści, dlaczego nie zajmujemy jednogłośnie i publicznie stanowiska przeciwko nim, dlaczego nie wyrzekamy się ich i nie izolujemy ich od naszej społeczności?

  Nie-muzułmanie muszą także zadawać sobie te pytania i logicznie zakładać, że skoro milczymy, to zgadzamy się.

  Szkody, jakie islamiści wyrządzają społeczeństwu brytyjskiemu, nie ograniczają się do nienawiści, jaką szerzą, ale także rozciągają się na eksportowanie terroryzmu na resztę świata.

  Na przykład, Abu Hamzah Al-Masri, który jest obecnie oskarżony o terroryzm w USA po ekstradycji z Wielkiej Brytanii, zamienił lokalny meczet w Londynie w biuro rekrutacyjne dla radykałów islamskich. W latach 1990. wśród uczniów Abu Hamzaha byli spiskowiec 11 Września Zacarias Moussaoui i sprawca nieudanego zamachu z "bombą w bucie", Richard Reid, obaj odsiadujący obecnie dożywotni wyrok więzienia w USA.

  Nawiasem mówiąc, 28 maja 2009 r., trzech synów Abu Hamzy i jego pasierb zostali skazania na karę więzienia przez sąd brytyjski za trwające dwa lata oszustwa związane z kradzionymi samochodami. W lipcu 2010 r. inny syn Abu Hamzy został skazany na dwanaście miesięcy więzienia za przemoc podczas antyizraelskiego protestu w styczniu 2009 r. W 2012 r. jeszcze inny syn Abu Hamzy został skazany za rozbój z użyciem broni i nielegalne posiadanie broni palnej w celu popełnienia przestępstwa.

  Fobia, z definicji, jest irracjonalnym strachem: strachem przed czymś, co nie jest realne – jak na przykład strach, że w sąsiednim pokoju są węże. Kiedy jednak patrzymy na zamach na metro londyńskie 7/7; groźby śmierci wobec wychowawczyni brytyjskiej, której podopieczne dzieci w przedszkolu nazwały w swej niewinności pluszowego misia Mohammed; niedawne morderstwo i próbę dekapitacji Lee Rigbyego, żeby już nie wspomnieć wydarzeń za granicą, takich jak dwa zamachy na World Trade Center; zamach na pociąg w Madrycie; próby zamachów przez Kalesonowego Zamachowcę, Bucianego Zamachowcę, zamachowcę z Times Square; zamordowanie Theo Van Gogha, Ilana Halimiego, Daniela Pearla, Nicka Berga, Żydów w Tuluzie, Mumbaju i Buenos Aires; ofiary majora armii USA Nidala Hassana; ataki na Kurta Westergaarda i Larsa Hedegaarda, groźby wobec Salmana Rushdiego, Geerta Wildersa i Ayaan Hirsi Ali, i niezliczone inne zamachy i groźby – te wydarzenia są aż nazbyt realne, jak więc my, muzułmanie w Wielkiej Brytanii, możemy uczciwie spodziewać się, że ludzie nie będą "islamofobiczni"? Jak możemy winić społeczeństwo brytyjskie za nieprzychylne nastawienie, kiedy niektórzy spośród islamskich "przywódców" wychowują zarówno terrorystów, jak przestępców?

  Wygląda również na to, że mamy teraz bandy wciągających białe, niepełnoletnie dziewczynki nie-muzułmańskie w kręgi wykorzystujące je seksualnie i gwałcące je. Na przykład, w maju 2012 r. dziewięciu muzułmanów zostało skazanych za udział w grupie wykorzystującej seksualnie białe dziewczynki. Ośmiu spośród tych mężczyzn było Brytyjczykami pochodzenia pakistańskiego, dziewiąty był Afgańczykiem; wszyscy byli muzułmanami. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/183.jpg Jedna z ofiar powiedziała sądowi o gwałceniu jej przez dwóch mężczyzn, kiedy była "tak pijana, że wymiotowała koło łóżka. Później płakała, aż zasnęła".

  Później, w czerwcu 2013 r. siedmiu muzułmańskich mężczyzn z Oxfordu, zostało uznanych za winnych wykorzystywania niepełnoletnich dziewczynek w wieku od 11 do 15 lat, i przygotowywania ich do udziału w sadystycznym podziemiu seksualnym.

  Komentując tę sprawę dr Dr. Taj Hargey, duchowny muzułmańskie Kongregacji Islamskiej w Oxfordzie, powiedział, "Rasa i religia były powiązane w niedawnej serii [ujawnień grup] wykorzystujących dzieci, w której muzułmańscy mężczyźni wybierali niepełnoletnie, białe dziewczynki". Dodał, że "Imamowie promują takie wykorzystywanie przez zachęcanie wiernych do myślenia, że białe kobiety zasługują na 'ukaranie'".

  Dr Hargey pisze także, że "wszyscy ci mężczyźni – chociaż różnych narodowości – byli muzułmanami i świadomie wybierali białe dziewczynki z pewnych środowisk, które uważali za 'łatwe mięso'". Dr Hargey dodał, że udawanie, iż nie jest to problem społeczności islamskiej, jest "ideologicznym samozaprzeczeniem".

  Jak więc my, muzułmanie, możemy winić społeczeństwo brytyjskie za obawy o swoje niepełnoletnie dziewczynki, skoro muzułmańscy mężczyźni zostają aresztowani i skazywani za wciąganie białych dziewczynek w gangi seksualne?

  Jako muzułmanin żyjący w Wielkiej Brytanii doszedłem do przekonania, że to my, muzułmanie, jesteśmy głównym źródłem "islamofobii" – przez ohydne i niepokojące czyny niektórych muzułmanów i nade wszystko, przez milczenie większość wobec tych czynów.

  Powinno być oczywiste, że nie możemy winić nikogo prócz nas samych.
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Dżihad przeciwko świątyniom mniejszości

  autor: Uzay Bulut
  2 sierpień 2015
  Oryginał angielski: Jihad on Non-Muslim Places of Worship in Turkey
  Tłumaczył: Małgorzata Koraszewska Dawno temu Azja Mniejsza, zwana obecnie Turcją, jak również reszta Bliskiego Wschodu, były przez stulecia prawdziwą kolebką cywilizacji, gdzie rozkwitło wiele różnych religii i kultur. Dzisiaj jednak te maleńkie, kurczące się społeczności nie są w stanie cieszyć się żadną wolnością wyznania lub sumienia.

  Wydaje się, że "pokojowa koegzystencja" to pojęcie zupełnie obce dla wyznawców muzułmańskiej supremacji. To właśnie zgubione pojęcie utrzymuje ich w mrocznym średniowieczu. Mogą chodzić na zakupy do centrów handlowych lub używać telefonów komórkowych i innych technologicznych wynalazków, ale ich umysły i dusze są uwięzione w średniowieczu. Jak na ironię, większość nowoczesnej technologii i nauki, jakich używają, została wynaleziona przez ludzi, których miejsca kultu chcieliby zniszczyć.

  Dlaczego nie ma ani jednego kraju muzułmańskiego, który działa w harmonijnym współistnieniu z wszystkimi zamiast dążenia do dominacji nad wszystkimi? I dlaczego jest tak, że w krajach z większością muzułmańską niemuzułmanie cierpią z powodu prześladowań i dyskryminacji? Dlaczego nie są uznawani za równych obywateli z równymi prawami?

  "Społeczność rzymskokatolicka nie była w stanie dowieść własności kościołów, które posiadali przez setki lat z powodu braku prawnego uznania ich istnienia" – pisze uczona Mine Yildirim. "W efekcie nieustannie tracą swoją własność... Ponieważ nie mają osobowości prawnej w dodatku do niemożności posiadania nieruchomości, społeczność nie może iść do sądu, kiedy traci nieruchomość z powodu tego właśnie braku osobowości prawnej".

  Po podaniu informacji, że ten sam problem dotyczy protestantów i Świadków Jehowy, Yildirim pisze: "Społeczność Syryjskiego Kościoła Ortodoksyjnego, która urosła w ostatnich latach z powodu migracji z południowowschodniej Turcji, czekała ponad trzy lata na decyzję w sprawie podania o otworzenie drugiego kościoła w Stambule... Nie można przecenić znaczenia posiadania prawnie uznanego miejsca modłów w sytuacji powszechnej w Turcji nietolerancji społeczeństwa wobec innych religii... Jeśli chodzi o prawo, modlitwy w budynku, który nie ma statusu prawnego lub wezwania do zbudowania domu cem, kościoła itp. może prowadzić do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej".

  Nietolerancja społeczna, a także ataki fizyczne, mogą także spowodować zamknięcie niemuzułmańskich miejsc kultu religijnego. Na przykład w mieście Inegol kościół i synagoga otwarte w centrum handlowym 10 maja zamknięto w dwa tygodnie później z powodu "nacisków".

  Szef-założyciel tego centrum handlowego, Haluk Ozbek, powiedział, według Agencji Informacyjnej Cihan: "Podczas gdy czujemy zasłużoną dumę z powodu wprowadzenia do Inegol takiego dużego projektu międzynarodowej tożsamości, zostaliśmy wystawieni na ohydne i bezsensowne ataki ze strony kilku grup (na które zupełnie nie zasłużyliśmy), za to, że w naszym projekcie były także obce miejsca kultu, jak również meczet".

  Ozbek powiedział, że ponieważ centrum handlowe doznało ataków fizycznych, jak również ataków w mediach "postanowili obecnie zmienić decyzję w sprawie obcych miejsc kultu".

  10 czerwca Muhammed S., lat 25, z okrzykami: "Skończyliśmy z chrześcijaństwem i judaizmem... Allahu Akbar!" podpalił wejście do największego na wybrzeżu azjatyckim kościoła grecko prawosławnego w Stambule – Kościoła Hagia Triada.

  "Podejrzany powiedział, że we śnie zobaczył 'Proroka Jezusa" - mówił reporterom Kostandin Kiracopulos, przedstawiciel Stowarzyszenia Fundacji Greckich, z którym kościół jest stowarzyszony. Rządowa Agencja Anatolijska poinformowała, że człowiek ten przechodził leczenie szpitalne z powodu zaburzeń psychicznych.

  Ten kościół miał "szczęście" – nie został spalony doszczętnie, jak to się stało z wieloma historycznymi kościołami w Turcji. Jeden z nich, w Bodrum, Kościół Hagia Nicholas, nazwany jest imieniem św. Mikołaja, historycznego świętego chrześcijańskiego z IV wieku, który urodził się w Myrze, mieście w obecnej Turcji. W 1923 r., po wygnaniu wielu Greków siłą z ich domów z Azji Mniejszej podczas przymusowej wymiany populacji między Turcją a Grecją, Kościół Hagia Nicholas nie miał już dłużej parafian. Zaczęto go więc używać jako kina, a potem jako magazynu gąbek. Następnie, w 1969 r. władze postanowiły go zburzyć. Najpierw próbowano zniszczyć go narzędziami do kopania, ale budynek był tak solidny, że nie chciał upaść. Wysadzili go więc w powietrze przy pomocy dynamitu. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/1183.jpg Inne kościoły w Azji Mniejszej, po masakrze Ormian w 1915 r., także zostały wysadzone dynamitem lub zbombardowane z armat, według informacji Stowarzyszenia Praw Człowieka w Turcji.

  We wrześniu 1955 r. rząd turecki zorganizował skoordynowany atak, który obejmował zniszczenie większości kościołów, klasztorów i cmentarzy greckiej społeczności Stambułu.

  Takie ataki doprowadziły do zniszczenia kultury chrześcijańskiej w regionie. Niestety, ta stara tradycja w Turcji nadal działa z pełną siłą. W kwietniu 2015 r. w prowincji Mardin, która do masakry Asyryjczyków w latach 1914 – 1925 była ważnym ośrodkiem chrześcijaństwa asyryjskiego, zamknięto Stowarzyszenie Jedności Asyryjskiej, ponieważ koncepcja "współ-prezydentury" w jego statucie – termin używany także przez organizacje kurdyjskie – jak również słowo "jedność" w nazwie "są sprzeczne z prawem". Przewodnicząca Stowarzyszenia Asyryjskiego, Yuhanna Aktas, powiedziała, że członkowie Stowarzyszenia zaskarżą decyzję, ale jeśli nie zostanie ona zmieniona, zwrócą się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

  Obecnie, kiedy w Turcji pozostała maleńka społeczność chrześcijańska, islamskie władze kraju nieczęsto uciekają się do ich zwykłych, agresywnych metod. Zamiast tego używają wielu kościołów, które przetrwały, do obraźliwych celów, ale ta praktyka czyni tylko prześladowanie kościołów mniej widocznym.

  Na przykład, historyczny kościół we wsi Germus, która przed 1915 r. miała większość ormiańską, jest obecnie używany jako stajnia. Kościół ten został odrestaurowany przez Ormian zaledwie 11 lat temu.

  Szczegółowy raport z 2014 r. Stowarzyszenia Kościołów Protestanckich w Turcji ujawnił przestępstwa nienawiści i łamanie praw chrześcijan do budowania i utrzymywania miejsc kultu, do dzielenia się swoją wiarą oraz inne formy dyskryminacji, na jakie są narażeni. Raport pełen jest historii przemocy lub gróźb przemocy, jakie kościoły lub członkowie kościoła doświadczyli w Turcji tylko w 2014 r. W wielu miastach w całej Turcji kościoły, przywódcy społeczności chrześcijańskich lub członkowie kościoła nieustannie byli przedmiotem gróźb, nękania lub ataków fizycznych.

  Kościół protestancki w prowincji Antep został zapieczętowany, ponieważ "było to nielegalne miejsce pracy". W dzielnicy Stambułu Uskudar kazano członkom społeczności protestanckiej opuścić ich kościół, obiecując, że otrzymają nowe miejsce kultu religijnego. Nadal na nie czekają. W dzielnicy Stambułu, Bahcelievler, na mediach społecznościowych grożono kościołowi protestanckiemu atakami. Policja nie mogła znaleźć źródła tych gróźb. W prowincji Kayseri jacyś ludzie grozili i próbowali porwać studenta uniwersytetu. Kiedy prosił o pomoc, nic nie zostało zrobione i musiał przerwać studia.

  Turcja ma także społeczność Alewitów, szacowaną na kilka milionów, ale liczby są tylko przybliżone. Alewici w Turcji także prawnie "nie istnieją". A ponieważ nie można przeprowadzać spisu grupy ludzi, którzy prawnie "nie istnieją", liczy się ich po prostu jako "muzułmanów sunnickich".

  Domy cem, miejsca kultu religijnego Alewitów w Turcji, są także ofiarami islamskiej supremacji. Nigdy nie zostały uznane za miejsca kultu religijnego, ani za rządów Osmanów, ani w Republice Tureckiej.

  Według raportu parlamentarnego z 2013r., w Turcji są 82693 meczety, a tylko 937 domów cem. W ponad połowie prowincji Turcji nie ma ani jednego domu cem.

  Ekspert polityki społecznej, John C. Sawhill, powiedział podobno: "Społeczeństwo jest definiowane nie tylko tym, co tworzy, ale także tym, co odmawia zniszczyć".

  Niestety, wyznawcy supremacji islamskiej nie wydają sie zdolni do respektowania ludzi innych wyznań lub niewierzących. Wielu pobożnych muzułmanów wydaje się myśleć, że skoro islam jest jedyną prawdziwą religią, na co potrzebne są niemoralne, nieprawdziwe religie lub filozofie, które zwodzą ludzi na manowce?

  Próbują także unieważnić lub zniszczyć religie, które pojawiły się na świecie setki lub tysiące lat przed ich religią – nawet jeśli te religie nie wyrażają braku szacunku ani nie starają się nikogo nawrócić siłą. Dla nich nie-muzułmanie są kafirami – jak święte pisma islamskie nazywają niewiernych.

  "Język islamu jest dualistyczny - pisze Bill Warner, dyrektor Center for the Study of Political Islam. – Nie widzi ludzkości jako jedności, ale dzieli ją według tego, czy osoba wierzy, że Mahomet jest prorokiem Allaha, czy nie". A według Koranu muzułmanin nie jest przyjacielem kafira (3:28).

  Koran definiuje kafira jako: znienawidzonego (40:35), wyszydzanego (83:34), ukaranego (25:77), z obciętą głową (47:4), zdezorientowanego (6:25), przedmiotu spisku (86:15), terroryzowanego ( 8:12), unicestwionego (6:45), zabitego (4:91), ukrzyżowanego (5:33), przeciwko któremu prowadzi się wojny (9:29), ignoranta (6:111), podłego (23:97), zhańbionego (37:18), nieczystego (9:28) i wyklętego (33:60).

  Według Wernera "Tylko słowo 'kafir' pokazuje wspólne traktowanie polityczne chrześcijanina, żyda, hindusa, buddystę, animistę, ateistę i humanistę".

  Kiedy muzułmańskie armie dżihadystyczne, jak również wielu muzułmańskich cywilów, kontynuują niszczenie lub ataki na miejsca kultu religijnego i inne kulturowe lub religijne wartości ludzi innej wiary, tworzą oni własne dziedzictwo. Z każdym kościołem, synagogą, domem cem, świątynią buddyjską lub innym niemuzułmańskim miejscem kultu, które niszczą, atakują lub zakazują, niszczą oni własną tożsamość, wartości i swoją godność.

  Czy to jest dziedzictwo, które chcą, by zapamiętały kolejne pokolenia? Najwyraźniej jest.

  Równocześnie słyszymy zapewnienia, że "Islam jest religią pokoju". Czego jednak nie rozumie wielu ludzi Zachodu, to że pokój nastaje dopiero po tym, jak wszyscy nawrócą się na islam.

  Kiedy przyszli potomkowie dzisiejszych muzułmanów zrozumieją to i spojrzą wstecz, na to, co robili ich przodkowie, mogą nie zobaczyć przeszłości ani dziedzictwa, z których mogliby być dumni.

  Dlaczego krytykowanie ideologii islamskiej jest tak niebezpieczne – i to na całym świecie?

  Żadna inna ideologia nie miała luksusu wysławiania jej jako "religii pokoju", podczas gdy dowodzi, że jest tego odwrotnością.
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  http://www.niewygodne.info.pl/gify4/imigranci-na-granicy-466.jpg 140 tys. to dopiero początek. W drodze do Europy jest 1,5 mln nowych islamskich imigrantów!!!! Liczba 140 tys. islamskich imigrantów, nad których realokacją głosowali wczoraj europosłowie, to dopiero początek. Według Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji, z samej tylko Syrii do Europy zmierza już około półtora miliona ludzi. Od pół do półtora miliona osób ma przybyć także z państw Afryki Północnej i subsaharyjskiej. Wszyscy oni trafią na Stary Kontynent w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Państwa europejskie powinny się przygotować na raczej długi i wyczerpujący kryzys związany z napływem imigrantów i uchodźców. Według Międzynarodowej Organizacji do Spraw Migracji, z samej tylko Syrii do Europy zmierza nawet półtora miliona ludzi. Z kolei szacunki unijnej agencji ds. granic Frontex, mówią że z państw Afryki Północnej i subsaharyjskiej przybędzie do Europy od pół do półtora miliona osób. Nie wykluczone zatem, że coraz częściej będą się powtarzały wydarzenia, jakie obecnie mają miejsce na granicy serbsko-węgierskiej czy na wyspie Lesbos, gdzie imigranci i uchodźcy zaczynają się buntować: https://youtu.be/lb_Hx2dSp50 Czy Unia Europejska wytrzyma pod naporem milionów islamskich imigrantów i uchodźców? Czy dysonans między eurokratami z Brukseli, a europejską opinią publiczną nie będzie się powiększał? Co wreszcie z tzw. europejską solidarnością? Jakkolwiek by nie oceniać realnych działań UE, to sama idea solidarności wielu różnych państw na płaszczyźnie politycznej czy gospodarczej jest raczej słuszna.
 • @zygmuntbialas z czego pytam utrzymają tę szarańczę gdy pieniędzy brak?
  W 2016 roku Polska będzie musiała wpłacić do budżetu UE aż 9,24 mld zł. Nie mamy na to pieniędzy, więc trzeba będzie zwiększyć zadłużenie...Dramat jaki w przyszłym roku dotknie polskie finanse publiczne (według planu rządu Ewy Kopacz deficyt budżetowy osiągnie rekordowy, nienotowany nigdy wcześniej poziom 54,6 mld zł) w dużej mierze będzie wynikał z obowiązku wpłaty przez nasz kraj największej w historii składki do budżetu UE (która wyniesie aż 9,24 mld zł) oraz kosztów obsługi długu (32 mld zł). Drenaż kapitału z Polski będzie zatem trwał w najlepsze, a rządzący - aby zapewnić niezbędne do tego środki finansowe - będą najpierw musieli zaciągnąć odpowiednio wysokie pożyczki. Tak źle pod względem finansowym nie było jeszcze nigdy! Rząd Ewy Kopacz zaplanował, że w przyszłym roku deficyt budżetowy (czyli różnica między dochodami państwa, a jego wydatkami) wyniesie 54,6 mld zł. Rekordowy, najwyższy w historii deficyt przełoży się także na rekordowo wysokie potrzeby pożyczkowe brutto. Okazuje się, że aby związać koniec z końcem trzeba będzie pożyczyć gigantyczną kwotę 180 mld zł. Większość z tych pieniędzy pójdzie na rolowanie starych długów. Całkowite zadłużenie kraju (potrzeby pożyczkowe netto) ma się powiększyć o 73 mld zł. Spłata odsetek od długów zaciągniętych przez ekipę Tuska & Kopacz pochłonie kolejne 32 mld zł.

  Okazuje się, że tak wielki deficyt, a w konsekwencji - potrzeby pożyczkowe, w istotnej części wynikają z konieczności zapłaty do unijnego budżetu największej w historii składki członkowskiej, która w przyszłym roku wyniesie aż 9,24 mld zł. Polska nie ma na to pieniędzy, tak więc rządzący będą musieli, na ten usankcjonowany instytucjonalnie drenaż kapitału, pożyczyć środki. Prawdopodobnie zrobią to u zagranicznych wierzycieli. W praktyce będzie to oznaczało, że środki, które zostaną wydrenowane, będą najpierw pożyczone z zagranicy. Za tą operację zapłacimy podwójnie - najpierw wspomnianym drenażem, a potem koniecznością zwrotu pożyczonych pieniędzy wraz z należnymi odsetkami...
 • @zygmuntbialas
  http://www.niewygodne.info.pl/gify4/zus_pompano_jared422_80-cc-by-2,0-466.jpg Dni poradnictwa ZUS w Pompano Beach? Urzędnicy ZUS polecieli doradzać jak otrzymać polską emeryturę na słoneczne plaże Florydy?! MSZ i ZUS wymyśliły swego inicjatywę "Dni Poradnictwa". Polega ona na tym, że urzędnicy ZUS organizują spotkania informacyjne dla Polaków mieszkających za granicą, które dotyczą możliwości ubiegania się o renty i emerytury w Polsce. Idea słuszna i chwalebna pod jednym warunkiem - spotkania organizowane są w największych skupiskach Polonii za granicą. Niestety, okazało się, że "Dni poradnictwa" zorganizowano także w turystycznych kurortach Clearwater i Pompano Beach na Florydzie w USA. "Dni poradnictwa" ZUS co do zasady organizowane były w miejscach, gdzie liczba Polaków i Polonii jest całkiem spora. Urzędnicy jeździli doradzać w sprawie możliwości ubiegania się o renty i emerytury do takich miast jak: Lwów, Sztokholm, Oslo, Dublin, Ottawa, Montreal czy Nowy Jork. Niestety wśród miejscowości, w których zorganizowano "Dni poradnictwa" znalazły się także i takie, gdzie skupiska Polonii są raczej śladowe. Były to Clearwater i Pompano Beach na Florydzie w USA. To zaś co łączy oba ww. miasta, to atrakcyjność pod względem turystycznym i piękne plaże...

  W kontekście powyższych wycieczek na Florydę i związanych z nimi wydatków warto przypomnieć, że w tym roku na wypłatę świadczeń emerytalno-rentowych ZUS-owi zabraknie aż 52,4 mld zł. Niestety ZUS będzie potrzebował coraz większych ilości pieniędzy na wypłatę świadczeń, bowiem coraz więcej ludzi będzie przechodziło na emerytury, a to - bez poważnych zmian systemowych - najprostsza droga do bankructwa całego kraju. W obliczu tak dramatycznych informacji organizowanie wycieczek na plaże Florydy wydaje się być jeszcze bardziej pozbawione sensu.

  Źródło informacji: ZUS – Zagraniczne Urlopy i Szkolenia na Florydzie (TwojZUS.pl)
  Czytaj także: Dramatyczna sytuacja ZUS: Na wypłatę świadczeń zabraknie w tym roku aż 52,4 mld zł! To równowartość tysiąca finałów WOŚP... (Niewygodne.info.pl)

  wpis z dnia 15/09/2015
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  http://www.niewygodne.info.pl/symbole-loga/muzulmanie-dania466.jpg Imam Kopenhagi: Europejki, nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy, prowokują do gwałtów(!?) Dania prawdopodobnie niebawem zostanie pierwszym islamskim państwem w Unii Europejskiej. Przedstawiciele Duńskiej Partii Muzułmanów (DAMP) twierdzą, że w ciągu kilku lat są w stanie zdobyć około 1/3 miejsc w duńskim parlamencie, a wówczas "Dania będzie mogła stać się pierwszym islamskim krajem w Europie, gdzie swobodnie będzie można głosić muzułmańskie idee i wartości, a islamski punkt widzenia będzie słyszalny, respektowany i lepiej rozumiany". Imam Kopenhagi - Shahid Mehdi - chyba trochę wyszedł przed szereg i już teraz stwierdził, że Europejki, które nie noszą chust i nie zasłaniają twarzy, prowokują do gwałtów. Shahid Mehdi, islamski przywódca religijny w Kopenhadze, stwierdził na antenie jednej z duńskich telewizji, że kobiety, które nie przestrzegają zasad hidżabu (tj. nie noszą chust zasłaniających twarz, włosy i szyję) prowokują do gwałtów. Nie wiem jak prezentują się oficjalne statystyki kryminalne w Danii, ale w sąsiedniej Szwecji - od momentu oficjalnego otwarcia się przez tamtejsze władze dla idei multikulti - nieprzestrzeganie zasad hidżabu przez rodowite Szwedki zaowocowało wzrostem liczby dokonanych gwałtów aż o 1472 proc.! W 1975 roku w całej Szwecji dokonano 421 gwałtów. W 2014 roku statystyki policyjne mówiły już o 6620 gwałtach, mimo że całkowita liczba ludności tego kraju wzrosła w tym czasie jedynie o 18 proc. (z 8,2 do 9,7 mln osób).

  Patrząc na to, co się dzieje w ostatnich dniach, nie można wykluczyć, że słowa Mehdi'ego o tym, że kobiety nie zasłaniające twarzy prowokują do gwałtów, bardzo szybko zostaną uwzględnione w duńskim prawodawstwie. Wszak realny jest scenariusz, że pod napływem setek tysięcy nowych islamskich imigrantów Duńska Partia Muzułmanów (DAMP) uzyska wynik wyborczy dający jej zamierzone 1/3, a może 1/2 miejsc w duńskim parlamencie. Dania stanie się pierwszym islamskim państwem w Unii Europejskiej, a jej demokratyczne wybrane władze nakażą wszystkim mieszkającym tam kobietom nosić chusty i zasłaniać twarz w miejscach publicznych. Tak dla ochrony, aby nie zostały zgwałcone...

  Źródło: Unveiled Women and ‘Uncovered Meat’ (HumanEvents.com)
  Źródło: Danish Muslim Party claims that Denmark will be the first Muslim nation in Europe (Pamelageller.com)
  Czytaj także: Sztokholm światową stolicą... gwałtów! Oczywiście nie ma to nic wspólnego z multi-kulti i masowym zalewem islamskich imigrantów
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  http://www.niewygodne.info.pl/ludzie/kopacz_przemawia-w-tle-rzad-PlatRP-Cc-by-sa2,0-466.jpg Teoretyczne państwo się wali! (czyli sienkiewiczu prawdę powiedział, dodając, że to już chuj, dupa i kamieni kupa)...W przyszłym roku zabraknie nam 54,6 mld zł (rekord). Dług ma się zwiększyć o 73 mld zł, a jego obsługa pochłonie 32 mld zł!!! ... Przyszły rok zapowiada się dramatycznie pod względem konsekwencji finansowych z tytułu nieudolności i niekompetencji ekipy PO-PSL. Zgodnie z przyjętym przez rząd projektem budżetu na 2016 rok Polska odnotuje najwyższy deficyt w historii wynoszący 54,6 mld zł. Aby związać koniec z końcem trzeba będzie pożyczyć 180 mld zł, co przyczyni się do całkowitego wzrostu zadłużenia o 73 mld zł. Jego obsługa pochłonie 32 mld zł. Tak źle pod względem finansowym nie było jeszcze nigdy! Rząd Ewy Kopacz zaplanował, że w przyszłym roku deficyt budżetowy (czyli różnica między dochodami państwa, a jego wydatkami) wyniesie 54,6 mld zł. Rekordowy, najwyższy w historii deficyt przełoży się także na rekordowo wysokie potrzeby pożyczkowe brutto. Okazuje się, że aby związać koniec z końcem trzeba będzie pożyczyć gigantyczną kwotę 180 mld zł. Większość z tych pieniędzy pójdzie na rolowanie starych długów. Całkowite zadłużenie kraju (potrzeby pożyczkowe netto) ma się powiększyć o 73 mld zł. Spłata odsetek od długów zaciągniętych przez ekipę Tuska & Kopacz pochłonie kolejne 32 mld zł.

  Po 8 latach rządów ekipy PO i PSL mamy gigantyczną dziurę budżetową, gigantyczne zadłużenie, podniesione wszystkie możliwe podatki, podniesiony wiek emerytalny, zrabowane oszczędności emerytów z OFE, wyprzedany majątek narodowy, osłabioną armię i powiększoną biurokrację. Nie prowadzimy żadnej suwerennej i przemyślanej polityki zagranicznej, energetycznej, surowcowej czy obronnej. To, co pozostało, to chuj, dupa i kamieni kupa.
 • @Kula Lis 62 12:05:43
  http://www.niewygodne.info.pl/gify4/tusk-kopacz-smiech-466.jpg Platforma przez 8 lat regularnie podnosiła podatki. Tylko idiota uwierzy, że w 9. roku rządów nagle zaczną je obniżać!!! W 2007 roku Tusk obiecał stworzenie z Polski "zielonej wyspy", bezkompromisową walkę z biurokracją i obniżenie podatków (3 x 15 proc.). Kolejne lata pokazały, że zielona wyspa była raczej szaro-zgnita, a w dodatku co chwila targana aferami i przekrętami, biurokracja rozrosła się o kolejne 43 tys. etatów, a zamiast 3 x 15 proc. ekipa Tuska zafundowała nam kilkanaście podwyżek podatków i innych danin publicznych. W takich okolicznościach trzeba być idiotą, aby uwierzyć w najnowsze (totalnie odjechane) obietnice dotyczące obniżenia podatków, serwowane przez Ewę Kopacz. W ciągu 8 ostatnich lat przekonałem się, że ekipa Platformy Obywatelskiej raczej na miękko podchodziła do swoich przedwyborczych obietnic, a najczęściej po prostu je olewała (tym samym olewała swoich wyborców). - "Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie osobiście przeze mnie wyrzucony" - w ten sposób Donald Tusk zachęcał Polaków w 2007 roku do głosowania na swoich ludzi, którzy po przejęciu władzy mieli stopniowo obniżać podatki zwykłym ludziom i tym samym sprawiać, by "żyło się lepiej". To było 8 lat temu, czyli dość dawno temu. Co się wydarzyło w tym czasie? Czy Platforma rzeczywiście obniżyła podatki, zrealizowała postulat 3 x 15% czy też odchudziła biurokrację?

  Przypomnijmy zatem, że póki co żadna z przedwyborczych obietnic PO, które dotyczyły podatków czy biurokracji, nie została zrealizowana. Ekipa Tuska, Komorowskiego i Kopacz podniosła nam stawkę VAT, akcyzę na paliwa, składkę rentową, podatki lokalne, zlikwidowała ulgi, zamroziła progi oraz kwotę wolną. Szacuje się, że dorzucanie nowych obciążeń publiczno-prawnych w latach 2008 - 2015 kosztowało nas wszystkich dodatkowe 60-70 miliardów złotych! To oznacza, że każdy dorosły Polak musiał wyłożyć z własnej kieszeni średnio o 2,0 - 2,5 tys. zł więcej, aniżeli w sytuacji, gdy do wspomnianych podwyżek by nie doszło. Jakby tego było mało - według oficjalnych statystyk od końca 2008 roku do końca 2014 roku liczba urzędniczych etatów wzrosła w naszym kraju o 43 tys. Średnie zarobki urzędników również wzrosły z poziomu 3527 zł (w 2008 roku) do 4798 zł (2014 rok). Tak więc walka z biurokracją szła, jak widać, na całego.

  Pół biedy, gdyby rosnące koszty utrzymania armii urzędników miały przełożenie na przyjazne prawo, jasne i czytelne procedury oraz transparentność działań władzy. Niestety tutaj również rządy Platformy przyczyniły się jedynie do pogłębienia kryzysu. Odwołajmy się do Globalnego Rankingu Konkurencyjności za 2014 rok tworzonego przez World Economic Forum. W kategorii "Czas potrzebny do założenia własnej działalności gospodarczej" zajęliśmy odległe 111. miejsce na świecie, natomiast w rankingu mierzącym przejrzystość i transparentność działań rządu zajęliśmy 110. miejsce na świecie. Bardziej transparentne i przejrzyste władze funkcjonują w takich krajach jak Gabon, Uganda, Mongolia, Albania, Ukraina czy Rosja.

  Na przestrzeni kilku ostatnich lat politycy pokroju Ewy Kopacz wielokrotnie pokazywali w jakim miejscu i jak głęboko mają interes zwykłych ludzi, którzy ich utrzymują. Mam poważne wątpliwości, aby cokolwiek w tej kwestii miało się zmienić, gdyby Platforma Obywatelska miała rządzić przez kolejne 4 lata. Widmo utraty władzy skłania tych polityków do serwowania fantastycznymi obietnicami. Na szczęście mamy jednak poważny, bo aż 8-letni, bagaż negatywnych doświadczeń, który skutecznie neutralizuje każde wypowiedziane przez funkcjonariuszy PO słowo.
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  http://www.niewygodne.info.pl/symbole-loga/muzulmanie-na-ulicy-466.jpg Szwajcarskie gminy skarżą się, że przebywający u nich uchodźcy w ogóle nie pracują. Aż 87 proc. Syryjczyków jest na socjalu! Interesujące dane napływają ze Szwajcarii. Okazuje się, że uchodźcy, którzy przybyli do tego kraju w ostatnich latach, w zdecydowanej większości nie podejmują jakiejkolwiek pracy zarobkowej i żyją z wypłacanych przez władze samorządowe zasiłków socjalnych. Czy nowa fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu zmieni te niekorzystne statystyki? Niestety, mam co do tego poważne wątpliwości. Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez szwajcarską gazetę "Basler Zeitung" - aż 95 proc. uchodźców z Erytrei, którzy w ostatnich latach otrzymali prawo do pobytu w Szwajcarii, nie podejmuje żadnej zarobkowej pracy. Żyją z zasiłków socjalnych wypłacanych im przez tamtejsze gminy. Podobnie sprawa się ma w przypadku innych nacji: 87 proc. Syryjczyków, 84 proc. Irańczyków i 75 proc. uchodźców ze Sri Lanki również nie podejmuje oficjalnego zatrudnienia, mimo że możliwości znalezienia prostej, nie wymagającej dobrej znajomości języka, pracy są bardzo realne (w Szwajcarii stopa bezrobocia jest jedną z najniższych w Europie). Powód? - Azylanci z prawem do stałego pobytu, którzy są bezrobotnymi otrzymują średnio 1000 CHF podstawowego zasiłku socjalnego (ok. 3,9 tys. zł) oraz inne dodatki finansowe (w przypadku rodzin z dziećmi). Państwo zapewnia im także opiekę zdrowotną oraz mieszkanie. Szwajcarscy rolnicy, którzy co roku desperacko szukają rąk do pracy w sezonie letnim, chętnie zatrudniliby uchodźców. Ale ci nie kwapią się do ciężkiej, fizycznej pracy. Zasiłki są na tyle wysokie, że imigranci nie czują żadnej motywacji, by pracować.

  Podobne dane dotyczące imigrantów docierają do nas z Holandii. Zgodnie z oficjalnymi statystykami rządowymi aż 68,9 proc. Somalijczyków, 62,2 proc. Syryjczyków oraz 57,8 proc. Irakijczyków korzysta regularnie z pomocy społecznej i otrzymuje zasiłki socjalne. W przypadku Holendrów współczynnik ten spada do 3,1 proc., a w przypadku Polaków przebywających w kraju tulipanów - do zaledwie 2,1 proc. (!).

  Powstaje pytanie - czy nowa fala imigrantów i uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu zmieni te niekorzystne statystyki? Niestety, mam co do tego poważne wątpliwości...

  Źródło danych: Aus Asylanten werden Sozialhilfefälle (bazonline.ch) [DE]
  Źródło danych: Somaliërs kunnen geen baan vinden, Polen juist wel (hartvannederland.nl) [NL]
 • Sekretna broń Chochłolandii....
  http://cs629505.vk.me/v629505109/fe0b/PUiUBJUc5mc.jpg
 • Jeszcze deputowany Mosijczuk ps.Sało
  https://www.youtube.com/watch?v=ptoGxruuoLk&feature=player_embedded
 • Blokkada wjazdu z zywnością na Krym, inicjatorem akcji jest milioner Mustafa Dżemiliew, przyjaciel pana Wałęsy, otrzymał od
  nagrodę za walke o wolnośc tak jak protektor Bolek!!250.000 euro.
  http://cs625726.vk.me/v625726923/51dc4/dNFfX5vzyAg.jpg
  w odpowiedzi na blokadę Tatarzy z Krymu blokują willę pana Dżemilewa tatarskiego barona finansowego w Bakczysaraju/Krym/

  http://cs627228.vk.me/v627228224/1933e/fqT4qZ0HfnA.jpg
 • A na Krymie czas na winogrona...
  http://cs629530.vk.me/v629530798/228da/0IcnMfqJSOs.jpg
 • Węgry..
  https://www.youtube.com/watch?v=7GEaaxtTQ_4&feature=player_embedded
 • ?????
  http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201509/1442741826_hqatmp_600.jpg
 • :)))))
  http://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201509/1442701832_rnbiea_600.jpg
 • !!!!!!
  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201509/1442697350_tlncpi_600.jpg
 • Herr Schwabe ze swoja właścicielką!
  http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201509/1442697719_ld9qze_600.jpg
 • Mieszkaniec Doniecka porwany do ukraińskiej niewoli był : bity, kopany, rażony prądem, wrzucony do dołu z odpadkami,
  miał przykładany paralizator w okolice serca,topiony i duszony workiem .Po przewiezieniu do Bezpieki Upainy SBU ,podsunięto mu papiery do podpisania, kiedy odmówił, tortury kontynuowano .Na końcu wyriezano mu swastykę na plecach.
  Został wymieniony za jeńca ukraińskiego!!

  http://cs7066.vk.me/c540103/v540103519/2db8b/YjXWyFAFYeo.jpg
  http://cs629422.vk.me/v629422472/fe80/AoXArgNIs9s.jpg
 • Ceny w DNR
  http://dnr-news.com/foto/25454-fotopodborka-s-cenami-na-krytom-rynke-v-voroshilovskom-rayone-donecka.html
  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442679040__pbkys2lyok.jpg

  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442678952__sfki-coq58.jpg
  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442678949_0o_c6mol9gq.jpg
  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442679043_0tnb5ulsdza.jpg

  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442679016_0zgw-0rz1vm.jpg
  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442678980_1nksbyjqada.jpg

  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442679020_2evtplfsacy.jpg

  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442679019_2pwiuykjxx4.jpg

  http://dnr-news.com/uploads/posts/2015-09/1442679021_2q0vjjlzm8o.jpg


  reszta na stronie.
 • No to Gośka markietanka Ajdara i alkoholiczka sobie nagżebała! Co na to Kaczyński?
  Skandal wokół posłanki PiS, Małgorzaty Gosiewskiej. Wiadomo już, kto na nią doniósł...Komórka dla syna opłacana z sejmowej kasy, loty do rodziny na koszt Sejmu, niewiarygodnie wysoka kilometrówka – kandydatka z warszawskiej listy PiS, Małgorzata Gosiewska, tłumaczy się z tego w prokuraturze. Podejrzenia o popełnieniu przestępstw zgłosiła prokuraturze jej współpracowniczka.

  Do zawiadomienia prokuratury przyznała się jej współpracowniczka

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie nie wszczęła jeszcze śledztwa, ale od trzech tygodni prowadzi postępowanie sprawdzające, czy w biurze poselskim Małgorzaty Gosiewskiej nie doszło do przestępstwa z artykułu 286 kodeksu karnego: oszustwa.

  – To atak na mnie, element kampanii wyborczej – uważa posłanka. Mówi, że nie przypadkiem zawiadomienie do prokuratury wpłynęło tuż przed zamknięciem list wyborczych (na warszawskiej liście Gosiewska ma numer trzeci, niemal na pewno wejdzie do Sejmu). Kto miałby na nią donieść prokuraturze? Posłanka mówi, że woli się nie domyślać. Ale sugeruje, że zrobił to ktoś z jej otoczenia: jeden z asystentów lub współpracowników.

  Od niedzieli 20 września wiadomo już, kto zawiadomił prokuraturę. Przyznała się do tego Bożena Grudzińska, której syn jest dyrektorem biura poselskiego Małgorzaty Gosiewskiej. - To co zobaczyłam było dla mnie szokiem, zawsze uważałam Małgosię za osobę uczciwą, zawsze utwierdzała mnie w tym. Często Gosia krytykowała innych nawet za niewielkie przewinienia, cieszyła się jak ktoś „wyleciał” z partii, mówiła: „partię trzeba oczyścić”. A tu takie kwiatki - napisała na Facebooku. [Bożena Grudzińska: Czy tylko wolno pokazywać złodziei z Platformy ?
  Przejdę do meritum, mój Syn jest dyrektorem biura poselskiego Małgorzaty Gosiewskiej, w związku z końcówką sprawowania mandatu poselskiego w biurze Małgosi były prowadzone rozmowy, kto Gosi „zamknie” rok i kadencję. Mój Syn powiedział, że chyba będzie musiał to zrobić i nie ma chęci za to się „zabrać”.
  Wówczas zaproponowałam, że mogę to zrobić, że zajmie mi to nie wiele czasu, jestem z wykształcenia ekonomistką. Po przejrzeniu dokumentów, zadzwoniłam do Syna i powiedziałam, że nic robić nie będę, iż z dokumentów wynika, że Gosiewska dopuściła się czynów zabronionych zdefiniowanych w art. 296 i 271 kk. (Prokurator zakwalifikował czyn w art. 286 par. 1 kk).
  Małgorzata Gosiewska oszukuje polskich podatników.
  Podczas rozmowy z Małgosią, kazała mi się zamknąć, gdy odpowiedziałam, że nie zamierzam, zaczęła mnie zastraszać Kamińskim.
  Sprawę zgłosiłam w Prokuraturze.
  Może to poszło za daleko, nigdy nie byłam kantystką, po raz pierwszy w życiu powiadomiłam prokuratorowi, przeważył fakt zastraszania mnie i mojego Syna.
  To co zobaczyłam było dla mnie szokiem, zawsze uważałam Małgosię za osobę uczciwą, zawsze utwierdzała mnie w tym. Często Gosia krytykowała innych nawet za niewielkie przewinienia, cieszyła się jak ktoś „wyleciał” z partii, mówiła: „partię trzeba oczyścić”. A tu takie kwiatki.
  Również prosiła mojego Syna, żeby mnie uciszył, jeśli tego nie zrobi to skończy się jego kariera polityczna.
  Doszło między nami do nieprzyjemnej rozmowy, Syn bronił Gosiewską a to doprowadziło do zerwania kontaktów z moim dzieckiem. Wierzę, że mój Syn przemyśli i za jakiś czas przyzna mi rację.
  Chcę myśleć, że wychowałam Syna na uczciwego, wrażliwego człowieka, robiłam wszystko, żeby tak było. ] akie dowody ma prokuratura?

  Prokuratura dysponuje kilkoma dokumentami z księgowości biura Gosiewskiej. – To między innymi faktury za cztery numery telefonów zarejestrowanych na biuro – opowiada nasz rozmówca znający materiały z postępowania. – Jednego z nich przez ostatnie lata używał Eryk Gosiewski, syn posłanki. Mieszka z żoną w Przemyślu. Z zawiadomienia wynika, że poselski telefon, na który posłowie dostają pieniądze z Kancelarii Sejmu, miał przy sobie na stałe, używał go między innymi do kontaktów z matką. Faktury za przemyskie telefony opiewają na kwoty od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za miesiąc.

  Dzwonimy na przemyski telefon biura posłanki. Jest wyłączony. Małgorzata Gosiewska przyznaje: – Czasem zdarzyło mi się pożyczyć synowi telefon, żeby pomagał załatwiać moje sprawy.

  Kolejne dowody na oszustwa to trzy faktury za wypożyczenie samochodów na lotniskach, między innymi w Rzeszowie i Gdańsku – posłanka miała latać do syna i do matki na Pomorze. Wykorzystywała przysługujące posłom darmowe przeloty, a koszty wynajmowania aut na lotniskach wrzucała w koszty działalności biura poselskiego. Jedna z faktur za wynajem samochodu z wypożyczalni Avis z 12 października 2014 r. pokrywa się z datą chrzcin wnuczki Gosiewskiej. Do niedawna na facebookowym profilu posłanki można było zobaczyć jej zdjęcia z wnuczką. Zostało tam umieszczone tego właśnie dnia, ale kilka dni temu zniknęło.

  Gosiewska: – Kocham syna i często jeżdżę do niego. W październiku 2014 r. miałam służbowe spotkanie na Podkarpaciu, a przy okazji odwiedziłam rodzinę.

  Inne dokumenty, które bada prokuratura, to rozliczenia ryczałtu na paliwo do prywatnego samochodu, wykorzystywanego do przejazdów służbowych (posłom na podstawie tzw. kilometrówki pieniądze za paliwo zwraca kancelaria Sejmu). Posłanka od początku kadencji wydała na paliwo ok. 100 tys. zł. – To przekłada się na około 240 tys. km – mówi nasz rozmówca. Z doniesienia wynika, że to więcej niż całkowity przebieg prywatnego auta posłanki.

  Małgorzata Gosiewska: – Prawo jazdy mam od 2006 r., ale potrafię jeździć nawet do Gruzji, jeździłam też na Ukrainę. To bardzo stary samochód, z 2002 r., bardzo dużo pali. Ile ma na liczniku? Nie pamiętam w tej chwili.

  Na razie Prokuratura Okręgowa w Warszawie poprosiła Gosiewską o złożenie pisemnych wyjaśnień do wtorku 22 września.
 • Blokada transportu na Krym!
  https://www.youtube.com/watch?v=N_7vo8-TvQw&feature=player_embedded
 • Baron finansowy tatarów krymskich!
  Dom Mustafy Dżemilewa obrzucony jajkami i napis "zdrajca".
  Próbuje zbić kapitał polityczny na swoich wygłupach.
  https://www.youtube.com/watch?v=eR3uLXgQfUY&feature=player_embedded

  https://www.youtube.com/watch?v=eR3uLXgQfUY&feature=player_embedded
 • "Okupanci" z FR przysłali "terrorystom" z DNR nową partię 15 bojowych traktorów i 30 kombajnów z napędem atomowym.
  https://www.youtube.com/watch?v=hN2c1p4p5rk&feature=player_embedded
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  Kolejnych 75 wytrenowanych przez USA rebeliantów wjechało do Syrii
  Kolejnych 75 wyszkolonych przez amerykańską armię rebeliantów wjechało do północnej Syrii, by walczyć z dżihadystami z Państwa Islamskiego - poinformował szef Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka Rami Abdurrahman. Według Abdurrahmana, wyszkolone przez USA oddziały syryjskich rebeliantów wkroczyły do Syrii z Turcji, gdzie Pentagon prowadzi obozy szkoleniowe dla bojowników Wolnej Armii Syryjskiej. Armia USA w maju br. rozpoczęła program szkoleniowy dla opozycji syryjskiej, w ramach której przewidywano przeszkolenie 5400 bojowników do końca 2015 roku. Program ten miał być testem dla strategii prezydenta Baracka Obamy według której walki w Syrii powinny się odbywać pomiędzy lokalnymi bojownikami islamskimi a wojska USA powinny trzymać się z daleka od linii frontu.

  Szef Centralnego Dowództwa USA (CENTCOM) generał Lloyd Austin powiedział w środę w Kongresie, że przy obecnym wolniejszym niż zakładano tempie szkolenia, osiągnięcie pierwotnych celów nie jest możliwe. Dodał, że obecnie tylko czterech lub pięciu przeszkolonych rebeliantów walczy na terytorium Syrii, a miejsce pobytu pozostałych nie jest znane.

  Szacuje się, że do tej pory Amerykanie wyszkolili zaledwie ponad stu bojowników, którzy mają być wyposażeni w wysokiej klasy broń i sprzęt wojskowy. Ps...No i wyszło szydło z worka o uzbrajaniu dżihadistów przez USA... http://m.ocdn.eu/_m/b9fd101b78d9006832449770cd913cf5,34,255.jpg To strategia stara jak kolonializm. Wojska tubylcze szkoli się do walki w obronie interesów kolonizatorów. Wszędzie strategia ta poniosła klęskę. Tak samo będzie i w Syrii której pomoże Rosja. Dostali wysokiej klasy broń i sprzęt, zostali wyszkoleni a teraz przejdą do ISIS . Na tym polega amerykańska wersja "walki" z dzihadystami. A tak prawdę mówiąc, to szkoda tych wyszkolonych bojowników, bo nawet 75 , to nic i wkrótce albo gdzieś tam znikną jak dotychczas wyszkoleni przez i w USA, albo ISIS z wielkim rozgłosem cześć z nich wykończy, tak dla przykładu, a reszta dołączy do ISIS. Ci "bojownicy" to też islamiści z al Nusra. Ze 3 dni temu to właśnie oni dokonali egzekucji 56 żołnierzy jeńców armii syryjskiej. Zamordowała szkolona przez i w USA dzicz muslimska jeńców !!! Jak z powyższego wynika te amerykańskie testy przy werbowaniu ochotników na bojowników, są chyba zbyt mało dokładne, a Sunnis
  zrobią później, co zechcą. Program ten miał być testem dla strategii prezydenta Baracka Obamy według której walki w Syrii powinny się odbywać pomiędzy lokalnymi bojownikami islamskimi a wojska USA powinny trzymać się z daleka od linii frontu. cytat. Dwie śmieszności, kompromitujące tych krowopasów. Przypomina mi się wojna wietnamska i amerykańskie plany "wietnamizacji wojny"- pamiętam, czym to się skończyło a scen z dachu ambasady USA w Sajgonie już nie zapomnę. Kompromitacja mocarstwa. Po drugie śmieszne to, że armię będą utrzymywać z dala od linii frontu....Przecież to Monty Pyton...A w tym roku to nawet brak im kandydatów na bojowników. No to teraz wiecie czemu miliony uciekają do Europy nie chcą walczyć pod dowództwem USA przeciw Asadowi. Tak jak miliony poborowych z Upadliny ucieka do Rosji nie chcąc walczyć pod dowództwem żydobanderowców z Kijowa.
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  MIŁOSIERDZIE HIERARCHII KOŚCIELNEJ, czyli reklama na rzecz kalifatu???.
  http://www.express.co.uk/news/world/555434/Islamic-State-ISIS-Smuggler-THOUSANDS-Extremists-into-Europe-Refugees

  "The Syrian operative claimed more than 4,000 covert ISIS gunmen had been smuggled into western nations – hidden amongst innocent refugees. "

  "It’s our dream that there should be a caliphate not only in Syria but in all the world,"

  "Syryjski agent utrzymuje, że 4000 ukrytych bojowników ISIS (tzw. w mediach "państwa islamskiego") zostało przeszmuglowanych do zachodnich państw - ukrytych wśród niewinnych uciekinierów"

  Reprezentant kalifatu nazywanego w mediach ISIS: "Naszym marzeniem jest, że kalifat powinien zostać ustanowiony nie tylko w Syrii ale na całym świecie."

  Przedstawiciele tzw. Linke (Lewicy) w RFN mówią otwarcie, link do niemieckiego źródła

  http://www.spiegel.de/politik/deutschland/linke-fluechtlinge-wagenknecht-sieht-usa-als-schuldigen-a-1051623.html

  "Westliche Staaten unter der Führung der USA haben ganze Regionen destabilisiert, indem sie unter anderem Terrororganisationen möglich gemacht und instrumentalisiert haben",
  "Kraje zachodnie pod wodzą USA zdestabilizowały cały region, jako że umożliwiły i zinstrumentalizowały między innymi organizacje terrorystyczne"

  "Mörderbanden, wie zum Beispiel der Islamische Staat (IS), wurden indirekt unterstützt und auch von mit Deutschland verbündeten Ländern ungehindert mit Geld und Waffen beliefert. Millionen Menschen wurden so brutalen Kriegen und Bürgerkriegen ausgesetzt."

  "Bandy morderców, jak na przykład państwo islamskie (por. ISIS), zostały pośrednio wsparte i także przez kraje sprzymierzone z RFN zaopatrzone w pieniądze i broń."

  http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  A gdzież to wagabundują emisariusze papiescy i w czyim interesie

  http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  to wiemy od dawna.

  Linki potwierdzają źródło cytowanych doniesień.
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  Popatrzcie sobie Polacy co czeka Polskę. Żydolewactwo tu szwedzkie wywołuje wojnę w Europie rękami muzułmanów i czarnuchów. Muzułmanie i czarnuchy w Szwecji. Nawet policja przed nimi ucieka. Tych najeźdźców, czarną i muzułmańską szarańczę trzeba tępić wszelkimi sposobami bo to insekty na ciele Europy.. Imigranci w żydolewackiej Szwecji a raczej już w Kalifacie Północnym dla niepoznaki jeszcze Szwecją zwanym- jaka jest prawda? (Tylko dla dorosłych 18+) https://youtu.be/889stdvcD40 https://youtu.be/JTAH86qg4l8 https://youtu.be/9up0CLLPPpo https://youtu.be/thXCb1VUBDg https://youtu.be/UCGedOGCrnQ Dokładnie tak wygląda multi - kulti po szwedzku. Oczywiście zawsze można udawać, że tego nie ma.. prawda pani ambasador?
 • @zygmuntbialas 10:28:26
  Szef związku celników ostrzega: TIRy z krajów muzułmańskich wjeżdżają do Polski bez kontroli....Sławomir Siwy, lider związku zawodowego Celnicy PL nie zgadza się z premier Ewą Kopacz, która zapewnia, że Polska granica jest szczelna i że „z Polski można brać przykład” i oficjalnie obnaża słabość państwa polskiego w kwestii kontroli granic.

  „Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. W interesie publicznym jest mówić prawdę, a ta wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich” – powiedział Siwy.

  Celnik przypomina, że tzw. Państwo Islamskie ogłosiło, że wyśle do Europy pół miliona fanatyków. „W telefonach młodych imigrantów znajdowano filmy propagandowe z egzekucji ISIS, a teraz w porcie na wyspie Kos znaleziono kontener z bronią” – powiedział Siwy. Zaznacza, że w lutym Turcja ostrzegała UE, że na jej terytorium dostało się kilka tysięcy wyszkolonych dżichadystów z Iraku i Syrii, których celem będzie przedostanie się do Europy Zachodniej. Z kolei w maju doradca rządu Libii uprzedzał, że dżihadyści planują przemycanie swoich bojowników na łodziach z migrantami.

  Jego zdaniem winne są obowiązujące procedury i wytyczne, które uniemożliwiają skuteczną kontrolę. Przykładowo, jeśli na granicę wjeżdża ktoś, kto nie ma nic do zadeklarowania, a system komputerowy nie wskaże go jako podejrzanego, to celnicy mają nie poddawać go kontroli. A przemytnicy bezwzględnie to wykorzystują. „Wiemy o tym bo zamieszczają bezczelne komentarze na forach celników” – mówi celnik, którego nie dziwi, że bus z afgańskimi imigrantami dociera przypadkowo wpada na kontrolę dopiero na niemieckiej granicy.

  Siwy przytacza konkretne przykłady: niedawno w pojemniku na śmieci w budynku kontroli szczegółowej w Medyce zaleziono dwa pistolety, które ktoś porzucił tuż przed rewizją. Mimo monitoringu nie ustalono, do kogo należała broń, jednak osoba ta najpewniej jest już w Polsce.

  Zdaniem lidera Celników PL, prawdziwa skala przemytu ludzi i broni w Polsce jest o wiele większa. „O tym, że broń jedzie do Polski świadczą zresztą inne zatrzymania np. karabinu snajperskiego w Dorohusku. Zdecydowana większość przesyłek przekracza polskie granice bez kontroli, a sprawdzenia odbywają się tylko wyrywkowo” – mówi Siwy.

  Ponadto, dwa miesiące temu w Barwinku w Małopolsce rozwiązano ostatnią grupę, która prowadziła patrole na terenach przygranicznych. Podobny los spotkał grupę mobilną z Budomierza. W zasadzie oznacza to, że cały ruch towarów z południa trafia do Polski bez kontroli.

  Kresy.pl
 • @zygmuntbialas Boluś znowu zdanie zmienił, był za chciał nawet im gotować, a teraz przeciw.
  http://media.wpolityce.pl/cache/3a/9c/3a9c5de32bbb93c872e9e53674f9b30c.jpg Za... a nawet przeciw! Wałęsa w "Jerusalem Post" zmienia zdanie o imigrantach: "Jeśli Europa otworzy swoje bramy, wkrótce przybędą tu miliony i zaczną ścinać głowy".... Jeśli Europa otworzy swoje bramy, wkrótce przybędą tu miliony i żyjąc wśród nas zaczną wykonywać swoje zwyczaje, w tym ścinanie głów
  — podkreślił były prezydent Lech Wałęsa na łamach „The Jerusalem Post”.
  To zaskakujące stwierdzenie byłego prezydenta, biorąc pod uwagę, że do niedawna chciał on uchodźców przyjąć nawet do własnego domu.
  Jeśli ci ludzie ratują życie uciekając, to musimy ich przyjąć
  — twierdził wtedy Wałęsa.
  CZYTAJ WIĘCEJ: Wałęsa o uchodźcach: muszę to z żoną ustalić, ale jestem za tym, żeby ich przyjąć. Nawet do domu!
  Teraz były przywódca „Solidarności” nie jest już tak tolerancyjny i solidarny.
  Oni przybywają z miejsc, gdzie ścina się ludzi. My obawiamy się, że to samo przydarzy się nam
  — stwierdza Wałęsa.
  Co się stało, że były prezydent przestał być entuzjastą solidaryzowania się z ludnością uciekającą z Bliskiego Wschodu, Azji Centralnej i Afryki Północnej?
  Mamy w Polsce małe mieszkania, niskie pensje i skromne emerytury. Oglądając w telewizji uchodźców, zauważyłem, że oni wyglądają lepiej niż my. Są dobrze odżywieni, dobrze ubrani, a może nawet są bogatsi niż my
  — zauważa w wywiadzie udzielonym „The Jerusalem Post”.
  Jednocześnie stwierdził, że Polacy jako imigranci byli „lepszej jakości, bo gdziekolwiek się pojawiali, tam szybko dostosowywali się do obowiązującego prawa i zwyczajów.
  A ci imigranci są inni. Nawet drugie lub trzecie pokolenie – spójrzmy na przykład na Francję – jest dobrze wyedukowane(w czym? rozbojach, podpalaniu, dewastacji, ucinaniu głów, gwałtach, pytam?) i dobrze zarabia(siedząc na socjalach, zasiłkach???), ale wciąż zwraca się przeciw państwu przyjmującemu(pewnie Danka kazała mu filmy na You Tube POOGLĄDAĆ!!!) jak nich 10 latkowie chrześcijanom ścinają głowy maczetami. i to zdjęcie!!! http://wpolityce.pl/p/329865
  — ocenia. Ps.....Lejba Kohne nareszcie dopuścili cie do odpowiedniej gazety i musisz prawdę gadać...jak twój brat w wierze Bibi..wywiad był dla gazety kraju który słusznie nie wpuszcza tzw uchodźców wiec Zelig się dostosował, jak będzie udzielał wywiadu dla niemieckiej lub austriackiej gazety to powie odwrotnie....Albo Bolek ma schizofrenię, albo Danka nie zgodziła się na islamistów w ich domu....Znaczy się Danuśka powiedziała, że nie przyjmie nikogo do domu Wałęsów? Co za ksenofobiczna i faszystowska żona noblisty???...Bolek ciężko myślący co prawda ale w końcu daje radę coś tam złożyć do kupy. W tym przypadku sądzę jednak, że to zasługa pani Danusi. Po usłyszeniu propozycji chwyciła za wałek i wyprostowała myślenie...Biedaczysko raz tak, raz siak, widać, że przemyślał sprawę, długo to trwało ale tym razem powiedział mądrze....a nie jak zawsze mondrze...Do tej pory było tak, że co powiedziały modne autorytety, to jakoś przekładało się na opinię publiczną. To było skuteczne. Udał im się w ten sposób wtrynić nam pedalstwo, gendery, umiłowanie do starozakonnych itp. itd. Ale ostatnio cóś się zacięło w tej sprawnej maszynce. Może przez internet (rozwój wolnego słowa), może z innych powodów - moralne oburzenie i moralne szantaże nie robią na społeczeństwie wrażenia. To, że Wałęsie się odmieniło, nie jest niczym nowym. Nastroje społeczne zawsze umiał wyczuć i umiał wykorzystać, w swoim czasie. Dziś już niczego nie wykorzysta, ale cwaniacki spryt mu został.
 • @Kula Lis 62 18:14:22
  Ma Pan wyjątkowy talent formułowania obiektywnej oceny zacnych ludzi. Za Bolusia 5+
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  Tylko że ta segregacja nie jest możliwa. I każdy kto ma choć trochę wiedzy na ten temat - wie że wykonanie jej jest nierealne. Syryjski wywiad ostatnio poinformował że ISIL planuje tutaj wpuścić wśród uchodźców 4.000 terrorystów. To jest cała armia, to jest grupa mogąca zniszczyć całą Europę - poprzez sparaliżowanie strachem. Jak chcesz wyłowić te 4.000 ludzi? Przecież weryfikacja 500.000 ludzi jest niemożliwa nawet z technicznego punktu widzenia jeżeli oni nie mają - a) odcisków (a część nie chce dać tych odcisków lub mają pościnane opuszki!!! b) dokumentów c) ogromna ilość ma sfałszowane. Jeszcze dalej poszedł Min. Edukacji Libanu w rozmowie z Cameronem - wg niego to jest 2 na 100 osób. A ilu fundamentalistów? Wg statystyk 7% muzułmanów to fundamentaliści - bardzo optymistycznych statystyk. Na 100 więc będzie to 7. Na 1000 będzie to już 70, na 10000 700, na 100000 7000! Czyli na pół miliona to będzie 35000 ludzi. Tylko w przypadku jeżeli wierzymy najbardziej optymistycznym statystykom, które mówią że tylko 7% wyznaje fundamentalny islam. To jest siła mogąca wywrócić nasz świat do góry nogami. A co jeżeli to wcale nie jest 7%? To nie są głupoty, ale fakty - Ci ludzie zniszczą naszą cywilizację. Brytyjski wywiad na terenie Wielkiej Brytanii jak stwierdzono obserwuje 3000 osób podejrzanych o zbyt dużą miłość do islamu ("Daily Mail"). I na obserwacje tylu ich stać zapewne. Technicznie zweryfikowanie pół miliona osób pod kątem przynależności do organizacji islamskich jest niewykonalne. Jak miałoby to zostać wykonane, skoro połowa tych ludzi nie ma dokumentów. Nikomu z oczu nie wyczytasz jakie on ma zamiary. Po prostu nie ma takich instrumentów, które umożliwiłyby zidentyfikowanie takiego człowieka. Jest baza SIS, gdzie znajdują się wszystkie nazwiska jakie mają być zatrzymane na lotnisku - tyle że ISIL z tego co wiadomo werbuje ludzi na bieżąco. Sprawdzenie tych ludzi możliwe jest tylko i wyłącznie na ich terytorium - czyli w Syrii i Iraku. Namierzenie takiego człowieka w Europie jest już nierealne - czyli tych których nie udało się "zidentyfikować" w Syrii i Iraku zwyczajnie nie zidentyfikujesz bo nie masz już jak. Jak według tej tępej Katechetki od MSW - technicznie służby mają zidentyfikować 4.000 (załóżmy, że informacje Syryjskiego wywiadu są prawdziwe) terrorystów wśród 500.000 z czego 250.000, albo i 300.000 nie ma dokumentów, albo ma lewe? Niech nie wmawia nam Polakom, że "mają odpowiednie instrumenty" tylko publicznie nam powiew jaki sposób mieliby to zrobić. Posłuchaj sobie online audycji TOK FM z byłym oficerem wywiadu. Zaproszono go go TOK FM bo jest znanym przeciwnikiem Kaczyńskiego, liczyli więc, że wyśmieje jego obawy. A on mało tego że ich nie wyśmiał. On w jeszcze mocniejszych słowach skrytykował politykę UE i przestrzegł Polaków przez islamem. A raczej wiedział co mówi (12 lat na misji w Afganistanie)..Audycja nosi tytuł: "Uchodźcy a terroryzm"
 • Ługańskie lotnisko dzisiaj.
  http://storage.novorosinform.org/cache/d/8/(1)_luganskij_ajeroport.jpg/w644h387.jpg
  http://storage.novorosinform.org/cache/b/d/luganskij_ajeroport4.jpg/w644h387.jpg
  http://storage.novorosinform.org/cache/b/3/luganskij_ajeroport2.jpg/w644h387.jpg
 • W Niemczech podpalono schronisko dla uchodźców, jeszcze nie zasiedlone.
  http://www.bild.de/regional/stuttgart/wertheim/brandanschlag-auf-fluechtlingsunterkunft-42646824.bild.html

  http://storage.novorosinform.org/cache/3/1/priyut_bezhencev.jpg/w644h387.jpg
 • Polka z Donbasu:
  ciężko było wszystko zostawić, czasem płaczę po nocach
  - Na Ukrainie byłam Polką, tutaj jestem Ukrainką. Pewnie, że czasem płaczę po nocach, czasem chcę spakować wszystko i wrócić, ale przecież marzyłam o przyjeździe do Polski od 10 lat - mówi WP Irena Karlova, polska lekarka z Donbasu. Jak tłumaczy, ciężko było wszystko zostawić na Ukrainie. - Przez rok była u mnie taka żałoba za światem, w którym mieszkałam, za tym statusem, który miałam (...) Robię to jednak dla siebie i dla swoich dzieci. Najmłodszy syn już nie mówi "u nas tam", on mówi "u nas tu" - opowiada Irena.Irena przyjechała na stałe do Polski, kiedy w Donbasie wybuchła wojna. Jednak z rodzinnym krajem swojej matki była związana od dawna. - Pierwszy raz przyjechałam do Polski około trzy lata temu, żeby odnaleźć swoje korzenie. Odnalazłam je bardzo szybko, bo mama tutaj się urodziła, więc wszystkie furtki już były otwarte - opowiada. Jak mówi, pierwszą rzeczą którą zrobiła po przyjeździe do Polski, było złożenie dokumentów potrzebnych do uznania ważności tytułów zawodowych i dyplomów uzyskanych na Ukrainie. - Bo jeżeli wracać, to wracać kimś. Nie ma co wracać z pustą ręką, prosić, siedzieć i czekać na coś - mówi Irena. - Na Ukrainie byłam lekarzem ze specjalizacją rehabilitacja medyczna, pracowałam na katedrze rehabilitacja medyczna, fizykoterapia, medycyna sportowa i wykładałam na akademii. Tutaj na razie jestem lekarzem stażystą - wyjaśnia.

  Jak mówi, z legalizacją pobytu w Polsce nie było problemu od początku, bo miała Kartę Polaka, co dało jej prawo do tego, żeby od razu dostać kartę pobytu stałego. - Teraz czekam już na obywatelstwo - dodaje.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polka-z-Donbasu-ciezko-bylo-wszystko-zostawic-czasem-placze-po-nocach,wid,17856489,wiadomosc.html
 • @trojanka 19:45:19
  http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/feuerwehrleute-loeschen-das-feuer-an-der-geplanten-notunterkunft-fuer-fluechtlinge-in-wertheim-47941384-42647094/2,w=650,c=0.bild.jpg
 • @zygmuntbialas 10:25:02
  Rzecz ciekawa Dania ogłosiła że nie przyjmie ani jednego " UCHODŹCY" i jakoś ich nikt pod pręgierzem nie stawia!!! Widać Dania to co innego, widać ma większą siłę przebicia i pluć sobie w kasze nie pozwoli. Na repatriacje Polaków ze wschodu brakowało i brakuje, dla biednych w kraju też, ale na przyjęcie muslimów będzie stać kraj dobrobytu i zieloną wyspę bo jak nie, to wstyd przed zagranicą i jeszcze wyda się, że nie jest tak jak głosi propaganda. Co dziwniejsze, że mnóstwa kłopotów upatrywano w "ściągnięciu uchodźców z Donbasu " przy założeniu ich polskiego pochodzenia, za to nie widzi się ich przy "islamskich uchodźcach " Kto tu kogo w " chuja ładuje ", skoro tak to jakie z kolei będą " zapomogi dla naszych najuboższych rodzin, z tą tezą z Kaczyńskim się w 100% zgadzam!!! Islamski fanatyzm przygotowuje się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.” Czy słowa Ali Agcy, skierowane do Jana Pawła II mają jakiś związek z muzułmańską nawałą? Co z tymi tysiącami młodych mężczyzn, szturmujących granicę Węgier czy Chorwacji, pokazujących znak "ummah"? Przecież to właśnie ich trzeba rozlokować w poszczególnych krajach JEWUE. Zgodnie z Koranem wspólnota islamska wyróżnia się spośród innych, a jej rozprzestrzenienie się jest ważnym celem islamu. Trzeba pamiętać, że w sercach wielu muzułmanów żyje pragnienie odbudowy wielkiego imperium islamskiego, które zaczyna się realizować poprzez zaludnienie naszego kontynentu. Victor Orban przewiduje, że do Europy napłynie nawet 100 milionów imigrantów.
 • @trojanka 14:28:36
  POlitycy PO żyli przez wiele lat jak pączki w maśle. Dziennikarska banda nie zadawała im trudnych pytań. W dzisiejszej rozmowie Kopacz z Kolendą, dziennikarka "ośmieliła się" zadać Kopacz kilka trudniejszych pytań i reakcja Kopacz była nerwowa i nieprzyjemna. Zarzuciła Kolendzie, że widocznie nie lubi PO, skoro zadaje takie pytania. Tuskomatoły są oderwane od rzeczywistości, a dziennikarska banda dała im to poczucie bezkarności. Ci reżimowi pismacy też są współwinni, że taka Kopacz nie wie co się w kraju dzieje i jak jest ona i jej kolesie postrzegani przez naród. Jedzie Pendolino w Polskę. Za pociągiem leci samolot, a w ciężarówkach jadą stoły, fotele, krzesła i dekoracja. Przecież to ludzi denerwuje i śmieszy. Czy Kopacz tego nie rozumie? Ale ona nie wejdzie w tłum nieznanych sobie osób, bo się boi, że ją oplują. Polacy nienawidzą PO, a z Kopacz kpią. To jest najgorsza rzecz jaka się może politykowi przytrafić. Kpina lub obojętność...
 • Na Krym wybierają się inwestorzy ze Szwajcarii i Woch.
  Interesuje ich inwestowanie w budownictwo i turystyke.
  http://storage.novorosinform.org/cache/2/7/lastochkino_gnezdo.jpg/w644h387.jpg

  http://www.novorosinform.org/news/id/37514
 • Zygmunt poniżej głos z Niemiec..Płoną domy, miejsca, hale sportowe szykowane dla "uchodźców"
  Alexmar : Meszkam w Niemczech od 30 lat i nigdy przedtem nie było tu takich problemów jakie są teraz. Ale to było do przewidzenia, bo co za dużo to niezdrowo. Media i politycy wykreowal sztuczną " kulturę powitania" i ileś tam Niemców dało się na to nabrać nie sądząc zapewne, że ilość emigrantów zacznie rosnąć tak lawinowo. Ale teraz, jak się wydaje, naczynie się przepełniło. Nikt nie chce czuć się obcy we własnym kraju a tak właśne zaczyna czuć się wiele Niemców. Jasne, że nie każdy pobiegnie podpalać domy dla azylantów, ale było do przewidzenia, że co bardziej zdeterminowani tak będą postępować. Sądzę też, że już wkrótce Europa się zradykalizuje, będzie więcej prawicowców, więcej narodowców, neonazistów itp. A zawdzięczać to będziemy tak głupim politykom jak Merkel i spółka. Oni po prostu stracili resztki rozsądku i oderwali od rzeczywistości.
 • Zygmunt
  JEWUE przecież zakładali naziści a jeszcze istnieje teoria, że sama Merkel to córka Hitlera! Jak dobrze się przyjrzeć rysom twarzy Angeli to rzeczywiście ma coś z Hitlera. Istnieją od dawna przypuszczenia, że Hitler nie popełnił samobójstwa, ale uciekł. Służby mu w tym pomogły. Więc jeśli sobie np. w Argentynie mieszkał, to jak najbardziej w latach 46 i pozniej mógł spłodzić obecną panią, podobieństwo jak najbardziej widoczne. A poza tym naziści byli pionierami metody in vitro, więc nawet gdyby zginął, w laboratoriach mrozaczków można było sporo wykorzystać :) Proszę zapoznać się z pracami Dr. Ratha, chyba jeszcze dostępne jego materiały na YT z polskimi napisami. "dr Rath kartel farmaceutyczny" tam będzie sporo o tym jak wielu Niemców uniknęło kary za zbrodnie wojenne i kto zakładał JEWUE...IG Farben 2 wojna światowa - wiele na ten temat napisano... https://www.youtube.com
 • @Kula Lis 62 19:53:12
  Uważam,że skandalem jest bezkarność i nieograniczony zakres kompetencji polskich polityków i urzędników.Nie ponoszenie konsekwencji za swoje decyzje!
  W podkomisjach sejmowych np. uchwala się ustawę , która okazuje się bublem i "wycieka " kilkadziesiąt mln złotych np. z akcyzy . I CO???? I NIC!!!!
  Nie uchwalone na czas prawo, powoduje ludzkie krzywdy a nawet śmierć na zawała, wylew czy samobójczą!! I CO?? I NIC?????
  Przykład ostatni!TV podaje w programie że emerytowi "zniknęło" 500 złotych przy wypłacie emerytury.Przerażony zaczął dochodzenie, bo żadnych kredytów nie zaciągał i na raty nic nie brał,.... i okazało się że oczywiście , a jakże ,w sądzie nie sprawdzono daty urodzenia i zamiast człowiekowi o tym samym nazwisku , podano komornikowi jego adres i zabrano za długi jemu 500 złotych jako I ratę.
  To nie koniec sprawy bo okazało się że tych pieniędzy NIKT MU NIE ODDA!!!!!!!
  Może wystąpić na drogę sądową, w celu odzyskania tych u k r a d z i o n y c h mu pieniędzy!!!!!!!!!
  Czyli może instytucja rządowa w Polsce, po prostu jakiemukolwiek człowiekowi w Polsce U K R A Ś Ć pieniądze z głodowej emerytury i koniec balu.Pieniędzy nie zobaczy , chyba że weźmie adwokata i założy sprawę sądową!!!!
  A nie że sędzia , który dopuścił tę decyzję ODDAJE ze swoich z nawiązką i przeprasza poszkodowanego!!!!
  Obywatel w Polsce jest śmieciem!!!!!!!
  Chyba że idą wybory i służy do obdzierania z niego podatków i jako muł do roboty na pasożyty!!!
  Natychmiast powinna być o d p o w i e d z i a l n o ś ć f i n a n s o w a posłów , członków rządu, urzędników za złe ustawy, niedopracowane prawo w Sejmie,za przekroczenia prawa nawet drogowego.
  Wtedy ten cały szlam by pomyślał zanim zgnoi następnego POLAKA!!!!!!
 • Zygmunt przeczytaj i przetłumacz.
  Extremistische Muslime auf Werbetour | Neue Westfälische - Mitte
  Die Bielefelder Salafisten nutzen viele Gelegenheiten, um für ihre extremistische Lesart des Islams zu werben. Samstags steht eine Jungmännergruppe vor Karstadt in der Fußgängerzone. Auch "Hilfsvereine" haben sie gegründet für ihre Zwecke. Zuletzt gab es Versuche, in Kontakt zu Flüchtlingen in den ... rozwiń całość
  http://www.nw.de/lokal/bielefeld/mitte/mitte/20573788_Expertin-Extremistische-Muslime-haben-Bielefeld-schon-unterwandert.html Zwangsprostitution in der HEAE? http://www.giessener-allgemeine.de/Home/Stadt/Uebersicht/Artikel,-Zwangsprostitution-in-der-HEAE-_arid,594005_regid,1_puid,1_pageid,113.html SCHWERE AUSSCHREITUNGEN IM ASYLHEIM SUHL https://mopo24.de/nachrichten/eskalation-im-asylbewerberheim-suhl-9954 Petitioning Wir fordern das Misstrauensvotum gegen Frau Merkel
  Sofortige Amtsenthebung Frau Merkels https://www.change.org/p/wir-fordern-das-misstrauensvotum-gegen-frau-merkel-sofortige-amtsenthebung-frau-merkels Expertin: Extremistische Muslime haben Bielefeld schon unterwandert http://www.nw.de/lokal/bielefeld/mitte/mitte/20573788_Expertin-Extremistische-Muslime-haben-Bielefeld-schon-unterwandert.html
 • To była wieś Żabunki!
  https://www.youtube.com/watch?v=ga2gb-fk8Cg&feature=player_embedded
 • bez komentarza....
  http://cs624117.vk.me/v624117738/4e47b/Zf3-C3OqorQ.jpg
 • Siedzi i czeka to też był jego dom!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=eJ1IXMWGyp8&feature=player_embedded
 • Psy wojny!
  https://www.youtube.com/watch?v=70HqEuiN7sg&feature=player_embedded
 • Ręce , które czynią cuda....ochrona zdrowia, transport, energetyka,górnictwo, budowa maszyn.....odin , dwa, tri ...i zasypiacie
  http://cs623821.vk.me/v623821470/4d4d3/-MWpdwj8eaM.jpg
 • Donbas ..to był jego dom...czeka....
  http://cs624731.vk.me/v624731094/43cb9/y2XUZk7vceA.jpg
 • To był jego dom...
  http://cs628720.vk.me/v628720741/1cbc0/L6J0aKFGeds.jpg
 • @trojanka
  W Brukseli słychać co dzień głosy, że powinniśmy być solidarni w sprawie uchodźców. A gdzie ta unijna Solidarność jeżeli chodzi np. o dopłaty dla polskich rolników? Dlaczego rolnicy ze starych państw JEWUE mają 2-3 razy większe dopłaty przy znacznie lepszym rozwoju i zarobkach. Gdzie jest ta solidarność jeśli chodzi o zarobki Polaków? Gdzie była solidarność jak nasze Stocznie były likwidowane, żeby nie mogły być konkurencją dla innych nie polskich stoczni w tym niemieckich? Gdzie była solidarność jak była stawiana rura po dnie naszego Bałtyku z pominięciem korzyści z tego tytułu dla Polski. Gdzie była ta solidarność w roku 39? i w roku 45 w Jałcie? TVP INFO zablokowało komentarze na temat imigrantów. Mafia PO , wprowadza cenzurę. To skandal co robi Pożółkła pomarszczona alkoholiczka i koślawy E.Peron 5ty Kopacz i PO/PSL. Oszukują Polaków a teraz cenzura. Ale wielki strach przed utratą koryta. Jeszcze tylko patrzeć jak Pożółkła pomarszczona alkoholiczka i koślawy E.Peron 5ty Kopacz ze swoją PO/PSL wprowadzi PPP(Policja Poprawności Politycznej) w sprawie imigrantów a jej działania będą skierowane przeciwko narodowi biorąc przykład z Niemiec, Francji tam już jest podział, imigranci mogą wszystko!!! A Złodziejka i Kłamczucha występuje i broni szarańcze zamiast zając się Polakami czy bezdomnymi i ludźmi biednymi. To jest po prostu skandal i kpina z Obywateli. Oglądałem wystąpienie pomarszczonej, pożółkłej alkoholiczki i koślawego E.Peronu 5go Kopacz. Stek frazesów i same kłamstwa. Nic od nas nie zależy, wszystko zależy od Berlina i Brukseli. Jedno zdanie było prawdziwe, mniej więcej brzmiało: "zadbamy o swoje interesy"
  PO zawsze dba o swoje interesy..."Jesteśmy częścią Europy i dzięki temu jesteśmy bezpieczni – powiedziała Pożółkła alkoholiczka i koślawy E.Peron 5ty Kopacz"... cóż za brawurowa wypowiedź ;-)) Poziom AMEBY. Chyba nawet lemingi się z tego śmieją ...Pożółkła pomarszczona alkoholiczko i koślawy E.Peronie 5ty Kopacz chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Zastanawiam się co się stanie jak do Europy przybędzie kolejny milion i następny, bo to pewne jak 2x2=4 tzw. uchodźców. Oj jestem bardzo ciekawy. Przecież już wszystko zdecydowane. Pożółkła pomarszczona alkoholiczka i koślawy E.Peron 5ty Kopacz zgodzi się na wszystkie propozycje- zarówno 32tys imigrantów w tej turze co cichcem przyklepała w lipcu będąc w Berlinie, jak i stałe obowiązkowe kwoty imigrantów co roku. Wczoraj w jednej z komercyjnych stacji radiowych Cezary Tomczyk zapowiedział, że Polska jest przygotowana na każdą liczbę uchodźców i "weźmie na klatę" wszystkie decyzje w tej sprawie. To o jakiej strategi negocjacyjnej mowa? To bezwarunkowa kapitulacja i spełnienie woli PE, KE i Merkel. Czemu żydzi wysyłają Islam do JEWUE, a sami zamknęli granicę z Syrią i budują mur na granicy z Izraelem? Pożółkła, pomarszczona alkoholiczka i koślawy E.Peron 5ty Kopacz ma tylu przyjaciół w Izraelu, to niech Michał Kamiński który do 18 lat mieszkał w Izraelu!!! niech namówi Grossa do przyjmowania uchodźców w Izraelu!!? Przedstawiam na koniec ulubione i powielane kłamstwo obecnego nierządu, to te mityczne 80-90 tysięcy Czeczenów, którym udzielono azylu w Polsce. Kilkakrotnie osoby wiarygodne podały, że było ich tylko 3-4 tysiące, część pojechała dalej na Zachód a część wróciła do siebie po zakończeniu działań zbrojnych.
 • Wkurzona Niemka..mówi jak jest.
  https://www.youtube.com/watch?v=YoEu0ljjbfw&feature=player_embedded
 • hhhaaa..dobre
  http://img.wiocha.pl/images/a/9/a9eb4b4cf9684480ed8fcda3a7130eca.jpg
 • mendia....
  http://img.wiocha.pl/images/c/9/c92b783b673cf3dd03b752eb6300bb14.jpg
 • ????
  http://img.wiocha.pl/images/6/3/631942cf904cbbd32ce70713dc2c329a.jpg
 • 100/100
  http://img.wiocha.pl/images/7/5/754d5369e4276612d2616750eb59306d.jpg
 • @Kula Lis
  Witaj nareszcie coś się ruszyło .Teraz to już z górki , pisałem że Rosja nadzoruje bazę a Tartusie .Ave Amigo. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-syria-wspolnie-zwalczaja-panstwo-islamskie-usa-sa-w-tarapatach
 • @trojanka 21:13:58
  To prawdziwa hańba i wstyd dla Europy propagować taką zakłamaną politykę kłamstwa i publikowania takich propagandowych artykułów wobec Europy i Europejczyków !!! Jaka jest prawda wszyscy wiemy Anglicy mają dość Muslim Patroli , Francuzi zamieszek na ulicach Skandynawowie Gwałtów na ich kobietach , Niemcy i Austriacy tego że mają mniej praw niż emigranci we własnym kraju , Grecy wybory i ich efekt widzimy Belgowie nie wspominam tam już szykują się do przejęcia władzy parlamentarnej i ustanowienia praw Szariatu..Wzywam Europe do solidarności i stanowczej postawy wobec kłamliwej nagonki medialnej przeciw bohaterskiemu Narodowi Węgierskiemu Europa Musi się Obudzić Tu i Teraz inaczej nasi wnukowie nie będę już mieli nad czym debatować... Takie dwie uwagi
  Jak ja przekraczam granice samolotem to muszę mieć paszport z odciskami palców, przekraczam granice w wyznaczonym punkcie na lotnisku, wyrzucam wszystkie butelki (niektóre płyny mogą być zapalnikiem do bomby) , moje bagaże są prześwietlane.
  A tutaj masa gości w wieku poborowym łazi po Europie jak chce, przekracza granice gdzie chce i kiedy chce, nie ma dokumentów, a plecakach może mieć wszystko - łącznie z bombą atomową
  I po drugie - jak kiedyś bodaj salezjanie zabrali młodzież do Afryki w pobliże ognisk Ebola to rejwach był taki w mediach, że narazili nasz naród na niebezpieczeństwo ściągnięcia śmiertelnej choroby, że hej
  A teraz w ogóle nie ma problemu chorób zakaźnych . No po prostu wszyscy imigranci są na wszelkie choroby zaszczepieni (np na chorobę Heine-Medina czyli polio) i są zdrowi (np nikt nie jest nosicielem Ebola) Niedawno rozmawiałem ze znajomym lekarzem, który pracował dla czerwonego krzyża. On właśnie podnosi problem chorób i wirusów, których nosicielami są migranci. I łapie się za głowę na głupotę unijnych polityków. Podobno są stosowne procedury na to, ale trzeba chcieć. Mnie zastanawia również, jak to jest możliwe że ci "uchodźcy" zgubili wszystkie dokumenty tożsamości, ale smartfonów nie zgubili? Ciekawe... napadli ich złodzieje i zwinęli im dokumenty a smartfony zostawili, czy jak? Poza tym to jakieś dziwne - niby w tacy umęczeni, z traumatycznymi przeżyciami, a strzelają sobie "selfie" z gębami radosnymi jakby byli na wczasach all inclusive... czy tak zachowują się ludzie, którzy musieli opuścić swe domy, zostawić najbliższych z świadomością, że prawdopodobnie nigdy już ich nie zobaczą, z niepewną przyszłością co ich czeka... ? Utok na Evropu https://www.youtube.com Kronika zagłady Niemiec
  https://treborok.wordpress.com
 • wkrótce w Warszawie....
  https://youtu.be/iKDsvpUpo7o
 • @trojanka 21:13:58
  http://media.wpolityce.pl/cache/8c/12/8c124ff5748091cb66f1b9a2b5f1aee3.jpg Wstrząsająca relacja z Węgier i ostrzeżenie dla Polski: "Nie możemy przyjmować młodych facetów upchniętych tutaj przez ISIS. To piąta kolumna!"...Jeszcze przed budową płotu, imigranci ogołocili rolnikom pola i sady. Doszło nawet do tego, że zabijali i zjadali napotkane zwierzęta. Doszło również do włamań
  — mówi portalowi wPolityce.pl Grzegorz Piątkowski ze Społecznego Komitetu STOP Nielegalnym Imigrantom, członek Polski Razem.
  wPolityce.pl: Niedawno wróciłeś z Węgier, gdzie byłeś świadkiem dramatycznych wydarzeń na terenach przygranicznych. Jak postrzegasz sytuację w tej części Europy?
  Grzegorz Piątkowski (Społeczny Komitet STOP Nielegalnym Imigrantom, Polska Razem): Wrażenie są tragiczne. Już na początku naszego pobytu w węgierskiej miejscowości Asotthalom, gdzie udałem się wraz z szefem naszego komitetu Wojciechem Cieślakiem, spotkaliśmy pięciu młodych Pakistańczyków, którzy zapytali nas po angielsku, gdzie są. Powiedzieli, że przyjechali do Europy, bo w ich państwie nie ma demokracji. Zgodzili się z nami rozmawiać pod warunkiem, że nie wydamy ich policji. Przystaliśmy na ten warunek. Niewiele im to jednak pomogło, bo postanowili pójść główną drogą do Budapesztu, gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Mogliśmy jednak zauważyć, że nie są żadnymi uchodźcami politycznymi, tylko przybyszami szukającymi w Europie lepszego życia.
  Spotkaliśmy się z burmistrzem Asotthalom Toroczkai László, który powiedział nam, że jeszcze przed budową płotu, imigranci ogołocili rolnikom pola i sady. Doszło nawet do tego, że zabijali i zjadali napotkane zwierzęta. Doszło również do włamań. Punktem krytycznym był moment, kiedy przybyło 100 przemytników ludzi. Na miejscu było zaledwie 5 policjantów i 30 członków obywatelskiego patrolu złożonego z mieszkańców. Ci ludzie zostali zaatakowani! Na szczęście sytuację udało się opanować, nikt nie zginął, ale było bardzo niebezpiecznie. Jak wygląda życie mieszkańców po tym incydencie?
  Da się zauważyć wyraźnie oznaki niepokoju. Widzieliśmy podkopy pod płotem i znaczki na domostwach, które informowały, że właściciele dysponują bronią i wideo monitoringiem. Przy granicy takie oznaczenia są niemal przy każdej posiadłości! Takiego najazdu jeszcze nigdy nie doświadczyli, bo właśnie tak traktują imigrantów – jako najeźdźców. W bardzo bliskiej odległości jest zamknięte przejście graniczne odgrodzone bramą, zasiekami, którego pilnują żołnierze z bronią długą wyposażeni w wozy pancerne. Burmistrz mówił nam, że państwo nie miało środków na dodatkową ochronę, ale mieszkańcy sami złożyli się na pickupa dla oddziałów obywatelskich, aby mieć możliwość patrolowania granicy. Można też spotkać patrole konne.
  Pospolite ruszenie?
  Można tak powiedzieć.
  Czy, poza wspomnianą grupką Pakistańczyków, mieliście styczność z imigrantami przybywającymi do Węgier?
  Po spotkaniu z burmistrzem sami zobaczyliśmy, jak 25 imigrantów wychodzi z lasów. Same chłopaki! Żadnej kobiety, starca, dziecka… Tylko młodzi mężczyźni w wieku „poborowym”. Nie sprawiali wrażenia pokojowo nastawionych, na szczęście szybko pojawiła się policja. Niestety nie pozwolono nam nagrywać tego zajścia kamerę. Na każdym kroku czuć ducha gotowości bojowej. Czy wyobrażasz sobie powtórkę z tego scenariusza w Polsce?
  Przedstawiciele think tanku powołanego przez Orbana ds. migracyjnych ostrzegali nas, że fala imigrantów ruszy teraz przez Rumunię, Słowację i Polskę do pozostałych państw. Nie chciałbym tego doświadczyć, ale jest to całkowicie możliwe. Skoro imigranci będą mieli jedyny szlak, a nasze granice są ogołocone, zaś Straż Graniczna kilka miesięcy temu została pozbawiona broni długiej – scenariusz jest gotowy. Warto pamiętać, że jesteśmy zewnętrzną granicą strefy Schengen. Między Przemyślem a Lwowem granica biegnie w polu, podobnie granica między Słowacją a Polską. Te granice są całkowicie niestrzeżone. Jak twoim zdaniem powinien zachować się polski rząd? Niektóre środowiska podkreślają, że powinniśmy przyjmować tylko tych uchodźców, którzy są nam bliscy kulturowo.
  Po pierwsze, mamy bliskich nam kulturowo Polaków z Donbasu. Po drugie, mamy Polaków w Kazachstanie, na Syberii, itd. Po trzecie, jeżeli chcielibyśmy przyjmować obcokrajowców, to mamy bliskich nam kulturowo Ukraińców z Donbasu, regionu ogarniętego wojną. Dopiero w dalszej kolejności mamy chrześcijan syryjskich. Tu jednak pojawiają się pewne problemy. W jednej parafii została przyjęta rodzina, a gdy okazało się, że będą musieli pracować, wyjechali do Niemiec. Musimy mieć świadomość, że ci ludzi nie zostaną w naszym kraju. Natomiast Polacy z państw dawnego ZSRR chcą tu żyć. Nie możemy przyjmować młodych facetów upchniętych tutaj przez ISIS. To piąta kolumna! Jeśli 1 proc. stanowią zamachowcy, to z tych 12 tys. będzie 120 osób. We Włoszech radykalnych islamistów jest już 5 proc. Mamy zatem już 600 osób, które mogą wysadzić się w warszawskim metrze, na krakowskich Balicach czy w autobusie pod Tarnowem. Musimy wzmocnić ochronę granic. Dobrym pomysłem byłaby reaktywacja KOP, który strzegłby granicy przed nielegalnymi imigrantami, wzmocnienie Straży Granicznej czy powołanie Obrony Terytorialnej – na Węgrzech działa to świetnie.
  Takie rozwiązania jednak kosztują…
  Policzyliśmy, że MON musiałby przeznaczyć na reaktywację KOP 500 mln zł, co stanowi niewielki wydatek zważywszy na 2 proc. PKB. Musimy pamiętać, że imigranci są czynnikiem całkowicie obcym. Nic nie umieją, nie znają języków, pożądają naszego socjalu, choć przecież gros z nich stanowią młodzi silni mężczyźni, którzy mogliby pracować lub walczyć. Często słyszymy, że Polacy też byli kiedyś uchodźcami i zostali przyjęci w Iranie. Zwróćmy jednak uwagę na archiwalne fotografie – widzimy kobiety i dzieci, mężczyźni walczyli na frontach II wojny światowej. My spotykaliśmy młodych, zdrowych, silnych mężczyzn. Widać to zresztą na zdjęciach, które z trudem przedostają się do mediów głównego nurtu, które nami manipulują, a często serwują kłamstwa w żywe oczy.
  Rozmawiał Aleksander Majewski... Ps....Na przykładzie naszych bratanków widać, że żarty się kończą...Szkoda że węgierska policja i wojsko nie użyło broni by zabić tych najeźdźców. Media kłamią i ogłupiają społeczeństwo, tu warto się zastanowić dlaczego? komu zależy by wepchnąć dzicz do UE, co się dzieje?Obrona terytorialna potrzebna od zaraz! Czas na formowanie OT...Była ale ktoś to rozwalił!!! Mendy z mainstreamu karmią nas głodnymi kawałkami o kobietach i dzieciach, a tymczasem 80% z nich to młode byczki w wieku poborowym. Media głównego ścieku i władze prowadząc taką krucjatę przeciwko przeciwnikom muzułmańskich imigrantów są winne zdrady i zbrodni na własnym narodzie i jako takie (produkujące fałszywy obraz sytuacji) powinny zostać osądzone!
 • Agonia III RP vis-a-vis samobójstwa zachodu...
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2015/09/imigranci.jpg Rządząca dziś światem zachodnim oligarchia finansowa, w mistrzowski sposób wykorzystuje nowoczesne środki komunikacji do zastąpienia zdrowego rozsądku, swoimi „prawdami”.

  Truizmem jest dziś stwierdzenie, że historia przyspiesza. Ten spodziewany efekt spowodowany jest tempem wymiany informacji, poglądów i propagandy we współczesnym wieku informacji.

  Dawniej komunikacja międzyludzka, zwłaszcza ta wychodzącą poza granice plemion czy państw, była bardzo wolna. Zwykły człowiek zdany był w znacznym stopniu, w rozwiązywaniu problemów i wypracowywaniu ocen, na swój intelekt. Korzystał więc z daru Stwórcy zwanego „zdrowym rozsądkiem”. Łacińskie powiedzenie potwierdza ten fakt następującą frazą: „Vox populi, vox Dei”.[i]

  Rządząca dziś światem zachodnim oligarchia finansowa, w mistrzowski sposób wykorzystuje nowoczesne środki komunikacji do zastąpienia zdrowego rozsądku, swoimi „prawdami”. Dla przykładu, grupy dobrze opłacanych agentów, pozujących na „dziennikarzy” CNN, BBC, itd., otumaniają miliony ludzi na całym świecie, którzy zamiast kierować się rozumem, wlepiają oczy w ekrany telewizorów, lub komputerów i w ten sposób „wyrabiają” sobie „poglądy” na wszystkie tematy.

  Międzynarodowa przestępcza ferajna udająca „zachodnie elity”, a wysługująca się oligarchii, wdraża wynikające z tych „poglądów” społeczne oczekiwania. Całość obrazu zamyka instytucjonalny kościół katolicki, oraz inne „związki wyznaniowe”, które skwapliwie, aczkolwiek dyskretnie, współpracują z tym systemem, w ramach sławetnego „porozumienia ponad podziałami”.

  Dynamizm przyspieszania procesów społecznych narasta gwałtownie. A ponieważ historia się również powtarza, w krótkim czasie mamy sposobność przeżywania setek lat dawniejszych wydarzeń. Jest to widowisko fascynujące, ale ponieważ nasza Ojczyzna odgrywa w tym spektaklu rolę największej ofiary, także bardzo zasmucające.

  Wszystko to, co dzieje się w świecie jest wynikiem precyzyjnego planu (NWO[ii]) od dawna wdrażanego przez oligarchię. Dopiero jego obecna, końcowa faza, jest w pełni zauważalna dla każdego normalnego człowieka. Ponieważ jednak w świecie zachodnim nie zostało już zbyt wielu normalnych ludzi, przeto proces ten posuwa się nadal bez większych sprzeciwów społecznych.

  Nowym zjawiskiem ( w swym obecnym ogromnym natężeniu) jest powtórka z „wędrówki ludów”. Europę szturmują setki tysięcy uciekinierów. Ich pojawienie związane jest z wieloma laty polityki Euroatlantyckiego Imperium Zła, jakim są Stany Zjednoczone i Unia Europejska. Militarna agresja na kraje bliskiego wschodu, czarnej Afryki i zachodniej Azji, spowodowała rozpad struktur państwowych na tym obszarze. Tworzone i wspierane potajemnie przez CIA organizacje terrorystyczne, takie jak Alkada[iii], czy ISIS[iv], dokańczają dzieła spustoszenia. Ludność zmuszona jest do ucieczki. Aby ułatwić jej dotarcie do Europy, Stany sponsorują siatkę przemytników, których przywódca, znany z nazwiska i miejsca pobytu, koordynuje z Libii całą operację. O dziwo, kiedy to, Saddam Hussein[v] stanowił „największe zagrożenie dla zachodniego pokoju i demokracji”, USA i sojusznicy nie zawahali się zniszczyć Iraku w celu odnalezienia tego „despoty” i jego likwidacji. Dziś, wiedząc wszystko o przemytnikach nie robią nic w celu likwidacji ich siatki.

  Obecna skala „wędrówki ludów” jest ciągle w powijakach. System funkcjonuje w ten sposób, że obecni uciekinierzy należą do najbogatszych w swych krajach. Bowiem cena przerzucenia jednego uciekiniera do Europy waha się w okolicach kilku tysięcy dolarów. Następną falę uchodźców stanowić będą członkowie rodzin tych, którym udało się dotrzeć do celu, a na których to koszty „eskapady” owi krewni się składali. Z oczywistych powodów będzie to fala wielokrotnie większa od obecnej. Ostatni dopełniający etap „wędrówki ludów” stanowić będą miliony biedoty, której nie stać na kilkutysięczne wydatki. Zapłacą oni odpowiednio mniej ( dyskont ilościowy), a przemytnicy zarobią dzięki ilości „klientów” a nie wysokiej cenie „usługi”. W tym momencie Europa będzie już całkowicie zdestabilizowana.

  Oczywiście Euroatlantyckie Imperium Zła gnębione jest też przez inne „plagi”. Od dawna obserwuje się zapaść gospodarczą związaną z tak zwaną „financjalizacją ekonomii”[vi]. Dziś cały finansowy system trzeszczy w szwach. Obserwujemy ogromną płynność kursów walut i cen surowców. Od ostatniego „czarnego poniedziałku”[vii] dotyczy to także kursów giełdowych. Wojna handlowa z Rosją dokańcza dzieła zniszczenia.

  Niestety wojna z Rosją odbywa się nie tylko na płaszczyźnie gospodarczej, ale również militarnej, jak na razie na odcinku ukraińskim. Tak więc Imperium Zła jest zagrożone: wojną nuklearną, katastrofą gospodarczą, rozpadem systemu finansowego, a co za tym idzie struktur administracyjnych, oraz zalewem emigranckiej dziczy. Czas pokaże czy oligarchowie mają w zanadrzu jeszcze inne „plagi”. Ale i obecnych wystarczy na zniszczenie społeczności Imperium. Zachodnia jego część w pełni zasługuje na taki los. Setki lat wyzysku słabszych nacji, kolonizacja Ameryki, z największym w historii ludobójstwem Indian, kolonialna eksploatacja całego globu, dwie straszliwe wojny światowe, hipokryzja, skrajny egoizm, bezduszność i brak jakichkolwiek zasad moralnych w pełni uzasadniają taki „wyrok historii”.

  Co jednak w tym wszystkim robi Polska? Kiedy nastąpił „złoty wiek kolonialny”, nasza Ojczyzna stała się de facto kolonią tych mocarstw, które „spóźniły się” na „pociąg kolonizatorów” i zmuszone były szukać swych kolonii w „bliskiej zagranicy”. Mam tu na myśli Niemcy, Rosję i Austrię.

  W obecnej erze neokolonialnej, w której byłe zamorskie posiadłości zachodu spełniają funkcję pół-kolonii, Polska została wtłoczona w struktury unijne, w których funkcjonuje na zasadach w pełni kolonialnych.

  Od zarania kolonii zwanej III RP, administrująca nią przestępcza ferajna zachodnich agentów, bez wahania wykonuje wszystkie, nawet najbardziej zbrodnicze polecenia swych mocodawców.

  Najważniejsze „osiągnięcia” to:

  -zniszczenie lub zrabowanie całej realnej gospodarki;

  -przejęcie praktycznie całego po-PRL-owskiego majątku nieruchomego (pozostały tylko lasy państwowe);

  -„reorganizacja” struktur administracji samorządowej, państwowej oraz systemu podziału administracyjnego państwa, tak by w maksymalnym stopniu stymulowany był rozwój pasożytniczej i przestępczej nadbudowy urzędniczej;

  -zniszczenie systemu edukacji, poprzez przystosowanie go do „norm unijnych”, dzięki którym produkuje jedynie ograniczonych umysłowo ignorantów;

  -demoralizacja młodego pokolenia poprzez promowanie w mediach zachodnich „wartości” i „kultury”.

  Wydawałoby się, że wystarczy tego do całkowitej zagłady społeczeństwa. Nędza i wynikająca z niej zapaść demograficzna oraz masowa emigracja, powinny w ciągu paru pokoleń rozwiązać całkowicie „polski problem”.

  Tego jednak oligarchom było za mało. Wepchnęli więc III RP w wojnę gospodarczą z Rosją, w której to Polska jest największym przegranym. Według oficjalnych danych unijnych, w liczbach absolutnych traci Ona ponad to co wielokrotnie większa gospodarka niemiecka[viii]:

  Countries potentially worst affected in terms of absolute value are:

  Lithuania (EUR 927 million in 2013);
  Poland (EUR 841 million);
  Germany (EUR 595 million);
  the Netherlands (EUR 528 million).
  Nawet powyższe „osiągnięcie” nie zadowoliło kolonizatorów. Nie mogąc doczekać się całkowitego opustoszenia terytorium III RP, zafundowali oni Polsce plan osiedlenia emigrantów z czarnej Afryki. Jako najdzikszy segment strumienia uciekinierów, powinni oni skatalizowąć ostateczny zanik etnicznej polskości pomiędzy Odrą a Bugiem. Dobrze wytresowane „polskie panie”[ix] [x] [xi] , nie będą już zmuszone do uganiania się po całej Unii za murzynami, Turkami, czy Arabami i u siebie na miejscu osiągną „awans cywilizacyjny, kulturowy i rasowy”.

  Aby jednak nie zaniedbać niczego, władcy wpychają jeszcze Polskę w bezpośrednią konfrontację militarną z Rosją. Na obecnym etapie wyraża się to w bezwarunkowym wsparciu politycznym, gospodarczym i militarnym, największego wroga Polski, jakim jest żydowsko-banderwoska Ukraina.

  Obawiając się jednak ewentualnego „altruizmu słowiańskiego” prezydenta Putina, któremu mógłby zadrżeć palec na cynglu wyrzutni rakietowych wymierzonych w Polskę, postanowili w połowie przyszłego roku rozmieścić na naszym terytorium sprzęt militarny NATO (USA)[xii]. Teraz „Hitler-Putin”, nie będzie już miał wyboru! Zmuszony będzie zniszczyć ten sprzęt, a co za tym idzie Polskę już w pierwszym etapie gorącego konfliktu.

  Katalog zbrodni popełniony na państwie i Narodzie Polskim jest tak ogromny, że wywołałby reakcję każdego w miarę normalnego społeczeństwa, trybunał stanu i stryczek dla przestępczych „elit”. Natomiast obywatele III RP w swej masie nadal popierają obecny „establishment”, czyli PO (reprezentujące interesy unijne/ niemieckie), oraz PiS (reprezentujący amerykańskie). Oczywiście, w ostatecznym rozrachunku, wszystkie one służą rządzącej oligarchii. Takiego ewenementu nie było w tysiącletniej historii naszego państwa. Ze względu na obecne wielkie tempo przemian, finału tej tragicznej historii doczekamy prawie wszyscy.
  Źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/agonia-iii-rp-vis-a-vis-samobojstwa-zachodu/
  [i] http://www.merriam-webster.com/dictionary/vox%20populi%20vox%20dei

  [ii] https://en.wikipedia.org/wiki/New_World_Order_%28conspiracy_theory%29

  [iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Al-Qaeda

  [iv] https://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_State_of_Iraq_and_the_Levant

  [v] https://en.wikipedia.org/wiki/Saddam_Hussein

  [vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Financialization

  [vii] https://www.washingtonpost.com/posteverything/wp/2015/08/25/the-truly-scary-thing-about-black-monday/

  [viii]www.europarl.europa.eu/RegData/…/IPOL_BRI(2014)536291_EN.pdf

  [ix] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/662066,

  [x] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/662581

  [xi] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/663161

  [xii] http://www.reuters.com/article/2015/08/27/us-usa-military-poland-idUSKCN0QW15L20150827

  Opublikowano za: http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/125243,agonia-iii-rp-vis-a-vis-samobojstwa-zachodu

  W KATEGORII: AKTUALNOŚCI
 • @trojanka
  Ave. :) http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Bd1APmOfXbARodQAANO25QDNrm2qL6uj.jpg
 • @Repsol 21:51:12
  Haaaaaaaaa...
  zorza ze stacji kosmicznej.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5nLHGs6utiY
 • Zygmunt.
  http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/440na300/fluechtlinge1fb.jpg Węgrzy ostrzegają!! Do Europy zmierza nawet 35 milionów muzułmanów!!! Skala zjawiska: ryzyko wojny...Polskie media starają się zbytnio nie eksponować szokującej prognozy węgierskiego MSZ. Szef węgierskiej dyplomacji Péter Szijjártó, oświadczył, że do Unii Europejskiej zmierza nawet 35 milionów osób.

  Inwazja na Europę stała się faktem jednak Europejczycy nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego co się dzieje i żyją w błogim przeświadczeniu, że jest to jakiś kryzys humanitarny. Utwierdzają ich w tym media, które zamiast raportować o postępach islamskiej inwazji opowiadają jakieś banialuki o schorowanych ludziach, kobietach i dzieciach. Politycy z Unii Europejskiej kłócą się o to gdzie realokowwać 120 tysięcy islamistów znajdujących się już w krajach unijnych, 600 tysięcy następnych czeka na przydział, a jeśli wierzyć węgierskiemu MSZ wkrótce będą to miliony.

  Europa padła ofiarą wojny hybrydowej. Islamskie masy to odpowiednik "zielonych ludzików", którzy zajęli ostatnio Krym i odwojowali Donbas. Jednak tamten konflikt, mimo elementów wojny hybrydowej, szybko przekształcił się w wojnę konwencjonalną z frontem i artylerią, a w przypadku ataku ISIS, który obserwujemy może nigdy do tego nie dojść. Przejęcie kontynentu odbywa się poprzez wielką płodność, gwałty, a teraz zapewne dojdą liczne akty terroru. http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/400naszerokoscbeztxt/images/-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B51.jpg Kilka dni temu grecka policja przechwyciła kontener z rzekomą pomocą humanitarną dla uchodźców, który był pełen broni i amunicji. Można sobie tylko wyobrażać ile takich kontenerów z bronią dotarło skutecznie w ręce komórek terrorystycznych Kalifatu w Europie. Wkrótce sprawy mogą przybrać zupełnie inny obrót. http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/400naszerokoscbeztxt/images/-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B52.jpg Bez cienia przesady można porównywać tą nawałę do inwazji tureckiej, którą nasi dzielni przodkowie odpierali przynajmniej kilkukrotnie, pozwalając chrześcijaństwu na zachowanie swojej tożsamości. Tym razem jednak Europy nie uratujemy, a nasza pozycja jako niesuwerennego kraju podległego Brukseli powoduje, że można z nami zrobić wszystko i jak będzie trzeba to Niemcy nakażą osiedlenie w Polsce kilku milionów islamistów. Nie jest to obecnie wcale nieprawdopodobny przypadek.  Polska bierze mniej więcej 7,5% puli obecnych 120 tysięcy uchodźców czekających na rozdysponowanie. Zakładając zachowanie obecnych proporcji tak zwanych kwot uchodźców przymusowo przydzielanych krajom członkowskim, przy 35 milionach osób będzie to już 2,6 miliona islamistów. Nikt nie wie ilu z nich to żołnierze z ISIS, a 75% uchodźców to młodzi mężczyźni w wieku poborowym. Tylko jeden na pięciu to Syryjczyk, a i tych z paszportem syryjskim trudno traktować jako Syryjczyków, bo dokument taki kosztuje 850 dolarów i ISIS mogło sobie kupić 50 tysięcy paszportów dla swoich żołnierzy przerzucanych do Europy.

  Zszokowani Węgrzy budują zasieki wzdłuż całej swojej granicy z Serbią i Chorwacją. Węgrzy mają pretensje do Serbów,, którzy nic nie zrobili aby zatrzymać tę nawałę. Co więcej serbscy policjanci stali i patrzyli się gdy atakowani byli policjanci węgierscy. Wczoraj doszło też do incydentów na granicy chorwacko-węgierskiej. Nie widać końca tego islamskiego potopu.

  Węgrzy twierdzą, że wszystko to co obserwujemy obecnie w Europie to zaplanowana akcja. Dają do zrozumienia, że stoją za tym islamscy radykałowie, którzy podczas zamieszek kierowali ludźmi za pomocą megafonów nawołując po arabsku i po angielsku. http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/imagecache/400naszerokoscbeztxt/images/COZKk_lUEAArwke.jpg%20large.jpg Nie wygląda na to, żeby lewicowa Europa mogła się przebudzić i właściwie ocenić ryzyko sytuacji. Główni władcy Unii Europejskiej są niestety tak zafiksowani na zniszczeniu chrześcijaństwa i państw narodowych, że zgadzają się na islamską inwazję żyjąc złudzeniami, że uda się to opanować obdarowując islamistów pieniędzmi i mieszkaniami. To jednak tylko oddala w czasie nieuchronną konfrontację militarną z najeźdźcami. https://youtu.be/WXKXBoK4Krw Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegrzy-ostrzegaja-europy-zmierza-nawet-35-milionow-muzulmanow
 • @Kula Lis 62 22:04:19
  Dla przypomnienia niech Usraelici ich zabierają do siebie , wywołali konflikt teraz niech ponoszą jego konsekwencje .Ave. : http://wolna-polska.pl/wiadomosci/obama-wspiera-isis-kwota-500-milionow-dolarow-2014-07?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=obama-wspiera-isis-kwota-500-milionow-dolarow
 • Niemcy: epidemia gwałtów popełnianych przez imigrantów.....
  Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie „Westfalen-Blatt”, policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej.
  W ośrodku dla uchodźców/imigrantów w Monachium mężczyźni stanowią około 80%… według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk) … cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro.
  Policja w bawarskim mieście Mering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia „nieporozumień”.
  „Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach” — polityk bawarski, cytowany w „Die Welt”.
  Rajd policyjny na ośrodek dla uchodźców w Monachium odkrył, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.
  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn.
  Według informacji niemieckich organizacji pomocy społecznej, które mają wiedzę z pierwszej ręki, w ośrodkach dla uchodźców w Niemczech rośnie liczba kobiet i młodych dziewcząt, które są gwałcone, doznają napaści seksualnych, a nawet są zmuszane do prostytucji przez mężczyzn starających się o azyl.

  Wiele gwałtów zdarza się w ośrodkach, w których przebywają zarówno mężczyźni, jak kobiety, gdzie – z powodu braku miejsca – władze niemieckie zmuszają tysiące imigranckich mężczyzn i kobiet do dzielenia tych samych pomieszczeń sypialnych oraz łazienek.

  Kobiety i dziewczęta w niektórych ośrodkach żyją w tak niebezpiecznych warunkach, że opisuje się je jako „zwierzynę łowną”, która musi ustawicznie bronić się przed muzułmańskimi drapieżnikami. Pracownicy społeczni mówią jednak, że wiele ofiar, obawiając się odwetu, zachowuje milczenie.

  Równocześnie rośnie liczba kobiet niemieckich w miastach w całych Niemczech, zgwałconych przez starających się o azyl mężczyzn z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Władze niemieckie i media krajowe bagatelizują wiele tych przestępstw, przypuszczalnie dlatego, by uniknąć podsycania nastrojów anty-imigracyjnych.

  18 sierpnia koalicja czterech organizacji pracowników społecznych i grup praw kobiet wysłała dwustronicowy list do przywódców partii politycznych w parlamencie w Hesji, kraju w środkowozachodnich Niemczech, ostrzegając ich o pogorszeniu sytuacji kobiet i dzieci w ośrodkach dla uchodźców. W liście napisano:

  „Ciągle rosnący napływ uchodźców skomplikował sytuację kobiet i dziewcząt w ośrodku przyjmującym w Giessen (HEAE) i jego filiach.

  Praktyka dostarczania kwater w dużych namiotach, brak odrębnych dla obu płci urządzeń sanitarnych, brak możliwości zamknięcia kwatery, brak bezpiecznego schronienia dla kobiet i dziewcząt – by wymienić tylko kilka czynników przestrzennych – podnosi narażenie kobiet i dzieci w HEAE. Ta sytuacja jest na rękę mężczyznom, którzy przypisują kobietom podrzędną rolę i traktują samotnie podróżujące kobiety jako ‚zwierzynę łowną’.

  Wynikiem są liczne gwałty i napaści seksualne. Otrzymujemy także coraz większą liczbę informacji o zmuszaniu do prostytucji. Musimy podkreślić: to nie są izolowane przypadki.

  Kobiety informują, że zarówno one, jak i dzieci, są gwałcone i są przedmiotem napaści seksualnych. W rezultacie wiele kobiet śpi w swoim dziennym ubraniu. Kobiety regularnie informują o tym, że nie używają w nocy toalet z powodu niebezpieczeństwa gwałtu i rabunku po drodze do urządzeń sanitarnych. Także w środku dnia przechodzenie przez obóz jest dla wielu kobiet przerażające.

  Wiele kobiet – w dodatku do ucieczki przed wojną lub wojną domową – ucieka także z powodów związanych z płcią, włącznie z groźbą przymusowego małżeństwa lub okaleczenia genitaliów. Te kobiety są szczególnie zagrożone, zwłaszcza, jeśli uciekły same lub ze swoimi dziećmi. Nawet jeśli są w towarzystwie męskiego krewnego lub znajomego, nie zawsze zapewnia to ochronę przed przemocą, ponieważ może to prowadzić do specyficznej zależności i wykorzystywania seksualnego.

  Większość kobiet doświadczyła wielu traumatycznych przeżyć w kraju swojego pochodzenia i podczas ucieczki. Są one ofiarami przemocy, porwań, tortur, gwałtów i wymuszeń – czasami trwających przez lata.

  Uczucie, że dotarły tutaj – do bezpieczeństwa – i będą mogły poruszać się bez strachu, jest dla wielu kobiet darem… Dlatego prosimy was… dołączcie do naszego wezwania o natychmiastowe założenie chronionych kwater (zamkniętych mieszkań lub domów) dla kobiet i dzieci, które podróżują same…

  Te kwatery muszą być tak wyposażone, by mężczyźni nie mieli dostępu do pomieszczeń dla kobiet, za wyjątkiem pracowników służb ratowniczych i bezpieczeństwa. W dodatku sypialnie, pomieszczenia dzienne, kuchnia i urządzenia sanitarne muszą być połączone i tworzyć samodzielną całość – a więc z dostępem wyłącznie przez dające się zamknąć i monitorować drzwi do budynku lub mieszkania”.

  Po tym jak kilka blogów (tutaj, tutaj i tutaj) zwróciło uwagę na ten list, LandesFrauenRat (LFR) Hessen, grupa kobieca, która najpierw ogłosiła ten politycznie niepoprawny dokument na swojej stronie internetowej, usunęła go 14 września, nie dając żadnych wyjaśnień.

  Problem gwałtów i napaści seksualnych w niemieckich ośrodkach dla uchodźców jest problemem ogólnokrajowym.

  W Bawarii, według grup praw kobiet, kobiety i dziewczęta umieszczone w schronisku dla uchodźców w Bayernkaserne, byłej bazie wojskowej w Monachium, są codziennie gwałcone i zmuszane do prostytucji. Chociaż są tam odrębne sypialnie dla mężczyzn i kobiet, drzwi nie można zamknąć i mężczyźni kontrolują dojście do urządzeń sanitarnych.

  W schroniskach mężczyźni stanowią około 80% uchodźców/migrantów, według danych radia bawarskiego (Bayerischer Rundfunk), które informuje, że cena za seks ze starającą się o azyl kobietą wynosi dziesięć euro. Pracownik społeczny w ten sposób opisuje sytuację: „Jesteśmy największym burdelem w Monachium”.

  Policja twierdzi, że nie ma żadnych dowodów, iż gwałty mają miejsce, chociaż rajd policyjny na ten obiekt ujawnił, że strażnicy zatrudnieni, by zapewnić bezpieczeństwo, sprzedawali narkotyki i broń, i przymykali oczy na prostytucję.

  28 sierpnia, 22-letni Erytrejczyk, który starał się o azyl, został skazany na rok i osiem miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 30-letniej Kurdyjki z Iraku w schronisku dla uchodźców w bawarskim mieście Höchstädt. Otrzymał łagodną karę dzięki staraniom jego adwokata, który przekonał sędziego, że sytuacja oskarżonego w schronisku jest beznadziejna: „Już od roku siedzi on tam i rozmyśla – o nicości”.

  26 sierpnia 34-letni starający się o azyl mężczyzna próbował zgwałcić 34-letnią kobietę w pralni ośrodka dla uchodźców w Stralsund, mieście położonym nad Morzem Bałtyckim.

  6 sierpnia policja ujawniła, że 13-letnia dziewczynka muzułmańska została zgwałcona przez innego azylanta w ośrodku dla uchodźców w Detmold, mieście w środkowozachodnich Niemczech. Dziewczynka i jej matka uciekły z ojczyzny, by uniknąć kultury przemocy seksualnej; jak się okazuje, mężczyzna, który zgwałcił tę dziewczynkę, pochodzi z jej kraju.

  Chociaż ten gwałt miał miejsce w lipcu, policja zachowała milczenie przez niemal trzy miesiące, dopiero media lokalne opublikowały wiadomość o tym przestępstwie. Według komentarza redakcyjnego w gazecie „Westfalen-Blatt”, policja odmawia publicznego informowania o przestępstwach popełnianych przez uchodźców i migrantów, ponieważ nie chcą wzmacniać argumentów krytyków masowej imigracji.

  Szef policji, Bernd Flake, odparł, że milczenie miało na celu ochronę ofiary. „Będziemy kontynuować tę politykę [nie informowania publiczności], kiedy przestępstwa są popełniane w ośrodkach dla uchodźców” – powiedział.

  Podczas weekendu w dniach 12-14 czerwca 15-letnia dziewczynka przebywająca w ośrodku dla uchodźców w Habenhausen, dzielnicy w północnym mieście Bremen, była wielokrotniegwałcona przez dwóch mężczyzn starających się o azyl. Ośrodek ten opisano jako „dom horrorów” z powodu wzrastającej przemocy między rywalizującymi gangami młodzieży z Afryki i Kosowa. W ośrodku tym przebywa 247 starających się o azyl, a ma on pojemność na 180, ze stołówką na 53 osoby.

  Tymczasem coraz częstsze staje się gwałcenie kobiet niemieckich przez azylantów. Poniżej kilka wybranych wypadków tylko z 2015 r.:

  11 września, w pobliżu schroniska dla uchodźców w bawarskim mieście Meringniezidentyfikowany „ciemnoskóry mężczyzna, mówiący łamanym niemieckim” zgwałcił 16-letnią dziewczynkę. Zaatakował ją, kiedy szła do domu ze stacji kolejowej.

  13 sierpnia policja aresztowała dwóch starających się o azyl mężczyzn z Iraku w wieku 23 i 19 lat za zgwałcenie niemieckiej 18-letniej dziewczyny za podwórkiem szkolnym w Hamm, mieście w Nadrenii Północnej-Westfalii.

  26 lipca 14-chłopiec został napadnięty seksualnie w toalecie regionalnego pociągu wHeilbronn, mieście w południowozachodnich Niemczech. Policja poszukuje „ciemnoskórego” mężczyznę w wieku 30 lub 40 lat, który ma „wygląd arabski”. Także 26 lipca 21-letni mężczyzna z Tunezji, który stara się o azyl, zgwałcił 20-letnia kobietę w dzielnicy Dornwaldsiedlung wKarlsruhe. Policja utrzymywała to przestępstwo w tajemnicy do 14 sierpnia, kiedy lokalna gazeta opublikowała tę historię.

  9 czerwca dwóch starających się o azyl Somalijczyków w wieku 20 i 18 lat skazano na siedem i pół roku więzienia za zgwałcenie 21-letniej Niemki w Bad Kreuznach, mieście w Nadrenii-Palatynacie, 13 grudnia 2014 r.

  5 czerwca 30-letni azylant z Somalii nazwany „Ali S” został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 20-letniej kobiety w Monachium. Ali odsiedział poprzednio siedmioletnią karę za gwałt i był na wolności od zaledwie pięciu miesięcy zanim zaatakował znowu. W celu ochrony tożsamości Alego S, gazeta monachijska pisała o nim pod bardziej poprawnym politycznie imieniem „Joseph T.”

  22 maja 30-letni Marokańczyk został skazany na cztery lata i dziewięć miesięcy więzienia za próbę zgwałcenia 55-letniej kobiety w Dreźnie. 20 maja 25-letni Senegalczyk starający się o azyl został aresztowany po próbie zgwałcenia 21-letniej Niemki na Stachus, dużym placu w centralnym Monachium.

  16 kwietnia 21-letni starający się o azyl Irakijczyk został skazany na trzy lata i dziesięć miesięcy więzienia za zgwałcenie 17-letniej dziewczyny podczas festiwalu w bawarskim mieście Straubingw sierpniu 2014 r. 7 kwietnia, 29-letni azylant został aresztowany za próbę zgwałcenia 14-letniej dziewczynki w mieście Alzenau.

  17 marca dwóch starających się o azyl mężczyzn z Afganistanu w wieku 19 i 20 lat zostałoskazanych na pięć lat więzienia za „wyjątkowo odrażający” gwałt na 21-letniej Niemce wKirchheim, mieście w pobliżu Stuttgartu, 17 sierpnia 2014 r.

  11 lutego 28-letni starający się o azyl z Erytrei został skazany na cztery lata wiezienia za zgwałcenie 25-letniej Niemki w Stralsund nad Morzem Bałtyckim w październiku 2014 r.

  1 lutego 27-letni starający się o azyl mężczyzna z Somalii został aresztowany po próbie zgwałcenia kobiety w bawarskim mieście Reisbach.

  16 stycznia 24-letni imigrant marokański zgwałcił 29-letnią kobietę w Dreźnie.

  Dziesiątki innych wypadków gwałtu i usiłowania gwałtu – wypadków, w których policja poszukuje zagranicznych sprawców (policja niemiecka często mówi o nich jako o Südländer czyli „południowcach”) — pozostaje nierozwiązana. Poniżej jest tylko częściowa lista z sierpnia 2015 r.:

  23 sierpnia „ciemnoskóry” mężczyzna próbował zgwałcić 35-letnią kobietę w Dortmundzie. 17 sierpnia trzech „południowców” próbowało zgwałcić 42-letnią kobietę w Ansbach. 16 sierpnia „południowiec” zgwałcił kobietę w Hanau.

  12 sierpnia „południowiec” próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w Hannowerze. Także 12 sierpnia „południowiec” obnażył się przed 31-letnią kobietą w Kassel. Policja mówi, że podobny incydent zdarzył się w tym samym miejscu 11 sierpnia.

  10 sierpnia pięciu mężczyzn „pochodzenia tureckiego” próbowało zgwałcić dziewczynkę wMönchengladbach. Także 10 sierpnia „południowiec” zgwałcił 15-letnią dziewczynkę wRinteln. 8 sierpnia „południowiec” próbował zgwałcić 20-letnią kobietę w Siegen.

  3 sierpnia mężczyzna z „Afryki północnej” zgwałcił siedmioletnią dziewczynkę w biały dzień w parku w Chemnitz, mieście w Niemczech wschodnich. 1 sierpnia „południowiec” próbowałzgwałcić 27-letnią kobietę w Stuttgarcie.

  Tymczasem ostrzega się rodziców, by pilnowali swoich córek. Policja w bawarskim mieścieMering, gdzie 11 września zgwałcono 16-letnią dziewczynę, wydała ostrzeżenie dla rodziców, by nie pozwalali dzieciom samym wychodzić na dwór. Doradzali także kobietom, by nie chodziły same na stację kolejową z powodu bliskości schroniska dla uchodźców.

  W bawarskim mieście Pocking, administratorzy Wilhelm-Diess-Gymnasium ostrzegli rodziców, by nie pozwalali córkom na noszenie odsłaniającej odzieży w celu uniknięcia „nieporozumień” z 200 uchodźcami muzułmańskimi, zakwaterowanymi tymczasowo w budynku obok szkoły. List stwierdzał:

  „Obywatele syryjscy są głównie muzułmanami i mówią po arabsku. Uchodźcy mają własną kulturę. Ponieważ nasza szkoła jest w bezpośrednim sąsiedztwie ich miejsca pobytu, skromne ubranie powinno być noszone w celu uniknięcia niezgody. Góra lub bluzki z dekoltem, krótkie szorty lub minispódniczki mogą prowadzić do nieporozumień”.

  Miejscowy polityk, cytowany przez gazetę „Die Welt”, powiedział:

  „Kiedy muzułmańscy, nastoletni chłopcy idą basen na świeżym powietrzu, są porażeni, kiedy widzą dziewczyny w bikini. Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy. Naturalnie rodzi to strach”.

  Przewaga muzułmańskich mężczyzn wśród uchodźców/migrantów napływających do Niemiec, jest paliwem wzrostu przestępstw seksualnych w tym kraju. http://www.gatestoneinstitute.org/pics/large/1250.jpg Z 411 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do UE morzem w tym roku, 72% to mężczyźni. Powyżej, kilku z setek migrantów, którzy przybyli do Monachium 12 września 2015 r.
  W sierpniu do Niemiec przybyło rekordowe 104 460 osób starających się o azyl, podnosząc całą sumę przybyłych w pierwszych ośmiu miesiącach 2015 r. do 413 535. Oczekuje się, że Niemcy przyjmą w sumie 800 tysięcy uchodźców i migrantów w tym roku, co stanowi czterokrotny wzrost w stosunku do roku 2014.

  Co najmniej 80% przybywających uchodźców/migrantów jest muzułmanami, według niedawnego oszacowania Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech (Zentralrat der Muslime in Deutschland, ZMD), muzułmańskiej grupy parasolowej z siedzibą w Kolonii.

  Ludzie starający się o azyl są w przytłaczającej większości mężczyznami. Z 411 567 uchodźców/migrantów, którzy przybyli do Unii Europejskiej morzem w tym roku, 72% to mężczyźni, 13% kobiety i 15% dzieci, według kalkulacji Agendy ds. Uchodźców ONZ. Informacja o płci przybywających drogą lądową pozostaje niedostępna.

  Spośród starających się o azyl, którzy przybyli do Niemiec w 2014 r., 71,5% osób w wieku 16 do 18 lat to mężczyźni; 77,5% w grupie wiekowej 18-25 to mężczyźni; jak też 73,5% w grupie wiekowej 25 do 30 lat, według niemieckiej statystyki migracji. Nie ma jeszcze danych za rok 2015.

  autor: Soeren Kern
  19 wrzesień 2015

  Oryginał angielski: Germany: Migrants’ Rape Epidemic
  Tłumaczył: Małgorzata Koraszewska

  http://pl.gatestoneinstitute.org/6534/niemcy-gwaltow-imigrantow Ps...Na co więc czekają Niemcy?. Tych "uchodźców" trzeba wypędzać skąd przyszli, w przypadku przestępstw zabijać, tak jak to robi policja amerykańska. Ciągle to piszę. Niemcy powinni wprowadzić prawo, że każdy imigrant dokonujący przestępstwa typu gwałt, napad, pobicie powinien być zastrzelony przez policje na miejscu!!!
 • Uchwała Dumy Państwowej o Katyniu Posted by Marucha w dniu 2015-09-20 (niedziela)
  Przy każdej okazji obchodzenia rocznic 17 września (agresja ZSRR na wschodnią Polskę) i 5 marca (rozkaz Stalina o rozstrzelaniu polskich oficerów) pojawiają się u nas głosy o konieczności ustalenia „prawdy o Katyniu”.

  Niektóre środowiska pisowskie organizują pikiety pod Ambasadą Rosji domagając się „prawdy”. Te same środowiska są jednak obojętne na fakt, że inne państwo na Wschodzie – Ukraina – nie tylko nie uznało prawdy o Wołyniu, ale w dodatku uznała zbrodniarzy za bohaterów.

  Ponieważ pamięć ludzka jest krótka, przypominamy dzisiaj, w dniu 17 września, uchwałę Dumy Państwowej Rosji o zbrodni katyńskiej. Jest ona prawie nieznana w Polsce, gdyż media, zajmujące się podsycaniem wrogości do Rosji nie były zainteresowane w jej nagłośnieniu. Uchwałę przegłosowane ogromną większością głosów 342, przy 57 przeciwnych na. Oto tekst uchwały:

  „Siedemdziesiąt lat temu rozstrzelano tysiące polskich obywateli, którzy byli przetrzymywani w łagrach dla jeńców wojennych NKWD ZSRR, a także w więzieniach zachodnich obwodów Ukraińskiej SRR i Białoruskiej SRR.

  W oficjalnej propagandzie radzieckiej odpowiedzialność za tę zbrodnię, którą zbiorczo nazwano tragedią katyńską, przypisywano nazistowskim zbrodniarzom. Wersja ta przez długie lata była przedmiotem utajonych, co nie znaczy, że mniej zażartych dyskusji w społeczeństwie radzieckim, i niezmiennie wywoływała gniew, obrazę i nieufność narodu polskiego.

  Na początku lat 90. nasz kraj wykonał ważne kroki na drodze do wyświetlenia prawdy o tragedii katyńskiej. Uznano, że masowa zagłada polskich obywateli na terytorium ZSRR w czasie II wojny światowej była aktem przemocy ze strony totalitarnego państwa, które poddało represjom także setki tysięcy ludzi radzieckich za przekonania polityczne i religijne, według społecznych i innych kryteriów.

  Opublikowane materiały, które przez wiele lat były przechowywane w tajnych archiwach, nie tylko ujawniają skalę tej strasznej tragedii, lecz także dowodzą, iż zbrodnia katyńska została dokonana z bezpośredniego rozkazu Stalina i innych radzieckich przywódców.

  Potępiając terror i masowe prześladowanie obywateli swojego kraju i obywateli innych państw jako będące nie do pogodzenia z ideą prymatu prawa i sprawiedliwości, Duma Państwowa Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej wyraża głębokie współczucie wszystkim ofiarom nieuzasadnionych represji, ich rodzinom i bliskim.

  Kopie wielu dokumentów, które przechowywano w zamkniętym archiwum Biura Politycznego KC KPZR, już przekazano polskiej stronie. Deputowani do Dumy Państwowej są przekonani, że te praca powinna być kontynuowana. Należy dalej badać archiwa, weryfikować listy zabitych, przywracać dobre imię tych, którzy zginęli w Katyniu i innych miejscach, wyjaśniać wszystkie okoliczności tragedii.

  Dzieląc smutek z polskim narodem, deputowani do Dumy Państwowej pamiętają, że Katyń jest tragicznym miejscem również dla naszego kraju. W dołach katyńskich spoczywają tysiące radzieckich obywateli, zgładzonych przez reżim stalinowski w latach 1936-38. To właśnie na nich ćwiczono technologię masowych morderstw, którą później w tym samym miejscu zastosowano w stosunku do polskich jeńców wojennych. Obok znajdują się też mogiły radzieckich jeńców, rozstrzelanych przez hitlerowskich katów w latach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

  Nasze narody zapłaciły ogromną cenę za zbrodnie totalitaryzmu. Stanowczo potępiając reżim, który gardził prawami i życiem ludzi, deputowani do Dumy Państwowej w imieniu narodu rosyjskiego wyciągają przyjazną dłoń do narodu polskiego. Wyrażają też nadzieję na początek nowego etapu w stosunkach między naszymi krajami, które będą rozwijać się na gruncie demokratycznych wartości.

  Osiągnięcie takiego rezultatu będzie najlepszym pomnikiem ofiar katyńskiej tragedii, które z wyczerpującą oczywistością zrehabilitowała już sama historia, żołnierzy-czerwonoarmistów poległych w Polsce i radzieckich żołnierzy, którzy oddali życie za jej wyzwolenie spod hitlerowskiego nazizmu”.

  Moskwa, 26 listopada 2010 roku
  Przewodniczący Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej
  http://mysl-polska.pl
  https://marucha.wordpress.com/2015/09/20/uchwala-dumy-panstwowej-o-katyniu/
  komentarz.


  MatkaPolka said
  2015-09-20 (niedziela) @ 13:45:35
  Jeszcze o zbrodni katyńskiej i czego nie powiedział Putin

  Katyń, a ostatnio „Smoleńsk”, stał się punktem węzłowym „polskiej” polityki wschodniej, preparowania antyrosyjskich nastrojów wśród Polaków, miażdżenia świadomości, niedopuszczenia do zbliżenia Polski i Polaków z Rosją – wielkim sąsiadującym słowiańskim mocarstwem.

  Tak wiec uchylmy kilka rąbków tajemnicy – tej tragicznej wciąż nie do końca wyjaśnionej sprawy.

  KATYŃ

  Putin: “….Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział:

  „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu? Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą oni tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, autor: Albin Siwak. Tom III, str 286)
  https://i1.wp.com/gazetawarszawska.eu/wp-content/uploads/2012/09/Bez-strachu-TIII.jpg

  Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.

  PIS-dzielce – Oni wciąż domagają się „wyjaśnienia” zbrodni w Katyniu, uznania jej za ludobójstwo i zlikwidowania państwa Rosja]

  Breżniew o żydach, jako sprawcach mordu katyńskiego.
  Fragment książki “Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, autor: Albin Siwak. Tom 1, str 90, Warszawa 2009.

  „Wiedziałem, mówił Gierek, że Gomułka rozmawiał na temat Katynia już z Chruszczowem. Zapytałem Breżniewa, co myśli o tym, że należałoby wyjawić tę sprawę i powiedzieć światu, a szczególnie Polakom, prawdę. Wtedy Breżniew powiedział:

  «Ja już tyle powiedziałem na Berię i Żydów, że więcej nie mogę. Oni na świecie mają duże wpływy, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że od nas wyjechało już ponad dwa miliony Żydów, to oni ciągle jeszcze u nas są i mają bardzo mocne powiązania z ludźmi władzy. Nam zależy na dobrych stosunkach z Zachodem, a oni tam są i mają duże możliwości wpływania na różne decyzje rządów. Na razie nie możemy o tym głośno mówić, bo jak zacznie się ciągnąć za tą nić to okaże się, kto to zrobił i dlaczego. Na razie nie» – zakończył Breżniew.”

  KATYŃ – KTO STRZELAŁ? Kto mordował Polaków?

  W lipcu 1971 r. prasa zachodnia szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego Żyda z Izraela, niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że:

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:
  Raichman
  Mierkułow
  Urbanowicz

  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  Abraham Borisowicz

  3. Zbrodnię wykonali:
  Bogdan Zacharewicz
  Kobulow
  Begman
  Elman
  Estrin
  Abram Borysowicz
  Krongauz
  Lejbkind J.Raichman
  Abakumow
  Milstein (transport)
  Sierow
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  major Joshua Sorokin
  kapitan Aleksander Suslow
  kapitan Samyun Tichonow

  ŻADNA z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem

  Zbrodni dokonało żydowskie NKWD!. Wśród strzelających było również 3 Żydów polskiego pochodzenia.

  Janusz Rozwada w książce Katyń, Paryż 1960, opisuje, jak udało mu się zbiec. Podaje ze kierownikiem pociągu przewożącego więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut, późniejszy prezydent Polski.

  Wcześniejsze wypowiedzi Breżniewa, Putina, Albina Siwaka potwierdza
  Przewodniczący Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej

  Dzieląc smutek z polskim narodem, deputowani do Dumy Państwowej pamiętają, że Katyń jest tragicznym miejscem również dla naszego kraju. W dołach katyńskich spoczywają tysiące radzieckich obywateli, zgładzonych przez reżim stalinowski w latach 1936-38. To właśnie na nich ćwiczono technologię masowych morderstw, którą później w tym samym miejscu zastosowano w stosunku do polskich jeńców wojennych. Obok znajdują się też mogiły radzieckich jeńców, rozstrzelanych przez hitlerowskich katów w latach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

  Albin Siwak w książce „Bez strachu” podaje, że oficerów polskich żydowskiego pochodzenia odłączano od reszty i zabierano im dokumenty, wkładano te żydowskie dokumenty zamordowanym Polakom, a Żydom oddawano dokumenty pomordowanych Polaków. Dlatego taki Wajda może udawać, że jego ojciec zginął w Katyniu.
  Około 2,000 Żydów, którzy przeżyli w ten sposób Katyń, stanowiło później trzon Armii Andersa, niemieckiego Żyda. Zdezerterowali oni w Palestynie, aby tworzyć wojsko izraelskie, organizacje terrorystyczne itd.
  * * *
  W Katyniu zginęło 22,000 ludzi – kwiat inteligencji polskiej. Eksponujemy zbrodnie Katyńską.

  Zbrodnicza, nazistowska III Rzesza Niemiecką zgotowała narodowi polskiemu TYSIĄCE KATYNIÓW. Ale o tych zbrodniach zapominamy. Dlaczego?
  http://www.polskapartianarodowa.org/images/stories/the-jews-who-slaughtered-the-poles-at-katyn2-mini.jpg
 • Dobranoc!
  https://33.media.tumblr.com/15e6561a72d5137995189585c24ec81e/tumblr_nhk3mv96ct1qgbp1jo1_500.gif
 • @jaszczyk8 23:39:12
  W Niemczech jest taka tolerancja, że białe dzieci nie mogą przynosić jedzenia wytworzonego z wieprzowiny bo to możne urazić dzieciaków wyznania muzułmańskiego których jest większość.
 • @jaszczyk8 23:39:12
  Polityka wielkiego Syjonu!!! To amerykańskie grupy finansowe w tym między innymi tak znane rodziny jak Rothopy. Według informacji agencji Direct która powołuje się na dane austriackiego wywiadu Amerykanie stworzyli skomplikowany system finansowania uchodźców.
  Austriacki wywiad ustalił, że szacunkowy koszt przerzutu jednego uciekiniera wynosi od 8 do 14 tysięcy euro które trafiają do rąk organizacji przemytniczych. Większości uchodźców nie stać na tak duże koszta. W sposób potajemny pomagają im w tym amerykańscy finansiści z największych grup bankowych. Są to osoby przynależące do znanej Grupy z Bilderberg. Według Austriaków istnieje blokada informacyjna w tej sprawie. Zdaniem agencji powodem do takiego zaangażowania amerykańskich bankierów jest realizacja strategicznych interesów amerykańskich które mają polegać na „podpaleniu” Europy i jej skonfliktowaniu z islamem. Imigranci szybko nabywają prawa wyborcze. Miliony ludzi na łasce państwa oraz likwidacja klasy średniej powodują określony skutek, jeżeli chodzi o preferencje wyborcze. Jasne jest, że w takim państwie prawie nikt nie będzie głosował za likwidacją socjalu, niskimi podatkami i liberalizmem gospodarczym. Tak rozwija się i utrwala nowoczesne niewolnictwo, wszystko według planów macherów od Nowego Porządku Świata. Poza tym obecni muzułmanie gardzą naszą cywilizację, jak tylko zobaczą europejski genderyzm, pedalsko lesbijskie parytety, głupotę polityków itp. Widzą, że jesteśmy bogaci, ale głupi, z ich punktu widzenia. Na pewno nie będą się asymilować, tylko czekać, aż uzyskają większość w niektórych regionach Europy.
 • Jak „niepodległościowcy” 17 września z banderowcami uczcili
  http://mysl-polska.pl/624
 • Chcesz handlować z Krymem? Trzeba „się opłacić” „brunatnym ludzikom”? 21 września 2015 04:15 komentarzy: 2 Autor: krakauer
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=35112

  Pochłonięci kryzysem wywołanym przez nieudolność w sprawie nielegalnych imigrantów zapomnieliśmy o Ukrainie, a tam wcale nie jest lepiej. Nawet zrobiło się już zimnawo, a tu nie ma paliwa na składach, tak jak nie było. Skala problemów ukraińskiej gospodarki nie pomniejsza się, tylko się powiększa – wielu Ukraińców ma dość sytuacji, w której muszą walczyć o przetrwanie, chociaż nic nikomu złego nie zrobili. Sytuacja w niektórych regionach kraju staje się dramatyczna. Wedle dostępnych opinii w ukraińskim Internecie – należy spodziewać się tam ruchów migracyjnych ludności na linii – wsie – miasta, ponieważ zdesperowani ludzie będą poszukiwać możliwości zarobkowania za wszelką cenę. Jeżeli zima będzie ostra, a będą niedobory nośników energii, to możemy być świadkami dramatów, a po zimie – fali emigracji. Uwaga – głównie do Rosji, albowiem tam nadal pracuje najwięcej Ukraińców, ale emigracja do Polski również jest prawdopodobna, wręcz pewna.

  W tym całym dramacie otwiera się nowy rozdział kłopotów. W zasadzie trudny do opowiedzenia, albowiem nie jest łatwo uwierzyć w mechanikę nowego kryzysu, gdyż to już nie jest normalne nawet jak na ukraińską specyfikę totalnego chaosu. W skrócie sprawa wygląda mniej więcej tak: organizacja prawicowych nacjonalistów wspólnie ze wspólnotą jednej z mniejszości narodowych, której przedstawiciele opuścili Krym, postanowili zablokować drogi dojazdu dla samochodów ciężarowych z towarem – przeznaczonym na eksport do Federacji Rosyjskiej, właśnie na Krym. Byłoby to zwykłe awanturnictwo, ale jednak jak to prawie zawsze na Ukrainie bywa, nie jest. Państwo ukraińskie, bowiem nie uznaje zmiany przynależności państwowej Krymu. Co prawda na Krym nie nałożono embarga jak na Donbas (gdzie też jeżdżą samochody z Ukrainy), jednak sama wizja handlu z okupantem nie raz była przedmiotem obraz deputowanych Wierchownej Rady. W tej chwili, ponieważ państwo nie radziło sobie z tym zjawiskiem, to obywatele Ukrainy ze wspomnianych organizacji postanowili, że wezmą inicjatywę w swoje ręce i będą blokować drogi.

  Wszystko się dzieje pod hasłami „nie karmię okupanta”, chociaż praktycznie każdy na Ukrainie zakłada, że w praktyce chodzi o ilość łapówek za prawo przejazdu, ewentualnie struktury podczepione pod jednego oligarchę, chcą coś uszczknąć z dochodów drugiego oligarchy. W ten oto sposób najpierw sobie postoją, potem sobie pokrzyczą, oflagują się, a następnie przepuszczą ciężarówki. Nie jest bowiem tajemnicą, że te ciężarówki i zawarty w nich towar – to nie przyleciały z Marsa, tylko mają swoich właścicieli w Kijowie lub sąsiednich regionach, którzy nie tylko ponoszą właśnie straty, ale przede wszystkim boją się, że stracą rynek, jeżeli jeszcze mieliby się opłacać kolejnym „brunatnym ludzikom”. Nie tak załatwia się interesy na Ukrainie, zawsze można się oflagować, tylko potem ponosi się tego konsekwencje, albowiem jedni machają flagami, a inni tracą w tym samym czasie pieniądze. W konsekwencji wszyscy tracą, ale to już taka post rewolucyjna specyfika.

  Na tym wszystkim cierpi oczywiście i ludność na Krymie, jak również i zwykli ludzie na Ukrainie, albowiem kierowcy samochodów ciężarowych mają rodziny na utrzymaniu, dostawcy towarów mają pracowników potrzebujących wypłat itd. Ukraina bardzo potrzebuje tych pieniędzy, wiele osób żyje z dostaw na Krym, gdzie jak widać jest normalnie bo przecież handel był i przed zmianą przynależności państwowej i trwa teraz. W praktyce dla ludności miejscowej nic się nie zmieniło.

  Z perspektywy systemowej widać jednak wielką różnicę pomiędzy „Zielonymi – uprzejmymi ludźmi”, którzy stabilizując Krym zapewnili spokój i bezpieczeństwo w regionie, a „brunatnymi ludźmi”, którzy rzekomo dla dobra Krymu odmawiają jego mieszkańcom, własnym do niedawna współobywatelom prawa do swobody handlu! Zieloni ludzie, jakby ich zwał w przekazach zakłamanej ukraińskiej propagandy – stali jednak za darmo, w tym znaczeniu, że nie wymagali „opłacania się” od lokalnej ludności. Natomiast, wielu Ukraińców nie może powiedzieć tego samego o „brunatnych ludziach”, którzy blokują dzisiaj trasy dojazdu na Krym, a jak donoszą pogłoski – już dochodzi do licytowania się o stawki „opłacania się” przez przewoźników, żeby wszystkim się „opłacało”.

  Wniosek – więcej „Zielonych – uprzejmych ludzi”, tym mniej „opłaca się”, różnego rodzaju podejrzanym „brunatnym ludzikom” wymuszać na słabszych i biednych ich krwawicę. Z czasem, do tego samego wniosku dojdą sami Ukraińcy. Póki co, ten dramatycznie doświadczony Naród musi „opłacać się”, różnego rodzaju „ludzikom”, którzy od uczciwej pracy wolą nazwijmy to najdelikatniej jak można… machanie flagami. Tymczasem rzeczywistość jest brutalna – trzeba jeść. To przerażające, że państwo ukraińskie jest tak słabe, że nie potrafi przeciwstawić się czemuś takiemu, jak blokada dróg!
 • Czy USA przygotowują się do „czegoś” w Europie? 21 września 2015 04:05 komentarzy: 3 Autor: krakauer
  Jeżeli prawdą jest to, co opisała zachodnia a w ślad za nią i nasza prasa, że Amerykanie przygotowują plany wojny hybrydowo-partyzanckiej, czy jakby się ona nie nazywała dla potrzeb „obrony” krajów Bałtyckich przed – jak należy się domyśleć Federacją Rosyjską, to znaczy że jest już bardzo źle.

  Po pierwsze dlatego jest bardzo źle, ponieważ każda wojna jest zła, a jeżeli się informuje publicznie o przygotowywaniu do wojny, to znaczy że ma się jakiś cel. Po drugie dlatego jest bardzo źle, że do tej pory takich planów jeszcze nie było. Oznacza to potwierdzenie wcześniejszych przypuszczeń wielu środowisk, że nie było planów obrony państw Europy Środkowej i Wschodniej – członków NATO, tj. w ogóle nie brano pod uwagę możliwości konfliktu z Rosją w roli agresora. Po trzecie dlatego jest naprawdę bardzo źle, ponieważ nawet jeżeli by się takie plany przygotowywało, to tym bardziej nie powinno się o tym mówić, tylko o absolutnym pokoju, przyjaźni i współpracy. Retoryka wojenna w rodzaju machania szabelką ma zawsze ten walor, że druga strona może odpowiedzieć.

  W przypadku, gdy druga strona odpowie w tej samej retoryce, to już mamy konflikt, który spokojnie będzie budował sobie na własny użytek spiralę przemocy, w której strony będą wzajemnie się nakręcały. Należy się zastanowić, czy w tym przypadku nie było tak, że komuś być może z jednej strony zależało na tym, żeby doprowadzić do eskalacji sytuacji, przez eskalację retoryki? Przecież musiały być jakieś powody tego, żeby akurat w tym czasie, w którym Rosjanie są na progu deklarowania się, co do pomocy wobec Syrii – utrudnić, czy wręcz uniemożliwić próby stabilizacji sytuacji powrotu do wcześniejszego status quo.

  Nie jest tajemnicą, że ani to, co nazywamy, jako Zachód, ani nawet same wielkie USA nie są jednorodne, jeżeli chodzi o wizję generalną stosunku do Federacji Rosyjskiej. Obecny prezydent USA prawdopodobnie nie jest w stanie podjąć się żadnej inicjatywy. Nie ma potrzeby rozważać powodów, dla których nie. Liczy się to, że jego bierność zwalnia przestrzeń do innej architektury, tworzonej niekoniecznie na poziomie Gabinetu Owalnego, ale gdzieś w zakamarkach Pentagonu lub co najgorsze, w jakichś nieoświeconych umysłach ludzi mających złe intencje. Alternatywnie, ktoś może tą sytuację sztucznie generować w celu spowodowania dla siebie samego konkretnych korzyści.

  Tego typu informacje nigdy nie pojawiają się z próżni, oczywiście nie wszystkie przecieki są kontrolowane na Zachodzie, ale w tym kontekście, jaki aktualnie się wyrabia na zbiegu relacji pomiędzy Zachodem a Rosją, raczej nikt nie odważyłby sobie na coś przypadkowego.

  W naszym interesie jako możliwego miejsca spotkania się ognia obu stron, lepiej byłoby żebyśmy byli informowani o wszelkich tego typu sprawach odpowiednio wcześniej. Jeszcze lepiej, żeby wszyscy „wielcy” niczego nie kombinowali odnośnie wschodu, bez co najmniej opiniowania tego przez nas. Trzeba pamiętać, że bez względu na to jakich pomysłów byśmy się nie doczekali, to ewentualne rozstrzygnięcie pierwszych dni konfliktu, będzie miało miejsce dokładnie u nas. To samo w sobie zobowiązuje i to nie tylko do narzekania, ale przede wszystkim do istotnej aktywności, na każdym kierunku, z którego dochodzą jakiekolwiek informacje o przygotowaniach wojennych.

  Jednakże Amerykanie ze swoimi pokazami siły „na niby” nie są jakoś szczególnie wiarygodni, głównie dlatego, bo Rosjanie nie wystraszą się ćwiczeń przygotowywanych i przeprowadzanych na ekranach komputerów. Co więcej w kontekście ciągłego zmniejszania amerykańskiego budżetu na wojsko, a co za tym idzie stałego ograniczania możliwości armii, jej możliwości działania na dwóch poważnych kierunkach operacyjnych jest niewiadomą. Tymczasem w tej chwili już rysują się trzy – rejon Morza Południowo-Chińskiego, Bliski Wschód oraz właśnie Europa. Nie byłoby dramatu, gdyby wszędzie był przeciwnik bez istotnych możliwości ofensywnych. Niestety tak nie jest, bo i w przypadku Chin i w przypadku Rosji, mówimy o konflikcie pełnoskalowym, czyli potencjalnie z możliwością walki od kosmosu po głębiny morskie. Zwalczanie organizacji terrorystycznych na Bliskim Wschodzie, także będzie wymagało zaangażowania pewnych sił, a ich po prostu w czasach oszczędzania – nie ma.

  Wnioski – być może USA przygotowują się do „czegoś’ w Europie, ale albo są to bardziej jakieś działania na własny użytek, albo – co chyba byłoby najgorszą możliwością, jest to plan zdania pełni obrony na lokalne siły, jedynie przy lekkim wsparciu tych sił, którymi dysponują na kontynencie. O konsekwencjach takiego myślenia to lepiej nie myśleć, ponieważ może się okazać, że przyjdzie nam brać udział w wojnie, za którą odpowiada ktoś inny, a jej główny ciężar oprze się na nas – nie trzeba być geniuszem strategii, wystarczy popatrzeć na mapę. Naprawdę prowadzenie wojen od czasów Napoleona nie uległo jakiejś dramatycznej metamorfozie. Trasy przemarszu, rejony obrony, logistyka – to wszystko jest takie samo. Zmieniają się jedynie metody walki i nasilenie ich intensywności.
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=35106
 • George Soros przekazał muzułmańskim uchodźcom listę polskich adresówPrzyklejony
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

  Dziennikarz Sky News nieumyślnie ujawnił znaleziony na plaży „podręcznik imigranta”. Zawiera on wskazówki, mapy, numery telefonów i informacje dotyczące uzyskania pomocy w całej Europie. Zobacz pod jakie polskie adresy są kierowani muzułmańscy uchodźcy

  Wśród wyrzuconych kamizelek ratunkowych i przebitych pontonów przy plaży na greckiej wyspie Lesbos, dziennikarz Sky News odkrył podarty egzemplarz przewodnika.

  Wideo w linku:

  http://news.sky.com/story/1551853/sky-finds-handbook-for-eu-bound-migrants

  Przewodnik dla imigrantów napisany został w języku arabskim i zawiera numery telefonów organizacji, które zapewnią pomoc uchodźcom. Dystrybutorem jest organizacja „w2eu” (Welcome to EU) co w tłumaczeniu oznacza „Witamy w Europie”, jest ona finansowana przez Open Society Institute.

  Działacze „w2eu” posiadają w Turcji centrum dystrybucji, gdzie „przewodnik” jest rozdawany przez wolontariuszy. Wewnątrz książeczki znajdują się mapy z wyznaczonymi trasami przedostania się do europy, a dalej do Niemiec.

  Uchodźcy mają do dyspozycji całodobowy numer infolinii pod którym muzułmańscy wolontariusze z europy zachodniej odbierają informacje o zagrożeniu życia, informacje te przekazują do europejskiej straży granicznej patrolującej przybrzeżne wody gdzie imigranci są dostarczani przez przemytników.

  Na strona internetowej „w2eu” znajduje się hasło zachęcające przyszłych imigrantów do podróży:


  „Zapraszamy wszystkich podróżnych do ich trudnej wyprawy i życzymy Wam wszystkim sukcesu – ponieważ swoboda przemieszczania się jest prawem każdego człowieka.”

  Na liście miejsc w których uchodźcy mogą szukać pomocy znajduje się 7 polskich adresów:

  RAS Kolektyw Antygraniczny / RAS No Border Collective

  Email: network(at)noborder.org.pl (jedyna organizacja bez adresu stacjonarnego)

  Anti-state, anti-autoritarrian No Border Collective. Helps especialy immigrants without regulated status.


  (Anty-graniczna, Anty-rządowa organizacja. Pomaga szczególnie imigrantom o nieuregulowanym statusie)

  Helsińska Fundacja Praw Człowieka / Helsinki Foundation for Human Rights

  Zgoda Str. 11, 00-018 Warsaw

  tel.: (48) 22 828 10 08, (48) 22 828 69 96, (48) 22 556 44 40 fax: (48 22) 556 44 50

  e-mail: hfhr(at)hfhrpol.waw.pl; www.hfhr.pl

  Legal assistance for refugees and immigrants


  (Pomoc dla uchodźców i imigrantów)

  Warszawskie Centrum Wielokulturowe / Warsaw Multicultural Center Fundacja Inna Przestrzeń

  Nowy Swiat Str. 23/25 loc. 32/IV floor, entrance from the backyard: from passage „Italia”/00-029 Warsaw


  (4 piętro, wejście od podwórza, przejście oznaczone szyldem „Italia”)

  tel.: +48 (0) 22 425 8747; fax.: + 48 (0) 22 435 5347

  E-mail: inna(at)przestrzen.art.pl; Skype: inna.przestrzen; www.przestrzen.art.pl

  Help and informations for foreigners


  (pomoc i informacja dla obcokrajowców)

  Centrum Powitania

  Górskiego Str. 3 lok. 17; 00-033 WarsawTel.: +48 (22) 403 78 72

  Email: biuro(at)centrumpowitania.org.pl

  Advisory point for foreigners


  (punkt powitalny dla obcokrajowców)

  Stowarzyszenie Interwencji Prawnej Sekcja ds. Cudzoziemców

  monday – friday: 10:00 – 16:00

  3-go Maja Al. 12 loc. 510; 00-391 Warsaw

  Tel./fax: (+48 22) 621 51 65

  Email: interwencja(at)interwencjaprawna.pl; www.interwencjaprawna.pl

  Only for legal not obligatory imigrants


  (tylko dla legalnych imigrantów)

  Polska Akcja Humanitarna / Polish Humaniatarian Action – Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom

  Szpitalna Str. 5 lokal 18; 00-031 Warsaw

  tel: (48 22) 828 88 82 extension 250

  www.pah.org.pl

  assistance for foreigners who were granted the refugee status in Poland, subsidarian protection or permit for tolerated stay, as well as to those who are still seeking to obtain such a status.


  (pomoc dla obcokrajowców ubiegających się o status uchodźcy)

  Emma Hostel

  Wilcza Str. 25 loc. 4; 00-544 Warsaw

  tel/fax: +48 22 6297695

  emmahostel(at)gmail.com; www.emmahostel.pl

  Place friendly for any kind of immigrants


  (miejsce przyjazne dla każdego imigranta)

  http://www.w2eu.info/poland.en.html

  Jeszcze jedno hasło mówiące wprost o pełnym wsparciu dla wszystkich emigrantów ze strony organizacji:


  „Na zewnętrznych granicach Europy, ludziom odmawia się wjazdu, są oni więzieni i deportowani.

  Niemniej ludzie maszerują dalej. W2eu.info wspiera Was wszystkich, którzy przyjeżdżacie do Europy w walce o lepsze życie „.

  Podany jest także adres organizacji Global Detention Project, strona bardzo szczegółowo wyjaśnia w jaki sposób otrzymać w Polsce obywatelstwo:

  http://www.globaldetentionproject.org/countries/europe/poland/introduction.html

  Zniszczenie Europy

  Plan zniszczenia Europy poprzez napływ muzułmańskich uchodźców to dobrze zaplanowane przedsięwzięcie, którego inicjatorem jest sam George Soros, biznesmen i filantrop reprezentujący interesy żydowskich bankierów Rothschild. Złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie.

  Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. On przeznacza ponad 7 miliardów dolarów, na media i organizacje takie jak ACORN, La Raza, the Huffington Post, the Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, the Center for American Progress, MoveOn.org oraz setki innych.

  W Polsce Soros finansuje działanie Fundacji Batorego, organizacji Nigdy Więcej oraz wspiera środowiska LGBT. Jest on członkiem klubu Rzymskiego, Grupy Bilderberg i najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos. w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos George Soros oznajmił zebranym:


  „jestem aniołem który chce ratować świat”

  http://pulsbiznesu.pb.pl/2550861,30751,jestem-aniolem-ktory-chce-ratowac-swiat

  Soros od kilku dekad toruje drogę do mającego się wyłonić z chaosu Nowego Porządku Świata, w myśl zasady: Problem, Reakcja, Rozwiązanie. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć o propozycji rozwiązania problemu imigracyjnego, przedstawiony zostanie kolejny plan ratunkowy dla Europy, będący kolejnym krokiem do jeszcze większej kontroli i zniewolenia ludzkości.

  Dowiedz się więcej o działalności Georga Sorosa w Polsce i świecie:

  George Soros usiłuje obalać rządy z upoważnienia globalnej elity

  Tłumaczenie/Opracowanie

  Michał KK
 • @jaszczyk8 23:39:12
  http://media.wpolityce.pl/cache/8f/8f/8f8ffc1e816db190eabee5c3eee544ad.jpg Słowaccy policjanci zdejmują hełmy i… idą razem z uczestnikami manifestacji przeciwko islamizacji...Na profilu FB „Som Slovák a som nato hrdý” (jestem Słowakiem i jestem dumny z NATO) zmieszczono fotografię policjantów idących w marszu przeciwko islamizacji. Nie ma innego źródła podającego informacje na temat tego zaskakującego wydarzenia. Wg lakonicznej relacji, policjanci w pewnym momencie po prostu zdjęli hełmy i poszli razem z ludźmi manifestując sprzeciw wobec napływu muzułmanów do Europy.

  CZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS. Wstrząsająca relacja z Węgier i ostrzeżenie dla Polski: „Nie możemy przyjmować młodych facetów upchniętych tutaj przez ISIS. To piąta kolumna!” Ps.....Nie możemy oczekiwać od Władz w Polsce że coś podobnego będzie mieć miejsce. W Polsce Króluje Zawołanie Konfidenta Żydo/Masońsko/Nazistowskiego – POLACY !, NIC SIĘ NIE STAŁO”.
  Nie dotyczy Polski Obrazek ze Słowacji, dopóty dopóki nieRządzą w Polsce Srule Parchate!!!
 • Wspomnieniowy, wczorajszy, niedzielny: „Lambada halal”
  https://youtu.be/WsL7zSkqas8
 • George Soros usiłuje obalać rządy z upoważnienia globalnej elity
  George Soros reprezentujący interesy rodziny Rothschild’ów stara się wpłynąć na administracje rządową USA aby odebrać amerykanom wolność. Jednym z jego celów jest usunięcie drugiej poprawki Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki gwarantującej amerykańskim obywatelom prawo do posiadania i noszenia broni. Działalność Sorosa nie ogranicza się tylko do Ameryki, on wpływa na wyniki wyborów we wszystkich krajach, sponsoruje rewolucje w wschodniej Europe i na Bliskim Wschodzie – złowieszczy ślad George Soros jest wszędzie.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/11/Soros.jpg

  Żydowski miliarder węgierskiego pochodzenia i spekulant walutowy, który uważa się za mesjasza został wybrany przez respondentów sondażu opublikowanego przez gazetę Human Events w 2011 roku: „jednym z najbardziej destrukcyjnych lewicowych demagogów w Ameryce”


  „George Soros jest najbardziej niebezpiecznym człowiekiem na świecie, ponieważ, podobnie jak szaleni megalomani z filmów z lat pięćdziesiątych, oszukuje wszystkich w przekonaniu, że to on jest altruistyczną postacią, gdy w rzeczywistości za pomocą swojego „społeczeństwa otwartego” podważa podstawy amerykańskiego społeczeństwa” – wyjaśnia gazeta Human Events

  Gdyby nie ogromne pieniądze Sorosa, spora liczba organizacji lewicowych byłaby znacznie mniej wpływowa. On przeznacza ponad 7 miliardów dolarów, na media takie jak ACORN, La Raza, the Huffington Post, the Southern Poverty Law Center, Planned Parenthood, the Center for American Progress, MoveOn.org i dziesiątki innych organizacji aby pchały socjalistyczny i ostatecznie globalny program na amerykańskich ludzi.  Soros jest członkiem klubu Rzymskiego, Bilderberg, najważniejszą postacią corocznego forum ekonomicznym w Davos, jest też masonem i kabalistą. w 2012 roku na corocznym szczycie w szwajcarskim Davos odbyła się konferencja pod hasłem „Wielka Transformacja” podczas której George Soros oznajmił zebranym:


  „jestem aniołem który chce ratować świat”

  http://pulsbiznesu.pb.pl/2550861,30751,jestem-aniolem-ktory-chce-ratowac-swiat
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/imagesV7SVKOU8.jpg


  W 2012r. Soros został odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej.

  Bronisław Komorowski uhonorował też niższymi odznaczeniami szefa związanego z Sorosem Instytuty Społeczeństwa Otwartego, oraz przedstawicieli innych organizacji m.in. Rockeffeler Brothers Fund, Fundacji Forda, Open Society Foundations.

  W latach 2000-2012 fundacja Georga Sorosa przekazała prawie 100 mln dolarów organizacją z Europy środkowo-wschodniej. Fundacja Sorosa jest też największa fundacją „charytatywną” na Ukrainie i głównym sponsorem rewolucji na Majdanie.

  http://lubczasopismo.salon24.pl/ukraina/post/564528,inwestycje-sorosa-w-otwarte-spoleczenstwo-na-ukrainie-2000-12
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/imagesREQCOH6U.jpg


  8 maja 2000r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Aleksander Kwaśniewski uczestniczył w uroczystości 11 – lecia „Gazety Wyborczej”, która odbyła się w Pałacu na Łazienkach Królewskich w Warszawie. Podczas uroczystości redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” Adam Michnik oraz prezes Agory Wanda Rapaczyńska wręczyli tytuł Człowieka Roku Georgowi Sorosowi.

  8 maja 2000r. Prezydent Kwaśniewski:


  „Instytucją, którą Polacy najpowszechniej łączą z osobą George’a Sorosa jest fundacja im. Stefana Batorego… Oto kształcąc nauczycieli i pracowników samorządowych, aktywizuje ona lokalne społeczności… wspomagając organizacje działające na rzecz praw człowieka, praw kobiet, mniejszości etnicznych, wydając szereg podstawowych prac dotyczących wolności i demokracji, Fundacja ta stała się w Polsce ważnym, a można wręcz powiedzieć – głównym czynnikiem aktywizacji sektora pozarządowego na rzecz przemian w naszym kraju. Jej działalność wywarła znaczny wpływ na polskich polityków, polskie instytucje”

  8 maja 2000r. Premier Jerzy Buzek:


  „Dlatego nie można przecenić roli, jaką pan odegrał w Polsce, przybierając zresztą bardzo trafny pseudonim – Stefan Batory. (…) Ma pan więc, poprzez swoje inicjatywy i fundacje, udział w ugruntowaniu się naszej wolności. (…) W Polsce beneficjentów pana fundacji liczymy w tysiącach.”

  8 maja 2000r. George Soros:


  „Nie tylko Fundacja Batorego, ale i Gazeta Wyborcza spisały się nie najgorzej w ostatnich 10 latach. Fundacja Batorego jest jedną z fundacji, z której jestem najbardziej dumny (…) rzeczywiście popiera koncepcje społeczeństwa otwartego. W tej sieci fundacji staramy się stworzyć mikrokosmos otwartych społeczeństw (…) Ale myślę też o całym polskim społeczeństwie. Jest ono przykładem chyba największego sukcesu w przechodzeniu ku społeczeństwu otwartemu.”

  Fundacja Batorego jest hojnym sponsorem środowisk LGBT, wspiera projekt mającego powstać w Warszawie Hostelu dla lesbijek, pederastów i transwestytów, projektowi patronują organizacje LGBT – Lambda i Trans-Fuzja, które jak podaje gazeta Lublin mogą liczyć na grant od Sorosa w wysokości 2 mln zł. Fundacja Sorosa sfinansowała również występy bluźnierczego spektaklu „Golgota Picnic”
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/imagesI1R1HOQT.jpg


  Aż 200 tys. zł „Batory” wydał na monitoring samorządu Krakowa pod kątem działań dyskryminacyjnych. Fundacja Przestrzeń Kobiet ze Szczawnicy otrzymała 90 tys. zł na „zbadanie problemu dyskryminacji lesbijek mieszkających poza dużymi ośrodkami miejskimi i na terenach wiejskich”. 330 tys. zł zainkasowała Fundacja „Wiedza Lokalna” na „opracowanie aplikacji umożliwiającej monitorowanie treści zamieszczanych przez internautów na forach internetowych pod kątem występowania mowy nienawiści i języka wrogości wobec mniejszości etnicznych, seksualnych, religijnych i innych”.

  65 tys. zł poszło na analizę podręczników do biologii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie używanych w szkołach ponadpodstawowych pod kątem sposobu przedstawiania w nich problematyki LGBT oraz opracowanie rekomendacji zmian w ich treści.
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/4601f54b31c883d5c8f8cbf93bb54a12.jpg


  Soros hojnie wspiera również stowarzyszenie „Nigdy Więcej” organizacja która prowadzi „Brunatną Księgę”:

  http://www.nigdywiecej.org/brunatna-ksiega

  informacja ze strony organizacji: „Informacje zawarte w Brunatnej Księdze pochodzą od korespondentów Stowarzyszenia „NIGDY WIĘCEJ” oraz od przedstawicieli organizacji mniejszościowych – partnerów Stowarzyszenia, a także z artykułów prasowych, audycji radiowych i telewizyjnych, książek, publikacji internetowych, raportów krajowych i zagranicznych organizacji pozarządowych poruszających tematykę uprzedzeń i dyskryminacji.

  Brunatna Księga to najbardziej obszerne i wiarygodne opracowanie danych na temat przemocy ksenofobicznej („hate crime”) w Polsce, z którego często korzystają media i organizacje międzynarodowe.”

  Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” organizuje także szkolenia dla polskich prokuratorów i policjantów, odbywają się w wybudowanym za ponad 200 mln Muzeum Żydów, zajęcia mają na celu nauczyć polskich prokuratorów i policjantów jak zwalczać „mowę nienawiści”

  Fundacja Sorosa sfinansowała również wykład żydowskiego zbrodniarza prof. Baumana, którego przemówienie zostało przerwane przez polskich patriotów, skazanych przez polski wymiar sprawiedliwości zgodnie z wytycznymi „Nigdy Więcej”. Organizacja wyszkoliła w walce z „mowa nienawiści” prokuratorów i sędziów za pieniądze Sorosa. Więcej… tutaj

  Demontaż suwerenności jest na szczycie listy celów Sorosa.


  „O ile istnieją interesy zbiorowe, które wykraczają poza granice państwowe, suwerenności państw muszą być podporządkowane prawu międzynarodowemu i instytucją międzynarodowym” – G. Soros, 1998r.

  Soros twierdzi, że Organizacja Narodów Zjednoczonych, Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy są organizacjami które powinny dyktować politykę gospodarczą, społeczną i politykę samą w sobie.


  „W celu ustabilizowania i uregulowania prawdziwie globalnej gospodarki, potrzebujemy globalnego systemu podejmowania decyzji politycznych. Krótko mówiąc, potrzebujemy globalnego społeczeństwa aby wspierać naszą gospodarkę światową „- „kryzys globalnego kapitalizmu” – G. Soros, 1999r.

  Poszczególne stany i kraje nie powinny być upoważnione do regulowania swoich spraw gospodarczych – według Sorosa proces ten będzie realizowany przez globalną elitę finansową.


  „Biorąc pod uwagę, że decydującą rolę w dzisiejszym świecie odgrywa kapitał finansowy, który decyduje o losach poszczególnych państw, nie jest niestosowne mówić o globalnym systemie kapitalistycznym” – G. Soros Open Society „Reforma globalnego kapitalizmu ponownie rozpatrzona”

  Soros wspiera rządy tych państw które oddają kontrole and krajem finansowej elicie, takie kraje uważa za demokratyczne, kraje które pozostają poza zasięgiem Sorosa są autokratyczne, totalitarne i uwłaszczają prawom człowieka.


  „Jest faktem historycznym, że kraje, które stanowią centrum światowego systemu kapitalistycznego są demokratyczne, ale nie jest prawdą że wszystkie kraje które leżą na peryferiach są kapitalistyczne, ” Soros wyjaśnia. „Władcy niechętnie rezygnują z władzy; muszą oni zostać wypchnięci. „
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/arseny-yatsenuk-soros.jpg
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/beznazwy2.png

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/imagesH1UMHHAP.jpg

  Pałac Rothschildów w Buckinghamshire (Anglia)


  CD artykułu pod linkiem:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-usiluje-obalac-rzady-upowaznienia-globalnej-elity-2014-08
 • Odważna Niemka przeciwstawia się islamowi!
  https://youtu.be/lclt0zbbSic Odważna Niemka o muzułmańskich imigrantach w Niemczech https://youtu.be/YoEu0ljjbfw Islam, Koran i Hadisy: pedofilia i gwałcenie niemowląt względnie małych dzieci https://youtu.be/flxLFg2y4lk Oto religia islamu – palą żywcem niewierną. https://www.facebook.com/208737369334129/videos/408922379315626/Turcja i Arabia Saudyjska zaplanowały masową migrację syryjskich uchodźców, aby sprowokować zamieszki społeczne i zmusić władze państw europejskich do przystąpienia do walki z Baszarem as-Asadem, pisze na stronach portugalskiej gazety „Publico” politolog i publicysta Nazanin Armanian.
  Cel został osiągnięty, uważa Armanian. „Londyn, Berlin i Paryż grożą atakami lotniczymi na cierpiącą Syrię, bez względu na to, że takiego rodzaju działania są sprzeczne z ich własnymi przepisami” — zauważa politolog.
  Poczynając od 2011 roku Turcja, Arabia Saudyjska i Katar, niezdolne do samodzielnego obalenia syryjskiego prezydenta, próbowały przekonać USA o konieczności sprzątnięcia go ze sceny politycznej, pisze autor.

  Po podpisaniu porozumienia o programie atomowym Iranu sytuacja na Bliskim Wschodzie gwałtownie się zmieniła, przy czym równowaga sił przesunęła się na korzyść Turcji i Arabii Saudyjskiej. Zdaniem Armaniana, Ankara i Er-Rijad zaczęły popychać Europejczyków do udziału w konflikcie wojskowym z dwóch powodów: sytuacja ekonomiczna nie pozwala im finansować uzbrojonych powstańców w poprzednim rozmiarze, as-Assad odmawia przyjęcia pokojowych planów Iranu i Rosji, które przewidują przedterminowe wybory i okres przejściowy.

  Jednak „wojna jest o wiele gorsza niż reżim Baszara as-Assada”, a „wszystkie działania wojenne doprowadzają do pojawienia się wielkiej ilości uchodźców”, podkreśla politolog.

  Inny fakt, na który zwraca on uwagę, polega na tym, że działania bojowe w Syrii trudno rozpatrywać jako wojnę domową. „Poczynając od 2012 roku USA, Wielka Brytania, Francja, Turcja i Izrael dokonują stałego bombardowania Syrii, finansują opozycję i dostarczają jej broń” — pisze Armanian.
 • Zarobili miliardy dolarów na tragedi World Trade Center
  http://robertbrzoza.pl/o-mnie/


  Zarobili miliardy dolarów na tragedi World Trade Center

  „Istnieją niepodważalne dowody potwierdzające tezę, że przed 11 września na rynku opcji zawierano wiele niezwykłych transakcji, co każe przypuszczać, iż terroryści i osoby z nimi związane grały na giełdzie, wykorzystując poufną wiedzę o zaplanowanych atakach” – Allen M. Poteshman, Uniwersytet Illinois w Urbana-Champaign, 2006.

  John Mulheren zachował zimną krew, podczas uderzenia samolotu na World Trade Center. Kiedy zobaczył płonące wieżowce natychmiast siadł do komputera i szybko wyzbywał się kontraktów terminowych na indeks S&P 500. W ciągu 90 minut między zamachem a zamknięciem giełdy zarobił 7 mln dolarów.

  Mulheren to znany trader z Wall Street. Wraz z Jamesem Rickardsem pomagał CIA w zrozumieniu prawdy o olbrzymich transakcjach dokonanych przed 11-09-2001 rokiem.

  Zarobili 640 mld dolarów na WTC

  Zaplecze finansowe Al-Kaidy stanowili bogaci Saudyjczycy, dla których inwestowanie było intratnym zajęciem. Doskonale znali funkcjonowanie mechanizmów na NYSE. Wziąwszy pod uwagę znane fakty, na transakcjach zarobili nie tylko terroryści Al-Kaidy. Za dużo poszlak wskazuje na „robotę wewnętrzną”, aby można winić tylko Al-Kaidę.

  Wiele osób pracujących w wieżowcach WTC dostawało informacje o pozostaniu w domu 11-09-2001 roku. Informacja ta pojawiła się w pierwszych dniach po zamachu, kiedy przerażeni ludzie spontanicznie wyrażali opinie. Nigdy tego wątku nie zbadano.

  Dlatego należy przypuszczać o wykorzystaniu informacji na temat ataku, przez wiele korporacji i traderów z Wall Street. 640 mld dolarów trafiło do wielu rąk.

  W jaki sposób zarobili miliardy dolarów?

  Wykorzystano do spekulacji między innymi akcje American Airlines i United Airlines, operatorów czterech lotów uprowadzonych 11 września. Akcje firm notowane były na nowojorskiej giełdzie NYSE. 6 i 7 września dwunastokrotnie wzrosła ilość transakcji w porównaniu do średniej. 10 września liczba transakcji na spadek przewyższała sześciokrotnie liczbę transakcji na wzrost.

  Jak to działa?

  Traderzy wiedząc o zaplanowanym zamachu grali na spadki wielu akcji w tym, United Airlines i American Airlines. Wiedzieli o zbliżającym się krachu giełdowym, dlatego wybrali akcje tych firm, które osiągnęły największe dno. Zajęli pozycję krótką inaczej shortowanie waloru, czyli zarabiają wtedy, kiedy akcje waloru idą w dół.

  Shortowanie waloru polega na pożyczeniu akcji od maklera i sprzedaniu ich na rynku. Po upływie określonego czasu – spadku akcji, inwestor odkupuje akcje i zwraca maklerowi. Jeżeli akcje spadły to inwestor kupi je na rynku po cenie niższej, niż je sprzedał. Różnica stanowi zysk. Aby zwielokrotnić zyski stosuje się dźwignie finansową. (iFOREX zapewnia dźwignie do 100: 1).

  Powiedzmy: osoby, które wiedziały o zamachu, inwestowały 1 mln dolarów z dźwignią x10. Po dokonanym zamachu i spadku cen akcji inkasowali 10 mln dolarów. Teraz pomyśl, jakie pieniądze mogli zarobić, gdy inwestowali miliardy i używali wysokiej dźwigni?

  11 września 2001 roku samoloty United Airlines i American Airlines uderzyły w World Trade Center i Pentagon. Pierwszego dnia po zamachu cena akcji United Airlines spadła o 43%, a cena akcji American Airlines o 40% w stosunku do ostatniego kursu zamknięcia. Tysiące Amerykanów poniosło śmierć. Dziesiątki lub setki osób zarobiło miliardy dolarów. Miliony drobnych inwestorów straciło majątki życia. Firmy inwestycyjne, emerytalne poniosły olbrzymie straty dla swoich klientów.

  Czy znaleziono sprawców przekrętu z 11 września 2001 roku?

  Komisja wyjaśniająca okoliczności zamachu doszła do następującego wniosku:


  „Drobiazgowe dochodzenie przeprowadzone przez Komisje Papierów Wartościowych i Giełd, FBI oraz inne agencje nie doprowadziły do ujawnienia dowodów świadczących o tym, że osoby posiadające poufne informacje o planowanych zamachach czerpały dzięki nim zyski z transakcji na rynku papierów wartościowych.”

  W kilka dni po zamach Bin Laden powiedział pakistańskiemu dziennikarzowi:


  „Straty na Wall Street sięgnęły 16%. Mówi się, że to rekordowa wartość nie notowana od czasu utworzenia rynku papierów wartościowych 230 lat temu. (…) Wartość brutto obrotu na tym rynku sięga 4 bln dolarów. Jeżeli pomnożymy tę kwotę przez 16%, to okaże się, że straty inwestorów giełdowych wyniosły 640 mld dolarów”.

  Nigdy nie znaleziono sprawców dokonanego przekrętu.

  Dlaczego?

  Ponieważ w grupie „Proroctwo” utworzonej przez CIA do zbadania przekrętu finansowego, wzięło udział prawie 200 zawodowych finansistów, w tym dyrektorzy giełdy, menedżerowie funduszu zabezpieczającego, nobliści i maklerzy, a także specjaliści od technologii i analitycy systemów. Byli to przedstawiciele takich korporacji jak: Morgan Stanley, Deutsche Bank, Goldman Sachs.

  Jeżeli CIA chciała uczciwie zbadać kradzież 640 mld dolarów, to należało zatrudnić analityków będących poza systemem finansjery.

  W takim przypadku zaistniała znana reguła: „ręka rękę myje”.  źródło: analiza własna. Dane zaczerpnięto z książki „śmierć pieniądza” – Jamesa Rickardsa. Jednak nie zgadzam się z wieloma opiniami autora. Jedna z nich twierdzi, że bzdurą jest obwiniać rząd i agencje rządowe za WTC. W innej części książki autor chełpił się współpracą z przedstawicielami Goldman Sachs, czyli korporacji, która wywołała wiele zapaści finansowych, w tym dokonała ataku na polską złotówkę.

  http://bit.ly/1Mq9ZsE
  http://biznes.robertbrzoza.pl/wp-content/uploads/2015/09/nyse800.jpg
 • Wycieknięta depesza dyplomatyczna USA opublikowana przez Wikileaks ukazuje, że USA w 2006 planowały destabilizację Syrii 20.09.
  http://bit.ly/1MkUcbU

  http://dwiktor.blox.pl/resource/13022317470478syriaunresthorizontallargegallery.jpg

  Dokument, który został opublikowany przez demaskatorski portal Wikileaks, ukazuje nam to, że rząd Stanów Zjednoczonych już w 2006 roku planował i podejmował działania mające na celu destabilizację sytuacji w Syrii (5 lat przed początkiem wojny domowej w Syrii). Dodatkowo depesza ta pokazuje nam to, jak władze USA miały swój udział w powstaniu ISIS.

  Niektóre treści depeszy (cytuję):
  •"We should continue to encourage the Saudis and others to allow Khaddam access to their media outlets, providing him with venues for airing the SARG,s dirty laundry. We should anticipate an overreaction by the regime that will add to its isolation and alienation from its Arab neighbors. "
  •"THE ECONOMY: Perpetually under-performing, the Syrian economy creates jobs for less than 50 percent of the country,s university graduates. Oil accounts for 70 percent of exports and 30 percent of government revenue, but production is in steady decline. By 2010 Syria is expected to become a net importer of oil. Few experts believe the SARG is capable of managing successfully the expected economic dislocations."
  •"Extremist elements increasingly use Syria as a base, while the SARG has taken some actions against groups stating links to Al-Qaeda. With the killing of the al-Qaida leader on the border with Lebanon in early December and the increasing terrorist attacks inside Syria culminating in the September 12 attack against the US embassy, the SARG,s policies in Iraq and support for terrorists elsewhere as well can be seen to be coming home to roost. "
  •Publicize presence of transiting (or externally focused) extremist groups in Syria, not limited to mention of Hamas and PIJ. Publicize Syrian efforts against extremist groups in a way that suggests weakness, signs of instability, and uncontrolled blowback. The SARG,s argument (usually used after terror attacks in Syria) that it too is a victim of terrorism should be used against it to give greater prominence to increasing signs of instability within Syria.
  •CONCLUSION: This analysis leaves out the anti-regime Syrian Islamists because it is difficult to get an accurate picture of the threat within Syria that such groups pose. They are certainly a long-term threat. While it alludes to the vulnerabilities that Syria faces because of its alliance with Iran, it does not elaborate fully on this topic. The bottom line is that Bashar is entering the new year in a stronger position than he has been in several years, but those strengths also carry with them -- or sometimes mask ) vulnerabilities. If we are ready to capitalize, they will offer us opportunities to disrupt his decision-making, keep him off-balance, and make him pay a premium for his mistakes.
  https://wikileaks.org/plusd/cables/06DAMASCUS5399_a.html
 • Niemcy wczoraj....
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=S9B_DN3Ye4g
 • Prezydent francuskiego miasta: imigranci nie są tu mile widziani...
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/92/85/928590.jpg Telewizja Rossiya 24 donosi, że we francuskiej prasie szerokim echem odbiła się wypowiedź prezydenta miasta Béziers, który powiedział wprost, że ani on, ani inni mieszkańcy miasta nie chcą widzieć u siebie imigrantów.

  „Nikt tu na was nie czeka" — wielu mieszkańcom UE na widok tłumów imigrantów nasuwa się taka myśl. Jednak nieliczni politycy decydują się na jej wyartykułowanie.

  „Nie możecie po prostu przyjechać do naszego kraju, włamać się do tych domów i zostać. Nie macie do tego prawa. Powtarzam: nie jesteście tu mile widziani!" — powiedział prezydent miasta Béziers Robert Menard w stroju ozdobionym wstążką w kolorach flagi narodowej, odwiedzając jedną z syryjskich rodzin. Imigranci nielegalnie zajęli mieszkanie w prestiżowej dzielnicy. Jednocześnie ani myślą płacić za zużyte media.

  „Jeden miesiąc, jeden miesiąc i wyprowadzimy się" — mówi jeden z imigrantów, chcąc się dogadać. Prezydent miasta jest jednak nieugięty: „Jeśli chcecie gdzieś zostać, nie powinniście się tam włamywać. Kradniecie wodę. Ludzie płacą za nią, a wy po prostu kradniecie wodę i prąd!".

  Uchodźcy zamieszkali w Béziers na długo przed wydarzeniami w Syrii, lecz teraz imigrantów staje się coraz więcej. Miejscowe media już biją na alarm.
  Ponieważ uzyskanie statusu uchodźcy w UE jest coraz trudniejsze, nielegalni imigranci muszą się uciekać do różnych wykrętów. Na przykład, w Berlinie dwóch Irakijczyków weszło na balkon 9-piętrowego budynku i groziło, że skoczy, ponieważ władze zbyt długo załatwiają formalności. Imigrantów udało się uspokoić i sprowadzić na ziemię, lecz proces rejestracji nie został przyspieszony.
 • Politico: „parszywa dwunastka” winowajców kryzysu migracyjnego...
  Na liście, sporządzonej przez znanego brytyjskiego dziennikarza Michaela Binyona, znalazły się zarówno nazwiska przywódców politycznych, jak i domniemanych terrorystów.
  Winę za wywołanie europejskiego kryzysu migracyjnego, który postawił pod znakiem zapytania strefę Schengen, ponosi nie Angela Merkel, a „dyktatorzy, przestępcy, handlarze ludźmi spoza Europy” i kilku polityków, w tym Barack Obama i David Cameron – pisze Michael Binyon w „Politico”.
  Z osób, które jego zdaniem „niszczyły strefę Schengen”, stworzył on „parszywą dwunastkę”. Na liście, oprócz Obamy i Camerona, znalazł się również Baszar al-Asad, były prezydent Stanów Zjednoczonych George W. Bush, przewodnicząca francuskiej partii Front Narodowy Marine Le Pen, premier Węgier Victor Orban, prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan, domniemani terroryści Ayoub El-Kahzzani i Mehdi Nemmouche, prezydent Erytrei Isajas Afewerki, lider ugrupowania Państwo Islamskie Abu Bakr al-Baghdadi, a także handlarze ludźmi.
  Do każdego z nich Binyon przypisał oskarżenia.
  Brytyjski dziennikarz oskarżył syryjskiego lidera Baszara al-Asada o „rozpętanie brutalnej wojny domowej w Syrii”, w wyniku której do Europy podąża coraz więcej uchodźców.

  Barack Obama jest odpowiedzialny za to, że Waszyngton był zbyt miękki wobec Syrii i „nie uzbroił umiarkowanych powstańców”. Ta polityka, zdaniem Binyona, „otworzyła drzwi przed islamskim ekstremizmem”.
  Byłemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych George’owi W. Bushowi dziennikarz wypomina inwazję na Irak w 2003 roku, która „radykalizowała zrujnowany naród”, sprowokowała religijne spory, przyczyniła się do pojawienie się wielu ruchów radykalnych islamistów, skierowanych przeciwko Zachodowi. – Były prezydent Stanów Zjednoczonych ponosi współodpowiedzialność za destabilizację całego regionu – pisze Binyon.
  Brytyjski premier David Cameron znalazł się wśród „parszywej dwunastki”, bo Wielka Brytania nie chce uczestniczyć w podziale imigrantów lub „wziąć na siebie odpowiedzialności” za tych, którym już udało się dotrzeć na Wyspy.
  Krytyka nie ominęła również premiera Węgier Victora Orbana za politykę migracyjną. Orban wcześniej mówił, że napływ muzułmańskich imigrantów do Europy zagraża jej „chrześcijańskiej naturze”. Marine Le Pen, przewodnicząca francuskiej partii Front Narodowy, znalazł się w ogniu krytyki, bo opowiada się za przywróceniem kontroli granicznej, by w taki sposób walczyć z kryzysem migracyjnym.
  Erdoğana brytyjski dziennikarz oskarżył o „wznowienie konfrontacji zbrojnej” z Kurdami, co skłoniło tysiące przedstawicieli tego narodu do ucieczki z kraju, w tym do Grecji. Z kolei dyktatura prezydenta Erytrei doprowadziła do tego, że właśnie obywatele tego kraju podjęli najbardziej zrozpaczone wśród Afrykańczyków próby ucieczki.
  Według Binyona, lider Państwa Islamskiego i jego zwolennicy są główną przyczyną tego, że do Europy próbuje się przedostać ogromna liczba uchodźców z Bliskiego Wschodu.
  Ayoub El-Kahzzani — 26-letni Marokańczyk napadł z bronią w ręku na pasażerów pociągu jadącego z Amsterdamu do Paryża. Napastnika obezwładnili pasażerowie, wśród których było dwóch amerykańskich żołnierzy. Binyon zastanawia się, jak El-Kahzzani udało się przekroczyć granicę z Belgią, w której wsiadł on do pociągu, i wnieść do niego tyle broni. Służby bezpieczeństwa wiedziały o jego związkach z radyklanymi islamistami.
  Mehdi Nemmouche – Francuz, podejrzewany o zastrzelenie 4 osób w Muzeum Żydów w Brukseli. Aresztowano go po kilku dniach po ataku terrorystycznym w Marsylii. Zdaniem dziennikarza Nemmouche jest podejrzewany o udział w działaniach zbrojnych na Bliskim Wschodzie po stronie Państwa Islamskiego. Francuz jako jeden z pierwszych chciał wrócić do Europy i przeprowadzać ataki terrorystyczne na jej terytorium.
  Lista Binyona spotkała się już z krytyką. Redaktor portalu Breitbart Rahim Kassam w odpowiedzi na artykuł brytyjskiego dziennikarza powiedział, że „wszystkie te czynniki”, bez wątpienia, wywarły presję na Schengen, ale działania Merkel okazały się „ostatnią kroplą”.
  Od początku 2015 roku na terytorium Unii Europejskiej przybyło około 500 tysięcy uchodźców. Każdego dnia napływa tysiące nowych przybyszów. Komisja Europejska oświadczyła, że obecny kryzys migracyjny jest największy od czasów II wojny światowej.
 • @trojanka 10:16:48
  Brak współpracy między JEWUE a Rosją w dziedzinie rozwiązania konfliktu w Syrii oraz wspieranie przez UE agresywnej polityki USA tylko pokazuje, że JEWUE zależy na wewnętrznej destabilizacji i rozpętaniu wojny. Jeśli ktoś jeszcze wierzy, że to wszystko przypadkowe....świadczy tylko o jednym:-)))) O bezdennej głupocie wierzących:-))) Oczywiście, że każda jedna metoda używana w walce o Hegemonię Światową jest długo planowana i przygotowywana w kilku różnych scenariuszach....W roku 2002 ujrzała światło dzienne praca zbiorowa pod kierownictwem pana Gene Sharp- From Dictatorship to Democracy: instrukcja obsługi kolorowych rewolucji...jest w pdf na sieci....kogo interesuje niech ściągnie sobie...
 • @trojanka 11:14:05
  Bajdurzenia szanownej pani profesor....Kilka dni temu prof. Jadwiga Staniszkis z werwą perorowała w TVN 24 na rzecz zwiększenia polskiej pomocy dla fali imigrantów. Zaakcentowała, polemizując z prezesem J. Kaczyńskim, że jej „nie podoba się straszenie Polaków uchodźcami”. Przy okazji ostro zaatakowała rzekomą „ksenofobiczną polska retorykę w sprawie uchodźców”. A mnie się nie podoba to, że p. Staniszkis w swych wypowiedziach ciągle porusza się „od ściany do ściany”, jakby była po jakimś mocno zakrapianym rauszu.

  Niejednokrotnie powie jakieś ważne, wielce słuszne rzeczy, aby potem wpadać w bajdurzenia typu jej wspomnianej wypowiedzi w TVN 24. Sprawa zagrożeń dla Polski w związku z napływem uchodźców nie jest kwestią wydumaną i powinien z tego zdawać sobie sprawę każdy, kto poważnie myśli o Polsce. Tym mocniej ubolewam, że przez swe nieprzemyślane uogólnienia na ten temat prawicowa profesor J. Staniszkis stała się mimowolnym sojusznikiem p. E.Kopacz w jej ataku na prawicę w sprawach uchodźców. O całym tak istotnym problemie zalewu Europy przez uchodźców napiszę szerzej w jednym z najbliższych tekstów. W przeszłości parokrotnie z sympatią cytowałem opinie prof. Staniszkis o różnych sprawach, m.in. pisałem na łamach „Niedzieli” o jej uwagach na temat postkomunistycznych układów. Trudno mi ukryć jednak wzburzenie, gdy taki prawicowy „autorytet” jak profesor J. Staniszkis popełnia horrendalne głupstwa. By przypomnieć choćby najskrajniejsze z nich- prawicowy „autorytet” – prof. Staniszkis w 2001 r. proponowała rządy koalicji SLD z PO !!!

  Szczególnie irytuje mnie u prof. Staniszkis jakieś nieodpowiedzialne tropienie rzekomej polskiej „ksenofobii” czy „nacjonalizmu” przy zupełnej obojętności na zagrożenia antypolonizmu. Przed laty kiedyś wystąpiliśmy razem w programie red. Z. Gucy „W samo południe”. Dotąd pamiętam jak prof. Staniszkis gniewnie żachnęła się, gdy wspomniałem o niebezpieczeństwie antypolonizmu. Kilka lat później – w maju 2008 r. dowiedziałem się, że prof. Staniszkis zwierzyła się podczas debaty na UW, iż dręczy ją „kompleks endeckiego wychowania”. Czy rzeczywiście ma powody wstydzić się swego endeckiego dziadka i ojca? Przypomnijmy, że dziadek prof. J. Staniszkis Witold Teofil był przed wojna endeckim posłem na Sejm, a później został zamordowany w Auschwitz. Jej ojciec Witold Staniszkis przed wojna był członkiem RNR Falanga, później był więzionym w latach stalinowskich, a w 1992 r. został wiceprzewodniczącym Rady Politycznej Stronnictwa Narodowo –Demokratycznego. Jak widać jednak wychowanie przez tych tak zasłużonych polityków endeckich okazało się bardzo mało skuteczne. Dowodem niech będzie nieodpowiedzialne, wręcz żałosne, wystąpienie p. Staniszkis we wspólnym książkowym wywiadzie z zajadłym wrogiem Polski i Polaków reżyserem Kazimierzem Kutzem we wspólnym wywiadzie książkowym „ to … nie tak miało być”(Warszawa 2004). Kutz mnożył w tej książce nienawistne obelgi pod adresem Polski, kilkakrotnie przyrównywał nasz kraj do wiejskiej wywłoki , pisał wprost: ”problem Polski to problem wiejskiej wywłoki”. A Pani prof. Staniszkis nic nie przeszkadzało towarzystwo Kutza- polakożercy we wspólnej książce.. Nie przeszkodziło jej nawet to, że w pewnym miejscu swej książkowej rozmowy Kutz stwierdził, że cały dorobek polskiego życia umysłowego w XIX wieku nadaje się tylko do kosza. A więc według reżysera i parlamentarzysty RP tylko na wyrzucenie do kosza nadają się: Mickiewicz, Słowacki, Chopin, Norwid, Wyspiański, Prus, Sienkiewicz, Żeromski, etc. I p. Staniszkis nie przeszkodziło umieszczenie swoich wypowiedzi w tomie obok takich przejawów mowy nienawiści do Polski. Dodajmy, że wywiad z p. Staniszkis i Kutzem przeprowadził skrajny skandalista i polakożerca S. J. Mac. To była prawdziwa kompromitacja, której o dziwo nikt nie wypomniał szanownej Pani Profesor z tak godnej narodowej rodziny!

  Jeszcze raz podkreślam: p. prof. Staniszkis miała w swym życiu twórczym wiele bardzo ciekawych, czasem nawet odkrywczych sądów. Trudno mi jednak zrozumieć, dlaczego trwoni swój autorytet powierzchownymi i nieodpowiedzialnymi sądami. Takimi jak wypowiedź w czasie ostatnich euro wyborów, gdy żarliwie popierała jako swego faworyta ministra finansów J. Rostowskiego, mistrza w zadłużaniu Polski. Czy niemądra wypowiedź z czasów ostatniej kampanii prezydenckiej, gdy w maju 2015 r. nazwała obecnego prezydenta RP Andrzeja Dudę „maminsynkiem” i politykiem bez charyzmy. A poza tym ubolewam, że Pani Profesor od czasu do czasu zdarza się popełniać jakieś dziwne rzeczy. Z prawdziwą przykrością np. czytałem ekshibicjonistyczne fragmenty jej wspomnień z młodości. Z lubością zwierzała się w nich ze swego burzliwego romansu z pisarzem Ireneuszem Iredyńskim, znanym m.in. z pasji do picia i skazania za gwałt na 3 lata więzienia. Dziwiłem się zamieszczanym przez prof. Staniszkis opisom jak Iredyński pobił ją smyczą czy kluczami oraz posyłał po piwko dla siebie i kolegów. Bardzo lubię piosenki w stylu „Mój kochanek to bandyta! Kiedy jednak zdawałoby się stateczna Pani Profesor masochistycznie rozpamiętywała zdarzenia swej młodości w stylu tej piosenki, to zakrawało na prawdziwą groteskę.


  Jerzy Robert Nowak
  19 września 2015 r.
 • @trojanka 11:14:05
  http://wpolityce.pl/p/329709
 • @trojanka 11:14:05
  https://ci6.googleusercontent.com/proxy/POaaPO4TXP09jjFtXuaCPFKk3wGlCipdUCDRTzOSqBR8QnuJYUdFw5G9e7OLU_IQJZetYacumuzpdDk5f8LbvlVwEKxe9m_XpNU4aLNTfwY-Rk3Dm60jZ-n2PhgrNuhJ=s0-d-e1-ft#http://media.wpolityce.pl/cache/c4/7f/c47f31b0cbe532e548c651939d527cb8.jpg Václav Klaus bez ogródek: "Celem polityki otwartych ramion jest zniszczenie Europy narodów. Na jej gruzach ma powstać nowa Europa. Wielokulturowa..."

  „Co za pomyłka: Niemcy wierzą w bezproblemową integrację imigrantów. Jeszcze tego pożałują. Przy okazji wpędzą Unię Europejską w poważne kłopoty” – pisze na łamach niemieckiego dziennika „Die Welt” były prezydent Czech Václav Klaus.
  Według niego dyskusja prowadzona obecnie w Europie - szczególnie w Niemczech- na temat masowej imigracji, mówiąca o uchodźcach, a nie o imigrantach ekonomicznych, jest „niepoważna, wprowadzająca w błąd oraz, z powodu przesadnej poprawności politycznej, wręcz mordercza”.
  Nauki społeczne uczą nas, że dla bezproblemowego funkcjonowanie każdego społeczeństwa konieczna jest wewnętrzna spoistość wspólnoty. Obecna debata o imigracji ignoruje tą elementarną zasadę. Opętani ideą wielokulturowości ideolodzy nie widzą w jej braku żadnego problemu. Są przekonani, że można społeczeństwa w krajach UE po prostu „wypełnić” imigrantami
  —przekonuje były prezydent Czech. Jego zdaniem to główny powód dlaczego ci politycy nie próbują powstrzymać obecnej fali imigrantów.
  Celem tej polityki „powitania” i „otwartych ramion”, jest zniszczenie Europy narodów. I to trwale. Na jej gruzach ci politycy chcą zbudować „nową Europę”, bez nas, czyli tych, którzy chcą zachować europejską wspólnotę w obecnym kształcie
  —uważa Klaus. I dodaje:
  Imigranci mają zostać pierwszymi członkami tej nowej, wymarzonej Europy. Ponieważ nie czują więzi z obecnymi państwami UE, łatwiej im będzie się zidentyfikować z tym ideologicznym tworem
  —tłumaczy były czeski prezydent. Podkreśla, że pewną rolę, szczególnie w Niemczech, odgrywa także dziecinna naiwność polityków.
  Są przekonani, że na długa metę imigracja będzie miała pozytywne skutki. To fatalny błąd. Kanclerz Merkel i prezydent Gauck wydają się być przekonani, że imigranci zamienią się w bardzo krótkim czasie w zmotywowaną, inteligentną i wykształconą silę roboczą, która zastąpi starzejących się niemieckich fachowców. To kompletna bzdura, stojąca w sprzeczności do dotychczasowych doświadczeń Niemców z gastarbeiterami
  —twierdzi Klaus. Według niego nie da się „wyhodować za pomocą manipulacji i indoktrynacji nowego człowieka”.
  To, czego ci ludzie (imigranci-red.) nauczyli się w dzieciństwie, w rodzinach, w swoich krajach pochodzenia, będzie zawsze miało decydujący wpływ na ich zachowanie. Dziś wiemy, że imigranci nawet w drugiej czy trzeciej generacji odrzucają integrację, a nawet zachodnie wartości jako takie. Gdy tak się dzieje, proces „kulturowego dostosowania” przebiega odwrotnie. To my dostosowujemy się do nich
  —pisze Klaus dalej. Zaznacza, ze należy się także zastanowić, dlaczego fala imigracji ruszyła akurat teraz.
  Stało się tak, bo nieodpowiedzialni politycy tych ludzi zaprosili. Nie bacząc na to, że ci ludzie, a wśród nich są dzieci. Mogą zginąć. Może ci politycy, jak Angela Merkjel, uważają, że to pozytywny humanitarny gest. Mylą się. Wręcz przeciwnie. To niedźwiedzia przysługa dla Europy. Martwię się o przyszłość europejskiej cywilizacji. Bo o to tu chodzi
  —przekonuje były czeski prezydent.
 • Wierchowna rada przyjeła projekt ustawy legalizującej prostytucję na Ukrainie.
  http://cs623731.vk.me/v623731955/409ea/zNPT22KfJMM.jpg

  =============]nareszcie zaczęli reformę najważniejszej gałęzi. gospodarki!
 • @trojanka and @Kula Lis 62
  Witam Panią!
  Witam Cię!

  Wczoraj mnie przewiało i nie czuję się dobrze.
  Przejrzałem wpisy wczorajsze i dzisiejsze, ale nie mam zanadto mocy i czasu (więcej podsypiam) na krótkie choćby odpowiedzi.
  Dyskutujcie dzisiaj beze mnie! Ja siły skupiam na ułożeniu nowej notki (wieczorem mogę być bardziej chory).

  Wpis: "Wierchowna Rada przyjeła projekt ustawy legalizującej prostytucję na Ukrainie" będzie mi bardzo przydatny.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 14:04:14
  Na Węgrzech armia ogłosiła mobilizację rezerwistów

  Opublikowano: 21.09.2015 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami władze węgierskie rozpoczęły częściową mobilizację rezerwistów sił zbrojnych. Jak podaje agencji prasowa MTI, wydano już odpowiedni rozkaz Szefa Sztabu Generalnego węgierskich sił zbrojnych.Węgry od 14 września praktycznie zamknęły swoje granice i zaostrzyły znacznie kary za nielegalne wkraczanie na teren Węgier. Premier Węgier Viktor Orban oświadczył wprost, że mają tysiące miejsc w więzieniach. Ochrona granic stałą się ostatnio bardzo dużym wyzwaniem, ponieważ Węgry zostały zalane dziesiątkami tysięcy uchodźców.

  Po wdrożeniu nowego prawa napływ imigrantów z Serbii gwałtownie spadł. Tak zwani „uchodźcy” zmienili szlak na Chorwację gdzie w ciągu ostatnich trzech dni przymaszerowało ponad 15 tysięcy wyznawców islamu. Tłum składający się w większości z młodych mężczyzn przyrastał tak bardzo, że władze tego kraju ogłosiły, że nie umieją już sobie poradzić z napływem uchodźców.

  Doszło też do incydentu gdy Chorwaci postanowili podrzucić 4000 uchodźców wysyłając ich na teren Węgier w asyście 40 uzbrojonych policjantów. Węgierskie służby zatrzymały pociąg i aresztowały policjantów z Chorwacji uprzednio ich rozbrajając. MSZ Węgier zdecydowanie zaprotestował przeciwko takim operacjom.

  Powołanie dodatkowych żołnierzy świadczy o tym, że Węgrzy bardzo poważnie traktują zaistniałą sytuacją. Według węgierskiego Ministerstwa Obrony, planowane jest rozmieszczenie rezerwistów w jednostkach wojskowych, gdzie będą pełnić obowiązki regularnej armii, która z kolei jest teraz stale zaangażowana w ochronę granic państwa.
  http://wolnemedia.net/polityka/na-wegrzech-armia-oglosila-mobilizacje-rezerwistow/
 • @zygmuntbialas 14:04:14
  O kurczę, Panie Zygmuncie, jednym słowem jest Pan zawiany:))))
  Dla wyjaśnienia dodaję, że ja też, leżę z gorączką.  uzupełnienie wpisu:
  Projekt będzie a raczej był jeszcze poddany głosowaniu na sesji parlamentu.Wyników na razie nie podano.
  Szacuje się, że przez legalizację prostytucji władze Kijowa będą w stanie rocznie uzupełnić budżet o 4 mld hrywien.
  http://c.lifenewscontent.ru/static/posts/2015/09/162011/5896873ba07afb4d7a507bab998ad804__660x.png

  http://lifenews.ru/news/162011
  http://lifenews.ru/news/162011
 • Nocne Wilki razem ze |Słowakami w proteście przeciwko manewrom NATO.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dgh6ZHp7TVs
 • @trojanka 15:13:31
  Cześć Trojanka. Facebook ponownie skasował wiele anglojęzycznych stron o wojnie domowej na Ukrainie. Tak się boją, że łamią przyjęte normy. Co ciekawe stron arabskich nie niszczą, tylko te anglojęzyczne. To oznacza, że internet ma coraz większy wpływ na ludzi zachodu, i przekonuje bardziej jak tradycyjne media.
 • Kolejna ofiara.....
  http://cs625425.vk.me/v625425012/49dae/pCDHGsV-8iY.jpg
 • Prokurator Krymu Natalja Pokłonska została zgłoszona do nagrody Mirotworiec
  http://cdn1.img.sputniknews.com/images/102729/60/1027296027.jpg

  Prokurator Republiki Krymu Natalja Pokłonska została zgłoszona do nagrody Mirotworiec - poinformowała dzisiaj na konferencji prasowej w agencji Kryminform minister kultury republiki, przewodnicząca rady ekspertów fundacji Mirotworiec Arina Nowoselska.

  „Z inicjatywą (zgłoszenia kandydatury Pokłonskiej) wystąpili organizatorzy Forum Pokoju, a my złożyliśmy wniosek — wyjaśniła. — Wydaje mi się, że jest mnóstwo materiałów na temat przemówień Natalji Pokłonskiej, które dowodzą tego, że opowiada się za pokojem na Krymie".

  Nagroda Mirotworiec wręczana jest ludziom, których działalność pomaga w zapobieganiu konfliktom na tle narodowościowym, rasowym i religijnym. Nagroda jest przyznawana w 14 nominacjach. Prokurator Krymu może otrzymać nagrodę Mirotworiec w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego.

  Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 5 października w Jałcie w ramach II corocznego międzynarodowego krymskiego Forum Pokoju. W pracy forum wezmą udział posłowie dobrej woli UNESCO, UNISEF, światowej sławy aktorzy, reżyserzy, muzycy, sportowcy, ambasadorzy państw obcych oraz działacze społeczni.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150921/1055032.html#ixzz3mOeMwYYg
 • @trojanka 19:48:01
  Ha, dobre! Widzę coraz więcej podobieństw między banderowcami i ISIS. Jedni i drudzy, kiedy przestaną być potrzebni trafią na śmietnik historii.
 • Bohater grożący lekarce zastrzeleniem, poniżający policjantów, kolejny psychiczny wśród tzw. elity upainskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=HQTzuw88L7w&feature=player_embedded
 • Protest w Niemczech "Merkel na Sybir" "Putin do Berlina"
  http://cs624028.vk.me/v624028658/441ae/Q5_xdoIMMlg.jpg
 • Mordobicie w banderowskim Lwowie
  Jedna ze skasowanych stron fb. Truth about situation in Ukraine:

  Ponieważ Facebook twierdzi, że jego strony mają coś reklamować, zareklamujmy ukraiński Lwów. To miasto, które według mieszkańców stało się miastem europejskim, po rewolucji godności w Kijowie. Możecie zobaczyć na tym filmie ujęcia kawiarni we Lwowie, godne zachowanie uczestników tej rewolucji godności. Ci rycerze nowej demokratycznej Ukrainy pochodzą ze wschodniej części kraju, gdzie bronili mieszkańców Donbasu przed powstaniem strasznych prorosyjskich terrorystów. Ci rycerze biesiadują bardzo cicho. Tak cicho, że barman podszedł do nich i zapytał, czy mogą wyrazić swoją radość i przyjemność bardziej zdecydowanie? Oczywiście rycerze byli obrażani za ten wniosek i grzecznie poprosili barmana o opuszczenie lokalu. Potem grzecznie poprosili innych klientów kawiarni, aby im nie przeszkadzano. Uprzejme i taktowne zachowanie rycerzy junty można oglądać na całym filmie.

  Ten film z kamery monitoringu w kawiarni został zarejestrowany w dniu 24 sierpnia tego roku, ale dopiero niedawno stał się dostępny.
  Zachęcamy do odwiedzenia częściej nowej demokratycznej Ukrainy, aby podziwiać osobiście zmiany na lepsze, które zostały wniesione do tego kraju przez zachodnie demokracje. Witamy na Ukrainie!

  Film:
  https://youtu.be/9PrVcEp7lGY

  https://www.facebook.com/TruthaboutUkraine
 • @PontoSarmata 19:47:07
  Jest tak jak mówisz!!zaczyna się bezczelna cenzura rozszerzać coraz bardziej, już kilka filmów, które rano obejrzałam i wrzuciłam, potem pan Zygmunt sygnalizuje że są zablokowane..To bardzo zły znak, bo oznacza że jesteśmy już w reżimie i będzie przedstawiana tylko ta wersja , która pasuje "grupie trzymającej władzę" , a przede wszystkim trzymającej światową "forsę".
 • Merkel nach Sibirien & Putin nach Berlin
  https://youtu.be/xBdQqE4mtnw
 • @trojanka 15:08:35
  Jeszcze film Panie Zygmuncie w sprawie uchwały o prostytucji zarejestrowanej w Wierchownej Radzie!
  https://www.youtube.com/watch?v=2Dnurx_5rgI&feature=player_embedded
 • Geopolityka dla początkujących = wszystkie drogi palącej demokracji niesionej przez USA.
  http://cs623726.vk.me/v623726289/42e73/Ya8XTis_VEg.jpg
 • Za każda dobę blokady Krymu, ukraińska gospodarka traci około 3 mln $, a Rosja tylko zarabia.
  Tak ze faszystom "Prawego Sektora" należy się pomnik, "Za rozwój rosyjskiej ekonomiki".
  http://cs628716.vk.me/v628716314/29e68/t4mM5qg_rGs.jpg

  ----------------------------------
  ależ nic nie szkodzi, dostaną od polskojęzycznego rządu kolejne pieniądze na rozwój swojej gospodarki, to mogą blokować ile chcą!!
  PO ma, to im da!!!
 • Libia: Nieformalne spotkania zwolenników Kaddafiego ~ 12 wrzesień 2015
  https://youtu.be/kxT0uhDsTYo
 • Libia - powstanie monument upamiętniający ofiary bombardowań NATO
  10 września 2015: W opanowanym przez kaddafistów mieście Bani Walid, znajdującym się w regionie Misrata, Rada Plemienia inauguruje budowę pomnika ofiar bombardowań NATO podczas inwazji w 2011 roku. Oto dowód, że Libijczycy to naród wciąż wierny Dżamahiriji.

  https://youtu.be/u23LaMRaUjI
 • Donbas: Przekazanie artykułów szkolonych dzieciom
  http://kronikanarodowa.pl/images/stories/pomocdob2.jpg
  http://www.owp.nazwa.pl/owp/images/stories/05.09.2015-4.jpg

  Towarzystwo Kultury Polskiej Polonia przekazało 20. dzieciom pomoce szkolne, będące darami od Obozu Wielkiej Polski. Ta drobna inicjatywa spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem u naszych rodaków zamieszkujących Donbas.

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2629%3Adonbas-przekazanie-artykuow-szkolonych-dzieciom&catid=44%3Aowp&Itemid=95
 • Lubański: "Fałszowanie historii najnowszej Ukrainy" Poliszczuka.
  Znałem za życia dr Wiktora Poliszczuka. Spotykałem się z nim we Wrocławiu i Warszawie. Teraz po jego śmierci czytam książki jego autorstwa. Dziś czytam końcowy akord jego "Fałszowania historii najnowszej Ukrainy", wydanej w Toronto w 1996 roku:

  "Mimo zmiany sytuacji na świecie, mimo przyjęcia przez cywilizowany Zachód idei państwa obywatelskiego, nacjonalizm ukraiński, jego formy zorganizowane - wszystkie frakcje OUN oraz jej odłamy na Ukrainie, nie odstąpiły od swego celu strategicznego - zbudowania państwa ukraińskiego na wszystkich, według ich ocen, ukraińskich terytoriach etnograficznych, co stanowi zagrożenie dla pokoju w Europie, ale czego nie widzą politycy w Polsce, na Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie....

  Na Ukrainie nie ukształtowała się intelektualna elita mogąca mieć wpływ na powstanie demokratycznego środka, który byłby zdolny przeciwstawić się zarówno nacjonalizmowi ukraińskiemu jak i odradzającym się ciągotkom powrotu do ZSRR."

  Dlatego błękitno-żółty sztandar Ukraińcy chętnie zamieniają na czerwono-czarny sztandar krwawego Bandery. Radykalizacja Ukrainy i jej banderyzacja niesie w sumie nie mniejsze zagrożenie dla Europy niż uchodźcy muzułmańscy.

  Eugeniusz Lubański (Kijów)

  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2629%3Adonbas-przekazanie-artykuow-szkolonych-dzieciom&catid=44%3Aowp&Itemid=95
 • Ukraińska gazeta "USA niezadowolone z walki z korupcją na Ukrainie"
  17 godzin później- "USA zadowolone z walki z korupcją na Ukrainie.Poroszenko i Jaceniuk zanotowali postęp."

  http://cs629500.vk.me/v629500065/13f37/pNxCCJtJjvI.jpg


  http://cs629500.vk.me/v629500065/13f3e/sSKmZZ7AP1g.jpg


  ==================

  tak mniej więcej jak w Polsce.
 • Inicjator blokady Krymu, tatarski milioner , laureat nagrody Lecha Bolesława Walesy
  Mustafa Dżemilew karmiony przez aktora porno Steva Holmsa.

  http://cs628716.vk.me/v628716358/1c4d1/IKVvTxrZ8zo.jpg

  Mam nadzieję, że dumny syn krymsko -tatarskiego narodu Dżemilew,tylko jada z jego ręki????
 • Dzieci imigranci we Włoszech zajmują się prostytucja i handlem narkotykami.
  https://www.youtube.com/watch?v=h71K5haCMZc&feature=player_embedded
 • Skandal w Brytfanii .Ksiązka o Premierze Cameronie w młodości.Smakował narkotyki i uprawiał seks z głową świni, aby wkupić się
  do jednego z bractw studenckich.
  https://www.youtube.com/watch?v=AhIRgszTQTc&feature=player_embedded

  ===============================
  no ktoś mu to wyciąga i ponoć ma nawet zdjęcia na dowód.Czyżby zmierzch Dawida C.
  Swoją droga ludziom się już przewraca całkiem we łbach...
 • @trojanka 22:08:18
  http://cs622431.vk.me/v622431152/47140/1QlnrJAZMm8.jpg
 • Młodzieżowy klub "Dobrowolec" opołczenia uczy sie pomocy medycznej i obsługi Kałasznikowa.
  Mówi dowódca :Przyciągamy młodzież żeby nauczyć ich bronic swojego życia,swojej Ojczyzny i Rodziny,żeby wiedzieli co robić w trudnych sytuacjach, uczymy ich o ich przodkach , którzy też jako młodzi ludzie bronili swojej Ojczyzny.Żeby nie chodzili po podwórkach,palić czy pić, lepiej niech tutaj się czegoś dobrego nauczą".
  https://www.youtube.com/watch?v=SIAlC05WJ3s&feature=player_embedded
 • Wezwanie do wojenkomatu czyli biura poboru do wojska na Ukrainie
  " Ja do swoich nie strzelam"

  http://cs627228.vk.me/v627228224/19947/_Is8IUIfR2I.jpg
 • Demokracja amerykańska zawitała do Jemenu!
  Przed..

  http://cs624627.vk.me/v624627474/786ed/DfDAT2gKhSY.jpg


  po...

  http://cs624627.vk.me/v624627474/786f4/-g6aOtzFZA8.jpg

  http://cs624627.vk.me/v624627474/786fb/iF7ZaWz27eY.jpg

  http://cs624627.vk.me/v624627474/78702/Tvsp3z8ZVGY.jpg
 • Przyjadą a fachowcy to i lepiej będzie jak w Radomiu.
  http://img.wiocha.pl/images/f/9/f925e81e06a83301ec76b5939d6fd0a7.jpg
 • ........
  https://www.youtube.com/watch?v=Fv7qvSNU7VM&feature=player_embedded
 • @trojanka and @Kula Lis 62
  Dzisiejsza notka opublikowana, link:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/125995,co-sie-dzieje-na-ukrainie-22-09-2015
 • @trojanka 15:08:35
  Tak, chory, ale swe obowiązki wykonuję (no, przynajmniej staram się wykonywać!).
 • @PontoSarmata 21:18:03
  Witam Pana!

  "Na Ukrainie nie ukształtowała się intelektualna elita...". -

  --- Ona jest bardzo nieliczna. Także w historii i historii literatury jest niewiele znaczących postaci.
 • @trojanka 22:17:18
  Zerknę zaraz, nie rozpisuję się zanadto.
  Muszę jakoś dojść do siebie.
 • @trojanka 22:19:12
  "Ja do swoich nie strzelam". -

  --- No tak, wszędzie mogą być rozsądni ludzie.
 • @trojanka 22:28:53
  "Demokracja amerykańska zawitała do Jemenu!" -

  --- 1. foto: Piękna budowla. Stąd wynika(ł) mój opór wobec jednoznacznie negatywnych ocen całości, obejmującej prawie 1 mld ludzi.
  2,3,4. fotos: I co ja tu nowego dodam...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej