Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje na Ukrainie - 08.11.2015.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma już milicji na Ukrainie, jest tylko policja - pełna europeizacja. Szefem (szefową) nowej formacji mianowano Gruzinkę Chatję Dekanaidze.

Obywatele innych państw, uzyskujący w przeddzień powołania obywatelstwo ukraińskie, mają w Kijowie dostęp do najwyższych stanowisk. Jest ich kilku w rządzie Jaceniuka, którego zresztą lada moment może zastąpić były prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili, kiedyś przyjaciel Lecha Kaczyńskiego, dziś poszukiwany listem gończym.

We wtorek, 02 października, Petro Poroszenko podpisał ustawę, która - już zgodnie z prawem - pozwala cudzoziemcom i bezpaństwowcom walczyć w WSU, a w przyszłości uzyskać ukraińskie obywatelstwo. "Zdolni do walki, doświadczeni i zmotywowani żołnierze cudzoziemscy wzmocnią siłę armii" - mówi Poroszenko.

 

                         Dniepropetrowsk, cmentarz wojskowy

Milczą mainstreamowe media o tym, co dzieje się na granicy, dzielącej DRL /ŁRL od Ukrainy. Jest niby rozejm, ale ludność Donbasu nękana jest codziennie przez ukraińskie ostrzeliwania. Piszą w noworosyjskiej prasie:

"OBWE rejestruje masowe ataki na DNR przy użyciu wyrzutni Grad. Tylko ostatniej doby było ich około 20. Ostrzał ze strony Krasnogorowki i Marinki padał na przysiółki Staromichajłowka i Trudowskie Doniecka, na które spadło 60 pocisków.

Ostrzelane zostały Spartak, Żabiczewo i Volvo Center na północy Doniecka. Spadły tam 53 miny. Jest też ostrzał od strony Piesek, miejsca stacjonowania ukraińskich wojsk. Ostrzały ukraińskie trwają w sytuacji wycofywania sprzętu militarnego: miotaczy min, czołgów przez DNR i ŁNR zgodnie z grafikiem, co rejestruje OBWE.

Nasilenie ostrzałów nastąpiło jak zwykle, w przeddzień spotkania w Berlinie normandzkiej czwórki, zbierającej się w celu oceny realizacji porozumień mińskich. USA oczywiście uparcie twierdzą, że porozumienia łamane są przez republiki DNR i ŁNR - tak mówi John Kirby z Departamentu Stanu USA. Również UE i Donald Tusk zagrozili dalszymi sankcjami za łamanie porozumień".

Przetłumaczyła: Trojanka

Link do rosyjskiej wersji:  //vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fnovorusmir.ru%2Farchives%2F5563&post=50559085_6792

 

Tak to wyglądało wczoraj w Doniecku:

 

 

Domostwo trafione ukraińskimi pociskami zostało kompletnie zniszczone. Mówił (i płakał) parę dni temu mieszkaniec Doniecka:

"Pociski lecą ze wszystkich stron i eksplodują. A teraz się dowiedziałem, że syn został ranny. I nie wiem, gdzie go szukać. Wie pani, jestem tak przygnębiony i zmęczony. Przed chwilą przeżyłem ostrzeliwanie. I straciłem wszystko, także rower. Ludzie,  KIEDY  WRESZCIE  PRZESTANIECIE ?! I tak jest ciągle. Wieczorem, jeśli nie zdążę się ukryć, cały drżę".

 

Cierpią ludzie, umierają, tracą swój dobytek, ale są kreatury, które osiągają kolosalne zyski na tej wojnie i z tej wojny. Posłuchajmy:

 

 

Przekład: Były pracownik SBU prosi o pomoc w zatrzymaniu procederu handlu organami umierających żołnierzy ukraińskich i cywilów na wschodzie, w Donbasie. Proceder odbywa się od początku. On sam był skierowany od listopada ub. roku do strefy ATO, do ochrony specjalnej grupy medycznej, nazwanej reanimacyjną. Później do tej grupy doszedł transplantolog.
 
Wraz z pozostałymi kolegami zostali dobrze uzbrojeni, przeszkoleni i otrzymali samochody. Płk Miszczenko udzielił im instruktażu, że wielu żołnierzy chciało oddać swoje organy, o czym informowali przed śmiercią, a rodziny otrzymają wtedy rekompensaty. Płk Miszczenko uspokoił ich, mówiąc że to światowy trend obecnie: dlaczego nie pomyśleć o rodzinie, jeśli żołnierz umiera.
 
Otrzymali szyfrowane informacje o miejscach, gdzie toczą się walki i gdzie będą ofiary i ranni. Jechali z lekarzami, podawali dowódcom szyfr i mieli pełny dostęp do "materiału", tj. do rannych, których nie dało się uratować. Medycy pobierali organy.
 
Na początku ciężko rannych wysyłali do specjalnego centrum do Kramatorska, gdzie brano organy od umierających. Potem, po dołączeniu do grupy medyków profesjonalnego transplantologa Elizawiety Debriuch, która siebie sama nazywała Elise, sprawę załatwiano na miejscu. W ciągu około 70 minut wprawnie rozbierała na części "materiał". Potem zawozili go z rannymi do Kramatorska.
 
Najwięcej pracy mieli w Debalcewo - zabrakło chłodzonych kontenerów. Pozostałość po pobraniu organów pakowano i wywożono w stronę Artiomowska, do wykopanych dołów. Najwięcej było ciał ze 120. brygady piechoty, nikt ich dokładnie nie liczył. Było bardzo dużo roboty i dobry zarobek dla wszystkich.
 
Do Eilse często dzwonił telefon satelitarny zza granicy i kierownictwo, mówiące po angielsku. Ochroniarz, znający świetnie angielski, rozumiał dokładnie pertraktacje. Elise była chwalona i proszono ją o zwiększenie ilości organów. Były to rozmowy z Sandrą, żoną Saakaszwilego, która okazała się organizatorką tej "misji". Mówiła, że jeśli będą problemy, należy natychmiast skontaktować się z płk. Miszczenko.
 
Po wizycie samego Saakaszwilego w strefie ATO, w Lisiczańsku i Kramatorsku, gdzie chwalił medyczną grupę i wszystkich współpracowników, obiecał zwiększenie wypłat, jeśli "towaru" będzie więcej. Tłumaczył, że jest to pomaganie biednym rodzinom, które straciły swojego bliskiego i także chorym z Europy i USA.
 
Wielu chłopaków wtedy zapisali jako "zaginionych bez wieści". Uważam, że ich po prostu zabili i niczego krewnym nie zapłacili - mówi były ochroniarz grupy medycznej z SBU. Gdy zaczął się rozejm, rannych było dużo mniej, a Sandra [Saakaszwili] dzwoniła i dzwoniła.
 
Brali też organy od cywilów, np. po ostrzale w Popasnej od ojca i jego nieprzytomnej 12-letniej córki. Pamiętam nazwisko tego ojca - Władimir Leszewskij, miałem jego paszport. Jej matka miała bardzo poranione odłamkami nogi i duży upływ krwi, więc szybko pojechała do centrum medycznego na pobranie. Sprawdziłem w papierach: zostali zakwalifikowani jako "zabici na miejscu bombardowania".
 
Powiem po prostu: tam odbywają się normalne morderstwa. Nie mogłem tego wytrzymać. 04 lipca napisałem prośbę o zwolnienie. Wezwał mnie Miszczenko i zapytał, dlaczego się zwalniam. Opowiedziałem mu wszystko; zadzwonił do generała, uspokoił mnie i powiedział, że trzeba wydobyć zwłoki z miejsc zakopania. I rozkopali groby w Kramatorsku; były po 4 ciała w każdym miejscu. 132 trupy.
 
11 lipca spotkałem się w Kijowie z generałem Aleksandrem Radieckim. Wysłuchał mnie i powiedział, że należy mi się odpoczynek po takiej pracy. Będę ją kontynuować potem już jako major. Gdy tylko wyszedłem, pochwycono mnie i pokazano nakaz prokuratorski. Zażądano podpisania zgody na leczenie w szpitalu psychiatrycznym, inaczej zamkną mnie w więzieniu. Poprosiłem,by mnie puścili. Powiedziałem, że wrócę nazajutrz. Dałem im 300 dolarów, po 1600 hrywien. Obiecałem przynieść im jeszcze po 1000 dolarów. Odwieźli mnie do domu i od razu wzięli pieniądze. Ja jestem profesjonalistą, wiem, jak uciec i gdzie się ukryć.

Chciałem przekazać wam te informacje i wideo z ekshumacji, operacji i centrum pobierania w Kramatorsku i pokoje, gdzie rzucali ciała po pobraniu. Mogę też pokazać, gdzie zakopywano we wsi Czasawija. Tam zakopano 97 pokrojonych ciał, w tym 20 mieszkańców: dzieci i kobiety!
 
30 żołnierzy WSU jest pochowanych koło Uglegorska, ale teraz tam opołczeńcy są. Chcę powiedzieć prawdę o tym, jaki biznes zorganizował sobie Saakaszwili ze swoją żonką. Każdy żołnierz albo mieszkaniec linii przyfrontowej jest zagrożony zabiciem i rozebraniem na organy. Pomóżcie mi to zatrzymać!!!
 
Przetłumaczyła: Trojanka
 

KOMENTARZE

  • Obywatele innych państw, uzyskujący w przeddzień powołania obywatelstwo ukraińskie, mają w Kijowie dostęp do stanowisk
    "We wtorek, 02 października, Petro Poroszenko podpisał ustawę, która - już zgodnie z prawem - pozwala cudzoziemcom i bezpaństwowcom walczyć w WSU, a w przyszłości uzyskać ukraińskie obywatelstwo. "Zdolni do walki, doświadczeni i zmotywowani żołnierze cudzoziemscy wzmocnią siłę armii" - mówi Poroszenko."

    - NIC NOWEGO

    1 >> https://sites.google.com/site/zonacezara24/home/V%20KOLUMNA%207%20szef%20MOSSAD%20OBYWATELEM.jpg?attredirects=0

    2 >> https://sites.google.com/site/zonacezara24/home/V%20KOLUMNA%206%20MOSSAD%20POMO%C5%BBE%20WERYFIKOWA%C4%86%20UCHOD%C5%B9C%C3%93W.jpg?attredirects=0

    >>> https://www.youtube.com/watch?v=GYingbicm00
  • @Nichcik.Neon24.pl 03:40:57
    Wreszcie Pan jest!
    Repsol dotrzymuje słowa.

    Witam!
    Idę do pracy, więc odpiszę później :)))
  • W nocy ukraińcy atakowali przysiółek Szczastie.
    https://vk.com/video-57424472_171643732?hd=-1&t=5s
  • Przysiólek Doniecki, ludzie pokazuja swoje zrujnowane domy i pozycje ukraińskie, z których do nich strzelano.
    Ze wszystkiego z miotaczy min, kul i granatów, z czołgów.I z wyrzutni Grad i Smiercz!!!!!
    Opowiadają o strachu i siedzeniu w piwnicach,
    Mieszkaniec pokazuje miejsca gdzie padały pociski, wszędzie , na dachy domów, na podwórka. Płonęły domy i obejścia.
    Był ranny w szpitalu.
    Ja w kopalni pracowałem, mówi 64 letni mieszkaniec Donetskiego.
    Byłem w wojsku na Białorusi, w wojskach rakietowych w 1971 roku. Myślałem nawet żeby przyłączyć się do powstańców, ale cóż 64 lata.
    Nie myślałem , ze tak się stanie.
    Naliczyłem 160 pocisków latem na nas spadło.
    Jak myślicie o powrocie w skald Ukrainy ? -pyta reporter

    Boże broń, jaka Ukraina!!Tylko Rosja!
    Kto tam rządzi, przecież oni mózgów nie mają!zamiast po ludzku dogadać się z ludźmi, to wojna!!Rozmawiać nie umiecie?
    jakby wpadli w ręce górników to mordę by im obili. Ja nie rozumiem kto ich spłodził i wychował?
    Nikt ich chyba nie wychowywał, jak można z bronią na człowieka iść?
    Syn mojego brata mieszka w okręgu dniepropietrowskim, jego powołali do wojska i na Wschód wysłali do nas strzelać!Nasi bracia,przecież rodziny tam mamy.
    Dlaczego oni tak robią?? To o pieniądze chodzi , a my ludzie przecież.
    Dużo młodych poszło walczyć,?- pyta reporter
    I słusznie - mówi mieszkaniec - przecież to faszyzm jest.Ilu ich tam było 50, Janukowycz powinien sie z nimi wtedy rozprawić.
    Teraz rozmnożyli się jak króliki.

    Co Pan chciałby zwykłym ludziom na świecie powiedzieć?
    Nam potrzebny jest pokój , nie wojna.
    Nie my wojujemy prości ludzie , ale bogacze. Górnicy po 30-, 40 lat ciężko pracowali i niczego nie mają.
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=25dfmXDhGo4
  • Tak wygląda areszt domowy Giennadija Korbana , współpracownika Kołomojskiego, oskarżonego o defraudację środków z fundacji na
    obronność i uprowadzenia.
    Lidera partii "Ukrop".
    http://cs627129.vk.me/v627129470/1e8a9/_XFbLwmi7xw.jpg
  • Zakończyła się trwająca od kwietnia akcja szkolenia ukraińskich żołnierzy przez "przyjaciół "Z USA!!
    Na tę akcję wydzielono także ukraińskim specom wojennym 266mln dolarów!
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SuVjsvZ3kP0
  • Opowiada służący w cerkwi w Małonikołajewce duchowny , obwód ługański.
    prowadzi do grobu opołczeńca, nie wiedzą jak się nazywa, miał na imię Nikołaj.
    Było to w zeszłym roku jak dostał się do niewoli, były tam wtedy oddziały Prawego Sektora i ukraińskie wojska 30 brygady.
    Po torturach przywiązano go za nogi do wozu opancerzonego i wleczono 7 km po asfalcie,następnie został przez ukraińców z 30 brygady i Prawy Sektor dobity i przyczepiono do niego ładunek wybuchowy. Mieszkańcy pochowali go z tym ładunkiem, duchowny , który był świadkiem tych wydarzeń,odmówił modlitwę i pogrzebano go zgodnie z obrządkiem prawosławnym.
    Pochowany na odludziu, aż odbędzie się ekshumacja i rozbrojenie ładunku!
    Ktoś położył cukierki na krzyżu!!
    https://www.youtube.com/watch?v=iKOmJIRyyyc&feature=player_embedded
  • Rosyjska droga - Donbas.
    https://www.youtube.com/watch?v=KtJq9K9lAis&feature=player_embedded
  • Bukareszt na ulicach, protesty antyrządowe. Przysłowiową kroplą był pożar w nocnym klubie,w którym zginęło 32 osoby.
    Mimo rezygnacji premiera Wiktora Ponty, ludzie żądają zmiany całego rządu i urzędników.Oskarżają ich o korupcję i niewypełnianie swoich obowiązków, jakimi są służba narodowi,m wszystkim obywatelom państwa.
    https://www.youtube.com/watch?v=g2Tl09mraPU&feature=player_embedded
  • Dwa światy....Po lewej gieroje Majdanu ,po prawej zwykła ukraińska starowinka, takich jak ona jest wielu.
    http://cs624216.vk.me/v624216639/5bdaf/9g3JxdsO7NA.jpg
  • Brat za brata!!za Donbas!
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jA3KaWWY4EQ
  • Francja zawiesza na okres do dnia 13 grudnia wizy Schengen na swoim terytorium, decyzja wejdzie w życie w dniu 13 listopada
    Francja zawiesza na okres do dnia 13 grudnia wizy Schengen na ich terytorium, decyzja wejdzie w życie w dniu 13 listopada.

    takie rozporządzenie dał prezydent Francji Francois Hollande. Przy wszystkich granicach Francji, z jej europejskimi sąsiadami pojawią się punkty kontroli granicznej , by sprawdzić dokumenty osób wjeżdżających do kraju.
    http://politikus.ru/uploads/posts/2015-11/1446965020_332452.jpeg
    http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fpolitikus.ru%2Fevents%2F62367-nachalos-s-13-noyabrya-franciya-priostanavlivaet-deystvie-shengena.html&post=262268693_3805
  • to jest jedno wielkie barbarzyństwo...
    Wygląda na to, że obecnie ci zbrodniarze chcą wyciągnąć już z tego konfliktu co tylko się da. A przede wszystkim da się zarobić grubą kasę na narządach do przeczepu. Widać z tego że jest to zorganizowana, skoordynowana akcja pozyskiwania narządów do przeszepu. Jeżeli więc ktoś z zachonich polityków popiera ten proceder, tzn że jest z nim w zmowie. Jeden wielki, barbarzyński skandal!!!
  • @Jan Paweł 11:56:39
    Mało rzeczy mnie dziwi, ale to jest wstrząsające!
    Patroszą ludzi, dzieci na żywca!
    To jest ludobójstwo!
  • Niemiecki parlament zezwolił na eutanazję
    http://politikus.ru/events/62356-parlament-germanii-razreshil-evtanaziyu.html

    http://politikus.ru/uploads/posts/2015-11/1446938511_bundestag.jpg

    Bundestag przegłosował w piątek zatwierdzenie ustawy, która pozwala na szeregu warunków, pomóc ludziom, którzy chcą dobrowolnie rozstać się z życiem, donosi AP.

    Zgodnie z prawem, obywatele, w tym krewni nieuleczalnie chorych mają prawo do wspierania i współdziałania w eutanazji "na indywidualnej podstawie w oparciu o altruistyczne pobudki."

    Jednakże, w tym samym czasie ,prawo zabrania eutanazji i jej wspierania z powodów "komercyjnych".Naruszenie tego punktu ustawy będzie karane. Do trzech lat więzienia.

    Za przyjęciem ustawy na głosowało 360 posłów, przeciw - 233.

    Tę wersję ustawy o eutanazji, wcześniej poparła niemiecka kanclerz Angelą Merkel i przedstawiciele różnych partii w Bundestagu.

    Była minister sprawiedliwości Brigitte Zypries Niemiec skrytykowała niejasności sformułowań prawnych tej ustawy i dodała, że jego zasadność zostanie zakwestionowana w Trybunale Konstytucyjnym Niemiec.
  • Mówi jeszcze ten pracownik Bezpieki Ukrainy, co przeoczyłam, że za każdego ciężko rannego lub umierającego płacili mu 170 $.
    Minuta 1:46 filmu.
  • @Jan Paweł 11:56:39
    Nie jest możliwe, by ci z polityków którzy popierają ten proceder (także polskich) nie mieli prawdziwych informacji o tym co dzieje się na Ukrainie.
    Myślę że z racji pełnionych funkcji spolecznych popełniają zbrodnię hitleryzmu, stalinizmu razem wziętych.
    Wiemy już z przekazów danych nam m.in ostatnio przez Annelise Michel (polecam wszystkim film na YT) że będziecie się smażyć w piekle, ryczeć przeraźliwie jak właśnie m.n hitler w tym przekazie wg mnie już Świętej Annelise Michel (dlaczego nie został jeszczo otwarty proces beatyfikacji Annelise? ).
    No cóż, Ukraińcom nie pozostaje nic innego jak modlić sie do ich Matki Boskiej Kazańskiej. Dlaczego oni jeszcze tego nie robią?
  • Majdan Taryfowy Kijów, na żywo!
    https://www.youtube.com/watch?v=kf2IA8KWMLc&feature=player_embedded
  • Dzień Jedności w Rosji!
    https://www.youtube.com/watch?v=7J2PRedrH0E&feature=player_embedded
  • Geopolityka powraca do Europy
    Dokonując wojskowej inwazji i aneksji Krymu, a potem rozpętując wojnę na wschodzie Ukrainy, prezydent Władimir Putin dał jasno do zrozumienia, że nie zamierza respektować nienaruszalności granic i prymatu norm prawa międzynarodowego. Pora więc, by Europejczycy dali sobie spokój z pobożnymi życzeniami i wiarą w ład na kontynencie określonym przez rządy prawa. Świat, niestety, wygląda inaczej. Jest brutalny, a rządzi nim siła - pisze w komentarzu dla Project Syndicate Joschka Fischer, były szef dyplomacji i wicekanclerz Niemiec. Polityk zaznacza, że Europa stoi dziś przed trudnym wyborem między samostanowieniem a dominacją zewnętrzną i to, w jaki sposób sobie z tym poradzi, zadecyduje o losie nie tylko jej, ale całego Zachodu.
    Rosyjska interwencja militarna w Syrii i kryzys uchodźczy w Europie tylko to potwierdzają. Wspólnota musi sobie uświadomić, że jeśli nie zadba o swoje geopolityczne interesy, wcześniej czy później kryzys dotykający sąsiadów zapuka też do jej drzwi.

    W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych nie jesteśmy kontynentalną wyspą chronioną przez oceany, ale zachodnim krańcem ogromnego eurazjatyckiego lądu. Europa Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka Północna są naszymi najbliższymi sąsiadami i to właśnie niestabilne sąsiedztwo stwarza w XXI wieku największe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Geopolityka-powraca-do-Europy,wid,17950818,wiadomosc.html?ticaid=115e7d
  • Już to zdjęcie kiedyś było ale co tam!!!.Ach ci Rosjanie, to mają pomysły!!
    http://cs625826.vk.me/v625826239/485d2/rgQS1KlkNoQ.jpg
  • Dobry Ojciec, złego nie nauczy!
    http://cs624216.vk.me/v624216462/4fe0e/6Luk5JUfwGQ.jpg
  • Putin wpadł na Krym z wizytą, powitanie agresora!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=9pM3n1ZWNjE&feature=player_embedded
  • @Zbójnicki pies 12:23:56
    ==Project Syndicate Joschka Fischer, były szef dyplomacji i wicekanclerz Niemiec. ==

    Czy naprawdę musisz cytować niemieckich pederastów?..
    Z pro-euro-pejskich me-n-diów?
    Może jeszcze pedofila i alkoholika Schulza ??
  • @Zbójnicki pies 12:23:56
    Co to ma za sens w kontekście tego posta? Też chcesz pójść do piekła?
  • @trojanka 12:03:58
    Kiedyś Reformacja, potem wynikający z niej Faszyzm, teraz już praktycznie na gruzach szczątków Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego, Liberalizm i chyba jest już koniec Niemiec. Ktoś kto tego jeszcze nie widzi jest chyba wyjątkowo ślepy.
  • Dałem 5*
    "Nie ma już milicji na Ukrainie, jest tylko policja - pełna europeizacja"

    proponuję maleńką poprawkę:

    nie pełna europeizacja, ale pełna jew-ropeizacja.
  • Pod Domem Związków w Odessie, gdzie rok temu nazistowskie bojówki Prawego Sektora , zamordowały 200 rosyjskojęzycznych obywateli
    Ukrainy paląc ich żywcem, postawiono zaporę z flaga Prawego Sektora i w kolorach UPA.
    Rano pojawił się napis "Pod tą flagą zabijano Odessitów".
    http://cs625323.vk.me/v625323943/3d202/Ef2FSjoQq90.jpg
  • Nabożeństwo żałobne w Petersburgu w soborze Św.Trójcy, 224 uderzenia dzwonu ku pamięci ofiar upadku samolotu nad Synajem.
    samolot z resztą ofiar i ich rzeczami wylądował w mieście.


    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fyX0P-Xb6dk
  • Jesienny Donieck.
    http://cs622223.vk.me/v622223889/4f559/HPG2eS5qmwk.jpg

    http://cs622223.vk.me/v622223469/4b68c/qWuxassbq24.jpg
    http://cs622223.vk.me/v622223996/4cc28/uaqq0BseEZo.jpg
    http://cs622223.vk.me/v622223042/5170f/dH7HeL829FA.jpg
  • Jacieniuk na drzewo! NIE !!! sprzedaży ukraińskiej ziemi!!!
    http://cs627229.vk.me/v627229474/1f131/5dsa1BV71t8.jpg
  • Bryryjski niszczyciel uzbrojony w rakiety "Tomahawk" wszedł na Morze Czarne do portu w Rumunii - Konstancy
    http://amdn.news/media/cache/news_main_image/images/news/563efce7d9133.jpg

    będzie "ćwiczył" z Rumunami.

    http://amdn.news/britanskii-esminiets-voshiol-v-chiornoie-morie
  • @fretka 14:31:07
    Mc Cain /Kain/ zwany pieszczotliwie niedoróbką Wietnamczyków , wyjątkowo zły i nienawistny człowiek!!!, oni zaczynali wszystkie konflikty, rozwalili ok.50 krajów, wytłukli miliony ludzi, zrabowali tysiące ton złota i cennych zabytków.
    To Babilon,
  • @fretka 14:31:07
    Powiem Ci, że to co robią z Ukrainą to też jest niespotykana podłość.
    Ten cały nierząd Ukrainy, okradł naród ze wszystkiego,powstały miliardowe fortuny, na gazie Tymoszenko Kapitelman się dorobiła, na węglu Achmetow,Kołomojski i ... kradną dalej. Junta kijowska na sznurku USA i ono jej rękami morduje ludzi w Donbasie na który napadli, a na Ukrainie ludziom zaciskają pętlę na szyi, grabią ich równo, kredyty z MFW zaciągnięte na 10 pokoleń,...a zwykłym obywatelom urządzają ludobójstwo, z powodu zimna, cen na prąd, gaz,leki czy żywność, ogrzewanie.
    Ich dzieci wysyłają na śmierć /bo im mało jeszcze Donbas chcieli zachapać i wyprzedać kopalnie i huty/.... i jeszcze zarabiają na sprzedaży organów ukraińskich chłopaków.
    Matkom się mówi , że zaginęli,one biedne wierzą ze może synowie do Rosji uciekli / było na jednym filmie/ a oni leżą w masowych grobach z powycinanymi nerkami i rogówkami.
    Po prostu potworność z dna piekieł.
    Ale doczekają się odpłaty ,mam nadzieję.
  • Wydawanie pomocy humanitarne jw Gorłowce.
    https://www.youtube.com/watch?v=20eyPPTfppA&feature=player_embedded
  • @fretka 15:33:26
    Poza tym jakie zniszczenie moralne, religijne tych młodych ludzi z Ukrainy, którzy brali udział w wojnie.
    Być może pod wpływem "cudownych pigułek"na odwagę, /które dostawali od "przyjaciół" przywiezione Herkulesami/,zgwałcili jakieś dziecko, bo były gwałcone 13 letnie dziewczynki, i zakopane w Niżnej Krynce w czasie gdy była tam baza nac gwardii Ukrainy.Niewykluczone że zachęceni sytuacją mając pozwolenie od dowódców okradali domy ludziom , ile pijaństwa jest na stanowiskach ukraińskich wojsk.Co rusz, pijani wywołują burdy, zabijają jakieś dziecko rozjeżdżając je samochodem bojowym czy czołgiem, strzelają bezładnie po ludziach, było setki takich wydarzeń tutaj cytowanych , także z ukraińskiej prasy.
    Ja nie mówię o zwyrodnialcach i psychopatach z batalionów dobrowolców typu "Tornado" czy PS. Ale o zwykłych chłopakach z ukraińskich wsi i miasteczek, których cała ta chora sytuacja sprowadziła na dno moralne i człowiecze. Czasem pod wpływem wódki czy narkotyków.
    A ilu jest chorych psychicznie po powrocie z frontu, a ilu popełniło samobójstwo????
    Więc Ukraińcy płacą straszną cenę za miliardy Jaceniuka, Kołomojskiego, Tymoszenko, Achmetowa, Taruty, Turczynowa, Korbana itd.
    Muszą powiedzieć NIE!!!!sami .
  • @trojanka 09:08:01
    Witam Panią!

    Wiem, że zamieściła Pani ważny wpis na drugim blogu. Daje mi to naturalną możliwość zamieszczenia dwóch następnych interesujących Pani komentarzy. Zrobię to późnym wieczorem.
  • @trojanka 09:41:33
    "Przysiólek Doniecki, ludzie pokazuja swoje zrujnowane domy...", link:

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=25dfmXDhGo4

    --- Bardzo ważny materiał, szczególnie teraz, gdy nawet nie wspomną o krzywdzie ludzi Donbasu.
    Zamieszczę w najbliższej notce.
  • @trojanka 10:49:57
    "Zakończyła się trwająca od kwietnia akcja szkolenia ukraińskich żołnierzy przez "przyjaciół "Z USA!!" -

    --- I kto to wszystko zapłaci?! - Lud ukraiński. Już płaci organami. Jeszcze jest czarnoziem i ładne ukraińskie dziewczyny.
  • @trojanka 11:07:13
    "Opowiada służący w cerkwi w Małonikołajewce duchowny,...", link:

    https://www.youtube.com/watch?v=iKOmJIRyyyc&feature=player_embedded

    --- Bardzo to tragiczne i smutne!
    Muszę też kiedyś przypomnieć historię opołczeńca, zwanego Małym.
    Ci chłopcy są solą tej ziemi - Donbasu!
  • @trojanka 11:37:00
    "Brat za brata!!za Donbas!", link:

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jA3KaWWY4EQ

    --- To chyba drugi utwór muzyczny.
    Wysłucham w nocy. Zamieszczę (jedną mam w zapasie).
  • @trojanka 11:45:45
    "Francja zawiesza na okres do dnia 13 grudnia wizy Schengen na swoim terytorium, decyzja wejdzie w życie w dniu 13 listopada". -

    --- Można się było spodziewać, że pójdzie w tym kierunku. Chciałbym znaleźć trochę czasu, by ew. 'rozgryźć' ten problem.
  • Ukraińska armia, obecnie jedna z najlepszych armii na kontynencie - objawił pan Walcman
    5 minuta filmu batalion "Ajdar" naparza się z WSU.
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DojyDVFOrQ
  • @Jan Paweł 11:56:39
    "to jest jedno wielkie barbarzyństwo...". -

    --- Niestety tak. Już wcześniej miałem różne materiały o tym procederze, ale dopiero powyższe zeznanie zdało mi się jednoznaczne, więc zamieściłem film wraz z tłumaczeniem Trojanki.
  • @dron67 12:03:38
    "To jest ludobójstwo!" -

    Tak. Nie można tego nazwać inaczej.
  • Z=ca Kołomoskiego w Dniepropietrowsku zatrzymany za defraudację i uprowadzenia, zwolniony do aresztu domowego.
    Cudownie ozdrowiał po wyjściu z więzienia, tak jak pani Tymoszenko Kapltelman z chorym kręgosłupem po wyjściu maszerowała w 20cm szpilkach .
    Rebe Korban ciężko chory na serce w więzieniu, nagle ozdrowiał i w areszcie domowym chleje i pali.Cud nastąpił!
    http://cs624025.vk.me/v624025358/47f41/EXiRLe-e91c.jpg
  • @trojanka 17:33:56
    Ale pocieszny film:-) polecam każdemu
  • Grecka społeczność Doniecka ma swoje święto!
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J6xsLrSdPqo
  • @trojanka 11:37:00
    Piękna wzruszająca i podnosząca na duchu piosenka
  • @trojanka 17:56:02
    Z tym oczywiście trzeba walczyć, bo to jest nacjonalistyczne a więc faszystowskie.
    Ludzie powinni się schlać na umur, leżeć po kątach i wtedy okupant jest zadowolony.
  • @zygmuntbialas 09:07:49
    @Nichcik.Neon24.pl 03:40:57
    Wreszcie Pan jest!
    Repsol dotrzymuje słowa.

    Witam!
    Idę do pracy, więc odpiszę później :)))

    -----------------------------------------------

    Dziękuję za takie powitanie, jestem mile zaskoczony. / Zgłosiłem prośbę o odblokowanie mojego konta http://www.nichcik.neon24.pl/ do celów "naukowych", chce napisać książkę "KACPRO Historia Pewnego Internauty", ... a chyba "najdziwniejszy" materiał z "historii Kacpro" , znajduje się na Neon24.pl, bo naprawdę w ostatnim roku przydarzyły mi się tutaj rzeczy dziwne. - A ZACZĘŁY SIĘ OD PANA MNIE TU ZAPROSZENIA*

    Pozdr.
    Kacpro, Kac, red. Nichcik,

    *Zony Cezara nie wspominam, bo u niektórych wspomnienia budzą lęk. (:
  • @Nichcik.Neon24.pl 18:27:38
    Witaj.Pozdrawiam. :) https://www.youtube.com/watch?v=bu3rsha1ZtI
  • @Jan Paweł 13:15:55
    mam zarezerwowane miejsce8-)))))
  • @Zbójnicki pies
    Dokonując wojskowej inwazji i aneksji Gibraltaru W.B dała jasno do zrozumienia, że nie zamierza respektować nienaruszalności granic i prymatu norm prawa międzynarodowego. Pora więc, by Europejczycy dali sobie spokój z pobożnymi życzeniami i wiarą w ład na kontynencie określonym przez rządy prawa. Świat, niestety, wygląda inaczej. Jest brutalny, a rządzi nim siła nie tylko jej, ale całego Zachodu.
    Rosyjska interwencja militarna w Syrii i kryzys emigrantów w Europie tylko to potwierdzają. Wspólnota musi sobie uświadomić, że jeśli nie zadba o swoje geopolityczne interesy, wcześniej czy później kryzys dotykający sąsiadów zapuka też do jej drzwi.

    W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych nie jesteśmy kontynentalną wyspą chronioną przez oceany, ale zachodnim krańcem ogromnego eurazjatyckiego lądu. Europa Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka Północna są naszymi najbliższymi sąsiadami i to właśnie niestabilne sąsiedztwo stwarza w XXI wieku największe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa. Do tego Falklandy wyrwane Argentynie siłą jakoś Ciebie nie bolą .Prawo Kalego w pełnej krasie . Pozdrawiam. :)))))
  • Ostrzelany dom mieszkalny w Doniecku, odłamki wpadły do pokoju dziecka, na szczęście zdążyli uciec.
    Mieszkańcy potwierdzają ze pociski z wyrzutni "Grad" przyleciał pd strony Piesek, /tam stacjonuje ukraińskie wojsko./
    Ukraińskie ostrzały cały czas trwają.
    Mówi mieszkanka "poszłam do cerkwi zapaliłam świeczkę, bo narodziliśmy się drugi raz, byli o krok od śmierci."
    Potwierdza że wszystkie ostrzały są od strony ukraińskiej. "Nie zastraszą nas - mówi"
    Poproszono misję OBWE o napisania raportu z tego ataku.
    Napisali, ciekawe do którego kosza wrzucą.....
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JyRdr6BvENw


    https://www.youtube.com/watch?v=XjWEZFUQxsA&feature=player_embedded
  • @trojanka 16:14:52
    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/11/08/72-rocznica-wyzwolenia-kijowa-od-hitlerowskiej-okupacji/


    https://www.youtube.com/watch?v=OqJ_Emnr8Yo
  • Ukrainiec Iwan Procenko, z ruchu Przyjaźń Narodów"w odpowiedzi na ruch w ukrainskim internecie"Zrób kopie zdjęcia Stefana
    Bandery i wrzuć w internet: informuje że dostał już na swój adres takie zdjęcie:
    http://cs629426.vk.me/v629426899/1aa51/09acJqAKEnI.jpg

    w związku z tym inicjuje akcję przyłączenia się w taki sposób jak wyżej!!
  • @stanislav 19:53:16
    znakomite!!dzięki!
  • @trojanka 19:59:57
    Witaj ten temat już czeka na rozwiązanie .Pozdrawiam. http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117082,wyroki-trybunalu-zbrodni-wojennych-w-kuala-lumpur
  • @Zbójnicki pies 20:03:54
    Zalecam z tu dyskutujących nie próbować robić kretynów Twoje wpisy z WP.PL świadczą o twojej indolencji , no chyba że chcesz prowokować ?. Tego radzę nie robić .Masz własny blog , no to proszę tam mądrości swoje dla gimbazy przedstawiać .Mam nadzieję że rozumiemy się ?. Ps. Kosowo jest Serbskie.
  • @Zbójnicki pies 20:03:54
    Rosja stanowi ?. Przykro mi nie na tym blogu . Rozumiesz czy mam napisać brutalniej ?.
  • Ja amerykanski twórca pokoju, i będę tworzyć pokój taki jak ja chcę!!!
    Tworzyłem pokój Indianom , i ja sprowadziłem niewolników do ciężkiej pracy, to ja stworzyłem Hollywood żeby żydowska mafia mogła przedstawiać napaści na inne kraje jako walkę o człowiecze wartości.
    To ja zrzucałem bomby z uranem na Belgrad,uzbroiłem Al Kaidę i ISIL żeby zastraszyć świat i manipulować nim.
    Przygotowałem media ,żeby CIA mogło zrobić 9/11, a wszyscy myśleli że to Arabowie.
    To ja grabiłem Irak i patronuję produkcji afgańskich narkotyków.
    I będę tak robił w dowolnej stronie ziemskiego globu , oprócz USA!cudzymi rękami.
    I w alce za amerykańskie wartości będziecie wszyscy pomagać mi , chcecie czy nie!
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JqE_2yCosKw

    Będę to wszystko robił dla zielonych papierków do których się modę!!
  • @Repsol 20:18:16
    cenzura 8-)))))
  • @Zbójnicki pies 19:17:36
    Nie wiem z czego się tak cieszysz:-) obejrzyj sobie film na YT Annalise Michel, to Ci się jeszcze bardziej humor poprawi:-)
  • @trojanka 19:55:06
    Przyłączam się.
  • @Zbójnicki pies 20:33:03
    No raczej działanie defensywne przed rozbijaniem dyskusji przez płatnych trolli . 8-)))))
  • @Jan Paweł 20:40:58
    Ja też!!:))))
  • @trojanka 10:43:39
    Kwiat ukrainskiej inteligencji.
  • @Repsol 20:47:36
    zaden pieniadz nie smierdzi8-)))))
    https://youtu.be/hinKAtbL05I
  • @Zbójnicki pies 20:56:47
    Dla takich jak Ty ,nic nie śmierdzi . 8- ))))) https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
  • @ALL
    Wybaczcie nie lubię kasować gości nie rozumiejących o co chodzi .Pozdrawiam Was wszystkich . Ave Amigos . : https://www.youtube.com/watch?v=iO9LDZN81QU
  • @Repsol 21:04:16
    Super kawalek 8-)))
  • @Zbójnicki pies 21:23:40
    Wiem i co dalej ? .
  • @Repsol 21:29:10
    Co dalej ? A wiec zapraszam na moj blog z ciekawym wywiadem posla PIS - Jaroslawem Selinem - stawia swietna diagnoze
    http://dd.neon24.pl/post/127216,rosja-to-panstwo-zbojeckie-trzeba-je-powstrzymac

    https://youtu.be/dSEIFumQSFc
  • @Repsol 21:15:44
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Lqodehqw_Pg
  • @Zbójnicki pies 21:35:58
    Uprzedzam dalsze głupoty wytnę .Druga żółta kartka .Przykro mi . :)))
  • @trojanka 21:39:05
    Ave . https://www.youtube.com/watch?v=59b_GmnS8io
  • Donieck teraz, znowu strzelają od strony stacjonowania ukraińskiej artylerii.
    https://www.youtube.com/watch?v=ET4CSZJrbms&feature=player_embedded
  • @Jan Paweł 12:17:07
    "Nie jest możliwe, by ci z polityków którzy popierają ten proceder (także polskich) nie mieli prawdziwych informacji o tym co dzieje się na Ukrainie". -

    --- Tak, nie jest możliwe.
    To wpływa znacznie na mój sąd o tych politykach.
  • @Zbójnicki pies 12:23:56
    "Dokonując wojskowej inwazji i aneksji...". -

    --- Przecież realnie jest wszystko na odwrót!!!
    A Joschka Fischer nie wytłumaczył się chyba jeszcze ze swej działalności terrorystycznej z lat 70-tych.
  • @trojanka 12:30:43
    "Ach ci Rosjanie, to mają pomysły!!" -

    --- Nawet podobne te dzieciaki...
  • @trojanka 12:35:39
    "Putin wpadł na Krym z wizytą, powitanie agresora!!!", link:

    https://www.youtube.com/watch?v=9pM3n1ZWNjE&feature=player_embedded

    --- Na pewno obejrzę. Zrobi to chyba też @Zbójnicki pies i przekona się, jak witają 'agresora' na Krymie.
    W Syrii podobnie witają.
  • @Rzeczpospolita 13:32:23
    Witam Pana!

    Miło mi, że Pan docenia.
    Na pewno jew-ropeizacja! U mnie zresztą wyraz 'europeizacja' ma pejoratywne znaczenie.

    Pozdrawiam.
  • @trojanka 14:30:42
    Piękny jest Donieck - mieszkańcy to mówią i wielu gości.
  • @fretka 14:31:07
    Witam Panią!

    Link: https://www.youtube.com/watch?v=yTeG_Mlo90g

    "Od wielu lat amerykanie bombardowali nas i wszystko było dobrze". -

    To zdaje się poza filmem streszczenie.
    Obejrzę.

    Pozdrawiam Panią.
  • @trojanka 17:33:56
    "5 minuta filmu batalion "Ajdar" naparza się z WSU", link:

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2DojyDVFOrQ

    --- To wydaje się być interesujące.
    Dostrzegłem już zresztą ocenę Jana Pawła.
  • @Nichcik.Neon24.pl 18:27:38
    Wykluczenie Pana wydało mi się dziwne.
    Ja mam do siebie teraz pretensję, że tak długo to trwało. Gdy Repsol zapowiedział odblokowanie, powiedziałem: "Koniecznie! Jak najszybciej!"

    Na pierwszy Pański wpis nie odpowiem, bo nie wejdę szybko do dwóch pierwszych tekstów, a tu czas mnie goni.
    Za około godzinę odpiszę na PW.

    Pozdrawiam.
  • @Repsol 19:09:01
    Witam Cię!

    Późno, bo też miałem dzisiaj sporo roboty. Teraz nadrabiam zaległości.

    Pozdrawiam.
  • @stanislav 19:53:16
    Witam Pana!

    Przenoszę fragment tekstu: "Znamiennym jest fakt, że manifestanci świętują pamiętną datę w warunkach syjonistyczno-amerykańskiej okupacji Ukrainy oraz sprawowania urzędów państwowych przez marionetki pochodzące wprost z importu, bądź wyznaczone do funkcji publicznych przez amerykańskich decydentów".
  • @Zbójnicki pies 20:33:03
    Cenzura? -

    --- Ależ nie! To tylko utrzymywanie pewnego poziomu przyzwoitości.
    Nic zresztą nie było kasowane.
  • @Zbójnicki pies 21:35:58
    Sellin mija się (świadomie!!!) z prawdą.
    Ci ludzie tak mają.
  • @trojanka 22:50:10
    "Donbas będzie żył!", niemiecki artykuł o pomocy humanitarnej, link:

    http://remembers.tv/donbass-wird-leben/

    --- Mam materiały, zamieszczone przez Panią, więc na razie nie tłumaczę. Nie zdążę zresztą.
  • @dron67 12:42:13
    Najbardziej Rosji i Władimira Putina nienawidzą geje i pochodne. Nie mogą w FR paradować po ulicach ani narzucać innym swojej odmienności. Takie w Rosji jest prawo, które multi kultim stoi w gardle.
    Takie multi kulti zbójowe pieski.
  • @Zbójnicki pies 21:23:40
    Może wytłumaczysz co to jest 8-))), które zamieszczasz na koniec swojej wypowiedzi? Bo ja na przykład nie wiem a jestem ciekawy.
  • @lorenco 01:06:25
    Witam!

    "Najbardziej Rosji i Władimira Putina nienawidzą geje i pochodne". -

    --- W tej sprawie Putin i Rosja notują sukces i postęp.
    Propagowanie przez Zachód homosiów jest sprzeczne z logiką i rozsądkiem. Homosie nie mogą mieć (w naturalny sposób) dzieci, więc reklamowanie ich jest w istocie zwrócone przeciw społeczeństwu USA i krajów europejskich.
  • @zygmuntbialas 01:35:54
    To, co ludzie robią w SWOJEJ sypialni, jest ich sprawą. Byle zgodnie z prawem, które jest ogólnie przyjęte mniej więcej na świecie. Gwałty, pedofilia itp. są prawnie zabronione.
    Wywlekanie swojej sypialni i to co tam się robi, jest przejawem fetyszyzmu a wręcz agorafilii i nie jest to normalne.
    Nasze dzieci, młodzież a i my dorosli w każdym wieku, jesteśmy atakowani z każdej strony, byle wzbudzić tzw. tolerancję na zboczone zachowania.
    Jest to pewnie część planu, mającego na celu ograniczenie populacji białej rasy, gdyż jak uważają PANY tego świata, biali są zbyt inteligentni aby nimi sterować. Innych uważają za potomków małp człekokształtnych. Dzielą ludzi na genotypy, ten genotyp lepszy, tamten gorszy, na mongołów, murzynów, rusków, żóltków, słowian itd. Byle mieszać!
  • @Repsol 19:09:01
    Cześć! / Podobno Twoja przepowiednia się sprawdziła. (:

    Pozdr.
  • @zygmuntbialas 23:49:43
    "Wykluczenie Pana wydało mi się dziwne."

    - Sam byłem zdziwiony, ... ale wybory rządzą się swoimi prawami. / Postanowiłem "zlikwidować" kandydata, ... i zanim zacząłem, zlikwidowano mnie. (:

    Pozdr.
  • @Nichcik.Neon24.pl 07:25:24
    A co to za przepowiednia? ..
  • Atak bombowy na rosyjski samolot zmieni sytuację na Bliskim Wschodzie 9 listopada 2015 04:15 komentarzy: 3 Autor: krakauer
    https://obserwatorpolityczny.pl/?p=36489

    Coraz więcej informacji na temat przyczyn niedawnej dramatycznej katastrofy rosyjskiego samolotu pasażerskiego nad Synajem to przekazy wskazujące na możliwość eksplozji na pokładzie samoloty. W praktyce oznacza to dwie możliwości – albo atak bombowy, przez umieszczenie na pokładzie samolotu bomby, albo awaria techniczna np. instalacji przy silniku, która spowodowała eksplozję. Na chwilę pisania tego artykułu obie hipotezy są równo uprawnione, wiadomo już, że w kabinie było słychać eksplozję. Kwestią pracy ekspertów jest ustalenie, co było jej źródłem.

    Atak rakietowy jest praktycznie wykluczony, chyba że dokonałaby go przez pomyłkę egipska armia, chociaż ona w ramach porozumień z Izraelem nie powinna mieć w tej strefie tak zaawansowanego uzbrojenia zdolnego do rażenia celów wysoko lecących. Terroryści z olbrzymim trudem, graniczącym z niemożliwością mogliby przenieść stosowną rakietę i system jej naprowadzania, to wymagałoby, co najmniej samochodów ciężarowych i specjalistycznej obsługi.

    Atak bombowy byłby o wiele prostszy, ponieważ wymagałby jedynie umieszczenia odpowiedniego ładunku w kadłubie samolotu. Ochrona lotnisk w kurortach egipskich jak widać okazała się niedostateczna, chociaż robi znakomite wrażenie na turystach. Biorąc pod uwagę skomplikowanie operacji lotniczych na płycie startowej, jeżeli tylko byli zdeterminowani zamachowcy, to umieszczenie ładunku nie było nie możliwe. W tym w szczególności najprostsze poprzez umieszczenie ładunku w bagażu pasażerskim. Co mogło mieć miejsce nawet bez wiedzy pasażerów, bomba mogła być w pamiątce, bomba mogła być ukryta w opakowaniu bagażu w czasie nieobecności właściciela w pokoju hotelowym itd. Nie będziemy pisać o możliwościach terrorystów, ale proszę uwierzyć – są one prawie nieograniczone, oczywistym powodem jest to, że dysponują praktycznie nieograniczonym finansowaniem. Za pieniądze można kupić wszystko, w tym, co najważniejsze – lojalność ludzi oraz potrzebne środki techniczne i wiedzę.

    W praktyce, więc oznaczałoby to, że zawiodły egipskie służby bezpieczeństwa, ponieważ nie były w stanie przefiltrować zagrożeń. Jest oczywistym, że wraz z zaangażowaniem się Federacji Rosyjskiej w stabilizację sytuacji w Syrii, wzrosło zagrożenie terrorystyczne dla jej obywateli. Nie wiemy nic na temat ewentualnych ustaleń rosyjsko-egipskich w przedmiocie podwyższenia standardów bezpieczeństwa, bezwzględnie jednak, – jeżeli kiedykolwiek turystyka w Egipcie ma się odrodzić, muszą one ulec poprawie.

    Przyjmując prawdopodobieństwo zamachu terrorystycznego na rosyjski samolot, kluczowe jest to, kto był jego inicjatorem. Islamskie organizacje terrorystyczne prześcigają się w deklarowaniu, że są autorami zamachów, odsianie prawdy od przechwałek bywa trudne. Jednakże w tym przypadku, jest oczywistym, że siły związane z tzw. państwem islamskim miały interes i bezpośrednio groziły Rosji, co czyni ich potencjalnymi autorami ataku. Istotnym czynnikiem jest to, że w Egipcie, a konkretnie na Synaju istnieją zorganizowane grupy bojowników/terrorystów, przeciwstawiających się państwu egipskiemu, które mogły stanowić zaplecze dla tych działań. Właśnie to jest istotne, ponieważ w realiach Bliskiego Wschodu to nie byłby atak tylko na Rosjan, to przede wszystkim byłby atak na Egipt, który najdelikatniej mówiąc będzie się mścił długo i skutecznie na jego autorach, ich poplecznikach oraz ich zapleczu w krajach arabskich. Dla nikogo w Kairze nie jest tajemnicą, czyje pieniądze stoją za terroryzmem w Syrii i Iraku, każdy wie, że to wpływy saudyjskie i innych krajów południa Zatoki, atakujące wpływy Iranu w swojego rodzaju wielopoziomowej wojnie regionalnej. O ile do tej pory islamscy radykałowie mówili o zabijaniu Europejczyków w Europie itd., czy też ścinali w Syrii i Iraku setki ludzi jak chcieli, to mieściło się w standardach tamtejszej retoryki. Jednak w momencie, gdy ruchy inicjowane z Arabii Saudyjskiej – uderzają w interesy egipskiej elity w Egipcie (biznesy w kurortach głównie należą do potężnych rodzin egipskich wojskowych), to jest co najmniej niewybaczalne. Chodzi o to, że doszło do ataku, który był nieuprawniony, albowiem goście Egipcjan w Egipcie – w domniemaniu korzystali z ochrony Egiptu. Atakując ich gości, zaatakowano podstawy ich egzystencji – uderzono w ich biznes, ich wiarygodność i ich dumę. Na Bliskim Wschodzie to jest niewybaczalne. Zgodnie z ich logiką, gdyby wybuch samolot startujący z Grecji lub Niemiec, to nie byłoby problemu. Natomiast atak na terenie Egiptu jest atakiem na Egipt. To może zmienić bardzo wiele w dynamice konfliktu w Syrii i Iraku, ponieważ Egipt już nie tylko że chce, ale przede wszystkim będzie musiał zareagować w taki sposób, żeby „w ich świecie”, wszyscy chętni do kolejnego zamachu na terytorium Egiptu przynajmniej się przez chwilę zastanowili, ponieważ konsekwencje będą naprawdę brutalne, chociaż raczej nie usłyszymy o nich w mediach. Natomiast odczują je rodziny zamachowców, inicjatorów, pomagierów, nawet ludzi, którzy byli tylko w pobliżu, to inny świat, specyficznie rozumiejący współodpowiedzialność.

    Kwestią osobną będzie ewentualna reakcja Rosyjska. Jeżeli rzeczywiście potwierdzi się ten zamach, to Federacja Rosyjska zyska w pełni moralne prawo do udziału w wojnie lądowej po stronie syryjskiego rządu, żeby schwytać odpowiedzialnych i wykorzenić to zło z Syrii oraz być może także i z Iraku. Trzeba jednak pamiętać, że bomba wcale nie musiała pochodzić z Bliskiego Wschodu! Międzynarodowi terroryści mają wielu możnych pomagierów, którzy zwykli już część z nich nazywać „umiarkowanymi”, jak jest im to do czegoś politycznie potrzebne. Taki rozwój sytuacji może zmienić globalny układ sił, jest bowiem oczywiste że Rosja będzie musiała na zamach odpowiedzieć, jednak myli się ten, kto sądzi że uda się komukolwiek sprowokować władze Federacji do działania chaotycznego. Właśnie na tym polega wygoda bycia supermocarstwem, że nawet na ewentualną odpowiedź ma ono czas i samo wybiera i miejsce i sposób i czas udzielenia tejże odpowiedzi.
  • Polska jest głównym kierunkiem migracji Ukraińców.
    http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/polska-jest-glownym-kierunkiem-migracji-ukraincow

    Według OSW prawie połowa wszystkich Ukraińców przebywających legalnie w UE, mieszka w Polsce
    Według raportu ekspertów z Ośrodka Studiów Wschodnich Polska stała się głównym celem migracji Ukraińców. Jak mówi Marta Jaroszewicz, ekspert do spraw migracji z OSW, z 800 tysięcy Ukraińców legalnie przebywających obecnie w Unii Europejskiej aż 400 tysięcy przebywa w Polsce. Wielu z nich przybyło do Polski uciekając przed wojną lecz wielu przyjeżdża tu po prostu z powodów ekonomicznych. Nie wiadomo ilu obywateli Ukrainy przebywa w naszym kraju nielegalnie. Nie bez znaczenia dla kierunku migracji jest fakt że Ukraińcom łatwo jest dostać Kartę Polaka dzięki czemu mogą pracować i studiować bez opłat w Polsce.    Unian.info/OSW/ KRESY.PL
  • Polska inwigilowana przez sojuszników z NATO
    http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/polska-inwigilowana-przez-sojusznikow-z-nato

    Niemieckie służby podsłuchiwały przedstawicielstwa innych krajów a także inwigilowały resorty spraw wewnętrznych swoich sojuszników

    Według publikacji magazynu Der Spiegel niemiecki wywiad inwigilował polskie MSW. Prócz naszego ministerstwa na liście znalazły się także resorty spraw wewnętrznych Austrii, Danii, Chorwacji czy USA. BND miało kontrolować łącza ambasad USA w Brukseli i przy siedzibie ONZ. Na terenie Niemiec kontrolowano połączenia przedstawicielstw Wielkiej Brytanii, Francji a nawet Watykanu.

    Wedle niemieckiej konstytucji ambasady nie są objęte ochroną przed podsłuchem. Niemieckie służby działały nie tylko na zlecenie Stanów Zjednoczonych lecz jak się okazuje teraz, również na własną rękę.    PAP/ KRESY.PL
  • Gabinet Ministrów Ukrainy określił dzienna dawkę żywnościową dla emeryta.Kartofle, 17 gram kiełbasy,6 gramów ryżu.l
    dziennikarze kanału17 byli oburzeni tym zestawieniem.


    Na cały rok jest też ustalone:
    9 kg mąki
    4 kg makaronu
    2 kg ryżu
    900 g prosa
    2 kg kaszy
    1 kg płatków owsianych
    2 kg grochu
    108 kg kartofli
    22 kg pomidorów i ogórków
    5 kg mięsa drobiowego
    2 kg podrobów
    9 kg wieprzowiny
    2 kg ryb
    700 g śledzi
    6 kg kiełbasy

    wg tego spisu , główne menu emeryta to- szklanka mleka dziennie, 300 g ziemniaków, trzy kromki chleba i 5 g tłuszczu," - powiedział dziennikarz.

    Na śledzia starsi ludzie mogą sobie pozwolić, tylko raz w roku na wakacje. Przypomnijmy, że w okręgu Żytomierskim emeryci raz w miesiącu rozdawanie amerykańskie "suche paczki".
    http://amdn.news/media/cache/news_main_image/images/news/563f71cc4d3fd.jpg

    http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Famdn.news%2Fhttp-nahnews-org-417874-kartoshka-i-6-grammov-sala-v-den-normy-dlya-pensionerov-vozmutili-smi&post=-41232698_1051633
    ==================================

    no proszę suche paczki z Ameryki niewolnikom przysłali, dobry pan, ludzki pan!!!
  • W Kijowie , w jednym z mieszkań rozerwał się granat, 1 osoba nie żyje.
    http://amdn.news/v-odnoi-iz-kvartir-v-kiievie-razorvalas-ghranata

    https://youtu.be/9kNnAYD8IKA
  • @trojanka 09:14:54
    ==no proszę suche paczki z Ameryki niewolnikom przysłali, dobry pan, ludzki pan!!!==

    ''Specjalistyczni'' dostaja 170 dol. od zwłok...
    Ale emerytów to raczej nie dotyczy, ich zwłok też...
    Oni są nikomu nie potrzebni..
    Dla systemów powinni żyć maksymalnie tydzień po otrzymaniu pierwszej emerytury..
  • @lorenco 02:42:56
    Homoseksualizm - "Jest to pewnie część planu, mającego na celu ograniczenie populacji białej rasy,...". -

    --- Na to wygląda. Preferencje dla homosiów kłócą się z rozsądkiem i logiką, a jednak ten motyw pojawia się często w mainstreamowej narracji.
  • @trojanka 09:14:54
    "Gabinet Ministrów Ukrainy określił dzienna dawkę żywnościową dla emeryta.Kartofle, 17 gram kiełbasy,6 gramów ryżu". -

    --- Takie racje były tworzone w obozach koncentracyjnych w czasie okupacji. Od początku Majdanu wiedziałem, że Ukraina się pogrąża, ale nie przewidywałem, że będzie to przyjmować takie formy.
  • Handel organami
    Mam nadzieję, że Sandra - ta holenderska dziwka Saakaszwilego zgnije kiedyś za to w kryminale. I nie tylko ona. Na proces w Hadze nawet nie liczę, bo Trybunał w Hadze to jest tylko takie Gestapo, ktore działa ściśle w interesie Zachodu.
  • @NewMentor 13:09:58
    C.D :

    ==Prawda o Polsce i Polakach , której Rodacy nie chcą znać i wolą fałszywe ale upojne kłamstwa
    download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF
    Polska to taki piękny i zarazem dziwny kraj…
    Kraj, w którym wystarczy niecałe 19% głosów, wszystkich osób uprawionych do głosowania, żeby nim rządzić.
    Kraj, w którym prezydentami zostają: pół-analfabeta nieznający języka polskiego, elektryk wysokich napięć, pijący wódkę z ubekami oraz niedoszły magister, cierpiący na chorobę filipińską i grający w tenisa z rosyjskim szpiegiem.
    Kraj, w którym kawa z mlekiem obłożona jest 23% VAT, a bez mleka 8%. Kołyski 23% a na trumny 8% VAT.
    Kraj, w którym za posiadanie marihuany dostaje się wyższe wyroki niż za gwałt albo ciężkie pobicie.
    Kraj, w którym lepiej się opłaca wyrzucić żywność na śmietnisko, niż dać biednym.
    Kraj, w którym komornik może zająć hipotekę za śmiesznie niski dług i nikt nic z tym nie zrobi.
    Kraj, w którym można oglądać filmy pornograficzne od 18 lat, a uprawiać seks od 15.
    Kraj, w którym w promieniu kilku kilometrów nie można wybudować alternatywnej drogi, bo zakazuje tego tajna umowa, podpisana między państwem a firmą najbogatszego Polaka- której notabene prezesem został polityk, biorący udział w jej podpisaniu.
    Kraj, w którym zwierzęta, w sprywatyzowanej weterynarii, mają szybszy dostęp do pomocy medycznej niż polski pacjent w państwowych szpitalach.
    Kraj, w którym lekarze potrafią pracować przez 175 godzin bez przerwy.
    Kraj, w którym posiadając mieszkanie własnościowe, zawali ci się dach i część domu to odbudowujesz na koszt własny i dalej płacisz czynsz.
    Kraj, w którym właściciel mieszkania nie może eksmitować na bruk, osoby niepłacącej i niszczącej jego własność, bo zabrania mu tego ustawa o ochronie lokatorów.
    Kraj, w którym za fałszerstwo pieniędzy można dostać 25 lat pozbawienia wolności, a za morderstwo 15.
    Kraj, w którym( poza pewnymi wyszczególnionymi przypadkami) nie można bez zezwolenia urzędnika, ściąć drzewa na swojej posesji.
    Kraj, w którym był minister finansów potrzebował 8 wiceministrów finansów, żeby móc ”sprawnie” zarządzać finansami państwa.
    Kraj, w którym lepiej zarabia się w sferze budżetowej niż prywatnej.
    Kraj, w którym niepracujący emeryt musi płacić podatek dochodowy.
    Kraj, w którym syn komunistycznego sędziego skazującego patriotów na karę śmierci, zostaje ministrem sprawiedliwości.
    Kraj, w którym zbrodniarzy komunistycznych chowa się z pełnymi godnościami na Powązkach.
    Kraj, w którym fotoradary chowa się w kubłach do śmieci i udaje, że walczy z piractwem na drogach.
    Kraj, w którym wystarczy zebrać grupkę wyrostków, i pobić kogoś ze skutkiem śmiertelnym, żeby uniknąć odpowiedzialności za zabójstwo.
    Kraj, w którym łatwiej zdobyć licencję pilota szybowca, niż zdać egzamin na prawo jazdy.
    Kraj, w którym prostytutki zwalnia się z płacenia podatków, a karetki służące do ratowania życia- obejmuje akcyzą.
    Kraj, w którym Sejm liczy 460 posłów, w 38 milionowym kraju, gdzie w takim USA, Izba Reprezentantów liczy 435 posłów, przy ludności przekraczającej 314 milionów mieszkańców.
    Kraj, w którym własność naturalnych zasobów ziemi, którą się kupiło, nie należy do właściciela.
    Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
    Kraj, w którym kierowca płacący podatek drogowy, musi dodatkowo zapłacić za to, żeby przejechać się autostradą, wybudowaną za pieniądze pochodzące z budżetu państwa( jego podatków).
    Kraj, w którym dopłaca się do nierentownych zakładów pracy miliardy złotych, żeby utrzymać miejsca pracy, gdzie jednocześnie w szpitalach brakuje pieniędzy na normalne posiłki i leki- np. na raka.
    Kraj, w którym najpierw niedoszły magister, a potem szogun na krześle, przepraszali za ”zbrodnie” w Jedwabnem.
    Kraj, w którym za słowa: Murzyn, Ciapaty, albo Żyd można zostać skazanym z art 256 k.k.
    Kraj, w którym Urzędy Skarbowe, w tej samej miejscowości potrafią mieć różną interpretację, tego samego przepisu.
    Kraj, w którym prawica i lewica jednym chórem głosuje za przyznaniem Żydom rekompensaty, za krzywdy doznane przez Niemców i Rosjan na ziemiach polskich.
    Kraj, w którym ”spadochroniarz” otrzymujący 7 tys. głosów w wyborach, dostaje się do Sejmu, a ktoś, kto dostaje 200 tys. głosów, do niego się nie dostanie, bo partia, z której startuje, nie przekroczyła wymaganych 5% głosów.
    Kraj, w którym rodzice nie mogą decydować, co ich dzieci mają jeść w szkołach.
    Kraj, w którym politycy podpisują Traktat Lizboński, a potem udają, że walczą o dobro tego kraju- zwłaszcza przed napływem ludności arabskiej i murzyńskiej do Polski.
    Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron.
    Kraj, w którym ilość znaków na km 2, biedronek i banków, przekracza wszelkie poziomy absurdu.
    Kraj, w którym portal internetowy dla bezdomnych potrafi kosztować 50 milionów złotych, 1 km autostrady potrafi kosztować ponad 200 milionów zł, Gniazdo Narodowe jest droższe od Stadionu w Monachium, a Możejki- 11 miliardów zł, których nikt teraz nie chce kupić.
    Kraj, w którym na przywileje emerytalne wydano blisko 800 miliardów złotych- za te pieniądze można byłoby polecieć na MARSA.
    Kraj, w którym jednym podpisem można zaj… Polakom oszczędności z OFE i nie ponieść za to żadnej kary.
    Kraj, w którym morderca i bandyta ma więcej praw niż jego ofiara.
    Kraj, w którym nie można stosować oleju z konopi indyjskich w celu leczenie takich chorób jak: padaczka czy stwardnienie rozsiane.
    Kraj, w którym lepiej być alkoholikiem i bezrobotnym, niż człowiekiem uczciwie pracującym i płacącym podatki.
    Kraj, w którym można złożyć miliony podpisów obywateli przeciwko ustawom szkodliwym dla nich samych, a władza i tak ma to w czterech literach.
    Kraj, w którym ministerstwo finansów liczy 32 departamenty, 7 biur, a ilość urzędników przekroczyła w tym kraju 500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.
    Kraj, w którym kwota wolna od podatku (3091 zł) jest nieco wyższa niż w Ghanie, a niższa niż w Zambii. Kwota wolna od podatku jest niższa niż minimum egzystencji – 541, 91 zł za 2014 rok.
    Kraj, w którym konstytucja stworzona przez byłych komunistów z SLD, nieboszczki PZPR i solidarnościowców, jest jedną z najbardziej niekonstytucyjnych konstytucji w Europie.
    Kraj, w którym Sejm cierpli na permanentną sraczkę legislacyjną.
    Kraj, w którym jeden osobnik musi przepracować do 67 roku życia, żeby otrzymać emeryturę, a drugiemu wystarczy 15 lat.
    Kraj, w którym premier wbrew woli Narodu zgadza się na przyjęcie uchodźców, za których zapłacą obywatele- jak tego inaczej nie nazwać, jak kradzieżą zuchwałą.

    Warto się głęboko zastanowić i szeroko upowszechnić ten tekst wśród Społeczeństwa Polskiego – Apeluje Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu – dr Leszek Skonka===

    --500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.--

    Ktos liczył, z ''satelitami'', fundacjami i różnymi (etatowymi) instytutami do spraw gotowania na gazie i puszczania gazów+ familie> koło 4 mln.
    Ustrój pasożytniczy..
  • @dron67 13:40:15
    Senator Paschal Mooney nazywa irlandzki programu szczepień przeciwko HPV hańbą krajową, potępia krajową służbę zdrowia za ignorowanie podstawowego prawa do świadomej decyzji i ignorowanie rodzin poszkodowanych przez szczepionki.

    Senator Paschal przypomniał, że ulotka znajdująca się w pakietach szczepionki Gardasil zawiera listę 21 skutków ubocznych, informacja ta nie jest przekazywana do rodziców i dziewcząt między 12 – 17 rokiem życia, nie otrzymują takiej informacji przed podjęciem decyzji czy przyjąć szczepionkę.

    Senator domaga się aby przedstawiciele HSE (Krajowa Agencja zdrowia) spotkali się z członkami poszkodowanych rodzin aby odpowiedzieli na ich pytania. Wspomniał on również o przypadku dziewczynki, którą poznał osobiście, zemdlała ona natychmiast po podaniu szczepionki, a następnie została zamknięta w zakładzie psychiatrycznym.

    „Mam tutaj zeznania młodych dziewczyn między 12-17 lat z Irlandii, które są przykute do łóżek, które są na oddziałach psychiatrycznych w naszych szpitalach… wszystko z powodu tego szczepienia. Personel medyczny chroni firmy farmaceutyczne poprzez zaprzeczanie istnienia skutków ubocznych…” – Senator Paschal Mooney
    Obejrzyj wideo z polskimi napisami:
    https://youtu.be/NjaLE4zjkH4

    Poniżej komentarz pod filmem, odnosi się do sytuacji w Polsce:

    „Posłowie kneSSejmu przegłosowali HPV, Prezydent-rezydent RP podpisał, obecna większość z PIS jest za wprowadzeniem zakazu niewpuszczania nieszczepionych dzieci do przedszkoli i szkół. RODZICE !!! Przyszło Wam samym bronić swoich dzieci, przed ludobójcami. Mężczyźni wypowiadajcie nawet groźby karalne w stosunku do osób które chcą szczepić, kiedy wy nie chcecie. Walcie w ryj lekarzy, którzy zaszczepili wasze dzieci. Dostaniecie zawiasy, ale może zacznie się poważna dyskusja w mediach nad dobrowolnością szczepień. Może kolejny lekarz się zastanowi, czy może on nie dostanie po gębie jeszcze bardziej niż jego kolega….. uprzedzam. Tak, łatwo mi się mówi, bo nie mam dzieci a takie odważne zachowanie może skutkować poważnymi kłopotami włącznie z próbą odebrania dzieci i wtedy powinni wszyscy rodzice brać wolne w pracy i protestować w obronie tego dzielnego człowieka – prawdziwego taty”- LocoGrove.
    Zobacz także:
    Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę – więcej przymusowych szczepień
    Rotary Club finansuje szczepienia polskich dzieci

    ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zaszczepione-dziewczeta-dunski-dokument-o-powiklaniach-po-szczepionce-przeciwko-hpv-2015-09

    I właśnie pierwsze co zrobił nówka-sztuka nie śmigany p-rezydent
    podpisał przymus tego czegoś... !
    Chrońmy polskie dzieci!...
    Bez komentarza...
  • @dron67 08:11:29
    "@Nichcik.Neon24.pl 07:25:24 / A co to za przepowiednia?"

    - Nie znalazłem tego 7:25:24, ale chyba o to chodzi :
    >>> https://www.youtube.com/watch?v=VYlKkIoavnA

    Fragment notki: Jeśli ktoś zapyta: A co wspólnego z polityką ma Biblia?, powinien wiedzieć. - Współczesny Izrael , którego "restytucja" dokonała się w 1948 roku , powstał na bazie zawartych w Biblii przekazów biblijnych sprzed prawie 2000 lat, .... po prawie dwóch tysiącach lat nieobecności na mapie świata. - Imperium wpływów antycznego Izraela obejmowało tereny dzisiejszej Syrii. - Ojciec premiera Izraela, syjonista, po przybyciu z Polski do Palestyny, zmienił nazwisko na Netanjahu, ... które po hebrajsku oznacza "Zesłany przez Boga"

    To, co izraelscy uczeni odkryli w Biblii w 1994 roku być może, może nawet na pewno jest motorem napędowym kształtującym politykę, której skutki odczuwamy dzisiaj, w tym to, co widzimy jeśli chodzi o ostatnie kilka lat w Polsce, ... oraz w ostatnich tygodniach w Europie - mam na myśli inwazję migrantów z Syrii. - Wydaje się, że Polska stała się dla Izraela "wyjściem awaryjnym" na wypadek przewidywanej "zagłady atomowej" Izraela.

    Jeśli chodzi o pytanie zadane w tytule: "Czy Rosja zniszczy Izrael dokonując "atomowej zagłady" Jerozolimy?", .... to nie jest ono wyssane z palca. Jeśli ktoś przeczytałby książkę "KOD BIBLI" Michael'a Drosnin'a zauważyłby, że wszystkie związane z "atomową zagładą" państwa, wymienione w książce, skąd ta zagłada mogła by nadejść (Irak, Libia, może Egipt), ... ich dyktatorowie, już ich nie ma.

    - Ale o tym w notce z linku niżej. / Link do tej notki >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/10/czy-rosja-zniszczy-izrael-dokonujac.html
  • @NewMentor 13:09:58
    Pisze Pan: "Na proces w Hadze nawet nie liczę, bo Trybunał w Hadze to jest tylko takie Gestapo, ktore działa ściśle w interesie Zachodu". -

    --- Tak, to prawda. Sądzą tylko tych, którzy im zagrażają.
    Jest podobny Trybunał w Kuala Lumpur. Pisałem o nim, link:

    http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117082,wyroki-trybunalu-zbrodni-wojennych-w-kuala-lumpur
  • @dron67 13:40:15
    Polska - "Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron". -

    --- To wygląda na świadome działanie przeciw obywatelom i krajowi. Zresztą nie tylko ten fakt.
  • @zygmuntbialas 14:04:56
    WSiSW ? >> http://www.consilium.europa.eu/pl/council-eu/configurations/jha/

    Izraelscy uczeni odkryli ukrytą w Biblii informację, mówiącą że "atomowa zagłada" Izraela dokona się ze Wzgórz Pisgah - Może jest jednak inaczej? / Niżej moje tłumaczenie oczytu PiSgah >> Tłumacz Google

    1. Pisgah = פסגה >>> https://sites.google.com/site/kacpro2010/home/PiSgah.jpg?attredirects=0

    2. PiS gah = PiS ג'אה = PiS / WSiWS >>> https://sites.google.com/site/kacpro2010/_/rsrc/1434253663359/home/PiSgah%203.jpg

    Zobacz w notce >>> http://www.zonacezara.blogspot.com/2015/10/czy-rosja-zniszczy-izrael-dokonujac.html
  • @Nichcik.Neon24.pl 14:18:35
    Czy jest możliwe, by w Biblii było użyte wyrażenie "atomowa zagłada"? - Nie sądzę, więc trudno mi wyciągać jakieś wnioski.
  • @zygmuntbialas 14:27:45
    Ciekawa zbieżność nazewnictwa.. PiS-gah..?
  • @dron67 14:32:50
    Tak mówi się też na mocna zawieruchę, dmący mocno wiatr.. ;)
  • @dron67 14:32:50
    Są różne dziwne zbieżności. Miałem kasetę z piosenkami, śpiewanymi przez niemieckie dzieci. I one, naśladując deszcz, śpiewały w jednej piosence: "hui, hui, hui".
    Przypadkowo usłyszały to polskie dzieci i były speszone.
  • @dron67 14:50:22
    A może coś o latach 70-tych? - Link:

    http://zygumntbialas.neon24.pl/post/115621,e-gierek-zrobilem-wszystko-by-do-bezrobocia-nie-dopuscic
  • Żyj Donbas , żyj Ukraino ....zgodnie bez nazistów
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5HMcfclc_tA
  • @zygmuntbialas 14:27:45
    "Czy jest możliwe, by w Biblii było użyte wyrażenie "atomowa zagłada"? - Nie sądzę, więc trudno mi wyciągać jakieś wnioski."

    - Tak, to trudno sobie wyobrazić, ale istnienie kodu potwierdzają matematycy kwantowi (nawet nie wiem co to jest), ... i Pentagon: Polecam do przeczytania książkę Michael Drosnin KOD BIBLI >> https://www.youtube.com/watch?v=VYlKkIoavnA

    TUTAJ TROCHĘ PO POLSKU >> https://www.youtube.com/watch?v=GCUUHgF2KZA
  • @dron67 14:32:50
    Tak, to jest naprawdę ciekawe.
  • W Rosji Prezydent WW.Putin zaczął się zdecydowaną i stanowczą walkę z korupcją wśród kadry wysokich urzędników. i posłów.
    Urzędnicy i posłowie swoje konta mają mieć tylko w rosyjskich bankach, jak również nie wolno im używać zagranicznych instrumentów finansowych , w pierwszej kolejności off-shore.
    Także wszyscy urzędnicy, nawet niższego szczebla musza jasno i uczciwie co roku deklarować swój stan posiadania, szczególnie nieruchomości. Wszystkie!Gdziekolwiek się one znajdują.
    Inaczej mandat na stół i żegnaj stołku w urzędzie!!
    Kontrolowane będą również rodziny wysokich urzędników i posłów.
    Tak, że sposoby ukrycia dochodów z korupcji , skurczyły się do minimum.
    Prezydent Putin podpisał ustawę 4 listopada w Dzień Jedności Narodowej.

    http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fjpgazeta.ru%2Flyod-tronulsya-borba-s-korruptsiey-v-rossii-priobrela-sistemnyiy-harakter%2F&post=-41232698_1051725


    http://jpgazeta.ru/wp-content/uploads/2015/11/5367a3ecb20b31-20955821.jpg
  • @Nichcik.Neon24.pl 15:24:23
    Podaj proszę gdzie można więcej na ten temat poczytać,
    ciekawe tematy dla mnie, a tu zadając pytania będę offował.. ;)
    Historia prawdziwa Słowian też wielce absorbująca, na stare lata się człowiek edukuje..
    Piramidy krymskie też przeciekawe..
  • @zygmuntbialas 15:09:10
    ==Tłumy, dosłownie tłumy, chyba ze 40 tysięcy osób przyszło na cmentarz w Zagórzu, aby złożyć uszanowanie mej mamie staruszce. (...) Sądzę, że szlachetną cechą naszego społeczeństwa jest okazywanie życzliwości przegranym..."==

    Po latach widzi się fakty bez szkieł powiększających i fałszywych kolorów..
    Urodziłem się za Gomułki, mam te czasy 'gierkowskie' młodością ''zeskanowane'' ;)
    W sklepach było prawdziwe mleko, a niebo latem bywało tylko niebieskie..
    Prawdziwie bezchmurne....
  • @zygmuntbialas 15:07:30
    Teraz dzieci się nie peszą ;) Nie tak jak my kiedyś.
    Inne wychowanie, inna percepcja, nauczyciel autorytet,
    Słowo ojca swięte.. To se ne vrati..
  • @dron67 15:51:45
    @Nichcik.Neon24.pl 15:24:23 Podaj proszę gdzie można więcej na ten temat poczytać, ciekawe tematy dla mnie, a tu zadając pytania będę offował.. ;) Historia prawdziwa Słowian też wielce absorbująca, na stare lata się człowiek edukuje.. Piramidy krymskie też przeciekawe..

    - O tym jest na YT po angielsku >>> https://www.youtube.com/watch?v=VYlKkIoavnA

    TUTAJ TROCHĘ PO POLSKU >> https://www.youtube.com/watch?v=GCUUHgF2KZA

    Osobiście przeczytałem na ten temat dwie książki Michael'a Drosnin'a KOD BIBLI, ... i KOD BIBLI II

    Więcej w tej notce >> >>> http://www.zonacezara.blogspot.com/2015/10/czy-rosja-zniszczy-izrael-dokonujac.html

    Tam jest też książka (po angielsku) o prawdziwym pochodzeniu większości współczesnych Żydów (Chazarów wyznania mojżeszowego), ... którzy tak naprawdę pochodzą z Ukrainy właśnie. Wejdź na link wyżej, możesz też przeczytać trochę tutaj >>> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf
  • @dron67 15:57:17
    Przd chwilą w radio> szefem MON A. Macierewicz....
    Kolega McCaina i Brzezińskiego.. Wymowne..
  • W DNR oczekują kolejnego 44 konwoju
    W DNR oczekują kolejnego 44 konwoju , 700 ton pomocy humanitarnej z Rosji ma przybyć 12 listopada
    http://jpgazeta.ru/v-dnr-zhdut-pribyitiya-700-tonn-rossiyskoy-gumpomoshhi/
    Będzie
    318 ton konserw mięsnych,
    220 ton rybnych,
    42 tony produktów mleczarskich
    24 tony kaszy,
    12 ton ryżu
    8 ton grysiku.
    I jeszcze dodatkowo 14 ton lekarstw od Ministerstwa Zdrowia Rojki i 14 ton żywności od Moskiewskiego Instytutu Energetyki.


    http://jpgazeta.ru/wp-content/uploads/2015/11/710x474_1447063858_mchs-rf_kolonna-mchs-rossii_avtokolonna.jpg
  • @Nichcik.Neon24.pl 16:02:02
    Chazaria to Krym, Krym to ich matecznik...
    Dostali łupnia w 966..
    I się rozpierzchli wszędzie, i są wszędzie..
    I znowu chcą go mieć na własność..
    Cały czas w wypowiedziach 'polytyków' kijowskich, jest celem samym w sobie..
  • @Nichcik.Neon24.pl 16:02:02
    Dzięki!
    Chętnie poczytam.
    Wiele dowodów zniszczono bezpowrotnie po przyjęciu tzw. chrześcijaństwa niemieckiego..
  • @dron67 16:08:19
    "@Nichcik.Neon24.pl 16:02:02 Chazaria to Krym, Krym to ich ... Dostali łupnia w 966 .."


    W 965 ROKU / WŁAŚNIE OBCHODZIMY 1050 ROCZNICĘ (:
  • @dron67 15:57:17
    Gierek urodził się w Sosnowcu. Ja też, ale jakoś za nim nie przepadałem, ale też nie byłem wobec niego szczególnie krytyczny. Jeszcze dzisiaj trudno mi go jednoznacznie ocenić.
    Przypominam sobie fragment, w którym Gierek prosił (bez skutku) Breżniewa o więcej ropy, a Breżniew nagabywał o wysłanie polskich wojsk do Afganistanu. Łatwo wymigał się Gierek. Mogą zazdrościć tej ówczesnej SUWERENNOŚCI władcy III RP.
  • @dron67 16:04:00
    "... szefem MON A. Macierewicz... Kolega McCaina i Brzezińskiego... Wymowne...". -

    --- A ja się wstrzymam od komentarza. Nie będę pisał: "A nie mówiłem?!"

    A co mówiłem (na ogół zresztą niewiele)? - Mówiłem, tzn. pisałem, że nie mam złudzeń.
  • @zygmuntbialas 16:36:37
    I ta odpowiedź nie na temat w sprawie B'n.....
    Będzie ofensywnie, 'ruskie' brzozy nam w domach powyrastają! :))
    Myślałem że MSW to jego jedyna broszka, idzie 'nowe'...
  • @dron67 17:02:50
    ==Amerykańscy dziennikarze z przerażeniem stwierdzili, że po wpisaniu swoich imion i nazwisk, popularna usługa Google usłużnie pokazuje miejsca, w których często przebywają lub, z którymi dana osoba jest w jakiś sposób związana. Problem jest o tyle poważny, że takie wyszukiwanie może przeprowadzić każdy, znający nazwisko osoby, której miejsce pobytu go interesuje. Nie jest wymagane żadne uwierzytelnianie, podanie hasła – nic. Po prostu wpisujesz imię i nazwisko a Google Maps pokazuje miejsce, gdzie dana osoba przebywa często.===

    Wyłażą im boczkiem pejs-booki? Nie wiedzieli do czego to prowadzi?
    Takie amerykańskie mądrale.. ;)
    Nasza klasa, wasz facebook, a wszystko w 'ręcach' wujka Google..
    I wiki-pedii.. ;)
  • @fretka 20:54:43
    Sto lat mija i nic , dobrze że są jeszcze tacy ludzie jak Putin . Wszyscy powinni mu podziękować .Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=S2--3K-qVYQ
  • 09.11.2015 Military Report of Novorossia
    https://youtu.be/45rUzXBlq5o
  • @PontoSarmata 23:07:22
    https://kefir2010.files.wordpress.com/2015/11/sc582owianie1.jpg?w=645
  • @trojanka 16:05:52
    Notka dzisiejsza opublikowana:

    http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127244,co-sie-dzieje-na-ukrainie-10-11-2015

    Były kłopoty techniczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej