Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 20454 komentarze

Co się dzieje w Paryżu - 14.11.2015.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Deutsche Wirtschafts Nachrichten" o godzinie 00:36: "Eksplozja przed stadionem w Paryżu, atak na restauracje, 40 zabitych".

"W czasie meczy piłkarskiego Niemiec i Francji doszło do dwóch eksplozji. W tym czasie miały miejsce dwie strzelaniny, podczas których zginęło wielu ludzi".

 

Nach dem Spiel liefen die Zuschauer auf das Spielfeld. (Screenshot: ARD)

                            Po meczu pobiegli widzowie na pole gry

DWN o godzinie 00:40: "Prezydent Hollande ogłasza stan wyjątkowy we Francji. Mieszkańcy Paryża powinni pozostać w swych domach".

DWN o godzinie 00:57: "Terroryści zastrzeleni. Policja szturmuje halę koncertową Bataclan, by uwolnić zakładników".

DWN o godzinie 01:18: "Kanclerz Angela Merkel powiedziała, iż jest głęboko wstrząśnięta z powodu ataków terrorystycznych w Paryżu".

Onet.pl: "Zakończył się szturm policji na salę koncertową. Policja zastrzeliła dwóch terrorystów i ujęła jednego. Według nieoficjalnych informacji jest on powiązany z Państwem Islamskim".

Wcześniej pisał onet.pl o strzelaninie: "Świadkowie relacjonują, że zamachowcy, strzelając do ludzi, krzyczeli: "Allahu Akbar".

Mój komentarz: Nadgorliwi są ci zamachowcy (jak i w innych podobnych przypadkach), gdy wołają "Allahu Akbar".

Komentarz blogera @PontoSarmata wraz z załączonym przez niego filmem: "Rebelianci NATO krzewią "islam" w Paryżu. Srakozy & Co ma to co chciał".

 

 

 

Wcześniej pisał onet.pl: "To kolejny atak zamachowców na Francję. Przypomnijmy, że 7 stycznia 2015 r. miał miejsce zamach na redakcję francuskiego magazynu satyrycznego "Charlie Hebdo". Zginęło w nim 12 osób, w tym ośmiu członków redakcji tygodnika. Ataku dokonali islamscy terroryści, którzy w ten sposób chcieli dokonać odwetu za zamieszczanie przez gazetę karykatur ośmieszających ich zdaniem proroka Mahometa i islam".

Pisałem w styczniu o tragifarsie z Charlie Hebdo w roli głównej: "Zamach w Paryżu jest najśmieszniejszą akcją fals flag, jaką kiedykolwiek widzieliśmy" - twierdzi Georg Duff.

W portalu Veterans Today ośmieszył Gordon Duff oficjalną wersję paryskiej masakry w pomieszczeniu redakcji Charlie Hebdo. Według niego była cała historia ustawiona i nie była filmowana w Paryżu, lecz w innym mieście lub w studiu. "Zamach w Paryżu jest najśmieszniejszą akcją fals flag, jaką kiedykolwiek widzieliśmy" - twierdzi brytyjski naukowiec.

Ale nie jest nam do śmiechu, a spektakl dalej trwa".

Tak było niespełna dziesięć miesięcy temu. A dzisiaj?

KOMENTARZE

 • Rebelianci NATO krzewią "islam" w Paryżu
  Srakozy & Co ma to co chciał.

  https://youtu.be/HymsGF1Sbps
 • nie dało się
  zorganizować w Rosji ,to zrobili to we Francji,potem będzie Berlin.
 • @PontoSarmata 01:20:43
  Może uda mi się dołączyć Pański wpis wraz z filmem (obejrzałem) do notki :)))
 • @kfakfa 01:23:48
  Nie chcę zbyt wcześnie oceniać, ale tak to niestety wygląda.
 • @zygmuntbialas 01:38:47
  Jutro kler u naszych sojuszników w Arabii Saudyjskiej i Turcji powie że to masowy ruch paryżan wspierających rebeliantów Francji przeciwko tyranii Hollanda
 • @zygmuntbialas 01:39:54
  I"m not charli , no i się doczekali . Pozdrawiam.
 • @Repsol 02:07:06
  Francja kiedyś miała takie dobre służby specjalne. To wielki cios dla tego kraju i eurokratów z Brukseli. Odtworzenie państw narodowych. Dobrze że Polska jest bardziej bezpieczna. Chociaż jedną komórkę Państwa Islamskiego ABW już rozbiła. Składała się z czeczeńskich dysydentów.
 • @Repsol 02:07:06
  I am not Charlie.
  Teraz operacje fałszywej flagi już nie będą potrzebne, bo prawdziwi terroryści są już na europejskim garnuszku, gorąco witani przez całe lewactwo Europy. Agencje podają wiadomości o co najmniej 140 ofiarach. To znaczy, że dzięki polityce Merkel i jej podobnych, straciło życie 140 niewinnych osób. Ataki byly zsynchronizowane w siedmiu miejscach jednocześnie.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-zamachy-w-paryzu-stan-wyjatkowy-we-francji-zamkniete-granice,nId,1922109#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • @kfakfa 01:23:48 Od jakiegoś czasu obserwujemy przyspieszenie akcji.
  -Niecierpliwi są dążący do totalnego opanowania naszego świata brutalną siłą. -Nie wystarcza im siła lichwy i władza pieniądza...
 • Jak ambasada teoretycznego państwa traktuje swoich obywateli w obliczu zagrożenia
  http://blogpublika.com/2015/11/14/tak-polska-ambasada-w-paryzu-traktuje-polakow-w-obliczu-zagrozenia-zamachami-wstrzasajaca-relacja/

  Personel "ambasady" powinien na zmywakać pracować, bo tylko do tego się nadaje.
 • @PontoSarmata 01:41:24
  "Jutro kler u naszych sojuszników w Arabii Saudyjskiej i Turcji powie,...". -

  --- Zapewne tak.
  Wczoraj miał Hollande wprowadzić zawieszenie strefy Schengen. To może tylko zbieg okoliczności. Nie wiem poza tym, czy wprowadził.
 • @Repsol 02:07:06
  "... no i się doczekali". -

  --- No, nie spodziewałem się.

  Pozdrawiam.
 • @PontoSarmata 02:38:08
  "Francja kiedyś miała takie dobre służby specjalne". -

  --- Trudno mi jeszcze komentować, gdy nie znamy tych, co stali za zamachem. Zapewne nie poznamy i będziemy tylko domniemywać.
 • @Lotna 02:42:44
  Pisze Pani: "Teraz operacje fałszywej flagi już nie będą potrzebne,...". -

  --- Jeszcze mało wiem, więc nie chciałbym orzekać, jednakże wygląda mi to na false flag w czystej postaci.
 • @moher 02:43:33
  "Niecierpliwi są dążący do totalnego opanowania naszego świata brutalną siłą". -

  --- Tak by to wyglądało...
 • @Repsol 02:07:06 (II) and @All
  Linki do moich tekstów o styczniowym zamachu(?) na redakcję Charlie Hebdo:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117531,kim-sa-zleceniodawcy-zamachu-w-paryzu-pytaja-niemcy

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117588,zamach-w-paryzu-znowu-pod-obca-flaga-czesc-pierwsza

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117640,zamach-w-paryzu-znowu-pod-obca-flaga-czesc-druga

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117680,krajobraz-po-zamachu

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117714,krzysztof-cierpisz-o-zamachu-w-paryzu

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/117766,paryz-spektakl-wciaz-trwa
 • @zygmuntbialas 03:00:37 -Są śprytni, ale
  mają jedną wielką wadę, która przerasta ich spryt i ostrożność. - Jest to pycha, która każe im całą resztę uważać za głupców . -A pycha, jako matka wszystkich grzechów prowadzi do zguby. -Więc nie traćmy nadziei, mogą się "przeliczyć". :))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @moher 03:15:45
  "Jest to pycha, która każe im całą resztę uważać za głupców". -

  --- Tak, zgadzam się z Panem dokładnie w stu procentach: podobnie to widzimy i odczuwamy. Nie chcę pisać bardziej jednoznacznie, by nie narzucać Czytelnikowi swego poglądu.

  Pozdrawiam.
  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @zygmuntbialas 02:59:15
  Z pewnością napływ dżihadystów do Europy jest operacją zaplanowaną i zapewne ktoś tą strzelaniną kierował i ją koordynował, ale z całą pewnością terroryści są autentyczni, tak jak i ich ofiary. Bardzo wątpię, aby były to wtyczki CIA działające pod kontrolą umysłu - co najwyżej islamu i żeby ofiary były dyżurne, tak jak niektóre dzieci ze strzelanin w szkolach w USA, które powstają z popiołów, gdy są potrzebne w następnej akcji.

  Z pewnością też chodzi o zastraszenie społeczeństwa i ukrócenie praw i dobrze robią Paryżanie wychodząc na ulicę mówiąc, że się nie boją. Norwegia też się nie dała zastraszyć i chwała Jej za to.
 • @Lotna 03:23:41 -Zgadza się. -Oczywiście autentyczni. -gdyby nie byli autentyczni, to łatwiej byłoby odkryć manipulację.
  - Fanatyków jest łatwo zmanipulować i użyć do swoich celów. -A znalezienie fanatyków wśród islamistów jest dziecinnie łatwe.
 • @zygmuntbialas 03:22:26 - Rozumiemy się.
  -a ja chcę jeszcze pożyć, a i tak jestem podpadnięty, bo nie znoszę kłamstwa i nie wytrzymuję... :)))
 • @Lotna 03:23:41
  Może jest trochę za wcześnie, by ferować wyroki. Powiem tylko, że nie mam danych (prawdziwych) o zagrożeniach (aktualnych) ze strony muzułmanów. Mam natomiast jakąś wiedzę o działaniach służb USA.
  Proszę pamiętać o 11.09.2001. Co to byli za "islamscy terroryści"?! Mogę znaleźć link do swego tekstu sprzed dwóch lat.
  Dodam, że już nawet w onet.pl powątpiewają w oficjalną wersję.
 • @moher 03:36:17
  Jestem zaskoczony, że nasze poglądy i myśli są w tej sprawie tak podobne.
  :)))))
 • @zygmuntbialas 03:44:51
  Jasne, że za wcześnie. ISIS odgrażała się Europie terrorystami pośród migrantów i zamachami terrorystycznymi. ISIS, młodsza siostra Al-Kaidy jest wytworem CIA. Koło się zamyka.
 • @LoneStar1776 03:50:31
  "To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa"

  Oj tam, oj tam! Wyprowadzi się "mały atak" z akwenu Morza Kaspijskiego i będzie po kłopocie.
 • Jestem wstrząśnięty.
  Oglądałem przez kilka godzin wiadomości na TVP i jestem wstrząśnięty. Jestem wstrząśnięty przesiąkniętą na wskroś Izraelską aranżacją wiadomości i propagandą w "polskich mediach". Dawno już nie oglądałem więc taka zmiana jest dla mnie szokiem. Czy dawny spec od terrorystów Dziewulski to Polak czy Izraelita, gdyż słuchając jego wypowiedzi mało jest w tym człowieku mentalności polskiej. Osobiście znam kilku Dziewulskich i każdy polskość wypisaną ma w genach i na twarzy. Ten jest jednak nie z tych. Wpajanie propagandy strachu i konieczności inwigilacji na wzór Izraela. Tego Polacy nie powinni bagatelizować.

  Przytoczę jeszcze raz niemożliwy do zbagatelizowania wpis czym dla Żydów jest Polska:

  ""God took a piece of Eretz Yisroel, which he had hidden away in the heavens at the time when the Temple was destroyed, and sent it down upon the earth and said: 'Be my resting place for my children in exile.' That is why it is called Poland, Polin, from the Hebrew poh lin, which means, 'Here shalt thou lodge' in the exile. That is why Satan has no power over us here, and the Torah is spread broadcast over the whole country. There are synagogues, and schools, and yeshivahs, God be thanked. 'And what will happen in the future when the Messiah will come? ... ' 'How can you ask? In the great future, when the Messiah will come, God will certainly transport Poland with all its settlements, synagogues and Yeshivahs to Eretz Yisroel. How else could it be?'" (Asch xi)""
 • @ Autor
  Właśnie w wiadomościach usłyszałem, że Makrela jest wstrząśnięta...
  Ale zapewne nadal będzie "spontanicznie" demonstrować "postawę otwartą" wobec "uchodźców"

  Zauważyłem, że coraz częściej do opisu rzeczywistości używam słów w cudzysłowie....

  Albo to ze mną jest coś nie tak, albo z tą rzeczywistością

  Pozdrawiam
  5*

  Ps.

  A tak się bali polskiego hydraulika....
 • @zygmuntbialas 03:46:07- Czemu?
  -Zapomniał Pan nasze rozmowy, gdy zaczynał Pan tutaj jako skromny nauczyciel języka niemieckiego? :))) -Może stonowałem, stare skasowałem, bo już miałem kłopoty i grożby, ale poglądów nie zmieniłem. _Oczywiście trochę się róążniliśmy w ocenie Kościoła i bolszewików, ale ogólnie było nieżle. -Teraz, gdy zajął nsię Pan Ukrainą, nasz kontakt się rozluźnił, ale ciągle obaj tu jesteśmy:))) -Pozdrawiam po staremu i SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • W 1962 Francja nabrala z Algieru kilkadziesiat tysiecy muzulmanow.
  Nie zaasymilowali sie a dzis morduja.Deportowac.
 • @Lotna 04:02:52
  Miichael Rivero prowadzący audycję "What really happened" wyraził opinię, że terror w Paryżu przez ISIS pod nadzorem USA, może posłużyć USA jako pretekst do podjęcia wojny z ISIS - czyli zbrojnego napadu na Syrię - zamiast wdrożenia proponowanego przez Rosję pokojowego planu dla rozwiązania konfliktu syryjskiego.
  W Wiedniu jutro (dzisiaj) ma się odbyć konferencja przywódców 19 państw, także Rosji i USA, dotycząca Syrii i oto w Paryżu nadarza się świetna okazja dla USA, aby odsunąć Rosję i przejąć kontrolę w Syrii.
  Rząd USA już jakiś czas temu przyznał oficjalnie, że stworzył i finansował ISIS po to, aby obalić rząd w Syrii i najwyraźniej trzymają się planu, a każda droga do celu jest dobra, nawet prowadząca przez Paryż. Po trupach do celu.
  http://www.theglobeandmail.com/news/world/kerry-kicks-off-vienna-meetings-ahead-of-new-round-of-syria-talks/article27251643
 • @w TVP INFO
  przebija wycie chazara sierżanta MO z Okęcia - teraz "poczujecie" to co Izrael.
 • Nic sie nie dzieje
  a co ma sie dziac?

  Zapali sie znicze...

  zrobi sie marsz MILCZENIA...

  i szybciutko ZAPOMNIMY :]
 • Nareszcie....
  Fajnie, nareszcie na wojnę idzie w Europie. Kalifat ruszy jeszcze przed świętami, najpierw Francja, potem Północna Nadrenia, potem Berlin i Wiedeń. Super czasy się zapowiadają, wreszcie w pole człowiek wyruszy. Co tam narty w Tatrach, lepiej będzie do koziojebców ostrą amunicją postrzelać i paryskie zaułki pozwiedzać.

  A i u nas na Ojczyźnie się przy okazji czystki porobi. Oby tylko zdrajcy, z których każden obcy paszport, albo i kilka, w szufladzie trzymie, nie umknęli bezkarnie z nadchodzącej pożogi. Najpilniejszy task na teraz, to monitorowanie lotnisk i przejść granicznych. Ale tu jest pomoc, bo dogorywająca właśnie żydokomuna stworzyła taki aparat ingwilacji, że my tu na jednostce, ze smartfonów dokładnie wiemy, kiedy Ms.Appelbaum okres ma i kiedy Szechter w nocy na siku wstaje.

  Wyłapie się ich wszystkich, ukarze strasznie i okrutnie, a potem, wiosną, znowu poczniemy, jak pradziadowie nasi, pokurwioną i umęczoną Europę z pogańskiej powodzi ratować.
 • @Lotna 04:02:52
  Pisze Pani: "ISIS, młodsza siostra Al-Kaidy jest wytworem CIA. Koło się zamyka". -

  --- I myśli biegną do Waszyngtonu i Tel-Awiwu.
 • @Stara Baba 04:05:38
  Pisze Pan o polskiej TV: "Wpajanie propagandy strachu i konieczności inwigilacji na wzór Izraela. Tego Polacy nie powinni bagatelizować". -

  --- Niestety większość ludzi w Polsce (i myślę, że w Europie też) jest podatna na manipulację. Ta manipulacja jest zresztą coraz bardziej prostacka i bezczelna. I trudno się przed nią większości uchronić.
 • @Jasiek 04:09:25
  "Ale zapewne nadal będzie [Merkel] "spontanicznie" demonstrować "postawę otwartą" wobec "uchodźców". -

  --- Zapewne tak. Wynika to chyba z jej zobowiązań wobec niemieckich przemysłowców, którzy potrzebują taniej siły roboczej i nadwyżki tej siły w celu obniżenia kosztów pracy.
  Ale to tylko moje przypuszczenie.

  Pozdrawiam.
 • @Stara Baba 04:05:38
  Terroryści "ubogacili kulturowo" Paryż. Strzelanina, bomby, zakładnicy - wiele śmiertelnych ofiar już ponad 155! a 95 w stanie ciężkim! Debil z MO "Dziewulski" w tvp pieprzy o profesjonalizmie francuskich służb! Powinni przyjąć więcej beduinów. I parę wagonów idiotów z Czerskiej, Wiertniczej i krytyki politycznej. To bardzo smutne , ale dzieje się to m.in. dzięki lewackim hasłom tzw. wolności i walce z wartościami , na których wyrosła kultura europejska. Odpowiadają też za to przywódcy państw pedalskiej, lewackiej JEWUE zgadzający się na przyjmowanie wbrew społeczeństwu emigrantów, wśród których są również terroryści. Po co Hollande zamyka granice? Przecież oni od 20 lat są już we Francji. Dojrzewają niczym rak na (potwornie zlewicowanej) francuskiej tkance społecznej. Czyżby zamykał granice, żeby nie przybyły posilki z Niemiec, które gwarantuje w bardzo dużych ilościach lewaczka frau judein Kasner und Merkel?
 • @kfakfa 01:23:48
  Lewaczka frau judein Kasner und Merkel: "Jestem głęboko wstrząśnięta informacjami z Paryża". Kilka godzin temu kazała przyjmować imigrantów bez limitów!!! Skrupulatni Niemcy kontra setki tysięcy imigrantów. Berlin nie wie ilu uchodźców przebywa na terenie kraju!!! Poselski klub Zielonych w Bundestagu poprosił rząd Angeli Merkel o informację, ile osób przyjechało do Niemiec, ale MSW nie potrafi udzielić na nie odpowiedzi?! idealny moment na wylansowanie stereotypu " Deutsche Wirtschaft ". Jeśli sami Niemcy nie pozbędą się tej komsomołki , to skończą jak Francuzi atakowani na ulicach przez azjatycką dzicz ...! Żadnych uchodźców i mieszania kultur ...! A Słoweńcom brakuje 30 tys., które weszło ale nie wyszło i w państwie też ich nie ma. Rozpłynęli się. Serbska policja i wojsko sprzedaje im broń i ostrzegają hi hi...
 • @LoneStar1776 04:05:10
  "Wolność, Równość, Braterstwo, albo Śmierć" : tak brzmiało pełne hasło Wielkiej Rewolucji Anty-Francuskiej-(Żydo)Francuskiej. Określenie to jest słuszne z tego względu, że główny prowodyr tej rewolucji, oraz główny jej finansista, mieli żydowskie pochodzenie. Ten wątek dotyczący rewolucji również jest celowo oficjalnie pomijany. Rewolucja ta nie była francuska,- nie była oddolnym odruchem Narodu Francuskiego, ale odgórną intrygą żydowskich bankierów, tajnych towarzystw, oraz samego Weishaupta, która nie przyniosła Francji żadnych korzyści. Co więcej, skutki wielkiej recesji spowodowanej tą burdą państwo boleśnie odczuwało jeszcze przez co najmniej 100 lat od jej zakończenia. A kto z Szwajcarii wysła żyda Lenina do Rosji? Kto wspierał przez cały czas żyda Lenina i zydobolszewików podczas wojny domowej? Cytat: Czerwiec 1920 r. w estońskim Rewlu (obecnie Tallin) rozpoczyna się finansowe szaleństwo. Przyczyną jest 30 t złota, zrabowane przez żydobolszewików z rosyjskiego skarbca i wystawione na sprzedaż przez ich zaufanego bankiera Olofa Aschberga. Do Rewla ściągają biznesmeni z całego świata, zarówno drobni kanciarze, jak i przedstawiciele szacownych firm z Wall Street i londyńskiego City. Wiedzą, że nieuznawany na świecie żydobolszewicki rząd musi sprzedawać zrabowane złoto tanio, nawet 25 proc. poniżej jego rynkowej wartości: handel sztabami z carską puncą jest przecież obłożony embargiem. Jest jednak na to sposób. Zakupione złoto po przewiezieniu do Szwecji zostaje przetopione w pracującej pełną parą królewskiej mennicy i zaopatrzone w jej znaki. Tak "wyprany" kruszec można bez problemu sprzedać na nowojorskiej giełdzie z olbrzymim zyskiem. Finansiści doskonale się orientują, na co bolszewicki rząd potrzebuje pieniędzy – na broń. Od maja 1920 r. na terenie Ukrainy trwają zacięte walki polskich wojsk z Armią Czerwoną, która w początkach czerwca przechodzi do niszczycielskiej kontrofensywy. Chcesz mnie i innych uczyć historii ?To ciężarówkami Forda biedota żydowska jechała do obozów zaglady. Ford wyprodukował Hitlerowi 80 tys ciężarówek w 1938 roku. Otrzymal za to medal -patrz Google
 • @Jasiek 04:09:25
  A teraz będą komunikaty, oświadczenia, zażalenia, pisma, kondolencji i największa z możliwych broni - wyrażenie zaniepokojenia i potępienie słowne i pisemne zamachów przez dane Państwa. Jak to czytam, to poziom mojego zażenowania przekracza wszelkie normy! wydadzą kolejne 457 oświadczenie. Unia jest skuteczna tylko w sprawach ogórków, papierosów mentolowych etc. A nasze MSZ, które ? te zwijające się ze Schetyną? czy te z "fachowcem" Waszczykowskim"? Przyznam, ze go się bardziej obawiam po ostatnich wypowiedział niż nieuka i aroganta Schetynę. Ten drugi miał rzadką cechę, że chyba zdawał sprawę ze swojej ograniczoności. Czy dalej decydenci nie widzą, że nie należy wpuszczać tej nieedukowalnej masy z afryki i bliskiego wschodu!!Czy dopiero coś się podzieje jak ofiary będą w tysiącach. Osoby odpowiedzialne za przyzwolenie sprowadzenia imigrantów powinny stanać przed sądem...w Polsce oczywiście też(niedawno w debacie jedna pani głosiła"Ludzie gdzie wy macie serca" Proszę więc zobaczyć, gdzie wielu francuzów cywilów ma serca, niestety ale na chodniku i bruku..rozstrzelani ...No właśnie słuchałem jakiegoś postępowca, co opowiadał, że tego procesu i tak nie da się zatrzymać i trzeba walczyć z ksenofobicznymi i radykalnymi postawami naszego społeczeństwa, bo on mieszkał w Austrii na osiedlu gdzie mieszkało dużo imigrantów i nie czuł się zagrożony. Gadka cały czas w ten deseń. Co na to Niemcy dlaczego milczą? Zamurowało ich, zewsząd sypią się kondolencje a Niemcy co w głębokim szoku, a lewaczka frau judein Kasner und Merkel w żałobie tak głębokiej, że milczy? Prezydent Francji powinien zostać oddany do pod ichniejszy Trybunał Konstytucyjny za politykę zagraniczną szkodzącą interesom Narodu i sprowadzanie na ten Naród cierpień, ograniczenia wolności, praw człowieka (białego) oraz śmierci setek (narazie) niewinnych, spokojnych ludzi. Bo gdybym ja rządził Francją już by wojsko było na ulicach i wszyscy imigranci wyłapani. Byłby też zakaz funkcjonowania wszelkich struktur islamskich, a przywódcy zatrzymani a meczety wyburzone jak w Angolii. Co bym zrobił w Polsce na dziś?
  a. - ustawowy zakaz budowania meczetów a te co są wyburzył.
  b. - ani jednego uchodźcy więcej
  c. - wyjście z pedalskie i multikulti jewunii
  d. - przywrócenie granic i kontroli na nich.
 • @Kula Lis 65 10:06:19
  Wygląda na to że naród jajwajca zmienił "Opcję Samsona- z ataku atomowego na Europę i jej stolice użył "terrorystów". Sytuacja będzie rozwojowa.
 • @zygmuntbialas
  W tvn jakiś jegomość twierdzi, że to wina francuskiej prawicy takiej jak właśnie wygrała w Polsce. "Po krwawych zamachach w Paryżu. Francja i cały świat w szoku" . Szanowni państwo. Czy ktoś z Was jest "w szoku" ?
  Bo ja nie. Dla mnie to naturalna i przewidywalna kolej rzeczy. To dopiero początek i wszyscy o tym wiemy. Jeszcze kilka ataków na, na przykład wielkie galerie handlowe przed Świętami ( idealny moment , czyż nie ? )i ulice zachodnioeuropejskich miast opustoszeją. Bo jak odróżnić islamskiego terrorystę, który za chwilę zrobi rzeźnię od islamskiego "nieterrorysty"? Dla lewackiej Europy jest już za późno.
  Kiedyś zapytano Papieża
  -jakie jest najgorsze słowo dla człowieka?
  - "za późno"
  Nic dodać, nic ując.
 • @zygmuntbialas 09:15:07
  Żenada. Służby francuskie nie przewidziały, że będzie zamachu w Paryżu ale przewidują, że Polska jest bezpieczna. Żenada.
 • @zygmuntbialas
  TVP Info jak zwykle...ich "eksperci"od rana próbują przekonywać, że ci muzułmańscy terroryści nie mają nic wspólnego z muzułmańskimi "uchodźcami".
 • @moher 03:36:17
  a MY, my to nie fanatycy ?

  Nie, bo nie mordujemy osobiście, wysyłamy samoloty, które zrzucają bomby na winnych ludzi, winnych, bo mieszkają na terenach, które chcemy sobie podporządkować.
 • @zygmuntbialas 09:53:15
  Dotychczasowe kontrole wprowadzone pod płaszczykiem walki z własnym "zamachem" na WTC wieże (gdzie trzecia się ze strachu zawaliła) już się przyjęły i oswoiły niewolnikom. Teraz trzeba kontrolę przenieść o stopień wyżej na poziom już prawie czipów. Jest już propozycja na forum światowym od kilku miesięcy na inwigilacje obywateli wszystkich na poziomie co kupują i gdzie przebywają, Nie było jeszcze zgody kilku rządów.....teraz będzie. Do tego potrzebny był spektakularny atak terorystów z dużą ilością trupów. Masoneria po trupach do pełnej kontroli poprzez światowy rząd i panowania nad światem.
 • @Kula Lis 65 10:26:15
  czy ktokolwiek wie, kto tak naprawdę zorganizował masakrę w Paryżu?

  nie zgadzam się z tonem tych wszystkich uwag,

  http://interesariusz.neon24.pl/post/127340,quo-vadis-14-11-2015r-wojna-o-ukraine-swiat-i-nasze-dusze
 • @Pan podporucznik 09:11:02
  // lepiej będzie do koziojebców ostrą amunicją postrzelać i paryskie zaułki pozwiedzać.//

  :)) nie zapominajcie poruczniku naboi w świńskiej jusze całą noc przed strzelaniem porządnie wymoczyć :))
 • @Kula Lis 65 10:04:03
  Kilkadziesiąt tysięcy imigrantów (?)"zniknęło". Mogą być już ulokowani gdzieś w bazach na terenie UE i przechodzą już szkolenia pod przyszłe wydarzenia w Europie. Tak to chyba można tłumaczyć, bo sytuacja jest zupełnie surrealistyczna z tym kryzysem imigranckim.
 • @Pan podporucznik 09:11:02
  Tam ratować, jurop, wystarczy dać dobry przykład u siebie, zauważą, Węgrami europy będziemy, mniam...
 • spektakl trwa :))
  ...show trwa, a głupie ludziska zgodzą się na wszystko co wymyśli władza, aby ich bronić przed kozojebcami :)))))))

  na razie stan wyjątkowy...czyli zamknięcie granic, ograniczenie swobód obywatelskich, rewizje w domach i tak dalej i tak dalej...i chyba właśnie o to chodzi czosnkowym "strasznym braciom"

  pozdrawiam
 • @zygmuntbialas
  Warto się zapoznać http://www.express.co.uk/news/world/615542/Staggering-interactive-map-shows-wave-of-migrants-flocking-to-Europe-each-day
 • @zygmuntbialas
  11 września był dla władz USA pretekstem do wprowadzenia ograniczeń wolności i wszechobecnej inwigilacji obywateli. Teraz Merkel szuka tematu, który ma jej dać podstawę do wprowadzenia "niemieckiego porządku" w Europie. To może być pierwszy krok do totalnej niewoli nie tylko na poziomie obywateli, ale i państw Europy. To nie jest przypadek. Ten scenariusz był zaplanowany. Jedynie strach może spowodować zgodę na odebranie wolności. To właśnie się teraz dzieje w wymiarze światowym i europejskim.
 • @Kula Lis 65 10:26:15
  TV(P)inf żyją teraz w matrixie2polacynicsięniestało, na mordy zakłamane licznik bije.
 • @trybeus 10:46:41
  Bardzo trafne spostrzerzenie kolego. Społeczeństwa same sobie założą kagańce na twarze i smycz na szyje. Oto WŁAŚNIE PEJSATYM CHODZI. PZDR!
 • @zygmuntbialas
  Lewaczka frau judein und Merkel: "To była jedna z najbardziej okrutnych nocy w historii Europy". Więc jej pamięć odświeżę:

  Kobieto, jesteś taka zakłamana, czy taka niedouczona?

  Niemieccy, nie żadni nazistowscy, hitlerowscy wedle nowomowy "żołnierze" tylko jednego dnia (5 sierpnia 1944) zamordowali:

  1. - przy ul. Wolskiej 105/109 - ok. 2 tys.
  2. - przy ul. Górczewskiej 15 - ok. 2-3 tys.
  3. - w okolicy torów kolejowych - od 4,5 tys. do 10 tys.
  4. - fabryka „Ursus” - od 6 tys. do 7,5 tys.
  5. - fabryka K. Franaszka - od 4 tys. do 6 tys.
  6. - Park Sowińskiego - ok. 1,5 tys.
  7. - zajezdnia tramwajowa przy ul. Młynarskiej 2 - ok. 1000
  8. - tereny kuźni przy ul. Wolskiej 122/124 - ok. 700
  9. - pacjenci i personel Szpitala Wolskiego - ponad 360
  10. - szpital św. Łazarza - ok. 1200 ludzi

  Jak te liczby się mają do liczby zamordowanych w Paryżu?
  Trochę uczciwości Frau judein Angela.
 • Tak też mi się zdaje! Jeżeli Unia myśli że uchodźcy będą tylko końmi do roboty , dla bogacenia się rdzennych to są w błędzie.
  "Zemsta za marginalizowanie społeczności muzułmanów we Francji i odpowiedz za zaangażowanie militarne tego kraju na terenach wyznawców Islamu - tak o przyczynach zamachów w Paryżu mówi Andrzej Barcikowski były szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

  Jego zdaniem migrantom wraz z otwarciem granic trzeba dać możliwość społecznego awansu, tymczasem we Francji kolejne pokolenie migrantów nie jest akceptowane. Młodzi chcieliby żyć na poziomie francuskiej klasy średniej, tymczasem widzą bezrobocie, państwo przestaje się z nimi liczyć. - Autorytetem staje się radykalny imam, grupa dżihadystów - mówi Andrzej Barcikowski.
  Podkreśla, ze muzułmanie to społeczność gorzej sytuowana ekonomicznie. Wśród młodych to jest bardziej odczuwalne, bo starsi byli po prostu wdzięczni za to, co dostali przyjeżdżając do Francji. Do tego dochodzi fakt, że muzułmanie nie są we Francji akceptowani.
  Nie bez znaczenia jest zaangażowanie militarne Francji na Bliskim Wschodzie - dodaje Andrzej Barcikowski. W tym kontekście zwraca uwagę na obecność francuskich żołnierzy w Mali i Nigrze. Rządy tych dwóch krajów nie radziły sobie z radykałami i wojska francuskie po prostu ich zastąpiły.
  Zdaniem Andrzeja Barcikowskiego, aby skutecznie walczyć z terroryzmem, społeczeństwa europejskie muszą stać się coraz bardziej czujne. - Musimy być uważni, bo na Starym Kontynencie służby specjalne nie maja zwyczaju inwigilować każdego - puentuje."

  Też myślę, że to nie są goje tylko do pracy!! Nasza emigracja jest na podobnym poziomie!
 • Chcesz pokoju to szykój się na wojne
  Metody na nabycie broni palnej (2015)POLSKA
  http://monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189713&temat=427326
 • @PontoSarmata 02:38:08
  ABW to sobie może co najwyżej rozbić nos kiedy zaplącze się we własne kalesony.
  Specjalizuje się w śledzeniu forów i sprawdzaniu czy oby ktoś przypadkiem nie obraził prezydenta , premiera , ministra.
 • @rymark 10:53:10
  Pomimo "newsów" z Syrii panuje blokada informacyjna na temat sytacji na froncie syryjskim.

  Nie są pokazywane informacje mogące świadczyć o sukcesach strony rządowejw walce z ISIL i :umiarkowaną: opozycją np zniesienie oblęzenia bazy Kuweires we wschodnim Aleppo po dwóch! latach oblęzenia, czy odbicu 350km2 terenu w poludniowym Aleppo zakończonym zdobyciem trwierdzy rebeliantów Al-Hader przedwczoraj. Co ciekawe informacje o ww wydarzeniach pokazuje np. BBC.

  Np. nie spotkalem sie w głownych mediach z mapami pokazującymi zasięg terenów kontrolowanych przez poszczególne strony konfliktu. Nie ma informacji, które tereny należą do "umiarkowanej opozycji", stąd kwiatki, gdy jednego dnia Al-Nusra jest umairkowaną opozycją a drugiego dnia Państwem Islamskim
  Zainteresowani znajdą mapy w innych żródłach np. Wikipedia ("Aleppo Offensive 2015" czy "Hama offensive") ale takie dane powinny pokazywać głowne portale.
 • @rymark 10:53:10
  Wielkie teraz zdziwienie i zachodniej razwietki, że jakieś zamachy, ale w lutym b. r. szef panstwa islamskiego, żydowski agent Simon Eliot zwany dla ogłupienia tłumu Abu Bakrem Al-Baghdadim powiedział oficjalnie, że wyślemy na łodziach do Europy 500 000 ludzi a wśród nich będą nasi bojownicy, ale nikt nie traktował go poważnie, to chyba przez antysemityzm he he, alkoholiczka, koślawy 5ty Peron czyli Kopacz nawet wynegocjowała tyle dżihadystów ile się dało z Brukseli :) Kto sieje burze, ten zbiera deszcz... Dobrze że Polska jest biedna i zadłużona. Nawet imigranci wiedzą, że w Polsce nie da się żyć. Na "policję" czy wojsko(hahahahaha) oraz inne służby raczej liczyć w Polsce się nie da - obroniła nas bieda :-)
 • @rymark 10:53:10
  8 Muzułmanów zabiło 155 osób jednego wieczoru, rannych w stanie krytycznym z których połowa pewnie umrze nawet nie liczymy. Czyli jeden zabił 18 osób. Niezły przelicznik. Ja wiem, że matematyka nie jest mocną stroną żadnego Lewaka, i że większość z nich potrafi policzyć do dziesięciu, mnożenie i dzielenie ich przerasta, ale naprawdę chciałbym usłyszeć co ma do powiedzenia taka Kazia Szczuka albo inna Lewaczka. Przyjmujemy TYLKO 7000 Muzułmanów niewiadomego pochodzenia. A potem każdy z nich sprowadzi swoje 5 żon i 20 dzieci. TYLKO. Nie ma żadnego zagrożenia, przecież to tylko garstka ludzi w wielomilionowym kraju, prawda? z tych 7000 niech tylko 1% to terroryści rachunek prosty, przy tej skuteczności mordowania niewiernych daje 110880 zabitych.
 • @rymark 10:53:10
  Bo to kult śmierci, kochają śmierć bardziej niż życie, Oriana Fallaci się bała ich najbardziej i Meksykanów, to samo wielbienie śmierci. Ci ludzie nie boją się niczego. Bo myślą, że po tym życiu czekają ich lepsze czasy, gdyby im ktoś powiedział, że to nie 72 dziewice na nich czekają w tym mitycznym allachowym raju ale jedna 72 letnia może by przestali...Błąd w tlumaczeniu...koranu tu się kłania!
 • @interesariusz z PL 10:29:45 "a MY, my to nie fanatycy ?"wysyłamy samoloty,"
  -Wysyłamy? -Jeśli Ty uważasz że wysyłasz to Twoja sprawa, ale nie mieszaj mnie do tego, bo ja jestem przeciwko temu wysyłaniu. -No , ale co ja mogę... :(((
 • @rymark 10:45:54 Węgrami europy będziemy
  -Nie rozumiem. -Europa już ma Węgry. -Bądźmy Polską. -Czyli sobą. :))). Wtedy będzie nas Dwóch! http://pamiatkizpolski.pl/userdata/gfx/857e457f23443da18de2ae064c521416.jpg
 • @Kula Lis 65 11:11:59
  Witam,

  potrzebuję źródło do tej wypowiedzi. Będę bardzo wdzięczny.

  Pozdrawiam
 • @trybeus 10:46:41 ..show trwa, a głupie ludziska zgodzą się na wszystko co wymyśli władza, aby ich bronić przed kozojebcami :))
  -I na wysłanie wojsk lądowych do Syrii, by ich użyć, by ktoś mógł być wielki...
 • @Kula Lis 65 11:11:595 //sierpnia 1944) zamordowali://
  -Nie przejmuj się. -To byli tylko Słowianie... :(((
 • @Galopujący Renifer 11:34:13
  A w radiowej trójce dzisiaj rano w śniadaniu pololitycznym jakś zidiociała posłanka od Petru wyznawczyni multi-kulti nawoływała do wielkiej tolerancji kultury islamu.(przed chwilą w tvp żyd Jonas to samo mówił). Oczywiście słowo kultura tutaj nie pasuje. Panie Petru zastanów się pan kogo pan deleguje do audycji radiowych, bo z takimi poglądami jak zaprezentowała pańska posłanka to daleko pan ze swoją partyjką nie zajedzie. Koło południa w programie 2 tvp , w jakiś programie kulturalnym żydolewak mówił, że napisy " wolę kotleta od Machometa" to przemoc i obrzydliwość, nie wierzę, że oni są aż tak głupi, ktoś musi ich opłacać!!
 • @Galopujący Renifer 11:34:13
  Francois Hollande: będziemy bezlitośni wobec zamachowców
  - Francja została zaatakowana tchórzliwie. Będziemy bezlitośni wobec zamachowców. Będziemy korzystać ze wszystkich środków w ramach prawa - powiedział prezydent Francois Hollande w specjalnym telewizyjnym wystąpieniu. Ps...W ramach obecnego prawa to on guzik zrobi. No tak - będziecie bezlitośni wobec zamachowców.... unikając określenia iż to owoc Multi-Kulti i "imigrantów z krajów Islamu a także tych co już urodzili się we Francji ale odmawiają integracji! I co zrobicie? Kolejne 4 miliony ugościcie i powiecie - mamy szanować ich inność, połączycie ich rodziny z kuzynami, ciotkami ? Albo powiecie winna za o jest... prawica i tożsamość francuska?
 • @Kula Lis 65 11:44:02Nie ma informacji, które tereny należą do "umiarkowanej opozycji","
  -A po co te informacje. Wejdą tam sojusznicy, to i tak wszystkie mapy się zdeaktualizują.
 • @Galopujący Renifer 11:34:13
  Za późno dla Europy Zachodniej, tam lewacy oddali już dawno fundament rozmnażania się muzułmanom, tego nie da się już odwrócić. Obawiam się, że tylko Środkowej i Wschodniej Europie niedługo pozostanie tylko jedyne wyjście - całkowite rozwiązanie kwestii arabskiej i muzułmańskiej na kontynencie. Wróg jest w naszym domu. Zobaczymy kiedy zadziała instynkt samozachowawczy. U nas na razie na początek, profilaktycznie zdelegalizowałbym wszelkie stowarzyszenia, ugrupowania lewackie i feministyczne i z całą surowością tępiłbym wszelkie objawy zbrodniczej ideologii lewackiej, w tym w mediach.
 • @Kula Lis 65 13:01:55Francois Hollande: będziemy bezlitośni wobec zamachowców?/
  - Nie dodał jeszcze : -Wyślemy naszych chłopców do Syrii...?
 • @moher 13:11:58 "- Nie dodał jeszcze : -Wyślemy naszych chłopców do Syrii...?"
  - Przrpraszam, chciałem napisać; -Wyślę Legię Cudzoziemską. ;)))
 • Już Szymański zmienił zdanie! Czyli poszedł po rozum do głowy.
  Przyszły minister: nie widzimy możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców.... W obliczu tragicznych wydarzeń w Paryżu Polska nie widzi politycznych możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców - napisał Konrad Szymański, kandydat na ministra ds. europejskich. Do dramatycznych wydarzeń we Francji odniósł się na portalu Wpolityce.pl Konrad Szymański, który w rządzie PiS ma pełnić funkcję ministra ds. europejskich. "Tragiczne wydarzenia w Paryżu pokazały słabość Europy. Mimo wzmacniania współpracy europejskich służb antyterrorystycznych po zamachach w Madrycie i Londynie, Europa jest wciąż narażona na skutecznie zadawane ciosy w niesymetrycznej wojnie z terroryzmem islamskim". Szymański zwrócił uwagę, że do ataków doszło "w bezpośrednim kontekście kryzysu migracyjnego i francuskich bombardowań pozycji ISIS oraz pól naftowych, kontrolowanych przez islamistów". Jego zdaniem, zamachy oznaczają konieczność "jeszcze głębszej rewizji europejskiej polityki wobec kryzysu migracyjnego". Podkreślił, że Europa musi poważniej zająć się kwestią kontroli zewnętrznych granic UE, przeciwdziałaniem kryzysowi u źródeł i intensyfikacją prac nad programem readmisji. "Krytykowane przez nas decyzje Rady UE o relokacji uchodźców i imigrantów do wszystkich krajów UE mają wciąż status obowiązującego prawa UE. Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy jednak politycznych możliwości ich wykonania" - zapowiedział. Przyszły minister zaznaczył przy tym, że Polska "musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną".
 • @Galopujący Renifer 11:34:13
  Holland niech bierze za te zamachy odpowiedzialność. Tak samo jego rząd. Jak można mówić tylko i wyłącznie o jednostronnej odpowiedzialności ISIS? Przecież mnóstwo dzielnic w Paryżu czy w Marsylii należy już w pełni do muzułmanów! I tam nawet policja się nie zapuszcza! Nie wiadomo czy wojsko dałoby sobie tam radę! A tutaj po tych zamachach nadal wszystko brzmi jakby prawie nic się nie stało! To trzeba być całkowicie chorym umysłowo. Jednak Francuzi zaakceptowali taką politykę wobec imigrantów. Francuzi pochowali się w domach - ja to rozumiem, ale to niczego nie zmieni. Ich mentalność zindoktrynowanych poprawnością polityczną jest fatalna, oni się sami nie obronią przed terroryzmem islamskim. Nie mają odwagi i jednocześnie relatywizują te zło. Nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji. Dobrze, że ostatnio mieliśmy wybory prezydenckie i parlamentarne bo u nas za kilka lat byłoby dokładnie tak samo jak w innych państwach bo już Niemcy dawali nam socjale w milliardach euro żeby zachęcić "uchodźców" na meldunek u nas.
 • @Kula Lis 65 13:27:22 "oni się sami nie obronią przed terroryzmem"
  No, ale na szczęście też podpisali umowę o wzajemnej pomocy. Jakby co to Polska im pomoże ? :)))
 • @Galopujący Renifer 11:34:13
  Francuzi ostrzegają Polskę przed terrorystami: Francja już nie żyje, wy jesteście świadomi zagrożenia https://youtu.be/kvfNK3dv2c0 Wywiad nagrany 11.11.2015 w Warszawie podczas Marszu Niepodległości. Panowie reprezentowali Front Obrony Francji (Front de Défense de la France). Francuzi ostrzegają Polskę przed terrorystami i muzułmanami: "Francja już nie żyje, ale wy jesteście świadomi zagrożenia".
 • @Kula Lis 65 13:23:32
  jak dla mnie to tylko pier ... oli , a jak skończy to się okaże .

  Jajwajce z PIS powinny w przyszłym tygodniu wyasygnować na początek z 500 milionów zł z przeznaczeniem na natychmiastowe szkolenia rezwerwistów ,zakupy amunicji i broni maszynowej z Łucznika.
 • @moher 04:27:07
  Pisze Pan do mnie: "... gdy zaczynał Pan tutaj jako skromny nauczyciel języka niemieckiego". -

  --- Skromnym nauczycielem języka niemieckiego byłem i jestem.
  Poglądy moje tu i ówdzie zmieniły się. Jeśli chodzi o ocenę bolszewików, to moje zdanie jest jednoznacznie negatywne; chodzi raczej o przyporządkowanie narodowe tychże bolszewików. Jeśli chodzi o Kościół katolicki, to doceniam siłę wiary i rolę Kościoła. Napisałem kiedyś kilka notek o niepokojących objawach, ale już tego nie czynię, bo zbyt mała jest tu moja wiedza.

  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Galopujący Renifer
  Francuskie media są zgodne. Celem ataków była Francja, jej laickość - jak piszą na wp.pl. Kiedyś dumna Francja, dziś kapłon czyli kogut wykastrowany z jaj, już kalifat. W tym wypadku media mają szczególną rację. Laickość jest celem ataku bo jest najsłabszym punktem tegoż społeczeństwa. Tak zorganizowany jest świat i ludzki światopogląd - szczególnie islamski, że nie da się pustki zastępować pustką. Laickość to brak tożsamości, brak szacunku wobec własnej historii, brak kompasu moralnego. Edward Burke pisał, że gdy dobro nic nie robi to przychodzi zło. I nie chodzi mi o karykaturalne stawianie Kosciołów Katolickich na każdym rogu. Ale laickości nie można wymuszać reorganizowaniem owych przybytków sakralnych na bary szybkiej obsługi czy toalety. Życie nie znosi próżni. Zostawiając bezbronne baranki - zapraszasz wilki.
 • @LoneStar1776 05:13:19
  Pisze Pan: "..... A więc tą ZBRODNIĘ zaplanowali i wykonali:
  ...... JEZUICI -- RYCERZE MATAŃSCY -- MASONERIA -- ILUMINATI ....". -

  Zaplanowali ? - Na to wygląda.
  Kto zaplanował i wykonał? - Tylko wyczuwam ogólnie, nie mam jasnych dowodów.
 • @Galopujący Renifer 11:34:13
  Służby nie wiedziały ? A ksiądz polski z Syrii wiedział! Czy spadną jakieś łby winnych zaniedbań, a przede wszystkim żydolewaka Hollanda? francuskojęzycznego pomiota ? Na kogo teraz grupa Sorosa zrzuci winę jako na zleceniodawców? Bo islam to jest tylko ręką. A tu ryży żyd Zandberg na fejsbóku:

  "Zbrodnie w Paryżu i Bejrucie - a to tylko plon ostatnich dni - pokazują przed jakim barbarzyństwem uciekają uchodźcy z Bliskiego Wschodu. Nie mam wątpliwości, że Francja - jak zapowiedział przed chwilą prezydent Hollande - schwyta i ukarze winnych tego bestialstwa.

  Terroryści są zbyt słabi, by zniszczyć naszą cywilizację, opartą na poszanowaniu praw człowieka i pokojowym współżyciu różnych kultur. Mogą zwyciężyć tylko wtedy, jeśli połkniemy przynętę i - jak oni - zaczniemy nienawidzić niewinnych ludzi tylko dlatego, że są inni."

  To już chyba przypadek nieuleczalny.
 • @klementyna 11:17:40
  Nie dziwi mnie, że zamachu dokonano we Francji. Mają tam multikulti pełną gębą - największa społeczność arabska i..żydowska w Europie. Muzułmanie palą przedmieścia i są bezkarni, a Żydzi...dyktują politykę a czują się już na tyle mocni, że w Paryżu podczas uroczystości upamiętniających niedawne zamachy izraelscy ochroniarze wykręcili ręce premierowi Francji (w obecności prezydenta Hollanda) i nie pomogło mu nawet to, że jego małżonka jest "z wybranego narodu"...

  Jak widać wszystko idzie zgodnie z planem - poszczuć muzułmanów na chrześcijan i rękami "krzyżowców" zniszczyć "wrogów Izraela" na Bliskim Wschodzie, a wkurzonych muzułmanów skierować do Europy. Zniszczyć ich kraje by mieli poczucie krzywdy, przyjąć do krajów "sprawców" ich nieszczęść, dać socjal by zwiększyli liczebność i nie musieli pracować, dać ochronę medialną i ostentacyjnie niszczyć chrześcijaństwo...a jak wezmą się za łby (zamachy i odwety) ograniczyć swobody obywatelskie.

  Dzięki temu gdy pył bitewny opadnie na Bliskim Wschodzie powstanie Wielki Izrael, a w Europie totalitaryzm - oczywiście w ramach ochrony mniejszości i zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego ;)

  Przedsmak już mamy we Francji - teraz stan wyjątkowy, a nie dawno Francja chciała, aby Unia Europejska zbierała odciski palców od wszystkich obywateli krajów członkowskich i skanowała ich twarze. To na początek.

  Ciekaw jestem ilu bojowników wyszkolonych za grube miliony przez CIA maczało paluszki w tych zamacha i czy Francois Holland jest tak zagorzałym kibicem, że pojawia się na każdym meczu towarzyskim?
 • @e-misjonarz 09:34:14
  Pisze Pan: "Być może bedziemy świadkami dalszego zbliżenia Francji i innych krajów Zachodu z Rosją". -
  --- Jeśli te kraje mają tyle mocy, by rządzić samodzielnie... Wątpię.

  I dalej do mnie: "... już nie będzie Pan musiał wklejać ruskiej politgramoty". -
  --- Ależ ja nie muszę, nie wklejam na ogół, tylko tłumaczę i omawiam.
  I chciałbym, by Zachód zdobył się choć na połowę wartości, prezentowanych przez Moskwę, Donieck i Ługańsk.
 • @Kula Lis 65 10:06:19
  Piszesz: "Czy dalej decydenci nie widzą, że nie należy wpuszczać tej nieedukowalnej masy z afryki i bliskiego wschodu! (...) ... ani jednego uchodźcy więcej". -

  --- Nie ma żadnych dowodów na udział imigrantów w paryskim zamachu. A o tym, czy mają być uchodźcy, decydują określone przepisy międzynarodowe. O emigrantach zaś decydują niemieccy przemysłowcy.
  Przypomnę przy okazji, że po przegranym powstaniu listopadowym Polacy nie mogli przejechać przez państwa niemieckie, bo każdy Niemiec chciał ugościć bohaterskich Polaków. A Francuzi przyjęli wszystkich. Nie słyszałem o jakimś wybrzydzaniu.
 • @Kula Lis 65 10:26:15
  "TVP Info jak zwykle...ich "eksperci"od rana próbują przekonywać, że ci muzułmańscy terroryści nie mają nic wspólnego z muzułmańskimi "uchodźcami". -

  --- TVP na ogół kłamie, ale w tym wypadku ma zapewne rację. Też nie widzę związku między ostatnią falą imigrancką a zamachem w Paryżu.
 • @interesariusz z PL 10:36:07
  Pisze Pan: "... nie zgadzam się z tonem tych wszystkich uwag". -

  --- Czytałem Pańską notkę i myślę, że nasze poglądy o imigrantach i paryskim zamachu są podobne.
 • @Kula Lis 65 10:49:15
  "na razie stan wyjątkowy...czyli zamknięcie granic, ograniczenie swobód obywatelskich, rewizje w domach i tak dalej i tak dalej...i chyba właśnie o to chodzi czosnkowym "strasznym braciom". -

  --- Na to wygląda.

  Pozdrawiam.
 • Przypomnę słowa Sergieja Iwanowa, szefa administracji kremlowskiej z 19 października 2015
  """"(...) Teraz tłumy uchodźców z Bliskiego Wschodu przybyło do krajów Europy Południowej, w nadziei na tranzyt do Western. Czy myślisz, że nie ma wśród nich tak zwanego "śpiochów" , terrorystów, wysyłanych do Starego Świata, gdzieś niepostrzeżenie mają się dostać, zaszyć i czekać? O wyznaczonej godzinie wyjdą z cienia i odtwarzać dobrze znaną rolę. Na przykład, zamachowiec-samobójca, umiera za wiarę i spróbuje zabrać ze sobą na tamten świat więcej osób. Ja nie jestem prorokiem, ale i nie wątpię, że tak będzie. Jestem pewien!""""
  http://zbigniewjacniackizyciemojeinasze.blogspot.com.au/2015/11/wojna-migracyjna-w-europie-wedug.html

  Wojna migracyjna trwa...
  W tej sytuacji jak sens ma zastanawianie się nad pappieskim, humanistycznym, lewackim czy prawackim wsparciu dla uchodźców ???
  Nie zdziwię się, gdy media zaczną przypominać Brevika...i jego manifesty w obronie cywilizacji europejskiej...

  Bezmyślność wyborców teledemokracji będzie karmiona aż do ich całkowitego odmóżdżenia.

  Co robić ?
  Jeżeli musisz coś robić, to poproś Boga-Rodzica o interwencję.
  Ale sprawdź, czy napewno nie będziesz celem tej interwencji ?
  Np. może w duchu liczyłeś na profity z wysyłania żołnierzy lub sprzętu do zabijania do Iraku, Afganistanu, Ukrainy,Birmy, Indonezji....?
 • @zygmuntbialas 14:08:49
  http://wpolityce.pl/swiat/271779-panstwo-islamskie-wzielo-odpowiedzialnosc-za-zamachy-w-paryzu-zolnierze-kaliafatu-zaatakowali-stolice-perwersji-i-abominacji-kryjaca-sie-pod-sztandarem-krzyza
 • @zygmuntbialas 14:15:41
  Kolejni terroryści w drodze do Paryża? Samochód sforsował bramki na autostradzie A1. „W środku jest czterech uzbrojonych po żeby mężczyzn”...O godzinie 13h08 samochód marki Citroën Berlingo przebił bramki na autostradzie A10 na wysokości miejscowości Ablis w departamencie Yvelines na południu francuskiej stolicy. Samochodem podróżuje czterech uzbrojonych po zęby mężczyzn – donosi francuski dziennik „Le Parisien”, powołując się na źródła w policji.
  Według gazety samochód podąża w kierunku Paryża i policja go już namierzyła. Rozpoczął się pościg. Nie wiadomo, czy incydent ma związek z wczorajszymi zamachami. Według niemieckich mediów wiadomo za to skąd zamachowcy mieli broń i środki wybuchowe. Z krajów Bałkańskich. Jak donosi rozgłośnia „Bayrischer Rundfunk” bawarska policja aresztowała 5 listopada 51-letniego mężczyznę na autostradzie A8, na odcinku między Bad Feilnbach a Monachium, wiozącego w bagażniku pokaźny arsenał broni automatycznej i półautomatycznej oraz granaty.
  Mężczyzna, mieszkaniec Czarnogóry, zadeklarował, że jedzie do Paryża. Według „BR” był to paser, który wiózł broń dla paryskich zamachowców. Jak twierdzi francuski dziennik „Le Figaro” francuska policja „już powiązała zatrzymanego w Bawarii mężczyznę z dżihadystami”.
  Przy ciele jednego z zamachowców samobójców, który przeprowadził atak bombowy niedaleko stadionu Stade de France, znaleziono syryjski paszport - poinformowała agencja Associated Press powołując się na anonimowe źródła we francuskiej policji.
  AP przypomina, że do tej pory oficjalnie nie ujawniono narodowości i danych osobowych zamachowców. Informację o znalezieniu przy ciele jednego z zamachowców syryjskiego paszportu potwierdza także agencja Reutera. Źródło: Le Parisien, Bayrischer Rundfunk Ps...Ubogacanie nową kulturą trwa. No proszę, miał syryjski passport...czyli "uchodźca", który przy pomocy AK-47 i dynamite "ubogacił" Francuzów....pytanie kto następny do ubogacania?
 • "We Francji wczoraj stało się coś, co się dzieje w Syrii przez pięć lat" -
  stacja radiowa Europe1 cytuje słowa prezydenta Assada wypowiedziane podczas spotkania z francuskimi deputowanymi.
 • @zygmuntbialas 14:15:41
  Czas pożegnać Schengen. Druty kolczaste i kontrole paszportowe nie są niczym ładnym, ani przyjemnym, ale ich brak tworzy gigantyczne zagrożenie...Uratowanie Schengen to wyścig z czasem, który chcemy wygrać” – mówił zaledwie dwa dni temu na szczycie na Malcie Donald Tusk broniąc otwartych granic europejskich (zapewne przed niebezpiecznymi fanatykami w rodzaju Orbana).
  Chyba – w świetle tego, co stało się wczoraj w nocy - trudno o bardziej rażący przykład szkodnictwa i narażania Europy ze strony elit europejskich, w tym naszego byłego premiera.
  Jako były gastarbeiter i osoba o „naturze pielgrzymiej” niewielu rozwiązań związanych ze zjednoczeniem Europy nie ceniłem sobie tak bardzo jak otwartych granic. Tyle, że dziś układ z Schengen stwarza gigantyczne zagrożenie.
  Dla Polski bodajże największe, bo potencjalni terroryści – mimo trudów Ewy Kopacz - nie mają dziś zaplecza organizacyjnego tutaj. Dojazd z Francji wynajętym samochodem i kałasznikowem w bagażniku jest za to bardzo łatwy i tani.
  Druty kolczaste i kontrole paszportowe nie są niczym ani ładnym, ani przyjemnym, ale w tych czasach ich brak tworzy po prostu gigantyczne zagrożenie. Funkcjonujące wewnątrz Unii granice rozbijają ponadnarodowe sieci terrorystyczne, zwiększają w oczywisty sposób bezpieczeństwo w Europie, zapobiegają szmuglowi ludzi między krajami.
  Dlatego czym prędzej Europa - wbrew panu Tuskowi - powinna je przywrócić. A jeśli nie, to powinna przywrócić je Polska żegnając się na jakiś czas z Schengen. autor: Wiktor Świetlik Ps...domagajmy się REFERENDUM KRAJOWEGO w sprawie "imigrantów". Musimy to przeprowadzić. Niech się ludzie wypowiedzą czy chcą, żebyśmy zostali UBOGACENI obcą "kulturą" jak Szwedzi, Francuzi, Grecy i Niemcy! Dlaczego panuje cisza wokół USA?! To rodzinka Bushów i lobby żydowskie, otworzyła puszkę Pandory...Co robi pokojowy czarny noblista Oba ma? Umywa ręce.
 • @klementyna 11:17:40
  Pisze Pani: "Jeżeli Unia myśli że uchodźcy będą tylko końmi do roboty, dla bogacenia się rdzennych to są w błędzie". -
  --- Sprawa jest dość skomplikowana i trudno opisać to w jednym wpisie. Przytoczę więc fragment e-maila, przesłanego mi kiedyś przez zaprzyjaźnionego blogera:
  "Tutaj w Stanach jest pelno muzulmanow i pojawiaja sie meczety tu i tam. Pomimo, ze doskonale zdaja sobie sprawe, ze Stany sa rzadzone przez Zydow, do konfliktow nie dochodzi. Po prostu zyja sobie wlasnym zyciem i nikt sie tym nie interesuje. Znam ich kilku z miejsc pracy, i gdyby nie moje pytania, to nigdy by nie mowili n.t. ich zycia, Koranu, itp. Ja, po prostu, ich zaczepiam. Do tego, nie raz slucham ich rozmow w pociagu i, musze przyznac, jestem zaskoczony. Wbrew opiniom, to bardzo inteligentni i wyksztalceni ludzie. Tylko wygladaja troche smiesznie w tych swoich strojach. W pracy sa bardzo solidni i pomocni.
  Tymczasem, z tego co widze w NEon'ie, to wyglada na to, ze Polacy to jest dzicz, od ktorej nie wiadomo czego sie spodziewac. W kazdym razie nic dobrego".
 • @zygmuntbialas 14:15:41
  Państwo Islamskie wzięło odpowiedzialność za zamachy w Paryżu. „Żołnierze Kaliafatu zaatakowali stolicę perwersji i abominacji, kryjącą się pod sztandarem krzyża”...Państwo Islamskie wzięło odpowiedzialność za wczorajsze skoordynowane zamachy w Paryżu – donosi francuski dziennik „Le Figaro”. Organizacja wydała oficjalną deklarację w której nazywa miasto „stolicą abominacji i perwersji”, a zabitych określa mianem „krzyżaków”.
  W imię Allacha litościwego ośmiu braci noszących pasy Szahida i karabiny maszynowe zaatakowało stadion w Paryżu, gdzie toczył się mecz między dwiema państwami krzyżackimi, Francją i Niemcami. […] Oraz salę koncertową Bataclan, gdzie odbywał się festiwal perwersji. Francja oraz ci, którzy podążają jej drogą muszą wiedzieć, że są jednym z naszych głównych celów. Obrażali naszego proroka, chwalili się, że walczą z islamem we Francji i zwalczają naszych muzułmańskich braci na terenie Kalifatu za pomocą swoich samolotów. Nic im to nie pomogło na śmierdzących ulicach Paryża
  —głosi deklaracja IS. Według dżihadystów Paryż to „stolica perwersji i abominacji, kryjąca się pod sztandarem krzyża”.
  To dopiero początek burzy. Wyciągnijcie wnioski z tej lekcji. Allach jest wielki, ale hipokryci o tym nie wiedzą
  —grożą.
  Deklaracja IS w oryginale (po francusku): http://wpolityce.pl/p/340387 Dżihadyści grożą Francji kolejnymi zamachami: "Będziecie się nawet bać wyjścia na zakupy"...Dżihadyści z Państwa Islamskiego (IS) opublikowali nagranie wideo, na którym przestrzegają Francję przed kolejnymi zamachami terrorystycznymi, jeżeli władze w Paryżu nie wycofają się z bombardowań ich pozycji. Nie wiadomo kiedy materiał powstał.
  Agencja Reutera informuje, że materiał wideo został opublikowany przez grupę uznawaną za przedstawicieli medialnych IS: al-Hajat Media Center. Na nagraniu bojownik wzywa muzułmanów mieszkających we Francji do przeprowadzania zamachów na terytorium kraju i walki z „niewiernymi”.
  Tak długo jak będziecie prowadzić bombardowania, nie zaznacie pokoju. Będziecie się nawet bać wyjścia na zakupy
  — mówił po arabsku mężczyzna otoczony innymi dżihadystami.
  Jednocześnie IS zaapelowało do tych, którzy nie mogą wyjechać do Syrii, aby walczyć po stronie dżihadystów do pozostania we Francji i prowadzenia na jej terytorium „świętej wojny”.
  W rzeczy samej otrzymaliście rozkaz aby walczyć z niewiernymi wszędzie tam, gdzie ich spotkacie - więc na co czekacie? Jest broń, są dostępne samochody i cele gotowe, aby w nie uderzyć
  — podkreślał bojownik na nagraniu IS.
  Nawet trucizna jest dostępna, dlatego zatruwajcie wodę i pożywienie choć jednego z wrogów Allaha
  — nawoływał islamista.
  Pod koniec września Paryż informował, że rozpoczął bombardowania sił IS w Syrii. Wcześniej francuskie lotnictwo było zaangażowane w naloty międzynarodowej koalicji na pozycje IS na terytorium Iraku.
  Nagranie opublikowano w dzień po tym jak w serii zamachów terrorystycznych w Paryżu zginęło 128 osób, a 99 pozostaje w stanie krytycznym. Dane to opublikowała francuska prokuratura, zastrzegając, że są to prowizoryczne obliczenia. Ps.... Czas przyjąć do wiadomości, że wojna cywilizacji trwa. Doprowadziły do niej lewackie ideologie. Jedyny ratunek to silna tożsamość i mądra asertywność...Ten atak był kwestią czasu. Wszystko wskazuje na to, że nie jest ostatni. Setki tysięcy muzułmanów już tutaj są. Pokażą Europie swoje cele. Tylko czy krótkowzroczny Zachód, zaślepiony chorymi lewackimi ideami multikulturalizmu, zdoła je wreszcie dostrzec? Uratować może nas tylko silna tożsamości i mądra asertywność wobec zgubnych pomysłów lewicy. To ona doprowadziła do bezbronności Europy.
  Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę
  — twierdził francuski pisarz Antoine de Rivarol. Wielu z nas uchodziło za idiotów, dyskutując z lewicowymi hurraoptymistami na temat przyjmowania „uchodźców”. Robiono z nas idiotów nie tylko w prywatnych pogawędkach, nie tylko w publicystycznych sporach, ale i w politycznych i międzynarodowych debatach. Politycy pokroju Joanny Muchy powtarzali swoją naiwną mantrę o „ubogaceniu kulturowym”, jakie przyniosą nam imigranci. Gdy przytomne Węgry czy Słowenia próbowały sprzeciwić się chorym rozwiązaniom unijnym i odmówiły narzucania im limitu uchodźców, zostały niemal wyklęte. Szantażowano je solidarnością europejską i zarzucano zaściankowy brak otwartości. Ewa Kopacz szantażowała Polaków w ten sam sposób, choć sprzeciw społeczny był niemal jednomyślny.
  Angela Merkel jeszcze wczoraj stwierdziła, że „górnych granic przyjmowania uchodźców nie może jednostronnie zdefiniować”. Dziś ubolewa, niestety płytko i bezrefleksyjnie. Trudno dostrzec jakiekolwiek objawy politycznej odpowiedzialności za to, co się stało, co jeszcze może się stać.
  Francja została wybrana na cel ataku bardzo świadomie. Jest kolebką nowożytnej Europy, kwintesencją dzisiejszych idei unijnej wspólnoty i jej zdewaluowanych wartości. Zsekularyzowana, wyjałowiona z chrześcijańskich korzeni i pogrążona w bezideowej pustce, stworzyła przestrzeń dla innej, nowej, silnej tożsamości. To jednak zaledwie element większej strategii. Czas przyjąć do wiadomości, że wojna cywilizacji już trwa. Wchodzimy w kolejny jej etap, przygotowywany przez dziesiątki lat masowym ogłupianiem społeczeństw lewicowymi ideologiami.
  Wysadźcie Francję w powietrze! Zabijcie wszystkich niewiernych
  — tak, według relacji świadków, krzyczeli wczoraj zamachowcy, mówiąc że to zemsta za Syrię. Mieliśmy wystarczająco dużo ostrzeżeń, by móc to przewidzieć. Ani Hollande, ani Merkel nie słuchali. Groźby były wyraźne i dotyczyły także Polski.
  Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić, czy jesteście wierni Bogu Jedynemu. Jeśli nie, to zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych
  — zapowiedział Adrian Al N., jeden z 10 Polaków walczących po stronie Państwa Islamskiego, pojmany w Jordanii i tam oczekujący na proces. W Polsce "służby" tej katechetki go tolerowały i wypuściły!!! Czas zacząć przytomnie czytać znaki, usłyszeć groźby, otworzyć oczy na rzeczywistość. Setki tysięcy muzułmanów sforsowały w ostatnich miesiącach granice Europy. Kolejne miliony mają zamiar wkroczyć na nasz kontynent. To nie jest żadna przypadkowa wędrówka ludów. Cel jest określony bardzo precyzyjnie. Czas skończyć z tymi lewackimi pseudoteoriami i trzeźwo ocenić zagrożenie. Muzułmański dżihad należy oceniać w znacznie szerszych kategoriach. - Powinni rozwalić żyda Sorosa, bo to ta franca syjonistyczna jest twórcą tego bałaganu w Europie, który równiez finansuje ISIS, a lewacy uważają go za dobrego sponsora....
 • @Kula Lis 65 11:59:29
  "8 muzułmanów zabiło...". -

  --- Chrześcijanie z nazi-batalionów Azow czy Ajdar też zabili mnóstwo bezbronnej ludności. I mówimy: "mordercami są chrześcijanie czy ukraińscy naziole?"
 • @zygmuntbialas 14:15:41
  Dla Francji nie ma ratunku - jeżeli przestaną bombardować pozycje IS to i tak okazuje się, że terroryści islamscy swobodnie chodzą sobie ulicami Paryża. Francja przestanie ich bombardować - oni zdobędą więcej funduszy i ponownie zaatakują Francję, już nie z powodu bombardowań a z powodu niewierności Francuzów. Francuzi dają taką wolność multi-kulti, że ta wolność niedługo sprawi, że każdy Francuz będzie wolnym niewolnikiem. Nawet niewolnictwo zrelatywizują.
 • @Kula Lis 65 12:04:09
  "Oriana Fallaci się bała ich najbardziej...". -

  --- Takim anty-muzułmaninem był również Sarrazin, też żyd.
 • @Kula Lis 65 14:48:48
  >domagajmy się REFERENDUM KRAJOWEGO w sprawie "imigrantów"

  ma Pan propozycje pytania referendalnego? jednego.
 • @kfakfa 13:34:04
  Źródło perwersji i abominacji, to np. produkcje żydowskiego Hollywoodu walczącego z Krzyżem i Kościołem. Dość przypomnieć liczne filmy made in żydowski Hollywood, w których na ścianie mieszkania bandyty, albo zboczeńca wisi krzyż...Obawiam się, że w Europie nastanie taki dzień, kiedy Anders Breivik będzie powszechnie uważany za bohatera walczącego z myśleniem, które doprowadziło Europę do obecnego stanu. Francja jako pierwsza zaczęła wojnę z Krzyżem. Rewolucja Francuska to pierwsze ludobójstwa, egzekucje duchownych. Jak Boga się przepędza, to diabeł wkracza. To Francja pierwsza w Europie podeptała sztandar Krzyża i do dziś jest z tego dumna, próbując tzw. "wielkim intelektualizmem" zarazić laickością innych. Muzułmanie trwają przy swoich korzeniach kulturowych i religijnych, to ich umacnia. Zachód przeciwnie - od swoich korzeni się odcina i popada w nihilizm. Półksiężyc stanie niedługo na wieży Eiffla. Sam krzyż bez Chrystusa którego już dawno odrzuciła Europa zachodnia jak i o zgrozo sam lewacki Papież i żydowski przechrzta Franiu by nie obrażać żydów i, Muzułmanów, innych religii, jest tylko pustym znakiem z którym walczą niczego nie świadomi Muzułmanie. Brak wiary jest slaboscią, a drapieżnik uderzy zawsze tam gdzie widzi słabość i łatwy żer. Strach zajrzał także w spodnie żydolewaków Hollanda i frau Angeli Kasner und Merkel. Koniec ich jest bliski.
 • @DelfInn 14:26:29
  Przytaczam tytuł: "Państwo Islamskie wzięło odpowiedzialność za zamachy w Paryżu. „Żołnierze Kaliafatu zaatakowali stolicę perwersji i abominacji, kryjącą się pod sztandarem krzyża”. -

  --- Państwo Islamskie nie ma odpowiednich środków na przeprowadzenie takiego zamachu.
 • @zygmuntbialas 14:57:08
  no bo u nas jest krotka, jasna i prosta pilka. inteligencje zas na poziomie zydowskiej zostawiamy na jolki i sudoku. wyksztalcenie - dla zon. i wylacznie dla nich w przeciwienstwie.
 • @Kula Lis 65 14:38:51
  "Przy ciele jednego z zamachowców samobójców, który przeprowadził atak bombowy niedaleko stadionu Stade de France, znaleziono syryjski paszport". -

  ---- Ciekawe, kto mu podłożył.
 • @zygmuntbialas 15:16:17
  bierze odpowiedzialnosc - to jest kluczowy zwropt w tej wypowiedzi.
 • @zygmuntbialas 14:15:41
  Francuski wywiad musi być kiepski, skoro żydolewak Hollande siedział sobie spokojnie na trybunach stadionu podczas meczu Francja -Niemcy?????Taki kraj się NIE OBRONI!! Zawiódł wywiad? we Francji władze nie panowały od dawna nad krajem! w samym Paryżu były zamkniete dzielnice muzułmańskie gdzie policja nie miał wstępu! http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7311 A teraz mają 6 tys enklawę muzułmańską pod Calais, z którą nie potrafią dać rady, policjanci są bici!!!, przeganiani!
 • @Lotna 02:42:44
  "Teraz operacje fałszywej flagi już nie będą potrzebne, bo prawdziwi terroryści są już na europejskim garnuszku, gorąco witani przez całe lewactwo Europy."

  Tymbardziej moga teraz sie mnozyc, choc bynajmniej nie z powodu obecnosci "prawdziwych terrorystow na europejskim garnuszku". No ale badzmy dobrej mysli, ze ludnosc calego swiata wreszcie zrozumie te wstretna gre i uniemozliwi faktycznym sprawcom realizacje ich zbrodniczych planow.
 • @zygmuntbialas 15:16:17
  a przy okazji - wyadje sie Pan rzetelnie poinformany wzgl. mozliwosci pasnta islamskiego, tfu. jakies xrodla tudziez sposob rozumowania, moge prosic?
 • @Kula Lis 65 15:03:19
  Piszesz: "Dla Francji nie ma ratunku - jeżeli przestaną bombardować pozycje IS to i tak okazuje się, że terroryści islamscy swobodnie chodzą sobie ulicami Paryża". -

  --- A Francja nie ma tajnych służb?
 • @DelfInn 15:13:29
  Pisze Pan: "... domagajmy się REFERENDUM KRAJOWEGO w sprawie "imigrantów". -

  --- Problem imigrantów jest 50. lub 100. problemem w Polsce.
  To referendum jest tak potrzebne jak w sprawie JOW-ów.
 • @zygmuntbialas 15:22:42
  Jak widać nie ma. Część z nich to muzułmanie!
 • @zygmuntbialas 15:17:36
  A może on sam kupił, z tym problemu nie ma. W Turcji, Jordanii drukarnie pracują pełną parą. Ty czy ja gdybym zechciał zostać "uchodźcą" opalonym w solarium za kilkaset ojro czy$ moglibyśmy go kupić.
 • @Kula Lis 65 15:22:02
  Piszesz: "... we Francji władze nie panowały od dawna nad krajem! w samym Paryżu były zamkniete dzielnice muzułmańskie gdzie policja nie miał wstępu!" -

  --- Dobrze by było, gdyby zabrał głos @Stara Baba. Jemu uwierzę.
  Przypomnę, że był kiedyś taki cyrk, gdy muzułmanie palili samochody. Szefem MSW był Sarkozy. Nie upilnował.
  Był w gadce za "porządkiem", więc i przydały mu się te ekscesy - został prezydentem Francji.
 • @Kula Lis 65 15:14:29 "...Francja jako pierwsza zaczęła wojnę z Krzyżem.
  Rewolucja Francuska to pierwsze ludobójstwa, egzekucje duchownych...."


  Rozumiem emocje, ale nie przesadzajmy z tą wyjątkowością Francji...

  Nasz naród też ma jakiś dorobek i to dużo wcześniej...

  Zacytuję Galla Anonim, który napisał o 1038 roku: „(...) niewolnicy powstali na panów, wyzwoleńcy przeciw szlachetnie urodzonym, sami się do rządów wynosząc, i jednych na odwrót zatrzymali u siebie w niewoli, drugich pozabijali, a żony ich pobrali sobie w sprośny sposób i zbrodniczo rozdrapali dostojeństwa (...). Nadto jeszcze, porzucając wiarę katolicką –(...)– podnieśli bunt przeciwko biskupom i kapłanom Bożym (...)”.
 • Zaczęło się! Welcome, dżihad...
  Od wielu lat piszę o zagrożeniu Europy islamskim terroryzmem. Wierszem, prozą, balladą, felietonami i wpisami na blogach próbuję pobudzić do myślenia szare komórki Polaków. Dorobiłem się już dzięki temu opinii ksenofoba i rasisty.
  Ze zdumieniem śledzę dziś przekraczanie granic Europy przez setki tysięcy obcych nam kulturowo i cywilizacyjnie ludzi bez paszportów. Nie znamy ich mentalności i zamiarów. Nie wiemy nawet, kim tak naprawdę są. Tym bardziej dziwię się błogiej niefrasobliwości rządzących krajami Unii Europejskiej polityków, narażających obywateli swoich krajów na pełzającą zagładę.
  Podrzynanie gardeł chrześcijan na plażach Bliskiego Wschodu – mimo drastycznych filmów zamieszczanych na You Tube – dotąd nie działało na wyobraźnię Francuzów czy Niemców. To jednak nie to samo, co masakra w centrum Paryża…
  Mleko się wylało i za chwilę wahadło odbije w drugą stronę. Będziemy świadkami odwetu i samosądów na ogromną skalę. Zostaną użyte wszystkie dostępne środki zaradcze, z użyciem wojska na czele. Druga strona nie pozostanie dłużna. Zginie wielu niewinnych ludzi – i to po obu stronach. Granice będą zamykane, a przerażeni ludzie szukać zaczną radykalnych przywódców i ostatecznych rozwiązań. Czas błogiej sielanki w Europie właśnie się skończył…
  Nie mieliśmy wiodącego udziału w destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie. Nie mieliśmy żadnego wpływu na samobójczą politykę „wędrówki ludów”, jaką zafundowała Europie Angela Merkel. Sprawy zaszły za daleko. Tam już dziś nie ma dobrych rozwiązań.
  Nasz rząd ma obowiązek zapewnić nam bezpieczeństwo. Okazuje się, że to jednak Viktor Orban miał słuszność. Proponowałem już pociągnąć mur i zasieki od Węgier aż po Litwę. I przyjmować tylko białych Europejczyków, szukających u nas bezpieczeństwa i normalności. Jesteśmy im to winni – choćby za wspieranie naszej solidarnościowej emigracji. Budujmy zatem baraki dla zachodnich uchodźców!
  A – póki co – należy spokojnie przygotowywać się do zatrzymania terroryzmu, szkoląc wojskowo wszystkich Polaków i Polki. Umożliwiajmy niekaranym i zdrowym psychicznie rodakom dostęp do broni. Lekcje WF-u zamieńmy w kursy samoobrony.
  Na ich fanatyzm mamy swoją wiarę. Damy radę! autor: Lech Makowiecki
  Z wykształcenia - inżynier budowy okrętów Ps...Aberracyjna filozofia multi-kulti doprowadziła do sytuacji, że islamską partyzantkę mamy w europejskich miastach. Pokonanie islamistów na Bliskim Wschodzie niewiele da, bo oni walczą już tu. Na "nasze" własne życzenie. Obstawiam Sztokholm lub Berlin na następne show w ramach krzewienia NWO. Niech tylko zaczną deportacje, będzie następne buuuummm!
 • @zygmuntbialas 15:31:37
  Tępe powtarzanie, że wszyscy jesteśmy Francuzami oznacza dzisiaj, że wszyscy jesteśmy baranami prowadzonymi na rzeź....Nie wiem, czy wszyscy, ale ja mam już dość bycia kolejnym wcieleniem ofiary islamskich ludobójców. Nie jestem dzisiaj Francuzem ani żadnym Charlie Hebdo, bo nie chcę być baranem idącym na rzeź.
  Nie chcę już więcej „europejskiej solidarności”, która polega na tępych zaklęciach, że „islam nie jest tożsamy z terroryzmem”. W tej chwili nic mnie nie obchodzi egzegeza istoty islamu, chcę natychmiastowych działań w celu ochrony i powstrzymania morderczej islamskiej hołoty.
  Odróżniam normalnych wyznawców islamu od islamskich terrorystów, ale klepanie takich oczywistości niczym mantry nie zmienia sytuacji, w której islam wykorzystuje idiotyczną niemoc Europy.
  Nie chcę już słyszeć sloganów o konieczności „współpracy w dziedzinie bezpieczeństwa”, która to współpraca kończy się po wybrzmieniu ostatniej sylaby tego sloganu.
  Mdli mnie, gdy słyszę po raz tysięczny, że intencją terrorystów jest zastraszyć Francję Europę, bo Francja i Europa są już sparaliżowane strachem do stopnia całkowitej niemocy. W takiej sytuacji mówienie, że potrzeba jest nam jeszcze więcej europejskiej solidarności jest po prostu poddaniem się terrorowi.
  Bowiem w obecnej chwili jeszcze więcej solidarności z Niemcami i z Francją oznacza przyzwolenie na przyjmowanie milionów islamskich imigrantów, a wczorajszy zamach udowodnił, że nie mamy szans ich skutecznie skontrolować.
  Mam gdzieś „ideę Schengen”, czyli otwartych granic w Europie, skoro znaczy ona zielone światło dla islamskiego terroru, bo do tego w istocie się w tej chwili sprowadza. Dlatego nie mam zamiaru być dzisiaj Francuzem.
  Dość już pustych haseł, pięknoduchowskich frazesów i zaklęć na europejską współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa, które nie są warte papieru, na którym je zapisano. Terroryści islamscy są wrogami rodzaju ludzkiego, a wyrośli na pożywce swojej religii i kultury. I my, jesli chcemy się ocalić, to musimy powstrzymać najazd tej kultury na Polskę, jeśli w ogóle można to kulturą nazwać.
  Europą rządzą dzisiaj przysłowiowi rumiani idioci, nie można się na nich oglądać. Polska musi zbudować mur, postawić tamę, siłą – jeśli zajdzie potrzeba - przeciwstawić się morderczemu terrorowi. I nie możemy się przed użyciem siły zawahać, bo oni się nie zawahają, jeśli okażemy słabość. Nade wszystko nie wolno nam dzisiaj być Francuzami. autor: Stanisław Januszewski Ps....Gratuluje panie Stanislawie rozważnego i odważnego tekstu. Mamy to samo zdanie..Czas już skończyć z terroryzowaniem Polaków przez resortową żdolewacką holotę. Tępe powtarzanie o solidarności, a w tym samym czasie firmy francuskie i niemieckie kupują nielegalnie tanią ropę z tzw. Państwa Islamskiego i sprzedają im uzbrojenie!
 • @zygmuntbialas 15:24:54
  nie zgodze sie. kazdy problem swiatowy jest problemem polskim. w tym przypadku bardzo bezposrednim i groxnym. narod jako suweren powinien w tym przypadku miec swobode wypowiedzi a rzad, jako wykonawca woli narodu, ja zrealizowac. podoba mi sie przytoczona przez p. Kule Lisa wypowiedx p. Makowieckiego - to jest jakis program minimum. rozwiazania radyklane, czyli normalne i proaktyczne, przedtswia moim zdaniem najlepiej p. Braun.
 • @zygmuntbialas 15:31:37
  Test dla rządu Beaty Szydło. Musi jasno oświadczyć, że nie przyjmie żadnych muzułmańskich imigrantów!!!... Jeszcze przed wyborami, w wywiadzie dla Naszego Dziennika powiedziałem, ze kwestia narzucenia Polsce kwot imigracyjnych jest testem polityki dla nowego rządu wyłonionego w wyborach. Wówczas uznałem, że odrzucenie unijnego dyktatu powinno być jedyną opcją nowego rządu.
  Kilka dni temu w komentarzach zamieszczonych na facebooku związanych z wypowiedziami słowackiego premiera odrzucającego unijny dyktat i z wypowiedziami kandydatów na ministrów aprobujących decyzję rządu Kopacz, powtórzyłem, że przyjęcie imigrantów, to akceptacja nowego ustroju Unii Europejskiej, w którym Niemcy mogą narzucać mniejszym państwom nawet takie decyzje, które są sprzeczne z ich podstawowymi interesami.
  Polska nie może zaaprobować tej metody rządzenia Unią Europejską, bo oznaczałoby to nie zmianę polityki wobec UE oczekiwaną w ostatnim głosowaniu przez wyborców, a jedynie zmianę retoryki.
  Zamachy w Paryżu potwierdzają oczywistą prawdę, że islamizacja Europy jest fundamentalnym zagrożeniem dla naszego bezpieczeństwa. W tej sytuacji, rząd musi jasno oświadczyć, że nie przyjmie żadnych muzułmańskich imigrantów.
  Możemy i powinniśmy natomiast pomóc bliskowschodnim chrześcijanom, prześladowanym przez islamistów we własnych państwach.
  Odrzucenie przyjętych przez rząd Kopacz zobowiązań jest testem dla nowego rządu PIS: albo będziemy mieli oczekiwaną przez wyborców nową politykę wobec Unii Europejskiej, albo będziemy mieli tylko rewolucję w …unijnej retoryce.
  Zgoda bowiem na niemiecki dyktat w przyjmowaniu muzułmańskich uchodźców, oznacza bowiem naszą zgodę na degradacje Polski w Unii Europejskiej i zagrożenie naszego bezpieczeństwa. autor: Marian Piłka Ps...Oczyścić TVP z żydolewactwa!!! Zero muslimów! Zero! Jak się słucha TVPO Info Inaczej to ręce opadają: sączenie przekazu,że jednorodność społ.w Polsce to dowód wstecznictwa i radykalizmu (dosłownie!). Szybko wymieść TVP z sprzedajnego, zdradzieckiego żydolewactwa!
 • Film z ataku na Bataclan
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=pN8ulRLHSvo
 • @DelfInn 15:52:08
  Nie każdy problem światowy jest problemem polskim.
  Mnie się wypowiedź Makowieckiego nie podoba z wielu względów.
  Już wielokrotnie motywowałem swą postawę w sprawie uchodźców, imigrantów i muzułmanów w ogóle, więc nie będę się powtarzał. Zresztą z powyższych wpisów pod tą notką można tę postawę odczytać.
 • Polska ambasada w Paryżu - jak działa
  http://blogpublika.com/2015/11/14/tak-polska-ambasada-w-paryzu-traktuje-polakow-w-obliczu-zagrozenia-zamachami-wstrzasajaca-relacja/
 • @zygmuntbialas
  Amerykański minister obrony narodowej Ashton Carter odbył rozmowę telefoniczną z szefem francuskiego MON Jean-Yves Le Drian, podaje agencja Reuters. Według przytaczanych informacji Pentagonu, Ameryka jest gotowa pomóc Francji "w każdy możliwy sposób". Ps...Ci już najlepiej niech nie pomagają, ponieważ wszyscy wiemy jak ta usrahellska "pomoc" się kończy!
 • @Kula Lis 65 16:27:16
  to jest bardzo dziwna informacja!
 • @zygmuntbialas
  Dmitrij Rogozin, wicepremier Rosji poinformował, że Rosja wdrożyła dodatkowe środki bezpieczeństwa w zakresie działań antyterrorystycznych - podała za agencją Interfax, agencja Reuters.
 • @Zorion 16:20:08
  "Film z ataku na Bataclan", link:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=pN8ulRLHSvo

  --- Obejrzałem. Zamieszczę w notce, jeśli taką jeszcze napiszę.
 • @zygmuntbialas 16:21:20
  prosze pana. polska jej pepkiem swiata. i trzeba to przyjac i byc za to bogu wdziecznym i brac sprawy *w swoje* rece. zawsze.

  https://www.youtube.com/watch?v=FIoD53CFi5w
 • @zygmuntbialas
  Właśnie na TVN24 wylewa swoje mądrości jakiś żydolewacki prof. Piotr Balcerowicz. Nie wiadomo od czego ten profesor, ale twierdzi, że jeśli okazujemy solidarność z Francją, to musimy przyjmować islamistów. Dodaje, że chrześcijanin może być tak samo dobrym terrorystą jak muzułmanin. No, ręce opadają. Dla niego multi -kulti się sprawdza i ma na to wiele przykładów. Dla rozwoju narodu jest mu potrzebny nowy materiał genetyczny i ten materiał to właśnie islamiści, bo są częścią Europy i mają nowe ciekawe pomysły i wzbogacają naszą kulturę. I tym nas karmi TVN24. Przecież to skandal ! Zdelegalizować ich i przepędzić z Polski razem z tym cały żydolewackimi prof. od siedmiu boleści i islamistami. Czekałem, aż ten żałosny żydolewacki profesor powie, że te zamachy to wina PiS i Polaków. Bardzo blisko tego był. Ten żydolewacki profesor to albo kanalia albo kolejny użyteczny idiota, który powinien stanąć przed trybunałem narodowym za działalność na szkodę Polski poprzez nawoływanie do uprawiania polityki, która poniosła klęskę na na Zachodzie. Kiedyś za komuny jak brakowało masła, to tacy pseudo prof udowadniali wyższość margaryny nad masłem!!!? Po tych zamachach będziemy zapraszać islamistów z honorami żeby ich nie zdenerwować?
 • @zygmuntbialas
  Już nawet terrorysta, zbrodniarz Patroszenko unicestwił ponoć dwie grupy terrorystów, jak podają! Ot jaki szybki ten żydobanderowiec. Najgorsze w tym, że mu uwierzono!
 • @zygmuntbialas
  Czy ktoś słucha teraz niejakiego żydolewaka prof. Piotra Balcerowicza?...Żąda nałożenia na Polske kar, wyłączenia ze struktur europejskich jeśli nie przyjmie uchodźców. Dla niego prawicowa "propaganda" kończy się holokaustem. Ja pierdolę!!! Włosy dęba stają. I to słyszymy w polskiej telewizji! On to mówi do Polaków!
 • takie tam przemyślenia
  Mnie osobiście nie wydaje się aby zamachu dokonali bojownicy ISIS.
  Wygląda to na zwalanie wszelkiej odpowiedzialności na bojowników islamskich i próby robienia geszeftów na konającym .Zbyt nachalna nadinterpretacja w mediach już stanowi powód do zastanowienia. Prawdopodobnie kosztem już praktycznie truchła, próbuje się osiągnąć inne cele. Przecież przywódcy ISIS to nie są kretyni i tylko tępi mordercy ( wizerunek z mediów). Takie działanie kieruje w stronę świata arabskiego agresję i nieufność wszystkich.

  Nie wiem może się mylę.
  Pozdrawiam,
 • @Kula Lis 65 16:39:19
  bardzo mi sie podoba taka oto konstatacja:

  5 ludzi i stan wyjatkowy w 66 milionowym kraju. Ciekawe jaki to koszt wprowadzenie stanu wyjatkowego z dnia na dzień na terytorium 551 tys km2

  http://www.fronda.pl/forum/dobra-dosc-juz-tej-histerii-antyimigranckiej-w-koncu-nie-kazdy-muzulmanin-i-araba-jest-terrorysta,69789.html#1362539
 • @Zorion 16:44:22
  ale przeciez przyznali sie ze to ich sprawka!

  http://wpolityce.pl/swiat/271779-panstwo-islamskie-wzielo-odpowiedzialnosc-za-zamachy-w-paryzu-zolnierze-kaliafatu-zaatakowali-stolice-perwersji-i-abominacji-kryjaca-sie-pod-sztandarem-krzyza
 • @Kula Lis 65 16:42:08 i takie żydowskie gówno uczy młodzież? won do Hajfy!
  Piotr Balcerowicz (ur. 1964) – polski orientalista, filozof, kulturoznawca, profesor Uniwersytetu Warszawskiego i założyciel stowarzyszenia Edukacja dla Pokoju. Zawód wykładowca akademicki
  Tytuł naukowy doktor habilitowany
  Alma Mater Uniwersytet Warszawski
  Uczelnia Uniwersytet Warszawski
  Wydział Wydział Orientalistyczny
  Stanowisko profesor
  Wyznanie ateista
 • @Zorion 16:44:22
  "takie tam przemyślenia". -

  --- Tak, zgadzam się z Panem.
  Uzupełnię: jest możliwe uczestnictwo bojowników ISIS, ale pod innym kierownictwem, Samo ISIS nie ma środków do przeprowadzenia takiego zamachu.

  Pozdrawiam.
 • @
  Pociąg TGV wykolejony pod Strasburgiem. Przyczyny nieznane. Są ofiary śmiertelne.
  http://bi.gazeta.pl/im/b2/4c/12/z19187890Q,Wypadek-TGV-we-Francji.jpg
 • @DelfInn 16:50:04
  No tak, tylko że dali zielone światło na zrównanie ich z ziemią i potępienie ze strony całego świata. Może rzeczywiście ci przywódcy to kretyni. Tylko w jaki sposób ci kretyni stworzyli w krótkim czasie taka potężną i zorganizowaną siłę?

  Pozdrawiam,
 • @DelfInn 16:50:04
  "... przyznali sie ze to ich sprawka!". -

  --- Przyznali się też do zamachu na rosyjski samolot.
  Z jakiego miasta telefonowali? Może z Tel-Awiwu?
 • @Lotna 06:23:54
  to samo podejrzenie, które było raczej wnioskiem, wyraziłem też i na tych forach, że plan USA wytworzenia fali emigracji do UE ma na celu skłonienie państw UE do wkroczenia do Syrii. To było planowane zanim Rosja tam wkroczyła. To niekoniecznie chyba mówi, że USA już wtedy mogły uważać na prawdopodobne zaangażowanie się Rosji w Syrii, gdyż były tym zaskoczone i są nadal sparaliżowane tym posunięciem grożącym statą ich wpływów na całym Bliskim Wschodzie. Raczej i wtedy uważali, że to duży stopień trudności.
  W tych okolicznościach, gdy są już pierwsze przebłyski co grozi chrześcijańskim Europejczykom ze strony mas muzułmańskich emigrantów, budzi spore zdumienie ta sama melodia otwartych rąk wyśpiewywana przez polityków: oni nas zaczynają mordować, a my mamy witać ich z kwiatkami !!! Przecież to obłęd. Więc ci politycy działają wg. planu, który nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem ich krajów, już nie wspominając o stabilności gospodarczej.
  Niestety w krajach zwazalizowanych przez USA prawdziwa opozycja została wyeliminowana, co dotyczy szczególnie Polski. Nie ma teraz nikogo, kto mógłby na większą skalę zdołać zorganizować reakcje na te zagrożenia. Oczywiście że i probanderowski PiS jest w szeregach zdrajców Polski.
 • @Zorion 16:55:39
  chce pan powiedziec ze te zdjecia, ktorych nie pokaze, a sa dobrze znane, sa 'robione'?
 • @zygmuntbialas 16:56:32
  czyli nie ma pan informacji ze to nie isis, ale ma pan ze to wrzutka. ja tylko pytam o xrodla tego przeswiadczenia, ze isiis nie jest zdolny do. to sformulowanie jest jednoznaczne i dlatego o te xrodla prosze.
 • @Kula Lis 65 16:39:19
  Poroszenko: unieszkodliwiono dwie grupy terrorystów
  Ukraińskie służby specjalne unieszkodliwiły dwie grupy podejrzewane o przygotowywanie ataków terrorystycznych i mające powiązania z międzynarodowymi ugrupowaniami terrorystycznymi – oświadczył prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Szef państwa przekazał tę wiadomość na naradzie z szefami resortów siłowych, zwołanej w związku z zamachami w Paryżu. Poroszenko nie ujawnił żadnych szczegółów, powiedział jednak, że uzyskał te informacje w nocy z piątku na sobotę od szefa Służby Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) Wasyla Hrycaka.

  W piątek SBU poinformowała o zatrzymaniu jednego z przywódców powiązanego z Al-Kaidą radykalnego ugrupowania Front al-Nusra. Człowiek ten poszukiwany był międzynarodowym listem gończym. "Obywatel jednej z byłych republik ZSRR w latach 2013-14 uczestniczył w konflikcie wojennym w Syrii. W 2015 r. bojownik ten stanął na czele oddzielnego dżamaatu (ugrupowania) międzynarodowej organizacji terrorystycznej Front al-Nusra" – ogłosiła SBU, która nie podała obywatelstwa zatrzymanego.

  Wcześniej, w środę, ukraińskie służby graniczne zatrzymały na podkijowskim lotnisku w Boryspolu obywatela Rosji, poszukiwanego listem gończym za przynależność do Państwa Islamskiego. Przyleciał on na Ukrainę ze Stambułu. Ps....Podczas sztormu, nawet fekalia wypływają na powierzchnię! Prosiaczenko postanowił zwrócić na siebie uwagę! Kiedy ten drań stanie przed Trybunałem w Hadze? Zbrodnie, których dokonano na jego "prykaz", wcześniej czy później muszą być osądzone!
 • @Kula Lis 65 10:06:19
  .
  To kogo trzeba sie bardziej bac, extremistow zydowskich, czy islamskich?..
 • @DelfInn 16:59:29
  Nie wiem czy zdjęcia są " robione' . Ja tylko głośno i logicznie myślę.
  Powiem tak:
  Jest pretekst, jest paszport syryjski na trotuarze, to terroryści z Syrii.
  świat jest oburzony, coś z tym trzeba radykalnego zrobić
  No to teraz można otworzyć np." sezon na grzyby" oraz oczipować skretyniałych Europejczyków ( na początek tkzw. francuzów)

  mówię że to tylko przemyślenia.
  pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 15:22:42 oto jakie to są służby!
  Jeden z zamachowców zidentyfikowany. To Francuz dobrze znany służbom specjalnym. Miał związki z ekstremistycznymi ugrupowaniami islamskimi...Zamachowcy to dobrze przeszkoleni profesjonaliści. Nie ulega kwestii, że walczyli w Syrii w szeregach dżihadystów. Policja aktywnie poszukuje ich wspólników na paryskich przedmieściach, m.in. w departamencie Seine-Saint-Denis, w departamencie Yvelines oraz w Hauts-de-Seine – informuje francuski dziennik „Le Figaro”.
  Według gazety policja poszukuje „co najmniej 10 osób”, które podejrzewa o związki z zabitymi zamachowcami. Tymczasem premier Bawarii Horst Seehofer poinformował, że 51-letni mieszkaniec Czarnogóry, aresztowany 5 listopada podczas kontroli drogowej na autostradzie A8, na odcinku między Bad Feilnbach a Monachium, „był z nimi powiązany”.
  Mężczyzna przewoził broń dla zamachowców. To paser. Odmówił złożenia zeznań. Nie prosił też o adwokata. Uporczywie milczy
  —twierdzi Seehofer. Według „Le Figaro”, który powołuje się na źródła w policji „zamachowcy działali z zimną krwią”. To młodzi weterani wojny w Syrii i Iraku. Nie nauczyli się strzelać wczoraj. Znaleziono przy nich syryjskie i egipskie paszporty. Jeden został już zidentyfikowany. Jego odciski palców zostały pobrane z jednego z karabinów Kałasznikow pozostawionych w sali koncertowej Bataclan. To młody Francuz dobrze znany służbom specjalnym. Resztki ciał zamachowców zostały przewiezione do Instytutu Medyczno-Prawnego (IML). Ustalenie tożsamości pozostałych zamachowców mają umożliwić badania DNA
  —pisze gazeta. Według niej zidentyfikowany zamachowiec urodził się w podparyskim Courcouronnes w departamencie Essonne. I był znany ze swojego radykalizmu. Uczęszczał do meczetów, w których kazania wygłaszali kaznodzieje nienawiści. Jeden ze świadków masakry w Batclanie twierdzi, że wśród zamachowców była także kobieta. Policja bada obecnie ten trop. W śledztwie uczestniczy ponad 2 tys. policjantów.
  Służby specjalne przeglądają tymczasem akta ponad 1,5 tys. osób, znanych ze swych sympatii dla dżihadystów, czyli tzw. „potencjalnych radykałów”. W sierpniu służby zatrzymały na lotnisku w Paryżu młodego Francuza, który wrócił z „wakacji” w Syrii.
  Podczas przesłuchań mężczyzna zeznał, że spędził kilka miesięcy w obozie treningowym Państwa Islamskiego w Rakka, w północnej Syrii, gdzie „ćwiczył atak na salę koncertową”. Teraz ma zostać ponownie przesłuchany. Policja usiłuje także znaleźć człowieka, który skonstruował pasy Szahida, noszone przez zamachowców.
  Specjalista od środków wybuchowych nigdy nie uczestniczy w zamachach. Jest zbyt cenny, by ginąć. Gdzieś musi więc być
  —zaznaczył były szef francuskiej agencji wywiadu wojskowego i strategicznego (DGSE), Claude Chouet.
  Ataki przeprowadzono w różnych miejscach Paryża, m.in. w pobliżu Stade de France i w sali koncertowej Bataclan, gdzie przetrzymywano zakładników. W sumie w wyniku piątkowych ataków w Paryżu zginęło ponad 120 osób. Ofiar może być jednak więcej, bo wiele osób jest ciężko rannych. Zginęło też ośmiu zamachowców, siedmiu wysadziło się w powietrze, jeden zginął od kul policji. Źródło: Le Figaro Ps...Jaką narodowość mają ci "młodzi Francuzi" ? służby znały i pozwalały gościowi robić co chce? - gratulacje!... hehehehe i dlatego puścili go wolno? Jednak Rosjanie takich błędów nie popełniali i nie popełniają! Ha, ha, oczywiście nikt się nie zająknie, że ten "Francuz", choć ma obywatelstwo francuskie , jest z pochodzenia Arabem i wyznaje islam. Polityczna poprawność zabije głupi Zachód. Strzeżmy się jej!
 • @Zorion 17:11:02
  to by byla dobra intuicja, gdyby to co sie stalo bylo incydentem. czekamy...
 • @zygmuntbialas
  Pociąg TGV wykoleił się w okolicy Eckwersheim we Francji. Nie wiadomo jeszcze, jakie były przyczyny wypadku. Według Le Parisien pociąg stanął w płomieniach i spadł do kanału. Jest pięć ofiar i wielu rannych.
 • @Czartoryski 17:04:04
  Jak na razie w Polsce trzeba bać się tych pierwszych.
 • @Kula Lis 65 17:19:36
  a ja mysle, ze nikogo. jesli sie boisz, juz jestes niewolnikiem :)))
 • @DelfInn 17:23:11
  Lewacy nade wszystko nienawidzą własnej cywilizacji. Gotowi są na każdy poziom obłudy i logicznego fałszu, byle tylko w nią uderzyć. To są ludzie ciężko chorzy na nienawiść do własnych korzeni; biada tym, którzy się z ich zdaniem liczą. Słyszałem dzisiaj szalonego lewaka z twarzą dzieciaka, i takimi samymi argumentami niby wygładzonymi - Sławomira Sierakowskiego...
  Kto go zaprasza do TVP, tvn etc, by prawił swoje teksty, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, tylko z megalomanią Sławomira Sierakowskiego?
 • @Kula Lis 65 17:41:05
  Lewacy mogą już sobie w dupę wsadzić te swoja"multikulti" !
  W Holenderskiej telewizji powiedzieli parę minut temu,
  ze Syryjski paszport znaleziony przy zamachowcu był zarejestrowany na Lesbos MIESIĄC temu !
  Każdy kto twierdzi ze w setkach tysięcy uchodźców nie ma terrorystów /a ostatnio często było to słychać/ jest co najmniej DEBILEM i moim zdaniem przestępcom.

  Co do TGV, wszystko wskazuje na wypadek. Pociąg był pusty i testował doza prędkość na nowym torowisku.
  Pozdrawiam.
 • aha jeszcze jedno
  W zeszły tygodniu było w sieci info (z linkami do oświadczeń i wypowiedzi ważnych osób) że Francja nie jest zainteresowana wspólnymi działaniami z USA w Syrii .
  No to teraz już chyba będzie zainteresowana, prawda?

  Ci spece od robienia zamętu na świecie to kretyni . Jak oni chcą światem rządzić z takimi kadrami?

  pozdrawiam
 • @wolidar 17:52:22
  Zresztą oficjalni mówią o tym już portale informacyjne:
  http://www.telegraaf.nl/binnenland/24742471/___Terrorist_kwam_als_vluchteling_EU_binnen___.html
  W scierwomediach cisza.
 • @wolidar 18:05:57
  wez przxetlumacz, ok? nie kazdy jest poliglota :))
 • @DelfInn 18:09:29
  Link podałem jako potwierdzenie. Artykuł jest jest tak krotki ze automat go w miarę dobrze tłumaczy.
  Chodzi o to ze to "uchodźca" zarejestrowany w Grecji miesiąc temu. Jeśli ktoś przybył do Grecji przedostał się do Paryża zdążył kupić materiały wybuchowe, poznać co nie co topografie miasta i robi to wszystko w miesiąc, to nie jest "rozgoryczonym muzułmaninem, bez perspektyw,i widoków na przyszłość, który w związku z nienawiścią na tle rasowym i religijnym zwrócił się w stronę ekstremizmu". Taki lewackie wytłumaczenia i komentarze już dzisiaj czytalem
 • @wolidar 18:23:04
  thx!
 • @monitorpolskisłowian 11:28:21
  fajny art. ale odnośnie broni czarnoprochowej. w polin jak na razie nie jest wymagane pozwolenie na posiadanie broni tego typu czyli w każdym sklepie z bronią kupimy takie ustrojstwo bez problemu. haczyk polega na tym że broń bez amunicji nie jest nic warta o ile nie jest to broń biała :) kule i kapiszony do b.c. można kupić bez problemu natomiast aby zaopatrzyć się w pędnik czyli czarny proch trzeba mieć ekbp tu jest duży hak ponieważ trzeba podać model broni dlatego też polecam zaopatrzyć się w 2 sztuki np tani do 400 zł jednostrzałowy samopał ładowany przez lufę, który podamy we wniosku i stosunkowo nowoczesny rewolwer 6 strzałowy tj remington, roger & spencer czy colt - wszystko zależy od preferencji (polecam 2 pierwsze ponieważ są trwalsze, posiadają stałą ramę w odróżnieniu od łamanych coltów)- policja boi się że ktoś zrobi im kuku zatem im bardziej zaawansowana broń tym większej sraczki dostaje.
  Odnośnie nabycia prochu oprócz podanego w artykule znajomego, można posiłkować się przynależnością do bractwa kurkowego, częstymi odwiedzinami strzelnic umozliwiających strzelanie z broni czarnoprochowej lub.... zakup czarnego prochu lub ekwiwalentu w czechach - tam takie bzdety jak ekbp nie sa potrzebne, sprzedają od ręki. w przypadku broni czarnoprochowej bardzo ważne jest by zaopatrzyć się w kilka bębnów by w razie potrzeby móc zapewnić sobie komfort ładowania. niestety czarnoprochowce są czasochłonne w obsłudze i bywają zawodne. co do kalibru polecam 44 - w broni czarnoprochowej im większy tym lepszy. możliwości broni czarnoprochowej nawet w stosunku do broni z poczatku XX są śmieszne ale wybierając się na słońce lepiej mieć pod ręką choćby motykę niż puste ręce. pewne jest jedno, jak zostaniecie obskoczeni przez kilku "emigrantów" gwarantuję że remik w waszym ręku będzie więcej wart niż pluton policji do walki z tłumem (nie piszę że zomo bo zomo poradziło by sobie nawet z inwazją zombie :) ).
 • @zygmuntbialas 16:56:32
  Syryjski paszport przy zwłokach zamachowca. Greckie władze: przybył do UE jako uchodźca!!! Greckie władze twierdzą, że właścieciel syryjskiego paszportu był uchodźcą, który do Europy trafił przez obóz na wyspie Leros. W syryjskim paszporcie jako data urodzenia figuruje 1990 rok. 3 października właściciel paszportu zarejestrował się w obozie dla uchodźców na greckiej wyspie Leros - poinformowało greckie MSW. Grecki minister Nikos Toskas potwierdził, że właściciel paszportu, który znaleziono przy ciele jednego z terrorystów przebywał na greckiej wyspie i został zarejestrowany i zidentyfikowany zgodnie z procedurami Unii Europejskiej. !!! Francuz w sali Bataclan Dzięki odciskom palców zidentyfikowano też tożsamość jednego z zamachowców z sali koncertowej Bataclan. Posiadał on obywatelstwo francuskie i miał związki z ekstremistycznymi ugrupowaniami islamskimi. Mężczyzna urodził się w miejscowości Courcouronnes na południe od Paryża. Świadkowie zeznają, że w sali Bataclan znajdowała się trójka zamachowców - dwóch uzbrojonych mężczyzn oraz nieuzbrojona kobieta, która z nimi współpracowała. Nadal nie jest jasne czy w sali koncertowej Bataclan znajdował się czwarty zamachowiec. W sali policja znalazła trzy karabiny kałasznikow oraz ciała trójki zamachowców. Dwóch z nich zginęło detonując pasy z ładunkami wybuchowymi. Trzeci został zastrzelony przez antyterrorystów w czasie ataku na salę koncertową. ----Śmieszy mnie ta dyskusja na temat, czy wśród nielegalnych imigrantów są terroryści czy nie. Przeciez to nie ma kompletnego znaczenia! Po pierwsze terrorystą się nikt nie rodzi, terrorystą się staje w trakcie życia. Po drugie terroryści są głównie wśród islamistów, proszę znaleźć mi terrorystów wśród buddystów, chrześcijan, katolików, prawosławnych, protestantów, świadków Jehowy itd. Ze świeczką ich tam szukać, terroryści są głównie w Islamie!!! Nie ma znaczenia czy do Europy wejdzie terrorysta, czy nie, bo każdy uchodźca może się zradykalizować i nawet w ciągu kilku miesięcy stać się terrorystą!!! Przecież dziś nie zabijają nowo przybyli imigranci, tylko dzieci ludzi, którzy imigrowali kilkanaście, kilka lat temu!!! Oni się zradykalizowali i zostali terrorystami!!! Terroryści nie muszą do nas przybyć dzisiaj, oni mogą się u nas stworzyć, rozwinąć. Problemem jest islam, którego w Europie jest coraz więcej, a więcej islamu = więcej terrorystów i to jest fakt niezaprzeczalny!!! Szalona Angela już wypowiedziała swoją szaloną opinię że Niemcy i Francja będą postępowali zgodnie z wartościami europejskimi. Włos się jeży na głowie bo to oznacza welcome welcome!!! Tak oto wygląda Europa wasal USrahella pod rządami żydolewaków-liberałów. Nie ma kontroli granic, muzułmańscy terroryści mogą jeździć strzelać i wysadzać co im się podoba. Polityka Niemiecko-Francuska poniosła kleskę. Muzułmanie mogą paroma zamachami sparaliżować całą Europę, dziś Francja jako państwo jest sparaliżowana, to widac gołym okiem, myślę, że Merkel się nie ugnie i będzie chciała dalej ściągać miliony muzułmanów i skończy jak alkoholiczka 5ty Peron czyli Kopacz.
 • @moher 12:40:16
  najzabawniejsze jest to że odnośnie walki o niepodległość węgrzy wzorują się na nas. oni na nas bardzo liczą, kurde, jedyny naród w europie który nas autentycznie lubi. nie zawiedźmy ich.
 • @LoneStar1776 17:51:30
  Wiem o tym. Putin powiedział, że gdyby otworzył archiwa KGB/FSB, GRU to historię świat, historycy musieliby pisać na nowo.
 • @Kula Lis 65 18:31:51
  ira?
 • @wolidar a za tym wszystkim stoją pejsate z Dużego i Małego Izrahella! Oraz JEWS jewropy!
  Najbogatsi terroryści świata. Państwo Islamskie zarabia krocie na ropie, handlu ludźmi i... cementem!!! Ropa, gaz, handel organami, wymuszenia, haracze i porwania - to tylko niektóre źródła zarobków tzw. Państwa Islamskiego, które przyznało się do przeprowadzenia zamachów terrorystycznych w Paryżu. Szacuje się, że zyski IS mogą wynosić kilka milionów dolarów dziennie, co czyni ją zdecydowanie najbogatszą organizacją terrorystyczną na świecie.
  1. Ropa
  Państwo Islamskie (IS) zarabia miesięcznie do 50 mln euro ze sprzedaży ropy naftowej. Organizacja jest w stanie dzięki temu utrzymać władzę nad opanowanym przez siebie terytorium w Syrii i Iraku. Według "International Business Times" sprzedaż ropy stanowi największe źródło finansowania grupy, co pozwala jej na odbudowę infrastruktury i prowadzenie działań wojskowych.
  IS sprzedaje ropę przemytnikom po 10-35 dolarów za baryłkę, podczas gdy cena surowca na międzynarodowych rynkach oscyluje wokół 50 dolarów za baryłkę.
  Przemytnicy sprzedają ropę pośrednikom w Turcji. Ankara oświadczyła w październiku, że podjęła działania na rzecz wzmocnienia bezpieczeństwa granic. Do końca września tureckie siły bezpieczeństwa udaremniły 3319 prób przemytu ropy.
  Zgodnie z ostatnimi szacunkami IS jest w stanie wyprodukować ok. 30 tys. baryłek ropy dziennie w Syrii i ok. 10-20 tys. baryłek ropy dziennie w Iraku. Dla porównania kraje należące do kartelu OPEC pompują na rynek 30 mln baryłek ropy dziennie.
  Według raportu Thomson Reuters Accelus z października 2014 roku IS może zarobić rocznie na ropie od 730 mln dolarów do 1 mld 460 mln dolarów rocznie.
  2. Gaz ziemny
  Gaz ziemny to kolejne duże źródło zarobków IS, który zyskał kontrolę nad kilkoma polami wydobywczymi w Syrii i Iraku, w tym do największych irackich rezerw w prowincji Al-Anbar.
  Według raportu Thomson Reuters Accelus z października 2014 roku sprzedaż gazu z tych pól może wygenerować zysk w wysokości 979 mln dolarów rocznie lub 489 mln dolarów rocznie po udzieleniu 50-proc. rabatu.
  3. Fosforan, cement i siarka
  Poprzez kontrolę na bardzo dużym obszarze bogatym w zasoby naturalne, Państwo Islamskie jest w stanie powiększyć swoje zyski na produkcji m.in. fosforanu, siarki i cementu. IS przejęło kontrolę m.in. nad kopalnią fosforanu w prowincji Al-Anbar. Według właściciela kopalni jej pełna zdolność produkcyjna wynosi 3,4 mln ton rocznie, choć w październiku 2014 roku wynosiła tylko milion ton rocznie.
  Rezerwy kopalni wynoszą ponad 10 milionów ton. Handel fosforanem po obniżonej cenie 50 dolarów za tonę (rynkowa cena wynosi 110 dolarów za tonę) może przynieść co najmniej 50 mld dolarów dochodu rocznie.

  Państwo Islamskie zyskało ponadto kontrolę nad zakładem Al-Qaim. Fabryka produkuje zarówno kwas siarkowy (1,5 mln ton rocznie), jak i fosforowy (400 tys. ton rocznie). Kwas siarkowy sprzedawany jest po średniej cenie 200 dolarów za tonę, a kwas fosforowy za 800 dolarów za tonę. Generuje to roczny dochód w wysokości 620 mln dolarów lub ok. 300 mln po 50-proc. zniżce.

  IS przejęło też pięć największych cementowni w Syrii i Iraku o łącznej produkcji 3 mln ton rocznie. Teoretyczny zyski ze sprzedaży cementu mogłyby wynieść 583 mln dolarów rocznie (przy średniej cenie rynkowej 80 dolarów za tonę) lub 292 mln dolarów z 50-proc. zniżką.
  4. Rolnictwo
  Według Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) prowincje Iraku kontrolowane przez Państwo Islamskie, zwłaszcza prowincje Niniwa i Salah ad-Din, należą do najbardziej żyznych w kraju. Te tereny odpowiadają za 30proc. krajowej produkcji pszenicy i 40 proc. krajowej produkcji jęczmienia.

  W sumie, tereny pod kontrolą IS, w tym irackie prowincje Niniwa, Salah ad-Din i Al-Anbar odpowiadają za 40 proc. rocznej produkcji pszenicy i 53,3 proc. rocznej produkcji jęczmienia.

  Ponadto, IS przejął kontrolę na rządowymi silosami w prowincji Niniwa i Al-Anbar w Iraku zawierające ponoć 1,1 mln ton pszenicy, czyli 1/5 rocznej konsumpcji tego zboża w Iraku.
  Według irackich źródeł rządowych IS przetransportowało część pszenicy do Syrii, gdzie wyprodukowało z niej mąkę przeznaczoną do lokalnej sprzedaży. Inne źródła mówią, że Państwo islamskie próbowało sprzedać zboże przez pośredników irackiemu rządowi.

  Handel pszenicą na czarnym rynku z 50-proc. zniżką może wygenerować roczny przychód w wysokości ok. 120 mln dolarów rocznie - czytamy w raporcie Thomson Reuters Accelus z października 2014 roku. Cena rynkowa pszenicy wynosiła wówczas 170 euro za tonę.

  Autorzy raportu szacowali, że IS zarabia na handlu pszenicą i jęczmieniem ponad 200 mln dolarów rocznie (przy założeniu, że cena jest o połowę niższa od rynkowej, wynoszącej wówczas dla pszenicy 170 euro za tonę pszenicy i 147 euro za tonę jęczmienia).
  5. Narkotyki, wymuszenia, porwania, pranie pieniędzy
  IS zarabia także, stosując techniki znane lepiej organizacjom mafijnym niż rewolucjonistom.
  Amerykańska organizacja Council on Foreign Relations szacowała w sierpniu 2014 roku, że kiedy Mosul był jeszcze pod kontrolą władz Iraku, IS każdego miesiąca zgarniało 8 mln dolarów poprzez wyłudzanie pieniędzy oraz podatków od lokalnych firm. Teraz, kiedy teren zajęty przez islamistów jest zdecydowanie większy, ta suma znacznie wzrosła. Dżihadyści przejmują także pomoc humanitarną od grup pracujących w Iraku i północnej Syrii.
  Terroryści pozyskują też fundusze z porwań, rabunków i kradzieży. Zaangażowani są też w handel narkotykami i - jak przekonuje CNN - mają opracowany cały program prania "brudnych" pieniędzy.
  6. Handel zwłokami i organami
  W lutym b.r. "Frankfurter Allgemeine Zeitung" poinformował, że ze względu na spadające wpływy z handlu ropą naftową i antykami, Państwo Islamskie (IS) sprzedaje zwłoki swoich przeciwników, a także nie cofa się przed handlem ludzkimi organami.
  Według gazety bojownicy sprzedają zwłoki zabitych Kurdów, żądając od 10 do 20 tys. dolarów za sztukę.

  Z kolei ambasador Iraku przy ONZ zwracał uwagę na przypadki handlu organami ludzkimi. W grobach na terenie Iraku odkryto okaleczone zwłoki bez nerek. Kilkudziesięciu lekarzy, którzy odmówili udziału w nielegalnym pobieraniu organów, zostało podobno zamordowanych.
  Część ekspertów wątpi jednak, by terroryści dysponowali medycznymi i technicznymi możliwościami pozwalającymi na przechowywanie pobranych organów i szybkie dostarczenie ich potencjalnym odbiorcom.
  7. Handel kobietami i dziećmi

  W sierpniu b.r. wysoka rangą przedstawicielka ONZ Zainab Bangura przekazała, że dżihadyści z Państwa Islamskiego rozprowadzają w swoich szeregach cennik niewolników.
  Bangura poinformowała, że podczas swojej kwietniowej wizyty w Iraku otrzymała kopię broszury Państwa Islamskiego, która zawierała ceny oferowane za kobiety i dzieci. Lista miała pochodzić sprzed około ośmiu miesięcy.
  - Jedna dziewczyna może być sprzedawana i kupowana przez nawet pięciu lub sześciu różnych mężczyzn. Często dżihadyści odsprzedają dziewczynki ich rodzinom za tysiące dolarów - powiedziała Bangura.
  IS najwyżej ceni dzieci od pierwszego do dziewiątego roku życia. Płacą za nie 165 dolarów. Według cennika ten przedział dotyczy także małych chłopców. Następny przedział wiekowy to od 10 do 20 lat. Za kobiety w tym wieku dżihadyści żądają 124 dolarów. Z kolei kobiety w wieku 20-30 lat są dla nich warte nieco ponad 80 dolarów. Za kobiety między 30 a 40 rokiem życia dżihadyści chcą ponad 60 dolarów. Najmniej za te powyżej 50 roku życia - 41 dolarów. Autentyczności cennika nie udało się jednak potwierdzić.
  Źródła zarobków Państwa Islamskiego wg raportu Reuters Thomson Accelus z 2014 roku:

  Ropa - 38 proc.
  Gaz - 17 proc.
  Wymuszenia - 12 proc.
  Fosforan - 10 proc.
  Cement - 10 proc.
  Pszenica i jęczmień - 7 proc.
  Porwania i rozboje - 4 proc.
  Darowizny - 2 proc.
  Źródło: Reuters, The Independent, Frankfurter Allgemeine Zeitung, CNN
 • @LoneStar1776 18:38:09
  Czyli szwajcarski trop jest chyba wlasciwy. Pozdrawiam
 • @Kula Lis 65 18:42:26
  czy ci co to przekazuja sa rzecznikami prasowymi isis?
 • @LoneStar1776 18:38:09
  Jedyna historia, która może jako tako na obecna chwile trzymać się kupy, to ze służby wiedziały o planowanym zamachu i dla spotęgowania efektu podłożyły ładunki /coś mało ofiar/.
  Ale w obecnej chwili mamy za mało informacji.
 • @Kula Lis 65 13:23:32
  idzie wojna. ładnych kilka lat temu niejaki aretuza to opisał (interpretowała przepowiednie nostradamusa) i jak na razie wszystko się sprawdza. + jest taki że polska ma na tym nieźle ugrać mimo że hehe na odczepnego przyjmie islam jako obowiązującą religię - ale tylko na odczepnego. w międzyczasie czeka nas wojna z niemcami i rosją - win for us. potem skumamy się z resztkami chrześcijańskiej francji i popędzimy brudasów do piekła. najpierw jednak czeka nas kataklizm astronomiczny a potem zniszczenie rzymu przez turbanów i ucieczka papieża z watykanu. jest jedno ale, aretuza nie brał pod uwagę putina :) chętnym polecam wpisanie w google przepowiednie aretuzy lub odwiedziny paranormalne.pl.
 • Asad: "wadliwa" polityka Zachodu w Syrii przyczyniła się do zamachów !
  Zamachy w Paryżu drukuj 14 listopada 2015, 14:28 Asad: "wadliwa" polityka Zachodu w Syrii przyczyniła się do zamachów Foto: AFP/EastNews | Video: Reuters TV Baszar al-Asad potępił ataki we Francji Syryjski prezydent Baszar el-Asad potępił w sobotę ataki, które przeprowadziło tzw. Państwo Islamskie w Paryżu. Stwierdził jednak, że "wadliwa" polityka Zachodu w Syrii, a zwłaszcza Francji, jest tego częściową przyczyną. Francja przeprowadziła ataki powietrzne przeciwko Państwu Islamskiemu w Syrii we wrześniu. Miało to zapobiec atakom dżihadystów i ochronić syryjską ludność. Błędna polityka państw zachodnich, zwłaszcza Francji, w odniesieniu do tego, co dzieje się w naszym regionie, przyczyniła się do rozprzestrzenienia terroryzmu - powiedział Asad cytowany przez syryjskie media państwowe. - To, co teraz Francja przeżywa w związku z terrorem, Syryjczycy odczuwają stale - dodał. Asad ostrzegał wcześniej państwa zachodnie, że zapłacą za wspieranie buntowników, którzy walczyli z nim w kampanii wyborczej. Ps.... Niestety ale Asad ma rację, każdy dyktator jak ma władzę to trzyma takie organizacje za mordę i jest względny spokój. Teraz, po kilku latach ludzie zaczną słuchać tego człowieka, który od początku mówi rozsądnie. Niestety prawda jest taka że kraje arabskie muszą mieć dyktatora . Za Kadafiego i Sadama był spokój, teraz Libia i Irak to upadłe państwa rządzone przez krwawych islamistów. Trzeba poprzeć Asada bo wojna przeniesie się do Europy.
 • @wolidar 18:50:09
  Tym bardziej ze zamachowiec z sali koncertowej Bataclan od 2010 był znany Francuskim służbom.
 • Rosja wzmacnia środki bezpieczeństwa. Jej też grozili dżihadyści...
  Rosja poinformowała w sobotę, że wzmacnia środki bezpieczeństwa w następstwie serii zamachów w Paryżu. Narodowy Komitet Antyterrorystyczny zapewnił, że "odpowiednie agencje państwowe" podejmują niezbędne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywateli. "W świetle nowych zagrożeń wszystkie służby bezpieczeństwa narodowego zostały postawione w stan gotowości" - poinformował komitet. Wicepremier Dmitrij Rogozin, odpowiedzialny za sektor obronny, powiedział, że sektor ten wprowadził już dodatkowe środki bezpieczeństwa antyterrorystycznego. Jak poinformował w czwartek portal SITE, monitorujący działalność islamistów w internecie, Państwo Islamskie zagroziło atakami Rosji, która w Syrii prowadzi ostrzały lotnicze na pozycje dżihadystów. Wzmocniona ochrona lotnisk i sieci kolejowej Rosyjski minister transportu Maksym Sokołow powiedział w sobotę, że jego resort podejmie kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa transportu. Rosyjskie koleje wystosowały oświadczenie, w którym zapowiedziały wzmocnienie środków bezpieczeństwa i kontroli na najbardziej uczęszczanych odcinkach sieci kolejowej. Rosyjska Federalna Agencja Transportu Lotniczego (Rosawiacja) poinformowała, że nie rozważa zawieszenia lotów do Francji, ale na lotniskach należy spodziewać się nasilonych kontroli bezpieczeństwa.
 • @moher 13:33:19
  spuszczanie łomotu musimom to polska specjalność bądź co bądź. problem w tym że nie mamy już husarii (a na ta hołotę by wystarczyła) ale nawet polski emo jak zabroni mu sie szwędać w rurkach i robić fryz na żel dostanie nerwa. chyba :)
 • @Kula Lis 65 18:59:52
  Pana wklejone kawałki lub cale artykuły, można wyczytać w scierwomediach, nie widzę za bardzo sensu przyklejania całego tekstu, wystarczyłby link i komentarz.
 • Jean Raspail: „Musimy przestać traktować islam na równi z chrześcijaństwem i judaizmem.
  http://media.wplm.pl/pictures/835x460/crop_center/upscale_True/path/2015/11/14/800/400/6058b00bbf7f46aeb40379dbb2e39259.jpg Radykalnych imamów należy wydalić z Francji lub osadzić w areszcie”...Nie wszyscy wyznawcy Allacha są skłonni do przemocy. Jednak jest znamienne, że terroryści czuli się w środowisku 7 mln francuskich muzułmanów jak ryby w wodzie. Ci zwyczajni muzułmanie musieli wiedzieć, co się szykuje. Któryś z nich musiał coś zauważyć. To nieuniknione. Żaden z nich nie zgłosił się na policję. Dlaczego? Bo dżihad jest obowiązkiem każdego dobrego muzułmanina”- mówi Jean Raspail, francuski pisarz i podróżnik, laureat wielu nagród, m.in. Grand Prix du Roman Akademii Francuskiej, autor głośnej książki „Obóz Świętych” w rozmowie z portalem „wPolityce.pl”.
  wPolityce.pl: Zamachy, do których doszło wczoraj w Paryżu, wstrząsnęły Francją. Prezydent François Hollande mówi o bezlitosnej bitwie, media wręcz o wojnie z islamskimi radykałami. Francuzi są rozdarci między strachem, smutkiem a złością. A pan?
  Jean Raspail: Jestem wkurzony. To co się stało jest straszne, absolutnie odrażające. Bardziej od zamachowców denerwują mnie jednak media i politycy. Wszystkie francuskie gazety piszą dziś o „wojnie w samym sercu Paryża”. Rozumiem potrzebę sensacji, ale to nie jest żadna wojna. To są zamachy terrorystyczne. Pamiętam II wojnę światową, i jedno nijak ma się do drugiego. To nie bombardowanie Warszawy przez Luftwaffe. Nie mówię tego dlatego, by pomniejszyć znaczenie i zbrodniczy wymiar tego, co się stało. Mam świadomość wojny kulturowej toczącej się między Zachodem a światem islamu. Chodzi o to, że nasz rząd, z prezydentem Françoisem Hollandem na czele, celowo kreuje atmosferę strachu, by poprawić sobie wizerunek, przedstawiając się jako jedyny gwarant bezpieczeństwa. Notowania Hollande’a są w piwnicy, zamachy stanowią więc dla niego dobrą okazję, by zrobić z siebie twardziela i wydobyć się z sondażowego dołu. I zanim pani zapyta: on jest tak cyniczny. A ja nienawidzę cynizmu, a przede wszystkim hipokryzji. Całe to gadanie Hollande’a o „bezlitośnej bitwie”. Zachowywał się przy tym tak jakby wypowiedział właśnie wojnę Niemcom. Już tak mówił po zamachach na Charlie Hebdo w styczniu. I co z tego? Nic. Jak ich oglądałem wczoraj w telewizji, Hollande’a i jego ministrów, zrobiło mi się niedobrze. Cały ten cyrk tylko po to, by Francuzi myśleli, że są bezpieczni, że socjaliści ich ochronią. Żałosne. Bo wszyscy przecież wiemy, że nie są w stanie kogokolwiek ochronić. Bo gdyby byli, nie doszłoby do wczorajszych zamachów. Dziś rano chciałem iść do sklepu. I co słyszę w radiu? Że nie należy wychodzić z domów. Co za idiotyzm!! Wiem, że miały miejsce zamachy, ale zamykać ludzi w domach? To znaczy, że terroryści osiągnęli swój cel. Wywołali strach, robiąc z Francuzów więźniów we własnym kraju. Ja się na to nie godzę. Co mają powiedzieć mieszkańcy Izraela czy Libanu, gdzie co chwila mają miejsca zamachy? Gdyby się za każdym razem chowali w domach, kraje te przestałyby istnieć. To, co robią nasi politycy, to demonstracja słabości. Musimy pokazać, że się nie boimy.
  Nie daję pan wiary zapewnieniom Hollande’a, że rozprawi się z terrorystami?
  Ani trochę. Co on wczoraj wieczorem mówił? Że Francja wobec islamskiego terroru będzie „wielka i silna”. Jak to wygląda w praktyce? Otóż w praktyce nie są podejmowane w tym kierunku żadne kroki. A jest kilka rzeczy, które można by zrobić. I to stosunkowo szybko i łatwo. Prezydent mógłby zakazać dekretem działalności 200 czy 300 meczetów we Francji, zarządzanych przez radykalnych salafitów, mógłby wydalić kaznodziei nienawiści i zabronić finansowania meczetów przez kraje arabskie, z Arabią Saudyjską i Katarem na czele. Radykalnych imamów należałoby osadzić w areszcie. Oraz wezwać na dywanik ambasadorów krajów sunnickich i im wytłumaczyć, że musza przestać finansować organizacje terrorystyczne. Powinniśmy także przestać traktować islam na równi z chrześcijaństwem i judaizmem. Wiem jak to brzmi, ale muzułmanie nie powinni mieć tych samych praw, bo w krajach islamskich chrześcijanie i żydzi są traktowani jak bydło. My natomiast jesteśmy wobec nich tolerancyjni. I jak oni się nam odwdzięczają? Strzelają do nas. Wstydzę się czasami, że jestem Francuzem. Prezydent mówi, że Francja jest wielka i silna, a prawda jest taka, że jest bezsilna.
  Niektórzy przekonują, że zamachy nie miały nic wspólnego z islamem. I, że nie należy wrzucać terrorystów i zwykłych muzułmanów do jednego worka…
  Ach, tak, oczywiście. Będziemy musieli tego słuchać przez następne kilka miesięcy, jakby zamachowcy byli skośnookimi wyznawcami szyntoizmu, a nie muzułmanami. Oczywiście nie wszyscy wyznawcy Allacha we Francji są skłonni do przemocy. Jednak jest znamienne, że terroryści czuli się w środowisku 7 mln francuskich muzułmanów jak ryby w wodzie. Ci zwyczajni muzułmanie musieli wiedzieć, co się szykuje. Któryś z nich musiał coś zauważyć. To nieuniknione. Żaden z nich nie zgłosił się na policję. Mimo iż większość z nich tego typu działań pewnie nie popiera. Dlaczego? Bo dżihad jest jednym z filarów islamu. Jest obowiązkiem każdego dobrego wyznawcy Allacha. Gdy zwykli, dobrzy muzułmanie widzą, że szykuje się zamach, milczą. Dlatego powinniśmy ich wreszcie zmusić do tego, by brali odpowiedzialność za swoich braci, za członków swojej wspólnoty. Zamachowców i zamachów będzie bowiem coraz więcej. To konsekwencja sytuacji na Bliskim Wschodzie i coraz większego napięcia, wraz z rosnąca liczbą imigrantów na Starym Kontynencie, między kulturą Zachodu a islamem. Jeśli francuscy muzułmanie rzeczywiście czują obrzydzenie wczorajszymi zamachami, to niech przyczynią się do eliminacji najbardziej radykalnych elementów we własnych szeregach. Niech zaczną wreszcie współpracować. Same słowa tu nie wystarczą.
  rozmawiała Aleksandra Rybińska
  W aktualnym wydaniu tygodnika wSieci jest wywiad z Jeanem Raspailem, m.in. o kryzysie imigracyjnym i jego książce „Obóz Świętych”. Polecamy! Gazeta jest w sprzedaży do końca tygodnia. POLECAMY! Ps...."Jak to wygląda w praktyce? Otóż w praktyce nie są podejmowane w tym kierunku żadne kroki.".. tak oto "francuski" prezydent dba o swoich obywateli. A oto żydolewacki program na najbliższy tydzień: marsz poparcia w Berlinie, Rzymie, Londynie i Madrycie. Za trzy miesiące kolejny zamach. I znów łączenie się w "bulu" słowa otuchy aż do całkowitego zatracenia!
 • @kfakfa 13:34:04
  powinni wydać rozporządzenie o dostepie do broni dla wszystkich polaków a nawet zobowiązać by każdy pełnoletni obywatel rp pochodzenia polskiego nosił broń przy sobie. w usa w miejscowościach w których tego typu prawa obowiązują przestępczość spadła o 100 % a przestępczość z użyciem broni o 200. owszem pojawiają się informacje o postalach (od going postal - gostek ma nerwa i zabija wszystkich na poczcie) ale tego typu sytuacje mają miejsce tylko w lokalizacjach w których dostęp do broni jest ograniczony lub reglamentowany.
 • „Czy mamy przyjmować ludzi, którzy nienawidzą naszej kultury wolności i demokracji…”.
  "pominięty" przez GW fragment wywiadu z prof. Zybertowiczem...Prezydencki doradca prof. Andrzej Zybertowicz przypomniał na facebooku pewną historię związaną z tematem uchodźców.
  12 października 2015 „Wyborcza” opublikowała wywiad ze mną. Chociaż przy autoryzacji zmieściłem się w uzgodnionej z red. Pawłem Wrońskim objętości, to wyrzucono ostatni fragment
  — napisał Zybertowicz.
  Poniżej „pominięty” fragment wywiadu:
  P. Wroński: A co powinniśmy zrobić w sprawie uchodźców?
  A. Zybertowicz: Gdyby rzecz sprowadzała się do uchodźców, byłoby to proste. Ale kto zagwarantuje i za pomocą jakich procedur, że przyjąwszy liczbę X uchodźców nie dostaniemy mnożnika 7 lub 10 razy tyle imigrantów ekonomicznych, którzy do nich dołączą? Jeśli pyta Pan, czy ludziom, których życie jest zagrożone, powinniśmy pomagać, mówię: jasne, że tak, choć niekoniecznie zawsze przyjmując ich na swoje terytorium. Jeśli zada Pan pytanie, czy mamy przyjmować ludzi, którzy nienawidzą naszej kultury wolności i demokracji, odpowiem, że nie. Ps...Baba Vanga powiedziała wiele lat temu, że III Wojna Światowa będzie straszna i wybuchnie, gdy UPADNIE SYRIA. Mówiła także, że większość półkuli północnej nie będzie się nadawać do zamieszkania.
 • @czerwony baron 19:03:00
  ale masz swiadomosc ze podpuszczasz, nie? ;))
 • @DelfInn 19:14:48
  ha! oto glos polaka!

  My chcemy pokazać islam taki normalny, jaki tu w Polsce jest

  http://wpolityce.pl/swiat/271808-polscy-tatarzy-stanowczo-potepiaja-zamachy-w-paryzu-mamy-wspolna-religie-ale-my-sie-od-tego-odlaczamy
 • @DelfInn 18:45:14
  Być może?
 • @Kula Lis 65 19:30:44
  no wiec wlasnie. prponuje zejsc na ziemie i pociagac do odpowiedzialnosci za slowa i czyny tych, ktorzy sa ich faktycznymi autorami. w przeciwnym razie zawsze bedziemy ulegac manipulacji. mamy jakiegos wiarygodnego rzecznika prasowego w isis? ;))
 • @Kula Lis 65 13:48:18
  coś w tym jest ale weź pod uwagę że to muzułmanie robią trzodę. to muzułmanie żądają wydzielenia dzielnic europejskich miast pod władzę szariatu, to muzułmanie gwałcą europejki bo im jaja spuchły, to muzułmanie strzelają do europejczyków i wysadzają się wśród nich. może a prawdopodobnie ktoś inny jest cynglem ale to muzułmanie to robią. i robią to z radością.
  Jeżeli ja nakłonię Pana do wrednego czynu to kto będzie odpowiadał? To Pan dał się nakłonić bo miał po temu chęć i predyspozycje.
 • Emerytowany generał FSB: zamachy w Paryżu to porażka systemu bezpieczeństwa w Europie ...
  Były szef Zarządu ds. Walki z Międzynarodowym Terroryzmem FSB FR, generał Jurij Sapunow uważa, że niemal jednoczesne ataki terrorystyczne wskazują na to, że zostały one starannie przygotowane przez lokalnych terrorystów.

  Seria zamachów w Paryżu jest kolosalną porażką nie tylko francuskich, ale i europejskich służb specjalnych, które przegapiły tworzenie i rozrastanie się terrorystycznego podziemia w Europie, uważa prezes rosyjskiego Klubu Weteranów Organów Bezpieczeństwa Państwowego, emerytowany generał FSB Jurij Sapunow.
  — To kolosalna porażka francuskich i europejskich służb specjalnych. Europa pyszniła się systemem bezpieczeństwa. Gdzie on jest? – pyta rosyjski generał.
  Jak zaznaczył były szef Zarządu ds. Walki z Międzynarodowym Terroryzmem FSB FR, przeprowadzone niemal w tym samym czasie ataki w różnych częściach miasta świadczą o tym, że zostały one dokładnie przygotowane przez lokalne podziemie terrorystyczne. – Nie może być mowy o jakimś przypadku. Oczywista jest obecność dobrze przygotowanego terrorystycznego podziemia. Na pewno jest ono wiązane z jakimś globalnym sztabem – powiedział.

  Ewentualny udział islamistów, którzy przyjechali do Europy jako uchodźcy z Bliskiego Wschodu, demaskuje nieskuteczność europejskiego systemu walki z terroryzmem, brak koordynacji i wymiany informacji.
  — Ekspansja uchodźców w Europie trwa już od kilku miesięcy. Europejczycy powinni zastosować środki zapobiegawcze – powiedział gen. Sapunow.
  Jego zdaniem już na granicach Europy należało przeprowadzać filtrację, działania agenturalne wśród imigrantów. Służby specjalne i organy ścigania powinny ze sobą współpracować.
  Teraz należy zjednoczyć siły antyterrorystyczne na całym świecie. Jego zdaniem rosyjscy specjaliści mogą podzielić się swoim doświadczeniem, przydatne będzie również doświadczenie weteranów służb specjalnych. – Teraz trzeba się zmobilizować – zaznaczył gen. Sapunow.


  Ps...Panie Generale Sapunow … to już nie te czasy … Teraz władzę nad służbami przejęły administracje ze swimi procedurami … Przed którymi bronią się jeszcze obecna Rosja i Białoruś … Niestety Świat zachodni zwija się pod wpływem medialnej i filmowej gangreny … A tymczasem nie daje się szukać jej przyczyn tylko koncentruje nad zwalczaniem jej objawów i - najwidoczniej - komuś właśnie o to chodzi …Najciekawsze w tym wszystkim jest, gdzie miesci się ten generalny sztab i kto nim kieruje ?Natomiast cele które mu przyświecają, coraz bardziej stają się oczywiste. Potrafiący jeszcze myśleć, nie powinni mieć z tym problemu....Należy , że szczególną starannością brać pod uwagę wypowiedzi tak wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach jak choćby generała Jurija Sapunowa. Każdy kraj , któremu zależy na zdecydowanej walce z terroryzmem , powinien zabiegać o współpracę z tak doświadczoną osobą , wręcz mistrzem w swoim fachu.
 • Opinia: terroryści mogą przygotowywać nowe ataki...
  Brytyjski ekspert ds. bezpieczeństwa Martin Reardon uważa, że ataki terrorystyczne we francuskiej stolicy nie są nowym etapem przemocy, a świat zobaczy jeszcze coś więcej w Europie, Ameryce Północnej i w Azji.

  Zamachy w Paryżu były dokładnie zaplanowane. Terroryści mogą przygotowywać nowe zamachy w Europie i Stanach Zjednoczonych – oświadczył brytyjski ekspert ds. bezpieczeństwa Martin Reardon.
  — Oni (terroryści) musieli przemieścić się w różne części miasta, głównie na stadion i do sali koncertowej, by dowiedzieć się, jakie wyjścia byłyby najlepsze i jak najlepiej kontrolować sytuację – powiedział ekspert, oceniając informacje w mediach.
  Jego zdaniem na razie nie można wyciągać ostatecznych wniosków, czy ataku dokonali Francuzi, którzy należeli do ugrupowania terrorystycznego Państwo Islamskie czy obywatele innych państw.

  Według niektórych wstępnych informacji, terroryści rozmawiali po francusku i bardzo dobrze znali obiekty, które atakowali. Oznacza to, że byli obywatelami Francji lub mieszkali we Francji jakiś czas – stwierdził Reardon.
  Jednak, jego zdaniem, nie jest to ostatni duży atak terrorystyczny.
  — Nie jest to jakiś nowy etap (przemocy). Ale zobaczymy jeszcze coś więcej w Europie, Ameryce Północnej, a nawet w Azji – podsumował Brytyjczyk.


  Ps...Dlaczego w trybie przypuszczajacym"MOGĄ", oni nie "mogą" a PRZYGOTOWYWUJĄ!!!
 • @czerwony baron 20:06:04
  Ja wiem kto jest mózgiem czy jak piszesz "cynglem", to tzw. kapelusznicy.
 • @zygmuntbialas 14:05:46
  Jak nie ma, jak są..
  Z podawanych informacji wynika że akcja była synchronizowana i koordynowana z wyższego poziomu operacyjnego, grupy były niezależne i z różnych regionów, a wykonawcy raczej bez bezpośrednich powiązań.
  Czy to wynik szkoleń za amerykańskie dolary, czy z innych źródeł, faktem jest że forma organizacyjna wykazuje duże doświadczenie i znajomość rzemiosła przez sprawców.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlasciciel-syryjskiego-paszportu-przekraczal-granice-z-grecja/kd5r26
 • @Kula Lis 65 20:17:06
  yhy... i to oni zachecaja bogobojnych muslimow do *samobojczych* atakow... logika niepojeta, doprawdy...
 • @Roman Klimczyk 20:17:58
  To byli ci ponoć "umiarkowani" terroryści, czyli swoi, wyszkoleni w USA, bo walczący z Asadem, dlatego francuskie służby cackały się z nimi, wręcz hołubiły. Rosji zarzucano nierozróżnanie tych "umiarkowanych" czyli swoich i tych "złych". Rosyjski generał już się w tym temacie wypowiadał, że mają kule na tych i na tych, na pytanie jaka jest różnica, odpowiedział, że taka sama jaka jest między tymi terrorystami.
 • @Kula Lis 65 15:54:04
  Minister ds. europejskich w rządzie PiS: po zamachach relokacja uchodźców niemożliwa
  Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu Polska nie widzi politycznych możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców. Polska musi zachować pełną kontrolę nad swoimi granicami, nad polityką azylową i migracyjną – napisał na łamach portalu wPolityce.pl Konrad Szymański, minister ds. europejskich w rządzie Beaty Szydło.
  Konrad Szymański, minister ds. europejskich w rządzie Beaty SzydłoKonrad Szymański, minister ds. europejskich w rządzie Beaty Szydło (European Conservatives and Reformists Group)
  Były europoseł Prawa i Sprawiedliwości podkreślił, że wydarzenia w Paryżu pokazały słabość Europy. Wskazał, że ataki nastąpiły mimo wzmacniania współpracy europejskich służb antyterrorystycznych po zamachach w Madrycie i Londynie, a Europa jest wciąż narażona na skutecznie zadawane ciosy w niesymetrycznej wojnie z terroryzmem islamskim.

  „Państwa europejskie muszą wrócić do tego tematu. Zamachy w Paryżu dokonują się w bezpośrednim kontekście kryzysu migracyjnego i francuskich bombardowań pozycji ISIS oraz pól naftowych, kontrolowanych przez islamistów” – podkreślił Konrad Szymański.

  Zaznaczył, że zamachy „oznaczają konieczność jeszcze głębszej rewizji europejskiej polityki wobec kryzysu migracyjnego”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Minister-ds-europejskich-w-rzadzie-PiS-po-zamachach-relokacja-uchodzcow-niemozliwa,wid,17973259,wiadomosc.html
 • @DelfInn 20:22:08
  Przecież Soros ich finansuje, nie wiesz? USA, Turcja także kupując u nich ropę po 10$/baryłka, w zamian dostarcza broń, etc..A kto rządzi USA? nie wiesz?
 • @monitorpolskisłowian 11:28:21
  Ten "partyzant" to mieszanina człowieka praktycznego z zupełnym politycznym przedszkolem i myśleniem zaprogramowanym przez wrogów polskości.
 • @Kula Lis 65 20:35:14
  ok ale z tego wynika ze ci ludzie pracuja za kase. to znaczy konkretnie - za kase dopuszcaja sie samobiojstwa. zachodzi pytanie: czy maja az tak zryte, bo ich ktos zindoktrynowal czy dltaego, ze ktos ich nacpal? czemu sie samobojcuja z paszportami syryjskimi w kieszeniach - tez cikawe oczywiscie. tymn nemniej fakty sa fakty. a jednym z nich jest ten, ze nie mamy rzecznika prasowego w isis. drugim ten, ze mamy materialy z bezposredniej dzialnosci isis. nie dajmy sie ocipiec...
 • @Roman Klimczyk 20:34:40
  Dobrze, że zmienił zdanie, i to tylko z powodu wczorajszego zamachu. Przed chciał się wywiązywać z obietnic Kopacz, bo to obowiązek, ciągłość władzy, etc..a jechali po nim równo w tym i ja.
 • @DelfInn 20:44:02
  To skutek indoktrynacji koranem, tymi 72 dziewicami w raju, a tak naprawdę 72 letnią, a co do paszportów to masowo je Turcja, Jordania produkuje i sprzedaje każdemu po kilkaset ojro czy $, ty, czy ja możemy także sobie kupić, i CIA dla tych swoich szkolonych "umiarkowanych" produkuje i dostarcza darmo.
 • @Kula Lis 65 13:48:18
  Trudno się z panem nie zgodzić. Oni płacą i wymagają a głodni wykonają wszystko za pieniądz.A bogactw na BW dużo.

  "Konflikt izraelsko-arabski (arab. الصراع العربي الإسرائيلي, hebr. הסכסוך הישראלי ערבי) – obejmuje okres ponad pół wieku politycznych napięć i jawnych niechęci pomiędzy Arabami a Żydami na Bliskim Wschodzie. Swoimi przyczynami wybiega on na dużo wcześniej przed powstaniem państwa Izrael (14 maja 1948) do czasu utworzenia ruchu syjonistycznego, którego celem działania było stworzenie państwa żydowskiego w tak zwanej[1] Ziemi Izraela."
  Wystarczy zabrać ludziom chleb by szli jak owieczki na rzeź , i by byli mordercami.
 • Dwie pieczenie na jednym ogniu
  Nie ulega dla mnie wątpliwości, że wczorajszy atak islamistów w Paryżu nie był efektem prymitywnej zemsty zaczadzonych kazaniami imanów, bo gotowi na śmierć są w stanie zrobić podobną jatkę i w Nowym Jorku i w Moskwie. Póki co zaangażowanie Francji w wojnę z kalifatem w Syrii i Iraku jest więcej niż symboliczne, więc jeżeli to miała być zemsta, krew płynęłaby ulicami Moskwy.
  Jednak przeprowadzenie ataków w Paryżu, pozwala wiadomym (czyli syjonistycznym) interesom upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
  Po pierwsze Francja będzie miała moralne prawo odwetu na kalifacie spod czarnej flagi. To nic że póki co nie posiada i raczej nie dostanie pozwolenia ani od rządu w Bagdadzie ani od Asada z Damaszku na działania na ich terenie. Chyba w tym celu tak podkreśla się związki zamachowców z Syrią. Chyba właśnie o to chodziło, aby Francja zaczęła prowadzić intensywne naloty, wprowadzając jeszcze większe zamieszanie w tej dziwnej wojnie na bliskim wschodzie. Łatwiej będzie o wypadek podnoszący napięcie międzynarodowe poprzeczkę wyżej.

  Po drugie w Europie zrobi się w krótkim czasie prawdziwy kocioł. Na pewno wśród mieszkańców Zachodniej Europy pojawi się prawdziwy lęk o własne bezpieczeństwo. Granice zostaną dla napływu uchodźców zamknięte. Taka sytuacji wywoła w muzułmanach przebywających w Europie jeszcze większą determinację aby osiągnąć miejsca, które oni uważają za bezpieczne i zapewniające spokojną egzystencję. Podejrzewam jednak że rządy Zachodniej Europy, pod wpływem nacisków społecznych drastycznie obniżą zasiłki dla przybyszów oraz rozpoczną akcję deportacji. To już będzie dla muzułmanów aktem wypowiedzenia wojny totalnej - czyli rabunki i rozboje ogarną całą Europę.
  W efekcie będziemy mieli poważne zagrożenie bezpośrednią konfrontacją mocarstw atomowych z powodu wojny w Syrii oraz chaos wojenny w Europie Zachodniej. Czy dojdzie do takiego rozwoju wypadków? Jeżeli nastąpią następne zamachy tego rodzaju jak wczorajszy w Paryżu, to niechybnie tak będzie.
 • @DelfInn 20:44:02
  Znaleziono paszport przy zamachowcy. Ktoś mi wytłumaczy: po co terrorysta zabiera ze sobą paszport???? i to jeszcze podobno zarejestrowany miesiąc temu na wyspie Lesbos?? (informacja medialna)
 • @Kula Lis 65 20:49:38
  Benjamin Netanyahu z Sarosem plują nam w twarz . Ave. http://prostozmostu.net/media/nawesolo/Salony.jpg
 • @Kula Lis 65 20:49:38
  tu sobie pan nieco strzelil w stope. bo skor indoktrynacja koranem, to nie ma mowy o robocie za kase. no. chyba ze pan zaklada ze isis to pejsaci ktorzy podtrzymuja ten dzihad. czy sa jakies granice wobec tego sposobu myslenia? ja sie pytam z pktu widz. polaka, ktory chce bronic autonomii ojczyzny i wolnisci poddanych :)
 • @Kula Lis 65 20:57:14
  na to juz odpowiedzial pan czerwony baron powyzej.
 • @DelfInn 20:58:11
  Jednym z szefów ISIS jest żyd!
 • @DelfInn 20:59:16
  o tutaj

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127337,co-sie-dzieje-w-paryzu-14-11-2015#comment_1245326
 • @Kula Lis 65 21:00:34
  No że o ich broni nie wspomnimy , made in USA , via Turcja dostarczanej .Ave . Amigo . Ps : Skąd te lemingi się rodzą ? . Przecież mamy dzietność ujemną . :)
 • @Kula Lis 65 21:00:34
  chce pan powiedziec ze jeden zyd zrobil rozpierduche na cala europe, bliski wschod i afryke? ;)) to calkiem mozliwe... ja znam takiego co zrobil na caly siwat! do tej pory sa z nim problemy :)))
 • @DelfInn 21:02:10
  Skoro taki człowiek tak się wypowiada , to coś w tym temacie jest . Wybacz , ale prościej nie potrafię .Pozdrawiam. Mariusz Pudzianowski coraz częściej włącza się w dyskusje o bieżącej sytuacji społeczno-politycznej. Tym razem legendarny strongman i zawodnik mieszanych sztuk walki wypowiedział się na temat wczorajszych zamachów w stolicy Francji.

  Jak stwierdził:

  Komentarze oraz materiały wideo krążące dawno po sieci, przepowiadały eskalację radykalnego islamu na szeroką skalę. Zaczęło się od blokad całych szerokich ulic na modły, które były ochraniane przez ich ochroniarzy (...) Bardzo irytują mnie wpisy w sumie z każdej strony, które - licząc po liczbie artykułów odnośnie stołowania się w kebabach - po cichu liczą na wybuchy agresji i negatywnych emocji, które potwierdziłyby ich tezy o czarnej naturze maszerujących 11.11 Polaków. Przestańmy dzielić się między sobą, bo jesteśmy silnym narodem z bogatą historią oraz tradycją. Nie podążajmy ślepo w kierunku bladego blasku kultury zachodu. Potrafimy ciężko pracować i mamy własną kulturę oraz tradycję, które powinniśmy szanować, a takie zachowania jak w Paryżu po stokroć tępić!

  Pudzianowski trzeźwo zauważa, że:

  Moja postawa nie jest ksenofobiczna, ani rasistowska - jest po prostu zdroworozsądkowa.

  /red./

  Za:facebook
 • @Repsol 21:10:09
  bog zaplac :)
 • @Repsol 21:10:09
  Jak można się mile zaskoczyć..
 • @Kula Lis 65 20:57:14
  Ja to chyba jestem jasnowidzem :). Zanim pojawiła się pierwsza informacja o syryjskich paszportach wrzucałem zakłady czy znajdą czy nie.. Właśnie syryjskie. Byłem pewien że znajdą, przecież to logiczne że noszą ze sobą na akcję.. :p.
  Kontekst jest różny - kto wyciągnie z tego największe zyski polityczno organizacyjne? W jakim kierunku (na czyj zysk) potoczą się wydarzenia, jako efekt tych ataków? Jaki to może mieć związek z planowanym forum klimatycznym w Paryżu? (miały być protesty, rozumiem że ich nie będzie). Czy nie padną czasem propozycje chipowania emigrantów? Gdzieś widziałem notkę że już o tym mówiono i planowano.
  Jak z dnia na dzień a właściwie w ciągu kilku godzin w kilku stolicach świata udało się zorganizować iluminacje poparcia z Francją? (Sydney, Warszawa, Katowice - po kilku godzinach w sobotę udało się zorganizować oświetlenie w formie francuskiej flagi????). W sumie to chyba już było przygotowane , bo podświetlenie - zdjęcia były już nocne.

  Pytań jest więcej, nie sądzę żebyśmy dostali odpowiedzi.
 • Polska dla Polaków a Francja dla Francuzów!
  https://www.youtube.com/watch?v=mDRW1LOLEAI
 • @Roman Klimczyk 21:28:18
  Najważniejsza kwestia to przygotowane spotkanie w Wiedniu - chyba jutro (w niedzielę), gdzie już z góry założono że nie będzie na nim zainteresowanych najbardziej państw regionu.
  Jak wpłynie to zdarzenie na tematykę i plan spotkania oraz podjęte tam decyzje?
  Jestem przekonany że w kierunku który po kreatorach rzeczywistości można się spodziewać,. Intensyfikacja działań Europy i USA w kontekście militarnym w Syrii i wypieranie Rosji w tej materii.
  Czy im się uda? Zobaczymy jakimi kartami dysponuje Putin.
  Na ile w nim roztropności, i na ile zna plany lalkarzy.
 • @Roman Klimczyk 21:28:18
  Także mnie to co opisałałeś zastanowiło i także nie spodziewam się odpowiedzi. Pzdr!
 • @zygmuntbialas 15:04:46
  fallaci była taką samą żydówką jak darth wader. nie przeginaj zigi. kobita od lat alarmowała ale nikt jej nie słuchał a teraz nagle żydowskiego agenta z niej sie robi.
 • @DelfInn 21:17:40
  Bóg zapłać . Tak powinno być . Ortografia Watsonie . :)
 • @czerwony baron 21:44:18
  Wybacz tacy jak ty mają tu pozamiatane.
 • @Repsol 21:44:14
  ortografia, dorgi holmesie mowi, ze nie stawia sie spacji przed znakami interpunkcyjnymi. wiec teges - na drzewo :))
 • @DelfInn 21:50:43
  Teges , Dziachasz kminą ? .Pzdr.
 • @Repsol 21:52:47
  nie ma po co :))
 • @Kula Lis 65 15:39:29
  na ich fanatyzm mamy swoją wiarę a oni maja kałachy i c4. ... no cóż czysta wiara nigdy nie pokonała ostrza. nigdy panie kula lis.
 • @LoneStar1776 21:56:18
  Przykro mi . :(
 • WPS
  jangryko
  14 Listopad 2015 o 21:25 Edytuj

  Kolejne judajskie ‚false flag’…Żydzi szaleją na chanuka…Ofira musi być złożona…Tępi europejczycy stali się wszyscyi nagle ‚francuzami’..I są już gotowi…gotowi zrezygnować ze swoich praw na rzecz ‚bezpieczeństwa i ochrony’ ze strony państwa czyli syjonistów….No to dostaną ochronę – ‚elektroniczny konc-łagier’…

  Wszystko było zorganizowane ‚po staremu’..Redaktorki naczelnych tv i nawet z tv-enu już byli na miejscu podczas ‚wybuchów..Oczywiście ‚przypadkiem’…
  Zorganizowana demonstracja wszystkich ‚naczelnych syjonistów ‚Dudy, Petry, Kaczyńskie, Millery, itd… pod ambasadami Francji – kreatorzy fałszywego obrazu…Wszyscy jak jeden mąż stawili się na rozkaz!
  Ciekawie gadał Boniek….’…są tacy, który mogą położyć kres radykalizmowi i terroryzmowi’…Kogo miał na myśli?…I co to znaczy że ci niewidzialni ‚tacy’ mogą położyć kres redykalizmowi?…

  A no niebawem w kontekśie ‚Paryża’- wszelkie wypowiedzi uznane przez Żydów za radykalne będą uznane za zagrożenie terrorystyczne i tego, których Żyd uzna za radykała będzie chciał zamknąć w obozie koncentracyjnym…Oczywiście ze strachu mamy wyzbyć się krytyki i ulegle pójść na szafot….

  Jak widać żydowska rewolucja, która dawno temu miała miejsce we Francji i rozlała się na cały świat – nie zakończyła się – lecz trwa nadal i się rozwija kolejnymi etapami…
  Nie ma czegoś takiego jak ‚państwo islamskie’…Te bazczelne i fałszywe określenie sączy się w mediach piorąc ludziom mózgi……..państwo islamskie, ..państwo islamskie….państwo islamskie..naloty na państwo islamske….gdzie te naloty?…Gdzie te ‚państwo islamskie’?
  To medialne – wbijanie ludziom gwoździa w mózg…,,,Nie ma ‚państwa islamskego’…są bojownicy organizowani przez Mosad i szkoleni przez M-16 ..i CIA….I to są ci kryminaliści – bezwolne narzędzia światowej rewolucji syjonistycznej!…

  Ps.
  W rosyjskim samolocie zginęło ponad dwieście ofir….Gdzie europejska silidarność?…Ile zniczy płonęło pod rosyjską ambasadą..,,?…
  To pytanie dla polskich katolików/wierzących/- /współczujących na ludzką krzywdę/, którzy upatrują ‚zagrożena’ ze strony Rosji..

  za:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/11/14/zydowska-okupacja-ziszczone-obawy-juliana-ursyna-niemcewicza/
 • @czerwony baron 22:04:49
  pierdzielenie, ot co!

  Takim słowem walczy chrześcijanin z pogaństwem i obłudnictwem w wojnie informacyjnej!

  Przypomnę.

  Oferta Mehmeda IV

  Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, zaporoskim Kozakom, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować.


  Sułtan turecki Mehmed IV  Odpowiedź Kozaków


  Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!


  Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno.

  Nie będziesz ty, sukin Ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać.

  Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać.

  O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze.

  Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać!

  Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w dupę pocałować nas!


  Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami
 • @stanislav 22:18:43
  Oto i ciekawostka.
  Przesmyk Suwalski, Donbas i Syria na odtajnionej mapie US Army
  https://www.youtube.com/watch?v=cKQ3nVNhtLM&feature=share
 • @DelfInn 17:01:34
  "... czyli nie ma pan informacji ze to nie isis,...". -

  --- Nie mamy dużo informacji lub są to dezinformacje.
  Że ISIS ma ograniczone pole działania, to wiedza ogólnie znana.
 • @Zorion 17:11:02
  "Jest pretekst, jest paszport syryjski na trotuarze,... mówię że to tylko przemyślenia". -

  --- Jestem przekonany, że te przemyślenia są sensowne i logiczne :)))
 • @Kula Lis 65 17:16:15
  "Pociąg TGV wykoleił się w okolicy Eckwersheim we Francji. Nie wiadomo jeszcze, jakie były przyczyny wypadku". -

  --- Bardzo dziwne i niepokojące spiętrzenie wydarzeń.
 • @wolidar 17:52:22
  "W holenderskiej telewizji powiedzieli parę minut temu, ze Syryjski paszport znaleziony przy zamachowcu był zarejestrowany na Lesbos MIESIĄC temu". -

  --- Dobry montaż! Ścierwo-media kłamią i akurat tu mówią prawdę. Dobre sobie.
 • @Zorion 17:55:19
  "W zeszły tygodniu było w sieci info (z linkami do oświadczeń i wypowiedzi ważnych osób) że Francja nie jest zainteresowana wspólnymi działaniami z USA w Syrii .
  No to teraz już chyba będzie zainteresowana, prawda?" -

  --- Bardzo słuszne spostrzeżenie. Tak i w styczniu szukałem związków między chęcią (wbrew USA) Francji do sprzedaży Rosji Mistrali, a tragifarsą w redakcji Charlie Hebdo. Te znane mi związki wydały mi się jednak dość luźne, więc dałem spokój.

  Pozdrawiam.
 • @wolidar 18:23:04
  "Chodzi o to ze to "uchodźca" zarejestrowany w Grecji miesiąc temu. Jeśli ktoś przybył do Grecji przedostał się do Paryża zdążył kupić materiały wybuchowe, poznać co nie co topografie miasta i robi to wszystko w miesiąc,...". -

  --- I policja niczego nie zauważyła, to jest medialna bajka.
 • @czerwony baron 20:06:04
  "... to muzułmanie gwałcą europejki bo im jaja spuchły, to muzułmanie strzelają do europejczyków,...". -

  --- Co za wierutne bzdury!
  Proszę poczytać coś o wojnach USA, wszczętych przez USA w Afryce Płn. i na Bliskim Wschodzie.
 • @Roman Klimczyk 20:17:58
  "Jak nie ma, jak są". -

  --- W informacjach medialnych są.
 • @Repsol 20:58:06
  Witam Cię!

  I pozdrawiam.
 • @Roman Klimczyk 21:28:18
  "Zanim pojawiła się pierwsza informacja o syryjskich paszportach wrzucałem zakłady czy znajdą czy nie.. Właśnie syryjskie. (...) Pytań jest więcej, nie sądzę żebyśmy dostali odpowiedzi". -

  --- Z paszportami już były numery w akcji Charlie Hebdo.
 • @czerwony baron 21:39:44
  "... nie przeginaj zigi...". -

  --- Nie przeginam. Ja tylko nawołuję do rozsądku w sytuacji, gdy wylało się w Europie i szczególnie w Polsce tyle nienawiści i pogardy wobec muzułmanów.
 • @stanislav 22:18:43
  "Kolejne judajskie ‚false flag’…Żydzi szaleją na chanuka…". -

  --- Słuszne spostrzeżenia :)))
 • @Kula Lis 65 14:38: Informację o znalezieniu przy ciele jednego z zamachowców syryjskiego paszportu potwierdza także agencja R"/
  - Dobre znalezisko. -Daje alibi do wysłania oddziałów lądowych do Syrii.
 • @moher 23:45:17
  "Dobre znalezisko. -Daje alibi do wysłania oddziałów lądowych do Syrii". -

  --- I ja się dziwię, że tak mało osób to widzi: te idiotyczne manipulacje!

  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @czerwony baron 18:33:19"...-"jedyny naród w europie który nas autentycznie lubi. nie zawiedźmy ich.//-.
  -A my ich :))). -Jeśli ktoś lubi historię, to nie znajdzie innych dwóch takich narodów, które by sobie wyświadczyły tyle wzajemnych usług. https://youtu.be/OAeOMVJ4ijc
 • @Repsol 20:58:06 Ojejku! -To teraz taka "wysoka kultura"? -Chyba wzięli ostatnio kursy dobrego wychowania.
  http://prostozmostu.net/media/nawesolo/Salony.jpg -Wszak jeszcze tak niedawno kupa Wojewódzka kazała wsadzać polską flagę w psie odchody...
 • @zygmuntbialas 23:35:13, @ Kula Lis- "znalezione" paszporty
  .
  Cudownie "znalezione" paszporty to staly numer, znany tez z 9/11, wskazujacy jasno i tym razem na kolejna ordynarna prowokacje stronnikow nwo.
  Demonizowanie "islamistow", Kula Lisie, jest woda na mlyn sil, ktore w rzeczywistosci stoja za tym i za wielu poprzednimi atakami. Dziwi mnie, ze tego wydajesz sie nie dostrzegac, przyjacielu. ; )
 • @Czartoryski 00:45:36
  Pisze Pan do Kuli Lisa: "Demonizowanie "islamistow", Kula Lisie, jest woda na mlyn sil, ktore w rzeczywistosci stoja za tym i za wielu poprzednimi atakami. Dziwi mnie, ze tego wydajesz sie nie dostrzegac, przyjacielu. ; )". -

  --- Zwracam mu na to uwagę od około dwóch miesięcy. Bezskutecznie.
  Przy okazji wychodzę niechcący na "przyjaciela muzułmanów", a mnie chodzi tylko o zachowanie miary i niewyrażanie pogardy i nienawiści wobec innych osób, bo w ten sposób oddalamy się od prawdy.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 14:57:08 doskonale zdaja sobie sprawe, ze Stany sa rzadzone przez Zydow, do konfliktow nie dochodzi."///
  -No właśnie. -wiedzą też kto tu jest prawnikiem, a więzienia w stanach są naprawdę zabójcze. -Mądrzy. -Na razie współpracują, są nawet forowani (salki modlitewne w szkole, czy też pracy). Pełny respekt i szacunek. -Tylko Pollack'a się nie szanuje, nie mówiąc o juakichś specjalnych przywilejach. -Ale spokojna głowa, dgy przyjdzie mądrość etapu, to fenatyków się użyje. ;)
 • @zygmuntbialas 14:57:08z tego co widze w NEon'ie, to wyglada na to, ze Polacy to jest dzicz, od ktorej nie wiadomo czego sie spo
  dziewać""//. - To napisał Polak? -Ja myślę, że to niejaka Stara Baba, czyli komuszy pomiot o samym sobie :(((
 • @zygmuntbialas 00:32:39
  .
  "Zmoderyzowalem" moja wypowiedz, bo nie chcialbym byc zle zrozumiany, ale oczywiste jest, ze fala muzulmanskich uchodzcow jest czescia strategii manipulantow nwo, sluzaca do osiagniecia zamierzonych celow. Przeciez to jasne jak slonce. Wiec dopatrywanie sie realnego wroga w tych ludziach prowadzi nas na manowce i watpie, czy ktokolwiek posiadajacy odrobine mozgu tego nie widzi. Z drugiej strony przyjmowanie uchodzcow w tych okolicznosciach jest oczywiscie bledem i Polska powinna zrobic dokladnie to, co zrobili Wegrzy.
  Uklony
 • @Czartoryski 00:56:17 1 .) -..."dopatrywanie sie realnego wroga w tych ludziach prowadzi nas na manowce"//-
  -Oczywiście, są narzędziem, mięsem armatnim, którego fanatyzm pozwala się ochoczo wykorzystywać. - czy ktokolwiek posiadajacy odrobine mozgu tego nie widzi. -Niestetyz własnego doświadczenia widzę , że wielu ludziom brakuje tej odrobiny mózgu. (z własnego doświadczenia ze znajomymi osobami) -:(((
 • @moher 01:15:06
  kolejny powod, aby realizowac punkty okreslone przez pana Kule powyzej.
 • @moher 01:04:51
  "z tego co widze w NEon'ie, to wyglada na to,...". -

  --- Autorem nie jest @Stara Baba. Nie jestem też na pewno ja - to nie mój styl.
  Ale nie potępiam autora tych słów. Pogarda i nienawiść do muzułmanów, widoczna też na moim blogu, jest dla mnie nie tylko niezrozumiała, ale wręcz ohydna.
 • @Czartoryski 01:05:18
  1. "... fala muzulmanskich uchodzcow jest czescia strategii manipulantow nwo,...";
  2. "Polska powinna zrobic dokladnie to, co zrobili Wegrzy".

  --- Ad1. TAK :)))
  Ad2. Myślę, że to nie jest problem polsko - muzułmański, lecz polsko - niemiecki, więc i tu uderzanie w muzułmanów wydaje mi się chybione.
 • @zygmuntbialas 02:10:32
  no wlasnie ze chodzi o to ze pan jest autorem.
 • @DelfInn 02:18:35
  Autorem notki - tak.
  Autorem słów o dziczy - nie. Ja po prostu nie piszę takim językiem. To chyba widoczne i oczywiste.
 • @zygmuntbialas 02:28:21
  ale pan te slowa przytoczyl. dostal pan 150 maili a znich wylowil ten jeden i wypowiedx opublikowal. prosze nie leciec sobie w kulki :))

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127337,co-sie-dzieje-w-paryzu-14-11-2015#comment_1245151
 • @DelfInn 02:32:19
  Proszę pozostawić mi swobodę w zakresie tego, co przytaczam, a czego nie przytaczam.
 • @zygmuntbialas 02:10:32 Tak, gardzić nikim nie wolno. -Tak jak zresztą uczy nasza kultura
  _Zostawmy to innym. -Pisze Pan że to ochyda?. -Jak w takim razie nazwać opinię tego Pańskiego zaprzyjaźnionego blogera o swoich rodakach, czyli o nas? -Cytuję: -...-" wygląda na to, ze Polacy to jest dzicz, od ktorej nie wiadomo czego sie spodziewac. W kazdym razie nic dobrego "-.... -Czyżby mu mało było, że obcy na nas plują za różne wyimaginowane anty-... - wyimaginowane lenistwo, czy głupotę? (Że wyimigowane, to proszę sprawdzić, ilu Polskich elektroników i inżynierów tworzy słynną Dolinę Krzemową (Silicon Valley) w Kaliforni, czy ile słynnych budowli zaprojektowali na tym kontynencie polscy architekci, a zadziwi to Pana. -Naprawdę, mówię Panu, ten bloger chyba napisał o sobie. (-Bo jest takie bardzo sprawdzające się w praktyce przysłowie: Każdy sądzi według siebie). Pozdrowienia z Kontynentu! -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @zygmuntbialas 02:40:53
  niby czemu? ]:->
 • @moher 02:41:24
  akurat aby podwazyc opinie o polskiej dziczy, starczy Amerykonam dwa polskie nazwiska, dwie osoby przypominac - Kościuszko i Pułaski.
 • @moher 02:41:24
  Tak się złożyło, że na moim blogu znalazły się o muzułmanach takie określenia jak: "dzicz, szarańcza, zwierzęta, bydło, gwałciciele, nieroby,...". To były setki wpisów. Były podawane informacje zmanipulowane lub wręcz błędne, np.: muzułmanie zgwałcili 400 tysięcy Szwedek w ciągu ośmiu miesięcy i wiele innych głupot. Podobnie, choć w różnym natężeniu było na innych blogach.
  Nie obruszałbym się więc na jedno określenie, użyte zresztą w prywatnym liście.

  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @zygmuntbialas 03:28:10
  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/2581-zydzi-stoja-za-zamachami-we-francji
 • @zygmuntbialas 03:28:10 .-No to nie obruszaj się Pan. -nikt Panu nie każe.
  -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @zygmuntbialas 04:00:31 -Tylko głupcy w to nie wierzą.
  -Niestety, jest ich w sieci (i w realu) bardzo dużo :(((
 • @moher 04:07:10
  ja tam bym sie jednak obruszyl. dotyczylo polakow.
  no wiec wlasnie... czy mamy odpuszczac w wojnie informacyjnej czy nie? chocby na takim przykladzie.
 • @DelfInn 04:38:03 "dotyczylo polakow." -Myślę że "Polaków"
  -A czy ja Tobie radziłem nie obruszać się?. -Ja też jak widzisz się obruszyłem, ale chyba Pan Białas ma prawo do własnego zdania? -:)))
 • @zygmuntbialas 03:28:10
  Temat pierwszy:
  Poniższy fragment jest częścią artykułu, który został opublikowany na (findbiometrics.com):
  “Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) rusza z planami wykorzystania technologii biometrycznych by identyfikować i śledzić uchodźców i wybrał firmę realizującą projekt. Accenture międzynarodowy dostawca usług technologicznych, który wygrał przetarg będzie w trzyletnim kontrakcie nadzorować wdrażanie tych technologii.
  UNHCR będzie używał Accenture’s Biometric Identity Management System (BIMS). BIMS może być wykorzystywany do zbierania danych biometrycznych twarzy, tęczówki i odcisków palców, a także może być wykorzystany w celu zapewnienia wielu uchodźcom formy oficjalnej dokumentacji. System ten będzie działał w połączeniu z systemem Unique Identity Service Platform (UISP) który będzie wysłał te informacje do centralnej bazy danych w Genewie, dzięki czemu biura UNHCR na całym świecie będą skutecznie koordynować działania z organem centralnym UNHCR śledząc uchodźców.

  Inicjatywa Rozwoju Identyfikacji (ID4D) została pierwotnie uruchomiona przez Bank Światowy, który wydaje się być dumny z pracy u boku ONZ, aby przekazać "osobowość prawną" w ręce wszystkich.
 • @zygmuntbialas 03:28:10
  Temat drugi:
  Cała chucpa związana z tym zorganizowanym eksodudsem wychodzi poza ramy przypadku, czy samodzielnej inicjatywy tych mas ludzkich, tym bardziej że nawet pobieżna analiza wskazuje na wieloletnie przygotowanie tej akcji i jej wysoką sprawność organzacyjną. Ze szczątkowych informacji można wysnuć trafne obserwacje, że wszystkie te grupy są w sposób hierarchiczny zarządzane, mają liderów i logistykę, nie są to grupy bezbronnych osób typu kobiety i dzieci plus starcy. Te grupy mimo braku kontaktu językowego doskonale, a nawet jak przedstawiane to było w kilku reportażach - wiedzą lepiej gdzie i jak uzyskać po drodze pomoc i wsparcie - dysponują numerami telefonów, adresami miejscowych organizacji, miejsc , znają topografie terenów mają mapki, są doskonale przygotowani informacyjnie i technicznie. To nie przypadek i nie jest to emocjonalna ucieczka przed uciskiem i terrorem. Wydrukowanie poradników i przewodników uchodźcy to też nie jest miesiąc, czy nawet rok. Przygotowanie danych, badanie po wytyczonych trasach miejsc potencjalnego wsparcia i pomocy - to działania na lata. Chyba że takie rzeczy (w co nie wątpię) przygotowuje się specjalnie w ramach działań logistycznych. I tu pole dla organizacji które za tym stoją i organizują. Są liczne zdjęcia i filmiki które potwierdzają powyższe tezy i jak sądzę każdy je widział. Szczególnie te, gdzie osobnicy z uciętymi głowami w ręku na innym zdjęciu maszerują jako biedni uchodźcy przez Europę, często z wydartym jakiejś matce dziecku jako zasłonie. Ja nawet na to nie zwróciłem uwagi, ale wskazał mi to jeden znawca tematu, że Ci uchodźcy są wyposażeni w najnowsze iPhony, którymi posługują się sprawnie, mając dostęp do internetu i najwyraźniej spięci są siecią informacyjną koordynującą ich działania. Takich modeli iPhonów nie było jeszcze w Polsce - dopiero się pojawiają - koszt astronomiczny dla Kowalskiego. Liczne stają się przypadki przecieków o formie i sposobie organizowania naboru na miejscu - pojawiły się informacje zmuszania do exodusu, przez zmuszanie do opuszczenia domów, lub przedstawianie propozycji nie do odrzucenia.
  To wykracza poza ucieczkę przed terroryzmem i niedolą. To zorganizowana akcja,a właściwie jej początkowa faza. Na miejscu jak mniemam nie będzie żadnego parcia na asymilację, a wręcz przeciwnie - osiedla wydzielone i zamknięte enklawy - co już ma miejsca, gdzie grupy te będą żyły według swoich praw i zasad. To się zresztą dzieje. To będzie fundament kontrolowanego ekstremizmu i manipulacji aby terror nie zamarł a zdecydowanie rozwijał. Jak w ostatnim przypadku. To zorganizowane i planowane z dużą wiedzą społeczną i ogromną logistyką działania. To jest planowe przeniesienie teatru wojny do Europy. Do naszych domów. Teraz celem jest Europa zachodnia. Gdy tam plany się zrealizują, będziemy następni. To wskazuje taktyka i strategia działań tego co nazywam Systemem. Chyba nie trzeba pisać jakie są cele i kto to organizuje? Jest na te temat dużo informacji.
 • @Roman Klimczyk 07:39:02
  Przedstawiam dwie różne zdawało by się informacje. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
 • @Roman Klimczyk 08:03:01
  Tak to jest ustawiane:
  https://www.youtube.com/watch?v=9g6UJO7LybY
 • @Roman Klimczyk 08:17:17
  cha,cha,cha

  widziałem takie triki w "polskim" wykonaniu ,to stare numery ,widać to błyskawicznie.
 • @DelfInn 04:38:03
  "czy mamy odpuszczac w wojnie informacyjnej czy nie?" -

  --- Oczywiście, że nie odpuszczać, ale trzeba czynić to mądrze bez wyrażania nienawiści i pogardy do innych narodów i ras.
 • @moher 05:52:28
  ",... ale chyba Pan Białas ma prawo do własnego zdania?" -

  --- :)))))
  Pan zna wiele moich notek, więc na pewno nie muszę tłumaczyć się z braku obruszenia w tej akurat jednej sytuacji.
  Myślę, że są zawsze jakieś granice, za którą szlachetne uczucie patriotyzmu staje się fobią lub nonsensem. Wyżej jest hasło: "Polska dla Polaków, Francja dla Francuzów".
  Ja zapytam wtedy, gdzie będzie mieszkał Francuz, który poślubi Polkę. We Francji? W Polsce? Czy może na Madagaskarze...

  SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @Roman Klimczyk 07:39:02
  "“Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR) rusza z planami wykorzystania technologii biometrycznych by identyfikować i śledzić uchodźców i wybrał firmę realizującą projekt". -

  --- Można było spodziewać się takich działań. To wszystko zmierza w niebezpiecznym kierunku.
 • @Roman Klimczyk 08:01:59
  "Cała hucpa związana z tym zorganizowanym eksodudsem wychodzi poza ramy przypadku, czy samodzielnej inicjatywy tych mas ludzkich, tym bardziej że nawet pobieżna analiza wskazuje na wieloletnie przygotowanie tej akcji i jej wysoką sprawność organizacyjną". -

  --- Tak, zgadzam się. Zachodzi pytanie: kto jest naczelnym organizatorem?
 • @zygmuntbialas 02:15:52
  "Myślę, że to nie jest problem polsko - muzułmański, lecz polsko - niemiecki, więc i tu uderzanie w muzułmanów wydaje mi się chybione."

  W Warszawie wlasnie oddano do uzytku nowy meczet i to w miejscu slynnej Reduty Ordona(!). Ktos musial to ze sporym wyprzedzeniem zaplanowac. - Niemcy czy "Niemcy"?
  Polski, jak ogolnie wiadomo, nie stac na pomoc milionom jej wlasnych obywateli, zyjacych w nedzy i chorobie, wiec odmowa pomocy obcym przybyszom, ktorym trzeba zapewnic "europejski standard" jest zwyczajnie dzialaniem w obronie wlasnej. Wsrod nas zyja juz setki tysiecy ukrainskich uchodzcow, o ktorych nic sie nie mowi(!).
 • @zygmuntbialas 00:54:20
  "...mnie chodzi tylko o zachowanie miary i niewyrażanie pogardy i nienawiści wobec innych osób, bo w ten sposób oddalamy się od prawdy."

  W glebi duszy chyba wszyscy tak myslimy. Niestety, to, co uzewnetrzniamy jest wypadkowa spolecznych presji, ktore paradoksalnie nikomu nie sluza.
 • @Czartoryski 11:38:57
  "Polski, jak ogolnie wiadomo, nie stac na pomoc milionom jej wlasnych obywateli, zyjacych w nedzy i chorobie,...". -

  --- Tak, zgadzam się z Panem. Jest oczywiste, że ogólnie to nie jestem za przyjmowaniem imigrantów w sytuacji, gdy jest tyle biedy w Polsce. Chodziło mi o argumentację (to tak z grubsza).
 • @zygmuntbialas 09:53:47
  jaaasne! kochajmy sie! :>>>

  http://pl.blastingnews.com/europa/2015/11/dzieci-imigrantow-zgwalcily-uczennice-w-szwedzkiej-szkole-skandaliczna-reakcja-dyrektorki-00653195.html
 • @Czartoryski 11:54:25
  "W glebi duszy chyba wszyscy tak myslimy". -

  --- Tak sądzę. Tu w NEON-ie większość blogerów i komentatorów wyrażała wiele humanitarnych treści. W czasie tej imigranckiej hucpy coś się zagubiło. Może tylko na moment.
 • @DelfInn 12:25:17
  "jaaasne! kochajmy sie!" -

  --- U mnie nic nie ma o kochaniu, tylko o przyzwoitości.
  A gwałty nie są szczególną specjalnością muzułmanów.
  Zresztą wiele tych tekstów jest zmyślonych lub zmanipulowanych, o czym już pisałem.
 • @zygmuntbialas 12:30:05
  wlasnie, wlasnie. mowienie o polskiej dziczy nie ma w sobie nic z przyzwoitosci. a w artykule tez jest 'ten drugi rodzaj przyzwoitosci' opisany - ten, ktory politpoprawnie kaze nie robic nic w sytaucji, gdy jest jasne ze za takie rzeczy sie karze, i to surowo. ba, zakazuje sie ich! i to jest wlasnie dzicz - muzulmanska i dzicz europedalow. nie ma na to przyzwolenia, podobnie jak nie ma dla wszelkiej sodomii. dixi.
 • @DelfInn 13:12:16
  Żeby nas inni szanowali, trzeba innych szanować - to wydaje się być oczywiste. I żeby było jasne: nie ja pisałem o polskiej dziczy, a co myślę o tych, którzy tak nienawidzą i pogardzają innymi, to ja już wielokrotnie pisałem.
 • @zygmuntbialas 15:16:29
  https://web.facebook.com/kamil.saj/videos/1054269424605249/
 • @DelfInn 15:55:49
  To mają być dowody?!
  Kto jedzie tymi samochodami? Dlaczego trąbią? - takie numery to ja potrafię wyprodukować!
  I przy okazji przytoczę dwa zdania z tego, co wcześniej) e-maila:
  "Prosze pamietac, ze Palestynczycy nie znaja prawdziwych katolikow, ani chrzescijan. Oni tylko wiedza, ze katolicy/ chrzescijanie bombarduja ich miejsca jako wojska Izraela".
 • @zygmuntbialas 16:23:31
  przeciez moze pan spytac autora tego materialu na fejsie.
 • @zygmuntbialas 16:23:31
  a to nie izrael bombarduje palestyne, aby?? - skoro juz mamy byc dokladni... jakos to niespojne z tym jakoby owi palestynscy pasazerowie amerykanskich kolei byli wyksztalceni i inteligentni, czyz nie?
 • @DelfInn 16:27:55
  A skąd ja mam wiedzieć, że to poważny facet, i że nie jest etatowy.
  Za chwilę jeszcze jeden krótki wpis.
 • @DelfInn 16:32:01
  Pod filmem o muzułmanach znalazłem takie m.in. wpisy:
  - "Widzisz araba nie pomagaj mu, nie pytaj czy mu zimno lub czy nie potrzebuje jedzenia, masz moralny i obywatelski obowiązek go przegonić niech wracają na pustynie z skąd przyszli";
  - "do broni i tępić kurewstwo";
  - "Jak Sobieski pod Wiedniem! Rozjebiemy ich!".

  Co można o autorach tych wpisów powiedzieć? -
  --- Może właśnie: dzicz. I durnie!
 • @zygmuntbialas 16:47:35
  Co mozna o autorach wtych wpisow powiedziec?
  Ze glupki bo pod Wiedniem pobilismy Turkow - nie Arabow.
  A to calkiem odrebne kultury: taka jak np. Polacy i Niemcy czy Anglicy.
 • @Tiamat 15:10:23
  "Co mozna o autorach wtych wpisow powiedziec? - Że głupki...". -

  --- Ja już nawet wybaczam niewiedzę. Sam też zbyt mało wiem o historii, tradycji, religii, kulturze i gospodarce krajów muzułmańskich. Życie pokazało, że ta wiedza jest zbyt ogólna i z licznymi brakami.
  No ale przynajmniej milczę, nie mogąc równocześnie pogodzić się z tym, że tyle nienawiści i pogardy wylewają Polacy wobec uchodźców i emigrantów którym biali ludzie zgotowali ten los.
  Udał się numer manipulatorom.
  Także na moim blogu jest może 200 wpisów, opartych o nieprawdziwe lub zmanipulowane dane. Niewielu blogerów zdobyło się tu na uczciwe podejście do problemu: @opolczyk - Andrzej Szubert, Zdzich, Czartoryski i Pan. A dla mnie to kwestia zachowania pewnego poziomu przyzwoitości.

  Pozdrawiam.
 • @Tiamat 15:10:23 (II)
  Z Pani komentarza pod następną notką dowiedziałem się, że Pani to Pani, a nie inaczej. Więc poprawiam się :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej