Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje na Ukrainie - 20.11.2015.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Witalij Kliczko wygrał w drugiej turze wyborów samorządowych i został ponownie merem Kijowa.

Jego dotychczasowe rządy w stolicy Ukrainy wykazały wybitną nieudolność w kierowaniu miastem. Już nie tylko poważni ludzie protestują, ale też organizaja Femen. Kobiety miały na ciele napisy: "Stop Kliczce sutenerowi".

Femen obwinia Witalija i wspólników o chronienie seks-biznesu w Kijowie. Idzie o domy publiczne, związane z byłym bokserem i jego bliskim otoczeniem. W szczególności burdel "Rio", należący do liderów partii "Udar", który - według danych dziennikarzy - króluje na listach Interpolu jako punkt werbunkowy i przerzutowy Ukrainek w charakterze prostytutek do eksportu w świat.

Działalność Kliczko w szemranym biznesie datuje się od Euro 2012, gdzie był zaangażowany w sprawę legalizacji prostytucji na Ukrainie.

 

 

Zauważmy przy okazji, że chuda jest ta modelka na fotce. Czyżby młode eksportowe dziewczyny też już głodowały?

Nie słyszymy nic w mediach o ukraińskich działaniach militarnych, skierowanych przeciw DRL /ŁRL, a ściślej przeciw mieszkańcom tych republik. W ostatnich dniach WSU ostrzelały z miotaczy min i granatów Donieck, Żabiczewo, Volvo Center i rejon Kujbyszewski. Zostały też ostrzelane wieś Sachanka i szkoła w Zajcewie.

Do Stanicy Ługańskiej powróciły bataliony: Tornado, Ajdar, batalion Odessa i 28. Brygada Odeska:
 
 
 
 
 
 
Zostali wcieleni jako grupa specjalna do WSU jako taktyczny wywiad. Zajmują opuszczone domy mieszkańców i kwaterują się. Przybywa ukraińskiej techniki wojennej w Stanicy i Bołotielnyje. Sprowadzono mnóstwo czołgów.
 
W sklepach opowiadają ukraińscy żołnierze, że niedługo będądą atakować Ługańsk, by go zająć. Batalion Tornado znany był z gwałtów na mężczyznach i kobietach, i stosowaniu wszelkich tortur wobec cywilnych mieszkańców (Ajdar też ma swoje 'osiągnięcia' w ludobójstwie, dokonywanym w Donbasie - przypis ZB).
 
Eszelony z transportem czołgów i wyrzutni pocisków,jadą na Donbas; na zdjęciu dworzec w Chersoniu:
 
 
//rusvesna.su/sites/default/files/styles/orign_wm/public/tanki01.jpg
 
 

Informację i zdjęcia zamieścił ukraiński polityk i działacz społeczny Aleksiej Żurawko. Pisze dalej: "To bardzo smutne i niepokojące, widzieć, jak kraj, który jest pogrążony w nędzy, zamiast znaleźć kompromis i wydostać się z otchłani, maniakalne rwie się nie tylko do walki ze swoim narodem, ale do kolejnej przegranej!

Ja jeszcze raz wzywam, błagam, klęczę na kolanach, prosząc żołnierzy WSU, personel organów prawnych i innych służb, by nie wykonywać przestępczych rozkazów i nie strzelać do własnego narodu!

Nawet, jeśli dostaniecie po 1000 hrywien dziennie i nawet, jeśli za te krwawe pieniądz wybudujecie pałac w Kanadzie i uciekniecie od sprawiedliwości... od Boga nie uciekniecie nigdzie!
Nie bierzcie tego grzechu na swoje dusze, przestańcie wypełniać zbrodnicze rozkazy"
- pisze Żurawko!

 

A w Kijowie nie jest spokojnie. Widzimy to na poniższym filmie, link:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ciHccTpmVhQ

Naziści urzędują na Majdanie. "Zrobimy rewolucję, wieszać będziemy bez sądu i śledztwa!" - mówi działacz OUN.

By ta notka nie kończyła się wściekle groźnie, dołączam jeszcze tę informację: Krymscy pogranicznicy zatrzymali tydzień temu upojonego horyłką, ukraińskiego żołnierza, który podjął męska decyzję: postanowił spieprzyć (przepraszam za słowo niegodne w ustach damy - przypis Trojanki) z demokratycznej Ukrainy do uciemiężonej Rosji.

 

//rusdozor.com/uploads/posts/2015-11/1447662354_1312197557.jpg

 

Zatrzymany nie miał przy sobie dokumentów, odziany był w kamuflaż ukraińskiego wojska na twarzy, miał krwiaki i otarcia, i chwiał się na nogach. Zeznał, że służył w 28. Nikołajewskiej Brygadzie Zmechanizowanej WSU. Poinformował, że oświadczył swojemu dowódcy, iż nie zamierza walczyć w Donbasie, po czym został za to pobity przez niego. Uciekł więc i z punktu Czerwony Czaban okręgu chersońskiego, idąc piechotą torami kolejowymi, doszedł do rosyjskiej granicy.

Został nakarmiony i umyty, opatrzono mu poranienia i przebywa w dobrych warunkach. Wszyscy głowią się teraz, jaki nadać mu status pobytu na terytorium Rosji.

Powyższe teksty przetłumaczyła (z języka rosyjskiego) Trojanka.

KOMENTARZE

 • Organizacja Ukraińskich Nacjonalistów siostra UPA! Na Majdanie w Kijowie
  Wieszać będziemy bez sądu i śledztwa.!
  https://youtu.be/ciHccTpmVhQ
 • Nie mamy żadnego interesu być buforem! Autor: krakauer
  Obecna sytuacja polityczna jaka wynika z coraz bardziej wrogich działań Niemiec wobec państw Europy Środkowej, w tym głównie Polski – niechętnej przyjęciu kontyngentów nielegalnych imigrantów, musi mieć swoje konsekwencje. Niemcy nie mogą bezczelnie kłamać w żywe oczy o solidarności europejskiej, w celu zmuszenia nas do przyjęcia na siebie niebezpieczeństwa, ponieważ oni nie mogą sobie poradzić z wyzwaniem, które dobrowolnie na siebie przyjęli. Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak niemiecka solidarność, to o czym mówił pan Schulz nie istnieje, nie dostajemy żadnych żołnierzy, ani pieniędzy – to co nam dają, to netto po odliczeniu tego, czego nie płacą u nas zachodnie koncerny to jedynie częściowa kompensata. Poza tym przecież nie mamy największych świadczeń unijnych w przeliczeniu na mieszkańca, są kraje które mają więcej od nas, a nawet nasi rolnicy dostają mniejsze dopłaty od niemieckich. O solidarności energetycznej nawet nie ma co mówić. Jednak najgorsza jest postawa Niemiec w kontekście blokującym decyzje obronne Sojuszu.

  Brak zgody Niemiec na pojawienie się poważnych sił Sojuszu w Europie Środkowej, oznacza że dalej respektują one porozumienia z ZSRR odnośnie pośredniego statusu państw Europy Środkowej, w tym głównie Polski. Najlepszym dowodem na to jest to, że nawet na terenie byłego NRD nie ma żadnej poważnej niemieckiej jednostki wojskowej! Koncepcja tzw. szpicy na jaką zgodziły się Niemcy, to koncepcja rozbudowy sił szybkiego reagowania Zachodu, głównie o nasze wojska. Jednakże to nie są siły, które byłyby zdolne do realnej obrony naszego terytorium przed potęgą wojsk Białorusi i Rosji! Mówimy co najwyżej o wojskach zdolnych do obrony połowy Łotwy przez 24 godziny, tak żeby rano dyplomaci mogli ogłosić przerwanie ognia. O obronie Polski w ogóle się nie myśli, ponieważ nie ma takich sił, którymi można byłoby Polski bronić. Jesteśmy traktowani jako terytorium buforowe, na którym ma się ewentualny konflikt toczyć, głównie w celu wytracenia zdolności operacyjnych przez naszą armię, na której spoczywałby główny wysiłek wojskowy.

  Brak poważnych wojsk Zachodu w Polsce powoduje, że w przypadku ewentualnego konfliktu, może być na naszym terytorium użyta broń jądrowa – przez obie strony. My nie będziemy mieli na to żadnego wpływu, nie tylko jeżeli chodzi o broń użytą ze wschodu – to oczywiste, ale przede wszystkim jeżeli chodzi o broń z zachodu. Wówczas przecież będą się decydowały kwestie obrony Niemiec, co będzie zmieniało w ogóle perspektywę obronną, ale to dopiero po rozbiciu Polski. No bo jak inaczej mieliby się obronić niż bronią jądrową? Nie ma wojsk, nie ma sprzętu, nie ma superbroni. To co jest to ilości śladowe w porównaniu do tego co było kiedyś i co jest potrzebne do zrównoważenia potencjału Rosji i Białorusi.

  Jedyną alternatywą do powstrzymania wymiany nuklearnych ciosów z Federacją Rosyjską na terenie Polski są negocjacje. Przy czym proszę to dobrze zrozumieć, mówimy o wojnie jądrowej na terenie naszego kraju, ewentualnie jeszcze Białorusi – nie będzie zgody politycznej na poniesienie ryzyka atakowania silnie bronionych celów na terenie Federacji Rosyjskiej. Nie jest dla nikogo z fachowców tajemnicą, że generalnie dosięgnięcie Moskwy głowicą bojową w zakresie dotychczas ujawnionych technologii – JEST PRAKTYCZNIE NIEMOŻLIWE, a prawie na pewno zminimalizowane jako ryzyko do przypadku. Ponieważ Moskwa ma najdoskonalszą obronę przeciwrakietową na planecie Ziemia. To nie jest żadna tajemnica, nawet Rosjanie szczególnie tego nie ukrywają, a dołożenie kilku kolejnych zestawów S-300/400/500 do pierścienia obrony podejść do stolicy jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko ataku pociskami manewrującymi, jak i balistycznymi. Dlatego raczej nikt na zachodzie nie ryzykował by wielkiej propagandowej porażki wynikającej z niepowodzenia jądrowego ataku na Moskwę. Po pierwsze dlatego ponieważ jak się nie uda, to własna opinia publiczna się przerazi mając dowód na to, że nie da się sięgnąć rosyjskiej stolicy, a po drugie dlatego, ponieważ taki atak uzasadniłby symetryczne działanie ze strony wojsk rakietowych Federacji. Co to oznacza dla Waszyngtonu można sobie obejrzeć na wielu filmach instruktażowych z lat 50/60 XX w., jakie są dostępne w popularnych serwisach przechowywujących pliki wideo.

  Żeby negocjować w Polsce – musieliby zatrzymać wojska dokonujące stabilizacji terytorium Polski na jakiejś linii, nie ma prostszego sposobu niż atak jądrowy na jakiś rejon spodziewanej obecności lub wyjścia wojsk w rozwinięciu. Potem jak przeciwnik się zatrzyma – można negocjować, jednak to co kraj w między czasie „otrzyma” zostanie z nami na kolejne tysiące lat.

  Jak wiadomo z negocjacjami bywa różnie, biorąc pod uwagę, że rząd Polski – mógłby stanowić problem w porozumieniu i zakończeniu konfliktu, byłoby możliwe stworzenie alternatywnego scenariusza wyłonienia polskiej reprezentacji politycznej, która byłaby o wiele bardziej spolegliwa dla Zachodu. Na pewno byłoby to bardzo ciekawe.

  Jeżeli na terenie Polski byłyby znaczne siły wojskowe Zachodu, wówczas opłacałoby się je aktywnie bronić. Tj., jeżeli zajdzie taka potrzeba użyć takich ładunków, w takiej ilości i przeciwko takim celom na terenie Federacji Rosyjskiej, żeby Rosjanom nie opłacało się wszczynać konfliktu, a już na pewno – przenosić jego intensywności na poziom zmagań jądrowych. Całość tych procesów i mechanizmów decyzyjnych jest znana od szczytu zimnej wojny, istnieją matryce logiczne pokazujące jak należy się zachować w negocjacjach i w konflikcie, żeby zdobyć jak najwięcej wygranych. Połączenie teorii gier z teorią prawdopodobieństwa. Punktem wyjścia do wszelkich symulacji jest istnienie potencjału, którego opłaca się w ogóle bronić z użyciem – odpowiednio: taktycznego lub strategicznego potencjału jądrowego.

  Jakoś, przy całej serdeczności wobec naszych zachodnich sojuszników – trudno jest uwierzyć, żeby im się chciało zaryzykować konflikt jądrowy z Rosją o Polskę, w którym zagrożone byłyby ich miasta. Jeżeli się coś wydarzy, to będzie tak rozegrane przez Zachód, żeby jak najszybciej zakończyć działania, ponieważ przecież wszyscy tylko na tym będziemy tracić! Jedynie duże straty wojsk zachodnich, najlepiej jeszcze brutalnie spalonych w nuklearnej kuli ognia na początku konfliktu – mogłyby na tyle pobudzić tamtejszą opinię publiczną i decydentów, że byłaby mowa o jakiejś obronie. Nas nikt nie będzie żałował, proszę nie mieć żadnych złudzeń. Jeżeli zachodnie media nie będą pisać, że sami jesteśmy sobie winni – to i tak będzie sukces. Nam się po prostu nie opłaca być buforem – to strategia wyniszczenia biologicznego państwa i na pewno – uwaga – to bardzo ważne – jego silnego przewartościowania politycznego. Jeżeli ktoś twierdzi, że miałoby być inaczej, proszę pokazać te zachodnie oddziały w Polsce i realną zdolność do ich obrony, czyli na poważnie zestawy obrony przeciwrakietowej, lotnictwo bojowe i taktyczna broń jądrowa, zdolna do rażenia przeciwnika. Proszę nie mieć złudzeń, złudzenia to luksus głupców lub gimnastyka umysłu możnych i potężnych…

  Ps. Proszę nie pisać debilizmów, że straszę kogoś wojną jądrową, albowiem to na tym polega problem że media o tym w ogóle nie mówią – podczas gdy co roku Rosjanie i Białorusini ćwiczą tego typu scenariusze kilka kilometrów od granicy z Polską. Rosja nie ukrywa roli broni jądrowej w swojej doktrynie obronnej, można sobie przeczytać w Internecie. Natomiast jeżeli Zachód nie miał żadnych planów ewentualnościowych dotyczących Polski, to znaczy się że wszystko co mogliby realnie zrobić, to wykorzystać stare plany, a te zakładały rażenie celów powierzchniowych na terenie Polski, gdzie spodziewano się koncentracji wojsk radzieckich właśnie bronią jądrową.
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=36780
 • Pięć największych wierzycieli USA zażądało zwrotu pieniędzy
  http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20151119/1460292/usa-obligacje-dlug.html

  Pięć największych posiadaczy amerykańskich obligacji skarbowych sprzedało swoje udziały we wrześniu

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20151119/1460292/usa-obligacje-dlug.html#ixzz3s0m3BS3f
  Jak wynika z danych Departamentu Skarbu USA Chiny wycofały z amerykańskiego długu 12,5 miliarda dolarów, Japonia — 19,9 miliarda dolarów, Karaibskie spółki offshore’owe — 7,2 miliarda dolarów, OPEC — 1,9 miliarda dolarów, Brazylia — 3,7 miliarda dolarów (łącznie 45,2 miliarda dolarów).

  Inwestycje Rosje spadły nieznacznie — o 0,8 miliarda dolarów do 89,1 miliarda dolarów. W sierpniu i lipcu 2015 roku Bank Centralny Rosji przeprowadził rekordowy w ciągu 7 lat zakup amerykańskich papierów wartościowych inwestując w nie 21,4 miliarda dolarów.

  We wrześniu do grona sprzedawców papierów wartościowych dołączyła Wielka Brytania (8,9 miliarda dolarów) i Indie (2,1 miliarda dolarów).


  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20151119/1460292/usa-obligacje-dlug.html#ixzz3s0m8RpTV
  Kraje BRICS wyprowadziły z amerykańskiego długu 18,9 miliarda dolarów.

  Ta sprzedaż została skompensowana kupnem ze strony Finlandii, Szwajcarii, Luksemburgu, Singapuru i wielu innych wierzycieli.

  Od początku roku Bank Centralny sprzedał amerykańskie obligacje skarbowe na kwotę 115,3 miliardów dolarów. Jeśli do końca roku statystyki nie zmienią się, 2015 rok będzie pierwszym w historii, kiedy suwerenni wierzyciele złożyli amerykańskie obligacje do wykupu.


  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/gospodarka/20151119/1460292/usa-obligacje-dlug.html#ixzz3s0mCQONY
  http://cdn2.img.pl.sputniknews.com/images/20/78/207843.jpg
 • ISIS jako narzędzie w wojnie zastępczej wymierzonej w populację Zachodu
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/11/19/isis-jako-narzedzie-w-wojnie-zastepczej-wymierzonej-w-populacje-zachodu/

  Oczywistą konsekwencją, a zatem i celem, przerażających ataków w Paryżu, o które zostali oskarżeni terroryści z ISIS, jest sprowokowanie swoistego społeczno-politycznego „punktu rozłamu”, innymi słowy doprowadzenie do rozłamu pomiędzy mieszkającymi we Francji muzułmanami i (w większości niepraktykującymi) chrześcijanami oraz zaognienie debaty na temat tego, co należy zrobić z francuskim, i ogólnie europejskim, „multikulturalizmem” w epoce terroryzmu spod znaku dżihadu.

  Jest to wyjątkowo cyniczne i, szczerze mówiąc, szatańskie posunięcie w kontekście ostatniego napływu do Europy ogromnej liczby syryjskich imigrantów, uciekających przed wojną wymierzoną w rząd Asada, wznieconą i w pełni popieraną przez kraje Zachodu, w tym Francję.

  Należy powiedzieć wprost, bez owijania w bawełnę, iż Francja od jakiegoś czasu wspiera w Syrii dokładnie takich samych dżihadyjskich terrorystów, których obecnie obwinia o przeprowadzenie ataków w Paryżu.

  Jak wspomniałem w poprzednim artykule [po polsku tutaj], z powszechnie dostępnych materiałów wynika, że po II wojnie światowej rząd Stanów Zjednoczonych oraz kraje NATO utworzyły na terenie państw Europy tajne siatki paramilitarne, których zadaniem było przeprowadzanie ataków terrorystycznych na mieszkańców Europy po to, by doprowadzić do społeczno-politycznego rozłamu pomiędzy Wschodem i Zachodem, pomiędzy komunizmem i kapitalizmem.  Za wieloma atakami terrorystycznymi, przeprowadzonymi w latach 1960-1980, stała ta właśnie siatka „Gladio”, przy czym część z tych zamachów była bardzo podobna do dokonanych ostatnio w Paryżu, gdyż ich celem było zabicie ludności cywilnej krajów Europy. Tak jak kilkadziesiąt lat temu, mamy obecnie do czynienia z identyczną strategią kreowania napięcia poprzez ataki terrorystyczne na mieszkańców Zachodu, co ma służyć osiągnięciu określonych geopolitycznych celów, z tą jedną różnicą, że miejsce „sowieckich komunistów” zajęli „muzułmańscy terroryści”.

  Celem wspomnianej strategii jest utrzymanie kontroli nad materialnymi zasobami, takimi jak ropa naftowa i gaz, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować kraje. Jej istotnym aspektem jest także zarządzanie społeczną percepcją – tym, w jaki sposób ludzie myślą i czują. Bo przecież ostatecznie rządzący tym światem pozyskują władzę dzięki poparciu ludzi, a zatem udzielony przez nich mandat należy utrzymać – za wszelką cenę.

  Jeśli politycy są względnie łaskawi dla społeczeństwa, to dzięki relatywnej przejrzystości podejmowanych przez nich działań proces umacniania się publicznego poparcia dla ich władzy przebiega w sposób naturalny. Lecz jeśli wybrani rządzący aktywnie uprawiają politykę, która jest typową antytezą wartości, na których rzekomo opiera się ich pozycja, to wtedy na porządku dziennym przeprowadza się tajne, podstępne akcje, a wszystko to pod przykrywką „interesów bezpieczeństwa narodowego”.

  Europę tudzież „Zachód” postrzega się generalnie jako globalnego obrońcę wolności, demokracji oraz wartości powiązanych z ideą „oświecenia”. Mimo to od 4 lat zachodnie rządy i ich agencje wywiadowcze aktywnie wspierają jedne z najbardziej barbarzyńskich przypadków niewyobrażalnego ludzkiego śmiecia tylko po to, by w nielegalny sposób obalić demokratycznie wybrany rząd Syrii. Czyniąc to, te same zachodnie rządy umożliwiły wymordowanie około 250 tysięcy syryjskich cywilów oraz sprawiły, że miliony pozostałych musiały opuścić własne domy.

  Pomimo tych faktów zachodnie populacje wciąż delektują się tą samą, wyświechtaną, przepełnioną banałami propagandą, zgodnie z którą zachodnie rządy są bastionami prawej, słusznej walki z atawistycznymi hordami. Wyraźnie jesteśmy oszukiwani w myśl słów Hitlera, który powiedział, że „szerokie masy ludu łatwiej dają się nabrać na wielkie kłamstwo niż na małe”.

  Prawda jest taka, że owe „hordy” muzułmańskich ekstremistów są prawie w całości tworem zachodnich rządów, które wykorzystują je i przedstawiają jako zewnętrzne zagrożenie, by następnie z nim „walczyć”, po to, by bronić zachodnich „wartości”, tych samych, które 300 lat temu motywowały Brytyjskie Imperium, a potem każde kolejne, jakie się pojawiło na Zachodzie, do podbijania i kontrolowania możliwie dużych obszarów ziemi oraz jej zasobów, zarówno naturalnych, jak i ludzkich.

  Na naszej planecie trwa walka, lecz u jej podstaw nie leżą żadne religijne czy kulturowe ideologie, wyznawane przez masy ludzkie. Jest to walka pomiędzy normalnymi ludźmi – najbardziej wartościowym, zaradnym, samoodnawialnym zasobem świata – i psychologicznie dewiacyjnymi jednostkami, które uzurpują sobie prawo sprawowania władzy nad masami, w wyraźnym celu wtłoczenia ich w tryby jeszcze bardziej wyrafinowanej kontroli. Jeśli wciąż macie co do tego jakiekolwiek wątpliwości, to spójrzcie wstecz i zobaczcie, jaki kurs przybrało nasze globalne społeczeństwo w ciągu ostatnich 15-20 lat.

  Nie jest przypadkiem, że nasilanie się wojen i konfliktów w odleglejszych częściach świata idzie w parze z militaryzacją zachodniego świata oraz utratą praw obywatelskich. Być może ktoś powie, że to pierwsze jest przyczyną drugiego, że taka jest po prostu naturalna kolej rzeczy. Argumentując w ten sposób, ignoruje jednak całą masę dowodów, z których jednoznacznie wynika, że wojny są planowane i prowadzone po to, by osiągnąć wyraźnie sprecyzowany cel – akumulację władzy w rękach niewielu.

  Jak już napisałem powyżej, ci, którzy szukają władzy na tym świecie, w pierwszej kolejności muszą przejąć władzę na ludźmi. Jeśli nie jest to możliwe dzięki otwartemu upowszechnianiu prawdziwie szlachetnych wartości, to musi się to odbyć poprzez wdrożenie infrastruktury państwa policyjnego, które narzuca społeczeństwu uległość i posłuszeństwo tylko po to, by rządzący mogli w spokoju prowadzić swą grę pt. „kto rządzi światem”. Zdaje się, że na pozyskanie spolegliwej zgody od społeczeństwa nie ma lepszego sposobu niż wywołanie w nim strachu przed bolesną i krwawą śmiercią. Rzecz jasna nie chodzi tu o chęć zabicia wszystkich czy nawet większości ludzi, lecz o doprowadzenie całej populacji do stanu głębokiej traumy. A do tego wystarczy dobrze zaaranżowany, krwawy atak terrorystyczny oraz odpowiednie wykorzystanie siły współczesnych cyfrowych mediów.

  To jasne (w każdym razie dla mnie), że ludzie tego świata, czy to bezpośrednio, czy pośrednio, nie zaznają „życia w pokoju”. Bo w gruncie rzeczy wojna została już głośno i dosadnie zapowiedziana, i o ile zgadzam się z tym, że zagrożenie pochodzi z wewnątrz kraju, że zostało „wyhodowane na własnym podwórku”, to z tym, że stoją za nim brodaci kolesie z filmu na Youtube, już niekoniecznie. Tak naprawdę groźni są dla nas elokwentni dżentelmeni pod krawatem, występujący w wieczornych serwisach informacyjnych, obiecujący wolność, demokrację i bezpieczeństwo dla wszystkich, nawet jeśli robią dokładnie coś innego.


  https://i0.wp.com/www.sott.net/image/s14/282206/large/Robin_Cook.jpg


  Al-Kaida nie istnieje. „Prawda jest taka, że nie istnieje żadna islamska armia ani grupa terrorystyczna zwana Al Kaidą. I wie o tym każdy zorientowany oficer wywiadu. Istnieje natomiast kampania propagandowa, która ma sprawić, że opinia publiczna uwierzy w obecność owej namierzonej organizacji reprezentującej diabła. Celem tej kampanii jest takie pokierowanie telewidzami, by zaakceptowali ujednolicone międzynarodowe przywództwo w wojnie z terroryzmem. Państwem, które stoi za tą propagandą, są Stany Zjednoczone…” – były brytyjski minister spraw zagranicznych Robin Cook (zginął nagle w trakcie wyprawy w szkockie góry Highlands), tydzień po wygłoszeniu tych słów.

  Tłumaczenie: PRACowniA
 • Francja bombarduje zakłady przeróbki ropy naftowej, należące do państwa syryjskiego a nie ISIL!!
  http://cs629202.vk.me/v629202778/217c5/1UbGOqUrnfc.jpg

  ===================================
  aaa to dlatego zorganizowali sobie ten akt terrorystyczny!!żeby mieć pretekst!
 • ISIL kupowało broń na Ukrainie......
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fru.faktxeber.com%2FNews_h439909.html&post=221973695_752
  Libańczyk Osama Khayat, który został aresztowany w Kuwejcie pod zarzutem wspierania ISIL, przyznał, że kupowali broń na Ukrainie, pisze Associated Press powołując się na Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kuwejtu.

  http://ru.faktxeber.com/resimler/haber/manset/936201_439909.jpg
 • Akcja młodziezy z Doniecka i Makiejewki "Niech to będzie ostatni wystrzał, który słychać na Donbasie"
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9xmJH1pIbdA
 • Takie choinki stanęły w centrum Kijowa!aktywiści euromajdanu i prawicowi radykałowie zorganizowali wystawę
  http://cs543101.vk.me/v543101466/152a0/SUvncK15Ufk.jpg
  http://cs543101.vk.me/v543101466/152a8/C_vCrVQ7Bns.jpg
  http://cs543101.vk.me/v543101466/15288/WejN3i2Vbvc.jpg
  http://cs543101.vk.me/v543101466/15298/QtLpr2bvBjk.jpg
  http://cs543101.vk.me/v543101466/152b0/UWwTexh37gE.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=84vYBAixBJw&feature=player_embedded
 • Taryfy na przejazdy i media 3 razy mniejsze w Doniecku niż w Kijowie.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RO0Rs19ZiTU
 • Hollande walczy z ISIL????chyba podszywając się pod walkę z ISIL bombarduje Assada
  taka to sprytna ustawka była w Paryżu!!

  http://cs629503.vk.me/v629503067/58c46/zjhtm9wd7Ps.jpg
 • Flasz mob w supermarkecie w Moskwie.
  https://www.youtube.com/watch?v=RNGyWbaOD44&feature=player_embedded
 • Policja i tituszki w mundurach wojskowych, grabią i rozwalają Majdan w Kijowie.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0rn_BlkTnDk
 • @trojanka 07:25:07
  Witam Panią w nowym dniu!

  Przejrzę wpisy za dwie godziny.
  Podam jeszcze link do notki na drugim blogu:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/11/20/co-sie-dzieje-na-ukrainie-20-11-2015/
 • taaaa..
  http://cs628529.vk.me/v628529470/23829/BKeNQ9MsNrk.jpg
 • Kijów..punkt wrzenia blisko!!Ludzie czuja się oszukani i okradzeni przez klany oligarchów
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HNOMCVnOboU
  ==============================
  myśleli naiwnie , ze na Majdanie zorganizowanym przez rząd USA, chodziło o NICH i o ich życie???????????dobry kawał!
 • Donieck, cerkiew na Trudowskich, rozwalona przez ukraińskie pociski!!
  Ludzie jednak chodzą w ruiny, z resztka ocalałych miejsc na nabożeństwa!

  http://cs622216.vk.me/v622216101/3a80c/UUHbr7IApzA.jpg
 • link Kijów
  ==A w Kijowie nie jest spokojnie. Widzimy to na poniższym filmie, link:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ciHccTpmVhQ">https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ciHccTpmVhQ==

  Nie działa już link...
 • @trojanka 07:57:01
  Francja bombarduje zakłady przeróbki ropy naftowej, należące do państwa syryjskiego a nie ISIL!!


  ===================================
  aaa to dlatego zorganizowali sobie ten akt terrorystyczny!!żeby mieć pretekst! ===

  ZAkłady Assada?
  I Rosja się na to zgadza ??
 • @dron67 11:34:35
  Nie działa w wstępniaku, a po zamieszczeniu tak... ;)
 • @trojanka 07:48:04
  "Oczywistą konsekwencją, a zatem i celem, przerażających ataków w Paryżu, o które zostali oskarżeni terroryści z ISIS, jest sprowokowanie swoistego społeczno-politycznego „punktu rozłamu”, innymi słowy doprowadzenie do rozłamu pomiędzy mieszkającymi we Francji muzułmanami i (w większości niepraktykującymi) chrześcijanami oraz zaognienie debaty na temat tego, co należy zrobić z francuskim, i ogólnie europejskim, „multikulturalizmem” w epoce terroryzmu spod znaku dżihadu". -

  --- Tak, tak właśnie jest.
  Porządna analiza.
 • @trojanka 07:57:01
  "Francja bombarduje zakłady przeróbki ropy naftowej, należące do państwa syryjskiego a nie ISIL!!".
  I Pani komentarz: "aaa to dlatego zorganizowali sobie ten akt terrorystyczny!! żeby mieć pretekst!" -

  --- Otóż to! Jaki był ew. udział służb francuskich w ostatnim zamachu w Paryżu, zapytuje Niki Vogt w portalu quer-denken.tv.
 • @trojanka 08:24:59
  "Takie choinki stanęły w centrum Kijowa!" -

  --- Naziści nie są z natury łagodni.
  Później obejrzę film. Zapewne będzie dobrym materiałem do notki.
 • @trojanka 09:11:03
  "Taryfy na przejazdy i media 3 razy mniejsze w Doniecku niż w Kijowie". -

  --- Donieck nie uczestniczył (to się rozumie) w "reformach" Jaceniuka.
 • @ireneusz 10:45:17
  1. "Nie zapominamy!".
  2. "A wy narodzie pokładacie jakies nadzieje w tej bandzie z wiejskiej, która wyparła się zbrodni wołyńskiej. Jak trzeba być zdeterminowanym i głupim by szukać nadziei u zbrodniarzy". -

  --- Ad1. Niektórzy pamiętają, ale mało ich.
  Ad2. To się chyba nazywa syndromem sztokholmskim. W sumie - nie jest sympatycznie, nie jest lekko!
 • @trojanka 11:01:48
  "Donieck, cerkiew na Trudowskich, rozwalona przez ukraińskie pociski!! Ludzie jednak chodzą w ruiny,...". -

  --- Wierzę, że lud Donbasu będzie wynagrodzony za swój czyn i ofiarę!
 • @dron67 11:34:35
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ciHccTpmVhQ

  "Nie działa już link...". -
  --- Sprawdziłem. U mnie działa.
 • @zygmuntbialas 13:42:39
  Nie znaleziono
  Podany w zapytaniu URL / post /
 • @dron67 14:03:09
  Wycięło mi wpis, no to jeszcze raz ;):
  Nie chodzi link (u mnie) ze wstępniaka, tak po prostu, pokazuje błąd 404.
  ==============================================

  ==Eksterminacja Białych w Europie: Jesteśmy Trójką Ostatnich Niemieckich dzieci w Szkole
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/11/a137.jpg
  W szkole podstawowej Jens-Nydahl-Grundschule w Kreuzberg w Berlinie-szokująca demonstracja jak Europa jest czyszczona etnicznie przez imigrację trzeciego świata.

  Wiadomość tak ukazała się na pierwszej stronie magazyny Bild: Jesteśmy trójką ostatnich niemieckich dzieci w naszej szkole, reszta to muzułmanie.

  Kreuzberg w Berlinie już od dawna jest celem tureckich imigrantów w stolicy Niemiec, a teraz już doszło do momentu gdzie Niemcy zostali etnicznie wyczyszczeni w tej części miasta.

  Na placu zabaw Talina (11), Svenja (11) and Jason (9) nie rozumieją ani słowa ponieważ ich koledzy i koleżanki z klasy rozmawiają tylko po turecku albo arabsku, mówi artykuł z Bild.

  99% tutejszych 313 uczniów ma pochodzenie imigracyjne (muzułmańskie), gdzie 285 tych dzieci rodzice otrzymują pomoc finansową od państwa.

  Talina jest w szóstej klasie, „Kiedy poszła do szkoły pierwszy raz potrafiła czytać i pisać swoje pierwsze słowa. Jej koledzy nie potrafili nawet powiedzieć „Dziękuję”, „Proszę” czy „Dzień Dobry”, mówi jej mama Mara M. (45).

  Niemieckim dzieciom dokucza się za to, że są „zjadaczami świni”. Jej koleżanka Svena mówi: „Szkoda, że nie ma więcej uczniów mówiących po niemiecku.” Matka Jasona mówi: „To nie dobrze, że jest tak mało niemieckich dzieci w szkole.”

  Cytowany przez Bild nauczyciel powiedział: „Próbowaliśmy przyciągnąć więcej Niemców do szkoły, ale bezskutecznie. Teraz koncentrujemy się na klientach, których mamy, na stołówce nie ma już wieprzowiny”.

  Kreuzberg jest obecnie największym tureckim miastem poza Turcją i jest znany jako „Kleine Istanbul” (Mały Istambuł). Według rządowych statystyk, 90% niektórych obszarów Kreuzberg żyje poniżej poziomu ubóstwa i żyje na utrzymaniu podatników-robiąc kpinę z liberalnego twierdzenia, że imigracja do Europy jest potrzebna do „utrzymania systemu emerytalnego i funkcjonowanie gospodarki.”

  Tłumaczenie: Handsome dla nwonews.pl

  Źródło: http://newobserveronline.com/the-exterm ... ur-school/

  Źródło polskie: http://nwonews.pl/artykul,4513,ekstermi ... i-w-szkole


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ekste ... le-2015-11 ==

  Eksterminacja? Chyba na własne życzenie!
  Zamiłowanie Niemek do dużych psów, zamiast dzieci .. I jest efekt!
  Trzeba rodzić dzieci, inaczej nie ma narodu!
  Tęczowe parady, gender i.... Pozamiatane..
  Odwrotu raczej nie ma od tej tendencji, przy zmasowanym ataku propagandy ''amerykańskiej''..
  U nas też przyrost kuleje, miliony wyjechały, tu jest też ewidentny
  deficyt, wcale nie jest bardziej różowo.

  A może bedzie tak? :

  ==Migracja ludzi będzie się odbywała w wielu kierunkach...
  Islamiści zasiedlą całą zachodnią Europę,
  Niemcy będą uciekać do Polski przed islamistami,
  Ukraińcy z całej tej swojej beznadziei rozpierzchną się we wszystkich kierunkach,
  A nam pozostało cierpliwie czekać, aż się to wszystko uspokoi....

  Będziemy się całować z Białorusią, Węgrami, a cała reszta regionu sama się przyłączy :) ==
  Inaczej nic się nie zmieni..
 • @trojanka 07:57:01
  Zastanawiająca była błyskawiczna akcja francuskiego lotnictwa rozpoczynająca bombardowania w Syrii niemal nazajutrz po wydarzeniach w Paryżu. Taka akcja wymaga wszak logistycznego przygotowania, które muszą trwać ...
  A tu szast prast i płyną z mediów informacje jak to Francja ... w koalicji ... zwalcza ISIS! Czy Hollande uzgadniał cele ataków z Syrią, Rosją czy może z ISIS?
 • @ireneusz 10:45:17
  Tonący brzytwy się chwyta. Wybraliśmy tzw mniejsze zło. Ja osobiście liczę na to, że w PiS-ie jest trochę patriotów i może dobiorą do współpracy uczciwych i mądrych. Może też nauczyli się czegoś na błędach a będąc u władzy będą mieli dostęp do prawdziwych a nie zmanipulowanych informacji i to powinno skutkować dobrymi dla Polski decyzjami.
 • @dron67 14:22:39
  ==Szokująca wersja katastrofy Aerobusa A321 na Synaju – rytualne zabójstwo
  01-swkPrzedstawimy inne spojrzenie na katastrofę A321 na Synaju: samolot został przechwycony, umieszczony w hangarze w Izraelu, jego kawałki przeniesiono na Synaj i rozrzucono na pustyni; pasażerów przygotowuje się do rytualnego złożenia w ofierze; niektórych można uratować…
  ==Myślę, że oficjalne stanowisko w sprawie upadku rosyjskiego samolotu pasażerskiego A321 obserwowali wszyscy. Powtórzę zatem podstawowe informacje. Najpierw – liniowiec leciał nad Synajem na wysokości 10000 metrów; odpadł ogon; samolot spadł; ludzie zginęli. Następnie: … wybuch na pokładzie … dalej: … ogon się spalił; ludzie się palili … no, i teraz oficjalne władze szukają skrajności.

  Inna wersja tej katastrofy lotniczej wygląda tak: samolot został przechwycony, umieszczono go w hangarze w Izraelu, jego kawałki przeniesiono na Synaj i rozrzucono na pustyni; pasażerów przygotowano do rytualnego złożenia w ofierze; niektórych można jeszcze uratować … Ale oczywiście, „postępowa” ludzkość nie wierzy w ten średniowieczny demonizm. Szczerze mówiąc, ja też … tym nie mniej, umówiliśmy się na bezstronne prowadzenie naszego śledztwa. Tak więc nie będziemy wyciągać pochopnych wniosków i przyklejać łatek jednej lub drugiej stronie.

  Pierwsze doniesienia

  Z pierwszych informacji, które usłyszałem od ekspertów z zakresu bezpieczeństwa narodowego i analityków wojskowych, jednoznacznie zrozumiałem, że żadnej katastrofy nie było, samolot został przechwycony, awaria została wyreżyserowana, ludzie przetrzymywani są w celu dokonania krwawego rytuału złożenia w ofierze.

  Gdyby to powiedział jeden z ekspertów, to być może puściłbym taką informację mimo uszu. Ale pierwszego dnia po wydarzeniu powiedziało to prawie dziesięciu ludzi – tak jak już wspomniałem, specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa i tytułem do generała włącznie. Nie będę wymieniać ich imion. I w ogóle, powstrzymamy się od wymieniania imion z obu stron, ponieważ faktologia wydarzeń w żaden sposób nie zależy od żadnego z nazwisk.===
  Fragmenty z:
  https://treborok.wordpress.com/szokujaca-wersja-katastrofy-aerobusa-a321-na-synaju-rytualne-zabojstwo/

  Proszę znaleźć w artykule co najmniej kilkanaście podobieństw
  do tzw. katastrofy smoleńskiej.. ;)
  Naprawdę bardzo ciekawe.. Zdjęcia, hangary itp. ..
  https://treborok.files.wordpress.com/2015/11/03-swk.jpg?w=780
  https://treborok.files.wordpress.com/2015/11/12-swk.jpg?w=1170&h=1029
  https://treborok.files.wordpress.com/2015/11/11-swk.jpg?w=1170&h=732

  Są podobieństwa... Polecam artykuł.
 • @dron67 14:45:01
  https://treborok.files.wordpress.com/2015/11/05-swk.jpg?w=780

  Brakuje tylko kuli ciał... !
 • @dron67 11:43:21
  Link - "Nie działa w wstępniaku, a po zamieszczeniu tak... ;)". -

  --- Sprawdziłem link w notce: nie działa 1. część linku, 2.część działa (u mnie) :)))
 • @dron67 14:22:39
  "Eksterminacja? Chyba na własne życzenie!
  Zamiłowanie Niemek do dużych psów, zamiast dzieci .. I jest efekt!
  Trzeba rodzić dzieci, inaczej nie ma narodu!" -

  --- To Pańskie słowa?
  Ja już wspominam o tym od pewnego czasu, ale nikt nie chciał podjąć dyskusji.

  Pozdrawiam.
 • @mint 14:33:28
  "Zastanawiająca była błyskawiczna akcja francuskiego lotnictwa rozpoczynająca bombardowania w Syrii niemal nazajutrz po wydarzeniach w Paryżu". -

  --- Bardzo słuszna uwaga.
 • @zygmuntbialas 15:11:34
  Tak moje!
  A dlaczego Pan wątpi? :)
  Co nie zmienia faktu, że faktyczna eksterminacja przez tych 'turystów' z południa dopiero nastapi.. To nie poglądy a logika z algebrą.. ;)
  Zastanawiam się jakie jeszcze siurpryzy Soros z kolegami
  przygotował umierającej (do Odry!) pięknej kiedyś i bogatej Europie?!
  I historia tego nie rozliczy ani żadne sądy..
  Bo nie będzie sądów w naszym pojęciu..
  A historię napiszą na nowo..

  ==@mint 14:33:28
  "Zastanawiająca była błyskawiczna akcja francuskiego lotnictwa rozpoczynająca bombardowania w Syrii niemal nazajutrz po wydarzeniach w Paryżu". - ==

  Tu nic nie dzieje się bez wielomiesięcznej rozpiski i planów A, B, C, D..
 • Zrywanie linii elektrycznych na granicy z Krymem ,nadzoruje ambasada USA
  Przygotowywane są następne zerwania i uszkodzenia linii elektrycznych na Krym, poinformowała deputowany do Wierchownej Rady Ukrainy poseł A.Żurawko.
  Wg mojej informacji - mówi pan Żurawko, przygotowywane są wysadzenia linii i stacji transformatorowych prowadzących na Krym.
  Za wszystkim stoi Mustafa Dżemilew/ milioner tatarski i laureat nagrody Wałęsy -przyp. mój/ i poseł Wierchownej Rady, Parasiuk,oraz Prawy Sektor.
  Nie mogę podać źródła informacji, ale wiem, że działania ukraińskich ekstremistów na granicy z Krymem i sabotujące dostawę energii na Krym koordynuje bezpośrednio ambasada USA w Kijowie.Prezydent Poroszenko wie o wszystkim - napisał na swoim blogu A. Żurawko!

  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.politnavigator.net%2Fpodryv-opor-na-granice-s-krymom-kuriruet-posolstvo-ssha-gotovyatsya-novye-vzryvy.html&post=239860748_2226

  ========================
  musi poseł Żurawko bardzo uważać na siebie!!!!Junta kijowsko amerykańska nie lubi jak się ktoś na Ukrainie z nimi nie zgadza.
 • Minister Energetyki FR,poinformował, że niewykluczone jest oddanie linii elektroenergetycznej na Krym, już pod koniec grudnia
  tego roku. prace idą planowo zgodnie z harmonogramem.
  Linia idzie po dnie Cieśniny Kerczeńskiej,z Krasnodarskiego Kraju FR.
  http://rusdozor.com/main/707-rossiya-gotova-zapustit-energomost-v-krym-do-novogo-goda.html
  http://rusdozor.com/uploads/posts/2015-11/1448027007_photo_kabelya.jpg
 • Gostek z torebką na ręcę, to nie Teletubiś tylko szef delegacji Baracka Husseina na posiedzeniu G20 w Antalyi.
  Wszędzie jeźdźi z Barackiem i z tą torebką!!
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MBUkWt7v9_Y
 • W ciągu 10 lat Ukraina w pełni odmówi dostawy rosyjskiego gazu- obwieścił pan Jaceniuk Bakaj.
  Rebe Bakaj zajawił, że że Ukraina już pozbyła się praktycznie stuprocentowej zależności od dostaw gazu z Rosji. Dwa lata temu Ukraina zaczęła rewersowe dostawy z UE, w wyniku czego dostaw rosyjskiego gazu spadła przykładowo do 30%. Oprócz tego, ukraiński rząd zaczął rewizję istniejącej umownej z FR.

  "Udało nam się podać przeciwko rosyjskiemu gazowemu monopoliście dwa powództwa do Sądu Arbitrażowego w Sztokholmie . Sądzimy Rosję na 16 mld $: uważamy, że Rosja dała niesprawiedliwą cenę na gaz dla Ukrainy, i uważamy, że Rosja niedostatecznie dopłaca Ukrainie za tranzyt gazu przez jej terytorium", - powiedział premier.

  Jaceniuk także przypomniał ,że Kijów podniósł przed UE sprawę niedopuszczenia do budowy przez Rosją gazociągu "Północny potok- 2 ", który pozbawia Ukrainę wszystkich możliwości tranzytu i dwóch miliardów $ rocznie.

  http://energy.apostrophe.com.ua/assets/uploads/content/3875/news/yatsenyuk-soobschyl-kohda-ukrayna-otkazhetsya-ot-rossyyskoho-haza-1.jpg
  ==================
  taaa..... rewers gazu m.in z Polski za który płaca polskie rodziny, i dlatego mimo spadku ceny gazu w Polsce cena z PGNiG najpierw rośnie suma na fakturach o 50 zł , a potem dla niepoznaki obniżają o 2 złote rocznie!
  Jak czytam co ten gość bredzi, to dochodzę do wniosku musi być poważna choroba!!!
 • @dron67 15:35:54
  "Tak moje! A dlaczego Pan [tzn.ja] wątpi? :)". -

  --- Nie wątpię, chciałem się upewnić.
  Poruszałem ostatnio sprawy demografii. Nikt nie nawiązał do moich słów, jakby to było jakieś tabu albo rzecz nieważna, a to jest właściwie początek umierania Starego Kontynentu.
  Dodać trzeba do tego dwie, wyniszczające Europę, wojny światowe.
  Jeśli chodzi o ew. rolę muzułmanów w rozwaleniu czy może przekształceniu (się) Europy, to ja inaczej nieco rozkładam akcenty. Kiedyś napiszę o tym więcej.
 • @trojanka 15:55:35
  "musi poseł Żurawko bardzo uważać na siebie!" -

  --- Mądry i szlachetny człowiek. Takim nie jest lekko.
 • @trojanka 16:55:28
  Jaceniuk: "Udało nam się podać przeciwko rosyjskiemu gazowemu monopoliście dwa powództwa do Sądu Arbitrażowego w Sztokholmie . Sądzimy Rosję na 16 mld $: uważamy, że Rosja dała niesprawiedliwą cenę na gaz dla Ukrainy, i uważamy, że Rosja niedostatecznie dopłaca Ukrainie za tranzyt gazu przez jej terytorium". -

  --- Durny facet! Najgorsze jest to, że nikt mądrzejszy go nie zastąpi.
  I uwaga druga: jak można się dziwić, że Rosja zamierza budować drugą nitkę gazociągu na Morzu Bałtyckim?!
 • ze strony Maruchy
  http://www.nowtheendbegins.com/paris-concert-crowd-was-singing-kiss-the-devil-the-moment-terror-attacks-began/

  https://marucha.files.wordpress.com/2015/11/prosili-diabla-o-pocalunek.jpg?w=675


  Gdy terroryści wpadli do teatru Bataclan, tłum właśnie deklarował swoją miłość do szatana słowami piosenki "Ucałuj diabła" pacman emoticon pacman emoticon pacman emoticon

  Nie ma przypadków, są tylko znaki. Ten znak (wraz z faktem, iż koncert był w piątek) przypomina nam do kogo należy spora część dzisiejszej kultury rozrywkowej. Co powinniśmy w takiej sytuacji czynić?

  "Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego - według tego, co mówi Bóg: Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich, i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. Przeto wyjdźcie spośród nich i odłączcie się od nich, mówi Pan, i nie tykajcie tego, co nieczyste, a Ja was przyjmę i będę wam Ojcem, a wy będziecie moimi synami i córkami - mówi Pan wszechmogący."
  - 2 Kor 6, 14-18
 • @zygmuntbialas 17:17:09
  ==to ja inaczej nieco rozkładam akcenty. Kiedyś napiszę o tym więcej.==

  Z przyjemnością poczytam :)

  Nie ma możliwości asymilacji z tymi turystami, niezgodność niemożliwa
  do pogodzenia.
  Sa dwa wyjścia, albo deportacja wszystkich..!........
  Ale jeżeli to nie mozliwe, to pozostaje aneksja, powolna i skuteczna..
  Chyba, że wydarzy się coś nieoczekiwanego..., ale kulki i armatki
  są w rękach 'starszych' braci.. Oni maja zgoła inne plany.. A, B, C, D...
 • @dron67 17:28:24
  Pisze Pan: "Nie ma możliwości asymilacji z tymi turystami, niezgodność niemożliwa do pogodzenia". -

  --- Jeszcze trudno mi w tej chwili zabierać głos w tej sprawie, bo przez dwa miesiące byłem z konieczności 'etatowym obrońcą muzułmanów'. Za kilka godzin spróbuję jednak wyrazić spokojnie swój pogląd :)))
 • Z Kaspijskiego znowu nadają!
  https://www.youtube.com/watch?v=yf2SZ_gjtA0&feature=player_embedded
 • Konferencja prasowa deputowany Parasiuk kopie w głowę pracownika SBU, bo się z nim nie zgadza!!
  Konferencja prasowa deputowany Parasiuk kopie w głowę pracownika SBU, bo się z nim nie zgadza!!
  Parasiuk,jeden z inicjatorów wysadzania linii energetycznych na Krym.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nytZjXP0DIk


  taaa...Ukraina ce Ewropa.
 • No zadbali sponsorzy i mocodawcy o terrorystę, sprzęt jak zachodniego komandosa
  http://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201511/1447961620_7rfnpl_600.jpg
 • MSW Rosji podarowało policji francuskiej szczeniaka tej samej rasy, co 7 letnia suczka Diesel, która zginęła podczas akcji
  policji w Paryżu!
  http://cs628226.vk.me/v628226281/1d72d/hwx56oNxEjE.jpg
 • Chór Aleksandrowa zrobił furorę w Warszawie, były "Czerwone Maki na Monte Cassino"i inne polskie pieśni!!
  Ludzie bili brawa na stojąco!!
  oczywiście "aktywiści", pewnie też ze sralonu 42 , leżeli we krwi po d salą koncertową!Proponuję wszystkim miłośnikom UPA-iny żeby się zgłosili do dodatkowego opodatkowania na korzyść Ukrainy, np. 50% rocznego dochodu.
  Wtedy poprą czynem swoją miłość do do Ruiny!
  A mniej będzie rząd / bo obecny niestety , też będzie jak sądzę zdzierał z Polaków/wyrywał polskim rodzinom, żeby zaspokoić przepastny worek bez dna pod nazwą Ukraina, a raczej jej miliarderzy.Na nich się składamy bezustannie.

  Na razie BRAWO WARSZAWA,jesteś PIĘKNA I MĄDRA!!!przynajmniej jej część!!

  https://www.youtube.com/watch?v=1QZ3jAX1ksM&feature=player_embedded

  a koncert rewela!!!
 • W kopalni Kirowa Makiejewka , otwarto nową ławę. Górnicy "sól ziemi"już po pierwszej zmianie.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MNkYHDl-9Zo
 • Fundacja Gleba Korniłowa "Spasidonbas.ru" przywiozła żołnierzom Donbasu zimowe mundury, szyte dla każdego wg wymiarów
  Od 1,5 roku Gleb ze swoimi pomocnikami zaopatruje Donbas, jeździ w odległe wsie zawozi żywność,leki, ubrania do domów, do szkół i szpitali, domów dziecka.
  Także ubrania, buty,ochraniacze dla żołnierzy!
  Gleb był 2 razy ranny , a z fundacji podczas rozwożenia darów , zginęło 2 pracowników.
  Ale Gleb jeździ dalej! I ...śpiewa na darmowych koncertach w Doniecku, Ługańsku, Makiejewce.Jest znanym w Rosji piosenkarzem, synem słynnego moskiewskiego poety . Tata pisze mu słowa do piosenek!
  https://www.youtube.com/watch?v=4fA0CrHXy50&feature=player_embedded
 • Cisi bohaterowie II planu.Służby komunalne Doniecka, i innych miast Donbasu.
  pracowali pod ostrzałami , kilkoro zginęło od ukraińskich pocisków.
  Nie przestali sprzątać miasta, z gruzów, odłamków, rozbitych szyb.
  teraz z liści.
  Mówi brygadzistka: Niech będzie ładnie i czysto w Doniecku, ludziom w tych ciężkich dla nas czasach, będzie chociaż trochę przyjemniej!
  Służby ogrzewania miasta, oczyszczania miasta.
  Maja już odśnieżarki wyremontowane, piasek, sól i łopaty.
  Zakłady naprawcze cały czas pracują na bieżąco remontują.
  https://www.youtube.com/watch?v=6ddBtjjHMtE&feature=player_embedded
 • @zygmuntbialas 17:45:18
  Witaj jak widać działania pod fałszywą flagą są coraz popularniejsze .Polecam i Pzdr. :http://niebezpiecznik.pl/post/jak-francuska-policja-namierzyla-kryjowke-terrorystow-isis-odpowiedzialnych-za-zamach-w-paryzu/
 • plan jest, tylko czy...
  USA przyjęły dokument ukazujący plany wojenne III wojny światowej na lata 2020 – 2040.
  Dokument tennosi nazwę – „The U.S. Army Operating Concept” i można go…ściągnąć–…
  http://biznes.robertbrzoza.pl/finansjera/znamy-plan-iii-wojny-swiatowej/
 • @Zorion 20:45:29
  Witaj .Znamy ten dokument .Kula Lis 62 rozebrał go całkowicie . Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=E0347wzGBH8 Co Ty na to ?.
 • @Repsol 20:59:40
  Kurde, moher niewierny! Pozdrawiam
 • Poroszenko Walcman poprosił Papieża Franciszka, o ogłoszenie świętym biskupa Szeptyckiego z Ukrainy.
  http://cs627327.vk.me/v627327090/20d2f/U19_m6GTCBA.jpg
  http://cs630521.vk.me/v630521719/f65/SguUYXFPtc4.jpg
  http://cs627327.vk.me/v627327349/23f83/eaX1vn3hWKw.jpg
 • @trojanka 21:56:01
  Wała ukrainie , hierojom sało .No pasaran . Ave. : https://www.youtube.com/watch?v=SCoqcou79ZY
 • @dron67 17:28:24 (II)
  "Nie ma możliwości asymilacji z tymi turystami,...". -

  --- Chciałem nieco więcej napisać, jednak nie jest łatwo w jednym komentarzu ująć całokształt problemu. Tym bardziej, że jednoznacznie nie zgadzam się z różnymi wersjami opisu, zarówno mainstreamu, jak i różnych portali.
  Zwrócę tylko uwagę na to, że nasza wiedza o muzułmanach jest nie tylko niepełna, ale jest mniejsza od dezinformacji. Jeszcze istotne jest to, że problem uchodźców /imigrantów nie jest problemem polskim i zapewne nie będzie. To jest problem Niemiec, stworzony przez Niemców.
  Dodam ponadto, że w sprawach imigrantów najbliższe są mi poglądy Andrzeja Szuberta (nick: @opolczyk) oraz @Tiamat.
 • @Repsol 20:44:46
  Witam Cię!

  Przenoszę dwa krótkie komentarze:
  --- "Coś im strasznie to łatwo poszło. Telefon w śmietniku. To prawie tak samo jak ten znaleziony dowód osobisty zamachowca zostawiony w samochodzie (atak na redakcję)".
  --- "I tak nic nie przebije “znalezienia” paszportów zamachowców w gruzach WTC po 11 września".

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 22:20:33
  Ktoś kogoś robi w bambuco . Tu masz propagandę o której rozmawialiśmy .Warto to obejrzeć .Pzdr. : http://www.cda.pl/video/207327aa
 • Chatka pracownika Bezpieki Ukrainy SBU!
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LMaS0MwvNdY
 • taaa...
  http://cs623330.vk.me/v623330253/51042/SdKME8dSHb4.jpg
 • @Repsol 22:29:33
  "Warto to obejrzeć". -

  --- Przeceniasz moje możliwości czasowe. Nie mogę obejrzeć filmu, trwającego ponad półtorej godziny.
 • @trojanka 22:40:09
  Na pewno pamięta Pani notkę o handlu organami poległych żołnierzy i zabitych cywilów, link:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/127203,co-sie-dzieje-na-ukrainie-08-11-2015

  W portalu niemieckim ukazał się podobny tekst, oparty na zeznaniach oficera SBU, link:

  http://remembers.tv/organhandel-donbass/
 • @trojanka 22:42:02
  "Je suis ISIS". -

  --- Tej po lewej nie poznaję.
  Tymoszenko?
 • @zygmuntbialas 23:21:16
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/20/das-leid-das-es-nicht-in-die-schlagzeilen-schafft-bilder-von-der-flucht/
 • @zygmuntbialas 23:25:52
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/20/russland-waffen-fuer-isis-sollen-aus-der-ukraine-gekommen-sein/
 • @zygmuntbialas 23:30:24
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/20/ukraine-schwerpunkt-des-haushalts-sind-militaer-und-ruestung/
 • @zygmuntbialas 23:34:02
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/20/provokation-ukraine-aktivisten-kappen-strom-versorgung-zur-krim/
 • @zygmuntbialas 23:37:13
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/20/mehrere-tausend-fluechtlinge-passieren-grenze-zu-mazedonien/
 • @zygmuntbialas 23:40:52
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/11/20/russland-iwf-soll-schulden-der-ukraine-uebernehmen/
 • @zygmuntbialas 23:44:46
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/29/passau-fluechtlingen-droht-der-kaeltetod/
 • @zygmuntbialas 23:50:59
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/10/27/fluechtlinge-landesamt-schickt-fluechtlinge-versehentlich-in-den-wald/
 • To jest straszne
  Potrzeba wyrównywania urojonych krzywd u Ukraińców jest przerażająca. Aż się rwą do mordowania , gwałcenia , palenia , okaleczania.
  To są sąsiedzi Polski dozbrajani i finansowani przez USA. Zdaje się nikt o tym w Polsce nie pamięta licząc na wielką miłość polsko -ukraińską.
 • @zygmuntbialas co ty na to, czy to nie jakaś prowokacja?
  Kompletny upadek i rozkład wojska Donieckiej Republiki Ludowej(?!...).. Masowe pijaństwo i narkomania. W miejsce ochotnikow zwykli włóczędzy. Tak na dzień dzisiejszy wyglądają „powstańcze” siły w Donbasie uważa Igor Girkin (Striełkow), były „minister obrony” samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej. - Nagłym atakiem ukraińskie wojska bardzo szybko rozbiją ruch „opołczeńców”, jeśli ten nie otrzyma pomocy Rosji – mówi Girkin w wywiadzie sobinews.com.

  Zdaniem Gierkina karać nie ma jak, bo 15-dobowym aresztem narkomana czy alkoholika nie przestraszysz, a w szeregach „opołczeńców” jest poza tym mnóstwo martwych dusz.

  - Kompletny upadek i rozkład – oto co osiągnęliśmy – mówi Girkin.

  Więcej na kresy24.pl
 • @Kula Lis 65 10:52:17
  Czasami zaglądam na "Kresy24.pl" i stwierdzam że sporo tam bredzenia i bełkotania raczej niewiarygodnego całkowicie. Poziom jak w onet , wp , niezależnej , i innych portalach bredząco - propagujących na zlecenie.
 • @Kula Lis 65 10:52:17
  Od czytania Kresy24.pl zaczniesz zimą chodzić w sandałach i to bez skarpetek.
 • @Galopujący Renifer 11:21:24
  Ja ich nie czytam, to był przedruk u SSakiewicza.
 • Szczeniak , którego rosyjskie MSW podarowało policji francuskiej, na pocieszenie za zabitą suczką Diesel, która zginęła podczas
  unieszkodliwiania terrorystów.
  Szczeniak ,suczka od Rosjan ma na imię Dobrynia!!
  https://www.youtube.com/watch?v=H2rR4Ki6AZ0&feature=player_embedded
 • @Kula Lis 65 12:29:31
  a to przepraszam w takim razie
 • @Galopujący Renifer 17:20:31
  Kresy24 i Defence24. zostały kupione przez ludzi kopaczki ok. rok temu .Pozdrawiam.
 • @Galopujący Renifer 11:14:12
  "Czasami zaglądam na "Kresy24.pl" i stwierdzam, że "poziom jak w onet , wp , niezależnej , i innych portalach bredząco - propagujących na zlecenie". -

  --- "Kresy24.pl"? - Jeszcze niższy poziom. Bezczelna gadzinówka.
 • @Repsol 23:03:08
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej