Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 07.12.2015.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piszą mainstreamowe media o planowanym udziale Niemców w wojnie na Bliskim Wschodzie: "Bundestag zgodził się na udział niemieckiej armii w operacji antyterrorystycznej w Syrii.

Wniosek poparło 445 posłów, 146 było przeciw, a 7 wstrzymało się od głosu. Operacja może rozpocząć się jeszcze w grudniu.
Niemcy skierują na Bliski Wschód sześć myśliwców Tornado. Nie będą one jednak brały udziału w bombardowaniach. Mają tylko dostarczać danych zwiadowczych na temat pozycji oddziałów Państwa Islamskiego. Poza tym Niemcy skierują do akcji samolot cysternę. Na Morze Śródziemne wypłynie z kolei niemiecka fregata, która będzie ochraniać francuski lotniskowiec Charles de Gaulle. W sumie w działania ma być zaangażowanych 1200 wojskowych.
Nie ma mowy o wysyłaniu do Syrii wojsk lądowych. Niemcy zdecydowały się na udział w operacji na prośbę Francji, która prowadzi naloty na terrorystów Państwa Islamskiego. Szacuje się, że akcja będzie kosztować Niemcy około 130 milionów euro rocznie" (gazetaprawna.pl).

Dodam, iż przeciw wysłaniu żołnierzy na wojnę głosowali posłowie lewicy: Die Linke, Buendnis90 /Die Gruenen oraz z koalicji rządowej: 18 deputowanych z SPD i dwóch z CDU /CSU. W kilkunastu miastach odbyły się manifestacje pokojowe. W Berlinie około 3 tysięcy uczestników zgromadziło się przy Bramie Brandenburskiej:

 

4.jpg

                                 Napis:"Bomby nie tworzą pokoju!"

 

Pisze Niki Vogt w artykule pt. "Przygotowanie do agresji":

"04 grudnia Bundestag zadecydował o tym, że nasze siły zbrojne wezmą udział w wojnie w Syrii. Czyśmy coś nie przeoczyli? Czy Syria wzywała Niemców do pomocy? Jakim prawem niemieckie samoloty będą bombardować Syrię? Jedynym państwem, które zostało wezwane i działa legalnie, jest Rosja. Zaangażowanie Bundeswehry w Syrii to nic innego jak przygotowanie się do wojny zaczepnej. Przypomnijmy:

KODEKS  KARNY, część szczególna (&& 80 - 358)

& 80 Przygotowanie do agresji - Kto przygotowuje wojnę zaczepną (art. 26 ust.1 Ustawy Zasadniczej), w której Republika Federalnych Niemiec ma uczestniczyć, i przez to sprowadza niebezpieczeństwo wojny z RFN, podlega karze pozbawienia wolności dożywotniej lub nie krótszej niż dziesięć lat.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy dowiemy się, którzy posłowie głosowali za wojną. Byłoby to ważne dla późniejszego opracowania i oceny prawnej. Przekonamy się, że ta wojna przeciw Państwu Islamskiemu będzie wymagać więcej niewinnych ofiar w Syrii. Ta wojna nie skończy się szybko, bo ma się szybko nie skończyć. Jest to w interesie USA, by gotował się ten piec wojenny.

Ponadto zapytam, dlaczego przyjęto znaczną ilość syryjskich mężczyzn, zdolnych do służby wojskowej, jako uchodźców, a nasi chłopcy mają lecieć do Syrii, by tam walczyć, zabijać i zostać zabitym. Albo jest to właśnie zamierzone?

Ponadto cała sprawa śmierdzi tym, że zgoda z Federacją Rosyjską jest tylko zakulisową grą. Przekonamy się, że stanie się jakaś straszna rzecz, która obróci się przeciw Rosji, i wszyscy będą oburzeni, jak Rosja mogła coś takiego uczynić.

I następna sprawa: NATO jest przeciw Rosji i w końcu staną Niemcy i Rosja naprzeciw siebie. Tak więc Amerykanie osiągną to, co było ich celem: Europa i Rosja unicestwią się nawzajem, a USA pozostaną trzecią (uradowaną) stroną.

A jeśli chodzi o zniszczenie Niemiec, to Amerykanie mają najlepszych sojuszników w Berlinie. Oni nie ukrywają tego.

Przetłumaczył: Zygmunt Białas

Link do niemieckiej wersji:  //quer-denken.tv/index.php/1913-vorbereitung-eines-angriffskrieges

 

W sumie widzimy, że w Niemczech nastroje antywojenne są znacznie silniejsze niż w Polsce. W tym gorącym czasie politycy naszego kraju - wbrew umowie o bezpieczeństwie w Europie i wbrew interesom narodu - zabiegają o stałe stacjonowanie żołnierzy NATO w Polsce, por. link:  //zygumntbialas.neon24.pl/post/127686,co-sie-dzieje-w-polsce-29-11-2015

Spójrzmy jeszcze na Syrię, w której toczy się ta okropna wojna, rozpętana przez USA. Spójrzmy na obrońców swej ojczyzny: żołnierzy prezydenta Bashara al-Assada. "Syria walczy tak jak Donbas" - komentuje Trojanka. - Tak, wróg jest ten sam i cel jest ten sam: walka o niepodległość:

 

 

I przypomnijmy, że 38 dni temu, 31 października został podstępnie strącony rosyjski samolot pasażerski, który spadł na pustynny półwysep Synaj. Zginęło 217 pasażerów, głównie turystów wracających z wakacji oraz 7 członków załogi.

Poniższa pieśń "Maleńki anioł" poświęcona jest ofiarom tej tragedii:

 

 

KOMENTARZE

 • "Źródła obecnego kryzysu migracyjnego w Europie"
  W dniu 28 listopada 2015 r., Wiceprzewodniczący ZMIANY, dr Nabil Al-Malazi wziął udział we wrocławskiej konferencji "Quo vadis Europo" gdzie wystąpił z panelem "Źródła obecnego kryzysu migracyjnego w Europie". Publikujemy fragment jego wykładu:

  "Terroryści islamscy, będący ekstremistami wahhabickimi są tylko pretekstem dla zbrojnej interwencji USA i ich sojuszników z Turcją na czele, która kierując się swoimi ambicjami o kolejnym Imperium Osmańskim od Chin po Grecję prowadzi obozy szkoleniowe dla terrorystów przerzucając ich następnie przez niemal 900 kilometrową granicę do Syrii (...) Jednak największą akcją kreowaną przez Turcję w ramach wymuszania na Europie pewnych przywilejów było podjęcie zorganizowanej akcji przerzucania uchodźców na Stary Kontynent. Ci uchodźcy, nie tylko z obozów dla uchodźców „syryjskich” ale i z obozów szkoleniowych dla terrorystów nagle znaleźli się po drugiej stronie granic tureckich. Nie ulega wątpliwości, że tylko 15% z nich to Syryjczycy uciekającymi po raz kolejny z obozów dla uchodźców w Turcji, Libanie, Jordanii, Egipcie a ponad połowa – prawie 65% nosi sfałszowane syryjskie dowody tożsamości wydane głównie przez Turcję i tzw. Państwo Islamskie i ocenia się, że ponad 5000 to aktywni członkowie grup terrorystycznych którzy mają do spełnienia w Europie misję, a i ich liczba się powiększa. To co ludzie słyszą o sytuacji w Syrii niewiele ma wspólnego z prawdą. Do Polski docierają relacje ocenzurowane lub wręcz kłamliwe."

  film z wykładu:
  https://youtu.be/fq__LivCUfY
 • Fabius oczekuje od "umiarkowanych rebeliantów" w Syrii deklaracji uznania ISIS za głównego wroga
  Minister spraw zagranicznych Francji Laurent Fabius chce wysłać do przeciwników Assada w Syrii (tzw umiarkowani rebelianci) warunek wstępny. Deklaracji, że ISIS / Daesh to dla nich główny wróg. Obama musi to skopiować!

  http://www.lexpress.fr/actualite/monde/proche-moyen-orient/laurent-fabius-accepte-l-idee-d-une-syrie-avec-bachar-el-assad-pour-l-instant_1742854.html
 • W pobliżu granicy z Krymem pijani i uzbrojeni członkowie banderowskiego batalionu "Ajdar" pobili odwiedzających bar
  W nocy z 4 na 5 grudnia w barze "24" w miejscowości Kałanczak doszło do bójki pomiędzy mieszkańcami i uzbrojonymi bojcami z opaskami batalionu "Ajdar".

  Według świadków, wszystko zaczęło się spięcia między członkiem Ajdar w stanie upojenia alkoholowego, a jednym z gości baru. Agresor rezun wyszedł z baru, by wrócić po chwili z pomocą: kilku towarzyszy, uzbrojonych w broń palną i białą. Kamera zarejestrowała napastników z karabinem wyglądającym jak AK, z pistoletem i nożem. Według relacji naocznych świadków, na ubraniach "gości" były insygnia batalionu "Ajdar". Po wtargnięciu do baru, faszyści zaczęli bić obecnych tam gości.
  Po incydencie dwaj mieszkańcy zostali hospitalizowani.
  Na stronie internetowej policji w regionie chersońskim nie publikuje się informacji na temat incydentu. Według lokalnych mediów, policjanci zostali poinstruowani, aby nie interweniować wobec takich sytuacji i nie uruchamiać żadnego śledztwa.

  https://youtu.be/XWuJ0_wDp7k
 • @PontoSarmata 01:04:19
  "W dniu 28 listopada 2015 r., Wiceprzewodniczący ZMIANY, dr Nabil Al-Malazi wziął udział we wrocławskiej konferencji "Quo vadis Europo" gdzie wystąpił z panelem "Źródła obecnego kryzysu migracyjnego w Europie", link:

  https://www.youtube.com/watch?v=fq__LivCUfY&feature=youtu.be

  --- Wysłuchałem na razie kilka minut wykładu. Zaskoczony jestem podobieństwem moich poglądów z Syryjczykiem.
 • @PontoSarmata 01:20:02
  "W pobliżu granicy z Krymem pijani i uzbrojeni członkowie banderowskiego batalionu "Ajdar" pobili odwiedzających bar". -

  --- Pisała już przedwczoraj o tym lub podobnym zdarzeniu Trojanka. Takich wydarzeń zresztą jest dużo na Ukrainie. Broń + alkohol to mieszanka wybuchowa.
 • @trojanka
  Tekst powyższy jest też na drugim blogu, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/12/07/co-sie-dzieje-na-swiecie-07-12-2015/
 • @zygmuntbialas 01:37:50
  Co się dzieje na Bliskim Wschodzie pomiędzy Rosją i ISIS oraz tureckim prezydentem Erdoganem?

  https://www.facebook.com/tOPeTEGZ/videos/vb.582194231812901/1069759549723031/?type=2&theater
 • @PontoSarmata 01:54:08
  "Co się dzieje na Bliskim Wschodzie...". -

  --- Walczą... Turcja była przedtem jakby w cieniu, a teraz zdaje się odgrywać istotną rolę w tej wojnie.
 • Turecka teelwizja zrealizowała i pokazała film o armii ukraińskiej pt"Armia Ukrainy" oraz
  oraz "Zaprawieni w piekle".
  Film pochodzi z kadrów zdjętych w Donbasie.

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A0O6J7EP68Q
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fnahnews.org%2F458659-tureckie-rezhissery-pokazali-adskuyu-armiyu-ukrainy%2F%2F%3Futm_source%3Damaidan%26utm_medium%3Dvk%26utm_campaign%3Damaidan&post=-41232698_1056012
  ========================================
  Tytuł właściwy, zostali wysłani i przyprawieni przez piekło!!!

  Film ma różne opinie, jedni są zachwyceni, zapewne obecni niektórzy z wężowego nadania na forum też, inni krytyczni.

  Oto jedna z opinii.
  "Hollywood wypada,cała broń albo radzieckiej produkcji albo amerykańskiej.Co Ukraina za 25 lat wynalazła albo skonstruowała.?
  odpowiedź - NI-CZE-GO...skaczcie dalej!!
 • Tureckie władze aresztowały obywatela Izraela pochodzenia ukraińskiego,podejrzanego o handel organami.
  Borys Joker prawdziwe nazwisko Wolframl
  Organy miały być pobierane w tureckich szpitalach od Syryjczyków.
  Czeka go ekstradycja do Izraela.
  http://amdn.news/media/cache/news_main_image/images/news/56647c939e4c8.jpg
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Famdn.news%2Fsmi-v-turtsii-zadierzhali-torghovtsa-orghanami-siriiskikh-biezhientsiev&post=-41232698_1056011
 • Prawie natychmiast po zestrzeleniu SU24 FR przez Turcję i zamordowaniu pilota, na miejscu pojawiła się telewizja CNN , w celu
  zrobienia sensacyjnego reportażu.
  To się nazywa szczęście dziennikarskie,od razu być na miejscu takiego sensacyjnego wydarzenia!!!

  http://cs630923.vk.me/v630923497/433a/Bo04yHRQ-Nw.jpg
 • Zachodnia koalicja z USA na czele "przez pomyłkę" zbombardowała skład amunicji armii syryjskiej zabijając 4 żołnierzy armii Syri
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BEPKGSuY43o

  ==========================
  Ps. a kiedy kolej na szpital, bo wodociągi ponoć już poszły, a w Syrii panuje leiszmanoza z powody rozkładających się zwłok, ludzi zabitych przez ISIS, których na skutek ostrzałów bandytów z ISIS, nie da się usunąć.
  Tak więc koalicja przybyła ISIS na pomoc
 • Joe Biden gauleiter Ukrainy ,przybył do Kjiowa i zapewnił W.Kliczko, że sankcje przeciwko Rosji będą utrzymane
  http://cs630031.vk.me/v630031130/6161/mFCzcrLdgZw.jpg
 • Powitanie w kolonii.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3W_g1RmBgrM
 • Syria wojska rządowe odpowiadają na atak ISIS.
  https://www.youtube.com/watch?v=f0joSQivHaQ&feature=player_embedded
 • Jeszcze raz bojcy batalionu "Ajdar" pobili ludzi w barze w Kałanczakie.Kolejny przypadek
  4 mieszkańców w szpitalu.
  https://www.youtube.com/watch?v=XWuJ0_wDp7k&feature=player_embedded
 • Smiertelna bakteria podobna do E coli, wywołująca ciężkie zatrucia i zapalenie płuc, znaleziona w Danii u chorego.
  Posiada zmutowany gen całkowicie odporny na antybiotyki.
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.newsexpress.ru%2Findex.php%3Fid%3D11015&post=227107847_1840

  http://www.newsexpress.ru/thumb.php?src=http://www.newsexpress.ru/images/11986.jpg&w=270&h=270&zc=1&q=90
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.newsexpress.ru%2Findex.php%3Fid%3D11015&post=227107847_1840
 • Problemem jest odradzający się militaryzm niemiecki
  jeszcze nie tak dawno Bundeswera nie miała prawa prowadzenia działań za granicą.
 • Pentagon odrzuca rosyjskie dowody świadczące o wsparciu Turcji dla ISIS, mimo iż rok temu wiceprezydent Biden wskazywał na to
  samo.
  https://i2.wp.com/www.sott.net/image/s14/286119/full/erdogan_Obama.jpg
  Pentagon odrzucił zaprezentowane na dzisiejszej konferencji prasowej potępiające dowody rosyjskiego Ministerstwa Obrony, wskazujące na udział Turcji w handlu ropą z „Państwem Islamskim”. Przedstawiciel pentagonu pułkownik Steve Warren oświadczył:


  „Żeby nie było żadnych wątpliwości – stanowczo odrzucamy insynuacje, że Turcja w jakikolwiek sposób miałaby współpracować z ISIS. To niedorzeczne i w pewien sposób absurdalne. Absolutnie, kategorycznie odrzucamy taki pomysł.”
  https://pbs.twimg.com/media/CVOxx4qWUAAQrRd.jpg

  Rosyjskie Ministerstwo Obrony przedstawiło zdjęcia satelitarne, nagrania wideo nadzoru powietrznego i mapy, pokazujące, że rząd Turcji – i prezydent Recep Erdogan osobiście – codziennie otrzymuje od ISIS setki tysięcy baryłek skradzionej syryjskiej ropy.

  Oto nagranie z posiedzenia rosyjskiego Ministerstwa Obrony. Zwróćcie uwagę na przedstawione na filmie cysterny ISIS-Turcji swobodnie przekraczające tureckie punkty graniczne.
  W obliczu przedstawionych dowodów przedstawiciel Pentagonu raz jeszcze zapewnił o amerykańskim zaangażowaniu we wsparcie dla terrorystów Państwa Islamskiego Turcji:


  „Turcja jest dla nas wspaniałym partnerem w walce przeciwko ISIS. Stacjonuje u nich nasze lotnictwo, przeprowadzają oni ataki, wspierają umiarkowaną syryjską opozycję”.

  Takie otwarte odrzucenie rosyjskich dowodów stoi w rażącej sprzeczności z oceną dokonaną w ubiegłym roku przez wiceprezydenta Joe Bidena. W swoim wystąpieniu w październiku 2014 r. na Uniwersytecie Harvarda Biden oświadczył, że sojusznicy Stanów Zjednoczonych – Turcja, Arabia Saudyjska i Katar – tak palili się do obalenia syryjskiego rządu, że ignorowali fakt, iż w „Syrii nie ma umiarkowanych grup” i dalej przelewali „setki milionów dolarów i wysyłają dziesiątki tysięcy ton broni” do Syrii, żeby wspierać terrorystów.
  https://www.youtube.com/watch?v=nMA4B2ZnQ2o&feature=player_embedded
  Posłuchajcie:
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w04YE5zRmc8

  „…byli [Turcja, Katar i inni] tak bardzo zdeterminowani, żeby obalić Asada, że przelewali setki milionów dolarów i wysyłali dziesiątki tysięcy ton broni każdemu, kto walczyłby z Asadem. Zaopatrywano Al-Nusrę i ekstremistycznych dżihadystów, napływających z różnych części świata… którzy dołączali do ISIS – formalnie była to Al-Kaida w Iraku. Nie byliśmy w stanie przekonać naszych kolegów [m.in. Erdogana], żeby przestali ich zaopatrywać.

  Komentarze Bidena są pouczające z dwóch powodów:

  1) Pokazują, że twórcy polityki Stanów Zjednoczonych właściwie nie przykładają wagi do rozróżniania pomiędzy „umiarkowanymi rebeliantami” a „terrorystami”.

  2) Pokazują, że twórcy polityki Stanów Zjednoczonych doskonale wiedzą, że ich „wspaniały partner”, Turcja, jest po uszy zaangażowany we wspieranie ISIS i pozostałych grup terrorystycznych w Syrii.

  Tłumaczenie: PRACowniA

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/12/05/pentagon-odrzuca-rosyjskie-dowody-swiadczace-o-wsparciu-turcji-dla-isis-mimo-iz-rok-temu-wiceprezydent-biden-wskazywal-na-to-samo/
 • Historia; 1941 rok, obrona Moskwy. Wieś Sokolnik pod Moskwa, kolumna niemieckich czołgów i wozów opancerzonych wjeżdża na most.
  Tu napotyka ich huragan ognia.Brygada armii rosyjskiej wycofała się, rozkaz brzmiał, zostaje jeden z działkiem.19 letni ochotnik, Nikołaj Sirotinin ostrzeliwał się, niszcząc 11 czołgów i kilka wozów bojowych.
  Zginął, Niemcy pochowali go z honorami.
  https://www.youtube.com/watch?v=Nc738HvSJyE&feature=player_embedded

  =========================
  dobrze ,że nie u nas, w Polsce zginał bo mógłby mieć rozkopany grób i zniszczony nagrobek.
 • 3 dni temu podczas ataku ukraińskich wojsk na Zajcewo, zginęła Wiktoria pielęgniarka na oddziale dziecięcym szpitala.
  Mama 2 dzieci.Zostały sieroty.
  http://cs631521.vk.me/v631521181/2d8b/9gHBEczqWXg.jpg
 • Do czego służy Mama i Tata!!
  https://www.youtube.com/watch?v=1zBkhpbtTcM&feature=player_embedded

  =================================
  Chyba że mieszkają w Donbasie i mogą zginąć każdego dnia.
 • Noworosyjskie piwo!
  https://www.youtube.com/watch?v=pwhHg4m_glU&feature=player_embedded
 • Wiadomoścjeszcze do sprawdzenia ,ale jak donosi Livejournal, armia amerykanskiej koalicji zaatowała obóz armii syryjskiej
  4 żołnierzy nie żyje w tym oficer,13 jest ciężko rannych.Spalone 2 czołgi.Atak nastapił na bazę 137 brygady Armii Syrii, w miasteczku Ajash


  Oczywiście są sugestie że to atakował ISIS.
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fkerzak-1.livejournal.com%2F2691585.html&post=206197023_139006
 • @trojanka 10:26:50
  miejsce ataku Usa na bazę syryjską.
  http://cs627430.vk.me/v627430266/2d4a8/I3_OMe9qGmQ.jpg
 • Partia Marie Le Pen wygrała w I Turze wyborów we Francji.
  https://www.youtube.com/watch?v=WUYrAZtYULw&feature=player_embedded
 • Kto myslał ze obecanki Jaceniuka Bakaja się skończyły , był w błędzie, obiecał po Nowym Roku tańsze samochody
  w związku z wprowadzeniem między UE a Ukrainą strefy wolnego handlu.

  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Flifenews.ru%2Fnews%2F173779&post=160409337_2218
  http://cs630828.vk.me/v630828337/4c6b/rM4NZOzGcHU.jpg
 • @trojanka 08:31:39
  Witam Panią w nowym dniu!

  "Co Ukraina za 25 lat wynalazła albo skonstruowała?" -

  --- Tak, niewiele. I nie było tam wiele zasłużonych osobistości. Zarówno w kulturze, jak i historii. A co jeszcze "skonstruuje"? - Oby nie starczyło mocy ukro-politykom i neobanderowcom!!!
 • @trojanka 08:38:37
  "Tureckie władze aresztowały obywatela Izraela pochodzenia ukraińskiego, podejrzanego o handel organami. (...) Czeka go ekstradycja do Izraela". -

  --- Czeka go sprawiedliwy osąd?
 • metro
  Hej. Moja żona opowiedziała mi dziś jak jej koleżanka znalazła portfel w Warszawie. Zwróciła go właścicielowi, który okazał się Arabem. Ten chcąc się odwdzięczyć powiedział jej żeby nie jeździła metrem 12 grudnia. Przepraszam, ale musiałem gdzieś o tym napisać. Pozdrawiam
  http://niezaleznatelewizja.pl/forum/viewtopic.php?pid=24410#p24410

  http://www.monitor-polski.pl/trybunal-konstytucyjny-zlamal-prawo/comment-page-3/#comment-235975

  Oby tylko to był głupi kawał..
 • @trojanka 09:56:32
  USA jest zdania, że te tysiące cystern kursujących z Turcji do Syrii i z powrotem to przewozi cywili, a nie jakiś tam olej, a wojska Syrii i sojusznika bombardują tych biednych cywili. Przecież każdy Amerykanin wie, że cysternami przewozi się ludzi, jak można w ogóle insynuować że cysternami można wozić ropę i to jeszcze kradzioną przez Turcję, przyjaciela USA.
 • Mając taką młodzież jak Natasza Rosja nigdy nie zginie i nie zostanie pokonana.
  https://www.youtube.com/watch?v=YYeidTFR_Ro

  PS. Pieśni są piekne , chociaż temat jest jest smutny. Każda wojna jest z natury zła
 • @zygmuntbialas
  Witam .Po co niemieckie Tornada mają przeprowadzać akcje zwiadowcze ,przecież tam wszystko widzą satelity SAR lupe .Nieładnie nam kłamią .Pzdr. http://www.bundeswehr.de/resource/resource/MzEzNTM4MmUzMzMyMmUzMTM1MzMyZTM2MzEzMDMwMzAzMDMwMzAzMDY5Njg2Yzc5NzY3Njc2NzQyMDIwMjAyMDIw/image_large.jpg
 • @dron67 11:22:14
  Pozdrawiam. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/s720x720/12347746_1121672577867691_7867650182639360875_n.jpg?oh=5eb547e045e6b1abaedac68626f86bb2&oe=56D5C9EF
 • @trojanka 10:36:09
  Lokomotywy może też potanieją.. ;)
  Ludzie nie mają za co jedzenia kupić..
 • @trojanka 10:31:31
  Dlatego lewackie media przykrywają wczorajsze wybory we Francji zasłoną milczenia. Zdaje się, że po okresie radosnego hasania różnej maści socjalistów, nadejdą dla nich gorsze czasy.
 • @zygmuntbialas
  Polecam.Pzdr.http://www.nowastrategia.org.pl/powstanie-chinska-baza-marynarki-wojennej-w-afryce/
 • @wercia 13:35:07
  Bo wszystko przykrywają, Polak ma być ciemny żeby nie próbował odzyskać wolności!!Trzeba go trzymać w niewiedzy,prać mu mózg jedynie słuszna linią i programować go na określone cele.. dać mu najnowszego smartfona, pornosy, piwo i grilla, zagonić do roboty za 1600 miesięcznie, wtedy będzie musiał dorabiać, bo to na czynsz wystarczy.Tym sposobem będzie tak zarąbany , że po przyjściu do domu sił mu tylko starczy żeby walnąć piwko, pograć na smartfonie, w niedzielę zrobi grilla ze szwagrem, po cichu obejrzą " śmieszny" film.
  I tak będzie wyglądało życie obywatela Piszczyka.....w wolne i niezależnej..
 • @dron67 12:38:29
  A co Jaceniuka ludzie obchodzą...NIC!!Tak samo Poroszenko, Aksenowa, Turczynowa, Kołomojskiego, Tymposzenko.
  Ludzie są dla nich śmieciami!!Oni przecież są nadludźmi, są we własnym mniemaniu lepsi.
  A że ludzie są głodni, zimno w domu, nie mają na coraz to wyższe rachunki...no i co z tego.....
 • Syria została zaatakowana przez siły koalicji USA!!Bazę wojska syryjskiego ostrzelano zabijają żołnierzy syryjskich.
  Jest wielu rannych.

  W związku z tym dzisiaj MSZ Syrii złożył w Radzie Bezpieczeństwa ONZ notę protestacyjną.

  http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/orign_wm/public/sb_oon.jpg?itok=H1xe1lTm

  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Frusvesna.su%2Fnews%2F1449480545&post=253433875_2873
 • Wice premier Turcji zalecił oszacowanie ewentualnych strat , związanych z sankcjami Rosji, po napaści w Syrii na rosyjski SU24
  i zamordowanie pilota śp.Olega Pieszkowa.
  Wypadła strata tureckiej gospodarki, jeśli sankcje będą nadal trwały, na 9 mld$.
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fru.faktxeber.com%2FNews_h440125.html&post=203824410_414

  http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/orign_wm/public/dyavol_erdogan.jpg
 • @trojanka 08:51:24
  "Zachodnia koalicja z USA na czele "przez pomyłkę" zbombardowała skład amunicji armii syryjskiej zabijając 4 żołnierzy armii Syrii". -

  --- Ogromna jest hipokryzja rządu USA i ogólnie Zachodu.
  I nie ma już właściwie tzw. opinii publicznej, która potrafiłaby i chciała zrozumieć wydarzenia i zastopować antyludzkość systemu.
 • @trojanka 08:52:59
  "Joe Biden gauleiter Ukrainy, przybył do Kjiowa i zapewnił W. Kliczko, że sankcje przeciwko Rosji będą utrzymane". -

  --- A Kliczko oczywiście się cieszy...
 • @trojanka 09:01:59
  "Jeszcze raz bojcy batalionu "Ajdar" pobili ludzi w barze w Kałanczakie. Kolejny przypadek. 4 mieszkańców w szpitalu". -

  --- Przejrzę wieczorem filmy, zapewne zamieszczę, bo następna notka powinna być o Ukrainie.
 • @interesariusz z PL 09:42:37
  "... jeszcze nie tak dawno Bundeswera nie miała prawa prowadzenia działań za granicą". -

  --- Też się zastanawiam, skąd teraz te "przywileje".
 • @trojanka 14:38:32
  100.000 terrorystów ISIS jest w Europie! „To globalna inwazja, policja i armia ma nakaz nie interweniować”
  https://kefir2010.files.wordpress.com/2 ... .jpg?w=562
  Zapraszam do obejrzenia mocnego filmu o islamie. Film wyjaśnia m.in. kwestię, dlaczego policja i prokuratura są tak bierne wobec tej inwazji. Przestępstw i zbrodni dokonywanych przez islamistów nie nagłaśnia się. Policja i prokuratura tuszuje to, wypuszcza ich wolno, bo taki dostały nakaz od rządów.

  Ta islamska armia inwazyjna jest pod dalece idącą ochroną prawną i każdą inną. Ktoś w sekrecie tę inwazję zaplanował i teraz rządy robią wszystko, by ona się udała. Islamiści mają zapewnione wszystko – transport, smartfony z GPSem, żywność, mieszkania, pieniądze.

  Jak głoszą tureckie media („Today’s Zaman„, „Bogun„), Turcja współpracuje z państwem islamskim. Przez granicę przewożone są materiały wybuchowe i broń dla islamistów. Gazeta twierdzi również, że około 100.000 terrorystów z państwa islamskiego jest już w Europie. Przedostali się oni na nasz kontynent jako tak zwani uchodźcy.

  „W styczniu wyciekły uwierzytelnione oficjalne dokumenty armii tureckiej, które pokazują, że agenci służby wywiadowczej Turcji (MIT) zostali przyłapani w Adana przez oficerów wojska na przewożeniu rakiet, moździerzy i amunicji przeciwlotniczej dla terrorystów al-Kaidy w Syrii”.

  „Turcja odegrała kluczową rolę w utrzymaniu życiodajnych źródeł finansowania ekspansji ISIS ze sprzedaży ropy na czarnym rynku. Wysoko postawione źródła polityczne i wywiadowcze w Turcji i Iraku potwierdzają, że władze tureckie aktywnie współdziałają przy sprzedaży ropy przez ISIS. Latem ubiegłego roku polityk opozycji oszacował, że wartość sprzedaży terrorystycznej ropy w Turcji sięgnęła 800 milionów dolarów”.

  Dziennikarze z tej gazety zostali skazani na wyrok śmierci. Zajął się nimi nie sąd cywilny, ale wojskowy.

  „ISLAM (mocny film). Obejrzyj go, to zrozumiesz dlaczego politycy, policja, itp, nie reagują na przemoc muzułmanów w stosunku do ludzi, do których przybywają. Ta Pani mówi o USA (również mówiłem, że USA przeżywa dokładnie to samo, co Europa. I Rosja i Chiny również. To „globalny ruch” cywilizacyjny) ale każdy może odnieść do siebie, czyli My, do Europy.”

  Co powinniśmy wiedzieć o islamie?
  https://youtu.be/vlCAp6GuHnE
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/12/06/100-000-terrorystow-isis-jest-w-europie-to-globalna-inwazja-policja-i-armia-ma-nakaz-nie-interweniowac/

  ==mongolstwo ksiezycowe od zawsze chce gojow/magogow zrownac z trawa, ksztaltuja się 2 fronty jeden chiny rosja islam drugi stany turcja nato, zacznie się od napaści turcji na grecje==

  Przerażające opinie ekspertów! „Państwo Islamskie przygotowuje zamach na Europę z wykorzystaniem broni masowego rażenia”
  Przerażający raport Parlamentu Europejskiego opisują brytyjskie media. Jak donosi Daily Mail eksperci PE uważają, że „Państwo Islamskie przygotowuje zamach na Europę z wykorzystaniem broni masowego rażenia”. Substancje, które mają posłużyć do produkcji bomby, mogą być już na terenie UE.
  Władze krajów Wspólnoty powinny rozważyć poinformowanie opinii publicznych o możliwym ataku bronią chemiczną, biologiczną, czy atomową
  — czytamy w raporcie Parlamentu Europejskiego. Dokument powstał po zamachach w Paryżu.
  Nomi Bar-Yaacow z departamentu bezpieczeństwa narodowego jednego z najbardziej znanych światowych think tanków - Chatham House – uważa, że zagrożenie, że ISIS użyje niekonwencjonalnej broni w Europie, staje się coraz bardziej realne. Wolfgang Rudischhauser z Centrum Zapobiegania Rozprzestrzeniania Broni Masowego Rażenia przy NATO również widzi takie zagrożenie.
  Terroryści z ISIS wiedzą już, jak wykorzystać zakazane materiały do produkcji bomb
  — ostrzega. Okazuje się, że wielu ekspertów, w tym fizycy i chemicy zdecydowało się na współpracę z terrorystami.
  Twórcy raportu radzą władzom krajów Wspólnoty, by tajne służby dokładnie śledziły radykałów religijnych, którzy pracują w kluczowych, dla bezpieczeństwa sektorach - wodociągach, elektrowniach, transporcie itp.
  Jak wskazuje raport zdobycie materiałów radioaktywnych, chemicznych, czy biologicznych nie stanowić będzie bowiem problemu. Interpol odnotowuje rocznie 150 przypadków nielegalnego handlu materiałami promieniotwórczymi. Część z tych niebezpiecznych substancji mogła też, jak piszą twórcy raportu, znaleźć się już na terenie Unii Europejskiej.
  Raport opisuje portal Dziennik.pl

  http://wpolityce.pl/polityka/274232-przerazajace-opinie-ekspertow-panstwo-islamskie-przygotowuje-zamach-na-europe-z-wykorzystaniem-broni-masowego-razenia

  Napięcie rośnie, jak u Hitchcock'a ...
  To wszystko zmierza tylko w jednym kierunku, niestety.. !
 • @dron67 14:45:52
  Zadyma faktycznie może się od Grecji zacząć...
 • @zygmuntbialas 14:45:42
  To jest chore!
  Wyprowadzanie wojsk w tej sytuacji to jest samobójstwo!!
  To jest zaplanowane i realizowane punkt po punkcie...
 • @trojanka 14:27:45
  ==Syria została zaatakowana przez siły koalicji USA!!Bazę wojska syryjskiego ostrzelano zabijają żołnierzy syryjskich.==

  Juz się nawet nie krygują..
 • Russel Bentley ps.Teksas: Bandycie z ISIS, ktorzy uciekli z Syrii, są przyjęci na Ukrainie.
  Wiemy o 2 batalionach sformowanych z nich na stronie wojska ukraińskiego
  W Syrii jest bardzo poważna sytuacja,w pełnym wymiarze zaczyna się III Wojna Światowa.
  Turcy zaatakowali Rosję chowając się za plecami NATO, wszystkim sterują rzeźnik USA.
  To nie jest wojna między Rosjanami a Ukraińcami, to jest wojna człowieczeństwa z faszyzmem.
  Ostrzały Donbasu są bezustannie , wczoraj zabili mojego kolegę.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdRKApKMTnA
 • @dron67 14:50:37
  http://wgrajo.pl/img/2gkg.gif
 • taaa....
  http://cs627225.vk.me/v627225546/23ded/HTnVjLxRSIY.jpg
 • @trojanka 15:14:05
  dług...
  http://cs627920.vk.me/v627920730/24971/YhbnIJwFxW4.jpg
 • @Repsol 12:04:18
  podaję link do strony na której można na bieżąco obserwować
  ruch satelitów w kosmosie :

  http://www.n2yo.com/satellite/?s=25544

  i jeszcze życzenia od kosmonautów z kosmosu z okazji przypadającego dzisiaj 195 jubileuszu Wojennej Akademii Rakietowej wojsk specjalnego przeznaczenia:

  https://www.youtube.com/watch?v=IHW6fliWYgo

  Z okazji święta życzę wszystkim rosyjskim żołnierzom tego korpusu pomyślności , przy świadomości, iż w dużej mierze od Was zależy nas los na ziemi. Dedykuję Wam piosenkę :

  https://www.youtube.com/watch?v=884pXjJ0m3g
 • @dron67 14:55:59
  abo to....
  http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201512/1449429863_by_inamorata90_inner.gif
 • niestety....
  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201512/1449357362_k9v18c_600.jpg
 • Kijów sonda uliczna "czy Ukraina jest gotowa do III majdanu?"
  Odpowiedzi:
  Tak,w pełni gotowa -mówi prawnik, mam informację od Ukraińców że ludzie gotowi iść na Kijów, zawiedli się na władzy, brak reform, złodziejstwo,wzrost cen, korupcja władzy
  - starsza pani: nie nie jest gotowa,chcę spokoju,
  władza dobra bo prąd jest, sklepy pełne towarów,
  -korupcja, Jaceniuk jest miliarderem,
  - gotowa,moja emerytura w porównaniu z 2008 rokiem zmalała 4 razy / w dolarach/
  -tak, gotowa, nie mamy z czego żyć, zniweczyliśmy poprzedni Majdan ale winni są ludzie, bo wybierają tych samych.
  Jak można uwierzyć takiemu Jaceniukowi który stał się miliarderem, a ludzie 10 razy biedniejsi. Myślą tylko o swoich kieszeniach, a nie żeby ludzie pracę mieli, zarabiali sobie na życie i podatki płacili żeby w kraju było lepiej.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KLEwNiDGsOw
 • @detektywmjarzynski 15:17:16
  Dzięki ,wzajemnie przesyłam link do monitorowania radioaktywności też na żywo .Pzdr. :http://radioactiveathome.org/map/
 • Lotnictwo na duże obiekty
  Amerykańskie siły powietrzne są skuteczniejsze w atakach na większe obiekty: miasta, osiedla...
  Ich satelity nie widza takich małych punktów ..
 • @Zorion 16:02:39
  Przed chwilą:
  RMFFM- piloci ćwiczą uderzenia bronia atomową..!
 • Zaraz po "pomyłce" lotnictwa koalicji po wodzą USA, która zbombardowała bazę wojsk syryjskich, zabijając żołnierzy syryjskich
  syryjskie wojsko zaatakował ISIS.
  Zaraz po pierwszym ataku, na bazę natarły oddziały ISIS i zaczęły atak.
  Ataku dokonały 4 samoloty brytyjsko francuskie, wystrzeliwując 24 pociski w stronę obozu wojsk syryjskich.
  Źródło Life news podaje że była to starannie zaplanowana akcja ataku na rządowe wojska Syrii.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gqZIwUDHHsU

  http://politikus.ru/uploads/posts/2015-12/1449499061_f7f0a35f95730a0c42a3d79652c8d420__660x.png


  http://politikus.ru/events/64926-daish-brosilsya-v-nastuplenie-posle-oshibochnyh-udarov-koalicii-po-sa.html

  =====================================
  czyli pojechali do Syrii rozwalić kraj, wybić ludzi, i kraść ropę syryjską wspólnie z ISIS!!!
 • @trojanka 09:09:29
  ==Smiertelna bakteria podobna do E coli, wywołująca ciężkie zatrucia i zapalenie płuc, znaleziona w Danii u chorego.
  Posiada zmutowany gen całkowicie odporny na antybiotyki.==

  Na szczęście takie bakterie błyskawicznie morduje woda utleniona..!
  Polecam zakupić póki jeszcze można:
  http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-30-2-detail
  I wit.C:
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiwidvohMrJAhWjjXIKHQYXAFEQFgg-MAU&url=http%3A%2F%2Ftechlandlab.pl%2Fsklep%2Faskorbinian-sodu-e301%2F&usg=AFQjCNFAdopH2jH-vFcwN9qC4iwtPcBgRg&sig2=yhMv0T5vi1X2OoA36mOr9w&bvm=bv.108538919,d.bGQ

  ==Moja matka miała sklep ze zdrową żywnością i zapytałem ją, co mogłoby pomóc w usunięciu metali ciężkich z organizmu. Zasugerowała mi pracę dra Kurta W. Donsbacha zatytułowaną Nadtlenek Wodoru, która opisuje, jak pozbyć się ołowiu i arsenu przy pomocy nadtlenku wodoru. (...)

  Kupiłem tę książkę i zalecany w niej 35-procentowy nadtlenek wodoru¹ i udałem się z nimi do Jima. Na początku wypił tylko kilka kropel rozpuszczonych w szklance wody. Zrobiło mu się niedobrze i zaczął wymiotować, ale następnego dnia poczuł się lepiej i ponownie je wypił. Z każdym dniem czuł się coraz lepiej pijąc kilka kropel nadtlenku wodoru rozpuszczonego w wodzie.
  W roku 1995 przeprowadziłem z nim wywiad, który nagrałem na taśmie. Oto opis pewnych zmian, jakich doznał po rozpoczęciu przyjmowania nadtlenku:
  „Po jednej lub dwóch dawkach pozbyłem się halucynacji majaczących w tle w postaci niebieskiego, niebiesko-purpurowego, niebieskiego światła. Po pierwszym razie poczułem się bardzo źle... do tego stopnia, iż myślałem, że chyba umrę. Czułem bardzo, bardzo duże nudności, dezorientację etc. Mój mocz był dosłownie ciemno, ciemno, ciemno, ciemno, ciemno, ciemno brązowy, wręcz czerwonawy. Bardziej niż czerwony... nie czułem się dobrze. Nadal widziałem ten kolor, ale kiedy zacząłem brać nadtlenek wodoru, wszystko ustało. Po około jego trzech dawkach przestałem widzieć ten kolor i słyszeć dźwiękowe halucynacje".
  Po kilku tygodniach przyjmowania nadtlenku czuł się na tyle dobrze, że postanowił poddać się kolejnemu badaniu. Tym razem lekarz powiedział: „Wszystko z panem w porządku. Nie ma ołowiu ani arsenu. Stabilny poziom. Wszystko w normie".
  W wywiadzie Jim powiedział, że po dwóch tygodniach brania nadtlenku wodoru poziom metali ciężkich w jego krwi zmalał z podwójnej śmiertelnej dawki do „bardzo, bardzo niskiego poziomu".
  Jednak coś trzymało go przy życiu przez te 18 miesięcy. To Coś zmniejszyło ilość metali ciężkich z poczwórnej do podwójnej śmiertelnej dawki. Co to było? Nie wiedziałem tego. Jim także. Nikt nie wiedział. To było zagadkowe. To było szokujące, gdyż coś (prawdopodobnie ołów i arsen) omal go nie zabiło. Stawał się coraz bardziej chory, aż nagle z nie wyjaśnionych przyczyn zaczął zdrowieć.==

  http://porady.uzdrawianie.org/wp-content/uploads/2015/07/Niezwyk%C5%82e-w%C5%82asno%C5%9Bci-ORMUS%C3%93W.rtf

  Polecam tę książkę, rosyjski prof. dr n. med I. Nieumywakin.:

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjqi9WPhsrJAhULkSwKHa47BmsQFggeMAA&url=http%3A%2F%2Fechomatkibozejniepokalaniepoczetej.com%2Fembnp%2Fpages%2Fpliki%2F2014%2Fwoda_utleniona_wg_nieumywakina.pdf&usg=AFQjCNEN1K3hK1CJqQPAo2Y6rLDmirDzhw&sig2=n5L8DDkUKWmyO7z_H2TfvA
 • Krym już dziękuje za prąd z Ukrainy!!powiedział szef Republiki S.Aksenow.
  Nie chcemy prądu z Ukrainy.Ukraina zablokowała nam dostawy materiałów budowlanych - pół roku temu
  -artykułów spożywczych 3 miesiące temu
  -wodę odcięli na samym początku
  Energia elektryczna była ta ostatnią nitką , która łączyła nas z Ukrainą.
  Przecięliśmy ja i nie mamy zamiaru wracać do jakichkolwiek relacji - powiedział Aksenow.
  Sami krymczanie o to proszą - mówi szef R.Krymskiej.
  Zaczynamy rozwijać również własną energetykę, w planach budowa elektr. atomowej w Symferopolu.
  http://img.c-inform.info/cache/8/1/photo_2015-12-02_20-24-48.jpg/w590.jpg
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fwww.c-inform.info%2Fnews%2Fid%2F32736&post=136603102_14913
 • @Zorion 16:24:00
  Jest dynamicznie... !
  To idzie w złym dla ludzkości kierunku.......
  Będzie atak w kilku miejscach na raz! ;( :(
 • Bajdenera przyjdzie porządek zaprowadzi!!!!
  http://cs629104.vk.me/v629104337/27442/o4jfA3ahCXY.jpg
 • @dron67 16:06:27
  Zaczyna się taniec obłąkańca, Tylko Rosja może odrąbać mu łeb. Najlepiej tam na pustyni a truchło spalić w ropie. Świat potrzebuje żyć a nie użerać sie z psychopatycznym mordercą przez wieki.
 • Za ostatni tydzień wojska ukraińskie 100 razy ostrzelały terytorium DNR.na teryrtorium DNR spadło 270 min
  kaliber 120mm,82mm.
  Wszystko zostało zgłoszone i udokumentowane misji OBWE.


  http://cs627430.vk.me/v627430450/25bf5/F0tv3nEb7XI.jpg
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Fdan-news.info%2Fdefence%2Fboeviki-kieva-za-nedelyu-bolee-100-raz-obstrelyali-territoriyu-dnr.html&post=206197023_139076
 • @dron67 16:20:24
  Dzięki:))))
 • Siły Powietrzne RF znowu zabiły niczemu niewinne pieniądze Erdogana.....
  https://www.youtube.com/watch?v=yntc2HbqDck&feature=player_embedded
 • Prawy Sektor faktycznie rządząca partia na Ukrainie, zabronił uruchomieniu dostaw energii na Krym.
  Najbardziej martwi się miliarder Firtasz, którego fabryka "Tytan" na Krymie stoi,i dulary nie lecą do silosu z dolarami.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I-zFEEU-sE4
 • @trojanka 16:37:40
  Nadtlenek wodoru WSZYSTKIE szczepionkowe choróbska morduje do 72 godzin.. Nawet AIDS!
  Mam swoje doświadczenia z tą substancją.. ;)
  Dr Ivan- przesympatyczny dobry człowiek:

  NIEUMYWAKIN JAK NIE CHOROWAĆ NA GRYPĘ
  https://youtu.be/bSWLp2yE2bI

  prof Nieumywakin POKRZYWA
  https://youtu.be/uei03yJgEnI
  Z doc. Zakurdajewem są trochę jak Flip i Flap.. ;)

  Profesor Nieumywakin ILE POTRZEBUJEMY SOLI
  https://youtu.be/YzNvBq8ndx0

  Prof Nieumywakin Bioenergetyczna natura człowieka
  https://youtu.be/EcnYdgH_t2c
  AIDS nie istnieje.. :)

  Tu Świetny link- polecam:
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiRnon4kMrJAhXKpnIKHUusDjAQFggeMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.igya.pl%2Fsrodki-lecznicze%2Fsuplementacja%2F420-domowe-zastosowania-wody-utlenionej&usg=AFQjCNF3set_21E8NX99F3TJMTmno6s0fA&sig2=YK926Tk5j3g4CnGUw3CfxA&bvm=bv.108538919,d.bGQ
 • @dron67 17:08:08
  ==Terapia tlenem
  Kiedy mruczymy, wymiana gazu pomiędzy nosem i zatokami wynosi około 98%. Podczas normalnego oddechu wymiana gazowa wynosi około 4%. Zatoki są głównym producentem tlenku azotu, który pomaga rozszerzyć naczynia włoskowate i zwiększa przepływ krwi. Kiedy poziom tlenku azotu był mierzony podczas mruczenia stwierdzono, że jest go 15 razy więcej niż przy normalnym oddychaniu.==

  Pomruczeć też można... ;)
 • @dron67 17:16:17
  ooooo!!!!ciekawe,kiedyś ćwiczyłam oddychanie przeponą idąc po ulicy, ludzie uciekali!!
  ale warto spróbować pomruczeć :))))
  https://www.youtube.com/watch?v=nPMi136tURg&feature=player_embedded
 • @dron67 17:08:08
  a nalewka tybetańska????jak sądzisz?
 • @trojanka 17:25:23
  20 lat wstecz zrobiłem sobie taką..
  Dzięki za przypomnienie.. ;)

  Ta też jest dobra na pasożyty:
  ==Mikstura na pasożyty - przepis :
  10 główek czosnku
  sok z kiszonych ogórków (można zastąpić gotowcem z kiszonej kapusty! - klik!)
  Główki czosnku trzeba obrać i zmiażdżyć albo pokroić. Wrzucamy je do słoika i zalewamy sokiem z kiszonych ogórków (tyle, aby to po prostu przykryć). Stawiamy w ciemnym miejscu na dziesięć dni.
  Ja wykorzystałam do tego celu taki kamionkowy garnek do kiszenia kapusty i byłam zadowolona. Trzeba tylko pilnować, żeby nie sfermentowało.

  Po dziesięciu dniach można zacząć to paskudztwo pić. 10 mililitrów przed snem. Warto też zjeść kawałek czosnku z tej mikstury. Pije się podobno przez miesiąc, maksymalnie dwa razy w roku. Ja dałam radę 10 dni. Smak naprawdę...specyficzny. Dzieciom ponoć lepiej dawać tylko 5 ml.

  Bardzo ważne! Podczas takiej kuracji nie jemy słodkiego i tłustego (nie karmimy robali). Wskazane są pokarmy o odczynie zasadowym, czyli kasza jaglana i różne kwaśne rzeczy, np. sok z cytryny, kiszona kapusta, kiszone ogórki, sok z kiszenia.==
  Reszta w linku:
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjf8MTLlcrJAhVI1SwKHdhbDGcQFggeMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.aniamaluje.com%2F2013%2F09%2Fodrobacz-sie-czowieku-przepis-ma.html&usg=AFQjCNHwxsK9hnheLYE0qygk_3BDdnQSEw&sig2=d2Y0VEoUWd_o4dddEXokLQ
 • @dron67 17:30:16
  ==Sztab generalny wojsk Rosyjskich w trybie alarmowym zarządził wyjście flotylli kaspijskiej w morze co może sugerować atak rakietami KalibrNK. Powinno trochę uspokoić tureckie zakute łby.==

  Ciekawe...
 • Dobrynia juz w rekach Francuzów w ambasadzie w Moskwie, jedzie do Paryża,szkoda!!!!
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nX0pkLCUTNQ
 • @trojanka 17:45:11
  Dobrynia ,
  http://cs7065.vk.me/c540107/v540107822/1d3d4/F-E8jtXWVu0.jpg
 • Szare Wilki, obecnie na Ukrainie, brali udział w zestrzeleniu rosyjskiego SU24 w zamachu na Jana Pawła II ,w zamachu na Olofa
  Palme.W Chinach na dworcu 33 osoby zostały zarąbane, w Banghoku..Delektują się Mein Kampf Hitlera..
  Zabójstwa porwania,akty terrorystyczne, to specjalność tureckiej organizacji.Ulubieńcy i Erdogana.Program Gladio.
  Są w RFN, tam wszędzie gdzie jest dużo Turków.
  https://www.youtube.com/watch?v=e2YcU_cyINE&feature=player_embedded
 • @detektywmjarzynski 15:17:16
  Tylko cywilnych i naukowych Po tym śladu nie ma .Pozdrawiam. http://www.space.com/22572-giant-rocket-launches-secret-spy-satellite.html
 • Łooł...to musi być miłość.....
  http://cs625220.vk.me/v625220674/53d0e/lSjea15JFaA.jpg
 • @trojanka 19:42:04
  Polecam , wersja z napisami . https://www.youtube.com/watch?v=u8nfdnO9YBk
 • @trojanka 19:42:04
  Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=ExxOFulZ0YE
 • @Repsol 12:04:18
  Witam Cię!

  "Po co niemieckie Tornada mają przeprowadzać akcje zwiadowcze ,przecież tam wszystko widzą satelity SAR lupe .Nieładnie nam kłamią". -

  --- No cóż. Kłamią w sprawach oczywistych dla nas, to i kłamią tam, gdzie bez wiedzy specjalistycznej ani rusz.

  Pozdrawiam.
 • @dron67 12:38:29
  "Lokomotywy może też potanieją". -

  --- Nie sądzę. Nie ma zapewne na Ukrainie takiego towaru jak (nowe) lokomotywy.
 • @dron67 14:45:52
  1. "100.000 terrorystów ISIS jest w Europie".
  2. "To wszystko zmierza tylko w jednym kierunku, niestety..!" -

  --- Ad1. Te ilości są wybitnie przesadzone.
  Ad2. Niestety, tak.
 • @dron67 14:50:37
  "To jest zaplanowane i realizowane punkt po punkcie...". -

  --- Na to niestety wygląda.
 • @zygmuntbialas 23:40:48
  Nie chcę sie zakładać, ale przy braku torów kupią szybkie pociągi
  pie*dolino ;)
  Daje im czas do wiosny..
 • @trojanka 14:55:34
  "Russel Bentley ps.Teksas: Bandycie z ISIS, ktorzy uciekli z Syrii, są przyjęci na Ukrainie", link:

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdRKApKMTnA

  --- Film będzie oczywiście uważnie obejrzany. Zapewne zamieszczony zostanie w notce, więc będzie 2-krotnie obejrzany :)))
 • @trojanka 16:10:06
  Wojska państw zachodnich "pojechali do Syrii rozwalić kraj, wybić ludzi, i kraść ropę syryjską wspólnie z ISIS!!!" -

  --- Nie inaczej.
 • @trojanka 16:20:48
  "Krym już dziękuje za prąd z Ukrainy!!powiedział szef Republiki S.Aksenow" -

  --- I tak rozpoczyna się następny etap w życiu Krymu.
  Na Ukrainie też! Ludzi szkoda. Wierchuszka kiedyś wyemigruje, ale ludzie w większości zostaną.
 • @trojanka 19:42:04
  "Łooł...to musi być miłość.....". -

  --- To może za konieczność pozowania do takich zdjęć mają horrendalne wynagrodzenia...
 • @trojanka 21:52:49
  "taaa....tęczowe chłopaki?????" -

  --- Moja uwaga: jak wyżej.
 • @dron67 23:48:05
  Ukraińcy - "przy braku torów kupią szybkie pociągi pie*dolino ;)". -

  --- Nie pamiętam szczegółów, ale - zdaje się - ukraińska kolej zdążyła już zbankrutować rok temu. To oczywiście nie stoi na przeszkodzie w zakupie 'szybkich pociągów pie*dolino' :)))
 • @zygmuntbialas 00:21:53
  http://remembers.tv/donbass-debalzewo/
 • @zygmuntbialas 00:25:05
  http://vineyardsaker.de/uncategorized/dreimal-zum-schauen/

  --- tu: 3 filmy - wideo.
 • @dron67 14:48:44
  "Zadyma faktycznie może się od Grecji zacząć...". -

  --- Ona już się zaczęła: w Syrii i na Ukrainie.
  + zestrzelone /spadające samoloty.
  No i numer z uchodźcami /imigrantami wyszedł nadspodziewanie dobrze.

  (Przeglądam wpisy pod kątem wykorzystania w jutrzejszej notce, stąd ten - nie po kolei - wpis).
  :)))
 • @dron67 14:55:59
  Teraz zauważyłem napisy: pies Tuska, Wyborcza, kot Kaczyńskiego. -

  --- Pouczające widowisko. Zauważam też: kot w końcu ucieka...
 • @zygmuntbialas 00:59:36
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/12/08/schwere-gefechte-lage-in-der-ost-ukraine-geraet-ausser-kontrolle/
 • Mińsk?Jaki Mińsk?mówią mieszkańcy Doniecka, zanim się w Mińsku dogadają, nas już nie będzie!!
  Wojskowe Siły Ukrainy, nie wycofały ciężkiej broni z linii rozgraniczenia,tylko wkopali ją w ziemię .
  Każdego dnia ostrzeliwują nas,W Doniecku i okręgu, w Ługańsku i okręgu ługańskim.
  Prawy Sektor pijany rozgrabia i kradnie wszystko.A w ogrodzie zakłada miny.
  Przy czym nie strzelają po pozycjach Powstańców, tylko po domach mieszkalnych, i to z użyciem ciężkiej broni.
  Mieszkańcy każdego dnia żyją na pograniczy życia i śmierci.

  "Nigdy już nigdy nie będziemy razem z Ukrainą. Ukraińscy żołnierze niszczą nasze domy i strzelają w plecy zwykłych ludzi. Ukraińscy żołnierze - nie ludzie, to sataniści. Oni prą na Rosję, ale to Rosja pomaga nam, wszystko nam dają.
  Kiedy mówią, milicja strzela do siebie! Jak oni sobie to wyobrażają że ??? Strzelają sami do swoich domów. Sami niszczą swoje domy? I jak wiele osób zginęło! To strzela WSU, oni nigdy nie wycofali swojego uzbrojenia, pochowano je w ziemi w pobliżu linii demarkacyjnej i czekają na moment, aby rozpocząć ofensywę "-mówi oburzony mieszkaniec wsi."
  Mówi mieszkanka "Był ranny żołnierz ukraiński, opołczeńcy zawieźli go do szpitala. Leży w tym szpitalu i pyta "mogę do Matki zadzwonić?
  możesz -odpowiadają w szpitalu.
  A on dzwoni i mówi, mamo ze mną w porządku, żeby jeszcze tylko dało się jakoś, stąd lodówkę do was przewieźć
  Jak mówi jeden z mieszkańców przysiółka Oktrajbskij, ukraińcy przeprowadzają otwarte ludobójstwo,niszczą i specjalnie wybijają ludzi w Donbasie, żeby nie było narodzin nowego pokolenia.
  Wszędzie zabici,tysiące ludzi, ręce oderwane , nogi oderwane!!
  Mówią, normalni ludzie rozmawiają ze sobą, uzgadniają coś i tyle.

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f8_DXM65NYQ
 • Putin: Rosja będzie największym producentem żywności na świecie
  Rosja może stać sie największym na świecie dostawcą zdrowej, ekologicznej, nie modyfikowanej genetycznie żywności. Taką nadzieję wyraził Władimir Putin, dodał także, że kraj będzie całkowicie niezależny jeżeli chodzi o żywność do 2020 roku.
  Nie tylko jesteśmy w stanie wyżywić siebie ale też i innych, biorąc pod uwagę areał ziemi i zasoby wody. Rosja może stać się największym eksporterem zdrowej, ekologicznej żywności wysokiej jakości, której zachodni producenci od dawna już nie wytwarzają. Popyt na takie towary cały czas wzrasta – powiedział rosyjski prezydent. Dodał, że w Rosja jest w stanie zaspokoić rynek wewnętrzny do 2020 roku.

  Wcześniej we wrześniu Kreml zakazał produkcji żywności GMO w Rosji.

  RiaNovosti/KRESY.PL

  Narodowiec „masakruje” prof. Zolla
  "Panie profesorze, czy chciałby Pan żyć w kraju, który nie jest w Unii Europejskiej, w którym nie ma Trybunału Konstytucyjnego i jest powszechny dostęp do broni?" – zapytał przedstawiciel Ruchu Narodowego w programie "Młodzież Kontra".

  Odpowiedź prof. Andrzeja Zolla i riposta narodowca szybko podbiły Internet:
  https://youtu.be/RZ8nS0fijK8
  ====

  Czyli demokracja w Szwajcarii jest zagrożona.. ;)
 • @trojanka 08:43:50
  Witam Panią!

  Mało się dzisiaj odezwę.
  Jutrzejsza notka będzie o aktualnej sytuacji na linii Ukraina - Donbas. Przetłumaczyłem tekst z DWN, ale wydaje mi się on zbyt proukraiński. Dołączę krótki komentarz oraz Pani wpisy. Nie wszystkie jeszcze przejrzałem, ale są wynotowane przeze mnie, więc chyba wieczorem (późnym) szybko się rozejrzę i pozbieram.

  Miłego dnia życzę!
 • Turcja wyłączyła rosyjski system S-400?
  Jak podały tureckie media za dowództwem sił zbrojnych w Ankarze, wysłany kilka dni temu nad granicę z Syrią, turecki system walki elektronicznej Koral zneutralizował rosyjski system przeciwlotniczy S-400. Rosjanie wysłali swój system do bazy lotniczej "Hmeimim" w pobliżu Latakii po tym jak Turcy zestrzelili rosyjski bombowiec taktyczny Su-24. W odpowiedzi Turcy wysłali swój system WE Koral.

  Dziś 1 grudnia, udało się Turkom zneutralizować działanie systemu S-400 za pomocą systemu Koral. Istota jego działania polega na oślepianiu radarów przeciwnika przez emitowanie silnych zakłóceń w przedziale częstotliwości używanym przez niego. Koral potrafi nawet więcej - może stwarzać cele pozorne w systemach wykrywania i naprowadzania przeciwnika. Tak więc rosyjscy przeciwlotnicy stali się nie tylko ślepi i głusi ale także "głupi". Specyfikacja zakresów radiowych mówi, że turecki system jest skuteczny zarówno przeciwko radarom stosowanym w powietrzu, jak i na lądzie i morzu. Najbliższym rosyjskim odpowiednikiem systemu Koral jest system Krasucha, również obecny w Syrii. Jednak w przeciwieństwie do systemu tureckiego, system Krasucha został stworzony dawno temu i jest wątpliwe czy może przeciwstawić się nowoczesnym systemom NATO. System Koral składa się z dwóch elementów rozmieszczonych na oddzielnych pojazdach, jeden (Koral ED) wykrywa emisje przeciwnika i lokalizuje jej źródło, drugi emituje zakłócenia (Koral ET). Obydwa mogą być rozstawione w odległości do 500 m od siebie i połączone za pomocą kabla światłowodowego. Efektywny zasięg Korala to 100-150 km, tak więc pokrywa z naddatkiem strefę rosyjskiej bazy lotniczej "Hmeimim" w Syrii.
  http://przegladmilitarny.blogspot.de/2015/12/turcja-wyaczya-rosyjski-system-s-400.html
 • @Zorion 16:02:39
  tak, jak Hiroszima, Nagasaki, Drezno, Belgrad itd
 • @Roman Klimczyk 10:32:52
  nie byłbym tego taki pewny, istnieje coś takiego jak elektroniczny kamuflaż , jak Turcy spróbują zaatakować Rosjan dowiedzą się co zakłócili.
 • @fretka 11:28:27
  Informacja bardzo istotna, czy Turcja może wyłączyć systemy..
  Ktoś ma wiedzę istotna w tym temacie?
  JAk widać są zasadnicze różnice...
 • @fretka 11:53:55
  Przecież razem z S400 ,dostarczono to : http://www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/zakonczono-dostawy-kompleksow-1rl257-krasucha-4/ Teraz w zasięgu tych urządzeń nic bez zgody Asada latać nie morze .Pozdrawiam.
 • @Repsol 12:25:41
  Rosyjski okręt podwodny klasy Kilo uzbrojony w rakiety Kalibr jest już w pobliżu Syrii.

  Ci co twierdzili ,że zagrożony jest krążownik Moskwa z powodu dwóch łajb kebabów - mogą spać spokojnie.

  Sub waży 4000 ton , osiąga prędkość podwodnych ( 37kmp 20 węzłów / h) i może zanurzać się na głębokość 300 metrów. Ma 52 -osobową załogę i może spędzić 45 dni na morzu . NATO nazywa ten typ łodzi podwodnej "czarną dziurą " ,przeszedł bez zauważenia cieśniny zapewne z 2 -gim takim samym.
 • @fretka 11:53:55
  W 6-tej sekundzie widoczny na lotnisku w Syrii .Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=YQtsEvAYBWk
 • @kfakfa 12:40:04
  http://static.geekweek.pl/cms/2015/05/kilo-589cx205.jpg
  Pzdr. http://www.geekweek.pl/aktualnosci/22842/rosja-prezentuje-najcichsza-lodz-podwodna
 • @Repsol 12:53:45
  "Pierwsze udoskonalone okręty klasy Kilo - Noworosyjsk i Rostow nad Donem przechodzą już testy i mają trafić do Floty Czarnomorskiej jeszcze w tym roku. Później dołączy do nich także Krasnodar."

  Autorowi tych "wiadomości" się nie chciało sprawdzić dokladnie-info jest z jesieni 2014

  Submarine "Krasnodar" - czwarty w serii, który jest w trakcie budowy przez JSC "Admirateiskie Verfi" dla sił morskich RF, został założony w lutym 2014 roku Wszystkie sześć okrętów podwodnych z serii zostały nazwane po miastach posiadających honorowy stopień " Miasto chwały wojskowej ".

  W dniu 22 sierpnia i 30 grudnia 2014 roku dwa okręty podwodne - "Noworosyjsk" i "Rostov-on-Don" zostały przekazane do składu Floty Czarnomorskiej. Trzeci okręt podwodny - "Stariy Oskol" przeszedł próby państwowe. Ostateczne okręty podwodne serii "Nowogród" i "Kolpino" w chwili obecnej są w stoczniach o różnym stopniu dostępności. Prace realizowane są w ścisłej zgodności z harmonogramem budowy."


  .
  Mnie to nie dziwi,trwa w Polsce wojna propagandowa ,to samo dotyczy domniemanego "wyłączenia" systemów S-400 przez żujących kebab wspólników terrorystów IGIL/ISIS.
 • @kfakfa 13:09:04
  pisząc "autorowi" nie mialem na myśli Repsola tylko :


  5 maja 2015, 07:30
  Krzysiek Dzieliński
 • No brawo, Okraina już jak Polska, Kobietę z dziećmi wyrzucono na ulicę, bo nie miała na czynscz
  No i o to chodziło, ce Ewropa!!!Poskaczcie sobie na Majdanie!!
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZUgrcggZGRE
 • Syria, niemiecki samolot atakuje terrorystów....
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NRpnQv7MxDk
 • @kfakfa 12:40:04
  Jest bardzo wątpliwe aby cokolwiek pod wodą mogło przejść przez cieśniny tureckie niezauważone. NATO ma tam na pewno zainstalowaną aparaturę wykrywającą. Jeżeli nie akustyczną to każdą inną.
 • @Amarant 15:39:30
  Zgodnie z prawem międzynarodowym Turcja nie może według swojego widzimisię zamknąć dla żeglugi cieśnin Bosfor, Dardanele oraz Morza Marmara . Status prawny cieśnin czarnomorskich jest regulowany przez Konwencję Montreux z 1936 o reżimie cieśnin czarnomorskich. Rozumienie tej Konwencji (w tej sprawie) polega na tym, że Turcja nie może według swojego uznania zamknąć cieśniny czarnomorskie, ponieważ Konwencja wyraźnie i jednoznacznie przewiduje taką możliwość jedynie w przypadku, gdy Turcja jest stroną walczącą w stosunku do bandery państw, które zamierzają przejść przez cieśniny czarnomorskie. Czyli tylko wtedy jeżeli Turcja wypowie wojnę Rosji. Pozdrawiam.
 • @trojanka 15:26:17
  Ewropa taka nastała w Kijowie, że i Ukraińcy i Rosjanie są po madanowej "rewolucji godności" ludźmi drugiej albo i trzeciej kategorii.
 • Emocjonalne głosy mieszkańców Doniecka po kolejnym ukraińskim ataku na ich domy.
  Poroszenko gołymi rekami bez broni pójdę na was- krzyczy przeklinając mieszkaniec.
  Mieszkanka:Ludzie dobrzy, szlachetni , ukraińcy! co wy robicie?wy nas zabijacie,nasz dzieci i nasze matki.
  My tu pracowaliśmy, żyliśmy, budowaliśmy, a wy wszystko nam zrujnowaliście.Zrujnowaliście nasze życie.
  Gdzie mamy teraz iść ,dlaczego mamy iść ze swoich domów!
  Ludzie zbierajcie się na mityngi, wychodźcie , pomóżcie nam chronić nasze życie.My chcemy żyć, wychowywać dzieci.
  Pomóżcie nam dobrzy ludzie, ja was proszę!


  - unicestwiają naród, już nie wiem jak to powiedzieć.Tam ranna kobieta strasznie krzyczała , leżała na podłodze.

  - kiedy to się skończy, kiedy ten Poroszenko , Jaceniuk zdechnie!
  zabijają nas !!jak ja jestem terrorystka??Wszystko zbombardowane w domu,dzieci zabijają, wnuków zabijają, staruszków zabijają , humanitarkę niszczą też,Jak mamy żyć!
  Za to ze ja chcę żyć na wolnej donieckiej ziemi, ja tutaj się urodziłam i tu umrę.
  Mój mąż nawet chodzić nie może, gdzie ja mam wyjechać?


  Poroszenko ped...ł amerykański.

  Bądź przeklęty na pokolenia,
  Tam szpital, przedszkole, szkoła, wszystko rozwalone.
  Sam jestem z zachodnie Ukrainy, mieszkam i żyję tutaj, dzieci moje też.


  Żal tych chłopaków, co ich na wojnę pchają,na mięso armatnie, oni boja się po prostu tego reżimu totalitarnego na Ukrainie.
  Żeby zdechli tam, żeby Zacharczenko ich wszystkich załatwił.

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yvx_9Is4KDA
  ==============================
  a OBWE obserwuje i zapisuje, zapisuje i obserwuje.......bierze ciężkie pieniądze za oszukiwanie !!!I patrzy jak giną ludzie i niszczony jest ich dobytek!!
 • Rosyjskie Siły Powietrzne przechwyciły dwa tureckie samoloty F16 penetrujące przestrzeń powietrzną Syrii
  Samoloty Su-34 Sił Powietrznych Rosji przechwyciły dziś na kilka minut, dwa F-16 Turków w syryjskiej przestrzeni powietrznej. "Informujemy, że wchodzisz ograniczoną przestrzeń powietrzną kontrolowaną przez rosyjskie siły powietrzne i masz natychmiast opuścić ten obszar"
  Po 2 lub 3 ostrzeżeniach tureckie samoloty F-16 opuściły przestrzeń powietrzną Syrii przekraczając granicę turecką.
 • Demonstracj kijowian pod Wierchowna Radą i ambasadą USA,w czasie wizyty Bidena, żądają odejścia Jaceniuka.
  Oskarżają go o korupcję.
  Jak poinformował urzędnik administracji P.Porosznko , dalszy model funkcjonowania rządu , będzie ustalany z pomocą naszych amerykańskich przyjaciół.

  https://www.youtube.com/watch?v=lWzYR0pqdMI&feature=player_embedded
 • @Repsol 16:38:35
  Nie o apsekt prawa międzynarodowego mi chodziło a o wywiad NATO i kwestie techniczną aparatury wykrywającej, która na pewno jest obecna w rejonie cieśnin na wypadek przemieszczania się przez cieśniny pod wodą okrętów podwodnych czy dronów. Nie wiem jaka tam jest głębokość i czy jest to możliwe. Przypuszczam, że tak.
 • @trojanka 17:48:08
  Myślę ,że już niebawem będą efektowne i spektakularne "strzały". Trochę cierpliwości.
  Jak wiadomo ,pośpiech jest wskazany w 3 przypadkach... a tu niema zabawy.
 • @Amarant 17:46:45
  Wszystkie strony myślą że coś wiedzą ,na razie każda ze stron zachowuje rozsądek. Cieśnina Ormuz też ma tu swoje znaczenie .Pozdrawiam.
 • Trwa w radzie Bezpieczeństwa ONZ rozpatrywanie skargi Iraku na wtargnięcie wojsk Turcji na jego teren .
  Irak żąda natychmiastowego wycofania tureckiego wojska z okolic Mosulu. , w przeciwnym razie zastosuje odpowiedź wojskową na agresję Turcji.
  Planowane są także sankcje ekonomiczne na Turcję w dziedzinie handlu i turystyki.
  Na ulicach pod turecką ambasadą w Bagdadzie protestują Irakijczycy.
  Premier Iraku zaprosił do siebie rosyjskiego konsula, na rozmowę.
  https://www.youtube.com/watch?v=AtA_mfQLqvc&feature=player_embedded
 • Hanuka w centrum Mariupola!
  https://www.youtube.com/watch?v=IJM6he6X3Zc&feature=player_embedded
 • @Repsol 16:38:35
  // Czyli tylko wtedy jeżeli Turcja wypowie wojnę Rosji.//

  lub odwrotnie8-))))))

  Pozdrawiam
 • @trojanka 20:46:04
  Amarant :
  są Rosjanie na Morzu Śródziemnym i już walą Kalibr-ami .
  Jak niektórzy jeszcze rąbali w pieluchy -to Rosjanie w okrętach atomowych Akuła zabawiali się z Ussmanami w kotka i myszkę w takich cieśninach i Rowach Mariańskich.
 • Pierwsze posiedzenie we Lwowskiej Radzie okręgowej zainaugurowane.Dali sobie po pyskach , obrzucili wyzwiskami
  czyli wszystko w porządku.
  https://www.youtube.com/watch?v=0Qd3nj64JPE&feature=player_embedded
 • Partia Prostych Ludzi - Siergieja Kaplina
  Baiden do domu!
  http://cs629528.vk.me/v629528497/2ce52/WaPJmkVk1CE.jpg
 • Jacenjaku na giljaku i Baiden do domu!!
  https://www.youtube.com/watch?v=O4BmrJfAYSw&feature=player_embedded
 • Joe Baiden prezydent Ukrainy,udzielił dobrych rad w ukraińskim parlamencie na temat walki z korupcją i z Rosją.
  Zwierzył się, z tysięcy godzin rozmów telefonicznych /z kamerdynerem Pietro/,to jest więcej niż ze swoja żoną - dodał pan prezydent Ukrainy Biden.

  Obejrzał zapewne gospodarskim okiem ukraińską kampanię w której pracuje jego synek Hunter,Szef tej firmy jest oskarżony o nieprawne bogacenie się i pranie brudnych pieniędzy.
  Prasa zawrzała, jak można mówić o zwalczaniu korupcji w sytuacji, kiedy synalek pracuje z przekręciarzem i praczem pieniędzy.
  Syna pana Bidena, zrobił karierę na Ukrainie zaraz po słynnym na cały świat, demokratycznym przewrocie.Po zmianie władzy zaczęły się działania kompanii ,w kierunku wydobycia gazu łupkowego w Donbasie.
  Dyrektorem przedsięwzięcia, został Hunter Baiden.
  Służył wcześniej w wojsku ,skąd został wyrzucony za wciąganie kokainy, i na pocieszenie został dyrektorem na Ukrainie.
  Projekt gazu łupkowego upadł, cena gazu też , ale Hunter na dyrektorskim krzesełku ukraińskiego mocarstwa ma się dobrze.
  Mówi politolog B.Bezpałko
  Projekt gazowy upadł, w Polsce również byli zainteresowani, ale została Ukraina do podziału,i chcą w nim uczestniczyć i inni przedstawiciele amerykańskiej elity. Ukraina jeszcze jest dostatecznie duża i zasobna żeby można ja było opustoszyć!

  https://www.youtube.com/watch?v=ebDloYpd0Io&feature=player_embedded
 • Rakiety "Kalibr" z łodzi "Rostów nad Donem" z Morza Śródziemnego po celach ISIS
  https://www.youtube.com/watch?v=fwja7sogNs4&feature=player_embedded
 • @zygmuntbialas 09:55:27
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/12/08/scharfer-protest-aus-russland-iwf-aendert-kredit-regeln-zugunsten-ukraine/
 • @trojanka 21:44:24
  Trojanko, oni tak specjalnie robią: z jednej strony, że niby się mocno angażują w walkę z ISIS ale popełniają błędy i tu coś wymyślą na Rosję, że jakieś tam zagłuszenia itp., że z powodu rosyjskich systemów "XY" blebleble, nie trafiają w terrorystów.
  Chcą mocno zaangażować Rosję w wojnę na Bliskim Wschodzie, nie tylko w Syrii, lecz także w Iraku.
  Stąd wojska tureckie w Iraku, które pomimo protestów władz tego państwa nie chcą się usunąć.
  Zatem Irak poprosi o wsparcie Rosję, taka prymitywna pułapka aby Rosja zaangażowała się nie tylko w Syrii.
  Jednocześnie Turcja i Ukraina zawiązują sojusz w celu walki z "rosyjską agresją" i odzyskaniem Krymu.
  Jeszcze coś tam "wymodzą", jakąś prowokację i ruszą na Krym i Donbas.
  USRAEL będzie zacierał rączki.
  To są gry wojenne, bawią się w to w Pentagonie: wywołać wojnę z daleka od swoich granic i powolutku osłabiać głównego wroga, Rosję.
 • Kłamstwa Poroszenki i Bidena na wspólnej konferencji prasowej :
  https://www.youtube.com/watch?v=4cuBh-bW-2M

  https://www.youtube.com/watch?v=Pg6L_BlHIRQ

  Co do oceny sofizmatycznych /odwracających kota ogonem/ wypowiedzi i oświadczeń Joe Bidena I Petra Poroszenki to faktycznie jest to tworzenie kłamstwa na kłamstwie, lecz należy pamiętać , iż wiceprezydent USA Joe Biden , jak również prezydent USA Barack Obama nie są samodzielnymi podmiotami władzy /w przeciwieństwie do prezydenta Rosji Władymira Putina/ lecz jedynie marionetkami tajnej światowej władzy realizującymi ślepo ich wszystkie polecania. Ten film – wywiad z Davidem Rockefellerem to bardzo dobrze wyjaśnia :

  https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU

  David Rockefeller , który już odszedł z tego świata popełnia też błąd bałwochwalstwa mówiąc , iż cytuję ” mamy uszy i oczy na całym świecie”. Otóż okazuje się, iż jednak Rockefeller i reszta światowej władzy , w tym przypadku się grubo mylą , bowiem w rzeczywistości tak nie jest, gdyż prezydent Rosji Władymir Putin w tej drużynie nie chce grać i dla Rosji ma i konsekwentnie realizuje swój własny plan, co ściąga na niego ich wściekłość, o czym mowa tutaj :

  http://www.prisonplanet.pl/polity…/starszy_ranga,p1795550103

  Polecam również film Władymira Sołowiewa pt. „Prezydent” po to , by zrozumieć to , czemu tajna światowa władza i jej marionetki oraz podporządkowane im światowe media tak nie lubią prezydenta Rosji Władymira Putina :

  https://www.youtube.com/watch?v=HyNcbVuDJyA
 • Ostrzeżenie przed złodziejami internetowymi!
  Podmiana numerów kont w mBank -nie daj się okraść

  https://www.youtube.com/watch?v=nUX1PZsmW-g

  Moja prawno-detektywistyczna opinia w tej sprawie.

  Ta sprawa mi brzydko śmierdzi. Ci , którzy w trakcie pisania i translacji danych są w stanie podmienić numery konta, to według mnie , bynajmniej nie duchy , lecz konkretne podmioty mające do nich dostęp , więc w przede wszystkim rzeczony bank , ale również służby specjalne.

  Kogo zatem ścigać ? Ich obu . Przeczołgać ich w internecie tak jak to robicie, by sprawę nagłośnić i zgłosić do prokuratury, która na pewno sprawę umorzy, lecz dla sprawców będzie już to ostrzeżenie , że powinni zacząć się bać , ponieważ zostali zdemaskowani.

  Bank nie chcąc czarnego rozgłosu, powinien Wam te pieniądze zwrócić, by zapobiec sytuacji, że jego klienci zaczną rezygnować z usług takiego banku.
  Spróbujcie porozumieć się z bankiem , by sprawę załatwić ugodowo, a jak się nie zgodzą skasujcie u nich swoje konto i krzyczcie na cały świat o wyrządzonej Wam krzywdzie. Jeśli im rura nie zmięknie, stracą więcej , niż wtedy gdyby się z Wami ułożyli.

  Na przyszły raz dokumentujcie on line to co robicie , by później mieć dowody, co w praktyce nie jest wcale takie proste , bowiem taka czynność zabiera za każdym razem dużo czasu, którego ludziom brak, lecz to się opłaci ze względów dowodowych.
 • To co dzieje się na Bliskim Wschodzie to już nie żarty, lecz autentyczna wojna z możliwością jej dalszej eskalacji.
  Jeżeli Rosji i jej sojusznikom / Syria, Iran, Irak, Hezbollah/ nie uda się zniszczyć terrorystów w ich mateczniku na Bliskim Wschodzie ,to terroryści przemieszczą się militarnie miedzy innymi do Europy / ich przyczółki już tam są pod szyldem uchodźców/ i ją zniszczą wraz ze wszystkim dobrami kulturalnymi , których oni nie uznają. Kolejny raz w historii Rosja bierze na swoje barki walkę o los świata.

  Poniżej na filmie moment przekazania przez Ministra Obrony Federacji Rosyjskiej Sergieja Szojgu Prezydentowi Rosji Władymirowi Putinowi "czarnej skrzynki" ze zestrzelonego przez Turcję nad Syrią rosyjskiego samolotu Su-24. Oprócz uratowanego jednego z pilotów tego samolotu jest to już drugi bardzo ważny dowód zbrodniczego ataku na rosyjski samolot przez Turcję dodatkowo poprzez wtargnięcie przez Turcję, bez zgody Syrii na jej obszar powietrzny

  .https://www.youtube.com/watch?v=iGyHBWiAzQs

  W związku z tą sprawą Prezydent Rosji Władymir Putin polecił Ministrowi Obrony Rosji Szojgu otworzyć i zbadać " czarną skrzynkę" tylko i wyłącznie w obecności międzynarodowych ekspertów, by ograniczyć do minimum możliwość rozsiewania na ten temat przez Zachód i jego media kolejnych kłamstw wobec Rosji.

  Prezydent Władymir Putin przyjął też od ministra Szojgu meldunek na temat bieżących uderzeń w islamskich terrorystów rozmieszczonych i prowadzących działalność terrorystyczną na terytorium Iraku i Syrii min. przez rosyjską łódź podwodną znajdującą się na akwenie Morza Śródziemnego.

  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/12/08/syria-70-dzien-sprzatania-swiata/#more-7236
 • @detektywmjarzynski 02:02:46
  "Co do oceny sofizmatycznych /odwracających kota ogonem/ wypowiedzi i oświadczeń Joe Bidena I Petra Poroszenki to faktycznie jest to tworzenie kłamstwa na kłamstwie,...". -

  --- Tak. I te kłamstwa są podawane w europejskim mainstreamie. Przypadkowo (bo rzadko oglądam TV) słyszałem, jak ludność ukraińska cierpi z powodu wojny. Konteksty wskazywały, iż winnymi są powstańcy.
  Trudno, nawet rozgarniętemu, człowiekowi wyłapać manipulacje i wręcz nieprawdę w relacji i komentarzu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej