Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje w Donbasie - 18.12.2015.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W październiku i listopadzie było stosunkowo cicho. Rzadziej ostrzeliwano osiedla mieszkaniowe, szpitale i domy opieki społecznej. Było jakieś wytchnienie dla terroryzowanej ludności Donbasu.

Ukraińskie siły zbrojne próbowały wprawdzie przez prowokacyjny ostrzał wzniecić wymianę ognia, ale to się nie udało.

Ludność Donbasu jednak, mieszkająca na okupowanych przez Kijów terenach, jest narażona na nieustanny terror. Ludzie są wypędzani z domów, a grabież, rozbój, wymuszenia i aresztowania są na porządku dziennym. "Kijowska demokracja" łamie z waszyngtońskiego przyzwolenia wszelkie prawa człowieka i pozwala szaleć nazistowskim batalionom.

Żołdacy z nazi-batalionów, współpracując z policją (już nie milicją - przypis ZB), sprzedają ludziom kradzione drewno. Naturalnie bez dokumentacji. Jeśli drewno jest dostarczane, pojawia się policja i konfiskuje towar, pobierając także łapówkę za niewszczynanie postępowania. Tak można więc to samo drewno sprzedać niezliczoną ilość razy.

07 grudnia po raz kolejny złożył Joe Biden wizytę w Kijowie. Kilka tysięcy demonstrantów przyjęło go słowami "Ami go home" na transparentach. Mówiąc o korupcji na Ukrainie zapomniał wiceprezydent USA powiedzieć o tym, że jego syn Hunter jest głęboko wplątany w ukraińską korupcję. Chodzi o 23 miliony dolarów, które zniknęły z państwowego przedsiębiorstwa, w którym jest Hunter Biden w zarządzie obok byłego prezydenta Polski Kwaśniewskiego.

 

EU-Präsident Donald Tusk und US-Vizepräsident Joe Biden. (Foto: dpa)

Joe Biden rozmawia z Donaldem Tuskiem o tym, jak zmusić niepokorne państwa UE do kontynuacji sankcji wobec Rosji

Tego dnia, 07 grudnia, w godzinach wieczornych rozpoczęły się ponownie silne bombardowania osiedli mieszkalnych w Doniecku, Ługańsku oraz w miejscowościach, leżących wzdłuż granicy z Ukrainą. Były znowu ofiary śmiertelne. Używano pocisków rakietowych do 120 mm. Rozejm został zapewne uchylony przez Bidena i trzeba się liczyć z tym, że wojna wkracza w nową fazę.

Biden przemawiał przed Wierchowną Radą. Gdy skończył mowę, demonstracyjnie nie podał ręki Poroszence. Podobnie uczynił to wcześniej Obama. Czy planują w USA upadek tej junty czy też świadomie pchają Poroszenkę do wojny z Donbasem lub Rosją?

W Odessie skoncentrowano ostatnio dużo broni szturmowej. Sprowadzono ją wkrótce po wyjeździe Bidena. Podżegacz wojenny USA dostarczył nowe instrukcje. Istnieje obawa, że jest planowany atak na Naddniestrze:

 

 

Siódma mobilizacja jest w toku. W dokumentach zostali ujęci wszyscy powołani do służby wojskowej i są poszukiwani przez policję. Większość poborowych próbuje uciec od służby, by uniknąć szlachtowania i okropnych warunków na froncie. Wielu próbuje wydostać się z kraju.

Kijowska junta może utrzymać się przy władzy, gdy rozpoczną się działania wojenne w Donbasie. W ten sposób reżim "udowodni" obywatelom, że Rosja znowu napadła na Ukrainę.

10 grudnia odbyły się w Krasnogorowce czystki polityczne. Miasteczko to jest oddalone około 15 km na zachód od Doniecka i jest od 19 miesięcy okupowane przez kijowski rząd. 600 uzbrojonych żołdaków uprowadziło pod kierownictwem SBU mieszkańców, którzy negatywnie wyrażali się o ukraińskim reżimie:

 

 

Dokładna liczba uprowadzonych nie jest znana, ale jest to zapewne ponad 100 osób.

 

Napisał: Niki Vogt

Przetłumaczył: Zygmunt Białas

Link do niemieckiego tekstu:  //quer-denken.tv/index.php/1934-bericht-aus-der-ukraine-22

KOMENTARZE

 • @
  Joe Biden zasłynął jako największy skurwiel polityki amerykańksiej w latach 1972-2009. Po jego odejściu z Senatu, Ameryka odetchnęła z ulgą. Po czym, nagle i niespodziewanie, podrzucono go Obamie na stanowisko vice-prezydenta. Marzenia żydo-komunistów amerykańskich wypełniły się w 100%-tach (podczas gdy oficer Mosadu, Rahm Emanuel, praktycznie zarządzał korporacją USA.)
 • Zmyłki internetu ;)
  https://youtu.be/WMXf4FIckTY?t=279
 • Polska zaprasza obcokrajowców na budowy
  http://biznes.pl/magazyny/nieruchomosci/polska-zaprasza-obcokrajowcow-na-budowy/g0mq71

  Polskim firmom budowlanym brakuje pracowników, gdyż zarówno specjaliści jak i szeregowi pracownicy fizyczni wyjechali do pracy za granicę – informuje „Puls Biznesu”. Szukają więc ich na Ukrainie i Białorusi.
  ================
  i o to chodzi, o to chodzi!
 • @trojanka 08:59:53
  Mój kolega zatrudnia legalnie 30 Ukraińców..
  Nie wiem czy to dobra tendencja.
  Ale jest to wynik świadomej polityki rządzących, i tu i tam..
 • Skarga do Play
  Michał Jarzyński
  ul.Legionów 124 m.31
  90-764 Łodź

  nr.klienta : 14409097
  dotyczy nr. : 530403507

  Kierownictwo P4 Sp. z o. o.
  ul. Taśmowa 7
  02-677 Warszawa

  do wiadomości : Marzena Kluba
  Przewodnicząca I Wydziału Cywilnego
  Sądu Okręgowego w Łodzi
  / dot. sprawy sygn.akt: I C1229 /14 /

  Google , w tym Google Chrome i Mozilla
  Firefox

  S K A R G A

  Informuję, iż w dniu 17 grudnia 2015 r. w godzinach nocnych doszło ponownie do nielegalnych i bezprawnych działań służb specjalnych na mój komputer mających na celu uniemożliwienie mi korzystania z niego. Działania te były dwojakiego rodzaju., lecz co charakterystyczne były zsynchronizowane co do czasu i miejsca . Jedne miały na celu uszkodzenie /zhakowanie / sytemu operacyjnego znajdującego się na moim komputerze, a docelowo uszkodzenie twardego dysku / sytuacja taka miała już miejsce w tym roku/ , a drugie doprowadziło do zerwanie połączenia internetowego pod pretekstem wyczerpania się mojego limitu na ten miesiąc, o czym wcześniej nie byłem informowany.

  O ile pierwsze działanie Państwa nie dotyczy , to drugie – moim zdaniem – musiało być dokonane przez służby specjalne za Waszym cichym przyzwoleniem i akceptacją , stąd moja skarga.

  Nadmieniam , iż w tym roku miały już miejsce fakty podobnych działań służb specjalnych , lecz wtedy doszliśmy do porozumienia. Jak widać nie na długo, bowiem znowu służby specjalne buszują po Internecie i zaczynają rządzić operatorem komórkowym , w sumie na moją , ale również na Waszą szkodę.

  Proszę o interwencję.

  PS. Chciałbym dodać , iż jestem od dawna Waszym partnerem handlowym i wydaje mi się , iż to Wam powinno zależeć na dalszej poprawnej współpracy .

  Z poważaniem

  Łódź, dnia 18 grudnia 2015 r. Michał Jarzyński

  Załączniki :

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12348146_1929779103914970_8442606903023605864_n.jpg?oh=7ae8957edc8903d2679c753066e79697&oe=570F2F09
 • @Zdzich 06:16:40
  "Joe Biden zasłynął jako największy skurwiel polityki amerykańskiej w latach 1972-2009". -

  --- No tak. Powyższa notka potwierdza ten fakt.
 • @trojanka 08:59:53
  "Polskim firmom budowlanym brakuje pracowników, gdyż zarówno specjaliści jak i szeregowi pracownicy fizyczni wyjechali do pracy za granicę". -

  --- Jest to widoczne w wielu regionach Polski.
  Na Opolszczyźnie szczególnie.
 • @dron67 09:27:30
  "Mój kolega zatrudnia legalnie 30 Ukraińców..
  Nie wiem czy to dobra tendencja". -

  --- Nie jest to na pewno dobra tendencja, mieszać ludzi i rozdzielać rodziny.
  I trudno znaleźć jakieś wyjście.
 • @trojanka and @dron67
  Miałem trochę czasu, więc zamieściłem powyższy tekst w Interii, link:

  http://interia360.pl/swiat/rosja-ukraina-bialorus/artykul/co-sie-dzieje-w-donbasie,75316
 • @zygmuntbialas 12:06:21
  Wywiad z A. Zacharczenko (po niemiecku):

  http://remembers.tv/poroschenko-braucht-krieg/
 • Strachy na Lachy Posted by Marucha w dniu 2015-12-18 (piątek)
  https://marucha.wordpress.com/2015/12/18/strachy-na-lachy/

  Polaków straszy się agresją Rosji i zamienieniem Polski w popiół i kompletnym zniewoleniem.

  A dlaczego Rosja ma w ogóle na Polskę napadać? A jeśli napadnie to, dlaczego ma zmieniać Polskę w Popiół i zgliszcza? Doświadczenie historyczne mówi zupełnie coś innego.

  Od ok. 15 lat wszystko się zmieniło. Rosja – ZSRR była kiedyś imperium zła. Dziś Imperium Zła jest USA i NATO – na wszystkich napadają.

  Dla Polski Rosja była opresorem – ale też opresora trzeba właściwie zdefiniować – prześladowcą Polaków było rządzone przez Żydów – NKWD, UB, SB.

  Trzeba pamiętać, ze z rąk żydowskich katów zginęło znacznie więcej Rosjan niż Polaków od rewolucji bolszewickiej aż po 1990 w Gułagach i katowniach NKWD. Trzeba również pamiętać o tym, kto w istocie stworzył Komunizm – Komunizm stworzyli niemieccy żydzi – Marks, Engels, Lenin.

  Rewolucje bolszewicką Finansowała Międzynarodówka Finansowa i przegrane w I WŚ Prusy – 50/50.

  Znacznie większym prześladowcą Polaków był zawsze Prusak/Niemiec – jakoś nie pamięta się dziś o planowej eksterminacji Polaków przez zbrodniczą, nazistowską III Rzeszę niemiecką.

  Dziś „politycznie poprawnie” – mówi się o zbrodniach „nazistów” ale nie Niemców, o zbrodniach „Komuny” –ale nie „o zbrodniach żydokomuny”; człon „żydo” zniknął w cudowny sposób z tego słowa – Żydów zastąpiono jakąś bezosobową „Komuną”.

  Stalin zażydził Polskę, tak jak zażydził Polskę Piłsudski. Po II wś żydzi całkowicie opanowali Polskę.

  Tendencje w Rosji jak pokazuje doświadczenie ostatnich 15 lat są zupełnie inne. Przymus i zniewolenie z okresu komunizmu Związku Radzieckiego zastąpiono chęcią – partnerstwa i współpracy – stąd tez idea Wspólnoty Niezależnych Państw – Związek Radziecki rozwiązał się sam i oddał podległe republiki, czyniąc je niezależnymi państwami, licząc na dobrowolne partnerstwo z byłymi satelitami.

  Dobrą wolę Rosji państwa NATO – Niemcy i USA = uznały za oznakę słabości i natychmiast przystąpiono do agresji. Wykorzystując resentymenty antykomunistyczne NATO po prostu zajęło te państwa i podporządkowały.

  Tymczasem zagrożenie ze strony Rosji zupełnie nie ma.

  To Polska na sprowokować wojnę z Rosją. To obca agentura – „rzont polski” – pcha Polskę do wojny.
  Rosja jest mocarstwem i Polska w jeden dzień lub w dwa dni zostanie pokonana – celem tej prowokacji jest jednak zupełnie, co innego:

  1) spowodować jak największe straty w Ludziach – wybić jak najwięcej Polaków rekami Rosjan bo przecież nie żydowskimi, nie niemieckimi, nie amerykańskimi – to „najwięksi przyjaciele”);
  2) Zacementować na wieki wrogość Polaków do Rosjan – bo a nuż Polska i Rosjaby się połączyły w jedna wielka słowiańską potęgę i stanowiły zagrożenie dla Niemiec i USA;
  3) Terenem konfrontacji militarnej uczynić Polskę – tak, aby Polska już nigdy z dna gospodarczego się nie odbiła.

  Rosja nie da się prowokować do wojny i wojny nie chce. Wojny chcą USA i Niemcy – czyli odwieczny agresor, a właściwie ich przywódcy ZOG – Zionist Occupied Goverment, rządy opanowane przez Syjon. Społeczeństwa żadnej wojny nie chcą.

  Polska i Rosja zawsze była napadana przez Niemca; jest to historycznie udokumentowane.

  Pan Gazowy Putin chce handlować gazem, chce współpracować z Zachodem, odbudować swój wielki kraj w oparciu o dobrosąsiedzkie stosunki, ale Międzynarodowy Żyd i Międzynarodowy Krzyżak nie chcą się na to zgodzić – chcą panować. Chiński polityk nazwał to polityką 0 – 1, ZERO – JEDYNKOWA – albo my albo zero.

  Polskę straszy się wojna i okupacją, a tymczasem Polska już jest pod okupacją. Na terenie Polski stacjonują wojska NATO – USA i Bundeswehry – wbrew Konstytucji RP.

  Polska już jest pod okupacją rządu ZOG – jest skolonizowana przez Międzynarodowego Żyda i Międzynarodowego Krzyżaka – z Brukseli, Berlina, Tel Avivu, Waszyngtonu. Majątek polski został skradziony i znalazł się w ręku Szwaba. Polacy są zniewoleni – wszystkie profity z kolonii polskiej płyną na zachód przez system bankowy. Depopulacja i regres gospodarczy narodu jest większy niż w drugiej wojnie światowej.

  Świadomość narodowa, myślenie polityczne, jakikolwiek opór są miażdżone przez olbrzymią machinę propagandową Żydo-Germana – 80-100% prasy i mediów jest w Polsce w rekach niemieckich.

  Polska ma pozostać kolonią i jakiekolwiek zbliżenie z Rosją jest niedozwolone; jedyne dopuszczalne formą zbliżenie z Rosją – to jako mięso armatnie lub żywa tarcza

  Agresja na Polskę jest Totalna przy użyciu totalnych siłowych środków przymusu, pośrednich i bezpośrednich.

  Żeby wyzwolić się spod ciężaru tej tak zmasowanej propagandy trzeba kompletnie zmienić sposób myślenia, który jest nam narzucony, tak jak narzucony jest wróg i pole konfrontacji.

  Nie Rosja jest wrogiem współczesnym Polski; – wrogiem i okupantem Polski jest Niemiec – i zawsze nim był; przecież Polska jest dziś skolonizowana i okupowana przez Niemców, a nie przez Rosję.

  A wiec trzeba zwrocić karabiny przeciw okupantowi – Żydom i Niemcom okupującym Polskę.

  Ciągle użalamy się, że jesteśmy ofiarami agresji i napaści Niemiec i Żydów. Może jednak włączyć myślenie i zacząć myśleć kategoriami kategoriami zwycięzcy a nie kategoriami przegranego, w kategoriach interesu polskiego, a nie obcego.

  Zastąpmy wiec koncepcje oporu przeciw „Drang nach Osten” koncepcja „Drang nach Western” – „Marszu na Zachód”

  To była jedyna słuszna koncepcja wobec agresji Niemiec na Polskę w II WŚ – Niemcy zostały pokonane.

  Wobec takiego stanu bezprecedensowy agresji można przeciwstawić się jedynie siłą. A jedyna siłą, która jest w stanie się przeciwstawić agresywnemu światowemu syjonizmowi jest Rosja i Chiny.

  Wojny boją się żydzi, a straszą wojną Polaków, bo wiedzą, że wyniku wojny skończy się ich okupacja i panowanie nad Polską i Polakami.

  Wojna zawsze jest nieszczęściem dla każdego narodu i społeczeństwa.

  Ale…

  W czasie drugiej wojny światowej zbrodnicza, nazistowska III Rzesza niemiecka obróciła Polskę w kupę gruzów.

  Rosja w czasie drugiej wojny światowej przepędziła niemieckiego okupanta i po zwycięstwie nad Niemcami i będąc w rosyjskiej strefie wpływów naród polski Polskę odbudował. Po drugiej wojnie światowej Rosja sowiecka Polskę podporządkowała, ale też i odbudowała z pożogi zostawionej przez Niemcy.

  Po okresie opresji żydowskiego UB i NKWD Polska została odbudowana. Rosja była gwarantem stabilizacji politycznej i militarnej i nie tylko dla Polski, ale dla całego regionu. W okresie gierkowskim osiągnęła szczyt swego rozwoju. Polska gospodarczo była rankingowana na 10 miejscu w świecie.

  Po ponownym wejściu w sferę wpływów Niemieckich ponownie dla Polski nastąpił regres gospodarczy i polityczny.

  Królestwo Polskie niegdyś było potęgą i Księstwo Moskiewskie również.
  Przypomnij sobie: to Prusy doprowadziły do upadku Polski i wyrosły na trupie Polski, jak również uzależniły Rosję – zawsze to robią i zawsze robili. Pod butem pruskim Polska była niszczona i miażdżona – Prusy Polskę niszczyły, niszczą i będą niszczyć.

  Nawet w okresie Królestwa Polskiego pod protektoratem Rosji polska gospodarczą rozkwitała, tymczasem Księstwo Wielkopolskie pod butem pruskim miał się znacznie gorzej.

  W okresie PRL-u namiestnicy Stalina i Bieruta wprowadzili do Polski terror. Zmieniło się to po 1953 r po śmierci Stalina, pozostając w strefie wpływów Rosji.

  Dzieci i wnuki Bieruta i Stalina Polski z rąk nie wypuścili – zastąpili innym rodzajem zniewolenia.
  Oddali Polskę w ręce Niemców – w ręce nowego pana.

  Permanentny niedobór dóbr konsumpcyjnych zastąpiono „lizaniem miodu przez szybę”, dano wolność do podróżowania a nawet do stałej emigracji za chlebem. Nowy pan zamiast Polaków uwłaszczyć na dorobku życiowym ich rodziców, to Polaków wywłaszczył – czyli okradł i przywłaszczył, przymus fizyczny zastąpiono przymusem bankowym…. itd. itp.

  Rosja i Chiny w czasie ostatnich lat przeszły olbrzymie przemiany; Chiny stały się największym mocarstwem gospodarczym na świecie. W Polsce pod butem niemieckim nastąpił wyraźny regres.

  Wojny z Rosją boją się Niemcy i Żydzi, a nie Polacy, bo wyniku wojny mogą stracić nad Polską panowanie. A Polska może zrzucić kajdany.

  Wystarczy zdefiniować właściwie wroga – Niemca i Żyda – i zwrócić karabiny przeciw nim. Nie napadać na Rosję, a z Rosją się dogadać. Dziś Rosja to zupełnie inny kraj niż 35 lat temu.

  Rosja poszła w ciągu ostatnich 15 lat do przodu, Chiny stały się największa potęgą przemysłową wyprzedzając USA. W Polsce nastąpił olbrzymi regres gospodarczy i demograficzny – wmawia się jednak Polakom, że Polska w 1990 r. stała na skraju przepaści –a dzięki naszym umiłowanym przywódcom zrobiła wielki skok do przodu – „awans cywilizacyjny”, a dzięki napadowi na Rosję to już się tak wzbogacimy, ze nie będziemy mieli co z pieniędzmi zrobić i będziemy opływać w luksusach.

  CZAS WŁĄCZYĆ MYŚLENIE – postępować dokładnie odwrotnie niż nam podszeptuje okupant.

  Narody słowiańskie to prawie 300 mln ludzi.

  Narody Słowiańskie Europy są ustawicznie konfliktowane – przez tzw. Niemca i tzw. Żyda.
  Patrz inkorporacja narodów słowiańskich do Unii Europejskiei = okupacja Niemiecka. Patrz wojna na Ukrainie – podpalenie całego kraju przez UE i USA – Miedzynarodowego Żyda – finansowanie UPA i Bandery w II wś , Finansowanie neo-UPA dziś i teraz – za kilka ciasteczek od Senator Nuland.

  Czas przywrócić właściwe proporcje i właściwy balans sił – STWORZYĆ WIELKIE SŁOWIAŃSKIE PRZYMIERZE – bez konfliktowania przez USA, Niemcy i Żydów – bez Bandery, bez UPA, bez Ustaszów, bez faszystów litewskich – wszystko to sponsorowane przez Niemców.

  Granice Zachodniej Słowiańszczyzny(Polski) powinna być na Renie – dorzecze Łaby to słowiańskie ziemie. Niemców i tzw. Żydów rzucić na kolana. Niemcy to również sztuczny twór – nie ma takiego genu jak gen Krzyżacki czy pruski – tak jak nie ma genu amerykańskiego lub kanadyjskiego.

  Słowianie -Liczba ludności % ludności słowiańskiej ogółem

  Rosja 122, 500 000 – 85,3% , Ukraina 50, 568 000 – 96,6% , Polska 38, 032 000 – 98,7%
  Czechy 10,197 000 – 98,6%, Białoruś 10, 157 000 – 98,1%, Bułgaria 7, 500 000- 88,5%
  Serbia – 6, 155 100 – 85,0%- Kazachstan 7, 563 000 – 44,0% , Słowacja 4, 658 000 – 87,4%
  Chorwacja 4, 423 000 – 91,7%, Bośnia i Hercegowina 3, 515 700 – 97,8%
  Słowenia 1, 882 000 – 94,2%, Macedonia 1, 510 000 – 73,2%, Czarnogóra 506 000 – 81,6%, Mołdawia 1, 234 000 – 28,3%, Łotwa 1,171 000 -44,0%, Litwa 689 000 -18,1%, Estonia 552 000 – 35,2%, Kirgizja 1, 088 000 – 24,0%, Tadżykistan 480 000 – 8,4%, Azerbejdżan 459 000 – 6,2%, Turkmenistan 408 000 – 9,5%, Uzbekistan 1 928 000 – 9,1%
  Niemcy 2, 025 000 – 2,5%
  Gruzja 346 000 – 6,3%, Grecja 186 000 – 1,8%, Węgry 140 000 – 1,3%, Włochy 180 000- 0,3%, Rumunia 172 000 – 0,8%, Kosowo 97 300 – 5,3% ,Albania 5 000 – 0,2% Austria 63 000 – 0,8%

  W SUMIE 280, 390 100 podobnych do siebie nawzajem ludzi białych, mających w użyciu ponad 60% słów wspólnych.

  WIELKA MOCARSTWOWA POLSKA, WIELKIE MOCARSTWOWE CZECHY, SŁOWACJA I MORAWY, WIELKA JUGOSŁAWIA MOGĄ POWSTAĆ JEDYNIE PRZY WSPÓŁPRACY Z WIELKĄ MOCARSTWOWĄ ROSJĄ.

  Jak to się stało, że tak wielka rodzina państw słowiańskich została podporządkowana znacznie mniejszej sile, jaką były Prusy, a obecnie Niemcy?

  Europa za Grzegorza Wielkiego – LECHIADA:
  https://i0.wp.com/www.wandaluzja.com/files/Frankseu%20-SlavicKingdom%20-%20LECHINA%20EMPIRE.jpg

  Mocarstwowa Polska może zaistnieć tylko przy boku Mocarstwowej Rosji.

  Ja twierdzę, że konflikt z Rosją wywołany przez NATO to dla Polski olbrzymia szansa – wyzwolenia się spod okupacji Żyda i Niemca. Napadnieta Rosja będzie kontratakować – a ponieważ ma przewagę militarną to zwycięży. Polska powinna być sojusznikiem Rosji

  A wiec program polityczny wobec okupacji ŻydoGermańskiej i podszeptom do popełnienia popełnienia przez Polaków zbiorowego samobójstwa jest taki:
 • Uwaga na wirusy....
  https://www.youtube.com/watch?v=8oj3oI_Mr50&feature=player_embedded
 • U marxxa
  http://www.anty-news.waw.pl/
 • Awakow vs Saakaszwili. Zabawne mixy
  https://youtu.be/_hmchRpLMNo
 • @trojanka 15:02:00
  http://www.anty-news.waw.pl/banderlandia/ukraina-noworosja-17-12-2015/
 • Ukraina: morderca polskiego ministra będzie miał swoją ulicę Dodane przez Lipinski
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukraina-morderca-polskiego-ministra-bedzie-mial-swoja-ulice

  Zabójca ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego, Hryhorij Maciejko, zostanie uhonorowany w miejscowości Konotop w obwodzie sumskim na Ukrainie. Taką decyzję podjęła tamtejsza rada miejska.

  Decyzja została podjęta w ramach wcielania w życie zapisów ustawy "O ocenie komunistycznego i narodowo-socjalistycznego (nazistowskiego) reżimu na Ukrainie i zakazie propagandy ich symboliki".

  Zmiana nazw obejmie 72 obiekty, głównie ulice. Jedna z nich otrzyma nazwę Hryhorija Maciejki, zabójcy ministra spraw wewnętrznych Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Pierackiego. Pieracki został zastrzelony 15 czerwca 1934 roku na ulicy Foksal w Warszawie. Należał do tych polityków, którzy dążyli do odprężenia w relacjach polsko-ukraińskich w II Rzeczypospolitej.

  Imię Maciejki otrzyma dotychczasowa ulica Październikowa.

  Maciejko był członkiem Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów od 1929 roku. Po zamachu na Pierackiego zbiegł za granicę, zmarł w Argentynie

  konotop.in.ua / Kresy.pl
 • Ukraińcy przywitali polskiego prezydenta w Kijowie flagami OUN-UPA [+VIDEO / +FOTO]
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraincy-przywitali-polskiego-prezydenta-w-kijowie-flagami-oun-upa-video-foto

  Zarówno strona ukraińska, jak i Kancelaria Prezydenta wraz z polskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych nie zadbały o to, by w miejscach odwiedzanych w Kijowie przez Andrzeja Dudę nie pojawiły się flagi OUN-UPA, odpowiedzialnej za ludobójstwo ponad 100 tysięcy Polaków.

  Oddanie hołdu zabitym przez niewykrytych do dzisiaj sprawców uczestnikom rozruchów na Majdanie (nazywanym na Ukrainie "Niebiańską Sotnią") było jednym z punktów programu wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Kijowie. Jak widać na nagraniu umieszczonym na oficjalnym profilu prezydenta Andrzeja Dudy, w momencie oddawania hołdu zabitym na Majdanie przez głowę państwa polskiego, w najbliższym otoczeniu polskiej delegacji powiewały czerwono-czarne flagi OUN-UPA.

  Szacuje się, że w latach 1942-1947 formacje Ukraińskiej Powstańczej Armii zabiły ponad 100 tysięcy obywateli Rzeczypospolitej na Ziemiach Południowo-Wschodnich.

  W programie wizyty prezydenta nie było przewidziane oddanie hołdu Polakom zabitym przez ukraińskich nacjonalistów.

  ZOBACZ VIDEO NA STRONIE PREZYDENTA DUDY - wideo już usunięte!nie możemy drażnić ukraińskiej wrażliwości.

  Jedna z flag OUN-UPA była niesiona przez osobę oddaloną od polskiej delegacji o kilkanaście metrów. Druga była prawdopodobnie przymocowana do drzewa, obok którego przechodził polski prezydent, by oddać hołd zamordowanym na Majdanie. Ze strony polskiej nie odnotowano żadnej reakcji.

  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12376692_1186120448068238_5646896686992563958_n.jpg?oh=e1dd671b3c2219a029cf484fa4160d3f&oe=56D820E4
 • @trojanka 15:02:00
  "U marxa" -
  Przenoszę 1. informację z jego bloga:
  "Kolejny konwój Rosyjskiego Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych niosący pomoc humanitarną dla Donbasu pojawił się z kierunku granicy rosyjskiej. Poinformowały o tym służby prasowe resortu. Konwój składa się z ponad 100 samochodów, wiozących ponad 1100 ton pomocy humanitarnej. W dodatku do żywności przewożone są noworoczne prezenty dla dzieci i osób starszych, a także literatura fachowa i lekarstwa. „Przed przybyciem do granicy państwowej, kolumna zostanie podzielona na dwie części: jedna z nich przejdzie do punktu kontrolnego.” Donieck „, druga – do” Matveev Kurgan „dla przejścia niezbędnych procedur celnych, zgodnie z prawem międzynarodowym o dostawie towarów humanitarnych,” – poinformowano agencję. Konwój humanitarny dotrze do dwóch miejsc – Ługańska i Doniecka Republika Ludowa".
 • @trojanka 15:19:11
  "Ukraina: morderca polskiego ministra {Hryhorij Maciejko} będzie miał swoją ulicę". -

  --- Trzeba kijowskiej juncie podwyższyć linię kredytową.
  Może się opamiętają?!
 • @trojanka 15:26:35
  "... w momencie oddawania hołdu zabitym na Majdanie przez głowę państwa polskiego, w najbliższym otoczeniu polskiej delegacji powiewały czerwono-czarne flagi OUN-UPA". -

  --- Ukraińcy - dobre numeranty!
  Tak a propos, ci zabici na Majdanie (milicjanci i demonstranci) zostali zamordowani nie przez stronę Janukowicza, lecz przez stronę obecnej junty. Pisali o tym Niemcy, jest film i jest śledztwo (jeśli trzeba będzie, znajdę materiały).
  Czyżby Andrzej Duda i jego doradcy o tym nie wiedzieli?
 • W Stryju doszło do bójki między samorządowcami i mieszkańcami
  17 grudnia 2015, miasto Stryj, obwód lwowski.
  Radni samorządowi z rejonu stryjskiego pokazali, że nie są gorsi niż ich koledzy z ukraińskiego parlamentu i zorganizowali masową bójkę. "Po zakończeniu sesji rady rejonu stryjskiego w dniu 17 grudnia, doszło do masowej bójki między politykami lokalnymi, dołączyli do niej mieszkańcy grodu. Według ZAXID.NET, bijatyka została sprowokowana przez Romana Matwicyw, członek partii "Ukrop" [partii Kołomoiskiego], który w obraźliwy sposób komentował przemówienie Oksany Melen z partii "Batkiwszczyna" [partia Tymoszenko].

  https://youtu.be/kF3dGTPRfn4
 • @PontoSarmata 16:08:03
  "Radni samorządowi z rejonu stryjskiego pokazali, że nie są gorsi niż ich koledzy z ukraińskiego parlamentu i zorganizowali masową bójkę". -

  --- Kobiet jest tam znacznie mniej, ale też są "bitne".
 • @trojanka 14:48:26
  ==Napadnieta Rosja będzie kontratakować – a ponieważ ma przewagę militarną to zwycięży. Polska powinna być sojusznikiem Rosji==

  Kontrataku możemy nie przeżyć, jesteśmy tylko buforem...
 • @dron67 17:24:41
  I brygada mażorów powstrzymujących atak, składać się będzie z
  synów:
  Tuska,
  Macierwicza/jeżeli ma/
  Kurskiego
  Czarneckiego /zięć płk.Hermaszewskiego/
  Kowala
  zięcia pani Kopacz ukraińca Petrayniuka
  pana Waszczykowskiego
  pana Siemoniaka
  Wałęsy
  i wszystkich piesków obsikujących nogawki Rosji oraz zwolenników
  http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201412/1419819794_xkkjgl_600.jpg

  http://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201505/1432586292_1kn4o0_600.jpg

  http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201404/1397823230_twibgd_600.jpg

  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201503/1427139097_ribmqw_600.jpg

  http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201508/1438639188_az6rcv_600.jpg
 • taaa...
  http://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201507/1436121437_n9afcs_600.jpg
 • @trojanka 14:48:26
  Podpisuje sie o tym.
 • @trojanka 18:06:02
  Demot o wojnie z Rosją - niestety nie jest to wykluczone, patrząc na poczynania Dudy, który lekką ręką dał 4 mld złotych Ukrainie, a właściwie tamtejszej oligarchii. A tymczasem idąc główną ulicą Gdańska, dwóch ludzi mnie po drodze zaczepiło, abym im dał trochę pieniędzy, bo chcą kupić obiad, bo ich nie stać.....

  Natomiast jeżeli chodzi o odszkodowania od Niemców: popieram jako tako, z wyjątkiem punktu o żydach. Dla nich jesteśmy tylko bydłem, które się urodziło, by im służyć. Mam gdzieś ich los. Niech sami sępią do Niemców o "odszkodowanie", a nie my będziemy robić łaskę. O wiele lepiej jest wycisnąć odszkodowania od żydów to oni znacznie nam bardziej zaszkodzili niż Niemcy, bo ci drudzy od czasu do czasu się asymilowali i zostawali lojalnymi polskimi patriotami.
 • Wbrew oficjalnym deklaracjom Ukraińcy robią swoje - w Karpatach oficjalnie i bardzo uroczyście odsłonięto pomnik Stepana Bandery
  Wbrew oficjalnym deklaracjom Ukraińcy robią swoje - w Karpatach oficjalnie i bardzo uroczyście odsłonięto pomnik Stepana Bandery

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wbrew-oficjalnym-deklaracjom-ukraincy-robia-swoje-w-karpatach-oficjalnie-bardzo-uroczyscie

  Przeglądając najnowsze wiadomości z Ukrainy można się dowiedzieć, że w Iwano – Frankowsku odbyło się uroczyste odsłonięcie pomnika Stepana Bandery, w którym wzięli udział członkowie Prawego Sektora

  W centrum Stanisławowa (obecnie Iwano - Frankowsk) w rynku dokonano uroczystego odsłonięcia pomnika przywódcy ukraińskich nacjonalistów Stepana Bandery, podaje Joinfo.ua.

  http://vn.20minut.ua/uploads/comments_img/1427836186_%D0%BD%D0%B5%20%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82.jpg

  W uroczystości wzięli udział przedstawiciele powiatu, organizacji społecznych i lokalni członkowie Prawego Sektora, a także duchowni. Autorem rzeźby jest Petro Sztajeroj.
 • Donieck Dom Przyjaźni Narodów- wisi polska flaga.
  http://cs631331.vk.me/v631331741/4eb4/Lu41yKvnOhQ.jpg

  ================
 • @zygmuntbialas 16:22:28
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/12/18/russland-erklaert-die-ukraine-fuer-faktisch-zahlungsunfaehig/
 • @detektywmjarzynski 09:44:08
  Zmienić ustawienia komputera, zwłaszcza poblokować funkcje "remote desktop".
  Zainstalować program śledzący przychodzące połączenia sieciowe i dobrego Firewall-a.
  Najlepiej zlecić to jakiemuś zaufanemu informatykowi, jeśli nie czuje się pan sam na siłach.
 • @alek.san 18.12.2015 23:30:42
  Zmienić ustawienia komputera, zwłaszcza poblokować funkcje "remote desktop". Zainstalować program śledzący przychodzące połączenia sieciowe i dobrego Firewall-a. Najlepiej zlecić to jakiemuś zaufanemu informatykowi, jeśli nie czuje się pan sam na siłach.

  ----------------------------------------------------------------------------------------


  Dzięki za podpowiedź. Niemniej w tym konkretnym przypadku nie mamy do czynienia jedynie z problemem natury technicznej, stricte elektronicznej , lecz z ogólniejszym problemem natury operacyjnej wynikającym ze stosowania przez służby specjalne w stosunku do mojej osoby w ramach mojego rozpoznania, nielegalnych , przestępczych praktyk technicznych polegających na ciągłym uszkadzaniu mojego komputera , a ściślej systemu operacyjnego , ale również twardego dysku poprzez dostarczane i skryte tam zamontowywanie złośliwego oprogramowania poprzez –co stwierdzili moi elektronicy-aplikację operatora sieci komórkowej /korzystam z mobilnego Internetu/ automatycznie instalującą się na komputerze po załączeniu modemu do laptopa .

  By temu przeciwdziałać zalecili mi rezygnację z korzystania z modemu na rzecz routera. Wi-Fi, bowiem modem i zainstalowana na moim komputerze aplikacja sieci komórkowej w tym konkretnym przypadku Play był dla służb specjalnych furtką do skrytego i podstępnego
  wchodzenia do mojego komputera i zawłaszczania nim oraz jego niszczenia. Tylko w tym roku szkody poniesione przeze mnie z tytułu stosowanie przez służby specjalne tych bandyckich praktyk wyniosły 1 tysiąc złotych. O poniesionych przeze mnie szkodach niematerialnych związanych z tym przestępczym działaniem nie wspomnę.

  Nadmieniam , iż Prezes Sądu Okręgowego w Łodzi , czyli terenu na którym mieszkam, w odpowiedzi na moje pismo zawierające zapytanie o jego zgodę na prowadzoną wobec mnie przez służby specjalne kontrolę operacyjną zaprzeczył, by cokolwiek na ten temat wiedział i na taką kontrolę wyrażał zgodę.

  Bandytyzm służb specjalnych w tym zakresie wynika z braku w Polsce stosownego prawa, czyli uchwalonej przez sejm ustawy o czynnościach rozpoznawczo-operacyjnych. Zainstalowane w 1989 r. w Polsce przez Anglosasów „demokratyczne państwo prawa”, w tym z podporządkowaną i służąca im władzą ustawodawczą do chwili obecnej nie znalazło czasu , by tę arcyważną kwestię unormować, by skończyć z partyzantką na tym odcinku funkcjonowania państwa. No cóż ułatwia im to robienie wszelkiego rodzaju nielegalnych geszeftów, bowiem „w mętnej wodzie łatwiej łowić ryby”.
 • @detektywmjarzynski 07:33:01
  A którz korzysta z ich aplikacji?
  Instaluje się sterownik karty i konfiguruje go w oparciu o systemowe lub inne rozwiązania sieciowe.
  Wszystkie modemy , karty czy inny sprzęt ma taką możliwość, a system ma możliwość z tego skorzystać. Nie ma potrzeby korzystania z ich oprogramowania. Tracimy tylko niektóre z wodotrysków typu biling i naliczanie czasu połączeń oraz ilości przesłanych danych ale i to możemy zapewnić innymi zewnętrznymi programami. Jest tego całkiem dużo.
  Warto oprzeć się na rozwiązaniach producenta sprzętu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej