Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje w Europie - 14.01.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Mówiąc najkrócej – muzułmanów zwabiono do Europy po to, aby Europę skłócić, mieszkańców zapędzić na fałszywą barykadę,..." - pisze Andrzej Szubert (nick @opolczyk).

Andrzej Szubert (nick: @opolczyk) jest jednym z nielicznych blogerów, który rozpoznał tę makabryczną grę, skierowaną zarówno przeciw mieszkańcom Europy, jak i przeciw muzułmanom. Oto jego najnowszy tekst, link:

https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/13/wojna-krzyza-z-polksiezycem-a-gwiazda-dawida-zaciera-jej-kosmate-lapska/

 

Wojna Krzyża z Półksiężycem – a Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska…

.

Templar10

.

wojna z islamem

. 

Kadafi

.

Od samego początku masowej imigracji muzułmanów z rejonów objętych bandyckimi wojnami bandyckiego NATO do krajów jewrounii miałem przeczucie, że jest to jedna wielka celowo zaaranżowana prowokacja. No bo ktoś dostarczał im łodzi, statków i pontonów, ktoś ich po drodze żywił. No i przede wszystkim ktoś im mówił, że w jewrounii znajdą schronienie. Z tego powodu zdecydowanie odciąłem się od protestów przeciwko uciekinierom i przeciwko rzekomej „islamizacji Europy”:

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/28/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie/

Już samo to ostatnie hasło było dowodem na to, że ktoś za wszelką cenę chce doprowadzić do wojny na śmierć i życie pomiędzy krystowiercami a muzułmanami.

.
Dzisiaj nie tylko wiem, że tak było naprawdę, wiem nawet,  jak rozpisane były role.

.
A więc… Część marionetek politycznych jewrounii (z prezydętami i szefami żonduf na czele) była pozornie życzliwie nastawiona do uchodźców i chętnie ich przyjmowała. Inne marionetki z Orbanem na czele od początku były przeciwko uchodźcom. Ale taką rolę im rozpisano. Chodziło o to, aby postawą Orbana w krajach jak Niemcy wzmacniać protesty przeciwko uchodźcom. No i powstała w Niemczech Pegida, która co tydzień protestowała przeciwko uchodźcom. Ja od początku podchodziłem do niej nieufnie, uważając, że jest sterowana przez agenturę niemieckiej bezpieki. Akurat wczoraj Przemex znalazł w sieci informację o tym, jak żydowski prowokator szczuł Pegidę i durnych Niemców na „islamistów”:

https://przemex.wordpress.com/2016/01/12/pegida-czyli-jak-gwiazda-dawida-zapedza-patriotycznych-europejczykow-na-falszywe-barykady-wojny-z-islamizacja/

Było to dla mnie potwierdzeniem i podejrzeń wobec Pegidy, jak i przekonania, że cała zadyma o uchodźców muzułmańskich to celowa zaaranżowana na skalę europejską prowokacja.
.
Koronnnym dowodem na to jest dziwna historia jaka rzekomo wydarzyła się w centrum milionowej Kolonii (Köln) i w innych miastach niemieckich w Sylwestra. Oficjalna wersja „wydarzeń” brzmi tak: przy dworcu głównym w Kolonii w noc sylwestrową zbierać zaczął się tłum mężczyzn rzekomo (zdaniem mediów, „świadków” i policji) z wyglądu przypominających Arabów i Afrykańczyków. W końcu było ich ok. tysiąc. I wtedy zaczęli atakować Niemki, bili je, okradali, obmacywali, a nawet doszło do kilku gwałtów. Gdy wreszcie po kilkudziesięciu minutach pojawiła się policja, ataki ustały, tyle że policji nie udało się złapać na gorącym uczynku ani jednego sprawcy tych ataków. Już po domniemanych zajściach ok. 150 kobiet rzekomo zgłosiło policji „fakty” ataku (w tym "seksualnego”) na nie.
.
Ta sprawa jest dla mnie mocno podejrzana – w Niemczech już przed Sylwestrem policja była postawiona w stan gotowości bojowej. Mendia przed Sylwestrem informowały, że policja zaostrza kontrole, gdyż władze obawiają się, że Niemcy mogą stać się celem zamachów terrorystycznych. W samego Sylwestra wieczorem w Monachium policja zablokowała dwa dworce kolejowe, w tym główny – rzekomo otrzymała od CIA rzekomo sprawdzone informacje o planowanych atakach terrorystycznych na te dworce. Na miejsce ściągnięto brygady antyterrorystyczne. Dworce były kilka godzin kompletnie zamknięte. Nawet pociągi „tranzytowe” kierowano na inne szlaki – przez oba dworce przez kilka godzin nie przejechał ani jeden pociąg. Bomb ani terrorystów oczywiście nie znaleziono. W Berlinie na miejsce (ogrodzone barierkami) gdzie miały być fajerwerki miejskie policja kontrolowała wszystkich wchodzących, zabronione były plecaki, torby itp. Słowem – panika w Niemczech była na całego. No i wracam do sprawy Kolonii. Kto w Kolonii był, to wie – dworzec główny leży w centrum miasta – wychodzi się z niego prosto na katedrę kolońską i duży plac przed nią i przed głównym wyjściem z dworca. Policja w Kolonii też była w stanie gotowości bojowej, zwłaszcza po informacjach o blokadzie dworców w Monachium w związku z domniemanymi zamachami terorystycznymi.

Tak więc, gdy tylko zaczął się tam zbierać tłum, tym bardziej rzekomo wyglądający na Arabów i Afrykańczyków, natychmiast zainteresować musiałaby się tym policja. A tu nic! Najpóźniej wtedy, gdy tamci rzekomo zaczęli atakować Niemki ktoś musiałby zadzwonić na policję (większość ludzi nosi komórki przy sobie) i wtedy w ciągu kilku minut byłoby tam dziesiątki radiowozów i setki policjantów. A tu nic! Nikt przez kilkadziesiąt minut nie zadzwonił po policję. Ponadto ja pytam się – a gdzie byli Niemcy? Czyżby na froncie wschodnim? W Niemczech, gdy ludzie idą puszczać fajerwerki, idą zawsze mieszanymi grupami – kobiety i mężczyźni. A nie same baby. I gdyby owi napastnicy zaatakowali pierwszą Niemkę, to natychmiast doszłoby do potężnej bijatyki z Niemcami. Podchmieleni czy wstawieni Niemcy (toż to Sylwester – trzeźwych prawie nie ma) rozwaliliby łeb każdemu napastnikowi, zaczepiającemu kobiety w ich towarzystwie. A butelki, puste (do puszczania rac), oraz pełne i nadpite z sektem czy piwem noszą ze sobą w Sylwestra na ulicach prawie wszyscy. Tak więc, gdyby te „ataki” na Niemki rzeczywiście miałyby mieć miejsce, to tam byłoby masę rannych z rozwalonymi głowami. A tu nic! Na placu były tylko Niemki, wstrętne Araby i Murzyny je obmacywali, gwałcili, bili i okradali i nikt nie zawiadomił na czas policji. A ta przyjechała już po wszystkim.
.
Co więcej – wejście na dworzec główny i katedra objęte są całodobowym monitoringiem. Tak więc nie ma możliwości, aby policja niczego nie zauważyła. A jednak nie zauważyła. Oficjalne tumaczenie policji w sprawie monitoringu jest takie – akurat w czasie, gdy trwały ataki seksualne na Niemki, policjant dyżurny miał wyłączone monitory.

I ja mam w to uwierzyć…

Taka jest oficjalna wersja domniemanych „ataków” na Niemki w noc sylwestrową w centrum Kolonii. Rzekomo w innych miastach niemieckich (Hamburg, Monachium, Stuttgart, Duisburg, Düsseldorf) miały miejsce podobne ataki, choć na mniejszą skalę. Jedynie w Monachium policja ma jako takie „wytłumaczenie” – zajęta była blokadą dworców. Ale cała reszta?

W mojej ocenie albo ta historia jest kompletnie zmyślona, albo była to celowa ustawka, aby wzmożyć protesty przeciwko imigrantom /uciekinierom. I rzeczywiście – w Kolonii zaraz po Sylwestrze była demonstracja Pegidy, doszło do walki ulicznej z policją (tym razem policja nie spóźniła się i 1700 policjantów obstawiało Pegidę od samego początku). Tyle, że demonstracja trwała krótko – doszło do ataków na policję (pegidowcy byli wściekli na nią, że nie ochroniła ona Niemek przed wstrętnymi muzułmanami). Policja odpowiedziała armatką wodną i pałkami, po czym rozwiązała demonstrację. Dodam, że ta demonstracja była właśnie reakcją na rzekome gwałty na Niemkach w Sylwestra. Przeglądałem „niezależną” i „narodową” blogosferę niemiecką i zauważyłem, że wszyscy dali się na tę manipulację /inscenizację nabrać. Wszędzie krzyczą, że musimy bronić i chronić nasze baby przed dziczą z Azji i Afryki. Nikt natomiast nie zadaje podstawowych pytań – dlaczego mimo najwyższej gotowości bojowej policji w związku z domniemanym zagrożeniem atakami terrorystycznymi policja nie zjawiła się przy dworcu pod katedrą (w pobliżu są komisariaty) natychmiast i co robiły niemieckie chłopy – czemu nie bronili Niemek?

Obawiam się, że odurnienie ogromnej większości Niemców (i wszystkich mieszkańców jewrounii) jest zbyt duże, aby cokolwiek z tego, co się dzieje, byli w stanie zrozumieć. Ze zgrozą przeczytałem na stronie „Alles Schall und Rauch” artykuł (w tłumaczeniu na j. polski): „Zachowujcie się przyzwoicie albo wynocha”:

//alles-schallundrauch.blogspot.de/2016/01/benimmt-euch-anstandig-oder-haut-ab.html
.
A więc nawet Freeman, znawca głobalizmu, banksteryzmu i operacji obcych flag, którego nigdy nie przyłapałem na sianiu dezinformacji, dał się na to wszystko nabrać…
.
W tym miejscu stwierdzić muszę, że owe „ataki seksualne” wydarzyły się akurat wtedy, gdy były potrzebne. Otóż już od miesięcy krążą po internecie różne „informacje” typu – w Szwecji, Wlk.Brytanii czy Włoszech imigrant muzułmanin zgwałcił białą kobietę. I towarzyszy tym „informacjom” zawsze okrzyk – brońmy naszych (białych) kobiet! Tyle że nie było zbyt wiele możliwości zweryfikowania owych „informacji” o owych domniemanych gwałtach. I w sumie można było stawiać ich wiarygodność pod znakiem zapytania. Ale kto dzisiaj zaprzeczy informacjom o gwałtach i atakach seksualnych muzułmanów na białe kobiety, skoro na oczach całej Europy, w centrum milionowej Kolonii, pod katolicką katedrą muzułmanie rzekomo gwałcili i obmacywali Niemki, policja prowadzi gorączkowe śledztwo a sprawą zajmuje się niemiecki żont i „parlament”? Kto dzisiaj powie, że „informacje” o gwałtach brudasów islamskich na białych kobietach to tylko „antyislamska propaganda”? No kto?

No właśnie ja (Panie Andrzeju! Ja też to od początku mówię, aczkolwiek nie tak przekonująco - przypis ZB). Kolejny już raz to mówię – chodzi właśnie o szczcie białych krystowierców na islam!

I jeszcze postawię teraz  takie oto pytania – ludzie – uchodźcy wiedzą, że nie są mile widziani przez miliony mieszkańców w Europie. Wiedzą, że są postrzegani jako intruzi, i że wystarczy byle pretekst, aby zaczęto ich wypraszać czy wręcz wyrzucać z różnych miast i krajów. Czy myślicie, że oni są kompletnymi idiotami prowokującymi Europejczyków do tego, aby ich wszystkich wypędzono z powrotem do Afryki i na Bliski Wschód. Czy naprawdę uważacie tych ludzi za zgraję ostatnich idiotów podcinających gałąź, na której siedzą?
.
Ludzie – do jasnej cholery – obudźcie się z amoku!
.
Cała historia z masową imigracją wyglądała tak: politycznym marionetkom rozpisano role – Merkel (i inne wybrane marionetki polityczne jewrounii) celowo ściągała muzułmanów do Europy przy protestach Orbana i paru innych marionetek wyznaczonych do tego celu. Na koniec zaś władze Niemiec inscenizują okropne masowe „ataki seksualne” na Niemki przez tych wstrętnych islamistów, niewdzięczników, tak brzydko odpłacających za niemiecką gościnność. Nawet Bundestag musi się tym teraz zajmować.

Owe domniemane masowe ataki seksualne wywołały lub wzmocniły wściekłości i nienawiści do muzułmanów, wzbudziły lub wzmocniły podejrzliwość wobec każdego muzułmanina u milionów wściekłych Europejczyków. Im niczego już nie wyperswaduje się za żadne skarby. Przepaść między białasami, zwłaszcza krystowiercami, a brudasami islamistami jest teraz nie do zasypania. I o to właśnie w całej tej operacji chodziło. I taka była rola Merkel i niemieckiego jewrobaraku w tej inscenizacji – ściągnąć muzułmanów, ustawić przez to (przy pomocy Orbana i jemu podobnych) w całej Europie giganrtyczną fałszywą barykadę, a na koniec przedstawić uciekinierów jako bandę gwałcicieli. Naturalnie poprawność polityczna nadal będzie działała – nadal będzie głosiła, że nie można wszystkich muzułmanów wrzucać do jednego worka, że nie wszyscy są gwałcicielami czy bandytami. Ale to nie zasypie ogromenj przepaści wykopanej pomiędzy krystowierczą Europą a światem islamu.
.
Od lat powtarzam – Gwiazda Dawida szczuje Krzyż na Półksiężyc i zaciera jej kosmate łapska. Bo gdzie dwóch się bije korzysta ten trzeci. Po ostatnich wydarzeniach przepaść między Krzyżem a Półksiężycem jest nie do zasypania. Gwiazda Dawida osiągnęła jej cel. I durne białasy, zwłaszcza  krystowiercy, nadal będą służyć jej interesom.
.

Na koniec przytoczę jeszcze wymianę mailową z jednym ze znajomych. Przysłał mi dzisiaj rano maila takiej oto treści:

Logistyka gwałtów w Finlandii
Bardzo ważna informacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PATRZ PONIŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Embassy of Finland
> ul. Chopina 4/8
> 00-559 Warszawa
> Poland

Witam,
Przesyłam zdjęcie z małego państwa afrykańskiego, które otrzymałem od znajomego.
Przykład logistyki gwałtów w Europie, a dokładnie w Finlandii, w waszym kraju.
.

plakat

.
Rape Rape Rape
You can do it in Finnland.
Reffugees can do anything!
Contakt the Finnish Embassy now.
You will not be punished!

Tłumaczenie:
Gwałcić  Gwałcić  Gwałcić
Możesz to robić w Finlandii.
Uchodźcy mogą robić wszystko!
Skontaktuj się z Ambasadą Finlandii teraz.
Nie zostaniesz ukarany!

Takie akcje wymagają przeciwdziałania, co polecam uwadze.
Z poważaniem
Jacek Andrzej Rossakiewicz
.
Odpisałem tak:

Obawiam się, że to zwykła bujda w ramach antyislamskiej nagonki.

Po czym zacytowałem znajomemu mój komentarz na WPS o domniemanych atakach seksualnych w Kolonii:

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/12/pegida-legida/comment-page-1/#comment-8524
.
I dodałem
.
Zamieszczone zdjęcie cuchnie mi fotomontażem. Nawet ja, kompletny dyletant komputerowy mógłbym takie zrobić: ściągam zdjęcie jakiegoś miasteczka z Murzynami, nakładam na nie plakat, skanuję i wrzucam do sieci z panikarskim ostrzeżeniem.

Znajomy odpowiedział tak:
.
Nie będę się z Panem spierał, ale ja mam (po za poniższym) informacje z pewnych w 100% źródeł, że jest tak jak poniżej wysłałem. To nie jest kwestia sporu, albowiem ponad milion ludzi z Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki w UE (w 2015r.) to fakt, faktem też jest, że następny milion lub dwa, przyjedzie tego roku.
Z poważaniem – EZ
.
Odpisałem mu tak:
.
Panie Eugeniuszu!
Przy całym szacunku dla Pana. Dla mnie źródło 100% pewne to takie, które osobiście sprawdziłem.
Załóżmy nawet, że to zdjęcie jest prawdziwe. Czy wie Pan, kto ustawił ten plakat, w jakim kraju i czy ludność miejscowa zna ten język? I czy plakatu po zrobieniu zdjęcia nie usunięto?
I czy wie Pan, ile setek milionów białych Europejczyków i ich potomków mieszka na innych kontynentach?
Ponadto – jak słaba musi być kultura i tożsamość 500 milionów mieszkańców jewrounii, jeśli milion czy dwa obcych jej zagrażają?
Zacznijmy ab ovo – gdyby NATO z kapitalnym udziałem jewrounijnych baraków pod przywództwem USraela nie wywołało ogromnego zniszczenia w kilku krajach muzułmańskich, problemu uciekinierów by nie było. Protestujmy przeciwko przyczynom, a nie skutkom.
Organizatorom tego zamętu – żydo-banksterom – chodziło o wykopanie przepaści między białasami chrześcijanami a brudasami islamistami. A Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska.

Beze mnie.
.
I to był koniec naszej dyskusji. Niestety podejrzewam, że ów znajomy nadal ślepo wierzy w ową „logistykę gwałtów w Finlandii”. Która jest w moim przekonaniu zwykłą nieudolną manipulacją i dalszym szczuciem na islamskich „gwałcicieli”. Prowokacja /inscenizacja /mistyfikacja z Kolonii nadaje tym fałszywkom i manipulacjom wiarygodności. Po to właśnie ją zainscenizowano.
.
Publicznie oświadczam niniejszym – ja nadal na tę żydo-bankstersko-izraelską fałszywą barykadę nie dam się zaciągnąć!
.
Na pohybel Gwieździe Dawida, Krzyżowi i Półksiężycowi. Ale w takiej właśnie kolejności – najpierw Gwieździe Dawida, potem Krzyżowi, a dopiero wtedy Półksiężycowi. Wedle ich zagrożenia dla Polski, Europy i świata.
.

opolczyk

 

PS

I jeszcze jedna refleksja związana z tematem gwałtów. Otóż podczas okupacji Iraku i Afganistanu parokrotnie docierały do mnie informacje o gwałtach dokonywanych przez hordy NATO na muzułmankach. Trudno było je zweryfikować, ponieważ były natychmiast usuwane z internetu. Niemniej znając oblicze wojen i okupacji, uważałem te informacje za co najmniej prawdopodobne. Obecnie, po rzekomych „wydarzeniach” w Niemczech, nawet jeśli ponownie pokażą się gdzieś informacje o gwałtach najemników bandyckiego NATO w świecie islamu, u wielu białych wywołają one co najwyżej wzruszenie ramionami, a być może i satysfakcję – dobrze im tak, nasze kobiety też były gwałcone.

I w ten sposób antykultura religii abrahamowych przeistoczyła świat w „piekło na Ziemi”. Jeśli nie uwolnimy świata od judaizmu, chrześcijaństwa i islamu (w takiej właśnie kolejności) oraz od żydo-banksteryzmu, czeka nas niewyobrażalnych rozmiarów katastrofa. Coś w rodzaju biblijnej „Apokalipsy”. Która nie jest proroctwem, a scenariuszem.

Od nas zależy czy okupant zachodu oraz gwiazda Dawida, manipulując krzyżem i półksiężycem ten scenariusz zrealizuje.

.

PPS

Otrzymałem mailem od bliskiego znajomego dwa pytania dotyczące powyższego teskstu o imigrantach. Zapytał mnie o dwie rzeczy:

„Andrzeju, ja sam nie mam pewności czy wszystkie gwałty na Europejkach dokonywane przez muzułmanów to prawda, ale wykluczyć takich przypadków chyba nie można? I jeszcze sprawa kradzieży, pobić a nawet napadów rabunkowych na sklepy i ludzi w pobliżu miejsc gdzie mają oni swe ośrodki. Czytałem, że wiele rządów zakazywało nagłaśniać takie rzeczy, ale że one naprawde się zdarzały, a nawet, że były częste. Co sądzisz o tym?”

Odpisałem mu tak.

Sprawa gwałtów:
Zapewne do incydentalnych gwałtów muzułmanów na Europejkach dochodziło i dochodzi. Temu nie zaprzeczam. Tylko widzisz – w skali Europy dziennie liczba gwałtów idzie w setki, a być może w tysiące. Gwałtów dokonywanych przez białych Europejczyków. I w ogromnej większości nikt się nimi nie interesuje. Co najwyżej lokalne gazety w dziale kryminalistyki o nich napiszą. Jedynie jeśli zamieszana jest w gwałt znana osoba publiczna, to wtedy jest o tym głośno. Ale setki, tysiące gwałtów dokonywanych przez białych na białych kobietach nikogo nie prowadzą na barykady. Natomiast pojedyncze gwałty muzułmanów na Europejkach są strasznie rozdmuchiwane. No i pytam – dlaczego biali nie troszczą się o Europejki gwałcone dzień w dzień setkami czy tysiącami przez innych białych, dlaczego o tym nie huczy internet, a incydentalne przypadki gwałtów muzułmańskich tak się rozdnuchuje? Zastanów się nad tym. Moim zdaniem celem tej kampanii jest właśnie szczucie białych na muzułmanów, na islam.

Sprawa kradzież, pobić i napadów rabunkowych.
Nie przypuszczam aby uciekinierom zależało na wzburzaniu przeciwko sobie mieszkańców. U muzułmanów ponadto kradzież to naprawdę „ciężki grzech”. Być może zdarzały się drobne sporadycznie kradzieże. Ktoś tam ukradł coś do jedzenia, ktoś inny paczkę papierosów. Jest to bardzo prawdopodobne. Ludzie są tylko ludźmi. Ale i ta sprawa śmierdzi mi podstępem. Podejrzewam, że były to historie w ogromnej większości prowokowane przez podstawionych ludzi. Uchodźcy umieszczani w jakimkolwiek ośrodku niekoniecznie wszyscy znają się. Tak więc obcemu agentowi (z Turcji, Arabii czy nawet Izraela) łatwo się tam wmieszać. No i dokonuje taki zuchwałych kradzieży, pobić, czy nawet napadów rabunkowych, a władze celowo to tuszują i nie reagują na takie przypadki. Tamten potem w ośrodku chwali się tym, wraca z kolejnych kradzieży czy napadów obładowany bogatymi łupami, dalej się tym chwali, opowiada, że policja jemu nic nie robi i że zastrasza pobitych i okradanych, aby się nie skarżyli. I robi to dotąd, aż w końcu znajdzie kilku czy więcej naśladowców. Okazja czyni złodziejem. Gdyby sytuacja była odwrotna i chrześcijanie, uciekając przed wojnami, schronili się w krajach muzułmańskich i podstawieni prowokatorzy kradliby i napadali bezkarnie, to i oni znaleźliby naśladowców. Wydaje mi się że marionetkowe władze celowo chciały uchodźców rozwydrzyć, rozzuchwalić – właśnie po to, aby tym większą wywoływali oni wśród Europejczyków nienawiść do wszystkich muzułmanów. To była także celowo zaplanowana operacja. Przy czym najwięcej kradzieży, napadów i rabunków idzie moim zdaniem na podstawionych prowokatorów.

Mówiąc najkrócej – muzułmanów zwabiono do Europy po to, aby Europę skłócić, mieszkańców zapędzić na fałszywą barykadę, a muzułmanów przez podstawionych prowokatorów i podejrzane inscenizacje przedstawić na koniec jako dzicz, barbarzyńców, bandę złodziei, gwałcicieli i bandytów, która jest zagrożeniem dla świata, a zwłaszcza dla„białej cywilizacji”.

Napisał: Andrzej Szubert (@opolczyk)

KOMENTARZE

 • "emigranci" Zielone i Czarne Turbany,Mahdi i zmyślone przepowiednie N
  Kilka lat temu ,gdy nawet nikt nie pomyślał ,pewien typ ,dawny pracownik SB ,zamiłowany "literat" ksywa : Andy Collins, Amanda Taylor, Jennifer O’Hara, Andrzej Staniecki - rozsiewał w internecie fałszywe -zmyślone przez siebie "przepowiednie Nostradamusa. Tłumacząc z polskiego-na francuski przez google. Zasyfił internet dokumentnie.Zyskał grono fanatycznych wielbicieli. Założył nawet forum na g..nie wyb.
 • @Nibiru 05:52:32
  W moim wczorajszym wpisie przedstawilam swoja opinie.
  Dzis moge tylko dodac:
  Wroble na dachu cwierkaja o wykorzystywaniu seksu i zamilowania do grzebania w genitaliach w propagandzie i prowokacjach politycznych. Znane z tego bylo NKWD, znane jest CIA i Mossad.
  Kiedy Mordechai Vanunu ze swoimi rewelacjami o posiadaniu broni nuklearnej przez Izrael, dotarl do Sydnej w Australii, zeby swiatu obwiescic wielka tajemnice - Mossad podstawil mu panienke, znana i "wielce szanowana w Izraelu " modelke, ktora sie w nim zakochala i uwiodla go do Wloch skad go porwano do Izraela i wsadzono na dlugie lata do wiezienia. Teraz nie wolno mu opuscic kraju.
  Pani Livni Tzipi sama sie przyznala, ze za mlodu uzywala swoich wdziekow dla chwaly Izraela wabiac roznych politykow i znane osobistosci, ktorzy nie zgadzali sie z polityka Izraela.
  Taka jedna amerykanska dziennikarka oskarzyla muzulmanow w tlumie w czasie rewolucji w Egipcie, ze ja porwali z tlumu jakies islamskie ogiery i w bramie zgwalcili.
  Swiat byl oburzony na tych muzulmanow w bramie..
  Panienka miala tylko tego pecha, ze kamerzysci, ktorzy razem z nia przez caly czas filmowali demonstracje nie zauwazyli, zeby choc na chwile zniknela im z pola widzenia. Nawet sprzet elektroniczny ktory miala ze soba jakos nie doznal najmniejszego uszczerbku.

  Nie wiem jak to sie dzieje, ze swiat nie zareagowal na raport angielskich lekarzy w medycznym czasopismie "Lancet" o wymordowaniu przez kraje milujace kobiety i dzieci - ponad milion dzieci irackich, z ktorych polowa umarla z glodu w czasie 10 letnich sankcji na Irak.
  Za ten dranski program "Food for oil" dla Iraku wielu zachodnich politykow powinno zza krat do konca zycia nie wyjsc.

  Nikomu nie zal spalonych zywcem kobiet w Odessie , ktore przed smiercia zgwalcono i poderznieto im gardla. Czy dlatego, ze nie mozna zwalic na muzulmanow?
  Jak pan Cejrowski PUBLICZNIE w telewizji radzi Polakom trenowac mordowanie kazdego Rosjanina na swiniobiciu w rzezni i potem takim wycwiczonym ruchem rozpruwac Rosjanom brzuchy - to ani Unia ani ONZ ani Human Rights ani polscy obywatele nie wyrazili zadnego oburzenia.

  Nas w ogole tak naprawde nie wzrusza mordowanie dzieci ani szalenie rozpowszechniona na calym zachodnim swiecie pedofilia, handel dziecmi, handel kobietami, ludzkimi organami, narkotykami, bronia, bombardowaniem szkol, przedszkoli i szpitali.
  Popieramy zamachy stanu, oplacamy mordercow, pomagamy niszczyc tyciacletnie cywilizacje.............
  I oburzamy sie na ... bardzo skoordynowana przedziwnie akcje noworoczna prowokacyjnego zachowania wobec kobiet -rownoczesnie w roznych europejskich miastach. Co za zbieg okolicznosci!!
  My nie wiemy, kto jest przestepca, bo podobno te ogiery zniszczyly dokumenty, ale wiemy ze to byli Syryjczycy i inne typy ktore maja "bliskowschodni wyglad".
  Taki blisko wschodni wyglad ma wielu nie tylko zydow ale i Grekow, Wlochow z Poludnaia, Hiszpanow, Francuzow, itp.
  Mojego szwagra z podkrakowskiej wsi zagraniczna firma, ktora go zatrudniala poczatkowo wziela za ... Hindusa.
  Jak i jakim prawem mozna kogokolwoek oskarzyc na podstawie DOMNIEMANEGO wygladu??
  Czy my juz tak zglupielismy, ze nie przemawia do nas zwykly ludzki rozsadek ani zadne z 10 PRZYKAZAN?
  Reagujemy wylacznie na propagande. Mamy zupelna znieczulice na fakty.

  Europa jest permanentnie w stanie wojny; od wiekow. Mordujemy sie nawzajem w powstaniach, napoleonskich kampaniach, wojnach swiatowych, rewolucjach i atakach na inne panstwa nie tylko europejskie.
  Jak to sie dzieje, ze ponad 20 panstw europejskich zniszczylo niezalezny, spokojny europejski kraj -Jugoslawie, ktora nie byla z nikim w stanie wojny ?
  A teraz te same glupki, ktore nienawidzily chrzescijanskich Serbow, ktorzy NIKOMU nic zlego nie zrobili - oburzaja sie na noworoczne zaczepki muzulmanow ktorych jeszcze nie tak dawno popierali przeciwko Serbom..
  Cala Europa poparla utworzenie Kosowa.
  Te same glupki ktore popieraly powstanie dwoch panstw muzulmanskich w Europie i popieraly wahabickich awanturnikow w Czeczeni - teraz pyskuja na muzulmanow, z ktorych wielu autentycznie ucieklo z pozogi wojennej.

  Jesli Europie tak bardzo zalezaloby na tym, zeby wszyscy ci domniemani muzulmanie wrocili do swoich krajow - wystarczy wstrzymac dzialania wojenne na Bliskim Wschodzie. Mozna to zrobic w ciagu 24 godzin!
  Tylko, ze nikt nawet nie rozpatruje takiej mozliwosci. Bo wypadaloby pomoc odbudowac to co zniszczylismy i oddac skradzione skarby Mezopotamii.
  Wolimy wlasnymi rekami pogrzebac Europe.
 • Witam Panie Zygmuncie
  Panie Zygmuncie

  Ponownie gratuluję Panu odwagi. Publikowanie takiego tekst, choćby cudzego (mojego) na neonie - no, no...
  Do tego trzeba rzeczywiście mieć odwagę. Aż dziw, że jeszcze Pana nikt nie zaatakował.

  Tyle, że niestety nasze głosy w tym natłoku kłamstw i propagandy i tak zginą. Niemniej swój obowiązek informowania innych o tym co jest grane
  wypełniliśmy.

  Pozdrawiam serdecznie!

  --

  Nibiru

  Mnie nie podołało się wiele innych spraw, o których nie wspomniałem. Choćby rzekomo znajdywane magazyny broni uchodźców. Zapewne podrzucane a następnie "znajdywane" przez te same służby. Z Mosadem i CIA na czele. Nie wymieniałem wszystkich wątpliwych spraw, bo wyszłaby książka.

  ---


  Fretka

  Ci blogerzy z Finlandii powinni dopisać - łapska precz od naszych bab. Tylko
  my mamy prawo je gwałcić.
  Póki co nie znalazłem rzeczywiście niepodważalnych dowodów na to, że
  uchodźcy to banda gwałcicieli.
  Nagłaśniane są przede wszystkim fałszywki.
 • @Nibiru 05:52:32
  "... najbardziej śmierdział mi fakt, że nagle jak na rozkaz kilka krajów zawiesiło wszelkie działające dotychczas procedury napływu emigrantów,...". -

  --- Tak, wiele spraw było zastanawiających albo bardzo grubymi nićmi szytymi. Ten masowy napływ wypadł nie na wiosnę, lecz na jesień, jakby muzułmanie chcieli na samym początku zakosztować europejskiej zimy.
  Była zabawna informacja: uchodźcy forsowali ogrodzenia Orbana; przywódca grupy wzywał swych towarzyszy do działania W JĘZYKU ANGIELSKIM.
 • @kfakfa 08:34:49
  "... rozsiewał w internecie fałszywe -zmyślone przez siebie "przepowiednie Nostradamusa. Tłumacząc z polskiego-na francuski przez google. Zasyfił internet dokumentnie. Zyskał grono fanatycznych wielbicieli". -

  --- Niestety, internet wszystko przyjmuje, także teksty paskudne czy fałszywe w treści. I to jest jedna z jego wad.
 • @fretka 09:09:24
  "Jest to fotoshop, prawdopodobnie wykonany przez fińskich blogerów". -

  --- Szczerzę przyznam, że rozumiem intencje blogerów, ale na mnie to nie działa szczególnie. Może też dlatego, że zbyt słabo znam język angielski.
 • @Tiamat 10:07:13
  Tiamat

  Podpisuję się pod wszystkim co Pani napisała.
  Gdy słyszę okrzyki - brońmy Europy, brońmy białej cywilizacji" zawsze zastanawiam się, co jest w nich takiego, czego warto byłoby bronić? Przecież Europa zachodnia (z Polską włącznie) to chora i zdegenerowana antykultura. Gdyby upadła (łącznie z bandyckim USraelem) o ile świat byłby bezpieczniejszy i lepszy.

  Pozdrawiam
 • @opolczyk 10:40:05
  ==Ponadto – jak słaba musi być kultura i tożsamość 500 milionów mieszkańców jewrounii, jeśli milion czy dwa obcych jej zagrażają?==

  To w zasadzie zamyka dyskusję..
  A kultury i tożsamości niet..
  Porządnie uzbrojony oddział policji zrobiłby porządek w pół godziny.
  Ale administracja niemiecka tego nie chce!
  Dlaczego? To juz inny temat.
  Z drugiej strony 2 mln. to potężna armia, i kiedyś ten balon zostanie odpalony, za ich przewózkę płacił Soros..
  Oni musza mieć gwarancję sporego zwrotu..
  Gdzie tu zarobek?
  Bo ta tłuszcza pracować tu nie będzie, sprawa jest otwarta.
 • @dron67 10:57:37
  Sprawa kultury (i tożsamości)...
  Jeśli kultura jest silna i zdrowa, to się obroni. Starożytna Grecja podbita została przez Rzym. Ale to nie Grecy zostali zlatynizowani. To Rzymianie się shellenizowali. Silniejsza kultura wygrała, choć Grecję podbito militarnie.

  Co do emigrantów i ich finansowania (oraz opłacenia ich powrotu).
  Wszyscy zainteresowani na zachodzie znają nazwy firm zachodnich handlujących ropą terrorystów z ISIS. A może by tak je obciążyć wszystkimi kosztami? Wystarczy chcieć. Turcję też można skazać wyrokiem trybunału w Hadze i obciążyć kosztami. Też tylko trzeba chcieć.
  No i - jak napisał Nibiru - celowo zniesiono procedury wjazdu do jewrounii, aby ją zalali uchodźcy. Ci co podjęli te dezycje powinni beknąć.
  No i przypominam co napisała Tiamat:

  "Jesli Europie tak bardzo zalezaloby na tym, zeby wszyscy ci domniemani muzulmanie wrocili do swoich krajow - wystarczy wstrzymac dzialania wojenne na Bliskim Wschodzie. Mozna to zrobic w ciagu 24 godzin!"

  Myślę, że na tym możemy zakończyć dyskusję.
 • @Tiamat 10:07:13
  "Dzis moge tylko dodać:...". -

  --- Wczytam się także w ten Pani tekst, ale dopiero późnym wieczorem.
  Odniosę się do jednej lub dwóch spraw :)))
 • @banaco 11:10:04
  Najwazniejsze moim bardzo skromnym zdaniem, jest przede wszystkim zidentyfikowanie problemu.
  I tu mamy duzy klopot.
  Jesli ponad 80 %Polakow w sondazach oficjalnych popieralo utworzenie muzulmanskiego Kosowa z zagarnietej Serbom ziemi , to naturalnie nie mielismy klopotu z wyslaniem polskiego wojska do Jugoslawii.
  Czemu to takie wazne?
  Bo nie zgodzily sie na mordowanie Serbow ani Czechy ani Slowacja ani Wegry. Mieli wiecej rozumu.
  To nasze wojsko i policja dalej stoja w Kosowie. Nie czeskie i nie wegierskie.

  Bywalo tak, ze Sowieci nawet nie probowaliby wyslac Polakow do Afganistanu.
  Za Sowietow bronilibysmy prawo Afganow do obrony wlasnego kraju.
  Teraz popieramy rabunek kraju a nasi politycy handlowali skradzionymi w Afganistanie szmaragdami.

  I nie chodzi o to, ze powinnismy "przejsc na islam".
  Powinnismy sobie przypomniec nasze wlasne zasady moralne czy relligijne.
  Jesli pan Cejrowski lata po Polsce z ogromnym portretem matki Boskiej wydrukowanym na podkoszulku i udaje katolika - to kazdy katolik powinien go sprac po lbie. I nikt nie powinien z nim nawet gadac.
  Bo nigdzie nie pisze, ze katolikowi wolno rozpruwac brzuchy dzieciom, kobietom i starcom rosyjskim!

  Mysmy zapomnieli o wlasnej etyce i moralnosci, ktora kiedys byla czescia naszej kultury.
  Moja konkluzja jest taka, zebysmy sie przygladneli innym pokrewnym nacjom, ktore potrafia sie zachowac.
  To tylko wlasciwie my, Litwini i banderowcy popieramy awantury w Europie.
 • @opolczyk 10:13:41
  Witam, Panie Andrzeju,

  odwaga i dobra znajomość rzeczy są po Pańskiej stronie. Ujął Pan świetnie ważkie problemy, które są w mojej głowie, ale napisać je tak, by ująć wiele aspektów, to już trochę trudniej.
  Chodzi mi o to, by nie robili nas w durnia. I jak już kiedyś napisałem Panu, idzie mi o zwykłą przyzwoitość. Nie oglądam telewizji, więc nie znam argumentów strony "opozycyjno"- rządowej, ale widzę, ile głupot piszą w prawicowych /"prawicowych" portalach i już nie trafia mnie szlag. Jest mi ogromnie smutno, że ludzie dają się tak robić w balona.
  I że w ludziach tyle nienawiści i pogardy.

  Pozdrawiam Pana serdecznie.
 • @zygmuntbialas 12:04:04
  Panie Zygnuncie

  Cieszy mnie, że poznałem taką osobę jak Pan, choć tylko wirtualnie.

  Mogę śmiało powiedzieć - jesteśmy towarzyszami broni!
  Pan robi świetną robotę zwłaszcza w sprawie Ukrainy!
  Gratuluję!

  I jeszcze z ostatniej chwili - sędzia Trybunału Konstytucyjnego Niemiec Udo di Fabio
  w oficjalnym wystąpieniu zarzucił kanclerzycy Merkel historyczne łamanie prawa i konstytucji poprzez niekontrolowane otwarcie granic. Co śmieszniejsze to siostrzama partia CSU poprosiła go z zbadanie, czy polityka Merkel nie łamie prawa.
  Akurat mówiło o tym niemieckie radio, no i huczy o tym w internecie.
  http://www.n-tv.de/politik/politik_person_der_woche/Der-Richter-der-Kanzlerin-article16746101.html

  Tutaj strasznie kulawe tłumaczenie tej strony przez google:
  https://translate.google.de/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.n-tv.de/politik/politik_person_der_woche/Der-Richter-der-Kanzlerin-article16746101.html&prev=search

  Sprawa zatacza coraz większe kręgi. Robi się zadyma:
  http://www.theeuropean.de/stefan-gross/10658-merkels-rechtsbruch

  Jest tam podtytuł:
  Niemals war die Kluft zwischen Recht und Wirklichkeit größer

  W tłumaczeniu na polski: "Nigdy przepaść pomiędzy prawem a rzeczywistością nie była większa".

  Robi się gorąco w politycznym Berlinie...
 • GÓWNO PRAWDA
  autorze tego artykułu. jak tak bronisz emigrantów muzułmanów to masz otwartą drogę by jechać do ISIS i tam u nich zamieszkać, otóż jedynie z czym sie z panem zgadzam to to że Soros i jego kompani Iluminaci chcą by europejczycy zaczęli mordować muzułmanów emigrantów to tak, ale głupotą i naiwnością jest mówienie że emigranci są ofiarami biedaczkami i nie gwałcą kobiet a pisanie przez pana że jak pan czegoś nie zobaczy to to nie jest dla pana dowodem istnienia to już jest po prostu debilizm z pana strony. bo co jeślli by panu dom spalili żonę zgwałcili albo co innego i pan by to nam napisał że to pana spotkało, to my czytelnicy też możemy panu powtórzyć te słowa że jak nie widzimy to nie jest to prawda, no a co z historią też w nic pan nie wierzy, przecież wydarzeń żadnych pan nie widział, i mogę panu rzucać milion przykładów np że mnie pan nie widzi to nie ma pewności że istnieję????
  otóż prawda jest taka że akurat mam znajomych na zachodzie kolegów i koleżanki i rozmawiam z nimi to koleżanki mi mówiły że same się boją chodzić po ulicach bo je chamsko i wulgarnie podrywają właśnie ci emigranci, a celowo sie ich tu sprowadza i ich na nas podburza a nas na nich a im taki Sorosz może przemycić broń i jak ci emigranci zaczną strzelać to nie jest możliwe zatrzymać odwet i znowu z ich strony odwet itd. bo co jakby panu żonę zgwałcili to co by pan tez tak dalej pisał i nic z tym nie zrobił tylko puściłby pan płazem gwałt olał???
  cel elit świata jest jeden, a mianowićie prze strach terror napady i gwałty doprowadzić di tego by ludzie ze strachu i swoje bezpieczeństwo zakładali sobie czipy i żyli bezpiecznie w gettach oazach dla nich budowanych
 • GÓWNO PRAWDA CDN
  jeszcze dwie sprawy dodam, a to że jak pan to napisał że gdyby zgwałcono kilkaset kobiet w Koloni to byłaby zadyma i chłopacy by bronili swoich dziewczyn, a ja dodam że owszem byłaby zadyma gdyby zgwałcono kilka tys, dziewczyn a nie kilkaset bo nie każda dziewczyna ma chłopaka i nie każda tam z nim była, a co nigdy pan nie widział grupki przyjaciółek? tak samo chłopacy sami w grupkach chodzą na imprezy tak samo i dziewczyny, chyba spadł pan z byka że tego nie wie. a po drugie coraz więcej chłopaków to geje to oni napewno nie zawalczą o dziewczyny ani ich nie obronią dochodzi i strach i poczucie braku solidarności na wypadek bójki,
  a druga sprawa atakuje pan chrześcijan i cejrowskiego że niby nsi koszulkę z Matka Bożą a jest za zabijaniem Rosjan, a jest za zabijaniem??? a wszyscy katolicy w Polsce są za zabijaniem Rosjan ??? chyba jest pan lewusem i miłośnikiem lenina że tak twierdzi, bo akurat prawdziwy katolik jest ale przeciwko zabijaniu kogokolwiek, z wyjątkiem obrony koniecznej
 • Patriotyzm opolczyka
  ,,Gdy słyszę okrzyki - brońmy Europy, brońmy białej cywilizacji" zawsze zastanawiam się, co jest w nich takiego, czego warto byłoby bronić? Przecież Europa zachodnia (z Polską włącznie) to chora i zdegenerowana antykultura. Gdyby upadła (łącznie z bandyckim USraelem) o ile świat byłby bezpieczniejszy i lepszy."

  Powtórzmy, co opolczyk powiedział: gdyby Polska (jako część Europy zachodniej) upadła, to świat byłby bezpieczniejszy i lepszy.

  Tusk, mówiąc, że polskość to nienormalność, nawet nie udawał, że jest patriotą; opolczyk natomiast jest przez wielu uważany za wzorzec polskiego patrioty i sam zapewne siebie też za takiego uważa. Cała światowa lewica wrzeszczy o tym, jaka to Polska jest groźna i nieobliczalna, a to Żydów morduje, a to buduje polskie obozy koncentracyjne, a to jest ksenofobiczna i kapiąca antysemityzmem, a tu, proszę bardzo, jeden z ,,wielkich" polskiej blogosfery twierdzi, że ,,gdyby Polska upadła, to świat byłby bezpieczniejszy i lepszy."

  Mamy więc dzisiaj patriotyzm inaczej, według którego należy Polsce życzyć nie podniesienia się z kolan, ale całkowitego upadku. Surrealizm po polsku.

  Jak to mówią, Boże chroń nas przed przyjaciółmi (fałszywymi), bo z wrogami sobie sami poradzimy.

  Gratuluję panu Białasowi wybrania i autorytetu i materiału do powielenia jego twórczości na swoim blogu. Dla ułatwienia dodam, że to sarkazm.
 • Wenn Herrenmenschen...
  http://www.muslim-markt-forum.de/t1150f2-Wenn-Herrenmenschen-einen-Weltkrieg-vorbereiten.html

  Serdeczne pozdrowienia
 • Autor
  Wróble na dachach Europy i Ameryki ćwierkają o tym, że tsunami migrantów na Europę jest zaplanowanym działaniem żydosyjonistów, aby zdestabilizować Europę poprzez utworzenie konfliktów pomiędzy ludnością rdzenną i napływową, która zamiast integracji domaga się dominacji w sferze religijnej, czyli we wszystkich sferach życia, bo Islam ingeruje we wszystkie sfery życia, od ubioru do podstawowych zasad moralnych i etycznych, obcych cywilizacji europejskiej. Z pewnością chodzi o wywołanie jescze większego chaosu na ziemi, niż panuje dotąd, niekoniecznie po to, aby umocnić władzę niemiecką, ale być może władzę, która by wyzwoliła Niemcy i inne kraje od tej nieudolnej władzy zezwalającej na bezprawie i anarchię.

  Plakat na temat gwałtów został przerobiony, zapewne w dobrych intencjach, które zostały źle zrozumiane. Wiadomym w Europie faktem jest, że polityczna poprawność nie pozwala na adekwatne kary za gwałty przez osobników tzw. mniejszości i za czyn, który jest karany latami więzienia dla białego mężczyzny, np. Somalijczyk może dostać kilka tygodni prac społecznych, a więc, gwałćcie, rząd wam nic nie zrobi, będziecie bezkarni.

  Szwecja po wprowadzeniu polityki imigracji z krajów trzeciego świata ma największy procent gwałtów porównywalny z krajami trzeciego świata, ale Pan zapewne nie wierzy w statystyki, bo nie widział Pan tych gwałtów na własne oczy.

  Co za różnica zresztą, według Pana, bo białe kobiety i tak są gwałcone, mogą być gwałcone trochę więcej, tym razem przez bohaterów, którzy zostawiając swoje rodziny na pastwę wojen i rewolucji, sami uratowali się ucieczką, aby wprowadzić własne porządki w cudzych krajach, między innymi poprzez czyny takie, jak gwałt na kobiecie nie noszącej burki, które w ich krajach są dopuszczalne i zgodne z ich prawem, natomiast są przestępstwami w Europie.

  80% imigrantów to młodzi i bardzo młodzi, samotni mężczyżni, z wielu krajów muzułmańskich, dobrze ubrani, dobrze odżywieni i dobrze wyposażeni w smartfony, roszczący sobie pretensje do jak najlepszego traktowania, które było im obiecywane przez suto opłacanych przewoźników, a więc nie są to uchodźcy syryjscy, którzy pojawili się w Europie, bo grozi im utrata życia.

  Nie trzeba być żadnym ,,białym krystowiercą", aby zdawać sobie sprawę z tego, czym grozi zaistniała, niewątpliwie ukartowana sytuacja i aby czuć się w obowiązku i potrzebie, aby bronić nie tylko kobiet, ale wszystkich wartości, jakie jescze pozostały w Europie, na których , jakby nie było wyrosła największa cywilizacja, jaką znamy w dziejach pisanej historii.

  Oczywiście taka postawa nie dotyczy osób, które twierdzą, jak opolczyk, że najlepiej będzie, gdy Europa i Polska zginą z powierzchni ziemi, dla utworzenia ,,bezpieczniejszego i lepszego świata".

  1x*
 • @Lotna 18:16:03
  Eh ci gęgacze...

  Lotna@

  zwyczaj nie daję się wciągać w dyskusje z gęgaczami, krzykaczami, głupcami i dezinformatorami. Bo to tylko niepotrzebnie ich "nobilituje" i kończy się zawsze wielką pyskówką i wrzawą. Wyjątkowo odstąpię od tej zasady bo zarzuciłaś mi brak patriotyzmu. Ale ten "brak" istnieje tylko w twojej halucynacji. Nawet nie rozumiesz co czytasz, a krzyczysz - i to głupoty.

  Ja pisałem o upadku chorej antykultury. A nie o upadku Polski. Czy ty nie dostrzegasz tak oczywistej różnicy? Podałem nawet u mnie na blogu lekarstwo na to - na wyrwanie Polski z łapsk chorej antykultury zachodu. Ona niech zdycha, a Polska będzie normalnym wolnym i szczęśliwym krajem.
  To jest mój program dla Polski:

  Postulaty polityczno – gospodarcze:

  1. Wystąpienie Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej i zerwanie konkordatu z Watykanem!
  2. Wystąpienie Polski ze zbrodniczego, banksterskiego NATO!
  3. Nacjonalizacja banków. Pieniądze emituje państwo a nie banksterzy!
  4. Likwidacja złodziejskich giełd.
  5. Nacjonalizacja kluczowych gałęzi gospodarki – przemysł wydobywczy, metalurgia, energetyka, komunikacja, transport.
  6. Odbudowa armii wykorzystywanej JEDYNIE do obrony granic Polski i do pomocy w ew. klęskach żywiołowych.
  7. Delegalizacja agenturalnych partii realizujących obce interesy.
  8. Trybunały ludowe dla zdrajców, renegatów i agentów obcych interesów bez względu na zajmowane stanowiska.
  9. “Odkręcenie” trwającego od 1989 roku szabru majątku narodowego w ramach złodziejskiej “prywatyzacji”. Przywrócenie państwu stanu posiadania z roku 1989.
  10. Oddanie lokalnym samorządom i wiecom maksimum władzy i kompetencji. Decyzje dotyczące codziennego życia każdej lokalnej społeczności podejmuje suwerennie ona sama.
  11. Regionalne i centralne władze mają jej tylko tyle, na ile to jest konieczne. Polska silna silnymi wspólnotami lokalnymi.

  Postulaty kulturowo – społeczne:

  1. Odbudowa i otoczenie opieką państwa naszej własnej, słowiańskiej, pogańskiej, przedżydowskiej tradycji, kultury i tożsamości.
  2. Oddanie Rodzimowiercom wszystkich zagrabionych przez katolicyzm pogańskich miejsc kultu.
  3. Zakaz finansowania przez państwo kościołów i religii wrogich kulturze słowiańskiej.
  4. Oczyszczenie przestrzeni publicznej z symboli żydowskich religii monoteistycznych, wrogich Duchowi Słowiańszczyzny.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/26/program-dla-polski-slowianskiej/

  Gdzie powiedziałem "gdyby Polska upadła...". Gęgasz, gęgasz, gęgasz. Jeśli nazwę ciebie ptasim móżdżkiem pewnie się obrazisz. To przestań gęgać.

  Nie stawiaj mnie w jedym rzędzie z mnarionetką Tuskiem. Wielokrotnie pisałem, że to marionetka żydo-banksterów, Brukseli i Telawiwu. Choćby tu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/17/bzdurna-szkodliwa-propaganda-opakowana-w-patriotyzm-i-niezalezne-myslenie/
  I tu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/19/ruska-agentura-po/

  Gęgasz - "Cała światowa lewica wrzeszczy o tym, jaka to Polska jest groźna i nieobliczalna..."

  Ja za sprawą tej "światowej lewicy" miałem proces z podpuszczenia opolskiego odprysku Zionzeitung gadzinówki GW.
  https://piotrbein.wordpress.com/2012/07/02/brednie-michnikowszczyzny-ws-andrzeja-szuberta/

  Miałem na karku bezpiekę (ABW)
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/05/terror-psychiczny-uprawiany-przez-abw/
  i prokuraturę. Tę ostatnią nasłali na mnie krystowiery.

  Potępiałem wielokrotnie żydowskich roszczeniowców żerujących na Polsce:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/01/26/nasze-ulice-nasze-kamienice-nasza-polska/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/05/roszczenia-cmentarnych-hien-z-przedsiebiorstwa-holokaust/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/04/10/kolejne-zydowskie-roszczenia-wobec-polski/

  Używałem szyderstw aby tych pasożytów ośmieszyć:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/10/15/aj-waj-polska-to-nasza-kraj/

  A ty ptasi móżdżku piszesz i do tego zmyślasz: "a tu, proszę bardzo, jeden z ,,wielkich" polskiej blogosfery twierdzi, że ,,gdyby Polska upadła, to świat byłby bezpieczniejszy i lepszy."

  Eh ty ptasi móźdżku...
 • @zygmuntbialas 12:04:04
  Witam jak wiesz bardzo długo między muzułmanami przebywałem i dlatego tu nigdy zgody między nami nie będzie .Niestety to nie ludzie .Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=B9eRcv52x8Y
 • @opolczyk 20:55:07
  Witam .Należy nauczać ,nie dyskutować .Tak mnie Autor nauczył .Pozdrawiam.
 • @Marx 8888 10:29:22
  "... tym jedynym razem niska ocena". -

  --- Biorę pod uwagę, że w takim razie częściej będzie "niska ocena", bo chciałbym wrócić jeszcze do tych spraw.
  Czy to, co opisuje autor (Andrzej Szubert) jest tylko interpretacją faktów? - Przecież podaje on liczne fakty, świadczące o manipulacji i totalnym kłamstwie (o którym byłem przekonany od początku imigranckiej afery). Przecież na filmach z Koeln widać dużo huku, ale nie ma żadnych poszlak na gwałty, którymi tak szczodrze obdzielono imigrantów.
  I tak dalej... A czym jest "naukowe" pisanie o krwiożerczości muzułmanów, wyssanej z Koranu, a tego jest dużo w portalach, także w NEON-ie? A kim jest ta blondynka z siniakami, robiąca za Szwedkę, 'zgwałcona' przez muzułmanów. A ile znaczy wartość informacji, powtórzonej kilkakrotnie na moim blogu, o 400 tysiącach zgwałconych Szwedek przez muzułmanów w ciągu 8 miesięcy?

  Blogerzy nie poszli śladem Andrzeja Szuberta i wielka szkoda: cierpi prawda i przyzwoitość ludzka.
 • @opolczyk 12:57:59
  "Robi się gorąco w politycznym Berlinie...". -

  --- Będę śledził uważniej niż dotąd, co dzieje się w Niemczech. Nie mogłem za dużo o tym pisać, bo zajmuję się Ukrainą, jednakże te cuda, które dzieją się wraz z przybyciem (ponoć) miliona muzułmanów, intrygują mnie i szokują. Także ten wylew nienawiści wobec imigrantów i uchodźców.
  Świetną robotę zrobili (dla siebie) banksterzy. Wszystkie wcześniejsze fals flag to w sumie pikuś przy tym imigranckim numerze.
  Można spodziewać się, że ta nienawiść będzie podsycana. Potem przyjdzie pora na Ukraińców (jeszcze teraz nie czas), a potem życie wskaże.

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • W gruncie rzeczy znakomity tekst
  .
  Autor zadaje sobie trud zanalizować możliwą motywację sił operujących na terenie Eurazji. Jedną z tych sił jest naturalnie tradycyjne centrum imperialne USA,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  które ma niezliczone powody prowadzić wojnę przeciwko UE i prowadzi ją od dziesiątków lat

  - http://narymunt.neon24.pl/post/128695,czy-usa-daza-do-wojny-z-rosja#comment_1266187

  można tu wskazać niezliczone operacje, jedynie w ostatnich latach Grecja, Libia, Syria.

  Analiza odnośnie gwałtów jest prawie przekonywująca, ale nie uwzględnia jednej rzeczy, że migranci nie są durniami, jak autor sam mówi, i szybko się zorientowali, że tubylcy, to jedynie rodzaj bydła roboczego, którym mogą gardzić. Jeśli uwzględnić, że na taki przerzut do UE wybierają się elementy najbardziej energiczne i przestępcze, to zakładanie ich potulności jest mocnym uproszczeniem.

  W oryginalności zamieszczonego plakatu można wątpić, autor ma rację, że taki „dowód” to pryszcz przy obecnych możliwościach technicznych, co nie podlega wątpliwości, to zaproszenie pani Merkel, znanej od dawna agentki, dla tzw. „uchodźców”, którzy w zasadzie żadnymi uchodźcami nie są, a jedynie migrantami, wyselekcjonowani przez organizacje werbunkowe na tę inwazję. Dla okrasy włączono parę kobiet i dzieci, także przypadki zatonięcia inwazorów mogły zostać wyreżyserowane, życie migranta dla organizatorów inwazji nie ma żadnego znaczenia, aby przekazać mediom odpowiednie ujęcia poruszające serce i sumienie.

  Niezależnie od tego, należy absolutnie przyznać autorowi rację, że historia przed katedrą w Kolonii, w żadnym sprawozdaniu nie wymieniono imienia katery, była jedynie mowa o dworcu, ta historia, to inscenizacja wg najlepszych wzorców służb specjalnych. Jego analiza wyłapuje ważne aspekty, które tę tezą potwierdzają. Gratuluję.

  Także ocena celu inwazji muzułmanów na UE jest nie do odrzucenia, istotnie planiści chcą w ten sposób sprowokować krucjatę przeciwko islamowi. Jednym z powodów takiej krucjaty byłaby tzw. „riba”, która w w wersji katolickiej została zmieciona przez naszego kochanego papieża.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  Autor znakomicie wyłuskał z plątaniny doniesień głęboko ukryty sens operacji inwazji i innych zdarzeń. Czy prostackie umysły są w stanie zrozumieć finezyjną logikę tych wydarzeń, to inna sprawa.
 • @zbychubaran 16:16:55 oraz 16:46:53
  Proponuje pan ew. wyjazd do ISIS... Byłoby dobrze, gdyby pan uważnie przeczytał tekst i spróbował zrozumieć, co autor pisze.
 • @Lotna 18:16:03
  Czy trzeba aż tak wykrzywiać to, co napisał Andrzej Szubert. Przecież on podaje określone fakty, świadczące jednoznacznie o tym, że mamy do czynienia z manipulacjami i wierutnymi kłamstwami, szerzonymi później przez różnych napaleńców w sieci.

  "Gratuluję panu Białasowi wybrania i autorytetu i materiału do powielenia jego twórczości na swoim blogu. Dla ułatwienia dodam, że to sarkazm". -
  --- Nie potrzeba mi ułatwień. Wiem, co to jest sarkazm, choćby z racji filologicznego wykształcenia. Wiem też - podobnie jak Andrzej Szubert - co to jest zmanipulowany przekaz, czemu to służy i jakie mogą wyniknąć z tego skutki.
 • @krysz 18:52:29
  "Wenn Herrenmenschen...". -

  --- Zerknąłem. Poczytam później pod kątem ew. wykorzystania w notce.
  O czym i kiedy będzie następna, jeszcze nie wiem. Nie mam na razie materiału o Ukrainie, a Trojanka napisała e-mail, w którym poinformowała mnie o kłopotach z komputerem.
  Zerkam też na strony, linkowane przez Pana.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • Ambasador Szwecji wezwany do złożenia wyjaśnień w izraelskim MSZ
  • Izraelski MSZ wezwał ambasadora Szwecji w tym kraju Karla-Gustava Nassera
  • Wezwano go w związku z inicjatywą szefowej MSZ Szwecji Margot Wallstroem
  • Domaga się ona śledztwa w sprawie rzekomych egzekucji pozasądowych na Palestyńczykach

  PAP
 • @Lotna 19:19:38
  "Wróble na dachach Europy i Ameryki ćwierkają o tym,...". -

  --- To nie wróble ćwierkają, tylko manipulanci, mający określone cele, opisane w powyższym tekście. Ci manipulanci powołują się na węgierki MSZ i straszą ludzi, że w najbliższym czasie przybędzie 30 milionów muzułmanów do Europy.
  Ci manipulanci piszą o 400 tysiącach gwałtów muzułmanów na Szwedkach w ciągu 8 miesięcy. Ci manipulanci przedstawiają posiniaczoną blondynkę, robiącą za zgwałconą Szwedkę. Proszę wybaczyć, ale ja siedziałem cztery lata nad zbadaniem wydarzeń 09 - 10 kwietnia 2010 roku i wiem, co to są fałszywe i zmanipulowane informacje i zdjęcia.
 • @Repsol 20:57:06
  Witam!

  Piszesz: "Niestety to nie ludzie". -
  --- Jeśli tak twierdzisz, to tu faktycznie zgody nie będzie.
  To są ludzie - nie spodziewałem się, że muszę takie rzeczy tłumaczyć.

  Pozdrawiam.
 • @banaco 22:48:27
  "Zanim oficjalnie wybuchła IIWŚ o 4.45, Niemcy też dopuszczali się licznych prowokacji...". -

  --- Nie widzę tu podobnych sytuacji.
 • @zygmuntbialas 22:49:21
  Panie Zygmuncie

  Berlin będzie robił to, co nakażą mu mocodawcy (Rothschild & spółka). Wprawdzie mam pewne przypuszczenia, jak mogą próbować rozwiązać pętlę, którą sami sobie na szyję założyli, ale idzie o to, że zbyt wiele spraw wymknęło się im już spod kontroli i dlatego obecnie coraz częściej improwizują i postępują w sposób nieprzywidywalny. Ich plany już dawno spaliły na panewce - Rosji na kolana nie rzucili, kontroli nad Chinami nie uzyskali, a sojusz rosyjsko-chiński i BRISC to ostatnie gwoździe do trumy banksterskiego globalizmu. Ich największym kapitalnym błędem było to, że początkowo uważali prezydenta Putina za kogoś, kim będą mogli manipulować jak Jelcynem. A gdy się zorientowali, kim Putin rzeczywiście jest - było za późno.
  Czeka nas jeszcze niejedna kotłowanina. To co oglądamy to stan przedagonalny bansterskiego globalizmu. Pozostaje pytaniem - jak długo to jeszcze potrwa - rok, dwa, może pięć? I czy banksterski globalizm waląc się w gruzy pod ciężarem niewypłacalnego zadłużenia całego banksterskiego zachodu nie przysypie sobą miliardów ludzi? Niemniej ten bandycki system, ta zachodnia antykultura, która była matecznikiem żydo-banksteryzmu, jego żandarmem i jego użytecznym idiotą, skazane są na zagładę. I to jest nieuniknione. Ilu ludzi to przeżyje to inna sprawa kaloszy.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Laznik 23:01:03
  Pisze Pan o tekście Andrzeja Szuberta: "Autor znakomicie wyłuskał z plątaniny doniesień głęboko ukryty sens operacji inwazji i innych zdarzeń. Czy prostackie umysły są w stanie zrozumieć finezyjną logikę tych wydarzeń, to inna sprawa". -

  --- 'Inna sprawa', ale bardzo ważna. Udało się manipulatorom wydobyć z ludzi cały nawarstwiony wcześniej ogrom uprzedzeń, prowadzący teraz do nienawiści i pogardy. Po drodze zdarzyły się licznie 'wpadki', np. przywódca grupy nawołuje swych towarzyszy do sforsowania ogrodzeń granicznych. Nawołuje w języku angielskim. To tylko przykład.
 • @Zbójnicki pies 23:53:11
  "Ambasador Szwecji wezwany do złożenia wyjaśnień w izraelskim MSZ". -

  --- Nie znam jeszcze tej sprawy. Za pół godziny zerknę na inne portale.
 • @zygmuntbialas 00:23:25
  Czyli co mam kłamać ?. Ave Amigo.
 • @opolczyk 00:26:42
  "Czeka nas jeszcze niejedna kotłowanina. (...) ... ten bandycki system, ta zachodnia antykultura, która była matecznikiem żydo-banksteryzmu, jego żandarmem i jego użytecznym idiotą, skazane są na zagładę. I to jest nieuniknione. Ilu ludzi to przeżyje to inna sprawa kaloszy". -

  --- Tak też to widzę. Staram się o tym nie myśleć (by nie posiwieć). Nie wiem też, skąd przyjdzie niebezpieczeństwo i w jakiej skali. Jest oczywiste, że ten świat upadnie, ale jak to się odbędzie, nie wiem. Wiem natomiast, że te zmiany będą zapewne bardzo kosztowne.
  W najbliższym czasie będę starał się rozwinąć temat, pisząc nie tylko o Ukrainie, ale też o uchodźcach /imigrantach.

  Pozdrawiam Pana serdecznie.
 • @zygmuntbialas 00:57:46
  Co Ty piszesz jacy uchodżcy , to wszystko emigracja zarobkowa .Zanim coś napiszesz polecam zajrzeć w definicję określania. Uchodżca to taki co jest w pierwszym kraju przy swojej granicy , jeśli jedzie dalej staje się zwykłym emigrantem zarobkowym. Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 00:37:55
  Po prostu: NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA dla tych, którzy zniszczyli Irak, Libię, Syrię, bombardowali ich kraje, zabijali cywilów i ich prawnie wybranych w wyborach przywódców! Nie ma usprawiedliwienia dla tych, co chcą zlikwidować demokratycznie wybranego prezydenta Syrii Assada!!!
  To, co się dzieje teraz, jest konsekwencją rozpirzania przez USrael porządku w Arabii i Afryce.
  Wszyscy, którzy to spowodowali, powinni być sądzeni jak hitlerowcy w Norymberdze.
 • @Marx 8888 00:39:29 and @Repsol 00:57:22
  Trudno dyskutować o faktach w sytuacji takich manipulacji, które dla mnie były oczywiste od początku imigracyjnej akcji. Problem jest zresztą wieloaspektowy, a ponadto nasza wiedza o muzułmanach jest na ogół bardzo skromna. To, co widzimy w Niemczech, to nienawiść wzajemna, więc warto by zachować proporcje.
  A więc fakty, które są mi znane. Przenoszę jeden z tysięcy wpisów na YouTube, tu pod filmem, na którym muzułmanin leży pobity (przez swoich ziomków) na ulicy:
  "Naszych tu trzeba, aby dobić chuja".
  Polacy nagle stali się obrońcami niemieckich racji. Ja nie mam tych skłonności i w końcu nazwę po imieniu: mamy do czynienia już nie z ksenofobią, lecz z rasizmem. I to jest bardzo smutne.
  Temat jest ciężki. Parę miesięcy temu postanowiłem unikać wypowiedzi o imigrantach. Niestety byłem, nieprzygotowany, ciągle wzywany do tablicy przez Kulę Lisa. Przyniesione przez niego określenia typu "nieroby, gwałciciele, bydło, szarańcza, kozojebcy" świadczą o autorach, a nie o muzułmanach, którzy zresztą są różni: dobrzy i źli, mądrzy i głupi.
  I tak mi przychodzi zająć się chyba bliżej problemem, tak jak dwa lata temu Ukrainą. Wtedy byłem jeszcze bardziej aktywny w S24, więc nie muszę mówić, jak byłem tam wyzywany.
 • @Repsol 01:18:24
  Piszesz: "... to wszystko emigracja zarobkowa". -

  --- A czy Ty sądzisz, że ja nie czytam.
  A więc czytam i podstawową wiedzę o tym mam.

  Pozdrawiam.
 • @Laznik 23:01:03
  Laznik@

  Proszę tego nie traktować jako polemiki. Pozwolę sobie na garść uwag. Napisał Pan:

  "...migranci nie są durniami, jak autor sam mówi, i szybko się zorientowali, że tubylcy, to jedynie rodzaj bydła roboczego, którym mogą gardzić. Jeśli uwzględnić, że na taki przerzut do UE wybierają się elementy najbardziej energiczne i przestępcze, to zakładanie ich potulności jest mocnym uproszczeniem."

  Otóż ja rozróżniam uciekinierów od domieszanych w ich szeregi prowokatorów. Uciekinierzy to ludzie, którzy mają za sobą koszmar wojny, koszmar ucieczki, tysiące przebytych kilometrów, wiele z nich na piechotę i zasieki z drutów kolczastych na niektórych granicach. Oni są szczęśliwi, że znaleźli dach nad głową, choćby tylko przejściowy. I że mają co jeść. I przede wszystkim że nie sypią się na nich bomby.
  Oczywiście, że są wśród nich wmieszani prowokatorzy "wyselekcjonowani przez organizacje werbunkowe". Tutaj całkowicie się zgadzamy. Tylko ja nie mam pewności, gdzie ich werbowano. W USraelu kolorowych są dziesiątki milionów. I nie tylko tam. A nawet jeśli ich wyselekcjonowano w Syrii, Afganistanie czy Libii to dla mnie są oni celowo zwerbowanymi do określonych zadań najemnikami-prowokatorami a nie uciekinierami. Nie wiem jaki stanowią odsetek w masie uciekinierów - ale o nich można mieć pretensj do owych "organizacji werbunkowych", do ich zleceniodawców - marionetek politycznych zachodu i do mocodawców marionetek - banksterów. Ale nie do uciekinierów.

  Co zaś tyczy się zajść w Kolonii przy dworcu głównym, tuż obok katedry - nie znalazłem ani jednego jako tako choćby w na 50 % wiarygodnego dowodu na dokonane tam rzekomo gwałty. A tym bardziej, gdyby rzeczywiście takie miały mieć miejsce na to, że ich sprawcami byli uchodźcy. Ja w ogóle stawiam te całe "wydarzenie" w Kolonii pod znakiem zapytania. Nie takie "historie" można wyssać całkowicie z palca. Monitory były wyłączone, zdjęć nie ma, a jak są to nie widać gwałtów.

  Wklejam link jednego z niewielu zdjęć z tamtej nocy. jakie znalazłem w sieci. Na lewo widać oświetlony dworzec główny, na prawo katedrę.
  http://www.merkur.de/bilder/2016/01/06/6010422/1032256300-silvesternacht-koeln-angriffe-frauen-dpa-X1DHAIWvlMG.jpg

  I przypominam - policja w całych Niemczech postawiona jest w stan alarmu w związku z rzekomym zagrożeniem atakami terrorystycznymi - naturalnie "islamskimi". W Kolonii najbardziej smakowitym obiektem takiego zamachu byłaby zapewne znana na całą Europę katedra - i ani jednego policjanta!

  Kto w te brednie uwierzy?
  Bo ja nie!
 • @Repsol 01:18:24
  Emigranci zarobkowi...
  Mnie, jakby rozwalili mój świat, mój dom, zabili kogoś z mojej rodziny, pomimo, że były to "demokratyczne bombardowania", pojechałbym do oprawców zemścić się.
  Do głównego sprawcy USA i Izraela nie da się.
  Można na razie do ich pionków.
  Siedziałbym cicho przez dłuższy czas. Aż się wszystko uspokoi.
 • @lorenco 01:29:55
  "Po prostu: NIE MA USPRAWIEDLIWIENIA dla tych, którzy zniszczyli Irak, Libię, Syrię, bombardowali ich kraje, zabijali cywilów...". -

  --- Zgadzam się z tym, co napisałeś. To są konsekwencje działań Zachodu.
  Bolesne konsekwencje!

  Napisała do mnie Trojanka e-mail, w którym poinformowała mnie o tym, że wysiadł jej komputer. Napisała więcej, ale nie powtórzę, bo może ona sobie tego nie życzyć.
  Na razie brak mi nowych materiałów o Ukrainie. Będę szukał w dwóch obszarach: Ukraina /imigranci. Może też się opóźnić moja najbliższa notka.
  :)))
 • @opolczyk 01:36:49
  Nie wiem, może to fejki, proszę obejrzeć:
  https://youtu.be/cQCINUHRWcY

  https://youtu.be/HLq-aqLNuMI

  https://youtu.be/wJp-fJZ76bU
 • @opolczyk 01:36:49
  "W Kolonii najbardziej smakowitym obiektem takiego zamachu byłaby zapewne znana na całą Europę katedra - i ani jednego policjanta!". -

  --- Byłem tam w 1998 roku. Na placu było sporo uradowanych i pijanych kibiców ze Szkocji. Cieszyli się, bo ich drużyna wygrała mecz pucharowy z FC Koeln. Obok nich stali policjanci. Podobała mi się ich postawa: policjanci byli grzeczni, ale stanowczy; nie dali się sprowokować.
 • @lorenco 01:39:50
  "Emigranci zarobkowi... - pojechałbym do oprawców zemścić się". -

  --- Nie jest mi łatwo oceniać i przewidywać.
  Zemsta? - No właśnie, przecież ci sąsiedzi w Niemczech akurat nie bombardowali.
 • @opolczyk 20:55:07
  Mój ,, ptasi móżdżek" to twoje pobożne życzenie. Nie pal głupa udając, że nie powiedziałeś tego, co powiedziałeś, cytuję jescze raz:

  ,,Przecież Europa zachodnia (z Polską włącznie) to chora i zdegenerowana antykultura. Gdyby upadła (łącznie z bandyckim USraelem) o ile świat byłby bezpieczniejszy i lepszy."

  Nie usiłuj mi wcisnąć, że ja nie umiem czytać po polsku ze zrozumieniem. Może ty masz trudności z logicznym myśleniem, bo ja takich trudności nie mam. Mowa o upadku zachodniej Europy razem z Polską, po którym świat byłby lepszy i bezpieczniejszy. Dla mnie takie stwierdzenie jest równie oburzające jak wizerunek ukrzyżowanej kury szargający polskie Godło i mam święte prawo do wyrażenia mojego oburzenia bez wgłębiania się, co jakiś osiłek, który coś takiego powiedział, mógł mieć na myśli.

  Jeśli natomiast miałeś faktycznie ,,coś innego na myśli", to trzeba było zdanie sformułować tak, żeby z niego jasno wynikało, o czym mówisz, a nie rzucać niewybrednymi epitetami w moją stronę, bo one niczego nie dowodzą.

  Ani twoje przeżycia ze służbami, ani twoja twórczość, której nie omieszkałeś przy okazji zareklamować, nie dają ci patentu ani na nieomylność, ani na patriotyczne myślenie, jak widać na załączonych powyżej przykładach, ani nawet na obrażanie rozmówców, którzy się z twoimi mądrościami nie zgadzają.
 • @zygmuntbialas 01:46:25
  To dobrze, że Trojanka nam nie "zaginęła" a to tylko komputer!
  Lepiej pisać o Ukrainie i Noworosji i tematach powiązanych, niż o uchodźcach. Na Onecie na przykład pod tematem "uchodźcy" jest tyle anty- uchodźcowych komentarzy, że jakby @opolczyk napisał swój komentarz, toby go przysłowiowo wywieźli na gnoju. Czy jest taki powód, czy taki, Polacy nie chcą natłoku przybyszy z Arabii i z Afryki tak jak w Niemczech, po to zagłosowali na PIS.
 • @Laznik 23:01:03
  Zamieszczam jeszcze dwa inne znalezione zdjęcia. Nie wiem tylko, czy wyświetlą się same zdjęcia, czy linki do nich.
  Pierwsze zdjęcie jest podobne do poprzedniego, ale lepiej widać katedrę i to, jak blisko dworca się znajduje:
  http://www.svz.de/img/panorama/crop12368541/9146392219-cv16_9-w596/23-76625180-23-76620966-1452018068.jpg

  Na drugim zdjęciu widać na tle katedry młodych mężczyzn (od tyłu) z fryzurami (podgolone łby) typowymi m.in dla młodzieżowych organizacji nacjonalistycznych, naturalnie niemieckich. Ciekawe, że oni nie bronili Niemek.

  http://assets.nst.com.my/images/articles/vid22_field_image_listing_featured.var_1452088349.jpg
 • @lorenco 01:48:42
  @opolczyk 01:36:49 - "... proszę obejrzeć". -

  --- Ja obejrzę na pewno (choćby w celu znalezienia ew. materiału).
 • @zygmuntbialas 01:57:53
  Nie bądźmy naiwni.
  Dezawuuje się mężczyzn przybyłych do UE jako ciapatych, głupich obmacywaczy czy prymitywnych gwałcicieli, bo im jądra puchną jak sobie nie tego...
  Prawda jest taka, że Europa się boi. A to wszystko przez to, że szeryf światowy zaczął tracić wpływy. Że zagrożeniem stała się planowana unia euroazjatycka od Władywostoku po Lizbonę.
 • @zygmuntbialas 00:19:08
  Kiedy ,, wróble o czymś na dachach ćwierkają", to znaczy, że jest to nowiną znana dosłownie wszystkim i ani Pan, ani opolczyk nie odkryli Ameryki mówiąc, że ,,muzułmanów zwabiono do Europy po to, aby Europę skłócić, mieszkańców zapędzić na fałszywe barykady", inaczej umówiąc, że jest to wojna krzyża z półksiężycem, podczas gdy gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska". A przecież te ostatnie, to są słowa pańskie i opolczyka nie moje, ja tylko je potwierdziłam, że napływ muzułmańskich migrantów nie odbył się spontanicznie, a w celu destabilizacji Europy.

  Dowcip polega na tym jednak, że jak w każdej operacji fałszywej flagi istnieją, często obok fałszywych, prawdziwe ofiary - patrz 9/11 i że barykady, na które została zapędzona Europa, są prawdziwe.

  Może pan sobie nie wierzyć w gwałty, bo ich pan nie widział na własne oczy i może pan nie wierzyć w nawoływania Koranu i imamów na wschodzie i zachodzie nawołujących do podbijania Europy i wprowadzania szariatu, może pan nie wierzyć w istnienie prawdziwych terrorystów, szkolonych i finansowanych przez syjonistów rządzących Ameryką i w to, że wyrzynają chrześcijan, moze pan też nie wierzyć, że wielu z nich przedostało się do Europy z falą imigrantów, bo to przecież nie jest do sprawdzenia, skoro niemal nikt z nich nie ma dokumentów, i tylko ISIS odgrażała się, że tak będzie, może pan nawet nie wierzyć nawet w to, że ci ludzie mają obcą Europejczykom i Amerykanom mentalność, kulturę, zwyczaje, etykę i moralność i że większość z nich, nawet najlepiej wykształconych i najbardziej pokojowo nastawionych, nie ma najmniejszej ochoty ani zamiaru na integrację z zastaną społecznością, a zamiast tego będzie czekała na korzystne dla siebie zmiany obyczajowe i prawne, które nastąpią wraz z powiększeniem się ich populacji - tylko, że w takim wypadku, to nie ja ,,wykrzywiam" rzeczywistość, a pan, razem z panem Szubertem.
 • @lorenco 02:04:30
  "Lepiej pisać o Ukrainie i Noworosji i tematach powiązanych, niż o uchodźcach". -

  --- A to jest tak: przez lata byłem daleko od Rosji. Nic mnie tam nie ciągnęło, a lata ZSRR też zrobiły swoje.
  I przyszedł kijowski Majdan i kijowski pucz. Tak poniewierano Putinem i Rosją. Zabrałem głos, najpierw głównie w S24 i tam wystarczająco mnie zwyzywali.
  A teraz ci muzułmanie, którzy mnie kiedyś niewiele interesowali. Gdybym nie miał chęci przełamać niewiedzy, to i wcześniej nie zająłbym się Donbasem.
 • @lorenco 01:48:42
  Pierwszy fejk - lipa. Nie widać ani dworca, ani katedry. To można było nagrać wszędzie.
  Drugi - lipa. Nie wiadomo gdzie nagrane. A w porównaniu do zadym urządzanych przez niemieckich kiboli to była pestka. To zadymy kiboli to dopiero są bitwy uliczne.
  Trzeci fejk - niewiarygodna relacja. Policja rzekomo bezsilna. Widziałem ją w akcji i to przeciwko Niemcom w Stuttgarcie:
  http://cdn1.img.de.sputniknews.com/images/30576/82/305768236.jpg

  Jak chcą to potrafią...
 • @zygmuntbialas 02:16:20
  Bo masz umysł otwarty na dociekanie do prawdy i przez to znakomita większość czytelników Cię poważa.
  A tak na marginesie, Syria. Oglądałem wiele filmów na temat Syrii.
  Społeczeństwo otwarte, kobiety ubrane normalnie bez burek a nawet chust, w obcisłych spodniach, bluzeczkach, w mini spódniczkach ( podobnie pani prezydentowa), dyskoteki, restauracje, kluby, żadnych jakiś skrajnych islamistów.
  Ale wszyscy uchodźcy to Syryjczycy, wszelkie zło, to Syryjczycy.
  Specjalna nagonka na Syrię i Syryjczyków tak jak na ich prezydenta.
 • @lorenco 02:04:30 (II)
  Piszesz: "Polacy nie chcą natłoku przybyszy z Arabii i z Afryki...". -

  --- Teraz dostrzegłem to zdanie.
  I rozumiem Polaków, choć oni nie rozumieją, że akurat imigranci nie chcą do Polski.
  Zwróć uwagę na taką rzecz:
  Jest określona ogromna ilość świeżych imigrantów z Ukrainy. I Polacy, którzy mają powody ich nie lubić, wyrażają swe niezadowolenie.
  Nowych imigrantów muzułmańskich jest w Polsce - powiedzmy - 50 razy mniej niż Ukraińców. A ilość dezaprobaty, bardzo często po chamsku wyrażonej, jest 50, a może 500 razy więcej.
  Przecież to oczywiste, że to jest sterowane. Na odgórne podpuszczanie Polaków i Ukraińców przyjdzie jeszcze czas.
 • @lorenco 02:19:04
  "Prawda jest taka, że Europa się boi". -

  --- Tak, nadchodzą zmiany i jest się czego bać.
 • @lorenco 02:31:01
  Przecież u umiarkowanych obcinaczy głów popieranych przez Baraka Husseina ,legalny paszport Syryjski kosztuje 800 USD. No to co się dziwić ?.
 • @zygmuntbialas 02:27:23
  Mnie kiedys bardzo interesowały sprawy Iraku, byłem pośród tych, którzy nie zyczyli sobie zabijania Husajna i polskich wojsk w tym kraju.
  W wojnach czeczeńskich byłem po stronie Rosji, gdyż widziałem wywiad z czeczeńskim przywódcą, teraz nazwiska nie pamiętam, który będąc pewien, że wszyscy na świecie tego chcą, obiecał dziennikarzowi, któremu udzielał wywiadu, że najpierw zaprowadzą szariat w Moskwie a potem w Warszawie!
  Takich jak ten wytępiono w FR i jest jak na razie tam spokój, choć w Groznym jakiś rok temu były zamachy.
  Jednak takich jegomościów jest wielu, mają swoje idee i są bardzo niebezpieczni.
 • @Lotna 02:26:03
  "Może pan sobie nie wierzyć w gwałty,...". -

  --- To nie jest kwestia wiary, tylko faktów. Oczywiście prawdziwych faktów. Zdjęcie posiniaczone blondynki nie jest żadnym dowodem na dokonany gwałt na Szwedce przez muzułmanów.
  Oczywiście należałoby, bo tak każe przyzwoitość, podać też przestępstwa w drugą stronę.
  ISIS nie jest wytworem muzułmańskim, a o muzułmanach świadczy tyle, ile Zakład Karny w Strzelcach Opolskich o tychże Strzelcach Op.
 • @lorenco 02:31:01
  "A tak na marginesie, Syria. Oglądałem wiele filmów na temat Syrii.
  Społeczeństwo otwarte, kobiety ubrane normalnie bez burek...". -

  --- Ano tak przedstawiają. Trudno to potem prostować.
  A w tej chwili to już ciężko powiedzieć coś pozytywnego o muzułmanach.
 • @Lotna 01:59:26
  Lotna

  A mnie wydaje się, że napisałem jednoznacznie i zrozumiale, że chcę upadku chorej i zdegenerowanej zachodniej antykultury. I USraela. A nie Polski.
  Tu możemy oczywiście spierać się o interpretację. Ale naciągając moją wypowiedź postawiłaś mnie w jednym szeregu z marionetką Tuskiem i "światową lewicą". A to może zrobić tylko ptasi móżdżek. Albo świadomy deziformator. Wybieraj co wolisz.
  Sorry - ale tak myślę.
 • @lorenco 02:48:22
  "... takich jegomościów jest wielu, mają swoje idee i są bardzo niebezpieczni". -

  --- Ekstremiści są w każdych grupach. Wiemy na przykładzie Ukrainy, co oni potrafią. Ja wiem, że nie jest teraz łatwo. Sam wspomniałeś o możliwościach zemsty.
  Interesuje mnie rozpoznanie, a ono powinno być możliwie pozbawione emocji, szczególnie skrajnych emocji.
 • @zygmuntbialas 02:56:27
  "A w tej chwili to już ciężko powiedzieć coś pozytywnego o muzułmanach."
  ŁOŁ! Napiszę tak: w Rosji, oprócz Czeczeni jest jeszcze kilka republik islamskich, nigdy nie było tam niepokojów.
  Jest jeszcze na świecie wiele państw islamskich, w których nie ma i nie było niepokojów ani wojen - brak znaczącej ilości węglowodorów, nie ma potrzeby judzić.
 • @zygmuntbialas 03:02:59
  Film do obejrzenia:
  Syryjczyk mieszkający w Polsce szczerze o uchodźcach
  https://youtu.be/xsilOtckOHk
 • @lorenco 03:32:24
  "... brak znaczącej ilości węglowodorów, nie ma potrzeby judzić". -

  --- Tak, biedne kraje, ale spokojne.
  Znalazłem o grypie na Ukrainie (po niemiecku), link:

  http://remembers.tv/grippe-virus-in-der-ukraine
 • @lorenco 03:44:23
  "Syryjczyk mieszkający w Polsce szczerze o uchodźcach". -

  --- To już obejrzę po godzinie 15:00.

  Dobrej nocy!
 • @zygmuntbialas 03:46:50
  Z wypowiedzi Basurina, w ciągu zaledwie kilku dni zmarło ponad 20-tu żołnierzy WSU, zainfekowanych przez nieznany wirus.
  Podaję oryginał bo już późno abym poprawiał tłumaczenie. i linki
  -------------------------------------------------------
  Украинских карателей массово косит неизвестный вирус
  Украинские каратели в массовом порядке гибнут от неизвестного вируса. Только за последнее время его жертвами стали свыше 20 военнослужащих ВСУ, заявил заместитель командующего корпусом Министерства обороны ДНР Эдуард Басурин. «По данным медицинского персонала подразделений ВСУ отмечаются массовые заболевания военнослужащих на позициях. Медиками зафиксирован неизвестный им вирус, в результате действий которого у инфицированных поднимается температура, которая не сбивается никакими препаратами, а по истечении двух суток наступает летальный исход. В настоящий момент от вируса погибло более 20 военнослужащих, что тщательно скрывается командованием ВСУ», – отметил официальный представитель Минобороны ДНР.

  http://nnr.su/99947#hcq=E1pfPzp
  http://nnr.su/99947
 • @zygmuntbialas 03:53:19
  Dobranoc:)
  http://cs633917.vk.me/v633917054/26cf/x1NZG8SFglM.jpg
 • @lorenco 03:32:24
  Bardzo ciezko cos teraz powiedziec o muzulmanach?
  Kiedys bylo bardzo ciezko pisac pozytywnie o Serbach.
  Do tego stopnia, ze do dzis wiele osob nie wie i nie chce wiedziec, ze ZADEN z przywodcow Jugoslawii nie byl nawet Serbem!
  Ani Miloszewicz, ani Ratko Mladicz ani Karadzic nie byli Serbami. Szefem Armii jugoslawianskiej byl Chorwat a zastepca Sziptar (muzulmanin z Kosowa).
  Tymczasem Trybunal w Hadze powstal glownie przeciwko Serbom!

  Propaganda pokonuje wszelkie barriery logiki i przyzwoitosci.

  Klopot obecnej Europy, a mnie sie rozchodzi glownie o Polakow, polega na tym, ze nie mamy zaufania do mediow ale nasze opinie polegaja glownie na informacji z tych wlasnie mediow.
  lenistwo?
  Nie wiem.
  Latwiej namowic liudzi do nienawisci niz do milosci i szacunku dla innych.

  Podam przyklad.
  Kazdy, kto opowiada bzdury o islamie, to po pierwsze nigdy muzulmanina nie widzial a po drugie wydaje opinie o Koranie, ktorego nigdy nie mial w rece. (Wielu katolikow nie mialo Biblii w rece i tez gadaja glupoty)

  Kazdy Polak, ktory mieszkal i pracowal na Bliskim Wschodzie ze zdumieniem wysluchuje bredni powtarzanych w polskich mediach i na polskich blogach.

  Egzemplarz Koranu mozna dostac w kazdej bibliotece i w wiekszosci ksiegarni ; i po polsku i w kazdym innym jezyku.

  Zaraz na pierwszych stronach Koranu pisze JAK BYK, ze Islam uznaje Jezusa jako proroka i czci go na rowni z Mahometem i czci Matke Boska.

  To jest pierwsze bardzo powazne oskarzenie, ze Koran jest wrogiem chrzescijanstwa, skoro juz w pierwszych paragrafach pisze jak byk, ze islam uznaje judaizm i chrzescijanstwo.
  Czy to tak trudno sprawdzic???

  Po drugie rozpuszczanie zydowskich bredni ma jedno tylko zalozenie: chodzi o to, zeby wywolac znieczulice totalna na ludobojstwo Palestynczykow.
  Z Arabow robi sie brudasow, idiotow, prymitywow wbrew wszelkim oczywistym faktom z historii.
  To Arabowie wynalezli publiczne kible i kanalizacje. Ja juz nie wspomne o tym, ze KORAN opowiada o ukladzie heliocentrycznym a zostal napisany 1500 lat temu.

  Trzecim wielkim problemem jest tez niewiedza na temat wyznawcow islamu.
  Wielu niedouczonych kojarzy islam wylacznie z Arabami. Dochodzi do tego, ze mi 'uczeni" Polacy opowiadaja o arabskim Afganistanie czy Pakistanie. Muzulmanin to Arab - a Arab to brudas co kobiety gwalci.

  Znow klania sie nie tylko geografia ale i historia.
  Jest zasadnicza roznica miedzy kultura turkmenska a arabska. Wcale nie zwiazana z religia tylko warunkami geograficznymi. Turkmeni i Mongoly to byly tradycyjne ludy koczownicze i bardzo dlugo nie osiadle.
  Miedzy Turkami a Arabami jest ogromna roznica, wcale nie z powodu religii!!
  A nasz Krol Sobieski nie walczyl pod Wiedniem z Arabami tylko z Turkami!!

  Ale nastepny problem dotyczy religii:
  Arabia Saudyjska to nie Arabowie! To sa zydzi, ktorzy dla niepoznaki przeszli na Islam, zeby kontrolowac centrum ropy naftowej i religii muzulmanskiej..
  Wahabici to nie prawdziwi muzulmanie. Podobnie jak donmeh z Turcji - to zydzi, ktorzy kiedys musieli uciekac z Hiszpanii i uciekli do Tessalonik i tam sie zagospodarowali jako bankierzy i przygotowali rozwalke Imperium Ottomanskiego. Ataturk to zyd z Tesalonik. Te zydy z Tesalonik przeszli niby na islam zeby udawac Turkow. (Tak jak wielu polskich politykow udaje katolikow).
  No wiec donmeh ( przebierancy z Turcji) i wahabici z Arabii Saudyjskiej czy Kataru to zadni muzulmanie.
  Ostatnim dowodem jest katastrofa w Mekkce gdzie w czasie pielgrzymki do Mekki zamordowano wielu modlacych Iranczykow bo sie na nich "niechcaco" zwalily dzwigi budowlane. To zreszta nie pierwsza taka tragedia w Mekkce.
  Zydzi bardzo kontroluja Mekke zeby trzymac za twarz swiat muzulmanski i kontrolowac rope.

  Nastepnym problemem jest niewiedza na temat szariatu i panstw szariatu, jak np. najwieksze panstwo muzulmanskie: Indonezja jest krajem szariatu. Podobnie Malezja.
  Opowiadanie o szariacie przez niektorych glupow jest tak niepojete, ze przeciez zdumiewa jak pelno turystow z calego swiata spedza wakacje na BALI!
  I dalej opowiadaja bzdury o islamie. I szariacie.

  A ostatnim problemem jest wasnie prawo szariatu, ktore zabrania .. LICHWY.
  Banki muzulmanskie nie pobieraja procentow.
  Nie maja prawa inwestowac w prostytucje, narkotyki, spekulacje finansowe.
  I metoda Solona co jakis czas umarzaja dlugi obywateli.

  Sic ulula sedebat! (tu jest pies pogrzebany!).

  BANKI.
  SPROBUJE SOBIE WYOBRAZIC, ZE DO USA, POLSKI, ANGLII WPUSZCZA SIE BANK MUZULMANSKI.
  Koniec zydowskich bankow!

  I to jest chyba najwiekszy powod naszej niecheci do islamu.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Lotna 01:59:26
  Masz rację, język polski jest składniowo skomplikowany i często piszący/mówiący nie zdaje sobie sprawy z tego, co faktycznie powiedział.
 • @lorenco 02:31:01
  trafne spostrzeżenie
 • Zdjęcia są manipulowane
  .
  @opolczyk 02:07:50

  Niestety, załączone zdjęcia

  oryginał:
  - http://regex.info/exif.cgi?dummy=on&imgurl=http%3A%2F%2Fwww.svz.de%2Fimg%2Fpanorama%2Fcrop12368541%2F9146392219-cv16_9-w596%2F23-76625180-23-76620966-1452018068.jpg

  brak jakichkolwiek EXIf danych, po modyfikacji wygląda tak:

  - http://regex.info/exif.cgi?imgurl=http%3A%2F%2Fassets.nst.com.my%2Fimages%2Farticles%2Fvid22_field_image_listing_featured.var_1452088349.jpg

  Ostatnia modyfikacja "Modify Date 2016:01:06 13:52:08Z"

  Czy zdjęcie jest z tego roku, czy sprzed dziesięciu lat, nie potrafimy dziś powiedzieć. To drugie zdjęcie wydaje się być zmodyfikowanym wycinkiem pierwszej sceny, choć ujęcie jest nieco inne. Radzę zrobić bodobny wycinek z pierwszego zdjęcia, trochę rozjaśnić, zwiększyć kontrast no i zmanipulować nieco fryzurę i mamy kolejny dowód, proszę nie zapomnieć zrobić te dymki, aby wyglądało to realniej.

  Zdjęcia mają tak żałosną rodzielczość, że mogły być wykonane komórkowcem przed 10 laty, żadna dzisiejsza rodzielczość 5 Mpixel.

  Jedno zdaje się być jasne, historia w Köln została zmanipulowana, od dawna usiłuje się w RFN panią Merkel wysadzić z siodła, jej praca agentki USA nie wszystkim przypada do gustu, dziwne, ale o jej szefie MSW nikt nie piśnie słowa, choć on siedzi w tym szambo po uszy.
 • @opolczyk 02:58:34
  niestety, ale tak te dwa zdania zostały sformułowane, iż nie można było sądzić, że chodzi o upadek kultury.
 • @Laznik 09:41:04
  Jak widzę, linki nie przeszły, na

  - http://regex.info/exif.cgi

  regex . info / exif . cgi

  można obrazki zweryfikować, należy tylko wpisać URL.
 • @lorenco 04:19:07
  "Z wypowiedzi Basurina, w ciągu zaledwie kilku dni zmarło ponad 20-tu żołnierzy WSU, zainfekowanych przez nieznany wirus". -

  --- Mam tekst niemiecki (remembers.tv) o epidemii dziwnej grypy na Ukrainie. Postaram się przetłumaczyć fragment(y).
 • @lorenco 04:27:26
  "Dobranoc:)" -

  --- Odpowiadam przed południem, więc dobrego dnia życzę :)))
 • @Laznik 09:41:04
  No cóż - ja znalazłem te zdjęcia na niemieckojęzycznych stronach/portalach niemieckojęzycznych gazet, które prezentują je jako zdjęcia z ostatniego Sylwestra w Kolonii. Sam nie jestem w stanie ocenić czy zrobiono je teraz, czy 10 lat temu. Zdjęcia te dostępne są w większej rozdzielności, ale i tak daty na nich nie ma. Tak więc rzeczywiście brak jest pewności, że są z tego roku. W sumie zadziwiająco mało jest tych zdjęć. I to mnie zastanawia. Przecież ludzie noszą ze sobą komórki. Gdyby było tam tak, jak głosi propaganda, to w sieci byłyby setki zdjęć zrobionych przez prywatne osoby komórkami. A tu nic.

  I to właśnie dodatkowo przekonuje mnie, że cała ta sprawa to jedno wielkie oszustwo.
 • @Tiamat 04:34:42
  "Propaganda pokonuje wszelkie barriery logiki i przyzwoitosci". -

  --- Niestety nadeszły takie czasy. Mnie dziwi tutaj to, że wykształceni ludzie tak łatwo poddają się tym manipulacjom.
  A manipulacja imigrancko - muzułmańska jest szczególnie chętnie przyjmowana przez prawie wszystkich, którym już obojętne jest, czy dane są prawdziwe, czy nie. Byle dołożyć obcym.
 • @zygmuntbialas 10:56:34
  Ktoś się do tego przyczynił..
  Będzie się rozwijać.
  Żołnierzy nie powinna uśmiercać grypa.
 • @opolczyk 11:02:24
  Zdjęcia z Koeln - "... daty na nich nie ma. (...) ... cała ta sprawa to jedno wielkie oszustwo". -

  --- Pan mi dostarczył dużo danych i wiele argumentów za tym, że dokonano zasadniczych manipulacji. Przeczucia, hipotezy zmieniły się w pewność.
  Proszę jeszcze zerknąć na wydarzenia z Berlina, z dzielnicy z Neukoeln, link:

  https://www.youtube.com/watch?v=tlpdD7wIYaw

  --- Wygląda groźnie, jak wojna. Tylko kogo tam mieliby gwałcić muzułmanie, jeśli już w tej dzielnicy Niemcy nie mieszkają?
 • @dron67 11:03:40
  "Ktoś się do tego przyczynił..". -

  --- Na to wygląda. Może Pan zerknąć pod link:

  http://remembers.tv/grippe-virus-in-der-ukraine/

  Trochę Pan wyczyta, może translator pomoże. Jeśli dziś po północy opublikuję notkę, to w 2/3 powinna dotyczyć kwestii imigranckiej (lubię po prostu wyzwania!), i w 1/3 Ukrainy (o tej dziwnej grypie).
 • @zygmuntbialas 11:32:43
  Proszę pisać! :)
  Tematy na czasie!

  z netu:

  ==Ktos, kto tworzy ten cały bałagan chce osłabić Europę na tyle, żeby w czasie rozgrywki ostatecznej z Rosją nikomu nie wpadło do głowy żeby jej pomagać.
  Myślę że silne Niemcy mogły by przejrzeć na "oczy" i zacząć kombinować z całą białą rasą działania sprzeczne z potrzebami mafii chazarskiej.
  Najpierw przeprowadzili doskonale zorganizowany atak na północną Afrykę, potem tych ludzi, wystraszyli i namówili na najazd do Europy.
  Teraz wystarczy że Syria się ugnie, wejdą do Iranu, bo tam jest furtka, a następnie, mając dojście na południe Rosji rozegra się decydujące rozstrzygnięcie. Na koniec Chiny nie widząc żadnego wyjścia, mogą połaszczyć się na odkrojenie swojej części tortu.

  Jeszcze biała rasa ma szanse, nie wolno rozpieprzyć naszej części Europy...==

  Nie jestem takim optymistą..
 • @zygmuntbialas 11:14:54
  Panie Zygmuncie

  Obejrzałem ten filmik trzy razy i żadnej "wojny" nie widziałem. To po prostu Sylwester w Neukölln! Tak wygląda Sylwester we wszystkich niemieckich miastach! Rzeczywiście sprawia wrażenie "wojny" i wielu starszych ludzi boi się wychodzić wtedy na ulice, nawet tam gdzie nie ma "islamistów". Nawet te pistolety to były "pistolety" na race i "knallery"
  Ma Pan rację - Neukölln to "turecka" dzielnica Berlina. "Białych" tam prawie nie ma.
  Tu jeszcze uwaga - młode pokolenie tureckich emigrantów, urodzone już w Niemczech jest prawie całkowicie zlaicyzowane i "zeuropeizowane". U mnie w Pforzheimie też to widzę. W głowie im dyskoteki, alkohol, ciuchy i auta. Znajomy Turek skarżył mi się, że większość młodych nie chodzi do meczetu, nie przestrzega Ramadanu, Koranu, że zatracili muzułmańskość i upodobnili się do Europejczyków. No i stąd ten Sylwester i być może jakaś tam bijatyka pomiędzy dwoma grupkami pijanych zeuropeizowanych gówniarzy. Zacznijmy od tego, że muzułmanie nie świętują Sylwestra. No i ponadto bijatyki są nie tylko w środowisku "islamistów". Sam na własne oczy oglądałem, jak policja musiała ochraniać grupkę białych "faszystów" przed rozwydrzoną i ogłupioną hordą białej pseudolewicowej gówniarzerii. Ale i tak doszło do bijatyki i policja musiała interwniować.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/23/poklosie-wojny-w-pforzheimie/

  Ten film wpisuje się w to o czym dyskutujemy - wykaż, że muzułmanie to dzicz, barbarzyńcy i zagrożenie dla białej cywilizacji. Ale akurat ci z tego filmu to młodzi Turcy zdemoralizowani wzorcami europejskimi.
  Tak to widzę.
 • @dron67 12:33:09
  "Jeszcze biała rasa ma szanse, nie wolno rozpieprzyć naszej części Europy...==
  Nie jestem takim optymistą..". -

  --- Też nie jestem optymistą.
  Myślę, że to nie będzie totalna klęska w przewidywalnym czasie, jednakże Europa będzie chylić się powoli ku upadkowi (w tej formie, jakiej jest dzisiaj).
  A jeśli chodzi o Rosję? - Jest - sądzę - w lepszej kondycji niż Europa.
 • @opolczyk 12:52:52
  "Obejrzałem ten filmik trzy razy i żadnej "wojny" nie widziałem". -

  --- Tak też to widzę. Byłem ostrożny w sądach, bo Niki Vogt (quer-denken.tv) "zawiódł"; on traktuje poważnie meldunki prasowe, a przecież to bystry facet. Nie pisze też nic Dagmar Henn.
  Jeśli pójdzie wszystko zgodnie z planem, to opublikuję po północy notkę, w której zapewne przytoczę Pańskie słowa oraz wypowiedź Pani Tiamat.
 • @opolczyk 02:58:34
  Mówiłam ci już, że twoje niewybredne epitety w stosunku do mnie nie zmienią tego, czego powiedziałeś i nie stanowią żadnego argumentu. Masz najwyraźniej problemy z logicznym myśleniem, mało tego, nawet nie wiesz, co mówisz, bo napisałeś:
  ,,A mnie wydaje się, że napisałem jednoznacznie i zrozumiale, że chcę upadku chorej i zdegenerowanej zachodniej antykultury. I USraela. A nie Polski.",
  mówiąc, cytuję po raz trzeci:
  ,,Przecież Europa zachodnia (z Polską włącznie) to chora i zdegenerowana antykultura. Gdyby upadła (łącznie z bandyckim USraelem) o ile świat byłby bezpieczniejszy i lepszy."

  Dobrze się zastanów, czy włączając Polskę do zdegenerowanej kultury i pragnąc jej upadku, nie znaczy, że chodzi także o upadek Polski?

  Może ci to wytłumaczę na przykładzie:
  W laboratorium postanowiono pozbyć się wszystkich chorych zwierząt, pośród których były głównie myszy i szczury (i chomik). Pytanie: czy chomik pójdzie pod nóż, czy nie?

  Według ciebie - nie, według mnie - tak. Mało tego, według ciebie jestem dezinformatorem albo ptasim móżdżkiem, wyłącznie dlatego, że ty nie potrafisz logicznie myśleć i uważasz, że można rzucać słowa na wiatr, bo wszyscy powinni wiedzieć, że opolczyk ma na myśli nie to, co faktycznie mówi, a potem mieć pretensję do odbiorcy, że nie jest jasnowidzem i że zrozumiał to, co zostało powiedziane, tak, jak to zostało powiedziane.

  Na tym kończę wszelką dyskusję z tobą, bo nie ma najmniejszego sensu polemika z kimś, kto twierdzi, że 2+2=3,5 i rzuca inwektywami w tych, którzy twierdzą, że 2+2=4.
 • @interesariusz z PL 09:35:55
  Dziękuję.
 • Wyjaśnienie
  .
  @zygmuntbialas 11:14:54

  Będąc raz w Berlinie 2014, to nie był nawet Neukoeln czy Kreuzberg tylko Friedrichshein, wysiadając z S-Bahn zostaliśmy przywitani przez drobnych tzw. dealerów narkotyków, młodzi czarni Afrykanie, w odległości 7-10 metrów od nich znajdowało się dwóch typów pochodzenia arabskiego, którzy robili wrażenie przełożonych tych Afrykanów, w niewielkiej odległości od nas rozlegała się z megafonów manifestacja w języku, który można było zaliczyć do języków z BW, może turecki. Naturalnie nie codzienne można spotkać sytuację o takim stopniu koncentracji zjawisk. Od dawna jest mowa o ciągach ulic, które są kontrolowane przez bandy, tzw. klany n.p. z Libanu.

  W Neukoeln mieszkają też Niemcy i Niemki, jeśli nie stać ich na inne mieszkanie, także jest tam siedlisko artystów, których nie stać na drogie galerie czy studio. Kreuzberg jest ostatnio modną dzielnicą i powstaje tam coraz więcej nieruchomości dla płacących klientów, co naturalnie zmienia radykalnie oblicze sektorów dzielnicy, w których operują handlarze nieruchomości.

  Warto to uwzględnić w swych rozważaniach. Nawiasem mówiąc wideo mogło zostać dokonane istotnie w noc sylwestrową i jest to absolutnie normalny obraz, tak to wygląda, o godzinie 0 zaczyna się festyn sztucznych ogni, rakiet, baterii fontann ogniowych, petard czy pistoletów i nie tylko w Berlinie ale w najmniejszym miasteczku czy wiosce, czasem zdarzają się wypadki, ale to należy do tego święta. Trwa co najmniej pół godziny, na materiał wydają bowiem niektórzy nawet parę set euro, ale to jest w RFN absolutnie normalne.

  @opolczyk 11:02:24

  Jest niebywale trudno zidentyfikować wątpliwe tzw. „dowody”, jak zdjęcia czy wideo. Najwyższy stopień nieufności jest konieczny, proszę nie robić sobie wyrzutów. To, że tym razem udało się zidentyfikować manipulację zawdzięczamy jedynie temu, że została dokonana w sposób niedbały, aby nie rzec prymitywny, fachowcy ze służb informacyjnych robią to zgrabniej, że potrzeba bardzo dokładnych narzędzi analizy, aby wyłapać manipulację. To jest pryszcz zmodyfikować tagi EXIf, wystarczy wpisać to i owo i jest, ale w obrazku drugim dokonano też tego, tyle że zapomniano wstawić datę i nazwę aparatu fotograficznego, także rozdzielczość jest za mała.

  Jedną z wartościowszych rzeczy, jakie można się dowiedzieć od red. Michalkiewicza, jest stałe podkreślanie przez niego roli służb specjalnych w kształtowaniu obrazu demokracji, choćby przy tej okazji.

  - https://www.youtube.com/watch?v=064s1GVUEBw&t=0m38s

  Nie należy wykluczać, już wobec tego znawstwa przedmiotu, że także ma dobre kontakty z tymi służbami. Służby informacyjne, które są bardzo bliskim krewnym zorganizowanej przestępczości,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  mogą za odpowiednim wynagrodzeniem służyć własnemu państwu, albo temu, który jest je w stanie wynająć. Współpraca państwa demokratycznego z pospolitymi organizacjami przestępczymi wydaje się być logiczna,

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/putin-w-siedzibie-onz-polityka-swiatowa-jest-zdomi,0,2079306,184792242,czytaj.html

  nauka historii istotnie potwierdza wielką rolę organizacji przestępczych w tworzeniu państwa demokratycznego.

  Nie należy się dziwić, że aż takie masy lecą na przysłowiowe g...no propagandy, Już w XIX wieku wypracował niejaki G. Le Bon zasady manipulacji masami, wiedza o i techniki manipulacji zostały od tego czasu niebywale rozwinięte. Będzie coraz trudniej wyłuskać rzeczy wiarygodne spośród sfałszowanych doniesień, nie należy się zrażać, jeśli ktoś da się zwieść propagandzie, bowiem jedynie analiza większego procesu, czasowo, pozwala wykryć sprzeczności i fałszerstwa. Jedno jest jednak pewne, WSZYSTKIE doniesienia, jakie dostarczane są nam przez media są w większym lub mniejszym stopniu sfałszowane i miał pewien francuski curé racje, który nasz system mediów zdefiniował następująco:

  informacja → deformacja → dezinformacja
 • @Lotna 15:41:58
  ",,Przecież Europa zachodnia (z Polską włącznie) to chora i zdegenerowana antykultura". -
  -- Przecież to prawda, jak 2+2 = 4. Nie bawiłbym się w słówka, tylko docenił poznawcze i humanitarne wartości, przekazane przez Andrzeja Szuberta.

  --- "... i rzuca inwektywami". -
  --- Jeśli opublikuję dzisiaj notkę, to podam przykłady na to jak "patryoty polskie" rzucają mięsem w ludzi, których nie znają. Z takimi nie jest mi po drodze.
 • @Laznik 15:57:33
  "W Neukoeln mieszkają też Niemcy i Niemki,... (...) Warto to uwzględnić w swych rozważaniach". -

  --- No tak, mam dane, że mieszkają tam też Niemcy, których - zdaje się - nie widzimy na przedstawionym wideo. Cała materia jest bardzo rozległa i trudno ująć wszystkie szczegóły w jednej notce.
 • w nocy z 15 na 16 I 1945 oddziały UPA
  w nocy z 15 na 16 I 1945 oddziały UPA dokonały mordów na mieszkańcach wsi Błyszczanka i Latacz.
  https://pbs.twimg.com/media/CYvtv8sUkAAk4mm.jpg
 • Zaprzańcy przebrani za patriotów
  .
  @Zbójnicki pies 17:39:13

  Dokładnie przed 76 laty: „w nocy z 15 na 16 I 1945 oddziały UPA w nocy z 15 na 16 I 1945 oddziały UPA dokonały mordów na mieszkańcach wsi Błyszczanka i Latacz. ”

  i dokładnie przed miesiącem 16.12..2015 poinformowało „GW”no, że jakby w nagrodę za te wsie i Wołyń:
  „prezydent Poroszenko poinformował … zostanie uruchomiona linia kredytowa dla Ukrainy w wysokości 4 mld zł.” przez Polskę. Polacy będą mogli pracować na spadkobierców morderców ze wsi Błyszczanka i Latacz.

  - http://wyborcza.pl/1,75477,19351472,polska-ukraina-kontynuacja.html?disableRedirects=true

  „Ukraińcy najwięcej mówili o wspólnej brygadzie, której dowództwo znajduje się w Lublinie. W jej skład wchodzą żołnierze polscy, litewscy i ukraińscy (tych 500). Brygada ma być przygotowana do działań w ” Donbasie ?

  - http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/galeria/505073,12,nowy-rzad-pis-oto-ministrowie-macierewicz-ziobro-blaszczak.html

  Tak wyglądają zaprzańcy przebrani za patriotów, n.p. Streżyńska, zarówno jej pochodzenie jak i jej majątek są tajemnicą, jej życiorys zaczyna się studiami w 1994 roku, ur. 1967, 27 lat z jej życia (jeśli data urodzenia jest prawdziwa) włącznie z miejscem urodzenia są nieznane.

  Tego mamy więcej

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hos.html

  Zaprzaniec przebrany za chrześcijanina

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech
 • @Laznik 15:57:33
  Przyznam się, że Berlina nie znam. Wiem, że jest tam "turecka" dzielnica. Czy to jest Neukölln czy Kreuzberg nie wiem. W każdym bądź razie ten film to zwykły Sylwester o północy, a nie jakaś "wojna".

  Co do Michalkiewicza to radziłbym na niego uważać. Oczywiście, że to co mówi o służbach to racja. Ale połowiczna. Kłamał latami (jak jest teraz nie wiem, nie czytam go i nie słucham od kilku lat) o razwiedce zimnego czekisty rzekomo rządzącej Polską za pośrednictwem WSI. A WSI genialny wynalazek Łągiewki wywiozła w roku bodajże 2000 czy 2001 do Izraela a nie na Kreml.

  https://www.youtube.com/watch?v=LMo1ZvXbzsM

  I taka to z WSI "ruska" agentura.

  Bredzi też o rosyjsko-niemieckim kondominium, choć Polska jest po prostu pod żydowską okupacją. No i Michalkiewicz wymyślał dezinformacje, że są państwa "poważne", gdzie służby podlegają politykom i państwa "niepoważne", gdzie politycy podlegają służbom. Do ostatnich zaliczał Polskę (prawda - tu rządzi CIA, Mosad i NSA). Do pierwszych Niemcy czy USA. Ale tam jest tak samo - tam marionetki polityczne są agenturą banksterów a CIA, Mosad i NSA robią co chcą.
  Kiedyś zapytałem Michalkiewicza wręcz, czy za to co pisze i gada płacą mu dolarami czy nowymi szeklami izraelskimi. Nie odpowiedział nic. A innym razem wyzwał mnie od agentów GRU. Choć sam jest agentem wpływu. I bredzi o kondominium rosyjsko-niemieckim odwracając uwagę od prawdziwego okupanta.
 • Funkcjonariusz Michalkiewicz
  .
  @opolczyk 19:04:37

  naturalnie, to wszystko jest racja, jest rzeczą oczywistą, że Michalkiewicz pełni określoną funkcję w społeczeństwie/systemie, jest funkcjonariuszem. Zacytowane przykłady to racja, naturalnie RFN (a nie Niemcy) są okupowane, siły USA i W.Brytanii w RFN wynoszą ok. 60 tysięcy i tam znajduje się największe centrum dowodzenia US Army dla regionu Eurazji. W RFN stacjonuje broń atomowa USA, wygląda na to, że złoto niemieckie FED ukradł, 3-4 tys ton.

  Inna sprawa jest z koneksjami niemiecko-rosyjskimi, naturalnie jest nie mało stronników w RFN, którzy najchętniej współpracowali by z Rosją, i taka współpraca istnieje i to na wysokim szczeblu, patrz były kanclerz Schroeder. Niemcy zawsze profitowali ze związków z Rosją. Jedynie zagrożenie ze strony ZSRR było ważnym argumentem, dlaczego wspaniały plan Morgenthaua został przez Roosevelta odrzucony

  - https://de.wikipedia.org/wiki/Morgenthau-Plan

  USA potrzebowały tereny niemieckie dla swej antysowieckiej bazy, i tym razem uratowali ich Rosjanie. Wspaniały plan Morgenthaua znalazł swą, przynajmniej częściową realizację, w Polsce, po podbiciu jej przez USRAEL pod koniec lat osiemdziesiątych. Wielu w Polsce wierzy do dziś, że zjawiska KOR i NSZZ były to organizacje społeczno-kulturalne.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  Z kolei słusznym jest, że zagrożenie niemieckie na zachodnich terenach jest bardzo poważne, tu muszę Michalkiewiczowi przyznać rację.

  „tam marionetki polityczne”, nie tylko tam, także we Francji, W.Brytanii, USA w końcu, to są marionetki MWF (CIA, Aman ... są jedynie narzędziem)

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  światowej wspólnoty finansowej, jak to wskazał IMF przy okazji operacji „kryzysu finansowego” 2007/8. Banksterów należy raczej pojmować jako funkcjonariuszy.

  „odwracając uwagę od prawdziwego okupanta ”, to nie jest całkiem słuszne

  - https://www.youtube.com/watch?v=064s1GVUEBw&t=0m38s

  technicznie biorąc są to istotnie USA.

  „I taka to z WSI "ruska" agentura.”
  W przypadku agentury nigdy tak naprawdę nie wiadomo, czyja ona jest, bo to są rzeczy płynne, myślę, że także ruska agentura ma zarówno powiązani z Tel Avivem jak i z Waszyngtonem i.t.d. Ale paplanie Michalkiewicza o „dzikim kapitalizmie” jest naturalnie dość zabawne. Któż z nas jest jednak doskonały ? Wiele jego wypowiedzi są jednak zadziwiająco celne, wg mojej oceny, a ja niewiele mam wspólnego z jego bazą ideologiczną.
 • Ulubione od wieków zajęcie "cywilizacji zachodu"...
  Ludobójstwo!

  https://przemex.wordpress.com/2016/01/15/islamski-holocaust-wojny-prowadzone-przez-zachod-zabily-co-najmniej-4-miliony-muzulmanow/
 • @opolczyk 23:02:17
  Ulubione od wieków zajęcie "cywilizacji wschodu"... na prawo od Bugu
  To ludobojstwo !!!


  http://www.historycy.org/index.php?showtopic=2166&st=15
 • @Zbójnicki pies 23:09:04
  E tam - stalinizm nie był "cywilizacją wschodu" i nie trwał wieki. To zwykła demagogia. Stalin był Gruzinem, nie Rosjaninem (Gruzinom bliżej do Turków niż Rosjan), a w okresie stalinowskim władze zdominowali obok tego rzeźnika Żydzi. Prezydent Putin przypomniał kiedyś b. niepopularny na świecie fakt, kto dominował w czasach przedwojennego bolszewizmu w ZSRR:
  http://www.nacjonalista.pl/2013/06/21/prezydent-putin-pierwszy-rzad-sowiecki-byl-w-80-zydowski/
  Tu przypomnę jeszcze niepopularną u "wierzących" sprawę, że Stalin skończył szkołę parafialną a potem uczył się seminarium duchownym.
  Terror NKWD też idzie na konto żydowskich internacjonalistów. A nie na konto Rosjan.
  https://ptto.wordpress.com/2013/03/14/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
  Owszem - carat świętoszkiem nie był, ale tak masowego ludobójstwa jakie zrobiłi łacinnicy i protestanci w obu Amerykach carat, "cywilizacja wschodnia", nie ma na koncie. W Afryce i Australii "cywilizacja wschodnia" także nie prowadziła eksterminacji tubylców. W "cywilizacji wschodniej" (żydobolszewizmu do niej nie zaliczam) nie ma podobnej rzezi jaką była fanatyczna katolicko-protestancka wojna trzydziestoletnia (i 8-10 milionów owieczek posłanych do nieba). W której obie strony modliły się do tego samego żydowskiego boga: "... i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajom". A chwilę potem łapali za muszkiety, szable, rapiery i mordowali się zawzięcie i bez litości
  No i obie wojny światowe rozpoczęły Niemcy - a więc cywilizacja zachodnia.
  Obecnne ludobójstwo w świecie islamu - to także cywilizacja zachodnia.

  Bądźmy choć trochę obiektywni...Carat był zły, cywilizacja "turańska" miała sporo na sumieniu. Ale do krwiożerczości i ludobójczego amoku zachodu na przestrzeni wielu wieków jednak dużo jej brakuje. Nie znalazłem w edyktach carskich ani jednego dokumentu przypominającego list papieża Marcina V do Jagiełły:

  „Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo [Watykan do drugiej połowy XIX w. akceptował niewolnictwo]; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
  Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów."

  Najpierw we własne piersi należy się uderzyć. Dopiero potem palcem wskazywać innych.
 • @opolczyk 19:04:37
  Notka dzisiejsza opublikowana, link:

  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/128956,co-sie-dzieje-w-europie-16-01-2016
 • @zygmuntbialas 01:19:58
  http://remembers.tv/grippe-virus-in-der-ukraine/

  http://quer-denken.tv/index.php/2022-bericht-aus-der-ukraine-27
 • ZARAZA
  .
  @opolczyk 00:10:59

  „Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują,

  że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo”

  Istotnie jednym z najważniejszych atrybutów chrześcijaństwa jest odrzucenie niewolnictwa, w sumie, to wszystko czemu autor cytowanego tekstu się sprzeciwia, jest nauką chrześcijańską. I tak stajemy znowu przed odwiecznym pytaniem :

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  „Kto by był w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ? ”

  Jak wiemy wiek XV był nawrotem do tradycji starożytnej, renesansem, odrodzeniem, m.in. niewolnictwa

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Renesans

  i przywróceniem różnego zwyrodniałego zabobonu, m.in. czarownic, palenie czarownic trwało do XVIII wieku. Renesans stał się także odrodzeniem zabobonu mozaiskiego, spisanego w talmudzie, i innych instrukcjach, w szczególności zabobonu o pieniądzu

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Toledo

  „listy toledańskie”, niezależnie od ich oryginalności, wyrażają znakomicie tę przemianę. W ten sposób judajska zaraza zaczęła stopniowo zakażać Europę, aż do jej rozkładu.

  @zygmuntbialas 02:45:57

  Do natury wojny, szczególnie wojny przewlekłej jak ta w krainie U, należy wywołanie zarazy. Wiąże się to z osłabieniem biologicznym populacji, jak też zwiększoną zakażalnością społeczeństwa, np. w Polsce po II Wojnie jednym z problemów był wysoki stopień zakażeń syfilisem, co ówczesne władze rozwiązały za pomocą akurat dostępnej penicyliny, w efekcie nie miał PRL przez dziesiątki lat żadnych większych problemów z chorobami wenerycznymi, syfilisem w szczególności.

  Zwracam uwagę na źródła.

  http://remembers.tv/grippe-virus-in-der-ukraine/
  IP Location
  - Saint Petersburg City - Saint Petersburg - Beget Ltd
  Registrant State/Province: Moscow
  a więc źródło rosyjskie.

  http://quer-denken.tv/index.php/2022-bericht-aus-der-ukraine-27

  IP Location
  - England - Gloucester - Fast Hosts Ltd
  Registrant Name: Michael Vogt
  Registrant Street: In der Mehleck 3
  Registrant City: Elbingen
  Registrant State/Province: DE
  źródło niemieckie, choć serwer znajduje się w W.Brytanii.

  Należy pamiętać o tym, że takie źródła jak Google, Facebook, Twitter, Microsoft i.t.p. ściśle współpracują ze służbami inwigilacji, godne uwzględnienia jest też, że tzw. start-ups nierzadko są po prostu kreacją tych służb, to można podejrzewać w przypadku trzech pierwszych wymienionych. O wszystkich trzech można śmiało powiedzieć, że ich model przedsiębiorstwa bazuje na inwigilacji. Warto o tym pamiętać.

  Cytowane przeze mnie tu linki do „pppolsku.blogspot.com” znajdują się na na serwerach w/w Google, co nie musi ale może mieć jakieś znaczenie. Istotna jest zawartość, jednakże do podstaw obejścia ze źródłami w internecie jest stała nieufność. Przed laty można było się zetknąć z pewnym źródłem podszywającym się pod Polskę, którego serwer był w RFN, jego tzw. registranta znaleźć można było w Poznaniu jako „biznesmana”, jak wiemy „biznesman” jest kryptonimem pracownika służb. Inny przypadek, alternatywne źródło niemieckie, zlokalizowane w Turcji, registrant nosił imię, które można było zakwalifikować jako chińskie. Przykłady można mnożyć.

  Moje doświadczenie z internetem, parę dziesiątek już lat, uczy mnie, że znaczna część tzw. niezależnych portali czy źródeł jest kreowana przez służby specjalne inwigilacji i dezinformacji. Ta zaraza jest niebywale rozpowszechniona, przykład ekscesów w Egipcie przed paru laty, które ponoć zostały zainicjowane w Facebooku powinien nas zmusić do refleksji.
 • @Laznik 13:29:05
  Stwierdzenie, że chrześcijaństwo odrzuciło niewolnictwo mija się z prawdą.
  W samym tzw. "Nowym testamencie" w kilku listach "apostołowie" nakazują niewolnikom posłuszeństwo wobec swych panów, nawet wtedy gdyby byli źli.
  http://biblia.pismo-swiete.pl/niewolnictwo.html

  I właśnie cytaty z biblii były podstawą akceptacji niewolnictwa przez chrześcijaństwo.

  Marcin V był papieżem jeszcze przed renesansem. Sam renesans był odrodzeniem pogańskiej mitologii w sztuce (obrazy i rzeźby greckich i rzymsjkich bogiń i bogów), pogańskiej afirmacji życia odrzucającej nieustanne umartwianie się żydowskiemu bogu ku upodobaniu i zaintersowaniem nie tylko duszą ale i ciałem. Nic co ludzkie nie jest nam obce. To renesan odważył się po wiekach pruderii przedstawiać w sztuce piękno nagiego ludzkiego ciała. Natomiast z niewolnictwem renesan nie miał nic wspólnego. Ono istniało w chrześcijaństwie przez wszystkie wieki poprzedzające renesans. Przypomnę choćby głośny konflikt Vojtěcha/Wojciecha z Pragi z katolickimi możnowładcami o handel chrześcijańskimi niewolnikami. Papiestwo w tej sprawie nawet palcem nie ruszyło. Sam Vojtěch potępiał tylko niewolnictwo chrześcijan. Natomiast niewolnikami poganami czy "innowiercami" też sobie głowy nie zawracał. To była końcówka X wieku - pięć wieków przed renesansem.
  Owszem, za jego sprawą niewolnictwo chrześcijan z upływem czasu potępiano, ale nie samo niewolnictwo. Tzw. święte oficjum jeszcze w roku 1866 stwierdziło, że niewolnictwo zgodne jest z prawem bożym i biblią.

  Trzymajmy się faktów.

  Wygląda na to, że wszyscy papieże do XIX wieku byli "antychrystami".
 • Niewolnictwo w chrześcijaństwie europejskim
  .
  @opolczyk 18:33:56

  nie jest właściwie znane, nie jest ważne co stoi w pismach, tylko jak chrześcijaństwo było pojmowane, jaki jest duch chrześcijaństwa. Z tej chrześcijańskiej podstawy wnika też to, że my odrzucamy niewolnictwo, w innych kulturach/religiach ono całkiem zwykłe.

  Koncepcja chrześcijańska bazuje na pojęciu „człowieka bożego“-chrześcijanina, jest rzeczą nie do pomyślenia, aby „człowiek boży“ a więc już należący do Boga, miałby jeszcze należeć do kogoś innego, taka koncepcja jest absurdem, oznaczało by to bowiem, że człowiek konkuruje z Bogiem o własność. Według mego rozumienia, jest niewolnictwo w chrześcijaństwie niemożliwe, co stanowi zresztą jeden z najważniejszych jego atrybutów, różniących go od innych wierzeń.. To już bardziej odpowiada duchowi tej religii: „Sam Vojtěch potępiał tylko niewolnictwo chrześcijan.“, wszakże praktycznie w przekonaniach europejskich jest każda forma niewolnictwa odrzucana, gdyż chrześcijaństwo stało się religią uniwersalną, dostępną dla każdego.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Chrzesc

  Własność pańszczyźniana była dlatego trickiem, za pomocą którego usiłowano obejść tę zasadę chrześcijaństwa, choć w gruncie chodziło o bluźniercze oszustwo.

  „Wygląda na to, że wszyscy papieże do XIX wieku byli "antychrystami". ”

  Słuszne zastrzeżenie, ale tylko, jeśli tę religię traktuje się jako funkcjonowanie hierarchii kościelnej i jako kreację bliskowschodnią. Chrześcijaństwo przeszło długą ewolucję od stanu niewolniczego, papiestwo odegrało też przy tym znaczną rolę, i wchłonęło, ustanowiło wiele nowych elementów, poza tym kościół, jeśli jesteśmy przy rzymsko-katolickim, to nie Watykan czy biskupi, ale miliony wyznawców. Naturalnie nie wszyscy papieże czy biskupi odegrali pozytywną rolę w tym rozwoju, zaprzańcy nie należeli do rzadkości, szczególnie od początku renesansu, przy czym za początki renesansu uważa się wiek XV, w tym okresie zaktywizowała się szczególnie społeczność żydowska także wśród hierarchii, por. Listy toledańskie..
 • @Laznik 23:35:39
  Napisał Pan:

  "nie jest właściwie znane, nie jest ważne co stoi w pismach, tylko jak chrześcijaństwo było pojmowane, jaki jest duch chrześcijaństwa."

  To co Pan nazywa "duchem chrześcijaństwa" ja nazywam żydogennym upiorem chrześcijaństwa.

  Na życzenie jestem w stanie to udokumentować i wykazać.
 • Nie to samo
  .
  @opolczyk 14:26:23

  „To co Pan nazywa "duchem chrześcijaństwa" ja nazywam żydogennym upiorem chrześcijaństwa.”

  Gwarantuję, że nie to samo. Przypuszczam, że tym upiorem są elementy tzw. Starego Testamentu, które istotnie, jak choćby kanon „ludu wybranego” są upiorne i służą jedynie do zniewalania Gojów. Jednakże chrześcijaństwo obok swej tradycji czy źródeł bliskowschodnich, warto dodać, że to źródło z BW zasadza się na sprzeciwie wobec zasad mozaizmu, ma swe źródło n.p. europejskie. Chrześcijaństwo wręcz zmusiło przywódców mozaizmu do spisania swych zbrodniczych wykładni w talmudzie.

  Zwracano już na to wielokrotnie uwagę, że właśnie średniowiecze, które w wykładni judejskiej miało być pełne ciemnoty i zabobonu, klasyczne kłamstwo w nauce historii, było niebywale owocne w rozwoju idei chrześcijaństwa i jego cywilizowaniu, judaizm bowiem jest nie więcej jak tylko ideologią plemion koczowniczych, przecie nie religią, średniowiecze europejskie dopiero uczyniło z chrześcijaństwa religię ludów osiadłych. Naturalnie można, zgodnie zresztą z konceptem Judejczyków, uznać chrześcijaństwo za wynikające i podległe mozaizmowi, wbrew rzeczywistemu stanowi rzeczy. Wypędzanie żydów z wielu krajów Europy: Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, świadczy najlepiej o spostrzegawczości i mądrości ludzi średniowiecza, od których mogli byśmy się niemało nauczyć. Czy zadawał Pan sobie pytanie, z jakiej racji warchoł Kazimierz Piastowicz został uznany Wielkim ?

  Z niepokojem należy stwierdzić, że osiągnięcia średniowiecza, jak choćby zakaz procentu/lichwy zostały przez nasze społeczeństwo zniweczone, ponoć takie światłe, patrz ostatni link w „Laznik 14.01.2016 23:01:03 ”

  Szczególnie wielkie osiągnięcia miało chrześcijańskie średniowiecze w zakresie pieniądzy, weźmy koncepcje brakteatów

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Brakteat

  dopiero w XX wieku udało się odtworzyć ten system pieniężny, por. Silvio Gesell i wolny pieniądz w Wörgl

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C3%B6rgl

  Wikipedia tłumaczy absolutnie fałszywie „pieniądz lokalny (Freigeld) “, „Freigeld“ oznacza „wolny pieniądz“ a właściwie „pieniądz uwolniony/oswobodzony“ od lichwy/procentu.

  Już to porównanie ze średniowieczem dowodzi najlepiej, jak dalece skarlała myśl współczesna w porównaniu ze średniowieczem, warto się nad tym zastanowić.

  Proszę przy tym nie zapominać, że mozaizm jest ideologią przestępczą, synagoga stanowi światową sieć przestępczą, dysponuje przy tym doświadczeniem z paru tysięcy lat, co czyni go szczególnie groźnym i trudnym, ale co do tego nie powinno być wątpliwości.
 • @opolczyk 14:26:23 and @ Laznik 18:10:51
  Przeczytałem z uwagą Panów rozmowę. Nie 'wcinam się" w dyskusję, tym bardziej że wiele spraw jest dla mnie nowych.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 02:16:14
  Ataki nazistów na uchodźców w Niemczech, link:

  https://www.jungewelt.de/2016/01-18/007.php
 • @zygmuntbialas 02:28:17
  http://remembers.tv/krieg-in-europa/
 • @Laznik 18:10:51
  Gwarantuję, że tak. Fundamentem chrześcijaństwa jest cała biblia a nie tylko Nowy testament. Pisany zresztą przez takich samych Żydów jak Stary - czyli żydowska biblia Tanach. Która faktycznie jest księgą rasizmu i zbrodni:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

  Co istotne, nawet uczciwi żydowscy naukowcy przyznają, że jest ona wyssana z palca:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

  Także u galilejskiego "mesjasza" znajdziemy cytaty dowodzące jego żydowskiego "ekskluzywizmu" (żeby nie powiedzieć - rasizmu):

  "Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego. Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela" (Mt 10,5-6).

  A jeszcze bardziej ten cytat:

  "Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela... Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom i rzucać psom" (Mt 15,24-26).

  W nim Żydzi są dla niego dziećmi, a Kananejka i jej córka psami. Joszue/Jezus wprawdzie podważał autorytet faryzeuszy/uczonych w piśmie, ale jednocześnie żydowskiego psychopatę Jahwe przerobił na miłosiernego ojca. Tyle że i ten "miłosierny ojciec" też karał "piekłem":

  "Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego."
  No i mamy nieskończenie miłosiernego i wybór - samookaleczenie albo piekło ogniste.

  Postać Joszue wykreowano na mesjasza i zbawiciela przy pomocy zwykłych wymysłów. Podam dwa przykłady:
  Tzw. "przemienienie pańskie" w którym Joszue trzem uczniom ukazał się w towarzystwie Mojżesza i Eliasza. A to są postacie wyssane z palca przez autorów "starego testamentu". Nawet gorliwi katolicy "przedsoborowi" kolportują tekst o wyssaniu z palca przez żydowskich oszustów - autorów starego testamentu - niewoli egipskiej, Mojżesza i wyjścia z Egiptu.
  https://marucha.wordpress.com/2015/04/02/pierwsze-zydowskie-klamstwo-fabrykacja-starego-testamentu-o-tym-ze-izraelici-byli-niewolnikami-w-egipcie/
  Ale skoro nie było Mojżesza, to jak mogł on wystąpić w ewangeliach w towarzystwie Joszue? Eliasz to też żydowski wymysł. Nalepsze jest jego "wniebowstąpienie". Nawet jego grobu nie potrzeba szukać, aby udowodnić że istniał. Przecież on a ognistym rydwanie wstąpił do nieba („wóz ognisty i konie ogniste rozłączyły obydwu: i wstąpił Eliasz przez wicher do nieba").
  Drugi przykład - wyssana z bajka bajka o trzech/mędrcach/królach.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/06/chrzescijanstwo-zydowski-matrix-czyli-szopka-do-kwadratu/

  Ewangelista wyssał ich z palca aby podnieść rangę urodzonego żydowskiego "proroka". No i skoro wiemy, że są w ewangeliach bajki wyssane z palca, uprawnionym jest pytanie - to co jest w nich prawdą? I na to pytanie każdy musi dać sobie samemu odpowiedź. W mojej ocenie "życiorys" Joszue i wszystkie jego i jemu towarzyszące "cuda" to blaga. Ponadto "życiorys" jego spreparowano tak, aby zgadzał się z "proroctwami" starego testamentu, do którego w ewangeliach jest cała masa odniesień.
  Wymyślono przede wszystkim dogmat o "odkupieniu grzechów". Jest to kompletna dziecinada. Skoro Joszue odkupił grzechy ludzkości - to po co nadal jest jeszcze piekło? A jeśli piekło nadal jest - to jakie i czyje grzechy on odpuścił? I po co była ta krwawa jatka? Czy nieskończenie miłosierny nie mógł bez niej odpuścić ludziom ich "win". Skoro tak człowieka ukochał. A powinien to zrobić, bo przecież jak mówi "modlitwa pańska" przekazana przez "syna bożego", to Jahwe/Bóg-ojciec wodzi owieczki na pokuszenie. "Ojcze nasz, któryś jest w niebie...i nie wódź nas na pokuszenie...".
  To ci jest perfidia - wodzi na pokuszenie, a ci, którzy dają się skusić - do piekła. Mimo grzechów odkupienia.

  Teraz sprawa chrześcijaństwa i kk.

  Najpóźniej od antypogańskich i anty-"heretyckich" dekretów Teodozjusza "Wielkiego" (końcówka IV wieku) chrześcijaństwo stało się upaństwowionym zbrodniczym terrorem. Zaczęły się pogromy pogan, "heretyków" i "bezbożników". Podstaw teoretycznych dostarczali "ojcowie kościoła". W "Wyznaniach" Augustyna sam wyczytałem, jak pisał on, że zabijanie upartych pogan dla ratowania ich dusz jest dopuszczalne. Ważne było, aby zabijać ich kierując się miłością i troską o ich pogańskie dusze. Takiej sofistyki nawet rabini mogliby uczyć się od tego "świętego". A u Tomasza z Akwinu wyczytałem, że eksterminacja "heretyków" jest obowiązkiem. Tyle, że kk określał, kto jest "heretykiem", natomiast samą eksterminacją obarczał najczęściej władze świeckie. Jak Piłat miał czyste ręce.

  "Heretycy popełniają grzech, z powodu którego zasłużyli sobie nie tylko na to, by zostali karą klątwy wyłączeni z Kościoła, lecz także usunięci ze świata karą śmierci. (...) Kościół karą klątwy wyklucza go z swojego łona i następnie zostawia go sądownictwu świeckiemu, by przezeń był usunięty ze świata karą śmierci."
  (Tomasz z Akwinu)
  I takich to "świętych", "ojców" i "doktorów" kościoła miała cywilizacja łacińska.
  Potęgę polityczną (i państwo kościelne) wyłudziło papiestwo przy pomocy sfałszowanej tzw. "Donacji Konstyntyna".
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Donacja_Konstantyna
  Jej sfabrykowanie zbiegło się właśnie z utworzeniem państwa kościelnego i z osiągnięciem potęgi politycznej papiestwa. O tron papieski przez długie długie wieki trwała zażarta walka. Niejeden papież mordował konkurentśw a nawet poprzedników.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonifacy_VII
  Kupczono tiarą i kapeluszami kardynalskimi. Najmłodszy papież miał 18 lat i bogatego ojca, który kupił mu tiarę. Dochodziło w Watykanie do makabrycznych historii - jak choćby ta z synodem trupim:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Synod_trupi
  Na takich fundamentach rosła cywilizacja łacińska. Towarzyszył jej szereg bandyckich krucjat. Także przeciwko Słowianom. A nawet przeciwko katolikom.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Krucjata#Lista_krucjat

  Katolicy mają na sumieniu niejedną rzeź przypominającą starotestamentowe czystki etniczne. RPrzykładami tego były rzeź Jerozolimy, Bezeries ("W kościele wyrżnięto w pień 7000 ludzi, w tym mężczyzn, kobiety i dzieci, a nawet odprawiających mszę kapłanów. Podobnie było w kościele Saint-Nazaire i w miejskiej synagodze. Na ulicach miasta zabito dalsze kilka tysięcy. Ludzi mordowano w domach, które po obrabowaniu podpalano."
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers,)
  i Magdeburga podczas wojny trzydziestoletniej, gdzie wymordowano 25- 30 tys. ludności cywilnej, a papież na wieść o tej rzezi wyraził radość ze zniszczenia heretyckiego gniazda. W "tolerancyjnej" Rzeczypospolitej katolicki motłoch urządzał tumulty, w tym tumulty cmentarne profanując groby i zwłoki "heretyków".
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tumult_cmentarny
  Co więc działo się w krajach nie tak "tolerancyjnych", łatwo możemy sobie wyobrazić.

  Ważną cechą wszystkich odłamów chrześcijaństwa były wyssane z palca dogmaty. O dogmacie "odkupienia grzechów" już wspominałem. Jest też dogmat "wniebowstąpienia" i "wniebowzięcia". A ja już jako szczeniak zastanawiałem się, jak można materialnym fizycznym ciałem wejść do niematerialnego, niefizycznego, duchowego nieba? Niestety doktryna nakazuje ślepą, tępą i bezrefleksyjną wiarę we wszystkie te wymysły. Inaczej jest się "heretykiem" lub "bezbożnikiem". Czyli pomiotem Szatana.
  Chrześcijaństwo wprowadziło kołtuński kult "relikwi". Obok szmat, zardzewialych gwoździ, drzazg (rzekomo z krzyża) i szczątków "świętych" były nawet tak absurdalne i fałszywe relikwie jak mleko matki boskiej, pióra ze skrzydeł aniołów a nawet cudownie rozmnożone napletki żydowskiego "mesjasza".
  http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wstydliwa-relikwia,nId,821615
  Na marginesie dodam - o nią toczył się zażarty spór, gdyż część teologów uważała, że Joszue podczas "wniebowstąpienia" jego napletek zabrał do nieba ze sobą. Inni uważali jednak, że pozostawił go na Ziemi.
  O takie to ważne sprawy toczono wiekami teologiczne spory.

  Jak wiemy przykazanie miłości było sztandarowym hasłem chrześcijaństwa. Wszak żydowski "zbawiciel" nakazał kochać bliźniego swego jak siebie samego. Kochać kazał też nawet nieprzyjaciół. Choć i jemu zdarzały się "wpadki":

  „Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”
  (Łk 14,26)

  „Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką,synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.”
  (Mt 10, 34-36)

  Ta ostatnia zapowiedź spełniła się niestety co do joty.

  Nie ma drugiej religii, w której rozdźwięk między hasłami (miłość bliźniego, wybaczanie, nadstawianie drugiego policzka) a praktyką byłaby tak kolosalna jak w chrześcijaństwie.

  Wbrew twierdzeniom, że miłość jest fundamentem chrześcijaństwa, jego rzeczywistym fundamentem jest strach. Strach wpajany już od kołyski. Strach przed karą bożą, gniewem bożym i wiekuistym potępieniem - czyli piekłem. Każdy psycholog wie, jak ogromnie strach kaleczy psychikę i osobowość człowieka. Twórcy chrześcijaństwa doskonale wiedzieli, że tylko panicznym strachem przed piekłem i "karą boską" utrzymają wiernych w ślepym posłuszeństwie. A tak na marginesie - jak w jednej głowie może funkcjonować obok siebie wiara w to, że żydowski bóg jest nieskończenie miłosierny z obrazem boga, który jest karzący, zsyłający dopusty i klęski? I skazujący ludzi na niekończącą się wieczność do piekła za jeden "śmiertelny grzech"?
  Także wmawianie wiernym, że są winni cierpienia i śmierci na krzyżu ich idola - Joszue/Jezusa (któryś cierpiał za nas rany) kaleczy osobowość. No i wmawianie im że są niegodni (panie, nie jestem godzien). To wszystko sprawia, że chrześcijanin żyje w starchu przed wyssanym z palca piekłem, żyje "na kolanach" żebrząc od dzieciństwa do śmierci o miłosierdzie, zbawienie i "odpuszczenie win".
  Wiem, wiem, a co z "wartościami chrześcijańskimi" i moralnością, bez której ludzkość nie może istnieć?
  O tym wielokrotnie pisałem, ostatni raz tutaj:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/10/20/wartosci-poganskie-i-wartosci-chrzescijanskie/

  Na podstawie powyższego ponownie stwierdzam, że duch chrześcijaństwa dla mnie to żydogenny upiór.
  Przypomnę jeszcze, że przerabia on wierzących w duchowych Żydów.

  Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
  http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html

  Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym

  Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
  http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html

  Przypomnę też kilka cytatów pokazujących katolicki patriotyzm:

  "Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka."
  http://pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski
  Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.


  "...przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki."
  http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego
  Redakcja katolickich monarchistów w "Od Redakcji" pod jednym z tekstów.


  „Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”

  Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
  http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

  “Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

  Cytat z książki dla harcerzy "Czuj duch" ksiądza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

  Przypomnę jeszcze, że kk fanatycznie zwalczał tożsamość i kulturę wszystkich podbijanych ludów, narzucając im nadjordańską antykulturę i kult żydzizmu. Wielu katolików wypiera się żydowskości chrześcijaństwa, twierdząc, że galilejski Żyd Joszue nie był Żydem a Palestyńczykiem czy Galilejczykiem. Ignorują fakt że Galilea w jego czasach były żydowskim państwem. Drugim żydowskim państwem, pod bezpośrednią władzą cesarskiego prokuratora była Judea. Gdyby Joszue nie był Żydem, nie miałby wstępu do świątyni jerozolimskiej, do synagog (w ewangeliach widzimy go w synagodze czytającego pismo jednego z żydowskich "proroków") i nie byłby sądzony przez najwyższego kapłana i Sanherdyn, których jurysdykcja obejmowała wyłącznie Żydów.


  Największym i udanym oszustwem chrześcijaństwa było przerobienie starotestamentowgo psychopaty ludobójcy Jahwe w nieskończenie miłosiernego "boga-ojca". Niektórzy chrześcijanie zaprzeczają identyczności Jahwe i ich "boga-ojca". A przecież Jezus/Joszue, gdy wypędzał kupców ze świątyni, która była świątynią żydowskiego Jahwe, nazwał ją domem swego ojca. Czyli to starotestamentowy psychopata, pustynny demon Jahwe był jego ojcem. I ten psychopata przerobiony został na nieskończenie miłosiernego. No i przerobienie galilejskiego Żyda na "mesjasza" na "zbawiciela", "chrystusa, "syna bożego" i samego "boga" jest drugim niewyobrażalnym oszustwem dorównującym temu pierwszemu. Dzięki niemu zżydzono i zażydzono umysły miliardów ludzi.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

  Jeszcze krótko o brakteatach. Nie był to pomysł i wynalazek chrześcijański. W północnej i zachodniej Europie archeolodzy wykopali w kilku miejscach pochodzące z przełomu starożytności i średniowiecza pogańskie brakteaty z pogańską symboliką i runami. Owe chrześcijańskie brakteaty były więc kopią wcześniejszych pogańskich. Nie ma tylko pewności czy te pogańskie były pieniędzmi czy ozdobami. Ponadto wcale nie uważam, że był to wspaniały pomysł. Poddani dzięki niemu byli po prostu okradani. Przywilej bicia tych brakteatów posiadali władcy. Nie rozdawali ich za darmo. Każdy kto chcial je mieć, dawał władcy za nie odpowiednią ilość towaru, dzięki czemu władca miał dwór pełen różnych materialnych "dóbr". Następnie władca co pół roku wymieniał stare na nowe, tyle że przy każdej wymianie dawał posiadaczom brakteatów mniej niż oni posiadali (najczęściej ok 1/10 mniej). I w ten sposób ich okradał. Jak to wyglądało w praktyce. Powiedzmy, że władca wybił milion tych monet i puścił je w obieg pobierając za nie od chętnych na nie towar (klejnoty, meble, drogie sukna, wyroby kowalskie itp). Po pół roku podczas wymiany 1/10 monet zostawił dla siebie. W obiegu pozostało 900 tys. monet. Po drugiej wymianie (po roku od wybicia pieniędzy) w obiegu pozostaje już tylko 810 tys. monet. Po czterech pełnych latach w obiegu pozostanie niecałe 480 tys. monet. Reszta została przez władcę "skasowana" przy kolejnych wymianach. Ale towarów otrzymanych za wybite monety nie zwrócił.
  Jak widzimy, owe brakteaty choć były lepsze niż żadne pieniądze, bo wtedy handel ustawał całkowicie, wcale aż takim dobrym wynalazkiem nie były. Władcy musieli co parę lat wypuszczać całkiem nowe edycje brakteatów (starych było już za mało w obiegu), pobierali za nie ponownie towary, po czym ponownie co pół roku kasowali dziesięć procent tych monet. Tak, że znów po kilku latach handel powoli zamierał, gdyż w obiegu było coraz mniej pieniędzy. A władcy mieli coraz pełniejsze magazyny przeróżnych dóbr.

  Jeszcze raz powtarzam, w sytuacji gdy w obiegu nie było żadnych pieniędzy nawet te oszukańcze brakteaty były pożyteczne, gdyż umożliwiały w ogóle handel. Ale aż takim świetnym pomysłem wcale to nie było.

  Jeszcze o wypędzaniu Żydów. Byłoby skuteczne, gdyby chwilę potem nie zapraszano ich spowrotem. A tak właśnie bywało. Z Francji np wypędzano ich parokrotnie. Tylko, że gdy król chciał prowadzić wojnę, a pieniędzy nie miał - zapraszał Żydów spowrotem. Potem znów ich wypędzał i znów (on albo następca) ich zapraszał, gdy znów potrzebował pieniędzy. Ponadto wypędzonym pozostawiano "furtkę" - jeśli się "nawrócą" - nie muszą się wynosić. I wielu Żydów to wykorzystało. I w ten sposób fanatyczna pasja nawracania wszystkich na jedyną jedynie prawdziwą nadjordańską wiarę sprawiła, że wszystkie kraje chrześcijańskie na własne życzenie zostały zażydzone "przechrztami". I w ten sposób cwani Żydzi udający chrześcijan powoli przejęli w krajach chrześcijańskich stery. Do tego stopnia, że dzisiaj są właścicielami całego prawie zachodu. Z Watykanem włącznie.
 • @zygmuntbialas 02:28:17
  Podobnych ataków było już wiele. A Gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska. Bo patryjoci niemieccy zamiast walczyć z bankstryzmem i globalizmem walczą z muzułmanami.
  Tak się manipuluje milionami użytecznych idiotów patryjotuf.
 • @opolczyk 03:07:01
  "... wypędzonym pozostawiano "furtkę" - jeśli się "nawrócą" - nie muszą się wynosić. I wielu Żydów to wykorzystało. I w ten sposób fanatyczna pasja nawracania wszystkich na jedyną jedynie prawdziwą nadjordańską wiarę sprawiła, że wszystkie kraje chrześcijańskie na własne życzenie zostały zażydzone "przechrztami". I w ten sposób cwani Żydzi udający chrześcijan powoli przejęli w krajach chrześcijańskich stery. Do tego stopnia, że dzisiaj są właścicielami całego prawie zachodu. Z Watykanem włącznie". -

  --- Patrzę na władze naszego kraju, na media i publicystów, i widzę, że większość tych reprezentantów jest pochodzenia żydowskiego, także w na wysokich stanowiskach w Kościele katolickim. Ile, w jakim procencie, trudno powiedzieć, bo nie zawsze mam dane na ten temat.
  No i mamy taki stan Polski, dość solidnie dzisiaj ogołoconej, a publicyści pochodzenia żydowskiego, reprezentujący różne opcje polityczne, prowadzą tę Polskę w określonym kierunku.
  Żydowskie przewodnictwo nie jest tylko dzisiejszą sprawą. Począwszy od XIX wieku, żydzi zdobywają systematycznie pierwszeństwo na polu kultury i sztuki. Spójrzmy na literaturę! Od kogo uczyliśmy się patriotyzmu: od Mickiewicza, Słowackiego, Baczyńskiego, Gajcego, Lechonia - wszyscy, przynajmniej ze strony matki, byli żydami. I myślę różnie o tym, nie wyrażając jasno swych poglądów.
  Mickiewicz i Słowacki, w odróżnieniu od Krasińskiego, przekazali nam genialny wzór anty-rosyjskości. Do Krasińskiego dodajmy Bolesława Prusa; bohater jego książki Stanisław Wokulski robi dobre interesy z Rosjanami, a gdy jest w kłopotach, jedzie do swego przyjaciela Rosjanina. Niewiele mamy takich wzorów.
  I w sumie niewielu pisarzy pochodzenia nieżydowskiego.
  Podobna sytuacja była zresztą w Niemczech. Najwięksi pisarze niemieccy przed dojściem Hitlera do władzy byli żydami.
 • @opolczyk 03:16:49
  "Podobnych ataków było już wiele". -

  --- Mam trochę materiałów i danych statystycznych.
  Tak więc wypisałem link do tekstu o napadach na domy azylanckie.
  Poradził mi internetowy przyjaciel: "Piszą o zgwałconych Szwedkach, to ty zbierz materiał i pisz o krzywdach uchodźców".
  Link zapewne będzie niepotrzebny, bo w najbliższym czasie zrobię przerwę w publikowaniu w NE.
 • @zygmuntbialas 03:45:05
  Panie Zygmuncie

  Biologiczne zażydzanie Polski zaczęło się już dawno temu. I także za sprawą kościoła - czytaj - biskupów i jezuitów. To za ich sprawką "król-jezuita" Zygmunt III Waza (Pewnie za to dostał kolumnę w Warszawie) w Statutach Litewskich (rozdział XIX artykułu 7 statutu 3 litewskiego z r. 1588) umieścił taki zapis:
  „Jeśliby Żyd który, albo Żydówka do wiary chrześcijańskiej przystąpili, tedy każda osoba i potomstwo ich za szlachcica poczytywani być mają”.

  Nie istnieją żadne wiarygodne statystki, ale przypuszcza się że co najmniej kilkadziesiąt tysięcy Żydów z tej furtki skorzystało w ostatnich dwóch wiekach przed rozbiorami skorzystało. Wiem, że szlachta wielokrotnie przeciwko tym nobilitacjom protestowała. Ale kler pozostał nieugięty - chciał za wszelką cenę tą pokusą "nawrócić" wszystkich Żydów. I dzięki tej pasji nawracania mamy co mamy. Szlacha była wszak elitą Rzeczypospolitej.
  Na marginesie dodam - nie mam pochodzenia szlacheckiego. Pochodzę z prostego ludu.

  Co do pisarzy - ma Pan całkowitą rację. Ale wtedy wszyscy pisarze pochodzili ze szlacheckich rodzin. I tylko niewiele z nich przez koligacje nie zostało zażydzonych. Chłopstwa nie stać było na naukę i na pisanie książek. Mickiewicz uważany za największego wieszcza zostawił nam w Panu Tadeuszu rusofobię i żydofilstwo. Pamięta Pan Jankiela, Żyda co Polskę (jak chciał Mickiewicz) jak ojczyznę kochał? I to Mickiewicz wymyślił to nieszczęsne hasło "Tylko po krzyżem tylko pod tym znakiem...". Dlaczego im, mieszańcom, tak zależało, aby Polskę przybić do krzyża a z Polaków zrobić katolikopolaków?
 • @opolczyk 10:51:14
  Panie Andrzeju,

  ja czytałem tu i ówdzie o żydowskich wpływach w Rzeczypospolitej, ale brak mi tu systematycznej wiedzy, a poza tym problem jest tak obszerny i płynny, że dałem spokój.
  Chyba rok temu zebrałem materiał, by odpowiedzieć na pytanie, ilu żydów mieszka w Polsce (przy okazji: piszę słowo 'żyd' konsekwentnie małą literą nie z jakichś względów emocjonalnych, lecz po prostu trudno mi uznać żydów jako naród). A więc zebrałem materiały, które podawały, że w Polce mieszka od 9 tysięcy do 4,5 miliona. Coś podobnego! Nie znamy podstawowych faktów.
  Czytam gdzie indziej, że we Francji mieszka 600 tysięcy żydów. Więc Francuzi coś wiedzą, a my nic nie wiemy.
  Też pochodzę z prostego ludu robotniczego z Zagłębia Dąbrowskiego (w 3/4) i spod Piotrkowa Trybunalskiego (w 1/4).
  O Kościele katolickim i jego roli w ponad tysiącletniej historii będziemy - sądzę - jeszcze mieli czas porozmawiać :)))
 • @zygmuntbialas 12:50:56
  Panie Zygmuncie

  Ja stosuję pisownię Żyd z tego powodu, że żyd pisany z małej litery oznacza wyznawcę judaizmu (odpowiada więc w znaczeniu np. katolikowi a nie Polakowi). Ale ponieważ obecnie nie każdy Żyd jest żydem - wyznawcą judaizmu - stąd piszę to słowo z dużej litery.
  Na marginesie - to właśnie dzięki ich rasistowskiej religii - judaizmowi - religii tylko dla żydów (każdy konwertyta na judaizm stawał się automatycznie żydem) przez prawie dwa tysiące lat żydzi nie zatracili poczucia wspólnoty - przynależności do ich rzekomego "narodu wybranego". Nawet jeśli to wybraństwo jest szowinistyczno/rasistowskim wymysłem autorów biblii, to jednak spowodowało powstanie tożsamości żydowskiej.
  Dodam jeszcze, że współczesny globalizm/banksteryzm ma korzenie biblijne. I o tym pisałem:
  https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

  Przytoczę cytat z jednej ze "świętych" żydowskich ksiąg (nie z Talmudu, bo ten nie ma statusu "pisma świętego" - jest czymś w rodzaju judaistycznego "katechizmu" czy "nauk kościoła" wymyślonych przez rabinów - żydowskich "teologów"):

  “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak będą tego pragnęli…”


  Co do ilości Żydów w Polsce - słyszałem kiedyś taki dowcip: oficjalnie w Polsce mieszka ok. tysiąca Żydów. Z tego w samej telewizji pracuje ich 3 tysiące.

  Ciekawi mnie ilu we Francji nadal jest krypto-żydów, którzy nadal udają Francuzów? Tu przypomina mi się pewna historia z Portugalii - otóż pod koniec lat 80-tych XX wieku ujawniła się tam grupa żydów/Żydów, których przodkowie 500 lat wcześniej podczas wypędzeń Żydów z Portugalii "nawrócili" się i pełnili obowiązki katolików-Portugalczyków. Kamuflowali się 5 wieków. Aż ich potomkowie (nie ma pewości czy wszyscy publicznie się wtedy ujawnili) powrócili do żydowskiej tożsamości.

  A o kk zapewne jeszcze nie raz porozmawiamy. Ten temat to jeden z moich "koników". Np. demaskowanie propagandowych bzdur o rzekomo doniosłych zasługach kk dla Polski.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/07/katolicyzm-a-polska-racja-stanu/

  Demaskuję ponadto operacje fałszywej flagi, oszustwa i spiski (np żydo-globalizm). Do tych oszustw zaliczam całe chrześcijaństwo, które uważam za największe oszustwo ideologiczne w historii ludzkości.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/22/najwieksze-oszustwa-w-historii-ludzkosci/

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/03/historia-naturalna-religii-monoteistycznych/
 • @opolczyk 14:32:01
  "... pewna historia z Portugalii - otóż pod koniec lat 80-tych XX wieku ujawniła się tam grupa żydów/Żydów, których przodkowie 500 lat wcześniej podczas wypędzeń Żydów z Portugalii "nawrócili" się i pełnili obowiązki katolików-Portugalczyków. Kamuflowali się 5 wieków. Aż ich potomkowie (nie ma pewości czy wszyscy publicznie się wtedy ujawnili) powrócili do żydowskiej tożsamości". -

  --- No właśnie. Polacy w Niemczech w swej znaczącej się wielkości germanizują się szybko. Znam wielu takich, którzy w trzecim, jeśli nie w drugim, pokoleniu są bardziej 'niemieccy' od Niemców.
  Dodam tu przypadek sekretarza Andropowa, który był uważany za Rosjanina, a dopiero po jego śmierci okazało się, że jest z pochodzenia żydem.
  Jako że potrafię jako tako rozpoznawać żydów (ale na pewno nie na 100%), to muszę powiedzieć, że trzymają się dobrze. Kształcą swe dzieci. Niektórzy uznali, że ja je najlepiej nauczę niemieckiego, więc uczę je i przy okazji poznaję. Dodam, że ci, których znałem /znam, są dobrymi płatnikami i grzeczni wobec mnie, nawet jeśli znają moje poglądy na ten temat. Napisałem już trochę notek, poruszających sprawy żydów. Teraz nie piszę, bo wciągnęło mnie to, co dzieje się na Ukrainie i w Donbasie.
  I tak jak Panu pisałem: gdy mi czas pozwoli, przeczytam Pańskie artykuły z ostatniego roku, by przytoczyć potem odpowiednie fragmenty w moich tekstach :)))
 • @zygmuntbialas 17:46:22
  "Franenverteidiger des Tages", link:

  https://www.jungewelt.de/2016/01-19/037.php
 • @zygmuntbialas 00:10:37
  "Neuer Hoehepunkt rechter Gewalt", link:

  https://www.jungewelt.de/2016/01-19/018.php
 • @zygmuntbialas 00:14:14
  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2016/01/18/das-kann-nicht-gutgehen-62-reichen-gehoert-die-halbe-welt/
 • @zygmuntbialas 00:14:14
  https://socjalnacjonalista.wordpress.com/2016/01/17/jak-iranczycy-przyjeli-w-1939-roku-120000-polskich-uchodzcow/

  I pomyśleć, że ci wredni fanatyczni islamiści byli tacy gościnni dla Polaków. A kochający bliźniego swego jak siebie samego katolicy polscy (bo to głównie oni protestują) uciekinierów muzułmańskich nie chcą...
 • @opolczyk 01:20:49
  Tak, jestem zszokowany tym wszystkim. Pisze ksenofobiczne teksty Kula Lis, a 'rozbiera' Koran Żurek (ciekawe, czy przeczytał chociaż parę stron Koranu?), a robi się awantura o Pański tekst czy mój.

  Nieco wyżej linkowałem sobie tekst "Frauenverteidiger des Tages: Nationalisten".
  Der Text faengt mit den Worten an: "Osteuropas Nationalisten, stets mit Gott, Ehre und Vaterland befasst, haben ein neues Betaetigungsfeld: VERTEIDIGUNG DER 'EUROPAEISCHEN FRAU'.
  Es ist auch ueber JK-M.
  Luegner! Und sie finden immer mehr Dummkoepfe!
 • @zygmuntbialas 02:16:31
  "Darum fliehen sie", link:

  https://www.jungewelt.de/2016/01-20/001.php
 • Respekt
  .
  @opolczyk 14:32:01

  Znakomite opracowanie, ostatnie słowo „opracowanie” wskazuje, że chodzi o pracę, trud. Subiektywnie może śmiało stwierdzić, że dowiódł swych tez. Dodajmy, że są jeszcze inne, wcale nie bez znaczenia, dowody, na jego tezę, które postaram się przytoczyć, ale nie dziś. Naturalnie nie kwestionuję jego przykładów, które mi są w większości dobrze znane, dlaczego dochodzimy wszakże do różnych wniosków ?

  Spróbuję to wyjaśnić, ale przez następny tydzień/dekadę, nie będę miał na to czasu. Do wkrótce.
 • @opolczyk 03:07:01
  Przepraszam, moja odpowiedź powyżej "21.01.2016 10:12:54" została niewłaściwie podwieszona, chodzi naturalnie o analizę @opolczyk "18.01.2016 03:07:01"
 • @Laznik 10:12:54
  Jeśli Pan wpisze komentarz, skierowany do A. Szuberta, przeniosę go pod aktualną notkę na blogu, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/

  Andrzej Szubert (nick: @opolczyk) był w NEON-ie zbanowany i chyba jest tak dalej, bo moje info do niego zniknęło. Pan Andrzej zapewne nie czyta już NEON-u.
  Przy okazji wyrażę tu swój wielki szacunek dla mądrości i przenikliwości Pana Andrzeja. Nie wszystkie jego poglądy podzielam, ale na przykład jeśli chodzi o imigranckie sprawy, to jego opracowania prezentują najwyższy poziom :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej