Obejrzyjmy poniższy film sprzed czterech miesięcy, zatytułowany "Imigranci, uchodźcy - przemoc na ulicach":https://www.youtube.com/watch?v=QpHa4nPjEAs

 

Widzimy leżącego na ulicy czarnoskórego. Został pobity, ma zranione ręce i twarz. Przechodnie rozmawiają z nim, próbują pomóc. Widzimy potem schwytanego sprawcę pobicia. Przechodnie wołają, krzyczą. Przyjeżdża pogotowie, zabiera rannego.

Interesujące są wpisy pod filmem, z których odnotuję tu kilka:

--- "Ścinać łby i do piachu; piece w Auschwitz stoją po to.
--- Wyjebać wszystkich muzułmanów z Europy! 1 shot, 1 kill.
--- Zdychajcie, muzułmańskie kurwy!
--- Nie ma go kto dobić?
--- Do piachu z nim albo niech emigrują do dżungli.
--- Naszych tu trzeba, aby dobić chuja.
--- Dobić kurwę młotkiem!".

Pisze blogerka @Tiamat po obejrzeniu filmu:

"Zadziwiające! To nie jest kraj europejski. I to nie jest europejski ambulans. I nikt z tych ludzi nie mówi w żadnym europejskim języku. I nie widać ŻADNYCH europejskich slużb porządkowych. Ale jest AMBULANS z arabskimi (chyba) napisami.

A najciekawsze są te polskie, prymitywne i idiotyczne, chamskie komentarze. Nawet się nie przyjrzeli, że to przecież nie europejska ulica! W tle widać wyraźnie zabudowania z zupelnie innego kontynentu. Przeraża mnie to oszustwo medialne. Wiadomo, do kogo należą media, ale przecież tzw. biały czlowiek, do tego Europejczyk, wlasny rozum podobno ma. - Nie ma".

Takich filmów i tekstów, przygotowanych przez manipulatorów i powielanych (świadomie lub nie) przez blogerów, są tysiące. Jest głównie o masowych gwałtach muzułmanów i tu powtarzane jest zdjęcie posiniaczonej blondynki, robiącej za zgwałconą Szwedkę. Jest informacja, że w ciągu ośmiu miesięcy ubiegłego roku zostało zgwałconych przez 'islamistów' 400 tysięcy Szwedek (a państwo szwedzkie nie reaguje!), I byśmy byli świadomi, że niebezpieczeństwo jest tuż za progiem, miało podać węgierskie MSZ, iż w najbliższym czasie przywędruje 30 milionów muzułmanów.

Wysyp kłamliwych i zmanipulowanych filmów i tekstów, zrodzonych w wychodku, jest zdumiewający i nie trzeba być szczególnie przenikliwym, by dostrzec, iż mocarze tego świata czuwają nad naszym ogłupieniem i zezwierzęceniem.

Więc wróćmy jeszcze raz do tej ostatniej nieszczęsnej nocy sylwestrowej w miastach niemieckich. Jeszcze raz krótki film z Koeln:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cTF0bfVKltE

 

"Na placu przy dworcu głównym doszło do szokujących zajść - mówi lektorka. - Nastąpiły liczne ataki na kobiety. Policja mówi o wielu seksualnych wykroczeniach. Zatrzymano rozpoznanych sprawców. Świadkowie mówią, że napastnicy pochodzą z obszarów arabskich lub północnoafrykańskich".

Może jestem mało spostrzegawczy, ale nie dostrzegam, by obraz był adekwatny do relacji. Ot, zwykła impreza sylwestrowa. ‚Lepsze’ burdy już widziałem. Andrzej Szubert (nick: @opolczyk) zamieścił pod poprzednią notką dwa zdjęcia z tej imprezy i napisał tak:

"No cóż - ja znalazłem te zdjęcia na niemieckojęzycznych stronach /portalach niemieckojęzycznych gazet, które prezentują je jako zdjęcia z ostatniego Sylwestra w Kolonii. Sam nie jestem w stanie ocenić, czy zrobiono je teraz, czy 10 lat temu. Zdjęcia te dostępne są w większej rozdzielności, ale i tak daty na nich nie ma. Tak więc rzeczywiście brak jest pewności, że są z tego roku. W sumie zadziwiająco mało jest tych zdjęć. I to mnie zastanawia. Przecież ludzie noszą ze sobą komórki. Gdyby było tam tak, jak głosi propaganda, to w sieci byłyby setki zdjęć zrobionych przez prywatne osoby komórkami. A tu nic. I to właśnie dodatkowo przekonuje mnie, że cała ta sprawa to jedno wielkie oszustwo".

Spójrzmy jeszcze na film, ukazujący 'przestępstwa' muzułmanów w noc sylwestrową w Berlinie, w dzielnicy Neukoelln:

 

https://www.youtube.com/watch?v=tlpdD7wIYaw

 

Jest dużo huku, wygląda to jak wojna. Zastanowiło mnie, kogo tu mieli gwałcić 'islamiści', skoro w dzielnicy nie ma w zasadzie Niemców.

Pisze Andrzej Szubert: "Obejrzałem ten filmik trzy razy i żadnej 'wojny' nie widziałem. To po prostu Sylwester w Neukölln! Tak wygląda Sylwester we wszystkich niemieckich miastach! Rzeczywiście sprawia wrażenie 'wojny' i wielu starszych ludzi boi się wychodzić wtedy na ulice, nawet tam, gdzie nie ma "islamistów". Nawet te pistolety to były 'pistolety' na race i 'knallery. Ma Pan rację - Neukölln to 'turecka' dzielnica Berlina. 'Białych' tam prawie nie ma".

 

                                             * * * * * * *

Jest sporo ważnych wydarzeń na Ukrainie i w Donbasie. Czas nie pozwala mi na przekazanie najnowszych informacji. Uczynię to za dwa lub trzy dni.