Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje na świecie - 21.06.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomimo sankcji, awantur, potępienia i prób izolacji Rosji – Forum Ekonomiczne w Petersburgu pobiło rekordy w ilości uczestników - pisze pani Tiamat.

W forum uczestniczyli i zbuntowani Europejczycy, Amerykanie, i jak zwykle niezbuntowane Chiny i Indie. Ponad 12 tysięcy gości ze 130 państw wzięło udział w tym ważnym posiedzeniu. Uczestnikami byli oficjele, akademicy, politycy i biznesmeni, a także 30 ministrów z 21 państw. Byli też przedstawiciele  ponad 1300 różnych firm. W sumie podpisano kontrakty handlowe na 15,4 miliardów dolarów. Na forum zaproponowano utworzenie Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, w skład której wejdą Chiny, Indie, Pakistan i Iran.

 

Co się dzieje na świecie - 21.06.2016.

 

Rosja podpisała umowy handlowe z Włochami na sumę ponad miliarda euro z perspektywą rozszerzenia współpracy handlowej do 4 - 5 miliardów euro. Indie wykupiły 23,9% udziału w Rosneft za 2,1 miliarda dolarów. Omawiano wielkie plany inwestycyjne zagospodarowania Dalekiego Wschodu i rozbudowy nowych rozwiązań transportowych. Umowa Celna ma aktualnie 5 członków: Rosję, Armenię, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan; prawdopodobnie dołączy Tadżykistan.

A w międzyczasie Europie sankcje bardzo się dają we znaki.

Oglądałam niektóre z sesji na tym forum. Co zaskakuje, to kompletnie inna atmosfera niż na innych międzynarodowych zjazdach jak G-20 czy G-7. Jakoś Rosjanie wprowadzają atmosferę swobodną, naturalną, bez tej sztywności, wymuszonych uśmiechów i teatralnego wręcz pozowania do zdjęć. Gadają, śmieją się, żartują i nikt się nie sili na wytarte frazesy i puste hasła o demokracji, współpracy, wolnym rynku itp. A premier Włoch Mateo Renzi beztrosko zapraszał do stołów na kosztowanie włoskiego wina: "Pijcie spokojnie i bez wyrzutów sumienia; włoskie wino nie jest objęte sankcjami”:  https://www.sott.net/article/320510-Russia-strikes-over-15-billion-worth-of-deals-despite-sanctions-at-SPIEF-2016

* * * * * * *

Wielki skandal wybuchł w NATO: Niemcy się buntują.
NIE dla podżegania wojennego przeciw Rosji.

Chodzi głównie o to, że dowództwo NATO wymyśliło, że jeśli któreś z państw członkowskich NATO padnie ofiarą cybernetycznego ataku przez hakerów z państwa spoza NATO (takich jak Rosja czy Chiny), to wtedy NATO ma prawo i obowiązek napaść na ten kraj. A ponieważ to podobno rosyjskie hakery skopiowały e-maile Hilary Clinton, to takie hakerstwo może być potraktowane jako napaść Rosji na USA! Chodzi o PRYWATNY komputer pani Clinton (niezarejestrowany), na którym to pani Clinton miała nieprawnie zapisane wszystkie państwowe tajemnice i wobec tego jest oczywiste, że Rosja wdarła się w tajemnice Departamentu Stanu USA!!!

 

Co się dzieje na świecie - 21.06.2016.

 

Prezydent uważa, że jest to oczywista inwazja Rosji na Zjednoczone Stany Ameryki Północnej, a status NATO wymaga, ze WSZYSTKIE kraje NATO muszą się wtedy włączyć do akcji zbrojnej przeciwko Rosji.
Również atak na serwery amerykańskie, do których włamali się podobno rosyjscy hakerzy, i które ujawniły tajne kartoteki – a w tych kartotekach były listy wszystkich fundatorów kampanii wyborczej Hilary Clinton i Donalda Trumpa – też należy uważać za akt agresji Rosji przeciwko USA.

Właściwie nawet wtedy, gdy się okazało, że hakerem nie był żaden Rosjanin, to i tak NATO się upierało przy zatwierdzeniu tego horrendalnego pomysłu. A dlaczego horrendalnego? - Bo już nie mówiąc o tym, że NSA wlazło wszystkim do łóżka, majtek, telefonów państwowych i prywatnych szefów państw takich jak Indonezja, Brazylia, Niemcy,..., to pozostaje takie pytanie: Jeśli założyć - bardzo hipotetycznie - że hakerem okazał się obywatel amerykański czasowo przebywający w Rosji, to w takiej sytuacji, kto na kogo ma obowiązek napaść?   //www.whatreallyhappened.com/node/529558#axzz4C7DFMMhH

* * * * * * *

Pytanie: Co jest aktualnie najpilniejszą sprawą w planach Syjonu?
Odpowiedz: Masowa emigracja

Najważniejsza jest debata na temat emigracji w tym kraju: należy przyjąć 12 -14 milionów emigrantów, którzy znajdą tu schronienie. My, żydzi bardzo dobrze rozumiemy, co znaczy przybyć do nowego kraju i budować wspaniałą cywilizacje, tak jak to zrobiliśmy tutaj w USA: zbudowaliśmy żydowska cywilizację i jesteśmy częścią amerykańskiej cywilizacji. Więc mamy już cały program, który się nazywa Immigration Nation i próbujemy zmobilizować żydów, by wzięli masowy udział w tym programie.

Drugim naszym zadaniem jest zwalczać BDS (bojkot produktów izraelskich). Bo nie chodzi o to, czy się komuś podoba nielegalne zasiedlanie Palestyny. Chodzi o zasadę, że Izrael ma prawo istnieć. Dziennikarz: Najważniejsze, by cały świat zrozumiał, że za tymi dwoma bardzo ważnymi planami (imigracja i Izrael) stoją wszyscy żydzi, bo to jest nasza wielka wizja (Wielki Izrael? - przypis ZB).

Syjoniści oficjalnie się przyznają do zorganizowania masowej emigracji do Europy: Jest to aktualnie zadanie nr 1 w planach Syjonu:

https://www.youtube.com/watch?v=XpnYpQaHAuc

* * * * * * *

Wojna z terroryzmem zwiększyła terroryzm o 4500%

Przed napaścią na Irak – Bliski Wschód był w 100% bezpieczny za Kadafiego, Husajna i zanim Asad musiał walczyć o życie. Ale poza tym jest parę danych do rozważenia.

Zgodnie z amerykańskim raportem między 2002 - 2014 rokiem przypadki śmiertelne spowodowane przez terroryzm na Bliskim Wschodzie zwiększyły się o 4500%! Czy wiecie, ile było ataków samobójczych w Iraku przed amerykańską inwazją w 2003 roku? - Ani jednego! ZERO! W całej historii Iraku nigdy nie było przypadków targnięcia się na własne życie. Ale od czasu napaści w 2003 roku było tych samobójczych ataków 1892!

Przed agresją amerykańską w Iraku mieszkało ponad 1,5 miliona chrześcijan. Po inwazji ponad milion chrześcijan irackich uciekło do Syrii; ale to tez nie było, jak widać, szczęśliwym rozwiązaniem. Pozostałe pół miliona chrześcijan w Iraku jest mordowane przez różne grupy ISIS.

A w Afganistanie? - Tylko w ubiegłym roku rebelianci ubili 2643 cywilnych mieszkańców. I to od czasu, zanim ONZ zaczęła liczyć ofiary.
A Pakistan? - W ciągu 14 lat przed 9/11 był tylko jeden przypadek samobójczego ataku na pakistańskiej ziemi. Od tego czasu, w ciągu 14 lat zanotowano 486 ataków samobójczych.
To samo dotyczy ostatnich 14 lat: w Somalii 88, Jemenie 85, Libii 29 Nigerii 91 i w Syrii 169.

Musimy wiedzieć, że w ciągu 14 lat tak zwanej wojny z terrorem USA wydały 6 bilionów dolarów tylko na samą wojnę w Iraku i Afganistanie.
Inaczej mówiąc, to tak jakbyśmy wydali 75 000 dolarów na rodzinę, głównie pożyczonych pieniędzy.

Do tego 7000 żołnierzy amerykańskich zostało zabitych. Giną każdego roku, a 22 weteranów popełnia samobójstwo KAŻDEGO DNIA! Wszystko, co nam przynosi wojna z terrorem, to w praktyce znaczy: więcej wojen i więcej terroru:  //www.govtslaves.info/the-war-on-terror-has-increased-terrorism-by-4500/

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  A tymczasem w żydowskich mediach dla Polaków trwa czarnowidztwo w stosunku do Rosji.Propaganda godna samego Goebbelsa.Podam mały przykładzik z S24:

  "Tak sobie myślę, jak długo jeszcze Putin wytrzyma? Bo po pierwsze gospodarkę ma w totalnej ruinie, straszna nędza z tego powodu dotknęła społeczeństwo rosyjskie. Sankcje UE (mimo ich lamania przez poszczególne kraje członkowskie) nie dają wielkich szans na poprawę sytuacji w najbliższym czasie. Sztandarowy potentat naftowo-gazowy Gazprom ledwo dycha, mimo że Niemcy ciągną go jak mogą za uszy by nie padł jak pies Pluto na cztery łapy."

  No i sam premier Kanady stwierdził,ze ze względu na ciężką sytuację w Rosji Putin rozpęta wojnę.No cóż jak to mówią debilów nie sieją.
 • @matterhorn 17:23:24
  "No cóż jak to mówią debilów nie sieją". -

  --- Niestety kłamią media i Salon24 należy do tych kłamców i manipulatorów. A przecież są określone fakty, wydarzenia na Ukrainie i w Syrii. Jest historia, która mówi nam o ciągłych napaściach USA na słabsze kraje. No i pomyślmy logicznie. Jaki interes miałaby Rosja we wszczynaniu wojny, gdy ma strasznie dużo bogactw, w tym ropę i gaz.
  A USA? - W jakim stanie jest ich gospodarka? Jak myślą pozbyć się długu? - To już nie jest możliwe, więc grają na czas. Oby to nie skończyło się wielką wojną!
  Przykro na to patrzeć.
 • Sprawy źle rokują
  na tyle źle że jeśli kto akurat rzuca palenie lub zamierza się odchudzać,niech przemyśli czy warto.
  Kilka dni temu na łamach Njujorktajmsa 51 dyplomatów departamentu stanu USA, w formie listu zaapelowało do Obamy o rozpoczęcie wojennych działań przeciw armii Syrii. (mam nadzieję że każdy zdaje sobie sprawę z tego co by to oznaczało)
  http://www.nytimes.com/2016/06/17/world/middleeast/syria-assad-obama-airstrikes-diplomats-memo.html?_r=1
  Żeby zdać sobie sprawę z tego jaki poziom reprezentują amerykańscy dyplomaci i w czyich rękach jest bezpieczeństwo świata ,informuję że dziś wiceprezydent Joe Biden pomylił Asada z Husajnem http://freebeacon.com/national-security/biden-confuses-assad-saddam-hussein/
  I zdaje się "starsi bracia" z Ameryki zaczynają rozpierduchę w Izraelu .Czynią to przy użyciu polityków Partii Pracy.
  http://www.timesofisrael.com/herzog-agreed-to-67-lines-in-talks-with-abbas-report-says/
  Zapowiada się gorące lato.Obyśmy się tylko nadto nie spiekli.
 • @zygmuntbialas 17:54:57
  Parę dni mnie nie było . Wojna jest coraz bliżej .Szkoda że jak zwykle to my zostaniemy wydymani . Pustynia radioaktywna coraz bliżej . Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:16:10
  Jeżeli szykuje się wojna światowa to Polska musi zadbać o swoją neutralność. Do czasu aż nie wyłoni się zwycięzca tej wojny.
 • Bandyci junty w Kijowie pogrzebali żywcem człowieka
  W internecie pojawił się film przedstawiający zbrodnię banderowców w Donbasie. W tym wideo grupa zakamuflowanych osób, które mówią po ukraińsku z zachodnim akcentem, pochowało żywcem nieznaną osobę w cywilnym ubraniu. Poszkodowany został wrzucony do dołu, jeden bandyta uderzył go łopatą. Wydaje się, że potwory junty robiły tak wiele razy, wszystkie ruchy są wykonywane automatycznie. Zakamuflowali się, zdjęli insygnia ale zapomnieli usunąć żółto-niebieski emblemat przynależności do oddziałów ukraińskich, jest widoczny w 2.19.
  Ich ofiarą mógł być nielegalnie przetrzymywany cywil lub schwytany żołnierz, na grobie umieszczono znak "-1 cєпар". Tak bandyci w języku ukraińskim określają na grobach mieszkańców Donbasu i żołnierzy Noworosji.

  https://www.facebook.com/TruthaboutUkraine/videos/1142113245811837/

  https://www.youtube.com/watch?v=QCKHG1_rn_Q
 • O Polsce mówi się w Chinach
  W chińskiej tv obszerny materiał o relacjach polsko-chińskich. Prowadząca pyta brukselskiego eksperta z centrum badań europejskich, co sądzi o bardzo dużej randzie podróży prezydenta Chin do Polski, ten odpowiada, że jej nie rozumie, bo Polska to peryferia, że Chiny powinny się koncentrować nie na Polsce, lecz na Niemczech i Francji. Na głos ten odpowiada chiński ekspert, który tłumaczy dlaczego to Polska ma dla Chin tak duży potencjał.

  https://youtu.be/lD2aRCytcw0
 • @PontoSarmata 23:07:59
  Tereny Polski to tereny już radioaktywne , a Usraelici mają radochę że niedojdy w stylu macierewicza & consorcies kupią takie głupotyty . Pzdr.
 • @PontoSarmata 23:07:59
  a czy w takiej wojnie będzie zwycięzca
 • @ikulalibal 20:37:00
  "51 dyplomatów departamentu stanu USA, w formie listu zaapelowało do Obamy o rozpoczęcie wojennych działań przeciw armii Syrii". -

  --- Tak, pisał o tym bloger 1abezmetki na blog.pl. Nie jest bezpiecznie.
 • @Repsol 22:16:10
  Witam Cię :)

  Piszesz: "Wojna jest coraz bliżej. Szkoda że jak zwykle to my zostaniemy wydymani". -

  --- Zadziwiające jest działanie kłamliwej propagandy. I dziwi bezsilność społeczeństw w Europie.

  Pozdrawiam.
 • @PontoSarmata 23:07:59
  "... Polska musi zadbać o swoją neutralność". -

  --- Nie ma takich szans. Polska dzisiaj jest tylko pionkiem na scenie geopolitycznej.
 • @Husky 23:33:06
  Już kilka lat temu Rostowski po powrocie z londyńskiego city opowiadał że nastoje są tam złe i może być nawet wojna. Tego potrzebuje międzynarodowa lichwa. A działania prezydenta Dudy i A Macierewicza przypominają poczynania ministra Józefa Becka.

  Gdyby Ignacy Mościcki wysłał w 1936 r. tego złotoustego politykiera na odcinek wschodni wówczas powojenna Polska była by znacznie dostatniejsza. Taka PRL mogła by mieć nawet Łupaszkę i Xawerego Czernickiego jako doradcę rządowego. Dziś idą podobne czasy. I tak jak wówczas realizujemy agresywne koncepcje z siedzib światowej finansjery. To oczywiste, że proces wkręcania nas w wojnę jest sterowny. Zobaczymy jak zachowa się rząd.
 • @zygmuntbialas 23:42:33
  Polityka społeczna PiS jest ciekawa. Zobaczymy czy się poprawi biedniejszym ludziom. Ale to co wyczyniają Macierewicz i Waszczykowski jest dowodem na serwilizm taki sam jak jaki prezentowali Sikorski z Siemoniakiem. Albin Siwak miał rację oceniając wybory - "Zamienił stryjek siekierkę na kijek".
 • @PontoSarmata 23:44:24
  proszę wybaczyć ale Rostowski to nie jest dobry przykład
  stary żydowski manipulant
 • @Husky 00:02:30
  Tak też mam złe zdanie o JVR, tutaj jednak powiedział za dużo o swoich mocodawcach. Zabrzmiało to dosyć racjonalnie. Wojna jest potrzebna by uratować pozycję dolara i wielu fortun. Marzą o niej zwolennicy depopulacji. Oby jej podżegacze nie wywołali w tej części świata.
 • Wizerunek Bandery wśród ukraińskich kibiców
  http://static.kresy.pl/image/x/8215a7934816d41ec8b19a306171cce1.jpg

  Kamera realizatora relacji wyłowiła wśród ukraińskich kibiców osobnika, który prezentował flagę w czerwono-czarnych barwach ludobójczych OUN-UPA i z wizerunkiem ich ideologa Stepana Bandery. Nie ma wątpliwości, że prezentowanie takiej symboliki na meczu ma podtekst antypolski. Jak na ironię w kadrze realizatora fan Bandery został uchwycony na tle hasła UEFA - Respect - "Szacunek".

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/wizerunek-bandery-wsrod-ukrainskich-kibicow-foto
 • @PontoSarmata 23:25:48
  "Bandyci junty w Kijowie pogrzebali żywcem człowieka". -

  --- Okropne sceny!
  Przykro patrzeć...
 • @PontoSarmata 23:44:24
  "... proces wkręcania nas w wojnę jest sterowny. Zobaczymy jak zachowa się rząd". -

  --- Jak zachowuje się rząd, to widzimy już od dłuższego czasu. Tu złudzeń mieć nie można. Jeśli na przykład Waszczykowski mówi o stacjonowaniu żołnierzy amerykańskich w Polsce, co jest wbrew umowie Rosja - NATO z 1997 roku, to Waszczykowski mówi to, co każe lub pragnie usłyszeć Waszyngton. Rząd USA milczy tutaj zgodnie ze stałą taktyką, by brudne sprawy załatwiać cudzymi (także polskimi) rękami.
 • @PontoSarmata 23:54:21
  Pisze Pan: "Polityka społeczna PiS jest ciekawa. Zobaczymy czy się poprawi biedniejszym ludziom". -

  --- Oczywiście, że PiS nie poprawi. Ta polityka polega na obiecywaniu. Gdy nadejdzie czas realizacji obietnic, będzie rozwiązanie Sejmu.
 • @PontoSarmata 00:15:25
  "Wizerunek Bandery wśród ukraińskich kibiców". -

  --- Tak, jest podtekst antypolski.
  Wynieśli neonaziści Banderę i innych oprawców do rangi bohaterów, a Europa nie reaguje, to i takie są skutki.
 • @Repsol 23:30:54
  Na blogu Jinksa pisze Seth: "Po co ta cenzura i usuwanie tekstów. Żaden admin nie powinien ingerować.
  Seth - 21.06.2016 - 20:28:25".

  Odpowiada Jinks: "Każdy prowokacyjny i szkodzący wizerunkowi portalu będzie usuwany. To nie cenzura, a dbałość o portal.
  Dyskusja na ten temat nie ma sensu.
  Jinks 21.06.2016 21:04:36".

  Moja uwaga: Jeśli Jinks dba o poziom portalu, to ja będę sobie musiał pójść z NEON-u. To będą poziomy szamba, a ja nie lubię zapachu gnojówki.
 • @Repsol 23:30:54 (II)
  Bloger @Jinks, autor 11 notek, spłodził taki oto utwór"

  "CHUJNIA Z GRZYBNIĄ I Z PATATAJCEM

  ________________________

  JEBAĆ TO - WSZYSTKIE PSY, WSZYSTKICH OFICERÓW I CAŁY TEN ŻYDOWSKI MOTŁOCH!

  Jeżeli ktoś zechce poczytać Jinksa, to serdecznie zapraszam TUTAJ". -

  --- To był admin NEON-u???!!!
  On będzie jeszcze dbał o portal?
 • @All
  „Nokautując okupację – Muhammad Al”

  3 czerwca 2016 zmarł jeden z największych, a na pewno najpopularniejszy bokser na świecie: Muhammad Ali. Trzykrotny mistrz świata i mistrz olimpijski zasłynął nie tylko ciosami, które nokautowały każdego. Ali był również znany z niesamowitej pewności siebie, często graniczącej z bezczelnością. Słynął również z bardzo ciętego języka. Tak jak był szybki w ringu, tak samo był mistrzem riposty.

  To właśnie Muhammad Ali, na pytanie czy jest wystarczająco szybki aby stoczyć walkę, odpowiedział: Wczoraj, gdy zgasiłem światło w pokoju hotelowym, to byłem w łóżku zanim w pokoju zrobiło się ciemno.

  Ale Ali to nie tylko mocne pięści i szybki język: od początku kariery, był zaangażowany w walkę przeciwko rasizmowi. Otwarcie sprzeciwiał się wojnie w Wietnamie. W 1967 roku otrzymał zakaz pracy za odmowę służby wojskowej, odebrano mu paszport. Ali powiedział wówczas:

  Dlaczego miałbym zakładać mundur i lecieć 10000 mil od domu, po to tylko aby zrzucać bomby i zabijać żółtych ludzi w Wietnamie, podczas gdy tak zwane Czarnuchy w Louisville są traktowane jak psy i odmawia im się podstawowych praw ludzkich? Nie, nie będę leciał 10000 mil od domu, po to aby pomóc zamordować i spalić kolejny biedny naród, i przedłużyć dominację białej rasy panów nad ludźmi o ciemniejszym kolorze skóry.

  Dla Alego, walka przeciwko rasizmowi w USA była jedną z najważniejszych walk politycznych, ale mało kto wie, że był on równie mocno zaangażowany w walkę przeciwko izraelskiemu kolonializmowi w Palestynie. W 1974 roku odwiedził dwa palestyńskie obozy dla uchodźców w południowym Libanie. Na konferencji prasowej oświadczył: W imieniu swoim i wszystkich muzułmanów w Ameryce, deklaruje poparcie dla Palestyńskiej walki o wyzwolenie swojej ojczyzny spod syjonistycznej inwazji.

  I nie była to jednorazowa deklaracja. W 1985 roku, Muhammad Ali ponownie zaangażował się w walkę Palestyńczyków: udał się do okupowanej Palestyny, by starać się o uwolnienie libańskich i palestyńskich więźniów przetrzymywanych przez Izrael.

  Przez lata, determinacja Alego w walce o prawa człowieka i przeciwko rasizmowi motywowała wielu aktywistów w walce o sprawiedliwość społeczną. Także tych, walczących przeciwko apartheidowi w Izraelu”.

  Źródło: http://www.aljazeera.com/indepth/opinion/2016/06/greatest-black-man-supported-palestinians-muhammad-ali-160612050518697.html
 • @zygmuntbialas 02:03:17
  8-))

  http://img.photobucket.com/albums/v216/Tuckaway/moderator20kitty.jpg
 • @Husky 06:41:41 oraz 07:05:53
  "... co wolno wojewodzie to...". -

  --- A jakiż to wojewoda!!!
  Nie napiszę więcej, bo musiałbym użyć wulgaryzmów.
  A jak Pan wie, jestem człowiekiem, ceniącym sobie spokój :)
 • @Husky 06:41:41
  Przyjechal taki jeden facet, ktorego kiedys wyrzucili z jakiejs regionalnej gazety na Wybrzezu. Byl u nas na spotkaniu i opowiadal nam, ze ubecja dalej dziala jak za dobrych czasow PRL.
  Bo, powiada facet, to miedzynarodowa ubecja zorganizowala ubecka rewolucje w Polsce. Naopowiadali ludziom o demokracji zachodniej i wolnosci slowa. Potepiali cenzure i w ogole ustroj.
  Bardzo goraco namawiali do zmiany ustroju bo Polska ma byc czescia Zachodu bo mamy lacinska kulture. (Guzik prawda - w polskiej kulturze najmniej jest 'kultury lacinskiej".)
  I ciagle obiecywali wolnosc slowa i prawo do opinii .
  Zapomnieli dodac, ze chodzilo im o wolnosc slowa ale tylko dla siebie i kumpli, bo im PZPR nie pozwalala "rozwinac skrzydla". .

  Jak sie udalo im obalic klase robotnicza, to wprowadzili znow ubecki zamordyzm.
  Klasa robotnicza won z kraju albo na umowy smieciowe, , zwiazki zawodowe won, zaklady pracy won z kraju, , inteligencja won...
  A ubecja, ta jeszcze z czasow stalinowskich, teraz dopiero rzadzi. Powsadzali swoich do kosciola, do sejmu, do administracji panstwowej, armii, do biznesu i do prasy. A teraz sie wezma za internet.
  Bo brakuje im mocarnej wladzy propagandowej jaka miala kiedys WOlna Europa.
  I tak jak kiedys Wolna Europa i ubecja szczekaly na wszystko co ruskie - tak i teraz robia dokladnie to samo.

  W 1980 roku ubecja rozpuscila wyjatkowo swinskie strachy, ze "ruskie" wojska lada chwila wkrocza do Polski bo juz sa na granicy. Byl to wyjatkowo chamski chwyt, zeby Polakow nastraszyc i wyploszyc z kraju cale rodziny z malymi dziecmi..
  Wyjatkowe dranstwo.
  Po co mialy wejsc , skoro "ruskie "wojska byly caly czas jeszcze w Polsce? Wojska sowieckie w tym czasie stacjonowaly i w Legnicy i w Swinoujsciu; i w NRD - 2.5 tysiaca czolgow w NRD!.
  To tylko ubeki mogly tak kubanic narod. I dalej to robia.

  A kiedy Gorbaczow chcial Polsce oddac Lwow i Stanislawow - to wlasnie ubecka delegacja poleciala do Moskwy zebrac, zeby Lwowa nie oddawac, bo sie Polsce nie nalezy. I znow nas ubecja zalatwila.
  Dlatego ubecja tak sie teraz drze na Krym, zeby nikt sobie nie przypomnial Lwowa i Stanislawowa.
  Zebral sie kwiat ubecji i przy Okraglym Stole przehandlowal Polske miedzynarodowej mafii, ktora urzadza Jeden Swiatowy Rzad. I polska ubecja ma za zadanie pluc na Moskwe, ze zawsze sie cos przylepi a Polske wpedzac pod skrzydla NWO: Nowego porzadku Swiatowego..
  Dlatego juz polskiego hymnu nie wolno spiewac w Auschwitz. Ani modlic sie po polsku.
  Polska nalezy juz do swiatowej i jedynej armii, ktora zlepia do kupy coraz wiecje panstw i panstewek i niszczy wszystkie zbuntowane kraje, ktorym sie nie podoba bank swiatowy, waluta swiatowa, armia swiatowa i swiatowy rzad, ktory ma zarzadzac wszystkimi zrodlami energii.
  Wojne o zrodla energii: rope, gaz, wode prowadzi swiatowa armia NATO na wszystkich kontynentach. Polska armia bardzo czynnie pomaga w tym procesie solidarnego "zlaczenia w jedna calosc wszystkich narodow".
  Ubecja miala za zadanie wpedzic Polske w swiatowy system rzadow.
  I zrobila to znakomicie.
  Chodzi teraz o to, ze wszyscy, ktorym sie marzy suwerenna Polska - beda inwigilowani. Zaczely sie juz pierwsze aresztowania.

  Bo Polska nie ma byc suwerenna. Ma byc czescia NATO i Unii i NWO.
  Jak rzad opowiada o demokracji i suwerennosci a rownoczesnie podpisuje wszystkie poddancze dokumenty, ktore skazuja Polske na niewolnika wielkiego biznesu, wielkiej swiatowej administracji i swiatowej kontroli umyslow. Polska nie ma juz nawet prawa produkowac wlasnej zywnosci!!! Podpisalismy GMO i Monsanto. Ukraina tez wpuscila juz Monsanto. PO podpisalo GMO a PiS dokonczy reszte.
  Kto jet teraz naszym najwiekszym wrogiem? Te panstwa, ktore NIE wpuscily Monsanto. Brazylia, Wenezuela, Syria i Rosja.
  Niech PiS nie gada o suwerennosci, skoro PiS zamknal stocznie, bo teraz stocznie maja byc miedzynarodowe, to PiS podpisal Traktat Lizbonski i to PiS wpuscil miedzynarowe obce wojska na teren Polski. W imie czego?
  Polskiej suwerennosci?
  To co to za suwerennosc, ze bez zgody narodu, JEDNOOSOBOWO, jednym podpisem, wysyla sie polskie wojsko na front, kompletnie nie zwiazany z Polska ani polskimi interesami? may juz takie zobowiazania NWO? Za Sowietow nie latalismy do Afganistanu, zeby przez 15 lat okupowac cudzy kraj.
  Bo Polska teraz tez bedzie policjantem swiata i nauczy ludnosc Kuwejtu
  jak walczyc? W Iraku tez nie wiedza?
  Juz nasi wojskowi od 15 lat trenuja Afganow jak walczyc.
  Afganowie pewnie juz doktoraty porobili z polskiej wiedzy wojskowej.

  Facet jeszcze duzo rzeczy opowiadal, ale nie wszystko pamietam. Mowil tez o tym jak to PiS zapowiedzial cenzure dywanowa - na caly kraj;i pani Pawlowicz obiecala, ze teraz tylko prawda PiSowska bedzie publikowana w mediach.
  Widac dobre tradycje stalinowskie beda kontynuowane.
  I powiedzial ten facet, ze trzeba policzyc w Polsce wszystkich ubekow w sejmie i wszystkich ubekow- milionerow w Polsce.

  Wiec tak mysle, ze i na blogi przyjdzie pora. Pani Szydlo o to zadba.
  Pani Pawlowicz osobiscie zacznie czytac blogi na glos. W sejmie.
 • @Tiamat 09:45:03
  "... opowiadal nam, ze ubecja dalej dziala jak za dobrych czasow PRL". -

  --- Przeniosę wpis pod aktualną notkę na blog.pl i tam napiszę parę słów.
 • @All
  Z blogu @Ex admin: "Po co to piszę! Otórz przy odrobinie pracy można stwierdzić że liczniki są kręcone". -

  --- Gdyby ex-adminowi 'kręcili', to chyba nie byłoby problemu...
  "Otórz" jest tak, że wyrzucony z NEON-u @Jaszczyk8 ze swymi przyjaciółmi poleca na YouTube notki kilku autorów, m.in. moje teksty.
  Na wszystkich trzech moich blogach mam dużo odsłon, w sumie średnio 8 do 10 tysięcy dziennie.
  I te "otórz"!!! - Z taką ortografią warto dać sobie spokój z blogowaniem.
 • Waszyngton, pożegnaj się ze swoją głupią tarczą
  "Rząd Rosji właśnie ogłosił, że opracował supernowoczesną technologię rakietową, dzięki której setki miliardów dolarów, wydanych przez USA na otoczenie Rosji (i Chin) instalacjami BMD, będą wyrzucone w błoto. Jest to nowy ultra-zaawansowany pocisk międzykontynentalny (IBM) RS-26 Rubież.

  Rosyjska najnowocześniejsza międzykontynentalna rakieta balistyczna RS-26 ma zasięg 11 tysięcy km. Dla ilustracji, Waszyngton znajduje się 7843 km od Moskwy. Nowa RS-26 jest również w stanie stale zmieniać trajektorię, co oznacza, że może przenikać nawet najbardziej zaawansowane obronne tarcze przeciwrakietowe. Według doniesień w chińskich mediach po prezentacji rakiety chińskim przywódcom wojskowym, mimo że RS-26 waży zaledwie 80 ton (w porównaniu do swojej poprzedniczki RS-24 Jars o wadze 120 ton), w cztery 300-kilotonowe głowice Rubież można załadować przerażające 1,2 megatony. Co więcej, czas pracy silników jest poniżej pięciu minut, co oznacza, że radary NATO w Europie nie będą miały czasu, żeby zarejestrować odpalenie."


  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/88299-waszyngton-pozegnaj-sie-ze-swoja-glupia-tarcza#
 • @Tiamat 09:45:03
  Tiamat, świetny komentarz!
 • @Astra 18:39:59
  Wydaje mi się, że Zygmunt nie czyta co tu Zbój Husky wypisuje - wkleja w swoich notkach - nie ma czasu po prostu - a Husky jak zwykły kundel wie kiedy i komu się podlizać. Ostatnia notka Huskiego, która została usunięta, była okropna, gdyby Zygmunt ją przeczytał, przegoniłby Huskiego, tak mniemam.
 • @Astra 20:29:54
  Dla mnie to proste. Jinks miał racje, że usunął notkę Husky szkalującą w sposób pełen nienawiści inny naród.
 • @kfakfa 14:54:42
  I w ten sposób rozwija się przyjaźń amerykańsko - rosyjska.
  Wojska amerykańskie i tarcze u granic Rosji a rosyjskie rakiety w każdym momencie "zagoszczą" w Waszyngtonie. Dziwna ta wojna hybrydowa.
 • @zygmuntbialas 13:41:11
  Siemka ziom , Ty lepiej wyluzuj bo tu za prawdę kasują . Ave Amigo. :)
 • @zygmuntbialas 02:03:17
  Nie kumam tego .Ave . : https://www.youtube.com/watch?v=1g9HvbKiHNc
 • @Repsol 01:07:50
  AVE CEZAR.
  https://youtu.be/PEREbdcczHw
 • @lorenco 01:27:55
  Ave Amigo
 • @Repsol 01:24:26
  Jeszcze raz podaję link dla Ciebie AVE.
  https://youtu.be/PEREbdcczHw
  Chłopiec ma 12 lat, nie o to chodzi, że jest karłem. Karły mogą żyć i 100 lat. On ma bardzo rzadką chorobę, już chodzić nie może, może umrzeć za dzień czy rok.
  A jak on śpiewa, jaką ma radość w oczach jak śpiewa!
  Dedykuję Daniła wszystkim tym, którzy uważają się za pięknych i młodych, mądrych ponad wszystko, że ich choroba nie ominie, że w razie wojny inni pomrą a oni zostaną panować nad światem, przyrodą, Matką Ziemią!
  I tak kłóćcie się na Neonie popierduchy dążące do konfliktu z Rosją POPISIORY, ukrofile! Zabijcie Daniła, przecież to tylko Rusek!
  I : Ja swabodien
  https://youtu.be/v5smJo26rJk
 • @lorenco 20:43:04
  Piszesz: "Jinks miał racje, że...". -

  --- A za co mnie zbanował???!!! - Przytoczę powyższy mój wpis:

  "@Repsol 23:30:54 (II)
  Bloger @Jinks, autor 11 notek, spłodził taki oto utwór"

  "CHUJNIA Z GRZYBNIĄ I Z PATATAJCEM

  ________________________

  JEBAĆ TO - WSZYSTKIE PSY, WSZYSTKICH OFICERÓW I CAŁY TEN ŻYDOWSKI MOTŁOCH!

  Jeżeli ktoś zechce poczytać Jinksa, to serdecznie zapraszam TUTAJ". -

  --- To był admin NEON-u???!!!
  On będzie jeszcze dbał o portal?

  zygmuntbialas - 22.06.2016 - 02:11:31".

  --- Moja uwaga: Tak to jest, gdy małpie dadzą brzytwę.
 • @zygmuntbialas 02:41:16
  Myślę, że mowa była o Oficerach prowadzących, Zbójnickich psach, akurat o tych i ich klonach. W tej chwili administracja Neonu jest OK. Wszystkie notki w ramach regulaminu są publikowane.
  I powracając do oficerów prowadzących, jestem pewien, że Ty nie jesteś ich jednym z klonów czy może , nie daj Bóg, się mylę?
  Myślę też, że Twoje notki są tutaj oczekiwane przez rzeszę Czytelników.
  I tak sobie dalej myślę, że Czytelnicy mają po dziurki w nosie czy Jinks to czy tamto, Astra ma brzytwę czy inne cóś.
  Czytelnicy oczekują wiadomości bo z tymi jest coraz ciężej a i będzie coraz ciężej w ramach podpisanej ustawy przez prezydenta Dodę o zwalczaniu terroryzmu.
  Zatem pokój, nie terroryzmujmy się nawzajem, póki mamy jeszcze jako tako wolność.
 • @lorenco 03:14:59
  Piszesz: "W tej chwili administracja Neonu jest OK". -

  --- Repsol - tak. I dr. Opara jest też w porządku.
  Ale o reszcie mam bardzo złe zdanie. Czy oni mają prawo tak sobie banować, bo im się mój wpis nie podoba? Oni po prostu nie mają prawa, bo ja wiem, co piszę, nie używam słów typu 'CHUJNIA' itp.
  Czy Ty nie widzisz, że urządzili sobie polowanie na mnie?!

  Piszesz: "Myślę też, że Twoje notki są tutaj oczekiwane przez rzeszę Czytelników". -
  --- Notka powinna już być opublikowana. Przez tych trolli, robiących za adminów, będzie tekst opublikowany po południu :)
 • @zygmuntbialas 03:49:13
  Zygmuncie, polowanko na Ciebie to urządził sobie Zbój Huski i jego klony, podobnie jak na Trojankę, Babaraba, Partyzanta itd.
  Astra współuczestniczyła w tym, ponieważ miała wtedy swoje poglądy, co jako adminowi nie przystoiło; admin powinien być bezstronny.
  Admin powinien być bezstronny, działać w/g regulaminu i w wypadku Husky, admin Jinks zadziałał prawidłowo, usuwając notkę Husky, propagującą nienawiść. Tyle z mojej strony.
 • @zygmuntbialas 02:45:02
  Muhammad Ali otwarcie sprzeciwiał się wojnie w Wietnamie. W 1967 roku otrzymał zakaz pracy za odmowę służby wojskowej, odebrano mu paszport.

  ----------------------------------------------------------------------------------------

  Muhammad Ali sprzeciwiając się wojnie miał rację.

  https://www.youtube.com/watch?v=6UfmWpxZz6c

  Muhammad Ali pokazał jak należy rozgrywać pojedynki z przeciwnikiem .

  Jego słynna bójka w dżungli / Rumble in the Jungle /z dwukrotnym zawodowym mistrzem świata w wadze ciężkiej i mistrzem olimpijskim z 1968 r. z Meksyku George Foremanem . Kinszasa , Zair , 30 października 1974 r.

  https://www.youtube.com/watch?v=h08_fWTQAuE


  Wielkie dzięki Panie Zygmuncie za przypomnienie Muhammada Alego w kontekście jego stosunku do wszelkiej wojny. Takich ludzi na planecie Ziemia dałby Bóg jak najwięcej, by nigdy nie było wojen.
 • @lorenco 04:07:04
  Nie Husky mnie banował.
  Banowali mnie @Marx 8888 oraz @Jinks.
 • @detektywmjarzynski 05:52:36
  Witam Szanownego Pana :)

  To był przedruk. Mam jeszcze niemiecki tekst o M. Alim.
  Gdy wyjdę na prostą, napiszę jeszcze notkę o tym wielkim sportowcu.
 • @detektywmjarzynski 05:52:36
  Muhammed Ali zalatwilo FB

  assassinations (E261) RT — Watching the Hawks

  Trzeci segment info:
  https://www.rt.com/shows/watching-the-hawks/347702-financial-institutions-us-islamophobia/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej