Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Jeszcze o tym, co działo się w Nicei - 17.07.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pisząc wczoraj o zamachu w Nicei, zwróciłem uwagę na rażące niespójności i sprzeczności, występujące w oficjalnych relacjach:

//zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/16/co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016/

Wczoraj przed północą otrzymałem e-mail z następującą treścią:

"Dobry wieczór,
z racji tego, że zirytowały mnie fałszywe informacje, przekazywane przez mainstream i rozmaite portale, to się zmusiłem I tłumaczę jeszcze kawałek Morrisa o Nicei - tekst Morrisa z moimi wstawkami. Jeśli ma Pan własne przemyślenia, to proszę je włączyć do tekstu. Sobie żadnych praw autorskich nie przypisuję.
Pozdrawiam,
Metro".

https://www.youtube.com/watch?v=nw4OCDXVfEM

Więc ta ciężarówka, która normalnie transportuje towary po Europie, wjechała na teren promenady, gdzie samochody mają zakaz ruchu: //terroronthetube.co.uk/wp-content/uploads/2016/07/NO-BLOOD-ON-THE-TRUCK-HOW-FAKE.jpg. //www.hotel-r.net/im/hotel/fr/nice-promenade-des-anglais-19.jpg. //cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000abEmIEqCYRI/s/900/900/France-Nice-Promenade-des-Anglais-174.jpg

Żandarmeria najprawdopodobniej nie próbowała zatrzymać samochodu, potem zaczęto strzelać. W szybie przedniej są ślady po kulach, ale najwidoczniej szyba ciężarówki jest kuloodporna. Mamy w to wierzyć.

Ciężarówka miała być wypełniona granatami i innymi materiałami wybuchowymi. Kierowcą auta był drobny kryminalista z Tunezji. Tunezyjczycy donoszą, że on żyje: //www.lelibrepenseur.org/le-presume-forcene-de-nice-serait-vivant-et-temoigne-de-tunisie-affirmant-ne-pas-etre-le-coupable-du-massacre/. https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.lelibrepenseur.org%2Fle-presume-forcene-de-nice-serait-vivant-et-temoigne-de-tunisie-affirmant-ne-pas-etre-le-coupable-du-massacre%2F

Jechał z prędkością 35-40 km/godz, zdołał uderzyć trzysta osób, trwało to 20-30 minut i przejechał wtedy dystans jednego kilometra [przypis: jest wersja o dwóch kilometrach. Samochód jadący z prędkością 40 km/godz przejeżdża dwa kilometry w trzy minuty]. Wśród tych wszystkich ludzi, których poranił, nie było miażdżenia czy łamania kości, czy miękkich tkanek (…), koła samochodu nie wskazują kontaktu z krwią czy innymi ludzkimi tkankami, to było cudowne wydarzenie [przypis: tak wygląda nieszczęśnik, przejechany przez ciężarówkę; uwaga - scena naprawdę drastyczna: https://vid.me/Zs1v.

Tę historię otrzymaliśmy od płatnych dziennikarzy, od wielkich korporacji medialnych. Ci ludzie otrzymują tysiące dolarów, aby przekazać nam historię, którą uznaje się za prawdziwą. Żaden z nich nie będzie podważał oficjalnej narracji. Ktoś powiedział: "Wierz w połowę tego, co widzisz i nie wierz w nic, o czym tylko słyszysz".

Ci dziennikarze nie zasługują na tytuł dziennikarza. Jedyna przyzwoita rzecz, którą mogą jeszcze zrobić, to zrezygnować z zawodu. [przypis: Bill Hicks pewnie dałby im inną radę]:

https://www.youtube.com/watch?v=jW4eQYFUHPA.

Mają skorumpowane dusze, ciągłe kłamstwa tylko dla pieniędzy, dla awansu, dla kariery. Można zrozumieć ludzi, którzy rozciągają prawdę, bo służą jakiejś sprawie, na przykład wierzą, że socjalizm jest dobry, Asad jest dobry, cokolwiek. Oni mają ideologię. Ale dziennikarze – nie.

Tu chodzi o wojnę z islamem. Islam nie aprobuje homoseksualizmu, islam nie aprobuje lichwy, oprocentowania. Dlatego nieustannie jesteśmy bombardowani anty-islamską propagandą.

Jeden atak pseudo-terrorystyczny za drugim. Nie ma znaczenia, ile trzeba kłamać, nie ma znaczenia, czy jakiś dziennikarz zrezygnuje, znajdzie się następny. Żyjemy w całkowicie skorumpowanych czasach, wszyscy robią wszystko dla pieniędzy. A ja sprzedaję Prawdę!

Prezydent Francji przedłuża stan wyjątkowy, tak jakby zapobiegł on temu atakowi. Prezydent Francji zadeklarował, że Francja zwiększy skalę bombardowania Iraku i Syrii. Wyślą swoje samoloty Mirage, które z wysokości dziesięciu kilometrów będą bezustannie bombardować ludzi, dlatego że drobny złodziejaszek z Tunezji prowadził ciężarówkę na południu Francji… To przecież nie ma żadnego sensu!

Wielu z was powie, że ludzie mogą być spisani na straty, poświęceni dla wyższych celów, tak to działa. Ale trudno to zrobić, jeśli nie zrobi się takiego przedstawienia jak w Nicei. Trzeba włączyć lokalnych szefów policji i innych służb miejskich, innych służb. Oni będą mieć wiedzę o tym, że państwo zabija własnych obywateli. Znacznie lepiej użyć aktorów sytuacji kryzysowych (crisis actors).

Bardzo łatwo jest wywołać wśród ludzi popłoch, panikę. Wcześniej był planowany pokaz sztucznych ogni, ale go odwołują i pokazują coś innego. Tak,  myślę, że Nicea to była tylko mistyfikacja. Okłamują nas bezustannie, codziennie, tydzień za tygodniem. A tak naprawdę chodzi o bombardowanie muzułmanów, bombardowanie Arabów, to ciągle się dzieje. Jesteśmy nakręcani, aby ich nienawidzić.

Przypis: cenna byłaby konsultacja policjanta, zajmującego się wypadkami drogowymi. Powyżej pewnej prędkości samochodu ciała pieszych są odrzucane od samochodu, poniżej tej prędkości ofiary trafiają pod koła. Z zachowania ciała ofiary po zderzeniu z samochodem można oszacować prędkość auta w chwili zderzenia. To właśnie robią biegli i ich szacunki są ważniejsze dla sądu niż zeznania kierowców. Z tego co mi świta, prędkość ta wynosi powyżej 50 km/godz, pewnie ~70 km/godz.

Ciężarówka z Nicei jakoby jechała wolniej, ciała zapewne powinny trafiać pod koła. Dlatego cenny jest filmik z indyjskim nieszczęśnikiem, rozjechanym przez ciężarówkę, pokazuje, co się wtedy dzieje. Z drugiej strony warto mieć na uwadze że indyjska ofiara zapewne trafiła pod koła samochodu, który ma zderzaki umieszczone o wiele wyżej niż w aktualnie produkowanych ciężarówkach, na przykład: //pictures.trader.pl/pictures/original/5/8b/8d/766863f47f8841f6076107e389bdeefc.jpg

Takich starszych aut dużo jeździ po Indiach, zapewne łatwiej 'wkręcają' one ludzkie ciała niż samochód z Nicei. Ciężarówka z Nicei ma zderzaki na wysokości zderzaków samochodów osobowych, tak się teraz buduje samochody, między innymi ze względów bezpieczeństwa. Zapewne wyjaśnienia światłego człowieka wiele by wniosły do sprawy. Jeśli było to 35-40 km/godz, to wiadomo, że ciężarówka nie jechała tak szybko, by odrzucać ciała na boki czy w przód.

Przetłumaczył i opracował: Metro

* * * * * * *

Z. Białas: Na koniec moja uwaga. Jeśli samochód przebył trasę 2 km w ciągu 20-30 minut (nikt nie poda dokładnie, jakby zdarzenie mało miejsce na pustyni), to jego średnia prędkość wynosiła 4 - 6 km/godz. Przy takiej szybkości jest - teoretycznie rzecz biorąc - możliwość przejechania co najwyżej kilku nieostrożnych lub niepełnosprawnych osób.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  /Tak, myślę, że Nicea to była tylko mistyfikacja. Okłamują nas bezustannie, codziennie, tydzień za tygodniem. A tak naprawdę chodzi o bombardowanie muzułmanów, bombardowanie Arabów, to ciągle się dzieje. Jesteśmy nakręcani, aby ich nienawidzić./

  A ja myślę że to nie była mistyfikacja.Rzeczywistość (już ta podczas zawodów piłki kopanej) pokazała że francuskie służby i te spec i policja i inne, są całkowicie nieprzygotowane do antyterrorystycznych prewencji.(lub udają że są nie przygotowane)
  Co do reszty zgadzam się całkowicie.Owszem komuś idzie o wzniecanie fobii.
  Jako świadka,żeby nie powiedzieć "proroka" powołam W.Żirinowskiego który w dalekim 2009 r na konferencji "Rosja-Świat Islamu" powiedział: (tłumaczenie do 3.50 minuty)
  "Ja odnoszę się przyjaźnie do islamskiego świata,urodziłem się i 45 lat mieszkałem w Kazachstanie.Byłem w wielu muzułmańskich państwach.Z wykształcenia jestem orientalistą.
  Tę konferencję można by nazwać inaczej ,nie "Rosja i islamski świat" a "Rosja jako część islamskiego świata" .
  Wszyscy występujący mówią ilu u nas muzułmanów i wychodzi na to że my jesteśmy jakby oddzieleni.
  My nie tylko jesteśmy częścią (islamskiego świata) a wszystkie nasze południowe granice przebiegają przez obszary islamskie.
  I wam i nam, geograficznie nie poszczęściło się.W Rosji i islamskich krajach znajduje się większa część światowych zasobów naturalnych,chodzi głównie o nafte i gaz.
  O to idzie walka. Nie komunistyczna władza ZSRR irytowała USA, ale problem braku dostępu do jego zasobów .
  Z tym samym mamy do czynienia i dziś.Bombardowania Bagdadu i NATO-wskie wojska w Afganistanie i "problem kaspijski" ,wszystko to sposób na osiągnięcie dostępu do złóż i miejsc ich transportu.
  Dla uzasadnienia tego stanu tworzy się ideologiczne podstawy.Dlaczego na Zachodzie zaistniał problem
  "islamskiego zagrożenia" ? bo wejść do islamskich państw i oświadczyć :"oddajcie nam waszą nafte i gaz" - jest niemożliwe ,żyjemy w XXI w.
  Trzeba pokazać że te państwa są wrogie że działają tam niebezpieczne ugrupowania.Żadnej innej przyczyny nie ma.I tak będzie cały czas,nie można powiedzieć że ten problem się rozwiąże.Nie ! Dopóki będzie nafta i gaz i żadnego innego nośnika energii (na bazie wodoru itd) ,oni będą walczyć i z Wami i z Nami.
  Będą nas skłócać.Im udało się nas oszukać ("złapać") na zachodni model demokracji ,który jak się okazało w praktyce funkcjonuje źle i dlatego nasz prezydent już przeciw temu wystąpił..
  Wam próbują zrobić to samo.Oni będą dążyć do: skonfliktowania sunnitów z szyitami,Kurdów z Turkami,do sprowokowania konflikt między Pakistanem i Indiami,będą podpalać nasz Kaukaz i średnią Azję.
  Chwała bogu ,oni zrozumieją że niczego nie osiągną .Zachodni świat mądrzeje - to zasługa cywilizacji.
  Dlatego oni wyjdą z Afganistanu,wyjdą z Iraku ,jest jedno "ale"- IRAN
  Oni tam nie wejdą ale będą dążyć do przegrupowania sił .Taka decyzja już niestety została przyjęta w Izraelu.
  I co będzie z islamskim światem? Będzie jego pełna destabilizacja i Bliskiego Wschodu i Kaukazu i pozostałych .? Oto problem."
  https://www.youtube.com/watch?v=D31-6PI-6hY
 • @ikulalibal 07:06:25
  Pisze Pan, że Nicea "to nie była mistyfikacja". -

  --- Nie podejmuję polemiki; Pan zresztą chyba wie, co ja o tym sądzę. Nie podejmuję, bo jest ważniejsza sprawa: przemówienie W. Żirinowskiego. No i przekład. Widać po tej wypowiedzi, jak nas Rosjanie prześcignęli. Mądra analiza, wyciągnięta ręka do zgody - to Rosjanie. A my?
  Zapisałem w swoim 'archiwum' to przemówienie. Może przyjdzie czas na przedstawienie w notce.
 • @All
  Nadesłał e-mailem bloger i tłumacz Metro:

  To jest ciąg dalszy, fotki:

  http://tomatobubble.com/nice_france_terror_hoax.html
 • @ikulalibal 07:06:25
  Tak, Zyrynowski ma racje jak mowi: "w gjeografii nam nie pawiezlo"
  Tak samo sie powiodlo Nigerii, Sudanowi, Afganistanowi, Jugoslawii.

  Walka o kontrole nad zrodlami energii juz wiele razy byla podkreslana wiec nie bede powtarzac ale zacietosc z jaka narody swiata latwo napompowac nienawiscia jest przerazajaca.

  I Zyrynowski ma racje, ze przeciez ten swiat dzielimy ze soba. Jestesmy tak samo czescia islamu jak i chrzescijanstwa, buddyzmu i ateizmu.
  O co sie nam rozchodzi? O to kto lepiej wie skad przyszlismy i dokad idziemy? a po drodze mamy przywilej wlasnosci wszystkiego co na planecie zastalismy ?
  Aktualnie jest kilkanascie narodow wybranych i roznych religii, ktore uzurpuja sobie prawo wylacznego posiadania tego, co jest wspolne na planecie.

  Wszyscy wiedza, ze Bog byl Anglikiem, Amerykanie, ze sa 'wyjatkowa nacja" tzw.' exceptionalism amerykanski' czyli holota i zbiegowisko z calego swiata.
  Ukraincy wiedza, ze tylko oni pochodza od Adama i Ewy.
  Szajka biznesowa w idiotycznym przebraniu karawaniarzy w glupawych kapeluszach uwaza sie za wybrancow plemiennego boga, ktory dla nikogo wiecej nie istnieje; doszlo juz do takiej megalomanii, ze nieistniejacy w ogole narod twierdzi, ze Adam i Ewa mowili po ukrainsku i Jezus sie oczywiscie urodzil na Ukrainie.
  Pejsy wierza, im Bog napisal tablice po hebrajsku choc zaden hebrajczyk wtedy cztytac ani pisac nie umial.
  Kazdy Mormon wie, ze Jezus urodzil sie w Teksasie, bo nawet jest tam miejscowosc co sie nazywa Betlejem, co jest najlepszym dowodem, ze amerykanski Betlejem jest wazniejszy, bo to chodzi o te wyjatkowsc.
  Nasz Zagloba wiedzial, ze pochodzi od Jafeta - syna Noe'go.

  Niemcy poszli podbijac swiat podludzi, bo rasa wyzsza powinna rzadzic nizsza.
  I wszystkie te narody sa najstarsze na swiecie. Wystarczy zapytac Litwinow, ktorzy wynalezli sanskryt. Szkoda, ze na wlasny jezyk ich nie stac. To samo Ukraincy, ktorzy jeszcze do niedawna poslugiwali sie dialektem kresowym a teraz domagaja sie, zeby ukrainski jezyk byl uznany jako jezyk Rady Bezpieczenstwa.
  I to pomimo tego, ze nawet Umowy Stowarzyszeniowej z Europa do tej pory na ukrainski nie przetlumaczyli.

  Oszusty finansowe pladrujace wszystkie kraje, uwazaja sie za wybrancow bozych i sami sobie nadali prawo wylacznego posiadania wszystkiego co sie rusza na ziemi w ziemi, powietrzu i wodzie.
  Potrafili zalegalizowac zlodziejstwo i prawo pladrowania.

  W XIX wieku, gdy chodzilo o rozwalnenie dynastii i imperiow - holota/ golota swiata miala uwierzyc w genetyczna narodowosc, ktora jest lepsza od innej genetycznej narodowosci. Wiosna Ludow to pierwowzor kolorowych rewolucji.

  Mordowaly sie narody o to, kto jest lepszy i blizej nieba, a tymczasem gineli prosci ludzie zeby 'Tym lepszym" bylo lepiej.

  Rozwalenie Bliskiego Wschodu nie zaczelo sie od 9/11.
  Zaczelo sie od koncepcji powstania panstwa 'boskiego ' narodu, w prostej linii pochodzacego od Adama i Ewy, ktorzy mowili po ukrainsku; zeszli z nieba bo za kradziez jablek ich stamtad wypedzili; zeszli wiec na ziemie i splodzili Kaina i w ten sposob maja uswiecona tradycje kradziezy i mordowania. A do tego maja kod zachowan, ktory im uczony Egipcjanin, ktory umial czytac po hebrajsku - przyniosl prosto z nieba.

  A poniewaz to sie wszystko dzialo za przyzwoleniem Boga, ktory u Medianitow byl bogiem wojny i nazywal sie Jahwe, a ktorego kult i "nauki wojenne" Hebrajczykom przywlokl Mojzesz - Egipcjanin.
  Mojzesz ozeniony z Medianitka, przez 40 lat pobieral religijne nauki u Medianitow - tak powstala religia podboju swiata.
  I jest to powszechna acz ekskluzywna religia, ktora pozwala na kradziez zlota, srebra i cudzej ziemi.

  Nie potrzeba za bardzo udowadniac hebrajskiego pochodzenia bo hebrajskich genow juz dawno nie ma. Podobnie jak nie ma juz genow Hetytow, Hyksosow, Trakow, Ilirow, Lidiow, Dorow, Pamfilian, Chalybians, Cimmerianow, Cilijczykow, Mariandynow, Frygow, Mysians, Jonow, Paflagonian, Kariow, Eolow, Likurgow, Spartan, Medow i setek scytyjskich plemion, inaczej zwanych Olbopolitami, Borsyteliami, Neuriow itp.: Sarmatow, Sardow, Budinow, Irytow, Hiperborejczykow, Paralatow, Katiarow, Auchatytow, Skolotich; po Hazarach tez sie pol genu sie nie ostalo, ale koncept rabowania i mordowania i nieodparta chec posiadania przetrwala millenia.

  I wszystkim tym ludom zawsze przyswiecala gwiazda "wyjatkowosci" i natchnienia boskiego cudu posiadania.

  Wspolczesny Bog nazywa sie BANK Zlotego Cielca i kazdy moze byc wyznawca. Wystarczy, ze uwierzy w swoje boskie pochodzenie od starozytnego Boga Wojny.
  Istnieje tez niepisana 'umowa stowarzyszeniowa', ktora daje ten sam przywilej rabowania roznym przebierancom, krewnym i roznym nie-boskim milosnikom i wyznawcom Banku Zlotego Cielca.

  A ja sie ciagle zastanawiam, dlaczego na samo wspomnienie prawa szariatu - wyznwcy i milosnicy Zlotego Cielca dostaja nerwowych drgawek.
 • Płasko, szeroko, daleko i plażżża
  Na twitterze zamieścili niewyraźne nagranie video, gdzie leżało najwięcej 'martwych...' przy promenadzie
  .http://lazurowyprzewodnik.pl/wp-content/uploads/2015/10/promenada-anglikow4.jpg
  to jest rzut tego miejsca
  https://thumbs.dreamstime.com/t/city-nice-hotel-negresco-france-june-luxury-english-promenade-french-riviera-famous-luxury-45731690.jpg
 • @Tiamat 12:01:27
  Pisze Pani: "A ja sie ciagle zastanawiam, dlaczego na samo wspomnienie prawa szariatu - wyznwcy i milosnicy Zlotego Cielca dostaja nerwowych drgawek". -

  --- A kto to wie, jeśli nie Pani, która pisała o tym wielokrotnie.
  Nie polemizuję, bo niewiele mogę dodać. Zastanawiam się (skoro tak mi przypadło) nad połączeniem powyższych Ikulalibala i Pani wpisów, by powstała notka :)
 • @re1 12:34:45
  "Na Twitterze zamieścili...". -

  --- Dość dużo filmów i zdjęć obejrzałem.
  Czy one przedstawiają prawdę? - Wątpię.
 • @Autor
  po obejrzeniu wszystkich dostępnych filmów, stawiam tezę:

  Ciężarówka wyrzucała trupy wcześniej przygotowane.

  O ile rozpędzona ciężarówka wjeżdżająca w tłum może wyrządzić duże straty ludzkie, to ponad 200osób poszkodowanych jest raczej niemożliwe, czyli trupy rozesłane na przestrzeni kilometra są niemożliwe.

  W dzisiejszych czasach, gdy na byle spędzie jak koncert, fajerwerki, przemówienie celebryty, widzę ponad sobą setki telefonów komórkowych nagrywających zdarzenie. To są setki dokumentacji filmowych, a tutaj nie mamy praktycznie nic.

  Mają nas za idiotów i w znacznej mierze mają rację :(((
 • @wk..ny 13:44:36
  ,,po obejrzeniu wszystkich dostępnych filmów, stawiam tezę:,,

  obejrzyj sobie dokładnie ten filmik ..
  https://www.youtube.com/watch?v=N_ECefQPSYs

  jest to moment wjazdu ciężarówki i próby jej zatrzymania .

  Są tam i policjanci którzy celują bronią ....samochód jedzie wolno po czym gwałtownie przyspiesza .

  Możemy tylko spekulować ..nie ma tu rzetelnej informacji bo i o to komuś chodzi .
  Niedawno gogle testowało na drodze autonomiczne ciężarówki .

  Można też spekulować ..że facet zamknięty w ciężarówce nie miał wyboru ..do tego niby pancerne szyby i jak zwykle facet ginie w momencie w którym już nikomu nie zagraża
 • @zygmuntbialas 13:10:17
  Właśnie o tym pisałem przy tych kolumnach/pergoli na promenadzie leżały 'zwłoki... w jaki sposob jak ciężarówka została niby uziemiona przed tym światłem na jezdni, a te kolumny są za około 10 m po prawej na promenadzie.
  https://www.google.pl/maps/@43.6948077,7.2634492,3a,75y,90h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sdo_udKYAXlhyYmKT1wwQJQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
  Na zdjęciu ze stojącą ciężarówką po prawej są posadzone trzy nowe palmy i tym się różni z obrazem z google, który załączam wcześniej.
  http://img.dunyanews.tv/images/userfiles/france3.jpg
  źródło - http://dunyanews.tv/en/World/345118-At-least-80-dead-in-Nice-truck-attack
  A czy to nie przypadkiem? moment zatrzymania....!
 • @fabi 15:31:38
  to jest film z końca akcji..
  przy tylu ofiarach ciężarówka musiała wjechać w zwarty tłum, a czegoś takiego nigdzie nie widziałem..
 • @fabi 15:31:38
  a co do filmu, to policjanci z 3-5m nie potrafią trafić w kierowcę, znamienne..
 • @wk..ny 16:37:16
  chociaż może trafiony w ostatnim tchnieniu nacisnął na gaz i stąd to przyspieszenie..

  nadal to jest ślepa uliczka, bo nie wyjaśnia ilości ofiar, która moim zdaniem jest niemożliwa do osiągnięcia nawet wjeżdżając w zwarty tłum..
 • @wk..ny 13:44:36
  "Mają nas za idiotów i w znacznej mierze mają rację". -

  --- Na to wygląda :)
 • @wk..ny 16:41:30
  właśnie jestem podczas eksperymentu odtwarzającego sytuację.
  Niestety mam tylko 3 parówki i jedną replikę ciężarówki, zapałek brak, bo mam tylko zapalniczkę. Brakuje mi jakieś 5mln złotych, aby komisja śledcza w mojej osobie wyjaśniła sytuację, muszę napisać do Brukselii o dofinansowanie, to zamiast parówek będą kabanosy w ilości kilku tysięcy ;)
 • @fabi 15:31:38
  "... moment wjazdu ciężarówki i próby jej zatrzymania". -

  --- Nie sądzę, by ten film był jakimkolwiek dowodem.
 • @Metro
  //Tak, myślę, że Nicea to była tylko mistyfikacja. Okłamują nas bezustannie, codziennie, tydzień za tygodniem. //

  http://ocdn.eu/images/pulscms/MjI7MDMsMCwyMjYsMSwx/47b72c9bbc14db3b5a7c8ee81ee57b68.jpeg
  http://ocdn.eu/images/pulscms/NjY7MDMsMCwyMjYsMSwx/6f40146b95247bba594df1c676e24e8c.jpeg


  //"Super jest. Chyba tu zostanę" – jeszcze 3 dni temu pisała w Internecie Magda Ch., dzieląc się ze znajomymi zdjęciami z wymarzonych wakacji we Francji. Na wyjazd wybrała się z trzema siostrami i kolegą. Ona i jedna z sióstr, Małgosia, zginęły w zamachu w Nicei.

  Obie miały około 20 lat i całe życie przed sobą. Do Nicei przyleciały 10 lipca, na wakacje. Już we wtorek Magda miała wrócić do pracy, była fryzjerką. Los jednak chciał inaczej. Siostry z małopolskich Krzyszkowic zginęły w ataku terrorysty. Ich ojciec jest w szoku, został objęty pomocą psychologiczną. Siostry, które przeżyły atak wróciły do Polski.//


  Warto by w najbliższych dniach autor wybrał się na pogrzeb dwóch sióstr z Krzyszkowic i wytłumaczył zarówno rodzicom jak też i innym uczestnikom pogrzebu że One żyją a to wszystko była jedna wielka mistyfikacją.
  Warto by autor napisał protest do władz Francji by na drugi raz nie mieszały w takie ściemy obywateli Polski bo my to nie jesteśmy ciemny naród.
 • @re1 16:02:10
  "Właśnie o tym pisałem...". -

  --- To nie są żadne dowody.
  Widziałem nieraz na filmach gorące /niebezpieczne sytuacje i wtedy połowa uczestniczących włączała swe komórki. A w tej Nicei to były same gapy? Nikt nic nie nagrał?
 • @wk..ny 16:30:03 oraz 16:37:16 oraz 16:41:30
  Wszystkie Pańskie uwagi w powyższych trzech wpisach uważam za słuszne :)
 • @fabi 15:31:38
  Można też zadać pytanie:
  Czy kiedy policjanci "beztrosko" zbliżywszy się do zatrzymanej ciężarówki, ostrzeliwując w charakterystyczny sposób kabinę i szyby, mieli pewność, że nie jest to "samochód-pułapka" z mega ładunkiem wybuchowym, albo że raptem nie wyskoczy z niej grupa uzbrojonych po zęby tzw. islamistów i ze znanym okrzykiem na ustach.... nie zacznie wycinać w pień wszystkich i wszystko co jeszcze dokoła się rusza... łącznie z palmami?

  Albo idioci, albo mieli pewność.
  ----
  Może ktoś zna j. włoski.
  Może z tego nagrania coś więcej wynika...

  https://m.youtube.com/watch?v=7vw-A8mgQ34
 • @wk..ny 13:44:36
  Dlatego chłodnia (przywiózł lody). Ktoś musiałby ciała zrzucać z paki i potem zniknąć.
 • @Husky 16:55:07
  Ciekawe, że Anglicy pierwsi podali iż zginęły dwie osoby z Polski, a nasz MSZ zaprzeczało i podało, że prowadzą rozeznanie... i wyszło, że Anglicy mieli rację.
 • @tadman 17:12:49
  Anglicy maczali w tej mistyfikacji palce
  Jak spisek to spisek
  Pozdrawiam
 • @Autor
  /Tu chodzi o wojnę z islamem/
  To chodzi i o wojnę z nami i z islamem.Choć zasadniej byłoby powiedzieć; o wojnę z nami przy pomocy islamu i o wojnę z islamem przy naszej pomocy.
  A przecież nie zawsze tak było.Z historycznego punktu widzenia to do niedawna było zupełnie inaczej.
  To Kabul
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTbczpgwiF9QlTCyYso_LyE9N_ui9hh25hU-9jqDpDjLDYISjbNFg

  i to też Kabul
  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2c/7d/56/2c7d561c782f79877bb172c9dd27049b.jpg


  a to okolice Kabulu

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/4f/63/af/4f63afbb3d497f9f10c75994c502e4cc.jpg

  Ale co to za młodzi,biali ludzie? czyżby alpiniści lub aktywiści Czerwonego Krzyża?
  Nie.To podróżujący "szlakiem szczęścia"


  Takie to były czasy. https://en.wikipedia.org/wiki/Hippie_trail
  Tysiące białych narkomanów z Zachodu, podróżowało trasą wydawało by się nie do pogodzenia z ich swobodnym podejściem do życia a szczególnie moralności .I żadnemu włos z głowy nie spadł.Oczywiście jeśli nie liczyć tych którzy sami zaćpali się na śmierć.(pod Kabulem pochowano ich setki).
  Zero agresji ze strony "miejscowych",ani jednego przypadku kaminowania,religijnych represji,że o aktach terroryzmu nie wspomnę.Kto wogóle słyszał wtedy o jakimś islamskim terroryzmie?
  Szczególnie chętnie odwiedzano Afganistan.Tam haszysz (i inne roślinne uszczęśliwiacze) rośnie jak u nas pokrzywy.Miejscowi nie używali tego a przynajmniej nie mieli z tym problemu,ale podróżnicy mogli używać ile wlazło.Nikt im nie przeszkadzał.Nawet trochę na nich zarabiali jako że nawet narkoman musi od czasu do czasu coś jeść pić i gdzieś spać.
  Jesteście mądrzy,macie informacje z tych fejskubków i tłiterów,co się porobiło z ludźmi? ze światem? nie wiem już z kim.
  PS
  starych wspomnień czar i nieco zdjęć z "tamtego Kabulu" https://www.youtube.com/watch?v=oT5839XAYFw
 • @Husky 16:55:07
  Pisze Pan: "Warto by w najbliższych dniach autor wybrał się na pogrzeb dwóch sióstr z Krzyszkowic...". -

  --- Dwie notki są mojego i blogera Metro autorstwa. Proszę nie używać tanich chwytów, tylko dobrze obie notki o Nicei przeczytać, wysłuchać, co mówi Morris, obejrzeć zdjęcia.
  Dobrze też będzie, gdy zainteresuje się Pan poprzednimi zamachami, w których są użyte podobne tricki.
 • @Berehynia 17:04:01
  "... raptem nie wyskoczy z niej grupa uzbrojonych po zęby tzw. islamistów". -

  --- A co taka 'grupa islamistów' potrafi zdziałać bez przyzwolenia władz danego kraju?!
 • @tadman 17:06:03
  "Dlatego chłodnia (przywiózł lody). Ktoś musiałby ciała zrzucać z paki i potem zniknąć". -

  --- No tak. To zdaje się być logiczne :)
 • @ikulalibal 17:30:58
  "To chodzi i o wojnę z nami i z islamem". -
  --- Tak, tak - już o tym pomyślałem.

  "Zero agresji ze strony "miejscowych". -
  --- Tak, dużo pisała o tym Tiamat, ale niewielu się wczyta, jeszcze mniej wierzy. Co te media już porobiły z nas /z nami!
 • @zygmuntbialas 17:58:17
  //Proszę nie używać tanich chwytów,//
  Panie Zygmuncie o jakich to tanich chwytach Pan pisze. Ludzie zastanówcie się co piszecie. teraz to wyszło że miał w tym udział nawet Putin. A jeśli nie (bo tak uważam) to ma w swych służbach specjalnych idiotów, co nie umieją rozróżnić mistyfikacji od faktu.
  To po jaką cholerę natychmiast po zamachu Prezydent Putin dzwoni i jednoczesnie wysyla telegram do prezydenta Francji. Po jaką cholerę mówi to co mówi :
  //Jako "okrutny i cyniczny" określił zamach w Nicei prezydent Rosji Władimir Putin w kondolencjach przesłanych prezydentowi Francji Francois Hollande'owi. //

  //O treści przesłanych przez prezydenta kondolencji poinformował dziennikarzy rzecznik Kremla Dmitrij Piesków. "Porażające jest okrucieństwo i wyjątkowy cynizm tej zbrodni, dokonanej w dzień święta narodowego" - głosi telegram.

  "Rosja jest solidarna z narodem Francji w tych trudnych dniach, w pełni podzielamy ból związany ze śmiercią wielu ofiar" - przekazał również rzecznik Kremla. //

  I dalej czy Moskwa brała udział w tej mistyfikacji kosztem życia własnej obywateli.

  //Jak podało rosyjskie MSZ, w zamachu zginęła obywatelka Federacji Rosyjskiej, a jej koleżanka została ranna.//

  To też ściema Panie Zygmuncie, też ściema ???
  Jeśli tak to ja już jestem ... kosmita 8-))

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 13:44:36
  /Ciężarówka wyrzucała trupy wcześniej przygotowane./

  Taki wariant jest bardzo możliwy, takie wyrzucanie zwłok przez otwór w podłodze chłodni. Ranni i paru zabitych na pewno są prawdziwi. Gdyby to była prawda, to byłaby jedna z bardziej makabrycznych false flag .


  pozdrowił
 • @Berehynia 17:04:01
  Tak się składa że usuwają wrzucane filmiki robione telefonami .. ten załączony przez ciebie jest już usunięty .

  ten załączony mój wcześniej jest inny i sugeruje sytuacje wjazdu ciężarówki i próby jej zatrzymania. żeby to zauważyć trzeba zatrzymywać na chwilę film lub go oglądać w zwolnieniu .
 • @Husky 18:21:53
  Jak miło przeczytać jak się podpierasz Rosyjskimi wiadomościami by się uwiarygodnić .
  Juz z czasów socjalizmu ,świat zachodu wierzył tylko naukowcom sowieckim , bajanie zachodu ma długą tradycje .

  Ale też przyznaje Ci racje ,false flag ...ale ofiary prawdziwe.

  Problem w tym że w tym zwariowanym świecie prawda miesza się z fikcją .
  Dysponujemy informacjami która niestety są w stu procentach kontrolowane i celowo zniekształcane . Możemy sobie coś napisać po spekulować i musi nam to wystarczyć .
 • @fabi 19:29:04
  Zwracam uwagę na wywiad z p. Magdaleną Ogórek - naprawdę
  świetna wypowiedź. W momencie, gdy dołek wiary, ona (wykształcona kobieta o lewicowych korzeniach, o feministycznych zapędach, mówi: wierzę).

  https://www.youtube.com/watch?v=1-NzFzm15mE

  Tacy ludzie jak ona potrafią zniuansować. Tylko tacy potrafią dostrzec islam wierzący (wolny od przemocy) i "islam" z pasem dżihada.

  Oczywiście że zbliża się do pozycji PiS... mentalnie jej o wiele bliżej do Kaczyńskiego, niż np. obecnej prezydentowej.
 • @fabi 19:29:04
  //Możemy sobie coś napisać po spekulować i musi nam to wystarczyć //

  spekulować czy kłamać bo to spora różnica 8-))
  pozdr.
 • @Zorion 18:58:36
  Niemcy w Prowokacji Gliwickiej zastosowali inną technikę, a mianowicie Polaka, który miał uwiarygodnić napad na radiostację potraktowano jak żywą "konserwę" przyszłego trupa i odurzonego zastrzykiem zastrzelono już na miejscu. Od tego czasu upłynęło sporo czasu, więc możliwości są większe.

  Przedwczoraj Nicea, a dzisiaj powtórnie Baton Rouge.
 • @AgnieszkaS 19:51:47
  Pani Agnieszko.
  Tu wcale nie o moja rację chodzi.
  Takich blogerow jak w/w Metro w sieci są setki i to na całym świecie. To internet i każdy może pisać co chce.
  Tu najbardziej przykre jest to, że szanujący się blogerzy i komentatorzy w to wierzą, ba nawet dodają nowe "fakty".
  I to jest w tym wszystkim przykre a nie to, co ktoś coś napisał
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 19:51:47
  Bardzo, ale to bardzo miło jest się czasem przekonać, że popełniło się błąd oceniając kogoś pochopnie. Szkoda, że musiałem się o tym przekonać przy okazji takiej tragedii. Zwracam uwagę od kilku dni, że część z Państwa próbuje tu wykreować równoległą rzeczywistość przy pomocy fałszywek, mrzonek, nonsensów, kłamstw i odlecianych interpretacji. Że część z Państwa próbuje coś zrobić z historią i teraźniejszością przy pomocy halucynacji, uwiarygadniając to studiami w "watykańskich bibliotekach" i znakomitą znajomością Malezji. Wieści z "watykańskich bibliotek" to karykatura historii, a informacje o idealnym islamskim systemie bankowym nie są wiele lepsze, ponieważ filar islamski sektora bankowego Malezji to jakieś 15%, reszta to tradycyjne komercyjne banki z "okienkiem islamskim" (to jest także w wielu bankach Europy), lub filiami "islamskimi". Dziś doszło do tego, że część z Państwa zdaje się być zaczadzona kompletnie i śmiertelnie, założoną tezą, do której trzeba jak do szewskiego kopyta docisnąć rzeczywistość. Brednie, to jest odpowiednie słowo by określić to co Pani nazywa zbyt grzecznie Pani Agnieszko. Brakuje mi jeszcze w tym delirium informacji, że "jakimś dziwnym trafem" w "zamachu" nie zginął żaden Żyd. To jest właśnie próba "dziennikarstwa" "społecznego", "niezależnego" i "antysystemowego", DNO I MUŁ!!!!
 • @AgnieszkaS 19:51:47
  Za Pani reakcję dziękuję, może ona pozwoli obudzić się niektórym.
 • @AgnieszkaS 22:51:46
  // ale bloger z pewną renomą, za jakiego uważam pana Białasa, nie powinien tym "źródłom" ufać i bardzo dokładnie je sprawdzić.//

  to tylko incydent - oby jednorazowy
  mam taką nadzieje
  Pozdrawiam
 • @kimur 22:42:26
  // Brakuje mi jeszcze w tym delirium informacji, że "jakimś dziwnym trafem" w "zamachu" nie zginął żaden Żyd. //

  no właśnie, czy to nie dziwne 8-))
 • @re1 16:02:10
  Tną filmy na youtube, ale miejsc nie przeniosą:
  https://re1truth2.files.wordpress.com/2016/07/zrzut-ekranu-z-2016-07-17-231925.png
  https://re1truth2.files.wordpress.com/2016/07/zrzut-ekranu-z-2016-07-17-232607.png
  https://re1truth2.files.wordpress.com/2016/07/zrzut-ekranu-z-2016-07-17-230758.png
  Obrazy z różnych mediów i źródeł.
  1. Na pierwszym stop klatka widok w kierunku na zatrzymaną ciężarówkę - ciała na jezdni, po lewej promenada przy plaży. Widać podparte pnie palm deskami.
  2. Zdjęcie z nocy - widać źródło - ciężarówka stoi policjanci mierzą spoza palmy, palmy podparte deskami, światło kierujące, gdzie są ciała z punktu 1.
  3. Stop klatka z video informacja RT - ta sama ciężarówka w tym samym miejscu. Gdzie jest promenada z tą pergolą? tak jak pisałem przed ciężarówką.
  4. Widać podparte palmy deskami - ciężarówka się wycofała po jezdni? Czy przetransferowała...
  Ta pierwsza stop klatka jest wycięta z tego video które oglądałem na Twitter, co pisałem wcześniej i wmontowana do tego https://www.youtube.com/watch?v=ZzxUWUUmN3w,
 • @Husky 23:16:17
  Odpuść sobie chłopie , nie rób z siebie jedynego sprawiedliwego.
  Każdy ma prawo do własnej oceny każdej sytuacji .
  Jakoś nie widzę twojej moralności kiedy umieszczasz swoje wpisy.
 • @fabi 23:52:40
  dobranoc
 • @Husky 23:56:51
  dobranoc
 • @re1 23:45:50
  Uzupełnienie
  https://www.youtube.com/watch?v=SfUPKnBNuPM
  od 0:23 sekundy widać po prawej tzw. pergole na promenadzie
 • @Husky 18:21:53
  "Panie Zygmuncie o jakich to tanich chwytach Pan pisze". -

  --- O takich, że ja o siostrach z Krzyszkowic nie pisałem w obu notkach. Gdybym mieszkał w pobliżu, dowiedziałbym się cokolwiek, by nie być zdanym na relacje łże-mediów.
  W 1. notce pozbierałem dane, które wydają się być wątpliwe. W 2. bloger Metro przedstawił wypowiedź Morrisa i skupił się na opisie możliwości najechania na 300 osób przez jedną ciężarówkę. Uważa Pan, że to możliwe? - Bo ja uważam za niemożliwe. A jeśli nawet (to już teoretyczne założenie) to było możliwe, to kto i kiedy umył samochód?
  I jest trochę tych pytań. I są podobne tricki, użyte w zamachach w Paryżu i Brukseli. I o tym napisałem.

  Pozdrawiam.
 • @Zorion 18:58:36
  "... wyrzucanie zwłok przez otwór w podłodze chłodni". -

  --- Biorę to pod uwagę.

  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 19:51:47
  "Publikuje Pan rzeczy niestworzone,...". -

  --- Napisałem dwie notki o Nicei. Już w tej pierwszej wyraziłem swoje wątpliwości co do niektórych danych. W notce drugiej skupił się Metro na wypowiedzi Morrisa oraz na samochodzie.
  Jestem człowiekiem poważnym, nawet zanadto poważnym, więc trudno mi przejść do porządku dziennego wtedy, gdy widzę tyle sprzeczności w danych i tyle podobieństw do chwytów już wcześniej wykorzystanych, począwszy - tak rejestruje moja pamięć - od 11.09.2001 przez Mirosławiec, 10.04.2010., malezyjskie boeingi i wysyp zamachów w Europie (te w krajach arabskich znam zbyt mało).
  I dodam, że nie wszystko wiem i rozumiem, i o tym, czego nie wiem i nie rozumiem, staram się nie pisać.
 • @Husky 21:19:24
  Pisze Pan: "Takich blogerow jak w/w Metro w sieci są setki". -

  --- Może i są setki. Powiem tylko, że Metro pisze (mądrze pisze) na moim blog.pl i przetłumaczył parę tekstów z języka angielskiego. I są to tłumaczenia na najwyższym poziomie.
 • @kimur 22:42:26
  Nie wiem, czy te "brednie, dno i muł" to moje notki. Proszę wyrażać się prostym i jasnym językiem, to odpowiem.
 • @AgnieszkaS 22:51:46
  "... bloger z pewną renomą, za jakiego uważam pana Białasa, nie powinien tym "źródłom" ufać i bardzo dokładnie je sprawdzić".

  --- Pani Agnieszko, czy mam też ignorować wypowiedź Morrisa, przetłumaczoną przez Metro?
  Jestem ostrożny w wykorzystaniu materiałów. Ale jak ja mogę kwestionować to, co mówią Morris i Metro, a mianowicie, że ten samochód nie mógł w żadnym przypadku najechać na 300 osób.
  Jest więcej wątpliwości, o czym pisałem wcześniej bez udziału blogera Metro, link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132708,co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016
 • @re1 23:45:50
  Pisze Pan: "Tną filmy na youtube, ale miejsc nie przeniosą". -

  --- Obejrzałem z uwagą trzykrotnie linkowany przez Pana film:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZzxUWUUmN3w

  --- Ten film nie jest żadnym dowodem, raczej anty-dowodem. Nie ma paniki, nie ma obrazów, które ukazywałyby bezpośrednio ciężarówkę "w akcji".
 • @re1 00:08:45
  "Uzupełnienie":

  https://www.youtube.com/watch?v=SfUPKnBNuPM

  --- Wygląda mi to na film szkoleniowy.
  Już nie piszę, dlaczego tak sądzę, bo tu już nikt swych przekonań nie zmieni.
 • @zygmuntbialas 01:28:29
  Szanowni Państwo niezależnie co napisano wcześniej nie był to zamach islamskiego dżihadzisty. To było morderstwo ! Nie będę się wypowiadał tu kto i dlaczego ? To nawet nie była fałszywa flaga, to była zbrodnia.

  Dżihadziści muszą mieć pewność, że zginą. To wynika z ich religii. Wiary, że dostaną się do muzułmańskiego raju. Dlatego dokonują samobójczych ataków. Mogli by dużo łatwiej i skuteczniej atakować np. sprzedając dzieciom zatrute lody. Oszczeliwując ten bulwar z moździerza który byłby ukryty w zabudowie miejskiej Nicei, kilka kilometrów od celu. Ale wtedy to dla muzułmanina jest tylko morderstwo, a nie bohaterski czyn z którego cała rodzina, a nawet klan jest dumna.

  Zamachowiec nie miał pewności, że zostanie zastrzelony, mógł być raniony lub ujęty żywcem. Policja mogła unieruchomić samochód. Nie było pewności, że sprawca zginie. Z punktu widzenia islamisty jest to normalne morderstwo. Islam nie toleruje morderstwa tak samo jak chrześcijaństwo.

  Śmieszne jest to, że doskonale o tym wie DGSI. Każdy oficer mający przeszkolenie antyterrorystyczne musi o tym wiedzieć. Każda komórka AT musi odróżnić zwykły zamach terrorystyczny, od zamachu islamskiego. W drugim przypadku nie ma miejsca na rozmowy czy negocjacje. Muzułmanin zawsze wysadzi zakładników, nic go nie powstrzyma, on chce i musi zginąć. Inaczej będzie pohańbiony.
 • @Fischer 02:26:43
  "... nie był to zamach islamskiego dżihadzisty". -

  --- Nie będę "odróżniał zwykłego zamachu terrorystycznego od zamachu islamskiego", bo nasza wiedza oparta jest głównie na informacjach łże-mediów. Charakterystyczne w tych zamachach (w Europie) jest pozostawienie dowodu osobistego np. w samochodzie, okrzyki arabskie, coś w stylu, gdyby Kowalski miał złe zamiary i przed 'akcją' krzyczał do sąsiadów: "Bójcie się! Kowalski nadchodzi!".
  A potem zamachowiec czy zamachowcy giną. Nie wiemy, czy dane o nich są prawdziwe; według mnie mogą być nieprawdziwe lub wrobiono sprawców w akcje, jak na przykład dwóch Czeczeńców w Bostonie.
  A tu - podkreślę jeszcze raz - prawdopodobieństwo przejechania 300 osób przez ciężarówkę jest niemożliwe (kto umył potem ten samochód? - chciałoby się zapytać).
  Mało wiemy, więc i ja mało o tym piszę.
 • @kimur 22:42:26
  /informacje o idealnym islamskim systemie bankowym nie są wiele lepsze, ponieważ filar islamski sektora bankowego Malezji to jakieś 15%, reszta to tradycyjne komercyjne banki z "okienkiem islamskim"/

  Doprawdy !? odnoszę wrażenie,a nawet mam pewność, że nie wiesz co piszesz.
  System taki istnieje-zapewniam.To że jest nękany przez międzynarodówkę pasożytów nie znaczy jeszcze że go nie ma. A teraz kimur szybciutko do google aby odnaleźć informacje,odszczekać kłamstwa i pięknie przeprosić.

  /Wieści z "watykańskich bibliotek" to karykatura historii, /

  Dlaczego? co jest nie tak z tymi "wieściami"? że momentami kompromitują kościół rzymski? no kompromitują, cóż poradzić.Że niby jak się dowiemy od chrześcijańskiego kronikarza krucjat Alberta von Aachena,że rycerzy I wyprawy prowadziła gęś a narezali oni więcej chrześcijan niż pogan,to poderwie to autorytet katolicyzmu zachodniego? może i poderwie.Ale przecież nie u wszystkich :))))
 • @zygmuntbialas 01:47:44
  Pokazuję tylko miejsca, zdarzenia, a film z 'ciałami' jest cały czas przy pergoli z palmami przed 'zatrzymaną' ciężarówką... jakim cudem - Pisałem ciężarówka się cofnęła.
  Są takie trzy pergole na trasie - miejscu zdarzenia przy promenadzie .
  Dwie bez "palm obok" wcześniejsze - jedna przed Le Negresco druga tuż za.
  Trzecia jest z przodu po prawej przed miejscem zatrzymania i ma te palmy podparte deskami [a powinna być z tyłu ciężarówki].
  Miejsce zatrzymania ciężarówki przez policję jest tuż za Casino Du Palais De La Méditerranée,
  To nie są fakty potwierdzające taką kolejność i czas zdarzeń przedstawianych na różnych video i zdjęciach...
  https://www.google.pl/maps/place/Casino+Du+Palais+De+La+M%C3%A9diterran%C3%A9e/@43.6953043,7.2608119,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x12cdd00ac353db21:0xf9cd6597efd9a123!8m2!3d43.6953004!4d7.2630059
  Polecam wirtualne Google Street wziąć żółtego ludzika na trasę i przespacerować się w wolnej chwili.
 • @zygmuntbialas 01:16:36
  Szanowny panie.
  Nikt z nas nie kwestionuje umiejętności tłumaczenia tekstów przez blogera Metro.
  Udzielił Pan tu kilka odpowiedzi na nasze wątpliwości, co do źródeł tłumaczonego tekstu, ale ani razu nie odpowiedział Pan na nasze argumenty
  .Co wiecj odnosi się Pan do pojedynczych słów a nie do kontekstu całego komentarza skierowanego do Pana, a właściwie do "ojca" tej notki czyli blogera Metro.
  Widzę że przekonanych nie da się już przekonać, pomimo że cytowałem wypowiedzi samego Prezydenta Putina czy też jego urzędnika.
  Piszę Pan że nie wolno nam dawać wiary w przekaz jaki oferują nam te zachodnie scierwomedia czy łże - media.Może i ma Pan rację, ale czy na niemieckim portalu, tym co Pan na co dzień czyta i zawsze opiera swoje notki , tłumaczy pan te teksty, są też takie wątpliwości co do tej zbrodni.
  Czy oglądając rosyjską telewizję, lub czytając ich rządową prasę, to też bierzemy udział w mistyfikacji. To wprost prowadzi do jednego wniosku , a mianowicie w tym spektaklu uczestniczył niemal cały świat z wyjątkiem Morissa i blogera Metro

  Pozdrawiam życząc miłego dnia.

  ps.
  jednym z komentatorów na pana blogu jest Lorenco znający b.dobrze j.rosyjski. Może przetłumaczy nam teksty o zamachu w Nicea a znajdujące się na portalach rosyjskich czy też wiele, wiele analiz ekspertów rządowych Federacji Rosyjskiej analizujących te wydarzenia.
  No chyba że i tam to wszystko to ściema
 • @re1 06:32:21
  "Pokazuję tylko miejsca, zdarzenia, a film z 'ciałami' jest cały czas przy pergoli z palmami przed 'zatrzymaną' ciężarówką... jakim cudem - Pisałem ciężarówka się cofnęła". -

  --- Tak, ja przyjąłem Pańskie uwagi, sam nie prześcignę Pana w spostrzegawczości. Skupiłem się na tym, co wydaje mi się jasne i przekonujące, traktując Pańskie uwagi jako potwierdzenie tego, co piszę.
 • @Husky 07:44:50
  "To wprost prowadzi do jednego wniosku, a mianowicie w tym spektaklu uczestniczył niemal cały świat z wyjątkiem Morissa i blogera Metro". -

  --- Takich wniosków nie wysnuwam. W obu notkach przedstawiłem swe wątpliwości. Ktoś je przyjmie, inny nie - jego sprawa. Nie muszę też przedstawiać - choćby ze względu na czas, ale nie tylko - co piszą media niemieckie czy rosyjskie :)
 • @AgnieszkaS 10:16:17
  "A kim jest Maurice Herman aka Morris108, jak nie twórcą teorii konspiracyjnych?" -
  --- Czy można stawiać takie pytania o człowieka, który systematycznie przeprowadza wywiady z szejkiem Hoseinem?
  To kim jest wierchuszka europejska, jeśli przyjeżdża na spęd do Paryża po tragifarsie z Charlie Hebdo? Czemu ta wierchuszka nie przyjechała na pogrzeby rysowników? - Odpowiedź prosta: nie zginęło 12 rysowników. Sprawdzałem w prasie francuskiej i - ku mojemu zdziwieniu - była informacja o jednym pogrzebie rysownika. Natomiast cztery ofiary w sklepie koszernym zginęły naprawdę; o ile pamiętam, jedna została pochowana w Paryżu, jedna pod Paryżem, a dwie w Izraelu.

  "Pan woli relacjonować nieprawdopodobne historie, które negują istnienie islamskiego terroryzm, od prawdziwych wydarzeń". -
  --- Odniosę się za chwilę.
 • @AgnieszkaS 10:16:17
  Pisze Pani do mnie: "Pan woli relacjonować nieprawdopodobne historie, które negują istnienie islamskiego terroryzm, od prawdziwych wydarzeń". -

  --- Pani chyba wie, co stało się 11.09.2001 roku w Nowym Jorku. Otóż nastąpiło planowe wyburzenie trzech budynków WTC. USA wykorzystały to do inscenizacji i piekielnego oszustwa, potrzebnego do rozpętania wojny w Afganistanie. Wojna trwa do dzisiaj, a w Quantanamo siedzą ujęci po świecie muzułmanie.
  Proszę sobie przypomnieć, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/04/24/co-sie-dzialo-11-09-2001-w-nowym-jorku/

  I proszę nie ignorować. O tym pisze już RT, a wcześniej zajmowało się ponad stu specjalistów we Francji. I jeśli taka inscenizacja się udała, to cóż to zrobić jakiś zamach na mniejszą skalę, szczególnie gdy istnieje potrzeba podjudzania przeciw muzułmanom (i odwrotnie).
 • @AgnieszkaS 19:51:47
  no patrz ........
  oficjalna przyczyna I wojny to zamach terrorystyczny na bezbronny tłum zwyczajnych ludzi?
  Nie. na księcia Franciszka czyli dzisiaj na decydenta wysokiej rangi

  Cosik się poje.. dzisiejszym terrorystom! Albo z nich tacy terroryści jak z koziej doopy trąba
 • @AgnieszkaS 10:16:17
  "...Pan woli relacjonować nieprawdopodobne historie, które negują istnienie islamskiego terroryzm, od prawdziwych wydarzeń."

  A skad panienka AgnieszkaS czerpie swoje przekonania, ktore nie roznia sie niczym od papki, ktora nam na okraglo serwuja nad wyraz usluzne masmedia?
 • @AgnieszkaS 10:16:17 (III)
  Korekta:
  Jest: "O tym pisze już RT,...".
  Ma być: "O tym mówią już w RT,...".
 • @gnago 11:31:07
  "Cosik się poje.. dzisiejszym terrorystom!". -

  --- No niby terror jest skierowany przeciw ludności cywilnej w celu siania paniki.
  Problemem jest, kto się kryje za terrorystami. Osobiście jestem ciekaw, ilu terrorystów z IS miało w rękach Koran.
 • @Czartoryski 12:24:07
  "A skad AgnieszkaS czerpie swoje przekonania,...". -

  --- No przyznam, że jestem nieco zaskoczony powyższą dyskusją.
 • @zygmuntbialas 12:35:45
  Polecam. http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18411&Itemid=47
 • @zygmuntbialas 12:35:45
  Drogi Panie.
  W jednym z komentarzy poczynił Pan zastanawiająco świadomą uwagę, że po pierwsze mało wiemy, a po drugie(kolejność pewnie była odwrotna, ale to chyba nie ma znaczenia) nasza wiedza pochodzi z mediów, które Pan uważa za niewiarygodne. Tryb dyskusji świadczy o jakimś nieznośnym wprost braku konsekwencji w traktowaniu własnych spostrzeżeń, bo jakim cudem odpowiedzialny człowiek może się stać patronem dyskusji o niczym, lub, dokładnie mówiąc, prawie niczym?

  Próbuje Pan tu odkryć prawo serii i zwraca uwagę na jakieś detale, tak ważne dla Pana, a zupełnie nieistotne jeśli w końcu, zgodnie z wielokrotnie podnoszoną u Pana zachętą, włączy się myślenie.

  Tworzycie tu Państwo wspólnie opowieść o spisku, o operacji fałszywej flagi, czyniąc ją uprawdopodobnioną ponieważ: a) coś to przypomina(np. WTC), b)tym, że ktoś o tym mówi, np. RT c)tym, że ktoś o tym pisze i jest to na dodatek ten "który systematycznie przeprowadza wywiady z szejkiem Hoseinem?", d)stu francuskich naukowców pochyliło się nad podobnym tematem, a w uwagach technicznych następują duperele typu, jak to jest, że dokumenty, że sprawca zginął, że "wydaje mie się", że ofiar jest za dużo.

  Tworzycie Państwo narrację, która opowiada nie o faktach, bo jak sam Pan stwierdził ich nie znacie, a o Waszym ich wyobrażeniu, a w następstwie, głębokim o nich przekonaniu. Patrząc na to z boku zaryzykuję tezę zgodną z Pana sugestią, że: nic nie wiemy na pewno.

  Państwa ciąg na tę pustą bramkę świadczy też o tym, że prócz niewiedzy dotyczącej samego zdarzenia, nie mają Państwo wiedzy o topografii w jakiej wszystko przebiegło, o tym, że panika nieznacznie uniemożliwia kręcenie filmów z ręki, o prawach optyki rządzących tym co i jak widzimy i co nam się zdaje, że widzimy, że obowiązujące procedury nakazują legitymowanie każdego kto policji wyda się nie taki(stąd dokumenty, bo bez nich zamachy mogłyby się skończyć na peryferiach gdzie sprawcy mieszkali, przy pierwszym kontakcie z policją), że osobnika prowadzącego ogień najczęściej zabija się bez względu na to jak istotną wiedzę na temat światowego spisku żydowskiego on posiada, ponieważ życie potencjalnych ofiar jest sprawą nadrzędną, że w tej chwili dziesiątki śledczych rozmawia z ofiarami i świadkami nalegając by swoimi doświadczeniami, obserwacjami i bólem dzieliły się wyłącznie ze służbami, psychologami, i nikim więcej.

  Nie bardzo też potrafią Państwo umiejscowić całe wydarzenie w jakiejś prawdopodobnej konfiguracji logicznej. Jeśli to jest w/g Państwa tak, że tego typu operacje "fałszywej flagi" prowadzi strona tocząca wojnę, jej działania zbrojne oparte są na politycznym konsensusie elit(zostawmy co kto o nich sądzi) tego państwa i elit jego sojuszników, jeśli operacje wojskowe prowadzi armia zawodowa, a nie pospolite ruszenie, jeśli przeciwnik został zdefiniowany jako zmotywowany ideologicznie, jeśli śmiertelne ofiary prowokacji po stronie przeciwnika doznają błyskawicznej kanonizacji , a ich święty przykład stanowi element wychowawczy w procesie formacyjnym następców, jeśli w końcu operacja jest przeprowadzona z pomocą nowatorskiej lub prototypowej techniki co do miejsca, narzędzia i skali ofiar... to proszę się skupić i samemu odpowiedzieć sobie na pytanie czy może być tak jak chcielibyście to widzieć.

  W tym wypadku odpowiedzialny człowiek budowałby dwie hipotezy badawcze, a potem cicho i w spokoju je sprawdzał szukając cienia dowodów. Jedna to faktyczny zamach zradykalizowanego desperata, druga to operacja siły trzeciej mająca na celu radykalizację nastrojów społecznych w celu wywarcia presji politycznej.

  W takich razach naprawdę konieczne jest wzięcie poważnie pod uwagę pesymizmu badawczego, skutki którego streszczamy: jeśli niewiele wiemy, niewiele mówimy.

  Używanie obejść logicznych w rodzaju "prasa nie pisała o pogrzebach" = zamachu nie było, czy "stu francuskich naukowców sprawę badało"= więc jest sprawa skoro ją badali i to na dodatek naukowcy, czy "jak można pytać kto zacz jakiś Morris108, przecież on przeprowadza wywiady z.... samym szejkiem Hoseinem!!!" jest paradną próbą wciągnięcia czytelników w to o czy pisze Pani Agnieszka ... w rzeczywistość alternatywną, w której wszystko będzie uprawnione poza wnioskami.
 • @Repsol 14:40:27
  Witam Cię :)

  "Na YouTube pojawiło się video, na którym jego autor przedstawia się jako Mohamed Lahouaiej Bouhlel". -

  --- To ci dopiero numer!!!

  Pozdrawiam.
 • @kimur 15:26:08
  Pisze Pan: "Tworzycie tu Państwo wspólnie opowieść o spisku, o operacji fałszywej flagi,...".

  --- Ma Pan prawo nie przyjmować tych danych, które przedstawiam, jednakże nie może Pan zaprzeczać realiom.
  Ja wiele faktów o różnym znaczeniu przytoczyłem, które po prostu 'nie trzymają się kupy'; choćby ten samochód, który miał najechać na około 300 ludzi. Jak ja mam tłumaczyć, że to niemożliwe.
  Na zdjęciach widzimy wjeżdżający samochód, widzimy około 20 ofiar, ale nie widzimy bezpośredniego najechania na ofiary.
  Nieco wyżej ma Pan link na portal prof. Dakowskiego. Sprawca ponoć się znalazł. Żywy! Prof. M. Dakowski omawiał zresztą w wywiadach ze mną (i nie tylko w wywiadach) zdarzenia 11/9. Wyjaśniał jako fizyk, co się stało lub mogło się stać. I co, profesor się myli?
  Specjalista od budowy samolotów, inż. Krzysztof Cierpisz, z którym blisko współpracowałem, przekazał Grzegorzowi Braunowi dane o inscenizacji smoleńskiej. Grzegorz Braun wypowiadał się wielokrotnie, opierając się na danych inżyniera. I co? - Grzegorz Braun miałby być łatwowiernym człowiekiem?
  Napisałem z inż. Cierpiszem może 150 notek o Smoleńsku i jeszcze kilkadziesiąt notek z nim, a potem sam o Mirosławcu, o malezyjskich boeingach i zamachach w Paryżu i Brukseli. I co ja poradzę, że widzę podobieństwa i te same tricki. Jako bloger mam prawo wyrażać swe wątpliwości co do strawy, serwowanej przez łże-media.
 • @ikulalibal 05:24:46
  W dyskusji przyjęło się podważanie tez i argumentacji powołanych przez stronę, a nie tez i argumentów potencjalnych lub tez i argumentów wszystkojednojakich w tym tez własnych. Proszę uważnie przeczytać co kiedy twierdzę i zrozumieć po co twierdzę, a potem podzielić się ze mną swoimi wrażeniami.

  Nie czuję się odpowiedzialną częścią twojego życia wewnętrznego, nawet wtedy gdy przyjdzie ci fantazja na pisanie o piątej nad ranem:))). Po twoich ostatnich wrażeniach, dotyczących Fatymidów, którzy w/g ciebie nie byli muzułmanami, źródeł arabskich dotyczących jednego z tych niemuzułmanów, które to źródła włączyłeś do "zachodniej tradycji" (jak zrozumiałem w ujęciu pejoratywnym), po tym jak jeden z rosyjskich polityków w tajnej operacji został w/g ciebie mianowany przez Putina premierem, zaraz po tym jak ukradł, cały czas w/g ciebie, 5 mld dolarów, po tym jak użycie zdjęcia ofiar innej tragedii zalegalizowałeś jako ikonę tragedii Wołynia słowami "i co z tego?" (że to inne zdjęcie), bardzo ostrożnie, jeśli pozwolisz, będę korzystał z twoich wrażeń.

  Trzeci akapit świadczy jedynie o tym, że Ty po prostu niczego nie rozumiesz, ale koniecznie chciałbyś żebym skorzystał z twojej wiedzy, jest to propozycja kuriozalna zważywszy na to co powyżej. Ale wszystko przed Tobą, nauczyłem się uczyć od każdego od kogo warto się uczyć i nie jest to dla mnie problemem, chwilowo zastosujmy kolejność taką: Ty się czegoś nauczysz, a potem opowiesz mi swoje wrażenia jak to jest coś wiedzieć. Nie stanowią też dla mnie problemu występki katolików doby krucjat, uporałem się już z dręczącym mnie co świt o piątej wrażeniem, że widzę i słyszę ofiary stosów inkwizycji, Indian obu Ameryk, uciekające od ognia czarownice na miotłach, czarnych niewolników i ich białych panów i co tam jeszcze sobie będziesz chciał rozważać w ramach terapii własnej:))). Pozdrawiam.
 • @kimur 16:04:26
  Nie zagadasz "problemu".Więc jak to jest z tym "nieistnieniem" islamskiego banku!!??
 • @ikulalibal 16:23:52
  Raz jeszcze proszę żebyś z uwagą przeczytał to co ja piszę, a pominął chwilowo swoje wrażenia. Naprawdę sądzisz, że biegam po necie podważając fakt istnienia islamskich banków? Jeśli tego się doczytałeś to bardzo mi przykro, ale na pierwszy i kolejne rzuty oka, nie to napisałem.
 • @zygmuntbialas 16:00:49
  Panie Zygmuncie, ta sama uwaga porządkująca, jaką poczyniłem w rozmowie z ikulalibal, proszę byśmy rozmawiali o tym co twierdzi rozmówca, a nie o tym co w kaskadzie słów ma Pan do zaproponowania cennego, ale jednak w sprawach innych. Doceniam próby wywołania wrażenia analogii, ale z szacunkiem dla obrotu słów, nie dowodzi się przykładami zasad .

  Za trochę odniosę się do określeń warunkujących z wypowiedzi Pana światłych rozmówców, ale dam już teraz do zrozumienia, że określenia "ponoć", czy " co się stało lub mogło się stać", są z parku domniemań.

  Pańskie niewątpliwe kombatanctwo, także jest średnim argumentem merytorycznym, zgadzam się z faktami, napisał Pan dużo notek... i co z tego?
 • @kimur 16:41:26
  Szanowny Panie,
  proszę poczynić takie porządkujące uwagi wobec mainstreamu, który oszwabia ludzi i to na każdy sposób.
  Tak, napisałem dużo notek... i co z tego? - Wcześniej musiałem sporo poczytać (zarówno w ścierwo-mediach, jak i u różnych blogerów) i coś się dowiedzieć, a potem ująć rzecz tak, by notka chciała być czytana (i jest czytana - to tak a propos - teraz 8 do 10 tysięcy odsłon dziennie na trzech blokach, dużo komentarzy, mądrzy ludzie, którzy przekładają, opracowują i piszą tu z własnej woli i chęci).
  I to oczytanie i 'kombatanctwo' pozwalają mi łatwo rozpoznać propagandę czy różne tricki, które zresztą na przestrzeni lat nie 'udoskonalają się', lecz są coraz bardziej prostackie.
  Ja tylko mogę się dziwić, że ludzie to 'łykają'.
 • @kimur 16:41:26
  Napiszę tak , można na podstawie przekłamań podawanych szarej gawiedzi określić jak nie było .Jak natomiast było ? .Proszę nam opowiedzieć . Nie napisał Pan żadnej notki... i co z tego ? .Czekamy.
 • @kimur 16:38:58
  kimur napisał :/ Zwracam uwagę od kilku dni, że część z Państwa próbuje tu wykreować równoległą rzeczywistość przy pomocy fałszywek, mrzonek, nonsensów, kłamstw i odlecianych interpretacji. Że część z Państwa próbuje coś zrobić z historią i teraźniejszością przy pomocy halucynacji, uwiarygadniając to studiami w "watykańskich bibliotekach" i znakomitą znajomością Malezji. Wieści z "watykańskich bibliotek" to karykatura historii, a informacje o idealnym islamskim systemie bankowym nie są wiele lepsze, ponieważ filar islamski sektora bankowego Malezji to jakieś 15%, reszta to tradycyjne komercyjne banki z "okienkiem islamskim" (to jest także w wielu bankach Europy), lub filiami "islamskimi"./
  ------------------------------------------------------------------------------------------
  Napisał oczywiście nieprawdę bo islamski bank jest faktem tak jak faktem jest istnienie watykanskiej biblioteki. Nie wiedzieć czemu innym zarzucił
  kreowanie rzeczywistości w sytuacji kiedy to właśnie on sam,kimur,jest kłamcą,manipulatorem i oszczercą.I to by było na tyle.
  Panie Zygmuncie;wydarzenia nicejskie miały miejsce 14 lipca o godzinie 22:40 jak pan wie należę do osób które sądzą że to był zamach,na razie nie mam żadnych na ten temat przemyśleń ale są tacy którzy wydarzenie to łączą z dzienną i miesięczną rocznicą zdobycia Jerozolimy i rzezią jej mieszkańców przez I wyprawę krzyżową czyli 15 lipca 1099
  jeśli uwzględnić różnicę czasu to choć w Nicei była 22.40 to na wschodzie było już po północy czyli 15 lipiec.
 • @kimur 16:41:26
  oczywiście autorytarna medialna narracja mówi o tym co stało się..

  ta notka odkryła kim jest kimur i AgnieszkaS, bo Husky był już dawno znany..

  zdecydowanie zbyt dużo mend zadaniowanych na Neonie, znamienne jak szczekacie gdy ludzie orientują się, że w ordynarny sposób próbuje zrobić się z nich debili..
 • @Repsol 17:13:27
  Jesteś przy komputerze...
  Nie telefonujesz...
  To dzwonię za chwilę ja :)
 • @ikulalibal 17:14:08
  Pozdrawiam. http://www.nowastrategia.org.pl/system-hawala-i-finansowanie-terroryzmu/
 • @wk..ny 17:21:32
  Spokojnie Oko Ozyrysa ma wszystko pod kontrolą .Pozdrawiam.
 • @ikulalibal 17:14:08
  pozwolę się wtrącić co do islamskiej bankowości..
  jest przekłamana/przereklamowana, oprocentowanie istnieje tylko nazywa się dywidendą/najmem/dzierżawą itp.

  Suma depozytów = kredytom i nie ma pieniądza fiduacjarngo, niby pięknie, ale to tyczy małych banków. Duże banki inwestycyjne działają w oparciu o pieniądz fiduacjarny, bo inaczej nie da się.. z samych depozytów nie starczy na inwestycje..

  Problem polega na tym, kto ma prawo kreować dług i od niego ściągać odsetki (dywidendy). Prężnie w islamie działają banki komercyjne (żydowskie), więc ta cała bankowość islamska to trochę bajka dla naiwnych..
 • @Repsol 17:28:28
  gówno wkleiłeś.. dobrnąłem do 1/5tekstu..
 • @Repsol 17:13:27
  Szanowny Repsolu, proszę uważnie przeczytać to co napisałem, bo i Ciebie będę podejrzewał, że nie rozumiesz najprostszych treści. W momentach gdy nie można powiedzieć nic pewnego, nie mówi się nic.
 • @wk..ny 18:00:10
  : ))))) Wiem , trzeba całość strawić i wyciągnąć wnioski . Pzdr.
 • @wk..ny 17:21:32
  "... ludzie orientują się, że w ordynarny sposób próbuje zrobić się z nich debili..". -

  --- Orientują się, inni patrzą zadziwieni i nie wiedzą, co o tym sądzić.
  A AgnieszkaS i Kimur są osobami o znacznej wiedzy ogólnej, więc dziwię się, że nie dopuszczają myśli, że łże-media po prostu kłamią.
 • @Repsol 17:35:05
  "Oko Ozyrysa ma wszystko pod kontrolą "

  Ty nie masz pojęcia o czym mówisz, albo ostentacyjnie dajesz do zrozumienia kto tu rządzi.. albo jesteś idiotą, albo wyłamałeś się z 31 kręgu, a to oznacza śmierć.. więc jesteś idiotą.. sorry Winnetou ;)
 • @zygmuntbialas 18:05:48
  debili nie zatrudniają.. zadaniowiec musi być obeznany.. trolling też ewoluuje..

  My zdobywamy wiedzę, kształcimy się, une też..
 • @wk..ny 18:09:00
  Une też :))) http://independenttrader.pl/szalenstwa-europejskiego-banku-centralnego.html
 • @wk..ny 18:06:31
  Napisz co masz przeciwko Oku Ozyrysa . :)))
 • @kimur 18:04:52
  Weż nie pitol ,jak nie posiadasz argumentów to lepiej zamilcz zamiast robić z siebie pośmiewisko.
 • @zygmuntbialas 18:05:48
  Czy Pan naprawdę nie rozumie o czym jest ten mecz, czy mało sprytnie udaje Pan, bo w żaden sposób nie potrafi przyjąć do wiadomości, że stan prawdy określił Pan sam osobiście. Nie wie Pan co zaszło i koniec kropka. Żaden argument odnoszący się do Pańskiego kombatanctwa, żaden argument wynikający z parametrów ilości bywających na Pana blogach ludzi, żaden argument odnoszący się do cudzej profesury, żaden argument przywołujący inne przykłady, nie jest argumentem i w dyskusji nie działa. Czy Pan nie doczytał tego w tych rozlicznych pozycjach, które Pan przypomina? Chce Pan tak jak kolega ikulalibal semantyką zawojować rzeczywistość? Nie ma Pan pojęcia co Pani Agnieszka, ja czy ktokolwiek sądzimy o mediach i nie o tym tu od wczoraj rozmawiamy, a o nieuprawnionych argumentach których Pan używa.
 • @zygmuntbialas 18:05:48
  No to wychowałeś sobie grupę nic nie potrafiących samodzielnie myśleć dzieci XXI wieku . Pozdrawiam. :)
 • @Repsol 18:21:40
  independentrader, to koleś co to pieniążki na sprzedaży ojcowizny zdobył.. dawno przestałem go czytać, autorytet niczym Michałkiewicz..

  Co do oka Ozyrysa, napisałbym notkę gdyby była realna możliwość wywalenia z Polski watykańczyków, a tak po prostu nie chce mi się pisać tylko dla Ciebie, zrozum..

  Głupi jakoś zbytnio nie jesteś, zadaniowany raczej też nie, więc szukaj wiedzy i próbuj dotrzeć do prawdy. Prawda jest na wyciągniecie ręki, tylko należy zrzucić z siebie jarzmo kultury, rodziny, religii, szkoły, otoczenia.. to czym przez lata indoktrynowano nasze bezbronne umysły..
 • @kimur
  Nie ma Pan pojęcia co Pani Agnieszka, ja czy ktokolwiek sądzimy o mediach i nie o tym tu od wczoraj rozmawiamy, a o nieuprawnionych argumentach których Pan używa.
  nadużycie link skomentuj
  kimur 18.07.2016 18:25:12 No tak ty i Agnieszka , argumentów jak zwykle brak . Ale poklepać w klawiaturę lubicie . :)))))
 • @wk..ny 18:33:04
  Akurat jarzma rodziny zrzucać nie chcę , kochać ją wolę .Tobie też nie zalecam ,bo skończysz jako frustrat . Pozdrawiam.
 • @Repsol 18:38:43
  mama wsadza szynkę do garnka i ją obkraja z każdej strony, na to syn pyta się po co tak robi? ona na to, że jej mama tak robiła.
  Syn pyta, ale dla czego? Mama odpowiada, a bo taka tradycja.
  Przy jakiejś rodzinnej uroczystości wnuczek zapytuje babcię o tą tradycję i dostaje odpowiedź, że szynkę trzeba było przyciąć do wielkości garnka..

  tyle Ci odpowiem, bo nie o miłości pisałem..
 • @wk..ny 18:47:39
  :))) Ave.
 • @ikulalibal 17:14:08
  Czy ty umiesz czytać, czy tylko pisać cię nauczyli? Gdzie ja napisałem cokolwiek o islamskim banku którego nie ma? Ale skoro juz spotkałem takiego Harry Pottera na swojej drodze, to może mi wyjaśnisz jak coś czego nie ma zajmuje 15% tego co jest? Bo ja napisałem: //filar islamski sektora bankowego Malezji to jakieś 15%//, a ty przeczytałeś: //banku islamskiego nie ma//??

  Podobnie z interpunkcją którą niezwykle ciężko jest ci docenić. Widzisz takie znaczki " ..." przy wyrażeniu biblioteki watykańskie? To międzynarodowy umowny znak ironii, która w tym wypadku dotyczy tekstów z odwołaniem się do wiedzy, z tego źródła, a w całej rozciągłości nieprawdziwych. Od dwóch dni zawijasz słowami bzdury, próbując z historii zrobić coś zupełnie innego, ale jak widzisz dla eksploratora wikipedii jest to niemożliwe.
 • @wk..ny 20:48:22
  Wycofaj sam ten tekst.Proszę.
 • @kimur 21:16:01
  zostaliście odkryci, idźcie sobie po dobroci, proszę..
 • @wk..ny 21:30:12
  Delirium.
 • @kimur 21:16:01
  Wy czegoś nie rozumiecie.. nie można bezkarnie ludziom umysły lasować..

  jesteście tylko głupimi narzędziami, które pójdą na pierwszy ogień przebudzonych wk..nych ludzi..

  Nie wiem co Wam obiecali, ale Was okłamali, do bunkru Was nie wpuszczą i banda nagich zadaniowców stanie naprzeciw wk..nego oszukanego, okradzionego tłumu.

  Jak myślisz, co się z Tobą stanie?
 • @wk..ny 21:38:32
  Proszę przeczytać mój poprzedni koment i nie martwić się o mnie, a zająć własnym skołatanym zdrowiem. Natomiast w przyszłości zrezygnować zupełnie w stosunku do mnie z wizji i używać czegoś na kształt argumentów.
 • @kimur 18:25:12
  Ależ proszę nie pisać, że nie wiem, co zaszło!
  Wiem parę rzeczy:
  --- wiem, coś o ścierwo-mediach;
  --- wiem, że samochód nie ma szans najechać na 300 osób itd.
  I o tym piszę, co wiem.
 • @AgnieszkaS 19:59:34
  Pani Agnieszko,
  ja jestem rzetelny. Gdybym nie był rzetelny, to zapewne byłbym dziennikarzem. A tak 'skryłem się' w szkole.
  Ja nie ulegam psychozie. Nie uległem na przykład idiotycznej anty-muzułmańskiej propagandzie. To mnie kosztowało utratę paru znajomych i zablokowanie moich notek przez prawie sześć tygodni.
  "Mitomańska islamo-filia? - Ktoś musi bronić sponiewieranych ludzi przed nazistami i głupcami. Jeszcze 10 miesięcy temu nie pisałem nic na ten temat. Nie ja go stworzyłem.
 • @AgnieszkaS 20:38:19
  "... głębia obrońcy teorii konspiracyjnej Metro". -

  --- Jest to bardzo mądry człowiek, świetnie tłumaczy z angielskiego Jest bardzo duże podobieństwo między jego i moimi poglądami.
  Metro opiera się na wypowiedzi Morrisa, człowieka niezwykle mądrego i uczciwego.
 • @AgnieszkaS 21:38:52
  Jakiej powściągliwości wymaga Pani ode mnie? - Przede wszystkim łże-media powinny być powściągliwe i nie podawać bzdur. W tej nicejskiej historii jest dużo byle jakich tricków. Wymieniłem niektóre, a tu skupiłem się już na jednej sprawie: samochód nie ma najmniejszych szans najechania na 300 osób. Proszę zapytać kierowcę zawodowego.

  Pisze Pani: "Proszę uwagi Kimura i moje jeszcze raz rozważyć". -
  --- Gdybym je zastosował, to uciekliby Czytelnicy z mojego bloga.

  Pozdrawiam Panią :)
 • @AgnieszkaS 04:57:30
  Pisze Pani ironicznie: "Doceniam wyjątkową szczerość i bezpośredniość pańskiego stwierdzenia, w którym jest więcej treści jakby się z pozoru wydawało". -

  --- Bo niby to miało dotyczyć "uwagi dotyczących polegania na wiarygodnych źródłach". - Ciągle się nie rozumiemy. Jakie wiarygodne źródła?! - Te, które podają, że jeden samochód najechał na 300 osób? Czy te wiarygodne źródła to te, które Pani uzna za wiarygodne?
  Ja przy tym nie zaprzeczę, że jeden Morris jest dla mnie bardziej wiarygodny niż europejskie łże-media.

  Przy czym ja doceniam życzliwość Pani wobec mnie. Inna trochę sprawa z Timurem. Jemu nie podoba się w ogóle moje pisanie, co zauważyłem wcześniej. I vice versa: mnie też się nie podoba to, co on pisze.
 • @AgnieszkaS 05:37:20
  Agnieszka , Kimur ...zachowujecie się bardzo niepoważnie .
  Kreujecie się na jedynych inteligentnych i zdrowo myślących ludzi i to jedynych znających prawdę .
  Wypada tylko pogratulować .

  Nie zgadzacie się z tezą tu głoszoną ,wyraziliście swój punkt widzenia ,jak każdy macie do tego prawo .
  Nie chcę być niemiły ...ale od określania co jest możliwe a co nie , co jest kreowane a co nie ..jesteście zwyczajnie za mali .

  Jest wielce niestosownym określanie co i jak ma pisać p. Białas jak mają myśleć inni by nie narazić się na śmieszność w waszych oczach.

  Jeśli już z swoją inteligencją tak mocno odstajecie od wszystkich ... proszę założyć swojego bloga i oświecać nas waszą mądrością .

  Kimur ...-,, To jest właśnie próba "dziennikarstwa" "społecznego", "niezależnego" i "antysystemowego", DNO I MUŁ!!!!- ,,............
  Chłopie nie rozumie dlaczego tak inteligentny facet.. tapla się na dnie w tym mule ...
  Agnieszka ..-
  Jednak rzetelne dziennikarswo, którego nam tak brakuje, a z tym i blogerstwo....- , oczym Ty mówisz .. o wolności mediów .. myślę że rozjechały Ci się światy , od głoszonej prawdzie tzw. wolnych mediów .

  Wy i Husky , nie zgadzacie się z głoszoną waszym zdaniem tu teorią spiskową ..macie do tego prawo .
  Nie rozumiem jednak waszej histerii , i nie doszukuję się tu drugiego dna.
 • @fabi 11:25:27
  Pisze Pan do Agnieszki S. I do Kimura:
  "Jest wielce niestosownym określanie co i jak ma pisać p. Białas jak mają myśleć inni by nie narazić się na śmieszność w waszych oczach.
  Jeśli już z swoją inteligencją tak mocno odstajecie od wszystkich ... proszę założyć swojego bloga i oświecać nas waszą mądrością". -

  --- Ujął Pan istotę rzeczy.
  Przecież gdybym się opierał na łże-mediach, które - jak nazwa wskazuje - łżą, to nikt by nie przyszedł na moje blogi.

  Pozdrawiam Pana :)
 • @zygmuntbialas 11:55:33
  Panie Zygmuncie ..nie popełnia błędów ten kto nic nie robi .

  Umieszcza pan ostatnio dużo materiałów , a w nich inną ocenę wydarzeń na świecie . Poświęca swój czas i poddaje się ocenie , krytyce ..to jest naturalny stan rzeczy.
  Ludzie mają różne poglądy polityczne , mają prawo do obrony swych racji.

  Jednak tu stało się coś dziwnego , odczuwam to jak miękki atak na pana osobę . Wytrącić z równowagi ,zepchnąć do obrony, założyć kaganiec auto cenzury . Może się mylę ,ale to tak odczuwam ..jeśli pan ulegnie to będzie godzinami ważył każde słowo ,może i o to chodzi .

  Myślę że powinien pan po prostu ignorować takie zaczepki , uodpornić się psychicznie i robić swoje .

  Nasze myśli i poglądy kształtujemy na podstawie informacji ..oczywiście nam dostępnej .
  I tu jest właśnie problem ..nasza rzeczywistość w coraz większym stopniu staje się wirtualna . W internecie pełno radosnej twórczości ..udającej rzeczywistość ... komuś zależy by panował chaos w naszych głowach .

  Jeśli ktoś twierdzi że w tym wszystkim się odnalazł i poznał prawdę ..to mu mówię że jest ...naiwnym.

  Pozostało mi życzyć... trwania w tym co przynosi panu zadowolenie .

  z pozdrowieniami
 • @fabi 12:57:48
  Pisze Pan: "Jednak tu stało się coś dziwnego, odczuwam to jak miękki atak na pana osobę". -

  --- Też tak to odbieram. Rzucono najlepsze siły intelektualne na mój blog, ale bez żadnego mądrego pomysłu, a ja, naiwny, się tłumaczę.
  Taki atak był przeprowadzony w styczniu przez admina @Marx 8888 przy pomocy blogerki @Lotna, a następnie innych (Jinks, Trybeus, Astra). Wtedy był to atak skuteczny, moje notki były zablokowane przez prawie 6 tygodni.

  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 19:51:47
  Chodzi o to, ze jesli jakikolwiek rzad klamie i wprowadza w blad to naturalnie rosna spekulacje, co jest naturalnym zjawiskiem i powodem do braku zaufania do wszelkich poczynan i oswiadczen skorumpowanych rzadow.,
  Klasycznym przykladem jest awantura w redakcji Charliego Hebdo. Trupow nie bylo, karetek pogotowia tez nie. A podobno cala redakcja byla wystrzelana. W dwa dni po tej straszliwej masakrze, redakcja Charliego Hebdo W PELNYM SKLADZIE sprzedaje na wszystkich straganach i kioskach najnowsze wydanie tego szmatlawca i zarabia 2 miliony euro co wystarcza, zeby redakcja uniknela bankructwa, ktore im grozilo, bo juz malo kto kupowal tego zboczonego brukowca.

  Jesli teraz G..W Bush i Tony Blair oraz cala masa bandytow swiatowych przyznaje, ze Husejn nie mial zadnej broni masowej zaglady a pani Clinton przyznaje, ze to ona kazala wysylac sarin do Syrii, a polski minister spraw zagranicznych opowiada ze hitlerowcy wyzwolili oboz w Oswiecimiu; Barak Obama opowiada, ze jego wujek wyzwalal Oswiecim (pewnie ten od SS Galizien) a znany developer Silverstein z Nowego Jorku przyznal sie, ze kazal wyburzyc WTC 7 bo mial plany na nowy supernowoczesny Wolrd Trade centre, ktory juz stoi.
  To tylko jeszcze nieuki z Ameryki moga uwierzyc, ze dwa pasazerskie samoloty moga zamienic w proch i pyl (pulverise) trzy potezne wiezowce zbudowane dokladnie przeciwko atakom z powietrza.
  Wiadomo, ze Amerykanie teraz klepia biede i musza oszczedzac na kamerach - dlatego kamery na lotniskach w Nowym Jorku nie byly widac zamontowane i nie mogly zarejestrowac wylotu tych pasazerskich samolotow z zadnego pasa startowego.
  Tylko nieuki jeszcze wierza, ze anthrax, ktory jest znana bakteria ktora sie zbiera baranom kolo dupy pod ogonem - a jest to bakteria niewidzialna golym okiem, i jak kazda bakteria moze istniec tylko na wilgotnym podlozu - taka niewidzialna bakterie mozna wziac w dwa palce i wsadzic do koperty i w suchym bialym proszku w kopercie mozna wytruc pol Nowego Jorku!!!. To juz nigdzie na swiecie nie ucza biologii?

  Od Titanica po Pearl Harbour, radiostacje gliwicka ,7/7 w Londynie, Srebrenice, Orlando, San Bernardino, Boston bombing, Sandy Hook, i rzekomych przestepcow przetrzymywanych w Guantanamo, polskich wiezien CIA ,w ktorych sie torturowalo niewinnych obywateli innych panstw - to jeszcze tylko pewna grupa 'uczonych" uwierzy, ze rzady wspolczesnego swiata nigdy w zyciu nikogo nie oklamally i slusznie pomagalismy bombardowac Jugoslawie bo Miloszewicz byl tyranem, Kadafi zagrazal calemu swiatu a Husejn byl pedalem i gwalcil chlpcow a do tego mial bron nuklearna w starej zardzewialej beczce blaszanej, ktora pokazywali calemu swiatu wystraszone Amerykany. Wstyd!
  Ale z powodu tego dziurawgo zardzewioalego cylindra nalezalo mu wymordowac caly narod.
  Zastanawiam sie skad sie bierze wiara w uczciwosc rzadu na przyklad francuskiego, ktory aktualnie okrada Tuaregow ze zlota bo Niemcy nie chca Francuzom oddac zlota, bo zdeponowali w Fort Knox, w ktorym podobno zloto ma wlasnosci pary wodnej.; a Francja ma prawo mordowac mieszkancow Mali bo tam jest zloto, ktore sie Francji nalezy. Ten sam rzad morduje ludzi na Bliskim Wschodzie ale my mamy pelne do niego zaufanie bo nie lubimy cudzych dzieci.
  Tylko ostatni nieuk uwierzyl, ze ciezko chory na nerki facet na dializie mogl siedziec w jaskini gdzies w Hindukuszu w Afganistanie, bez swiatla, komputera, armii, satelity, helikoptera i maszyny do pisania a nawet telefonu - i potrafil zburzyc trzy potezne wiezowce w USA!. Amerykanie powinni sie uczyc metod zarzadzania armia od Osamy Bin Ladena!
  Dzielny bardzo ten amerykanski narod co sie umierajacego na nerki faceta wystraszyl. Tylko po co USA wydaje takie straszliwe pieniadze na bezpieczenstwo w kraju (60 mld dolarow rocznie) zeby nie stac bylo nawet na zabezpieczenie Nowego Jorku przed samolotami, ktore lataja nad 8-ma bazami militarnymi w Nowym Jorku, ktore wlasnie mialy manewry pod tytulem napad z powietrza.

  A teraz wracajc do Nicei:
  Policja sie przynaje ze ma pod scisla kontrola faceta, ktory ma kare 6 miesiecuy w zawieszeniu i musi sie meldowac raz w tygodniu na policji. Ten sam zlodziej i przestepca dostaje od tej samej policji ZEZWOLENIE na parkowanie ciezarowki w miejscu niedozwolonym do parkowania. bo podobno bedzie sprzedawac lody!!! Cala Francja ma stan wyjatkowy i wszedzie gdzie sa spodziewane tlumy ludzi mialo byc wojsko!!!
  Tymczasem ani na Euro16 ani w Nicei wojska nie bylo i w ogole nie mial kto zapobiec zamieszkom.
  Po awanturze w Marsylii tylko bezczelny rzad albo rzad kompletnych matolow nie przewidzial draki w Nicei.
  Amerykanska prasa nie oszczedza rzadu francuskiego - ale na polskich blogach wiedza lepiej co sie stalo we Francji, zwlaszcza, ze nie podano nazwisk ofiar i .... czekamy na uroczyste pogrzeby.

  Wlasnymi slowami, publicznie w wywiadzie do telewizji byla Sekretarz Stanu USA sie przyznaje:
  Madeleine Albright – The deaths of 500,000 Iraqi children was worth it for Iraq’s non existent WMD’s

  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/

  Zaden rzad jeszcze nie sklamal:
  THE LIE OF THE (LAST) CENTURY
  http://www.whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/lieofthecentury.php#axzz4E57HWFBE
 • @Husky 16:55:07
  A czemu te panny maja buzie zaloniete? Zeby sie przypadkiem nie rozpoznaly tak jak Neda Soltani?
  A moze sa o cos podejrzane?
 • @Husky 07:44:50 i pani Agnieszka
  Proponuje poprosic kogos ze znajomych zeby wam pomogl przetlumaczyc z angielskiego na polski rozmowe b. pracownika Wall Street, specjalisty gieldowego i b. oficera CIA co maja do powiedzenia na temat np. tej ciezarowki z lodami w Nicei.

  Mysle, ze Max Keiser i Steele chyba jednak wiecej wiedza niz np. jakis Husky.

  A potem jak bedzie was stac na odrobine gestu, to przeprosicie p. Bialasa..

  Ex-CIA Whistleblower: 'Most terrorists are false flag terrorists

  http://www.thedailysheeple.com/ex-cia-whistleblower-most-terrorists-are-false-flag-terrorists-or-are-created-by-our-own-security-services_062016
 • @Tiamat 14:59:17
  Drwienie z ofiar tej tragedi to coś więcej niż......
  Żałosna jesteś , żałosna
  Oby nigdy to twojej rodziny to nie dotknęło, pamiętaj
 • @Jakaś Tiamat 15:27:23
  //Proponuje poprosic kogos ze znajomych zeby wam pomogl przetlumaczyc //

  Jakaś Tiamat :
  A ty to taka biegła w j.angielskim co ??
  Może pogadamy i coś napiszemy, przetłumaczymy, może coś o gramatyce , stylistyce ,formach pośrednich, coś z tłumaczeniem literatury, etc.
  Jesteś chętna - "Lingwistko"
  Zapraszam
 • @Husky 16:12:51
  Podaj listę ofiar w Nicei . Czekam .
 • @Repsol 16:26:02
  Nice Terror Attack Victims List: Names, Photos & Profiles

  http://heavy.com/news/2016/07/nice-france-french-terror-attack-who-are-victims-list-names-photos-pictures-profiles-list-ages-americans/17/
  http://www.independent.co.uk/news/world/europe/nice-attack-victims-names-identities-who-are-they-killed-lorry-terrorism-france-latest-updates-a7138236.html

  Oraz setki innych stron nie tylko z zachodniej Europy czy USA

  A to zdjęcie z promenady gdzie nie ma możliwości przejechania samochodem choćby jedenej osoby

  http://scd.france24.com/en/files/element_multimedia/image/600px_nicehommage_1.jpg

  Zdjecie z wczoraj ale w dniu tragedi bylo tak samo i tyle samo ludzi

  http://scd.france24.com/en/files/element_multimedia/image/600px_nicehommage_5.jpg

  http://www.france24.com/en/20160718-pictures-crowds-throng-nices-promenade-des-anglais-minutes-silence-slideshow
 • @Husky 17:09:57
  Napiszę tak żebyś zrozumiał .Dlaczego brak oficjalnych danych ofiar ,oraz hospitalizowanych w Nicei . Mnie już zapaliło się czerwone światło . Pozdrawiam. Ps. Dobre zdjęcia ciekawe jak mimo zakazu i w nocy ta ciężarówka tam się znalazła , wytłumaczysz ?.
 • @Repsol 17:24:42
  Dlaczego brak oficjalnych danych ofiar
  - jest tego multum dałem Ci linki
  Imiona ,Nazwiska, data urodzenia, skąd pochodził/a, nawet na stronach rosyjskich jest tego pełno i to tych "poprawnych"
  Co więcej ciekawa dyskusja i opinia wśród pracowników rosyjskiej dyplomacji z tekstem Lawrowa łącznie
  Ławrow i Kerry złożyli również bukiety białych i czerwonych róż przed budynkiem ambasady. Pod gmach od rana, niosąc kwiaty i świece, przychodzą mieszkańcy Moskwy.

  W zamachu zginęła również obywatelka Rosji; śmierć 20-letniej studentki potwierdziła w piątek jej moskiewska uczelnia.

  Szefowie dyplomacji Rosji i USA przyjechali do francuskiej ambasady przed konferencją prasową

  PAP


  http://jastrzabpost.pl/newsy/kiedy-pogrzeb-polek-zabitych-w-nicei-data-gdzie-krzyszkowice_382552.html

  Pozdrawiam Amigo
 • @Husky 16:12:51
  A jednak nie zna angielskiego bo widac nawet nie probowal pan amerykansko-angielskich zrodel.

  Pogadamy nawet i o gramatyce i np. strong declension of nouns in West- Saxon, o transliteracji i suprasegmentals, subjunctive i preterite -present verbs (PPV) in OE a nawet phonetic modifications in the North and Northeast Midlands i inflectional morphemes - ja bardzo chetnie.

  Ale najpierw prosze sprobowac udowodnic co pan zrozumial z rozmowy Steela z Keiserem.
  I widac, ze nie zrozumial pan co powiedziala Madeleine Albright o dzieciach irackich, ktorych akurat panu nie zal.,

  Jeszcze raz:

  : Madeleine Albright – The deaths of 500,000 Iraqi children was worth it for Iraq’s non existent WMD’s


  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/


  Bo przeciez dyskusja jest o opinii na temat zdarzen a nie interlokutora, nieprawdaz?
 • @Tiamat 17:37:05
  //Ale najpierw prosze sprobowac udowodnic co pan zrozumial z rozmowy Steela z Keiserem.//

  Idiotyzmów nie czytam, stąd brak komentarza - to jedno.
  Drugie czy zna pani coś takiego - Tłumacz tekstów - zna pani.
  Wie pani na czym to polega i jak to się je.
  Jak kończyłem studia tu, do Polskiej szkoły chodziłem tylko w sobotę lub niedzielę. W pracy operujemy tylko j.angielskim.
  I mimo tego nigdy nie powiem że przetłumaczę komuś "tekst". Bo czym innym jest streszczenie tego co się doczytało lub nie, a czym innym jest profesjonalne tłumaczenie tekstu.
  Inna sprawa jest to, czy można tłumaczyć z j.angielskiego na j.polski - mając problemy z językiem ojczystym. Proszę od czasu do czasu, zanim pani wklei "tekst" przeczytać to co pani napisała.
  Lub też polecam słownik poprawnej polszczyzny.

  http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/b-slownik-poprawnej-polszczyzny-b;13395.html
 • @Tiamat 17:37:05
  //Pogadamy nawet i o gramatyce i np. strong declension of nouns in West- Saxon, o transliteracji i suprasegmentals, subjunctive i preterite -present verbs (PPV) in OE a nawet phonetic modifications in the North and Northeast Midlands i inflectional morphemes - ja bardzo chetnie.//

  Ja więcej niż bardzo chętnie , a o powyższej odmianie rzeczowników,czasowników, przymiotników uczyliśmy się w primary school - a to sporo lat temu
 • @Husky 16:12:51
  Szanowny Panie,
  proszę głupot nie pisać!!!
  Pani Tiamat jest anglistką z zawodu, uczącą kiedyś w liceum w Krakowie.
  Potem przez 36 lat mówiła w różnych językach, ale najczęściej po angielsku. I pani Tiamat ma ogromną wiedzę. Bardzo ogromną. Szkoda, że Pan tego nie zauważył, widocznie nie czyta Pan uważnie notek.
  Pani Tiamat jest tu moim drogim Gościem i nie można tu pisać głupot, skierowanych przeciw niej.

  PS. Wieczorem przejrzę inne komentarze i napiszę parę słów.
 • @Husky 18:23:10
  Dlaczego nie odpowiadasz ?. Dobre zdjęcia ciekawe jak mimo zakazu i w nocy ta ciężarówka tam się znalazła , wytłumaczysz ?.
 • @Husky 18:09:30
  Pani Tiamat jest już 36 lat poza granicami Polski i można podziwiać, że tak porządnie posługuje się językiem ojczystym.
  A poza tym warto przeczytać, co ona pisze. Można się dużo nauczyć. Orzekając coś bezpodstawnie (jest Pan polonistą?!), naraża się Pan na moje wczytanie się w Pańskie teksty. A ja umiem szukać (gdy chcę).
 • @zygmuntbialas 18:33:49
  Ja pisze Panie Zygmuncie o tłumaczeniach - profesjonalnych tłumaczeniach.
  Wie Pan , to jest tak że tu w W.B jest ponad milion rodaków z czego większość uważa się za dobrych tłumaczy a kończyli w kraju nawet gimnazjum 8-))
  Nie jest to złośliwa uwaga, przynajmniej ja tak uważam.
  Pozdrawiam

  A czy robię błędy, staram się nie robić, jest to trudne, bo jak operuje się dwoma a nawet trzema językami jednocześnie to czasem wychodzą z tego cyrki.

  I do tego klawiatura "made in czajna" - 8-)))
 • @Repsol 18:31:58
  // i w nocy ta ciężarówka tam się znalazła , wytłumaczysz ?.//
  Ponoć wiózł lody dla turystów - ponoć
  Wiesz co, ja zgadzam się że w tej sprawie jest wiele wątków wartych wyjaśnienia. Kto za tym stał, kto na tym "skorzystał", kto mu pomagał etc.
  Ale pisanie o tym że to mistyfikacją ....
  Sorry.
  Aż warto zajrzeć do muzeum Madame Tussauds i sprawdzić ile figur woskowych brakuje i czy rzeczywiście ta liczba to 84. A może tam w ogóle ludzi nie było 8-)))
 • @AgnieszkaS 19:28:51
  Mam nadzieję że widok tych sióstr a także poniższe zdjęcia będą dla tej pani przyjemnym obrazkiem przed pójściem na nocny wypoczynek.
  Możemy tylko życzyć - miłych snów.

  http://www.telegraph.co.uk/content/dam/news/2016/07/15/103312890_ATTENTION_EDITORS_-_VISUAL_COVERAGE_OF_SCENES_OF_INJURY_OR_DEATH_-_A_body_is_seen_on_the_g-xlarge_trans++i6oCh-3PP2Z7D_Ve0Yej3RKH5bttyRTZb40VEKSzjpM.jpg
  https://d.ibtimes.co.uk/en/full/1534061/victims-nice-attack.jpg?w=400
  http://assets.itsnicethat.com/system/files/052013/51a85e9c5c3e3c5d1f000057/images_slice_large/MAIN.jpg?1438265894

  http://cdn.images.dailystar.co.uk/dynamic/1/photos/160000/A-child-lies-dead-after-a-terror-attack-in-Nice-France-582160.jpg
 • @Husky 18:52:27
  Coś gdzieś było , ale gamoniem raczej nie jestem .Podobnie było niby w Smoleńsku tylko także faktów brak .Pozdrawiam.
 • @Repsol 20:14:51
  //Coś gdzieś było , ale gamoniem raczej nie jestem//
  Nawet przez chwile tak nie (po)myślałem.
  Trudno
  Mam tylko jedno pytanie na koniec. Skoro w/g tego fachowca, którego przetłumaczył(sic) nam @Metro była to kolejna już (enta false flag) i trwa to od 11/11 to wychodzi na to, że zarówno tu na naszym portalu jak i na pozostałych portalach ci co piszą o islamskich zamachach, terroryzmie to w zasadzie idioci. Skończeni idioci.
  Skoro nigdy takich zdarzeń nie było, a wszystko to ,to wielka mistyfikacja.
  Jak im teraz nie wstyd.

  8-)))
  Ave

  ps.
  przypomnę że i Panu Zygmuntowi zdarzało się pisać o terroryzmie
  a może mi się tylko zdawało 8-))
  Pozdrawiam
 • @Husky 20:32:49
  No sam to przemyśl : http://clouds.salon24.pl/399036,byl-sobie-hangar-tajemnicze-okecie-2010 oraz to http://lamelka222.salon24.pl/532324,te-trumny-czerwone .Pozdrawiam myślących. Ave.
 • @Repsol 20:14:51
  Tak na zakończenie tej dyskusji chciałbym doczekać się TŁUMACZENIA
  blogera Metro tej oto notki zamieszczonej na dość znanym i szanowanym portalu, przez autorytet, jakim tu jest uważany niejaki Morris.
  Dobrze by było pod ta notka "podyskutować " licząc na rzetelne tłumaczenie.
  The End

  http://tomatobubble.com/worldwarii.html
 • @Repsol 20:51:06
  Ja już w tej sprawie się wypowiadałem i to właśnie na Twoje pytanie.
  Prawdy nigdy się do końca nie dowiemy, nie "za naszych czasów"
  a wpis czytalem
  Pozdrawiam
 • @Husky 20:56:46
  Tak samo o Nicei nic wiedzieć nie będziemy . Ave .
 • @Tiamat 14:31:36
  "Klasycznym przykladem jest awantura w redakcji Charliego Hebdo. Trupow nie bylo, karetek pogotowia tez nie. A podobno cala redakcja byla wystrzelana. W dwa dni po tej straszliwej masakrze, redakcja Charliego Hebdo W PELNYM SKLADZIE sprzedaje na wszystkich straganach i kioskach najnowsze wydanie tego szmatlawca i zarabia 2 miliony euro co wystarcza, zeby redakcja uniknela bankructwa, ktore im grozilo, bo juz malo kto kupowal tego zboczonego brukowca". -

  --- Autor z 'Veterans Today' orzekł, że była to najśmieszniejsza false flag, z jaką się do tego czasu spotkał.
 • @Tiamat 15:27:23
  "A potem jak bedzie was stac na odrobine gestu, to przeprosicie p. Bialasa". -

  --- Nie przeproszą. To nie ci ludzie. Będą czekać, aż wepchają 'swego' do administracji, by skasować ten blog.
 • @Repsol 16:26:02
  Witam Cię :)

  Widzę, że tu gorąco.

  Pozdrawiam.
 • @Husky 18:42:04
  "... o tłumaczeniach - profesjonalnych tłumaczeniach". -

  --- Tłumaczenia Tiamat i Metro są profesjonalne.
 • @zygmuntbialas 22:42:27
  Jestem pierwszy gotów Pana przeprosić gdym dowiedział się za co.
  Nigdy pana nie obraziłem i raczej takiej sytuacji sobie nie wyobrażam.
  A to że się w pewnych sprawach różnimy.
  Na admina się nie nadaje bo .....
  nie.
  Wystarczy mi własny blog gdzie nikt nie ma bana.

  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 19:12:20
  Pani Agnieszko,
  podejmuje Pani trop Husky'ego, który chodził - jak pisze - "do Polskiej szkoły" [chodziło chyba: "do polskiej szkoły].
  Pani zaś "posługuję [językiem angielskim] się na codzień od 25 lat" [czy chodziło o wyrażenie "na co dzień"?]. -

  --- Naprawdę nie warto komuś przyganiać.
 • @Husky 19:44:17
  "... widok tych sióstr". -

  --- Takie numery odstawiano często inż. K. Cierpiszowi, gdy pisał o "smoleńskich wdowach".
 • @zygmuntbialas 23:01:56
  Bo to była Polska szkoła, a kto by tam przejmował się przymiotnikami 8-))


  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016#comment_1321030
 • @AgnieszkaS 20:11:56
  "... a niedorzeczności Metro odpowiada niestety Pan". -

  --- Metro przetłumaczył wypowiedź Morrisa i dodał zdjęcia.
  O jakiej Pani odpowiedzialności pisze?! - Za co? - Za porządne przedstawienie faktów?
 • @Husky 20:32:49
  "... to wychodzi na to, że zarówno tu na naszym portalu jak i na pozostałych portalach ci co piszą o islamskich zamachach, terroryzmie to w zasadzie idioci. Skończeni idioci". -

  --- W bardzo wielu przypadkach - tak.
 • @Husky 20:53:20
  Pisze Pan "niejaki Morris", nie znając go. Otóż jest to człowiek, który nie tylko walczy o pokój między muzułmanami i chrześcijanami, ale prosi ludzi o ten pokój, tłumaczy.
  Nie do wszystkich dociera...
 • @Repsol 21:01:19
  "... nic wiedzieć nie będziemy". -

  --- Potem coś więcej wiemy.
  Sprawcy przyznają potem: "Irak to był błąd". To mówił chyba T. Blair i zapewne sądzi, że wszystko załatwione. A mógłby pojechać do Kuala Lumpur w celu wykonania (zaocznego) wyroku, wydanego wobec niego.
 • @zygmuntbialas 23:13:24
  Wie Pan co ?
  Od jak dawna zna pan teksty Morrisa. Idę o zakład że od momentu kiedy dostał Pan tekst od Metro. Nigdy Pan o nim nawet nie wspomniał. Nigdy.
  Co możemy się dowiedzieć o tym "autorytecie" wchodząc na jego blog.
  Co ?
  Konkretnie co?
  Przeczytałem wszystko co się tam dało przeczytać.
  To że Polacy napadli na nieszczęsnego Hitlera.To że żyd Franek Dolas wywołał II wojnę światową. Co konkretnie przytoczy Pan nam z jego bloga. Jakie tematy są tam godne uwagi?Co możemy skomentować, ale konkretnie co?
  Reklamy?
  Ja mogę przytoczyć jedno- żebractwo o pieniądze.
  Więcej tam nic nie ma

  Może Metro nam przetłumaczy profesjonalnie jakiś tekst z tego bloga. Pisałem już o tym, wkleilem nawet link
 • @zygmuntbialas 23:13:24
  // Otóż jest to człowiek, który nie tylko walczy o pokój między muzułmanami i chrześcijanami, ale prosi ludzi o ten pokój, tłumaczy.//

  proszę o link do tej wypowiedzi Morrisa, lub do tekstu gdzie tak "walczy" o to dobro, jestem właśnie na jego blogu, kwestia jednej minuty.
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 23:07:40
  Ja Pani Agnieszko poinformowałem Pana Oparę o ataku tego bydlaka na Panią i zrobiłem to po zgłoszeniu nadużycia. Jako, że admin nie miał ochoty na interwencję, być może jego szef zrobił to za niego. Nie pisałem do Pana Opary o "bajzlu", a po prosty wysłałem mu tekst agresywnego gnoja, który wisiał tu jako koment. Nie uważam tego za "konszachty" i zrobię to tyle razy ile razy debile dostaną się między ludzi. Mój tekst do Pana Opary nie był skargą, a prośbą o ustosunkowanie się do tego, co goście Pana Białasa potrafią. W moim imieniu proszę nikogo o słowo przepraszam nie prosić, nie wyobrażam sobie by przepraszał mnie ktoś kto nie wie co mówi. Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 23:10:28
  To ja na naszym portalu , tych idiotów naliczyłem już ich kilkunastu.W tym i też"etatowych" komentatorów na Pana blogu.

  //A ja myślę że to nie była mistyfikacja.//
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132720,jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016#comment_1320522
 • Panie Zygmuncie
  Kończąc ten wątek kolejnej false flag , z uwagi na późną porę przepraszam jeśli w czymkolwiek uraziłem. Wydaje mi się że i tak pozostaniemy przy swoich zdaniach.
  Ja widzę to tak, że znając Pana wcześniejsze "perypetie" z pomocą dla uchodźców ,myli Pan terroryzm z właśnie tą pomocą. Ja mam podobne zdanie co Pan, że określonej grupie tych nieszczęśników należy się pomoc, co nie oznacza że mamy ich tu gloryfikować a wszelkie ich zbrodnię usprawiedliwiać modnym w ostatnim czasie sformułowaniem false flag.
  To nie tak
  Pozdrawiam i dobranoc
 • @AgnieszkaS 23:07:40 oraz 23:55:32
  "Czy uważa Pan, że powinnam przyjmować epitety "wk..nego" jako argumenty...?";
  Do Kimura: "Jeszcze raz dziękuję Panu za reakcję godną dżentelmena". -

  --- Tym 'dżentelmenem' to chyba jestem ja. Gdy przeczytałem interwencję Husky'ego, natychmiast, w ciągu dwóch minut, usunąłem obraźliwy wpis.
 • @Husky 23:25:42
  "Od jak dawna zna pan teksty Morrisa?" -

  --- Tu jest przetłumaczony wywiad Morrisa z szejkiem Hoseinem, link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/132494,co-w-europie-bez-wielkiej-brytanii-03-07-2016

  W skrzynce e-mailowej mam jeszcze jedno interview, prowadzone przez Morrisa.
 • @kimur 23:33:50
  "bydlaka", "agresywnego gnoja", "debile". -

  --- Wypraszam sobie gromadzenie podobnych określeń, które czynią wrażenie, że dotyczy to całego mojego blogu.
  W sumie to ja znam też grzecznych bydlaków, nieagresywnych gnojów i przemądrzałych debilów.
 • @Husky 00:04:07
  "co nie oznacza że mamy ich tu gloryfikować a wszelkie ich zbrodnię usprawiedliwiać...". -

  --- Nigdy mi do głowy nie przyszło usprawiedliwiać jakiejkolwiek zbrodni. Nie przyszło mi też imputować komuś zbrodni, dokonanej przez innych.
 • @AgnieszkaS 03:15:46
  Życzę również powodzenia!
 • @Husky 18:23:10
  Ciekawe, ktora to szkola podstawowa naucza West -Saxon dialect?. Chyba jednak nie ta, do ktorej chodzil Husky, ktorego podobno uczono staroangielszczyzny juz w szkole podstawowej. (pewnie dlatego nie rozumie programow nadawanych z Londynu)

  Chyba dosc juz kompromitacji na jeden raz.
  Zwlaszcza, jesli ktos nie rozumie o czym opowiada w regualrnych programach nadawanych z LONDYNU Max Keiser w programie, ktory sie nazywa Max Keiser Report. Szkoda. Bo miliony ludzi na swiecie slucha co ma do powiedzenia specjalista z Wall Street o gieldach i spekulacjach finansowych..manipulujacych polityka swiatowa.

  Ani pani Agnieszka ani niejaki Husky, ktory mi sie z zaprzegiem kojarzy, nie zauwazyli, ze ja podaje wlasciwie tylko zrodla zachodniej prasy- i to przewaznie tej oficjalnej.

  I zawsze podaje zrodla swoich informacji.

  I z cala pewnoscia demokracja wprowadzila legalne blogi, ktorym demokracja daje prawo do wyrazania opinii i wlasnej, i publicznej i niezaleznej i tej sterowanej i tej cytowanej.. po to jest forum.

  Niewatpliwie ten blog zawdziecza Huskiemu ilosc wpisow, za co pan Bialas powinien byc wdzieczny, ze mu niewdzieczni przysparzaja popularnosci.
  Widac dla niektorych blogi sa za ciasne. Czas zalozyc wlasne.

  Kazdy kto mysli inaczej podpada pod kategorie samouwielbienia i cenzurowania innych.
 • @zygmuntbialas 18:28:18
  Ja angielskiego uczylam w trzech krajach i do tego dwoch anglosaskich.
  Ale przeciez nie o to chodzi.

  Dyskusja, ktora schodzi na personalia jest dowodem braku argumentow wiec atakuje sie poslanca, ktory przynosi wiesci.. Jest tez dowodem na braki w wiadomosciach, dlatego zastepuje sie je osobistymi uwagami na tematy osobiste, bo do tego niepotrzebna jest zadna wiedza.

  W czasach stalinowskich byla to oficjalna polityka rzadu. Pozostalosci sa ciagle jeszcze widoczne.
  Bo taki Huski ma genetycznie wbitego do mozgu Lenina: "Kto nie z nami - to przeciwko nam". I chodzi po blogach i "cenzuruje".
  Jeszcze byl jeden taki wazny pan w historii, ktory opowiadal, ze jak sie pluje nawet na swiety obrazek to w koncu zawsze sie cos przylepi.
 • @AgnieszkaS 19:59:34
  Na temat tego co sie stalo w 9/11 wypowiadali sie naukowcy, eksperci od wyburzania domow, architekci, inzynierowie, politycy i przedstawiciele Pentagonu.
  Natomiast wielu z tych zaszokowanych tragedia Nowego Jorku swiadkow naocznych, do tej pory wierzy, ze samolot jest zbudowany z zelazobetonu i w zderzeniu z zelbetonem nawet mu skrzydla nie odpadna.

  (Ciekawe, ze osoby, ktore wierza, ze od benzyny lotniczej moze sie zapalic wiezowiec i ze samolot jest w stanie zamienic w proch tysiace ton betonu, zelastwa , mebli itp- wierza, ze samolot moze zahaczyc o galazke brzozy nie naruszajac drzewa i sie rozleciec w drebiezgi spadajac z wysokosci 20m)

  Nie dyskutujemy tutaj, kto to zrobil, bo to sa konspiracje: dyskutujemy oficjalna wersje medialna, ktora do tej pory sie karmi narody swiata: ze trzeba bylo napasc na Afganistan, bo tam sie schowal Osama Bin Laden, ktory umarl w grudniu 2001 r w szpitalu w emiratach na niewydolnosc nerek o czym doniosla oficjalna prasa i BBC TV.
  Tymczasem cala soldateska amerykanska, armia, satelity, wywiad, bombardowanie miast i wsi w Afganistanie, zniszczenie infrastruktury, wiezienie Baghram itp. nie potrafily nie tylko znalezc Osamy w krzakach i jaskiniach Hindukuszu ale nie potrafili nawet zniszczyc Al Kaidy, ktora tak sprytnie zmarly zalozyl i finansowal.

  Opowiadamy o oglupianiu ludzi a nie kto, co naprawde zrobil.
  Mnie w Nicei tez nie bylo.
  Powtarzam tylko OFICJALNE raporty policji, ktore sie kupy nie trzymaja.
  A to nie jest przestepstwem ani nawet islamofilia bo sie akurat na temat pochodzenia tego faceta nie wypowiadam.

  Mnie w ogole nie obchodza niczyje geny ani pochodzenie. Kazdy odpowiada za swoje czyny indywidualnie.
  Zbiorowa odpowiedzialnosc zostala w Norymberdze uznana za zbrodnie przeciwko ludzkosci... o czym bardzo wielu dyskutantow nie ma pojecia.

  Oto czym sie karmi publicznosc:

  Aktorzy Al-Kaidy

  Fake Al Qaeda Actors EXPOSED! Adam Gadahn & Yousef al-Khattab - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=GsUtvOW6SR0
 • @Tiamat 06:46:05
  Szokujący wywiad z USA z Rabinem Abe Finkelsteinem NAPISY PL:
  https://www.youtube.com/watch?v=HX3Yb9kPlco

  Rabi Abe tłumaczy jak to z tymi wieżami było i ... Jak jest.
  Polecam szukającym ''ekspertów'' i ''rzetelnego dziennikarstwa''.
 • @Tiamat 05:57:57
  "Widac dla niektorych blogi sa za ciasne. Czas zalozyc wlasne". -

  --- Po samowolnych działaniach ex-admina @Marx 888, który śmiał zablokować mój blog na prawie 6 tygodni, nie mam już złudzeń. Prowadzę 3 blogi, licząc że coś z tego zostanie dłużej.
 • @Tiamat 06:08:56
  "Dyskusja, ktora schodzi na personalia jest dowodem braku argumentow wiec atakuje sie poslanca, ktory przynosi wiesci. -

  --- Tak było też w styczniu - wtedy zaatakowali Andrzeja Szuberta (nick: @opolczyk), teraz blogera Metro i nawet Panią tknęli.
 • @Tiamat 06:46:05
  "Na temat tego co sie stalo w 9/11 wypowiadali sie naukowcy, eksperci od wyburzania domow, architekci, inzynierowie, politycy i przedstawiciele Pentagonu". -

  --- I my to przekazujemy, a są tacy, którzy chcieliby nam tego zabronić.
 • @AgnieszkaS 09:11:42
  "Im więcej bredni i mułu,...". -

  --- Jakie brednie?! Jaki muł?!
  Zabrania Pani relacjonować coś, o czym pisze już onet.pl?
  Powtórzę: jestem bardzo zaskoczony Pani postawą.
 • @kimur 11:03:46
  Pisze Pan do mnie: "... Pańskie znajomości z debilami, gnojami i bydłem...". -

  --- Niestety wpis taki nie ma szans na żywot na moim blogu.
  Dam radę: proszę poprosić Repsola, by dał kod wejścia (da na pewno) i założyć swój blog. Będę życzył Panu, by miał Pan dużo Czytelników, na przykład stu.
  I proszę najlepiej tu już nie pisać, bo zablokuję dostęp i będzie Pan w towarzystwie trolli. Tam chyba już Jinks, Trybeus, Astra i Lotna czekają na Pana.
  Obraźliwy wpis kasuję.
 • @zygmuntbialas 11:42:57
  //W sumie to ja znam też grzecznych bydlaków, nieagresywnych gnojów i przemądrzałych debilów.// pańskie?
 • @kimur 11:46:26
  Prosiłem o milczenie.
  Tu jest blog dla ludzi myślących.
  Do piwnicy!
 • @AgnieszkaS 09:11:42
  A tak między nami to o co się rozchodzi? idzie o liczbę czy że "wogole"?
  To są kwestie nie od dziś dyskutowane i nie od dziś budzące spory.
  Ksiądz Justyn Bonawentura Pranajtis wybitny znawca Talmudu,ekspert w słynnym procesie Belijsa, (wedle własnego oświadczenia otruty w akcie zemsty) . https://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Bejlis
  Israe Shamir http://www.israelshamir.net/Polish/Polish.htm „Krwawa Pascha” doktora Toaffa
  Co to? czyżby fakt istnienia na świecie sekciarz,religijnych maniaków a w końcu zwykłych wariatów,był tylko wytworem nadmiaru wyobraźni?
 • ...
  http://catalana.pinger.pl/m/22068864
  Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.
  W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

  „Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

  Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

  „Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
  ---
  „Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

  Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
  ---
  „W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

  Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

  „Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
  ---
  „Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

  W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
  Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
  ---
  Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

  Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga 250 milionów. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
  http://www.americanthinker.com/articles ... st_murder_
  machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


  Film dokument PL - islam to pseudo religia założona przez sektę | Cały Film Dokumentalny Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=E6nOPilBTlA
 • ...
  http://www.fronda.pl/a/porywaja-gwalca-i-zmuszaja-chrzescijanki-do-slubu,36324.html | 10.04.2014
  Co najmniej 700 chrześcijanek jest każdego roku zmuszanych w Pakistanie do ślubu z muzułmaninem. Zjawisko w dodatku przybiera na sile. Kobiety są przed ślubem często porywane i gwałcone.

  Podobny los spotyka także co roku blisko 300 hinduistek. Islamiści łącznie zmuszają więc do ślubu ok. 1000 dziewcząt. Zjawisko zostało nagłośnione przez raport, który przygotowały organizacje praw człowieka z Pakistanu.

  Zmuszane do ślubu dziewczęta są zazwyczaj w wieku od 12 do 25 lat. Ceremonia zaślubin wiąże się dodatkowo z koniecznością porzucenia dotychczasowej wiary. Dziewczęta pochodzą w dużej mierze z ubogich i niewykształconych rodzin, które są zastraszane i w ten sposób zmuszane do oddania córki.

  Jeżeli złożą skargę, policja i tak stanie po stronie muzułmanów.
  [Trudno, by było inaczej. Przecież to jest jedynie słuszne, dobre! A w nagrodę będą także po śmierci, jak i ich dzieci gwałcone przez samego Mahometa, czemu będzie przyglądał się i także cieszył sam Allah!!... - red.]


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3jstwo_honorowe
  Zabójstwo honorowe
  Zabójstwo "w obronie honoru rodziny" popełniane jest przez męskich członków rodziny, tj. ojców, braci, wujów, kuzynów. United Nations Population Fund (UNFPA) szacuje liczbę takich wypadków na świecie na około 5000 rocznie (gdy ofiarami są kobiety), jednakże organizacje kobiece uważają, że liczba zabójstw honorowych jest znacznie wyższa. Zabójstwa honorowego nie należy mylić z zabójstwem popełnionym pod wpływem wzburzenia (w afekcie).

  [Niedługo wreszcie i Europejki będą honorowo traktowane... - red.]

  [Honorowo czy niehonorowo, w każdym razie w grobach będą lądować wszyscy, poza religijnymi gwałcicielami, rabusiami, mordercami, itp. - byle w związku z tym powoływali się na Proroka, Allaha, Wiarę... - red.]
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ponad-50-masowych-grobow-w-Iraku-na-terenach-wyzwolonych-od-Panstwa-Islamskiego,wid,18314764,wiadomosc.html | 07.05.2016
  Ponad 50 masowych grobów w Iraku na terenach wyzwolonych od Państwa Islamskiego


  [Jak obcina się głowę młodzieńcowi, cieszy się z tego i drze mordę: allah akbar!(!!!)... - red.]
  http://www.liveleak.com/view?i=5ea_1381098599

  [Jak obcina się głowę 12 letniemu dziecku, cieszy się z tego i drze mordę: allah akbar!(!!!)... - red.]
  https://www.almasdarnews.com/article/aleppo-rebels-behead-a-child/

  https://forumemjot.wordpress.com/2014/08/10/holokaust-chrzescijan-w-iraku-krwawe-biesiady-ludobojstwo-na-niespotykana-dotad-w-historii-skale-krzyzowanie-scinanie-dzieciom-glowek-i-nabijanie-ich-na-pal-media-milcza/
  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075168461961_700-11.jpg?w=960&h=905[/img]
  Islamiści po zabiciu kobiety przez poderżnięcie jej gardła i zbierający jej krew do miski, trzymając jej głowę w taki sposób, że dosłownie wysysają jej życie z szyi. Takie formy mordów służą zastraszaniu innych.

  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075170681961_700-12.jpg?w=960&h=674[/img]
  Zrozpaczony ojciec w Syrii trzyma martwe ciało jego zdekapitowanej przez bojowników córki – ponieważ była z rodziny chrześcijańskiej.

  [img]https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/08/14075172271961_700-13.jpg?w=960&h=573[/img]
  Chrześcijańskie dzieci w Mosulu są systematycznie ścinane a ich małe główki umieszczane na słupach w parku, jako ostrzeżenie dla innych, którzy kochają swoje dzieci.

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan
  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/25-lipca-syria-raqqa-17-dyw-niejaki-abdulrahman.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/chrzescijanie.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/tikrit-2.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/tikrit1.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/ukryzowani-1.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/2014-08-11-2359.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/2014-08-12-0000-001.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/bpjudgcceaaew3p.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/jency-irak-czerwiec.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/podzynanie-seria.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/egzekucja.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/homs-syria-4.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/jency-lipiec-irak.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/masowe-morderstwo.jpeg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/pojmani-alawici-gdzies-w-syrii-lipiec-2014.jpg[/img]

  [img]http://www.mpolska24.pl/public/images/blogs/village-of-bashir-1.jpg[/img]


  Na tle religijnym jest mordowanych około 55-170 tys. (jedna osoba co kilka-kilkanaście minut) chrześcijan…

  _________________________________

  To, co jest złe trzeba ZDELEGALIZOWAĆ! Bez względu na to, jak to jest nazywane, traktowane!
  Sprawy, sytuację, ludzi diagnozuje, nazywa, określa się zgodnie z rzeczywistością!
  A nie szanuje, rozmawia z osobnikami za to współodpowiedzialnymi, odpowiedzialnymi, tego propagatorami, przedstawicielami, itp.! Ich, to uwiarygadnia! Itp.!
 • @Redaktor1966 16:46:05
  Gorąc dziś i cierpliwości jakby nie mam więc posłuchaj no redaktorku 1966;w dupe se wsadź te rewelacje z frondy i wp ! wszystko ci się pomieszało we łbie stworzył się jakiś nieznośny galimatias .ale to twój problem więc racz nie wciągać nas w swój obłęd.
  Przypominam że 12-letniego chłopca zabili wyhodowani przez USA bojownicy "umiarkowanej opozycji".W 2013 r owi opozycjoniści umiarkowani ma się rozumieć jedli czyjeś serce czy może wątrobę.

  700 chrześcijanek zmuszanych.....coś tam coś tam....
  W 190-milionowym Pakistanie ktoś policzył że akurat 700 ! a może 500 albo 1000! Weźże ty się bujaj z takimi rewelacjami.
  Mnie się nie chce szukać (z powodu gorąca) ale poszperaj no redaktorku 1966 koło tego Pakistanu.Zwykle takie informacje nie są bez przyczyny.
  Jak w Indiach spuścili szlaban dla zachodniego koncernu farmaceutycznego http://www.coslychacwbiznesie.pl/biznes/farmaceutyczny-szok-bayer-traci-w-indiach-patent-na-swoj-lek
  a zaraz potem przykręcili śrubkę organizacjom pozarządowym http://blogs.wsj.com/indiarealtime/2015/05/07/u-s-ambassador-to-india-concerned-about-treatment-of-nonprofits/ tak zaraz media zaczęły nas bombardowac informacjami że w tych Indiach to wszyscy wszystkich na okrągło gwałcą. https://www.google.pl/search?q=Indie+gwa%C5%82t&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=y5STV9-DNtGv8wfemYHwDA
 • ...
  Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości czym jest islam, to może pojechać do opanowanego przez islamistów państwa i zrobić testy (wcześniej trzeba spisać testament… Wynik testu będą, jeszcze, mogli przedstawić ci, którzy zostali w nieopanowanym przez islamistów kraju), np. wolności stroju, wypowiedzi...

  Np. (dla przypomnienia):
  Okaleczone psychicznie, z zaprogramowanymi umysłami ofiary członków organizacji religijnych będą powtarzać to, co im zaprogramowano, a m.in. że wiara religijna, działalność członków, organizacji religijnych jest indywidualnie, społecznie, dla państwa korzystna.
  Otóż NIE, gdyż ta działalność jest psychicznie, umysłowo, ekonomicznie wyniszczająca, odbywa się indywidualnym, społecznym i państwowym kosztem!
  Podobnie jak równie bezwzględni jawni, niejawni tzw. reklamodawcy, producenci, sprzedawcy trucizny nikotynowej, alkoholowej, narkotykowej, lekowej, żywnościowej prosperują kosztem swych uzależnionych ofiar!!

  To nie bóstwu byłoby do czegokolwiek potrzebne jakiekolwiek wierzenie, tylko potrzebne jest wyłącznie tym, którzy to wykorzystują do swoich celów, w tym do zaspokajania potrzeby manipulowania, ogłupiania, programowania umysłów, uzależniania; wykorzystywania, w tym do bogacenia się, zaspokajania seksualnych potrzeb, szkodzenia; niszczenia, w tym psychicznego, fizycznego torturowania; pogrążania, mordowania ludzi...!!!
  PS
  Oto mająca mse dość powszechnie (miliony przykładów) sytuacja: są wierzący b. głupi i źli ludzie i są niewierzący b. mądrzy i dobrzy ludzie. Wg religijnych dogmatów ci pierwsi są w lepszej sytuacji... A to nie koniec, bo ten fakt demoralizuje, wypacza, wynaturza/zachęca do bycia złym, bo zawsze można w ostatniej chwili pożałować swych złych uczynków, pomodlić się, poprosić tzw. kapłana o odpuszczenie grzechów i liczyć na bezkarność...
  A takich nonsensów jest więcej...

  Wierzysz w to, co ja, albo cię ograbię i zabiję!!! Oczywiście że wierzę w to, co ty (a moja deklaracja „wiary” nie jest ratunkiem przed ograbieniem, śmiercią, i wynika z logicznej, naukowej, udowodnionej, udokumentowanej wiedzy i codziennego doświadczenia, w tym obcowania z tym, w co on wierzy, oraz wynika z podziwu dla rodzaju argumentacji, logiki, wysokiego poziomu wiedzy, wrażliwości, prospołecznych cech, etyki, normalności itp. tzw. wierzących...)!!!

  Dlaczego religijne zombie się obrażają... Dlatego, że nie mają, poza ograbianiem, torturowaniem, więzieniem, mordowaniem innych argumentów, a merytoryczne dowody są przeciw nim...
  Dlaczego np. naukowcy się nie obrażają, nikogo nie ograbiają, nie torturują, nie więżą, nie mordują, tylko tym, co chcą wiedzieć merytorycznie udowadniają, że mają rację...


  http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/131036,przeciez-nie-kazdy-muzulmanin-jest-terrorysta
  „Choć nie każdy muzułmanin w Europie jest terrorystą - to jednak każdy „europejski” terrorysta niestety okazuje się być muzułmaninem.”

  „„Kraje starej Unii” od lat zmuszane przez ŚWIATOWĄ GRUPĘ TRZYMAJĄCĄ WŁADZE do prowadzenia samobójczej polityki migracyjnej wobec muzułmanów oraz zmuszane przez tych samych macherów od NWO do poddania się opętańczej ideologii multikulti – stoją dziś na straconej pozycji – bo muzułmańskie getta w każdym większym zachodnioeuropejskim mieście są wylęgarnią radykalizmu islamskiego, będąc do tego w stanie dostarczyć dżihadystom - czy to lokalnym, czy napływowym - niezbędnego wsparcia.”


  Mahomet czynił wszystko w imię BOGA-ctwa!
  Poślubił starszą o 15 lat, ale za to mającą BOGA-ctwo wdowę...
  To dla BOGA-ctwa wpadł na pomysł, by mianować się prorokiem, a by ta działalność była jak najefektywniejsza, to określił się ostatnim i najważniejszym…
  Napadał i ograbiał dla BOGA-ctwa karawany…
  Ścięto tysiące głów (z tego Mahomet osobiście co najmniej setki) zamożnych ludzi w imię BOGA-ctwa, które im zagrabił...
  Zajmował w imię BOGA-ctwa także całe miejscowości...
  I nauczył ludzi, że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, manipulować, gwałcić, ograbiać, mordować, byle tylko powoływać się w związku z tą działalnością na BOGA-ctwo...
  Więc Mahomet był psychopatą, oszustem, sekciarzem, bezwzględnym, zachłannym chciwcem, rabusiem, grabieżcą, rzezimieszkiem, seryjnym mordercą, ludobójcą, zbrodniarzem, zwyrodnialcem, zapoczątkował przeogromną, wszechstronnie destrukcyjną lawinę!!!

  Islam jest antyludzką ideologią z zbrodniczą, totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
  Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
  Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
  W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
  Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!


  Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
  Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
  Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!


  Niczego w islamie nie można podważyć, poddać krytycznej analizie, wszystko w islamie jest nieomylne, niepodważalne, niezmienialne, ostateczne, słuszne!!!...
  No to poczytajcie (błędy, fałszerstwa, oszustwa, manipulacje, kłamstwa, bicie, torturowanie, grabież, mordowanie...):

  Co można poczytać o tym, jak zachowywał się, postępował, działał, co czynił, kim był Mahomet...
  Najprawdopodobniej był niepiśmienny, ożenił się m.in. z kilkuletnią dziewczynką, prawdopodobnie miał także pociąg seksualny do mężczyzn, zajmował się rabunkowymi napadami na karawany, mordowaniem jeńców, najazdami, zajmowaniem miejscowości, grabieniem majątków ich mieszkańców, wyganianiem, mordowaniem ich właścicieli, mordowaniem przeciwników religijnych... Obiecywał Niebo tym, którzy za niego i za św. wiarę polegną...

  [Koran utworzony po śmierci Mahometa z resztek notatek, które zostały spisane przez jego słuchaczy na liściach, kamieniach, kościach, korze, skórze itp., i na podstawie przekazu ustnego tych, którzy przeżyli, w tym wymuszanie pożądanych treści... Braki, błędy, sprzeczności, prymitywizm, brak spójności, logiki, oszukiwanie, wmawianie, niekonsekwencje, itp... - red.]
  KSIĘGA ISLAMU
  Robert Morey „ISLAMSKA INWAZJA. Konfrontacja najbardziej rozprzestrzeniającej się religii świata.”
  http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/koran

  [Kłam, oszukuj, wprowadzaj w błąd, manipuluj, itp...]
  Kłamstwo w islamie
  http://kafir.blog.onet.pl/2010/11/09/klamstwo-w-islamie/

  [Zapomnij nie tylko o tym, że zostawią cię w spokoju, ale że w ogóle darują ci życie!]
  POZNAJ KORAN
  Przemoc
  http://www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/

  Dokument Przypływ islamu - Cała prawda o islamie | Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=WWRaYu27SRU

  Trzeci Dżihad - islam to zło - islam is evil | Cały Film Dokument | Napisy PL
  https://www.youtube.com/watch?v=fOHZi0dQ2BM

  islamizacja świata
  https://www.youtube.com/results?search_query=islamizacja+%C5%9Bwiata


  http://www.fronda.pl/a/mahomet,404.html |
  Mahomet
  • Mahomet uprawiał seks z 9 letnią dziewczynką
  • uprawiał seks z niewolnicami
  • zezwalał na gwałty i prostytucję (tymczasowe małżeństwo)
  • zezwalał na wymuszanie posłuszeństwa żon biciem
  • zlecał skrytobójstwa swoich krytyków
  • nakazywał egzekucję apostatów
  • wymuszał poddaństwo chrześcijan i żydów przemocą
  • okradał karawany
  • torturował ludzi by wydobyć z nich zeznania o ukrytych pieniądzach

  Prorok Mahomet nigdy nie istniał, jest tylko tworem mitologicznym. Taką tezę stawia muzułmanin, niemiecki profesor z z Centrum Studiów Islamskich Uniwersytetu w Munster.
  Najwcześniejsza biografia, z której żadna kopia nie przetrwała do dzisiaj, jest datowana na około wiek po jego śmierci, czyli na 632 rok i jest znana jedynie z odniesień do niej późniejszych tekstów.
  Badania jakie prowadził Kalisch doprowadziły go również do przekonania, że nie istniał żaden z twórców wielkich monoteistycznych religii. Według niego Mojżesz jak i Jezus są postaciami mitologicznymi.


  [Czy Mahomet istniał]
  http://rebelya.pl/forum/watek/66533/
  No właśnie. Istnieje wielka historyczna dziura na temat Mahometa. Skoro Koran był już kompletny, choć nie spisany, już za życia Mahometa i Arabowie zaczęli podbijać Bliski Wschód, Północną Afrykę i Persję, w latach 630., 640. i następnych dekadach, czerpiąc motywację i energię z nauk Koranu i Mahometa, to dlaczego w ich komunikacji wojennej nie ma żadnych wzmianek, ani o Mahomecie ani o Koranie?

  To samo dotyczy podbitych ludów, które zostawiły po sobie bogaty historyczny zapis, w którym mówią, że Arabowie przyszli przynosząc zniszczenie, ale nigdzie nie wspominają, że nazywali się muzułmanami, że mieli świętą księgę, że mieli nowego proroka, że mieli nową religię. Nazywają ich różnymi nazwami, ale nie muzułmanami.


  http://ndie.pl/czy-islam-jest-religia/ | 16.06.2014 r.
  CZY ISLAM JEST RELIGIĄ?
  Nonie Darwish, była muzułmanka z Egiptu, krytyczka islamu i aktywistka praw człowieka analizuje zagadnienie, czy islam rzeczywiście jest religią, czy może bliżej mu od systemu politycznego.

  Twórca islamu zastosował najbardziej skuteczne i niezawodne źródło manipulacji, jakie można było sobie wyobrazić – propagował totalitarny system polityczny, ale nazwał go religią. Wiedział, że tylko w taki sposób uda mu się zachować wiarygodność w czasach, gdy religia stanowiła dla ludzi największy autorytet.

  Bill Warner, dyrektor Centrum d/s Badań nad Politycznym Islamem opracował pewne statystyki dotyczące świętych tekstów islamu. Zgodnie z wynikami tych obliczeń, przynajmniej 75% treści zawartych w sunnach (opowieści o życiu Mahometa) odnosi się do dżihadu. Około 67% Koranu spisanego w Mekce dotyczy niewiernych i polityki. Wersety z Medyny rozprawiają o niewiernych w 51%. Około jedna piąta tekstu w hadisach Bukhariego mówi o dżihadzie i sprawach politycznych, z czego 97% wersetów o dżihadzie odnosi się do wojny – jedynie 3% mówi o dżihadzie jako walce wewnętrznej człowieka. Wygląda na to, że samej religii poświęcona jest tylko niewielka część najważniejszych tekstów islamu. Według Warnera nawet kwestia piekła jest w nich ujęta od strony politycznej. W Koranie znajduje się 146 odniesień do piekła, z czego tylko 6% dotyczy zła moralnego, np. morderstwa czy kradzieży. Pozostałe 94% wersetów związanych z piekłem mówi o światopoglądowym grzechu polegającym na odrzuceniu przesłania Mahometa, czyli przestępstwie politycznym. Muzułmańskie piekło jest zatem represją polityczną dla tych, którzy sprzeciwiają się islamowi.

  To, co ostatecznie powstało, z pewnością nie było jednak religią ale raczej polityczno-prawnym systemem totalitarnej władzy nad narodem.

  Szariat daje muzułmanom prawo korzystania z dowolnych środków, jeśli służą osiągnięciu celu, którym jest zajęcie każdego miejsca na ziemi dla islamu. W ten sposób muzułmanie mogą ignorować prawa człowieka, likwidować Żydów i chrześcijan z ich własnych terenów i poddawać indoktrynacji swoje dzieci, która każe żyć w nieufności do innych, nienawidzić bliskich, a nawet kłamać.

  Podczas, gdy większość innych religii odwołuje się do tej dobrej strony człowieczeństwa, która szuka sprawiedliwości i złotej zasady ‘nie czyń drugiemu co tobie niemiłe’, islam pobudza ciemną stronę ludzkiej duszy – tę, która każe zabierać ludziom własność, podporządkowywać sobie innych i użalać się nad swoim losem, by wzmocnić chore poczucie krzywdy. Innymi słowy – islam robi wszystko, by obudzić tkwiący w każdym człowieku pierwiastek zła.

  Niestety, większość muzułmanów nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka jest rzeczywista przyczyna ich zniewolenia, biedy, zacofania i zależności. Arabowie nie widzą, dlaczego są skazani na życie w krajach rządzonych przez tyranów. Gdyby spojrzeli obiektywnym okiem n własne ‘święte’ teksty, od razu uświadomiliby sobie smutną prawdę. Tylko prawda o własnej religii i kulturze mogłaby wyzwolić muzułmanów na tyle, że byliby w stanie ruszyć z miejsca i wkroczyć na ścieżkę postępu. Mają na to szansę. Na razie są jedynie pionkami w grze i więźniami szariatu, który za wszystkie bolączki każde obwiniać świat zewnętrzny.

  Zamiast sprzeciwić się okrutnemu systemowi, niektórzy muzułmanie upatrują rozwiązania swoich problemów w zaostrzeniu przepisów i dżihadzie. Każde islamistyczne ugrupowanie jest zmotywowane pragnieniem powrotu do ‘spokojnego’ i ‘sprawiedliwego’ kalifatu, o jakim naczytali się w swych religijnych książkach. Islamscy radykałowie marzą o państwie idealnym, które nigdy nie istniało, a jeśli nawet, to nie było miejscem sprawiedliwym czy spokojnym. Islamski kalifat zawsze był bowiem miejscem krwawej walki o władzę – miejscem zamachów, spisków, rewolucji i zamieszek społecznych. Nikt nie jest w stanie zliczyć, ile milionów ludzi na świecie w ciągu 1400 lat zginęło w imię dżihadu.
 • @Redaktor1966 19:12:04
  / http://www.fronda.pl/a/mahomet,404.html |
  Mahomet
  • Mahomet uprawiał seks z 9 letnią dziewczynką
  • uprawiał seks z niewolnicami
  Prorok Mahomet nigdy nie istniał, jest tylko tworem mitologicznym. /

  To co w końcu? uprawiał czy nie istniał? bo już się gubię.
 • @ikulalibal 19:27:44
  Tak czy inaczej, w każdej opcji, już wiesz, co to jest warte (co dotyczy także chrześcijaństwa, judaizmu wiary w demokrację itp.)...
 • @ikulalibal 19:27:44 and @Redaktor1966 - 19:56:36
  Przypadkowo zauważyłem Panów wpisy.
  Przejrzę w nocy dokładnie i napiszę parę słów.
 • @Redaktor1966 19:56:36
  Zadziwiajace zdjecia. Takie same pokazuja w Holywood.

  Natomiast czego nie pokazuja w Holywood;

  Dzieci Iraku: 2000

  John Pilger - Paying the Price - Killing the Children of Iraq [2000] - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=8OLPWlMmV7s

  25 tysiecy niedobitych dzieci ukrainskich sprzedanych na nerkiz;
  25000 Ukrainian children organs havested in Israel | MX22

  https://mx22.wordpress.com/2009/12/03/25000-ukrainian-children-organs-havested-in-israel/

  Rabin przyznaje się do ssania 25 tysięcy niemowlęcych penisów- "To radosna okazja" mówi - Wolna Polska - Wiadomości

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rabin-przyznaje-sie-do-ssania-25-tysiecy-niemowlecych-penisow-to-radosna-okazja-mowi-2015-11

  Amerykanscy zolnierze gwalca kobiety

  the truth: Rape of Iraqi women by U.S. soldiers viedo and photo
  http://serveice.blogspot.com.au/2011/08/rape-of-iraqi-women-by-us-soldiers.html

  A tak Ukraincy morduja kobiety:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-odkryte-bestialskie-mordy-dokonane-ukraincow-2014-09

  Moze o tym Holywood kiedys nakreci film?
  Prawda o wojnie w Iraku - Żołnierz USA mówi Prawdę (napisy PL) - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=aJ9ANbLmb30
 • @Tiamat 13:05:21
  „FAKTY I MITY” nr 4, 24.01.2003 r.
  USA – TWÓJ PRZYJACIEL
  Prezydent USA zażądał około
  400 miliardów dolarów
  na tzw. cele obronne (czytaj:
  wojenne). Jest to o 45 miliardów
  dolarów więcej niż wynosi
  obecny amerykański budżet wojskowy.
  Jak zawrotna jest to ilość
  pieniędzy niech świadczy to, że
  Pentagon dysponuje prawie połową
  sumy, którą na zbrojenia wydaje...
  cały świat.
  Budżet obronny dziesięciu następnych
  po USA potęg ekonomicznych
  i militarnych świata to zaledwie 310
  miliardów dolarów. Rosja, na przykład,
  wydaje około 60 miliardów,
  a Chiny tylko 40. Te dane wskazują
  na oczywisty cel administracji USA:
  kontrola militarno-ekonomiczna ziemskiego
  globu. Jak powiedział niedawno
  w parlamencie brytyjskim słynny
  angielski dramaturg, reżyser i działacz
  polityczny, Harold Pinter: „Bush
  i jego klika szykują się do tego, aby
  kontrolować cały świat i jego bogactwa
  naturalne. I mają gdzieś, ilu ludzi
  trzeba będzie zamordować, aby
  ten cel osiągnąć”.
  Trudno jest dokładnie ustalić, ile
  razy i gdzie USA interweniowały militarnie.
  Oblicza się jednak, że
  w krótkim czasie swego istnienia Stany
  Zjednoczone od 1776 r., jako niepodległe
  państwo, przeprowadziły
  ponad 400 wielkich akcji militarnych
  i blisko 6000 „zakamuflowanych”
  interwencji w ponad 100 krajach.
  Tylko od czasu drugiej wojny światowej,
  USA zbombardowały aż 19
  krajów, w tym tak małe i biedne
  jak Gwatemala i Grenada, żeby nie
  wspomnieć o zmasakrowaniu Wietnamu,
  Iraku czy ostatnio Afganistanu.
  Nikt też nie wie – i chyba nigdy
  nie będzie dokładnie wiedział – ile
  milionów ludzi straciło życie w wyniku
  zbrojnych interwencji USA.
  W Kambodży lotnictwo amerykańskie
  zrzuciło na ten biedny kraj ponad
  pół miliona ton bomb. Zginęło
  około 600 tys. ludzi. W Laosie,
  pół miliona. Na Filipinach, ćwierć
  miliona. W wojnie koreańskiej – milion.
  W Wietnamie – największym
  horrorze made in USA – Amerykanie
  zabili prawdopodobnie ponad
  2 miliony Wietnamczyków (z tego
  połowa to cywile).
  W tych okrutnych akcjach, w szaleństwie
  dominacji i kontroli nad światem
  ginęli również Amerykanie.
  W wojnie w Wietnamie, zginęło prawie
  60 tys. żołnierzy amerykańskich.
  W wojnie z Irakiem o Kuwejt, którą
  zachwycały się amerykańskie media,
  zginęło ponoć tylko 760 Amerykanów,
  a straty irackie sięgały prawdopodobnie
  ponad dwieście tysięcy żołnierzy
  i cywilów. Ale nie mówi się
  o tym, że na skutek zetknięcia się
  z radioktywnym pyłem uranowym,
  dotychczas zmarło około 8000 amerykańskich
  weteranów wojny „Pustynna
  burza” i aż 200 tys. ubiega
  się o odszkodowanie z powodu inwalidztwa.
  W swej książce „Derailing
  Democracy” („Wykolejając demokrację”),
  David McGowan pisze: „Od
  Drugiej Wojny Światowej akcje militarne
  Ameryki spowodowały więcej
  śmierci i zniszczenia na całym świecie
  niż podobne akcje jakichkolwiek
  innych krajów”.
  Nie bój się przeciętnych Amerykanów
  czy Irakijczyków, którzy jak Ty
  kochają dzieci i próbują, jak Ty, związać
  koniec z końcem i w miarę dobrze
  żyć. Ale bój się Prezydenta George’a
  Busha i innych jastrzębi wojny
  w Białym Domu. Bój się CIA i Pentagonu,
  największej machiny wojennej
  w historii świata, która teraz jest
  o krok od rozpoczęcia nowej zmasowanej
  akcji przeciwko Irakowi wyniszczonemu
  poprzednią wojną i nieludzkimi
  sankcjami ekonomicznymi.
  Głównym celem tej kolejnej interwencji
  USA jest oczywiście ropa naftowa,
  której Irak, na swoje nieszczęście
  ma olbrzymie złoża, a której machina
  wojenna USA potrzebuje coraz
  więcej. Wierzyć w to, że celem
  nowej agresji militarnej USA jest
  wprowadzenie prawdziwej demokracji
  w Iraku i zlikwidowanie tzw. zagrożenia
  dla pokoju na świecie, jaki
  stanowi reżym Saddama Husajna
  – to wierzyć, że ziemia jest płaska.
  Kazimerz Dziamka

  [A co oznacza konflikt zbrojny, wojna?! To oznacza kalectwo, śmierć przede wszystkim młodych, zdrowych ludzi (ludzie chorzy, którzy się wtedy rozmnażają..., oraz starzy są, na ogół, chronionymi cywilami). A przeżywają w nich najczęściej najokrutniejsi, mający najmniej skrupułów psychopaci – czyli jest to podwójna selekcja negatywna!!! – red.]


  Wojna w Iraku; cyniczny mord i niszczenie
  https://www.youtube.com/watch?v=aWe2MtNBoZs

  Pieniądze orężem - film dokumentalny. Lektor PL
  https://www.youtube.com/watch?v=cHFfdTXGYho


  www.o2.pl / www.sfora.pl | Środa [19.08.2009, 08:26] 1 źródło
  ZA WOJNĘ W AFGANISTANIE POLSKA ZAPŁACI MILIARDY
  To nasz najdroższy konflikt.
  Minister obrony Bogdan Klich poinformował, że w 2008 roku wydaliśmy na wojnę w Afganistanie 214 mln zł , w tym zaplanowano zakupy na prawie 500 mln. W przyszłym roku będzie to około 800 mln - donosi Forsal.pl.
  Ale tyle kosztuje tylko sprzęt wojskowy. A trzeba jeszcze utrzymać 2 tys, żołnierzy. Łącznie obecność Polski w Afganistanie w latach 2002-2008 kosztowała już 806,9 mln złotych. W tym roku tylko utrzymanie kontyngentu obciążyło skarb państwa kwotą 453,64 mln zł.
  Amerykanie na wojnę w Afganistanie (mają tam 40 tys. żołnierzy) wydali do tej pory 228 mld dolarów. A suma ta dotyczy jedynie bieżących wydatków. Prognozowane długoterminowe oscylują wokół pół biliona. | JS

  www.o2.pl / www.sfora.pl | Piątek [13.01.2012, 10:17]: Na sprzęt i wyposażenie afgańskiej misji w latach 2007-2011 Polska wydała niemal 2 mld zł - informuje TVP Info. | AJ


  http://www.irak.pl/
  OFIARY WOJNY W IRAKU
  Ofiary po stronie okupantów
  oficjalnie 4000 żołnierzy USA (wg rozmaitych źródeł niezależnych ponad 13 000 lub nawet ok. 35 000)

  Ofiary po stronie irackiej:
  Ponad 1 milion (1 200 000) cywili zmarłych i zabitych przy użyciu napalmu, broni chemicznej, bomb kasetowych, itd.

  co najmniej 45 000 żołnierzy (głównie młodych poborowych)

  co najmniej 54 000 powstańców

  2 000 000 (2 miliony) rannych cywili (w tym: poparzonych napalmem, napromieniowanych zubożonym uranem, itd.)

  4 500 000 uchodźców (2 500 000 uchodźców poza granicami Iraku, 2 000 000 uchodźców w granicach Iraku)

  ponad 2 000 lekarzy i pielęgniarek zabitych,

  18 000 lekarzy i pielęgniarek opuściło kraj

  drastyczny wzrost liczby chorób nowotworowych, schorzeń posttraumatycznych, poronień, itd.

  70% - 90% więźniów w Iraku aresztowanych „przez pomyłkę”


  Tak się zdobywa władzę w demokracji, tak się odwdzięcza koncernom zbrojeniowym, naftowym za opłacenie kampanii, tak się zużywa broń, by można było wyprodukować i sprzedać jej następne partie, tak się zwiększa PKB, tak się zadłuża, tak się robi interesy...
  PRAWDZIWSZE OBLICZE M.IN. WOJNY W IRAKU:
  Wojna w Iraku; cyniczny mord i niszczenie
  http://www.youtube.com/watch?v=aWe2MtNBoZs

  Tajne akta wojny w Iraku
  http://www.youtube.com/watch?v=X1Z_iH6WgTA

  O wojnie w Iraku
  http://www.youtube.com/results?search_query=wojna+w+iraku+prawda&oq=wojna+w+iraku&aq=5&aqi=g8&aql=&gs_sm=c&gs_upl=955l8370l0l15762l13l13l0l2l2l1l1078l5182l2-2.2.4.2.0.1l11l0

  http://www.irak.pl/

  http://www.zieloni.osiedle.net.pl/irak-tsunami.htm

  http://www.pka.most.org.pl/publicystyka_08.htm


  Najemnik - opowieści polskiego najemnika
  http://www.youtube.com/watch?v=r6F-jRa40d4


  Afganistan surowce
  https://www.google.pl/search?q=afganistan+surowce&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=EMDRUoj6MeezywPex4DwAg


  POCISKI Z ZUBOŻONYM URANEM (U-238)...
  U-238
  - promieniowanie zubożonego uranu jest o ok. połowę mniejsze niż promieniowanie naturalnego uranu, ale 4-krotnie większe od promieniowania tła...
  - okres półtrwania* wynosi 4,5 miliarda lat...

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Uran_zubo%C5%BCony
  Wysoką szkodliwością cechują się toksyczne pyły uranu i jego tlenki wydzielające się podczas samego niszczenia czołgów, które łatwo mogą wniknąć do organizmu (z wdychanym powietrzem lub poprzez kontakt ze skórą i przeniesienie do wnętrza organizmu z posiłkami). Uran w tej postaci kumuluje się między innymi w kościach, gdzie zarówno efekty trujące (charakterystyczne dla metali ciężkich), jak i pochodzące od promieniowania, są dużo bardziej szkodliwe.

  Osoby które miały styczność ze zubożonym uranem w postaci osłon pocisków m.in. w Zatoce Perskiej skarżą się na bóle kości, mięśni, problemy z układem nerwowym, oddechowym i moczowym (zmiany chorobowe głównie w obrębie nerek). Znaczna liczba weteranów twierdziła, że w trakcie służby pojawiała się na ich ciele swędząca wysypka.

  *Czas połowicznego rozpadu (zaniku)(okres połowicznego rozpadu) - czas, w ciągu którego liczba nietrwałych obiektów lub stanów zmniejsza się o połowę.
  Czasami ze względów praktycznych i tylko w technice przyjmuje się w przybliżeniu, że całkowity rozpad danego radionuklidu następuje po czasie równym pięciu czasom połowicznego zaniku (tj., gdy aktywność spadnie do poziomu 1/32 aktywności początkowej).

  [A zatem m.in. uran będzie krążył w obiegu powietrze-ziemia, -woda, w łańcuchach pokarmowych i skażał-napromieniowywał, -truł przez miliardy lat środowisko, przyrodę, ludzi, bo psychopaci, współpracujący z nimi debile tym się nie przejmują, a ludzkie bydło ich wybrało i nie odsunie od tzw. rządzenia, jak również ich następców... Trzeba do tego również dodać m.in. skutki tysięcy wybuchów nuklearnych, zatonięcia łodzi podwodnych z takimi reaktorami, z rakietami z takimi głowicami, zgubienia, upadku i uszkodzenia takich bomb... Kolejne skażenia wynikają z funkcjonowania elektrowni jądrowych – za sprawą samych elektrowni i powstających w wyniku ich eksploatacji odpadów... Następny biznes to dotowany, drogi przemysł wojenno-ropno-rabunkowo-spalinowo-degradacyjno-hałasowo-wypadkowo-chorobowo-samochodowy... Następne skażenia/trucie ma mse za sprawą mikroplastików... Następny temat, to m.in. niekontrolowane - bo nie ma takiej możliwości - rozprzestrzenianie GMO... Kolejny temat, to rozprzestrzenianie wadliwych genów, w tym za sprawą zapładniania metodą In Vitro... Kolejny biznes/przyczyna skażeń/chorób, uszkadzania genów/degeneracji naszego gatunku, to przemysł kosmetyczny, alkoholowy, nikotynowy, słodyczy, szkodliwej żywności, szkodliwych napoi, środków na porost mięśni, antybiotyków, hormonów dla tzw. zwierząt hodowlanych... Następny biznes/przyczyna degeneracji, to narkotyki... Itp., itd... – To również zwiększa PKB, i jest pretekstem do dalszego zadłużania... Nie, ludzkie bydło nic nie zrobi! Poczytają sobie, następnie posłuchają telewizji, radia, w tym co premier obiecał, i pójdą spać („bo nic nie można zrobić, w tym nikogo posłuchać, wesprzeć, poprzeć. Za to można jedynie czekać, na to co będzie, bo tak widocznie musi być. A poza tym ludzie czynią dobro, rządzący postępują prawidłowo, stosowane rozwiązania, w tym systemy, ustroje są jedynie słuszne.” – Bo tak twierdzą rządzący, więc tak powszechnie uważają ludzie, bo media im to przekazały/wpoiły... A zatem inne postępowanie, rozwiązania są anormalne, złe, i trzeba się i innych przed nimi bronić, aż do śmierci!)... – red.]

  http://piotrbein.wordpress.com/2011/04/15/nato-stosuje-bron-uranowa-w-libii/ | 15.04.2011
  Po ataku NATO bronią uranową na Faludżę w Iraku, drastycznie zwiększyły się objawy radiologiczne: zachorowalność na raka, rak u dzieci, narodziny potworków. W przeliczeniu na liczbę ludności, przekroczyły one skutki Hiroszimy o ok. 25%. Zaś w Bośni po zastosowaniu przez NATO uranowej broni toksyczno-radiologicznej, zachorowalność a raka wzrosła 7-krotnie.

  Skutki broni uranowej
  http://www.youtube.com/watch?v=R_ne6AC2dT4
 • @Tiamat 13:05:21
  [b]Muzułmanie nie chcą byś to wiedział. Islam a pedofilia.[/b]
  http://www.fronda.pl/a/muzulmanie-nie-chca-bys-to-wiedzial-islam-a-pedofilia-zobacz,56758.html | 11.09.2015

  [b]Pedofilia rzecz święta!
  Nigeria – 800 000 przedwczesnych ciąż[/b]
  http://euroislam.pl/pedofilia-rzecz-swieta/ | 11.1.2009

  [b]Pedofilia w Islamie jest legalna. 70% muzułmanów to pedofile.[VIDEO][/b]
  http://infosa.pl/pedofilia-w-islamie-jest-legalna-70-muzulmanow-to-pedofile-video/


  [b]Rabin przyznaje się do ssania 25 tysięcy niemowlęcych penisów- „To radosna okazja” mówi[/b]
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rabin-przyznaje-sie-do-ssania-25-tysiecy-niemowlecych-penisow-to-radosna-okazja-mowi-2015-11 | 11.2015
  [[color=#FF0000]Przy tej czynności dochodzi do zakażeń, w tym trwałego nosicielstwa mikrobów, chorób, zrażania kolejnych osób, oraz w części przypadków kończy się śmiercią…!![/color] - red.]

  [b]Lista żydowskich homoseksualnych pedofili![/b]
  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-zydowskich-homoseksualnych |

  [b]Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę.[/b] Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów "Survivors for Justice" wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode.
  https://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/ | 24.11.2013


  katecheta pedofil
  https://www.google.pl/search?q=katecheta+pedofil&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=EfKUV_KaMe2v8weIga2QAw

  ksiądz pedofil
  https://www.google.pl/search?q=ksi%C4%85dz+pedofil&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=NvKUV6y3F-2v8weIga2QAw

  prałat pedofil
  https://www.google.pl/search?q=pra%C5%82at+pedofil&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=TPKUV4uBFO2v8weIga2QAw

  biskup pedofil
  https://www.google.pl/search?q=biskup+pedofil&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=afKUV67QBO2v8weIga2QAw
 • ...
  [b]Przerażające islamskie modły ! Co oni robią?! | Crazy muslims prayers[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=HdYaW0R82mY | 04.07.2016

  [b]Ostrzeżenie przed islamem[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=ECHnz0sSZ0I | 11.11.2014

  [b]Europa w roku 2029 - film zakazany na facebooku PL[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=gzVIQFcQY1I | 05.07.2016

  [img]http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_hjHYP6bWlbAssqw8scQiRMmOkOHHDEJW,w400.jpg[/img]
 • ...
  [b]Francuzi uciekają z kraju. Pakują się absolwenci, przedsiębiorcy i emeryci[/b]
  Wielu z nich emigruje do Polski.
  W sumie za granicą mieszka już ok. 1,6 mln Francuzów – wynika z wyliczeń tamtejszego MSZ. Nie wszyscy rejestrują się w konsulatach, więc w rzeczywistości ich liczba może dochodzić nawet di 2 mln.
  http://forsal.pl/artykuly/839633,francuzi-uciekaja-z-kraju-pakuja-sie-absolwenci-przedsiebiorcy-i-emeryci.html | 04.12.2014

  [b]Teraz to Francuzi chcą emigrować do Polski[/b]
  Okazuje się, że przed nami poważne zmiany - dawniej to z Polski uciekali młodzi ludzie do krajów zachodnich. Teraz, wskutek islamskiej agresji na Europę, jest odwrotnie.
  To młodzi Hiszpanie, Anglicy i Francuzi chcą emigrować do naszego kraju.
  "We Francji jest już blisko 10 mln muzułmanów. Trudno mówić o integracji. Proporcje zachwiały się, bywa, że to Francuzi muszą dostosować się do tych, którzy są w naszym kraju gośćmi. Francji, którą pamiętam sprzed 40 lat już nie ma."
  http://wgospodarce.pl/informacje/21777-wielka-zmiana-teraz-to-francuzi-chca-emigrowac-do-polski | 16.11.2016
 • @Redaktor1966 21:35:49
  To zła dla naszej gospodarki wiadomość, zła.
  Padnie eksport .......ślimaków.
  A i nasze polskie żabki będą zagrożone.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej