Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje w Europie - 02.08.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"To wszystko można było przewidzieć. Europa nieuchronnie zbliża się do krawędzi wojny domowej" - pisze Aleksander Dugin.

ALEKSANDER DUGIN: MECHANIZM ZOSTAŁ URUCHOMIONY

https://www.youtube.com/watch?v=-1GoU0Yju_E

Przekład z języka angielskiego:

Pozdrawiam, oglądacie 'Wskazówki Dugina'.

W ciągu ostatnich kilku dni w Europie, co ważniejsze - we Francji i w Niemczech, miały miejsce atak terrorystyczny, masakra, wybuch, atak terrorysty samobójcy i porwanie zakładników prawie dzień po dniu.

14 lipca terrorysta zabił ponad 80 osób ciężarówką w Nicei. 18 lipca Afgańczyk, uzbrojony w siekierę, zaatakował pasażerów pociągu w Bawarii. Tydzień temu w Monachium 18-latek otworzył ogień w McDonaldzie i w centrum handlowym, zabijając 9 i raniąc 35 osób, głównie nastolatków pochodzenia tureckiego i albańskiego. 15-letni współsprawca monachijskiego zamachowca planował atak w Stuttgarcie. 24 lipca uchodźca z Syrii zabił maczetą ciężarną polską kelnerkę. Prawie równocześnie wybuch ranił 12 osób w centrum Ansbach również w Bawarii.

26 lipca dwóch terrorystów pochodzenia arabskiego, powiązanych z ISIS, zaatakowało kościół w Saint-Étienne-du-Rouvray na północy Francji i wzięło zakładników. Brutalnie zamordowali księdza. 27 lipca niezidentyfikowana osoba otworzyła ogień w centrum handlowym w Malmo w Szwecji. Tego samego dnia w Zindorf w Bawarii nieznani sprawcy zdetonowali ładunek wybuchowy przy wejściu do biura urzędu do spraw imigrantów i uchodźców.

 

Co się dzieje w Europie - 02.08.2016.

 

Co się dzieje w Europie? - To wszystko można było przewidzieć. Europa nieuchronnie zbliża się do krawędzi wojny domowej. Co jest istotą tej wojny? - Aby to zrozumieć, powinniśmy zwrócić uwagę na dwie główne siły prowadzące tę wojnę, będące jej przeciwstawnymi biegunami. Z jednej strony mamy hordy imigrantów z Bliskiego Wschodu i północnej Afryki. Z drugiej to europejscy nacjonaliści, których wpływ i determinacja rosną wraz z liczbą napływających imigrantów. Stąd równanie: więcej imigrantów to więcej nacjonalistów, im więcej imigrantów używa przemocy, tym ostrzejsza i bardziej histeryczna odpowiedź nacjonalistów.

I teraz najważniejsza sprawa: aby zachować Europę, a przynajmniej uspokoić sytuację, każdy zdrowy na umyśle rząd w Europie powinien natychmiast zastopować imigrację. Przecież sytuacja jest krytyczna. Ale widzimy co innego, europejscy liderzy powtarzają jak mantrę, że 'większość imigrantów jest zupełnie inna' i apelują o 'więcej tolerancji'. 28 lipca kanclerz Angela Merkel oświadczyła, że nie będzie zmian w polityce migracyjnej.

George Soros i amerykańscy politycy grają rolę ideologów nasilenia imigracji i przyznania migrantom maksymalnej swobody. Naciskają, aby Europa stała się bardziej tolerancyjna i otwarta. Ponieważ Europa podąża za Waszyngtonem i Sorosem, to eksplozje, krwawe masakry staną się normą dla nowoczesnych Europejczyków. Krok po kroku prowadzi to do 'europejskiej wiosny' czyli do wojny domowej w pełnej skali.

Jakie cele przyświecają tym, którzy uparcie zwiększają ryzyko ataków terrorystycznych i przemocy w Europie? - Mają tylko jeden: skończyć z Europą, ostatecznie ją zniszczyć i stworzyć krwawy chaos, taki jak na Bliskim Wschodzie. Jeszcze raz widzimy ulubione narzędzie amerykańskiej geopolityki, użyte w dekompozycji arabskiego świata, które zniszczyło Irak, Libię, Jemen i Syrię. Tym narzędziem jest radykalny islamski fundamentalizm, salafizm i wahabizm, których znakiem rozpoznawczym, logo jest Państwo Islamskie, Daesh (ISIS), zakazane w Rosji. To oni stanowią rdzeń ataków, popełnianych przez imigrantów lub je sobie tylko przypisują, aby wzmocnić swój wizerunek.

Ale te same siły stoją za europejskimi nacjonalistami, zwłaszcza w wersji ekstremistycznej, ksenofobicznej i neonazistowskiej. Pamiętacie Breivika, którego apologeci próbowali powtórzyć jego mordercze wyczyny w Monachium? - Ci skrajni neonaziści są zorientowani na Stany Zjednoczone i na Izrael, i są chronieni przez ich siły specjalne [przypis: w Niemczech przykładem takiej siły jest PEGIDA].

A więc Europa została wzięta z dwóch stron w kleszcze, trzymane przez jednego gracza. Z jednej strony Waszyngton i Soros wzmacniają strumień imigrantów i nadzorują ekstremistów z ISIS, a z drugiej strony wspierają skrajną prawicę, szczując ją na imigrantów i na innego wroga Ameryki: Rosjan. Ten scenariusz był już uruchomiony na Ukrainie w odniesieniu do ukraińskich neonazistów z Prawego Sektora, organizacji zakazanej w Rosji tak samo jak Państwo Islamskie.

Zwróćmy uwagę na geografię ostatnich zamachów: Francja, Niemcy, Niemcy, Francja, Niemcy. Dlaczego te kraje? - Dlatego, że po Brexicie Europa otrzymała szansę wymsknąć się z amerykańskiego duszącego uścisku a - jak zawsze - dwoma filarami kontynentalnej Europy, prawdziwej Europy są Francja i Niemcy, które są najsłabiej podporządkowane anglosaskiej dominacji. Teraz otrzymują jej piętno. Jak John Kerry mówi: “Mechanizm został uruchomiony”. Tym razem ten mechanizm to wojna domowa w Europie, która wydaje się być nieunikniona. Im więcej imigrantów, tym więcej ataków terrorystycznych. Ich liczba będzie się tylko zwiększać.

Do widzenia, oglądaliście 'Wskazówki Dugina' na temat nadciągającej wojny domowej w Europie. Czy można ją zatrzymać? - Może być już za późno. W każdym przypadku jedynym sposobem ocalenia jest natychmiastowe porzucenie Stanów Zjednoczonych i NATO. Jesteście gotowi? - Nic osobistego, ale jeśli nie, to jutro przekształcicie się w Libię.

//katehon.com/directives/europe-war-mechanism-launched

Przetłumaczył: Mariusz B.

 

* * * * * * *

Moje uwagi (Zygmunt Białas): Aleksander Dugin jest świetnym obserwatorem i analitykiem, i trafnie dostrzega zagrożenia, czyhające na Europę. Jednakże zdziwiony jestem, gdy pisze on: "Terrorysta zabił ponad 80 osób ciężarówką w Nicei". Mógł zapytać kierowcę TiR-a, czy jest możliwe, by ciężarówka mogła najechać na 300 osób, z których ponad 80 zmarło. I jeszcze w dodatku ten samochód nie był zakrwawiony. Pisałem o tym m.in. w notce, link: //zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/17/jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016/

Także to 'otworzenie ognia' przed McDonaldem jest co najmniej wątpliwe. Polecam ewentualnie ponowną lekturę artykułu The Sakera, który - zdaje się - trafnie ujął rolę muzułmanów (jako chłopców do bicia) oraz 'islamskich' szaleńców w eskalacji napięcia w Europie, link: //zygmuntbialas.blog.pl/2016/08/01/co-sie-dzieje-na-swiecie-01-08-2016/

 

* * * * * * *

Straszenie islamem działa niezawodnie, bo niewiele osób chce wiedzieć, czym nas tak naprawdę straszą sprzedajne media i skompromitowane rządy 'zachodniej demokracji, humanizmu i tolerancji religijnej' - pisze pani Tiamat. - Chodzi mi oczywiście o demona naszych czasów, jakim jest samo słowo 'szariat'.
 
Przy całej dostępnej informacji w bibliotekach, w internecie, na uczelniach i w tekstach źródłowych, świadkach, opinii wielu rabinów, imamów i świeckich znawców kultur i religii świata - my wiemy swoje. Nam wystarczy jedno źródło: szpalty brukowców, czyli ściek wścieku zagrożonych nie tylko banków, ale i jakobinów współczesnej rewolucji przeciwko ludzkości. Szariat nie jest nawet religią. Podaję za palestyńskim znawcą islamu Nahidą Izzat'em.
 
Nahida Izzat - Palestyńczyk na wygnaniu
 
Koran (5:33) - "Ktokolwiek zabił jedną osobę, to tak jakby zabił całą ludzkość". - Czy boicie się szariatu? Czy wiecie, co szariat znaczy? - Kilka uwag na temat bardzo skrzywdzonego i zniekształconego słowa 'szaria'. 'Szaria' po arabsku znaczy 'droga do wodopoju' - w kontekście religijnym oznacza 'prawidłową drogę'. Szaria to nawet nie zestaw praw i paragrafów; to zestaw zasad, których głównym i jedynym celem jest dyktowana sercem SPRAWIEDLIWOŚĆ. Istnieje 6 zasad szariatu:

1. Prawo do ochrony życia
2. Prawo do ochrony rodziny
3. Prawo do ochrony edukacji
4. Prawo do ochrony religii
5. Prawo ochrony własności
6. Prawo do ochrony ludzkiej godności.

Wraz z rozwojem muzułmańskich społeczeństw stworzono prawa cywilne, oparte na zasadach szariatu, z lokalnymi zróżnicowaniami. Ale rdzeń tych praw w różnych muzułmańskich społeczeństwach opiera się na księgach islamu z referencjami, na Koranie i dziełach naukowców muzułmańskich, przeszłych i teraźniejszych, co pozwala na rozwój, zmiany i przystosowanie się do nowych warunków. Ale podstawą są wstępne zasady religijne i moralne, opisane w kodeksie praw, który jest dostępny na całym świecie do wglądu.

Szaria NIE jest spisanym zestawem reguł, wykutych w kamieniu czy cementowych tablicach. Szaria, z definicji NIE może być nikomu narzucona, nie tylko nie-muzułmanom.

Pierwszą zasadą Koranu jest zasada "No compulsion in Religion" (nie ma przymusu religijnego - Koran 2:256). Ta zasada w żaden sposób nie może być podważona, ponieważ zasada niezmuszania do religii jest podstawą filozofii islamu i paradygmatu filozofii islamu i jego pojmowaniem świata.

Sharia “Law” explained by Nahida Izzat. | thewallwillfall

https://thewallwillfall.org/2015/11/02/sharia-law-explained-by-nahida-izzat/

Faktycznie, bardzo nie-europejski system wartościowania i pojmowania świata - pisze pani Tiamat, która przetłumaczyła i opracowała tekst o szariacie.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  /Aleksander Dugin jest świetnym obserwatorem i analitykiem, i trafnie dostrzega zagrożenia, czyhające na Europę. Jednakże zdziwiony jestem, gdy pisze on: "Terrorysta zabił ponad 80 osób ciężarówką w Nicei"./

  Dlaczego jest pan zdziwiony? Jakiekolwiek były kulisy tego wydarzenia, to był to akt terroru.
  Jeśli dokonały go np specsłużny,czy to w istotny sposób zmienia cokolwiek? czy dalej nie chodzi o zastraszenie? wzbudzanie anty islamskiej psychozy? czy przestaje być sygnałem wysłanym rządzącym:"jeśli nie spełnicie naszych oczekiwań utopimy was w chaos" ?
  Moim zdaniem nie ma istotnej różnicy w tym czy ataku dokonał "islamista-naturszczyk" czy "islamista-imitator", ponieważ obydwu wariantom przyświecał ten sam cel.
  Ludzkie reakcje są przewidywalne a historia pokazała jak bardzo.
  Traktat Wersalski (który do dziś raduje wielu) był aktem zbrodniczym.Nie było w historii (od czasów Kartaginy) takiego aktu który miał na celu zagładę pokonanego Państwa i Narodu.Czyż inteligentny marszałek Foch bardzo się mylił kiedy skonstatował :""To nie pokój, lecz zawieszenie broni na dwadzieścia lat" "
  Anglosasi jeszcze dobrze nie zakończyli jednej wojny a już stworzyli grunt pod kolejną.Narzucili niemożliwe do zaakceptowania warunki "pokoju",doprowadzili niemiecki naród do desperacji a po tym niczym "koło ratunkowe" podrzucili zbrodniczą ideologie której tonący w nędzy i bezrobociu kurczowo się uczepili.
 • //Aleksander Dugin jest świetnym obserwatorem i analitykiem,//
  //Aleksander Dugin jest świetnym obserwatorem i analitykiem,//
  Tak i dlatego o Nicei ( i nie tylko) napisał to co napisał


  //Mógł zapytać kierowcę TiR-a, czy jest możliwe, by ciężarówka mogła najechać na 300 osób, z których ponad 80 zmarło. I jeszcze w dodatku ten samochód nie był zakrwawiony./

  I każdy, nie tylko kierowcy TIR odpowiedzą że to jest możliwe.I nie tylko kierowcy.
  Gdzie miałaby być ta widoczna krew. Na szybie,na dachu kabiny, na bokach samochodu.Gdzie.
  Przy szybkości 50 km/h ?
  Przy tych uwarunkowaniach (tłum) to i tak skończyło się tylko na 83 osobach.Szczęście w nieszczęściu dla pozostałych.

  Jest Pan zdziwiony, ja też jestem zdziwiony że Pan jest zdziwiony. Wynika to raczej z faktu o którym już wcześniej pisałem. Że jeśli 3 osoby publikują własne "śledztwo" to Pan użyczając im własny blog świecie w to wierzy bo ......musi.

  Znakomicie to skomentował w pierwszym to komentarzu pod tą notką @ikulalibal .
  W pełni zgadzam się z Jego opinia. A zwłaszcza z tym zdaniem.
  // Jakiekolwiek były kulisy tego wydarzenia, to był to akt terroru.//
  i kolejnym
  //Moim zdaniem nie ma istotnej różnicy w tym czy ataku dokonał "islamista-naturszczyk" czy "islamista-imitator", ponieważ obydwu wariantom przyświecał ten sam cel. //

  I tak powinna wyglądać dyskusja o tej tragedi a nie czytanie i komentowanie "płatnego blogera" i jego idiotyzmów. niejakiego Morrisa.Takich sa setki.Tanich cwaniaczkow.

  Miłego dnia
 • Papiez Franciszek
  Coraz bardziej podoba mi sie papiez, o ktorym rozni katolicy tyle brzydkiego juz napisali

  W rozmowie z papiezem w samolocie wracajacym z Krakowa do Rzymu Francuski dziennikarz zadal papiezowi pytanie, czemu w swoich religijnych przemowieniach nie wspomnial o islamskiej przemocy; na co papiez odpowiedzial:

  "Jesli mam mowic o islamskiej przemocy, to musze mowic i o przemocy katolickiej. My tez mamy swoich fundamentalistow...

  Nie lubie mowic o islamskiej przemocy, bo codziennie czytajac gazety, widze przemoc we Wloszech: Ten zabil swoja narzeczona, inny zabil tesciowa.. oni sa ochrzczonymi katolikami, ktorzy stosuja przemoc"

  .
  I dobrze powiedzial. Ja ogladam codziennie wiadomosci z Polski, ktore przypominaja bardziej kronike wypadkow i zabojstw niz serwis informacyjny o czymkolwiek innym.

  A papiez niewatpliwie pamieta, ze Hitler, Mussolini, Pisludski - byli tez katolikami.

  Czas oddzielic religie od polityki.


  papież Franciszek o islamskiej przemocy

  http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105404,20483108.html
 • @Husky 07:43:30
  Ciezarowka nie byla na deptaku, tylko na jezdni. Bardzo rzadko sie zdarza, zeby tyle ludzi bylo na jezdni, nawet na pasach.

  Nieporozumienie nie w tym, i dyskusja sie zrobila nie o tym co sie stalo , tylko o tym co kto mysli albo konspiruje.

  Zadaja pytania nie tylko na blogu u Bialasa i chyba kazdy ma do tego prawo. To nie czerezwyczajka , zeby posadzac ludzi o cokolwiek tylko dlatego, ze sie komus pytania nie podobaja.

  Panie Husky
  To nie jest moja opinia przeciwko panskiej, bo ani pana ani mnie tam nie bylo.
  Analizujemy sprawozdania - a tego nam nawet PiS-owcy nie moga zabronic.
  Jesli policja francuska zeznaje, ze jej kazali klamac, to naturalnie sie pytam dlaczego?
  Bo ja chce wiedziec kto jest odpowiedzialny za to co sie stalo. A chce wiedziec, bo gazety swiata rozpisuja sie na pierwszych stronach; to znaczy, ze to jest wazne i mamy sie bac. Ja chce wiedziec czego i dlaczego mamy sie bac.

  Jesli teraz porownamy przypadki terroryzmu ostatnich miesiecy w Europie to zachodzi pytanie:
  Jesli to nie byli terrorysci zamachowcy-samobojcy, to dlaczego wszyscy jakos umieraja na miejscu, zeby nie mozna bylo przeprowadzic dochodzenia?. I wszyscy byli pod obserwacja policji. To co robi policja?

  Gdyby taka rzecz sie stala w Rosji- to wszyscy chcieliby wiedziec. Ja tez.

  Moje pytania sa nie z glowy - jak juz wspomnialam - mnie tam nie bylo.
  Ja powtarzam pytania, ktore zadaja Francuzi, ktorzy akurat tam byli.
  I powtarzam pytania za AMERYKANSKA prasa.
  Moze to w Polsce juz tez jest zabronione.
  A jak ktos nie zna odpowiedzi a koniecznie chce sie popisac intelektem to oczernia tych, ktorzy przeczytali to, co wyczytali w zachodniej prasie.
  Tego tez nie wolno?
  Bo towarzystwo poprawnch mysliwych- ktorzy poluja na innych - stanowczo sie sprzeciwa zadawaniu pytani i przykleja pytajacym rozne naklejki.
  Niech to Orwellowskie towarzystwo najpierw rzeczowo odpowie na zadawane pytania. Moga byc argumenty z prasy zachodniej, chinskiej, zakaukaskiej, a nawet z Madagaskaru.
  Chodzi o harmonie w dyskusji. N'est-ce pas?

  Pytanie 1
  Gdzie jest facio, ktory wymordowal tylu ludzi?

  Francuskie zrodla podaja, ze kierowca tego auta zyje i nigdy nie byl nawet we Francji tej nocy.

  Man identified as Bastille truck driver is ALIVE and was nowhere near France that night. - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=InHrt46BWJU

  Pytanie 2
  Dlaczego rzad kazal policji klamac? Czego klamstwa mialy dotyczyc? Co rzad ukrywa?

  France: Government Ordered Nice Police to Lie About Attack

  http://www.informationliberation.com/?id=55229
  Pytanie powtarzaja inne media

  Senior French police office says the interior ministry forces her to alter Nice attack report | Katehon think tank. Geopolitics & Tradition

  Pytanie 3
  kto naprawde stoi za zamachem?

  Smoking Gun: Nice And Munich Terror Attacks Linked To CIA And Mossad « InvestmentWatch (USA)

  http://investmentwatchblog.com/smoking-gun-nice-and-munich-terror-attacks-linked-to-cia-and-mossad/

  Monitor Polski
  Zamachy w Nicei i Monachium dziełem Mossadu « Monitor Polski

  https://www.monitor-polski.pl/zamachy-w-nicei-i-monachium-dzielem-mossadu/

  Katehon:

  http://katehon.com/news/senior-french-police-office-says-interior-ministry-forces-her-alter-nice-attack-report

  Pytanie 5
  Czy to moze globalisci?

  NICE. ANOTHER GLOBALIST FALSE FLAG ATTACK? | Eugenics and pandemics

  https://birdflu666.wordpress.com/2016/07/15/nice-another-globalist-false-flag-attack/

  Pytanie 6
  Kto mowi prawde?
  Nice France Attack Hoax EXPOSED - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=Flg_iJp9ox4

  A teraz pan husky z kumplami moze na mnie doniesc do prof. Pawlowicz, ze powtarzam glupie pytania
 • @Tiamat 10:57:07
  To co było w nicei to był klasyk False flag a Pan Husky z całym szacunkiem i inni jemu podobni tego nie potrafią pojąć .Nie potrafią bo mu całą narrację w Teleekranie wytłumaczyli redaktorki i inne tuzy intelektualne którzy wierzą w to samo . A prawda jest ciekawsza .
 • Dunina najnowsza teoria nie pasuje do faktów
  Tu Dunin ponadciągał fakty i interpretacje, ażeby pasowały do jego najnowszej teorii. I tak PEGIDA jest nacjpnalna w sensie interesu Niemiec i nie jest antyrosyjska. Są w niej jawni naziści, lecz ten odłam jest pod stałym naciskiem. Ten ruch jest reakcją na prowadzoną politykę sprzeczną z wolą ludności, więc Niemców. Może i udało się tego i owego z góry PEGIDY już przekupić, ale na ulicę wychodzą ci, którzy są przeciwni islamizacji Niemiec, rujnowaniu Niemiec sankcjami przeciw Rosji, przygotowaniami wojny z Rosją, które zniszczą Niemcy.
  Terroryzm islamski wydaje się być narzędziem CIA w wersji GLADIO II. I trzeba przyznać, że to jest świetny pomysł, gdyż trudniej jest z katolika zrobić masowego mordercę, niż z muzułmanina, który pobudki do mordu ma już wessane od kołyski – muzułmanin nie będzie miał wyrzutów sumienia, wręcz przeciwnie i już tak od razu, bez prania mózgu, można go do mordowania „niewiernych” użyć.
  Duninowi wydaje się PEGIDA podejrzana, gdyż z niej może wyjść ruch nielegalistyczny, który sięgnie po metody przemocy (co już się czasem działo), a w końcu może doprowadzić do wojny domowej. Straszne rzeczy, zwłaszcza patrząc z Rosji. Lecz gdy zdamy sobie sprawę, w jakim kierunku pchają nas w Europie polityczne elity prowadzące politykę USA, może to nie są jeszcze te najstraszniejsze rzeczy, gdyż wskutek tej polityki, większości grozi zagłada i już tak od razu również strata tożsamości narodowej, kulturowej oraz ciągły terroryzm państwowy w dziedzie fiskalnej i socjalnej. Przy tym ponieważ z demokracji została tylko fasada, nie jest wielce prawdopodobna zmiana klasy politycznej w wyniku wyborów : stopień manipulacji i inwigilacji stojący do dyspozycji klasie rządzącej, sprzężonej w ramach NWO zdolny jest temu zapobiec.
  Tym źródłem wszystkich tych problemów jest mała grupa ludzi o gigantycznych możliwościach, zasobach finansowych, które użyła do zdobycia i utrwalenia supremacji politycznej. Dopóki ta grupa nie straci swej władzy, nasze życie nie jest wiele warte.
 • Antyislamski smak Izraela
  .

  „George Soros i amerykańscy politycy grają rolę ideologów nasilenia imigracji ” ci sami zresztą są sprawcami tego zjawiska migracji, na co zwracano już wielokrotnie uwagę

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

  ten potop migrantów na Europę jest zresztą jedną z wielu operacji w/w w wojnie, jaką od dziesiątków lat prowadzą nie tylko przeciwko UE ale całej Europie. Jeśli słyszy się od przedstawicieli obecnego tzw. rządu w Polsce o przyjaźni USA z Polską, to jest to oczywisty dowód na szaleństwo, jakie ogarnęło tę część tzw. „elity”, którą wystawiono przed rokiem aby też trochę „porządziła”. Zgodnie z semantyką słowa, ten urząd nas też urządzi.

  „Moje uwagi (Zygmunt Białas)”, jeżeli chodzi o znaki zapytania, to nie mniej wątpliwe jest „24 lipca uchodźca z Syrii”, w powyższym linku zwrócono uwagę na to, że wielu migrantów legitymuje się sfałszowanymi paszportami syryjskimi, o tym, że termin „uchodźca“ nie pasuje to uczestnika destanu migrantów an UE nie trzeba wyjaśniać.

  Nieco może uszło uwadze czytelników, że z wprowadzeniem zamachów we Francji i RFN (błędnie określanej jako Niemcy)

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/oszaamiajaca-demokracja.html#CzegoPolacy

  udało się służbom USA i Izraela przeflancować do Europy stosunki panujące w Izraelau od dziesiątków lat, które tak skutecznie jak dotąd dyscyplinowały ludność w tym kraju na BW, wyzawlając jej biblijną (tora) wręcz krwiożerczość i sadyzm.

  Szczególnie istotne wydaje się jednak w powyższym tekście nie tyle relacja Dugina ile uwagi wydawcy Z. Białasa, że „Straszenie islamem działa niezawodnie, bo niewiele osób chce wiedzieć, czym nas tak naprawdę straszą sprzedajne media i skompromitowane rządy 'zachodniej demokracji, humanizmu i tolerancji religijnej' - pisze pani Tiamat. - Chodzi mi oczywiście o demona naszych czasów, jakim jest samo słowo 'szariat'. “

  Co prawda teza „Pierwszą zasadą Koranu jest zasada "No compulsion in Religion" (nie ma przymusu religijnego - Koran 2:256).“, niewiele zmienia w praktyce narzucania islamu, że jeśli chciało się ujść zagładzie wojowników islamskich, wystarczało dość łatwo zadeklarować: „Allah jest jedynym Bogiem a Mahomet jego prorokiem.“. Nawet najbardziej pacyfistyczna religia potrafi zastosować przemoc, mordu nie wyłączając, aby narzucić ją podbitej społeczności. Tym niemniej jest słusznym, że szarijat, jako system prawny, przy czym islam, przez swych kapłanów, jest nie tak bardzo odległy od jurysdykcji, die mułłowie pełnią też funkcję sędziów, a więc szarijat ma ogromną przewagę nad naszym barbarzyńskim systemem prawnym, zabrania bowiem lichwy.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  Co nasz system, chrześcijaństwo włącznie, już zapomniał. To jest być może m. innymi powód, dla którego tak żarliwie jest islam i szarijat dyskredytowany w (mozaicznych) mediach głównego nurtu. Także ekscesy tzw. islamistów przywołują z pamięci niechybnie raczej ekscesy „ludu wybranego“

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  niż cokolwiek islamskiego.

  Na marginesie, wiarę w to, że tzw. „islamiści“ nie mogą mieć nic wspólnego z tajnymi służbami takich krajów jak USA, Izrael, czy nawet Francja czy RFN, pozostawiam wszelkiemu prostactwu. Przekonywać prostaków o takiej możliwości, że za zamachami stoją wyspecjalizowane służby, dodajmy zbrodnicze z definicji, nie mam bowiem już siły, przerasta to jak widać bowiem zdolność pojmowania demokratycznej większości, dodajmy tej samej, która zatwierdziła przekazanie zewnętrznych oznak władzy agenturze USA w Polsce przed rokiem.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  Także tym razem odgrywa zawartość linków dość istotną rolę.
 • Anche islamici e ebrei ai funerali di padre
  https://pbs.twimg.com/media/Co3A-f4WgAAGYcX.jpg
 • @ikulalibal 07:01:08
  "Jeśli dokonały go np specsłużny,czy to w istotny sposób zmienia cokolwiek?" -

  --- Oczywiście, że zmienia. Inne jest zagrożenie, tzn. ktoś inny jest zagrożeniem dla mieszkańców Europy, przynajmniej dziś.
 • @Husky 07:43:30
  Poniżając Morrisa i tzw. "płatnych blogerów" (!?), uwiarygadnia Pan łże-media, które przedstawiają narrację, która jest bardzo nieudolna i nie 'trzyma się kupy'. Nie tylko chodzi o 'możliwości' ciężarówki. Tam wszystko 'nie gra'. Na jednym zbliżeniu jednoznacznie widać ketchup, imitujący krew.
 • @Tiamat 09:01:56
  Papież Franciszek -

  --- Dołączam jeszcze fragment wypowiedzi papieża o terroryzmie:
  "Terroryzm jest wszędzie. Pomyślcie o plemiennym terroryzmie w niektórych państwach afrykańskich. Jest terroryzm, ale także... nie wiem, czy mogę to powiedzieć, bo to jest nieco niebezpieczne. Terroryzm wzrasta, gdy nie ma innych opcji i gdy w centrum światowej gospodarki znajduje się bóg pieniędzy a nie człowiek - kobieta czy mężczyzna. I to jest pierwszy terroryzm - mówił papież.
  - Możesz wypędzić cud stworzenia - kobiety czy mężczyzny - i położyć pieniądze na to miejsce. To jest właśnie zasadniczy terroryzm przeciwko całej ludzkości. Pomyślcie o tym - dodał na koniec".
 • @zygmuntbialas 23:35:52
  //"płatnych blogerów" //
  panie Zygmuncie prosze "zalogowac" sie na blog Morrisa.
  Pozdrawiam
 • @Husky 07:43:30
  Pokolenie gier FPS. Nie ma krwi, gra jest do dupy.
 • @wolidar 00:00:31
  // Nie ma krwi, gra jest do dupy.//
  No comment 8-))
  Pozdr.
 • @Tiamat 10:57:07
  "... dlaczego wszyscy jakos umieraja na miejscu, zeby nie mozna bylo przeprowadzic dochodzenia? I wszyscy byli pod obserwacja policji. To co robi policja?" -

  --- Te wszystkie zamachy: w Paryżu x 3, w Brukseli, Nicei, Monachium, ... mają punkty wspólne: zabicie sprawców, znalezienie ich dokumentów, bezsilność policji. Towarzyszy tej narracji ogrom 'informacji', które to informacje kształtują określony obraz, potwierdzający narrację.
  Ten ogrom zawiera w sobie informacje sprzeczne; jest to działanie celowe - każdy (tj. większość) znajdzie to, co go interesuje. Natłok informacji powoduje naszą bezradność w opisie tego, co się stało.
 • @danekbb 12:33:53
  Cenny jest Pański wpis, ważna puenta: "Dopóki ta grupa [rządząca] nie straci swej władzy, nasze życie nie jest wiele warte".
  Pisze Pan jednak: "... trudniej jest z katolika zrobić masowego mordercę, niż z muzułmanina, który pobudki do mordu ma już wessane od kołyski – muzułmanin nie będzie miał wyrzutów sumienia, wręcz przeciwnie i już tak od razu, bez prania mózgu, można go do mordowania „niewiernych” użyć". -

  --- To nie jest prawda. Nie muzułmanie wywołali dwie wojny światowe, nie oni zrzucili bomby atomowe na Hiroszimę i Nagasaki, nie oni bombardują chrześcijan, lecz chrześcijanie ich.
 • @zygmuntbialas 00:09:36
  Zasady wojny są takie, że trzeba złapać "języka" aby dowiedzieć się od niego wszystkiego,co knuje wróg, tu przykład Guantanamo, Klewek... A tu wszystkie "języki" zginęły od razu na śmierć a martwe są bezużyteczne.
  Tu przepraszam za wyrażenie "język", tak mi się przypomniało z książek Karola Maya:)
 • @zygmuntbialas 00:16:26
  Dziękuję za miłe słowa.
  Tak, to nie muzułmanie wywołali 2 wojny światowe, ale czy oni są lepsi, niż katolicy byłoby udowodnione dopiero wtedy, gdyby się im dało ten przemysł zbrojeniowy i te bomby atomowe (najpierw może Arabii Saudyjskiej ;) ). Miałby Pan rzeczywiście na to ochotę ?
 • @zygmuntbialas 00:16:26
  http://www.himavanti.org/public/resources/images/Hitler-Papie%C5%BC.jpg
  http://1.bp.blogspot.com/-_LDAg2rYB8I/UOMu28NmXqI/AAAAAAAAAaQ/qwS5GIOHEjE/s1600/hitler.jpg
  http://i.iplsc.com/-/0001P26OHKFGXE7U-C114.jpg
  http://i.iplsc.com/-/0004W93XAXVLBT8N-C114.jpg

  Nie komentuję, widać przecie...
 • @Laznik 13:08:46
  "Przekonywać prostaków o takiej możliwości, że za zamachami stoją wyspecjalizowane służby, dodajmy zbrodnicze z definicji, nie mam bowiem już siły, przerasta to jak widać bowiem zdolność pojmowania demokratycznej większości, dodajmy tej samej, która zatwierdziła przekazanie zewnętrznych oznak władzy agenturze USA w Polsce przed rokiem". -

  --- Bo też i przekonać trudno. Propaganda i indoktrynacja trwają w najlepsze. Przychodzi Polak z pracy (ma 10-letniego Volkswagena, w PRL miał małego Fiata na talon) i włącza telewizor, a tam plotą głupoty. I nie ma ten Polak czasu i siły na indywidualne poszukiwania. Przejmuje też mniejszą lub większą część tej propagandy.
  I jeszcze jedna moja uwaga. Są Polacy, którzy żyją sprawami naszego kraju. Jest wielu patriotów i przykro patrzeć, że większość z nich została 'zagospodarowana' przez PiS. Jest się potem 'wkręcony': "Zagraża nam Rosja? - Widocznie tak, skoro Kaczyński to mówi". I tak dalej. Od tego myślenia trudno się potem wyzwolić.
 • @Husky 23:49:44
  Nie wiem, czy Morris prowadzi jakiś blog.
  Jakie to ma znaczenie?!
 • @lorenco 00:21:39
  "A tu wszystkie "języki" zginęły od razu na śmierć". -

  --- Zapewne będą dalej ginąć te "języki", a my będziemy skazani na informacje służb i łże-mediów.
 • @zygmuntbialas 00:51:18
  A ma, i to duże.
  Jak Pan znajdzie czas ( i jakaś wolna kwotę w twardej walucie) to niech pan się zaloguje
  Znajdzie pan odpowiedź na mój "zarzut"
  Pozdrawiam
 • @danekbb 00:29:59
  :)
  Wie Pan, nie możemy ulegać myśleniu, że muzułmanin zgwałci, a jeśli nie zgwałcił, to zgwałci na pewno. Celowo piszę o gwałtach, bo te sprawy dominowały od września ub.r. przez wiele miesięcy. Było na moim blogu bardzo wiele takich paskudnych wpisów, tzn. wklejek Kuli Lisa, ściąganych z różnych portali. Byłem dość długo bezsilny, bo i moja wiedza o islamie była wówczas malutka. Ale się douczyłem. Na pomoc przyszli świetni blogerzy i komentatorzy. Wiem na przykład, że islam zakazuje lichwy, a to może boleć niektórych.
  Arabia Saudyjska? - Ona nie jest reprezentatywna dla krajów arabskich.
 • @lorenco 00:33:38
  "Nie komentuję, widać przecie...". -

  --- Też nie komentuję :)
 • @Husky 00:40:17
  Ze względu na drastyczne obrazy kasuję.
  Wypowiedź Pańską przenoszę:
  @zygmuntbialas 00:16:26
  //nie oni bombardują chrześcijan, lecz chrześcijanie ich.//
  Piszę Pan że to chrześcijanie.
  Ok. To w takim razie kogo bombardują Rosjanie(chrześcijanie).Tylko niech Pan nie piszę że przeciwników Rosji. Kogo ? KONKRETNIE !!
  Czy to nie aby islamskie kanalie.cZY TE SUKIENKOWE TO KTO NIBY JEST
  Czy wobec tego ci na zdjęciach poniżej co bezczeszczą zwłoki zabitych Rosjan z zestrzelonego śmigłowca to
  a. Aborygeni
  b. Eskimosi
  c. Chinczycy
 • @Husky 00:40:17
  A co ma piernik do wiatraka?
  W Czeczeni byli tacy wahabici, dżihadziści, ich przywódca udzielił wywiadu dziennikarzowi TVP i obiecał, że po Moskwie, w Warszawie też zaprowadzą islam.
  Próbowali zdobyć Moskwę zamachami, otrzymali za to to, na co zasłużyli - śmierć. Czeczenia i kraje czy republiki muzułmańskie FR są teraz bardziej tolerancyjne religijnie niż nawet prawosławne republiki czy obwody.
  Lecz Ty i Tobie podobni nie rozumieją tego, że trzeba zniszczyć to gniazdo szerszeni ( tu przepraszam szerszenie, piękne owady:)), składające się z umiarkowanych obcinaczy głów, umiarkowanej opozycji, co może zetnie głowę a może nie, z radykalnej opozycji "bojowników" ISIS, tworząc przez to wszystko mętlik, zasłonę dymną, popieraną i tworzoną przez USA.
  Te zbrojne siły muszą być zlikwidowane a nie Assad.
  Zapanuje pokój, wtedy można będzie zapytać społeczeństwo syryjskie w prawdziwie jawnych wyborach, czy chce Assada czy nie.
  Wygra Assad, dziewczęta będą chodzić sobie w dżinsach i w mini, przegra Assad, będą musiały zakładać plandeki z dziurami na oczy.
  Jednak tej Twojej "demokracji" co ją popierasz nie pasuje takie rozwiązanie, bo kasiora za sprzęt wojskowy pięknie pachnie.
 • @Husky 00:56:23
  "Znajdzie pan odpowiedź na mój "zarzut"? -

  --- A jakąż to odpowiedź?!
  Morris przeprowadzał porządne wywiady z szejkiem Hoseinem. Są dwa na moim blogu. I to jest dobra wizytówka.
 • @Husky 00:40:17
  "To w takim razie kogo bombardują Rosjanie(chrześcijanie)?" -

  --- Terrorystów IS. Oni mają się tak do islamu jak SS do chrześcijaństwa.
 • @lorenco 01:17:03
  "Zapanuje pokój, wtedy można będzie zapytać społeczeństwo syryjskie w prawdziwie jawnych wyborach, czy chce Assada czy nie". -

  --- Ależ społeczeństwo Syrii powiedziało już w wyborach jednoznacznie, że Asad ma być prezydentem :)
 • @zygmuntbialas 01:30:24
  Dla debili musi być czarno na białym a nie że czarne to białe czy cóś tam jakiś prezes powiedział:)
 • @zygmuntbialas 01:30:24
  A tak na poważnie, te śmiecie jadą na tym, że na Assada nie głosowano we wszystkich rejonach Syrii; tam gdzie były rejony pod porządkiem "opozycji" wybory nie odbyły się.
  No i wypisz wymaluj, wybory Patroszenki na Okrainie, także nie powinien uznać "demokratyczny " świat, ponieważ nie głosowały wszystkie obwody: Donbas nie głosował.
 • @lorenco 01:39:35
  "... śmiecie jadą na tym, że na Assada nie głosowano we wszystkich rejonach Syrii;...". -

  I jeszcze na tym, że był jedynym kandydatem.
  Ale też pisze Amerykanin The Saker: "Dobrą wiadomością jest fakt, że niezależnie od naszej łatwowiernej pasywności Imperium upada".
 • @danekbb 12:33:53
  Ja sie z panem zupelnie zgadzam.
  Natomiast moim zadaniem nie bylo PROMOWANIE islamu ani wychwalanie..

  Ja dlatego przetlumaczylam te zasady szariatu, zeby zaprzeczyc oficjalnym lgarstwom na temat religii, o ktorej nic nie wiemy. A wielu dyskutantow nie mialo nawet Koranu w rece.

  Ale jest gorzej:
  Ja bardzo czesto, jako katolik i chrzescijann, cytuje 10 przykazan.

  I okazuje sie, ze samo cytowanie Przykazan jest grzechem na niektorych polskich blogach. Najwieksze oburzenie wywoluja takie przykazania jak: Nie zabijaj (Irak, Libia, Jugoslawia, Donbas) nie kradnij ( cudzych bogactw naturalnych: ropa, gaz, woda); nie mow flaszywego swiadectwa (opowiadanie klamstw o Koranie, terrorystach, Serbach, islamistach, Rosjanach) i .... najwieksze przestepstwo Dekalogu: Kochaj blizniego swego!(bo jak tu kochac Araba z Syrii, Libii czy Iraku??!! - jak pokochac braci Slowian w Donbasie i w Petersburgu?

  Kiedy niesmialo zacytowalam Ewangelie: 'Nadstaw drugi policzek...' zostalam zwyzywana od islamistow, platnych agentow, zydomasonow i bardzo ordynarnie: gnida.
  Podobne reakcje wywoluje nasze religijne prawo: glodnego nakarmic.
  O milosierdziu to juz nie wspomne, bo to zawsze wywoluje gwaltowne reakcje..

  Naturalnie, ze zaden z tych zadeklarowanych swietoszkow nie doczytal slow Chrystusa do konca: Nie mscij sie morderstwem, bo wtedy zachowujesz sie dokladnie tak jak morderca".

  Nie pomoze swiety boze.
  Cytowanie Ewangelii, czy Koranu stalo sie grzechem!.

  Efekt jest taki, ze stracilismy ten drogowskaz jaki daja nam podstawy naszej cywilizacji.

  Pare przykladow:

  SUWERENNOSC NARODOW

  Zachodnia kultura caly czas opowiada o prawach panstwa suwerennego, pokojowym rozwiazaniu, negocjacjach i walce z terroryzmem.
  Na gadaniu sie konczy, bo mamy przed soba niekonczaca sie walke z calym swiatem. Zachod obiecuje, ze jak wybije wszystkich terrorystow to zaczniemy negocjowac pokoj.
  Ale zeby negocjowac pokoj, trzeba najpierw miec wojne. Wojne najlepiej wywolac, zeby bylo o czym negocjowac. A najlepiej wywolac wojne przez walke z narodem.
  A najszybsza metoda wywolania wojny jest zamordowanie glowy (suwerennego) panstwa, nawet jesli wybranej w demokratycznych wyborach.
  Ameryka wie lepiej, kto i gdzie powinien rzadzic, a poza tym trzeba dazyc do negocjacji pokojowych poprzez wojne..
  Tak dazymy do tych negocjacji w Iraku i Libii, Afganistanie a teraz i w Jemenie. Na Haiti, na przyklad, juz nam nie sa potrzebne negocjacje. Ani w Jugoslawii.
  Pacyfikacji i pacyfikowania nauczylismy sie od Niemcow.
  W imie chrzescijanskiej milosci blizniego.

  SPORT
  Kazdy kodeks sportowy, prawo olimpijskie nakazuje czystosc walki sportowej. Komitet Olimpijski az huczy od forsowania idiotycznaych testow anty-dopingowych. Ciagle prasa podaje nowe sensacje o wylapaniu kolejnych oszustow sportowych. (ale tylko wsrod zawodnikow)
  Prawo jest niezykle surowe.
  Tak bardzo surowe, ze kary dotycza tez zupelnie niewinnych zawodnikow.

  Najwiekszym SUKINSYNSTWEM w historii sportu zawodowego - a zawodowy sport z zalozenia nie ma nic wspolnego ze sportem- jest zakaz wziecia udzialu w olimpiadzie.... ludziom ulomnym (paralympics) - ale tylko Rosjanom- ktorzy zadnego prawa nigdy nie zlamali.
  Nieprawdopodobne okrucienstwo i psychiczne znecanie sie nad ludzmi ulomnymi, ktorzy chca byc czescia spoleczenstwa.

  ANI JEDNA organizacja humanitarna i panstwowe i prywatne organizacje pomocy ludziom niesprawnym nie zaprotestowaly!!!
  Gdzie sa te glosy zatroskanych humanistow z organizacji, na ktore podatnik placi takie straszne pieniadze?!!

  Teraz to juz naprawde bardzo trudno bedzie utozsamiac Zachod z jakimkolwiek humanizmem. (W poganskiej Sparcie kaleki zrzucano ze skaly).

  Wataha zbrojnych, dzikich, wyglodnialych wilkow ma wiecej w glowie i w sercu niz olimpijska mafia zlodziei medali..

  UNESCO
  Kraje czlonkowskie ONZ wydaja ogromne pieniadze na ONZ, i na UNESCO: edukacje i zachowanie zabytkow kultury.
  Nie bujajmy sie; to Amerykanie i Europejczycy niszcza zabytki naszej cywilizacji nie tylko na Bliskim Wschodzie. To amerykanskie bombowce i drony niszcza nie tylko najstarsze koscioly i chramy; bombarduja cale starozytne miasta. Amerykanom dzielnie pomagaja Francuzi i Anglicy.

  Palmire zniszczyli Amerykanie. Podobno ISIS nie ma lotnictwa a cala bron mieli z Zachodu..
  Kiedy Palmira byla bombardowana, zaminowa i wlasciwie zniszczona rakietami i bombami- zachodnia prasa wyla ze zgrozy i zgorszenia.
  Na tym zgorszeniu sie skonczylo Podobnie jak w Afganistanie.

  Zadziwiajace:
  Kiedy Rosjanie i armia syryjska uratowali Palmire - zachodnie media nabraly wody w usta.
  Ockneli sie "obroncy" kultury z USA, gdy zarzad muzeum z St. Petersburga obiecali pomoc w odbudowaniu Palmiry i przywrocenie jej dawnego wygladu. Rosjanie maja duza wprawe w restauracji zabytkow.
  Petersburg byl calkowicie zniszczony w czasie wojny. Rosjanie przywrocili to miasto do dawnej swietnosci. Teraz zaoferowali pomoc Palmirze.
  Najwiekszy skandal i zgorszenie na Zachodzie wywola wiesc o ... koncercie symfonicznym rosyjskiej orkiestry u stop wyzwolonej Palmiry !!

  Byl to koncert nie tylko na czesc Palmiry. Byl to hold zlozony najstarszej kulturze naszej cywilizacji. Hold odrodzenia wartosci, ktore nigdy nie powinny pojsc w zapomnienie. Triumf humanizmu nad barbarzynstwem.

  Tego zadna gazeta ani stacja telewizyjna na Zachodzie nie mogla poprzec.
  Zadne panstwo zachodnie nie zaoferowalo pomocy! Zasady i zalozenia istnienia UNESCO nagle na Zachodzie szlag trafil!
  Teraz zniszczyli zabytki klasy zero w Aleppo i przymierzaja sie do zniszczenia bardzo starozytnego Damaszku.
  Bo nie chodzi o zabytki.
  Soldateska chce dopasc Asada. Za wszelka cene. Nawet gdyby cala Syria miala zamienic sie w piaski pustyni.
  Tak jak w Libii.
  Tak jak w Iraku
  Tak jak w Afganistanie.
  A teraz w Jemenie.
  Francja pomoze, a wykradzione eksponaty z Damaszku wywioza do Luwru albo beda sprzedawac na E-Bayu

  Zbojnicy ustalaja nowe prawa w czasie trwania walki.
  Composing while singing. (Komponowanie melodii w czasie spiewania piosenki)

  Palmira wyzwolona - USA wsciekle!
  Palmyra liberated USA Angry - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=X01gGhcZXTA

  KONCERT w Palmirze: Modlitwa za Palmire
  Pray For Palmyra: Russian Maestro Performs in Syria With Mariinsky Orchestra - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=YIJPHHvwN0A
 • @zygmuntbialas 23:28:58
  /Oczywiście, że zmienia. Inne jest zagrożenie, tzn. ktoś inny jest zagrożeniem dla mieszkańców Europy, przynajmniej dziś./

  Powiada pan inne zagrożenie? zaraz po Nicei odbyła się w francuskiej TV debata "na okoliczność" z udziałem wielu znamienitości w tym przedstawiciela NATO.Dziennikarz bardzo ostro (nawet z użyciem słów powszechnie uznanych za obelżywe) naskoczył na natowca:"od kilu lat przekonujecie nas że największym zagrożeniem jest Rosja a tymczasem zagrożenie jest zupełnie gdzie indziej" i co? usłyszał pan ten głos?
  W wyemitowanym zeszłego roku dokumentalnym filmie "Prezydent" http://sputniknews.com/russia/20150426/1021397605.html#ixzz3YRtVexwd Putin otwartym tekstem,wprost,bez ogródek,opowiada o tym że terroryzm na Kaukazie koordynowany był przez amerykańskie specsłużby. i co? świat z oniemienia stanął w miejscu? zwołano jakieś posiedzenie ONZ w celu wyjaśnienia tej sprawy?
  Europejczycy w coraz to większej liczbie zaczynają sobie zdawać sprawę z tego skąd nadciąga zagrożenie oraz z tego że są absolutnie sami bo tzw narodowe elity są na stronie wroga.I zaczną się sami organizować.A skoro taka tendencja zostanie zauważona,znajdą się "dobrzy ludzie" którzy zechcą wspomóc ten zdrowy społeczny odruch albowiem tylko obecność po obu stronach barykady daje stu procentową gwarancję wygranej.Ten scenariusz sprawdził się już wielokroć.
 • @Tiamat 05:56:09
  "I okazuje sie, ze samo cytowanie Przykazan jest grzechem na niektorych polskich blogach". -

  --- Może i nawet na większości blogów, ale nie na wszystkich. Mnie tu może nie zwyzywano, ale przyznam, że byłem prawie rok temu bezsilny wobec anty-muzułmańskiej propagandy. Indoktrynacja nastąpiła nie ze strony wrogów, lecz "przyjaciół". Trochę mi czasu zabrało (parę miesięcy), zanim potrafiłem radzić sobie z nienawiścią i głupotą niektórych blogerów.
 • @ikulalibal 07:05:32
  "... zaraz po Nicei odbyła się w francuskiej TV debata "na okoliczność" z udziałem wielu znamienitości,...". -

  --- No tak, jednak pozostał obraz: 300 ludzi najechanych przez JEDNĄ ciężarówkę, co kłóci się z jakąkolwiek logiką. Zresztą gdy idzie o tę Niceę, to w tej narracji nic nie gra. Tam jest więcej spraw, które po bliższej analizie okazują się wielką bzdurą.
  Byłem w sklepie tamtego dnia i usłyszałem: "Znowu zamach. W Nicei. Jakiś wariat z Syrii najechał na ludzi". Więc o to mam pretensje do wywodów Dugina, że utrwala się fałszywy obraz w określonym celu, o czym już piszę od paru miesięcy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej