Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 11.08.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Dostali jankesi zimny prysznic na Krymie i przyjść do siebie nie mogą ze złości, i dalej niczego się nie nauczyli. Od początku tego roku wymyślili rozmaite prowokacje, strachy, zamachy terrorystyczne" - pisze Tiamat.

Piszą w ‚Deutsche Wirtschafts Nachrichten‚: „Turcja: narastają wątpliwości co do NATO i UE”, „Rosja i Turcja chcą ożywić gospodarkę w rejonie”. Oddajmy głos pani Tiamat:

Turcja jest naturalnym sprzymierzeńcem Rosji. Podobnie jak Ukraina. Dlatego Zachód próbuje wszelkich sztuczek, żeby jakiekolwiek sprzymierzenia rozwalić. Zrobili to z Jugosławią i spustoszyli Sudan. Rozwalają Brazylię i Wenezuelę. Turcja ma ogromne strategiczne znaczenie zarówno dla Rosji, jak i dla USA. No i są te wściekłe korporacje światowe, które chcą przejąć całkowitą kontrolę nad źródłami energii.

 

 

Morze Kaspijskie ma tzw. ciężką ropę – nie lada pokusa. Więc kraje, które mają dostęp do Morza Kaspijskiego, a także do Morza Czarnego są od lat na muszce USA. Za dobrze się Rosji powodzi, że ma dostęp do wszystkich bogactw naturalnych! Więc Amerykanie próbują obecnie szczęścia w Kazachstanie, gdzie przygotowują od lat kolorową rewolucję. Próbują też namieszać w Turkmenistanie tatarskimi przebierańcami z Litwy i Łotwy. Wiadomo, jak zachowują się od lat wobec Iranu.

Ale zdaje mi się, że Putin znowu wywinął im niezły numer z tą Turcją.
Amerykanie mają bardzo agresywną, nachalną taktykę w polityce międzynarodowej. Do tego brak im talentów politycznych i strategicznych. Udawało im się do jakiegoś czasu, ale też i mieli trochę cwańszych ludzi. Teraz mają same chciwe na pieniądze barachło. Nawet ślepy Freddy mógłby zauważyć, że chytreńkie Amerykany przygotowują zawsze awanturę przed albo w czasie wielkich igrzysk sportowych, bo mają wszystkich za durniów, którzy nie marzą o niczym innym jak siedzieć przed telewizorem i patrzeć, jak stękają atlety albo jak wielkie chłopy kopią małą kolorową piłkę. A zaczęło się to chyba od Monachium.

W czasie Olimpiady w Pekinie wydumali, że dobrze najechać na Osetię, bo się rosyjskie wojska nie pozbierają tak szybko. Rosjanie wzięli nauczkę. Jankesy dotąd nie wiedzą, co się stało. W Soczi był ‚pewniak’. Cały Kreml będzie podziwiał siebie i zawodników, a wtedy Amerykanie dokonają ostatecznego skoku na Krym. Na Krymie było już wszystko przygotowane na amerykańskie bazy . Poroszenko dal im dokumentacje wszystkich sowieckich schronów, bunkrów i arsenałów. Amerykanie przerabiali szkoły na baraki dla żołnierzy; wszystko już było gotowe, łącznie z flotą USA.

 

 

Putin tylko czekał na hasło ze sztabu. A satelity pokazały ruch amerykańskich oddziałów na Ukrainie. – Szlaban. – Wściekłość Amerykanów była ogromna!! Dlatego najęli całą prasę świata, by opowiedzieć, jakie to świństwo zrobili Rosjanie, bo sprzątnęli im Krym sprzed nosa. Ani kowboje, ani ten durny Poroszenko, który ma twarz nieskażoną myśleniem (podobnie jak Duda), nie wpadli na to, że skoro rosyjskie wojska i flota są w Sewastopolu już parę setek lat, i nie dali im rady Niemcy i inni,  to chyba wiedzą, po co i dlaczego tam są. Przecież nie po to, żeby robić na drutach szaliczki dla gąsienic!

Dostali jankesi zimny prysznic i przyjść do siebie nie mogą ze złości, i dalej niczego się nie nauczyli. Od początku tego roku wymyślili rozmaite prowokacje, strachy, zamachy terrorystyczne – bardzo źle sklecone; potem na Euro16 kombinowali jak koń pod górkę, jak wzmocnić czujność przeciw uchodźcom – głównie z Syrii. Żałosne. Szczyt kompromitacji to kompletnie idiotyczny pakt z Turcją odnośnie uchodźców. Okropnie prymitywny był to chwyt i właściwie nic się kupy nie trzymało.

Już kiedyś pisałam o tym, że Turcja jest w potrzasku, odkąd wstąpiła do NATO. Potrzebował Zachód Turcji nie tylko w Cieśninie Bosfor – Niemcy potrzebowali tanich najemników do odbudowy i rozbudowy Niemiec. ‚Przejechali się’ Niemcy na własnym i międzynarodowym prawie, które wprowadzili kiedyś dla żydowskich dysydentów: prawie do obywatelstwa. Wolno żydom – wolno Turkom. Można było poniewierać Turkami na Bałkanach, obiecując im kalifat.

Była to najpodlejsza, chamska obietnica. Ani wahabici w Arabii Saudyjskiej, ani donmehy tureckie w życiu nie zgodzą się na żaden kalifat. Rozpętała się medialna awantura o ten kalifat – i…… NIKT się nawet nie pytał, co to takiego jest! Wahabici wleźli do Kosowa i Bośni,  WYMORDOWALI  tam wielu muzułmanów; Zachód Turcji pokazał dwa palce i kazał iść precz. Nie ma mowy o żadnym kalifacie.

Od lat trąbię o tej Albanii i też nie mogę przekonać wielu czytelników; kogo obchodzi jakaś tam Albania. A szkoda. A powiedział prof. Shlomo Sand z uniwersytetu w Tel Awiwie: „Kosowary to nie nacja. To Albańczycy, którzy nie chcą mieszkać w Albanii”. Prawdę powiedział, nikt nie chce mieszkać w pięknej Albanii.

Turcją od czasów Ataturka żądzą donmehy. Razem z wahabitami z Riadu. Dlatego Turcja razem z Arabią Saudyjską miały pomóc USA w zniszczeniu Syrii i stworzeniu Wielkiego Izraela i pewnie jeszcze jakiegoś nic nie znaczącego tworka kurdyjskiego, chociaż wątpię. Naród turecki, w przeciwieństwie do narodu polskiego, nienawidzi Amerykanów całym sercem i duszą. Pamiętam jak Erdogan wygrał pierwsze wybory, obiecując przywrócić Turcję – Turkom.

 

 

Od dawna wiadomo było, że w armii rządzą donmehy, o czym też kilkakrotnie pisałam, ale nie dlatego, że jestem jasnowidzem, ale dlatego, że wszyscy Turcy o tym gadali i narzekali. Erdogan był pod ścisłą obserwacją – doradcy żydowscy pozwolili mu zachowywać się jak kacykowi w złotej klatce, budować sobie i dzieciom pałace i dobrobyt za cenę tureckiego narodu. Zastanawiało mnie zestrzelenie rosyjskiego samolotu i reakcja Rosjan. Wszyscy jakoś dziwnie się zachowywali i każdy miał coś do ukrycia. A przecież Rosjanie dobrze wiedzieli, skąd wyleciał ten samolot.

Już pisałam na tym blogu, że zastanowiła mnie bardzo wizyta Johna Kerry z Viktorią Nuland na Cyprze. Domagali się od prezydenta Cypru wywalenia żołnierzy tureckich z Cypru, bo chcieli tam założyć bazy wojskowe USA. Jeszcze bardziej zastanawiało mnie zachowanie tego prezydenta. Grał na zwłokę, wahał się, opowiadał, że się zastanowi i widać było wyraźnie, że pomysł mu się nie podoba. I potem to spotkanie Johna Kerry, Wiktorii Nuland z Putinem i Ławrowem, które trwało dwa dni. Ktoś kogoś przetrzymywał, zabawiał rozmową…

Amerykanie znów wyszli na głupków. Ten nieudany zamach stanu zdaje się nie wszystkich zaskoczył. A kilka dni później i Erdogan, i minister spraw zagranicznych Turcji podziękowali Putinowi za udzieloną pomoc. Naturalnie Rosjanie zareagowali wobec Erdogana tak, jak kiedyś Aleksander I wobec polskich żołnierzy, którzy po klęsce Napoleona jak niepyszni wrócili do kraju.

Szkoda, że tak mało wiemy o naszej historii. Naszych nauczycieli historii nie interesuje, co powiedział car Aleksander I Tadeuszowi Kościuszce.

Napisała: Tiamat

Jak zachował się Aleksander I wobec polskich żołnierzy? Co powiedział car Tadeuszowi Kościuszce? – O tym będzie w następnej notce.

 

KOMENTARZE

 • Z NEon-u:
  "W dniu dzisiejszym sąd, na wniosek prokurator Anny Karlińskiej z Mazowieckiego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji, przedłużył o kolejne trzy miesiące areszt dla naszego lidera, dr. Mateusza Piskorskiego". Pełny tekst, link:

  http://wps.neon24.pl/post/133182,oswiadczenie-ws-przedluzenia-aresztu-dla-m-piskorskiego
 • Czeczeni naplywaja do Polski
  Między styczniem i czerwcem 2016 granicę z Polską koło Brześcia przekroczyło ponad 17 tys. osób, które można uznać za uchodźców; większość nich była z Czeczenii.
  Tu występują o "azyl" .

  Do czego PIS -om potrzebni czeczeni ? Nawlekli ich tutaj ponad 100 000.
 • @kfakfa 14:41:58
  17 tys. Czeczenów?! -
  --- Aż wierzyć się nie chce...
 • @zygmuntbialas 14:50:06
  nie podałem odnośnika

  http://www.dw.com/pl/nowy-szlak-dla-uchod%C5%BAc%C3%B3w-przez-bia%C5%82oru%C5%9B-do-polski/a-19464116
 • Panie Zygmuncie i Pani Tiamat !
  Tę złość Amerykanów wobec Rosji i Rosjan widać min. w tej wypowiedzi Zbigniewa Brzezińskiego, gdzie „pluje on sobie w brodę” na wspomnienie tego co się stało na Krymie / na 2:30/ tego filmu :

  https://www.youtube.com/watch?v=oyV-RrzKUm8

  Cytuję tę wypowiedź : ” Jeżeli armia 18 tysięczna /przyp.własna -chodzi o armię Ukrainy na Krymie/ poddaje się z początku facetom / przyp.własna – chodzi o Rosjan/ liczącym kilkuset osób to to nie jest powód do akcji militarnej od strony zachodu”

  Ten sposób myślenia my znamy . Chodzi w sumie o to , by w myśl zasady „dziel i rządź ” do gardła Rosji i Rosjanom skoczyli min. Ukraińcy, Polacy /afera smoleńska, rozniecana rusofobia w Polsce/ , Niemcy i inni, a USA jest po to , by wybrać później „kasztany z ognia” , a w międzyczasie, jak to było podczas II wojny światowej, zrobić na wojnie geszefty.

  Osobiście nie wydaje mi się możliwy obecnie do powtórzenia ten zaplanowany dla świata i później realizowany scenariusz II wojny światowej na której i po niej USA zarobiło kokosy.

  W przypadku ewentualnej III wojny światowej , jakby do niej doszło wydaje mi się , iż USA będzie celem nr.1 dla Rosji , Chin, a kto wie może Korei Płn. i Iranu.

  Nie wiadomo też jak zachowają się okupowane przez USA od II wojny światowej do chwili obecnej, Niemcy i Japonia . Pierwsze przebłyski tej hipotetycznej przyszłości widać na tym filmie :

  https://www.youtube.com/watch?v=iXW2RaqUgQE

  Japończycy dobrze pamiętają, to kto zrzucił na nich , zupełnie nie potrzebnie, w końcówce II wojny światowej dwie bomby atomowe rujnując Hiroszimę i Nagasaki i mordują tam zamieszkała ludność. Tej świadomości nie da się im tak łatwo wymazać z ich pamięci.

  Tak samo nie da się wymazać Niemcom z pamięci zbombardowanego Drezna. Niemcy co raz bardziej przeglądają na oczy, czego przykładem jest min. to wezwanie dr. Mathiasa Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata:

  https://www.youtube.com/watch?v=D10ceLm_sXw
 • @zygmuntbialas 11:24:54
  i to jeszcze nie koniec
  Pozdrawiam
 • Mamy pierwsze informacje na temat szczegółów aktów dywersji na Krymie
  https://www.youtube.com/watch?v=n6vZXvSq7WE

  Jewgienij Panow zaczyna „sypać”.

  https://i2.wp.com/cigr.net/uploads/posts/2016-08/1470940667_pv700.jpg


  W składzie jego dywersyjnej grupy do wykonania aktów dywersji na Krymie byli min. :

  Кирилов Александр (pseudonim „Kiriłł”) – Kadrowy pracownik ГУР МОУ

  Дмитренко Олег (pseudonim „Lis”) – Kadrowy pracownik ГУР МОУ

  Сандыл Алексей (pseudonim „Sai”) – porucznik ГУР МОУ

  Operacja była zaplanowana i realizowana przez Generalną Dyrekcję Wywiadu Ministerstwa Obrony (GUR MOU) – organ wywiadu wojskowego Ministerstwa Obrony Ukrainy,

  http://voicesevas.ru/news/25008-perekoppokazaniya.html

  Dowody te są nie do podważenia . To dopiero początek.

  PS. Jestem bardzo ciekaw jaka będzie odpowiedź Rosji i jej Prezydenta Władymira Putina i i co zrobi w tej sytuacji Zachód i bezpośrednio USA.
 • @detektywmjarzynski 22:26:40
  Władze Krymu wezwały do wykluczenia Ukrainy z ONZ i OBWE .

  http://ria.ru/world/20160811/1474096802.html
 • @detektywmjarzynski 18:39:19
  "... w tej wypowiedzi Zbigniewa Brzezińskiego,...". -

  --- Strasznie kłamią i manipulują w polskich mediach, ciężko się słucha. Pan już przytoczył fragment o 18 tysiącach żołnierzy. Przecież oni się nie poddali, oni "przeszli" na stronę rosyjską, bo czuli się po prostu Rosjanami.

  Nie znałem wywiadu dr. Mathiasa Ratha. Wysłucham jeszcze raz i dołączę do nowej notki o carze Aleksandrze I oraz T. Kościuszce.
  Trzeba przyznać to, co mówi dr Rath: Niemcy wiedzą, co to jest wojna i mają bardzo wielu mądrych ludzi (zazdroszczę im tego), którzy mówią wojnie NIE. Przypomnę apel dowódców armii byłe NRD (Pan to dobrze zna - wiem):

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/122234,generalowie-armii-bylej-nrd-ostrzegaja-przed-wojna
 • @Husky 19:16:07
  "i to jeszcze nie koniec". -

  --- Czego jeszcze nie koniec? Histerii anty-muzułmańskiej? -
  --- Niestety, to nie jest koniec. Gdybyśmy zsumowali wszystkich Czeczenów, którzy w polskich portalach przekroczyli granicę Polski, to Grozny byłby już miastem bez mieszkańców.

  Pozdrawiam.
 • @detektywmjarzynski 22:26:40
  "Jewgienij Panow zaczyna „sypać”. -

  --- Można było przewidywać taki rozwój wydarzeć Około 5 - 6 dni temu niemiecki portal quer-denken.tv przedstawił nagranie, na którym ukraiński wojskowy opowiada o planowanych akcjach na Krymie i w Donbasie.
  A tu aktualne (Pan zapewne zna):

  https://www.youtube.com/watch?v=cDlrr8mvPJw
 • Z blog.pl:
  zygmunt.bialas, 11 sierpnia 2016 o 11:31

  „W dniu dzisiejszym sąd, na wniosek prokurator Anny Karlińskiej z Mazowieckiego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji, przedłużył o kolejne trzy miesiące areszt dla naszego lidera, dr. Mateusza Piskorskiego”. Pełny tekst, link:

  http://wps.neon24.pl/post/133182,oswiadczenie-ws-przedluzenia-aresztu-dla-m-piskorskiego

  * * *
  ~dron67, 11 sierpnia 2016 o 16:20

  PiS-dokracja.
  Sługusy usraelskie.

  * * *
  zygmunt.bialas, 12 sierpnia 2016 o 00:49

  Już nic nie dodam w celu ochrony bloga :)
 • @zygmuntbialas 23:53:51
  Polecam również uwadze mój komentarz pod tym filmem :

  Dr.med. Rath we wszystkim co mówi ma rację. Niestety wymienionym przez dr. Ratha koncernom farmaceutyczno-chemicznym na całym świecie służą lekarze i farmaceuci będąc w większości nieświadomym narzędziem , a mówiąc dosadniej ich dilerem w dystrybucji ich chemicznych produktów "leczniczych" do indywidualnego odbiorcy - pacjenta. Bez przebudowy świadomości i samoświadomości lekarzy i farmaceutów oraz pacjentów zapatrzonych w tych pierwszych jak w obraz w dużej mierze dzięki fałszywej propagandzie "zdrowia" w społeczeństwie, osiągnięcie końcowego sukcesu w tej kwestii nie będzie możliwe. Dr.med. Rath tym swoim wezwaniem dał jasny przekaz dla swoich kolegów lekarzy i farmaceutów mówiący o tym , iż współczesna medycyna prowadzona jest na smyczy koncernów , którym w ogóle nie zależy na zdrowiu ludzi, a wręcz przeciwnie w ich interesie jest , by ludzie na świecie coraz więcej chorowali, bo jedynie wtedy ich "biznes farmaceutyczny " przyniesie im oczekiwane przez nich zyski.

  Polecam też to :

  https://radtrap.wordpress.com/2012/05/05/borelioza-kleszcze-i-bron-biologiczna/

  Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, iż borelioza i inne stosunkowo nowe badziewne choróbska na świecie są dziełem "możnych" tego świata po to, by móc depopulować ludzi i przy okazji czerpać z tego procederu zysk poprzez Big Farmę. Osobiście podzielam ten pogląd. Moje zainteresowanie się boreliozą wynika z ostatnich moich własnych doświadczeń . Jestem od 28 marca tego roku po ukąszeniu kleszcza chorym na tę chorobę
 • Kolumny czolgow z Rosji jada na Krym i do Donbasu.
  Kolumny ukrainskich czolgow jada na wschod.Wojna bedzie.Czy Rosja zdola prowadzic 2 wojny? 1 w Syrii a druga na Krymie i Donbasie?Czy beda strzelac atomowkami? Czy to poczatek 3 i ostatecznej wojny swiatowej? Bo USA tak chciala? Gruba, stara, zawistna baba.
 • @staszek kieliszek 06:37:26
  Пора показать Западу НАСТОЯЩИЙ БАНГ ! / tłumaczenie własne : Pora pokazać Zachodowi ostateczny BANG / komentarz pod tym clipem jednego z komentatorów i moja odpowiedź dla niego : To o czym piszesz już dzieje się na oczach świata

  https://www.youtube.com/watch?v=3KxKnQ192O0

  W zespole w tym clipie występował rosyjski piosenkarz Aleksander Marshal / ten z gitarą i jasnymi włosami/, późniejszy lider tego zespołu, który już samodzielnie występuje w tej piosence

  https://www.youtube.com/watch?v=Dx8sf9dNQWQ


  Marshal po szalonych latach w USA powrócił do Matuszki Rosji , przy czym w niczym nie przypomina tamtego Marshala. Ostatnia pieśń w jego wykonaniu

  https://www.youtube.com/watch?v=UnXt-nZP5wQ

  To poetycki song
 • @detektywmjarzynski 05:57:34
  Re: Lekarska swiadomosc.
  Niestety, to nie tylko swiadomosc lekarzy jest winna
  Winny jest system, ktory OBEZWLASNOWOLNIL lekarzy.
  Wyjasniam.

  Poniewaz moj lekarz jest lekarzem spolecznkiem i nie dba o ilosc czasu poswieconego pacjentowi; jest bogatym muzulmaninem i nie dorabia sie na pensyjce lekarskiej mozna z nim swobodnie porozmawiac.. Ma wlasna klinike.
  Ale ad rem:
  Otoz jak wspomnialam, z azjatyckimi lekarzami rozmawia sie troche inaczej niz z europejskimi, zapytalam wprost:
  Dlaczego lekarze nie ostrzegaja publicznie przed szkodliwoscia toksycznego zarcia na rynku, skazonych produktow, gleby, wody itp?

  Pan doktor odpowiedzial:
  Ja pani moge powiedziec prywatnie, co nalezy jesc albo nie, i moge ostrzec przed trucizna- ale jak powiem to publicznie to nie tylko strace licencje, wszystkie mozliwe koszty sadowe bede musial pokryc z wlasnej kieszeni ale tez przegram kazdy proces o zneislawienie. Bo Monsanto ma nie tylko pieniadze, przedstawicieli w kazdym rzadzie a nawet w ONZ.
  A do tego publicznie mnie ukrzyzuja za to muzulmanstwo, ktore jest moja prywatna sprawa i sprawa mojej rodziny.
  (Pan doktor jest ozeniony z zupelnie bezbozna Anglosaska i ma z nia 5-ro dzieci).

  Ja sobie przypominam dawno temu w Polsce, w czasie gdy odbywaly sie proby jadrowe w Kazachstanie - w Polsce lekarze po gazetach i w radiu i w TV ostrzegali przed piciem mleka i jedzeniem marchwi bo to podobno najbardziej radiochlonne produkty.
  I nikt im zebow nie wybil.
  Dzis, doczepili by sie do nich i rolnicy i dojarze mleka i sprzedawcy mleka i hodowcy krow a nawet wlasciciele pastwisk, ze im bruzdzi w legalnym interesie. przegraliby wiele procesow o znieslawienie..
  A do tego Amerykanski Instytut Walki z Rakiem i spece od przemyslu nuklearnego przygotowaliby raporty naukowe o testowaniu szczurow karaluchow i sierot z domu dziecka - i ekspertyzy podpisane przez slawy naukowe slawnych amerykanskich uczelni, ze radioaktywnie leczy sie wiele chorob a Hiroszima jak zyla tak zyje.
 • @detektywmjarzynski 05:57:34
  "Dr.med. Rath we wszystkim co mówi ma rację". -

  --- Tak. Zamieściłem film w dzisiejszej notce, którą przed chwilą opublikowałem. Widziałem Pański komentarz pod filmem na YouTube :)
 • @staszek kieliszek 06:37:26
  "Kolumny czolgow z Rosji jada na Krym i do Donbasu". -

  --- To wygląda okropnie! A my, zwykli ludzie, jesteśmy bezsilni: albo ogłupieni idiotyczną propagandą medialną, albo możemy - póki co - napisać o swych obawach.
 • @detektywmjarzynski 07:02:53
  https://www.youtube.com/watch?v=UnXt-nZP5wQ

  --- Wysłuchałem jeszcze raz: piękny utwór :)
 • @Tiamat 09:20:57
  "Niestety, to nie tylko swiadomosc lekarzy jest winna
  Winny jest system, ktory OBEZWLASNOWOLNIL lekarzy". -

  --- To obezwłasnowolnienie obejmuje także inne grupy zawodowe, np. polityków czy dziennikarzy. Przecież nie możemy zakładać, że wszyscy politycy i żurnaliści to ludzie pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych, a jednak, gdy patrzymy na całość, to nie ma na kogo głosować, nie ma porządnych tekstów w mainstreamie.
 • @kfakfa 14:41:58
  Czeczency w Polsce
  Ciekawe co na to jednokomorkowiec pani Miriam Shaded, ktora nawoluje do zdelegalizowania islamu w Polsce. Najlepiej by nasikala na Polska Konstytycje.
  Pani Miriam, to taka krowa, ktorej by nie wpuscili na zadne pastwisko, ale w Polsce sie wyzywi. Przy baranach.

  Ja tylko niesmialo przypominam, ze Fundacja Estery (historyczna nazwa) jest organizacja w Izraelu, ktora opiekuje sie upadlymi kobietami, narkomankami i takimi roznymi, co upadly; ale ma siatke po calym swiecie, a ostatnio dorabia w Niemczech na kursach judo dla kobiet, zeby umialy sie bronic przed islamistami, ktorym wszystko jedno czy z kozami, czy z Niemkami.
  Ale podobno te kursy sa dobrze platne. I chodzi o to, zeby kobiety w Niemczech nie byly upadle i zeby nie upadly do poziomu pani Miriam.

  Shaded: Polska powinna zdelegalizować islam - Wykop.pl

  http://www.wykop.pl/link/3003603/shaded-polska-powinna-zdelegalizowac-islam/
 • @Tiamat 10:58:58
  Widziałem to-to w tela-vizji- słabo "stuningowana Syryjka" ,a wygląda i gada jak jaj-wajka .
  Za jakiś czas się dowiemy ,że to agentka Shin Bet , ala Cippi Liwni .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej