Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje na świecie - 17.08.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szejk Imran Hosein: "Jesteśmy wdzięczni Rosji i dumni z Rosji, że Rosja weszła do Syrii, próbując rozwiązać problem. Rosja ma potencjał, by rozwiązać ten problem, tego raka - ISIS".

Szejk Imran Nazar Hosein: Niedługo zacznie się wojna nuklearna pomiędzy USA i Rosją!  (22.10.2015), wywiad dla balkaninfo.me

Pierwsza część wywiadu ukazała się wczoraj, link: //zygmuntbialas.blog.pl/2016/08/16/co-sie-dzieje-na-swiecie-16-08-2016/

Poniżej druga (i ostatnia) część interview:

https://www.youtube.com/watch?v=UciDN2bEXY8

Przekład z języka angielskiego:

Teša TešanovićDlaczego Izrael jest wrogiem muzułmanów?

Szejk Hosein:  Naszymi wrogami nie są żadne państwa, po prostu sprzeciwiamy się uciskowi. Żydzi, którzy nas nie uciskają, są naszymi braćmi. Żydzi żyli z nami przez tysiąc lat; Waszyngton, Londyn czy Paryż powinny pamiętać historię. Żydzi żyli w świecie islamskim przez tysiąc lat w przyjaźni i wzajemnym szacunku. Działo się to wtedy, gdy Zachód w ogóle nie akceptował Żydów. My nie żywimy nienawiści do Żydów. A Święty Izrael, Święty Izrael Dawida i Salomona należy tak samo do nas jak i do nich.

A kiedy Jezus, syn Marii Dziewicy, Prawdziwy Mesjasz, powróci i przywróci Święty Izrael, to będzie także nasz Święty Izrael, tak samo jak ich. To gdzie jest ta nienawiść? To nienawiść wobec ciemiężców. To nienawiść skierowana przeciwko arogantom, ludziom, którzy mówią, że są lepsi, stworzeni do rządzenia, twierdzącym że ta wyższość wynika z ich urodzenia, że są elitą rodzaju ludzkiego, ludziom nazywającym nas karaluchami. Nasza nienawiść jest skierowana przeciwko ciemiężcom, którzy uważają, że mogą nas bezkarnie uciskać [przypis: gwoli ścisłości ta pycha i arogancja ma silne podstawy w deklaracjach pustynnego demona Jahwe np. z Księgi Powtórzonego Prawa, cały rozdział 7: //biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=220 w tradycji islamskiej mówi się, że zwłaszcza ta księga została sfałszowana, że Mojżesz nie mógł tego napisać].

 

Co się dzieje na świecie - 17.08.2016.

 

Nienawidzimy ucisku i dziękujemy Bogu za Władimira Putina i za chrześcijańską Rosję, bo chrześcijańska Rosja to potęga, chrześcijańska Rosja ma wiarę, serce Rosji jest duchowe i jesteśmy z tego dumni. Chciałbym, aby Serbowie to zapamiętali: my, muzułmanie, chcemy, aby Serbia zapamiętała, że serce Rosji jest chrześcijańskie, duchowe i Rosja to potęga! Rosja powiedziała: dość! Ciemiężca niedługo się dowie, co się stanie, gdy potęga jest oparta na fundamencie wiary, jak ta potęga może być użyta dla ukarania ciemiężcy i wyzwolenia uciskanych.

Teša TešanovićW jednym z wywiadów powiedział pan, że jest coś, co łączy wszystkie religie na świecie.

Szejk Hosein:  Gdziekolwiek na świecie dąży się do prawdy, szukamy, czy jest tam idea braku tolerancji dla ucisku; nie tolerujemy ucisku, kiedy nie tolerujesz ucisku, kiedy chcesz stawić mu opór, kiedy jesteś gotów stawić czoła ciemiężcy, kiedy chcesz wybawić uciskanych, zjednoczyć ich w przyjaźni, to jest dla nas ważniejsze od teologii. Wrogowie zawierają sojusze między sobą. Ciemiężcy chcą podporządkować sobie wszystkich. Będą szczęśliwi, wciągając Serbię do NATO, mimo że bombardowali Belgrad w świetle dnia.

 

Co się dzieje na świecie - 17.08.2016.

Belgrad - zbombardowany gmach dawnego MSW

Jeśli oni zawierają sojusze, czy my również nie powinniśmy tego robić? Nawet jeśli nie wierzysz w Boga, jesteś ateistą, ale sprzeciwiasz się ciemiężcy i jego arogancji. Sprzeciwiasz się arogancji ludzi twierdzących, że z urodzenia mają prawo do rządzenia ludzkością, że są wybrani przez Najwyższego Boga i niebiosa są dla nich zarezerwowane i reszcie tego nonsensu. Gdziekolwiek są ludzie którzy się temu przeciwstawiają – uważamy że powinniśmy się zjednoczyć, stworzyć sojusz, bo to jest część prawdy.

Teša TešanovićPan mówi o 'nich', o ciemiężcach. Czy chodzi o jakieś tajne stowarzyszenia, grupy etniczne czy o oligarchię finansową?

Szejk Hosein:  Ciemiężcami dzisiaj są ci, którzy kontrolują władzę na świecie. Używają tej władzy w polityce, używają tej władzy w gospodarce, używają jej w systemie monetarnym do dominacji nad światem. Jeśli spytasz Greków, kim są ciemiężcy, to będą dobrze wiedzieli. Jeśli Grecja jest dzisiaj biedna, to dlatego że oni z premedytacją doprowadzili Grecję do takiego stanu. To judeochrześcijański sojusz syjonistyczny kontroluje władzę w Ameryce, w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech. Nawet w tych krajach są ludzie, którzy się im sprzeciwiają, ale nie mają dość siły, aby ich usunąć. To oni kontrolują wojsko. Kiedy mówię 'oni', to ich mam na myśli, judeochrześcijański sojusz syjonistyczny, który dał światu na przykład Międzynarodowy Fundusz Walutowy. System monetarny pieniądza papierowego, plastikowego i elektronicznego, ufundowany umową z Bretton Woods z 1944 i ukoronowany systemem petrodolara, aktualnie podważany przez Rosję i BRICS, to jest ciemiężca.

Teša Tešanović:  Czytałem niedawno magazyn 'Daesh', był tam artykuł z entuzjastycznym nastawieniem do niewolnictwa. Czy mógłby pan jako islamski teolog powiedzieć nam, jakie jest stanowisko islamu wobec niewolnictwa?

Szejk Hosein:  Kiedy islam pojawił się na świecie, niewolnictwo istniało jako instytucja społeczna. Jak powinniśmy odpowiedzieć na tę instytucję? - Myśmy tego nie zaczęli. Jeśli odpowiedzią będzie likwidacja niewolnictwa z dnia na dzień i uwolnienie niewolników, a po dwustu latach byli niewolnicy ciągle są najbiedniejszymi ludźmi, a byli właściciele ciągle są najbogatsi, to czy niewolnictwo naprawdę zostało zlikwidowane? - Nie. Jeśli chcesz naprawdę, szczerze i uczciwie zakończyć niewolnictwo, to niewolnik z chwilą uwolnienia powinien zostać zintegrowany ze społeczeństwem jako równy innym ludziom. To jest likwidacja niewolnictwa. Czy oni zakończyli niewolnictwo? Ktoś może mi dać uczciwą odpowiedź? Czy naprawdę zlikwidowano niewolnictwo w Stanach Zjednoczonych? Czarni w Stanach Zjednoczonych ciągle są najbiedniejsi, byli właściciele niewolników są ciągle najbogatsi, jeśliby Stany Zjednoczone przetrwały następne tysiąc lat, to sytuacja się nie zmieni.

Tak nie jest w islamie. Prorok powiedział, niech mu Bóg błogosławi, ale CNN nie będzie tego nadawać - częścią programu likwidacji niewolnictwa w islamie jest ponowne nadanie człowieczeństwa wyzwalanemu niewolnikowi, przed jego uwolnieniem! Musisz uznać go jako istotę ludzką, jako członka społeczeństwa – przed jego uwolnieniem! Posłuchaj, co powiedział Prorok i to jest nasza odpowiedź. Powiedział: daj mu jeść to, co sam jesz i daj mu takie odzienie, jakiego sam używasz. Czy ktokolwiek w nowoczesnej zachodniej cywilizacji mówił takie słowa, zanim zaczął oczerniać islam o stosunek do niewolnictwa? - Tak, mają ISIS, to przecież ich dziecko, które przerabia ludzi w niewolników. Ale islam, który pochodzi od Boga i od Proroka, niech mu Bóg błogosławi, mówi, że niewolnikowi trzeba najpierw przywrócić godność ludzką, on ma być twoim bratem przed uwolnieniem. Uwolniony niewolnik ma być zintegrowany ze społeczeństwem w taki sposób, że po jednym pokoleniu nie będzie można odróżnić byłego niewolnika od byłego właściciela. To jest nasza cywilizacja, a tamta [Stany Zjednoczone] to ich cywilizacja, więc możesz je porównać.

Teša TešanovićW jaki sposób w zachodniej cywilizacji stworzono rasizm?

Szejk Hosein:  Nie wszyscy ludzie Zachodu są teraz rasistami. Są tam ludzie wrażliwi, uczciwi, spotkałem ich w Stanach Zjednoczonych, kiedy tam mieszkałem. Ale ci, którzy kontrolują władzę w świecie Zachodu i którzy zaprowadzili świat, tam gdzie się on teraz znajduje – wiesz co jest największym osiągnięciem cywilizacji Zachodu, jej wielkim darem dla ludzkości? - Kiedy mężczyzna może się ożenić z mężczyzną i otrzymać świadectwo ślubu. Nie w Rosji, nie w prawosławnym chrześcijaństwie. Powodem, dla którego to się stało, jest to, że w jądrze cywilizacji Zachodu znajdują się ludzie, którzy uznali się za wybranych przez Najwyższego Boga, stworzonych do rządzenia, nazwali ten szowinizm ciężarem białego człowieka. Rewolucja naukowo-techniczna dała im nieprawdopodobną przewagę i użyli tej przewagi, aby zakrwawionym mieczem podbić, skolonizować resztę świata. Oni cywilizowali resztę świata, my byliśmy dzikusami, oni byli ludźmi, a my byliśmy dzikusami [rodzina szejka Hoseina pochodzi z Indii, dzisiejszego Pakistanu].

Ta arogancja Zachodu jako podstawę miała rasizm, bo oni uznawali się za pełniejszych, lepszego sortu ludzi z samego urodzenia. To powiedział też Szatan, kiedy Bóg kazał mu złożyć pokłon Adamowi. W Koranie to Iblis, w chrześcijaństwie to Lucyfer? Pokłoń się Adamowi! A on odmówił. Odmówił, bo uznał się za ważniejszego od człowieka, powiedział, że Bóg stworzył go z ognia, a człowieka z gliny, więc on jest stworzeniem wyższego rzędu niż człowiek. W ten sam sposób zachowuje się cywilizacja Zachodu, jak Szatan, to satanistyczna cywilizacja. My mamy z samego urodzenia prawo do rządzenia ludzkością – to jest rasizm Zachodu.

Powiem jeszcze jedną rzecz, powinni o tym pomyśleć. Ktokolwiek myśli, że jest lepszy od innych ludzi z racji samego urodzenia - mam nadzieję, że w Serbii nie ma tej choroby - ktokolwiek tak myśli, nigdy nie dostanie się do Nieba.

Teša TešanovićJaki jest pański komentarz na temat aktualnego kryzysu imigracyjnego?

Szejk HoseinKryzys migracyjny ma wiele różnych przyczyn. Ponieważ mamy mało czasu, to chciałbym poruszyć tylko kilka.

Po pierwsze: obecny światowy system monetarny to zwykłe oszustwo, wyzysk, on wysysa bogactwo z jednej części świata i przekazuje je do drugiej. To właśnie ten fałszywy papierowy, plastikowy czy elektroniczny pieniądz, który teraz mamy. Jedna część świata staje się coraz biedniejsza, ludzie wiedzą, że tak zostanie na zawsze. Druga część świata jest bogata i będzie bogata na zawsze. Dla nas nie ma już nadziei. Więcej - jeśli masz szansę wyjechać z biednego świata do bogatego - skorzystaj z tej szansy. Nędza i ubóstwo spowodowane eksploatacją finansową są przyczyną tych masowych migracji. To jeden z powodów.

 

Co się dzieje na świecie - 17.08.2016.

Terroryści z ISIS

Drugim powodem jest terror, ludzie uciekają. ISIS przejmuje coraz więcej terenów. Ludzie są przestraszeni, co się z nimi stanie, jeśli ISIS przejmie kraj? - Dlatego myślą o ucieczce. To musi być dla nich bardzo bolesne, porzucić dom, porzucić rodzinę, groby rodziców śpiących na cmentarzu, porzucają wszystko, co kochali przez całe życie, biorą ze sobą tylko ubrania na grzbiecie i pieniądze w kieszeni, nie wiedzą co może ich spotkać, a może to być na przykład spanie w deszczu na ulicach Belgradu. Dzięki Bogu Serbowie mają dla uchodźców współczucie i pomoc, i dziękujemy za to. Dziękujemy Serbii za to, jak ich traktuje.

Oni uciekli przed terrorem, a bezpośrednią przyczyną terroru jest ISIS czy Państwo Islamskie. Zachód już od roku bombarduje ISIS, aby zwalczyć ten terror i po roku to jest jeszcze większa siła niż poprzednio. Teraz przychodzi Putin i deklaruje, że chce zwalczyć ten terror, to inteligentni, wrażliwi, honorowi ludzie z radością przywitaliby deklaracje i wysiłki Putina. Jeśli Rosja zwycięży ISIS, to ci wszyscy uchodźcy zechcą wrócić do domów. Oni nie chcą mieszkać w Niemczech, wolą wrócić do domów do Syrii do swojego życia. A oni krytykują Rosję, cokolwiek Rosja zrobi, oni muszą skrytykować. Nic, co Rosja robi, nigdy nie będzie [na Zachodzie] uważane za prawidłowe. Czy to są ludzie godni szacunku? - Raczej nie.

Więc jesteśmy wdzięczni Rosji i dumni z Rosji, że Rosja weszła do Syrii, próbując rozwiązać problem. Rosja ma potencjał, by rozwiązać ten problem, tego raka - ISIS. Ale ISIS to jest ich [Zachodu] protegowany, oni nie chcą pozwolić Rosji na zniszczenie ISIS. Chcą jej przeszkodzić. W tej właśnie konfrontacji pomiędzy Rosją a Zachodem widzimy - w kontekście naszej eschatologii - nadchodzącą wielką wojnę.

Teša TešanovićMówi pan, że wielka wojna nadejdzie niedługo.

Szejk Hosein:  Mam nadzieję, że się mylę, ale myślę, że do wybuchu wojny zostało nam nie więcej niż rok. Nie jestem prorokiem, nie mam żadnych tajemnych źródeł informacji, to czysta analiza politologiczna i muszę przyznać, że mam też sny o nadchodzącej wojnie. Sny są dla nas ważnym źródłem informacji.

Teša Tešanović:  Czy ma Pan jakąś wiadomość na koniec dla naszych widzów?

Szejk Hosein:  Tak, mam. Chciałem podziękować Serbom, a widzieliśmy się pierwszy raz, za ciepłe i serdeczne przyjęcie, dokładnie tak jak przyjęto mnie dwa lata temu w Moskwie. Od mojego przyjazdu do Belgradu nie było żadnego incydentu, sugerującego niechęć czy nienawiść wobec mnie. Nie doświadczyłem również żadnego przypadku nadzoru, kontroli nad tym co mówię, cieszyłem się całkowitą wolnością od mojego przyjazdu, to dobry znak. Prosiłem o cierpliwość, dajcie mi trochę czasu, i proszę wszystkich, którzy mogą do mnie dołączyć, szczególnie muzułmanów, aby przyjechali i abyśmy zaczęli pracować nad przyjaźnią i sojuszem tych wielkich ludów, muzułmanów i chrześcijan. Znamy chrześcijan – oni nie są aroganccy, możemy ich rozpoznać, bo oni ciągle cenią życie monastyczne. Możemy rozpoznać prawdziwych chrześcijan, Bóg powiedział w Koranie, że w czasach ostatecznych naszymi sprzymierzeńcami będą chrześcijanie. Dziękuję.

Przetłumaczył: Metro

 

* * * * * * *

Dołączam tu film, zatytułowany "Donbas z Russelem Bentleyem", część XX, który porusza temat muzułmanów. Są napisy w języku polskim:

https://www.youtube.com/watch?v=qiYNPpjVdy8

Mówi Russel Bentley, znany nam jako Texas: "Chcę pokazać, że wszyscy dobrzy ludzie jednoczą się, by walczyć z faszyzmem, z siłami zła. (...) Porozmawiamy dziś z moim przyjacielem Rafi, pochodzącym z Afganistanu".

Mówi Rafi: "Gdy tylko zobaczyłem, co się dzieje, nie mogłem nie stanąć w obronie Donbasu. (...) Rosja to taki nasz starszy brat, potrzebujący teraz naszej pomocy. (...) Nowa epoka nadchodzi, a oni [EUSA] chcą, by nie było w niej miejsca dla Rosjan. Zrobią wszystko, by Rosjan unicestwić. (...) Ale Bóg jest z nami".

 

KOMENTARZE

 • Wielce prawdopodobne
  że na granicy z Polska - FR stawia zasieki . Zaczęto stawiać go podobno miesiąc temu po zawieszeniu przez PIS małego ruchu granicznego.

  Bravo syjonistyczne ku@wy z PIS
 • @kfakfa 13:42:17
  Zasieki na granicy Polska - FR? -
  --- Trudno uwierzyć, ale jest dużo dzisiaj zdarzeń, w które trudno uwierzyć

  O zamknięciu MRG pisze portal wiernipolsce1.wordpress.com w tekście pt.
  "Kaliningradczycy wyszli na wiec przeciwko odwołaniu MRG [małego ruchu granicznego]", link:

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/16/kaliningradczycy-wyszli-na-wiec-przeciwko-odwolaniu-mrg/
 • Dla przewietrzenia umysłu proponuję na chwilę odejść trochę od zasadniczych problemów współczesnych czasów.
  Stawiam publicznie pytanie : czy Waszym zdaniem kobiety powinny służyć w wojsku, czy też polem ich walki powinna być rodzina, wychowanie dzieci, dom , kuchnia ?

  Inspiruję do dyskusji na ten temat :

  https://www.youtube.com/watch?v=aGmguJKlN7E
 • @detektywmjarzynski 15:56:39
  "Я весь мир отдам за неё". -

  --- Ładna piosenka, ładne dziewczyny :)
  Na pewno żal, gdy takie miłe istoty muszą ginąć na wojnie.
  A czy powinny służyć w wojsku? - Obowiązkowo na pewno nie.
 • @zygmuntbialas
  "mówi, że niewolnikowi trzeba najpierw przywrócić godność ludzką, on ma być twoim bratem PRZED uwolnieniem."
  (podkr. moje).

  Czyli MUSI przejść na islam, albo pozostać niewolnikiem....

  Ups. Za "ładnie" ten "pański" szejk się wyrażał.
  Choć może (wtedy proszę mnie poprawić) błąd tłumaczenia.
 • @laurentp 19:40:06
  Racjonalizm i spostrzegawczość, czyli "szkiełko i oko", jak zawsze, są nieodzowne w poznaniu tego, co się kryje za szejkowym "czuciem i wiarą".
 • @laurentp 19:40:06
  "Czyli MUSI przejść na islam,...". -

  --- W żaden sposób nie potrafię wyciągać takich wniosków.
 • @AgnieszkaS 22:18:33
  "Racjonalizm i spostrzegawczość, czyli "szkiełko i oko". -

  --- One byłyby szczególnie przydatne w analizie wypowiedzi i działań ideologów i polityków zachodnich.
 • @Katana 00:17:41
  "Ale tu naprawdę zamiatanie pod dywan nie pomaga...". -

  --- Ależ ja nic nie zamiatam. Ja tylko przekazuję wypowiedzi szejka Imrana Hoseina, który mówi m.in.: "Drugim powodem jest terror, ludzie uciekają. ISIS przejmuje coraz więcej terenów".
  Przede wszystkim oceniajmy według jednej miary. Jeśli @laurentp pójdzie tropem pani Tiamat i opisze ekscesy w szwajcarskich burdelach, obsługujących tych, którzy chcą ze zwierzętami, jeśli opisze choć fragmentarycznie zbrodnie, dokonane na Bliskim Wschodzie przez państwa zachodnie, to ja zajmę się bliżej wynaturzeniami w państwach arabskich.

  Pozdrawiam.
 • Z całą pewnością Pan Bóg jest z Rosją, zawierzoną Matce Boskiej przez Jana Pawła II
  Prezydent Putin, jak wiemy wysłał Patriarchę Kiryła z pielgrzymka po Rosji z cudowną Ikoną Matki Boskiej Kazańskiej.
  Cerkiew Rosyjska wystosowała List Pojednania do Kościoła RK w Polsce.
  To jest potężna Baza by nasze narody zjednoczyły się w walce z sztanem.
  Nie lekceważmy tego.
  "KTÓŻ JAK BÓG"...
 • @Jan Paweł 09:20:16
  Wierzę, że św Jan Paweł II oręduje TAM w Niebie za Rosją. Myślę, że razem z Matką Boską Kazańską (która już wiele razy Rosję ratowała) i innymi Świętymi klęczą w modlitwie przed Panem Bogiem za Rosją, która odważyła się stawić czoła temu potężnemu, drążącemu już cały świat, szatanowi.
  Módlmy się razem z nimi za Rosję.
  Nasza modlitwa, naprawdę ma potężną Moc.
  Przeydent Putin tą pielgrzymką spowodował, że cała Rosja się modli. Zwróćmy uwagę, jaki to dało efekt. Z kraju, rozkradzionego jeszcze bardziej niż Polska, gdzie prze dwa lata nie było pieniędzy na wypłaty dla ludzi, Prezydent Putin wyniósł Rosję w ciągu 10 lat, do potęgi, przed którą drży szatan...
  Czy to nie jest Cud modlitwy do Pana Boga...
 • ISIS?
  Tu sie pozwole nie zgodzic z szejkiem, choc rozumiem co mial na mysli.

  Ludzie uciekaja nie przed ISIS tylko przed Amerykanami!!!
  W Hiroszimie nie bylo ISIS, w Wietnamie tez nie. Ani w Indonezji, ani na Timorze Wschodnim, ani w Somalii, na Haiti, ani w Jugoslawii.
  Nie bylo tez islamistow w Panamie, Granadzie. I nikt nie slyszal o islamistach w Hondurasie, Dominikanie, na Kubie, Korei, Nikaragui, Salwadorze, Laosie.
  I napewno w sekularnym Iraku i Libii zaden islamista by sie nie uchowal.

  Obecna kandydatka na prezydenta USA obiecala przeciez, ze jak tylko zostanie prezydentem , to zmiecie z powierzchni ziemi . Iran (uzyla slowa 'obliterate".
  Inna jankesowska "amazonka", Pani Albright wyrazila oburzenie na wielkosc bogactw naturalnych w Rosji: "Po co im tyle bogactw a w ogole, po co im Syberia".
  Wiec nie opowiadam nic nowego, bo w raportach Kongresu przedstawiono wyraznie plany podboju panstw na Bliskim Wschodzie. Amerykanie nie ukrywaja, ze przymierzaja sie do ataku na Chiny i na Rosje.
  A czy uzyja do tego najemnikow (bo im zaczyna brakowac zolnierzy na zbojeckie wyprawy - a weterani umieraja bezdomnie w USA- ) czy beda probowac wykupywac cale armie - to juz nie ma wiekszego znaczenia.
  Na razie rekrutacja ukrainskich zolnierzy idzie im slabo, wiec zaczeli rekrutowac w Europie, (w Polsce) i ... przez internet.

  Lew Tolstoj mial prorocza wizje gdy ostrzegal:
  "Najwiekszym zagrozeniem dla swiata jest Dzingis Chan... z telefonem"

  W historii podbojow swiata najgorzej przedstawia sie podboj Kanaanu i biblijne ludobojstwo Ziemi Swietej.
  Barbarzynskie podboje Mongolow i Tatarow zostawialy po sobie puste pola, pozogi i zgliszcza.

  Podczas gdy prowincje greckie i rzymskie kwitly, Arabowie budowali Alhambre i Bagdad , nawet obecnie glupia francja probowal ucywilizowac Anglie a Anglia reszte swiata - to tylko Amerykanie pozostawiaja po sobie ruiny Palmiry i napalmem zniszczony Wietnam, nuklearne kikuty Hiroszimy i Nagasaki.
  Przeciez w porownaniu z Churchillem, Jackson, Reaganem Obama, Bushem to taki na przyklad Stalin, ktory zbudowal potege sowietow - to wielki przywodca.
  Zaden z przywodcow USA nie jest w stanie odbudowac Detroit czy falochronow w Nowym Orleanie. I zaden nie probuje nawet zrobic porzadku w Milwaukee.

  No i zaden amerykanski "polityk" do tej pory nie probowal nawet obiecac, ze uratuje Zatoke Meksykanka.

  Zastanawiam sie, czy pozwola nam jankesy wrocic .. chocby do jaskin?.
 • @detektywmjarzynski 15:56:39
  Pytanie bardzo podchwytliwe. Pewnie mozna odpowiedziec pytaniem:
  Czy w ogole w XXI wieku powinnismy dyskutowac wojsko i sklad wojska?.

  Z praktyk XX wieku wynika, ze kobieta nie ma zadnego prawa miec rodziny ani domu ani kuchni.
  Wiec o czym rozmawiamy?. Te miliony trupow kobiecych w Hiroszimie, Wietnamie, na Bliskim Wschodzie, w Europie: w Serbii, Donbasie , a takze i w Afryce nigdy nie mialy broni w reku.

  Do czasu I-ej wojny swiatowej, w kazdym konflikcie wojennym na swiecie - tylko 1% (jeden procent ) ludnosci cywilnej byl narazony na dzialania wojenne.
  Od czasu I-wojny swiatowej i do teraz 98% ludnosci cywilnej cierpi z powodu wojny; a wlasciwie jest glownym celem dronow i bombowcow.

  Zyjemy w epoce wampirow i wandali, a wojny sa bardzo wyraznie skierowane przeciwko ludnoscic cywilnej: przeciwko rodzinom, rodzicom, dzieciom i ich podstawowym srodkom do zycia.
  Bo jesli sie bombarduje szkoly i szpitale, to jakie znaczenie czy walcza kobiety czy tylko mezczyzni?
  W Etiopii i w Libii Amerykanie przede wszystkim zbombardowali melioracje wodne i siec wodociagow. W Serbii wyburzyli mosty, zeby ludzie nie mieli jak uciekac.
  W Afryce wypalaja cale wsie pod odwierty.

  Teraz armie maja prawo zburzyc dom rodzinny, wymordowac cala rodzine a wczesniej zgwalcic kogo sie da.
  Mozna najechac na kazdy suwerenny kraj, bez powodu i bez wypowiedzenia wojny, i zburzyc napalmem i bombami z zubozonym uranem cale wsie i miasta. Palic zywcem dzieci.

  Doszlismy juz do takiego stopnia zezwierzecenia, ze nagle martwi nas niezmiernie , ze podobno, jakis duren szczypal baby w tlumie, i podobno udalo sie jakims jurnym mlodziencom (naturalnie z Bliskiego Wschodu - Izrael tez jest na Bliskim Wschodzie) gwalcic masowo panie i do tego w tlumie, "na oczach widza". A tlum sie gapil i nie slyszal, ze baby piszczaly.

  My w takie opowiesci wierzymy i okropnie sie oburzamy na policje, ktora nie potrafila potwierdzic tych zdarzen. No to sie oburzamy na policje, ze nas nie slucha. Nie potrafil tez potwierdzic zachowania jurnych "ciapatych" zaden z panow - Niemcow obecnych na ulicy - nikt nie chcial robic za swiadka, choc to wszystko sie odbywalo na ulicy pelnej... swiadkow?
  Zaden z niemieckich dzentelmenow nie probowal bronic niemieckich dam przed amorami rasowo gorszych samcow.

  Najbardziej zdumiewajace jest to, ze ZADNA pani, ani ZADEN pan nie oburzyl sie publicznie na wyznanie pani Madelaine Albright, bylej Sekretarz Stanu USA ( a wiec nie prywatna osoba u cioci Fruzi na imienienach) ktora w wywiadzie do telewizji powiedziala szczerze, ze .. "warto bylo wymordowac pol milinona dzieci w Iraku". Tyle, ze nie odpowiedziala, dlaczego bylo warto.
  No to ja sie pytam: gdzie to swiete oburzenie obroncow cnoty kobiecej w czasie zabawy sylwestrowej?

  Wiec na pytanie pana detektywa odpowiem polowicznie: czy kobiety powinny sluzyc w wojsku?
  Tak, zwlaszcza te bunczuczne.

  Dlatego proponowalabym zaopatrzyc pania Albright i pania Clinton w spadochron, plecak i karabin i wyslac na pierwsza linie frontu do Iraku, a potem do Libii i do Jemenu.

  Madeleine Albright – The deaths of 500,000 Iraqi children was worth it for Iraq’s non existent WMD’s « InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/

  I nikt sie nie oburzyl nawet na dramaty kobiet w Iraku gwalconych i mordowanych przez biala rase panow. Panowie zreszta byli tak dumni z siebie, ze sami sobie porobili zdjecia, zeby pokazac kumplom jak sie wojuje w Iraku:

  the truth: Rape of Iraqi women by U.S. soldiers viedo and photo

  http://serveice.blogspot.com.au/2011/08/rape-of-iraqi-women-by-us-soldiers.html
 • @Tiamat 11:59:48
  Widzę, że od tego Prozacu im nie tylko zwieracze puszczają.
  Swołocz.
 • @Jan Paweł 09:35:53
  "Z kraju, rozkradzionego jeszcze bardziej niż Polska, gdzie prze dwa lata nie było pieniędzy na wypłaty dla ludzi, Prezydent Putin wyniósł Rosję w ciągu 10 lat, do potęgi, przed którą drży szatan...
  Czy to nie jest Cud modlitwy do Pana Boga...". -

  --- Tak, zaszło coś, czego się nie spodziewano. Rosja odżyła. I ekonomicznie, i militarnie, i moralnie. Rosja powróciła do swej tradycji i wiary.
 • @Tiamat 10:20:36
  "Ludzie uciekaja nie przed ISIS tylko przed Amerykanami!!!". -

  --- Tak, zgadzam się z Panią. I argumentacja Pani jest silna.
  Ale szejkowi udało się zdanie: "Są trzy rodzaje kłamstw: Zwyczajne kłamstwo, bezczelne kłamstwo i 9/11" (w 1. części interview).
 • @Katana 16:06:11
  Pisze Pan: "Ludzie uciekają sami przed sobą". -

  --- Jednak w Syrii uciekają przed bombami, przed głodem.
 • @Katana 17:15:24
  "Dlaczego spadają tam bomby?" -

  --- Nie powinny, ale spadają bomby amerykańskie czy ich żołdaków, nazywanych ISIS, z którymi ponoć Ameryka walczy. Jak jest w istocie piszą dziś w niemieckim DWN.
  W sumie na ponad 14,5 mln Syryjczyków przed wojną zginęło około 400 tysięcy ludzi, a ponad 4 mln uciekło ze swych domów, z czego 2 mln uciekło poza granicę. Tylko część z tych 2 mln znajduje się w Europie.
 • @Katana 17:21:31
  "Czyli takie samo uogólnienie...". -

  --- Staram się nie uogólniać, tylko opisywać :)
 • @Katana 17:21:31
  Bawimy sie w sofizmaty, zeby splycic i rozmydlic problem?.

  Jest roznica miedzy uciekaniem przed klasowka z matematyki, przed Solidarnoscia i przed bombami.
  Mialam te rzadka okazje doswiadczyc wszystkich trzech ucieczek.
  A uciekalam "ogolnie".

  Przed matemtyka, Solidarnoscia i amerykanskimi bombami.
  Wiec nie musze nadwerezac wyobrazni, zeby znac roznice.

  I nawet mnie usmiechneta z samozadowolenia, wypucowana buzia pana Walesy i dlugopisy z Matka Boska nie namowily do powrotu.

  Bo jak tak uciekalam 'ogolnie' przed rewolucja ubecka - a nie przed Walesa na fotografii.

  Jak widac na zalaczonym przez pana obrazku - pan nie ma pojecia co znaczy uciekac przed Amerykanami: bo pewnie pan nigdy nie byl w Jugoslawii, na Bliskim Wschodzie, Na Haiti, w Japonii, w Libii czy Wietnamie.
  I jesli gdzies na swiecie tysiace demonstrantow protestujacych przeciwko amerykanskiej inwazji niesie transparenty z napisem "Yankee go home" - to jest to bardzo szczegolne "uogolniene".

  Pan zdaje sie byl na wagarach jak w szkole podstawowej uczyli o zbiorach.
  No coz, czego sie Jas nie nauczyl...

  A bomby same spadaja i tylko bardzo niewielu doroslych na tym swiecie nie wie dlaczego...

  A ludzie uciekaja bo im sie napisy na bombach nie podobaja. Wola takie calkiem gladkie - bez wzorkow i napisow.
 • @Tiamat 11:59:48
  Dzięki za wejście i piękny odzew w wywołanej przeze mnie dyskusji na temat kobiet w wojsku i na wojnie.

  Psychopaci z Zachodu w swoich wywodach bardzo często powołują się na magiczne słowo milion. Podaję kolejny przykład ich zwichrowanego spostrzegania i sposobu myślenia. Zbigniew Brzeziński powiedział, iż "dzisiaj łatwiej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować"

  Tiamat dedykuję piosenkę zespołu The Beatles pt. "Oh Darling " w wykonaniu młodej Rosjanki Nasti Petrik

  https://www.youtube.com/watch?v=cUeJdVV8yys
 • @Katana 18:16:48
  Pisze Pan: "Nie można ignorować bezpośredniego zagrożenia jakim teraz jest dążenie islamistów do władzy w Europie. Przecież jak tylko poczują,...". -

  --- No i co ja mam odpowiedzieć? - Nie ignoruję.
  Opisuję dzień dzisiejszy, badam, w jakim stopniu jest to realne zagrożenie, a w jakim stopniu jest to wytwór zachodnich manipulatorów. Na ten temat sporo pisaliśmy na moich blogach.
 • @Katana 23:37:46
  Więc w porządku :)
  Zaraz będzie o Krymie.

  Pozdrawiam.
 • @Tiamat 17:56:35
  Syryjskie kobiety i dziewczyny walczą o swoją Ojczyznę , mówiąc słowami jednej z nich Giny , cytuję : "Syria to moja Matka, jeśli Matce dzieje się krzywda , córka idzie Jej na pomoc"

  https://www.youtube.com/watch?v=d8edfp1XSxg&feature=player_embedded
 • @Katana 18:16:48
  Zdaje sie, ze rozmawiamy na roznych poziomach.
  Jak tylko jankesy przestana zbroic islamistow, to przestane sie ich bac.
  Okazuje sie, ze 70% tzw. islamistow nie slyszllo o islamie.
  Dokad bedziemy grac w kotka i myszke i udawac ajnsztajnow polityki swiatowej?

  70% of foreign ISIS recruits knew little about Islam, based on 3,000 leaked ISIS documents - Orrazz

  http://www.orrazz.com/2016/08/70-of-foreign-isis-recruits-knew-little.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej