Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na Bliskim Wschodzie - 03.09.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamieszanie w Europie jest potężne i do tego potężnie sterowane. I też bardzo sprzyja planom Izraela, bo nie tylko nikt się Arabami nie przejmuje, ale jeszcze się ich oskarża o wszystko, co możliwe (i niemożliwe).

 

Wojna o Syrię czy o (Wielki) Izrael?

Podczas gdy w Europie straszy się znowu publikę Rosjanami - 'wejdą, nie wejdą' - na Bliskim Wschodzie robi się coraz 'cieplej', a sprawy europejskie: terroryzm, uchodźcy, zagrożenie ze strony Rosji, sankcje, Ukraina, unijne swary i Brexity, znakomicie odwracają uwagę od tragedii narodów Bliskiego Wschodu. Jak już podawaliśmy wcześniej, wojna na Bliskim Wschodzie toczy się nie tylko o ropę i dostęp do źródeł energii. Jest to wojna o Wielki Izrael.

.

Znalezione obrazy dla zapytania wielki izrael

.

Okazuje się, że największym przeciwnikiem bujnych planów Izraela jest też Syria, która nie uznaje Izraela, nie uznaje amerykańskiej inwazji na Bliski Wschód i nie uznaje zachodnich banków, i do tego cały czas popiera prawo Palestyńczyków do życia. Wszelkie próby przekupienia i szkalowania Asada nie pomogły.
.
No to teraz gramy w otwarte karty - Izrael przyznaje, że popiera i finansuje ISIS. Do utworzenia wszystkich grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie przyznała się Hillary Clinton, ale przyznają się też różni politycy amerykańscy jak np. senator McCain. Obama boi się odejść z tzw. piętnem wojny wietnamskiej. Potrzebne mu jest jakieś zwycięstwo. Choćby maleńkie. Do tej pory bardzo dwulicowa postawa USA wobec sztucznie stworzonych grup terrorystycznych, a tak naprawdę tej samej bandy pod różnymi nazwami, nagle stała się zupełnie szczera. Amerykanie otwarcie przyznają, że nie po to szkolą, trenują i finansowo pomagają terrorystom, by Asad nadal pozostawał u władzy.
.
USA i Izrael zaangażowały i państwa Bliskiego Wschodu do walki z Asadem i rządy europejskie z ich syjonistycznymi przywódcami (np. Francja). Już nikt niczego nie ukrywa, wystarczy przejrzeć tytuły i wiadomości z różnych źródeł:
---  Izrael ma nadzieję, że gdy zniszczą Asada, to wreszcie ustanowią w Damaszku żydowskie rządy i droga do Wielkiego Izraela stanie otworem.
---  Amerykanie oferują eskalację wojny w Syrii.
---  "Niech Rosja i Iran płacą cenę za zwalczanie terrorystów w Syrii - mówi dyrektor CIA Michael Morell w interview z Charlie Rose. - Trzeba zmusić Rosję i Iran, żeby słono zapłacili w Syrii".
---  "Czy zapłacą cenę, jak będziemy zabijać Rosjan i Irańczyków?" - pyta Charlie Rose.
---  "Tak, skrycie. Jest jeszcze jedna sprawa bardzo ważna. Ja chcę uderzyć w osobistą bazę Asada; ja chcę go bardzo wystraszyć" - odpowiada dyrektor CIA.
 
.
Znalezione obrazy dla zapytania asad
.
Baszar al-Asad z żoną
.
Morell, który zgłosił nominacje Hillary Clinton na prezydenta USA, nie jest jedynym politykiem USA , który ma tak ambitne plany wobec Rosji i Iranu. Wielu amerykańskich polityków, strategów, generałów ogłosiło wojnę przeciwko Rosjanom. Nie tylko w Syrii, ale i na Ukrainie.
.
The Dangerous Temper Tantrums of US War Hawks. Make Russia and Iran “Pay a Price” for Fighting Terrorism in Syria | WHAT REALLY HAPPENED //www.whatreallyhappened.com/node/546760#axzz4IsMkNvBA
.
 
* * * * * * *
.
Izraelski sztab strategów ostrzega:  Nie wolno niszczyć ISIS.  Mogą się jeszcze przydać jako 'pożyteczne narzędzie' przeciwko Iranowi.
.
Think-tank, zatrudniony przez NATO i rząd Izraela. twierdzi, że Zachód nie powinien zniszczyć ekstremistycznej grupy ISIS, która znana jest przede wszystkim z tego, że urządza ludobójstwo narodów Bliskiego Wschodu i czystki etniczne w Syrii i Iraku. "Tak zwane Państwo Islamskie może się bardzo przydać w niszczeniu Iranu, Hezbollah, Syrii, Rosji - opowiada dyrektor Think Tanku, Efraim Inbar. - Popieranie istnienia Państwa Islamskiego ma cel strategiczny i niszczenie go jest wielkim błędem" (opublikowano w Besa 2/08/16).
.
Efraim Inbar jest profesorem w Izraelu i dyrektorem The Begin-Sadat Centre for Strategic Studies (BESA).Ta 'szlachetna' organizacja ma na celu zapewnić bezpieczeństwo i pokój, ale tylko dla Izraela. BESA jest wspierana przez rząd Izraela, Śródziemnomorską Inicjatywę NATO, amerykańską ambasadę w Izraelu i Radę Carnegie d/s Etyki i Spraw Międzynarodowych. Zdaniem BESA należy przedłużać wojnę, która już zniszczyła Syrię, zabijając setki tysięcy ludzi i wypędzając z kraju połowę populacji.
 
.
Znalezione obrazy dla zapytania isis islamic state
.
Terroryści z IS
.
Na argument, że zniszczenie ISIS wprowadzi wreszcie stabilizacje na Bliskim Wschodzie Inbar odpowiada:"Stabilizacja nie ma żadnej wartości samej w sobie; chyba że jest nam na rękę i służy naszym interesom. - I dodaje - Destabilizacja i kryzys czasami są bardzo przydatne, ponieważ mogą przynieść pozytywne zmiany".Wrogiem Izraela nie jest Państwo Islamskie, tylko Iran. Inbar oskarża Obamę o to, że za bardzo 'rozdmuchuje' zagrożenie ze strony PI, co pomaga Iranowi w walce z bojownikami PI.
.
Israeli think tank: Don’t destroy ISIS; it’s a “useful tool” against Iran! - Real Iran: //realiran.org/israeli-think-tank-dont-destroy-isis-its-a-useful-tool-against-iran/
.
 
* * * * * * *
.
Pisze dalej pani Tiamat: Zadziwiające, że militarny kompleks USA zarabia na tym, iż wydaje ogromne pieniądze na zbrojenia. Ale za utrzymanie kompleksu militarnego odpowiada amerykański podatnik i kraje Unii, które cały czas robią 'ściepkę' na NATO. Oczywiście, że różni komentatorzy wyrażają rozmaite opinie i podejrzenia. Czasem ważniejsze jest to, o czym się nie mówi głośno. Spójrzmy na historię Bliskiego Wschodu od czasu utworzenia państwa Izrael. Już Ben Gurion powiedział, że Izrael nie potrzebuje konstytucji i nie potrzebuje wyznaczonych granic.
.
Konstytucja musiałaby określić granice administracyjne, które podlegają konstytucji. Gdy popatrzymy na mapę Izraela z 1948 roku i tę obecną, to łatwo zauważymy, że granice są dość płynne i jakoś się teren Izraela poszerza. A mają w planie poszerzyć swój teren od Synaju po południową Syrię. Możemy się wykłócać o granice Ukrainy, która, notabene, też nie ma zatwierdzonych granic; możemy 'pyskować' na aneksje Krymu, bajdurzyć o Donbasie, ale nikt się nie czepia Izraela, który zagarnia coraz to nowe tereny.
.
Mam na myśli Wzgórza Golan, które prawnie należą do Syrii. Izrael zajmuje West Bank, wyrzuca Palestyńczyków z ich własnych domów... i nic. Nie ma zdjęć biednych dzieci palestyńskich na pierwszych stronach wielce szacownych gazet. Izrael całkiem otwarcie się przyznaje, że potrzebna jest destabilizacja na Bliskim Wschodzie, bo to zapewnia realizację planów Wielkiego Izraela. Izrael sercem, duszą i amerykańską forsą popiera Kurdów (coraz to inną grupę) i głośno krzyczy, że Kurdowie mają prawo do własnego państwa. Równocześnie odmawiają tego prawa Palestynie. Kurdowie bardzo się przydali w rozwaleniu Iraku, teraz chodzi o pokrojenie Syrii na kawałki, żeby Izrael dotarł do Eufratu, bo takie mają plany: od Synaju do Eufratu.
.
Na razie idzie im dobrze. Chcą stworzyć etnicznie żydowskie państwo. Więc trzeba powtórzyć Kosowo. W Kosowie Syjon zniszczył 400 cerkwi prawosławnych, wymordował chrześcijan. NATO, w tym Polacy, pomogli poćwiartować Jugosławię. Wypędzili Serbów z serbskiego Kosowa i wstawili przybyszów z Arabii Saudyjskiej, Turcji i Albanii. I utworzyli 'etniczne' państwo-mafię.
.
Ponieważ próba generalna się udała, no to teraz dokładnie ten sam projekt powtarzają na Bliskim Wschodzie. Dokładnie niszczą wszystkie ślady cywilizacji w Iraku, Libii i Syrii. Palą kościoły. Nie wystarczy im zniszczyć miasta i infrastrukturę. Trzeba przepędzić ludzi. Niektórych można ubić, innych sprzedać do burdeli, a całe masy przegonić do Europy i USA. Bo trzeba oczyścić teren. Jeszcze do niedawna na Bliskim Wschodzie mieszkało 10 mln chrześcijan. Teraz nie ma nawet całego miliona. Oburzające jest to, że chrześcijanie i w Europie, i w USA mają dokładnie w tyłku, co się dzieje z kościołami w Libii, Iraku, Syrii. Dokładnie tak samo zrobili w Kosowie. To był blueprint. Wtedy największymi wrogami chrześcijan byli... chrześcijańscy Serbowie.
 
.
Znalezione obrazy dla zapytania muzułmanie w europie
 
.
Zamieszanie w Europie jest potężne i do tego potężnie sterowane. I też bardzo sprzyja planom Izraela, bo nie tylko nikt się Arabami nie przejmuje, ale jeszcze się ich oskarża o wszystko, co możliwe (i niemożliwe). Wszyscy pyskują na kozojebców. Nikt na morderców dzieci palestyńskich czy syryjskich. Doszło do takiego absurdu, że państwa europejskie, które są winne miliardowe odszkodowania za zniszczenie narodów Bliskiego Wschodu, jeszcze lżą ordynarnie swoje ofiary wojen europejskich na Bliskim Wschodzie. I oskarżają wypędzone ofiary wojny o... uciekanie z pożogi. Niesłychane.
.
Niemcy do tej pory płacą odszkodowanie Izraelowi, chociaż Izrael nigdy nie był zburzony, bo nie istniał w czasie drugiej wojny światowej.Militarny kompleks w USA koniecznie chce wsadzić Clintonową na tron prezydencki (widać Amerykanie kochają dynastie polityczne). Hillary się odgraża, że wreszcie rozprawi się z Syrią, gdy zostanie prezydentką. I oczywiście straszy, że napadnie na Rosję. Z jej przemówień wyraźnie wynika, że gotowa jest poświecić całe Stany Zjednoczone i złożyć na ołtarzu Izraela.
.
Nie wiem, o co chodzi z tym Trumpem, ale stronnictwo Clintonów zdecydowanie pcha USA w kolejną wojnę. Dlatego wyborca amerykański ma tyle do powiedzenia, że może głosować albo na waryjota, albo na przestępcę. Gospodarka USA już dawno się nie liczy; ani los amerykańskiego dziecka. Podobnie jak los państw europejskich. Kto się martwi, z czego będą żyli Grecy? A wybory są potrzebne tylko po to, by zalegalizować kolejne przestępstwa dokonywane w imieniu wyborcy.
.
Moim największym zdumieniem, gdy chodzi o mentalność i politykę USA, jest przekonanie, że nauka powinna być komercyjna i że zdrowie obywatela i nauczanie można wystawić na giełdzie. Tak jak ranczo z krowami. Jest to zbrodnia wszechczasów, a jednak ma wielu zwolenników, którzy wierzą, że o leczeniu dziecka obywatela USA ma decydować... market i notowania na giełdzie. Jest to swoiste zboczenie. Pieniądze podatnika idą na zabijanie cudzych dzieci, a podatki przeznaczone na naukę, wydaje się na ratowanie skorumpowanych banków.
.
Obecne awantury z Siuksami w Dakota są jaskrawym przykładem, że dostęp do naturalnych bogactw ziemi, które są za darmo, mogą mieć tylko przestępcy podatkowi. Woda płynie w rzece za darmo. Deszcze padają za darmo. Ale tylko firma Nestle może kraść darmową wodę, w milionach litrów dziennie! - a potem butelkować darmową wodę i sprzedawać z dużym zyskiem. Mala butelka wody darmowej kosztuje więcej niż litr benzyny. I na tym polega geniusz ekonomii amerykańskiej.
.
A w polityce zagranicznej to najważniejsze, by oskarżać ofiary przestępstw - wtedy przestępca może spać spokojnie. Bardzo polecam wykład Miko Peleda, syna izraelskiego generała:
.

KOMENTARZE

 • niestety, jesteśmy narodem bez sumienia
  pamiętacie ? Jak grupka Ukraińców na Krymie próbowała pokojowo odebrać bazę ?

  okrzykiem zagrzewającym do boju było "amerykanie z nami",

  to jest też nasz BÓG, nie ma co ukrywać,

  i skończymy, jak nam ten nasz bożek pozwoli.
 • Mapy Palestyny i Izraela z 1946 roku i 2000
  Drugi zestaw map (ponizej) jest dosc oczywisty:

  ISRAEL AND PALESTINE - THE MAPS TELL THE TRUE STORY -

  Izrael i Palestyna:
  mapy pokazuja pradziwa historie

  http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/mapstellstory.html
 • @interesariusz z PL 09:46:37
  Witam :)

  Pisze Pan: "niestety, jesteśmy narodem bez sumienia". -

  --- To bardzo smutne stwierdzenie, ale coraz bardziej widać, że prawdziwe.
 • @Tiamat 10:38:25
  Spróbuję przenieść dwie mapy.
  Najpierw pierwsza: 1946r.:

  http://www.whatreallyhappened.com/IMAGES/mapstellstory/map-i_unpartition.jpg
 • @Tiamat 10:38:25
  Pięknie wyszła pierwsza mapa.
  Teraz druga, z 2000r.:

  http://www.whatreallyhappened.com/IMAGES/mapstellstory/map-ii_palestine-shrinking.jpg
 • Z BLOG.PL:
  ~maryjanek
  3 września 2016 o 10:34

  Znany parch polakożerca uhonorowany własną ulicą w Łodzi

  http://prawy.pl/36453-znany-polakozerca-uhonorowany-wlasna-ulica-w-lodzi/
 • Z BLOG.PL:
  ~janex
  3 września 2016 o 11:13

  Putin: jeżeli ktoś chce rewidować granice, to trzeba rozmawiać o Polsce, Lwowie i wschodnich Niemczech

  „Ja odpowiem bez żadnych żartów – jeśli ktoś chce zacząć rewidować wyniki drugiej wojny światowej, spróbujmy podyskutować na ten temat. Ale wtedy trzeba zacząć dyskutować nie na temat Kaliningradu, a ogółem – wschodnich ziem Niemiec, Lwowa, który był częścią Polski, itd., itd.”.

  „Jeśli ktoś chce otworzyć tę puszkę Pandory i zacząć działać z nią – proszę bardzo, bierzcie flagę w ręce i zaczynajcie”

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/putin-jak-ktos-chce-rewidowac-granice-to-trzeba-rozmawiac-o-polsce-lwowie-i-wschodnich-niemczech
 • Jest petycja:
  "Zdelegalizować w Polsce działalność wszystkich fundacji G.Sorosa (np. Refugees Welcome Polska, Hejt Stop, Fundacja Batorego itd.)"
  Polacy powinni podpisywać. Link do petycji, trzeba podawać dalej:
  http://www.petitiongo.org
 • @lorenco 23:16:27
  Przenoszę treść petycji:

  Petition to: Premier rządu RP - Beata Szydło. Prezydent RP Andrzej Duda
  "Chcemy prawnej delegalizacji fundacji stworzonych i finansowanych przez G.Sorosa na terenie Polski, jako zagrażających fundamentom polskiej tradycji, kultury, historii oraz chrześcijańskiej tożsamości narodowej".
 • @zygmuntbialas 00:30:26
  Podaję link bezpośrednio do tej petycji:
  http://www.petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun
 • @lorenco 01:23:49
  Wysłałem :)
 • Jakis interes za zamknietemi dzrwiami teraz sie na temat Syrii ubija.
  Wyglada, ze Rosja wstrzymala bombardowania od tygodnia.Armia Syryjska przestala zdobywac a ISIS atakuje jak zawsze.Od Polnocy do Syri weszla Turcja z czolgami , przeciw komu, nie byla w stanie wojny z Syria? Kto kogo i za ile sprzedaje?Sytuacja wysoce ciekawa.
 • @staszek kieliszek 05:50:10
  "Kto kogo i za ile sprzedaje? Sytuacja wysoce ciekawa". -

  --- Nie tylko ciekawa, ale też pogmatwana i niejasna. Podaję trzy ostatnie tytuły z DWN:
  --- 31.09. - "Amerykańskie siły powietrzne odmawiają Turkom pomocy przeciw ISIS";
  --- 02.09. - "Wspomagani przez CIA najemnicy i ISIS rozpoczynają ofensywę w Syrii";
  --- 03.09. - "Wojna o energię [ropę i gaz] w Syrii: walki toczą się tylko wzdłuż przyszłych rurociągów".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej