Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje w Europie - 21.09.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Georg Spöttle: "Armia to jedna z najważniejszych instytucji w państwie. Jej lojalność jest absolutnie kluczowa, tak jak lojalność policji czy innej administracji rządowej".

Zanim przeczytamy poniższe teksty, warto poznać lub przypomnieć sobie treść poniższych notek:

//zygmuntbialas.blog.pl/2016/08/14/co-sie-dzieje-na-swiecie-14-08-2016/

//zygmuntbialas.blog.pl/2016/09/17/co-sie-dzieje-na-swiecie-17-09-2016/

Będziemy więcej wtedy wiedzieć o dżihadystach i o tym, kto ich werbuje, szkoli i finansuje. Pozwoli nam to na bardziej obiektywną ocenę wypowiedzi węgierskiego eksperta. Każdy ma (i przedstawia) swoje strachy. Osobiście bardziej obawiam się polityków naszego kraju niż tychże dżihadystów. Bardziej obszerną ocenę, napisaną przez panią Tiamat, przedstawię w najbliższej notce.

W drugim tekście przedstawiciel niemieckiej AfD mówi m.in.: "Byliśmy świadkami wielu gwałtów na kobietach w wykonaniu uchodźców". - Otóż nie byliśmy - polityk niemiecki powinien coś wiedzieć o faktycznym przebiegu zdarzeń w sylwestrową noc w Kolonii. Gdy jednak mówi, że "Unia Europejska jest skończona", trudno odmówić mu racji.

------------------------------------------------

 

Niemieckie wojsko zinfiltrowane przez dżihadystów

https://www.youtube.com/watch?v=3Ty3xrEZ9Gk

Przekład z języka angielskiego:

Dziennikarz:  We Francji odbudowywana jest Gwardia Narodowa. W Niemczech sprawiają wrażenie przygotowywania się na wojnę lub klęskę żywiołową. Magazynują paliwo i materiały na cele specjalne, podczas gdy większość społeczeństwa wyraża niezadowolenie z powodu zarządzania kryzysem migracyjnym. Ponadto niemiecki kontrwywiad wojskowy donosi, że 300 osób o radykalnych poglądach służy w niemieckiej armii, liczba ta obejmuje również radykalnych islamistów.

DziennikarkaChciałam powitać naszego eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa Georga Spöttle.

Georg Spöttle:  Pozdrawiam widzów.

DziennikarkaKiedy rozmawialiśmy o problemach w bundeswerze, w lipcu niemiecka minister obrony ogłosiła zamiar zmiany polityki rekrutacji do armii. Chodzi o dopuszczenie możliwości przyjmowania osób spoza Niemiec, a nawet spoza Unii Europejskiej do bundeswery. Czy mamy już takie przypadki rekrutacji?

Georg Spöttle:  Nic nie wiem o takich przypadkach. Osoby z podwójnym obywatelstwem mogą służyć w niemieckim wojsku. Mam przyjaciela, którego matka jest Francuzką, a ojciec Niemcem; on ma podwójne obywatelstwo i oczywiście służył w armii. Niepokojące jest, że kilku dziennikarzy śledczych odkryło, iż ponad 60% składu jednostek bojowych to nie są rodowici Niemcy, lecz ludzie o korzeniach imigranckich. Armia to jedna z najważniejszych instytucji w państwie. Jej lojalność jest absolutnie kluczowa, tak jak lojalność policji czy innej administracji rządowej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania dżihadyści

Dżihadyści z IS

Pomyślmy o tym, mamy kilkuset (300) osobników o radykalnych poglądach. Nie mówimy tylko o radykalnych islamistach, lecz również o przedstawicielach skrajnej prawicy. To nie jest nic nowego. Kiedy zacząłem swą pracę w wojsku, znaleźliśmy młodego człowieka, który wstąpił do armii w celu nauczenia się taktyki militarnej i obsługi broni. Sympatyzował z Rote Armee Fraktion - RAF (Frakcją Czerwonej Armii) w Niemczech. Zawsze zdarzały się osoby, które wstępowały do policji czy wojska w celu otrzymania szkolenia.

DziennikarkaCzy dobrze rozumiem, istnieje związek pomiędzy imigracją i wstępowaniem dżihadystów do wojska?

Georg Spöttle:  Absolutnie tak. Ursula von den Leyen, minister obrony, nie wykluczyła istnienia takich przypadków rekrutacji żołnierzy z fali nowych imigrantów. Oczywiście spotkała się ze sprzeciwem wielu polityków i osób spoza polityki. Cudzoziemiec, na przykład Węgier, może wstąpić do niemieckiej armii, nie ma w tym problemu, bo jest z Unii Europejskiej. Może to zrobić Amerykanin, po pięciu latach albo i krócej otrzymuje obywatelstwo. W odniesieniu do osób z Bliskiego Wschodu, z Syrii, Iraku, Pakistanu, Afganistanu, nie możemy sprawdzić ich przeszłości (…), nie wiemy, czy będą one lojalne wobec państwa, czy nie mamy do czynienia z próbą infiltracji przez uśpionych agentów. To jest całkiem możliwe, dlatego związałbym prawo do służenia w armii z obywatelstwem. Jeśli mamy do czynienia z osobami z wieloma obywatelstwami, przynajmniej powinno być również obywatelstwo niemieckie.

DziennikarkaTaka polityka byłaby zrozumiała dla przeciętnych obywateli. Czy nie była zaskoczeniem taka informacja, pochodząca od służb wywiadowczych, że jest tak dużo radykalnych dżihadystów w bundeswerze? Ogłosili również, że wprowadzą nową procedurę wywiadowczą, która obejmie 20.000 przypadków rocznie i będzie kosztowała niemieckiego podatnika 8,2 miliarda euro. Czyli dotychczas nie było monitoringu?

Georg Spöttle:  Nie było żadnego monitoringu. Oczywiście w moich czasach, kiedy służba wojskowa była powszechna i obowiązkowa, człowiek otrzymywał dokumenty i był przyjmowany. Jeśli chciał iść do jednostek specjalnych lub do wywiadu, to była procedura sprawdzająca przeszłość kandydata. Teraz chcą tą procedurą objąć każdego kandydata na żołnierza, ale oczywiście nie ma już przymusowego poboru tylko dobrowolna rekrutacja. Procedurę sprawdzającą chcą wprowadzić dla wszystkich i odsiać osoby o poglądach skrajnie lewicowych, skrajnie prawicowych czy radykalnych islamistów. Takie osoby mogą być zagrożeniem dla armii, mają dostęp do broni, materiałów wybuchowych, mogą szpiegować, wyrządzać wielkie szkody.

 

Znalezione obrazy dla zapytania uchodźcy z syrii

Uchodźcy z Syrii

DziennikarkaA więc są szkoleni. To sytuacja podobna do tej w Syrii, gdzie Stany Zjednoczone szkoliły oddziały “umiarkowanej” opozycji, które natychmiast po zakończeniu szkolenia dołączały do Państwa Islamskiego?

Georg Spöttle:  To zdarzyło się we Francji w Legii Cudzoziemskiej, kiedy arabscy żołnierze odeszli i dołączyli do Państwa Islamskiego. Ostatnia podobna dezercja z bundeswery nie była taka straszna; młody człowiek dołączył do kurdyjskiej partyzantki, walczącej z Państwem Islamskim. Ale istnieją byli żołnierze z korzeniami islamskimi, którzy pojechali do Syrii lub Iraku i dołączyli do ISIS.

DziennikarkaTen temat nabrał na znaczeniu, dlatego że celem dżihadystów stają się policja i wojsko. Niedawno aresztowano 16-latkę, która zaatakowała nożem niemieckiego policjanta. Co nam grozi, jeśli dżihadyści zinfiltrują służby porządkowe?

Georg Spöttle:  To jest bardzo niebezpieczne. Fanatyk może otrzymać zadanie zbierania informacji lub ukrycia śladów, zmiany danych w dokumentach, ma pełny dostęp do baz danych policji i służb specjalnych, informacji o przestępcach i osobach podejrzanych. Osoba pracująca na wyższym stanowisku, na przykład w dochodzeniach czy w kontrwywiadzie, może kasować pewne informacje. Może zmieniać datę urodzenia czy inne dane osobiste i poszukiwany dżihadysta czy inny podejrzany wymknie się z kontroli policyjnej. Używają tych baz danych w blokadach drogowych i jeśli dane odpowiadają (fałszywym) dokumentom, to przepuszczają takie osoby. Dostęp do takich informacji może wyrządzić niepowetowane szkody, ukrywając przestępstwa czy wpuszczając podejrzanych do kraju. Ufam wyobraźni widzów, jeśli chodzi o potencjalne konsekwencje.

DziennikarkaWcześniej powiedzieliśmy o niemieckiej akcji gromadzenia zapasów w Niemczech, jakby przygotowywano się na jakąś katastrofę czy konflikt zbrojny. Na co się przygotowują? Co niepokoi rząd w Berlinie?

Georg Spöttle:  Oficjalnie Berlin mówi, że nie ma powodów do niepokoju, to tylko zmiana ustawy z 1995 roku o stanach klęski żywiołowej, i że tylko zbiega się to z falą migracji do Niemiec. Jeśli jednak spojrzymy uważniej, to nie mówią tylko o gromadzeniu paliw i środków zwalczania sytuacji nadzwyczajnych, ale w piątek [pod koniec sierpnia] rząd ogłosił, że w przypadku sytuacji nadzwyczajnej, która nie została zdefiniowana, można odebrać zapasy żywności od producentów, przetwórców i rolników w celu zabezpieczenia dostaw żywności i wody dla społeczeństwa na obszarze, który ucierpiał od klęski żywiołowej czy ataku terrorystycznego.

Wygląda na to, że przygotowują się na coś konkretnego albo - nawet jeśli na nic konkretnego, to po prostu - czegoś się boją. To normalne, ponieważ 70% z tych 2,1 miliona imigrantów to młodzi mężczyźni w wieku poborowym. Istnieje bardzo duże ryzyko, że dżihadyści przeniknęli do Unii Europejskiej i Niemiec. Zwiększa to ryzyko złożonego ataku terrorystycznego, mogą nawet zająć małe miasto i kontrolować je przez tygodnie czy miesiące w zależności od zakresu otrzymanego przeszkolenia. Ze zrozumiałych powodów rząd powinien być przygotowany na taką ewentualność.

DziennikarkaCzy nie ma tu żadnego dysonansu? Czy te kroki współgrają z otwartą polityką migracyjną Angeli Merkel?

Georg Spöttle:  Polityka znajduje się w stanie upadku. Jeden z moich ulubionych banków, Commerzbank AG, przeprowadził sondaż opublikowany w dniu dzisiejszym, o którym piszą niemieckie gazety, więc wszyscy czytający po niemiecku mogą się z nim zapoznać. Commerzbank spytał się ekspertów o jakieś ewidentne pozytywne skutki tej fali imigracji i odpowiedź była: żadne. Tylko około 100 osób z fali 2,1 miliona imigrantów rozpoczęło pracę! 100 osób z tak wielkiej grupy, to chyba nie zostałoby zanotowane w żadnych wiarygodnych statystykach, ale w tym roku oni będą kosztować 27,5 miliarda euro. Nie mają w Niemczech żadnych długoterminowych perspektyw, gdyż są niepiśmienni. Oczekiwania Angeli Merkel, że są absolwenci uniwersytetów, chirurdzy czaszkowi, specjaliści od silników rakietowych – po prostu się nie spełniły. Statystyki pokazują jasno, że około 90% przybyłych jest niepiśmienna.

DziennikarkaDziękuję bardzo.

 

* * * * * * *

Markus Frohnmaier: Realistyczna alternatywa dla Niemiec

https://www.youtube.com/watch?v=PconluknzTE

Rzecznik partii Alternative für Deutschland (AfD) i przewodniczący młodzieżówki AfD wyjaśnia sukces partii w ostatnich wyborach w Meklemburgii - Przedpomorzu i prezentuje główne idee programu partii.

Alternative für Deutschland (Alternatywa dla Niemiec) oferuje rozwiązania dla najbardziej palących problemów naszych czasów, takich jak kryzys uchodźców w Europie i towarzyszące mu napięcia rasowe czy napięcia związane z identyfikacją kulturową, sprowokowane przez politykę Angeli Merkel, zwłaszcza we wschodnich Niemczech. Nasza partia prezentuje także program alternatywnej polityki zagranicznej. Niemcy powinny być bardziej suwerenne, być nie tylko przyjacielem Stanów Zjednoczonych, ale również innych krajów, włączając w to Rosję.

Angela Merkel jest odpowiedzialna za zalanie naszego kraju milionami uchodźców z Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Nie tylko wspierała błędną politykę Obamy w Syrii, która spowodowała kryzys uchodźców, ale również zaprosiła cały świat do Niemiec, otwierając granice na oścież. Byliśmy świadkami wielu gwałtów na kobietach w wykonaniu owych uchodźców. Ta antyniemiecka polityka prowokuje reakcję. Moja parta reprezentuje interesy cichej większości, która nie chce przekształcenia Niemiec w Arabię Saudyjską.

AfD czytelnie przedstawiła swoje stanowisko: wszystkie sankcje przeciwko Rosji winny zostać zniesione. Sankcje te szkodzą niemieckiej gospodarce. Nasz przemysł korzysta na handlu z Rosją, a Rosję i Niemcy łączą specjalne związki. Historia uczy nas, że pokój i wzajemne zrozumienie mają największe szanse wśród ludzi, prowadzących wzajemną wymianę handlową. Dlatego ważnym jest, aby Niemcy i Rosję łączyły związki handlowe.

NATO jest reliktem zimnej wojny. Powinniśmy się wycofać z NATO w sposób chroniący niemieckie interesy. Mówiąc precyzyjnie, NATO nie powinno być sojuszem wojskowym, skierowanym przeciwko Rosji. Rosja nie jest naszym wrogiem. NATO powinno współpracować z mocarstwami, takimi jak Rosja w zwalczaniu terroryzmu. NATO wraz z Rosją i rządem Syrii powinny zgnieść ISIS.

Moim zdaniem kryzys Europy ciągle trwa. Będziemy obserwować, czy inne kraje pójdą śladem Wielkiej Brytanii. W przyszłości możemy być świadkami DE-exitu. Myślę, że Unia Europejska jest skończona.

//katehon.com/article/realistic-alternative-germany

Przetłumaczył: Mariusz B.

 

KOMENTARZE

 • Kiedyś życie było łatwe.
  Kiedyś życie było łatwe.
  By zaimponować wystarczyło być oczytanym. Lub dać komuś w mordę. Nie to co dziś.

  https://o.twimg.com/2/proxy.jpg?t=HBiLAWh0dHA6Ly9jZG5waC51cGkuY29tL3BoL3N0L3RoLzYxNDE0NzQzODk0MjYvMjAxNi9pLzE0NzQzOTE3MjU5NTUyL3YyLjEvU29uLW9mLUNoaW5lc2UtYmlsbGlvbmFpcmUtYnV5cy1laWdodC1pUGhvbmUtN3MtZm9yLWhpcy1kb2cuanBnP2xnPTQUjAcU2gMcFIQGFJQDAAAWABIA&s=mQg1_Et8gzUEYK3tl2cuCcsL8NAQRBJQHj4BAtUiuhQ
 • Rosyjskie poczucie humoru.
  Putin: najważniejsza jest miłość bliźniego.
  Putin mówił o tym na spotkaniu z pracownikami koncernu zbrojeniowego „Kałasznikow”.
 • Polska wygrała z UE! Nie będzie kar za nieprzyjmowanie uchodźców!
  Sukces Polski i Grupy Wyszehradzkiej. Wygrali batalię z UE ws. kwot uchodźców. Nie będzie kar za to, że państwa nie będą przyjmować imigrantów. Widać, że V4 zaczyna być potężną grupą w UE.
  Informację podaje radio RMF FM. Jak się okazuje, dyplomaci z Brukseli przyznali, że Polsce nic nie grozi za to, iż do tej pory nie przyjęła ani jednego uchodźcy z przypisanej jej kwoty 7 tysięcy. Komisja Europejska nie pozwie naszego kraju, bo nie tylko my nie spełniliśmy jej oczekiwań. Ze zobowiązań nie wywiązały się nawet Niemcy. W związku z tym KE musiałaby pozwać wszystkie kraje UE.

  Uważa się również, że upadnie pomysł nakładania olbrzymich kar finansowych za odmowę przyjęcia uchodźcy. Kara za jedną osobę miała wynosić nawet 250 tys. euro. Według informacji RMF FM, przeciwko takiemu rozwiązaniu opowiedziały się już 22 państwa.

  Okazuje się, jak przyznają eurodeputowani, coraz większą rolę w rozwiązywaniu kryzysów w UE spełniają kraje Grupy Wyszehradzkiej. I to właśnie dowód na to, że Polska staje się coraz bardziej znaczącym graczem w Europie. I trudno nie powiedzieć, że to sukces rządu PiS, bo na pewno nie poprzedników.

  PAP
 • Francuscy muzułmanie chcą ... szariatu!
  Co na to laicka Francja z jej antychrześcijańską retoryką?
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/islam-in-france.jpg

  Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Instytutu Montaigne’a około 29 procent muzułmańskich Francuzów, całkowicie odcina się od wartości francuskiego społeczeństwa. Wśród młodych muzułmanów (poniżej 25 roku życia) ponad połowa nastawiona jest wrogo do laickiego modelu Francji.
  Grupa skrajna to głównie osoby o niewielkim poziomie wykształcenia i raczej niepracujące. „Islam - piszą badacze, jest dla nich sposobem miejscowienia się na marginesie społeczeństwa francuskiego. Większość akceptuje burki i poligiamię a islamu używa jako metody walki z resztą społeczeństwa”.

  Okazuje się, że 29 procent badanych francuskich muzułmanów uznaje, że szariat (tradycyjne prawo islamskie) jest ważniejsze niż przepisy prawa francuskiego. 20 procent mężczyzn i aż 29 procent kobiet akceptuje noszenie przez kobiet burki (czyli szaty całkowicie zakrywającej kobietę, łącznie z twarzą) lub nikabu (szaty z wycięciem na oczy). Dwie trzecie uważa, że chusta powinna być dozwolona dla dziewczynek i kobiet w szkołach i na uczelniach; aktualnie chusta jest we Francji zabroniona, jako widoczna oznaka religijna. Jednocześnie dwie trzecie muzułmanek twierdzi, że same nie chodzą w chustach.

  Z badań można dowiedzieć się, że we Francji wyodrębnić można trzy grupy muzułmanów: "Pierwsza, najliczniejsza, jest mniej lub bardziej świecka i stanowi ją 46 procent badanych, czyli niemal połowa (tylko 29 procent muzułmanów co piątek uczestniczy w modlitwach). Druga, licząca 25 procent, to osoby, które są dumne z bycia muzułmanami, ale akceptujące publiczne ograniczenia w ubiorze i sprzeciwiające się poligamii. Trzecia to grupa skrajna, o której mowa była na początku.".

  Pamiętajmy jednak, że jak mówią "prawdziwi muzułmanie" z Państwa Islamskiego nie istnieje coś takiego jak umiarkowany islam. Jeśli jest się prawdziwym muzułmaninem, to jest się za szariatem a nie za demokratycznym modelem społeczeństwa.

  Badania pokazują również, że oficjalnie muzułmanów we Francji nie jest 10 proc. jak sądzono ale zaledwie 5.6 proc.

  Źródło: euroislam.pl
 • Największa na świecie nielegalna fabryka farmaceutyków w Bydgoszczy zlikwidowana
  Policjanci CBŚP zlikwidowali w Bydgoszczy pierwszą w Europie i największą na świecie nielegalną fabrykę sterydów anabolicznych i leków na potencję. Zatrzymano 14 osób, przejęto towar wart 17 mln. Złotych.
  Poznańska policja wpadła na trop przestępców przed kilkoma miesiącami, w przeprowadzonej w czterech województwach przed kilkoma dniami akcji zatrzymano 14 osób zamieszanych w sprawę i zabezpieczono 430 tys. sterydów w tabletkach i ampułkach oraz 100 tys. tabletek na potencję. Całość na czarnym rynku warta około 17 mln złotych. Policja zabezpieczyła także 48 maszyn i urządzeń wartych ponad 4 mln złotych.

  Przestępcy wynajęli do swojego procederu magazyny pod Bydgoszczą. Za szafami była ukryta cała sieć pomieszczeń, gdzie znajdowały się maszyny do produkcji oraz gotowe produkty i półfabrykaty.

  Funkcjonariusze CBŚP szacują, że grupa przestępcza mogła wprowadzić na rynek produkty o wartości przynajmniej kilkudziesięciu mln złotych. To pierwsza taka nielegalna fabryka w Europie i największa na świecie. Wytwarzane przez grupę sterydy i środki na potencję nie spełniają żadnych norm i mogły narazić życie wielu osób.

  Źródło: tvp.info
 • Setki milionów dolarów od Soros'a na wsparcie imigrantów!
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/george_soros.jpg

  500 mln dolarów na pomoc dla zmierzających do Europy imigrantów? Taką kwotę obiecuje przeznaczyć dla nich pochodzący z Węgier amerykański finansista żydowskiego pochodzenia, George Soros.
  Zdecydowałem się zainwestować 500 mln dolarów na specjalne potrzeby imigrantów, uchodźców i wspólnot przyjmujących ich” – czytamy w oświadczeniu, jakie Soros przesłał do redakcji „Wall Street Journal".

  „Chcę zainwestować zarówno w startupy, jaki i w przedsiębiorstwa z ustaloną pozycją na rynku, w inicjatywy społeczne, w działalność służącą imigrantom, jak i w bezpośrednią pomoc dla uchodźców” – oświadczył miliarder.

  W wywiadzie Soros przypomniał także swoją osobistą historię życiową, gdy jako węgierski Żyd, sam był uchodźcą. Ponadto poinformował, że zwróci się do Agencji ONZ ds. Uchodźców (HCR) i Międzynarodowego Czerwonego Krzyża (IRC) z apelem o jak najlepsze wydawanie pieniędzy.

  Źródło: pch24.pl
 • Navy divers catch Lenin
  Navy divers catch Lenin who tried to escape from Russia by swimming from Sochi to Istanbul

  https://pbs.twimg.com/media/Cs5vU1lUEAADYQn.jpg
 • Armia to jedna z najważniejszych instytucji w państwie. Jej lojalność jest absolutnie kluczowa,
  Absolutnie kluczowa


  https://pbs.twimg.com/media/Cs5NngXXYAAnTSM.jpg

  Pozdrawiam
  i
  Dobranoc
 • @Husky 21:41:54
  "By zaimponować wystarczyło być oczytanym....". -

  --- Oczytanie też dzisiaj jest potrzebne.
  By na przykład nie dać sobą manipulować.
 • @Husky 21:46:00
  "Putin: najważniejsza jest miłość bliźniego". -

  --- Przejął się tymi słowami Obama, więc śle "pomoc" do Syrii (w postaci samolotów i uzbrojenia).
 • @Husky 22:13:24
  "Polska wygrała z UE!" -

  --- Czym łże-media żyją! Co one podają.
  Polska nie wygrała.
  Przegrała.
  I Europa też.
 • @Husky 22:16:02
  "... około 29 procent muzułmańskich Francuzów, całkowicie odcina się od wartości francuskiego społeczeństwa". -

  --- Rozumiem, że 71% muzułmanów akceptuje mniej lub bardziej te wartości. Czyli są nader wyrozumiali.
 • @Husky 22:40:34
  "Setki milionów dolarów od Soros'a na wsparcie imigrantów!" -

  --- Zdaje się, że Soros już dość zarobił na imigrantach.
  I jeszcze mu mało?!
 • @Husky 23:12:57
  "Armia to jedna z najważniejszych instytucji w państwie". -

  --- Dobrze więc zamknąć dostęp niektórym grupom, np. pedałom, czy też nie budować siły państwa na żołnierzach najemnych. Putin o tym wie, Obama nie wie.

  Pozdrawiam.
  Dobranoc.
 • Z BLOG.PL:
  ~janex, 21 września 2016 o 19:35

  Jan Śpiewak: Elity III RP są niczym gang albańskich złodziei kurczaków

  Jak stwierdził w polskiej telewizji Szymon Szurmiej, były dyrektor Teatru Żydowskiego, w Polsce żyje 4 miliony Żydów zarejestrowanych w światowych organizacjach żydowskich. A ile żyje niezarejestrowanych ?

  Wywiad…
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/09/jan-spiewak-elity-iii-rp-sa-niczym-gang-albanskich-zlodziei-kurczakow-2/

  * * *

  ~janex, 21 września 2016 o 19:37

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/09/%C5%BBydowski-holokaust1.jpg
 • @Husky 22:16:02
  29% badanych muzulmanow francuskich uznaje ze szariat jest wazniejszy...

  A kto zbada 70% muzulmanow?

  Najwiekszym panstwem muzulmanskim jest Indonezja. (200 milionow muzulmanow) - nikt nie nosi burki. W Malezji tez zadna kobieta nie zakrywa twarzy. Ani w Uzbekistanie, ani w Kazachstanie, ani w Kirgistanie, ani w Brunei, ani w Japonii, ani w Polsce, ani w Indiach gdzie jest pelno prawdziwych muzulmanow.

  KLAMSTWO:
  1. prosze pokazac, gdzie szariat kaze nosic burke????
  2. W Polsce zyja muzulmanie od ponad 600 lat. Ktorzy z nich sa "nieumiarkowani"? A sa troche starsi od Panstwa Islamskiego. Ktore muzulmany na Ukrainie nosza burke? Albo w Tatarstanie?
  3. Indonezja i Malezja to sa kraje szariatu - oba bardzo demokratyczne - bardziej niz Polska
  4. Albania jest europejskim panstwem muzulmanskim. Nikt tam nigdy burki nikt nie nosil. I nie nosi. W ogole kobiety nie nosza zadnych chustek na glowie, chyba, ze im zimno.
  5. Najpodlejsze z klamstwo to opowiadanie ze szariat nie obowiazuje w krajach zachodnich.
  Wszedzie obowiazuje!!!!! Ludzie litosci!!!! To juz takie jestescie glupie???

  Tak samo jak Trybunal Katolicki jest legalny w krajach protestanckich i muzulmanskich czy prawo zydowskie w krajach i zachodnich i muzulmanskich.
  Niewiedza bywa okrutna i kompromituje gatunek homo sapiens.

  Zwlaszcza, jak ktos sie powoluje na zachowanie panstwa islamskiego, w ktorym 70 % "obywateli" nie slyszalo o islamie! A panstwo islamskie dopiero co powstalo i wiadomo, ze ma stolice w Waszyngtonie.

  70% of foreign ISIS recruits knew little about Islam, based on 3,000 leaked ISIS documents - Orrazz Dokumenty ISIS z rozmow rekrutacyjnych do ISIS:

  http://www.orrazz.com/2016/08/70-of-foreign-isis-recruits-knew-little.html

  Skad wiemy, ze ISIS jest produkcji USA? (Kanadyjski Instytut Badan nad globalizacja)
  How We Know ISIS was “Made in the USA”.

  It;s Official: “West Will facilitate Rise of Islamic State in Order to Isolate Syrian Regime” | Global Research - Centre for Research on Globalization

  http://www.globalresearch.ca/how-we-know-isis-was-made-in-the-usa-its-official-west-will-facilitate-rise-of-islamic-state-in-order-to-isolate-syrian-regime/5541837

  Jedyne rzetelne dane statystyczne moze podac Cenzus - rocznik statystyczny.
  Wiele tych "badan na zamowienie" przypomina raporty Macierewicza o konarach brzozy.

  Kobiety arabskie na Bliskim Wschodzie:

  Arab/Arabic Beauty In The Middle East - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=epsMVnVP2Jw

  101 Middle Eastern Beauties 3 - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=p4hjSS4BZ10
  The 10 Hottest Muslim Women | Complex

  http://www.complex.com/girls/2009/08/the-10-hottest-muslim-women

  Przesladowane kobiety w Iranie:
  Slynna modelka
  IRANIAN TOP MODEL MAHLAGHA JABERI! - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=DOm1_R08kXw
  Beautiful Iranian (Persian) Women - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=-0cDFICYXBY

  Zachodnie wyzwolone kobiety w Anglii:

  http://fishki.net/1272346-zhizn-v-anglii-kak-oni-odevajutsja.html?mode=recent
 • @Tiamat 06:54:03
  Widzisz, to jest tak
  Cokolwiek dobrego czy złego piszemy o jankesach to i tak dziękujmy Bogu.
  Czy istniał by taki blog (i inne podobne) gdyby nie te wstrętne amerykanie.
  O czym by Pani pisała ?
  O pogodzie i modzie ?
  Miłego dnia
 • @zygmuntbialas 00:16:15
  Jak Niemcy zaatakowały Polskę ,chazary zwane "żydami" zbiegły na wschód, widząc ,że tam "wejdzie " Armia Czerwona .
  10 dni przed atakiem Niemiec na CCCP - NKWD pociągami wywiozła- uratowała 3 700 000 chazarów z ziem polskich.
  Polacy szli na śmierć ,chazary ocalały.Opowiadano też bajki ,że Niemcy ich "nie rozpoznali".
  Ajwaj i do przodu czyli na pochybel gojom.
 • @Husky 07:22:51
  Czy to argument na moj ostatni wpis o Francji, Indonezji i Albanii?
  Nie wiedzialam, ze te panstwa leza w Ameryce.
  A moje rozne wpisy sa tez czesto nie koniecznie o jankesach tylko o Europie, ktora juz zdaje sie tez lezy w Ameryce.

  Ja na ogol odpowiadam na oczywista propagande na przyklad o kobietach, o innych kulturach i o demokracji.
  Klamstwa propagandowe przesylane w sieci zakladaja, ze nie ma zadnego swobodnego przeplywu informacji ani w sieci ani w telewizji czy w ogole w srodkach masowego przekazu.
  Poza tym, 8 milionow Polakow pracuje poza granicami Polski i maja dostep do informacji lokalnej i miedzynarodowej, zwlaszcza, ze wielu Polakow zna jezyki obce. Wielu Polakow z Polski wyjezdza na wakacje za granice i ci ktorzy pracowali np. w Egipcie wiedza wiecej niz ci, ktorzy pracuja na umowach smieciowych w Polsce.

  A mimo to, ze mozemy porownac rozne zrodla informacji - sa tacy entuzjasci dezinformacji, ktorzy zakladaja, ze powtarzane bzdury moga stac sie prawda... chocby tylko medialna.
  No wiec przerozne klamstwa wciskane na blogach mozna sprawdzic w kazdej bibliotece szkolnej. Na przyklad te o kobietach w islamie, bo rozumiem, ze taki byl przedmiot ostatniej dyskusji. Nie bylo zdaje sie nic o Ameryce ani o Jankesach wiec podejrzewam, ze strzal chybiony.
  Nic nowego.
  Ja bardzo chetnie trzymam sie tematyki europejskiej.
  Na przyklad tej o europejskich dzieciach mordowanaych na nerki:

  25 tysiecy ukrainskich dzieci sprzedanych z Donbasu na nerki dla bogatych matuzalemow na Zachodzie:
  25000 Ukrainian children organs havested in Israel | MX22

  https://mx22.wordpress.com/2009/12/03/25000-ukrainian-children-organs-havested-in-israel/

  O losie Polek, ktore wsrod Polakow nie budza zadnego wspolczucia bo wazniejsze sa Niemki w Noc Sylwestrowa:

  (ZA wirtualna Polonia)
  Subject: Polki są sprzedawane do Kosowa - Wolna Polska - Wiadomości

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polki-sa-sprzedawane-do-kosowa-2015-07

  Hipokryzja zachodnich politykow, w tym Polskich:

  Subject: Hipokryzja zachodnich polityków w tym Polskich.. | Od Sanacji przez PRL do III RP

  Na Polske kiedys napadly dwa panstwa.
  Na Jugoslawie ponad 20!!!
  Jugoslawia byla suwerennym, niezaleznym, europejskim krajem, ktory z nikim nie byl w konflikcie.
  Polacy z radoscia pomogli zniszczyc ten wspanialy niegdys kraj.
  Teraz Polacy sie dra na muzulmanow????
  A przeciez popierali turecki Kalifat na Balkanach i dlatego popierali oderwanie chrzescijanskiego Kosowa od Jugoslawii!
  To po co ich sprowadzili Turkow i wahabitow do Kosowa???? I pomogli stworzyc DWA panstwa muzulmanskie w Europie.
  To Polska, ktora akurat miala roczny dyzur w Radzie Bezpieczenstwa zaproponowala wolne panstwo muzulmanskie w Kosowie.
  Kosowo to nawet nazwe ma serbska. Prisztina (stolica) to stara stolica Serbii.
  Przy takim tempie i zapale to i Polska sie rozpadnie - tak jak Jugoslawia.

  http://okres-prl.blog.onet.pl/2014/05/11/hipokryzja-zachodnich-politykow-w-tym-polskich/


  Mnie nie chodzi o przekonywanie "nieprzekonywalnych", bo to strata czasu.
  Chodzi o to, ze czytaja tez i inni - niezaprogramowani..
 • @Husky 07:22:51
  Alez ja pisze pogodzie i modzie. Zwlaszcza modzie
  To przeciez bylo o modzie . Przed chwila. O modzie muzulmanek na Bliskim Wschodzie.
  Ja rozumiem, ze Husky jest troszke roztrzepany i rece mu sie trzesa jak pisze osobiste uwagi pod moim adresem.
  Jest na to rada.
  Zawodniczki amerykanskie w Rio to biora (legalnie) amfetamine dla koordynacji uwagi.


  No to teraz bedzie o sporcie, modzie i kobietach: moda na amfetamine.
  WADA zezwoliła na przyjmowanie dopingu siostrom Williams i gimnastyczce Biles

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160914/3871469/wada-williams-biles-doping.html
 • @Tiamat 10:26:56
  100/100 Ukłony.
 • @Tiamat 06:54:03
  "... panstwo islamskie dopiero co powstalo i wiadomo, ze ma stolice w Waszyngtonie". -

  --- Nigdzie o tym nie piszą, a przecież to oczywiste.
 • @kfakfa 07:56:58
  "... chazary zwane "żydami" zbiegły na wschód,...". -

  --- Dużo ich zbiegło. Wiemy o tym też z literatury, relacji, wspomnień. Tak więc - według dr. Dariusza Ratajczaka, zginęło nie sześć, lecz około dwóch milionów żydów w czasie II wojny światowej.
 • @Tiamat 09:59:38
  Pisze Pani: "Mnie nie chodzi o przekonywanie "nieprzekonywalnych", bo to strata czasu. Chodzi o to, ze czytaja tez i inni - niezaprogramowani". -

  --- Dokładnie taki cel jest moich blogów :)
 • @Repsol 10:57:47
  Witam Cię :)

  Ciągle jestem zajęty.
  Ale jakoś znajduję trochę czasu na dyskusję.
  Najbliższa notka powinna ukazać się za 14 godzin.
  Będą to uwagi Tiamat do powyższej notki.

  Pozdrawiam.
 • @kfakfa 07:56:58
  ==NKWD pociągami wywiozła- uratowała 3 700 000 chazarów z ziem polskich. ==

  Czy można prosić o źródła tych ciekawych informacji?
 • @zygmuntbialas 13:11:53
  Są co najmniej dwa rodzaje polskich emigrantów i ich potomków:
  ci, którzy życzą Polsce jak najlepiej, żyjąc w innym kraju od długiego czasu, interesują się Polską, jednak sami mówią, że nie chcą głosować w wyborach, ponieważ nie żyją w Polsce i nie chcą wypaczać wyników wyborów. Jako, że są jak widać patriotami i nie uważają się za lepszych i mądrzejszych od Polaków mieszkających w Ojczyźnie, znając języki, starają się pomóc Polakom, przedstawiając artykuły zachodnie nie z oficjalnych ścieków medialnych korporacji, bombardujących Polaków z tv i innych mediów a alternatywne - tak czyni Tiamat!
  Drugi rodzaj - bufony, które wiedzą wszystko lepiej od Polaków mieszkających w Ojczyźnie, zaprogramowani przez ścieki medialne, pouczający Polaków rusofoby. Tacy, którzy będą sobie siedzieć przed tv np. w tej Anglii czy USA i obserwować amerykańską wojnę między Polską a Rosją na polskiej ziemi. Oni za swoje judzenie przeciwko sąsiadom nie ryzykują żadną odpowiedzialnością - to Husky i jego kompania: Talbot i moher.
 • @lorenco 18:04:58
  E tam, szufladkujesz.
  Sądzę, że większość pracujących ludzi nie ma czasu na zajmowanie się innymi pierdołami niż zarabianie £E$ i zwyczajnie - nie pisze niczego.
  Każdy żyjący na obczyźnie Polak, o ile jako-tako ogarnia rzeczywistość, widzi jaką papkę serwują społeczeństwom mass media na zachodzie i sam raczej nie będzie się dał "programować".
  Ci którzy tej papce ulegają i tak tu nie zaglądają, więc o co kaman.
  Husky ma lekkie zboczenie piłsudczykowsko-antyrosyjskie i ma skłonności do tworzenia bytów astralnych - niektóre zbanowane postacie tego portalu to bez wątpienia jego alter ego, ale nie sądzę, aby był postacią zasługującą na jednoznacznie potępienie.
  Czasem coś pozytywnego wklei i napisze, choć wkurzył mnie ostatnio całkowicie głupiutkim i oderwanym od realiów tekstem o Gierku.
  Niektórzy z piszących tutaj mają z kolei skrzywienie prorosyjsko-putinowskie i spędzają całe noce i dnie na pisaniu sławiących Matuszkę notatek.
  Więc jakaś równowaga na tym portalu panuje.
  Czytelnik myślący w lot ogarnia o co w tym wszystkim chodzi i poddaje treści odpowiedniej selekcji.
  W całym tym szumie dochodzi bowiem do przekazywania niedostępnych gdzie indziej informacji, a które można sobie sprawdzić tu i ówdzie, jeśli dostanie się wskazówkę czego szukać.
  Na przykład, do wczoraj nie wiedziałem o istnieniu anty-sefardyjskiego rasizmu w Izraelu, ale dzięki lekturze niniejszego portalu, znalazłem odpowiednie odsyłacze i sobie o tym poczytałem.
  Czyli mogę dziś o sobie powiedzieć - jestem o tę wiedzę mądrzejszy.
  Czyż nie o to w tym wszystkim chodzi?
 • @lorenco 18:04:58 and @ alek.san 23:42:42
  Witam Cię, Lorenco :)
  Witam, Panie Aleksandrze :)

  Przeczytałem. Pozwolicie, że nie zabiorę głosu, bo musiałbym się rozpisać.
  Powiem tylko, że jestem zwolennikiem dyskusji i rozmowy. W życiu realnym można stworzyć przyzwoite warunki do rozmowy, w sieci jest to trudniejsze z wielu względów. Ale zdaje się możliwe (z czasowymi zakłóceniami).

  Chcę opublikować do godziny 03:30 notkę, opartą na uwagach Tiamat o Europie i uchodźcach, a dzień później tekst o wyborach w Rosji (wreszcie!). Mam trochę roboty, czekam też na gości, więc będą utrudnienia.

  Pozdrawiam Was obu :)
 • @alek.san 23:42:42
  Walka na smierc i zycie od dawna zawziecie trwa miedzy askenazyjskimi zydami i safardyskimi. Widac to nie tylko w Izraelu. Aszkenazy uwazaja sie za "lepszych" i to OKRUTNIE lepszych. Bywaja drastyczne sceny ale mysle, ze nie ma co sie rozpisywac na temat wojujacych miedzy soba zydow; (jak ktos chce moze poczytac Wojne Zydowska Feutchwangera i dowiedziec sie, ze spor trwa od czasow biblijnych.)
  Wielu zupelnie przyzwoitych zydow padlo ofiara tej zawzietej wojny; najlepszy dowod to polscy zydzi, ktorzy zgineli w kacetach, bo zdaniem Goldy Meir "nie nadawali sie do Izraela".
  A nie nadawali sie, bo Torah wyraznie ostrzega, ze Jahwe ukaral zydow za nieposluszenstwo i zaden zyd nie ma prawa powrotu do Jerozolimy, dopoki nie przyjdzie Mesjasz. Mesjasza jak dotad nie ma, a syjon koniecznie chce zrobic Jerozolime stolica zydowska, co dla wielu wierzacych zydow jest wyzwaniem Jahwe.
  Nie jest tajemnica, ze zaden zydowski bankier ani milioner nie dostal sie do obozow koncentracyjnych.
  Jak kogos bardzo interesuje temat, to radze poczytac o Naturei Karta.

  Przyznam sie, ze troche mnie razi generalizowanie kwestii zydowskiej.
  W swoim zyciu, i w swojej pracy spotkalam zydow autentycznie przyjaznych nam, Polakom.
  Spotkalam tez Polakow, ktorzy nie uznaja np. Tuwima czy Staffa za Polakow..
  A uznaja Pilsudskiego. I budowac beda pomnik Churchillowi w Polsce!.
  I wybieraja Synhendryn do rzadow w Warszawie.
  Troche przykre.

  Ale, nic nie jest calkiem proste na tym swiecie. Bo swiat jest pelen zakretasow i supelkow.
 • @alek.san 23:42:42
  //Husky ma lekkie zboczenie piłsudczykowsko-antyrosyjskie //

  8-)))

  //Niektórzy z piszących tutaj mają z kolei skrzywienie prorosyjsko-putinowskie i spędzają całe noce i dnie na pisaniu sławiących Matuszkę notatek.//

  BINGO

  pozdr.
 • @Tiamat 04:13:54
  //I budowac beda pomnik Churchillowi w Polsce!. //

  dobra inicjatywa
  popieram

  miłego dnia
  więcej nie napisze bo mi ręce drżą
 • @Husky 07:09:02
  W 1920 Churchill rozkazał użyć gazów bojowych podczas powstania Kurdów i Arabów w Iraku, świeżo wówczas poddanym pod władzę brytyjską. Tym samym jest on pierwszym człowiekiem, który wydał rozkaz użycia gazów bojowych przeciwko cywilom.
  ...Wystarczyło by II wojna światowa się skończyła, a zachodni alianci z dnia na dzień zapomnieli o polskich sojusznikach i naszym wkładzie w zwycięstwo nad hitlerowskimi Niemcami. Jak zawsze w takich przypadkach, zwyciężyła chłodna, polityczna kalkulacja. To na jej podstawie przywódcy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych przez lata robili wszystko, by odebrać Polsce Wrocław, Szczecin i całe Ziemie Zachodnie.
  Sposób rozumowania zachodnich polityków był prosty: jeśli Rzeczpospolita wpadła – zresztą za ich przyzwoleniem – w sidła Związku Radzieckiego, to należało osłabić ją na tyle, na ile tylko było to możliwe. Radziecki satelita z szerokim dostępem do morza i całym Śląskiem wydawał się gorszym rozwiązaniem niż kadłubowe państewko pozbawione jednocześnie ziem wschodnich i jakiejkolwiek rekompensaty na zachodzie.
  Krótko mówiąc, Brytyjczycy i Amerykanie spisali nas na straty. Poważne nadzieje wciąż natomiast wiązali z Niemcami – szczególnie gdy na horyzoncie zamajaczyło widmo zimnej wojny.)
  Dalej: http://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/13/sojusznicy-truman-marshall-i-churchill-chcieli-nam-odebrac-ziemie-zachodnie/
  -------------------------------------------
  Postaw sobie Husky pomnik Churchilla na swoim podwórku.
 • @Tiamat 04:13:54
  "nic nie jest calkiem proste na tym swiecie. Bo swiat jest pelen zakretasow i supelkow".
  Otóż to właśnie. Odbiór w barwach czarno-białych świadczy o ślepocie na barwy.
  Pozdrawiam.
 • @Hasior 07:06:22, BINGO..
  .. oczywiście zielone!
 • @zygmuntbialas 00:44:57
  Dzięki za pozdrowienia, wzajemnie!
  Mało komentuję, bo czasu brak, ale blog z kocim awatarem śledzę regularnie.
 • @Tiamat 04:13:54
  Pisze Pani: "Przyznam sie, ze troche mnie razi generalizowanie kwestii zydowskiej". -

  --- Jestem tego samego zdania :)
 • @alek.san 22:31:56
  "... ale blog z kocim awatarem śledzę regularnie". -

  ---Bardzo mi miło :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej