Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Co się działo na Bliskim Wschodzie - 01.10.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To wojna w interesie Izraela. Syria ma armię, która jest zagrożeniem dla Izraela. Każdy Amerykanin powinien spojrzeć z tego punktu widzenia: kto skorzystał? – Ani Arabia Saudyjska, ani Syria, ani Ameryka, tylko jeden kraj, Izrael.

Nagranie sprzed lat (szejk Imran Hosein nie jest siwy) – najwyraźniej z 2012 roku, mowa jest tam o olimpiadzie w Londynie i rozpoczynającym się powstaniu w Syrii. Odpowiedzi szejka Hoseina na pytania skierowane do Morrisa przez jego subskrybentów. Dużo historii najnowszej, która w głównym nurcie jest spychana w zapomnienie. Wsłuchanie się w to, co dana osoba mówiła w przeszłości jest często dobrym sprawdzianem jej wiarygodności – pisze Mariusz B.

https://www.youtube.com/watch?v=ptMd4YI6N-4

Zygmunt Białas: Film ten mogliśmy obejrzeć jeszcze miesiąc temu. Nie ma go już w sieci. Pozostał poniższy przekład:

MorrisSzejku Imranie Hoseinie, bardzo się cieszę, że mogę Pana gościć, to wielki zaszczyt. Poprosiłem swoich subskrybentów o pytania. Mam swoją własną ciekawość i mam pytania od innych ludzi. Czy mógłby Pan rozpocząć od wprowadzenia?

Szejk HoseinZnajdujemy się na krawędzi wielkiego konfliktu. Przewiduję, że celem ataku będzie Syria. Wszystko inne się nie udało i Putin ograł ich w Genewie. Sądzę, że turecka armia może przypuścić atak na Syrię. Jeśli tak się stanie, to Putin zapewne energicznie odpowie. Jesteśmy więc na krawędzi wojny.

MorrisRosja wypowiedziała się wyraźnie na temat stanowiska Turcji, doradziła Turcji, aby nie włączała się w konflikt. Czasami Rosja mówi niejednoznacznie, ale tutaj stanowisko było jasne i czytelne (…). Rosjanie wysłali okręty wojenne do bazy Tartus, prawda?

Szejk Hosein:  Tak, słyszałem o tym.

 

Znalezione obrazy dla zapytania imran hosein

Szejk Imran Hosein

MorrisWiele pytań subskrybentów dotyczy Syrii, mogę je teraz zadać?

Szejk Hosein:  Proszę.

MorrisKiedy świat arabski zrozumie, że szyici i sunnici powinni połączyć się, aby realizować wspólne cele i wzmocnić swoje znaczenie na świecie. Tak – jest półtora miliarda muzułmanów i są bardzo podzieleni (…).

Szejk Hosein:  Przywołanie solidarności pomiędzy szyitami a sunnitami w obliczu wspólnego wroga nie byłoby takie trudne, tylko że istnieje Arabia Saudyjska, która wyłoniła się w historii w wielce tajemniczy sposób i od początku jest klientem judeochrześcijańskiego sojuszu angloamerykańskiego. Sama Arabia Saudyjska jest sojuszem politycznej rodziny Saudów i ruchu religijnego określanego jako wahabici. Nazwa „wahabici” jest problematyczna, oni wolą się nazywać „salafi”. To członkowie tego ruchu religijnego zostali poddani praniu mózgów i zaprogramowani na nieustanny ideologiczny i religijny bezpardonowy atak na szyitów w celu wywołania wojny domowej pomiędzy szyitami a sunnitami w islamie. Chyba wspomniałem o tym w ostatnim wywiadzie, że to jest ważny element planu – wywołanie wojny pomiędzy szyitami a sunnitami.

Fakt, że taka wojna jeszcze nie wybuchła, jest niezwykle chwalebny. Reszta świata islamu nie została uwiedziona, nie dała się sprowokować. Oczywiście może się zdarzyć poważny atak terrorystyczny skierowany przeciwko szyitom, za który obwini się sunnitów – typowa zagrywka syjonistów. Lub potężny atak terrorystyczny przeciwko sunnitom, za który obwini się szyitów, tak aby rzucili się sobie do gardeł.

W moim ostatnim wykładzie na temat szyitów i sunnitów w czasach ostatecznych apelowałem o rozpoznanie tego planu wywołania wojny szyicko – sunnickiej i upewnienie się, abyśmy nie wpadli w tę pułapkę. Na szczęście większość z moich słuchaczy i widzów zgadza się ze mną. Nie straciłem nadziei, ciągle myślę, że mamy szansę uniknąć tej wojny.

MorrisOni odnieśli sukces we wzmocnieniu sekciarstwa wszędzie, w Iraku, teraz w Syrii… Arabia Saudyjska od początku jest ich narzędziem, ale tam był król Fatih – bardzo szanowany przez muzułmanów, on został zamordowany, prawda?

Szejk Hosein:  To był król Fajsal
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fajsal_ibn_Abd_al-Aziz_Al_Su%E2%80%99ud
Tak, bardzo go cenimy, ponieważ złamał umowę z rodziną. Kiedy Izrael zaatakował Egipt w 1967 roku, atak z zaskoczenia unieruchomił i zniszczył egipskie lotnictwo. Król Fajsal oczywiście nie chciał, aby przegrały Egipt, Jordania i Syria. Fajsal szybko zaprzyjaźnił się z Gamalem Abdelem Naserem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gamal_Abdel_Naser
z którym prowadził wojnę przez pośredników w Jemenie. Egipt wspierał jedną stronę, a Saudowie drugą. Fajsal szybko naprawił stosunki z Naserem i przygotował Arabów na wojnę 1973 roku i w 1973 roku jego życzeniem było pomodlić się w wolnej Jerozolimie, bo Izrael zajął wschodnią Jerozolimę w 1967 roku.

To była zmiana w saudyjskiej rodzinie i Fajsal mógł się wyłamać i stworzyć przymierze z Arabami. W 1973 roku zrobił więcej – nałożył embargo naftowe na Stany Zjednoczone, ale Kissinger go przechytrzył. Cena ropy naftowej poszybowała o 400% w konsekwencji tej wojny. Dolar amerykański stracił na tyle wartości w ciągu jednego tygodnia w konsekwencji tej wojny i embarga naftowego. Fajsal nawiązał sojusz z Zulfikarem Ali Bhutto z Pakistanu (Wikipedia jest całkowicie kontrolowana przez syjonistów):
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zulfikar_Ali_Bhutto
Razem osiągnęli wielki sukces, organizując szczyt muzułmański w Lahore w Pakistanie w lutym 1974 roku. Taka próba zjednoczenia świata islamskiego była wielkim zagrożeniem. Zachód i Indie wcale tego nie oczekiwały. To był luty 1974 roku, a Indie odpowiedziały dwa miesiące później. Indira Ghandi zleciła pierwszą eksplozję bomby atomowej, Indie dołączyły do klubu atomowego i wysłały wiadomość światu muzułmańskiemu: nie będziemy tolerować waszego zjednoczenia.

Odpowiedzieli na tę konferencję w typowy syjonistyczny sposób poprzez spisek na życie Fajsala. Został zamordowany w następnym roku, w sierpniu 1975. Tuż po zamordowaniu Fajsala rodzina Saudów wykonała zwrot o 180º i powróciła do obozu Zachodu i jest tam do dzisiaj, grając rolę pionka. Dwa lata później obalono rząd Zulfikara Ali Bhutto w Pakistanie i w ten sposób usunięto dwie osoby, które zjednoczyły świat islamu podczas konferencji w Lahore w 1974 roku. Dlatego uważamy króla Fajsala za zupełnie innego od reszty jego rodziny i modlimy się o miłosierdzie nad jego duszą.

MorrisSłyszałem, że Pan powiedział: OPEC został założony pod warunkiem, że ropa naftowa będzie notowana tylko w dolarach i w ten sposób Fajsal został przechytrzony.

Szejk Husein:  Tak, on został przechytrzony. Kissinger był genialny, diabolicznie genialny. Przekonał Fajsala, że cena ropy będzie się pięła do góry, a Saudowie będą coraz bogatsi, nieprzyzwoicie bogaci. Jedyne co muszą zrobić, to powiązać notowania ropy naftowej z dolarem amerykańskim. To oczywiście jest niezgodne z szariatem [przypis: dolar to waluta niewymienialna na złoto i oparta na lichwie], ale OPEC to kartel i to też jest niezgodne z szariatem. To narusza warunki uczciwego rynku: ustalenie, że ropa może być sprzedawana tylko za fałszywe, oszukańcze dolary amerykańskie. To była wielka intryga w wykonaniu Kissingera, ponieważ od września 1971 roku dolar amerykański, kiedy Richard Nixon wypowiedział amerykańskie zobowiązanie do wymienialności dolara na złoto w relacjach międzynarodowych
https://en.wikipedia.org/wiki/Nixon_shock
dolar był bardzo wrażliwy, faktycznie bez pokrycia [przypis: wykres cen ropy naftowej w dolarach z uwzględnieniem inflacji:
https://staticseekingalpha.a.ssl.fastly.net/uploads/2015/12/906028_14497676239730_rId15.png
to oczywiście tylko przybliżenie bo wskaźnik inflacji jest fałszowany, daje jednak jakieś pojęcie o tym, co się stało w 1973 czy w 1978-79 roku].

To porozumienie z królem Fajsalem dało początek temu, co teraz nazywa się petrodolarem, ten petrodolar podtrzymał panowanie Stanów Zjednoczonych na następne 30-40 lat.

 

Znalezione obrazy dla zapytania syria przed wojną

Syria przed napaścią Zachodu

MorrisMam więcej pytań. Czy szejk myśli, że wojna w Syrii spowodowała przepowiedziany rozdźwięk pomiędzy Gogiem i Magogiem?

Szejk Hosein:  Widać, że Gog i Magog zmierzają teraz do konfliktu, co zresztą przewidywaliśmy (kiepski opis):
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gog_i_Magog
Gog to angloamerykański sojusz syjonistyczny z militarnym ramieniem w postaci NATO i Magog jako Rosja. Ale Rosja jest także chrześcijańska. Ten konflikt pomiędzy Gogiem i Magogiem, w którym prawdopodobnie użyta będzie broń nuklearna, wydaje się teraz być nieuchronnym. To tylko kwestia czasu. Moja odpowiedź jest: taka: Gog i Magog zmierzają ku kolizji.

MorrisKonflikt syryjski to przyspiesza.

Szejk HoseinNasza islamska eschatologia uznaje tereny obecnej Syrii i Turcji za najbardziej wrażliwe tereny na świecie, tam wybuchnie wielka wojna.

MorrisWydaje się, że muzułmanie tacy jak Bractwo Muzułmańskie czy rebelianci w Libii czy w Pakistanie współpracują z syjonistami, wraz z każdym przewrotem w krajach muzułmańskich rządy są coraz bardziej skłonne do poddania się zachodnim kapitalistycznym wpływom.

Szejk Hosein:  Myślę, że to nie jest prawidłowy opis. Świat muzułmański nie jest jednolity. Zidentyfikowałem jeden nurt w islamie, wahabizm, który tańczy tak jak mu zagrają, ponieważ oni nie rozumieją, że zostali oszukani. Powodem, dla którego syjoniści chcą mieć wokół Izraela tzw. rządy muzułmańskie jest fakt, że mogą być one sterowane na odległość, jak telewizor przez pilota w celu stworzenia casus belli. Izrael chce wywołać wielką wojnę, która zdziesiątkuje Arabów, mieszkających wokół Ziemi Świętej, ale nie chce w tej wojnie wystąpić jako agresor. Potrzebuje jakiegoś wytłumaczenia i tym wytłumaczeniem jest Arabska Wiosna i powstanie tzw. islamskich rządów i wojna w Syrii. Jeśli nie powiedzie im się w Syrii, to ich plany spalą na panewce. Syria ma dla nich kluczowe znaczenie i stąd histeria Hillary Clinton. Rosja i Chiny będą musiały zapłacić straszliwą cenę.

Gdy czytam między wierszami, to sądzę, że czeka nas teraz turecka inwazja w Syrii, ale mogę się mylić. Chodzi o to, że powstanie tzw. muzułmańskich rządów wokół Izraela służy celowi wywołania napięcia w regionie. Chodzi o to, aby Izrael mógł powiedzieć, że państwa wokół niego stanowią niebezpieczeństwo dla ludzkości. Ale nie wszyscy muzułmanie pasują do tej układanki. Jest wielu muzułmanów, którzy nienawidzą syjonistycznego i anglosaskiego ucisku, dążą do wolności i chcieliby wyciągnąć rękę do Putina i nawiązać sojusz z Rosją w celu walki ze wspólnym wrogiem.

MorrisBędę kontynuował zadawanie pytań. To pytanie jest od Syrian Girl, ona jest dobrze znana na YouTube:

https://www.youtube.com/user/SyrianGirlpartisan

Czy jest jakaś eschatologiczna przepowiednia dotycząca Damaszku?

Szejk Hosein:  Tak, Damaszek zajmuje bardzo ważne miejsce w islamskiej eschatologii. Prorok, niech mu Bóg błogosławi, przewidział wiele zdarzeń, które muszą mieć miejsce przed końcem historii. Najważniejszym z tych zdarzeń będzie powrót Syna Marii, Jezusa Syna Marii, Prawdziwego Mesjasza. On ma powrócić nie w śródmieściu Chicago, ale w Damaszku. Jest jeszcze jeden boski wysłannik w islamskiej eschatologii, mogłeś słyszeć o Imamie al-Mahdim
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mahdi
jednej z najważniejszych postaci u szyitów, ale akceptowanej również przez sunnitów. Imam al-Mahdi będzie w Damaszku w czasie powrotu Jezusa, będzie się modlił w meczecie. Antychryst i izraelskie wojsko będą na zewnątrz. Kiedy Jezus zstąpi do meczetu, to Mahdi go rozpozna i powie: to jest Syn Marii. To podobna sytuacja do historii Jana Chrzciciela, stojącego w Jordanie i widzącego nadchodzącego Jezusa, który powiedział: to jest człowiek, dla którego żyjecie, to jest Mesjasz. Historia się powtarza.

Prorok mówił, niech Mu Bóg błogosławi, o wielkiej wojnie zwanej Armageddon:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Har-Magedon
My ją nazywamy inaczej, to al-Malhama. Walczyć będą wojska, które przyjdą z medyny. Ale „medyna” znaczy miasto. Mamy medynę Chicago, medynę Nowy Jork czy medynę Londyn, ale jest jedno miejsce na świecie znane jako medyna Proroka, to Medyna w Arabii Saudyjskiej. Czasami słowo „medyna” jest mylone z tą Medyną. W naszym przypadku chodzi o miasto, które nie jest zidentyfikowane. Uczeni, którzy zajmują się tym zagadnieniem, twierdzą, że chodzi o Damaszek. Na przedmieściach Damaszku sformuje się armia, która będzie walczyć z Rzymem (arab: Rūm).

W ostatnim wywiadzie zajmowaliśmy się tematem Rzymu. We Włoszech znajduje się Rzym, który był miastem pogańskim. Cesarz Konstantyn przeniósł Rzym do Konstantynopola, to był drugi Rzym, chrześcijański. Potem, po kilkuset latach Rzym stał się chrześcijański, porzucając swoje pogańskie korzenie. Kiedy Konstantynopol został podbity w 1453 roku, Rzym przeniósł się do Moskwy. Kiedy Koran został ujawniony, Rzym to było Imperium Bizantyjskie, ale wcześniej Rzym znajdował się w dzisiejszych Włoszech. Mamy dwa Rzymy, jeden to centrum wschodniego chrześcijaństwa, Bizancjum, Rosja z człowiekiem o nazwisku Putin jako Imperator Bizancjum (…). Mamy drugi Rzym, pogański który stał się rzymskokatolicki i jest stolicą zachodniego chrześcijaństwa. Będziemy musieli stawić czoła wrogowi zwanemu Rzymem, który wyląduje na tym terenie, pomiędzy Turcją a Syrią i przybędzie do Damaszku. To będzie wielka wojna i my ją wygramy, a po zwycięstwie armia islamska uda się do Konstantynopola.

Najważniejsze wydarzenia, które mają się jeszcze zdarzyć w historii, to powrót Jezusa i zdobycie Konstantynopola, które najwyraźniej będzie wyzwoleniem spod kontroli NATO i zwycięstwo nad armią Zachodu na terenie pomiędzy Turcją i Syrią. To wszystko będzie rozgrywać się wokół Damaszku, więc Damaszek pełni bardzo ważną rolę w islamskiej eschatologii.

 

Znalezione obrazy dla zapytania bliski wschód

 

MorrisDziękuję za wyjaśnienia. W pewnym momencie myślałem, że mowa jest o zaatakowaniu Rzymu czyli Rosji, ale to szejk wyjaśnił. I pytanie: było wiele pogłosek o zamachach syjonistów na Igrzyska Olimpijskie w Londynie i na Big Bena tego lata, jakiej rady szejk by udzielił osobom mieszkającym w Wielkiej Brytanii? (…)

Szejk Hosein:  Oczywiście nikt nie ma pewności, gdzie będzie miał miejsce następny atak terrorystyczny. Mogę tylko powiedzieć: to jest prawdopodobne, to jest część ich modus operandi, wykonują ataki terrorystyczne pod fałszywą flagą i zrzucają na nas winę. Dla nich jest to możliwość do prowadzenia wojen.Co możemy zrobić? – Nic nie możemy zrobić. Nic nie możemy zrobić dla uniknięcia ataku terrorystycznego, który jest planowany w tajemnicy. Nie wiemy, kiedy i gdzie się to wydarzy.

Świat nie jest zupełnie przypadkowy i chaotyczny, nie w islamie. Istnieje porządek moralny, jest Bóg który wszystko widzi. W Koranie mówi On, że oni mają swoje plany, a Ja mam swój plan i jestem najlepszym planistą. On zapewnia nas, że w procesie historycznym Prawda musi zwyciężyć nad Fałszem. Wszystko, co jest ustanowione na fundamencie fałszu, na przykład 11/9, są normalne kłamstwa, wielkie kłamstwa i jest 11/9, wszystko oparte na fałszu, na oszustwie, na ucisku ostatecznie musi zniknąć, a Prawda ma zatryumfować. Sprawiedliwość musi zatriumfować nad Niesprawiedliwością. Więc przygotowujemy się na to, co ma zdarzyć się w drugiej połowie lipca w Londynie. Niezależnie od skali oszustwa czy ataku terrorystycznego ostatecznie Prawda zwycięży nad Fałszem. To jest nasza odpowiedź.

MorrisDziękuję. Jeszcze jedno pytanie od tej samej osoby. Jak możemy przetrwać nadchodzące wojny? Czy odległe wioski na prowincji mogą zagwarantować bezpieczeństwo muzułmanom od atomowego zderzenia pomiędzy Gogiem i Magogiem.

Szejk HoseinMyślę, że najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo w nadchodzącej wojnie będą ludzie mieszkający w Ameryce Północnej i w Europie. Mogą zostać zmieceni z powierzchni ziemi. Powodem jest fakt, że syjoniści wycisnęli już wszystko, co się dało z nowoczesnej cywilizacji Zachodu. Użyli białych ludzi jako świnek doświadczalnych, które walczyły w ich wojnach. Teraz, kiedy Izrael staje się rządzącym państwem świata, nowoczesna cywilizacja Zachodu staje się niewygodnym ciężarem dla Izraela i syjonistów. Współcześni ludzie Zachodu są wyposażeni w pewną tajemniczą energię – to energia intelektualna. Jeśli spojrzymy na każdą dziedzinę wiedzy, to właśnie człowiek Zachodu rozwinął tę wiedzę, jak spojrzysz na igrzyska olimpijskie, to nowoczesny Zachód zdobywa wszystkie medale, jeśli spojrzysz na siłę militarną, to człowiek Zachodu dysponuje największą potęgą militarną. To są przejawy tej tajemniczej energii człowieka Zachodu.

Jeśliby człowiek Zachodu otworzył oczy i zorientował się, że został wykorzystany, oszukany przez syjonistów, użyty jako świnka doświadczalna, jeśliby się w tym zorientował, to stałby się dla syjonistów o wiele większym zagrożeniem od muzułmanów. Dlatego sądzę, że plan jest taki, aby pozbyć się nowoczesnej cywilizacji Zachodu, zanim ci ludzie otworzą oczy i staną się największym zagrożeniem dla Izraela. Najlepszym sposobem jest sposób najprostszy. Najefektywniej jest wywołać zderzenie pomiędzy dwoma supermocarstwami, które mogą użyć przeciwko sobie tysiące bomb atomowych. To będzie koniec nowoczesnej cywilizacji Zachodu.

Co możemy zrobić? – W islamie wierzymy, że życie i śmierć są w ręku Jedynego Boga. Jeśli On zaordynował śmierć, to nic tego losu nie zmieni, a jeśli On nie zdecydował o naszej śmierci, to nikt nie odbierze nam życia. To wiara. Jeśli masz tę wiarę, to możesz kontynuować swoją pracę niezależnie od tego, co się dzieje na świecie, aż nadejdzie twój czas. Możesz oczywiście dokonać hidżry
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hid%C5%BCra
wyjechać z miejsca narażonego na niebezpieczeństwo do miejsca, gdzie jest bezpieczniej. W dzisiejszym świecie najbardziej narażone na niebezpieczeństwo są megamiasta. Jeśli chcesz przetrwać, to masz większe szanse, jak opuścisz Londyn, Nowy Jork, Paryż, Chicago, New Dehli, Karaczi, Dżakartę i wyjedziesz na wieś. Im bardziej odległa od miast i ważnych dróg wieś tym lepiej. Musisz się nauczyć produkować własną żywność; żywność jest coraz bardziej zanieczyszczona, to bardziej śmiecie niż jedzenie. Musisz produkować własną żywność, być samowystarczalny w żywność i wodę. To najlepsza droga do przetrwania.

MorrisMądre słowa, proszę mi pozwolić kontynuować (…). To bardziej komentarz niż pytanie: To jednoznacznie wojna w interesie Izraela. Syria ma armię, która jest zagrożeniem dla Izraela. Każdy Amerykanin powinien spojrzeć z tego punktu widzenia: kto skorzystał? – Ani Arabia Saudyjska, ani Syria, ani Ameryka, tylko jeden kraj, Izrael. Czy to tylko szczęśliwy zbieg okoliczności czy wynik zabiegów?

Szejk Hosein:  Tak, myślę, że to prawda. Syjoniści są korzeniem powstania w Syrii, zaplanowali je wiele lat temu. Czego brakuje w tym rozumowaniu: Syria nie jest tylko jeszcze jednym podbijanym krajem. Syria to kluczowy element w ich grze, tutaj muszą zwyciężyć, nawet jeśli będą musieli otworzyć wszystkie bramy piekieł, co zapewne się stanie.

MorrisPrzeprowadzałem wywiady z kilkoma osobami i one często deklarują sprzeciw wobec zachodniej interwencji w Syrii, ale nigdy nie wskażą palcem na Izrael czy syjonistów. Można mówić o CIA, Hillary Clinton, to nie jest problem, nie można wspominać o Izraelu czy spisku syjonistycznym. I pytanie: jak długo turecki rząd wspierał powstanie w Syrii?

Szejk Hosein:  Wolę wątpliwości rozstrzygać na korzyść tureckiego rządu. Myślę, że mieli dobre intencje, nie mieli skorumpowanych serc tylko umysły otrute propagandą. Myślę, że zostali oszukani i zmanipulowani tak jak nowoczesna zachodnia cywilizacja została oszukana i zmanipulowana i teraz się budzi. Myślę, że miała miejsce bardzo złożona operacja, mająca na celu oszukanie rządu tureckiego i w centrum tej operacji był ruch Sufi z centrum w Stanach Zjednoczonych, to oni grali tutaj bardzo tajemniczą rolę.

Grupa świeckich Turków pod wodzą Mustafy Kemala była w sojuszu z Izraelem (z syjonistami), oni byli muzułmanami tylko formalnie, ale turecka prowincja pozostawała muzułmańska i ta turecka prowincja była celem kampanii tych sufitów i zmanipulowana w celu mianowania tego rządu. Myślę, że ten rząd wierzył, że zrobił dobrze interweniując w Libii. Sądzę, że to była kwestia manipulacji. Od początku to był syjonistyczny spisek, ale turecki rząd nie był tego świadomy. Rząd turecki dobrze się czuje w NATO i może podjąć decyzję o interwencji w Syrii. Są jednak po złej stronie, bo Putin może odpowiedzieć w sposób przez nich nieprzewidziany.

MorrisSzejk chce budować wioski islamskie tylko dla muzułmanów, dlaczego?

Szejk Hosein:  Myślę, że budowanie wiosek islamskich, przeznaczonych tylko dla muzułmanów, byłoby bardzo głupie. O wiele mądrzejsze byłoby budowanie wiosek islamskich i zaproszenie nie-muzułmanów do zamieszkania na płaszczyźnie przyjaznej współpracy i akceptacji wspólnych norm postępowania. Na przykład: nie chcemy alkoholu, nie chcemy nagości i obsceniczności w miejscach publicznych, chcemy czystego środowiska dla naszych dzieci. Na tej płaszczyźnie możemy zaprosić żydów, buddystów, hinduistów czy chrześcijan, o ile nie są wrogo nastawieni do islamu. W ten sposób możemy żyć przyjaźnie z innymi religiami. Budowanie wioski islamskiej tylko dla muzułmanów jest głupie.

MorrisDziękuję za wyjaśnienia. W Londynie nie można przejść na drugą stronę ulicy, nie napotykając kogoś z puszką piwa w dłoni. I pytanie: jaka jest opinia szejka na temat konfliktu kurdyjskiego pomiędzy Iranem, Irakiem, Turcją i Syrią? W jaki sposób konflikt kurdyjski wpłynie na interesy syjonistów?

Szejk Hosein:  Gdziekolwiek znajdują się ludzie uciskani przez nowoczesną zachodnią cywilizację, tam syjoniści próbują takich ludzi wykorzystać. Im bardziej Kurdowie są uciskani przez Turcję, Irak, Iran czy Syrię, są pozbawiani języka, kultury, tradycji, tym większe prawdopodobieństwo, że syjoniści przyjdą i zadeklarują pomoc w wyzwoleniu się z ucisku. Oczywiście w rzeczywistości nie będzie żadnego wyzwolenia tylko wykorzystanie konfliktu i oszustwo w celu posunięcia naprzód projektu syjonistów. Myślę, że to właśnie ma miejsce. Całkiem możliwe jest, nie wiem tego na pewno, ale kurdyjscy najemnicy mogą już walczyć w Syrii przeciwko rządowi Asada.

MorrisSłyszałem, że Kurdystan jest projektem syjonistów (…). Ostatnie pytanie: dzisiaj Iran i Armenia – pierwszy kraj, który przyjął chrześcijaństwo jako oficjalną religię, zawierają umowę w zakresie zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa. Czy jest to przejaw sojuszu pomiędzy islamem a prawosławnym chrześcijaństwem, o którym mówi szejk?

Szejk Hosein:  To dobry znak, że Iran może zawrzeć taką umowę z Armenią. To ruch w kierunku spełnienia się proroctwa Proroka Mahometa, niech mu Bóg błogosławi, który przepowiadał o sojuszu z Rzymem. W islamie „Rzym” (arab: Rūm) oznacza Bizancjum, wschodnie chrześcijaństwo, którego Armenia jest częścią. Iran już utrzymuje przyjazne relacje z Rosją, nawet Pakistan próbuje iść w tym kierunku. Kiedy w Turcji wybuchnie wojna domowa, to sądzę, że dojdzie do sojuszu pomiędzy tureckimi muzułmanami i Rosją. Zdobycie Konstantynopola przez muzułmanów może mieć znaczenie tylko w jednym wypadku, kiedy nastąpi wyrwanie miasta z uścisku NATO i otwarcie Bosforu dla rosyjskiej floty do swobodnej żeglugi na Morze Śródziemne. Nie widzę żadnego innego powodu. Umowa z Armenią ma sens i sądzę, że Iran porusza się we właściwym kierunku.

MorrisSzejk wspomniał o Pakistanie. Pakistan właśnie otworzył korytarz transportowy dla NATO-wskich dostaw do Afganistanu, mimo że większość społeczeństwa jest przeciw. Co się dzieje w Pakistanie?

Szejk Hosein:  Wojsko Pakistanu otrzymało za to cenę, jaką chciało. To kwestia amerykańskich dolarów, ponad miliarda amerykańskich dolarów. Sądzą, że mogą zarządzić falą niezadowolenia w kraju, czas pokaże.

MorrisMożemy rozmawiać dłużej, ale to trwa już prawie godzinę, może zatrzymamy się w tym miejscu (…)? Dziękuję bardzo i mam nadzieję na regularne spotkania.

Szejk Hosein:  Proszę bardzo, Morris.

Przetłumaczył: Mariusz B.

 

KOMENTARZE

 • Szymon Perski
  Zmarl Szymon Perski a po "naszemu" Simon Peres, byly prezydent Izraela.
  Pani w Polsat News przedstawila go jako bylego prezydenta panstwa zydowskiego- co juz samo w sobie jest lobuzeria.
  Simon Peres wslawil sie roznymi rzeczami, jak np. zezwoleniem budowania izraelskich domow na palestynskiej ziemi, co zwyczajnie znaczy niszczenie Palestynczykom domow rodzinnych i wyrywania drzew oliwkowych a przy okazji mordowania mieszkancow Palestyny..
  Nam sie pan Peres wbil w pamiec glownie tym, ze przyjechal do Krakowa i na spotkaniu z profesorami z UJ zabronil uczyc Polakow historii. Naturalnie, ze chwalil sie jeszcze, ze Izrael wykupuja Polske za zgoda Polakow.

  Mnie jednak zastanowila ogromna ilosc roznych prezydentow i premierow na pogrzebie tego wspanialego noblisty.
  I oczywiscie byl nastepca tronu brytyjskiego, sam krolewicz Karol odpowiednio ubrany na te okazje. Bylo cale prezydenckie zydowstwo europejskie i naturalnie pan Orban w pierwszym rzedzie; byl pan Duda i pan Clinton z Obama, i pan Hollande itp. itp.

  Ciagle jednakowoz chodzi mi po glowie dlaczego to na pogrzebie polskiego prezydenta w Krakowie, pana Lecha Kaczynskiego - nie bylo ANI jednego prezydenta zaprzyjaznionych krajow Europy i USA.
  Nawet nie bylo nikogo z Wegier.
  Jedynymi zagranicznymi goscmi byli pan Miedwiediew i pan Szakaszwili.
  Nie bylo tez ani jednego ambasadora, choc z Warszawy do Krakowa znowu nie tak daleko..
  Ale z kolei trudno, zeby pan prezydent Polski mial pogrzeb w stolicy a nie na prowincji. Byloby jeszcze glupiej, gdyby z Warszawy nikt na pogrzeb wWarszawie nie przyszedl.

  Widac z tego, ze wsrod prezydentow i ich pogrzebow bywaja pewne roznice.

  I co na to pan Macierewicz?
 • @Tiamat 09:49:59
  po ostatnich naszych wyczynach byłby tylko Szakaszwili.
 • Dobry pomysł z tym wywiadem
  Widać, ze oceny były i są aktualne i trafne, niestety.
 • Doniesienia z Francji wskazują
  Doniesienia z Francji wskazują, że francuskie wojsko zostało przyłapane na gorącym uczynku w trakcie przygotowywania fałszywego ataku terrorystycznego ISIS – a ich wyjaśnienia są bez sensu.

  https://pracownia4.wordpress.com/
 • Pokolenie HD
  Ten film nie jest o straconym pokoleniu, jak wydawać się może na początku. Nie o degeneracji współczesnej młodzieży i ich pustym życiu. Nie o chamskim stosunku młodych do osób starszych i weteranów. Nie o fałszywości płytkich uciech i sprawiedliwości i prawdziwych wartościach. Nie o bezsensownym obecnym świecie konsumpcji i ostrym poczuciu sensu wtedy, na wojnie. Nie o starciu teraźniejszości i fałszywego, miłości i pożądania, piękna i przypudrowanej ułomności. Ten film nie jest o wstydzie za naszą obecną teraźniejszość i dumę z wielkiej przeszłości. Dokładniej, nie tylko o tym. Wszystko to jest bardzo ważne, ale w tym nie ma rozwiązania, nadziei, światła. A film jest. To film o przezwyciężeniu. O tym, że zło można pokonać, i że trzeba je koniecznie pokonać! Nie jutro, nie w nowym pokoleniu, nie kiedyś. Tu i teraz każdy z nas może pokonać swoją bezmyślność i nikczemność, to zło, które wydaje się pospolite i nieuchronne. Film jest o tym, że fałszywe i sprawiedliwe chodzi obok na tej samej ulicy - i w twojej mocy jest aby wybrać jedno lub drugie. Pójść następnym razem nachlać się jak prosię z dziwkami lub urodzić i wychować dziecko, które będzie czynić dobro i podaruje nadzieję zrozpaczonemu weteranowi.

  https://youtu.be/ecMSGKzVakc
 • Artysta o politykach
  Maciej Maleńczuk „Fajnie”

  https://youtu.be/qRGcRUTicuw
 • @Tiamat 09:49:59
  Na pogrzebie "Lecha Kaczyńskiego - nie bylo ANI jednego prezydenta zaprzyjaznionych krajow Europy i USA". -

  --- Tak, nie było. Nie będę tu snuł 'spiskowych teorii'. Wspomnę tylko, że na pogrzebie Andrzeja Leppera widoczny był w pewnym banner z napisem: "Lech Kaczyński żyje w Izraelu i ma się dobrze".
 • @interesariusz z PL 11:14:11
  "... byłby tylko Szakaszwili". - Już nie jako prezydent Gruzji, lecz gubernator obwodu odeskiego.
 • @dron67 12:08:02
  "... oceny były i są aktualne i trafne, niestety". -

  --- Proszę zwrócić jeszcze uwagę na ten fragment:
  "... syjoniści wycisnęli już wszystko, co się dało z nowoczesnej cywilizacji Zachodu. Użyli białych ludzi jako świnek doświadczalnych, które walczyły w ich wojnach. Teraz, kiedy Izrael staje się rządzącym państwem świata, nowoczesna cywilizacja Zachodu staje się niewygodnym ciężarem dla Izraela i syjonistów".

  --- Przecież to jest widoczne i jest w toku.
 • @dron67 13:06:52
  "Maciej Maleńczuk „Fajnie”, link:

  https://youtu.be/qRGcRUTicuw

  --- Dobre!
  Bardzo dobre :)
  'Rzucę na blog.pl.
 • Wicemarszałek Stanisław Tyszka (Kukiz’15) ujawnia kulisy procedowania sprawy CETA w Sejmie
  Ludzie mają się kłócić na temat aborcji i tabletek antykoncepcyjnych a tymczasem w sejmie….

  „Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu z ramienia Kukiz’15 przedstawił na portalu społecznościowym kulisy dotychczasowego procedowania sprawy umowy CETA, a także TTIP, w Sejmie.

  – Myślę, że ukazują dobrze charakter obecnego systemu. Zobaczcie, jak jedna po drugiej spadają partyjne maski…- pisze Tyszka.

  Poniżej zamieszczamy wpis, zamieszczony przez wicemarszałka na Facebooku:

  – 12 lipca składamy projekt uchwały w sprawie TTIP i CETA (druk 727). Celem projektu jest wezwanie rządu do zajęcia stanowiska, że jeśli umowy te miałyby wejść w życie to zgodnie z art. 90 Konstytucji powinny zostać zaakceptowane przez Sejm i Senat większością 2/3 lub w referendum. Chodzi też o powstrzymanie tzw. tymczasowego stosowania tych umów. (Równolegle projekt uchwały dot. tylko CETA składa PSL – druk 728).

  – Na ostatnim przedwakacyjnym posiedzeniu Sejmu (19-22 lipca) zaczyna się wyścig z czasem. Zależy nam, żeby uchwała przeszła przed wakacjami. Tłumaczę na Prezydium Sejmu i Konwencie, że to sprawa niecierpiąca zwłoki, bo decyzje mogą zapaść już w trakcie wakacji. Wydaje się, że PiS nie jest przeciwne procedowaniu uchwał. Marszałek zgadza się nawet na mój wniosek, żeby ze względu na wagę sprawy debata nad projektami odbyła się na posiedzeniu Sejmu a nie w komisji.

  – Do pierwszego czytania uchwały naszej i PSL marszałek dopuszcza jednak dopiero w czwartek 21 lipca i to późno w nocy. To oznacza, że na drugie czytanie nie będzie czasu. Co więcej, wniosek o odrzucenie naszej uchwały już w pierwszym czytaniu składa Platforma Obywatelska. Spada pierwsza maska – niewielkie zaskoczenie.

  – W piątek 22 lipca rano głosujemy kwestię odrzucenia uchwały. Za odrzuceniem uchwały głosuje zdyscyplinowanie nie tylko PO, ale również jej Nowoczesna młodsza siostra. Spada druga maska. Wiemy już kto broni interesów polskiego rolnictwa i sektora MŚP, a kto tylko zagranicznego kapitału. Ale dzień i tak dominuje kwestia ustawy o Trybunale.( …) – Na początku posiedzenia 21-23 września wnioskuję o wydłużenie debaty o CETA (z 5 min dla każdego klubu na 10 min) ze względu na wagę sprawy i informacje, że minister Morawiecki jedzie do Bratysławy na nieformalne spotkanie unijnych ministrów gospodarki, gdzie mają zapaść wstępne decyzje ws CETA. Całe Prezydium zgadza się na dłuższą debatę.

  – W środę dowiaduję się, że komisja odrzuciła naszą uchwałę i poparła tę PiSu. Bez zaskoczenia, grunt, że ma się odbyć debata i obywatele będą mieli w końcu szansę usłyszeć czym jest CETA.

  – A jednak nie! W czwartek rano dostaję informację, że na 8.55 Marszałek zwołał Konwent Seniorów. A na Konwencie… oczywiście zdejmują z porządku obrad debatę o CETA! Dlaczego? Ponoć „nie ma stanowiska rządu”. Czyli nie ma niby tego stanowiska, które dzień później ma przedstawiać minister Morawiecki w Bratysławie Obywatele mogą za to posłuchać niezwykle agresywnej debaty o aborcji.

  – W piątek marszałek łaskawie zgadza się by debata o CETA otwierała następne posiedzenie sejmu – 4 października.

  – Dzień później dowiadujemy się, że PiS zaakceptował tymczasowe stosowanie CETA. Podpisanie umowy zaplanowano na na październik. Spada trzecia maska, najważniejsza…

  – I tak to wygląda od 27 lat – podsumowuje Tyszka. – Tematy strategiczne, te dotyczące polskich interesów, kieszeni Obywateli, są wyciszane albo zakrzykiwane przez partyjniaków i służących im klakierów. Nie ma żadnej „dobrej zmiany”, zmieniła się tylko ekipa oszukująca Obywateli.

  Polityk Kukiz’15 przypomniał również, że jak wynika z ostatnich wypowiedzi medialnych części polityków PiS, niektórzy członkowie tej partii pod presją opinii publicznej próbują niuansować swoje stanowisko.

  – Obstawiam jednak, że ostatecznie będą za tymczasowym częściowym stosowaniem CETA bez zgody Sejmu. Okaże się we wtorek. Jeśli znowu nie zdejmą debaty… – napisał Tyszka.

  facebook.com / Kresy.pl
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/wicemarszalek-stanislaw-tyszka-kukiz15-ujawnia-kulisy-procedowania-sprawy-ceta-w-sejmie
 • Ukraińcy chcą nakręcić film o Rzezi Wołyńskiej
  Ukraińscy artyści chcą nakręcić krótkometrażowy film mający być odpowiedzią na „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego. Są już na etapie pozyskiwania środków na produkcję.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraincy-chca-nakrecic-film-o-rzezi-wolynskiej

  ==Ukraińcy chcą nakręcić film==
  Kabaret :)
  Oczywiście z pomocą ''polskich'' historyków.
 • @dron67 15:05:33
  "I tak to wygląda od 27 lat – podsumowuje Tyszka. – Tematy strategiczne, te dotyczące polskich interesów, kieszeni Obywateli, są wyciszane albo zakrzykiwane przez partyjniaków i służących im klakierów". -

  --- Pozostaje nadzieja, że najsilniejsze państwa, tj. Niemcy, Francja i Włochy nie zaakceptują tej umowy.
 • @dron67 15:08:51
  "Ukraińcy chcą nakręcić film o Rzezi Wołyńskiej". -

  --- Myślę, że to tylko takie zapowiedzi, które nie będą miały pokrycia w faktach. Co oni mogą nakręcić...
 • @Tiamat 09:49:59
  Nawet nie bylo nikogo z Wegier.
  Jedynymi zagranicznymi goscmi byli pan Miedwiediew i pan Szakaszwili.
  Nie bylo tez ani jednego ambasadora, choc z Warszawy do Krakowa znowu nie tak daleko..

  tylko po co te klamstwa i manipulacje Ekspertko, po co?

  Udział w pogrzebie pary prezydenckiej wzięło 18 delegacji zagranicznych oraz kilkudziesięciu ambasadorów akredytowanych w Warszawie, reprezentujących również państwa, których delegacje nie były w stanie wziąć udziału w uroczystości.

  Węgry prezydent László Sólyom ,premier Gordon Bajnai,

  Albania prezydent Bamir Topi,
  Armenia przewodniczący parlamentu Abrahamyan Hovik,
  Azerbejdżan premier Artur Rasizade,
  Białoruś przewodniczący parlamentu Barys Batura,
  Czechy prezydent Vaclav Klaus z małżonką, premier Jan Fischer
  Estonia premier Andrus Ansip,
  Gruzja prezydent Micheil Saakaszwili z małżonką,
  Irak minister Przemysłu Fawzi Fransa Toma,
  Iran wiceminister Republiki Islamu ds. Europejskich Ali Ahani,
  Islandia Prezydent Olafur Ragnar Grinsson
  Izrae l prezydent Szymon Peres, minister spraw zagranicznych Awigdor Liberman
  Kosowo prezydent Fatmir Sejdiu,
  Litwa prezydent Dalia Grybauskaite,
  Łotwa prezydent Valdis Zatlers z małżonką,
  Maroko premier Abbas El Fassi,
  Mołdawia pełniący obowiązki prezydenta Mihai Ghimpu,
  Mongolia wiceprzewodniczący Wielkiego Horału Nyamaa Enkhbold,
  Niemcy prezydent Horst Koehler z małżonką,
  Parlament Europejski przewodnicząca Rodi Kratsa-Tsagarpoulou,
  Rosja prezydent Dimitrij Miedwiediew,
  Rumunia prezydent Traian Basescu,
  Słowacja prezydent Ivan Gasparovic z małżonką, premier Robert Fico, przewodniczący parlamentu Pavol Paska,
  Słowenia prezydent Danilo Turk,
  Ukraina prezydent Wiktor Janukowycz, minister Spraw Zagranicznych Konstiantyn Hryszczenko,

  15 ambasadorow z innych krajow

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrzeb_Lecha_i_Marii_Kaczy%C5%84skich#cite_note-54

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7776453,Kto_przylecial_na_pogrzeb_do_Krakowa___LISTA_GOSCI_.html
 • @Husky 19:20:54
  może dla równowagi...

  Lista delegacji, które odwołały udział w uroczystościach:

  kraj przedstawiciel
  Egipt minister ds. Współpracy Międzynarodowej Aboulanga Fayza,
  Finlandia prezydent Tarja Halonen,
  Hiszpania król Juan Carlos z małżonką, premier Jose Luis Zapatero,
  Indie minister SZ S.M. Krishna,
  Irlandia prezydent Mary McAleese,
  Japonia przewodniczący parlamentu Eda Satsuki,
  Kanada premier Stephen Harper,
  Korea Płd. premier Chung Unchan,
  Macedonia prezydent Gjorge Ivanov,
  Meksyk minister SZ Patricia Espinoza Cantalleno,
  Nowa Zelandia Gubernator Generalny Anand Satyanand,
  Monako książę Albert II,
  Pakistan minister obrony narodowej Ahmad Chaudhry Mukhtar,
  Wielka Brytania książę Walii Karol,
  Szwecja Król Karol XVI Gustaw oraz minister spraw zagranicznych Carl Bildt,
  Stany Zjednoczone prezydent Barack Obama,
  Grecja prezydent Georgios Papandreou,
  Norwegia król Harald V oraz minister SZ Jonas Gahr Store,
  Cypr prezydent Demetris Christofias,
  Dania Królowa Małgorzata i minister SZ Lene Espersen,
  Turcja prezydent Abdullah Gul,
  Włochy premier Silvio Berlusconi, przewodniczący Senatu Renato Schifani,
  Belgia książę Filip,
  Luksemburg Wielki Książę Henryk,
  Lichtenstein książę Alois,
  Estonia prezydent Toomas Ilves i premier Andrus Ansip,
  Chorwacja prezydent Ivo Josipović. (Chorwację będzie reprezentować ambasador Ivan Del Vechio)
  Komisja Europejska przewodniczący Jose Manuel Barosso
  Rada Europejska przedowniczący Herman von Rompuy,
  NATO Sekretarz Generalny Anders Fogh Rasmussen
  Kuwejt wysłannik Jego Wysokości Emira Państwa Kuwejtu,
  Afganistan prezydent Hamid Karzaj,
  Francja prezydent Nikolas Sarkozy i minister SZ Bernard Kouchner,
  Holandia premier Jan Peter Balkenende, książę Van Oranje Willem-Alexander Claus,
  Austria prezydent Heinz Fischler,
  Algieria sekretarz stanu Abdelaziz Belkhadem,
  Australia Gubernator Generalna Quentin Bryce,
  Bułgaria prezydent Georgi Parvanov,
  Serbia minister Spraw Zagranicznych Vuk Jeremic,
  Chiny minister Transportu Li Shenglin,
  Kazachstan przewodniczący parlamentu Urał Muchamedżnanow,
  Nigeria minister Spraw Zagranicznych Odein Ajumogovia

  Chociaż nie wiem czy te lilipucie państewka nie trzeba by było na kilogramy liczyć .

  Najważniejsze jest to jednak , że zawsze jesteś czujny i wywęszyłeś ,, te klamstwa i manipulacje ,, ...masz rację trzeba dbać o dobre imię rodu królewskiego Kaczyńskich ...
 • @fabi 20:24:12
  trzeba dbać
 • @Husky 20:41:30
  no właśnie ... myślę ze jesteś świadomy faktu iż pochodzą od starego rodu królewskiego , co wszem i wobec ogłoszono .
 • @fabi 21:00:00
  jak i reszta Polakow
  pozdr
 • Tymczasem moje miasto zdobylo pierwsze miejsce w USA.
  W przestepstwach.Po raz kolejny zreszta.

  http://rkfdnews.com/fbi-finally-ranks-rockford-1-as-most-dangerous-american-city-congrats/
 • @Tiamat 09:49:59
  "Ciagle jednakowoz chodzi mi po glowie dlaczego to na pogrzebie polskiego prezydenta w Krakowie, pana Lecha Kaczynskiego - nie bylo ANI jednego prezydenta zaprzyjaznionych krajow Europy i USA."
  -To raczej proste. Kraje te maja zbyt dobry wywiad by nie wiedzieć tego, co powszechnie w Polsce określa się mianem "teorii spiskowej" i jest spychane na zupełny margines, Nikt nie zawraca sobie tym głowy. Wiedzą oczywiście również to, co dla Polaków "jest zbyt bolesne, by mogli się z tym zapoznać".
  Mając taką wiedzę z oczywistych względów przyjechać nie mogli.
 • @staszek kieliszek 21:34:09
  Staszku
  a jaki jest Twój wkład w ten sukces 8-)))))
  Myślę że utrzymacie tą lokatę w latach następnych
  pozdrawiam Jankesa
 • @dron67 12:42:29
  Zachęciłeś mnie skutecznie. Dziękuję!
 • @dron67 15:05:33
  "Wicemarszałek Stanisław Tyszka (Kukiz’15) ujawnia kulisy procedowania sprawy CETA w Sejmie
  Ludzie mają się kłócić na temat aborcji i tabletek antykoncepcyjnych a tymczasem w sejmie…."
  -Hmm..., właśnie m.in. o tym pisałem w komentarzu do Timant. Miło mi, ze nie jestem odosobniony w tej opinii i więcej osób zauważa manipulację.
  pozdrawiam
 • @fabi 20:24:12
  Wybuchł wtedy wulkan i wyprawy samolotowe nie były podobno wskazane ze względu na pył wulkaniczny, zatem np. przyjaciel Obama udał się grać w golfa, natomiast wrogowie: Janukowycz i Miedwiediew wsiedli jednak w prezydenckie samoloty i pomimo pyłu, przylecieli na pogrzeb. Ot, widocznie taka słowiańska fantazja, latać, kiedy nie ma warunków...
 • @staszek kieliszek 21:34:09
  Staszku, ładne miasto, tym się chwal, no i swoimi hodowlami i uprawami:)
 • @Husky 21:46:43
  :).W USA na przestepcach robi sie pieniadze.W sasiednim Chicago Zydzi kupuja tanio dzielnice murzynskie.W Rockford miasto dostaje pieniadze rzadowe , za ktore znajome budowlane firmy buduja dla Murzynow czworaki.Zydzi w Chicago burza te zarobaczone domy i sprzedaja ziemie pod wierzowce.Wszyscy zadowoleni tylko nie ci, ktorzy mieszkaja obok takich czworakow.Grupa takich czworakow ma klub, silownie, inspekty na warzywa.Murzyni jednak do klubu nie chodza ani do silowni, nie uprawiaja warzyw ale spedzaja caly dzien siedzac na schodach i pijac piwo.
 • @zygmuntbialas 17:08:47
  Jak podał jeden z komentujących, już nakręcili:
  „Historia jednej kryjówki" - antypolski film propagandowy na Ukrainie.
  Opis do filmu:

  Opublikowany 19.04.2014
  Film „Historia jednej kryjówki" został wyprodukowany przez Towarzystwo Poszukiwania Ofiar Wojny „Pamięć". Udział w nim wzięli m.in. aktorzy lwowskich teatrów. Według jego twórcy, Lubomyra Horbacza, opowiada on o „walce Ukraińców w latach 1940-1950 ubiegłego stulecia przeciwko niemieckim, rosyjskim i polskim okupantom".Został on sfinansowany ze środków nacjonalistycznej partii „Swoboda".Tej samej która jest obecnie trzecią siłą w parlamencie wywrotowców w Kijowie.I która jest wspierana tak entuzjastycznie przez„ polskich" zdrajców na czele z Kaczyńskim którzy nie widzą nic złego w ich popieraniu..Myślę jednak że każdy patriota zauważy że zachowanie naszych polityków nie służy polskiej racji stanu .
  Tu film:
  https://youtu.be/K3-JbfEEAyo
 • @javox 21:41:36
  //To raczej proste. Kraje te maja zbyt dobry wywiad by nie wiedzieć tego,//

  A Niemcy,Rosjanie,Wegrzy,Czesi itd. mają byle jaki wywiad bo jednak byli
  ps.
  najpierw pomysł a następnie....
  pozdr.
 • @lorenco 22:13:39
  no mnie najbardziej zabolało ..brak Husky-go z wysp ..samochodem by przyjechał ....
 • @fabi 22:33:01
  marny z Ciebie "wywiadowca"
  Byłem
  pozdr.
 • @Husky 22:41:55
  zwracam honor
 • @fabi 22:47:56
  dzieki
 • @staszek kieliszek 22:23:15
  //nie uprawiaja warzyw //


  ale już inne "roślinki" czarnuszki uprawiają 8-)))
 • @Husky 23:00:52
  Handluja takimi malymi torebeczkami (cukier wanilinowy?).Chodza tez wieczorem na lowy.Co sie trafi: bramka metalowa, plot druciany, kosiarka do trawy, rynna.Z dachu polskiej szkoly potrafili zdjac klime, ktora wazyla dobre kilkaset kg.Pchaja tez takie male wozeczki, ktorymi woza przegwarantowane puszki z fasola z centrum Sw.Elzbiety.
 • @staszek kieliszek 23:16:42
  //(cukier wanilinowy?//

  oj słodko po takim cukrze, oj słodko 8-))))

  ps.
  i jak tu nie lać tych murzynków
 • @Husky 23:20:31
  Dlatego bezrobocie nigdy nie spada w USA ponizej 5%.Nawet gdy na kazdej fabryce wisialo ogloszenie z praca, bezrobocie bylo 5%.
 • @Husky 23:00:52
  A co ty uprawiasz?
 • @lorenco 22:26:36
  "... zachowanie naszych polityków nie służy polskiej racji stanu". -

  --- Nie służy. Od wielu lat zauważam, że bardzo dużo decyzji, jak i przekazu medialnego jest wbrew polskim interesom. Ta wiedza o działaniach władzy jest coraz większa i nie nastawia nas optymistycznie.
 • @Vinto 23:50:11
  On uprawia czarną propagandę...
 • 500 + na wesoło :)
  Meksykanin opowiada o programie 500 plus.

  https://youtu.be/zvOU9UB1QCk
 • @dron67 01:34:42
  Taki hieroglif egipski, starożytny.
  https://pp.vk.me/c837439/v837439411/2518/qlw1yP6ZSUQ.jpg
 • @zygmuntbialas 00:23:53
  Rosja rozpoczęła operację w Syrii na prośbę legalnie wygranego rządu tego kraju bliskowschodniego. Jego naród sam powinien decydować, kto ma nimi rządzić – powiedział w rozmowie z RIA Novosti profesor z Uniwersytetu Notre Dame i członek Rady Nadzorczej Instytutu Badawczego Dialog Cywilizacji Fred Dallmayr.

  — Rosyjska operacja w Syrii odbywa się na prośbę nadal prawowitego rządu Syrii. Syryjczycy powinni sami zdecydować, jaki rząd chcą mieć – podkreślił Dallmayr.

  Amerykański profesor dodał, że „osobiście wolałby”, aby obce wojska nie wchodziły do tego kraju. Jednocześnie zaznaczył, że opowiada się za jak najszybszym zakończeniem wojny, która zmusza ludzi do uciekania ze swej ojczyzny oraz zwiększa napływ uchodźców do sąsiednich krajów i Europy.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/20161001/3977284/rosja-syria-operacja.html
 • @Husky 19:20:54
  OSOBISCIE
  Ogladalam calutki pogrzeb pary prezydenckiej. Nie widzialam ani Obamy, ktoremu podobno zaszkodzila mgla w Chile i nie widzaialam Merkelowej - to tych, ktorych bym rozpoznala w tlumie. Nikt nie przedstawial gosci pogrzebowych. W ogole caly pogrzeb byl przedziwny. Nie bylo zadnego powitania, przedstawiania zadnych delegacji a na lawkach dla gosci na Rynku siedzialo paru rabinow.
  Przyznaje, ze do Katedry byloby mi raczej trudno zagladnac.
  Byc moze tam sie schowali.
 • @Tiamat 07:21:14
  Był to syjonistyczny rytuał ofiarny dla spragnionego krwi i oszukiwanego przez chazarów JHWE .
 • @lorenco 02:10:02
  Amerykański profesor Fred Dallmayr: "Rosyjska operacja w Syrii odbywa się na prośbę nadal prawowitego rządu Syrii". -

  --- Tak, wspominam o tym dość często, bo mainstream nie mówi ani słowa o tym.
 • @zygmuntbialas 14:19:21
  Wszystko możliwe. Może doczekamy się kiedyś rządu, który otworzy te wszystkie smoleńskie trumny - bo zaduch już jest taki, że wytrzymać nie idzie. Lecha identyfikował tylko Jarosław, a przecież to taka załgana ukraińsko-żydowska kanalia, że wierzyć mu to tak, jakby szukać dziewicy w agencji towarzyskiej. Na pewno większość ofiar operacji "katastrofa smoleńska" zginęła naprawdę - ale to byli tylko statyści, przypadkowe wióry, które muszą polecieć przy rąbaniu drzewa. Zwłaszcza ludzie porządni. Ale ci, od których coś zależało, nie koniecznie musieli zginąć od razu - mogli być najpierw obiektem szantażu. Jeszcze niektórzy mogli zostać w ten widowiskowy sposób wycofani - ewakuowani (do Izraela lub gdziekolwiek - w końcu to wynarodowieni "spadochroniarze", zainteresowani tylko kasą) - bo już zrobili, co mieli zrobić. Weźmy pod uwagę, że ciągle nie znamy inwestorów operacji "katastrofa smoleńska", celów i tego, czy zostały osiągnięte - bo przecież nie zawsze każdy spisek się udaje, tzn. prowadzi do rezultatów zaplanowanych przez pomysłodawców. Weźmy jeszcze do tego, że kilka ciał zostało rzekomo - piszę rzekomo, bo tu nie można mieć żadnej pewności, skremowanych, co raz na zawsze zatarło wszelkie ślady i możliwość potwierdzenia tożsamości. Pochowanie Lecha na Wawelu mogło mieć więc dwa cele - nie tylko danie Polaczkom kolejnego fałszywego idola, ale i zapobiegnięcie jakiemuś samowolnemu otwarciu tej trumny. W takim miejscu, raczej nie ma takiej możliwości. Załóżmy, że Lech zostałby pochowany normalnie - nawet w złotym sarkofagu - ale na cmentarzu lub w miejscu publicznym, ogólnodostępnym. I jakiś pasjonat, tropiciel "teorii spiskowych" wywnioskowałby, że ten transparent z pogrzebu Leppera to jednak prawda, po czym razem ze szwagrem, w nocy kilkoma łomami i młotem pneumatycznym samowolnie otworzyliby ten sarkofag i potem trumnę - a tam okazałoby się, że to jednak nie były zwłoki Lecha. Przecież to byłoby trzęsienie ziemi na skalę trudną do wyobrażenia. Na Wawelu trudno taki eksperyment przeprowadzić inaczej, niż tylko za zgodą bardzo wielu ośrodków decyzyjnych. Może doczekamy kiedyś prezydenta i rządu, którzy otworzą wszystkie te trumny i przynajmniej to wyjaśnią - czy tam są naprawdę ci, o których nam opowiadano...
 • @Robert Wasilewski 10:50:20
  Witam, Panie Robercie,

  zgadzam się z Panem dokładnie w stu procentach.
  Dodam: inż. Krzysztof Cierpisz, tak czuły na punkcie dowodów, założył (bez dowodów) zamordowanie delegatów. Ja jednak, zgodny z jego hipotezami, przyjąłem, że część delegatów została z różnych względów przy życiu. Na ten temat rozmawiałem wielokrotnie z inżynierem.
  I jeszcze przypomnę, że po kilku dniach polecieli do Moskwy brat prezydentowej (zmarł około 1,5 roku temu) oraz Andrzej Duda, by rozpoznać zwłoki M. Kaczyńskiej.
  Rozpoznali. Można było się spodziewać wielkiej kariery politycznej A. Dudy.

  Pozdrawiam Pana :)
 • @dron67 13:06:52
  Maleńczuk tęskni za po
 • @Hattori Hanzo 13:21:07
  Tęskni, aż nogami przebiera.
  Ot, spojrzenie artysty, kąśliwe.

  Po-pis to jedna partia.
 • @Tiamat 07:21:14
  Trzeba przyznać że ma pani sokoli wzrok.Też osobiście byłem i nie widziałem.

  Przyznaję, że trudno o znalezienie tak wybitnie wykształconej osoby, która to w tak finezyjny i merytoryczny sposób odniosła się do zarzutu kłamstwa i manipulacji.
  Tylko olbrzymia wiedza, wyższe wykształcenie ( nie mylić z piętrami) pozwalają na takie stanowcze danie odporu na ten prostacki zarzut.

  Wiem jedno,każdy komentarz do pani ekspert, to dla nas niedouczonych szaraczków olbrzymi stres a nawet strach.Bo wiadomo czym to może się zakończyć.

  Dlatego raz jeszcze przepraszam że naruszyłem pani "dobre imię".
  Sorry.

  ps.

  a cała prawda o tej katastrofie to( jak donoszą znawcy i eksperci) jedną wielka false flag.
  Prezydent wraz z małżonka wyleciał przez dziurę w podłodze samolotu, a krew to nic innego jak keczup dostarczony przez Macierewicza

  Pozdrawiam
 • @Husky 17:10:06
  ==Prezydent wraz z małżonka wyleciał przez dziurę w podłodze samolotu==

  A z którego samolotu wyleciał?
  Jeszcze po 9.20 w ''polskiej'' tellawizji rzecznik MSZ (!)
  Paszkowski przekazywał Reutersowi (!), że prezydencki Jak 40 z prezydentem na pokładzie przyziemił, zapalił się, ale ogień ugaszono. ;)

  Olejniczak mało się nie spłakał i jakiś ruski dziennikarz (skąd go zamówili..?!) też był ''oniemiały''.
 • Dziura w samolocie
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/katastrofa-smolenska-tak-wygladal-poranek-w-studiu-tvn24,531594.html

  Drugi film od góry min. 4:00

  Albo konfabulują albo byli na niezłej bańce ;)
 • @dron67 19:12:09
  //A z którego samolotu wyleciał?//

  https://i.wpimg.pl/730x0/m.gadzetomania.pl/boeing-sonic-cruiser-2-h-37a881a.jpg
 • @dron67 19:18:45
  "Albo konfabulują albo byli na niezłej bańce ;)". -

  --- Byli zapewne trzeźwi. Jest tak, że im bardziej toporna i bezczelna propaganda, tym większe jej oddziaływanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej