Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 08.10.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szejk Imran Hosein: "Prawda nie pochodzi z New York Times czy z Washington Post, z całą pewnością nie pochodzi z CNN".

Szejk Imran Nazar Hosein (ur. w 1942r.) nie jest w Polsce znany. Zajmuje się islamską eschatologią, jest autorem wielu książek:

//imranhosein.org/books.html

Imran Hosein był już kilkanaście razy przedstawiany na tym blogu. W poniższej wypowiedzi mówi o aktualnych wydarzeniach na świecie, docieka przyczyn tych zdarzeń i próbuje przewidzieć konsekwencje działań polityków zachodnich:

 

Rosja działa według scenariusza, napisanego ponad tysiąc lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=Y6arbIed7wM

MorrisJohn Kerry oskarżył ministra Ławrowa o przebywanie w 'równoległym świecie'. Czy to nie jest użycie cytatu z Koranu?

Szejk Imran Hosein:  Witaj w moim domu w Kuala Lumpur w Malezji. Jestem szczęśliwy, widząc cię znowu. To spotkanie ma miejsce, bo zaprzestałem używania Skype do wywiadów i komunikacji, ograniczę korzystanie ze Skype tylko do nauczania moich uczniów. Przyleciałeś z Kambodży, aby przeprowadzić ze mną wywiad.

Kerry ma rację, nawet o tym nie wiedząc. Kerry ma rację, mówiąc o Putinie jako przebywającym w świecie równoległym. Dzisiaj rosyjskie kierownictwo działa według scenariusza napisanego tysiące lat temu, który został zapisany i wyjaśniony w Koranie 1400 lat temu. W regionie Morza Czarnego powtórzy się pewne wydarzenie. Ma ono związek z Gogiem i Magogiem, osobami ludzkimi, obdarzonymi olbrzymią siłą, którą używają do uciskania ludzkości. Gog i Magog pełnią pewną szczególną rolę, którą jest sprowadzenie Izraelitów do Ziemi Świętej z użyciem wszelkich możliwych środków. Kiedy oni wrócą do Ziemi Świętej, dramat będzie miał ciąg dalszy, co właśnie dzieje się na naszych oczach.

Znalezione obrazy dla zapytania zagrożenie nuklearne

W celu sprowadzenia Izraelitów z powrotem do Ziemi Świętej musieli uwolnić Ziemię Świętą dla żydów, ta kraina była pod kontrolą muzułmanów przez ponad tysiąc lat. Następnie musieli sprowadzić żydów do Ziemi Świętej, aby uznać ją za swoją własność, ogłosić powstanie Izraela i ustanowić Izrael rządzącym państwem świata. Nadążasz Morris?

Morris:  Nie, nie nadążam, mam więcej pytań.

Szejk Imran Hosein:  Pozwól mi kontynuować. Gog i Magog, dla spełnienia ich zadania, w wyniku którego Antychryst będzie mógł powstać w Jerozolimie jako władca świata czy tego, co pozostanie ze świata, i będzie mógł zadeklarować, że to on jest Mesjaszem, Gog i Magog muszą zapanować nad całym światem.

Kiedy spojrzymy na proces historyczny, to widzimy nowoczesną zachodnią cywilizację, której obraz dokładnie odpowiada opisowi Koranu. Nowoczesna zachodnia cywilizacja objawiła się na scenie historii nagle i w tajemny sposób przejęła całkowitą kontrolę nad historią. Używając swojej przemożnej siły, wysłała swoje armie na całą ziemię i za pomocą zakrwawionego miecza ciemiężca wprowadził swój porządek, oparty na niczym nieograniczonym ucisku. Kiedy to zrobili, to zajęli dla żydów Ziemię Świętą, obalając Imperium Osmańskie.

Kiedy Koran mówi o tym regionie świata, gdzie znajduje się Morze Czarne, a tam właśnie rozegrał się dramat po raz pierwszy, ktoś stworzony przez Boga i obdarzony mocą, mocą której fundamentem jest wiara, używający tej mocy w sposób dokładnie przeciwny do sposobu Goga i Magoga, użyje tej mocy do ukarania ciemiężcy. Za pierwszym razem, kiedy miał styczność z Gogiem i Magogiem, postawił ich w sytuacji bez wyjścia, pozbawił ich destrukcyjnej mocy, zbudował mur ochronny. I świat został uchroniony przed Gogiem i Magogiem przez Zulkarnaina. Ale Koran mówi o dwóch takich wydarzeniach, 'karnain' znaczy 'dwa', będzie powtórka tego zdarzenia z historii i zdarzy się to, gdy Gog i Magog będą działać na ziemi, najprawdopodobniej wtedy, kiedy będą blisko wykonania swojego zadania, czyli teraz.

W regionie Morza Czarnego świat zobaczy wyłaniającą się potęgę, która będzie oparta na fundamencie wiary i ta potęga wypełni scenariusz napisany w innym świecie, więc Kerry ma rację mówiąc, że rosyjskie przywództwo żyje w równoległym świecie. Eschatologia mówi nam, że nastąpi wielka wojna; oni nie mogą się doczekać wielkiej wojny z Rosją. Oni zupełnie nie przejmują się losem swoich społeczeństw - miliony Amerykanów, Kanadyjczyków, Brytyjczyków, Francuzów, Niemców zginą. Oni pożądają władzy absolutnej, domagają się, aby Rosja i Chiny złożyły im pokłon i posłusznie się podporządkowały. To objaw arogancji, arogancja pojawiła się po raz pierwszy na świecie wraz z Szatanem, to są więc sataniści, którzy chcą narzucić swoją władzę całej ludzkości.

Rosja nie jest gotowa, aby złożyć im pokłon, dziękujemy za to Bogu. Chiny także nie chcą złożyć pokłonu tak długo jak istnieje Rosja. Wielka wojna nadchodzi, a wynik tej wojny jest zapisany w świecie równoległym. Innymi słowy, w oparciu o naszą znajomość Koranu twierdzimy, że na koniec tej wojny NATO będzie świadkiem szach-matu, a historia zatoczy krąg (…).

 

* * * * * * *

Nawet kamienie będą nienawidziły swoich ciemiężców

https://www.youtube.com/watch?v=UQnTAlFyjVw

MorrisGog i Magog zdecydowali się na powtórne założenie Izraela. Patrzę na ludzi w Izraelu, można argumentować, że to plebs, proletariat, wielu z nich pije alkohol, to nie są uczeni, to nie są intelektualiści, nie jestem pewien ich lojalności wobec religii. To się nie trzyma kupy. Powtórne założenie Izraela po tysiącach lat to szlachetny mit, ale co tak naprawdę się zakłada? Połowa z nich przyleciała z Ameryki, nie mają żadnego poczucia historii.

Szejk Imran Hosein:  Teraz to jest tajemnica, ujawniamy tajemnicę, to groźne. To tajemnica, o której świat już wie. Istnieją żydzi – kuzyni Arabów, genetyczni kuzyni Arabów, Semici. Są też inni Żydzi, to absolutna większość, pewnie 9 z 10 wszystkich Żydów, którzy nie mają żadnych generycznych związków z Arabami, to nie są Izraelici. Kim oni są? - Oni kiedyś przyjęli judaizm. Jeśli przeprowadzisz badanie, a to jest niebezpieczny temat, to natkniesz się na Chazarów, którzy żyli w tym regionie świata, kiedy Zulkarnain po raz pierwszy wzniósł mur. Ci ludzie stali się żydami, potem niektórzy z nich, nowych żydów, przyjęli chrześcijaństwo. Mamy więc Chazarów chrześcijan i Chazarów Żydów w Europie. To właśnie ta grupa działała wewnątrz społeczności europejskich żydów i chrześcijan w celu pogodzenia tych grup i powstania sojuszu judeochrześcijańskiego. W tym procesie ważną rolę odgrywał Watykan. To właśnie ci żydzi i chrześcijanie są opisani w Koranie jako Gog i Magog.

MorrisJeśli spojrzy się na ustanowienie Palestyny, masowe migracje, kampanię oczyszczenia ziemi z jej dotychczasowych mieszkańców, to widać niezwykłe podobieństwa do podobnych procesów w Stanach Zjednoczonych, Australii, itp. Czy to tylko przypadek czy zostało to wymyślone przez ludzi o tej samej mentalności?

Szejk Imran Hosein:  Największym ciemiężcą w historii ludzkości, tym który przelał najwięcej krwi, autorem największego zniszczenia i deprawacji na ziemi są ludzie wywodzący się z nowoczesnej cywilizacji Zachodu. Już nam to zapowiadano. Bóg przemówił do aniołów i powiedział, że zamierza umieścić na ziemi tego, kto będzie rządził, kalifa. Bóg powiedział Dawidowi (niech mu Bóg błogosławi): ustanawiam ciebie jako kalifa na ziemi i masz rządzić w oparciu o Prawdę, która ode Mnie pochodzi. Prawda nie pochodzi z New York Times czy z Washington Post, z całą pewnością nie pochodzi z CNN. Oni przedstawiają potężne kłamstwa, nie mają nawet poczucia wstydu, zatracili je. Nie można jednocześnie mówić prawdy i kłamać, one do siebie nie pasują.

Anioł spytał się Boga: czy naprawdę chcesz umieścić na ziemi tych którzy to uczynią, którzy zniszczą, zepsują ziemię? - To było pytanie anioła i to się teraz właśnie dzieje. Zaczęli swoje dzieło na wyspie u wybrzeży Europy, Bonaparte pogardliwie określił tych ludzi jako naród sklepikarzy, ale to właśnie ta mała wyspa przyniosła światu rewolucję naukowo-techniczną, która dała jej panowanie na morzach, wtedy nie było jeszcze potęg lotniczych. To właśnie Brytania kontrolowała morza świata, kontrolowała świat poprzez każdy ważny port na ziemi. Ta potęga, siła została użyta do ucisku, do przelewu morza krwi, to było krwawe Imperium Brytyjskie. To ci ludzie przekazali władzę Stanom Zjednoczonym, które przelały jeszcze więcej krwi od Brytanii i były jeszcze bardziej bezwzględne i okrutne w swoim ucisku. Jeśli nie uznajesz tych ludzi za ciemiężców, to coś z tobą jest nie tak.

 

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna izrael

Atak Izraela na Strefę Gazy

To nie są ludzie, którzy otrzymali prawo od Mojżesza (niech mu Bóg błogosławi), którzy są autentycznymi żydami i którzy chcą prowadzić prawe życie. Nie można być wierzącym żydem i ciemiężcą jednocześnie. Wierzący żyd jest moim bratem. Z wierzącym żydem mogę siedzieć i jeść przy tym samym stole, Bóg mi powiedział że mogę jeść jego jedzenie, tak jest mi bliski. To nie są wierzący żydzi. Nie mamy żadnych zatargów z wierzącymi żydami, nie żywimy do nich nienawiści, jesteśmy braćmi. Byliśmy poinstruowani w Koranie, że kiedy zaczniemy prowadzić dyskusje religijne z żydami i z chrześcijanami, abyśmy używali możliwie najbardziej uprzejmego języka. Tak mamy się odnosić do żydów i chrześcijan którzy nie są ciemiężcami. Ale 9 z 10 żydów na świecie, wraz z chrześcijańskimi syjonistami, to najwięksi ciemiężcy ludzkości. Jutro już nadchodzi wielkimi krokami a jutro nawet kamienie będą wołać będą: 'zabić ich!', bo nawet kamienie będą zmęczone tym uciskiem.

 

* * * * * * *

Terroryzm jest sponsorowany przez państwa w celu walki z islamem i prawosławiem

https://www.youtube.com/watch?v=ylGgztLC-c4

MorrisMówiąc o tych ludziach, o ciemiężcach, o nieprzerwanych wojnach, trwających chyba od wojny w Korei, jeśli nie wcześniej, uważam, że te wojny są prowadzone w celu wytworzenia mas uchodźców, to staje się oczywiste w kontekście kryzysu uchodźców w Europie. Uważam że celem wojen jest wytworzenie uchodźców. Przedstawia się je nam jako wojny o dostęp do surowców naturalnych czy innych zasobów a nie o to w nich chodzi.

Szejk Imran Hosein:  Tak, mamy tam ogromną bezduszność, obojętność dla ludzkiego cierpienia. W celu zastąpienia Stanów Zjednoczonych przez Izrael w roli rządzącego państwa świata i zastąpienia Pax Americana przez Pax Judaica, tak jak Pax Americana zastąpił Pax Britannica, trzeba jakoś zająć się dwiema siłami na świecie, które są uznawane za największe zagrożenie dla opresora, dla Izraela. Są to: po pierwsze świat islamu, po drugie świat prawosławnego chrześcijaństwa. One są obiektem ataku zachodniej cywilizacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania cywilizacja zachodnia

Guantanamo

Więc muzułmanie to terroryści. I wszyscy ludzie, którzy pozwalają CNN na myślenie za siebie, zamiast myśleć samodzielnie, przyjmują te bzdury, że muzułmanie to terroryści. Prawda jest inna, to ich rządy, to ich wojska, to ich agencje szpiegowskie to najgroźniejsi terroryści na świecie, to oni praktykują terroryzm sponsorowany przez państwa. Są trzy rodzaje, trzy kategorie kłamstw: normalne kłamstwa, wielkie kłamstwa oraz 9/11 [oficjalna teoria spiskowa w sprawie zamachów z 11 września 2001 roku w Ameryce]. To trzy kategorie kłamstw. Oni nie wykazują żadnego wstydu, żadnego zakłopotania, gdy przyłapuje się ich na kłamstwie. Tylko bardziej zapamiętale kłamią, powtarzają kłamstwo bez końca i końca, mając nadzieję, że powtarzając to kłamstwo zahipnotyzują wszystkie bezmyślne masy na świecie do zaakceptowania tych kłamstw jako prawdy. A kiedy ktoś przemawia, demaskując ich kłamstwa, to go zabijają.

Moja odpowiedź na tę praktykę: można zabić człowieka, ale nie można zabić prawdy. A my nie boimy się śmierci, mogą zabić tylu, ilu chcą, ale nie zdołają zabić prawdy. Ta prawda jeszcze ich nawiedzi i wiemy, kiedy to się stanie. Prawda nadejdzie w świetlistym blasku. Dwa ludy oczekują tego dnia nadejścia prawdy, te dwa ludy teraz zbliżają się do siebie i tego nie można zatrzymać. Te ludy to muzułmanie i prawosławni chrześcijanie. Putin jest prawosławnym chrześcijaninem.

Przetłumaczył:  Mariusz B.

 

KOMENTARZE

 • Mieszkam w USA od 1978.Klamstwo zawsze bylo czescia zycia w USA.
  Klamstwo o Indianach.Reklamy obiecujace cos czego nie ma.Zaczelo to klamstwo przyspieszac od Reagana.Chiny przez 1 noc staly sie przyjacielem z wroga i zaczeto przemysl tam wysylac.Pracowalem jako inzynier w kilkudziesieciu firmach.Inzynier klamac nie moze bo maszyny nie da sie zlozyc do kupy albo maszyna robic nie bedzie.Kazano mi jednak tak robic.Praca stawala sie koszmarem.Konflikt z przelozonymi za konfliktem: zrob to taniej, wystarczy mniejszy silnik,kupmy to z imporu itp.Skutki byly wiadome a wtedy to byla moja wina.Jak to dobrze, ze juz do pracy chodzic nie musze.To klamstwo opanowalo juz tak USA, ze nastepuje rozklad kraju a moze i swiata?
 • @staszek kieliszek 04:08:01
  Ciekawa, smutna opinia.
  To się nazywa ''nowotwór'' złośliwy nieuleczalny.
 • bardzo ciekawie opowiada szejk
  Gog i Magog z Krainy Meshek.
  Moim zdaniem satanistyczny chazar wywodzi się z naszej krainy.Zawsze zamieszkiwał na ziemiach Mieszka.
  Celowo powiela się informacje chazarów, ,że Gog to Rosja.
  Myślę ,że szejk pośpiesznie uważa ,że atak Goga ma niebawem nastąpić. Chazar zbiera siły ,chce wciągnąć goi z Polin. Zapewne użyje broni atomowej fałszywego Izraela.


  http://lh5.googleusercontent.com/-FNM7uxS3IAE/UEZAxZsp8II/AAAAAAAB_sg/Di4NmDsKwpM/s900/wgqewgfqwfwqfqw.jpg
 • @staszek kieliszek 04:08:01
  "Mieszkam w USA od 1978. Klamstwo zawsze bylo czescia zycia w USA". -

  --- Tak, to co Pan pisze o aktualnych warunkach życia w USA, a także wcześniejszych decyzjach o przeniesieniu kapitału i pracy do Chin, jest nie tylko zastanawiające. I chyba jeszcze nie znamy do końca ówczesnych zamysłów, będących częścią dzisiejszej degrengolady w USA, jak i w innych krajach zachodnich.
  Czy są to ci sami sprawcy, którzy zlikwidowali kopalnie, huty i stocznie w Polsce? Czy są podobieństwa między działaniami w USA i w Polsce? - Można się nad tym zastanowić.
 • @kfakfa 17:15:41
  "bardzo ciekawie opowiada szejk". -

  --- Też tak uważam, dlatego był szejk przedstawiany już kilkanaście razy na moich blogach. Kiedyś zestawię linki do wszystkich notek, z nim związanych.
 • @zygmuntbialas 21:29:05
  Ogłoszenie z portalu aukcyjnego:

  „Sprzedam francuski karabin z czasów II Wojny Światowej. Nowy, nieużywany, raz rzucony na ziemię.”

  :)
 • @dron67 21:44:01
  "... francuski karabin z czasów II Wojny Światowej. Nowy, nieużywany,...". -

  --- Francuska opozycja miała humanitarne podejście do niemieckiego okupanta.
 • Generałowie szatana.
  Amerykańska generalicja: Wojna z Rosją będzie szybka, zabójcza i niemal nieunikniona

  Amerykańscy generałowie uważają, że konflikt zbrojny z Chinami lub Rosją bez użycia broni jądrowej jest „faktycznie gwarantowany”. Dodają, że będzie „szybki i zabójczy”, a także największy w ciągu ostatnich 60 lat – pisze „The Independent”.

  Konflikt zbrojny z Rosją lub Chinami będzie „bardzo śmiercionośny i szybki”, a skala większa niż w jakimkolwiek innym konflikcie w ciągu ostatnich 60 lat. Do takich wniosków doszli amerykańscy generałowie, informuje „The Independent”.

  Generał major William Hix twierdzi, że sztuczna inteligencja i zautomatyzowane systemy uzbrojenia przyśpieszą przyszłe konflikty zbrojne. – Szybkość, z którą maszyny mogą podejmować decyzje w odległej przyszłości, rzuci wyzwanie naszym możliwościom sterowania nimi, co będzie wymagać rozwoju nowych relacji między człowiekiem a maszyną – podkreślił generał Hix.

  Według niego, osiągnięcia technologiczne Rosji i Chin zmusiły Biały Dom do szykowania się do „działań zbrojnych na taką skalę, z którą siły lądowe Stanów Zjednoczonych nie miały do czynienia od czasów wojny koreańskiej”.

  Z kolei zastępca przewodniczącego Kolegium Połączonych Szefów Sztabów generał Joseph Anderson jest przekonany, że kraje, „zachowujące się agresywnie w zmilitaryzowanej rywalizacji”, stwarzają dla USA zagrożenie egzystencjalne. – O którym kraju można tak powiedzieć? Rosji? – pytał Anderson.

  Natomiast szef sztabu wojsk lądowych USA generał Mark Milley twierdzi, że podobna wojna „jest w zasadzie gwarantowana”. Jak dodał, przeciwnicy Stanów Zjednoczonych mogą położyć kres amerykańskiej przewadze w powietrzu oraz uniemożliwić dotarcie siłom morskim na pole walki. Dlatego siły lądowe muszą tworzyć warunki dla marynarki i lotnictwa.

  Ponadto muszą być przygotowane do prowadzenia działań zbrojnych w przestrzeni cybernetycznej oraz bez użycia łączności satelitarnej i systemów nawigacji, do których tak przywykły.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/20161008/4025168/rosja-usa-chiny-wojna.html
  --------------------------------------------------------
  Łachudry, kiedy zbudujecie silnik aby wozić swoich kowbojów na MSK?
 • @dron67 21:44:01
  Hehehe:) - to pewnie pijesz do Holanda w związku z francuską rezolucją w RB ONZ w sprawie Syrii? Rosja zawetowała.
  Rezolucja niby w obronie cywilów we wschodnim Aleppo. Ciekawe, bo Francja bombardowała cywilów np. w Libii, o innych ich mordach w Afryce już nie wspomnę, czyli ilu francuskich najemników chowa sie za cywilami w kotle we wschodnim Aleppo?
 • Uff, długo Dawid Hudziec nie pisał...
  Już myślałem, że coś mu się stało, na szczęście nie!
  Wklejam jego ostatni reportaż:
  Oct03 0
  Polka w armii Ługańskiej Republiki Ludowej
  Posted by Dawid Hudziec
  http://tragediadonbasu.pl/wp-content/uploads/2016/10/WNS_0081.jpg

  Ludmiła Dobrzyniecka od ośmiu lat jest członkiem prezydium „Komunistycznej Młodej Polski”. Podczas prawyborów samorządowych jakie odbyły się w Ługańskiej Republice Ludowej w dn. 02.10.2016 roku była jednym z wielu międzynarodowych obserwatorów, dzięki czemu mogła przyjrzeć się temu jak funkcjonuje państwo ługańskie. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ od ponad miesiąca Ludmiła z bronią w ręku strzeże granic tego kraju, które w każdej chwili mogą się zmienić w dowolną stronę- w razie przegranej 28-latka z Warszawy może w najlepszym przypadku skończyć w polskim lub ukraińskim więzieniu, w najgorszym- może zginąć.
  http://tragediadonbasu.pl/wp-content/uploads/2016/10/WNS_0056.jpg

  Dlaczego polska komunistka zdecydowała się na wyjazd do Donbasu?

  Zasadniczo ja o tym myślałam już od samego początku wojny, ale czekałam, aż komuniści stąd dadzą sygnał, że potrzebują wsparcia. Długo nie miałam jednak kontaktu z tymi, którzy walczą z bronią w ręku. To się zmieniło rok temu, kiedy skontaktowali się ze mną ludzie z międzynarodowej brygady Interunit wchodzącej w skład brygady Prizrak. Apelowali o zasilenie ich szeregów, zarówno do walki, jak i do organizacji pomocy humanitarnej. Początkowo ostrożnie podchodziłam do tego apelu, przecież ktoś musiał im dać mój adres e-mail, to mogła być prowokacja.
  Długo, około pół roku trwało wyjaśnianie tej kwestii, kiedy Ludmiła przekonała się, że oddział Interunit faktycznie istnieje i werbuje ludzi, zdecydowała się na przyjazd, ale nie była pewna, czy się nadaje do nieprostego, okopowego życia. Wyjściem z sytuacji była międzynarodowa konferencja antyfaszystowska w Krasnodonie na którą została zaproszona. W tym też czasie odwiedziła żołnierzy brygady Prizrak.

  Pokazali mi najgorszy z możliwych odcinków ich frontu. Ludzie mieszkali tam w ziemiankach, bez wody- bywały sytuacje, że bez długi czas nie mieli możliwości, aby się umyć- woda była zbyt cenna. Pamiętam jak jeden z nich mi powiedział: „Nie zapominaj, że walczymy o wolność. Walczymy o ludzi i za nich, za społeczeństwo, a nie o swoje ambicje”.
  Po powrocie do Polski była niemal zdecydowana, aby wyjechać, chciała tylko pozamykać pewne sprawy, aby móc wyruszyć bez żadnych długów etc. Wkrótce odezwała się do swoich znajomych z frontu, że zamierza do nich przyjechać. Jednak oni sami byli przekonani, że wojna się już kończy i oddział nie jest już potrzebny. Mylili się. Ukraiński ostrzał zabił dziewczynkę- wojna powróciła z nową siłą.

  W wyjeździe nikt nie pomagał. Ludmiła sama musiała zorganizować sobie wizę do Rosji, opłacić przejazd. „Niestety nie fundują takich rzeczy”- śmieje się dziewczyna.

  W tym czasie nacjonaliści zniszczyli grób Bolesława Bieruta. Po tygodniu przyszłam i przez cały weekend czyściłam to co oni na nim napisali. W niedzielę zauważył mnie dziennikarz z TVN-u, który akurat był na grobie swojego dziadka (mój też jest pochowany na Powiązkach). Poprosiłam go, żeby nie pisał, że jestem komunistką- nie chciałam prowokować ludzi do kolejnych aktów niepotrzebnej nienawiści. Ludzie, którzy nawet uważają Bieruta za złego człowieka, chwalili to, ze usuwam te napisy, bo nie można niszczyć czyiś grobów. – Chyba, że banderowskie pomniki- dodaje.
  http://tragediadonbasu.pl/wp-content/uploads/2016/10/WNS_0057.jpg

  Jednak pomimo tego, że w materiale TVN-u twarz dziewczyny została ukryta, rozpoznał ją jeden człowiek. Rozpętała się medialna burza. W pracy mieli tego dosyć, pomimo tego, że Ludmiła była oceniana jako bardzo dobra pracownica, skandal szkodził wizerunkowi firmy. Jej szef mając w pamięci zasługi Dobrzynieckiej zaproponował rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i wypłacenie ekwiwalentu równego trzy miesięcznemu wynagrodzeniu- teraz były środki na wyjazd, oraz jak podkreśla dziewczyna „trochę pieniędzy dla mamy, na wszelki wypadek”.

  Najpierw skierowano mnie na odcinek frontu, gdzie naprzeciwko nas stacjonowali polscy najemnicy- walczący po stronie ukraińskiej. Niektórzy z naszych byli zdziwieni, że Polka przyjechała wesprzeć Donbas, nawet się śmiali, że „Twoi to są tam”- ale to tylko takie żarty były. W Interunit służą również kobiety, aczkolwiek niewiele, ich dziwiła tylko moja narodowość.
  „Dlaczego Polacy nie szanują historii, dlaczego tak kłamią? Przecież razem walczyliśmy przeciwko faszyzmowi, a teraz nawet to negujecie”– często słyszała Ludmiła na początku swojej służby.
  http://tragediadonbasu.pl/wp-content/uploads/2016/10/WNS_0062.jpg

  Mimo to pozytywnie ocenia przyjęcie w szeregi. Wkrótce otrzymała mundur i zaczęło się szkolenie. I linia frontu. Pięć dni bez kąpieli, kopanie okopów- kobiety w wojsku nie mają taryf ulgowych. W nocy trzeba było być najbardziej przezornym- to czas ataków przeciwnika. Zaczęły spadać pociski moździerzowe.

  Od nas również odpowiadano ogniem, aby nie rozzuchwalić wroga. Jedna noc była bardzo straszna, bo podeszli bardzo blisko naszych pozycji. Generalnie trzeba się ich obawiać nocą. W dzień głównie piją. Nasze linie są na wzgórzu, naprzeciwko nich- i widzimy co robią. Często dochodzi tam u nich do bójek.
  Dobrze, że przed wyjazdem doradzili mi zakup zimowego śpiwora, bez niego coraz zimniejsze noce w namiocie były by ciężki
  Ludmiła zdaje sobie sprawę, że Ługańska Republika, za wyjątkiem rzadkiej symboliki, nie ma za wiele wspólnego z komunizmem.

  Komunizmu nie można zbudować od razu i przede wszystkim to sami ludzie muszą go chcieć. Najpierw muszą stworzyć coś dla siebie- socjalizm, a każdy definiuje go na swój sposób. Zresztą, każdy pod pojęciem komunizmu również rozumie coś innego- to nie jest doktryna, dogmat. Uważam, że jeżeli komuniści w Polsce chcą coś zmienić to muszą zacząć od siebie. Mniej mówić, a więcej robić. Walczyć dla ludzi. Większość z nich za bardzo trzyma się podręcznika, a nie pomaga ludziom. Nie pracują fizycznie, nie wiedzą co to fizyczne zmęczenie. Popełniają błąd nie chcąc się zmienić, a powinni zmiany zacząć właśnie od siebie. Tutaj jednak panuje dyscyplina- jesteś dla ludzi i musisz o tym pamiętać. Polacy chcą zmieniać świat przez internet, a oni realnie działają.
  http://tragediadonbasu.pl/wp-content/uploads/2016/10/WNS_0111.jpg

  Co najbardziej docenia Ludmiła w swoim nowym życiu?

  -Uczucie kiedy wychodzisz w mundurze z bazy do miasteczka zrujnowanego przez bombardowania, a tam dzieci, mieszkańcy, darzą cię szacunkiem, podają rękę. Nawet kiedy mówisz, że jesteś z Polski- na co zresztą bardzo dobrze reagują. Cywile w ogóle są może rozczarowani postawą naszego kraju (jednak tego nie okazują), ale nie ma w tym wrogości, nie ma nienawiści- tak jak u nas to ma miejsce
  http://tragediadonbasu.pl/wp-content/uploads/2016/10/WNS_0097.jpg

  Za innym polskim ochotnikiem, który nie ukrywa swojego pobytu w Donbasie, za Dariuszem Lemańskim, polska prokuratura wystawiła list gończy, aczkolwiek nie słyszano jeszcze, aby analogicznie postąpiono w przypadku kogokolwiek służącego po stronie ukraińskie. Ludmiła ma świadomość niebezpieczeństwa płynącego także z tej strony. Wie, ze grozi jej w Polsce więzienie, ale podkreśla, że „tylko w unijnych warunkach, trzymam kciuki, aby UE upadła”- mówi dziewczyna.

  Rozmawiał: Dawid Hudziec

  http://tragediadonbasu.pl/5883-2/
 • @lorenco 23:45:04
  "Amerykańska generalicja: Wojna z Rosją będzie szybka, zabójcza i niemal nieunikniona". -

  --- Co to się rodzi w chorych głowach! Paul Craig Roberts pisał niedawno o tym, że społeczeństwo amerykańskie jest okłamywane przez jastrzębi, którzy nie wspominają o skutkach chorych ambicji.
  Zresztą coraz mniej prawdopodobne jest - tak sądzę - już chyba nieprawdopodobne wygranie wojny przez USA z Rosją i Chinami na nie swoim terenie.
 • @lorenco 00:15:25
  "Dlaczego Polacy nie szanują historii, dlaczego tak kłamią?";
  "... trzymam kciuki, aby UE upadła”- mówi dziewczyna". -

  --- Przechodzą Polacy, szczególnie dzieci i młodzież pranie mózgu. To się dzieje w oświacie i mediach. I jeśli ktoś inaczej myśli, jest napiętnowany.
  I druga rzecz: już nie przedstawiają w mediach w ogóle Donbasu. Zapadła cisza, a gdy przeczytamy reportaż o powstańcach, widzimy, że tam bardzo niespokojnie. Przed około trzema tygodniami przeczytałem niemiecki reportaż o brygadzie Prizrak. Nie przetłumaczyłem, nie opublikowałem. I szkoda.
 • Ciekawe...
  Ukraiński samolot Kijów-Amman ze względu na oszczędność paliwa "zmienił" trasę, latając nad obszarem walk w Syrii.

  https://pbs.twimg.com/media/CuWI5ZQXgAA_2nz.jpg
 • W Kijowie...
  https://twitter.com/myrevolutionrus/status/785182283254886400
 • @lorenco 21:20:20
  I jeszcze w Kijowie
  Pijany kierowca Mercedesa zniszczył pomnik Niebiańskiej sotni.

  https://pbs.twimg.com/media/CuWDe7dXgAA7Uyj.jpg
 • @lorenco 20:58:51
  "Ukraiński samolot Kijów-Amman...". -

  --- To nie jest jedyny samolot, którego zaniosło w tamte strony. Ile tam jest samolotów państw zachodnich!!!
 • @lorenco 21:26:33
  "Pijany kierowca Mercedesa zniszczył pomnik Niebiańskiej sotni". -

  --- Gdyby nie był pijany, to może byłby zaliczony do twardej opozycji wobec kijowskiej junty.
 • @zygmuntbialas 21:42:46
  To samolot pasażerski i wykonywał ruchy, których wykonywać nie powinien.
  Od razu skojarzyło mi się i pewnie nie tylko mnie, zestrzelenie MH17 nad Noworosją, gdzie Malezyjczyk nie powinien był lecieć.
  Może była to następna próba "fałszywa flaga", nieudana, prawdopodobnie ze względu na rosyjskie S-300, które dokładnie monitorują co jest zagrożeniem a co nie.
  Jak widać z wykresu lotu, to zdanie o oszczędności paliwa można wziąć w cudzysłów.
 • @zygmuntbialas 21:46:32
  Tego chyba jeszcze nie było w doniesieniach pseudopolskich mendiów.
  Arabia Saudyjska zbombardowała Sanę w Jemenie, pogrzeb, zginęło 140 żałobników, 525 rannych.
  Ale te ofiary się nie liczą, ważni są tylko "pokojowi" dzihadziści w Aleppo.

  https://twitter.com/myrevolutionrus/status/785041699110260736

  https://vk.com/antimaydan?z=video55507233_456239105%2F66fff9f3cd00a5020d%2Fpl_post_-41232698_1901654
 • @zygmuntbialas 21:46:32
  " Teraz rozumiem dlaczego Poroszenko jest za Hilary Clinton" ...
  https://pp.vk.me/c636919/v636919466/2737d/akm6eGJMpqE.jpg
 • @lorenco 22:08:07
  "Może była to następna próba "fałszywa flaga", nieudana,...". -

  --- Za mało mamy danych, by wyciągać wnioski. Za mało mamy danych o ukraińskim samolocie, jak i locie MH17. Bo o malezyjskim boeingu wiemy tyle, ile napisały łże-media.
  Jeszcze Igor Striełkow pisał wtedy o zwłokach sprzed wielu dni, a jemu akurat można było uwierzyć. No i były zeznania świadków i dziennikarzy niemieckich w portalu quer-denken.tv.
 • @zygmuntbialas 21:46:32
  https://pp.vk.me/c837622/v837622503/4104/q9ErbAZheOQ.jpg
 • @zygmuntbialas 22:44:11
  Jedno co jest pewne i czego nie da się zakłamać: samolot nie powinien tam być.
  A najpewniejsze są doniesienia " na gorąco"

  OPUBLIKOWANO LIPIEC 18, 2014PRZEZ JANW UKRAINA
  Ukraina – Boeing 777 zestrzelony przez Kijów
  Ukraina – „Zanim rozwalą mi głowę: samolot został zestrzelony przez Kijów”-kontroler ruchu lotniczego lotniska „Borispol”. Hiszpański kontroler ruchu lotniczego pracujący na lotniski Borispol, powiedział, że poinformował, że malezyjski samolot rejskowy został zestrzelony przez ukraińskich wojskowych, którzy teraz chcą zrzucić winę na powstańców pospolitego ruszenia. Napisał on o tym na Twitterze, informuje LifeNews. Według kontrolera ruchu lotniczego, do samego momentu zestrzelenia, Boeingowi towarzyszyły ukraińskie myśliwce. Poinformował także, że następnie została przejęta wieża kontroli lotów lotniska przez cudzoziemców. Kontroler lotów zauważa, że ta informacja jest potwierdzona przez dane radarowe na których wszystko było dobrze widoczne. Na swoim Twitterze hiszpański kontroler lotów pozostawił dużo informacji jednakże w chwili obecnej jego konto jest niedostępne.

  24smi.org publikuje tlumaczenie twitów Hiszpana w porządku chronologicznym:

  -Katastrofa lotnicza-samolot pasażerski rozbił się na Ukrainie w rejonie Doniecka

  -Katastrofa lotnicza-samolot 777 w strefie Doniecka

  -Samolot 777 „Malaysia Airlines” rozbił się na Ukrainie na granicy z Rosją

  -W samolocie 777 „Malaysia Airlines” 280 pasażerów

  -Władze kijowskie próbują przedstawić to jako atak prorosyjskich powstańców

  -Ano tak! Prawdopodobnie Kijów osiągnął to co chciał

  -W Kijowie znowu zajęto wieżę kontroli lotów

  -Potwierdzone-samolot 777 zniknął z radaru, doniesień o zakłóceniach nie było

  -Samolot zestrzelono, to nie awaria

  -Ta katastrofa jest całkowicie niezwykła. Grożą nam w kontroli lotów

  -W każdej chwili zabiorą nam telefony

  -Zanim zabiorą nam telefony albo rozwalą mi głowę: ON BYŁ ZESTRZELONY PRZEZ KIJÓW

  -Mamy potwierdzenie, że samolot zestrzelony. Władze kijowskie już dysponują wszystkimi informacjami

  -Co robią zagraniczni pracownicy w wieży kontroli lotów: zbierają informacje

  -Samolot B 777 leciał w eskorcie dwóch ukraińskich myśliwców akurat w chwili kiedy zniknął z radarów

  -Jeżeli kijowskie władze chcą usłyszeć prawdę to dwa myśliwce leciały obok ale zestrzeliły go nie one

  -Natychmiast po zniknięciu b 777 kijowskie władze ogłosiły upadek samolotu. Skąd oni mogli o tym wiedzieć tak szybko?

  -O 19:00 doniesiono o zestrzelonym samolocie a nieco później przejęto naszą wieżę kontroli lotów. Cudzoziemcy wciąż tu są

  -Dla niedowiarków: wszystkie radary to zarejestrowały. Samolot zestrzelony przez Kijów. My wszyscy o tym wiemy i wojskowi

  -Wojskowi przyznają, że zrobiła to Ukraina ale nie wiedzą na czyje polecenie

  -Kilka dni temu mówiłem, że wojskowi chcą usunąć Poroszenko. Być może tak jest a polecenia wydaje Timoszienko

  -Zamykają przestrzeń powietrzną

  Przypomnijmy, że samolot rejsowy „Malaysia Airlines” został zestrzelony 17 lipca około godz. 19:00 czasu moskiewskiego. Samolot spadł w rejonie miasta Snieżnoje. W rezultacie katastrofy zginęło 298 ludzi.

  Za: http://3rm.info/49088-prezhde-chem-mne-razobyut-golovu-samolet-byl-sbit-kievom-dispetcher-borispolya.html

  Data publikacji: 18.07.2014

  Przekład: RX

  Tags : fałszywa flaga, NATO, Noworosja, prowokacja wojenna, Ukraina, usa

  https://www.monitor-polski.pl/stracenie-malezyjskiego-samolotu/comment-page-1/
 • @zygmuntbialas 21:46:32
  A`propos Mercedesa.
  "To nie ja" :)
  https://pp.vk.me/c635100/v635100683/9b35/qucdQ1Gqn8Q.jpg
 • @lorenco 22:22:13
  "Arabia Saudyjska zbombardowała Sanę w Jemenie, pogrzeb, zginęło 140 żałobników, 525 rannych". -

  --- Info z DWN
  "Die US-Regierung hat sich nach dem brutalen Angriff auf eine Trauerfeier im Jemen durch eine Militärallianz, der auch die Amerikaner angehören, vorsichtig von dem Verbrechen distanziert. Eine Verurteilung Saudi-Arabiens oder gar eine Bestrafung der Verantwortlichen ist allerdings nicht zu erwarten".
  Tłumaczenie: "Po brutalnym nalocie na uczestników pogrzebu w Jemenie przez militarne przymierze, do którego Amerykanie też należą, rząd USA zdystansował się ostrożnie od przestępstwa. Nie oczekuje się osądzenia Arabii Saudyjskiej czy ukarania sprawców".
 • @lorenco 22:42:52
  "dlaczego Poroszenko jest za Hilary Clinton". -

  --- Dobrzy koledzy, lepsze koleżanki
  Do rządzenia i do szklanki.

  Notka (dalszy ciąg wypowiedzi szejka Hoseina) jest już gotowa. Opublikuję ją po północy (za ponad godzinę).
 • @zygmuntbialas 22:59:47
  No przecież to normalne!
  Robią co chcą a wszystkiemu winna jest Rosja.
  Wiesz, nieraz mam tego po dziurki w nosie i zbiera mi się ciężka niestrawność.
  Jak człowiek w XXI wieku może być gorszy jak wściekłe zwierze?
  Niedługo wrócimy do palenia czarownic na stosie!

  Kraków: protest pod Sądem Okręgowym przeciwko deportacji Irakijczyka

  Dziś o godzinie 15 pod Sądem Okręgowym w Krakowie ma się odbyć protest przeciwko wydaleniu Irakijczyka Ameera Alkhawlany, doktoranta Uniwersytetu Jagiellońskiego, z Polski.

  W ubiegły poniedziałek 30-letni Ameer został zatrzymany przez Straż Graniczną. Wszystko potoczyło się błyskawicznie: na wniosek szefa ABW mężczyzna został umieszczony w areszcie w Przemyślu jako osoba stwarzająca zagrożenie dla bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej. Jak podają media, rozprawa trwała 10 minut, a Irakijczyk nie miał prawnika. „W sądzie zapytałem sędziego, dlaczego zostałem zatrzymany, i usłyszałem, że jest to objęte tajemnicą. Wciąż nie wiem, dlaczego aresztowano mnie. Jestem naukowcem, prowadzę projekt badawczy. Zawsze starałem się trzymać z dala od problemów. Nigdy nie zrobiłem niczego, przez co można byłoby uznać, że mogę zagrażać bezpieczeństwu Polski. Dla mnie to jest wszystko absurdalne" — mówi Alkhawlany. Środowisko akademickie UJ zawrzało, domaga się wypuszczenia Ameera na wolność, zarzucając polskim władzom represje na tle rasowym.

  https://pl.sputniknews.com/polska/20161009/4027808/krakow-uj-irakijczyk-zatrzymany-deportacja-protest-ameer.html
 • @lorenco 22:45:30
  Śpiący bezdomny pod amerykańską flagą -

  --- Gdyby rzecz nie była poważna, określiłbym sprawę (nakrycie) jako false flag.
 • @lorenco 22:53:35
  "... samolot został zestrzelony przez Kijów”. -

  --- Napisałem kilkanaście notek o locie MH17.
  To były przekłady 1 lub 2 przedruki + moje analizy i obszerne uwagi. Było dla mnie oczywiste, że winnymi nie byli ani powstańcy, ani Rosjanie.
  Czy Ukraińcy? A dali (sami) radę?
 • @lorenco 22:58:23
  "To nie ja" :) -

  --- Chyba łże-media tym razem uwierzą :)
 • @lorenco 23:07:30
  "Dla mnie to jest wszystko absurdalne" — mówi Alkhawlany (Irakijczyk). -
  --- Podobna sprawa jest w Niemczech. Poszukują Syryjczyka, podejrzanego o przygotowanie zamachu. Syryjczyk ponoć się ewakuował, więc niemieckie tajne służby okazały się słabsze od polskiej straży miejskiej, która łatwo znajduje źle zaparkowane samochody.

  "... protest pod Sądem Okręgowym przeciwko deportacji Irakijczyka". -
  --- To pocieszające, że są jeszcze w Polsce rozsądni i odważni ludzie :)
 • @zygmuntbialas 23:27:56
  No i załatwili Trumpa!
  Seksem, starym sposobem ;)
 • „Jest psem, świnią, jest oszustem”. Robert De Niro miażdży Trumpa w 55-sekundowym spocie
  Już się z tego nie podniesie..

  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwintrPo2s7PAhWFhSwKHSq6AIEQqQIIHDAA&url=https%3A%2F%2Fwww.wprost.pl%2Fswiat%2F10026347%2FJest-psem-swinia-jest-oszustem-Robert-De-Niro-miazdzy-Trumpa-w-55-sekundowym-spocie.html&usg=AFQjCNF5UKc-XYxrbqQoDpWqRtkM9hG0jA&sig2=iYBblta9xm1eFNuP5NYrEQ&bvm=bv.135258522,d.bGg
 • @dron67 23:56:41
  Ktoś z forumowiczów podał link
  http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/seks-skandal-z-udzialem-wojciecha-fibaka-i-roberta-de-niro/55437tc
  Nie wiem jakie poważanie ma De Niro w amerykańskim społeczeństwie.
  Będzie debata, Trump na pewno wybroni się; De Niro wypowiadając takie słowa staje się psem, świnią itd.
 • @zygmuntbialas 23:27:56
  Wywiad DNR ustalił lokalizację snajperów, którzy przybyli ze Stanów Zjednoczonych - Eduard Basurin

  Podczas briefingu w dniu 9 października, płk Eduard Basurin ujawnił, że wywiad DRL nadal identyfikuje obiekty WSU, które zostaną zniszczone, w przypadku przejścia ukraińskich sił bezpieczeństwa do ofensywy. "Na przykład, w pobliżu miejscowości Majorki, w odległości 1,5 km od linii kontaktu w rejonie mostu, ujawniono grupę sześciu moździerzy 120 mm. Ponadto, nasz wywiad zlokalizował snajperów, którzy przybyli w obszar "ATO" ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie zbieramy fakty z ich działań przestępczych przeciwko mieszkańcom Donbasu.
  https://vk.com/newsdnr?w=wall-69891767_44861%2F764b417dc7bf7e1e1c
 • @dron67 23:56:41
  Robert De Niro o Trumpie: "Jest porażająco głupi. Jest gnojkiem, psem, świnią, jest oszustem. Jest g******** artystą, zakutym łbem, który nie ma pojęcia, o czym mówi. Nie odrabia swojej pracy domowej,...'. -

  --- Myślę, że powyższe słowa są 'porażająco głupie'. Poziom kloaki.
 • @lorenco 00:36:05
  Eduard Basurin: "Wywiad DNR ustalił lokalizację snajperów, którzy przybyli ze Stanów Zjednoczonych". -

  --- Tak, można się było spodziewać, że żołnierze /najemnicy USA uczestniczą nadal w atakach na Donbas.
 • @zygmuntbialas 00:49:26
  Zgoda.
  Ale nawet republikanie się od niego odwracają i o to chodziło.
  Potężny cios.
  De Niro zacieniował, ale tu o efekt chodzi.
 • @dron67 01:02:49
  "... nawet republikanie się od niego odwracają i o to chodziło". -

  --- Nie wiem, jaki będzie wynik wyborów w USA, ale o tym nie zadecyduje 'występ' De Niro.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej