Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje na świecie - 12.10.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chabad Lubawicz (Chabad Lubavitch) wierzy, że Żydzi są ludem wybranym przez Boga, a wszyscy inni ludzie to śmiecie.

W książce "Gatherings and Conversations” ("Zgromadzenia i rozmowy") Wielki Rabbi mówi swym zwolennikom, że Żydzi to namiestnicy Boga i przeznaczeniem pozostałych ludzi jest służenie Żydom.

Brian Davis:  Is Chabad a Racist Criminal Terrorist Jewish Cult?

//henrymakow.com/chabad.html

Chabad Lubawicz to kult żydowskiej supremacji rasowej służący Illuminati. Mimo że mają tylko dwieście tysięcy zwolenników, utrzymują bliskie, niemalże intymne związki z każdym ważnym rządem na ziemi. Władza Chabad pochodzi z usług, które wykonują dla Illuminati:

1.  Współpracują z izraelskim wywiadem w operacjach wywiadowczych i w działalności przestępczej.

2.  Promują ideologię supremacji rasowej, która używana jest przez syjonistów.

CHABAD TO HEREZJA

Założona w XVIII-wiecznej Rosji Chabad jest odgałęzieniem hasydzkiego judaizmu, rodzajem ortodoksyjnego judaizmu, promującego żydowski mistycyzm jako drogę do oświecenia. Uczniowie Chabad Lubawicz studiują kabałę, satanistyczny system wierzeń, znoszący obiektywną moralność i uznający Boga za byt subiektywny.

Chabad zyskała na znaczeniu pod kierownictwem 'Wielkiego Rabina' Menachema Mendela Schneersona  https://pl.wikipedia.org/wiki/Menachem_Mendel_Schneerson  To jego polityka doprowadziła Chabad do wielkiej ekspansji; sekta posiada biura w dziewięciuset miastach na świecie [pisaliśmy o rabinie tutaj]:  //zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/30/co-sie-dzieje-na-swiecie-30-07-2016/

 

Znalezione obrazy dla zapytania schneerson

Menachem Mendel Schneerson (1902 - 1994)

'Wielki Rabin' w swoich odczytach regularnie mówił o nadchodzącym Mesjaszu. W miarę upływu czasu uczniowie sekty zrozumieli, że miał na myśli siebie. Pogląd, że to Schneerson był Mesjaszem po raz pierwszy został otwarcie przedstawiony przez Rabina Shavoma Dol Wolpo i prędko zyskał akceptację. Nawet po swojej śmierci w 1994 roku 'Wielki Rabin' ciągle pozostaje oficjalnym liderem Chabad jak 'Wielki Przywódca' Kim Il-Sung jest przywódcą Korei Północnej. W szkółkach Chabad dzieci śpiewają i pozdrawiają niewidzialnego Rabina.

 

SUPREMACJA RASOWA

Chabad wierzy, że Żydzi są ludem wybranym przez Boga, a pozostali ludzie to śmiecie. W książce "Gatherings and Conversations” ("Zgromadzenia i rozmowy") Wielki Rabin mówi swoim zwolennikom, że Żydzi to namiestnicy Boga i przeznaczeniem pozostałych ludzi jest służenie Żydom [przypis: to prawda, przynajmniej dla chrześcijan. Mówi o tym obszernie pustynny demon Jahwe chociażby w rozdziale 7 Księgi Powtórzonego Prawa:  //biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=220

“Istnieją dwa odmienne typy dusz, dusza nie-żydowska pochodzi ze sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska pochodzi ze świętości". "Żyd nie został stworzony dla jakiegoś (innego) celu, on jest celem sam w sobie, ponieważ całe pozostałe stworzenie zostało wykreowane tylko dla służenia Żydom”.

Rabin Ginsburgh z Chabad twierdzi, że ponieważ nie-Żydzi (goje) są genetycznie niższymi stworzeniami w stosunku do Żydów, to Żydzi mogą pobierać ich organy, jeśli tylko potrzebują. Nagrano jego wypowiedź: "Dusze nie-Żydów mają całkowicie inną, niższą naturę, są całkowicie złe, nie ma w nich jakichkolwiek zdolności odkupicielskich. (...) Jeśli każda pojedyncza komórka żydowskiego ciała zawiera pierwiastek boski, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA jest częścią Boga. Tak więc jest coś specjalnego w żydowskim DNA. (...) Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można zabrać wątrobę niewinnemu nie-Żydowi aby uratować Żyda? Tora prawdopodobnie by na to zezwoliła. Życie Żyda ma nieskończoną wartość.”

Jewish Daily Forward relacjonuje mowę rabina Chabad Mani Friedmana. Zapytany jak Żydzi powinni traktować swoich arabskich sąsiadów Friedman odpowiedział: "Jedynym sposobem prowadzenia etycznej wojny jest sposób żydowski: zniszczyć ich święte miejsca, zabić mężczyzn, kobiety i dzieci (i bydło)".

 

APOLOGECI SYJONIZMU

Ekstremizm Chabad czyni z nich doskonałych apologetów izraelskich zbrodni. Doskonałym przykładem jest członek Chabad Alan Dershowitz. Dershowitz jest ważnym apologetą syjonizmu, brylującym przed ekranami kamer mediów głównego nurtu na całym świecie, zawsze gotowym, aby wyjaśnić, że to Izraelczycy są ofiarami zbrodni, których dokonują. Ten niezrównoważony osobnik zdjął okulary podczas wykładu na uniwersytecie w Oksfordzie, aby pokazać że ma 'syjonistyczne oczy' tak samo jak każdy 'rozsądny człowiek'. Dershowitz to jeden z licznych żydowskich ekstremistów, wilków w owczej skórze, prowadzących polityczną debatę na Zachodzie. Jako kolejny dowód, że Wikileaks to tylko operacja wywiadowcza, można uznać, że Dershowitz ostatnio dołączył do zespołu prawnego Juliana Assange:  //foreignpolicy.com/2011/02/15/alan-dershowitz-joins-assange-legal-team-wikileaks-is-21st-century-pentagon-papers/

 

WPŁYWY CHABAD

Chabad wysyła swoich rabinów na cały świat, aby zakładali domy Chabad. Ta taktyka zwana 'shilchus' doprowadziła do powstania globalnej sieci wsparcia tej organizacji. Przedstawiciele sekty utrzymują stosunki z wyższymi sferami w każdym goszczącym ich kraju, choć ich wpływy mają zróżnicowany zasięg. Kanadyjski rząd ostatnio przyznał sekcie 800.000 dolarów na ich centrum w Montrealu. Stosunki z Rosją są chłodniejsze, Rosja ostatnio odmówiła darowizny dwóch bibliotek chasydzkich tekstów przejętych przez rząd na początku ery sowieckiej.

Gdzie ich wpływy są największe? - Oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Rabin Shemtov jest przedstawicielem Chabad w Waszyngtonie i jego wielkich wpływów dowodzi skuteczny lobbying na rzecz przyznania Wielkiemu Rabinowi Schneersonowi pośmiertnie złotego medalu Kongresu w 1995 roku jako jedynemu przywódcy religijnemu, który kiedykolwiek tę nagrodę uzyskał.

Rabin Shemtov jest wszechobecny w Waszyngtonie. Sue Fishkoff, autorka "The Rebbe’s Army: Inside the World of Chabad-Lubavitch") ("Armia Rabina: w świecie Chabad-Lubawicz") pisze: "Ludzie Chabad w Waszyngtonie znają numery telefonów każdego senatora, kongresmana, ambasadora zagranicznego w stolicy – znają także ich asystentów prawnych, sekretarki i personel sprzątający”.

Shemtov mówi, że to sieć ich współpracowników (schelichim) w Stanach Zjednoczonych jest źródłem ich politycznej siły. "Mamy współpracowników w czterdziestu siedmiu stanach i co najmniej trzystu dziesięciu dystryktach. Ludzie czasami patrzą na schelichim tylko jak na trzy tysiące ludzi, ale to nie są trzy tysiące ludzi, to trzy tysiące połączonych sieci. Możemy więc zorganizować telefon do wyborcy prawie do każdego członka Kongresu. (...) Większość shelichim ma dobry kontakt ze swoimi senatorami, kongresmanami i gubernatorami z najodleglejszych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Przykładowo, gdy republikanka Sarah Palin pojawiła się na scenie ogólnokrajowej to już była zaznajomiona z problemami Żydów i z Chabad przez rabina Yosefa Greenberga z Alaski".

Posłuchajcie, co mówią aktorzy z telenoweli "Friends” ("Przyjaciele"):

https://www.youtube.com/watch?v=LHcirV6q9G0

"Każdy potrzebuje przyjaciela; jeśli potrzebujesz przyjaciela, to Chabad jest miejscem, gdzie możesz się udać. Nie musisz być Żydem, aby otrzymać pomoc od Chabad; pomagają każdemu niezależnie od rasy czy wyznania. Pomagają uzależnionym od narkotyków, głodnym, bezdomnym, młodym i starym. Nawet jeśli nie należysz do żadnej z tych kategorii Chabad zawsze ci pomoże. Chabad to właśnie ludzie pomagający ludziom. Dzisiaj Chabad potrzebuje przyjaciół, aby kontynuować swą misję, więc bądź przyjacielem, zadzwoń teraz do Chabad". - Na innym podobnym nagraniu pojawił się Bob Dylan.

 

DZIAŁALNOŚĆ PRZESTĘPCZA I TERRORYZM

Chabad jest organizacją przestępczą powiązaną z Mossadem. Domy Chabad zapewniają schronienie dla izraelskich szpiegów i osób prowadzących działalność przestępczą: //www.chabad-mafia.com/fraud.php Obejmuje ona wszystko: od terroryzmu do prania brudnych pieniędzy, handlu narkotykami i prostytucji. Przykładowo w marcu 1989 roku amerykańscy stróże prawa aresztowali przedstawicieli szajki przestępczej w Seattle, Los Angeles, New Jersey, Columbii i z Izraela, która korzystała z domu Chabad i zajmowała się praniem brudnych pieniędzy.

Wayne Madsen pisze: “W Bangkoku izraelscy piloci wojskowi i kierowcy przebywający w Domu Chabad szkolą tajlandzkich komandosów, kierowców i pilotów, walczących jako muzułmańscy secesjoniści wzdłuż południowej granicy z Malezją. Policja w Bangkoku długo podejrzewała, że Dom Chabad jest centrum izraelskiej mafii przemycającej narkotyki z Bangkoku i całej Azji Południowo - Wschodniej. Mafia izraelska także prowadzi laboratoria, produkujące heroinę w Birmie (Myanmar), gdzie izraelski oficer służy w kontrwywiadzie”.

Zemsta na mafii Chabad zapewne była powodem, dla którego podczas ataku terrorystycznego w Bombaju (Mumbaj) w 2008 roku bojownicy Lashkar-e-Taiba wzięli zakładników w Domu Chabad i zamordowali dziewięć osób, w tym rabina Gavriela Holtzberga. Wayne Madsen twierdzi, że mafiozo Dawood Ibrahim zlecił te ataki w odpowiedzi na próby izraelskiej mafii przejęcia handlu narkotykami w Bombaju. 'Wayne Madsen Report' dowiedział się ze źródeł w azjatyckim wywiadzie, że "rosyjsko-izraelscy gangsterzy działający z Domu Chabad próbowali przejąć handel narkotykami w Bombaju z pomocą lokalnych żydowskich przestępców, więc Ibrahim - regulując rachunki z Indiami, CIA i Brytanią - zlecił swojemu podwykonawcy złożyć wizytę w Domu Chabad i odebrać dług z wielkimi odsetkami".

Chabad istnieje jako wielka siła o zasięgu międzynarodowym, ponieważ służy interesom izraelskim na dwa sposoby:

1.  Współpracuje w zakresie operacji wywiadowczych i przestępczych.

2.  Jest źródłem ekstremistycznej ideologii napędzającej syjonistyczne zbrodnie.

Przetłumaczył:  Mariusz B.

 

//w3.chabad.org/media/images/887/hWQl8876095.jpg

 

//w3.chabad.org/media/images/197/Lkph1975709.jpg

 

//www1.lubavitch.com/files.html/8605066/image%7Cjpeg/President-Reagan-Chabad.jpg?scale_max=597

 

//p.web-album.org/b6/f1/b6f177824cea38a3baa2f029deaff03ca,4,0.jpg

 

//www4.lubavitch.com/files.html/8594597/image%7Cpjpeg/walesab336.jpg?scale_max=597

 

//www4.lubavitch.com/files.html/8594596/image%7Cpjpeg/walesad425.jpg?scale_max=597

 

//p.web-album.org/7c/80/7c80e287b2847a5c71418868ceefb047a,4,0.jpg

 

//w3.chabad.org/media/images/404/Bcok4044003.jpg

 

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/07/a48.jpg

 

//wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/06/a160.jpg

 

KOMENTARZE

 • Ciekawe jest
  ilu żydów jest na świecie.
  Sądząc po ich działalności, odnosi się wrażenie, jakby było ich więcej niż np Chińczyków i Hindusów razem wziętych.
  Bo wszędzie ich pełno.
 • Kilka zdjęć:
  http://samlib.ru/img/s/simonenkow_w_i/pank-1/klerikalizacija.jpg

  http://интернет-блог.рф/wp-content/uploads/2014/11/77d_XL-340x160.jpg

  http://ruskolan.com/images/kritika/part03/pic03-008.jpg

  https://img.gazeta.ru/files3/739/8206739/upload-TASS_15471749-pic905-895x505-6075.jpg

  http://s3.hvylya.net/wp-content/uploads/2015/02/Vladimir-Putin-i-Saudovskaya-Araviya.jpg

  http://portal-kultura.ru/upload/medialibrary/e86/2015_01_07_3.jpg
 • @lorenco 02:07:05
  "... ilu żydów jest na świecie". -

  --- Mówią o 13 - 14 milionach. Objęli stanowiska w rządach, w bankach, firmach, w resortach 'sprawiedliwości', w TV, gazetach,... Wyróżniają się w literaturze (Mickiewicz, Słowacki, Tuwim, Leśmian, Baczyński, Gajcy, Tuwim, Lechoń, Andrzejewski,..., ..., ..., ..., ........).
  Podobnie, choć w mniejszym nasyceniu, jest w Niemczech czy we Francji).
  To bywa też tak: żyd Rilke pisze wiersze (piękne zresztą) po niemiecku, tłumaczy żyd Mieczysław Jastrun (jego syn w TV), recenzje pisze żyd Sandauer (jego syn - lekarz bronił pacjentów, aż dorobił się wysokiego rządowego stanowiska).
  Byli wśród nich genialni. Baczyński pisał nie tylko w języku polskim, ale też w jidisz. Mickiewicz i Słowacki... Genialni - fakt. Ile szkód wyrządzili Polakom, mógłbym opracować, ale byłyby znacznie większe awantury niż przy moim ujęciu problemu uchodźców.
 • @lorenco 02:19:27
  "Kilka zdjęć {z Władimirem Putinem]. -

  Piękne są :)
 • @zygmuntbialas 02:36:49
  Niech ich będzie nawet 100 mln! Normalnych obywateli!
  Kiedys starsza żydówka, mieszkająca w Izraelu powiedziała, że jeśli żydzi nie zaprzestaną swojej banksterskiej, lichwiarskiej i terrorystycznej działalności, zjawi się nowy Hitler i ich pozabija.
  Oni są masochistami czy zaślepionymi w zemście, za to, że faraon ich wygonił z Egiptu, że z krajów zachodnich ich wygonili (Polska ich wtedy przyjęła), że Hitler ich przez piece wypuszczał?
  Nie wiem jak gdzie indziej, o Polakach mówi się, że są antysemitami. Ja wiem, że w Grecji tak samo nie lubią żydów.
  Niechby się wreszcie zastanowili, dlaczego byli prześladowani i dlaczego są nielubiani.
 • @lorenco 02:52:15
  "Niechby się wreszcie zastanowili, dlaczego byli prześladowani". -

  --- Wiedzą. Mam wrażenie, że czują się teraz - dzięki posiadanym pieniądzom - bardzo silni i często po prostu prowokują. A jeśli chodzi o te piece, to są tak prawdziwe jak produkcja mydła z tłuszczu żydowskiego.
 • @zygmuntbialas 02:40:48
  Przedstawiłem te zdjęcia dlatego, że co chwilę tu na Neonie insynuuje się, że Putin to żyd i zamieszcza sie w tym celu różne paszkwile.
  Putin jest prawosławny a ze względu na swoja funkcję spotyka się z przedstawicielami różnych religii.
  Może się mylę, prezydent Duda spotyka się tylko z namiestnikami kościoła katolickiego ( co normalne) i z rabinami. Z przedstawicielami innych wiar - nic o tym nie wiem. A przecież w Polsce judaizm jest dopiero na ósmym miejscu lecz świece hanukowe to podstawa w pałacu prezydenckim:

  Dane GUS na koniec 2011 roku[c][d][8]:
  katolicyzm – 86,9% (gł. Kościół rzymskokatolicki – 86,7%,
  Kościół greckokatolicki – 0,14%,
  starokatolicyzm – 0,12%)
  prawosławie – 1,31% (gł. Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny – 1,31%)
  protestantyzm – 0,38% (gł. luteranie i ewangelicy reformowani
  – 0,18%, zielonoświątkowcy
  – 0,09%, pozostali ewangelikalni chrześcijanie – 0,07%, adwentyści i inne grupy – 0,04%)
  Świadkowie Jehowy – 0,34%
  buddyzm – ok. 0,04%
  islam – 0,013%
  rodzimowierstwo – ok. 0,01%
  judaizm – 0,004%
  ---------------------------------------
  Judaizm 0,004 % a tak bardzo ważny dla prezydenta RP!
 • @zygmuntbialas 03:02:13
  Miłej środy:)
  https://pp.vk.me/c836323/v836323411/55c4/Skwj9_lcyfg.jpg
 • @zygmuntbialas 03:02:13
  TU JEST COŚ CIEKAWEGO NA TEN TEMAT

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=bRmS9GJHyJg

  Żydzi wierni nauką Tory demaskują Syjonizm Rothschildów jako ruch polityczny przeciwny ludzkości i samemu Bogu. Syjonistyczni przywódcy przejęli kontrolę nad żydowską diasporą, kontrolują media, banki, koncerny i rządy, przelewając rzeki krwi prowadzą wyniszczające wojny między narodami oraz różnymi politycznymi czy religijnymi frakcjami według starej praktyki rządzenia Dziel i rządź (łac. divide et impera) polegającej na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.
 • @lorenco 03:23:22
  "... prezydent Duda spotyka się tylko z namiestnikami kościoła katolickiego (co normalne) i z rabinami". -

  --- No tak. Inni władcy na Zachodzie też spotykają się z rabinami, co widać na zdjęciach, przedstawionych w notce. I papież Franciszek też. Trudno aprobować takie wyróżnienie.
  Jeśli idzie o ilość żydów w Polsce, to również jest tu wiele niejasności. Oficjalne dane są zaniżone. Próbowałem kiedyś ująć publikowane dane i spróbować określić ilość żydów, mieszkających w Polsce. Nie było /nie jest to łatwe.
 • @lorenco 03:41:40
  Również życzę Ci miłego dnia :)
 • @Ziut 05:16:18
  "Żydzi wierni nauką Tory demaskują Syjonizm Rothschildów". -

  --- Interesujący jest jeszcze początek tekstu pod filmem:
  "W związku z pojawiającymi się komentarzami odnośnie tzw. żydów ortodoksyjnych pragniemy poinformować, że jest to bardzo mylące pojęcie. Za żydów ortodoksyjnych uważa się również członków organizacji chasydzkiej Chabad Lubawicz, jest to bardzo wpływowa syjonistyczna organizacja z siedzibą główną w N.Y. jej członkowie noszą tradycyjne żydowskie stroje i odwołują się do żydowskiej tradycji m.in nauk Tory.
  Chabad jest syjonistyczną organizacją, która działa ramię w ramię z WJC (Światowy Kongres Żydów - największa syjonistyczna organizacja na świecie, od maja 2013 roku przewodniczącym zarządu jest baron Rene de Rothschild). Członkowie Chabadu często odwołują się do tradycji Tory niemniej nie ukrywają, a nawet szczycą się praktykowaniem Kabały. Kabała to mistycyzm wywodzący się z Egiptu i Babilonu, który odwraca nauki Tory o 180 stopni, przez Torystów Kabała nazywana jest satanizmem.
  Wypowiadający się w filmie rabini pochodzą z antysyjonistycznej organizacji Haredim, Palestyńscy żydzi z organizacji Haredim nie uznają zarówno syjonizmu jak i Izraela, za swój opór wobec syjonistycznego reżimu Izraela są więzieni, a nawet mordowani".
 • 70% żydów w Izraelu wierzy że są wybrani
  Izrael jest państwem wyznaniowym, religią państwową jest judaizm [nowa ortodoksja s. hirscha]. Przestrzega się ściśle biblijnych i talmudycznych praw i przepisów pokarmowych w wojsku i instytucjach państwowych, cywilne prawa osobiste (małżeństwo, rozwód) podlegają wyłącznie jurysdykcji sądów rabinackich i stosują się do żydowskiej tradycji. Nieżydzi podlegają odrębnym sądom religijnym. Nie można zawierać ślubów cywilnych. W szkołach państwowych naucza się religii[198].

  Nowoczesna ortodoksja (neoortodoksja) – nurt judaizmu stworzony przez Samsona Raphaela Hirsch we Frankfurcie pod koniec XIX wieku. Jego hasłem było "Tora im derek erec" (Prawo z miejscowymi zwyczajami). Obecnie większość Żydów ortodoksyjnych na świecie to nowocześni ortodoksi. Jest to religia państwowa w Izraelu. Dominuje także w większości krajów, gdzie mieszka diaspora żydowska, z wyjątkiem USA, gdzie dominuje judaizm reformowany. W przeciwieństwie do judaizmu ultraortodoksyjnego korzystają oni z techniki, ubierają się zgodnie ze współczesną modą i pracują w świeckich zawodach, jak prawnicy, lekarze, policjanci itd. W USA określa się go czasem jako judaizm centrowy pomiędzy ultraortodoksją a judaizmem reformowanym.

  http://972mag.com/wp-content/uploads/2011/12/haredim-2040.jpg
  http://972mag.com/poll-shows-israel-slowly-but-surely-turning-into-a-theocracy/33989/
 • @lorenco 02:52:15
  Oni są masochistami czy zaślepionymi w zemście, za to, że faraon ich wygonił z Egiptu, ''

  Nikt ich nie wygonił, kłamstwo, jedno z wielu:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/04/klamstwa-starego-testamentu/
 • @dron67 11:24:44
  Z linku:
  (...)
  Żydzi kłamią. Oni zawsze kłamali. I na pewno żydzi kłamią dzisiaj o wszystkim co wiąże się z nimi i z ich brudną historią.

  Więc biorąc pod uwagę to, że zniszczyli Amerykę, Rosję, Niemcy i wiele innych państw poprzez lobotomię psychiczną i kastrację finansową ich wszystkich, nie powinno zaskakiwać to, że żydzi sfałszowali swoja historię od samego początku.

  Albo ujmując to bardziej treściwie słowami egipskiego lekarza o nazwisku Ashraf Ezzat:

  „Prawda jest taka, że starożytny Egipt nigdy nie miał żadnych faraonów ani żadnych Izraelitów. Egipt nigdy nie był terenem ‚eksodusu’, a Palestyna nigdy nie była Ziemią Obiecaną”.
  (...)
 • @Arjanek 09:47:29
  "70% żydów w Izraelu wierzy że są wybrani". -

  --- Trudno więc rozmawiać z żydami, skoro tylko co trzeci uważa nas za równego sobie.
 • @dron67 11:25:55
  "Żydzi kłamią. Oni zawsze kłamali". -

  --- Przykładem może być holocaust - miało zginąć 6 mln żydów z rąk Hitlera, podczas gdy na terenach okupowanych przez Niemcy żyło 4,3 mln żydów, z których zresztą znaczna część uciekła przed nazistami..
  Podobnie jest z mitem o produkcji mydła z tłuszczu ludzkiego.
 • Z BLOG.PL:
  ~konik
  12 października 2016 o 19:49

  CETA! Oglądajcie i rozsyłajcie!

  https://www.youtube.com/watch?v=XvqcF2aIi5Q
 • Z BLOG.PL:
  ~konik, 12 października 2016 o 19:55

  Wyzwoliciele Polski
  Zdobywcy Berlina

  poświęcili swe życie walcząc z nazizmem a dziś opluwani

  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!!!!!

  https://s11.postimg.org/wfxpwyyeb/14681881_1785178378361536_8973338393354515462_n.png

  * * *

  ~konik
  12 października 2016 o 19:56

  https://s13.postimg.org/ucapqculj/14729358_1785201278359246_6135833963318643019_n.jpg
 • @zygmuntbialas 03:02:13
  Ostatnie zdanie to kłamstwo. Złóż wizytę w muzeum w którymkolwiek

  obozie koncentracyjnym.
 • @Ziut 05:16:18
  ...wierni naukom...
 • @Casey 02:41:48
  "Ostatnie zdanie to kłamstwo".

  ---To zdanie brzmi: "A jeśli chodzi o te piece, to są tak prawdziwe jak produkcja mydła z tłuszczu żydowskiego". - Pozostaję przy swoim zdaniu. Za chwilę podam linki do tekstów na ten temat.
 • @Casey 02:41:48 (II)
  Linki do notek o piecach krematoryjnych i rzekomej produkcji mydła z tłuszczu ludzkiego:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/05/29/minelo-piec-lat-od-smierci-dr-dariusza-ratajczaka/

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/10/18/mydlo-z-tluszczu-ludzkiego-historia-mitu/

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/10/19/czy-prof-spanner-produkowal-mydlo-z-tluszczu-ludzkiego/
 • Rosjanie zalecają pilny powrót wszystkich obywateli do kraju
  Wszystko wskazuje na to, że wojna zbliża się wielkimi krokami. Rosyjskie władze zaapelowały właśnie do swoich obywateli, aby pilnie powrócili do ojczyzny. Zalecono, aby wszyscy, którzy tylko mogą, wrócili do Rosji. Zasugerowano tym samym, że wojna światowa może wybuchnąć w każdej chwili.

  Jak donosi brytyjski dziennik Daily Star, Rosjanie zostali poinstruowani, żeby wracać pilnie do kraju. Dotyczy to też młodzieży, którą uczęszcza do zagranicznych szkół. Nakazano, aby rodzice polecili im przerwanie edukacji i pilny powrót do Rosji.

  Świat znalazł się w niebezpiecznym momencie. Napięcie jakie powstało między Rosją a Stanami Zjednoczonymi, może doprowadzić do tego, że mocarstwa te nie będą już prowadzić wojnen pośrednich takich jak te w Syrii i na Ukrainie, tylko szykują się na militarną konfrontację i to najprawdopodobniej z wykorzystaniem broni jądrowej. Wskazuje na to tak wiele poszlak, że to czas, aby zacząć się poważnie obawiać o naszą przyszłość.

  Wystarczy podsumować sekwencję zdarzeń z ostatnich tygodni. Rosjanie przeprowadzili na przykład wielkie ćwiczenia angażując w nie aż 40 milionów obywateli. Sprawdzano w nich zdolność do ewakuacji ludności do schronów przeciwatomowych. Do tego dochodzi fakt rozmieszczenia w Obwodzie Kaliningradzkim rakiet średniego zasięgu Iskander, które są w stanie przenosić broń jądrową. W ich zasięgu jest praktycznie cała Polska. Pewnym wskazaniem jest też wypowiedzenie przez Rosję umów na temat redukcji potencjału nuklearnego.

  Z drugiej strony Amerykanie też ćwiczą naloty zarzucając atrapy bomb atomowych. Ich generałowie grożą wojną nie tylko Rosji, ale też Chinom. Nie pozostali im dłużni ich odpowiednicy w armii rosyjskiej. Generał Jewgienij Bużynski powiedział w wywiadzie dla BBC, że jeśli USA chce konfrontacji, to będzie konfrontacja i to na wszystkich frontach. Dzisiaj nadeszły informacje, że Rosja dokonała testów rakiet balistycznych wystrzeliwując je z okrętów podwodnych i z wyrzutni mobilnych. Rakiety potem spadły na poligon wojskowy na Kamczatce.

  Niestety wygląda na to, że Stany Zjednoczone dążą konsekwentnie do tej wielkiej wojny zdając sobie sprawę, że ich dominacja militarna nie będzie trwała wiecznie. Obecnie czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie wyborów prezydenckich w USA i jeśli będzie ono mogło być niekorzystne dla grup interesów sprawujących obecnie władzę w Ameryce, a czym byłby wybór Donalda Trumpa, wielka wojna może się zacząć jeszcze przed 8 listopada. Z drugiej strony gdy wybory wygra Hillary Clinton, wojna może wybuchnąć i tak, tylko nieco później. Wszystko wskazuje na to, że idą ciężkie czasy, ale większość ludzi jeszcze tego nie dostrzega...

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosjanie-zalecaja-pilny-powrot-wszystkich-obywateli-do-kraju-czy-czeka-nas-wielka-wojna
 • "Rosjanie zalecają pilny powrót wszystkich obywateli do kraju"
  taka informacja pojawia się ( w tym na tutejszym portalu) i interpretowana jest jako "zapowiedź" rychłej wojny.Tymczasem nie o to chodzi.Chodzi o coś zupełnie innego a mianowicie "nacjonalizacje rosyjskich elit"
  http://vz.ru/politics/2016/10/12/837676.html
  O tym mówi się nie od dziś ani nie od wczoraj że związki elit z tzw zagranicą (zachodem) są zbyt daleko idące i mogą sugerować że co poniektórzy bardziej związani są z Zachodem (lokowanie oszczędności,edukacja dzieci,zakup nieruchomości itd),niż z krajem którego ponoć są elitą.
  Taka sytuacja nie może trwać i musi się zmienić .Środowiska patriotyczne mówią o tym od 20-stu lat a fakt że ostatnio wyartykułował to sam Putin wskazuje na to że dla "kosmopolitycznej elity" nie będzie miejsca w aparacie państwa.
 • @ikulalibal 11:29:14
  Dzięki, może tak być, ale Usrańce nie hamują.
  Ukropia też, choć niby słabnie:

  http://macgregor.neon24.pl/post/134301,krakauer-ukraina-zadnych-zludzen
 • prof. Shlomo Sand
  Prof. Shlomo Sand , historyk z Hebrajskiego Uniwersytetu w Tel Awiw twierdzi, ze 90% tak zwanych zydow to przechrzty i zdecydowanie nie maja nic wspolnego z Bliskim Wschodem, ani nie sa wybrancami. Miliony zydow go popieraja. Nie ma zadnych dokumentow na Bliskim Wschodzie o jakimkolwiek zydostwie biblijnym.
  Tymczasem, Anglicy uwazaja, ze Bog byl Anglikiem, Jankesy uwazaja, ze sa "wyjatkowymi wybrancami", Polacy koronuja Chrystusa na Krola Polski, Ukraincy wiedza, ze Jezus sie urodzil na Ukrainie, a przebierancy wierza w plemiennego boga TYLKO dla pejsatych. Czyli ten Bog nie jest panem calego swiata a tylko jednego plemienia, ktore nie istnieje.
 • Sytuacja nie jest za ciekawa
  Sytuacja nie jest za ciekawa: Zerohedge.com
  „Russian Government Officials Told To Immediately Bring Back Children Studying Abroad”
  http://www.zerohedge.com/news/2016-10-11/russian-government-officials-told-immediately-bring-back-children-studying-abroad

  Chociaż Rosjanie na to:
  https://www.rt.com/news/362511-russian-officials-tabloids-war/
 • @dron67 11:06:53
  "... wygląda na to, że Stany Zjednoczone dążą konsekwentnie do tej wielkiej wojny zdając sobie sprawę, że ich dominacja militarna nie będzie trwała wiecznie". -

  --- Czy dążą? Czy tylko rozrabiają? - Zdaje się USA nie mają już szans na pokonanie Rosji i Chin + Iranu na ich terenie. Ale rozróby na terenach innych państw i eskalacja są niestety ciągle możliwe.
 • @ikulalibal 11:29:14
  Chodzi [w Rosji} o "nacjonalizację rosyjskich elit". -

  --- Jest widoczne, że Rosja utrzymuje i chce utrzymać relacje z Zachodem. W. Putin 'nie obraził się' na (idiotyczne) sankcje, a równocześnie próbuje podtrzymać i wręcz wzmocnić stosunki z krajami Azji.
  Jaki będzie ostateczny efekt? - Myślę, że ludzie z otoczenia prezydenta znają wypowiedź szejka Hoseina: "Należy opuścić tonący statek liberalizmu".

  PS. Wracają Tiamat i Ikulalibal :)
  Więc blog powinien być nadal czytany :)
 • @Tiamat 11:57:38
  "Prof. Shlomo Sand". -

  --- Znam dość dobrze jego teksty i uważam jego wywody za bardzo logiczne.

  PS. A tak w ogóle to pozdrawiam Szanowną Panią.
  Chodzą mi ciągle po głowie Pani słowa: "Wygląda na to, że Europa się zeszmaciła". Wypowiedź jest już w kokpicie. Może uda mi się opublikować tekst za 13 - 14 godzin :)
 • @zygmuntbialas 13:07:54
  Ja mam troche ograniczony dostep do komputra, o czym napisalam przed chwila do pana Zygmunta ale sama nie wiem czy doszlo. Nie wszedzie mozna wysylac co sie chce i gdzie sie chce. A jak juz sie dorwalam do nieswojego komputra bo ja nie mam laptopu - to akurat swiatlo zgaslo.
  Pora deszczowa daje sie troche we znaki.
 • @zygmuntbialas 12:53:38
  Sytuacja nie za ciekawa - moze.
  Ale sa jeszcze miejsca na swiecie gdzie wszyscy maja w dupie i USA i Rosje i Chiny i w ogole caly swiat. Zajeci wlasnym bardzo innym od naszego zyciem - w ogole nie zwracaja uwagi na sygnaly z zewnatrz,

  W Veterans Today podali, (za Iranem) ze przygotowuje sie jakas fest prowokacja - wiesci nie potwierdzone- a podobno ma to byc nuklearna awantura, zeby uratowac skore Obamy. Ale cos sie z satelitami wyprawia.

  Wlasciwie bardzo trudno ocenic sytuacje, czy raczej groze sytuacji, bo jakos sie klimaty w Azji zmieniaja- nie wiem, na ile powaznie, a na ile dla zartu; zawsze jednak kowbojom pomagaly awantury azjatyckie; nie umiem powiedziec czy sie to teraz sprawdzi.
 • @ikulalibal 11:29:14
  Jest jeszcze inny problem. Tzw. elity maja na Zachodzie nie tylko swoje dzieci ale i konta bankowe. Amerykanie odgrazali sie juz porywaniem rosyjskich obywateli. Bo konta bankowe juz dawno okradaja.
  Putin nawoluje nie od dzis - ale i nie od dzis go nie wszyscy sluchaja.
 • @Tiamat 15:07:25
  Mówi się o następnych sankcjach na Rosję, może chodzi o zablokowanie Rosji kodów SWIFT?
 • @dron67 12:20:17
  Taka ciekawostka, pokaz mody w Paryżu, modele pokazują najnowszy trend w modzie damskich torebek...
  https://pp.vk.me/c636026/v636026343/2bd7e/HVXvut4V258.jpg
 • @zygmuntbialas 13:07:54
  Sprzęt WSU jest przemieszczany na wschód. Pojawił się film w internecie, jak poprzez Zaporożu jedzie zestaw w pełni załadowany sprzętem wojskowym. Na wagonach były MLRS "Grad", wojskowe ciężarówki, BRDM i inny sprzęt wojskowy. Zestaw z bronią jechał z prawego na lewy brzeg Dniepru w kierunku Donbasu.
  https://youtu.be/QIckXuMotXY
 • @zygmuntbialas 13:07:54
  Śmigłowiec WSU próbował zaatakować z nieba, i został uderzony przez DRL

  Ukraińscy wojskowi, zapominając o doświadczeniu z 2014 roku, próbowali zaatakować terytorium Donieckiej Republiki Ludowej z nieba, w wyniku czego helikopter został zestrzelony. Powiedział to szef DRL Aleksandr Zacharczenko.

  "Ostatnio było próbą ataku na nas z helikoptera. Skończyło się to źle. Helikopter został uszkodzony i wylądował na terytorium kontrolowanym przez Ukrainę "- powiedział podczas konferencji prasowej.

  Wcześniej WSU próbowały przejąć terytorium na południu DRL koło Komintiernowo.
  Były dwa ataki ze strony ukrów, po około 30 osób.
  Podobno wojska DRL zabiły 15 najemników i 25 zraniły, byli wśród nich Polacy.
  http://dnr-news.com/dnr/36146-bolee-15-inostrannyh-naemnikov-kieva-ubity-25-raneny-pri-popytke-vsu-prorvat-front.html
 • @Tiamat 14:35:14
  "... o czym napisalam przed chwilą". -

  --- Tak. Otrzymałem e-mail. Przekażę treść za ponad godzinę.
 • @Tiamat 14:57:23
  "... zawsze jednak kowbojom pomagaly awantury azjatyckie". -

  --- Liczę na to, że tym razem im się nie uda.
 • @lorenco 23:57:53
  "... pokaz mody w Paryżu, modele pokazują najnowszy trend w modzie damskich torebek...". -

  --- A co kiedyś pokażą?!
  Może wnętrzności człowieka?
  Taka "kultura" musi upaść...
 • @lorenco 00:31:37
  "Podobno wojska DRL zabiły 15 najemników i 25 zraniły, byli wśród nich Polacy". -

  --- Gorąco w Noworosji. W innych miejscach też, więc nie wszystko notki ogarną.
  Bardzo dobrze, że podajesz dane o tym, co dzieje się w DRL /ŁRL.
 • @zygmuntbialas 00:53:14
  Tu dokładniej:)

  October 13th, 2016, 12:35 am
  Na Donbasse bez zmian
  Dzisiaj pod Kominternowo (niedaleko Mariupola) najemnicy banderowskie, w tym i z zagranicy, sprobowali ataku na pozycje umiarkowanej oppozycji. Sens w tym, ze wedlug porozumien, miali strony wycofac sie od linii frontu.

  Opozycja za pomoca mieszkancow wiedziala, ze banderowskie swinie nie wypelniaja swoich zabowiazan. Dlatego sprobowano wyjasnic, co beda robic, jak oppozycja wycofa swoje odzialy. Wiec pozorowali odejscie, a sami tylko zwiekszyli obrone. Nastepnego dnia ze strony ukrainskich nazistow wyruszyli dwie kolumny do ataku. Za pomoca ognia mozdzierzy poszli w natarcie. Walki trwali przez caly dzisiejszy dzien. Mocna walki. Jak za czasow wojny, kiedy ukrainski rezym sprobowal stlumic powstanie przeciwko przymusowej ukrianizacji, korupcji ukrainskich urzednikow, samowoli ukrianskiej milicji i bandytow z zachodniej Ukrainy.

  Dlaczego najemnicy, mozliwe zapytacie? No zeby mowic, jak sie nie uda, ze to nie ukrainskie wojsko, a tylko jakies "nie wykonujace rozkazow organizace paramilitarne", a swinie w mundurach to niby zabowiazania przestrzegaja.

  Skaczyli jak zwykle. Od 15 do 18 najemnikow odlecialo na spotkanie z bandera. Jeszcze tyle jest rannych, przy tym, ze 5 dostalo sie do powstancow. Ciala 10 tez. Pozostali weczorem jeszcze byli na ziemi, bo pod ostrzalem. Oppozycja mowi o dwoch poleglych w obronie Ojczyzny od ukrainskiego okupanta. Mozliwe, ze maja wiecej. Ale na wojnie kazdy swoje straty robi niewielkie propagandowo.

  W kazdym razie znow swinie banderowskie dostali swoje. Ale sytuacja pokazala, ze rezym ukrainski mysli ze wykiwa wszystkich. I napewno umiarkowana oppozycja bedzie teraz czuwac nad sytuacja jeszcze mocniej.

  .
  .
  kacap z moskwy
  http://kacap-z-moskwy.livejournal.com
 • @lorenco 01:08:33
  "Walki [pod Kominternowo] trwały przez caly dzisiejszy dzien". -

  --- Oby się wiodło żołnierzom Donbasu.
  I mieszkańcy DRL niech nie tracą ducha i nadziei :)
 • @dron67 11:06:53
  Niestety, Daily Star to jest brytyjska szmata; juz ich nie raz przylapano na klamstwach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej