Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Co się dzieje w Europie - 14.10.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tiamat: "Ponad 20 państw europejskich jest od 17 lat zaplątanych w wojny. Przecież to rekord w historii świata! Żyjemy w czasach, w których zabijanie jest normą!"

Tiamat:  Zeszmaciła się Europa

Bywałam w Anglii kilka razy i trochę mieszkałam w Leeds, a dłużej w Londynie. Studia podyplomowe robiłam w Anglii. I nigdy nie słyszałam, by Polacy mieli jakiekolwiek kłopoty. Nikt nas nigdy nie prześladował, nie poniżał i nie wypędzał, choć strasznie mi się oberwało w pracy, gdy wykopaliśmy Anglię z mistrzostw w piłce nożnej. Ale tylko przed meczem. Po meczu wszyscy w pracy składali mi gratulacje, choć mnie pika nożna ani wtedy, ani teraz nie interesowała.

Mocno podejrzewam, że cała Europa się planowo zeszmaciła. A zaczęło się od Jugosławii. Nie da się uniknąć tego tematu. Duchy pomordowanych Serbów, Bośniaków będą prześladować nas do końca historii Europy. Około 20 państw europejskich napadło na Jugosławię. Czy my nie zdajemy sobie sprawy z tego, co się stało?!

 

Znalezione obrazy dla zapytania jugosławia wojna zdjęcia

Bombardowanie Jugosławii

W Polsce nigdy przedtem nie było takich dzikich wrzasków i awantur na temat obcych. Zdaje się, nie pamiętamy, że Polska niegdyś wprowadziła osadnictwo na prawie niemieckim, że przygarnęła potem prześladowanych religijnie Holendrów. Gdy przyjmowaliśmy 90 tysięcy Czeczeńców, nikt się w ogóle islamem nie przejmował. A teraz słyszę, że złapali gdzieś w Białostockiem grupę Czeczeńców, którzy podobno przygotowywali się do rekrutacji do ISIS i uzbierali dużo pieniędzy na poparcie Państwa Islamskiego.

We Francji żyło różnych kolorowych tysiące w każdym dużym mieście. Niemcy przyjmowali Turków i nie mieli żadnych kłopotów. Jeździliśmy autostopem po Europie i nikomu się krzywda nie działa. Więc co się stało, że w cywilizowanej Europie nagle powtarzamy ludobójstwo hitlerowskie? W Polsce nikt się nie awanturował w autobusie, gdy usłyszał obcy język.

Lepiej przypatrzmy się, kto rządzi Europą i rządzi tak, że ze znakomitej potęgi gospodarczej, jaką było EWG staje się Europa kopciuszkiem i starzejącą się swarliwą ciotką z Ciemnogrodu.
Co się porobiło z Europą?
Czy Anglicy się zmienili? – Nie.
Czy Polacy się zmienili? – Nie.
Ale zachowanie bardzo się zmieniło. Przede wszystkim zmieniła się kultura zarządzania. Przypatrzmy się, kto rządzi Europą? Kto rządzi krajami Europy? Dlaczego pozwalamy na zamachy stanu w Europie? – Kiedy we Włoszech wyrzucili bez powodu Berlusconiego, nikomu do głowy nie przyszło, ze było coś nie tak, i że to zwyczajnie zamach stanu. Bo na jego miejsce wsadzono banksterka Montiego, który nie był nigdy wybrany na posła do parlamentu, ale ukradł Włochom cale rezerwy złota, których Berlusconi nie pozwalał ukraść. I wtedy urządzono dopiero wybory. Nikomu w Europie to nie przeszkadzało? A czemu?

Tylko ostatnia gnida, mikrocefal i debil mógł poprzeć zamach w Kijowie czy obalenie Miloszewicza i powstanie zbójeckiej jaskini w Kosowie. To, co się teraz dzieje w całej Europie, jest wynikiem przyzwolenia na mordowanie ludzi. Ponad 20 państw europejskich jest od 17 lat zaplątanych w wojny. Przecież to rekord w historii świata! Żyjemy w czasach, w których zabijanie jest normą!

 

Znalezione obrazy dla zapytania donbas wojna

Wojna w Donbasie

Zabójstwo w Anglii jest takim samym draństwem jak zabójstwo w Donbasie. Skoro wolno mordować na Ukrainie, to wolno wszędzie. Właśnie na Ukrainie złapali bandę dzieci, których Ukraińcy używają jako dywersję w Donbasie. Dzieci podkładają materiały wybuchowe w publicznych miejscach i dostają za to pieniądze. Straszna jest śmierć Polaka w Anglii. Ale straszna jest też śmierć tysięcy dorosłych i dzieci w Donbasie. W Kijowie nie wolno mówić po polsku. We Lwowie pobili polską młodzież na ulicy, bo bojówkarze usłyszeli rozmowę po polsku. I ten wybiórczy stosunek do ludzkich cierpień robi z nas… zwierzęta.

Europa zapomniała, czego się nauczyła w czasie II wojny światowej. Anglia, jaką ją pamiętam, nie była agresywna wobec cudzoziemców, przebywających w ich kraju. Na Soho można było słyszeć dziesiątki języków. Pierwszy raz w życiu widziałam Sikhów w turbanach na głowie i egzotyczne Murzynki z przepięknymi zawojami kolorowymi na głowach. W Prisztinie mieszkało kilkadziesiąt różnych narodowości. Nikt nikomu nie dokuczał, dopóki… nie zaplanowano rozwalić najlepszego kraju w Europie.

Amerykańska soldateska stwierdziła, że żadne państwo nie może być neutralne: „Neutrality is immoral” (Neutralność jest niemoralna”) – powiedział jankesowski cymbał. Europa wyraziła zgodę. Dlaczego? - A potem już poszła lawina. Śmierć Polaków jest równie tragiczna jak śmierć Irakijczyków, Libijczyków, katolików na Haiti, chrześcijańskich Serbów i mieszkańców Donbasu.

W Londynie znaleźliśmy już winnego: rasizm, ksenofobia, hejteryzm. Gówno-prawda. Winowajca siedzi w każdym europejskim rządzie i śmieje się od ucha do ucha, że udaje się napuszczać ludzi na siebie pod byle jakim pretekstem bez względu na konsekwencje, które też są zaplanowane. Takie gadanie, że winowajcą może być abstrakcja, nie pomaga: terroryzm, radykalizm, ekstremizm i inne bzdury, i że konieczne są bomby i walka z terroryzmem – powodują coraz więcej śmiertelnych ofiar i niekończące się wydatki na mordowanie bliźnich. Koszty ‚walki z terroryzmem’ rosną. Podobnie jak ilość przestępstw

Czasami odnoszę wrażenie, że poświęcamy dużo czasu na teorie abstrakcyjne, a coraz mniej na poszanowanie prawa. Nie mam absolutnie nic przeciwko traktatom, rozprawom i badaniom naukowym na każdy temat. Ale tyle samo miejsca powinniśmy poświęcać na dyskusje o poszanowaniu i egzekucji prawa. Bo jeśli poparliśmy zamach w Kijowie i pozwoliliśmy na legalizację bandytyzmu na Ukrainie, to nie był to wynik polskiego nacjonalizmu wobec Ukrainy, tylko idiotycznej histerii antyrosyjskiej.

Pomogliśmy utopić Ukrainę we krwi, żeby zrobić Ruskim na złość, mimo że nie jesteśmy w stanie wojny z Rosją. Nie byliśmy i z Jugosławią. Nie wchodziły w rachubę cechy rasistowskie, bo to ta sama rasa i też chrześcijańska religia. To absolutny, drański prostacki brak poszanowania demokracji parlamentarnej. To złamanie prawa i polskiego – polskiej Konstytucji, i wszystkich praw międzynarodowych, umów i porozumień. Prawo nakazywało poczekać do zbliżających się wyborow. To prawo było potwierdzone i podpisane przez przedstawicieli państw Europy, w tym Polski (R. Sikorski). Można być nacjonalistą, ale dlaczego mordercą?

Nie uszanowaliśmy podwójnego referendum na Krymie, ale poparliśmy ludobójstwo w Kosowie. Na Krymie nie poleciała ani jedna szyba, nie padł ani jeden strzał (w Kosowie zginęły tysiące ludzi, a wiele tysięcy rodzin wyrzucono bestialsko na bruk; niedobitków wypędzono z miasta). Malo tego: na Ukrainie 18 tysięcy wojska i policji ukraińskiej przeszło na stronę Krymu. Teraz co głupszy idiota nazywa to ruskim najazdem na Krym. Nie uszanowaliśmy woli mieszkańców ani Krymu, ani Ukrainy.

To jest nagminne łamanie prawa, które powoduje tragedie ludzkie. I nie da się tego ująć w żadne inne ramki.

Napisała: Tiamat

13.09.2016.

 

* * * * * * *

A co piszą inni?

Kobi Nahshoni: Islamizacja Europy jest korzystna

Rabbi Baruch Efrati wierzy, że żydzi powinni cieszyć się z tego, iż Europa płaci teraz za to, co przez setki lat wyrządziła żydom – utratą swojej tożsamości. Chwali islam za nacisk na skromność i szacunek dla Boga. W miarę wzrostu obaw, dotyczących wzrastającej liczby muzułmanów w Europie, nikt nie pozostaje obojętnym wobec tej sprawy, włączając w to izraelskiego rabina, który cieszy się z tego zjawiska.

 

Znalezione obrazy dla zapytania rabbi baruch efrati

Rabbi Baruch Efrati, szef jesziwy i rabin wspólnoty Efran na Zachodnim Brzegu, wierzy że islamizacja Europy jest korzystnym zjawiskiem: “Z pomocą Boga tamtejsi niewierni przyjmą zdrowszy styl życia, więcej skromności i uczciwości, nie jak w tym dwulicowym chrześcijaństwie, które wydaje się czyste, lecz w rzeczywistości jest z gruntu zepsute” – wyjaśnia.

Rabin Efrati został poproszony o przedstawienie swojego poglądu przez studenta studiów orientalnych, który spytał o stanowisko judaizmu wobec zjawisk, mających miejsce w Europie w ostatnich latach. Po wyborze muzułmanki, noszącej hidżab, na mera bośniackiego miasta Visoko po raz pierwszy w historii kontynentu student zadał rabinowi pytanie: „Jak będziemy walczyć z islamizacją Europy i jak mamy zwrócić ją chrześcijanom i innym umiarkowanym?”

W odpowiedzi Baruch Efrati wyjaśnił, że islamizacja Europy jest lepsza od Europy chrześcijańskiej z powodów etycznych i teologicznych – to kara nałożona na chrześcijan za prześladowania żydów. Poza tym chrześcijaństwo, w przeciwieństwie do islamu, jest uznawane za bałwochwalstwo z halachicznego punktu widzenia: „Żydzi powinni się cieszyć, że chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, to kara za prześladowania których doświadczyliśmy tam przez setki lat życia na wygnaniu”. Zdaniem rabina jest moralny powód wspierania muzułmanów w Europie. Efrati posłużył się również cytatami z judejskiej literatury, pochodzącej z XI-XV wieku, dotyczącej pogromów i masowych morderstw, popełnionych przez chrześcijan na żydach.

“Nigdy nie przebaczymy europejskim chrześcijanom zmasakrowania milionów naszych dzieci, kobiet i starszych… To nie tylko ostatni holokaust, lecz nieprzerwane prześladowania przez wiele pokoleń charakteryzują wszystkie odłamy dwulicowego chrześcijaństwa…”.Teraz Europa traci swą tożsamość na korzyść innych ludów, innej religii, nie pozostaną żadne szczątki i rozbitkowie z brudnego chrześcijaństwa, które przelało tyle krwi, że nie zdołało jej odkupić.

“Islam to relatywnie uczciwa religia”. – Teologicznym uzasadnieniem tych przemian według rabbiego Efrati jest fakt, że chrześcijaństwo – które uznaje za bałwochwalstwo – „z jednej strony wykazuje tendencje do niszczenia normalnego życia i odwracania się od niego, z drugiej do utraty całej skromności i umiarkowania”, objawiając się jako radykalny monastycyzm czy radykalna zachodnia rozpusta. Rabbi dodaje, że „islam jest religią źle osądzającą swoich proroków, lecz jest relatywnie uczciwy. Lepiej uczy stabilnego życia w małżeństwie, jest w nim dużo skromności i szacunku dla Boga”.

Efrati stwierdza że „nawet jeśli prowadzimy wojny z Arabami regionu o ziemię Izraela, islam jest znacznie lepszą kulturą dla niewiernych niż chrześcijaństwo”. Dodaje również, że żydzi muszą się modlić, aby islamizacja większości Europy nie odbyła się ze szkodą dla ludu Izraela.
//www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

Przetłumaczył: Mariusz B.

 

KOMENTARZE

 • @All
  Info, przesłane e-mailem przez panią Tiamat:

  Pazdziernik jest dosc pracowitym miesiacem. Sprawdzam czy na Morzu Chinskim i tuz obok jest spokojnie. Na razie jest spokoj. Jak tylko wroce, (jak wroce) to dam znac i opowiem. Nie mam swojego komputra i mam slaby dostep do internetu.
  Serdecznie pozdrawiam wszystkich na blogu
  Tiamat.
 • Z BLOG.PL:
  ~konik, 13 października 2016 o 14:07

  Kalinka :)

  https://www.youtube.com/watch?&v=dYCgeVcW5pk

  * * *

  ~lorenco, 14 października 2016 o 00:54

  Świetne :)

  * * *

  zygmunt.bialas, 14 października 2016 o 01:10

  Kalinka :)
  — ZNAKOMITE :)
 • @zygmuntbialas 03:07:00
  Tiamat, na pewno wrócisz, strachy na Lachy:)
  Już się nie mogę doczekać o czym opowiesz.
  Trzymaj się Serdecznie!
 • Podsumowując artykuł:
  Czym wojujesz, od tego giniesz.
  ---------------------------------------

  https://pp.vk.me/c636926/v636926178/319b1/e1YklOJfcoE.jpg

  --------------------------------------------------------------
  Jak to się skończy???

  https://pp.vk.me/c636926/v636926178/31971/xyVidsl1Zp4.jpg
 • @zygmuntbialas 03:13:04
  ;)
  Kochasz mnie, nie kochasz...

  https://pp.vk.me/c636926/v636926178/3196a/CQrTKHp3vh0.jpg
 • Prezydenci USA w ostatnich czasach:
  Zaprowadzanie "demokracji":
  https://pp.vk.me/c636926/v636926178/31953/sejrtZ6s43M.jpg

  Bejrut i Grenada
  Bośnia i Kosowo
  Irak i Afganistan
  Libia i Syria
  Panama, Irak, Somalia.
 • @zygmuntbialas 03:07:00
  Tu jeszcze o przemalowaniu F -18 na Su -34. Syria.
  https://pp.vk.me/c636926/v636926178/3193d/bwtkglVfUhY.jpg
 • Korci mnie takie pytanie:
  Co by było,gdyby Rosja ugięła się i oddała Krym Ukrainie i przestała wspierać Noworosję?
 • @lorenco 04:31:30
  http://akademiageopolityki.pl/bundles/upload/picture_57f9040dbffe7.jpg
 • Protokoły Mędrców Syjonu
  Rozdział XVIII, paragraf 7.:

  Władca nasz w czasie wystąpień publicznych będzie zawsze otoczony tłumem, jak gdyby ciekawych mężczyzn i kobiet, którzy zajmą pierwsze szeregi kolo niego niby przypadkowo i będą rzekomo przez poszanowanie ładu wstrzymywali innych.

  Rozdział XII, paragraf 4.:

  Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej. Cel ten osiągniemy już obecnie w ten sposób, że wszelkie nowości wydawnicze otrzymywane są przez kilka agentur, które centralizują ruch wydawniczy całego świata. Agentury te wówczas będą wyłącznymi naszymi instytucjami i będą ogłaszały tylko to, co my im wskażemy.==

  I wskazują..
 • jak Europa
  to my się zeszmaciliśmy,
  wszystko to, co robią politycy,
  my czynimy naszym sąsiadom
 • @lorenco 03:52:37
  Na razie zaczyna sie cyklon i statki sa odwolane, wiec nie wiem czy i kiedy sie stad wydostane.

  A gdy chodzi o te cala Europe to juz dawno nie jest to pepek swiata. Wlasciwie nikt tu nic nie wie o Europie; gazety rzadko wspominaja.
  Ja to moze lepiej opisze po powrocie ale tutaj Europa taka malutka i w ogole nie dostrzegalna.
  Zaczynam sie powaznie zastaniac nad tzw. value system- systemem wartosciowania. Poniewaz wedruje z tubylcami to zastanawiam, sie jaki jest europejski system jakichkolwiek wartosci.
  Takiej symbiozy z przyroda ludzmi, zwierzetami, mimo czestych kontroli nie spotkalam nigdzie juz dawno. Dawniej tak bylo we Wloszech. Carabinieri byli wszedzie ale ich nie bylo widac.
  Tutaj wszedzie pilnuja, zeby sie nikomu krzywda nie stala ale nie jest to nachalne, autorytatywne "zarzadzanie" tlumami. Na statku sie fajnie gada z mechanikiem pokladowym, kapitanem, pasazerami.
  Wlazl na statek jakis mlodzian ubrany w podkoszulek z flaga amerykanska: wszyscy sie radosnie ucieszyli i wrzasneli unisono: Obama!!!!
  Nie jest tu Obama (ani Clinton) popularny, ale nie bardzo poswiecaja czas nawet gazety.
  Odezwy raczej ida do ONZ.

  Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
  Ide znowu jesc rybe.
  Od rana do wieczora zapychamy sie krabami, krewetkami - takie wielkie ogromne robale, rybami i roznymi stworami prosto z morza.
  A ryby tez tu jakies glupawe. Niektore maja same oczy i dlugo, dlugo... nic.
  A ludzie tutaj na wyspach zupelnie normalni i troche bardziej cywilizowani niz w Europie.
 • @lorenco 04:10:37
  Miszka i amerykański orzeł. Genialne!
 • @lorenco 04:05:37
  "Czym wojujesz, od tego giniesz". -

  --- Mnóstwo było ze strony USA napadów, nalotów, bombardowań i zabójstw na całym świecie. Zdaje się przychodzi czas, że coraz więcej osób pozbyło się jakichkolwiek złudzeń co do amerykańskich intencji. Agresor zatraca też swój rozwój oraz impet, a to daje światu nadzieję.
 • @lorenco 04:31:30
  "... gdyby Rosja ugięła się...". -

  --- Skutki były już 'przerobione' - tragicznym symbolem była masakra 02.05.2014 w Odessie.
 • @dron67 09:45:49
  "Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej". -

  --- Są to - niestety - fachowe działania, więc większość ludzi nie wie o tym, że te informacje są odpowiednio dawkowane.
 • @interesariusz z PL 10:52:02
  "... wszystko to, co robią politycy, my czynimy naszym sąsiadom". -

  --- Myślę, że jakaś jeszcze przyzwoitość panuje wśród ludzi. Jest na pewno lepiej niż w rozszarpywanej Ukrainie, ale to mała pociecha.
 • @Tiamat 13:03:01
  "A gdy chodzi o te cala Europe to juz dawno nie jest to pepek swiata". -

  --- Tak, nie jest. Piszemy o tym dość często, można dość sporo przeczytać w mediach alternatywnych. Ale oficjalnie nie mówi się o tym, że Europa jest spychana (czy spycha się sama) na margines.
 • @Tiamat 13:03:01
  "A ryby tez tu jakies glupawe. Niektore maja same oczy i dlugo, dlugo... nic." - hehe, pewnie zaraziły się od jankesów głupawością:)
  A tak ogólnie, to ciekawie tam masz: ) Oby cyklon zamienił się w zefirek.
 • @zygmuntbialas 00:01:17
  Kilka godzin mi zeszło szukanie, co tam się dzieje na południu Noworosji, nawet "zaszedłem" na stronę Nowoazowska (miasto na terenie Noworosji, pomiędzy granicą z Rosją a Mariupolem), no i artykuł na temat obecnego ostrzału Szirokino; trolle banderowskie działają wszędzie. Jakiś tam sie produkował, wygrażał, obrażał, ot co i u nas na forach; oni naprawdę mają w genach coś nie tak!
  Lecz chodziło mi o polskich najemników.
  No i:
  Сводки от ополчения Новороссии
  godzinę temu
  Czynności
  15.10.16. Сообщение от ополченца с позывным «Зодиак».

  "Продолжаются тяжелые бои в Новоазовском районе. Сейчас идет большой замес на ЯБП и в АП, очень тяжелым бьют, а наши отвечают. Страдает и Горловка. ВСУ с утра снова начали трамбовать наши позиции минами и снарядами. После чего, ударили с двух направлений, двигаясь по шоссе на Коминтерново и другом шоссе на Саханку. Всего ВСУ кинуло в бой около роты пехоты и несколько единиц техники. До 16 часов гремел фронт. Нам удалось отбить несколько атак и ликвидировать 10 боевиков ВСУ, одну БМП и один грузовик с боеприпасами. Сколько раненых не считал, но по рации мы слышали их призывы о помощи на польском языке.
  ---------------------------------------------------------------
  W wielkim skrócie: jest ciężki bój w rejonie Nowoazowska, biją ciężkim sprzętem, opołczenie odpowiada, to samo i w Garłówce.
  I ostatnie zdania, ... zlikwidowaliśmy 10 żołnierzy WSU...ilu było rannych, nie wiemy. W radiu słyszeliśmy ich wołania o pomoc w języku polskim.
  -------------------------------------------------------------------
  Wygląda na to, że skoro co chwilę słyszymy o Polakach walczących razem z WSU, czyli żołnierze Noworosji uparli się na Polaków. Chyba mają jakieś natręctwa, nie słyszą innych języków lecz tylko polski, no, jeszcze gdzieś tam od czasu do czasu gruziński i arabski.
  A twierdzi się, że oprócz jakiegoś tam Konrada i ze trzech innych, Polaków tam nie ma. A wojskowi DRL twierdzą, że jest ich 150-ciu, no teraz pewnie, po tych atakach, dużo mniej.
  Dodajmy jeszcze tych, którzy są na Ługańszczyźnie, a o których mówili żołnierze wojsk ŁRL Polce, walczącej w ich szeregach a nie wstydzącej się pokazać swojej twarzy i wypowiadać się publicznie.
 • Aleksander Jabłonowski o CETA i TTIP "KORPORACJE ZROBIĄ CO CHCĄ!"
  https://youtu.be/kK6XOeQKuwU

  5 minut faktów.
 • @zygmuntbialas 00:01:17
  Pisalam wczesniej, ze 12 pazdziernika mialo byc glosowanie w ONZ w sprawie meczetu Al Aqsa w Jerozolimie. Glosowalo za arabskim meczetem 24 panstwa, 6-przeciw, a 26 panstw ze strachu albo za pieniadze wstrzymalo sie od glosu.
  Decyzja UNESCO jest dosc jednoznaczna, co sie nie podoba panu Bibi: Jerozolima jest bardzo waznhym swietym miejscem trzech monopolistycznych religii i tak ma pozostac: swiete miejsce trzech kultur ma byc szanowane.
  A meczet Al Asqa ma pozostac meczetem z arabska nazwa Haram esh- Sharif, natomiast zydowska nazwa ma byc tylko wspominana w historycznych odnosnikach.
  Meczet zostal odbity i odebrany Krzyzowcom w 1187 roku.
  Od 1967 roku pozostaje pod okupacja Izraela.
  USA tez sie zdenerwowalo a rzecznik Stanow Zjednoczonych, ktory zazwyczaj nie odpowiada na zadne pytania dziennikarzy i kreci sie w kolko jak pies lapiacy pchly na wlasnym ogonie, nagle nabral odwagi i udzielil odpowiedzi wprost:

  "Rezolucja ONZ nie powinna byc w ogole przyjeta i nalezy ja zlekcewazyc".
  Pan Bibi poszedl dalej z zartami:
  "Ta decyzja ONZ zagraza negocjacjom pokojowym".

  Mysle, ze to nie zart: rzeczywiscie zagraza. Obecnym negocjacjom.
  Zwlaszcza, ze zlapali na zdjeciach zolnierzy wojsk okupacyjnych w Palestynie jak mordowali kogo sie da i ma byc oficjalne oskarzenie o przestepstwo masowego morderstwa. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

  **
  Znany profesor od prawa konstytucyjnego USA, noblista i prezydent Stanow Zjednoczonych, pan Obama wyrazil sie niejako slowami:

  "Nie nalezy glosowac na Trumpa, bo idolem politycznym Donalda Trumpa jest byly szef KGB, W. Putin, co jest niezgodne z interesem USA, zeby kandydat na prezydenta Stanow zachwycal sie szefem KGB".

  Obamie akurat wszystko jedno, co wyczyta z promptera. Napewno mu nie napisali, ze szefem KGB byl Andropow, a Putin tylko oficerem i wystapil z KGB w 1991 roku;

  Szefem CIA byl tatus prezydenta G.W. Busha, pan G.H. Bush, ktory zostal szefem CIA w 1976 roku a w 12 lat potem zostal prezydentem Stanow.

  Nie wiadomo o co chodzi Obamie: chyba tylko to, ze nikt w historii swiata nie potraktuje Obamy jako idola politycznego.

  **
  Z tym porywaniem Rosjan i aresztowaniem pod idiotycznym pretekstem, to niestety, prawda.

  W USA aresztowano 2-ch Rosjan: Dmitra Karpenko i Alekseja Krutinina pod idiotycznym pretekstem, ze probowali kupic jakies "sensitive electronics" - pewnie jakies gadzety elektroniczne typu Pokemon, bo blizej nie sprecyzowane. Aresztowali tez Rosjanina, obywatela USA, Alekseja Baryszewa pod tym samym zarzutem. Grozi im po 25 lat wiezienia i 1 milion dolarow kary.
  Zapomnieli Jankesy powiadomic o aresztowaniu rosyjskie wladze - placowki dyplomatyczne.

  Wczesniej, Viktor Bout i pilot Konstantin Jaroszenko dostali po 25 lat nie wiadomo za co, bo nie przedstawiono zadnego materialu dowodowego.
  Teraz USA obiecuje lapac Rosjan w krajach 3-go swiata.

  Nie bardzo wiem, ktore to sa kraje trzeciego swiata. Do niedawna byly jeszcze Chiny, Indie, Indonezja.

  W Goa (Indie) przebywa Putin na konferencji z Modim w sprawie budowy elektrowni atomowej.

  Prasa brytyjska zas rozpetala histerie, ze wladze rosyjskie wezwaly swoich obywateli i oficjeli rosyjskich do powrotu do kraju bo planuja rozpetac III wojne swiatowa.

  Pieskow twierdzi, ze pierwszy raz dowiedzial sie z zachodniej prasy, ze rzad rosyjski kaze wracac oficjelom i ich rodzinom rosyjskim do kraju.

  Rozna prasa donosi, ze amerykanie przygotowuja jakas wielka prowokacje w pazdzierniku.
  Co prawda Soros obiecal Putinowi Majdan w Moskwie jako prezent urodzinowy, ale przeciez prezent - to zadna prowokacja.

  **
  Pogoda taka sobie: na Wietnam ida dwa tajfuny. Duzo lotow odwolanych. W kilku miejscach odchodzi ewakuacja.
  Widac, ze pogoda i polityka jakos ida w parze.

  **
  W Donbasie zestrzelono jakis helikopter z amerykanskimi "instruktorami" na pokladzie. Zdaje sie, ze helikopter mimo postrzelenia wyladowal ale nie wiem co dalej. Chyba jest juz nieszkodliwy.
 • @lorenco 01:26:30
  "... wojskowi DRL twierdzą, że jest ich 150-ciu, no teraz pewnie, po tych atakach, dużo mniej". -

  --- W kilku źródłach jest o Polakach, walczących przeciw donbaskim republikom, więc wygląda na to, że jest to prawda. Kiedyś wyjdą te sprawy na wierzch oficjalnie. Nie przyniesie to chluby rządzącym naszym krajem.
 • @dron67 07:34:18
  "Aleksander Jabłonowski o CETA i TTIP". -

  --- Porządne przedstawienie problemów :)
 • @Tiamat 13:21:43
  "Nie wiadomo o co chodzi Obamie: chyba tylko to, ze nikt w historii swiata nie potraktuje Obamy jako idola politycznego". -

  --- Będzie w wykazach jako laureat Nagrody Nobla.
  Jury zakpiło sobie wtedy z ludzi (pamiętam miny dziennikarzy, których zawiadomiono, że laureatem jest Obama). A tak to wykonuje przypisane mu obowiązki, licząc na to, że świat zapomni, tak jak zapomniał przestępstwa Busha i Blaira.
 • @zygmuntbialas 17:00:32
  Tymczasem, Duterte wywalil amerykanskiego ambasadora Phillipa Goldberga, ktorego zwyzywal od pedalow, ale Goldberg sie nie obrazili; twierdzi, ze USA jest wiernym przyjacielem calej Azji Pld. Wschodniej.
  "Rody" jak go Amerykanie nazywaja (od Rodrigez) zabiera ze soba 250 biznesmenow na oficjalna wycieczke do Chin. I jeszcze sie zaprzyjaznil z sultanem Brunei i wybiera sie z oficjalna wycieczka na zwiedzanie Moskwy. Miedzynarodowy Court of Justice - prokurator z Hagi - obiecuje zbadac te zabojstwa biednych narkomanow i handlarzy. "Rody" osobiscie zaprasza ONZ, Sad w Hadze i wszystkich swietych, zeby przybyli i zobaczyli kto kogo strzela.
  To hierarchia lordow od narkotykow rozprawia sie z roznymi "mulami" co przewoza narkotyki. Po to, zeby bylo na rzadowych oficjeli wsrod ktorych jest tez troche handlarzy.
  Czyszczenie stajni AUgiasza prezy 90% poparcia ludnosci.
  Dla narkomanow buduje sie ogromne centrum rehabilitacyjne - OGROMNE - sama widzialam.
  Ci, ktorzy sie zglaszaja dobrowolnie nie maja sie czego obawiac.

  Serdecznie pozdrawiam.
  Jeszcze nie wiemy, czy statki beda wozic ludzi od wyspy do wyspy.
 • @Tiamat 02:33:59
  Ambasador USA Goldberg "sie nie obrazili; twierdzi, ze USA jest wiernym przyjacielem calej Azji Pld. Wschodniej". -

  --- No i trudno się obronić przed takim "przyjacielem".

  Życzę Pani miłej podróży :)
  Pozdrawiam serdecznie.
 • @lorenco 04:31:30
  To chyba oczywiste? Jest takie powiedzenie "daj palec a wezmą rękę" które wymyślono w stosunku do USA.
 • @Tiamat 13:21:43
  Nie wiadomo o co chodzi Obamie: chyba tylko to, ze nikt w historii swiata nie potraktuje Obamy jako idola politycznego.==

  Murzynowi o nic nie chodzi, to piesek na posyłki.

  ==Media: CIA szykuje bezprecedensowy cyberatak na Rosję © REUTERS/ Larry Downing

  ŚWIAT 09:04 15.10.2016Krótki link 725102101 Z polecenia amerykańskiej administracji CIA przygotowuje bezprecedensowy atak na Rosję - podaje kanał NBC, powołując się na dobrze poinformowane źródła w amerykańskim wywiadzie. © SPUTNIK. NATALIA SELIWIORSTOWA Amerykanie posądzili Rosję o „tajną presję” na Europę Według ich informacji, celem akcji jest kierownictwo Rosji. Amerykański wywiad ma w najbliższym czasie przedstawić pierwsze wyniki prac administracji Baracka Obamy. Szczegóły planowanej operacji i termin jej przeprowadzenia nie są bliżej znane, ale jak informuje NBC, CIA już zaczęło „wybierać cele". Źródła nie wykluczają, że w dyspozycji CIA może się znajdować duża ilość dokumentów, które mogą skompromitować najwyższe kierownictwo Rosji. Jak informuje NBC, atak ma być „odwetem" za zmyśloną ingerencję Rosji w przebieg wyborów prezydenckich w USA.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201610154068360-cyberatak-CIA-Rosja/
 • @dron67 13:57:27
  "Jak informuje NBC, atak ma być „odwetem" za zmyśloną ingerencję Rosji w przebieg wyborów prezydenckich w USA". -

  -- Tak właśnie usłyszałem w radiu.
  Opuszczone było tylko słowo "zmyśloną".
 • Opuszczone było tylko słowo "zmyśloną".
  Otóż to.
  Prawie-tylko czyni wielką różnicę.. ;)
 • @dron67 22:17:17
  "Prawie-tylko czyni wielką różnicę.. ;)"

  --- Tak właśnie manipuluje się ludźmi, podając 'prawie-że-prawdę'.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej