Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 26.11.2016.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ajatollah Chamenei: „Stany Zjednoczone wydały pieniądze narodu na wojny, które przyniosły tylko masakry tysięcy ludzi i zniszczenie infrastruktury w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii i Jemenie”.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Aleksander Dugin: Zwycięstwo Donalda Trumpa

https://www.youtube.com/watch?v=uEQlNJdR8jo

Przekład z języka angielskiego:

W tych dniach ciężko mówić o czymś innym niż zaskakujące zwycięstwo Donalda Trumpa i miażdżąca porażka protegowanej globalistów, Hillary Clinton w amerykańskich wyborach. To wydarzenie jest niezwykle ważne dla całego porządku światowego i może być analizowane z różnych punktów widzenia. Nie wiadomo, od czego zacząć.

Zwycięstwo Donalda Trumpa przede wszystkim stanowi koniec jednobiegunowego świata. Trump odrzucił koncepcję amerykańskiej hegemonii, zarówno w formie umiarkowanej, promowanej przez Radę Stosunków Zagranicznych (Council on Foreign Relations) oraz w skrajnej formie promowanej przez neokonserwatystów. W tych wyborach dwa główne intelektualne ośrodki globalistów postawiły na Clinton i poniosły porażkę. Oznacza to likwidację jednobiegunowego świata nie tylko w wyniku presji innych państw, lecz również ze względu na nacisk z samej Ameryki. Narody ziemi mogą wziąć głęboki oddech. Ekspansja globalizmu zatrzymała się w jego mateczniku. Nowy świat wielobiegunowy oznacza, że Stany Zjednoczone będą jednym z jego biegunów, potężnym i ważnym ale nie jedynym, oraz pozbawionym prawa do promowania własnej wyjątkowości.

Doprowadził do tego Władimir Putin, stojący w awangardzie walki o wielobiegunowość świata. Wybory 8 listopada 2016 roku to wielkie zwycięstwo Rosji i Putina. Nie ma alternatywy dla wielobiegunowego świata i teraz możemy zacząć budować jego architekturę, nie za pomocą wojny, ale pokoju. Taką możliwość przyniosło zwycięstwo Trumpa.

 

Znalezione obrazy dla zapytania władimir putini donald trump

 

Zwycięstwo Trumpa pokazuje istnienie dwóch Ameryk, czy raczej dwóch wersji Stanów Zjednoczonych: Ameryki Clinton i Ameryki Trumpa. Ameryka Trumpa jest tradycyjna i konserwatywna, zdrowa i zasługująca na szacunek. Ta Ameryka powiedziała ‚NIE’ globalizmowi i ekspansji ideologii liberalnej. To prawdziwa Ameryka, która nie uległa fałszywej propagandzie globalistycznych mediów. Oznacza to coś więcej niż tylko całkowitą porażkę prawie wszystkich sieci telewizyjnych i korporacji informacyjnych oprócz Los Angeles Times, który wbrew wszystkim przewidział zwycięstwo Trumpa. Oznacza to wyłonienie się nowych mediów, symbolem których jest Infowars Alexa Jonesa, która okazała się najważniejszym źródłem prawdziwych informacji w Stanach Zjednoczonych i której widownia wzrosła do 20 milionów w ciągu kilku dni i przerosła widownię wielkobudżetowych telewizji. To nie tylko siła wiary, ale również siła prawdy. Twierdząc, że prawda się liczy, Alex Jones wyrażał opinię prawdziwej Ameryki, tej, która widziała swojego reprezentanta w Trumpie. Ponad połowa populacji w Ameryce wierzy tylko sobie, a nie kłamliwej globalistycznej propagandzie transnacjonalnych elit. To wspaniała wiadomość. Z tą Ameryką można rozmawiać. Symbolem tej Ameryki są takie media jak Los Angeles Times i telewizja Alexa Jonesa.

Przypis tłumacza: Takie obrazki znalazłem:

https://atruthsoldier.files.wordpress.com/2014/01/alex-jones-zionist-cia.jpg

//www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2015/08/Alex-Jones-Jew-1024×594.jpg

//www.dailystormer.com/wp-content/uploads/2015/07/jonestein-nightly-jews.jpg

https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/05/a18.jpg

 

//www.infostormer.com/wp-content/uploads/2014/10/jones-with-jew.jpg

 

Alex Jones wyraża się jasno: zwycięstwo Trumpa to początek amerykańskiej rewolucji. Naród obali transnacjonalną elitę. To początek narodowego powstania. Uścisk światowego rządu osłabł i Ameryka wraz z innymi krajami będzie zaangażowana w walkę narodów, kultur i tradycji z ogarniętą manią liberalną sektą globalistów. Dzisiaj solidaryzujemy się z amerykańskim narodem.

Po tych wyborach powinniśmy porzucić prosty anty-amerykanizm, całkowicie zasadny w czasach panowania w Stanach Zjednoczonych globalistów, lecz teraz pozbawiony podstaw. Jeśli Ameryka, jak obiecał Trump, skoncentruje się na problemach wewnętrznych i zostawi ludzkość w spokoju, to nie ma powodu, aby jej nienawidzić.

Poza tym to nie Ameryka, a jej elity agresywnie narzuciły ludzkości nienaturalne, odpychające i destrukcyjne wartości, podporządkowały sobie państwa, siały terror i chaos pod hasłem ‚demokracji’, przelały oceany krwi, napadły na niepodległe państwa. Trump nie należy do tych elit. Oznacza to, że będzie wspierał inne wartości – konserwatywne, amerykańskie, chrześcijańskie. Jego polityka zagraniczna będzie inna.

Europejscy liberałowie stracili swojego doradcę. Kiedyś potulnie pytali Waszyngton, gdzie zorganizować następną gej-paradę, teraz Merkel i Hollande otrzymają prostą amerykańską odpowiedź: ‚idź do diabła!’

Globalistyczna siatka niezliczonych organizacji pozarządowych w Rosji straci nawet więcej poparcia. Jeśli chcą pomóc Ameryce Trumpa, to powinni pojechać do Stanów Zjednoczonych i zacząć ciężko pracować. Więcej funduszy nie będzie już alokowane na oczernianie i degradowanie obcych kultur i tradycji. W przeciwieństwie do Clinton, Trump nie uważa LGBT, feminizmu, postmodernizmu za najwyższe osiągnięcie postępu, lecz za chorobę. Teraz Ameryka co najwyżej zafunduje im leczenie i rehabilitację z tych zboczeń. Fundacja Sorosa, organizacja zakazana w Rosji, najprawdopodobniej zostanie uznana za ekstremistyczną w Stanach Zjednoczonych. To będzie zasługa Donalda Trumpa.

Są tacy którzy replikują, iż przeceniamy znaczenie Trumpa [oczywiście, że przeceniają, a Dugin dopuszcza się tu manipulacji - przypis ZB]. Wczoraj drwili z nas, kiedy przewidywaliśmy jego zwycięstwo. Dzisiaj nadszedł nasz czas. Pojawiła się doskonała okazja, jeśli jej nie wykorzystamy, to tylko do siebie możemy mieć o to pretensję.

Aleksander Dugin

Przetłumaczył: Metro

------------------------------------------------------

Komentarz tłumacza: Aleksander Dugin odkrywa, nie po raz pierwszy, swoje syjonistyczne sympatie. Alex Jones nieoficjalnie nosi tytuł króla koszernej konspiracji. Prawdy w telewizji Jonesa jest tyle co w CNN czy w TVN, on po prostu inaczej kłamie. Królestwo Jonesa powstało z żydowskich pieniędzy, to handlarze badziewia przydatnego na koniec świata, typu filtry do wody czy złote monety i sztabki, przez lata finansowali biznes Alexa Jonesa. Sam Jones wraz ze swoją (byłą?) żydowską żoną i dziećmi ma (miał?) prawo do emigracji do tworu syjonistycznego. W upowszechnianej przez Infowars propagandzie demonizuje się bezpłciowe enigmatyczne elity, globalistów, bez głębszej analizy ich pochodzenia i ideologii. To wszystko oczywiście nie odbiera Jonesowi zasług w pomocy w obudzeniu wielu ludzi. Jones mówi część prawdy, aby zdobyć wiarygodność. Potem jednak kłamie, tak jak CNN, TVN, NBC, BBC etc. Kłamie inaczej; zapewne wbrew swoim intencjom obudził wielu ludzi i dlatego częściowo zasługuje na szacunek.
Metro

 

* * * * * * *

 

Znalezione obrazy dla zapytania Ajatollah Chamenei

 

Ajatollah Chamenei:Ani nie świętujemy, ani nie wprowadzamy żałoby z powodu wyniku amerykańskich wyborów prezydenckich,
//english.khamenei.ir/news/4328/We-neither-celebrate-nor-mourn-the-US-election-outcomes-Ayatollah

Podczas spotkania z tysiącami ludzi z Esfahan Lider Rewolucji, Ajatollah Chamenei oświadczył: „Nie komentuję wyniku wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Ktokolwiek pochodzący z dwóch głównych partii to czyste zło”. Jeśli chodzi o wrogą politykę prowadzoną przez różnych amerykańskich prezydentów wobec irańskiego narodu, Jego Eminencja powiedział: „Jeden wprowadził sankcje gospodarcze, inny zestrzelił samolot pasażerski i zaatakował nasze platformy wiertnicze. Nie jesteśmy zmartwieni i jesteśmy przygotowani na każdy możliwy incydent. Na świecie niektórzy pogrążyli się w żałobie, inni świętują. My ani nie świętujemy ani nie jesteśmy w żałobie, koncentrujemy się na wyprowadzeniu naszego kraju z kłopotów”.

Ajatollah Chamenei podkreślił, że Islamska Republika Iranu zawsze doświadczała wrogości od dwóch głównych amerykańskich partii, dodając: „Dzisiaj najważniejszą potrzebą dla kraju, zwłaszcza dla elit i władz państwowych, jest rozeznanie polityczne, świadomość spisków i pułapek wroga, zachowanie ducha rewolucyjnego, podejmowanie kroków w kierunku umocnienia gospodarki oporu, kontynuacja szybkiego postępu naukowego, zachowanie narodowej jedności i harmonii i utrzymywanie wewnętrznej sprawności i siły duchowej”.

Podczas spotkania zorganizowanego w rocznicę masowego pogrzebu w Esfahanie dla 370 męczenników operacji Muharram z 16 listopada 1982 roku Ajatollah Chamenei powiedział: „Zachowanie zasad Rewolucji Islamskiej jest jedną z dzisiejszych konieczności, zasady Rewolucji to fundamenty i wskazówki wyłuszczone przez Imama Chomeiniego w jego ostatniej woli i w testamencie”.

Jego Eminencja dodał: „Wróg wziął na cel naszą gospodarkę, ponieważ uważał, że jest to nasz słaby punkt, dlatego opracowaliśmy instrumenty gospodarki oporu; władze muszą zademonstrować przed oczami narodu zastosowane środki i ich konsekwencje”.

Lider Rewolucji Islamskiej wskazał na sprawy podniesione podczas amerykańskiej kampanii prezydenckiej, takie jak ubóstwo i inne problemy społeczne mówiąc: „Stany Zjednoczone wydały pieniądze narodu na wojny, które przyniosły tylko masakry tysięcy ludzi i zniszczenie infrastruktury w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii i Jemenie”.

Jego Eminencja podkreślił, że polityczne i niepolityczne elity powinny wykazać rozeznanie w sytuacji, dodając: „Na szczęście zwykli ludzie mają takie rozeznanie, niespodzianką jest poleganie niektórych elit na iluzjach i brak zrozumienia sytuacji”.

Przetłumaczył: Mariusz B.

 

KOMENTARZE

 • Trump odmawia poparcia integralności terytorialnej Ukrainy w rozmowie z Poroszenko
  https://dninews.com/article/trump-refuses-support-territorial-integrity-ukraine-conversation-poroshenko
 • Syria - Aleppo - śmigłowce amerykańskie latające nad terytorium Syrii - 25 listopada 2016
  Nieproszeni goście

  https://youtu.be/VGZHA4Swpzc
 • Iracki Rambo który walczył z gubernatorem Belką
  Abu Azrael, lepiej znany jako iracki Rambo, jest weteranem dowódcą należących do Hezbollahu irackich szyickich milicji. Uczestniczył w bojach z państwem islamskim na całym irackim froncie.

  Abu jest znany na całym świecie jako pogromca ponad tysiąca terrorystów ISIS. W 2003 roku walczył z USA, był uważany za jednego z najgroźniejszych terrorystów przez Stany Zjednoczone w owym czasie.

  Wiele mediów uśmierciło go już setki razy, każdego tygodnia pojawiają się informacje o śmierć na wielu stronach, które należą do propagandy państwa islamskiego, ale to ten ciągle żyje. Jak mówi Abu, gdy mój czas przyjdzie, to dlatego, że Bóg tego chciał.

  https://youtu.be/7XfoE0_Fs48
 • @PontoSarmata 17:10:33
  "Trump odmawia poparcia integralności terytorialnej Ukrainy...". -

  --- Jest jakaś nadzieja, że przyjdzie nowe, że jankesi odstąpią.
 • @PontoSarmata 17:16:29
  "... śmigłowce amerykańskie latające nad terytorium Syrii". -

  --- Bardzo nieproszeni goście.
 • @PontoSarmata 17:25:49
  "Abu Azrael, lepiej znany jako iracki Rambo, jest weteranem dowódcą należących do Hezbollahu irackich szyickich milicji". -

  --- Niech mu się wiedzie, bo słusznej broni sprawy.
 • jacy jesteśmy
  to widać z uwag po śmierci Fidela Castro,

  żałośni, przerażający, bezrozumni, wrodzy, po prostu prosimy się o sąd ostateczny.
 • @zygmuntbialas 17:28:04
  Akurat Patroszenko sobie wymyslil cwiczenia ze strzelanina nad Krymem, akurat tam gdzi lataja cywilne samoloty. Ukraina planuje te cwiczenia na 1-2 grudnia.
  Jest to jawna prowokacja i nie wiadomo na ile traktowana powaznie . Kijow nie uzgodnil tych cwiczen z Moskwa , a maja ostrzeliwac tereny blisko Krymu i Symferopola.
  (prasa wczesniej podawala koncentracje amerykanskich okretow na Morzu Czarnym).

  Ciekawe na ile jest to mozliwe.

  Kijow ma przeprowadzac manewry ze strzelaniem rakietowym nad Krymem dokladnie tam gdzie odbywaja sie loty samolotow pasazerskich.
  Kiev to hold missile-firing exercise over Crimea, where civil aviation performs flights - Moscow

  http://www.whatreallyhappened.com/node/565654#axzz4R7rhS7Ks
 • @interesariusz z PL 17:41:24
  "jacy jesteśmy
  to widać z uwag po śmierci Fidela Castro". -

  --- Jeszcze nie zdążyłem przeczytać wielu wpisów, a telewizji nie oglądam.
  Ale sobie wyobrażam. Dopuszcza się niewychowanych do głosu i kwitną knajackie wypowiedzi.
 • @Tiamat 18:13:41
  "Akurat Patroszenko sobie wymyslil cwiczenia ze strzelanina nad Krymem, akurat tam gdzie lataja cywilne samoloty". -

  --- Ciągle jestem przekonany, że ta prowokacja nie wyjdzie. Zresztą w przypadku wojny szlag trafi Petroszenki fabryki w Rosji. On na pewno o tym wie.
 • Z BLOG.PL:
  ~Tomasz Wykuty
  26 listopada 2016 o 17:04

  http://antykapitalizm.pl/2016/11/21/pokolenie-kompleksu-mniejszego-brata-czas-na-emeryture/

  * * *
  ~zygmunt.bialas
  26 listopada 2016 o 18:18

  Porządny artykuł napisała Aleksandra R. Przytoczę fragment:
  „Teraz, po zwycięstwie Donalda Trumpa, desperacja pro – zachodniego i liberalnego lobby w Polsce jest szczególnie widoczna, okazuje się bowiem, że (być może) USA „dogada” się z tą znienawidzoną Rosją, w której, jak powtarzano nam od kołyski, zacofany naród lubi być „trzymany za mordę”, a za szklankę wody i kawałek chleba gotów jest gwałcić, mordować i (nie zapominajmy!) kraść nasze zegarki”.

  * * *
  ~zygmunt.bialas
  26 listopada 2016 o 18:21

  Jeszcze jeden fragment z tekstu Aleksandry R.:
  „Polacy nie kiwnęli palcem, gdy obalano legalny rząd Miloševića, a – lata potem – nie kiwnęli palcem, gdy tuż obok obce imperium obalało legalny rząd Janukowicza. Dlaczego? Bo pokolenie kompleksu mniejszego brata miało swoje nowe meble, swoje nowe telewizory, przesyt produktów na sklepowych półkach, dziennikarzy z wyuczoną przez speców od okłamywania narodu gestykulacją i, jeśli taka ich wola, dożywotni zapas srajtaśmy”.
 • Z S24:
  "Liczenie głosów trwa ( ? ) !

  Rośnie liczba głosów oddanych na H.Clinton.
  Wg ostatnich doniesień przewaga Clinton to ca dwa miliony głosów ( ? ).
  Sam Max Kolonko jest zdziwiony i kręci głową.
  Czas Elektorów !

  JANKOBIELS - 18:37".
 • Pan Zygmunt
  Dobra robota!
  Prawdziwe , wiarygodne info.
  Szkoda że Pan Bogusław nie pisze, trochę mało rzetelnych informacji z Syrii.

  pozdrawiam serdecznie
 • Bolszewicy tak latwo w USA nie oddadza wladzy.
  Kazali glosy przeliczac w Wisconsin i chca w Pensylwani oraz Michigan.Sa to stany gdzie Trump wygral minimalnie.Oczywiscie bolszewicy nie chca przeliczac glosow gdzie minimalnie wygrala Hilary.Jak z przeliczaniem im nie wyjdzie napewno maja w planie jakies inne awantury.Nieprzyjaciele rodzaju ludzkiego.
 • @interesariusz z PL 17:41:24
  Nie jest tak żle .Pozdrawiam. http://wf3.xcdn.pl/files/16/11/26/158774_B7Jw_netepa05647889_7.jpg
 • Dzis z rodzina i wnukami wybralismy sie na spacer po bazie Peterson
  w Colorado Springs.Niebieskie niebo, 20C.W lipcu tego roku przez Colorado Springs przeszedl grad.Lecialy z nieba kule lodowe wielkosci pilek tenisowych.Byly tak twarde, ze nie mozna ich bylo rozbic ciskajac na beton.Zniszczenia widac do dzis.Dziury w dachach, okna zabite plytami wiorowymi, pogiete rynny i blaszane dachy.Z plotow pozdzierana farba.Drzewa z poobdzierana kora i polamanymi galeziami.Samochody do kasacji, panele sloneczne porozbijane.Uprzatnieto juz szklo ale szyb brakuje, blacharze samochodowi maja zamowien do lutego.Zniszczenia $252 mln.Na spacerze odwiedzilsmy muzeum lotnicze gdzie bombowce , mysliwce stojace pod golym niebem wygladaja jak by szaleniec z mlotkiem sie na nich wyzywal.Niesamowita jest potega natury.
 • @Zorion 19:32:08
  "Szkoda że Pan Bogusław nie pisze". -
  -- Szkoda. Ale - jak znam realia - wróci.
  Ja też publikuję rzadziej.
  Nadrobię za 4 tygodnie, gdy będą ferie świąteczne.

  "... trochę mało rzetelnych informacji z Syrii". -
  --- Postaram się nadrobić ten brak.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • @staszek kieliszek 19:48:50
  "Jak z przeliczaniem im nie wyjdzie, napewno maja w planie jakies inne awantury. Nieprzyjaciele rodzaju ludzkiego". -

  --- Tak, robią awantury, ale nie sądzę, by obalili jednoznaczny werdykt amerykańskiego społeczeństwa. A po co robią te awantury? - Są siły, które nie chcą spokoju.
 • @Repsol 20:09:31
  Witam :)
  i pozdrawiam serdecznie.
 • Z BLOG.PL:
  ~Tomasz Wykuty
  26 listopada 2016 o 20:39

  Znacie taką blogerkę jak Aximia?
  Pewnie większość z Was zna.
  I okazało się, że to jest ŻYDÓWKA!!!

  https://prawda2.info/viewtopic.php?p=331607#331607

  * * *

  ~Tomasz Wykuty
  26 listopada 2016 o 21:31

  Aximia napisała:

  https://zapodaj.net/d25045f819835.jpg.html

  * * *
  ~zygmunt.bialas
  26 listopada 2016 o 23:59

  „Aximia – I okazało się, że to jest ŻYDÓWKA!!!” -

  — Przeczytałem komentarze.
  W sieci jest więcej żydów niż to się wydaje. Aximię znam tylko trochę, więc się nie wypowiadam.

  * * *

  ~Tiamat
  27 listopada 2016 o 02:41

  To, ze jakas blogierka jest zydowka nie ma specjalnie znaczenia (nie znam jej blogu – pierwszy raz przeczytalam).
  Na pierwszy rzut oka oceniam, ze jej blog nie jest ani lepszy ani gorszy od innych przecietnych blogow polskich.
  Wszystkim sie udalo juz podac niesprawdzone wiesci.

  Jest bardzo duzo i coraz wiecej zydow, ktorzy maja dosc syjonu. Jezdza po swiecie i trabia glosno. Miko Peled, syn generala izraelskiego, prof. Shlomo Sand, Gilad Atzmon, ba ,nawet Chomsky, ktorego bardzo nie lubilam na studiach bo musielismy studiowac jego fantasmagorie lingwistyczne.

  Znane sa problemy antysyjonistycznych zydow: (np. Neturei Karta – Gatekeeprs). Finkelsteina wyrzucili z uczelni amerykanskiej za ‚nieprawomyslnosc’, Gideon Levy jest czlonkiem Knessetu.

  Cale grupy i gminy zydowskie wydaja antysyjonistyczne publikacje i nauczaja rzetelnej historii – takich do Polski nie wpuscimy.
  Sa cale organizacje zydowskie, ktore potepiaja syjon i maja wlasne bardzo antyimperialistyczne blogi.
  W samym Izraelu narasta bunt przeciwko bestialskiemu traktowaniu Palestynczykow, ktorych dranski syjon nazywa… Arabami. Palestynczyk – to nie Arab. A jednak wielu ‚rdzennych’ Polakow powtarza takie glupoty. Stosunek Polakow do muzulmanow jest klasycznym przykladem zydowskiej propagandy. To zydom syjonistycznym przezkadzaja Arabowie na Bliskim Wschodzie. Trzeba zeszmacic ich kulture, historie, religie, w ogole miejsce w swiecie.
  Najlepszym dowodem ostatnio sa te ataki na ‚nielegalnych’ emigrantow, ktorzy peopelniaja wszystkie mozliwe przestepstwa w Europie i…. wszyscy sa Syryjczykami!! Przypadek?
  To mozna wmowic Polakowi, ktory Syryjczyka na oczy nie widzial.
  To samo zrobila zydowska propaganda z Serbami. Wahabici, przy pelnym poparciu Polakow, zniszczyli 400 cerkwi w Kosowie, zeby zatrzec slady po jakimkolwiek chrzescijanstwie i obecnosci Serbow na terenie Kosowa, i zeby pokazac swiatu … muzulmanskie prawo do Kosowa.

  Mysle, ze lepiej dysutowac problem niz grzebac po cmentarzach i dociekac skad kto pochodzi. Bo mozna sie bardzo pomylic. Dlatego Polakow mie nosimy na rekach, zydom zas budujemy muzea – nie Polakom. Juz nie ma muzeum martyrologii narodu polskiego.
  A to, ze np. Biden, Tony Blair nie sa zydami – nie robi z nich antysyjonistow. Wprost przeciwnie: naleza do syjonu. Bidemn przeciez sie przyznal publicznie, ze jest katolikiem i syjonista.

  W Polsce sa dziwne nastroje, ktorych ja nie pojmuje: na rekach nosimy zydow, do rzadu wybieramy zydow, pozwalamy tancowac zydom na polskich cmentarzach, sluchamy zydow na codzien, karmimy zydow, wyglupiamy sie pod sciana placzu, powtarzamy na codzien zydowska mantre i propagande….
  i zawziecie scigamy tych wlasciwie niewiele znaczacych osob podejrzewajac o ..korzenie.
  Ostatnio ukazal sie bardzo ladny artykul:.
  „Antysemityzm to kopalnie zlota dla Izraela”
  Jest to prawda.
  Nierozumny, nachalny antysemityzm pomaga zydom robic za ofiary i zbierac mamone.
  Jak?
  Ano przez wplywy na rzady swiata, ktore Izraelowi przyznaja wszystkie mozliwe przywileje jako ofiarom holokaustu i pomowien.

  Zmierzam do tego, ze nie wazne czy jakas blogierka jest zydowka czy nie.
  Wazne, ze nie sprawdzila wiadomosci o tych pozarach w Izraelu. To sa prawdziwe pozary a spowodowane tym, ze konfiskujac palestynskie ziemie z rozpedu zydzi posadzili miliony sosen, ktore sa obce w tym regionie.
  Pala sie jak zapalki.

  Chce przez to powiedziec, ze lepiej jest dyskutowac argumenty niz pochodzenie dyskutantow..
  Ciekawe, ze mnie czesto posadzaja o zydowskie pochodzenie: zwlaszcza wtedy gdy… krytykuje zydowska propagande.
  Tak bylo z Miloszewiczem: Nikt, ale to nikt, w 2000-do niedawna nie smial stanac w obronie Miloszewica. W Polsce chcieli mnie doslownie zakneblowac na amen. Takich wyzwisk i takich plwocin nigdy wczesniej – ani pozniej- nie udalo mi sie nazbierac.

  Pani Aleksandra R. nie ma racji, bez wzgledu na to jakie ma korzenie.
  Polacy nie tylko nie kiwneli palcem w obronie Miloszewicza ale byli i nadal sa glowna przyczyna rozpadu Jugoslawii.
  I dokad polskie wojsko i polska policja grasuje w Kosowie scigajac Serbow a broniac najezcow -Albanczykow z Albanii i wahabitow z Arabii Saudyjskiej – nie na da sie w zaden sposob zalagodzic i wytlumaczyc Polakow, z ktorych wielu jeszcze uwaza za Miloszewicza
  a) za Serba
  b) za zbrodniarza
  Nie przypominam sobie, zeby Polacy tak krytykowali Clintona za napad na Jugoslawie jak krytykuja do tej pory Serbow i Miloszewicza.
  A tak kochali Dudajewa!

  No wiec czy ta pani Maxima jest czy nie jest zydowka- dla mnie akurat nie ma znaczenia. Przygladne sie co ona pisze. Zdaje sie ze chodzi raczej o sensacyjne ploteczki.
  A gdybysmy byli tak szalenie antyzdowscy, jak deklarujemy po blogach, to juz wszystkie te „echte” polskie blogi podalyby arcyciekawa wiadomosc: rzad w iralndii dolapal Chodorskowskiego za przekrety finansowe. Nie podamy. Szalenie duzo Polakow popieralo zyda Chodorkowskiego w sporze z Putinem.

  * * *

  ~zygmunt.bialas (do Tiamat):
  27 listopada 2016 o 04:03

  Pisze Pani: „To, ze jakas blogierka jest zydowka nie ma specjalnie znaczenia”. -

  — No tak, nie ma znaczenia. Nie powinno mieć znaczenia. Chodziłoby o wyrażane treści. Na swych blogach kasowałem wpisy, gdy wyzywali się blogerzy od żydów czy np. parchów. Sam równocześnie miałem zakrytych w S24 kilka tekstów, które dotyczyły żydów, i miałem ostrą (prywatną) dyskusję z Igorem Janke na temat (mojego!!!) antysemityzmu, wyrażonego w odnośnych notkach.
  A coś tu mi w sumie nie gra. Nie chodzi o konkretne osoby pochodzenia żydowskiego. Chodzi o sumę wypowiedzi i działań tych blogerów, dziennikarzy i polityków (kiedyś, gdy opuszczą mnie Pani Tiamat oraz Metro, siądę do książek Mickiewicza i Słowackiego, by zbadać, w jakim stopniu wpłynęli ci genialni poeci na zgubny stan umysłów Polaków). To oni pisali: „Artyleryi ruskiej ciągną się szeregi”, czy „Polska Winkelriedem narodów!”).
  Bardzo trudne sprawy do uczciwej oceny. Pisze Pani: „Polakow mie nosimy na rekach, zydom zas budujemy muzea – nie Polakom. (…) … do rzadu wybieramy zydow, pozwalamy tancowac zydom na polskich cmentarzach,…”. -
  — Właśnie: dorobili się Polacy, że nie mają za wiele do powiedzenia w swym kraju. I co począć?!
  Jeszcze raz podkreślę: to są (dla mnie) bardzo ciężkie sprawy do oceny.
 • Janukowycz powiedział:
  Były prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz uważa, że Donbas potrzebuje szerokiej autonomii,

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201611264302818-Janukowycz-Donbas-konferencja-prasowa-Majdan/

  Na to Puszilin:

  Autonomia Donbasu, o której mówił Janukowycz podczas konferencji prasowej, jest obecnie niemożliwa, tak powiedział przewodniczący Rady Narodowej Donieckiej Republiki Ludowej Denis Puszilin. Podkreślił, że jeśli umowa Mińska będzie spełniona, będzie wtedy mowa o nowym formacie Ukrainy - Konfederacji.

  Janukowycz próbuje się usprawiedliwić za swoje czyny. Nic nowego nie powiedział. Dla nas nie jest ważna szeroka autonomia. Byłoby to istotne w 2014 roku, w marcu i kwietniu. Ale po tym, co zrobili z nami nasi przeciwnicy, mowa o autonomii jest spóźniona. Nawet jeśli umowa Mińska zostanie spełniona, doprowadzi ona do konfederacji.

  - Powiedział.

  Puszilin powiedział również, że nie zna ani jednego człowieka, który byłby zadowolony widząc Janukowycza w Donbasie.

  Nigdy nie spotkałem człowieka, który byłby zadowolony widząc Janukowycza w Donbasie. Jego mogą nienawidzić radykałowie, ale jeszcze bardziej nienawidzą go ci, którzy wspierali go warunkowo, ci ludzie, których zdradził, którzy go winią za to, że zaczęła się wojna, a on jej nie przeszkodził
  - podsumował Puszilin.
  http://dnr-news.com/dnr/37304-pushilin-avtonomiya-donbassa-o-kotoroy-govoril-yanukovich-uzhe-neumestna.html

  http://dnr-news.com/uploads/posts/2016-11/thumbs/1480155008_1478871534_dfgdfgdfd.jpg
 • @zygmuntbialas 04:24:07
  Dla nas wszystkich sa to trudne sprawy, glownie dlatego, ze nie mamy zadnego wplywu na przebieg zdarzen. A chodzi o zdarzenia, ktore uwlaczaja ludzkosci i wszelkim zasadom humanizmu: handel dziecmi do burdeli, handel kobietami, organami ludzkimi z niedobitych serbskich dzieci i zolnierzy ukrainskich, ludobojstwo na niespotykana skale, niszczenie kultury i dowodow naszej bogatej cywilizacji.
  Ciekawe, ze bez echa wlasciwie w Polsce przeszlo okradanie muzeum w Falludzi (rozniez przez polskich zolnierzy) calkowite spladrowanie muzeum w Bagdadzie, zniszczenie bombami ekologii Etiopii, Libii i Mezopotamii.
  Od 6 lat jest wojna w Syrii. W tamtym roku Rosjanie obiecali rzadowi syryjskiemu pomoc.
  Unia Europejska jest oburzona!!! bo NATO dostaje w Syrii w dupe.
  Doszlo juz do takiego oglupienia, ze Parlament Euro-pejski porownuje Rosje do panstwa Islamskiego!
  Jak mozna w ogole w XXI wieku odmawiac komukolwiek prawa do obrony??? Jak mozna sie wylgac od przedstawienia jakichkolwiek dowodow? Wystarcza oskarzenia bez pokrycia? Bez dowodow?
  To juz nie ma satelitow, radarow, wywiadow, dziennikarzy, swiadkow, kamer do przestawienia w parlamencie dowodow na ruska propagande? Co to jest? Prawo Lyncha i sad podworkowy?
  Wstyd!
  Panstwa Unii, ktore potepily Rosje ta debilna rezolucja zlamaly konstytucje wszystkich panstw czlonkowskich!!!

  Polska dlugo jeszcze bedzie opowiadac o demokracji i pieprzyc o Trybunalach przetrzymujac w pierdlu za bezdurno Mateusza Piskorskiego.

  Nie podano zadnego przykladu rosyjskiej propagandy; nie przedstawiono zadnych dowodow, nie "wezwano" przedstawicieli Rosji zeby sie wytlumaczyli z tej "propagandy".
  I to jest parlament??? Europejski???
  Nie przeszkadza nam polityka zagraniczna USA, ktora niszczy cale narody.

  Gdzie byly te megamozgownice jak bombardowano Kosowo? Libie, Irak?
  Gdzie byli jak mordowano masowo irackie dzieci? I zrzucano napalm na serbskie wioski?

  Gdzie byli autorzy tej rezolucji jak malpy strzelali??
 • @lorenco 04:42:09
  Ja tak sobie wyobrazam, ze bardzo trudno bedzie nam ocenic postawe Janukowicza.
  Nie dlatego, ze go probuje bronic. Byl/jest oligarcha i pamietam, ze Putin go ostrzegal, ze jest nie do wybaczenia, aby robotnik nie dostawal wynagrodzenia. Faktycznie, na Ukrainie nie bylo dobrze. I ludzie nie dostawali pieniedzy za prace. I byl ogromny balagan.
  U nas mielismy uchodzcow z Ukrainy. Kto mogl, probowal sie wyrwac z kraju.
  To wszystko prawda. No i nie wyszla Sorosowi proba generalna w 2008 roku.

  Ale tez sie zastanawiam, jakie szanse mial Janukowicz, czy jakikolwiek prezydent Ukrainy, ktory by rzeczywiwscie probowal poprawic sytuacje w kraju?
  Mysle, ze bardzo slabe.
  Ukraina byla okupowana przez Sorosa i oplacana przez jego bande od samego poczatku istnienia. (1991) Przyznaje sie do tego Soros w kazdym wywiadzie o Ukrainie.
  USA zaplanowalo przejac Ukraine. Udalo sie z Kosowem, moglo sie udac z Ukraina. Strategia byla bardzo dobrze przygotowana - o czym byla dyskusja na blogu u pana Bialasa. USA rozbudowaly cala siatke szkoleniowo- propagandowa na Ukrainie. Zarowno CIA jaki Mossad i wywiad brytyjski czuli sie jak u siebie w domu. Zinfiltrowali wszystkie instytucje panstwowe. Pieniadze Sorosa szkolily przyszlych zdrajcow.

  Strategia Sorosa byla juz zastosowana w Polsce- o czym sie u nas przez grzecznosc nie mowi.
  Najpierw wprowadza sie nedze kontrolowana w kraju, oproznia polki z towarem w sklepach, i obiecuje lepsza przyszlosc obwiniajac rzad.
  Robotnik wychodzi na ulice, a propaganda i wielka moc USA "pomaga" 'pokrzywdzonym" , podziemiem,bibula, prozachodnia propaganda i obietnica pomocy..
  Tak bylo w Polsce, tak bylo w Jugoslawii (gdzie wysylalismy, pamietam, do przebogatej Serbii ..proszek do prania i odzywke dla dzieci) Juz nikt nie chce pamietac grupy "Otpor".

  Do nedzy ukrainskiej przyczynila sie tez oligarchia z Polski. Kombinacje biznesowe i perspektywa zysku 'rozdawaly ' panstwowy majatek obcym i lokalnym zbojom.
  Nalezy pamietac o tym, ze zwyciestwo ma wielu rodzicow - a kleska jest sierotka.
  Entuzjazm majdanu byl tak ogromny, ze wszyscy sie przyznawali do "procesu wyzwolenia Ukrainy spod bata rosyjskiego".
  I izraelskie snajpery, i prezydent Obama i handlarz bronia sen. Mc Cain, i pani Victoria Nuland, i ambasador USA w Kijowie i cala Unia Europejska, ktora naobiecywala Ukraincom klucze do sezamu.

  Janukowicz strategicznie moze i popelnil blad, choc trudno przewidziec teraz skutki, gdyby wprowadzil armie i urzadzil masakre.
  Ale napewno zabronil strzelac do demonstrantow.
  Co mniej zorientowany Ukrainiec, nawet ten z Donbasu moze to uwazac za zdrade.
  Ale pierwszymi ofiarami byli funkcjonariusze, birkuty, co widac na kazdym zdjeciu.
  Tak, jak ja to rozumiem, to nawet sluzby bezpieczenistwa Ukrainy byly zinfiltrowane przez zachodnie wywiady.
  Nie ostrzegly prezydenta Janukowicza.

  Tymczasem Obama grozil Janukowiczowi, ze nie pozwoli na strzelanie do demonstrantow!
  Pani Nuland rozdawala kanapki i przedatowane herbatniki, a tylko senator Mc Cain przewidzial: Ukraina wywalczy sobie taka przyszlosc, na jaka zasluguje:

  Janukowicz, podobnie jak kiedys rzad PRL-u, poszedl na wszystkie ustepstwa. Lacznie z wczesniejszymi wyborami. Ani Solidarnosc ani Majdan ani zgodzili sie negocjowac. Chcieli obalenia rzadu.
  Posluchajcie i Obamy, ktory obiecal "pilnie obserwowac" praw 'pokojowych demonstrantow' i zlotoustego senatora McCaina , ktory obiecywal : "Ameryka z Wami! i bedziecie miec taka przyszlosc na jaka sobie zasluzyliscie". No i jeszcze bylo troszke "Polaczkow" na majdanie, ktorzy tez pomagalai popychac Ukraine do zguby. .
  A calosc przypominala powstanie Chmielnickiego: tlumy kozackie wyly z zachwytu.

  Spiewa Wysocki:
  ▶ Солдаты Группы Центр в Киеве - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=VRIle_ANnxU


  A izraelski weteran prowadzil bojowkarzy na majdanie (niebieskie helmy- oddzial izraelskich zolnierzy) (wiadomosc z Haaretza)

  Ex-Israeli soldier led militia unit in Ukraine - YouTube

  Jhttps://www.youtube.com/watch?v=JMEpoec_tR4

  Haaretz: izraelski oddzial Delta na majdanie:

  The ex-Israeli Soldier Who Led a Kiev Fighting Unit - World - Israel News - Haaretz Israeli News Source

  http://www.haaretz.com/world-news/1.577114

  I tu:

  Ex-Israeli soldier led special militia unit in Ukraine: Reports | The New Order
  exploiting ethnic tensions

  http://www.theneworder.org/news/2014/03/ex-israeli-soldier-led-special-militia-unit-in-ukraine-reports/

  A to o tym, jak Tsarew opowiada kto w ambasadzie USA przygotowuje rewolucje. (To kazdy zainteresowany powinien wysluchac)

  Activist Post: US-Backed ''TechCamp'' Color Revolution Revealed By Ukraine Official

  o tym jak Tsarew opowiada w Wierchownej Radzie, kto w ambasadzie USA przygotowuje rewolucje

  http://www.activistpost.com/2015/04/us-backed-techcamp-color-revolution.html
 • @Tiamat 08:38:07
  RE: antysemityzm:

  https://desertpeace.files.wordpress.com/2016/11/anti-semitism-israel-lobby.gif
 • @Tiamat 08:38:07 and @ lorenco 04:42:09
  Że ja mam tak mało czasu... Wasze wypowiedzi są właściwie notką, a ja mam tak mało czasu, by zrobić ostatni ruch.
  Jeszcze w blog.pl widzę Pani wypowiedź, jak również mam świetne przekłady Metro. Coś opublikuję - zapewne za około 35 godzin :)
  Za Ukrainą przemawia to, że Czytelnicy upominają się o notki o Kijowie i o Donbasie.

  Pozdrawiam Was serdecznie.
 • Manekiny. "Ofiary cywilne" rosyjskich bombardowań Aleppo
  https://pbs.twimg.com/media/CyOoQpDW8AAjSn3.jpg:large

  https://pbs.twimg.com/media/CxnuzpDWEAAippu.jpg
 • „Czy jest Pan pewien, że chce to powiedzieć?”
  8 minut, które zabiły Andrzeja Leppera!

  Czy za te słowa musiał zginąć? (VIDEO)

  https://youtu.be/PvD7IwO0_uk
 • @dron67 21:53:49
  "8 minut, które zabiły Andrzeja Leppera!" -

  --- Znany materiał, a tak 'nieznany'.
  Dołączę kiedyś do notki o Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej