Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 28.02.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Imran Hosein: Jutro nadejdzie świat pieniądza elektronicznego, cyfrowego, wirtualnego. Pieniądze będą istniały tylko w systemie bankowym, na rachunkach bankowych.

 

Szejk Imran Nazar Hosein o systemie bankowym

https://www.youtube.com/watch?v=FiFekR69OG0

Przekład z języka angielskiego:

Zaczynamy z błogosławionym imieniem Boga, sławimy i wychwalamy Go, modlimy się o pokój i błogosławieństwo dla wszystkich Jego proroków, dla ojca Adama, ojca Abrahama, Mojżesza, Jezusa i dla jego matki, Błogosławionej Marii Dziewicy, i dla ostatniego z nich, Błogosławionego Proroka Mahometa.

 

Znalezione obrazy dla zapytania imran hosein

Szejk Imran Nazar Hosein

Witamy ze studia Islamic Broadcasting Network w moim rodzinnym Trynidadzie. Pokój i pozdrowienia dla wszystkich oglądających ten program. (…) Jedną z najbardziej zadziwiających, najgroźniejszych rzeczy na świecie, która powinna zaprzątać naszą uwagę, jest to, co dzieje się w świecie pieniądza. Mam nadzieję że wiecie, co stało się w Indiach około dwóch miesięcy temu. Indyjski premier wygłosił przemówienie w niedzielny poranek i zapowiedział, że banknoty o największych nominałach, 1000 rupii i 500 rupii, od północy stracą status banknotów.

Sprawa ta dotyczyła nie tylko muzułmanów, także hinduistów i chrześcijan. To są nasi bracia. Chciałbym, aby chrześcijanie wysłuchali tego programu z przekonaniem, że Imran Hosein jest ich bratem. Imran Hosein nie atakuje chrześcijaństwa. To kłamstwo! Imran Hosein nie atakuje chrześcijaństwa i nie chce zniszczyć chrześcijaństwa. To zwykłe kłamstwo. Jesteście moimi braćmi i chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami na temat pieniądza. Hinduista, który nie jest wrogi islamowi, jest moim bratem i chciałbym podzielić się z nim moimi poglądami na problematykę monetarną i skorzystać z tego, co on ma do powiedzenia w tej sprawie.

Od północy w niedzielę banknoty 1000 rupii i 500 rupii tracą status pieniądza, nie można ich więcej użyć jako pieniędzy, tracą jakąkolwiek wartość. Można je tylko zwrócić do banku, który przyjmie je tylko pod warunkiem, że otrzyma dowód, iż są to legalne pieniądze, że podatki zostały zapłacone przez osobę zwracającą te banknoty. Niektórzy mogą mieć problemy z wykazaniem tego i będą mogli użyć tych banknotów wyłącznie jako tapet na ścianę.

Jeśli banknoty zostaną zaakceptowane przez bank, będą mogły zostać zamienione na niższe nominały albo saldo przeniesione zostanie na rachunek bankowy. A więc każdy, kto używa pieniędzy, musi posiadać rachunek bankowy!

Powodem przeprowadzenia tej operacji przez indyjski rząd, wprowadzenia w Indiach niewyobrażalnego chaosu, olbrzymich trudności dla zwykłych, niewinnych mieszkańców Indii, zgodnie z oświadczeniem premiera, była walka z "brudnymi pieniędzmi”. Czy pieniądze (banknoty) są "brudne” i "czyste”?

Twierdzili, że walczyli w ten sposób z nielegalnymi pieniędzmi. Dlatego unieważnili banknoty o najwyższych nominałach. Czy to najlepsza czy najgłupsza z możliwych metod walki z nielegalną gospodarką? – Mój język jest ostry, mam nadzieję że indyjski premier nie poczuje się obrażony, w ten sposób spowodował olbrzymie problemy dla swoich obywateli.

Potem indyjski premier przemówił i powiedział prawdę. Rzeczywistym powodem przeprowadzenia tej operacji było zmuszenie obywateli do wejścia do systemu pieniądza elektronicznego, do założenia rachunków bankowych. Chodziło więc o narzucenie pieniądza bezgotówkowego, a mieszkańcy Indii zostali przetestowani jako świnki doświadczalne w tej operacji. Operacja, którą przeprowadzono w Indiach jest znakiem tego, co ma nastąpić jutro. Jeżeli mieszkacie w Algierii czy gdziekolwiek indziej i mnie słuchacie – mówię, że to jest znak tego, co ma nastąpić jutro.

 

Znalezione obrazy dla zapytania pieniądz elektroniczny - zdjęcia

Definicja pieniądza elektronicznego podana przez Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei

Co ma nastąpić jutro? Odpowiedź: likwidacja gotówki, likwidacja pieniądza papierowego na świecie. Cały pieniądz używany na świecie będzie pieniądzem elektronicznym, cyfrowym, wirtualnym. Pieniądz ten będzie administrowany przez system bankowy. To nie rządy będą rządzić światem a banki. A wiecie, kto kontroluje banki? – Nie jestem antysemitą, nie jestem antyjudaistą, mam szacunek dla judaizmu. Ale to grupa żydów kontroluje system bankowy. Inni żydzi walczą z uciskiem na świecie, ci żydzi są moimi braćmi. Imran Hosein nie jest antyjudaistą. Żyd walczący z uciskiem jest moim bratem. Największym ciemiężcą na świecie jest żydowskie państwo Izrael, a grupa syjonistycznych żydów kontroluje światowy system bankowy.

Jutro nadejdzie świat pieniądza elektronicznego, cyfrowego, wirtualnego. Pieniądze będą istniały tylko w systemie bankowym, na rachunkach bankowych. Pieniądze nie będą mogły zostać wyciągnięte z rachunku bankowego, będą niewidzialne. Jedyne co będzie można zrobić to przekazać pieniądze z jednego rachunku na drugi. Nie będzie już anonimowych transakcji z użyciem pieniądza. Jeśli zechcecie przekazać darowiznę kościołowi czy meczetowi to pozostanie ślad. A jeśli znajdzie się ktoś, kto nie lubi kościoła i sprawuje kontrolę nad systemem bankowym, to może zamrozić wasz rachunek bankowy, bo dajecie za dużo pieniędzy na kościół.

Rok lub dwa lata temu Argentyna miała problemy z systemem monetarnym, miała wysoką inflację. Rząd Argentyny zamroził wszystkie rachunki bankowe na cały miesiąc. Nie można było ruszyć tych pieniędzy. To zawsze można zrobić z pieniądzem bezgotówkowym. Poza tym można zabrać pieniądze z rachunków bankowych bez zezwolenia ich właścicieli. To miało już miejsce chyba dwa lub trzy razy. Ostatnio zdarzyło się to na Cyprze. Rząd przejął pieniądze zgromadzone na rachunkach bankowych.

Jeśli macie pieniądze na rachunkach bankowych, to nie wierzcie, że są bezpieczne. Świat będzie odchodził od obecnego systemu monetarnego opartego na pieniądzu papierowym w kierunku nowego systemu opartego na pieniądzu niewidzialnym, niedotykalnym, elektronicznym, cyfrowym, wirtualnym. Przed nami jest finansowe Guantanamo.

 

Znalezione obrazy dla zapytania guantanamo - zdjęcia

Obóz w Guantanamo w USA

Czy możemy coś w tej sprawie zrobić? – Tak. Moją pierwszą radą będzie zakup złotych i srebrnych monet, w islamie nazywamy je dinarem i dirhamem. W Chinach są maszyny w całym kraju i Chińczycy mogą w tych dystrybutorach kupować złote i srebrne monety. To właśnie dzieje się w Chinach, oni mają rozum. Jeśli Chińczycy to robią, to dlaczego nie wy?

Statut Międzynarodowego Funduszu Walutowego, który kontroluje dzisiejszy system monetarny świata, zakazuje używania złota jako pieniądza. Dlaczego? To pytanie powinien sobie zadać każdy chrześcijanin. Jeśli kochasz Jezusa tak jak deklarujesz, powinieneś zadać sobie to pytanie.

Dlaczego chrześcijanie – myślałem że Stany Zjednoczone są krajem chrześcijańskim, czy jak się teraz mówi, judeochrześcijańskim – dlaczego chrześcijanie w Stanach Zjednoczonych doprowadzili świat do sytuacji, że nie można używać złota jako pieniądza? Czy to ma coś wspólnego z chrześcijaństwem? – Nie! Złoto to pieniądz. Jezus wszedł do Świątyni. Wiecie to przecież. A w Świątyni byli cinkciarze. Oni wymieniali monety akceptowane w Świątyni na rzymskie monety w powszechnym obiegu. Rzymskie monety były ze złota, ale nosiły wizerunek cesarza, ludzkie wizerunki były zakazane na monetach używanych w Świątyni. Rzymskich monet nie można było używać w Świątyni. Każdy chrześcijanin powinien to wiedzieć.

Cinkciarze w Świątyni oszukiwali ludzi na kursie monet. Kurs powinien być oparty na wymianie tej samej masy złota rzymskich monet i świątynnych monet z uwzględnieniem ewentualnej różnicy próby. Cinkciarze jednak oszukiwali ludzi. A kiedy Jezus wszedł do Świątyni, kochamy Jezusa i cieszymy się z tego co zrobił w Świątyni, to przeklął ich, powywracał ich stoły i wygnał ich ze Świątyni. Pamiętacie to, moi chrześcijańscy bracia? Powiedział: weszliście do domu Boga i zamieniliście go w jaskinię zbójców. Pamiętacie to? Tam chodziło o pieniądze, o złote monety. Każdy chrześcijanin powinien to wiedzieć. Hinduiści i muzułmanie już to wiedzą. Złote i srebrne monety to pieniądze. Czas przypomnieć to naszym chrześcijańskim braciom.

Ale w tak zwanym chrześcijańskim kraju, w Stanach Zjednoczonych i w statucie Międzynarodowego Funduszu Walutowego istnieje zakaz używania złota jako pieniądza. Nie wiem skąd pochodzi ich chrześcijaństwo, pewnie z Hollywood lub z Disneylandu. Ten zakaz jest bardzo podejrzany. To źli, diaboliczni ludzie chcieli wypchnąć złoto z rynku i zapełnić świat swoim fałszywym pieniądzem papierowym.

Radzę teraz wszystkim, którzy mnie słuchają w Trynidadzie, w Algierii, w Paryżu, gdziekolwiek. Nadszedł czas abyście zaopatrzyli się w złote i srebrne monety lub w złote i srebrne sztabki. Kiedy nadejdzie czas, gdy wszystkie pieniądze będą niematerialne, a każda transakcja pozostawi ślad w systemie, kiedy będą mogli zamrozić wasze rachunki bankowe, to będziecie mieli swoje pieniądze na zewnątrz systemu, poza ich zasięgiem. Na rachunkach bankowych trzymajcie tylko te pieniądze, które są potrzebne do dokonywania transakcji o niewielkiej wartości. Kiedy więc zamrożą wasze rachunki bankowe, to niewiele stracicie. Wasze majątki trzymajcie poza systemem bankowym w złocie i w srebrze, to zapewni wam bezpieczeństwo.

Jeśli będziecie trzymać swój majątek w domu, to przyjdą do waszego domu, aby ukraść wasze pieniądze. To następny problem – bezpieczeństwo. W czasach, które nadchodzą, nie powinniście mieszkać samotnie, w miejscach pozbawionych ochrony. Nadchodzą bardzo niebezpieczne czasy. Nasz Prorok powiedział, a mam nadzieję że słuchają nas chrześcijanie, żydzi, hinduiści i muzułmanie, że powszechne będą przemoc i morderstwa, staną się codziennością. Ludzie, którzy zostaną zabici, nie będą znali powodu. Ludzi, którzy będą zabijać, również nie będą wiedzieli dlaczego to robią. (…) Mówimy: zdobądź złote i srebrne monety czy sztabki. W wielu częściach świata można je łatwo kupić, jak mówiłem, w Chinach są automaty sprzedające złote i srebrne monety. Chińczycy są mądrzy, a gdzie jest reszta z nas? Czasami słyszę że Chiny to kraj komunistyczny a my żyjemy w wolnym świecie…

Należy wybrać sobie miejsce do życia, które jest bezpieczne. Jeśli trzymacie złoto i srebro w domu, musicie być pewni że nikt się tam nie włamie i nie zabierze waszego majątku. Jeśli żyjecie samotnie, to bardzo łatwo was napaść i zmusić do wydania majątku pod groźbą utraty życia. Powinniście zebrać się i żyć we wspólnotach, w których zapewnicie sobie nawzajem bezpieczeństwo w celu przetrwania.

Dzisiaj powiedziałem o tym, co nadejdzie w najbliższej przyszłości, o systemie pieniądza elektronicznego, który będzie mógł odebrać wam cały wasz majątek, jeśli nie będziecie posłuszni. Cały świat będzie musiał być posłusznym, tańczyć do muzyki, którą zagrają. Kontrolę nad światem przejmuje Szatan, a my musimy się w tym świecie znaleźć.

Mam pierwsze pytanie, z Południowej Afryki. Co mamy zrobić ze złotem i srebrem, jeżeli nic za nie nie będziemy mogli kupić? Odpowiedź: pierwszym powodem kupowania złotych i srebrnych monet jest ochrona waszego majątku. Jeśli nie będziecie mieć waszego majątku poza systemem bankowym, to zostanie on tam uwięziony. Jeśli zechcą zamrozić wasz majątek na koncie bankowym, to mogą to zrobić i nic w tej sprawie nie można uczynić. Po pierwsze – mogą zamrozić wasze pieniądze. Po drugie – mogą zabrać wasze pieniądze bez pytania się o zgodę. Już to robili. Jeśli chcecie uchronić się przed tym finansowym Armageddonem, przed finansowym Guantanamo, powinniście zakumulować złoto i srebro i przechowywać w ukrytym miejscu.

Przyjechałem do Trynidadu z Malezji i przywiozłem ze sobą sto srebrnych dirhamów. Policzyłem, że jeden dirham wystarczy na zakup jedzenia dla rodziny na jeden dzień. Jeśli więc system bankowy upadnie, mam przynajmniej pieniądze na jedzenie na sto dni. Też możecie to zrobić. Mam studentów w Kapsztadzie, którzy kupili srebro i maszyny do bicia srebrnych dirhamów. Trzymają te maszyny w garażu. Mają maszynę do cięcia srebrnych prętów, do bicia stempla i do polerowania monet. Sam wykonałem tam jedną monetę dla siebie.

Kolejnym krokiem moich studentów z Kapsztadu było zorganizowanie bazaru, chyba raz na miesiąc. Każdy może przyjść na bazar i kupić czy sprzedać ale jako pieniądz może być tam używany jedynie złoty dinar i srebrny dirham. Jeśli więc przyjdziesz na rynek z południowoafrykańskimi randami, to wymienią je dla ciebie na srebrne dirhamy. Jeśli wychodząc z rynku będziesz mieć dirhamy i zechcesz je wymienić na randy, to wymienią je po tym samym kursie. Więc na rynku można używać tylko dirhamów, ciężko tam użyć złotych dinarów. Moi studenci w Durbanie o tym usłyszeli i również postanowi zorganizować bazar w cyklu tygodniowym.

Możecie więc zorganizować bazar. To nie musi być bazar muzułmański! To powinien być bazar z udziałem hinduistów, chrześcijan, żydów, buddystów, wszystkich którzy wyznają religię, a także dla tych, którzy nie są religijni, ale nie chcą żyć w ucisku systemu fałszywego pieniądza. Co może zrobić Międzynarodowy Fundusz Walutowy? – MFW zakazał używania złota jako pieniądza. Możemy powiedzieć MFW: wynoście się! Nie będziemy się wam kłaniać. Ludzie, którzy skłaniają pokłon Jedynemu Bogu, nie będą się kłaniać fałszywemu, satanistycznemu systemowi monetarnemu.

Powodem, dla którego MFW zakazał używania złota jako pieniądza jest chęć zastąpienia systemu monetarnego danego przez Boga, innym, danym przez Szatana, z pieniądzem papierowym czy następnie w przyszłości, z pieniądzem elektronicznym. Przeciwstawimy się wam i zrobimy to, jakby powiedział Malcolm X, bez zważania na konsekwencje.

Jeśli rząd będzie chciał z nami walczyć, wtedy musimy dokonać hidżry, https://pl.wikipedia.org/wiki/Hid%C5%BCra przeniesiemy się tam, gdzie będziemy mieć zapewnioną wolność. Nawet jeśli wszyscy będziemy musieli pojechać do Rosji, opuścić Stany Zjednoczone i pojechać do Rosji, zrobimy to! Zrobimy to, jeśli prawosławni chrześcijanie zdecydują, że nie podporządkują się Międzynarodowemu Funduszowi Monetarnemu. Dzisiaj wszystkie kraje muzułmańskie rządzone są przez niewolników MFW i Waszyngtonu, wszystkie z zaledwie kilkoma wyjątkami. To jest moja odpowiedź w sprawie możliwości dokonywania zakupów za złote dinary i srebrne dirhamy.

Drugie pytanie, pytanie z Trynidadu: co powinniśmy zrobić aby zdobyć potrzebne srebro i złoto dla Trynidadu? – Powinniśmy mieć kilku biznesmenów, którzy mogliby zaimportować te metale. Srebro jest ważniejsze od złota. Srebro jest dostępne, Meksyk jest jednym z jego największych producentów, Boliwia również produkuje dużo srebra, złoto można kupić w Wenezueli, która produkuje dużo tego metalu. Na miejscu w Trynidadzie można bić monety.

W biciu monet ważna jest waga i czystość metalu. Każdy chrześcijanin w tym kraju będzie wolał używać złotych i srebrnych monet. Każdy hinduista będzie wolał takie monety, oni już to robią. Każdy muzułmanin powinien używać tych monet (…). Jeśli rząd Trynidadu i Tobago będzie chciał nam zakazać używania złotych i srebrnych monet, zapowiadam, przeciwstawimy się wam! Jeśli to zrobicie to będzie to bardzo głupie. Nie jesteście żadnym bogiem, który może nałożyć na nas takie prawo, na jakie wam przyjdzie ochota. Zapowiadam: Przeciwstawimy się wam! (…)

Następne pytanie: pochodzę z bogatej rodziny, my kupujemy złoto. Nie ufam bankom. Moja matka jest hinduistką, ale Bóg obdarzył ją rozsądkiem. Moje pytanie brzmi: co stanie się, jeśli będziemy opuszczali ten kraj? Nawet gdy pojedziemy do Indii, spytają nas – dlaczego macie tyle złota? Czy to nie będzie ryzykowne?

Tak, wiem. Posiadanie złota może być ryzykowne, ryzykowne jest przechowywanie go w domu i podróżowanie z nim. Osobiście na podróż zabieram kilka złotych monet, nie trzymam ich w walizce, ale w portfelu. Na lotnisku portfel wrzuca się do kuwety do prześwietlenia. Kilka razy oglądali mój portfel, ale nigdy nie zabrali mi złotych monet. Oczywiście zawsze jest ryzyko, ale nie oznacza to, że należy unikać złotych czy srebrnych monet.

Przetłumaczył: Metro

KOMENTARZE

 • Nie na temat, bo o Noworosji,
  Zacharczenko dał czas do 1 marca, czyli ultimatum UPAinie aby zniosła blokady, inaczej po tym terminie zostaną znacjonalizowane wszystkie przedsiębiorstwa na terenie Republik.
  Jak ktoś coś tam rozumieć pa ruski, polecam program:
  https://youtu.be/a4Q65S2QIz0
 • Eeee tam...
  "Jutro" zacznie sie dopiero wtedy, kiedy nasze wirtualne pieniadze na koncie zaczną miec "date ważności"

  Dostaniesz ich tylko tyle, żebyś mógł bez pomocy rzadu przeżyć tylko określony czas. Wszystko co zarobisz, bedziesz zaraz z powrotem oddawał - na tym bedą planowane całe gospodarki. Nie bedziesz mógł takze niczego dziedziczyć ani zostawiać w spadku.

  Jak na razie, nie jest zle (jak mówił facet, spadający z piątego piętra)
 • Kto zabija rosyjskich dyplomatow?
  Who is killing all the Russian diplomats? | The Millennium Report

  Artykul i zdjecia:

  http://themillenniumreport.com/2017/02/who-is-killing-all-the-russian-diplomats/

  Kto morduje tych wszystkich rosyjskich dyplomatow?

  Ponizszy artykul wskazuje wyraznie, ze najniebiezpieczniejsza posada na swiecie obecnie jest posada rosyjskiego dyplomaty czy ambasadora. Ta praca przypomina prace w centrum prawdziwej bitwy..

  Czy Witalij Czurkin byl zamordowany w Nowym Jorku?

  Czy zachodni wywiad znowu zamordowal kolejnego bardzo waznego dyplomate rosyjskiego?

  Ambasador Rosji w Turcji rzeczywiscie zostal zamordowany. To nie propaganda.
  Jeszcze inny ambasador Rosji tajemniczo umiera w Indiach.
  Smierc dyplomaty: Kim byl Petr Polszikow? Rosyjski dyplomata zastrzelony w Moskwie - oto co wiemy:

  Zio-Anglo-American Axis: (Os Syjonu Anglo -Amerykanskiego - ZAAA) postawilo sobie za naczelne zadanie, zeby wmanipulowac Putina w sam ogien III wojny swiatowej. Ale pierwsza faza, to zimna wojna, ktora polegala na finansowym terroryzmie i sabotazu gospodarczym, wojnie dyplomatycznej, i sterowanych wojnach, propagandzie medialnej, szpiegostwie korporacyjnym itd.
  Okazalo sie , ze jak na razie, nie udalo sie wciagnac Rosji w ogien wojny. Nie udalo sie rozpetac Rosja wielkiej wojny.
  Oczywiscie, najwiekszym grzechem Putina wobec Osi Syjonu (ZAAA) jest kleska Zachodu w Syrii i ratowanie Syrii: niedopuszczenie do zaglady i wysiedlenia narodu syryjskiego.
  Putin nie tylko ujawnil te "koronkowa" konspiracje Syjonu, ktory stworzyl i ufundowal ISIS, ISIL i Panstwo Islamskie - ale rowniez zrujnowal projekt utworzenia Wielkiego Izraela.

  Putin wszedl do Syrii i calkowicie zniszczyl potajemne plany Strategii Bliskowschodniej,.

  Szczerze mowiac, Putin wrzucil kij w mrowisko gdy wyslal wojsko rosyjskie do zmijowiska Polnocnego Lewantu.
  Naczalstwo Osi Syjonu Anglo-Am. nie spodziewalo sie takiej ofensywy w obronie Syrii, w imieniu prezydenta Baszara Al Asada.
  I globalisci nigdy-nigdy nie przyjda do siebie po tym szoku.

  DLACZEGO globalisci w ogole chca zaczac III Wojne?

  Pytanie za 64 tysiace dolarow:
  Ilu jeszcze rosyjskich dyplomatow Zachod zamorduje?
  I jak w koncu zareaguje Kreml? Zwlaszcza, ze wiadomo, ze Putin juz wielkim kosztem powstrzymuje scenariusz III wojny.

  To jest prawdziwy powod dla ktorego spiskowcy z globalnego Neoconu morduja rosyjskich dyplomatow.
  Bardzo desperacko probuja sprowokowac Rosje do wojny. Bo tylko w ten sposob moga zwalic wine na Putina za rozpetanie wojny a nie podzegaczy wojennych z Osi Syjonu Anglo-Am.

  Ale dlaczego zatem globalisci chca wciagnac cala cywilizacje planety w chaos i tragedie wojenna?
  Bo to jest jedyny sposob na stworzenie Nowego Porzadku Swiatowego i wspolnoty narodow.

  Podobnie jak Liga Narodow zostala utworzona po Pierwszej Wojnie Swiatowej a ONZ w Drugiej Wojnie - ci sami spiskowcy chca wymusic centralne zarzadzanie przy pomocy Jednego Rzadu Swiatowego.

  Pozywka dla podzegaczy wojennych z Neoconu mial byc swiatowy kryzys Wielkiej Recesji w 2008 roku jako preludium do WWIII.
  Prototypem tego "modelu" byla przeciez Wielka Depresja, ktora doprowadzila do WWII. A model polegal na tym, zeby stworzyc atmosfere lokalnych konfliktow i nienawisci wsrod narodow, ktore bezposrednio doprowadzily do wojny.

  Te same metody "finansowego terroryzmu i sabotazu ekonomicznego" sa teraz stosowane przeciwko Rosji.
  Bardzo podobna taktyke zastosowano wobec Niemcow tuz przed II wojna swiatowa.

  Istnieje wlasciwie kilka powodow do utworzenia kilku frontow z Rosja.
  Byc moze najbardziej praktycznym jest dla Neokonow Syjonu jest to, ze - ZNOWU - chcieli ukrasc Rosyjska Ojczyzne (rewolucja bolszewicka doprowadzila do takiej kradziezy po raz pierwszy, znanej jako Zwiazek Sowiecki)
  Scisle tajne porozumienie zakulisowe za czasow Gorbaczowa pozwolilo 'wyzwolic' ZSRR z komunizmu w zamian za oddanie kraju drapieznikom kapitalistycznym, ktorzy zlupili i obrabowali rosyjskie bogactwo i bogactwa naturalne.

  Alisci Borys Jelcyn zlamal to tajne porozumienie i wyznaczyl Putina jako swego nastepce.

  TAJEMNICZA historia ujawniona- Putin odegral bardzo wazna role po tym zaplanowaniu zniszczenia ZSRR.

  I tak zaczela sie wojna miedzy ZAAA (syjon) i BRICS, ktora pokazala , jak prezydent Putin wydziera NWO kazdy cal zrabowanej Ojczyzny (Matki Rosji) od czasow Muru Berlinskiego.

  Te dzieje i ciagly konflikt bardzo poruszyl szefostwo ZAAA do tego stopnia, ze zrobia absolutnie wszystko, zeby zemscic sie na Putinie.
  I dlatego wybieraja roznych zaufanych bliskich i wiarygodnych doradcow dyplomatycznych , ktorzy rowniez sa od lat przyjaciolmi - zeby bestialsko zamordowac.

  The Millenium report
  Luty 21, 2017.


  Notka edytorska

  Nalezy wspomniec, ze Michail Lesin, potentat medialny , ktory byl bliskim przyjacielem prezydenta Putina zostal zamordowany w hotelu w Waszyngtonie w listopadzie 2015 roku.
  Okolicznosci jego smierci sa tak tajemnicze, ze wszystko wskazuje na morderstwo.
  Powszechnie wiadomo, kolach wywiadowczych, ze hotele i samoloty sa ulubionym miejscem dokonywania zabojstw przez mordercow z CIA.
  Nie tylko, ze ofiara jest odizolowana od normalnego pozywienia i picia ( i kapieli wodnej) - moze wiec byc pod calkowita kontrola "gospodarzy".  INNE ARTYKULY :

  Did a Top Russian Media Mogul Just Get Assassinated in Washington, DC?

  There is also the recent case of Putin’s favorite chauffeur who was killed in a ‘freak’ car accident.

  Did the Neocon criminal cabal just send a message to President Vladimir Putin?

  Reference

  FLASHBACK: Top Russian Diplomat Was Shot Dead In Moscow Just Hours Before Assassination In Turkey

  Related Reading

  4 dead Russian Diplomats in 3 months

  The Real Reason 5 Russian Diplomats Just Died
 • @Tiamat 09:14:50
  Witam :)

  Postaram się przygotować notkę o ambasadorze W. Czurkinie za około trzy dni. Zresztą wcześniej były już Pani przekłady i komentarze o tym nieoczekiwanym zdarzeniu. Mam też w kokpicie wywiad z byłym agentem Mossadu, ale ten tekst zachowa swą aktualność także za tydzień lub dwa.

  Pozdrawiam serdecznie,
  ZB.
 • Chiny to kraj komunistyczny...
  "Czasami słyszę że Chiny to kraj komunistyczny a my żyjemy w wolnym świecie…"
  Tako rzecze minister Macierewicz.
  Stąd polski sprzeciw wobec jedwabnego szlaku.
 • Rząd światowy i system pieniądza elektronicznego
  To prawda, że "cały świat będzie musiał być posłusznym, tańczyć do muzyki, którą zagrają", a umożliwi to system pieniądza elektronicznego. Kontrolę nad światem przejmie rząd światowy. Mówi o tym Biblia (Objawienie 13:1,2,7,17).
 • @Ewiak Ryszard 17:16:32
  Ja sie na tych elektroicznych pieniadzach nie rozumiem bo dla mnie elektronika to czarna magia.
  Ale sie zastanawiam, czy jak moje wnuki sie tej elektroniki na przyklad naucza, to czy beda mogly wyuczyc sie hakerstwa i dorwac do tej elektronicznej mamony.
  Wszystko co mi opowiadali kiedys na takich roznych zajeciach, ze na kazdy wynalazek czlowieka mozna wynalezc anty-wynalazek.
  Zaczelam w to wierzyc stosunkowo niedawno jak sie okazalo, ze te paszporty i zdjecia biometryczne to tez sa do podrobienia. Po swiecie krazy tysiace falszywych paszportowi ... nic.

  Potege elektroniki zanotowaly tez spece USA , ktore nam ujawnily, ze przy pomocy hakerow mozna wybierac dowolnego prezydenta dowolnego panstwa a nawet pewnie i szefa NATO. Rosjanie juz sie przygotowuja.
  Wystarczy znac elektronike.

  Szejk ma duzo racji i zanim nauczymy sie rozgryzac nowy system, wiele ludzi ucierpi.
  Zakladajac, ze uda sie syjonom utworzyc jeden rzad.
  Na razie USA sie bardzo stara.
 • Trochę obok, niosę dobrą nowinę !
  http://businessinsider.com.pl/strategie/zarzadzanie/lotos-ma-oficjalnego-duszpasterza/qqbl8qc
  Ile jeszcze jest państwowych firm i spółek do watykańskiego zagospodarowania ?
  Q..................................................................................mać !
 • @Robik 14:59:35
  "Czasami słyszę że Chiny to kraj komunistyczny,...". -

  --- Chiny poszły do przodu, odzyskując swą światową moc gospodarczą sprzed 160 - 200 lat. To daje dużo do myślenia. Jeszcze kilka lat temu byłem przekonany, że Blok Wschodni w Europie musiał upaść, bo wyczerpały się możliwości rozwoju w systemie realnego socjalizmu. A dzisiaj to wydaje się nie takie proste.
 • @Tiamat 17:34:04 and @Ewiak Ryszard 17:16:32
  "... zanim nauczymy sie rozgryzac nowy system, wiele ludzi ucierpi. Zakladajac, ze uda sie syjonom utworzyc jeden rzad". -

  --- Myślę, że 'jeden światowy rząd' fukcjonuje jako pojęcie abstrakcyjne. Niemożliwe wydaje się zawładnięcie całym światem (z Chinami razem? z Rosją"!). Zwróćmy uwagę na to, że potęga Rosji miała pauzę zaledwie dwudziestoletnią.
  Co jednak syjony nabroją, co się wzbogacą, to (na razie) ich.
 • @Tiamat 09:14:50
  Tak. Jak wiele w ciągu kilku ostatnich lat było działań aby sprowokować Rosję do działań wojennych w sensie konwencjonalnym wobec tzw. orbit Zachodu a tu nic.
  To ZAAA dostaje już obłędu wobec spokoju i wyważonej polityki prezydenta FR i jego sojuszników.
  Ostatnia śmierć Czurkina: stwierdzono, że umarł z powodu stresu - ciekawa diagnoza może jakby ostrzeżenie.
 • @lorenco 23:02:06
  Wczorajsze wystapienie Trumpa wyraznie pokazuje, ze blazenada, i do tego niebezpieczna blazenada USA, trwa i kwitnie.
  Mur berlinski z Meksykiem jest wielkim skandalem, podobnie jak "program deportacji" WSZYSTKICH podejrzanych cudzoziemcow do Meksyku!
  Ciekawe jak beda deportowac Syryjczykow czy obywateli Gwatemali do Meksyku?.
  I kto bedzie im dzieci pilnowal - najlepsze nianie do dzieci to Meksykanki , (senatorzy sie przyznali, ze zatrudniaja nielegalne nianie) juz nie mowiac o roznych podlych pracach za ktore zaden szlachetnie urodzony jankes sie nie wezmie.
  Sam Trump zatrudnial nielegalnych emigrantow z Polski przy pracach budowlanych. Widac Polacy sa juz w USA niepotrzebni.
  Plot z Meksykiem ma kosztowac ponad 20 miliardow dolarow i Meksyk nie chce zaplacic - bo ich guzik obchodzi co sobie jankesy na swojej granicy postawia. A ze "przetarg" na te amerykanska "infrastrukture" wygrala firma z Izraela to pewnie koszty sie znacznie "wzmocnia".

  Ten plot to oczywiscie bzdura bo przeciez USA ma podpisana NAFTE z Meksykiem, wiec beda teraz wymieniac towary tansza droga: helikopterami. A owoce awokado przezrzucac przez plot.

  No i jeszcze zaden plot nie obronil granicy. Kiedys w czasach, kiedy nie bylo samolotow i spadochronow, mur wybudowali Chinczycy.
  Stoi do dzis ale nikt nie wierzy, ze sluzy do pilnowania granic.

  Trump obiecuje obciac fundusze budzetowe na programy gospodarcze ale za to zwiekszyc o cos 30 % wydatki na zbrojenia. Czyli podatnik amerykanski bedzie placic prywatnym firmom za dorabianie sie na handlu bronia.
  Juz teraz Chinczycy w CGTV nasmiewaja sie z Trumpa, ze bedzie splacac dlug wdziecznosci Putinowi za pomoc w wyborach prezydenckich w USA.
  W przyszlym roku maja byc wybory prezydenckie w Rosji. Zwiekszenie potegi militarnej USA bardzo pomoze Putinowi przekonac wyborcow, ze USA sa najwiekszym zagrozeniem dla Rosji.

  Jak na razie, wszystko co Trump robi nie odbiega od polityki Demokratow, co mi sie od poczatku wydawalo dziwne bo przeciez "podawali" w czasie kampanii wyborczej, ze Trump z Clintonami prowadza wspolne interesy a nawet dziela ze soba budynki administracyjne.

  Widac tez te kontynuacje zaborczej polityki USA i na Morzu Poludniowo-Chinskim i w ONZ.
  Potargana i niedomyta Samante Power jako ambasadora USA do ONZ zastapila jeszcze wieksza kretynka Niki Haley. Niektorzy komentatorzy podaja, ze w porownaniu z Niki Haley, Samanata to byl szczyt dyplomacji.
  Otoz ta Niki Haley przywlokla do Rady Bezpieczenstwa rezolucje w sprawie Syrii.
  Nalezy, zdaniem Pani Niki nalozyc sankcje na Syrie za to, ze uzywala gazu trujacego syrin na "wlasnej" ludnosci cywilnej.
  Niki jest glupia, ze w ogole wniosla takie bzdury na forum ONZ.
  Chocby tylko dlatego, ze chociaz sarin produkuje sie wszedzie po cichu i pokatnie, USA jest jedynym krajem, ktore nie chce podpisac sie pod zakazem produkcji broni chemicznej, w tym tego gazu.

  I dalej tzw. "jezyk dyplomatyczny" rzadu USA w sprawie Syrii sie nie zmienil. Ani stosunek do Rosji.
  Kompletna durnota nowego prezydenta jest wygadywanie w przemowie do narodu takich bzdur jak: Budowa infrastruktury przyniesie miejsca pracy.
  Glupi, czy co?
  Infrastruktura nie jest wylacznie po to, zeby ludzie mieli prace tylko wygode, a kraj podbudowe pod rozwoj ekonomiczny.

  W USA wala sie mosty i tamy. Jak na razie w naprawy nikt nie inwestuje bo sie nikomu nie oplaca. Pierwszy wydatek na infrastrukture - to plot zelazny na granicy. Prace otrzymuja Izraelici. A placic im ma Meksyk?
  Trump opowiada, ze sprowadzi amerykanskie firmy do USA i wywali obce.
  Amerykanie juz tak poglupieli, ze jakos nie kojarza ilosci zagranicznych firm w Chinach z potega gospodarcza Chin.
  Naturalnie, ze calkiem niezlosliwie zastanawiam sie jak sobie Trump planuje dalszy rozwoj swoich rozlicznych biznesow w obcych krajach: Arabii Saudyjskiej w Anglii, na Filipinach.

  Natomiast Rosjanie przygotowuja reforme plac dla pracownikow naukowych i w ogole akademikow rosyjskich, zeby zachecic ich do powrotu do Rosji.

  Bo jak powiedzial Miedwiediew: To wstyd, zeby rosyjski uczony na amerykanskich uniwersytetach nauczal ... Chinczykow.

  Niektorzy zastanawiaja sie na tym, jaki jest wlasciwie podzial w USA miedzy prywatnym a panstwowym sektorem, bo przeciez wielkie korporacje zyja z panstwowych pieniedzy podatnika.
  Korporacje militarne dostaja ogromne fundusze panstwowe - ale profit ze sprzedazy broni zachowuja dla siebie. W Chinach, na ten przyklad, podzial jest bardzo jasny co nie tak dawno wylozyl chinski profesor.

  Z tego wynika, ze Chiny maja komunizm kapitalistyczny a USA kapitalizm komunistyczny. Czy jakos tak...


  Meksykanie juz wprowadzili nowa konkurencje olimpijska: wspinaczke na plotki.

  Mexican Wall Climbing is Now a Competitive Sport – InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/mexican-wall-climbing-is-now-a-competitive-sport/
 • @lorenco 23:02:06
  Re: Czurkin
  Stress to mialy Stany Zjednoczone a przede wszystkim senator McCain jak sie okazalo, ze w 2008 roku, owczesny kandydat na prezydenta USA sen. McCain napisal do Czurkina list, w ktorym prosil o poparcie finansowe w kampanii wyborczej.

  MCCAIN IS OVER! What Just Leaked About John McCain And Russia Has Trump Grinning From Cheek to Cheek! * LIBERTY WRITERS NEWS

  https://libertywritersnews.com/2017/02/mccain-exposed-just-leaked-john-mccain-russia-trump-grinning-cheek-cheek/

  Autopsja wykazala, ze Czurkin zostal otruty:

  Subject: Autopsy Report Reveals Russia’s UN Envoy Churkin Was Poisoned – Mega News360

  http://meganews360.com/autopsy-report-reveals-russias-un-envoy-churkin-was-poisoned/
 • @Tiamat 03:00:25
  A całkiem możliwe. Zdrowy chłop, do lekarzy nie chodził bo i nie miał po co.
  Jednak to zostawmy Rosjanom. Skoro nie chcą drążyć, mają powód.

  Ja się cieszę wraz z Republikami i Grahamem Phillipsem!
  Minęła północ i czas nacjonalizacji - ukropy nie odstąpiły od blokady.
  Donbas Arena znów zaświeciła!

  https://pp.userapi.com/c626425/v626425114/5540b/1Jj1f0LtetQ.jpg

  https://pp.userapi.com/c639419/v639419008/9e25/i5eQpiyyQug.jpg

  https://pp.userapi.com/c639419/v639419008/9e2e/p9OctPU33MA.jpg

  https://life.ru/t/новости/979615/v_noch_okonchaniia_ultimatuma_dlia_kiieva_na_donbass-arienie_vkliuchili_osvieshchieniie

  https://pp.userapi.com/c639116/v639116407/a046/PIXFrMHPHjc.jpg

  https://pp.userapi.com/c637331/v637331630/5e158/-yfQMQvKLF0.jpg

  UKRAINA, żegnaj! Równo o północy 1 marca, jeden z symboli Doniecka "Donbass Arena" znalazł się pod kontrolą DNR i ponownie zapalił niebieskie światła, dzięki czemu oznaczamy kolejny kamień milowy w naszej historii. Symbolika jeszcze jest w tym, że w dniu 1 marca 2014 roku, odbył się wielki wiec w Doniecku, początkując "Rosyjską Wiosnę".
  Graham Phillips
 • @Tiamat 02:42:46
  "Ten plot to oczywiscie bzdura bo przeciez USA ma podpisana NAFTE z Meksykiem, wiec beda teraz wymieniac towary tansza droga: helikopterami. A owoce awokado przezrzucac przez plot."
  NAFTA - działania Trumpa są takie, że ten układ zostanie zniesiony, przepraszam, że nie podaję źródeł, mam tyle otwartych zakładek: a to Putin w Kirgizii, oglądnąłem 60 minut i Wieczór z Sołowiowem, blokada Republik, znów ostrzał Republik, film Rusłana Kocaby pokazany w Parlamencie Europejskim jjak naprawdę wyglądał Majdan, tu podam link:
  https://youtu.be/p0NLRTWFrf4
  http://amdn.news/v-ievroparlamientie-ruslan-kotsaba-pokazal-pravdivyi-fil-m-ob-ubiistvakh-na-maidanie
 • @lorenco 04:29:10
  Pomimo wielkiej odwagi Donbasu , naturalnie, ze sie martwie o losy dalsze - nie umiem przewidziec co dalej. Ja z reszta nie jestem od przewidywania, tylko obserwowania, co sie dzieje.
  Dlatego nie wiem, na ile pocieszajace jest to, ze Ukry nie dbaja o armie. Warunki zolnierzy ukraniskich sa straszne. Okropne. Nic dziwnego, ze maja tylu dezerterow. Ale nie wszyscy uciekinierzy ida do Donbasu. Duzo przylacza sie do band grasujacych praktycznie w calej Ukrainie i na pograniczu.

  Poroszenko to wyjatkowe bydle.

  Szokujace warunki armii ukrainskiej: zdjecia
  Shocking imagery of inhumane conditions of Ukrainian military [photos] - Fort Russ

  http://www.fort-russ.com/2017/02/shocking-imagery-of-inhumane-conditions.html

  Zbankrutowana Ukraina, zebrajaca o nowe wsparcie z Zachodu, podwaja swoj budzet militarny. Jakas dewiacyjna desperacja:

  Ukraine, bankrupt and begging, more than doubles its military budget - Fort Russ
  http://www.fort-russ.com/2017/02/ukraine-bankrupt-and-begging-more-than.html

  Nie zrazony niczym, Poroszenko odgraza sie Rosji i obiecuje Rosji wielka wojne. Podejrzewam, ze taka jest jego ( i Polski) rola : wyprowadzic Rosje z rownowagi, bo przeciez Poroszenko tylko dlatego zostal prezydentem, zeby oddac Krym Ameryce. Nie ma Krymu, to i prezydentura moze sie skonczyc.

  Porochenko's Paranoia surfaces in speech - Fort Russ
  http://www.fort-russ.com/2017/02/porochenkos-paranoia-surfaces-in-speech.html

  A tymczasem, jak Donbas zakreci "kurek weglowy" - to sie na Ukrainie skoncza zarty - cala ekonomia moze pasc -bez energii.

  Ekonomia na Ukrainie na skraju zapasci dzieki blokadzie weglowej:
  Ukraine's economy on brink of collapse due to blockade of coal - Fort Russ
  http://www.fort-russ.com/2017/02/ukraines-economy-on-brink-of-collapse.html
 • @zygmuntbialas 10:12:47
  https://www.youtube.com/watch?v=l7nSm0SzItc
 • @Tiamat 05:39:39
  Ladne zdjecia Syberii w sniegu:

  Vladimir Putin takes two night break, hiking in subzero temperatures in Siberian forest

  http://siberiantimes.com/other/others/news/n0889-vladimir-putin-takes-two-night-break-hiking-in-subzero-temperatures-in-siberian-forest/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej