Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1157 postów 19537 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 29.05.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co chwilę mafia światowa wyszukuje nam nowego wroga, żeby 'załatawić’ sobie opinię publiczną tak, by ta ogłupiona opinia popierała kolejne ludobójstwo - pisze pani Tiamat.

Treść notki przedstawię w 1. komentarzu.

Zygmunt Białas

 

 

KOMENTARZE

 • Treść dzisiejszej notki:
  Blogerowi @Cheval Noir nie spodobała się treść mojej przedostatniej notki, link: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138646,co-sie-dzieje-na-swiecie-i-w-polsce-28-05-2017
  Wyraził to w następujący sposób: którzy uparcie dąźą do skłócenia i naszej nienawiści do muzułmanów. Piętro niżej jest notka Romualda Kałwy [o zamachu w Egipcie - przypis ZB]. No, prawda, jak uparcie oni dążą do naszej nienawiści i skłócenia nas z wyznawcami 'religii pokoju'?"

  Odpowiada pani Tiamat: Akurat religia nie ma z tym wiele wspólnego. Jeszcze nie tak dawno kochaliśmy islamistów z Kosowa i cała Polska uważała, że im się krzywda dzieje. Dlatego Polska bardzo gorąco poparła powstanie dwóch islamskich (wahabickich) państw w Europie. Całym sercem i duszą nienawidziliśmy Serbów i NIKOMU w Polsce nie przeszkadzało, że 400 cerkwi i kosciołów w Kosowie zostalo zrównanych z ziemią. Nie przeszkadzało nam nienawidzić chrześcijańskich Serbów, mimo że w ciągu tygodnia w Krajinie amerykańskie bomby wymordowały ćwierć miliona bratnich Słowian. Nikogo w Polsce nie obchodził mord na niewinnych zupełnie mieszkańcach. I to w środku Europy! Co chwilę mafia światowa wyszukuje nam nowego wroga, żeby 'załatawić' sobie opinię publiczną tak, by ta ogłupiona opinia popierała kolejne ludobójstwo.

  Bardzo znienawidziliśmy Saddama Husajna i świat odetchnął z ulgą, gdy go bestialsko mordowali Amerykanie "na oczach widza" i wszystkich kamer telewizyjnych włączonych ku wielkiej radości tłumów. Nikomu nie przeszkadzało, że przy okazji wymordowano MILIONY niewinnych ludzi. W Iraku też nie chodziło o religię, tylko o ropę. I tak bardzo nam każą nienawidzić Afganów, Tadżyków, Pasztunów i kilkadziesiąt różnych narodowości, które zamieszkują Afganistan, że od 16 lat z przyjemnością patrzymy, jak Polacy pilnują Amerykanom pól makowych, a przy okazji mordują kobiety i dzieci. Nie wiem, kto tu gada o 'religii pokoju'.

  To nie Afganistan napadł na Polskę. Polskie gołąbki pokoju w Afganistanie. Co my tam robimy?!

  Subject: ..:: Z Obiektywem Obok Munduru :: ZOOM

  ::..http://www.zoom.mon.gov.pl/galerie/pkw-afganistan-VII-i-VIII-zmiana/Polscy uchodzcy?, emigranci? w Iraku, Afganistanie:**Wojsko Polskie - PKW Irak, Afganistan -

  YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=dKJsl81WqYU*Polish_Army_soldiers_in_Afghanistan.jpg 1,024×664 pixels
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/40/Polish_Army_soldiers_in_Afghanistan.jpg

  Na gościnnych występach? Czy emigrant?

  Wojsko_Polskie_Irak_DM-SD-05-11387.jpg 2,000×3,000 pixels

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/be/Wojsko_Polskie_Irak_DM-SD-05-11387.jpg

  Pisze do mnie pani Tiamat:

  29 maja 2017 - Takie sobie dzisiejsze wieści ze świata:

  W Izraelu tysiące ludzi wyszło na ulicę Tel Awiwu, żeby poprzeć powstanie państwa palestyńskiego i zakończenie 50-letniej okupacji Palestyny: http://12160.info/forum/topics/israeli-protesters-support-palestinian-state-urge-end-to?xg_source=activity
  USA bombardują Syrię, by przepędzić Syryjczyków do Europy
  US bombing Syria to force people to migrate to Europe: http://www.yjc.ir/en/news/10022/‘us-bombing-syria-to-force-people-to-migrate-to-europe’

  Aktorzy zagrali Trumpa w przedszkolu, którego siłą nie można z przedszkola zabrać, bo dobrze tam się bawi. Mimo, że oficjel (aktor) nawołuje w imieniu Stanów Zjednoczonych, by dał się zabrać do domu.

  WATCH How Trump Excuses in the Kindergarten! + Video: http://en.alalam.ir/news/1975104

  Bardzo wkurzona mamusia załamała się, gdy zobaczyła zdjęcie swojej zmarłej 3 lata temu córki, pokazanej jako ofiara zamachu w Manchesterze. Jej córka została zamordowana przez boyfrienda w 2014 roku, po tym gdy się dowiedział, że jest w ciąży.

  Matka jest przerażona, że zdjęcie jej córki zostało wykorzystane w manchesterskiej prowokacji - Angry Mother Exposes Dead Daughter’s Pic Being Used In Manchester Event – InvestmentWatch: http://investmentwatchblog.com/angry-mother-exposes-dead-daughters-pic-being-used-in-manchester-event/

  FBI już w styczniu ostrzegło MI5, że w Manchesterze planowany jest zamach. Nikt nie zareagował - FBI ‚warned MI5 Manchester bomber was planning an attack’ | Daily Mail Online: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4548892/FBI-warned-MI5-Manchester-bomber-planning-attack.html#ixzz4iNDYFRHc

  Pani Clinton wystrojona w ciuchy za pieniądze Saudów (dostala 20 mln dolarów na kampanię wyborczą od Arabii Saudyjskiej, a tak to wiemy, że Araby w ogóle nie mieszały w wyborach USA)

  Opracowała: Tiamat

  PS. O wklejenie zdjęcia wystrojonej byłej pierwszej US-damy poproszę za pół godziny Czytelników. Tę fotkę trzeba widzieć (ZB).
 • @All
  To zdjęcie Hillary Clinton jest w mojej skrzynce mailowej. Nie dało się go niestety zamieścić, także na drugim moim blogu. Szkoda!
 • @All (II)
  Bardzo dobry przekrojowy artykuł o Ukrainie, link:

  http://quer-denken.tv/dritter-jahrestag-der-ernennung-poroshenkos-in-kiew-und-die-folgen/

  Brakuje mi czasu na przekład i przygotowanie notki. Zainteresowany Czytelnik może skorzystać z translatora, a poza tym są w artykule filmy, które można obejrzeć.
 • @zygmuntbialas 00:27:02
  Ave Amigo .5*
 • @Repsol 00:28:50
  Witam ponownie :)

  Około godziny 14:00 powinna być gotowa notka o zamachu w Egipcie. Spieszę się, bo sprawy aktualne i ważne.
  Szkoda, że jeszcze przez parę dni muszę zamieszczać w komentarzach.

  Pozdrawiam.
 • U nas w USA byl wczoraj poniedzialek wolny.Swieto Pamieci Poleglych
  zolnierzy.Mielismy ognisko, chinskie jedzenie, piwo, drinki, ciasteczka.Byla moja corka z mezem, ktorzy maja firme kladaca asfalt na parkingach, podjazdach do domow.Zamowien maja duzo ale nie ma kim robic.By pracowac przy asfalcie trzeba sie spocic,wdychac niezdrowe opary, pracowac lopata, grabiami, umiec kierowac ciezarowka, walcem drogowym,maszyna do kladzenia asfaltu,itp.Placa $25 na godzine.Chetnych nie ma.Wola siedziec na opiece spolecznej i nie robic nic. Przyjeli 2 nowych pracownikow tydzien temu.Jeden ciagle siedzial na komurze a drugi, rano zapomnial w ubikacji wciagnac cala sciezke kokainy na umywalce przed praca.Wszyscy ich pracownicy to kryminalisci.Nigdzie zadnej pracy dostac nie moga.Corka oglasza, ze ludzi im potrzeba ale teraz jest trend by skonczyc College, miec $100K dlugu za nauke, siedziec pozniej u rodzicow w piwnicy na kompie ale bron Boze pracowac naprawde i sie pocic.Zachod, cywilizacja chrzescijanska jest na wykonczeniu, ostatnie podrygi.
 • @staszek kieliszek 07:02:33
  25 dolarów za godzinę. Ja mam 30 zł za godzinę efektywnie przepracowaną. Fakt, że moja praca (nauczanie języka niemieckiego) jest znacznie sympatyczniejsza od roboty przy asfalcie...
 • Szanowny Panie Zygmuncie...
  Witam Pana uprzejmie.Raczył Pan napisać:"Blogerowi @Cheval Noir nie spodobała się treść mojej przedostatniej notki, link: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138646,co-sie-dzieje-na-swiecie-i-w-polsce-28-05-2017
  Wyraził to w następujący sposób: którzy uparcie dąźą do skłócenia i naszej nienawiści do muzułmanów. Piętro niżej jest notka Romualda Kałwy [o zamachu w Egipcie - przypis ZB]. No, prawda, jak uparcie oni dążą do naszej nienawiści i skłócenia nas z wyznawcami 'religii pokoju'?"
  Sformułowanie"którzy uparcie dąźą do skłócenia i naszej nienawiści do muzułmanów." było pogrubionym i powiększonym tytułem komentarza,zarazem cytatem z Pana notki.
  Dalej pisze Pan:"Odpowiada pani Tiamat: Akurat religia nie ma z tym wiele wspólnego." Dalej następują sofizmaty typu "Jeszcze nie tak dawno kochaliśmy islamistów z Kosowa i cała Polska uważała, że im się krzywda dzieje" i inne,temu podobne.
  Ja tylko zapytuję( nie panią Tiamat) : skoro mamy ostatnimi laty tyle zamachów terrorystycznych(wiele typu false flag) a religia nie ma z tym wiele wspólnego,to którego z tych wielu zamachów nie wykonał wyznawca islamu?
  Tyle i tylko tyle.
  Pozdrawiam Pana.
 • @Cheval Noir 16:45:11
  Witam Pana :)

  Nie było moim zamiarem wytykać Panu czy też Pana obrazić. Starałem się zachować wszelkie formy, stosowane w dyskusji. I mam też nadzieję, że tak Pan traktuje moje słowa.
  Przytoczę teraz Pańskie pytanie: "skoro mamy ostatnimi laty tyle zamachów terrorystycznych (wiele typu false flag) a religia nie ma z tym wiele wspólnego, to którego z tych wielu zamachów nie wykonał wyznawca islamu? -
  --- Tak więc nie posądzono "islamistów" o zdarzenia w Mirosławcu, Smoleńsku i nie posądzono o strącenie malezyjskiego boeinga w byłej wschodniej Ukrainie. W tym ostatnim wypadku zrzucono (czy próbowano zrzucić) winę na donbaskich powstańców i na Rosję. Jeszcze bym znalazł inne przykłady, gdybym miał więcej czasu.
  Tam, gdzie uznano "islamistów" za winnych (bo takie jest zapotrzebowanie), giną ci "islamiści", więc nie ma kto zeznawać i wszystko rozpływa się w sprzecznych doniesieniach. A byłoby co zeznawać i powiedzieć coś o mocodawcach. Jeśli taki "islamista" ginie często rozerwany materiałem wybuchowym, to ja nie jestem taki pewien, czy to jest koniecznie muzułmanin, a jeśli tak, to nie znam motywów jego działania, no i nie znam jego "szefów".
  A o wielu dziwacznych i nielogicznych faktach, mających miejsce w tych wydarzeniach, pisałem już wielokrotnie.

  Pozdrawiam Pana.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej