Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1157 postów 19538 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 05.06.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przy obecnych wydatkach na ‚security’ i przy całej nowoczesnej technologii - ‚niemoc’ państw w zabezpieczeniu obywateli przed terroryzmem jest – zdaniem wielu – dobrze zaplanowaną taktyką zachodniej polityki - pisze pani Tiamat.

Masowa ‚emigracja’ – i trudno nazwać emigracją to masowe przepędzanie ludzi, pozbawionych dachu nad głową – jest bardzo dokładnie zaplanowana przez wielkich tego świata. W podobny sposób Amerykanie wywołali rewolucję w Południowej Afryce, przepędzając miliony Murzynów z sąsiednich krajów do RPA. Ci przybysze, po przejściu granicy, natychmiast domagali się równouprawnienia Murzynow, mimo żee nie byli obywatelami RPA. Niemal cała prasa zachodnia, a głównie amerykańska, bardzo dbała o zniesienie apartheidu,… ale tylko w Południowej Afryce.

Bardzo podobną ‚akcję’ przeprowadzili Amerykanie, przepędzając uchodźców z Albanii do Jugosławii. Przy czym okazało się, że oprócz normalnych uchodźców, którzy uciekali do Jugosławii przerażeni i sterroryzowani i okrucienstwem giagmares, i drańską interpretacją Leke Kanun, przybyło też tysiące tych giagmares, którzy nagle w Serbii tworzyli pokaźną grupę muzułmanów, domagających się niepodległości serbskiego Kosowa.

Znalezione obrazy dla zapytania bombardowanie serbii - zdjęcia

I tym bandytom przyszedł w sukurs prezydent Clinton, bombardując serbskie miasta i niszcząc serbskie cerkwie. Chodziło o to, by udowodnić światu, że nigdy w Kosowie chrześcijaństwa nie było. Widać przepędzanie ludzi okazało się świetną taktyką na zniewolenie narodów. Bardzo podobny sposób postępowania zastosował wcześniej Tony Blair w Rwandzie. Wypróbowana na Murzynach – sprawdza się i w Europie.

A przy okazji, tzw. przemytnicy, którzy rzekomo szmuglują masy ludzi do Europy, zarabiają miliony dolarów dziennie na ludzkim nieszczęściu. Jakoś się nie zdarzyło, by uzbrojone po zęby służby bezpieczeństwa USA, Anglii, Francji, Niemiec złapaly i ukaraly choć jednego przemytnika. Terroryści zaś wszyscy dziwnie jakoś giną w czasie ataku terrorystycznego, co pozwala nie szukac winnych i nie prowadzić dochodzenia. NSA jest w stanie podsłuchiwac prywatne rozmowy telefoniczne Angeli Merkel, ale nie podsłuchało rozmowy ani jednego terrorysty, planujacego atak?

Dziś właśnie (04 czerwca) w Anglii toczy się interesująca dyskusja: przy wszystkich ograniczeniach swobód obywatelskich i ogromnych wydatkach na ‚ochronę i bezpieczeństwo obywateli’ (kamery, skanery, uzbrojenie policji itp.) wstrząsają Europą ataki terrorystyczne, na które podobno nie ma rady. Theresa May proroczo zapowiadała po zamachu w Manchesterze, że następne ataki są ‚imminent’ (zbliżają się). Skąd wiedziała?

A różni publicyści oskarżają obecny rząd UK o… paskudną politykę zagraniczną, która popiera Arabię Saudyjską, a próbuje zniszczyć Syrię tak jak Libię, Irak… i subsydiuje coraz to nowe grupy terrorystyczne. I fakt, że obecny rząd obciął fundusze na policję, może spowodować, że konserwatyści stracą przewagę w parlamencie.

Chcę przez to powiedzieć, że przy obecnych wydatkach na ‚security’ i przy całej nowoczesnej technologii – ‚niemoc’ państw w zabezpieczeniu obywateli przed terroryzmem jest – zdaniem wielu – dobrze zaplanowaną taktyką zachodniej polityki.

Napisała: Tiamat

* * * * * * *

Napisała o godzinie 04:00 nad ranem. Później nastąpił kolejny zamach, tym razem w Londynie. W wyniku ataku w centrum miasta zginęło siedem osób, a 48 zostało rannych – podają media. – Bilans zabitych nie uwzględnia trzech terrorystów, zastrzelonych na miejscu przez interweniującą policję.

Znalezione obrazy dla zapytania zamach w londynie - zdjęcia

Mainstreamowe media otrzymały strawę, którą dzielą się hojnie z publicznością. W portalu neon24.pl widzę dwa tytuły: „Albo wojna teraz, albo śmierć wszystkich chrześcijan”, „Oni nam otwarcie mówią – psy niewierne! A my?”. – Udało się ‚wielkim tego świata’ narzucić anty-muzułmańskie fobie. Hańba i wstyd!

Nie mam wystarczających danych, by omówić ten zamach. Możliwe, że ukażą się porządne analizy, w których rozsądni dziennikarze i blogerzy zwrócą uwagę na brakujące elementy i ew. ogólną niespójność, tak jak to było w poprzednich atakach. Przypomnę, że w zamachu w Nicei samochód ciężarowy najechał na 300 osób, z których 85 poniosło śmierć. Tak pisały ‚poważne’ gazety i podawały stacje telewizyjne. I nikomu nie przychodzi zastanowić się nad tym, iż niemożliwe jest, by jeden samochód najechał na kilkaset osób, linki: 
http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/16/co-sie-dzialo-w-nicei-16-07-2016/

http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/07/17/jeszcze-o-tym-co-dzialo-sie-w-nicei-17-07-2016/

Ale jeszcze nie wszyscy ulegli masowej islamofobii. Pisze do mnie bloger Javox:
 
Kolejny raz w pełni podzielam Pana zdanie: „Polityka islamofobii zatacza coraz szersze kręgi i przenika do codziennego życia”. A w Londynie mamy kolejny zamach terrorystyczny, którego autorami są,… no oczywiście islamiści, którzy oczywiście i tym razem zostali na miejscu zastrzeleni. I to ponoć wszyscy trzej. Reakcja w mediach i w blogierskich komentarzach na ten „terrorystyczny zamach” zadziwiająco, w 100% zgodna:
WYKOŃCZYĆ WSZYSTKICH CIAPATYCH!
ZAKAZAĆ ZBRODNICZEGO ISLAMU!
etc, etc. Czyli, jak wynika z powyższego ci ciapaci islamiści, którzy dokonali zamachu strzelili nie tylko sobie w kolano, ale także i wszystkim swoim ziomkom i braciom w wierze. Czy tak się robi zamachy, aby samemu zginąć i wszystkim swoim zaszkodzić? - Tak działać mogliby jedynie islamiści – skończeni idioci, albo..? – No właśnie.
Pozdrawiam, Javox.
 
I ja też pozdrawiam,
Zygmunt Białas.
 
 

KOMENTARZE

 • @ All
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/41/Bones_logo.jpg
 • @ All
  Patrzcie na liczbę 322.

  Zamach w Brukseli - 22 marca
  Zamach w Londynie - 22 marca (równo rok później)
  Zamach w Manchasterze 22 latek zabija 22 maja (May) 22 osoby.

  Dodajmy jeszcze do tego:
  - podkładanie dowodów, jakie ma miejsce od czasów 9/11,
  - dubelt Ryśka Gutjara,
  - zamawianie przez Pentagon filmów w UK o tematyce "atakowej"
  - odnalezienie przez ogrodników we Francji wyposażenia ISIS, do którego przyznała się armia francuska (że niby do ćwiczeń).

  I będziemy mieć mniej pewności czy całą winę należy zrzucić na islam.
  Musimy pamiętać, że uchodźcy są z krajów gdzie USA zakładają "demokrację", a samo ISIS powstało wskutek debilnych działań USA w Iraku.

  Medal ma dwie strony Szanowni Państwo.
 • @ Autor
  5* Dla Pana i Pani Tiamat.

  Ukłony
 • @ Javox
  "Reakcja w mediach i w blogierskich komentarzach na ten „terrorystyczny zamach” zadziwiająco, w 100% zgodna:
  WYKOŃCZYĆ WSZYSTKICH CIAPATYCH!"

  Jakie 100%? ;-(

  Trzym siem.
 • @ All
  Świat jest inny - odc.23: Terroryzm urojony:

  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  Miłego oglądania.
 • @Jasiek 03:12:58 oraz 03:23:14 oraz 03:26:43 oraz 03:27:45
  "Jakie 100%? ;-(" -

  --- No tak, już nie 100%.
  A w ogóle to w Opolu wokół mnie są ludzie, którzy tak łatwo nie wierzą łże-mediom.

  Pozdrawiam Pana
  w imieniu Pani Tiamat i swoim :)
 • @Jasiek 03:43:16
  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  Zerknąłem, na razie.
  Wygląda to na świetne opracowanie.
  Wysłucham, będę polecał, a może poddam analizie w osobnej notce.

  Miłego dnia Panu życzę :)
 • @zygmuntbialas 03:50:34
  // Widać przepędzanie ludzi okazało się świetną taktyką na zniewolenie narodów. Bardzo podobny sposób postępowania zastosował wcześniej Tony Blair w Rwandzie. [Metoda] Wypróbowana na Murzynach – sprawdza się i w Europie. //


  Allocation of refugees in European Union , ... z 2013 r.!
  Prawo o relokacji uchodźców planowano już w 2013 r.!
  >>> https://www.proasyl.de/wp-content/uploads/2013/03/Memorandum_Dublin_engl.pdf

  Kiedy uchodźcy zaczeli napływać do Europy? ... w 2015
  >> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/09/

  22 09 2015 DECYZJE
  >> https://www.google.ca/?gfe_rd=cr&ei=NHE0WZedLIyN8QfpsazQAQ#q=polska+przyjmie+7000+uchod%C5%BAc%C3%B3w

  Kiedy PO/PSL zmieniła ustawę o obywatelstwie polskim w którym zagwarantwano uchodźcom w Polsce polskie obywatelstwo? ... kwiecień 2009 r

  Kiedy L.Kaczyński zaskarżył w/w ustawę? > 30.04.2009 r
  Kiedy doszło do zamachu w smolesku? > 10.04.2010 r.
  Kiedy Komorowski sądził się w TK z Komorowskim ws. w/w ustawy? ... w 2012 r.
  >> http://ziut.neon24.pl/post/138688,sposoby-nabycia-obywatelstwa-polskiego-przez-uchodzcow

  Kiedy uchwalono unijne prawo o relokacji? > 26.06.2013 r / Patrz Dz.U. 2003 Nr. 128 poz. 1176 ze zmianami

  Od kiedy, na podstawie w/w przepisów chce się ich wcisnąć do polski? >> dwa lata po uchwaleniu przepisów UE

  WNIOSEK?
 • @zygmuntbialas 03:50:34
  Proszę zerknąć na koniec tego PDF >> https://www.proasyl.de/wp-content/uploads/2013/03/Memorandum_Dublin_engl.pdf

  Znajdzie Pan tam to niemieckie Neue Richtervereinigung >> https://www.neuerichter.de/startseite/ueber-uns.html

  o które pytałem >> http://ziut.neon24.pl/post/138758,sn-chce-w-pl-wprowadzic-typ-sadow-talmudyczno-rabinicznych
 • @Jasiek 03:43:16
  "Patrzcie na liczbę 322.

  Zamach w Brukseli - 22 marca
  Zamach w Londynie - 22 marca (równo rok później)
  Zamach w Manchasterze 22 latek zabija 22 maja (May) 22 osoby."  Nic się nie ma prawa wydarzyć 22 drugiego marca. A jak się wydarzy, to od razu wiadomo, kto to przygotował.

  Bogaci Saudyjczycy studiujący w USA należą do ISIS. Myślę, że są dobrze wykształceni - zachodnie teorie konspiracyjne i symbole tajnych stowarzyszeń nie są im obce.
 • Tiamat
  "Theresa May proroczo zapowiadała po zamachu w Manchesterze, że następne ataki są ‚imminent’ (zbliżają się). Skąd wiedziała?"

  Wszyscy logicznie myślący ludzie uważają, że następne ataki są nieuchronne, nie tylko Theresa May.
 • @AgnieszkaS 06:18:17
  "Bogaci Saudyjczycy studiujący w USA należą do ISIS. "

  I nadal studiują? Dziwne.... :-(
 • @Ziut 04:04:20
  "WNIOSEK?"

  No właśnie. Jaki jest wniosek? O co chodzi Pana zdaniem z tą ustawą o obywatelstwie? Dlaczego była zmieniana?

  Ukłony
 • @Jasiek 08:34:47
  Poczytaj sobie co Twój Guru kombinował

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201706045599548-sputnik-rosja-nato-putin-clinton/

  Putin to prawdziwy Słowianin....
 • @Talbot 09:28:38
  "...Twój Guru..."

  :-))))))))

  Brawo Talbot! :-)

  Teraz prosimy o uzasadnienie ;-)
 • @Jasiek 08:21:22
  //"Bogaci Saudyjczycy studiujący w USA należą do ISIS. "
  I nadal studiują? Dziwne.... :-(//

  Studiują albo liżą rany też w Izraelu.

  Izrael = ISIS to Israeli Secret Intelligence Service

  Jest odpowiedzialny za zamachy w Europie, sponsorując, trenując i lecząc islamistów.

  //Israel has treated over 1,000 wounded Syrians in its hospitals since the onset of the civil war in 2011.//

  //Jerusalem’s policy vis-à-vis the Druze in Syria “is very complicated and sensitive,” Ya’alon said, adding that it is not in the rebels’ interest to publicize the fact that Israel assists them.”//
  http://www.timesofisrael.com/yaalon-syrian-rebels-keeping-druze-safe-in-exchange-for-israeli-aid/

  //In the past three months, battle-hardened Syrian rebels have transported scores of wounded Syrians across a cease-fire line that has separated Israel from Syria since 1974, according to a 15-page report by U.N. Secretary-General Ban Ki-moon on the work of the U.N. Disengagement Observer Force (UNDOF). Once in Israel, they receive medical treatment in a field clinic before being sent back to Syria, where, presumably, some will return to carry on the fight.//
  http://foreignpolicy.com/2014/06/11/exclusive-israel-is-tending-to-wounded-syrian-rebels/

  //Some of our so-called allies that we work with and that we protect militarily, they are sending massive amounts of money to ISIS and to al-Queda and to others.”// Donald Trump
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/138766,przyjazn-slowianskich-narodow-czy-polakow-na-to-stac#comment_1388628
 • @
  Oficer CIA: Wszystkie ataki terrorystyczne to operacje służb specjalnych
  https://www.youtube.com/watch?v=wl-a34tUHRg&spfreload=10
 • @Jasiek 10:17:03
  "Teraz prosimy o uzasadnienie ;-)"

  USA są wrogiem Rosji, a Rosja wrogiem USA = Matrix.
  Putin całe życie szlajał się po różnych agenturach, szpiedzy nie mają narodowości...
  Mądrzy Polacy zawsze mówili: nie ufaj Niemcom i Rosji.
 • @Talbot 09:28:38
  "Putin to prawdziwy Słowianin...."

  Kiedyś Witold Michałowski powiedział z jakiej grupy etnicznej pochodzi Putin, ale mi umknęło. Zwrócił też uwagę, że Szojgu jest z szamańskiego rodu. Ma facet wiedzę.
  Ale pocieszenie jest takie, że raczej nie mają znaczącej domieszki genów handlowych ;-)

  Pozdro!
 • @Talbot 10:33:19
  Uzasadnienie miało dotyczyć Twojej sugestii, że Putin jest moim guru. No chyba, że chodziło o Clintona ;-)))
 • @Talbot 10:33:19
  "USA są wrogiem Rosji, a Rosja wrogiem USA = Matrix."

  Nie widzę w tym żadnego matrixu tylko odwzajemnianie "uczuć". Dlaczego twierdzisz, że to matrix?

  Chociaż raczej nie chodzi o USA a o syjonistów i banksterów okupujących USA - normalnym Amerykanom raczej się nie śni mała zwycięska wojenka z odpaleniem nuklearnych fajerwerków jako gwoździem programu/do trumny.
  Podobnie Ruskim. Ci się wydostali ze wstępnej okupacji syjonistów i banksterów w czasach Jelcyna dzięki... o kuźwa... no właśnie, dzięki komu? ;-))))))
  Przejdzie Ci to przez klawiaturę? ;-)

  3m siem
 • @ autor
  Właśnie, dziwnym jest, że terrorystów na miejscu zabijają. Widać wyraźnie, odpowiednim służbom nie zależy, albo raczej nie chcą, by doszło do ich przesłuchania. Po ostatnim zamachu w Londynie, policja tłumaczyła, iż zabili ze względów bezpieczeństwa.
  5*
  Pozdrawiam serdecznie Panią Tiamat i Pana.
 • @Jasiek 11:05:48
  " Dlaczego twierdzisz, że to matrix??

  Matrix to ukryte przesłania wysyłane przez elity.
  Nic nie jest takie jak nam się wydaje, że jest w rzeczywistości.
  Podobno Putin miał ujawnić, kto zorganizował 9/11?
 • @AgnieszkaS 06:53:21
  Roznica miedzy Theresa May a 'wszystkimi logicznie myslacymi ludzmi" jest taka, ze pani May jest zupelnie innego zdania niz "Wszyscy logicznie myslacy ludzie".
  Bo Theresa May kandyduje w przyspieszonych wyborach (snap election) bo jeszcze do niedawna myslala, ze wszyscy wyborcy ja kochaja i chciala zdazyc zanim przestana ja kochac.

  Smierdzacym, a nawet podstawowym obowiazkiem kazdego kandydata na premiera czy prezydenta jest zapewnic wyborcow, ze zadne zamachy nie beda "imminent". Przynajmniej tak uwazaja wszyscy myslacy ludzie.

  Jeszcze zaden kandydat na premiera czy prezydenta, o ktorym ja wiem, nie probowal obiecac ludziom ze "bezrobocie za mojej kadencji jest "imminent".

  "Sluchajcie ukochani wyborcy! Za mojej kadencji grozi wam bezrobocie, nedza i ataki terrorystyczne!."

  Bardzo ciekawa koncepcja hasel wyborczych.
  Nawet amerykanscy i polscy kandydaci na prezydenta na to jeszcze nie wpadli.
  Moga sie czegos od pani May nauczyc.

  Bardzo polecam Johna Pilgera, Australijczyka, ktory mieszka w Londynie.
  John Pilger jest dziennikarzem, bardzo znanym publicysta i wielokrotnie byl korespondentem wojennym w roznych krajach.
  Mysle, ze troche wiecej wie od nas.
 • Jasiek 10:17:03 @ Ziut 05.06.2017 04:04:20 "WNIOSEK?"
  .
  // No właśnie. Jaki jest wniosek? O co chodzi Pana zdaniem z tą ustawą o obywatelstwie? Dlaczego była zmieniana? //

  - GDY SIĘ ZNA HISTORIĘ, "WNIOSEK" JEST BARDZO PROSTY

  Dokadnie 100 lat temu na terytorium Rzezypospolitej [przed 1918 r.] zamiast Państwa Polskiego chciano stworzyć JUDEOPOLONIĘ, a dokładnie coś do czego dąży się dzisiaj czyly nowo]twór a'la dzisiejsze Trójmorze/Międzymorze - ale to miała nie być Polska

  Skład tego państwa miał być "międzynarodowy" z Żydami i Niemcami jako warstwami uprzywilejowanymi. / Żydom [których było wtedy "dostatek"] mieli w tym pomóc Niemcy - Projekt upadł, powstała Polska.

  HISTORIA >> https://www.youtube.com/watch?v=5iJ6N0thCgs&t=258s

  Teraz Żydów już nie jest "dostatek" dlatego mają ich / i inną ludność "międzynarodowe" / zastąpić mają uchodźcy.

  To co terz obserwujemy, [uchodźcy] nie jest wydarzeniem spontanicznym, tylo z premedytacją zaplanowaną. / Jesteśmy w końcowej fazie prób jej zrealizowania.


  UWAGA, CICHA LKWIDACJA Polski na 2014 - 2016 rok
  2 gru 2013 R. >> https://www.youtube.com/watch?v=j6vTiqyc8AY
 • @Jasiek 03:27:45
  "Jakie 100%? ;-( "
  -No tak, no tak... :)

  Wyjątek (chwalebny!) potwierdza jedynie regułę.
  A regułą jest, że (niemal)wszyscy od morza do Tatr grzmią aby wykończyć ciapatych i polewać świńską krwią, chociaż wielu, bardzo wielu z krzykaczy w życiu "ciapatego" na oczy nie widziało!
  Takież to moralnie zdrowe i oparte na wierze chrześcijańskiej społeczeństwo mamy.
  Pozdrawiam i
  Trzym się również ;)
 • @javox 14:48:53
  // Takież to moralnie zdrowe i oparte na wierze chrześcijańskiej społeczeństwo mamy //

  - DZIĘKI BOGU :D
 • "Daily Mail": Szokujące kulisy zamachu na London Bridge
  O zadziwiającym tle zamachu w Londynie czytamy na stronach brytyjskiego pisma „Daily Mail”. Dziennikarze gazety przekonują, że jeden z terrorystów-zabójców ostatniego zamachu na London Bridge był… znany tamtejszej policji i służbom. Mało tego, znali go wszyscy internauci dzięki jednemu z filmów internetowych.

  W czym rzecz? 27-letni muzułmański ekstremista (ps. „Abz”) pojawił się bowiem w filmie dokumentalnym Channel 4 poświęconym brytyjskim dżihadystom. Na filmie, który prezentujemy poniżej widać go - zdaniem „Daily Mail” - obok dwóch sławnych muzułmańskich „kaznodziejów”. Muzułmanin był obecny na sfilmowanej (ponad półtora roku temu) kłótni z policją po tym, jak flaga tzw. Państwa Islamskiego została rozwinięta w jednym z parków.

  >> http://wpolityce.pl/swiat/342887-daily-mail-szokujace-kulisy-zamachu-na-london-bridge-jeden-z-zamachowcow-byl-znany-sluzbom-z-pewnego-filmu-wideo

  VIDEO >> https://www.youtube.com/watch?time_continue=419&v=JhoFAELZ00U

  * To bardzo dziwny przypadek
 • @Tiamat 13:42:50
  Wszyscy logicznie myślący ludzie uważają, że następne ataki są nieuchronne, nie tylko Theresa May. Ci właśnie rozsądnie myślący ludzie przewidują, że najbardziej prawdopodobnym miejscem ataków będą Niemcy, Francja, Wielka Brytania i wszystkie inne kraje, gdzie występują bardzo duża populacje muzułmanów.
 • @Vinto 12:12:37
  "Widać wyraźnie, odpowiednim służbom nie zależy, albo raczej nie chcą, by doszło do ich przesłuchania. Po ostatnim zamachu w Londynie, policja tłumaczyła, iż zabili ze względów bezpieczeństwa."

  Wnioskuję, że policja powinna, według Pana, pozwolić muzułmańskiemu terroryście z nożem myśliwskim o długości 12 cali (cal=2.54 cm) na podrzynanie gardeł ofiar. Terrorysta powinien być aresztowany dopiero po zakończeniu swojego zadania i odprowadzony na komisariat.

  Tak, zauważył Pan jedną z "niespójności", które są ważniejsze jak fakty.
 • @Tiamat 13:42:50
  "Sluchajcie ukochani wyborcy! Za mojej kadencji grozi wam bezrobocie, nedza i ataki terrorystyczne!."

  Był taki, co wygrał mówiąc w ten deseń ;-) Obiecał krew, pot i łzy. Angole są dziwni....

  Ukłony
 • @javox 14:48:53
  "A regułą jest, że (niemal)wszyscy od morza do Tatr grzmią aby wykończyć ciapatych i polewać świńską krwią, chociaż wielu, bardzo wielu z krzykaczy w życiu "ciapatego" na oczy nie widziało!"

  Ja kiedyś jednemu Syryjczykowi pokazałem mapę świata i poprosiłem, żeby pokazał gdzie mniej więcej leży Syria. To było złe pytanie... nie wiedział co to mapa.... załamka :-(
  Takich jest wielu, może i znakomita większość. I dlatego łatwo się nimi manipuluje i łatwo jest z nich zrobić bojowników. Weź np tego, co w marcu jechał mostem, a potem chciał atakować parlament nożem. Byłoby zwyczajnie nieuprzejme przypuszczać, że był to dobrze wyszkolony pracownik służb brytyjskich. Fałszywa flaga polegała tu moim zdaniem na tym, że oni skołowali "wyedukowanego" na Koranie osobnika i kazali mu walczyć za Allaha czy coś tam. I poszedł do ichniego raju. Równo rok po zamachu w Brukseli. A jaki mieli cel kołujący? Tego nie wiem. Ale liczba 322 znów się pojawiła.

  To, że imigranci się z reguły nie integrują to też fakt. Tworzą strefy no-go, swoje dzielnice. Z większością pogadać można pewnie tylko o... Koranie, który wiadomo jak powstał.
  Tym ludziom ktoś normalnie zrobił krzywdę, że przypchał ich do Europy. Mogliby siedzieć u siebie i się koranować do woli. Ale ktoś im podrzucił mapy i pokazał drogę.
 • @AgnieszkaS 20:30:18
  "Terrorysta powinien być aresztowany dopiero po zakończeniu swojego zadania i odprowadzony na komisariat."

  Zaraz tam dokończył. Strzela się terroryście w nogę albo dwie i jak pada i zaczyna kwiczeć to się skuwa, przypieka, żeby się nie wykrwawił, a potem przesłuchanie/areszt wydobywczy.... są od tego fachowcy, proszę mi wierzyć. To zabijanie każdego terrorysty jest rzeczywiście dziwne. Parę razy mogłoby się zdarzyć, bo wiadomo, że to spore zamieszanie i ryzyko taka akcja, ale to nie może być regułą.
 • @Tiamat
  Witam nieżle ktoś w tym kotle miesza . Logicznie winny jest ten kto te konflikty inspirował .Jak widać neokoni w usraelu wiedzą co robią chcąc rozwalić U.E. tuż po Bliskim Wschodzie .Ave.
 • @Jasiek 21:57:35
  Co pisze John Pilger, znany publicysta z Londynu:
  Autor: John Pilger
  Terror w Brytanii: Co wiedziala pani premier?

  Nikt nie smie tego glosno powiedziec.. Przyczyny masakry w Manchesterze, w ktorej dzihadysci zamordowali 22 glownie mlodych ludzi zostaly zatajone, zeby zachowac tajemnice brytyjskiej polityki zagranicznej.

  Krytyczne pytania, takie jak np. dlaczego sluzby bezpieczenstwa MI5 utrzymywaly “majatek” terrorystow w Manchesterze i dlaczego rzad nie ostrzegl spoleczenstwa, ze zagrozenie moze przyjsc z wewnatrz tego spoleczenstwa. Nie ma odpowiedzi na to pytanie. Rzad obiecuje przeprowadzic wewnetrzne dochodzenie.

  Podejrzany samobojca bombowy , Salman Abedi, nalezal do ekstremistycznej grupy pod nazwa: Libijska islamska grupa walczaca(LIFG) , ktora kwitla i rozkwitala w Manchesterze i byla hodowana i uzywana przez MI5 przez wiecej niz 20 lat.

  LIFG jest zakazana w Anglii jako grupa terrorystyczna, ktora domaga sie ekstremistycznego panstwa islamskiego w Libii i jest czescia "wielkiego globalnego ruchu islamskiego ekstremizmu, natchnionego przez Al- Kaide”.

  Sekretem bylo , gdy Theresa May byl ministrem spraw wewnetrznych , ze dzihadysci z LIFG mogli legalnie, swobodnie podrozowac po calej Europie zupelnie bezkarnie i wdawac sie w bojowki , najpierw, zeby obalic Muamara Kadafiego w Libii , a potem dolaczyc do grup zwiazanych z Al Kaida w Syrii.
  W tamtym roku, FBI wpisalo Abediego na liste terrorystow i ostrzeglo MI5, ze ta grupa ma zamiar znalezc zobie “polityczny cel” w Wielkiej Brytanii.
  Dlaczego nikt go nie skonfrontowal jego i jego siatki i nie zniszczyl mu planowania i dokonania zamachu 22 maja?

  Powstaja te pytania, poniewaz z powodu przecieku FBI, ktory calkowicie zburzyl Anglikom koncepcje “wilka samotnika” zaplanowanego jako glownego wykonawce zamachu 22 maja. Stad sie wziela panika Theresy May i niespotykana pretensja do Waszyngtonu z Londynu, a i w konsekwencji przeprosiny Trumpa.
  Masakra w Manchestrze uchyla rabka tajemnicy brytyjskiej polityki zagranicznej i faustynskich zwiazkow z ekstremistami islamskimi zwlaszcza sekty wahabitow i salafitow, ktorych glownym opiekunem i finansista jest krolestwo naftowe Arabii Saudyjskiej, ktore jest najwiekszym nabywca broni.
  To imperialne malzenstwo Anglii i Saudow trwa od czasow II-ej wojny swiatowej i wczesnego okresu Bractwa Muzulmanskiego w Egipcie. Polityka brytyjska miala na celu powstrzymanie pan- arabizmu, czyli arabskich panstw rozwijajacych nowoczesny sekularyzm, ktory mial im zapewnic niezaleznosc od imperializmu zachodniego i od kontroli przez Zachod naturalnych zasobow . Powstanie lupiezczego Izraela mialo zapewnic to rozbicie swiata arabskiego i kontroli zasobow. Wiec ta pan-arabska, wspolnota arabska zostala zniszczona. Pozostalo teraz podzielic te panstwa i nimi rzadzic.
  W 2011 roku, jak podaje "Middle East Eye” (Oko Bliskiego Wschodu), Liga islamistow libijskich w Manchesterze znana byla jako “Chlopcy z Manchesteru”, ktorzy zawziecie zwalczali Kadafiego i uwazani byli za bardzo niebezpieczna grupe, a ich ilosc zawsze byla pod kontrola i rozkazami Ministerstwa Spraw Wewnetrznych UK -cos jak areszt domowy- kiedy wybuchly demonstracje przeciwko Kadafiemu w Libii - kraju skleconym z tysiaca wrogich sobie plemion, to nagle .
  zniesiono kontrole; “Moglem jezdzic wszedzie, gdzie mi sie podobalo- nikt mnie o nic nie pytal” - opowiadal jeden z czlonkow LIFG-u. MI5 oddalo im paszporty a policja antyterrorystyczna na lotniskach miala przykazane, zeby ich puszczac wolno do samolotow.

  Obalenie Kadafiego , ktory kontrolowal najwieksze zloza ropy w Afryce, bylo od dawna planowane w Waszyngtonie i w Anglii.
  Jak podal wywiad francuski, na Kadafiego bylo kilka zamachow w 1990 roku - wszystkie oplacone przez brytyjski wywiad. W marcu 2011, Francja, Brytania i USA wykorzystaly okazje do “humanitarnej interwencji” i zaatakowaly Libie.
  Przylaczylo sie do nich NATO pod pretekstem wypelniania rezolucji ONZ dotyczacej “ochrony cywilnej ludnosci”.

  We wrzesniu, ubieglego roku parlamentarna Komisja d/s zagranicznych prowadzila dochodzenie w sprawie Libii i doszla do wniosku, ze owczesny premier Dawid Cameron wciagnal Anglie do wojny przeciwko Kadafiemu na podstawie blednych przeslanek i ten atak na Libie spowodowal utworzenie Panstwa Islamskiego w Polnocnej Afryce.
  Komisja parlamentarna cytowala Baracka Obame, ktory okreslil role Camerona w Libii jako niewypal i nedzne widowisko. .

  Prawde mowiac, Obama byl glownym aktorem w tym nieudanym widowisku, bo pod presja swojej minister d/s zagranicznych, podzegaczki wojennej Hillary Clinton oraz pod wplywem mediow, ktore sie darly, ze Kadafi planuje ludobojstwo wlasnego narodu ..
  “My wiedzielismy, ze jezeli przeczekamy jeszcze jeden dzien, to w Bengazi - miasto wielkosci Charlotte - odbedzie sie masakra, ktora moze sie rozniesc po calym regionie i pozostanie czarna plama w swiadomosci calego swiata” - powiedzial Obama.

  Historia o masowym morderstwie zostala sfabrykowana przez salafickich bojownikow, ktorym grozilo rozbicie przez libijska armie. Opowiedzieli agencji Reutera, ze bedzie prawdziwa rzez podobna jak w Rwandzie. .
  Komitet parlamentarny w swoim raporcie napisal: “ Pomysl , ze Muamar Kadafi mogl zaplanowac morderstwo cywilnych mieszkancow w Bengazi nie znalazl nigdzie potwierdzenia i nie ma zadnego dowodu, zeby takie morderstwo planowal.

  Anglia, Francja, i Stany Zjednoczone kompletnie zniszczyly nowoczesne panstwo libijskie.
  NATO zanotowalo w swoich raportach, ze wystrzelono 9.700 rakiet, z ktorych 1/3 wystrzelono w ludnosc cywilna. W tych atakach uzyto bomb rozszczepiajacych i z glowiacami uranowymi. Miasta Misurata i Sirte byly bombardowane miejsce - w miejsce (naloty dywanowe).
  UNICEF , organizacja w obronie dzieci przy ONZ , zanotowala, ze ogromna ilosc zamordowanych dzieci byla ponizej wieku 10 lat.

  Oprocz tego, ze powstalo panstwo islamskie (ISIS) to juz zapuscilo korzenie w Iraku po napadzie przez Blaira i Busha w 2003 roku - tych dwoch “specow" od Bliskiego Wschodu (mediawelistow) mialo teraz pod kontrola cala Afryke Polnocna jako baze.
  Ten attack spowodowal rowniez stampedo uchodzcow do Europy.

  Cameron witano w Tripoli jako “wyzwoliciela” a tak mu sie przynajmniej wydawalo. Tlumy, ktore go radosnie witaly skladaly sie glownie z oplaconych i przetrenowanych przez brytyjskie sluzby specjalne SAS ukrytych agentow natchnionych idea Panstwa Islamskiego, takich jak “Chlopcy z Manchesteru”. ,

  Dla Amerykanow i Brytyjczykow, glownym przestepstwem Kadafiego byla
  obrazoburcza wrecz niezaeznosc i jego plany porzucenia petrodolara, ktory jest przeciez filarem imperialistycznej potegi USA.
  Kadafi bezczelnie planowal wprowadzenie afrykanskiej waluty opartej na parytecie zlota; chcial ustalic bank ogolno- afrykanski i utworzyc unie ekonomicznej biednych panstw bogatych w zasoby.

  Czy byloby to mozliwe czy nie - to nie bylo istotne, bo sama tylko taka mysl tak bezczelna byla nie do zniesienia dla USA , ktore planowaly “wielkie wkroczenie do Afryki i planowaly przekupic rzady panstw afrykanskich przy pomocy “miliatrnego partnerstwa”.

  Upadly dyktator Libii probowal sie ratowac ucieczka. Ale RAF (Brytyjskie lotnictwo) wyczailo jego konwoj i w gruzach Sirty, jakis fanatyk strasznie go porznal nozem; media nazwaly tego zboczenca “rebelem”.

  Po spladrowaniu libijskiego arsenu wartosci 30 miliardow, “rebelianci” ruszyli na poludnie , terroryzujac miasta i wioski. Po przekroczenu Sahary wkroczyli do Mali i zniszczyli ten slaby kraj. Gorliwi Francuzi wyslali samoloty do swojej bylej kolonii, zeby “zwalczyc Al- Kaide” i bajzel jaki sami stworzyli.

  14 pazdziernika 2011, prezydent Obama oznajmil, ze wysyla sily specjalne do Ugandy, zeby sie wlaczyc do wojny domowej. W ciagu nastepnych paru tygodni amerykanskie sily zbrojne zostaly wyslane do Poludniowego Sudanu, Kongo i Republiki Centralnej Afryki. Gdy Libia byla juz zabezpieczona, amerykanska inwazja na Afryke sie rozpoczela; media jakos dziwnie tego nie dostrzegly.

  W Londynie otwarto wielka wystawe broni zorganizowana przez rzad brytyjski. Na trybunach ktos krzyczal “pokaz radosnej dzialnosci w Libii”.
  Londynska Izba Handlu i Przemyslu zatytulowala wystawe “Bliski Wschod: potencjalnie ogromny rynek dla brytyjskiego przemyslu zbrojeniowego i firm ochroniarskich.
  Gospodarzem wystawy byl Krolewski Bank Szkocji, glowny inwestor w przemysl bomb kasetowych, ktore bardzo namietnie uzywano przeciwko ludnosci cywilnej.
  Krzykliwa reklama w agitce banku wychwala “niebywala szanse dla brytyjskiego przemyslu zbrojeniowego i firm ochroniarskich.

  W ostatnim miesiacu , premier Theresa May byla w Arabii Saudyjskiej , ktorej sprzedala brytyjskiej broni za ponad 3 miliardy funtow ktora Saudowie uzyli przeciwko Jemenowi.

  Usadowieni w pomieszczeniach kontrolnych Rijadu, brytyjscy doradcy wojskowi pomagali przy zrzucaniu bomb, ktore zabily ponad 10 tysiecy ludzi. W kraju panuje nedza i glod. Co 10 minut umiera w Jemenie jedno dziecko - podal UNICEF..

  Masakra w Manchesterze 22 maja byla wlasnie owocem tej nieprawdopodobnej rzezi w dalekich krajach, fundowanych tym nieszczesnym krajom przez Wielka Brytanie. Imiona pomordowanych ofiar sa nieznane. Nikt nie wie, jak sie nazywaja ofiary morderczej wojny.

  Prawda o tym co sie naprawde dzieje, nie dociera do swiata.
  Podobnie jak nie docierala wtedy gdy londynskie metro bylo zbombardowane w 7/7 2005.
  Zdarza sie, ze jakis przechodzen podejdzie do kamery CNN i krzyknie: “Irak”, albo “Blair” czy “My napadlismy na Irak”
  Na wielu spotkaniach z waznymi mediami na ktorych sam bylem,, wielu znanych gosci powtarza “Irak”lub “Blair” jako rodzaj catarsis czego nie osmiela sie glosic publicznie. .
  A jednak, zanim Blair napadl na Irak, byl ostrzezony przez wywiad brytyjski, ze “ zagrozenie od Al-Kaidy sie zwiekszy po inwazji na Irak.
  A take wywiad ostrzegal, ze znacznie wzrosnie liczba innych islamskich grup terrorystycznych.
  Tak jak Blair sprowadzil wlasna wojenke i zbrojne awanturnictwo a takze nieudane krwawe widowisko Georga Busha - Dawid Cameron , poparty przez Therese May dokonal przestepstwa w Libii a krwawe nastepstwa nastapily w Anglii wlaczajac pomordowanych w Arenie Manchesteru 22 maja

  Naturalnie, ze oficjalnie mialo byc tak, ze to Salman Abedi dzialal sam. Byl drobnym przestepca , i nic wiecej. Tymczasem jego cala siatka zostala podana do wiadomosci publicznej przez amerykanskie przecieki. Awantura szybko przygasla i zniknela ze szpalt. ALe pytania pozostaly.

  Jak to sie stalo, ze Abedi byl w stanie podrozowac po calej Europie i wrocic do Manchesteru na kilka dni przed dokonaniem tej strasznej zbrodni.? Czy Theresa May byla powiadomiona przez MI5 , ze FBI wykrylo Salmana jako czlonka komorki islamistycznej, ktora planowala atak w Anglii?
  W obecnej kampanii wyborczej przywodca Partii Pracy Jeremy Corbyn
  wyraznie wspomina “wojne z terrorem, ktora wyraznie zawiodla”.
  Poniewaz on wie, ze to nie byla walka z terroryzmem ale wojna o podboj narodow: Palestyny, Afganistanu, Iraku. Libii. Syrii.
  Iran ma byc nastepny.
  Zanim nastapi koljeny atak, kto bedzie mial odwage to powiedziec?.

  Terror w Anglii. Co wiedziala premier UK?
  TERROR IN BRITAIN: WHAT DID THE PRIME MINISTER KNOW?


  http://johnpilger.com/articles/terror-in-britain-what-did-the-prime-minister-know
 • @ewinia 10:22:12
  Witam Panią :)
  Dużo wyjaśnia ten krótki film, link:
  https://www.youtube.com/watch?v=wl-a34tUHRg&spfreload=10

  Zamieszczam fragment, przetłumaczony pod filmem:
  "Opublikowany 24 maj 2017
  Oficer CIA Robert David Steele: "Większość terorystów są terorystami pod fałszywą flagą, którzy zostali powołani przez nasze służby bezpieczeństwa. Nie mam bezpośredniego dostępu do Anglii, ale powiem, że tutaj, w Stanach Zjednoczonych, każdy atak terrorystyczny, który mieliśmy, został dokonany pod fałszywą flagą albo przez informatora od FBI. Tak naprawdę mamy obywateli którzy próbują zatrzymać informatorów FBI lansujących terroryzm. Staliśmy się domem wariatów. Jeśli chodzi o Jihadi Johna, to mogę powiedzieć, że jest on fundowany przez Arabię Saudyjską, trenowany przez CIA, to całe niszczenie starożytnych artefaktów, itd. To jest tajna operacja, to nie jest coś, co by zwykle robili. To jest, jednym słowem, wielki teatr."
 • @Vinto 12:12:37
  "Właśnie, dziwnym jest, że terrorystów na miejscu zabijają". -

  --- W tych zamachach jest więcej rzeczy dziwnych, np. pozostawianie swych paszportów w samochodzie, relacje niespójne i sprzeczne ze sobą itd.

  Pozdrawiam Pana serdecznie.
 • @AgnieszkaS 18:49:46
  Pisze Pani: "Ci właśnie rozsądnie myślący ludzie przewidują, że najbardziej prawdopodobnym miejscem ataków będą Niemcy, Francja, Wielka Brytania i wszystkie inne kraje, gdzie występują bardzo duża populacje muzułmanów". -

  --- Więcej muzułmanów jest w Rosji, a tam raczej spokojnie. Dodam, że 40% armii rosyjskiej jest wyznania muzułmańskiego. I Rosja się trzyma, a Putin chyba nie obawia się, że muzułmańscy żołnierze popsują mu szyki.
 • @Tiamat 22:09:43
  No i clintonowa zrobiła z 33 tonami libijskiego złota ?. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_5q00DpvvwuwaHmiNjBR6fiq52d6ZAIvf.jpg Ave.
 • @Repsol 22:07:58
  Witam Cię :)

  "... nieżle ktoś w tym kotle miesza". -
  --- Ano, miesza.

  Pozdrawiam.
 • Z BLOG.PL:
  ~adam
  5 czerwca 2017 o 19:09
  Fałszywa rzeczywistość ataku terrorystycznego w Londynie

  …Na jednym z nagrań możemy zobaczyć przebierających się w cywilne ciuchy policjantów. Jeden z nich, na filmie ubrany w spodnie w kolorze moro, był później/wcześniej zastrzelony przez policję jako jeden ze sprawców ataku terrorystycznego….

  ….To wszystko może świadczyć o jakiejś globalnej akcji. Tym bardziej jest to niepokojące, że premier Theresa May po zamachach stanowczo oznajmiła, że władze mają receptę na zabezpieczenie przed takimi zdarzeniami w przyszłości. Będzie nią ścisła kontrola całego internetu (zobaczcie tutaj). Domyślcie się sami, o co w tym wszystkim chodzi…..

  http://www.geekweek.pl/aktualnosci/30417/falszywa-rzeczywistosc-ataku-terrorystycznego-w-londynie
 • @zygmuntbialas 23:23:10
  "Na jednym z nagrań możemy zobaczyć przebierających się w cywilne ciuchy policjantów. Jeden z nich, na filmie ubrany w spodnie w kolorze moro, był później/wcześniej zastrzelony przez policję jako jeden ze sprawców ataku terrorystycznego…. ."(?)/geekweek/

  Tytuł artykułu na Geekweek powinien być "Fałszowana rzeczywistość ataku terrorystycznego". Po tym artykułem i video są wpisy. Przytaczam jeden z nich:

  "Jolly, 05.06.2017 20:38:14
  To są dwaj różni faceci. Policjant jest rudy, jego broda zakrywa usta a po bokach twarzy przy uszach ma wygolone (na video 0:47) oraz ma jasną skórę. Facet na zdjęciu za to ma czarną brodę wzdłuż szczęki kończącą się na czarnych włosach i jakies czarne znaki na rękach do tego ciemną skórę(1:07). Serio tylko dlatego że ktoś ma podobne spodnie (policjant ma jaśniejsze) już zaczynacie histeryzować ?"

  Ale czy ktoś posłucha głosu rozsądku? Na blogu Pana Białasa chętniej akceptowane są najgłupsze i najbardziej fałszywe teorie jak rzeczywiste fakty.
 • @zygmuntbialas 22:39:05
  "-- Więcej muzułmanów jest w Rosji, a tam raczej spokojnie. "/Zygmunt Białas/

  To wszystko zależy od tego jak ktoś rozumie słowo "spokojnie". Rosja jest zmuszona żyć z muzułmanami, a więc Putin stara się jak może, aby relacje były znośne. Największym problemem wewnętrznym Rosji są muzułmanie i dlatego Rosja nie jest zainteresowana przyjmowaniem uchodźców z Bliskiego Wschodu.

  Ostatnim muzułmańskim atakiem, który dotknął Rosję był ten, który miał miejsce 3 kwietnia 2017 roku. W załączeniu link do Wikipedii, gdzie znajdzie Pan tabelę z liczbą ataków terrorystycznych w danym roku, liczbę ofiar i rannych.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Terrorism_in_Russia
 • @AgnieszkaS 01:15:47 oraz 01:41:16
  Pisze Pani: "Na blogu Pana Białasa chętniej akceptowane są najgłupsze i najbardziej fałszywe teorie jak rzeczywiste fakty". -

  --- Ocena zależy od miejsca siedzenia i punktu widzenia. Było tak, że jesienią 2015 roku pisałem o Ukrainie i nie zamierzałem włączać się w dyskusję o uchodźcach, ale ilość głupot pisanych przez blogerów była tak ogromna, że musiałem się odezwać.
  Przed chwilą wysłuchałem wykładu pt. "Świat jest inny - Terroryzm urojony", link:

  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  Nie zawsze zgadzam się z autorem, ale jest wiele myśli wspólnych. Coś tu mówi tytuł: "Terroryzm urojony".
  Warto posłuchać.

  Pisze Pani daklej, że "największym problemem wewnętrznym Rosji są muzułmanie i dlatego Rosja nie jest zainteresowana przyjmowaniem uchodźców z Bliskiego Wschodu". -

  --- Gdyby tak było, to muzułmanie nie stanowiliby 40% armii.
  Rosja przyjęła znaczne ilości obywateli ukraińskich, zarówno tych ze wschodniej, jak i zachodniej częsci Ukrainy. To było znacznie więcej niż Niemcy przyjęli muzułmańskich uchodźców.
 • @AgnieszkaS 01:15:47
  Głos rozsądku !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DBmO-g4XsAEt30Q.jpg
 • @Jasiek 03:23:14
  http://www.wanttoknow.nl/wp-content/uploads/22-aanslagen.jpg
  http://www.wanttoknow.nl/politiek/valse-vlag-operaties/manchester-false-flag-daar-gaan-we-weer/
 • ta sama kobieta pojawia się w czterech różnych atakach terrorystycznych
  https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/18664197_1337920082922937_460042097687939520_n.jpg?oh=ae4e9d72bd2f32d5cf4c9f227fb94118&oe=59A9D6D0

  https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18620031_1323507331037005_941303014697898373_n.jpg?oh=5a8aa939f7bf50faf0929774e87258c4&oe=59B6EFA7
 • (CR)ISIS actors practicing false flag Hoaxes | Manchester, UK
  https://youtu.be/BKKY1SW_QPM
 • @AgnieszkaS 01:41:16 (II)
  Pisze Pani: "Rosja jest zmuszona żyć z muzułmanami, a więc Putin stara się jak może, aby relacje były znośne". -

  --- A ja myślę, że jest to kwestia przenikliwości i mądrości politycznej oraz przykładu przyzwoitego zachowania. Władimir Putin przebił tu (i nie tylko tu) zachodnich polityków.
 • @Husky 05:09:14
  James Mattis o dżihadystach -

  --- Co by też było, gdyby dżihadyści zeznawali przed niezależnym sądem?!
 • @dron67 11:34:06 oraz 11:35:30
  Witam Pana :)

  Bardzo dużo jest tych dziwnych faktów.
  I opinia tzw. publiczna /światowa jest bezsilna.
 • http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/05/list-do-aktywistki-ruchu-pro-imigranckiego-rozsadny-humanitaryzm/
  Witam :)

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/05/list-do-aktywistki-ruchu-pro-imigranckiego-rozsadny-humanitaryzm/
 • „Naród bez świadomości narodowej''
  Analiza poziomu narodowej świadomości Polaków wskazuje, że pod tym względem nie stoimy w miejscu – my się cofamy.

  Jeżeli dzisiaj, pod koniec drugiej dekady XXI wieku, pisząc o kondycji politycznej polskiego narodu formułujemy te same wnioski, które w latach 1930. ubiegłego wieku formułowali autorzy miesięcznika „Zadruga” i organizatorzy nacjonalistycznego ruchu o tej samej nazwie znaczy to, że kondycja polityczna współczesnych Polaków stoi na jeszcze niższym poziomie. Jeśli bowiem, przez prawie sto lat, czyli okres życia czterech, pięciu, pokoleń Polaków, nie potrafiliśmy wznieść się ponad polityczną świadomość z lat 1930., mało tego, właśnie z powodu braku tej politycznej, narodowej, świadomości pozwoliliśmy syjonistycznym i żydo-katolickim (dotyczy hierarchii Kościoła) hordom zniweczyć dorobek gospodarczy i społeczny czterdziestu lat PRL, tym samym likwidując podstawy materialnego bytu naszego narodu, świadczy to jednoznacznie o pogłębieniu się regresu narodowej świadomości.''

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/01/narod-bez-swiadomosci-narodowej/
 • Cejrowski – błazen czy zdrajca?
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/03/cejrowski-blazen-czy-zdrajca/

  Wychodzi po latach opłacanie stypendiów:

  Warto przesłuchać od 6 minuty:
  https://youtu.be/dNj0ED6r29I
 • @Husky 05:09:14
  Ja to do konca nie rozumiem polityki zagranicznej USA.
  No bo Matiss obiecuje, ze dzyhadysci z panstw europejskich, Ameryki i Azji od razu beda zabijani...
  Nie wymienil Afryki ani Bliskiego Wschodu - bo tam nie ma dzihadystow.
  James Mattis zdobyl sobie przydomek Mad Dog -"Wsciekly Pies" po tym jak w 2004 roku dowodzil operacja totalnej zaglady Mosulu i wymordowal wiele tysiecy obywateli miasta.
  Dla Matissa zycie ludzkie nie ma specjalnego znaczenia.

  Ja sie zastanawiam, kogo pan Matiss ma na mysli, i kto to sa ci dzyhadysci.
  Matiss nie wymienia ani ISIS ani ISIL. Moze dlatego, ze to organizacje calkowicie na utrzymaniu USA.

  Bo na przyklad to video udawadnia, ze ISIS zostal calkowicie stworzony przez USA

  Documented Proof ISIS Is a Creation of The United States of America - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=nqIyJycXxOo

  Trump natomiast obiecuje Lawrowowi - ministrowi d/s zagranicznych Rosji: " USA zainstaluje ISIS w Damaszku, bez wzgledu na koszty"

  Trump to Lavrov: US will put ISIS in Damascus whatever the cost | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2017/05/15/trump-to-lavrov-us-will-put-isis-in-damascus-whatever-the-cost/

  I amerykanskie weterany wojenne i oficerowie armii amerykanskiej w swojej gazecie podaja, ze USA trenuje dzihadystow ISIS w ... amerykanskiej poteznej bazie Bondsteel.

  Zaledwie kilka mil od Bondsteel w Kosowie. W samym srodku Europy.
  US Training ISIS Only Miles from Bondsteel Base inside Europe | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2016/07/22/us-training-isis-only-miles-from-bondsteel-base-inside-europe/

  Z kolei rzad USA oficjalnie oskarzyl Arabie Saudyjska o zorganizowanie zamachu na wiezowce w Nowym Jorku w 9/11

  A tymczasem prezydent Trump i Tillerson, na goscinnych wystepach w Arabii Saudyjskiej odstawiaja z tubylcami taniec dzikich z mieczami, ktore tradycyjnie teraz sluza do obcinania glow. Taniec odbywa sie akurat kolo placu “Chop-chop Square", na ktorym w kazdy piatek po modlitwach rytualnie obcina sie komus glowe.

  Trump, Tillerson dance in Saudi Arabia - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=FAcLCRhKyKc

  Jakos trzeba uczcic pomyslny zakup broni za 110 milardow dolarow, zeby bylo czym zniszczyc Jemen i okolice. No i w Syrii sie moze przydac.

  Donald Trump, Melania, Ivanka uczz sie skomplikowanej choreografii:

  https://www.youtube.com/watch?v=r4IXm7sEoPo
 • Warto przesłuchać od 6 minuty:
  Tu wylazło prawdziwe ''ja'' błazna podróżnika
  ''polaka-katolika''..

  ''Metro
  3 czerwca 2017 o 23:55
  Posłuchałem, dałem radę do 8 minuty. Ta syjonistyczna kunda demaskuje się całkowicie. Nie ma jednak się co dziwić, tak została stworzona „alternatywna” europejska pawica, to samo dotyczy Frontu Narodowego we Francji.

  Zadaję pytanie: WC – a jaki jest twój naród?''
  :)
 • @dron67 11:34:06
  Czego niby te wszystkie daty rozpoczynające się od 22 mają dowodzić?

  Rezerwa Federalna była ustanowiona 23.12.1913.
 • @dron67 11:35:30
  "ta sama kobieta pojawia się w czterech różnych atakach terrorystycznych"

  Proszę sobie sprawić nowe okulary.
 • @AgnieszkaS 17:02:47
  A narodzenie boskie co roku 24.12 :)
 • Najpierw Boston i Paryż, teraz Bruksela. 19-latek przeżył już TRZY zamachy
  ''Przynajmniej sześciu obywateli Stanów Zjednoczonych znajdowało się w zasięgu wczorajszych eksplozji materiałów wybuchowych w Belgii. Wśród nich na lotnisku w Brukseli był Mason Wells - 19-latek, który przeżył juz trzy zamachy! Nie ucierpiał, gdy bomby eksplodowały w trakcie maratonu w Bostonie w 2013 roku, ani w Paryżu w 2015 roku, ale tym razem w Brukseli uległ poważnym obrażeniom.''

  ''19-letni misjonarz Masson Wells był świadkiem trzech zamachów terrorystycznych: w Bostonie, Paryżu i Brukseli. We wtorkowym wybuchu na lotnisku został ranny. Sensacyjną sprawę opisał "Boston Globe".

  ''19-letni Amerykanin ma niesamowitą zdolność do odnajdywania się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Przeżył zamach z 15 kwietnia 2013 roku podczas maratonu w Bostonie. Kibicował wówczas swojej matce. 13 lipca 2015 roku znajdował się w Paryżu, gdzie doszło do kilku ataków terrorystycznych, a 137 osób poniosło śmierć.
  Tym razem nastoletni misjonarz przebywał na lotnisku w Brukseli, kiedy doszło do eksplozji ładunku wniesionego przez terrorystę-samobójcę z Państwa Islamskiego. Nastolatek przeżył i ten atak. Ma zerwane ścięgno Achillesa, uraz głowy, zadrapania oraz lekkie oparzenia.
  Boże błogosławieństwo
  – To, że przeżył, to zasługa bożego błogosławieństwa – mówił w telewizji ABC jego ojciec. Dodał, że syn to "twardy chłopak", który "zdążył się już oswoić z tego typu sytuacjami".
  Matka Masona w rozmowie z mediami przyznała, że zawsze powtarza synowi, aby "rozglądał się, w czasie podróży uważał i przyglądał się ludziom dookoła".

  Zamachy go normalnie ''napadywują'' :D
  ''Misjonarza'' z mossadu.. :)
 • @dron67 13:42:57
  Ale mnie pan przeciagnal!

  Wlasciwie opinie polityczne WC sa dobrze znane i ma do nich prawo.
  Szwejk by o nim powiedzial, ze to taki "biedaczek"; trudno wymagac od niego, zeby za pieniadze Sorosa gadal inaczej.
  Z drugiej strony, jak wielu emigrantow stara sie byc lojalny wobec panstwa, ktore mu nadalo obywatelstwo. Wielu emigrantow - nie tylko Polakow - ma kompleks emigranta. Koniecznie chce byc tubylcem.
  A jest i taki problem, ze emigrant zawsze bedzie uzasadnial swoja decyzje wyboru ojczyzny dla swoich potomkow.
  I trudno miec o to pretensje do WC ze powtarza jak mantre, ze Iran jest panstwem terrorystycznym i ze Rosja jest wrogiem narodow.

  Ale problem jak ma ten pan to jest jego katolicyzm, bo to dotyczy tez i mnie.
  Tylko zydowski przebieraniec moze obiecywac matkom, ze im dzieci trzeba wymordowac!
  Cejrowski w jednym ze swoich "katolickich ' wystapien proponowal, zeby Polacy sie nauczyli na swiniach jak sie morduje i potem praktykowali na Rosjanach.
  To jest nie do przyjecia.
  Na niektorych blogach sa tacy podobni do WC entuzjasci mordowania ludzi a wyzywania na przyklad iranczykow o terroryzm.
  Mnie przeraza to publiczny pokaz autorytetu glupoty i nieznajomosci przedmiotu dyskusji.
  Prawdopodobnie WC nie zna dobrze angielskiego i nie czyta, co sie w Izraelu dzieje.
  Cejrowski dyktuje co Polska powinna zrobic i przeniesc ambasade do Jerozolimy???
  Polsce kaze przeniesc ambasade w Izraelu ale czy zapytal sie co na to zydzi??
  Otoz jak na razie to jeszcze chwile polskiej ambasady sie nie da przeniesc bo.... zydzi sie nie zgadzaja.
  I to nie dlatego, ze W ONZ Jerozolima , a w kazdym razie jej czesc jest
  zarejestrowana jako stolica Palestyny. Czyli, zeby przeniesc ambasady , musialyby sie panstwa czlonkowskie ONZ zgodzic.
  Mieszkancy Jerozolimy zdecydowanie sobie nioe zycza, zeby im ktos zrobil ze starego, ciasnego, miasta Nowy Jork.
  I wlasciwie o to poszlo. Bo jezeli ogromna amerykanska ambasada ma sie przeniesc - a wlasciwie byc wybudowana w Jerozolimie - to wszystkie inne ambasady tez sie musza przeniesc bo takie jest prawo; ambasady znajduja sie zawsze w stolicy panstwa.
  Ale z kolei Izrael nie ma stolicy, tak jak i nie ma wyznaczonych w ONZ zatwierdzonych granic. ANi nie ma konstytucji, ktoraby regulowala sprawe administracji, granic i terytorium. Wobec czego caly teren jaki Izrael zajmuje jest nieprawny.
  No wiec po pierwsze:
  - Nie mozna przenoscic ambasad do nieistniejacej stolicy.
  - nie da sie przeniesc ambasad w rekach. Trzeba wybudowac cala dzielnice dyplomatyczna co jest obowiazkiem panstwa Izrael.
  - Panstwo zapewnia zabezpieczenie, zaopatrzenie i rozne takie rzeczy na swoj koszt- wielu ortodoksyjnych zydow nie zgodzi sie na ambasade amerykanska w miescie, ktora wielu zydow uwaza za stolice religijna, bo Jerozolima jest kulturowo bardzo wazna dla chrzescijan i dla muzulmanow.
  Budowa samej infrastruktury kosztowalaby krocie.
  Zaden jak do tej pory prezydent USA nie smial nawet obiecywac przeniesienia ambasady USA. Wielu ortodoksyjnych zydow nie lubi jankesow - draka bylaby gotowa.
  Koszty przeprowadzki sa ogromne: rejestracja, zmiana wlasciwie wszystkich dokumentow: adresy, telefony, baza danych we wszystkich izraelskich placowkach na swiecie i w innych panstwach tez.
  Jak WC chce bardzo, to za pieniadze, ktore dostaje od Sorosa moze zafundowac Polsce przeniesienie ambasady.
  Cejrowski jest raczej marnym katolikiem
  Wiecej entuzjazmu ima dla wahabitow w Rijadzie niz dla Watykanu.
  A juz zupelnym niewypalem byloopowiadanie o Melanii.
  Bylam w swoim zyciu dwa razy na audiencji u papieza, jeszcze za czasow JPII.
  Nie widzialam, zeby kobiety mialy nakrycrte glowy w czasie audiencji. To przeciez nieprawda.
  Cejrowski zdaje sie nie wie gdzie jest Slowenia, z ktorej pochodzi Melania.
  Slowency sa kulturowo bardziej niemieccy niz slowianscy.
  Ale w Ljublianie tez nie widzialam kobiet, zwlaszcza mlodych z nakrytymi glowami w kosciele.
  Moja babcia byla ze wsi. Faktycznie nawet na ulice nie wyszla bez chustki. Do kosciola obowiazkowo wszystkie jej sasiadki i znajomi i w ogole wszystkie kobiety nosily chustki na glowie.
  Ani Merkelowa ani corka Trumpa nie mialy welonow na glowach. Tlumaczka - agentka CIA, ktora im towarzyszyla u papieza - tez nie miala przykrytej glowy.
  W Jugoslawii starsze kobiety i te w zalobie byly opatulone i ubrane na czarno.
  I jeszcze jedno okropne klamstwo:
  Iran nie ma broni nuklearnej.
  Gdyby Cejrowski znal angielski toby wysluchal co gada Netanjahu:"My nie mozemy dopuscic do tego, zeby iran mial kiedykolwiek bron nuklearna.
  Jego mesjanizm wobec Rosji wyplywa z dobrze oplaconej nienawisci do Rosjan.
  Rozumiem, ze chodzi o aborcje.
  Bo spotkalam juz kilku 'dyrektorow" od skrobanek, ktorzy uwazja, ze "rzad powinien sie zajmowac skrobankami".
  Moim zdaniem, decyzja o zabiegu powinna byc raczej dyskutowana z rodzina, ksiedzem, lekarzem a nie z roznymi panami w rzadzie, ktorzy maja liczebna przewage w sejmie nad paniami.
  A juz latanie do Rosji i nawracanie Putina, zeby zajal sie skrobankami w Rosji - swiadczy o niczym nieuzasadnionych ambicjach megalomana.
  Cejrowski lepiej zrobi jak pojdzie nauczac do izraela, gdzie jest najwieksza liczba zabiegow aborcyjnych na .. glowe(?)

  Dla mnie WC nie jest rzetelnym katolikiem. Za duzo w nim nienawisci, bufonady i zaklamania. A za malo wiedzy o religii.
 • Ale czy ktoś posłucha głosu rozsądku? Na blogu Pana Białasa chętniej akceptowane są najgłupsze i najbardziej fałszywe teorie jak
  Tiaaa

  Podsłuchują Merkel, a nie mają wglądu w rozmowy ''terrorystów''.
  Może braille'em się posługują albo b'n' braille'em :)
 • @dron67 19:48:53
  "Ale czy ktoś posłucha głosu rozsądku? Na blogu Pana Białasa chętniej akceptowane są najgłupsze i najbardziej fałszywe teorie jak
  Tiaaa". -

  --- No tak, różne poglądy. Osobiście dopuszczam, że można mieć różne poglądy. Wyłączyłem skrajną nienawiść. Zdaje się, że w ostatnim czasie poddano rewizji niektóre fakty, a ponadto niektórzy z nas wyszukują rózne dziwactwa i nielogiczności w informacjach podanych przez polityków i mainstream. Czasem zdarzą się komentatorzy, którzy bronią do upadłego oficjalnych danych, choć te wydają się dalekie od rzeczywistości i prawdy.
 • @Tiamat 18:46:45
  Szukałem w niemieckich portalach jakichś porządnych informacji o zamachu w Londynie, ale nic nie znalazłem. Mogę tylko żałować, że słabo znam angielski, bo w veteranstoday.com są co najmniej dwa artykuły, np.:

  http://www.veteranstoday.com/2017/06/05/europes-terror-blowback-from-charlie-hebdo-to-london-attacks/
 • No i już teraz wiemy po co im było zadawać sobie trud i inscenizować te zamachy.
  Boli ich że ludzie mają swoje kanały komunikacji więc należy im tego zabronić.

  Theresa May – regulacja Internetu w celu zwalczania terroryzmu

  https://www.youtube.com/watch?v=V0hPknGdH_I

  Theresa May mówi ze po nocnym ataku terrorystycznym w Londynie
  oznacza to że internet nie może mieć prawa do zapewnienia „bezpiecznej przestrzeni” dla terrorystów,

  dlatego w Wielka Brytania musi zabronić pracy kryptograficznej.

  Theresa May powiedziala że nie powinny istnieć „środki porozumiewania się”, których „nie możemy przeczytać”

  http://boingboing.net/2017/06/04/theresa-may-king-canute.html

  Powoli dotrze do nas, pierdoły o ''mowie nienaswiści'',
  ''antysemityzmie itd.

  ''Przypomnijmy sobie sytuację z Jackiem Międlarem, jak został zatrzymany na lotnisku w Londynie.
  KTO zdecydował o jego zatrzymaniu? KTO GO PRZESŁUCHIWAŁ, czyli KTO BYŁ TAM NAJWAŻNIEJSZY i w związku z tym UZURPOWAŁ sobie PRAWO do DECYDOWANIA o tym, czy Jacek Międlar MOŻE TAM WJECHAĆ: https://www.youtube.com/watch?v=Etj0QvwxRaM ? – OKAZUJE się, że BYLI TO ŻYDZI !!
 • JAK TO JEST W OGÓLE MOŻLIWE
  ŻEBY ŻYDZI UZURPOWALI SOBIE PRAWO DO DECYDOWANIA O TYM KTO MOŻE A KTO NIE MOŻE WJECHAĆ DO LONDYNU?!! CZY LONDYN JEST MOŻE STOLICĄ IZRAELA? Przecież w szkole uczą, że Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii i Anglii, a nie Izraela, no więc co tu jest grane?!

  JAKIM PRAWEM ŻYDZI ZABRANIAJĄ WJAZDU POLAKOWI do PAŃSTWA KTÓRE (ponoć) NIE JEST PAŃSTWEM ŻYDOWSKIM ?!! KTO WIĘC TAM KONTROLUJE SYTUACJĘ ?!!
 • @dron67 06:06:51
  Dziwne, coś z automatu ucina linki!...
 • @dron67 06:08:02
  Re: ucinanie link

  Theresa May wlasnie oglosila walke z internetem, ktora to walka ma zwalczyc terroryzm.
 • @dron67 06:08:02 and @Tiamat 08:45:43
  "Dziwne, coś z automatu ucina linki!...".
  "Theresa May wlasnie oglosila walke z internetem, ktora to walka ma zwalczyc terroryzm". -

  --- Musimy się liczyć z tym, że informacje w internecie nie są trwałe.
 • @zygmuntbialas 09:55:14
  Musimy się liczyć z tym, że informacje w internecie nie są trwałe.''

  Nieciekawie to wygląda...
  Czyli to był cel, chwycić pospólstwo za pysk!
 • @dron67 11:26:55
  "Czyli to był cel, chwycić pospólstwo za pysk!". -

  --- Tak, dla mnie to oczywiste.
 • @zygmuntbialas 22:31:35
  Pamietam takiego rosyjskiego zolnierza ze sprawozdania we wiadomosciach, ktory w Aleppo z oddzialem rosyjskich zolnierzy zabezpieczal wyzwolone juz Aleppo: szukali zaginionych, sprawdzali zniszczone budynki czy jeszcze ktos moze jeszcze sie uchowal w gruzach, i wywozili zabitych i sprawdzali czy jest bezpiecznie.

  Na pytanie reportera czy jest muzulmaninem i dlatego go wyslali do Syrii, (bo byl to oddzial z Czeczni), zolnierz odpowiedzial:
  Ja jestem obywatelem Rosyjskim, jestem Rosjaninem a dopiero na koncu muzulmaninem.
  Ta grupa zolnierzy tez mnie zaskoczyla, bo ktos im doniosl, ze leza w gruzach zwloki jakiegos terrorysty. Zolnierze zabrali zwloki, zeby je pochowac. Przygladajacy sie temu przypadkowy Syryjczyk krzyknal, zeby tego trupa nie dotykali bo to morderca.
  Czeczenski zolnierz spokojnie wytlumaczyl:
  On byl terrorysta, teraz juz nie zyje. Jest czlowiekiem, nalezy mu sie pochowek".
 • @Tiamat 16:36:59
  To jest Człowieczeństwo!
  Tego brakuje tym wszystkim robakom wywołującym wojny, nazywanym niesłusznie ludźmi.

  ''Oto dowiadujemy się, że najbardziej znany w świecie, współczesny ludobójca, odwalił kitę, w związku z czym skundlone marionetki śpieszą stawiać mu „pomniki” w naszej świadomości zbiorowej.
  Słyszmy więc, jakiż to on i dla Polski zasłużony nie był? ale… chyba nie sprofanują nam jeszcze bardziej Wawelu?

  Przypomnijmy więc, jak traktował świat oraz jak naprawdę traktował Polskę ten ludobójca, znany m.in. z takiego oto tekstu:

  KIEDYŚ ŁATWIEJ BYŁO KONTROLOWAĆ MILION LUDZI NIŻ ICH POZABIJAĆ a DZISIAJ NIEPORÓWNYWALNIE ŁATWIEJ JEST POZABIJAĆ MILION LUDZI NIŻ ICH KONTROLOWAĆ
  (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nDZT04-Rfgo )

  Całość:
  https://www.monitor-polski.pl/szwankujace-super-panstwo-europejskie-co-dalej-julian-rose/comment-page-1/#comment-279865
 • @Tiamat 16:36:59
  "Na pytanie reportera czy jest muzulmaninem i dlatego go wyslali do Syrii, (bo byl to oddzial z Czeczni), zolnierz odpowiedzial: Ja jestem obywatelem Rosyjskim, jestem Rosjaninem a dopiero na koncu muzulmaninem". -

  --- A nam, Polakom, pokopano w głowach, odwrócono i wymieszano pojęcia dobra i zła. Dodam, że jest to znacznie bardziej widoczne w życiu polityki i mediów aniżeli w życiu prywatnym.
 • @dron67 19:53:01
  ZBIGNIEW BRZEZINSKI: "... DZISIAJ NIEPORÓWNYWALNIE ŁATWIEJ JEST POZABIJAĆ MILION LUDZI NIŻ ICH KONTROLOWAĆ". -

  --- Pamiętam, że na początku lat 90-tych forsowała GW tego polityka jako Polaka. A on taki Polak jak ja Francuz.
 • @zygmuntbialas 23:33:23
  Z tym Brzezinskim to do konca nie wiadomo o co chodzi. Jak to zwykle w amerykanskiej polityce: raz w te a raz we wte.
  Muzulmanie zas uwazaja, ze Brzezinski nie lubil Izraela i do tego z wzajemnoscia.
  Nie chce mi sie tak dokladnie studiowac tego Brzezinskiego. Wiadomo, ze udalo mu sie wywolac wojne w Afganistanie, ktora ze wszystkich obecnych wojen trwa najdluzej.
 • @Tiamat 04:43:46
  "Z tym Brzezinskim to... Wiadomo, ze udalo mu sie wywolac wojne w Afganistanie,...". -

  --- To już wystarczy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej