Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

11.06.2017. - Co się działo w Serbii w 1999 roku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minęła 18. rocznica ostatniego zbombardowania Jugosławii i wymazania europejskiego kraju z map i atlasów świata. Powstało nielegalne i dotąd nieuznane państwo Kosowo.

 

Amerykanin opowiada o Serbach – prawda o Kosowie (American about Serbs – The truth about Kosovo-Independence – YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=qNLoluBOpXQ

Przekład z języka angielskiego:

I Stany Zjednoczone, i kraje europejskie haniebnie poparły muzułmańskich nazi-terrorystów i masowych morderców przeciwko serbskim chrześcijanom. Nie było żadnych serbskich przestępstw wojennych w czasie bałkańskich wojen; Serbowie się bronili. Zbrodnie wojenne były popełniane przez albańskich islamistów i bośniackich muzułmańskich oraz chorwackich nazistów.

Od lat dyskutujemy, czemu to takie straszne niebezpieczeństwo i katastrofa mieć albańskich terrorystów, tworzących jeszcze jedno albańskie terrorystyczne państwo Kosowo. Ciekawe, bo przecież albańscy muzułmanie mają już swoje muzułmańskie państwo, które nazywa się Albania. Jeszcze jedna Albania?

Uważam, że jest to jest najbardziej drańska, niemoralna i niewyobrażalna grabież ziemi; kradzież serbskiej ziemi. To jest skandaliczna, ohydna kradzież ziemi (na zdjęciach: mapy Kosowa, oderwanego od Serbii: grupy etniczne w 2008 roku: 70% serbskich chrześcijan, którzy są ofiarami muzułmańskiej inwazji).

Znalezione obrazy dla zapytania serbia i kosowo - mapa

Dzielni Serbowie próbują się bronić, powstrzymać inwazję i robią wszystko, co tylko w ich mocy, by walczyć, bo haniebny rząd USA i ten imbecyl Bush uznali niepodległość tego terrorystycznego państwa Kosowo, które stanowi zagrożenie nie tylko dla Serbów, ale i Grecji, Węgier, Rumunii i calej Europy! Ten islamski rak rozłazi się po całej Europie! To jest bardzo niebezpieczne.

Około 150 tysięcy serbskich ludzi, ktorzy mieszkają w Kosowie, są prześladowani, spychani i wyrzucani z własnych domów i mordowani. Terroryzowani przez dwa milionych albańskich muzułmańskich obcych przybyszów, którzy nielegalnie napadli na kraj. To ogromna inwazja obcych Albańczyków, którzy przybyli i napadli na serbskie terytorium, okupują cały obszar.

Dwa miliony albańskich islamistów przeciwko 150 tysiącom serbskich istnień. Nie bardzo uczciwa walka!  Ale te 150 tysięcy Serbów - to bardzo dzielni ludzie. Próbują walczyć, kontrolować przynajmniej część Kosowa; nie uznają Kosowa i nie poddają się. To naprawdę grupa bardzo, bardzo dzielnych ludzi, i ta odważna grupa ludzi musi kontynuować swój sprzeciw przeciwko temu, co się dzieje.

No więc mamy sytuację, w której pozwalamy na to, co się dzieje, i to teraz, gdy Kosowo nie jest jeszcze rozpoznane jako niepodległe państwo – toż oni już połykają Europę!. I teraz, przy ich dużym przyroście naturalnym i przy ogromnej legalnej i nielegalnej emigracji z krajów trzeciego świata i muzułmańskich krajów, dajemy im jeszcze jedno państwo, jeszcze jedną bazę, jeszcze jedną odskocznię, z której mogą szmuglować ludzi, i coraz więcej narkotyków i różnych okropności, które roznoszą po całej Europie. To jest wprost nie do uwierzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania bombardowanie serbii - zdjęcia

Bombardowanie Serbii - Belgrad 1999r.

Wszyscy w Europie i w Ameryce powinni dzień i noc dziękować Serbom za to, czynią to dla nas. Serbowie są JEDYNĄ przeszkodą i jedyną nacją w Europie, która stawia opór islamskiemu terroryzmowi. A my im wbijamy nóż w plecy. To jest hańba! To jest przestępstwo, które popełniamy nie tylko na Serbach, ale i na nas samych! To jest wstrętne, haniebne!

My powinniśmy dziękować serbskim chrześcijanom dzień i noc, podziwiać ich i być im wdięczni, bo w latach 90-tych walczyli, żeby ratować Bałkany przed inwazją islamską. My powinniśmy ich podziwiać i dziękować im, a nie robić tego, co robią zdemoralizowani przywódcy w USA i Europie, potępiając Serbów i nazywając ich wojennymi przestępcami.

Serbowie są przestępcami, bo bronią własnego kraju?! - Oni nie są przestępcami wojennymi!  Amerykańskie i europejskie zwierzęta, które bombardowały Serbów – to są przestępcy wojenni! Bombardowali i zwalczali Serbów wtedy, gdy ci próbowali bronić swojej ojczyzny od islamskiego terroryzmu. To nielegalni cudzoziemcy, którzy bombardowali Serbów, są przestępcami wojennymi.

Nielegalni obcy cudzoziemcy, którzy występują przeciwko Serbom – to są przestępcy wojenni. Ci, którzy bronią terrorystów, są przestępcami wojennymi! Środki masowego przekazu – media, to ŚWINIE, które potępiają heroicznych Serbów – to są przestępcy wojenni! (na zdjęciu: serbska matka w Kosowie, która straciła męża, trzech synów i dwie wnuczki).

* * * * * * *

Jak Serbowie byli zarzynani na handel organami ludzkimi (Exposed: how Kosovo Serbs were butchered for organs – YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=n7jNTNsGXZ0

Przekład z języka angielskiego:

"Ujawniono: w 1999 roku, islamiści albańscy z Kosowa wsadzili na ciężarówkę ponad 300 zakładników i przewieźli ich za granice do Północnej Albanii, gdzie im wycięli organy na sprzedaż”. - Carla del Ponte (główny prokurator w Międzynarodowym Sądzie Sprawiedliwości w Hadze).

To jedna z tych szokujących informacji, ujawnionych w książce Carli del Ponte, głównej prokurator Międzynarodowego Trybunału w Hadze, który prowadził śledztwo w sprawie przestępstw wojennych, dokonanych na terenie Jugosławii w czasie islamskiej inwazji z Albanii. Książka nosi tytuł “The Hunt: Me and War” (Polowanie: Wojna i ja).

Kompletnie załamana Slobodanka Krsticz przez 10 lat próbowała się dowiedzieć o losie swojego syna, którego widziano ostatnio w obozie koncentracyjnym na granicy Kosowa z Albanią. “Po tym, co się dowiedziałam z tej książki, mało nie dostałam ataku serca. Teraz rozumiem, że ktoś, kto jest pod opieką super-mocarstw, wziął mojego syna i jego przyjaciół, pokroił na kawałki i sprzedał. Aż do dziś nie chciałam w to uwierzyć, ale po przeczytaniu tej książki nie mam pojęcia, przeżyję resztę mojego życia".

Przetłumaczyła: Tiamat

POWIĄZANE WPISY:

 

 1. Co się dzieje na świecie – 09.06.2017.
 2. Co się działo w Polsce i w Europie – 26.09.2016.
 3. Jeremy Corbyn: Izrael przygotował terror w Monachium w 1972 roku
 4. Co się dzieje na świecie – 29.05.2017.

KOMENTARZE

 • Taka wiadomość:
  Tym razem dostało się polskiej Straży Granicznej. Za co? Za to, że skutecznie broni naszego kraju przed napływem nielegalnych imigrantów muzułmańskich.

  W reportażu „Trybunał nakazał chronić życie Czeczena” mowa jest o Czeczeńcu, który już 28 razy próbował przedostać się do Polski, ale za każdym razem był zatrzymywany i odsyłany na Białoruś.

  „W marcu tego roku ekipa TVN24 wraz z grupą adwokatów pojawiła się na przejściu granicznym w Terespolu. Ponad 70 uchodźców, w tym bohater materiału, zostało wówczas odesłanych z kwitkiem, bez możliwości kontaktu z pełnomocnikiem. Prawnicy nie maja wątpliwości – takie działania Straży Granicznej jest sprzeczne z prawem” – czytamy na portalu TVN24.pl

  W materiale nie zabrakło wypowiedzi przedstawiciela powiązanej z Georgem Sorosem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

  „Decyzja Trybunału Praw Człowieka jest wyraźna; nie można go odesłać z powrotem. Polska powinna tego cudzoziemca tutaj wpuścić” – wyjaśnia Jacek Białas z tejże Fundacji.

  „Polska nie dostosowując się do orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, naraża się na poważne konsekwencje, w tym konieczność wypłaty odszkodowania. Decyzja trybunału miała jednak chronić zagrożone życie człowieka, czym polskie służby się nie przejęły” – straszy na koniec TVN24.

  Przy okazji warto zadać pytanie, czy autorzy tego materiału, jak również przedstawiciele Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka zamykają drzwi od swojego mieszkania na klucz, czy też – wyrzekając się ksenofobii, czyli strachu przed obcymi – zawsze trzymają drzwi otwarte, tak by każdy w dowolnej chwili mógł wejść do środka, a nawet tam zamieszkać.
  Za:
  http://www.magnapolonia.org/tvn24-konsekwentnie-przeciw-polakom/
  -----------------------------------------------------------------
  Ja jestem tylko ciekaw co to się dzieje i co to za jaja? Wojna w Czeczenii zakończyła się już dawno, zatem co to za uchodźcy z Czeczenii?
  Nie chcemy przyjmować prawdziwych uchodźców z krajów objętych prawdziwą wojną a mamy przyjmować "uchodźców" z urojonych wojen z Czeczenii i Ukrainy?
  Mieszanka czeczeńsko - ukraińska to mieszanka niebezpieczna dla naszego kraju, tak jak dla serbskiego Kosowa.
  Brawo dla pograniczników!
 • Ukraińcy planują wielki marsz w Przemyślu. Dokładnie w dniu zniesienia wiz
  Ukraińscy manifestanci, w tym wielbiciele Stefana Bandery, OUN i UPA chcą przejść 11 czerwca ulicami Przemyśla. Od tego dnia Ukraińcy będą mogli wjeżdżać do krajów Unii Europejskiej bez wiz. Przemyska społeczność organizuje kontrmanifestację.

  „Nie dla pochodu banderowców przez Przemyśl” – pod takim hasłem organizują się mieszkańcy miasta, żeby zaprotestować przeciwko ukraińskiej paradzie. Rok temu miał ona miejsce 26 czerwca. Teraz ma odbyć się aż o 15 dni wcześniej.

  Właśnie od 11 czerwca Ukraińcy będą mogli wjeżdżać na teren Polski bez wiz. Teraz będą mogli wykorzystać ten rodzaj swobody, otrzymany od Unii Europejskiej, by zorganizować przemyski marsz na dużo większą skalę niż wcześniej.
  Całość:
  http://wolnosc24.pl/2017/06/06/ukraincy-planuja-wielki-marsz-w-przemyslu-dokladnie-w-dniu-zniesienia-wiz/
 • @
  Russia's decision on June 3, 1999 to back the West and to urge Milošević to surrender was the single event that had "the greatest significance in ending the war". The Yugoslav capitulation came the same day.

  https://books.google.pl/books?id=MyJKGq26ZjAC&pg=PA94&lpg=PA94&dq=Russia%27s+decision+on+June+3,+1999+to+back+the+West&source=bl&ots=2c4vu6KCFK&sig=fGaCMbObpp5ouj-uqr9DyABkKP8&hl=en&sa=X&redir_esc=y#v=onepage&q=Russia%27s%20decision%20on%20June%203%2C%201999%20to%20back%20the%20West&f=false
 • Co stalo sie w Jugoslawi to wiemy.USA rozwalilo ten kraj bez przyczyny.
  Teraz USA rozwala Syrie(ropa).US Air Force to IZIS Air Force, atakuja wojska suwerennego panstwa Syrri.Jak teraz zachowaja sie ruscy? Czy zwina ogon i sie wycofaja?Czy tez pojda na calosc i z tych swoich 400 walna w amerykanskie samoloty? Nieciekawa sytuacja.
 • @lorenco 02:49:40
  "W reportażu „Trybunał nakazał chronić życie Czeczena” mowa jest o Czeczeńcu, który już 28 razy próbował przedostać się do Polski, ale za każdym razem był zatrzymywany i odsyłany na Białoruś". -

  --- 28 razy"? - Toż to wygląda na zwykłą prowokację.
  No i fakt - wojny w Czeczenii już nie ma, kraj został odbudowany.
 • @lorenco 02:59:36
  "Ukraińcy planują wielki marsz w Przemyślu. Dokładnie w dniu zniesienia wiz". -

  --- Musi ich być dużo w Przemyślu, że planują marsz, mimo że przecież muszą wiedzieć o wydarzeniach sprzed ponad 70 lat.
  U nas w Opolu jest ich dość dużo, widać ich przy supermarketach jako kupujących, a także pracujących przy kasach. Jest spokojnie.
  I podam Ci jeszcze dane z firmy obcej (zatrudniającej około 400 pracowników) we Wrocławiu. W administracji pracuje po 50% Polaków i tychże obcych, a w produkcji ponad 70% Polaków i prawie 30% Ukraińców.
 • @staszek kieliszek 09:47:15
  Syria - "Nieciekawa sytuacja". -

  --- Bez pomocy Rosji Syria chyba nie dałaby rady. Ta pomoc jest militarna i w znacznej mierze gospodarcza i humanitarna. Wspomnę tu, że USA i państwa UE (w tym Polska) stosują sankcje wobec Syrii. Mi.in nie kupują syryjskiej ropy, nie eksportują towarów, w tym LEKARSTW.
  Liczę na dalsze działania Rosji. Przede wszystkim, że nieoddanie Syrii na pastwę agresorów leży w jej interesie.
 • @Arjanek 06:27:21
  Moze i tak. Ale bombardowanie trwalo jeszcze do 9 czerwca.
 • 5* !
  Bardzo potrzebny artykuł!
  Dziękuję
 • @Paulus Aquarius 21:30:52
  Pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej