Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 24.06.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pani Tiamat: "Kiedyś broniłam Serbów - na próżno. I to przed kim? - Przed Słowianami. Naturalnie, że z obroną muzułmanów jest trudniej".

Pisze w NEON-ie AgnieszkaS:  Wahabici to jak najbardziej są muzułmanie. Biblia jest zakazana w krajach muzułmańskich. Za przywiezienie Biblii do Arabii Saudyjskiej grozi kara śmierci. Tymczasem Saudyjczycy bez problemu budują w Warszawie meczety.

Odpowiada Tiamat:  Pani Agnieszko. Ja mieszkałam na Bliskim Wschodzie jeszcze wtedy, gdy polska firma budowlana Budostal robiła rozruch huty w Basrze i szkolenie pracowników. Polska była wtedy w przyjaźni i z Libią, i Irakiem, i Iranem. W Katarze wybudowali pracownikom z Filipin kosciół katolicki. W czasach studenckich corocznie spędzałam wakacje w Jugosławii, w Bośni i nad Ohridem. Mieszkali muzułmanie nie tylko w Sarajewie.
 
Moja rodzina była kiedyś zesłana do Kazachstanu. Już kiedyś o tym pisałam, że moja ciocia Lubieńska z Londynu opowiadała, iż w czasie wojny było w Kazachstanie okropnie ciężko. Ale Kazachy dzielili się z Polakami 'każdym kłosem zebranym na ściernisku' (cytuję ciocię- babcię Lubieńską). Czy Kazachstan komuś zagraża? Albo Malezja? Wielu Polaków można było spotkać na Bali. Nawet nie zauważyli, że są w kraju szariatu. Prawda, że dziwne?
 
Jak to się dzieje, że Adampol ciągle jeszcze istnieje z własnym kościołem, polską szkołą. Podobno - tak opowiadali mi tamtejsi Polacy - rzadko który Polak, który jeździ do muzułmańskiej Turcji na wywczasy, zagląda to Adampola.
 
I znam muzułmanów i katolików z Albanii, ze Szkodry (dla niewtajemniczonych: Szkodra to jest katolicki region, na północy, w muzułmańskiej Albanii. Za czasów Envera Hodży nie było żadnych konfliktów religijnych w Albanii. Za czasów Broz Tito nikomu nie przyszło do głowy wydumać jakieś religijne czy etniczne konflikty w Jugosławii. Ja nie bronię obecnej polityki tureckiej, bo Turcy mają bazę amerykańską i należą do NATO, które zwłaszcza po upadku ZSRR dostało wścieklizny. Polska teraz bardziej przypomina Turcję niż jakikolwiek kraj chrześcijański: ot, wasal Ameryki.
 
Pani Agnieszka pewnie nie jest zainteresowana kulturą chrześcijańską, bo wiedziałaby, że grób św. Jana Chrzciciela znajduje się w największym meczecie Omajadów w Damaszku. Chodzą tam i chrześcijanie, i muzułmanie na wspólne modlitwy.
 
A wracając do Arabii Saudyjskiej. Nie byłam, nie znam i nikogo nie spotkałam z Arabii Saudyjskiej, więc tyle, co wiem napewno, że w każdy piątek po modlitwach rytualnie ścinają głowy różnym ludziom. Był w Arabii Saudyjskiej niedawno prezydent USA Donald Trump i odstawiał z wahabitami taniec, prawie Chaczaturiana, tyle że nie z szablami. Gdzie tak tancował pan prezydent USA? - Tuż obok placu "Chop-chop" - jak tubylcy nazywają piątkowe miejsce publicznego ścinania głów. Widać USA bardzo popiera ten zwyczaj.
 
Znalezione obrazy dla zapytania indonezja mapa
 
 
Indonezja - największe państwo muzułmańskie - ma duży problem z wahabitami, bo ci przysyłają tam swoich 'kaplanow' i próbują radykalizowac wsie. Indonezja ma podwójny kłopot, a właściwie tragedię, bo ludzie na wyspach, pobożni muzułmanie, bardzo szanują tych przebierańców, którym wierzą, bo też nie odróżniają islamu od 'podróbek'. Wahabici to tacy muzułmanie jak katolicy Świadkowie Jehowy albo Church of Scientology.
 
Amerykanie stworzyli Taliban.
Anglicy - Arabię Saudyjską.
 
Kiedyś broniłam Serbów - na próżno. I to przed kim? - Przed Słowianami. Naturalnie, że z obroną muzułmanów jest trudniej. Wieżowiec, który spłonął w Londynie, w żaden sposób nie można przypisać nawet islamistom. A przecież mieszkańcy Grenfell Tower są ofiarami terroryzmu angielskiej administracji.
 
Islam: Sunnitka, żona prezydenta Asada w chrześcijańskiej cerkwi. Poniższe zdjęcie zrobione zostało przed amerykańską inwazją na Syrię w 2011 roku (Asma al Asad, the wife of Syrian president Asad in Christian orthodox church in Antiochia):
 
.
 
Boże Narodzenie w wyzwolonym Aleppo (Aleppo celebrates Christmas, shares stories of joy & loss | Veterans News Now):

https://www.youtube.com/watch?v=hl_pgTsq4tg

Boże Narodzenie w całej Syrii (Christmas services held in churches across Syria, Patriarch Yazigi presides upon Christmas mass in Aleppo – Syrian Arab News Agency): //sana.sy/en/?p=96993

Nie tylko Polacy obchodzą święta Bożego Narodzenia w Dubaju. Co roku w Dubaju wystawiają ogromną i przebogatą choinkę:  (Christmas Tree in Dubai - Google Search}:

Related image

W Iranie nie tylko chrześcijanie modlą się o pokój na Bliskim Wschodzie. Boże Narodzenie w Iranie (Christians in Tehran Go Shopping on Christmas IFP News): //ifpnews.com/iran-photos/2016/12/christians-in-tehran-go-shopping-on-christmas/

Napisała: Tiamat

 

KOMENTARZE

 • @
  Nie zrozumiałem tego postu, a tak naprawdę nie chce go zrozumieć bo tak będzie lepiej.

  Tu jest fajny wykładnik tolerancji muzułmańskiej.

  https://www.youtube.com/watch?v=c7y2LRcf4kc
 • @Stara Baba 06:37:31
  Ex-Muslim Woman Told The Truth About Islam And What He's Telling Will Shock You

  Wstrząsająca prawda o islamie

  https://youtu.be/y7ojKL8A7qQ
 • @Stara Baba 06:37:31
  ///Nie zrozumiałem tego postu, a tak naprawdę nie chce go zrozumieć bo tak będzie lepiej.///

  Dobrze jest znać wydolność własnych funkcji poznawczych.Dzięki temu można uniknąć przeciążeń tak niebezpiecznych dla centralnego układu nerwowego.
  A tak wogole to zastanawiam się czy mówienie o "katolickim terroryzmie" było by uprawnione ? Oczywiście! pod warunkiem że zastosuje się dokładnie te same schematy,uogólnienia,uproszczenia,co w odniesieniu do islamu. Oto przykład https://www.youtube.com/watch?v=8rhqPUq4wlY
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_bombowy_na_dworcu_kolejowym_w_Bolonii
  O IRA nie wspominam bo w tej sytuacji byłby to banał.
 • @AgnieszkaS 07:38:48
  Dokładnie. Wahabici to tacy Mormoni islamu. Różnica jest w tym jaką Księgę traktuje się dosłownie.
 • @Stara Baba 06:37:31
  "... fajny wykładnik tolerancji muzułmańskiej". -

  --- Czy tolerancja chrześcijańska przedstawia się lepiej?
 • Nie, nie i jeszcze raz nie,
  nie to nie może być, że mamy jakąś 7 kolumnę w Polsce, coraz częściej tak Tu jak i w przestrzeni politycznej, tzw. emigranci POuczają nas co i jak, ok. dobrze, że pokazują nam swoje spojrzenie na nasze sprawy z daleka, mają "dystans", tylko czasami jest to dystans maratoński nijak mający się do naszych odczuć i myśli TUtaj, fajnie, że nas w jakiś sposób ubogacają i niech to będzie jedynie czynnik li tylko estetyczny, bo z praktyką ...
  Przykłady, proszę bardzo, "profesorowie" z usa, cejrowski, maksio, kilku autorów Tutaj itp.
  Są lepsi i gorsi, pani tiamat jest w tej pierwszej grupie, chociaż teraz nie za bardzo się z nią zgadzam.
 • @ikulalibal 07:16:52
  Pisze Pan do Starej Baby: "Dobrze jest znać wydolność własnych funkcji poznawczych", a potem:
  "... zastanawiam się, czy mówienie o "katolickim terroryzmie" byłoby uprawnione? Oczywiście! pod warunkiem że zastosuje się dokładnie te same schematy, uogólnienia, uproszczenia, co w odniesieniu do islamu" -

  --- Byłoby uprawnione. Ale wielu ludziom, a szczególnie blogerom, jakaś zaćma zaszła na oczy i mózg nie pracuje w pelni, gdy piszą o islamie, uchodźcach czy kulturze zachodniej (chrześcijańskiej).
  Przypomnę przy okazji, że w państwach UE żyje mniej niż 20 mln muzułmanów, a to stanowi około 3% ludności UE.

  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 07:28:29
  Pisze Pani: "Pani Tiamat zastanawiała się, czy Biblia jest w krajach islamskich zakazana,...". -

  --- Bądźmy ściśli: nie zastanawiała się, tylko napisała, że nie jest zakazana.
 • @AgnieszkaS 07:38:48
  Tiamat: ""Wahabici to tacy muzułmanie jak katolicy Świadkowie Jehowy albo Church of Scientology." -

  Pisze też Pani Tiamat: "Indonezja - największe państwo muzułmańskie - ma duży problem z wahabitami, bo ci przysyłają tam swoich 'kaplanow' i próbują radykalizowac wsie. Indonezja ma podwójny kłopot, a właściwie tragedię, bo ludzie na wyspach, pobożni muzułmanie, bardzo szanują tych przebierańców, którym wierzą, bo też nie odróżniają islamu od podróbek".
 • @zygmuntbialas 13:54:58
  Panie Autorze kochany, mówi pan o 3 %, ja powiem o kilku promilach tej zorganizowanej wokół swoich klechów społeczności, wystarczy znak i te paręset tysięcy "dzieciaczków" po 30 lat chwyta za ostre narzedzia i wycina europę w kilka dni, nie widziecie i nie czujecie tego państwo, 200 tysi takich ludzi wystarczy, aby tzw. policja i tzw. armie jewropy spieprzały przed nimi do libii lub syrii, tak kocham ludzi, ale nie fanatyków religijnych, bez względu na_to gdzie znajdują się ich stol/i/ce !
 • @AgnieszkaS 08:26:13
  Pisze Pani do Pani Tiamat: "... należy również wspomnieć, że nasz rząd akceptując przybycie imigrantów do Polski musiałby im zagwarantować warunki do życia". -

  --- Proszę wskazać miejsca na tym blogu, gdzie Pani Tiamat lub ja namawiamy do przyjęcia uchodźców przez rząd polski. Sprawa przedstawiona jest w kilkudziesięciu notkach w różnych aspektach.
  Bardzo mi przykro, ale muszę stwierdzić, że Pani nie czyta notek albo czyta 'po łebkach'. Krótko, jak najkrócej, to jest tak:
  - Pani Tiamat zwraca uwagę na aspekty prawne i na umowy międzynarodowe, dotyczące uchodźców, które to umowy Polska też podpisała.
  - Ja zaś uczulam na sprawy humanitarne. Jeśli ktoś nie widzi nieszczęść uchodźców, uciekającymi przed amerykańskimi bombami... Jeśli przekazuje brednie i kłamstwa o islamie i uchodźcach, to ja mówię temu NIE, kierując się tylko zdrowym rozsądkiem i poczuciem przyzwoitości.
 • @zygmuntbialas 13:23:01
  Przecież w tym filmiku dokładnie naznaczono "tolerancję chrześcijańską" względem muzułmańskiej i nasza względem historii przedstawia się o niebo lepiej od muzułmańskiej.
 • @ikulalibal 07:16:52
  Co do niezrozumienia przeze mnie tego postu, dla lepszego zrozumienia mojego wpisu muszę jak widać jednak dodać iż "dobrowolnie nie rozumiem" postu gdyż gdybym chciał go zrozumieć to by mi żyłka w mózgu pękła od zdenerwowania i wk...enia. Czy to takie trudne? :-))))
 • podam jako nowinkę.
  Dodam jeszcze iż za czasów Husajna i Kadafiego, gdy w tych krajach pracowali Polacy, nagminnym było iż Muzułmanie pod groźbą nawet pozbawienia życia usiłowali namawiać Polaków na zmianę religii. Dla tego też każdy tam pracujący dostawał wytyczne aby absolutnie nie oddalali się od
  miejsc zakwaterowania gdyż jest to dla nich niebezpieczne. Gdyby jednak niebezpieczna sytuacja nastąpiła większość "weteranów" radziła iż w takich okolicznościach, aby pozbyć się nachalnych Muzułmanów należy mówić iż
  "nie mogę przejść na Islam gdyż jeżeli dowie się mój ojciec to dostanie szału
  i mnie zabije".
  To co opisuję było rzeczywistością dla Polaków przebywających w tamtych krajach. Wspaniały przykład tolerancji religijnej społeczności muzułmańskiej względem chrześcijan.
 • @provincjał 13:48:07
  Pisze Pan: "Nie, nie i jeszcze raz nie,
  nie to nie może być, że mamy jakąś 7 kolumnę w Polsce,...". -

  --- Zwrócę tu uwagę, że od dwóch lat nie przybyli muzułmańscy uchodźcy do Polski. W tym czasie setki tysięcy Ukrainców zamieszkało w Polsce. I niewielu o tym pisze. Dlaczego? - Odpowiedź jest bardzo prosta: odgórnie steruje się uprzedzeniami ludzkimi.
 • @provincjał 14:07:08
  "... wystarczy znak i te paręset tysięcy "dzieciaczków" po 30 lat chwyta za ostre narzedzia i wycina europę w kilka dni,...". -

  --- Ależ czy Pan nie zdaje sobie sprawy, że po stronie Europy są wojsko, policja, administracja? - Siła militarna muzułmanów w UE w stosunku do siły Europy jest jak jeden do dziesięciu tysięcy. Nie ma zagrożenia ze strony muzułmanów. Owszem może czasem zdarzyć się złoczyńca czy jakiś wariat, ale czy takich wariatów nie ma wśród nas samych?
 • @Stara Baba 14:22:07
  Pisze Pan: "... nasza względem historii przedstawia się o niebo lepiej od muzułmańskiej". -

  --- Chyba w powieściach Sienkiewicza.
  A dzisiaj? W Afganistanie, Iraku, Syrii...?
 • @Stara Baba 15:04:04
  "... podam jako nowinkę". -

  --- Nie mam takich danych, a mam sporo znajomych, którzy pracowali na Bliskim Wschodzie. Wiem natomiast o obostrzeniach pod wzgledem alkoholu. Myślę, że niektórym wyszło to na zdrowie.
 • @zygmuntbialas 15:18:02
  Ok. ile w ciągu dwóch lat na świecie wydarzyło się wiele "spektakularnych" morderstw z udziałem islamistów a ile z udziałem ukrów, to po 1.
  po 2. to nie uprzedzenia ludzkie są sterowane tylko wykonawcy !
  Z łatwością przyszło panu zrównać islamistów z ukrami, to ciekawe, trzeba by się zapytać tych ludzi, którzy zapieprzaja w Polsce za w miarę dobre u nich zrobki, co sądzą o nas i czy nam będą teraz otwierać brzuchy, praca dla socjologów, a mamy ich tu sporo !
 • @provincjał 15:24:16
  "... Z łatwością przyszło panu zrównać islamistów z ukrami,...". -

  --- Nie zrównuję ani nie przeciwstawiam. Napisałem tylko, jak jest w Polsce.
  A jeśli chodzi o te morderstwa, zamachy, to dużo Pan się dowie, gdy przeczyta o tym na tym blogu.
 • @zygmuntbialas 15:28:31
  Chciałbym się mylić, że żydo_homo_banderowcy są tylko marginesem ukraińskiej społeczności, ukraińcy przeproście nas za Wołyń, nie musi to byĆ żyd poroszenko handlujący z rosją, wystarczy, że jakiś normalny sposród was człowiek na łamach np. YT nas przeprosi a my wam wybaczymy !
 • @AgnieszkaS 08:26:13
  Pani Agnieszko
  Tak sie sklada, ze z Kosowa, to Polska przyjela SAMYCH muzulmanow- okolo 100 tysiecy (razem z Czeczencami) .

  Polska w czasie mordowania Serbow nie przyjela ani jednego Serba a ale za to wsadzila serbskiego generala do wiezienia. Do polskiego wiezienia. Za jakiej racji??
  A on przeciez bronil kraju i Europy przed muzulmanami!!.
  Na zlosc Serbom i jugoslawianskim generalom pomoglismy stworzyc dwa panstwa muzulmanskie w Europie..,
  Teraz te panstwa muzulmanskie przyjmujemy do NATO.
  Czy Pani widzi w tym jakis sens?
  Bo ja zadnego.

  Nie udawajmy, ze nie znamy bardzo wspolczesnej historii.

  Ja nigdzie, ale to nigdzie nie namawiam polskie wladze na przyjmowanie uchodzcow!!!!!!!!
  Ja zadnego panstwa nie namawiam na przyjmowanie uchodzcow.
  Jest to duze nieporozumienie.
  Probuje opisac stan faktyczny jaki jest w tej chwili i zastanawiac sie nad przyczynami. .

  Bo to, ze Europa jest w pulapce, ktora sama na siebie zastawila - to chyba nic nowego.
  Lamiemy w tej pulapce prawo uchodzcze - ale to tez jest zupelnie inna dzialka i inny temat do dyskusji..

  Ponad 20 panstw europejskich napadlo na Bliski Wschod.
  Na SUWERENNE panstwa Bliskiego Wschodu.
  We wszystkich awanturach na Bliskim Wschodzie bierze udzial Polska.
  Czy nam ktos dal wizy do Afghanistanu? ALbo do Libii czy Syrii?
  Od 16 lat polskie wojsko jest w Afganistanie. Co tam robi? Pomaga w produkcji opium a przy okazji w Afganistanie udalo sie ubic tzw. coalition of the killing - 4 mln muzulmanow. O tyle mamy mniej uchodzcow?

  W polityce nie ma kar ani nagrod.
  Sa konsekwencje.
  Przyszlo nam lykac pigulke, ktora zaaplikowalismy innym.

  A propos mniejszosci narodowej (bardzo brzydkie okreslenie )
  W Polsce mamy wlasnych, polskich muzulmanow juz od 600 lat. I mamy stare polskie meczety.
  Wiec te "mniejszosc " juz mamy. Czy bardzo nas boli?
 • @Stara Baba 14:29:39
  No to prosze sie nie denerwowac.
  Europe jak na razie niszcza wojny europejskie i okropnie skorumpowane rzady.
  Na Jugoslawie nie napadly kraje muzulmanskie.
  Na Ukrainie nie leja sie chrzescijanie z muzulmanami ale SLowianie ze Slowianami na zyczenie wybrancow.
  Polskie miasta nie byly zbombardowane przez muzulmanow.
  I Sardynia nie jest ekologicznym trupem za sprawa z muzulmanow.
  Rozklad w kosciele katolickim w POlsce nie jest spowodowany nawala islamu!
  W zamachach terrorystycznych w Europie biora udzial obywatele Europy.

  I jeszcze jedna taka malenka uwaga.
  W Polsce zbroimy sie do ostatniego centa nie przeciwko muzulmanom, tylko przeciwko Rosjanom.
  No to w koncu, kto nam zagraza??
  Bo to przeciez muzulmanie nam niszcza lasy i zamykaja zaklady pracy.
  No i ten dlug, ktory mamy w muzulmanskich bankach.
 • @Stara Baba 15:04:04
  Jeszcze mnie zaden muzulmanin nie namawial na islam. Irak byl panstwem swieckim. Podobnie Libia. Religia nie byla obowiazkowa.
  A z Iranu to mialam oferte nowej wiary: Bahajow.
  Obecnie w Dubaju w Katarze mieszkaja i pracuja Polacy.
  Zaden jeszcze nie przywlokl islamu do Polski. Tak samo z Syrii.
  W Okresie Swiat Bozego Narodzenia mielismy polska choinke i polskie oplatki.
  W tzw. 'compound" osrodkach, gdzie mieszkali cudzoziemcy wolno bylo pic wodke ale nie wolno bylo sprowadzac.
  Polacy znalezli sposob: Przychodzily do Iraku "Ogorki kwaszone" w opakowaniach z krakowskiego Artigraphu (zaklad opakowan blaszanych) a w tych opakowaniach tylko ogorkow brakowalo. Z tego spirytusu robili Polacy rozne nalewki i nazywali po arabsku.
  Moze kiedys zachce mi sie pisac wspomnienia.

  Radze jednak niektorym sprawdzic u zrodla:
  Koran wyraznie juz w pierwszych surach uznaje chrzescijanstwo i judaism.
  Przeciez kazdy to moze sprawdzic bo Koran mozna kupic albo poczytac w bibliotece czy w internecie.
 • @Tiamat 17:01:05
  "Ja nigdzie, ale to nigdzie nie namawiam polskie wladze na przyjmowanie uchodzcow!". -

  --- Nie namawiamy. Co jest, że tak wykrzywiają nasze intencje. Jak się nie wstydzą swego nieuctwa! Miałem kiedyś parę godzin z młodzieżą z OHP. Ta młodzież, często skryminalizowana, szybciej rozumiała.
 • @zygmuntbialas 14:16:11
  Ach te wstrętne amerykany.
  Gdyby ich nie było , to pewnie musielibyśmy ich wymyślić.
  Gdyby nie było amerykańskiego żyda, to też musielibyśmy go sobie wymyślić.
  Ciekawe za co są jeszcze odpowiedzialni.
  pzdr.
 • @provincjał 15:27:48
  Polacy w Emiratach
  Okropnie przesladowani przez islamistow


  Boże Narodzenie w dubajskich centrach handlowych – RybimOkiem.me
  http://rybimokiem.me/2012/12/boze-narodzenie-w-dubajskich-centrach.html

  Luca FERRARIS: Święta w krzywym zwierciadle. Wielokulturowość. Dubaj | Wszystko co najważniejsze

  Polacy w Dubaju - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=W8jBUk4rucQ

  Odcinek 20 - SYLWESTER W DUBAJU 2016 - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=34weUH0ZYR4

  #2 Pytania do M - Życie w Dubaju - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=XcD51I2tzAo

  Odcinek 23 - witam w EMIRATACH - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=HL4rAQlPEOw

  DUBAJ 2015 - tradycyjna kolacja - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=V8vb3hHa76E
 • @Husky 18:16:44
  Za co sa jeszcze Amerykanie odpowiedzialni?
  Za bombardowanie Europy w 1945 roku - juz po kapitulacji Niemiec.
  Za zbombardowanie japonii bronia nuklearna - japonia nie miala broni atomowej
  Za bombardowanie Wietnamu napalmem i Laosu
  Za bombardowanie Jugoslawii
  Za GMO
  Za bomby uranowe i fosforowe zrzucane w Europie w Azjii i na Bliskim Wschodzie
  Za calkowite zniszczenie Zatoki Meksykanskiej
  Za choroby popromienne w Europie, Wietnamie, Japonii, i w Iraku
  Za kompletne niszczenie calej planety bombami, superbombami, niszczeniem naturalnego srodowiska u siebie i w innych krajach
  Za kradziez ropy
  Za zniewolenie narodow: Libia, Irak, Afganistan a teraz i Pakistan, Jemen, pol Afryki, straszenie nowa wojna w Azji Poludniowo-Wschodniej
  Za paskudne szczepionki
  Za straszenie Iranu wojna
  Za kolorowe rewolucje
  Za kryzys bankowy
  Za Wall Street
  Za plan depopulacji swiata barbarzynskimi metodami
  Za program "zmiany rezimu" w dowolnym suwerennym kraju.
  Za budowanie etnicznych nienawisci
  Za sianie nietolerancji religijnych
  Za Guantanamo
  Za lamanie Konstytucji USA i nieposzanowanie suwerennoci panstw.
  Za wszystkie wojny przeciwko ludnosci cywilnej na calym globie
  Za stworzenie Al Kaidy, Talibanu. ISIS i innych terrorystycznych organizacji
  Za swiatowa produkcje heroiny i kokainy i niszczenie narodow narkotykami

  Senator McCain - szef od Komisji stosunkow miedzynarodowych i handlarz bronia - nie zawsze nowoczesna:

  Czort z Rosja i Chinami; My napadniemy na kogokolwiek zechcemy:

  McCain: Screw Russia China, We'll Invade Anybody We Want to - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=mscMShD_la8
 • @Tiamat 19:22:13
  A jakby tak pogrzebać głębiej w historii to za Bitwe pod Wiedniem tez.
  Tylko proszę już nie szukać win żydo-amerykanów za wywołanie wojny w 1410 r.
  O jakiej to wojnie piszę to pewnie jako historyk Pani wie.
  God Bless America

  pozdrawiam
 • @Husky 19:33:54
  Mnie najbardziej sie rozchodzi o czasy, w ktorych zyjemy.
  Nawet te ponad 270 lat istnienia Stanow Zjednoczonych USA mnie w tej chwili nie interesuje.

  Chodzi o okres od czasu zakonczenia II wojny swiatowej.

  Kanadyjski zespol geopolitologow i profesorow od nauk politycznych podaje liste panstw, w ktorych USA probowalo, wzglednie szczesliwie przeprowadzilo zamachy stanu "rezime change" w suwerennych panstwach, ktore mialy i maja wlasny system wyborczy i nie potrzebuja amerykanskiej pomocy i amerykanskiego wtracania sie do polityki obcych panstw.
  Amerykanska konstytucja wyraznie zabrania wtracania sie do rzadow innych panstw.

  Kanadyjski zespol przypomina taki stary juz dowcip:
  - Dlaczego nie bedzie nigdy zamachu stanu w Waszyngtonie?

  - Bo w Waszyngtonie nie ma amerykanskiej ambasady.

  Z ponizszej listy wynika, ze tylko USA ma wylaczny monopol na zamachy stanu:

  Redakcja Global research przypomina, ze lista ta zostala zrobiona w 2013 roku, wiec nalezy do niej dopisac Ukraine.
  A w planie aktualnie USA ma "zmiane rzadu" na Kubie i w Wenezueli:

  Global Research Editor’s note: To this list published in February 2013, we must add Ukraine, where Viktor Yanukovych was successfully ousted in February 2014.

  In recent developments, the Trump administration is supportive of a US sponsored regime change in Venezuela and Cuba

  prof. Michel Chossudovsky, June 24, 2017

  * * *

  Przyklady panstw, w ktorych USA przeprowadzilo zamach stanu lub probowalo "Zmienic rzad". Gwiazdka zaznaczone sa panstwa, w ktorych zamachu dokonano i przeprowadzono "rezim change".

  Instances of the United States overthrowing, or attempting to overthrow, a foreign government since the Second World War. (* indicates successful ouster of a government)

  China 1949 to early 1960s
  Albania 1949-53
  East Germany 1950s
  Iran 1953 *
  Guatemala 1954 *
  Costa Rica mid-1950s
  Syria 1956-7
  Egypt 1957
  Indonesia 1957-8
  British Guiana 1953-64 *
  Iraq 1963 *
  North Vietnam 1945-73
  Cambodia 1955-70 *
  Laos 1958 *, 1959 *, 1960 *
  Ecuador 1960-63 *
  Congo 1960 *
  France 1965
  Brazil 1962-64 *
  Dominican Republic 1963 *
  Cuba 1959 to present
  Bolivia 1964 *
  Indonesia 1965 *
  Ghana 1966 *
  Chile 1964-73 *
  Greece 1967 *
  Costa Rica 1970-71
  Bolivia 1971 *
  Australia 1973-75 *
  Angola 1975, 1980s
  Zaire 1975
  Portugal 1974-76 *
  Jamaica 1976-80 *
  Seychelles 1979-81
  Chad 1981-82 *
  Grenada 1983 *
  South Yemen 1982-84
  Suriname 1982-84
  Fiji 1987 *
  Libya 1980s
  Nicaragua 1981-90 *
  Panama 1989 *
  Bulgaria 1990 *
  Albania 1991 *
  Iraq 1991
  Afghanistan 1980s *
  Somalia 1993
  Yugoslavia 1999-2000 *
  Ecuador 2000 *
  Afghanistan 2001 *
  Venezuela 2002 *
  Iraq 2003 *
  Haiti 2004 *
  Somalia 2007 to present
  Libya 2011*
  Syria 2012
  Ukraine 2013*

  Pyt. Dlaczego nigdy nie bedzie zamachu stanu w Waszyngtonie?
  Odp. Bo w Waszyngtonie nie ma amerykanskiej ambasady.

  Q: Why will there never be a coup d’état in Washington?

  A: Because there’s no American embassy there.


  Obalanie rzadow innym narodom. Lista amerykanskich zamachow:
  Overthrowing Other People’s Govrnments: The Master List of U.S. “Regime Changes” | Global Research - Centre for Research on Globalization

  http://www.globalresearch.ca/overthrowing-other-peoples-governments-the-master-list-of-u-s-regime-changes/5400829
 • @Tiamat 20:38:52
  Ma Pani wrodzoną nienawiść do amerykanów , czy tylko zadaniową?
  Więc czego można się po Pani spodziewać.
  Pani komentarze są tak przewidywalne ,jak to ,że po nocy przychodzi dzień.
  Ja jestem przekonany że za całe zło , to dzisiejsze zło, odpowiedzialni są żydzi,amerykanie i kosmici.
  I tylko Putin wraz z niezwyciężoną armia rosyjską jako tako dba o pokój na świecie.
  Musimy mu być wdzięczni.
  Nawet za to że likwiduje muzułmanów, wielki szacun
 • @Tiamat 19:22:13
  Ktoś, kto Panią przekonał że Pani komentarze są istotne na zmianę postrzegania USA i Amerykanów zrobił Pani wielką krzywdę

  Dobranoc
 • @Husky 21:15:37
  //// że Pani komentarze są istotne na zmianę postrzegania USA ////

  Ło jezunazareński! polska język być trudna język.
 • @ikulalibal 21:29:37
  //Ło jezunazareński! //

  Ale ja nie pisałem cyrylicą
  Ło jezunazareński
  tak trudno to odczytać
 • @Husky 21:46:19
  ///Ale ja nie pisałem cyrylicą///

  wogóle nie wiadomo "czym" pisałeś.Powiadasz że nie cyrylicą,no ale że nie po polsku to też fakt.
  PS
  naucz się niegramotny cieciu posługiwać j.polskim.
 • @Husky 18:16:44
  "Ach te wstrętne amerykany.
  Gdyby ich nie było, to pewnie musielibyśmy ich wymyślić.
  Gdyby nie było amerykańskiego żyda, to też musielibyśmy go sobie wymyślić". -

  --- Ale są, więc nie trzeba wymyślać.
 • @Husky 19:33:54
  "A jakby tak pogrzebać głębiej w historii...". -

  --- To możemy przypomnieć sobie o wymordowaniu Indian. Wiem o tych sprawach od czasów dzieciństwa.
 • @ikulalibal 21:52:29
  naucz się niegramotny cieciu czytać w j.polskim.
  To trudne ale możliwe
  Pokaż POLONISTO te bendy
  cieciu
 • @Husky 20:49:51
  "Ma Pani wrodzoną nienawiść do amerykanów...". -

  --- Też nie przepadam za nimi, bo zbyt często przynoszą śmierć i wygnanie. Wiedzą coś o tym np. Japończycy czy ostatnio (co mądrzejsi) Ukraińcy.
  Nie lubię ich hollywoodzko - biznesowej kultury.
 • @zygmuntbialas 22:29:46
  Pierwsze pogromy Indian były w latach ....
  Czy już wtedy byli to "amerykanie"
  Czy to tez winne jest US E-j
  pozdrawiam
  zdrowia
 • @Husky 22:47:56
  "Czy już wtedy byli to "amerykanie". -

  --- Przodkowie.
  Rzecz w sumie jest bolesna i haniebna. Na unicestwieniu Indian zbudowali potęgę. Siłę roboczą przywieźli sobie z Afryki.
 • @zygmuntbialas 22:43:32
  Panie Zygmuncie , tu nie chodzi o to czy ktoś kogoś lubi czy nie.
  Dyskutujemy o faktach.
  Różne są interpretację danych wydarzeń , ale nie można ich formułować gdy ma się tak jednostronnie wykrzywione poglądy.A polemika kończy się często w sposób daleki od kultury.A niestety nie tylko to ja zauważyłem ,ale wielu innych tu komentatorów, że Pani Tiamat ma sporą alergię na Jankesów.
  Tylko tyle.
 • @Husky 23:09:28
  Jak można mówić o alergii, gdy się ma takie argumenty? -

  "Przyklady panstw, w ktorych USA przeprowadzilo zamach stanu lub probowalo "Zmienic rzad". Gwiazdka zaznaczone sa panstwa, w ktorych zamachu dokonano i przeprowadzono "rezim change".

  Instances of the United States overthrowing, or attempting to overthrow, a foreign government since the Second World War. (* indicates successful ouster of a government)

  China 1949 to early 1960s
  Albania 1949-53
  East Germany 1950s
  Iran 1953 *
  Guatemala 1954 *
  Costa Rica mid-1950s
  Syria 1956-7
  Egypt 1957
  Indonesia 1957-8
  British Guiana 1953-64 *
  Iraq 1963 *
  North Vietnam 1945-73
  Cambodia 1955-70 *
  Laos 1958 *, 1959 *, 1960 *
  Ecuador 1960-63 *
  Congo 1960 *
  France 1965
  Brazil 1962-64 *
  Dominican Republic 1963 *
  Cuba 1959 to present
  Bolivia 1964 *
  Indonesia 1965 *
  Ghana 1966 *
  Chile 1964-73 *
  Greece 1967 *
  Costa Rica 1970-71
  Bolivia 1971 *
  Australia 1973-75 *
  Angola 1975, 1980s
  Zaire 1975
  Portugal 1974-76 *
  Jamaica 1976-80 *
  Seychelles 1979-81
  Chad 1981-82 *
  Grenada 1983 *
  South Yemen 1982-84
  Suriname 1982-84
  Fiji 1987 *
  Libya 1980s
  Nicaragua 1981-90 *
  Panama 1989 *
  Bulgaria 1990 *
  Albania 1991 *
  Iraq 1991
  Afghanistan 1980s *
  Somalia 1993
  Yugoslavia 1999-2000 *
  Ecuador 2000 *
  Afghanistan 2001 *
  Venezuela 2002 *
  Iraq 2003 *
  Haiti 2004 *
  Somalia 2007 to present
  Libya 2011*
  Syria 2012
  Ukraine 2013*

  Pyt. Dlaczego nigdy nie bedzie zamachu stanu w Waszyngtonie?
  Odp. Bo w Waszyngtonie nie ma amerykanskiej ambasady".
 • @zygmuntbialas 23:13:03
  Porządek musi być 8-)))))
 • @Husky 23:21:34
  Amerykanie nie są uprawnieni do robienia "porządku" (to znaczy bajzlu) na świecie. Proszę porównać ich bandytyzm z polityką, prowadzoną przez Rosję czy Chiny. To są inne jakości.
 • @Husky 23:09:28
  /// tu nie chodzi o to czy ktoś kogoś lubi czy nie.
  Dyskutujemy o faktach.///

  Forma "dyskutujemy" zupełnie nieuprawniona bo sugerująca że Husky i ktoś jeszcze, dyskutuje sięgając po argumenty.A przecież ty Husky nigdy nie "stosujesz" argumentów.Pokaż mi kiedy ty ostatnio sięgnąłeś po argument.
  Powinno być :wy dyskutujecie o faktach......
  A jednak jakież to przedziwne cuda dzieją się około nocy świętojańskiej!!! w lasach zakwita kwiat paproci a Husky mówi o kulturze.Cuda,panie,na kiju.
 • @zygmuntbialas 23:25:06
  O, nie,nie
  nie dam się wciągnąć w ta dyskusję
  Zależy mi by od czasu do czasu coś u Pana napisać
  8-)))
 • @ikulalibal 23:25:29
  Nie odpowiedziałeś ekspercie(polonisto) na zadane wcześniej pytania a już sięgasz po kolejne argumenty rodem z ...
  Może pokażesz wreszcie te błędy
  Śmiało
 • @zygmuntbialas & Tiamat
  Zastanawiam się w jakim celu to piszecie .Przecież Zząbione od 30 lat społeczeństwo nic z tego nie zrozumie . Humanitaryzm co to oznacza dla tych znających języki , ale od butów . Pozdrawiam. Byłem w Damaszku i Trypolisie , nigdy agresji w stosunku do Polaków nie widziałem. Pozdrawiam.
 • @Husky
  Powiedz nam kto na tym wszystkim skorzystał ? . To złapiesz winnego .
 • @Repsol 00:23:48
  "Byłem w Damaszku i Trypolisie, nigdy agresji w stosunku do Polaków nie widziałem". -

  --- A byłeś - to wiem. - I może jeszcze w innych miastach na Bliskim Wschodzie. I wreszcie piszesz jednoznacznie, jak jest naprawdę. Gdybyś jeszcze przy okazji przypomniał Kuli Lisowi, by trzymał się tego, co do mnie półtora roku temu napisał: "Ja także Ciebie żegnam, wymazuję z pamięci".

  Pozdrawiam Cię.
 • @Husky 21:15:37
  Jakby pan byl bardziej spostrzegawczy toby pan zauwazyl, ze ja glownie cytuje Amerykanow .
  Bardzo mnie przekonal senator McCain, ktory wcale nie ukrywa,

  - ze " ma intymne stosunki z ISIS"
  - ze USA ma prawo napadac na inne kraje
  - ze Rosja to taka mala stacja benzynowa, ktora udaje panstwo

  Pani Madeline Albright - minister spraw zagranicznych USA za Clintona,
  - ze warto bylo wymordowac 500 000 (pol miliona) dzieci w Iraku

  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/

  dr. Ron Paul - kongresman z Teksasu , kandydat na prezydenta USA z ramienia Partii Republikanskiej:
  - ze to Amerykanie stworzyli Taliban i zradykalizowali Afganow
  - ze USA prowadzi wojny, ktore nie leza w interesie Amerykanow
  G.B Bush (b. prezydent USA G.B. Bush, ktory wyznal publicznie, ze napadl na Irak bo Husejn grozil tatusiowi
  - ze Amerykanie nieslusznie napadli na Irak

  Hillary Clinton - byla minister spraw zagranicznych USA i b. kandydat na prezydenta USA, przyznala
  - ze to USA stworzylo ISIS
  - ze jak zostanie prezydentem to: " We obliterate Iran" [zrownamy Iran z ziemia]

  Donald Trump - prezydent USA
  - ze szkoly amerykanskie sa na gorszym poziomie niz szkoly w krajach trzeciego swiata;

  Trump has claimed American schools are worse than those in 'third-world countries' -- here's why he'll probably continue to do so | Business Inside

  http://www.businessinsider.com.au/trump-criticism-of-us-public-schools-pisa-results-2016-12?r=US&IR=T

  Amerykanskie weterany - oficerowie armii USA
  - ze prezydent Donald Trump usprawiedliwia i popiera terrorystow

  Donald Trump is a terrorist apologist | Veterans Today

  http://www.veteranstoday.com/2017/06/04/donald-trump-is-a-terrorist-apologist

  W ogole amerykanscy weterani maja bardzo ciekawy poglad na polityke zagraniczna USA

  Reuter; znane media USA
  - ze Prezydent USA Donald Trump jest winien wierzycielom przynajmniej 315 milionow dolarow (Niemcom i innym..)

  http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-ethics-idUSKBN1972XM


  Panie Husky
  Rzeczywiscie Amerykanie zrobili mi krzywde wbijajac mi do glowy takie nieprawdopodobne informacje.
  Dlatego nie mam czasu studiowac opinii innych panstw na temat USA.
  Niewiarygodni sa Rosjanie, ktorzy wciaz nazywaja Amerykanow "zapadnymi partniorami" (jak mozna takie glupstwa wygadywac?!)

  Jesli zas pan uwaza, ze to wszystko co pisze to nieprawda wyssana z palca - to nie z mojego palca.
  I prosze zglosic pretensje do Amerykanow i amerykanskich politykow, ktorzy mnie do tej "wrodzonej" nienawisci naklonili.

  Bo poprosze o udowododnienie, ze pisze nieprawde oparta na nienawisci i do tego wrodzonej.
 • @Husky 19:33:54
  I co? Bog ma blogoslawic Ameryce w calosci,jak leci czy wybiorczo?jak w calosci to z przemyslem pornograficznym,produkcja militarna (nie zabijaj),skorumpowanymi politykami,kasynem gry zwanym Wall Street itp,itd.Ogarnij sie Pan i nie bluznij.Bog nie bedzie blogoslawil zadnej czesci tego swiata.
 • @Tiamat 04:28:46
  Jeden wpis i aż ........ dwa zdania.
  Która wersję tej samej notki wybieramy do dyskusji
  500 tys. dzieci(tylko) czy też 500 tys ludzi

  //Madeleine Albright – The deaths of 500,000 Iraqi children was worth it for Iraq’s non existent WMD’s//


  //Isn’t it ironic that we went to Iraq, killed 500.000 people (conservatively) and then it was revealed that we went over there based on a lie and no one bats an eyelash, but if you intimate that maybe the official story of 9/11 is not completely accurate, you’re a baby eater?//
 • @Tiamat 04:28:46
  Amerykanie źle piszą o USA
  Anglicy o Angli
  Polacy o Polsce
  Rosjanie o Rosji
  Niemcy o Niemcach
  i co dalej, jaki z tego wniosek
 • @Tiamat 04:28:46
  Veterans Today ????

  No to się nam pani Tiamat ODSŁONIŁA !
  Czerpie swoje wiadomości z Veterans Today
  Moje gratulacje!
  Ciekawe, kto pani ten pasztecik podsunął?
 • @Prawda Boli 11:24:32
  To jest tak ,jeśli spojrzymy na islam jak na religię ( co jest oczywistym kłamstwem) oferującą swoją wizję zbawienia ,to z punktu widzenia chrześcijaństwa, jest nieco lepszą od choćby hinduizmu czy buddyzmu, że o ateizmie czy satanizmie nie wspomnę.
  Ale jeśli , jednak spojrzymy na ten sam islam jako na system polityczny (bo to jest system polityczny), to ujrzymy totalitarny koszmar.
  Mordy,zamachy,gwałty,porwania.
 • @Tiamat 04:28:46
  Pisze Pani do Husky'ego: "Jakby pan byl bardziej spostrzegawczy toby pan zauwazyl, ze ja glownie cytuje Amerykanow". -

  --- To jest oczywiste. Wystarczy zresztą przejrzeć Pani komentarze. Ja zresztą mógłbym coś powiedzieć o odbiorze tych informacji przez moich znajomych.
  Po co ta dyskusja, w której wykrzywia się Pani poglądy i intencje, to nie wiem. Po występach Kuli Lisa na różnych blogach przestaje mnie to bawić.

  Pozdrawiam Panią.
 • @AgnieszkaS 05:14:59
  "Jak nie "namawiamy", to może orędujemy za przyjęciem uchodźców, Panie Białas. Nie muszę daleko szukać dowodów. Wystarczy mi dokładne przeczytanie komentarza rozpoczynającego się od zacytowanych powyżej słów.
  Proponuję zastanowienie się nad następującymi zdaniami:
  1. " Pani Tiamat zwraca uwagę na aspekty prawne i na umowy międzynarodowe, dotyczące uchodźców, które to umowy Polska też podpisała."
  2. "Ja zaś uczulam na sprawy humanitarne....... kierując się tylko zdrowym rozsądkiem i poczuciem przyzwoitości." -

  --- Ależ to nie jest żadne orędowanie!
  Pani Agnieszko, czy Pani zatraciła już wyczucie w odczytywaniu języka polskiego" Czy Pani nie widzi tych głupot, pisanych przez zadaniowców i trolli? Tych antyislamskich demonstracji? - W obronie czyjej racji? - Unijnej, niemieckiej?
  Czy Pani nie jest uczulona na krzywdę ludzką? - Skądinąd wiem, że jest uczulona. Nie rozumiem Pani.
 • @Husky 06:28:38
  "Veterans Today ????" -

  --- Ależ to jest bardzo porządny portal. Jest na moim blogu parę przekładów z veteranstoday.com. Pamiętam, że po "zamachu" na redakcję Charlie Hebdo w Paryżu, napisał autor tekstu w Veterand Today, że był to naśmieszniejszy "zamach" spośród mu znanych.
 • @AgnieszkaS 06:41:49
  "Szybciej ta skryminalizowana młodzież rozumiała pańskie widzenie świata". -

  --- Inna młodzież, ta z liceów (a mamy w Opolu LO nr 2 i LO nr 3, które są w czołówce w Polsce), też mnie rozumiała i rozumie. Ale tu nie miejsce, by się tym chwalić.
 • @Husky 07:33:22
  "Mordy,zamachy,gwałty,porwania". -

  --- Tak podaje @Kula Lis w swoich wklejkach. Ale to nie ma nic wspólnego z prawdą, a takie uogólnienia świadczą bardzo źle o tych, którzy to piszą.
 • @zygmuntbialas 09:03:50
  // Ależ to jest bardzo porządny portal.//

  I po raz kolejny mam pytanie.
  Kto, i w jaki sposób ma prowadzić taką klasyfikacje.
  Ten jest porządny, a ten nie. Ten to propaganda, a ten już nie.
  Właśnie dziś pokazałem pani Tiamat jak się robi manipulacje wklejając linki do tych "porządnych" portali

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139017,co-sie-dzieje-na-swiecie-24-06-2017#comment_1393149
 • @zygmuntbialas 09:12:29
  Panie Zygmuncie.
  To jest mój komentarz a nie @Kula Lis
  Pozdrawiam
  Miłej niedzieli
 • @Husky 09:13:42
  "Kto, i w jaki sposób ma prowadzić taką klasyfikacje'. -

  --- My tu mamy z Panią Tiamat swoją klasyfikację. Nikomu jej nie narzucamy i nie zmuszamy Pana do przyjęcia naszych wartości.
 • @Husky 09:19:24
  Pisze Pan: "To jest mój komentarz a nie @Kula Lis'. -

  --- Powiem prosto: takimi komentarzami nie wystawia Pan sobie dobrego świadectwa o sobie.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 10:20:21
  //My tu mamy z Panią Tiamat swoją klasyfikację. Nikomu jej nie narzucamy i nie zmuszamy Pana do przyjęcia naszych wartości.//

  Dokładnie tak Panie Zygmuncie.
  Dokładnie tak

  Lecz dotyczy li tylko Pana, bo już pani Tiamat robi w tym przypadku dokładnie odwrotnie,narzucając niejako, a nawet czyniąc z tego powodu zarzut.
  Stąd też ta ironiczna uwaga dotyczącą "Veterans Today" który jest wierną kopia komentarza Pani Tiamat na temat portalu Breitbart

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138972,co-sie-dzieje-na-swiecie-20-06-2017#comment_1392072
 • @zygmuntbialas 10:22:22
  Ilosc ofiar terroru islamskiego na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat ,pozwala mi i nie tylko mi pisac o tym tak jednoznacznie i dosadnie.
  Nikt rozsadny nie zakwestionuje ogromu i potwornosci tych zamachow.
  Jest naszym obowiazkiem przestrzegac wladze Polskie i nie tylko, by robic wszystko nawet kosztem ewentualnych kar, i nie dopuscic do przyjecia chocby jednego uchodzcy w naszym kraju.
  Tu nie moze byc zadnego ustepstwa i tylko chwalic trzeba rzad PIS-u ze tak stanowczo mowi nie.
  Pozdrawiam
 • @Husky 11:32:59
  "... bo już pani Tiamat robi w tym przypadku dokładnie odwrotnie, narzucając niejako, a nawet czyniąc z tego powodu zarzut". -

  --- Akurat poglądy pani Tiamat i moje są na ogół zbieżne... a nasza postawa wobec komentatorów? - Ja naprawdę nie widzę większych różnic. Może ona jest częściej atakowana niż ja, a poza tym mnie jako gospodarzowi trochę mniej wolno.
 • @Husky 11:38:28
  Pisze Pan: "Ilosc ofiar terroru islamskiego na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat,...". -

  --- Kompletnie się nie zgadzam. Wielokrotnie pisaliśmy o kulisach tych "islamskich zamachów". Wszędzie widać nie ich głowę, czasem tylko ręce, a i tak stosunkowo rzadko.
  Nawet zresztą, gdybyśmy założyli winę Arabów, to naliczylibyśmy kilkaset ofiar w ostatnich 10 latach. Jak to miałoby się do milionów zamordowanych przez USA w Afganistanie, Libii, Syrii?
  Problem napędzany jest przez mainstreamowe media i kontynuowany przez zadaniowców i trolli w internecie.
  Po co? - Wielokrotnie wspominałem o tym: mamy sobie skoczyć do gardeł. I znowu po co? - Pisaliśmy o tym.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 15:07:56
  //Nawet zresztą, gdybyśmy założyli winę Arabów,//


  hmm
  no i jak tu polemizować 8-)))

  Jeszcze chwila i znów usłyszymy że nigdy, ale to nigdy żadnego zamachu nie było.Tylko keczap,manekiny,dziura w podłodze samochodu, a ofiary żyją i mają się znakomicie.
  A jeśli już , to byli to żydzi przebrani za muslimow, czego dowodem są ekspertyzy pani Tiamat. Niepodważalne ekspertyzy wsparte dowodami na porządnych portalach . A sami "terroryści" to bojownicy w walce o Wolność i Demokracje.
  Myślę że to wyczerpuje, a właściwie to kończy już ten temat
  Pozdrawiam
 • @Husky 15:20:40
  "no i jak tu polemizować" 8-))) -

  --- No tak, małe szanse na spokojną dyskusję.
  No i też ile razy będę powtarzał, że niemożliwe jest, by jedna ciężarówka najechała na 300 osób, z których 85 to ofiary śmiertelne.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 15:29:36
  Ja wiem że pani Tiamat przekonała pana do tej eksperckiej teori.I może jeszcze że dwie osoby.I to wszystko
  Ale myślę że tak bez urazy, napiszę to co mam na sercu.

  Chciałbym być świadkiem przedstawienia takiego genialnego wytłumaczenia false flag przez Panią Tiamat , osobie, która straciła w tym zamachu kogoś z rodziny. Matkę,ojca,brata,siostrę,dziecko.

  W 100% jestem pewny że byłaby to ostatnia już ekspertyza Pani Tiamat
  Ostatnia

  Przepraszam ale inaczej nie mogłem.
  Pozdrawiam
 • @Husky 15:46:32
  "Ja wiem że pani Tiamat przekonała pana do tej eksperckiej teorii". -

  --- Pani Tiamat zaczęła pisać w styczniu 2016 roku na moich blogach. A ja wcześniej napisałem kilkaset notek o Smoleńsku i około 100 o innych katastrofach i zamachach. Więc nie ma tu mowy o przekonaniu kogoś, tzn. mnie. Podobnie w sprawach uchodźców. Pisałem jesienią 2015r. co pewien czas do Kuli Lisa: "Daj już spokój tym muzułmanom!", "Nie wklejaj mi tekstów, napisanyvch w wychodku!"
  Ale oczywiście wpływy są. Bez Pani Tiamat byłoby znacznie mniej notek i byłbym już chyba zakrzyczany.
  I jeszcze jedno: przyjęcie wersji false flag ma się nijak do cierpień rodzin. One nie wynikają z przyjęcia określonych założeń.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 16:29:25
  Ja wiem jedno
  Pana autorskie notki i to te dotyczące Ukrainy czy te ze świata - to było to.
  To było to !!!!.
  Merytoryczne, ciekawe i zgodne z prawdą.
  Odkąd opiera się pan na wynaturzeniach pani Tiamat blog stał się wierną kopia Pudelek.pl.
  To jest moja ocena ale czy tylko moja ?

  Podzielam zdanie komentatora Stara Baba którego zacytuję -
  //Tak więc to także i Pana wina panie @zygmuntbialas jak i mądralującej się Tiamant.//
  // Muzułmanie nadchodzą i stanowią dla Polski i jej bytu ogromne zagrożenie.//

  A przecież są tu też głosy innych co też tak uważają

  Pozdrawiam
 • @Husky 17:11:02
  "Ja wiem jedno". -

  --- Nie ma różnic w moim podejściu do rzeczywistósci pięć lat temu i dzisiaj. Pisałem dużo o 10.04.2010. i byłem wyzywany przez trolli. Przy Ukrainie też nie zawsze było mi lekko.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 17:19:46
  Ale to było to !!!
  Mam nadzieje na powrót do ....
  przeszłości
  czego Panu serdecznie życzę
  Zdrowia i
  Pozdrawiam
 • @Husky 17:23:06
  Miłego wieczoru życzę :)

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej