Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 27.06.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Atmosfera wojny, strachu, niepewności i terroru jest nakręcana celowo i z premedytacją przez globalistów, których my nadal podziwiamy i popieramy - pisze pani Tiamat.

W Londynie za moich czasów studenckich było każdego dnia około dwa miliony różnych 'gości'. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak wielonarodowym miastem. Patrzyłam się z ciekawością i zdumieniem, gdy na Heathrow wyłaziły z samolotu wszystkie męskie ozdoby na głowie; od burnusów, hinduskich turbanów, tureckich fezów, obrusów arabskichi, jedwabnych turbanów Sikhów i… wielopiętrowe fantazyjne przybrania głowy afrykańskich kobiet.

 

Znalezione obrazy dla zapytania londyn

Londyn był kolorowy, wielojęzyczny i… przyjazny. A przede wszystkim bezpieczny. W tamtych czasach angielski ‚bobby’ – policjant nie miał prawa nosić broni. I Londyn był bardzo bezpieczny. Mimo że nie było kamer, skanerów. Odprawa celna była prawie żadna i nikt nie bał się żadnych terrorystów. Od czasu, gdy Amerykanie ogłosili krucjatę globalną, to nawet w Pipidówce może się zdarzyć akt terrorystyczny.

Bezpieczeństwo narodu zależy do rządu i systemu zarządzania. Obecny terroryzm jest sponsorowany przez państwa. I cienia własnego się boimy oraz polityki międzynarodowej kraju. Po wojnie w Jugosławii Anglicy nakręcili dość dużo filmów, w których czarnymi, bardzo czarnymi charakterami byli Serbowie!.

Po 9/11 państwa NATO pod znamienitym przewodem USA wymordowaly wiele milionów muzułmanów. Prezydent G.W. Bush nazwal to ‚krucjatą’ przeciw islamowi. Ten sam Bush (niezbyt rozgarnięty i narkoman) przyznał się potem, że musiał napaść na Irak, bo Husein groził… tatusiowi Busha. Jest takie prawo w przyrodzie, które żydek Newton komuś ‚podglądnął’: ‚każdej akcji odpowiada reakcja’.

Kiedy Niemcy na nas napadli, to choć nieudolnie, próbowaliśmy się bronić. I ci, którzy próbowali się bronić byli terrorystami w oczach hitlerowców. A z kolei pisze w Biblii: „Kto sieje wiatr – zbiera burze”. No i każde oczytane dziecko wie, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Obawiam się, że myśmy się na tę globalną awanturę zgodzili.

Znalezione obrazy dla zapytania polscy żołnierze w afganistanie

Polscy żołnierze w Afganistanie

Polacy i inni naiwni w Europie całym sercem i duszą popierali i dalej popierają kolorowe rewolucje globalistów. Polska poparla nie tylko wlasną ‚rewolucję’ – myśmy Wałęsę na rekach nosili! Polacy entuzjastycznie poparli pomarańczową rewolucję na Ukrainie. No i majdan. Teraz Polska jest członkiem NATO i razem z sześćdziesięcioma państwami napada na coraz to inne panstwo. Aktualnie w Syrii walczą mordercy Bliskiego Wschodu z 60 państw.

Kiedy studiowałam w Londynie, to każdy przyjezdny musiał mieć aktualny paszport i wizę. Proszę mi powiedzieć, kto Polakom wydał wizy do Afganistanu? – Kabul? - Czy polscy żołnierze starali się o wizę do Mali, jak polecieli tam razem z Francuzami kraść złoto Tuaregom?

Za moich czasów wielu Polaków i polskie firmy pracowały w Libii i Iraku. Każdy z nas miał aktualną wizę i zezwolenie Iraku na pracę. Basra tętniła życiem i spotkać można było ludzi z całego świata. Huta, która budowali Polacy z Budostalu, miała technologię na francuskiej licencji. Ponieważ Polacy wybudowali u siebie huty żelaza w oparciu o najnowsze technologie Toshiby z Japonii, Wurtha z Luksemburga, ASEA ze Szwecji itp., to mieliśmy kontrakty na budowę hut na świecie. Wysyłaliśmy do Iraku różne narzędzia i sprzęt przemysłowy. Nikt się nikogo nie bał i nikt do nikogo nie strzelal.

(Zdumiewa mnie opinia niektórych speców od PRL-u, którzy opowiadają, że nie mieliśmy nowoczesnego przemysłu. Przecież to nikczemne kłamstwo! Widać propaganda jest jak koń wyścigowy: pokonuje wszelkie przeszkody).

Znalezione obrazy dla zapytania polscy żołnierze w iraku

Polscy żołnierze w Iraku

W 2003 roku Polacy wjechali do Iraku bez wizy, bez paszportów, ale za to na czołgach, w samolotoach i z karabinami. I pomagali Amerykanom, zrzucającym bomby uranowe – tak jak w Jugosławii. Czy to znaczy, że wymagamy od innych tego, czego nie można od nas wymagać? Że nam wolno wjeżdżać bez wiz, bez zezwolenia, ale za to zbrojnie do każdego kraju, który nam wskaże hegemon? - Pamiętam w polskiej gazecie taki okrutny tytuł: „Terroryści w Afganistanie zabili polskiego żołnierza!” – Chyba szukali paszportu.

Atmosfera wojny, strachu, niepewności i terroru jest nakręcana celowo i z premedytacją przez globalistów, których my nadal podziwiamy i popieramy. Czy Polacy wiedzą, ile pieniędzy kosztuje polskiego podatnika wojna w Afganistanie, czy Iraku, a teraz w Syrii? - Jeśli mamy w Polsce demokrację, to dlaczego w czasie kampanii wyborczej nikt nie śmie zapytać jakiegokolwiek ambitnego kandydata, ile nas kosztuje utrzymanie Ukrainy, NATO, ile kosztują wojny w Iraku, Libii, Syrii… A teraz wybieramy się na Moskwę. Ile to będzie kosztować?

Przecież polski naród popiera GLOBALISTYCZNĄ armię na polskiej ziemi. Zaprosiliśmy Niemców na czołgach do Polski. Nieslychane. W którym to kraju NATO wprowadziło spokój, ciszę i szcześliwe dzieciństwo mieszkańcom podbitych krajów? - Ludzie uciekają do Europy, bo na razie nie ma tu wojny. Nie dlatego, że kochają europejskich pedofilów i alkoholików, pedałów, rasistów i uzbrojoną po zęby policję.

Napisała: Tiamat

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Po wojnie w Jugosławii Anglicy nakręcili dość dużo filmów, w których czarnymi, bardzo czarnymi charakterami byli Serbowie!."

  W tej chwili nie znajdę na szybko linków, ale na portalu ZnZ spotkałem się z info, że angole dalej kręcą filmy ale Serbów zastąpili... muzułmanie. Zamawiającym jest Pentagon.

  5*

  Ukłony
 • @Jasiek 10:45:54
  "... na portalu ZnZ spotkałem się z info, że angole dalej kręcą filmy ale Serbów zastąpili... muzułmanie. Zamawiającym jest Pentagon". -

  --- To jest bardzo interesujące (i spodziewane przeze mnie).

  Pozdrawiam.
 • Z ANGIELSKIEJ prasy -zeby nie bylo na mnie
  Chodzi o to, na ile rzady panstw maja w ogole ochote zapobiegac aktom terroru..
  Pani Theresa May byla ministrem d/s wewnetrznych przez 6 lat. Czyli byla odpowiedzialna za sluzby bezpieczenstwa.
  I w czasie, gdy byla tym ministrem, grupa terrorystyczna prowadzona przez MI5 tzw. Manchester Boys przygotowywala sie do akcji w Libii.
  Mieli zezwolenie podrozowac wszystkimi liniami lotniczymi.

  A kiedy pani May zostala premierem, tez nie bardzo sie interesowala ostrzezeniami o terrorystach:

  Trzeci terrorysta, ktory bral udzial w ataku na London Bridge, to Youssef Zaghba, 22-letni Wloch marokanski.

  Wladze wloskie ostrzegaly wladze brytyjskie, ze zatrzymaly na lotnisku tego mlodzienca i ostrzegly, ze wszystko wskazuje na to, ze jest to terrorysta, ktory planuje atak terrorystyczny w Anglii.
  Wladze wloskie nie mialy podstaw, zeby go zamknac ale pilnie sledzily jego "podroze". I powiadomily Brytyjczykow o podejrzanym bardzo zachowaniu. Malo tego, powiadomily wywiad angielski, ze ten podejrzany wybiera sie do Anglii, gdzie planuje atak.
  i co?
  Rzad brytyjski nie zareagowal.

  Dziwnym trafem, o wszystkich aktach terrorystycznych na terenie Europy, policja i wywiad byly zawiadomione wczesniej- do czego sie same przyznaja po kazdym ataku. Czy to nie dziwne?

  Rzad Wloski: Powiadomilismy UK, ze terrorysta jest w drodze do Anglii:

  Italian government: We told UK that terrorist was on his way | Coffee House
  https://blogs.spectator.co.uk/2017/06/italian-government-told-uk-terrorist-way/#
 • @Tiamat 12:34:09
  "Dziwnym trafem, o wszystkich aktach terrorystycznych na terenie Europy, policja i wywiad byly zawiadomione wczesniej- do czego sie same przyznaja po kazdym ataku. Czy to nie dziwne?" -

  --- Dziwne. Te sprawy były już omawiane w artykule Johna Pilgera, atykule, przetłumaczonym przez Panią. Zainteresowanym Czytelnikom podaję link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138806,co-sie-dzieje-na-swiecie-07-06-2017
 • @Tiamat 12:34:09
  Jak powiedzieli Irańczycy, USA flirtują z terrorystami zamiast z nimi walczyć, pewnie Wielka Brytania też z nimi flirtuje, taki sado masochizm.
 • A co tam na Ukrainie - to przecież też świat:)
  Trzech zabitych, czternastu rannych – nic się nie stało.
  Sąd Rejonowy w Mukaczewie uniewinnił czterech członków „Prawego Sektora”, oskarżonych o udział w strzelaninie, w której zginęły trzy osoby, a czternaście zostało rannych.

  „W trackie postępowania sądowego okazało się, że z ochotników zdjęto szereg oskarżeń z powodu braku dowodów: bandytyzm, grożenie śmiercią oraz blokowanie drogi” – czytamy.

  Przypomnijmy, że 11 lipca 2015 roku uzbrojeni członkowie „Prawego Sektora” w dużej liczbie przybyli do kompleksu sportowego „Anatares” i sąsiadującego z nim klubu „Czerwony Smok” w Mukaczewie na Zakarpaciu, których właścicielem był deputowany do Rady Najwyższej Mychajło Łanio. Doszło do strzelaniny z członkami jego ochrony oraz z policją.
  Bojcy „Prawego Sektora”, straciwszy dwóch zabitych i czterech rannych, przebili się przez policyjną zaporę, po czym zaszyli się w górach. Ostrzegli, że się nie poddadzą i zaapelowali do wojska, by nie uczestniczyło w operacji przeciwko nim.

  – Sytuacja kryminogenna związana jest przede wszystkim z bezprawnymi działaniami ugrupowań terrorystycznych w obwodzie donieckim i ługańskim, przez co do nielegalnego obiegu trafiła znaczna ilość broni, materiałów wybuchowych i amunicji. Zaktywizowały się przy tym osoby mające skłonności do łamania prawa – powiedział wówczas prezydent Ukrainy Petro Poroszenko.

  I oto po dwóch latach okazało się, że nic takiego właściwie się nie stało…
  http://www.magnapolonia.org/trzech-zabitych-czternastu-rannych-nic-sie-nie-stalo/
  -----------------------------------------------------------
  Jakoś tak mam wrażenie, że cokolwiek by nie uczynili banderowcy, zawsze uchodzi im to płazem.
  To jest bardzo, bardzo złe!
  To jest bardzo, bardzo złe dla Polski!
 • @lorenco 18:03:13
  "... mam wrażenie, że cokolwiek by nie uczynili banderowcy, zawsze uchodzi im to płazem'. -

  --- No coż, są pewną groźną siłą, która (niezależnie od woli poszczególnych członków) jest wsparciem dla kijowskiej junty. A przecież mogliby być przeciwko juncie. Więc mają przywileje, póki jest taki stan, jaki jest.
  Dość cicho ostatnio o Ukrainie, ale w pl.sputniknews.com piszą w miarę dużo.
 • @lorenco 18:03:13
  Moze jest a moze nie jest tak zle.
  Bez watpienia najwieksza tragedia Ukrainy jest wojna i morderstwa. Ofiary w ludziach sa zawsze niewybaczalne.

  Totez slaba satysfakcje przynosza takie dyplomatyczne hokus-pokus.
  Poroszenko polecial do USA, zeby namowic Trumpa na wojne z Rosja - a na poczatek znowu sankcje.
  Z wielka pompa Poroszenko nadmuchany jak balon mial sie spotkac z Trumpem i namowic "kumpla" na dostawe broni przeciwko Donbasowi. .
  Cierpliwie czekal pod drzwiami na audiencje u Trumpa bo Trump dosc dlugo rozmawial z prezydentem Panamy, a potem Rumunii i dla Don Pedro czasu nie starczylo.
  Wizyta Poroszenki u Trumpa trwala 6 minut z tego 3 minuty trwalo ustawianie sie do fotografii.
  Niestety, do zdjec do prasy don Petro pozowal solo.

  Druga taka przykra niespodzianka byl rachuneczek jaki Stany Zjednoczone przygotowuja Poroszence za udzielona braterska pomoc.

  Rachunek Ministerstwa Defensywy USA bedzie wystawiony za okazana pomoc militarna i smiercionosna bron.
  Ministerstwo domaga sie od administracji zwiekszenie dostaw smiercionosnej broni na Ukraine, tak zeby Ukraina mogla sie bronic przed wschodnim agresorem.

  W maju Kongres zatwierdzil taka pomoc opiewajaca na 150 milionow dolarow dla Ukrainy w ramach Pomocy bezpieczenstwa Ukrow.
  Jak dotad, pomoc ta wyniosla 560mln dolarow .

  Europa caly czas sie buntuje i nie popiera tej militarnej pomocy Ukrainie poniewac obawia sie ze to tylko poglebi kryzys w Donbasie a i zagrozi Minskim porozumieniom. ( Nie wiem, co moze jeszcze uratowac te minskie porozumienia)

  Administracja USA zapewnia, ze juz nie bedzie wreczac pieniedzy ' z raczki do raczki' dla Kijowa.
  Teraz Ukraina moze sobie zawinszowac pomoc na warunkach pozyczki.

  Wydatki na awantury wojenne sa bardzo waznym problemem dla Ukrainy poniewaz nikt w Kijowie nie ma zamiaru ani planow pokojowego rozwiazania z Donbasem..
  Ukraina w tym roku wyda na zbrojenia 5% swojego GDP.

  Nie ma wiecej darowizny dla Ukrainy : US zada pieniedzy za swoja "pomoc".

  No More Giveaways: US Wants Ukraine to Pay for Its 'Assistance'

  https://sputniknews.com/europe/201706251054956061-us-ukraine-arms/
 • @Tiamat 21:08:33
  Jestem już w trakcie przygotowywania nowej notki. Materiał jest tu:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2017/06/27/co-sie-dzieje-na-swiecie-27-06-2017/comment-page-1/#comment-18366

  Miało być o Bliskim Wschodzie, ale dołączę powyższy tekst o Ukrainie.
 • @zygmuntbialas 20:06:25
  Zygmuncie, czytam https://vk.com/antimaydan i inne portale DRL i ŁRL.
  Cicho to jest w prasie zachodniej, bo wyraźnie temat Ukrainy znudził się lub/i jest niewygodny.
  Strasznie Nadieżda Sawczenko miesza, to ta wypuszczona przez Putina, pewnie jej mózg wymienili w rosyjskim więźniu albo to falsyfikat.
  Jedzie po Poroszence równo, ostatnio wypowiedziała się, że naród ukraiński nie wybaczy krwawemu Poroszence i nie ucieknie on z kraju jak Janukowycz.
  Do tego Poroszenko pieprzy od rzeczy, będzie zdobywał Donbas i Krym, tu co chwilę podaje inne wersje tak jakby oprócz używania alkoholu coś ćpał.
 • @Tiamat 21:08:33
  Te mińskie ustalenia ciągną się i ciągną i końca nie widać.
  Cały czas są strzelanki między ukrami i Republikami, są ofiary cywilne po stronie Republik bo ukry biją w mieszkańców.
  Wydaje mi się, że Rosja wreszcie powinna uznać DRL i ŁRL.
 • @lorenco 22:51:37
  "Strasznie Nadieżda Sawczenko miesza, to ta wypuszczona przez Putina, pewnie jej mózg wymienili w rosyjskim więźniu albo to falsyfikat". -

  --- Pisałem kiedyś o niej dość sporo, "pewnie jej mózg wymienili w rosyjskim więźniu". - Tak to widzę, a świadczyłoby to o sile rosyjskich argumentów.
  Nieco wyżej jest tłumaczenie artykułu o Ukrainie, dokonane przez Tiamat. Dołączyłem do jutrzejszej notki, którą opublikuję za około 15 godzin.
 • @lorenco 23:12:30
  "Rosja wreszcie powinna uznać DRL i ŁRL". -

  --- Pomagała? Udzielała pomocy humanitarnej? Przyjęła uchodźców? - Trzeba poczekać, aż bestia zatraci się w wojnach.
 • @zygmuntbialas 23:28:00
  Z tego co czytam, Republiki nie chcą mieć już nic i nigdy więcej do czynienia z Ukrainą.
  Nie chcą być jej częścią nawet w ramach szerokiej autonomii.
  Oni mówią wyraźnie: Ukraińcom nie zależy na ludziach Donbasu im zależy na "wyczyszczeniu zbędnego elementu ruskiego" i "odzyskaniu" kopalń i hut.
  Osetia Południowa, Abchazja radzą sobie dobrze, pomimo nieuznania ich przez większość w ONZ.
 • @lorenco 23:43:07
  "Republiki nie chcą mieć już nic i nigdy więcej do czynienia z Ukrainą". -

  --- To oczywiste. Wydaje się być nieprawdopodobne, by Ukraina wróciła do dawnych granic (choćby i bez Krymu).
 • @lorenco 23:12:30
  Z tego, co ja rozumiem, ale sie nie upieram, to Rosja robi wszystko, zeby nie "zaiskrzylo" na swiecie.
  Podobnie kunktatorska polityke prowadza Chiny. Obiecali kazda pomoc Filipinom ale na razie postrzymaly sie od oficjalnej pomocy, bo jak tlumacza nie chca spowodowac powodow do swiatowej awantury. Wiadomo, ze USA wyslaly do Marawi oddzialy ISIS i tylko czekaja na pretekst, zeby uderzyc z Subic Bay na Filipiny. I awantura gotowa.

  Co wcale nie znaczy, ze kulisami nic sie nie dzieje.
  Podobnie z Syria i Ukraina. Moze nie tak samo ale Amerykanie juz zaplanowali "balkanizacje Syrii" i Ukrainy. Tylko czekaja na odpowiedni moment, zeby "przyjsc z bratnia pomoca" kolejnemu narodowi.
  Widac musieli zarzucic nie tylko plan B ale i plan A im nie wychodzi.

  Bardzo ciekawie wyglada teraz afera z CNN i ze skandalem w FIFA.
  Szefostwo CNN tlumaczy sie, ze im "nie tyle chodzilo o podawanie prawdziwych informacji, co o rating" (popularnosc).
  Teraz amerykanskie firmy pomowione o milosc do Rosji wziely CNN za fraki i beda sie procesowac o znieslawienie.

  Wlasnie wylazla kolejna awantura z FIFA w ktora zaplatany jest ... sam krolewicz William , drugi w kolejce po korone, oraz znany nam bohater grandpolityki Dawid Cameron, ktorzy w przeddzien glosowania na gospodarzy Pucharu Swiata w hotelu probowali zmusic - pardon- namowic przedstawiciela Poludniowej Korei do "wlasciwego glosowania" przeciwko Rosji.

  Amerykanie maja coraz wieksze problemy we wlasnym kraju; na razie nie widac, zeby to komus bardzo przeszkadzalo, a Ukraina ... zdaje sie ze goni ostatkiem sil i czeka na cud ... z Polski, ktora znow obiecala Ukrainie bratna pomoc kosztem polskiego podatnika.
  Powiadaja, ze dotad sie w dzbanku wode nosi, dopoki sie ucho nie urwie.

  Widac wiec, ze i USA przygotowuja sie do kolejnej draki, zeby zaplastrowac inne.
  Mnie sie zawsze rozchodzi o tragiczne ofiary tej "wielkiej polityki zlosliwych karlow", ktorym od myslenia mozg sie nadwyrezyl.

  Takie Stany Zjednoczone dumaja widac zbyt intensywni nad sankcjami przeciwko Rosji od lat wielu, a konkretnie od 87 lat!

  W 1930 roku Stany Zjednoczone za czasow prez. Hoovera, oblozyly Sowiecka Rosje bardzo ciezkimi sankcjami, mianowicie nalozyly embargo na sowieckie ... zapalki, ze to niby symbol zarzewia. A tak naprawde "ruskie spiczki" byly duzo lepsze i tansze od amerykanskich i faktycznie mogly spowodowac pozar.

  Potem jakos tak co 10 lat:
  1940
  1950
  1960
  nakladaly Stany Zjednoczone sankcje na sowieckie 'naftoprodukty" - nawet na wielkie rury gazaociagowe
  1970 - prez Reagan sie pofatygowal z sankcjami na Rosje, jeszcze sowiecka
  1997 - sankcje na banki rosyjskie

  No i XXI wiek rozpoczelismy nowymi sankcjami na Rosje na tzw. "energetyczny pierog" jak go nazwali Rosjanie.
  Bo tym "pierogiem energetycznym" Amerykanie nie mysla sie z nikim dzielic.
  Wlasciwie trudno to komentowac ale cos mi sie wydaje, ze te sankcje tak sie w Rosji zadomowily, ze przynosza coraz to nowe korzysci.
  Sankcje za tzw. aneksje Krymu mialy zniszczyc calkowicie rubel.
  A tymczasem zdaje sie, ze go uratowaly. Europejskie embargo bardzo wzmocnilo krajowa produkcje.
  No i najpiekniejszy efekt, miedzy innymi polskich sankcji na Rosje, to Mistrale!
  Rosjanie nie tylko dostali odszkodowanie za zerwanie kontraktu i zwrot pieniedzy za depozyt, ale jeszcze cale elektroniczne oprzyrzadowanie wlasnie po przeprogramowaniu sprzedali z zyskiem.
  Francja zgodzila sie sprzedac te niszczesne Mistrale Egiptowi za ponad miliard dolarow za co mogla zwrocic Rosji depozyt za budowe tych Mistrali.
  Rosja za te pieniadze zbudowala sobie znakomite helikoptery Ka-52K Katran, ktore zdaje sie teraz Egipt kupi od Rosji bo juz zamowil 8 sztuk.
  Te helikoptry sa zaprogramowane dla Mistrali.
  Rosja razem z Francja beda szkolic zalogi egipskie.
  Ale to szkolenie egipskich zalog da Rosji dostep do portow NATO i pomoze zbadac jak dzialaja lotniskowce NATO.

  Ten sie smieje, kto sie ostatni smieje: Skonczylo sie na tym, ze Rosja otrzymala technologie Mistrali za darmo.
  He Who Laughs Last, Laughs Best: Russia Ended Up Getting Mistral Tech for Free

  https://sputniknews.com/military/201705131053576173-russia-egypt-win-out-on-mistral/
 • Wizyta Poroszenko w USA
  Ukraiński polityk o wizycie Poroszenki w USA: to upokorzające

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201706215721347-wizyta-robocza-Petra-Poroszenki-USA-upokarzajace/
 • @Tiamat 05:55:28
  "Wizyta Poroszenko w USA" -

  --- Przytoczę fragment tekstu - Wołodymyr Olejnik: "To pierwsza w historii Ukrainy tak dziwna wizyta. Nie określono nawet zawczasu, jakie będą spotkania, w jakim formacie. Wydawałoby się, że jak to tak? Przecież to wizyta robocza, wszystko powinno być jasne. A tutaj wszyscy snuli domysły przed samą wizytą, czy to będzie formalne spotkanie z prezydentem, czy nie. Czy Poroszenko spotka się z wiceprezydentem, a potem zajrzy „na chwilkę" do prezydenta, czy też do niego zajrzy. To upokarzające".
 • @zygmuntbialas 09:05:55
  Wczoraj:
  Oficer Glownego Zarzadu Wywiadu Sil zbrojnych Ukrainy zabity w zamachu w Kijowie.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/oficer-wywiadu-zabity-w-zamachu-w-kijowie/26jd1vv

  Podaly to i inne zrodla ale to jest po polsku
 • @lorenzo - pewnie Wielka Brytania też z nimi flirtuje
  Hitler to przy nich sztubak gimnazjalny.
  Polecam:
  Dariusz Nejman pisze:
  "HOLOCAUST INDUSTRY"
  27 maja 2017 o 00:19

  "HOLOCAUST INDUSTRY
  Poniżej zamieściłem wstrząsające zdjęcia.
  ''To nie są dowody zbrodni hitlerowców, to świadectwo brytyjskiego ludobójstwa.
  Londyńskie City, Rodzina Królewska, elita Wielkiej Brytanii są od lat niezwykle zaangażowani w utrwalanie pamięci o Holocauście Żydów. Nie można nie zauważyć że Anglicy w ten sposób chcą z Niemców uczynić wszelkie zło na świecie, ukryć prawdę o swojej potwornej przeszłości, tymczasem sami zasługują na miano najokrutniejszego narodu w historii obecnej cywilizacji.
  Niemcy okazali się jedynie pojętnymi uczniami „dorobku” Imperium Brytyjskiego.''
  .....

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18620402_1466036713469892_3809941529791306443_n.jpg?oh=004f0dd1cfe06c2e87f7f3964d162a33&oe=59DA1E46

  https://www.facebook.com/groups/nie.dla.falszywych.nauczycieli/permalink/1163578820415201/
 • @Tiamat 11:43:27
  "Oficer Głównego Zarządu Wywiadu Sił Zbrojnych Ukrainy zginął w wyniku eksplozji samochodu, do której doszło dziś w godzinach porannych w jednej z dzielnic Kijowa – poinformowało ministerstwo obrony Ukrainy. Resort przekazał, że zabity to pułkownik Maksym Szapował". -

  --- Dużo zamachów na Ukrainie. I końca tego chaosu nie widać.
 • @dron67 11:51:12
  "Anglicy... sami zasługują na miano najokrutniejszego narodu w historii obecnej cywilizacji". -

  --- Tak było dawniej, tak jest i dzisiaj.
 • @dron67 11:51:12
  To jest wszystko prawda.
  Anglicy zalozyli pierwsze obozy koncentracyjne i w Poludniowej Afryce i w Indiach.
  Prawde mowiac to mam klopoty, kto byl wiekszym przestepca XX wieku: Churchill czy Stalin.
  Stalin nie rozbijal sie po swiecie i przede wszystkim walczyl z dywersja w kraju.

  Anglicy bardzo ladnie maluja portrety.. komus.
  A przeciez Tony Blair juz sobie zasluzyl.
 • @Tiamat 16:22:26
  "Anglicy zalozyli pierwsze obozy koncentracyjne i w Poludniowej Afryce i w Indiach. (...) Tony Blair juz sobie zasluzyl". -

  Tony Blair jest skazany zaocznie przez Trybunał W Kuala Lumpur.

  Przeniosłem Pani przekład, przesłany e-mailem, (na razie) na blog.pl, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2017/06/28/co-sie-dzieje-na-bliskim-wschodzie-i-na-ukrainie-28-06-2017/comment-page-1/#comment-18370

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej