Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 28.06.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Te wszystkie prowokacje z atakami terrorystycznymi, które przynoszą zimną wojnę w Europie, są przygotowywane przez NATO i USA" - mówi dr Kevin Barett.

Oto, co znalazłam w gazecie Breitbarta, wydawanej w Jerozolimie - pisze pani Tiamat. - I byłam zdumiona, a dlaczego, to opiszę osobno. Podaję główne zdania artykułu (bo dużo jest o Kurdach, Turcji i Raqqa).

"BREITBART JERUSALEM": "WHITE HOUSE WARNS SYRIA MAY BE PREPPING CHEMICAL ATTACK" ("Bialy Dom ostrzega, że Syria być może przygotowuje się do ataku przy użyciu broni chemicznej")

Syria zaprzecza oskarżeniom i znowu się upiera, że nigdy nie używała broni chemicznej. W poniedziałek Biały Dom zdecydowanie i ostro ostrzegł prezydenta Asada, że rząd USA ma potencjalne dowody na to, iż Syria być może przygotowuje kolejny atak przy pomocy broni chemicznej. Rzecznik prasowy Sean Spicer stwierdził, że władze USA "zidentyfikowały potencjalne przygotowania reżimu Asada do kolejnego ataku bronią chemiczną, który mógłby spowodować masowe morderstwo ludności cywilnej, w tym niewinnych dzieci".

Znalezione obrazy dla zapytania us-armee in syrien - fotos

Zniszczenia w Syrii po amerykańskich bombardowaniach

Spicer powiedział, że obecne przygotowania są bardzo podobne do tych, jakie miały miejsce przed kwietniowym atakiem, który zabił dziesiątki mężczyzn, kobiet i dzieci. Rzecznik ostrzegł, że jezeli "Assad przeprowadzi następny atak masowego mordowania przy użyciu broni chemicznej, to sam Asad i jego armia zapłacą wysoką cenę". Nie wszyscy oficjele zostali powiadomieni o tym ostrzeżeniu, ponieważ nie mają prawa dyskutować o sprawach związanych z narodowym bezpieczeństwem.

Źródła pozarządowe, blisko związane z Białym Domem, podają, że administracja otrzymała od wywiadu informacje o tym, że Syryjczycy mieszaję podstawowe chemikalia, które jako gaz sarin mogą być użyte w ataku w południowo-wschodnich częściach kraju, gdzie wojska rządowe Asada i ich najemników poniosły ostatnio kilka porażek. Syria nie przyznaje się do kwietniowego użycia gazu w Idlib, a Rosja ją popiera.

Nikki Haley, ambasador USA w ONZ, po ośwadczeniu Spicera ostrzegła: "Jakiekolwiek dalsze ataki na ludność syryjską będą powodem do oskarżenia nie tylko Asada, ale i Rosji i Iranu, którzy popierają Asada, mordującego własną ludność".

White House Warns Syria May be Prepping Chemical Attack, //www.breitbart.com/jerusalem/2017/06/27/white-house-warns-syria-may-prepping-chemical-attack/

A tak wygląda ta gazeta "Breitbart Jerusalem", którą przytacza bloger @Husky: //www.breitbart.com/jerusalem/

Przypis ZB: Prezydent Asad morduje własną ludność (a ta go jednak popiera). Amerykanie przejęci są 'masowym morderstwem syryjskiej ludności cywilnej, w tym niewinnych dzieci'. To już nie tylko wierutne kłamstwa, ale cynizm i szyderstwo.

* * * * * * *

Dr Kevin Barett jest amerykańskim weteranem wojennym i bardzo znanym krytykiem wojny z terroryzmem. Jest doktorem arabistyki. Należy do tych zbuntowanych weteranów wojny, którzy mają już dość tych wojen, opartych na kłamstwach. Kevin Barett jest edytorem gazety "Veterans Today". Jeździ też z odczytami po kraju i świecie.

I właśnie ostatnio B’nai B’rith wraz z Breitbartem przygotowali petycję, by nie wpuścić Barretta na odczyt do Toronto w Kanadzie. Barrett mimo wszystko pojechał i przemawiał do tłumów. Po powrocie do USA, gdzie zostawił swój samochód na strzeżonym parkingu na granicy, zorientowal się (w porę), że ma uszkodzony samochód. Hamulce w ogóle nie dzialały. Nie miał jak wracać do domu.

Artykuł z Veterans Today: "Did B’nai B’rith, National Post, Breibart incite JDL terrorists to attack me?" ("Czy B’nai B’rith, National Post, Breibrat namawiają terrorystów z JDL (Żydowska Liga) do ataku na mnie?"), //www.veteranstoday.com/2017/06/26/bnai-brakes/

Na pierwszym wideo Kevin pokazuje swoje zniszczone hamulce:

https://www.youtube.com/watch?v=SDZwLM1IExg

Na drugim jest petycja Breitbarta w Jerozolimie, żeby nie wpuscić Baretta do Kanady, ponieważ jest zawziętym antysemitą, który twierdzi, że holokaust nie istnial (to największy grzech naszych czasów). Podane są fragmenty przemówień Baretta:

https://www.youtube.com/watch?v=XIm-s6tFljI

Dr Kevin Barett opowiada o syjonistycznym lobby w USA, które całkowicie przejęło amerykańską politykę na Bliskim Wschodzie. Syjoniści najbardziej boją się muzułmanów, którzy raz osiedleni w różnych krajach, mogą przegłosować syjonistów w wyborach i będzie to koniec Syjonu. To ci ludzie (syjoniści) są architektami 9/11, jedenastu wojen oraz holokaustu. Jest dużo pytań na temat holokaustu, na które nie mamy odpowiedzi, i ten cały antysemityzm to bzdura i prowokacja. Okazuje się, że ataki antyżydowskie są spreparowane przez samych żydów.

Znalezione obrazy dla zapytania kevin barrett - fotos

Al-Kaida to Izrael, a Izrael to filia Al-Kaidy. Budynki, które się palą w Nowym Jorku, należą do żydów i są znane jako "żydowskie blyskawice”, lista tych landlorów jest tak długa jak lista gości na bar mitzvah… [Proszę zauwazyć, że na końcu tego wideo, które nawołuje do podpisania petycji, jest znak B’nai B’rith Canada].

WATCH: Petition Grows to Keep U.S. Holocaust Denier out of Canada.
Petycja opublikowana przez Breitbarta w Jerozolimie, autoryzowana na końcu przez B’nai B’rith Canada. Pod petycją podpisało się 2 tysiące osób. Rośnie ilość podpisów, żeby niedowiarka holokaustu trzymać z daleka od Kanady,  //www.breitbart.com/jerusalem/2017/06/23/watch-petition-grows-keep-u-s-holocaust-denier-canada/

Na trzecim filmie jest dr Barett w Toronto, opowiada takie 'dziwne' rzeczy:

https://www.youtube.com/watch?v=9bKGAyfvA0U

Mówi więc, że 9/11 to był zamach stanu przygotowany przez USA i Izrael, że jest wielu miliarderów żydowskich w USA, którzy mają pieniądze z handlu narkotykami i że faktycznie są właścicielami kraju, bo wszystkie pieniądze, które wpływają do kraju na kampanie wyborcze, są od syjonistów, którzy wybierają prezydentów i są właścicielami ponad połowy mediów i w każdej chwili mogą zmobilizować tysiące ludzi. Przejęli politykę USA i Kanady.  "Bardzo mnie nie lubią te syjonisty -mówi dr Barett - bo przez 10 lat badalem sprawę 9/11 i powiem wam, że to był zamach stanu, przygotowany od wewnątrz i spoza USA przez Izrael: przez syjonim i USA.

I te wszystkie prowokacje z atakami terrorystycznymi, które przynoszą zimną wojnę w Europie, teraz są przygotowywane przez NATO i USA, i kontynuowane tylko po to, by propagować islamofobię w celu przedłużania wojny w nieskończoność. Ta wojna z Palestyną jest prowadzona pod przykrywką wojny z terroryzmem. Musimy znać prawdę i powstrzymać kłamstwa” (Toronto, 24 czerwca 2017)

Jest też pokazana demonstracja w Toronto.

* * * * * * *

Co się dzieje na Ukrainie - 28.06.2017.

Bez wątpienia najwiekszą tragedią Ukrainy jest wojna i morderstwa. Ofiary w ludziach są zawsze niewybaczalne. Lichą satysfakcję przynoszą więc takie dyplomatyczne hokus-pokus: Poroszenko poleciał do USA, żeby namówić Trumpa na wojnę z Rosją, a na początek zaostrzyć sankcje.

Znalezione obrazy dla zapytania poroszenko - trump

Petro Poroszenko - Donald Trump

Z wielką pompą Poroszenko - nadmuchany jak balon miał się spotkać z Trumpem i namówic 'kumpla' na dostawę broni przeciw Donbasowi. Cierpliwie czekał pod drzwiami na audiencje u Trumpa, bo Trump dość długo rozmawiał z prezydentem Panamy, a potem Rumunii i dla Don Petro czasu nie starczylo. Wizyta Poroszenki u Trumpa trwała 6 minut, z tego 3 minuty zajęłoo ustawianie się do fotografii. Niestety, do zdjęć dla prasy don Petro pozował solo.

Drugą taką przykrą niespodzianką był rachuneczek, jaki Stany Zjednoczone przygotowują Poroszence za udzieloną braterską pomoc. Rachunek Ministerstwa Obrony USA będzie wystawiony za okazaną pomoc militarną i śmiercionośną broń. Ministerstwo domaga się od administracji zwiększenia dostaw broni na Ukrainę, tak by Ukraina mogła sie bronić 'przed wschodnim agresorem'. W maju Kongres zatwierdził taką, opiewającą na 150 milionów dolarów dla Ukrainy w ramach pomocy w zakresie bezpieczeństwa Ukrów. Jak dotąd, pomoc ta wyniosła 560 mln dolarów.

Europa buntuje się i nie popiera tej militarnej pomocy Ukrainie, ponieważ obawia się, że to tylko pogłębi kryzys w Donbasie, jak też zagrozi mińskim porozumieniom (nie wiem, co może jeszcze uratować te porozumienia). Administracja USA zapewnia, że już nie bedzie wręczać pieniędzy 'z rączki do rączki' dla Kijowa. Teraz Ukraina może sobie zawinszować pomoc na warunkach pożyczki.

Wydatki na awantury wojenne są bardzo istotnym problemem dla Ukrainy, ponieważ nikt w Kijowie nie ma zamiaru ani planów pokojowego rozwiązania z Donbasem. Ukraina wyda w tym roku na zbrojenia 5% swojego PKB.

No More Giveaways: US Wants Ukraine to Pay for Its 'Assistance' (Nie ma więcej darowizny dla Ukrainy: USA żądają pieniędzy za swoją 'pomoc'),  https://sputniknews.com/europe/201706251054956061-us-ukraine-arms/

Przetłumaczyła i opracowała: Tiamat

POWIĄZANE WPISY:

 

 1. Co się dzieje na Bliskim Wschodzie – 30.08.2016.
 2. Co się dzieje na Bliskim Wschodzie – 13.06.2017.
 3. Co się dzieje na Bliskim Wschodzie – 03.09.2016.
 4. Co się dzieje na Bliskim Wschodzie – 27.12.2016.

KOMENTARZE

 • Z e-maila, otrzymanego od pani Tiamat:
  Tlumaczenie filmu-wideo – nakreconego w USA przez Amerykanow:

  Kierownik produkcji w CNN: CNN tworzy bzdury o Rosji: zadnych dowodow
  CNN Producer: CNN Produces “Bullshit” About Russia – YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=Cs591U1P9SE

  Jesli myslicie, ze CNN uczciwie podaje wiadomosci o Rosji, to sie zastanowcie. To jest absolutna bomba!

  DZIENNIKARZ PV:

  - To dlaczego CNN w kolko powtarza “Rosja to, Rosja tamto..?

  John Bonfield , Kontroler produkcji:

  - Bo chodzi o wskaznik popularnosci (rating)

  Dz.: O popularnosc?

  JB: Nasze notowania obecnie sa znakomite.

  Dz: Ale uczciwie, myslisz, ze caly ten ruski bajzel to pierdoly?

  JB; Moze i pierdoly. Mysle, ze przede wszystkim pierdoly. No bo nie mamy zadnego poteznego dowodu.

  JB: Wydaje mi sie, ze tak naprawde nie ma zadnego dowodu ale mamy ciagle szukac

  D: Acha

  JB: No i ja mysle, ze Prezydent moze ma i racje gdy mowi, ze: “wy mi urzadzacie polowanie na czarownice, nie macie cienia dowodu, nie macie zadnego prawdziwego dowodu”
  A potem CEO CNN (naczelny szef) powiedzial w czasie nasiadowki, ze wykonalismy dobra robote gdy chodzi o materialy dot. zmian klimatycznych… Ale to juz mamy za soba, wracajmy do tematu Rosji..

  No wiec dlaczego CNN ciagle powtarza: Rosja to.. Rosja tamto..
  Bo chodzi o wskaznik ogladania

  Program Veritas przedstawia (video)
  [CNN wycofuje falszywa historie o rosyjskich inwestycjach z Trumpem]

  Falszywe wiesci

  AMER?CAN
  PRAVDA
  CNN Part 1

  WSTEP: Zacznijmy nasze dochodzenie od tego jaki Ameryka ma problem. Wiec wyslalismy naszego czlowieka w przebraniu dziennikarza ..
  Naszym celem jest przedstawienie prawdziwego motywu podejmowanych decyzji przez zmonopolizowane korporacje medialne. Zmyslone wiadomosci.
  Jedna tylko historia calkowicie zdominowala wszystkie inne, zwlaszcza w CNN odkad Donald Trump zostal wybrany na prezydenta: to ROSJA

  Wlasciwie juz od inauguracji na prezydenta, CNN wymienilo Rosje prawie 16 tysiecy razy w swoich programach!.
  Wiec probujemy teraz zagladnac do srodka CNN i sprobowac dociec: Dlaczego? - Nawet jesli sa ludzie, ktorzy w te historie wierza;

  Uslyszycie teraz nieprawdopodobne rzeczy:
  Przedstawiam kierownika produkcji Johna Bonifielda z Atlanty:

  Dziennikarz: A wiec wierzy pan, ze ta sprawa z Rosja to czyste wariactwo, tak?

  John B: Nawet jesli Rosja probowala wplynac na wybory, my probujemy wplynac na ich wybory, nasze CIA paskudzi caly czas, my przeciez caly czas probujemy manipulowac rzadami panstw.
  Wygrywa ten, kto zna reguly gry i umie grac. Hillary nie umiala grac.

  Dz: To dlaczego CNN stale w kolko opowiada: Rosja to.. Rosja tamto?
  JB: Bo chodzi o popularnosc
  D: Popularnosc?
  JB: Cieszymy sie teraz ogromna popularnoscia.

  Wykres popularnosci w/g Nielsena:

  W maju tego roku nasze wskazniki popularnosci byly duzo wyzsze niz rok temu. Historie o Rosji i Trumpie zarobily dla CNN miliony!

  John Bonifield :
  Tak, moj boss, wlasciwie nie powinienem tego mowic …
  Moj szef wczoraj , rozmawialismy na temat programu o dentystach i on zaczal.. ze chce, zebym wiedzial o co tu chodzi . I wiec zeby podac tlo zdarzen powiedzial, ze OK, Prezydent Trump wycofal sie z porozumien w sprawie zmian klimatycznych i przez poltora dnia o tym pisalismy i mowilismy i potem Naczelny szef CNN Jeff Zucker powiedzial: dobra robote wszyscy zrobili z tym programem o klimacie , ale mamy to juz za soba, wracamy do tematu Rosja.

  Naprawde?

  JB: Tak, nawet gdy chodzi o te porozumienia klimatyczne, powiedzial : „Ok, jeden dzien i troche , to jest ok ale wrocmy do Rosji”

  Bonifield mowi, ze szef CNN, Jeff Zucker upieral sie, zeby wrocic do tematu Rosji bo to nam daje popularnosc: Rosja przynosi biznes CNN.

  D: To ja rozumiem, ze chodzi przede wszystkim o wskaznik popularnosci, czy tak?

  JB: To biznes, ludzie sa jak media etyka… fruuuu…
  Wszystko to pieknie opowiadac o etyce w szkole dziennikarskiej, to ladnie brzmi. Ale my tu mowimy o biznesie. Zwlaszcza gdy chodzi o telewizje kablowa. Telewizja kablowa to nie New York Times. To nawet nie jest NBC new, to znaczy NBC ciagle ma 20 milonow telewidzow kazdego wieczoru, kablowe wiadomosci maja milion, wiec..
  Musza robic to, co musza, zeby zarobic pieniadze. I ja bardzo lubie ten bizness informacyjny ale podchodze do tego biznesu bardzo cynicznie, podobnie jak wielu moich kolegow.
  Nie jestem sam.

  John Bonifield pracuje dla CNN jako producent juz prawie 15 lat

  D: Ale, szczerze, czy uwazasz, ze caly ten gnoj o Rosji to pierdoly?
  Moze i pierdoly, uwazam, ze teraz to prawie same pierdoly . Bo przeciez nie mamy zadnego silnego dowodu.
  Ale z kolei mowia nam, ze ciagle trwa dochodzenie … nie mam pojecia, ale jak jakbysmy cos znalezli, tobysmy o tyum wiedzieli.
  Sposob w jaki bywaja przecieki, toby cos juz dotarlo. Napewno by to podali. I jesli jest cos bardzo waznego, toby juz dawno przecieklo”.

  D: Toby przeciez przepuscili juz przed wyborami. Gdyby rzeczywisci cos bylo waznego to by juz ujawnili .

  JB: Przecieki ida caly czas i jest tyle wspanialych informacji, ktore dostaly sie ta metoda, wiec zadziwiajace, ze … ja uwazam, ze gdyby bylo cos naprawde waznego i prawdziwego tobysmy to juz dawno dostali.. bo przeciez korzystamy z przeciekow caly czas. I dostajemy tyle innych..
  Wiec tak mysle, ze nie maja nic konkretnego, ale chca dalej szukac .

  I ja mysle, ze prezydent ma racje, ze urzadzono na niego polowanie jak na czarownice. Nie ma cienia dowodu, zadnego dowodu.

  Dziennikarz’
  “zadnego dowodu” – to mowi samo za siebie jakie mamy media. Bonifield mowi, ze bardzo lubi historie o Rosji – nie dlatego
  Wiec media podaj wiadomosci nie dlatego, ze sa prawdziwe ale ze sa prawdziwe ale ludzie CHCA zeby byly prawdziwe.
  Karmia ludzi falszywa informacja tylko po to, zeby zdobyc popularnosc

  Rezultat? – CNN wstrzymalo wszystkie informacje o Rosji, wycofalo ostatni artykul. Trzech dziennikarzy zrezygnowalo. Amerykanie maja juz dosc blednych informacji

  Przetłumaczyła: Tiamat
 • @zygmuntbialas 18:30:11
  Świetne!
  A to : "Rosja przynosi biznes CNN".
  Rosja powinna wystąpić do CNN o dywidendy od tego biznesu. I jeszcze wielomilionowe odszkodowanie za szkalowanie, szerzenie fałszu i manipulację.
  Do tego jeszcze dywidendy od zarobków innych stacji cytujących CNN a takich jest na świecie mnóstwo i w Polsce też.
 • @zygmuntbialas 18:30:11
  Witam Panią :)

  "Dlaczego CNN w kolko powtarza “Rosja to, Rosja tamto..?" -

  --- Obejrzałem film, przeczytałem Pani tłumaczenie. Tak się składa, że następna tekst (związany z książką prof. M. Dakowskiego) jest już na ukończeniu, więc przygotuję notkę, opartą na Pani wpisie w piątek lub w sobotę.
  No cóż, 'chodzi o wskaznik popularnosci'. Mamy pewne pojęcie o tym, co wyprawiają amerykańskie media, które przez lata ukształtowały odpowiedniego US-obywatela. Teraz ten urobiony obywatel ma wpływ - obok innych istotnych czynników - na informacje. Poinformowała nas Pani kiedyś, że kilkadziesiąt procent US-respondentów jest za sankcjami wobec KRL-D. Widzowie i słuchacze nie mogą już dziś zastanowić się nad tym, co ich państwo ma do szukania w Azji Wschodniej.
 • @lorenco 19:57:17
  Witam Cię :)

  "Świetne!" -

  --- No tak:)
  Przygotuję notkę, opartą na przekładzie Tiamat.
  Przetłumaczę potem z niemieckiego tekst z quer-denken.tv, zatytułowany "Co kryje się za amerykańskim podjudzaniem przeciw Rosji".
 • Żydzi nie chcieli Kresów Wschodnich
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/1621731_474674522569023_1500518473_n.jpg

  W 1989 r. Michaił Gorbaczow zaproponował na spotkaniu w Moskwie Wojciechowi Jaruzelskiemu zwrot Ziem Wschodnich w dwóch wersjach.

  Pierwsza: zwrot Wilna, Lwowa i Krzemieńca; Druga – okręg grodzieński z puszczą białowieską i dawne woj. Lwowskie z zagłębiem naftowym. Powodem tej propozycji było unieważnienie umów jałtańskich i chęć wzajemnego zrzeczenia się roszczeń o odszkodowania.

  Wkrótce Jaruzelski przyjął propozycje Gorbaczowa w imieniu Polski. Kiedy sprawa dotarła do Warszawy, panowie Geremek, Michnik, Kuroń i Mazowiecki pojechali w pośpiechu do Moskwy i prawie na klęczkach wybłagali Gorbaczowa, aby tego nie czynił. Jakich wpływów użyli nikt nie wie, w końcu Gorbaczow przystal na ich prośby. Konsul generalny ZSRR w Krakowie p. Serdaczuk mówił o tym w obecności prof. Edwarda Prusa. Również potwierdził to poseł z Litwy do sejmu ZSRR Jan Ciechanowicz w rozmowie ze Stanisławem Sadowskim z Toronto. Podała to również prasa nowojorska. Opublikowano to w Podstawach Narodowych Nr 4 (2) 2006 r.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-chcieli-kresow-wschodnich-2014-02
 • @dron67 09:23:13
  "W 1989 r. Michaił Gorbaczow zaproponował na spotkaniu w Moskwie Wojciechowi Jaruzelskiemu zwrot Ziem Wschodnich". -

  --- Wydaje mi się to nieprawdopodobne. To otworzyłoby zresztą drogę do zwrotu Niemcom polskich Ziem Zachodnich. Takie pomysły miał wcześniej N. Chruszczow: chciał oddać Niemcom (z NRD) Szczecin, za co Polska miała otrzymać Królewiec (Kaliningrad). Był zapewne Chruszczow pijany. Takie sprawy nie idą od ręki. Widzimy, co jest z Donbasem. Przecież to już na pewno nie jest Ukraina, a mieszkańcy Donbasu - mimo że kontrolują swój obszar - nie mogą doczekać się uznania ich niepodległości lub przyłączenia do Rosji.

  Za kilka godzin opublikuję drugą notkę, związaną z prof. Mirosławem Dakowskim.
 • @zygmuntbialas 09:41:34
  Też mi się wydaje dyskusyjne.
  Na tej stronie są takie dziwne czasami ''rodzynki''.
 • Para angielskich pasożytów złoży wizytę w Polsce
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2017/06/Brytyjska-rodzina-kr%C3%B3lewska.jpg

  Konia z rzędem temu kto mi wyjaśni jaki sens ma wizyta w Polsce pary angielskich próżniaków służących tambylcom jako element dekoracyjny. Przysyłają nam ambasadorów angielskiej głupoty? Chcą odpocząć na chwilę od pacynek?
  Książę i Księżna z Cambridge z oficjalną wizytą? Po co? A co to my nie widzieliśmy lowelasów z Cambridge?
  Owszem jednego mieliśmy i mamy po dziurki w nosie.
  Był u nas za ministra, a nawet za marszałka i wyżerał ośmiorniczki.
  wszem ma także kilka zasług, że choćby wspomnę jednoznaczne wyjaśnienie katastrofy Smoleńskiej w kilka minut po wypadku.

  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/109814-para-angielskich-pasozytow-zlozy-wizyte-w-polsce
 • Dużym osiągnięciem Rafała Szymczaka było to - jak pamiętamy – że minister Bogdan Klich
  nie wsiadł na pokład Tupolewa 154 M101 dnia 10 kwietnia 2010 r., bo musiał pojechać do chorej mamusi w Krakowie. Bez wątpienia taki oto Szymczak Smoleński musi dużo wiedzieć nt. przygotowań do zamachu i powinien być przedmiotem działań inwigilacyjnych prokuratury, zanim dotknie go syndrom sznura do odkurzacza smoleńskiego. A nie jest wykluczone, że współpracownicy tego Szymczaka, jako bierne i nieświadome nośniki tajemnic smoleńskich też ryzykują szybkie pójcie do piachu i nawet nie będą wiedzieć za co – a to najsmutniejsze.

  Jeżeli żyd Rafal Szymczak (zbójnicki) i Rafał Szymczak (smoleński) to jedna i ta sama osoba, to sprawa ma arcy-ciekawy charakter.''
  (...)
  Całość:
  http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/4406-zydowskie-ataki-hackerskie
 • @dron67 10:22:07
  "Konia z rzędem temu kto mi wyjaśni jaki sens ma wizyta w Polsce pary angielskich próżniaków służących tambylcom jako element dekoracyjny. Przysyłają nam ambasadorów angielskiej głupoty?" -

  --- To są uzasadnione wątpliwości i pytania.
 • @dron67 10:24:34
  Inż K. Cierpisz: "Dużym osiągnięciem Rafała Szymczaka było to - jak pamiętamy – że minister Bogdan Klich nie wsiadł na pokład Tupolewa 154 M101 dnia 10 kwietnia 2010r., bo musiał pojechać do chorej mamusi w Krakowie". -

  --- Kupa tych trolli i zadaniowców. Idzie w tym kierunku, że internet zatraci w wielu obszarach swą funkcę informacyjną na rzecz dezinformacji.
  I teraz już wiem, że "portal Gazeta Warszawska był zamknięty przez parę dni z powodu ataków hackerskich i trolli".
 • „Robert Bauer przedstawił rząd USA jako prostytutkę leżącą na łożku i patrzącą pożądliwie na saudyjski portfel znajdujący się na
  Rząd Stanów Zjednoczonych stał się dziwką Saudów i Izraela…”

  Tekst wywiadu:

  Ostatnio Rex Tillerson oświadczył, że USA popierają te ugrupowania, które pragną zmiany reżimu irańskiego. Dlaczego rząd Trumpa koncentruje się na przeterminowanej polityce “regime change in Iran”?

  Dlatego, ponieważ sekretarz Tillerson realizuje politykę zagraniczną Izraela, a nie USA. W obecnej chwili amerykański Departament Stanu kontrolowany jest przez mix syjonistów, bankierów, neocon’ów i pedofilów.''
  Całość:
  http://ram.neon24.pl/post/139075,ex-agent-cia-tillerson-realizuje-polityke-izraela

  Reżim irański się nie podoba.. Syryjski i inne ''reżimy'' wybrane w prawowitych wyborach. Reżim Putina..
 • @dron67 11:11:48
  "Robert Bauer przedstawił rząd USA jako prostytutkę leżącą na łożku". -

  --- Przykro na to patrzeć. A z drugiej strony strach, bo nie spodziewam się, że upadek mocartwa pójdzie tak gładko jak rozwiązanie ZSRR.
 • @dron67 09:23:13
  To moze nieprawdziwe ale prawdopodobne.

  Moze nikt nie chcial nam oddac Lwowa ale mogly byc rozne spekulacje:
  - wiadomo, ze Gorbaczow chodzil na pasku USA i chodzilo o to, zeby jak najwiecej republik i ziem oderwac od ZSRR.
  - Wtedy, jak i teraz, nie wiadomo bylo , ktora czesc Ukrainy jest rosyjska a ktora polska; zawsze mozna bylo sie spodziewac, ze rosyjska czesc Ukrainy i tak wroci do Rosji i Rosja tylko zyska
  - mozna zawsze sie spierac, ze Slask zostal Niemcom odebrany jako rekompensata nie za Kresy, tylko za wojne- przynajmniej tak Stalinowi pasowalo
  - wiadomo, ze od poczatku istnienia panstwa Ukraina, caly czas dzialal i w Sowietach i w Polsce i na Ukrainie, stary znajomy Soros i wywiad izraelski, MI5, CIA itp - kombinowali jak konie pod gore jakby tu rozwalic Rosje Sowiecka
  - wyszlo na to (i to- co mnie sie wydaje mozliwe) wszyscy zydowscy alianci sie ockneli, ze nikomu na Zachodzie nie jest potrzebna silna Polska.

  A to wszystko moze byc nieprawda, bo to moje podejrzenia.
  Dlaczego?
  Bo nasi zydkowie nigdy stanowczo nie zaprzeczali, ze namawiali Gorbaczowa na cokolwiek. A wiadomo, ze zawsze dzialaja tak jak im zwierzchnicy zalecaja.
  Zdaje sie na prawdziwa wersje zdarzen mozemy sie nie doczekac.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej