Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1157 postów 19537 komentarzy

Co się dzieje w Europie i w USA - 14.07.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Polsce nic się nie zmieniło. Mamy teraz kolejne awantury, które popieramy: ratujemy przemysl militarny USA i Izraela. Bo mamy dobre serduszko - pisze pani Tiamat.

Nie zawadzi dyskutować. Nasze opinie bywają podobne, takie same, a często skrajnie różne. Wynika to z wielu powodów: przede wszystkim osobistych doświadczeń i stopnia samokształcenia. Gdy się zaczęła  awantura o Koran, to przede wszystkim poszłam do sklepu i kupiłam Koran, by zobaczyć, co to za diabeł. Religia katolicka nie zabrania mi ‚podglądać’ innych religii, jako że chrześcijaństwo jest starsze od islamu.

Pierwsze, co mnie uderzyło, to podobieństwo do Biblii. Okazało się, że Pięcioksiąg Mojżeszowy jest częścią i Biblii, i Koranu. Mieszkałam kilka lat na Bliskim Wschodzie, wtedy gdy dużo Polaków pracowało w Libii i Iraku. Nawiązaliśmy przyjaźnie. Miałam studentów z Syrii i z Iraku, przyjaciół z Libii, a teraz moim lekarzem jest muzułmanin z Mumbaju.

Znalezione obrazy dla zapytania bałkany - mapa

Rozpad Jugosławii

Czemu staram się zrozumieć ten ‚szał religijny’ w polityce zagranicznej coraz to słabszych rządów? - Przecież cała Polska kochała Czeczeńców- islamistów! I to tylko dlatego, że mordowali chrześcijan. Polska w Radzie Bezpieczeństwa, kiedy akurat miała swą roczną kadencję, zaproponowała wolne państwo muzułmańskie w Europie! Przecież tego się nie wyprzemy. Mamy Bośnię i Kosowo. I ALbanię w NATO. To Polska popierała oderwanie się muzułmańskiej Czeczenii od rosyjskiego terytorium wbrew ludnosci Czeczenii. To myśmy zbrojnie, czynnie popierali islamistów z Czeczenii, popieranych przez Arabię Saudyjską.

Więc kiedy religia ma dla nas takie ogromne znaczenie? - Zdaniem wielu Polaków zagraża nam teraz chrześcijańska Rosja; w czasie wojny i nawet po wojnie mordowali Polaków chrześcijanie z Ukrainy. Niemcy to nie muzułmanie, a napadli na nas. Nie wiem, jakiego wyznania są Amerykanie, ale to oni wymordowali miliony katolików na Filipinach. W czasie drugiej wojny światowej zrównali z ziemią Manile. Dlaczego niszczą białą Amerykę Południową – przeważnie katolicką?

Opowiadamy o chrześcijańskiej Europie, a wypędziliśmy 9 milionów chrześcijan z Bliskiego Wschodu. I nadal opowiadamy o chrzescijańskiej Europie, a pomagamy niszczyć najstarsze kościoły i cerkwie chrześcijańskie w Syrii. NATO zniszczyło ponad 400 cerkwi w Serbii – Kosowie. I zrobiliśmy to my – członkowie NATO specjalnie. Pomagaliśmy światu pokazać, że w Kosowie nie było żadnej kultury chrześcijańskiej, tylko muzułmańska.

Kogo pilnuje polskie wojsko w Kosowie? Już bedzie 17 lat. Przecież nie Serbów, których wygoniliśmy z Kosowa. Wszystkie miejscowości w Kosowie mają od setek lat serbskie nazwy. Prisztina – stolica to serbska nazwa. Kosowo – serbskie słowo. A polska propaganda opowiadała, że Kosowo należało do Ilirów z Albanii. Mieliśmy nawet takie rozprawy naukowe. Teraz mamy zmowę milczenia.

Nie mam pojęcia czym to się skończy i jakie będą losy Europy. Bardzo mnie to martwi. Ale czy nie rozpędziliśmy się za bardzo z hipokryzją bronienia islamu przeciwko chrześcijaństwu w Bośni, Kosowie, a nawet Albanii? - No to może nas za to zaprzaństwo spotkać kara. Sprzedaliśmy Europę w Jugosławii. Na skutki nie przyszlo nam długo czekać.

Europejscy muzułmanie nie rozprzestrzeniają się. Najlepszym przykładem są polscy muzułmanie, którzy mieszkają w Polsce od setek lat. I jakoś nigdy nie mieli po 50 dzieci i nigdy nikomu nie obcinali głów i nie mamy z nimi żadnych kłopotów prawnych, etnicznych czy kulturowych. W Polsce od 600 lat stoją meczety. I są czynne. Komuś przeszkadzają?

Nie ma też takiego demograficznego powodu, żebysmy przepędzali Libijczyków z Libii i w ogóle Arabów z Bliskiego Wschodu. I nie ma też takiego demograficznego powodu, by Polacy mieszkali w Kanadzie i 8 milionów Polaków nie chciało wrócić do kraju.

Znalezione obrazy dla zapytania muzułmanie w niemczech

W Niemczech muzułmanów zaprosiły powojenne Niemcy, żeby im pomogli odbudować zniszczony kraj i gospodarkę. I właściwie nie było z nimi problemów aż do czasów obecnych, gdy mamy modę na mordowanie zupełnie spokojnych i porządnych przywódców i głowy państwa: Miloszewicz, Kadafi, Ferdynand Marcos, Chavez czy Mosadek. Udało nam się przepędzić Janukowicza. Czy nam się wydaje, że poszkodowane narody nam tego nie pamietają?

Pamiętam, jak ‚polskie damy’ opowiadały super pierdoły wyssane z żydowskiego palca na temat Imeldy Marcos. Jak można było powtarzać tak niesprawdzone kalumnie i idiotyzmy! To bylo naprawdę chore. I pamiętam, jak również niedouczone Polki ubierały niemowlęta w wózkach na kolor pomarańczowy i szły na pochód popierający pomarańczową rewolucję Sorosa na Ukrainie w 2008 roku. Im teraz nie wstyd? - Pewnie nie. Takie głupie, jakie były – takie pozostaly. I ich dzieci też nie mają szans.

W Polsce nic się nie zmieniło. Mamy teraz kolejne awantury, które popieramy: ratujemy przemysl militarny USA i Izraela. Bo mamy dobre serduszko.

Napisała: Tiamat

* * * * * * *

Zastanawiam się nad tym, jaka banda rządzi światem i jak gangsterzy w imię narodów urządzają zbójowanie na świecie – pisze pani Tiamat. - Wiedziałam, że Kushner jest zadłużony po uszy i z teściem jeżdżą do różnych krajów i żebrają, to jest wymuszają pieniądze, gdy tymczasem znajdują licznych wielbicieli i sympatyków. Mam na myśli przyjęcie Trumpa w Polsce, ale podobne miał też w Arabii Saudyjskiej i Izraelu – widać Polska znajduje się w doborowrym towarzystwie.

Zięć Trumpa chciał pożyczyć 500 milionów dolarów od Kataru

Znalezione obrazy dla zapytania jared kushner

Zięć Trumpa Jared Kushner (starszy doradca osobisty teścia) próbował pożyczyć 500 milionów dolarów od członka rodziny królewskiej z Kataru, ale nie dostał. No to zaczął doradzać teściowi, jak należy Katar ukarać.

Kushner, handlarz nieruchomościami, podobnie jak jego teść – kupil wieżowiec w Nowym Jorku przy Piątej Alei nr 666 za 1,8 miliarda dolarów, ale ten wieżowiec jakoś nie chce się spłacać i nie przynosi tyle zysku, ile się biedak spodziewał – podaje „The New York Times”. Ponad 1/4 budynku stoi pusta już od kilku lat i przynosi bardzo poważne straty firmom Kushnera.

W 2015 roku, kiedy Trump ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta, Kushner i jego ojciec namawiali bilionera z Kataru szejka Hamad bin Abdullah AL-Tani (HBJ) na zainwestowanie 500 milionów dolarów w ten wieżowiec (podaje to “The Intercept”). Warunkiem było, że Firmy Kushnera (Kushner Companies) same sobie zarobią resztę pieniędzy na ten zakup.

W marcu tego roku Kushner Companies (Firmy Kusznera) zwróciły się do Chin o pomoc, a konkretnie do chińskiej firmy ubezpieczeniowej Anbang. Firma chińska zgodziła się dostarczyć 5 miliardów dolarów, ale parę tygodni później się wycofała. Szejk Al-Thani też zrezygnował ze ‘współpracy’ i nie chciał pożyczyć tych pieniędzy, poniewaz Kushner nie był w stanie zagwarantować zwrotu pożyczki.

No i wkrótce potem amerykańscy sojusznicy i sąsiedzi Kataru włączając Arabię Saudyjską, Emiraty, Bahrain i Egipt, zerwały przyjazne więzi z Katarem, oskarzając Katar o popieranie terroryzmu. Trump, który wcześniej odwiedził Arabię Saudyjską przyznał się, że to był jego pomysł, by ukarać Katar.

Kushner negocjował również ogromny kontrakt militarny między Arabią Saudyjską i amerykańską firmą zbrojeniową Lockheed Martin, który to kontrakt podpisano w maju w czasie wizyty Trumpa w Arabii Saudyjskiej. Ten kontrakt na 110 miliardów dolarów, podpisany przez króla Salmana i prezydenta USA, był częścią $350-miliardowych inwestycji gospodarczych i militarnych między obydwoma krajami na następne 10 lat – powiedzial sekretarz stanu USA Rex Tillerson.

Amerykańscy spece od analiz oskarżają Kushnera i jego teścia, Donalda Trumpa o to, że zajmują się promowaniem amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego, zaogniając konflikty na Bliskim Wschodzie.

PressTV-Trump’s son-in-law sought $500mn loan from Qatar (Zięć Trumpa chciał pożyczyć 500 mln dolarów od Kataru:


http://www.presstv.com/Detail/2017/07/12/528214/Trumps-soninlaw-tried-to-get-500mn-loan-from-Qatar

Przetłumaczyła: Tiamat

KOMENTARZE

 • Jak zwykle merytorycznie i logicznie spójnie...
  *5
 • Pani Tiamat
  naprawdę rewelacyjna - jak zwykle zresztą.

  Polubiłem Ją, bo oceniam sytuację podobnie.

  *5 oczywiście.
 • O ile to prawda co pisze The New York Times,
  zięciunio to niezły gagatek. Geny handlowe.
 • @ireneusz 20:06:47
  Chciał pożyczyć kasę od Kataru, ten mu nie pożyczył, zatem dokonał zemsty i kazał krajom arabskim bojkotować Katar, ech... masz rację, że to są ścierwo media i mogły wymyślić następną historyjkę byleby uderzyć w Trumpa.
 • @
  https://pp.userapi.com/c638628/v638628182/5609a/JCdOMF6qBLg.jpg
  Iwan IV Groźny
  Skazał na śmierć 4200 osób w tym bojar za zdradę. Wprowadził sądownictwo.
  Henryk VIII
  Skazał na śmierć bez sądu 72000 chłopów. Kara śmierci dla dzieci od 12 lat.
  Karol IX
  Noc Świętego Bartłomieja. 30000 osób zabitych. Wielu zabił osobiście.
  Filip II
  Spalonych żywcem 28540. W Niderlandach 10000 ofiar.
 • @fretka 20:49:43
  A we Francji święto narodowe. Dzień zdobycia Bastylii. Kto by pomyślał, 228 lat minęło.
  https://pp.userapi.com/c638628/v638628592/5fadf/5eClWm73Wv8.jpg
 • @Zygmunt Białas
  Witaj ,ciekawe jest to ilu chrześcijan żyje jeszcze w Iraku dzięki interwencji USA . Ave Amigo. 5*
 • @Paulus Aquarius 19:11:34
  Pozdrawiam :)
 • @PiotrZW 19:50:04
  "Pani Tiamat
  naprawdę rewelacyjna - jak zwykle zresztą". -

  --- Tak.
  Cieszę się, iż są osoby, które to wiedzą :)

  Pozdrawiam.
 • @ireneusz 20:02:17 oraz 20:03:57
  PiotrZW oraz Paulus Aquarius są porządnymi blogerami :)
 • @ireneusz 20:06:47
  "... już nie bardzo wiadomo na kim mozna się oprzeć". -

  --- Tak, prawda.
  Jeszcze pozostaje nasze logiczne myślenie.
 • @lorenco 20:22:42
  "The New York Times" - "... to są ścierwo media". -

  --- Jakaś podstawa oskarżeń zapewne była - tak myślę :)
 • @fretka 20:49:43
  "Henryk VIII
  Skazał na śmierć bez sądu 72000 chłopów. Kara śmierci dla dzieci od 12 lat". -

  --- Okrutni byli europejscy monarchowie. Zostali jednak przebici przez Waszyngton. Na przykład w ciągu trzech dni było znacznie więcej skazanych w Hiroszimie i Nagasaki w 1945 roku. Także dzieci nienarodzone.
 • @Repsol 21:52:51
  Witam :)

  "... ilu chrześcijan żyje jeszcze w Iraku dzięki interwencji USA". -

  --- Zostali porządnie przetrzebieni. Zresztą nie tylko w Iraku.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 22:29:20
  Wniosek z tego wynika prosty .USA jest nośnikiem zabicia chrześcijan na świecie . Ave . https://odyssynlaertesa.files.wordpress.com/2015/01/usa-gaz-lng.jpg
 • @fretka 21:48:09
  A masz Fretko jakieś wideo, żebym był pewien, że te czołgi jadą do przodu? :)
 • @Repsol 22:39:22
  "USA jest nośnikiem zabicia chrześcijan na świecie". -

  --- Tak. Ale oni nie przebierają. Ci pierwsi, Indianie, nie byli chrześcijanami, a wybili ich doszczętnie. Oni i swoich zabiją, gdy im staną na drodze.
 • @zygmuntbialas 23:08:37
  Widzę tych jebańców jak przeprowadzili holokaust indian . Walić gamoni . Ave.
 • @Repsol 23:31:10
  "Walić gamoni". -

  --- Nie tak łatwo. Mocni są. Ale jeszcze można pisać, zawsze tak nie będzie.
 • @All
  Dlaczego samolot Putina ominal wschodnia flanke NATO zeby doleciec do Hamburga na G-20

  Samolot, w ktorym lecial prezydent Federacji Rosyjskiej, Wladimir Putin na szczyt G-20 zboczyl z drogi okolo 500 km i lecial nad Finlandia i Baltykiem, zeby nie leciec nad wschodnim skrzydlem NATO unikajac przestrzeni powietrznej Polski i panstw baltyckich by dotrzec do Hamburga. Zastanawia ten manewr.
  Rzecznik prezydenta, Pieskow odmowil wyjasnien poniewaz wszelkie informacje dotyczace ochrony prezydenta sa tajne.
  Prezydent Rosji latal nad polska przestrzenia powietrza wiele razy wczesniej ale widocznie taki jeden incydent w tamtym miesiacu wplynal na obecna decyzje:
  Otoz, nie dawniej jak miesiac temu polski samolot F-16 bardzo niebezpiecznie zblizyl sie do samolotu, w ktorym lecial rosyjski minister obrony Sergiej Szoighu zmuszajac rosyjski Su-27 eskortujacy samolot prezydenta do interwencji.

  I tym razem, ochrona prezydenta najprawdopodobniej chciala uniknac prowokacji jakiej mozna sie spodziewac po Warszawie po tym jak polskie wladze prowadza niczym nie uzasadniona kampanie przeciwko Rosji podejrzewajac Rosje o katastrofe smolenska.
  Jeden z obserwatorow d/s miedzynarodowych Aleksjej Martynow uwaza, ze slusznie, ze sluzby ochrony prezydenta sa w pelnej gotowosci ochrony prezydenta bo Putin jest nie tylko prezydentem Rosji. Jest jednym z przywodcow swiatowych.
  Rosyjska flota prezydencka Il-96-300 PUs prawdopodobnie sklada sie z 4-ch samolotow. Zbudowane w fabryce w Woronezu samoloty maja wiele systemow zabezpieczajacych, lacznie ze specjalna oslona dla zmylenia radarow, system zaklocania pociskow MANPADS a nawet wlasny system obrony przeciwlotniczej.
  A takze maja podobno specjalny system ratowania waznego pasazera (VIP system). Caly ten system zabezpieczajacy jest szczegolnie wazny gdy samolot leci do krajow, w ktorych samolot nie moze byc eskortowany przez wojskowe samoloty rosyjskie.

  Aleksander Chramczikin , zastepca dyrektora Instytutu Analiz wojskowych w Moskwie uwaza ze sluzby ochrony prezydenta postapily slusznie, poniewaz polskie sily powietrzne maja na wyposazeniu zarowno amerykanski jak i rosyjski sprzet.

  Chodzi glownie o 48 F-16, okolo 30-u Migow – 29 i okolo 30 mysliwcow S-22 czynnych i 20 na skladzie.

  Po rozpadzie ZSRR Polacy zakupili wszystkie NRDowskie i czeskie MiG-i29s.
  W sklad naziemnej obrony wchodzi bateria US Patriots i jeszcze z czasow sowieckich S-200 i obronny system Krug.

  Inaczej mowiac, mimo, ze prawdziwy powod ominecia polskiej przestrzeni powietrznej nie jest znany, to zasada “lepiej byc ostroznym niz potem zalowac” (strzezonego pan Bog strzeze) ma calkowite uzasadnienie.

  Oto dlaczego samolot Putina ominal wschodnia flanke NATO w drodze do Hamburga na G-20
  Here’s Why Putin’s Plane Skirted NATO’s Eastern Flank on Approach to G20 Summit – Sputnik International

  https://sputniknews.com/politics/201707091055383843-putin-plane-avoids-nato-states/

  Przetłumaczyła: Tiamat
 • @All (II)
  Putin do Tillersona: Nie macie prawa decydowac o przyszlosci Syrii:

  http://www.fort-russ.com/2017/07/you-have-no-right-to-talk-about-syrias.html

  Putin sie zdenerwowal?
  “Nie macie prawa dyskutowac przyszlosci Syri!i” – Putin rzucil wprost ministrowi spraw zagranicznych USA ,

  Prezydent Rosji, Wladimir Putin podkreslil. ze przyszlosc Syrii lezy w rekach Syryjczykow a nie amerykanskiego sekretarza stanu Rexa Tillersona!

  “ Amerykanski Sekretarz stanu nie jest obywatelem syryjskim i nie ma prawa opowiadac o przyszlosci tego kraju i losach prezydenta. O tym moga decydowac tylko sami Syryjczycy- powiedzial Putin na szczycie G-20 w Hamburgu.
  Putin podkreslil, ze stanowisko USA wobec Syrii nie bardzo sie zmienilo, choc jest moze troche bardziej pragmatyczne, i USA troche przyczynilo sie do zmniejszenia aktow agresji w kraju.
  Potem mowil o pozytywnym porozumieniu o wstrzymaniu ognia w poludniowo zachodniej czesci kraju i zachecal Jordanie i Izrael do wspolpracy przypominajac, ze nienaruszalnosc granic Syrii musi byc uszanowana za wszelka cene.

  Ujawnil tez, ze Rosja utrzymuje kontakt z kilkoma grupami Kurdow w Syrii, mimo, ze nie sa one tak scisle jak z USA. Rosja popiera integralnosc granic Syrii czym sie troche rozni od niektorych frakcji Kurdow i USA.
  Gdy chodzi o zakonczenie kryzysu w Syrii, Putin powiedzial, ze Rosja bedzie kontynuowac swoja polityke ustanowienia pokoju i ustabilizowania kraju i dalej bedzie wspolpracowac z Syria, Turcja i Iranem. Putin dodal, ze te wspolprace omawial juz z prezydentem Turcji Recepem Erdoganem w czasie konferencji G-20.
  Gdy chodzi o kryzys panstw Zatoki Perskiej i konflikt miedzy Katarem i panstwami GCC (Gulf Cooperation Council) – Rady Panstw Zatoki Perskiej a szczegolnie Arabii Saudyjskiej, Putin powiedzial ze juz wczesniej rozmawial z przywodcami Kataru i przypomnial, ze ten problem nalezy szybko rozwiazac zanim sie rozwinie w otwarty konflikt w rejonie.

  Opowiadajac o swojej rozmowie z Dolandem Trumpem, Putin stwierdzil, ze Trump jest zupelnie inna osoba, gdy sie z nim rozmwaia prywatnie a zupelnie inna w tv. Prywatnie jest osoba bardzo racjonalna i ze rozmowy te moga przyniesc pozytywne rezultaty.

  A gdy chodzi o domniemane wtracanie sie Rosji w amerykanskie wybory i bezpieczenstwo cybernetyczne, to Putin twierdzi , ze nie ma potrzeby zeby Rosje podejrzewac ze Rosja osmielilaby sie wtracac kiedykolwiek do wyborow w USA. Oba kraje maja utworzyc wspolna grupe, ktora bedzie monitorowac wszelkie problemy zwiazane z cybernetycznym bezpieczenstwem.

  Na zakonczenie Putin powiedzial, ze to media zachodnie probuja interweniowac w wewnetrzne sprawy Rosji i ze Moskwa doskonale zdaje sobie z tego sprawe i pilnie sledzi poczynania Zachodu.

  Przetłumaczyła: Tiamat
 • @zygmuntbialas 00:17:34
  Bardzo dobry manewr.
  Lepiej nadrobić trochę drogi i bezpiecznie dolecieć do celu. Licho nie śpi.
 • @lorenco 00:50:21
  "Bardzo dobry manewr". -

  --- No bo jak inaczej.
 • @lorenco 20:03:58
  To samo podaje Haaretz i PressTV..
  Jak znajde te linki to podam.
  Teraz Izrael ma niejaka rozterke.
  Netanyahu jedzie z wizyta przyjazni na Wegry, zeby razem z Orbanem pyskowac na Sorosa. W zwiazku z tym wylazla sprawa Jareda.
  Ja zaraz wysle linki.
 • @lorenco 20:03:58
  Podaje linki o pozyczce z Kataru:

  Haaretz:
  Jared Kushner chce ukarac Katar za nieudana pozyczke
  Jared Kushner punishing Qatar over 'soured real-estate deal,' reports allege - U.S. News - Haaretz.com

  Times of Israel
  Kushner probowal $500mln. pozyczki od inwestora z Kataru
  Kushner sought $500m loan from Qatari investor - report | The Times of Israel
  http://www.timesofisrael.com/kushner-sought-500m-loan-from-qatari-investor-report/

  PressTV
  Ziec Trumpa chcial pozyczyc $500 mln od Kataru

  http://presstv.ir/Detail/2017/07/12/528214/Trumps-soninlaw-tried-to-get-500mn-loan-from-Qatar

  Jest jeszcze Daily Mail i Bloomberg.

  Wystarczy wejsc na: Jared Kushner loan from Qatar - jest pelno linkow.
  Pozdrawiam
 • @lorenco 00:50:21
  Przepraszam Lorenco; pospiech jest wskazany tylko przy lapaniu pchly.
  Wiec troche linkow opuscilam w pospiechu :

  Haaretz
  Jared Kuszner chce ukarac Katar za nieudana pozyczke

  Jared Kushner punishing Qatar over 'soured real-estate deal,' reports allege - U.S. News - Haaretz.com

  http://www.haaretz.com/us-news/1.800748

  No i jeszcze "Independent"

  http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/jared-kushner-qatar-loan-trump-saudi-arabia-hard-line-a7834536.html
 • @lorenco 00:50:21
  re: dobry manewr.
  Mnie sie wydaje, ze nawet nie chodzi tyle o bezpieczenstwo Putina bo ma dobra ochrone , ale o mozliwosc wywolania kolejnego skandalu z Rosja.

  Przeciez ta saga o rosyjskiej interwencji w amerykanskiej kampanii wyborczej jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu! I jest na sile podtrzymywana, bo na razie zaden inny skandal im do glowy nie przychodzi.

  A w tym samym czasie USA calkiem otwarcie sie odgraza, ze chce "zmienic rezym" w Poludniowej Afryce i na Kubie.

  Maskarada w Paryzu ma za zadanie (zdaniem komentatorow) odciagnac troche uwage od radosnej dzialanosci Trumpa w kraju. Bo cos znowu ma klopoty z rodakami.
  Polityka wewnetrzna USA jest rownie "urozmaicona" co zagraniczna.
 • @Tiamat 05:28:36
  ///Netanyahu jedzie z wizyta przyjazni na Wegry, zeby razem z Orbanem pyskowac na Sorosa///

  Izrael wespół z Turcją zamierza budować gazociąg który będzie zaopatrywał południową Europę http://www.timesofisrael.com/turkish-energy-minister-to-visit-israel-for-pipeline-deal/ , więc chwilowo z "finansową grupą Sorosa" mu nie po drodze.Stąd brawurowa krytyka pod adresem Sorosa.Biznes jest biznes.
 • @lorenco 22:53:27
  Vive la France! :)
  https://pp.userapi.com/c638419/v638419661/506fd/WScujrMBROY.jpg
 • pro forma
  Pięcioksiąg nie jest częścią Koranu, Koran jest mniejszą książeczką niz Nowy Testament ;)

  pozdr
 • @lorenco
  Z tą modą francuską to też chyba jakiś mit.
  https://pp.userapi.com/c837621/v837621622/4c597/cNm2Y4q6dY8.jpg
 • @
  Jak USA walczyło w Czeczenii. Krew dzieci Biesłanu na sumieniu CIA. Polecam.
  http://pravdoiskatel77.livejournal.com/11717642.html?utm_source=twsharing&utm_medium=social
 • @fretka 11:38:51
  Tragedia plami sumienie Putina.

  Piekło Czeczenii
  http://pracdem0.republika.pl/strony/podstrony%20od%20indexu/piekloczeczenii.htm
 • @Husky 11:45:49
  Twój artykuł jest zbyt tendencyjny. Politpropaganda.
  W moim są nazwiska które łatwo sprawdzić. Z resztą jest to fragment książki politologa Williama Engdahla „Lost hegemon”.
 • @Husky 11:45:49
  Ktoś podpisał się z imienia i nazwiska pod tym stekiem bzdur?
  Ale cieszy mnie że w końcu mimochodem ujawniłeś słabość do skrajnie lewicowych, trockistowskich, poglądów.
  Odtąd już zawsze,żeby nie powiedzieć-permanentnie, będę nawiedzać twoje tematy i wklejać treści z ulubionego przez ciebie portalu. http://pracdem0.republika.pl/
  PS
  "REWOLUCJA MA POCZĄTEK ALE NIE MA KOŃCA"-pamiętaj o tym Husky
 • @Husky 11:45:49
  "Weź pod swój dach islamistę z Czeczenii. Please..."
 • @Husky 11:45:49
  No weź pomóż swoim islamskim czeczeńskim braciom. Ich tam Putin moczit w sartirie. Co z Ciebie za człowiek.
 • @fretka 12:20:05
  I nikakih pobłażek -jak radził pewien generał :) https://www.youtube.com/watch?v=Z-KuxWjqBFA
 • @fretka 12:20:05
  Porzuciła samego Kadyrowa dla mnie

  http://kresy24.pl/wp-content/uploads/2016/03/Czeczenia_snajperka5.jpg

  ale już mi się znudziła 8-))))
  mam jeszcze ładniejszą
 • @ikulalibal 12:08:09
  zawsze,
  żeby nie powiedzieć-permanentnie, będę nawiedzać ......twój blog
  pzdr.
 • @Husky 12:58:01
  A czy Ty wiesz, że to przefarbowana chochłucha Natałka.? Tylko na tyle Cię stać?
 • @Husky 12:58:01
  A na dodatek to była dziewczyna Saszko Białego on że Oleksandr Muzyczko.
 • @fretka 13:06:24
  Już się od niej nie dowiem
  Porzuciłem ją z dnia na dzień

  ps.
  ale nie spamujmy w tak ważnym temacie notki
  podrawiam
 • @MacGregor 09:39:46
  Pro forma

  Ja mam i Biblie i Koran a nawet Wedy i Mitologie Hetytow a takze tlumaczenie tabliczek glinowych: Atrahasis i w ogole mitologie Mezopotamii i Mitologie grecka. . no i germanskie mity
  Islam, judaizm i chrzescijanstwo naleza do tzw. Abrahamic religions, a wiec stworzenie swiata, ksiega mojzeszowa jest taka sama i niewazne, czy caly opis biblijnego Jerycha czy podbicia Kanaanu jest w Koranie - wazne, ze zarowno powstanie swiata i tablice Mojzeszowe sa takie same. I anioly tez te same. I Egipt i Jozef w Egipcie.(Sura 12) I Dzien Sadu Ostatecznego.

  Podobnie jak Nowy Testament nie zawiera wszystkich wpisow Starego Testamentu a jednak Piecioksiag jest tak samo wazny i w Torah i w Nowym Testamencie.

  Koran uznaje tez Nowy Testament.
  Mojzesz w Koranie jest duzo czesciej wymieniany niz w Nowym Testamencie.
  Nie chodzi przeciez o objetosc (volume) Piecioksiagu tylko mitologie- koncept stworzenia swiata i porzadku spolecznego - bo inne powody byly dla napisania Starego Testamentu, inne dla Nowego a inne dla Koranu.
  Te trzy religie laczy mitologia powstania swiata i koncepcja monoteizmu i Dekalogu..
  Ja nie widze problemu.

  Jako pilna sluchaczka wykladow sp. ksiedza dra Tokarza z Klubu Inteligencji Katolickiej w Krakowie (KIK) nie mam problemu ani z wlasna religia, (jestem katolikiem) ani z innymi religiami.
  I nie mam klopotow z cytowaniem Koranu:

  Sura 2
  133
  We shall worship Allah and the God of your fathers, of Abraham, Ismail and Isaak the one true God,
  My mamy czcic Allaha i Boga waszych ojcow- tego od Abrahama, Isamila, i Izaka - jedynego prawdziwego Boga.

  136
  We believe in Allah and the revelation given to us and to Abraham, Isma'il, Jacob and the Tribes, and that given to Moses and Jesus and that given to all Prophets - we make no difference between them-

  Wierzymy w Allaha i objawienie dane nam przez Abrahama Ismaela, Jakuba i plemiona, i to samo objawienie dane Mojzeszowi i Jezusowi i prorokom - my nie robimy zadnej roznicy

  2:62
  "Believers, Jews, Christians and Sabaeans - - whoever believes in God and the Last Day and does what is right - shall be rewarded by their Lord, and they have nothing to fear..

  Wszyscy wierzacy, a wiec Zydzi , Chrzescijanie, i Sabejanie- ktokolwiek wierzy w Boga i Dzien Sadu Ostatecznego bedzie nagrodzony przez swojego Boga i nie ma sie czego obawiac.

  Stary Testament (Tora) , Nowy Testament czy Koran oparte sa na tej samej mitologii stworzenia swiata i ladu spolecznego.

  Natomiast Talmud nie jest zadna "swieta ksiega".
  Zostal napisany przez wscieklych zydow w czasie tzw. niewoli babilonskiej, kiedy zydostwo dostalo tam fest w kosc a konkurencyjne banki babilonskie - byly rowniez tak samo swinskie jak i zydowskie -doprowadzaly zydow do bialej goraczki.

  Babilon przeciez w koncu wykonczyly banki. Podejrzewam (ale nie wiem napewno) ze wspolnymi silami z zydami. Dlatego ich stamyad wygnali.

  Czasami (ale tylko czasami) wydaje mi sie, ze historia religii jest tak samo wazna jak i historia swiata.

  W czasie moich studiow na UJ niejaki Lord Chesterton nauczyl mnie szacunku dla innych religii:
  Bo, jak powiadal: Kto nie szanuje cudzej kultury - nie szanuje wlasnej.
  Bo skoro mozna pluc na (cudza) religie...

  Pozdrawiam
 • Pani Tiamat ! nie cała Polska a żydowskie rządy w Polsce kochał czeczenów
  Czeczenów kochały żydowskie rządy okupacyjne i żydowskie mass-media
  a nie jak pani pisze cała Polska !!!! czy panie rozumie co do pani pisze ?

  Nie ma Polski Niepodległej ! jest Polska pod zaborem żydowskiej mafii !
  spyta pani jak żydostwo zdobyło włądze w Polsce ? Jaruzelski wojskiem zgnoił Naród polski ! a potem Wałęsa oszukał Polaków sprzedając Polskę
  żydom a Narodowi kłamał w żywe oczy że będzie Polsce służył ! a chodził na pasku żydowskiej mafii która go utrzymuje do dziś !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polacy są przeciwni muzułmanom !!!
 • @Husky 11:45:49
  Bardzo trafne spostrzezenie o Czeczeni.

  Tyle, ze nie Putin zaczal awanture w Czeczeni, tylko ja zakonczyl.
  To raz.

  Wojne w Czeczni - czyli na terytorium ROSJI finansowali wahabici i Amerykanie, ktorzy koniecznie chcieli oddac Czecznie islamistom i oderwac od Rosji. ..Stanom Zjednoczonym chodzilo oczywiscie jak w kazdym przypadku o rope ... cudza..
  To dwa.
  W Czeczeni drake robili i wahabici i Amerykanie i Ukraincy - takie doborowe towarzycho.
  W Czeczni sie nie udalo, to zrobili to w Jugoslawii i oderwali Kosowo od Serbii a zasadzili islamistow. Tez chodzilo o rope i kopalnie diamentow.

  To samo wprowadzenie "nowoczesnego islamu" zreszta zrobili Amerykanie w Afganistanie, gdzie nie bylo nigdy radykalnego islamu.

  Dr. Ron Paul Republikanin z Teksasu, byly kandydat na prezydenta USA w czasie kampanii wyborczej opowiadal jak to Amerykanie radykalizowali islam w Afganistanie i zakladali tam madrasy - takie islamskie jesziwy.
  Wtedy chodzilo tez o Rosje. Amerykanie przygotowali calutka armie mudzahedinow- czego sie Amerykanie nie wypieraja.

  Dobrze byloby poprzec rozne teksty materialem dowodowym i na przyklad wywiadem z mieszkancami Groznego.
  A takze sprawdzic jakie byly powody, ze Putin mial zawsze niemal calkowite poparcie w wyborach wlasnie w Czeczni (98%)
  Polecam ogladnac pare zdjec z Czeczeni w czasie i w kilka lat po wojnie, gdy Grozny zostal calkowicie odbudowany.
  Zreszta Amerykanie sie nie wypieraja, ze finansuja i zbroja bojowkarzy islamskich

  USA stworzylo AL Kaide, Arabia Saudyjska finansowala Al Kaide, zeby sie pozbyc ZSRR. A teraz 25 lat pozniej historia znow sie powtarza. Stworzyli ISIS, zeby zniszczyc i Rosje i Chiny. Tak dziala zachodnia hipokryzja:
  USA created Al Qaeda,Saudi-Arabia financed it to get rid of the Soviet Union. Now after 25 years later the story is repeated again.They created ISIS to destroy Russia and China.West hypocrisy at work. • Ethiopian News Forum

  http://mereja.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=112646

  Prawda wychodzi na jaw: USA stworzylo ISIS:
  Truth emerges: The U.S. created ISIS! - NaturalNews.com

  http://www.naturalnews.com/052090_isis_false-flag_terrorism_us_government.html

  Sen. McCain bezposrednio odpowiada za ISIS:

  http://www.govtslaves.info/mccain-is-directly-responsible-for-isis/
 • @Tiamat 15:06:07
  No tak
  Sytuacja w świecie jest zero-jedynkowa
  Amerykanie i ta cała reszta

  ps.
  potworni,brudni, źli
 • @
  Najdroższy i bezużyteczny myśliwiec: Do czego się nadaje F-35?
  https://www.youtube.com/watch?v=3FD3TFGy5bw
 • @ele 14:43:09
  Gadanie.
  To gdzie sie podziali Polacy?
  Mnie najbardziej krytykuja ci, ktorzy sie uwazaja za Polakow.

  A jak ele nie pamieta, to przypomne jak Polacy witali "uchodzcow" czeczenskich. A nie chcieli slyszec o uchodzcach serbskich.

  I prosze nie ukrywac faktow, teraz juz historycznych.
  Polacy POPIERALI Czeczencow, bo bylo wygodnie krytykowac Rosje.
  Polacy poparli majdan bo bylo wygodnie krytykowac Rosje.
  Dlaczego tylu Polakow kocha Pilsudskiego?

  Jak ele sie postara obserwowac reakcje tlumu Polakow na temat katastrofy smolenskiej, "aneksji" Krymu to moze wtedy sprobuje mi wytlumaczyc dlaczego tysiace (Zydow?) w Polsce nie chce slyszec o uchodzcach. No bo jesli w Polsce nie ma Polakow to wlasnie zydzi najbardziej bronia Trzeciej Jerozolimy przed islamem.

  No bo jesli nie ma w Polsce Polakow, to juz zostaly same zydy.
  I te 10 milionow zydow w Polsce nosilo na rekach wiekiego wodza rewolucji: Walese. .
  I wszyscy polscy zolnierze, ktorzy ochraniaja islamistow w Kosowie przeciwko slowianskim, chrzescijanskim Serbom to tez same zydy?.
  Bo w polskim wojsku juz nie ma Slowian?.

  A Jaruzelski?
  Nie wstydzi sie ele powtarzac zydowskiej propagandy??
  Do 10-tego pokolenia mu nie daruja, ze oczyscil armie z zydow.
  A moze ele to tez udaje ...
  Teraz juz nikomu wierzyc nie mozna.
 • @fretka 13:06:24
  Jestem Czeczenką, przeczytaj zanim mnie oplujesz.

  http://spottedlomza.pl/wp-content/uploads/2017/03/1-300x169.jpg

  http://spottedlomza.pl/jestem-czeczenka-przeczytaj-zanim-mnie-oplujesz/
 • @Husky 15:23:15
  Brudni?
  Skadze.
  Na filmach holywoodzkich bardzo czysci. I maja na filmach takie sprawiedliwe wyroki i kazdy filmowy bohater spedza cale zycie na poszukiwaniu prawdy.
  A sa takimi pedantami, ze nawet po burzliwej, upojnej nocy posciel na lozkach jest nieskazitelnie czysta i wyprasowana.
  A kowboje zawsze maja czysciutka bron i ciuchy prosto od krawca.
  I w Holywood zawsze maja starannie dobranych bohaterow filmowych.
  I te filmy zawsze odzwierciedlaja realizm zycia w swiecie zero-jedynkowym.
 • @Husky 15:41:34
  Tylko, że w Czeczenii mieszkają nie tylko Czeczenki ale i Czeczeńcy. A oni już są mniej kobiece. U nas na dzielnicy kiedyś kilka takich mieszkało. W bagażnikach wozili sekatory. Trzęśli całym rynkiem, o dziwo nie mieszkałam w Czeczenii.
 • @fretka 16:06:10
  ogrodnicy ?
 • @Husky 16:08:03
  Jak ktoś w kieszeni nosi strunę od fortepiany to nie znaczy, że jest pianistą.
 • @Tiamat 16:00:02
  Ale przerażająco źli, bardzo źli, i tego się trzymajmy.
  To już ponad 2 wieki jak USA "piszą" tragiczną historię tego świata
  Jak długo jeszcze będziemy to tolerować , jak długo.
  Kiedy padną,kiedy padnie dolar i mit tej papierowej potęgi
  Coś trzeba z nimi zrobić
  Pytanie co, a zwłaszcza jak
  Od pisania to imperium zła, samo nie padnie.
  pzdr.
 • @fretka 16:11:08
  oj tam
  może szedł tylko stroić lub naprawiać pianino czy fortepian 8-))))

  The End

  ps.
  Bo jak wpadnie gospodarz to będzie się działo !!!!
  pzdr
 • @fretka 15:38:29
  Ten samolot podobno ktorejs tam generacji, (podobno 5-tej) nie lata, nie strzela i ma niesprawny system radarowy, ktory trzeba regulowac recznie.
  I do tego kabina pilota dziala zabojczo na pilota.
  Poprawa programow i proba usuniecia usterek w sumie razem z oplata specjalistow i kontraktorow juz kosztowaly miliardy dolarow .
  Te poprawki robia juz od kilku lat.

  Ja sie tylko zastanawiam, kto jeszcze kupi ten szmelc, ktory USA sprzedalo wielu krajom a i ma zakupic Polska.
  No ale, co sie nie robi dla sojusznika i potencjalnego obroncy naszego kraju?

  Firmy izraelskie przy okazji tez zarobily :
  Firmy- kontraktorzy izraelscy zarobili od 2010 roku 1 miliard dolarow na "wspolpracy" w produkcji F-35. Miedzy innymi wyprodukowali kaski dla pilotow do F-35
  Elbow Systems i Rockwell Collins zarobili $206 milionow za headgear- czyli zwyczajnie - helmy dla pilotow. Waza te helmy ponad 2 kilo (4.5 pound) kazdy, i powoduja bole kregow szyjnych i stwarzaja powazne problemy przy startowaniu. Helmy sa bardzo wazne dla pilotow przy ocenianiu wizualnosci, i orientowania sie i obserwowania lotu- a te helmy wlasciwie oslepiaja pilota, bo przy startowaniu, glowa pilota uderza w ‘sufit’ kabiny i jakos podskakuje co rozprasza bardzo uwage i zakloca wizje. Przypomina to ogladanie i swiata i kabiny do patrzenia przez brudna szybe.
  Te helmy kosztowaly $400 000 i powoduja praktycznie “urwanie glowy”.
  jest cala lista tych usterek, mozna sobie poczytac te fascynujaca historie samolotu 5-tej generacji

  Izraelscy kontraktorzy zarobili na kontraktach dla F-35
  Israeli Companies Accrued $1 Billion From F-35 Deals | WHAT REALLY HAPPENED

  http://www.whatreallyhappened.com/node/582905#axzz4Yrx5judv

  Helmy: Helmy do F-35 "urywaja" pilotom glow w czasie ostrego startu:

  F-35 Fail: $400k Helmets Leave Pilots 'Decapitated' During Sharp Take Off - Sputnik International

  https://sputniknews.com/videoclub/201701301050150127-us-stealth-fighter-issues/

  F-35 Samolot za trylion dolarow nie dziala:
  F-35: Trillion Dollar Warplane’s Radar Doesn’t Work

  http://www.blacklistednews.com/_F-35:_Trillion_Dollar_Warplane’s_Radar_Doesn’t_Work/49654/0/38/38/Y/M.html

  W sumie koszuje 1.5 tryliona dolarow
  in total, it costs about $1.5 trillion.

  Koszt programu F-35 podskoczyl do $406.5 miliarda dolarow wedlug ostatniego szacunku
  F-35 Program Costs Jump to $406.5 Billion in Latest Estimate - Bloomberg

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-07-10/f-35-program-costs-jump-to-406-billion-in-new-pentagon-estimate
 • @Husky 16:15:24
  Ja nie "rewolucjonier".
  Ja sie tylko przygladam i nie mam zadnych ambicji poprawiania swiata.

  "Przerazajaco zli"?

  To nie moja opinia.

  A imperia maja to do siebie, ze sie same rozpadaja. Na ogol na wlasne zyczenie.
 • @Tiamat 16:57:54
  Poprawka:

  Samolot wojskowy za trylion dolarow nie dziala:

  F-35: Trillion Dollar Warplane’s Radar Doesn’t Work

  http://www.blacklistednews.com/_F-35:_Trillion_Dollar_Warplane’s_Radar_Doesn’t_Work/49654/0/38/38/Y/M.html
 • @Tiamat 17:16:02
  //Samolot wojskowy za trylion dolarow nie dziala: //

  w tlumaczeniu "na nasze" to Bilion dolarów, nie Trylion 8-))))
 • @Tiamat 17:11:04
  No tak, rozpadają się.
  I daleko nie trzeba sięgać pamięcią
  raptem 15-20 lat temu
 • Pani Tiamat
  Proszę spojrzeć na stronę Głównego Urzędu Statytycznego.kóry pdajje dane o mniejszościach narodowychh.. Zygów tam nie ma. Widocznie ma rację red. Michhalkiewicz, który mówi o Polsce jako kraju dwóch narodów. Przypisywanie przez Panią Polakom tych faktów nie jest uczciwe.
 • @Tiamat 15:39:02
  A Jaruzelski?
  Nie wstydzi sie ele powtarzac zydowskiej propagandy??
  Do 10-tego pokolenia mu nie daruja, ze oczyscil armie z zydow.
  =======================================
  Oj, tego mu nie darują!
 • @Husky 16:08:03
  Niemcy mają problem. Do RFN napływa coraz więcej nielegalnych imigrantów z Czeczenii. Wiążą się z dżihadem, dokonują napadów i rozbojów. Choć nie otrzymują azylu, Berlin nie potrafi odesłać ich do ojczyzny.

  Problem opisuje na łamach „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” Markus Wehner. Autor swoją opowieść o niebezpiecznych przybyszach z Czeczenii zaczyna od głośnej w Niemczech sprawy meczetu w berlińskiej dzielnicy Moabit. W świątyni prowadzonej przez organizację „Fussilet 33” udzielał się aktywnie Anis Amri, terrorysta z Tunezji, który zaatakował w stolicy Niemiec jarmark bożonarodzeniowy. Meczet jest już zamknięty. Przez długi czas uchodził za punkt spotkań radykalnych islamistów z Czeczenii. Były przewodniczący grupy „Fussilet 33” stoi obecnie przed sądem – pomagał czeczeńskim bojownikom wyjeżdżać na wojnę do Syrii, gdzie przyłączali się do grupy terrorystycznej Junud asz-Szam.

  Według Wehnera to tylko wierzchołek góry lodowej problemów z Czeczenami. W Niemczech już od lat przybysze z północy Kaukazu wiążą się z radykalnym islamem, przede wszystkim z salafizmem. Niektórzy przybywają do RFN już jako dżihadyści, inni dopiero tam przechodzą radykalizację. Czeczeńscy islamiści działają przede wszystkim w Berlinie i Brandenburgii. Nie wiadomo, ilu jest ich w stolicy; w Brandenburgii najpewniej od 80 do 90. Przez wiele lat Czeczenów Niemcy traktowali jako niegroźnych, jednak ostatnio widać, że są wyjątkowo podatni na wpływy dżihadyzmu. Tymczasem obywatele Republiki Czeczeńskiej cały czas napływają do Niemiec. Od 2012 roku złożyli w RFN 36 tysięcy wniosków o azyl, z czego prawie 10 tysięcy w roku ubiegłym.

  Zasadniczo rzecz biorąc są to działania nielegalne. Czeczeni przyjeżdżają do Niemiec przez Polskę i zgodnie z konwencją dublińską powinni wyłącznie w naszym kraju składać wnioski o azyl. Wolą jednak próbować szczęścia także w RFN. Tam azyl otrzymuje tylko ok. 5 proc. Czeczenów. Lwia ich część powinna zostać odesłana z Niemiec do Polski. Tak jednak dzieje się rzadko – w ubiegłym roku do Polski wróciło z Niemiec jedynie niespełna 600 osób.

  Większości Niemcy nie odsyłają, bo to niemożliwe w związku z zakazem rozbijania rodziny, a Czeczeni zasłaniają się zawsze chorobą, ciążą czy narodzinami dziecka. To wszystko sprawia, że są tolerowani. Odsyłanie ich do Polski nie ma zresztą sensu. Jak pisze Wehner, większość już po kilku tygodniach znowu przekracza niemiecką granicę.

  Problem mogłoby rozwiązać jedynie wyłączenie Czeczenów spod przepisów konwencji dublińskiej, co umożliwiłoby odsyłanie ich bezpośrednio do Rosji, a nie do Polski. Na to jednak według „FAS” nie ma żadnych widoków.

  Czeczeni zostają więc w Niemczech – i rodzą olbrzymie problemy. To nie tylko terroryzm, ale przede wszystkim gotowość do przemocy. Policja boryka się z nieustannymi bijatykami, także na noże, między Czeczenami a imigrantami z Syrii czy Afryki. Emigranci z republiki Kadyrowa żyją w RFN według ścisłych reguł klanowych, krwawo mszcząc się za wszystkie zniewagi, jakich doznał ktokolwiek z danego klanu. Z tego powodu w Brandenburgii stworzono nawet specjalny ośrodek dla migrantów z Czeczenii, tak, by odizolować ich od innych azylantów. Niemcy narzekają też na przemoc w rodzinie: Czeczeni często brutalnie traktują swoje żony i dzieci. Do tego dochodzi problem przestępczości zorganizowanej. Czeczeni w Niemczech angażują się w proceder wymuszania pieniędzy i rozboje.

  Jak pisze Wehner, służby RFN przypuszczają też, że czeczeńskich migrantów do podróży do Niemiec mobilizuje Kreml, na przykład rozsiewając propagandę, według której w Niemczech otrzymają wysokie zasiłki. Tak było choćby w czasie zimowej Olimpiady w Soczi. Teraz Rosja w każdym razie nie utrudnia Czeczenom migracji. W ten sposób z jednej strony pozbywa się niespokojnego elementu, z drugiej – dezorganizuje społeczeństwo w Niemczech. Co więcej, pisze Wehner, Moskwa zyskuje w rozmowach z Niemcami kartę przetargową, wiedząc, że nabrzmiewający problem czeczeński rozwiązać może tylko ona.


  Read more: http://www.pch24.pl/kradna--napadaja--radykalizuja-sie-i-sa-nie-do-ruszenia--czyli-czeczeni-w-niemczech,49597,i.html#ixzz4mvA7siYn
  ==============================
  Kochani Czeczenii przez Husky, oczywiście na końcu wszystkiemu winna jest Rosja.
 • @lorenco 19:12:08
  //Kochani Czeczenii przez Husky, oczywiście na końcu wszystkiemu winna jest Rosja.//

  Lorenco pisz sam za siebie
  Tak będzie lepiej
 • @Husky 19:25:03
  No przecież po przeczytaniu tu u Zygmunta a i na innych blogach Twoich komentarzy sam się wniosek nasuwa, że Czeczenów lubisz, bo oni tacy biedni są, to ci dobrzy muzułmani a tak uciemiężeni przez Putina.
 • @Husky 19:38:57
  A co ma piernik do wiatraka?
  Kadyrow jest przywódcą Republiki Czeczeni, uważa wahabitów i salafitów za wrogów muzułmanów, a to, że kiedyś może zastąpić Putina, jak go ludzie w Rosji wybiorą, to będzie prezydentem. Ja osobiście jestem za Kadyrowem jako świetnym przywódcą Republiki, trzyma Czeczenię w normalizacji, nie daje się takim typom wahabickim radykalizować. A tak ogólnie, nie ja będę wybierać w Rosji prezydenta, prawdopodobnie jakby Putin nie kandydował powiedzmy za 6 lat, wskaże swojego następcę, kiedyś mówił o Kadyrowie, teraz nie wiem.
  Jako ciekawostkę podam: była niedawno uliczna ankieta wśród mieszkańców Kijowa, kogo by widzieli jako następcę Putina w Rosji, większość Ukraińców wskazywała na Żyrinowskiego.
  Może wiesz dlaczego tak to widzą?
  Co do spanowania: Twoje postrzeganie "kozojebców" jest wybiórcze, dlatego się wkurzasz.
 • @Tiamat 06:12:09
  Brad Pitt: pedofilskie elity Hollywoodu kontrolują Amerykę.By Sobrius on Lipiec 13, 2017
  Bardzo odważna wypowiedź i Pita i zastanawiająco spóźniona jak na okres trwania jego kariery.
  „Media nigdy nie odsłaniają prawdy, ponieważ są jej częścią. Media, które odsłonią to internet”.

  „Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji przynosi to teraz” – tracą kontrolę nad Amerykanami i ludźmi na całym świecie i wiedzą o tym.

  Pan Pitt opisuje, jak cała branża telewizyjna i filmowa prowadzona jest wokół kultury handlu dziećmi, które docierają do Stanów Zjednoczonych i poza nimi, do wyższych szczebli spektrum politycznego i ludzi z wyższych sfer.

  To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co najważniejsze, o władzę i kontrolę „.” Ludzie, którzy prowadzą Hollywood, prowadzą całą Amerykę i większość świata, a nie dbają o filmy „.” Słyszałeś o Porządku Illuminati? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – to ci, którzy prowadzą te pierdoły z pedofilem, i to oni prowadzą świat, a to wszystko wraca do Hollywood.

  Dziwnym trafem to, co uważano za spiski, obecnie jest pokazane jako prawda od samych uczestników tej gry.  „Chłopcy chcą być w filmie, czy powinienem powiedzieć: rodzice chcą, aby ich dzieci były w filmach, i zrobią wszystko, aby ich pociechy były sławne”

  Kiedy zapytano, dlaczego Hollywood został wyznaczony przez te elity, powiedział;

  To rodzice, to amerykański sen, aby być sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby się tam dostać”. „Czy kiedykolwiek spotkałaś się z mamą aktorki?” „To łatwe prześcieradła, a to nie sa tylko filmy, to telewizja, muzyka … to showbiz „.” Rodzice sprzedają swoje dusze dla sławy „.  Pitt nadal ujawnia motywację stojącą za przemytem na najwyższym poziomie dzieci i sposoby, w jaki dzieci mają wpływ na inne dzieci.

  Pewien młody dzieciak z pewną mamą która odwzajemni się i zrobi wszystko, aby to dostać. „” Dzieciak zostaje wysłany do jakiegoś faceta prowadzącego sieć telewizyjną.

  „Facet telewizyjny nigdy nie powie źle o tym filmie, ponieważ facet w filmie wie, co facet telewizyjny zrobił z tym młodym dzieckiem.” „To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą”

  To wszystko się tyczy dzieci jako kart przetargowych. Ksiądz Pedofil z HIV, który zgwałcił 30 dzieci przebaczonych przez Kościół. Kiedy spytał, kim są ci „hollywoodzcy gracze”, Pitt nie chciał podać nazwisk, mówiąc:

  „Jestem z krainy wolności i nie chce pozwu sądowego”,

  Ale powiedział, że jest przekonany, że ci znęcający się nad dzieckiem na wysokim szczeblu wkrótce zobaczą sprawiedliwość: „Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ są jej częścią. To niezależne media, które odsłonią to:

  „Internet, jest on cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji daje to teraz” – tracą kontrolę nad amerykańskimi ludźmi i ludźmi na całym świecie i wiedzą o tym.

  Prawdą jest to, że sataniści wyjątkowo ulubili sobie dzieci. Dlatego wiele szczepionek zawiera rtęć i aluminium. Prawdą jest to, że tajny zakon Illuminati istnieje, ale prawdą także jest syjonizm i Lucyfer mieszkający w Watykanie.

  Pedoflia nie jest tylko zboczeniem. Jest to religia i element satanizmu wyznawanego na najwyższych szczeblach. Pedofilia w tajemnych stowarzyszeniach jest nobilitacją i przywilejem.

  Ostatnio krąży w polskim yutubie seria filmów z Pawłem Bednarzem informującym o skali handlu dziećmi w Polsce, które trafiają do dom publicznych i pedofili lub na organy.
  Całość: https://www.nwo.report/nwo/brad-pitt-pedofilskie-elity-hollywoodu-kontroluja-ameryke.html
 • @Husky 19:25:03
  Jak nie pasuje to co tu robisz ?. Wracaj do swoich na GW-no , tu tylko gamoniu bana wyłapiesz . Rozumiesz czy będziesz podskakiwał dalej ?.
 • @lorenco 21:50:28
  Patrz tu. Ciekawe, czy w ogóle chodzi do szkoły, bo według prawa chyba nie musi, tego nie wiem.
  //Jeżeli rodzice są przeciwko żebyś był ''tranny''', to potrzebujesz nowych rodziców.//
  https://www.youtube.com/watch?v=r7T6qU16fT4&feature=youtu.be
 • @fretka 23:01:52
  Same cwele . :)))))
 • @Repsol 23:11:22
  8 latek to Głowa Rodziny karmilec. Popadł w samouwielbienie mały dyktator. Zwyczajnie jeszcze nie wie o tym, że kiedy dorośnie i cały blichtr opadnie, pozostanie zwykłym nikomu niepotrzebnym pe..łem jakich są milliony.Tacy jak on źle kończą.
 • @fretka 23:01:52
  Archeologowie, naukowcy , ci znani i "poważani" - wszystko co odkryli i odkrywają, od piramid po rysunki, pismo nieznane itd. - tłumaczą, że ludzie tam przed tysiącleciami wszystko co robili, tworzyli, to tylko w celu czczenia bogów i składania im ofiar.
  Naukowcy, archeologowie czy badacze "niepoważani", twierdzą, że była wcześniej na Ziemi bardzo zaawansowana cywilizacja, która sama się unicestwiła.
  Ja jestem z tymi "niepoważnymi", przykład właśnie tego dziecka a przecież innych przykładów na obecną degenerację ludzkości mamy już bez liku.
 • @fretka 09:02:46
  "Vive la France!" :) -

  --- To na pewno po rodzicach :)
 • @fretka 11:38:51
  "Krew dzieci Biesłanu na sumieniu CIA". -

  --- Bardzo interesujące. Brakuje blogera Metro,
  który by to przetłumaczył.
 • @ikulalibal 12:08:09 (and @Tiamat)
  Otrzymałem Pański tekst. Odpisałem:

  Dziękuję :)

  Postaram, by wszystko było jak najlepiej. Planuję dzisiaj opublikować (za mniej więcej 3 godziny) swoje opracowanie o życiu intelektualnym w /na NEON-ie. Potem będzie Pański tekst (za około 28 godzin), a potem Pani Tiamat o testamencie Kadafiego (tu może będą dwie notki).

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Tiamat 15:06:07 (and @fretka)
  "nie Putin zaczal awanture w Czeczeni, tylko ja zakonczyl". -

  --- Zapisałem w notesie tę Pani wypowiedź, by mi nie umknęła.

  Gdyby jeszcze Szanowna Fretka napisała parę zdań, o czym jest tekst, link:

  http://pravdoiskatel77.livejournal.com/11717642.html?utm_source=twsharing&utm_medium=social

  to byłoby bardzo dobrze :)
 • @Husky 16:49:58
  "Bo jak wpadnie gospodarz to będzie się działo !!!!" -

  --- Niekoniecznie.
  Czytam spokojnie :)
 • @lorenco 21:50:28 and @Repsol
  Witam :)

  Goście wyjechali, więc jestem tu.
  Może za 3 godziny uda mi się opublikować nową notkę.

  Pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej