Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1166 postów 19628 komentarzy

Co się dzieje w Europie - 17.07.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bardzo lubię teksty pani Tiamat - pisze Ikulalibal. - Zawsze znajdę w nich coś szczególnie interesującego.

Nie inaczej było z ostatnim tekstem. A już konstatacja: ”Przecież cała Polska kochała Czeczeńców- islamistów! I to tylko dlatego, że mordowali chrześcijan. Polska w Radzie Bezpieczeństwa, kiedy akurat miała swą roczną kadencję, zaproponowała wolne państwo muzułmańskie w Europie!”, http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139299,co-sie-dzieje-w-europie-i-w-usa-14-07-2017  sprawiła mi szczególną radość. Więc jest ktoś jeszcze, kto widzi ten problem podobnie jak ja. Ale do rzeczy.

BĘKARTY  DUDAJEWA

"ONI BĘDĄ WAS PRZEŚLADOWAĆ I ZABIJAĆ” – to tytuł artykułu o poczynaniach 'czeczeńskich strażników moralności' w Berlinie, http://www.tagesspiegel.de/themen/reportage/opfer-tschetschenischer-moralwaechter-in-berlin-sie-werden-dich-jagen-und-dann-werden-sie-dich-toeten/20018744.html
Wszystko wskazuje na to że zachodnie media zaczynają dostrzegać problem. Czeczeńskie diaspory odznaczają sie szczególną brutalnością, a ich agresja skierowana jest (na razie) na środowiska muzułmańskie. Czeczeńcy tworzą kilkudziesięcioosobowe grupy i penetrują otoczenie (to wirtualne również) w poszukiwaniu muzułmanów, którzy wedle nich żyją nie dość pobożnie. Każdy kto utrzymuje przyjazne relacje z innowiercami, ubiera się po europejsku, wiedzie świecki tryb życia, może stać się celem ich ataku.

 

Znalezione obrazy dla zapytania tschetschenen in deutschland

Czeczeni w Niemczech

Jak wynika z reporterskich relacji, w Niemczech Czeczeni wespół z Arabami prześladują Turków, zaś we Francji Czeczeni gnębią Arabów. Jedno jest wspólne - wszyscy oni mają doskonałe wojskowe przygotowanie, czemu nie należy się dziwić, jako że są to ludzie Dudajewa. Tego od warszawskiego ronda, http://it.tourbina.ru/photos.3/3/9/397248/big.photo/Plotstchad-Dzhokhara-Dudaeva.jpg

Dżochar Dudajew, otoczony w Polsce nimbem świętego był naprawdę bandytą, zbrodniarzem wojennym, a o tym że twórcą i hersztem armii terrorystów, chyba nie muszę wspominać. Podaję link do zdjęcia kogoś, kto nie do końca podzielał poglądy Dżochara Dudajewa, http://www.ljplus.ru/img4/f/e/femel/1200183467134.jpg

Należy zauważyć, że Czeczeńcy są jedną z nielicznych, a może jedyną grupą etniczną, która ma status 'uchodźców politycznych' nie od wczoraj. Ich do Europy nie przyniosła fala niekontrolowanej, dzikiej, kryminalnej, emigracji. Oni swoje certyfikaty 'uchodźców' zdobywali w Polsce i Polska powinna ponosić konsekwencje tego, że nie nazbyt wnikliwe badała przeszłość swych azylantów. Tak uważam, albowiem po starodawnemu mam respekt dla takich pojęć jak konsekwencje, odpowiedzialność, przyzwoitość. A w sprawie czeczeńskiej Polska zachowała /zachowuję się wyjątkowo nieprzyzwoicie, wręcz ohydnie.

Przykro mi że piszę 'Polska', ale nie wiem jak inaczej. To takie ohydne, co płynie po wierzchu spienionej rzeki - to gówno, ale jaka nazwa pasuje do czegoś, co stanowi wierzchnią warstwę naszego narodu? - Nie wiem. Doprawdy nie wiem. Nie wiem, jaki interes mają w tym, aby kwestie, np. kaukaskie kreować w naszych umysłach tak, jak kreują.

 

Znalezione obrazy dla zapytania grozny w czeczenii

Miasto Grozny dziś

Ale skoro już o interesach mowa, to we wrześniu 2010 roku w związku z odbywającym się w Polsce 'światowym kongresem narodu czeczeńskiego', http://www.rp.pl/artykul/537078-Swiatowy-Kongres-Narodu-Czeczenskiego-w-Pultusku.html Doku Umarow http://www.rp.pl/artykul/537078-Swiatowy-Kongres-Narodu-Czeczenskiego-w-Pultusku.html ostatni prezydent 'Republiki Iczkerii', złożył oświadczenia, dotyczące Ahmeda Zakajewa. A konkretnie jego finansów. Otóż Ahmed Zakajew na cel zorganizowania tego zjazdu otrzymał z fundacji Sorosa 10.000.000 dolarów.

Umarow wyraził wątpliwości, czy aby Zakajew wyda te pieniądze z pożytkiem dla 'narodu czeczeńskiego'. Fakt, 10.000.000 dolarów to spora kwota, jak na opłacenie sali kongresowej w Pułtusku, napiwków dla kelnerów, to nawet można powiedzieć że za duża. Fundacje Sorosa są hojne, ale nie naiwne. Toż w 2000 r 'Instytut Open Society' za obstalunek serii artykułów o Czeczeni zapłaciło 55.000 $, a potem jeszcze bezwstydnie szarpał się z (notabene, urodzoną w Nowym Jorku obywatelką USA) Politkowską, że niby 'Nowa Gazeta' kiepsko się wywiązała z zadania. O zasrane 55.000 z Politkowską! Skąd przypuszczenie, że lekką ręką, nie pytając o szczegóły, Soros wywaliłby 10.000.000 dolców na szaszłyki i paprotki na kongresowym stole? - Nie ma cudów, część z tej kwoty zgodnie z pierwotnym założeniem przeznaczona była na jakieś inne wydatki 'związane z kongresem'. Jakie? - Wiadomo, ale załóżmy, że zupełnie niczego się nie domyślamy.

Kongres cieszył się zerowym zainteresowanie ze strony Polaków i znacznie większym u dziennikarzy. Przy czym dała się zauważyć pewna prawidłowość: im bardziej 'niezależny dziennikarz', tym zainteresowanie większe. Pewna 'niezależna telewizja' nawet skręciła filmik z Zakajewem:

https://www.youtube.com/watch?v=wic7MaWVVyI&t=131s

Wprawdzie nie wiadomo, po co i dla kogo, bo nawet nie pofatygowali się, aby przetłumaczyć wypowiedzi, dość że skręciła. A może filmik wcale nie był dla polskiego odbiorcy, może powstał, żeby powstać. Żeby można było odfajkować i ewentualnie, jeśli zajdzie potrzeba, pokazać, że "kongresowi oraz jego organizatorowi towarzyszyło zainteresowanie polskiej opinii publicznej”.

Przemówił też (a jakże) 'katolicki głos w twoim domu': "Premier emigracyjnego rządu nieuznawanej Republiki Iczkerii Ahmed Zakajew był entuzjastycznie witany przez uczestników III Światowego Kongresu Narodu Czeczeńskiego, który odbył się w Pułtusku", http://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/czeczenia-jak-kosowo/

Zazwyczaj owo medium w sprawach islamu czy uchodźców przemawia głosem szorstkim i kategorycznym, ale w przypadku 'Republiki Iczkerii” przemawia łagodnie, a nawet czule. Nie będę wnikać w to, jaki impuls może wpłynąć na tak radykalną zmianę tonacji. Nie będę wnikać, bo od czasu pewnego fenickiego wynalazku nie jest to znów taka wielka tajemnica.

Na szczególną uwagę zasługuje osoba Adama Borowskiego, około-PIS-owskiego działacza. Ów niezłomny człowiek od dwóch dziesiątków lat zupełnie bezinteresownie zatrudnia się 'sprawą czeczeńską': "W 1994 był współzałożycielem, a od 2000 przewodniczącym Komitetu Polska-Czeczenia. Od listopada 2005 pełni funkcję 'honorowego konsula Czeczeńskiej Republiki Iczkerii' w Polsce", https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Borowski

Mimo znacznego wysiłku nie udało mi się ustalić, na czym konkretnie polegała i polega pomoc konsula Borowskiego dla Czeczenii. Nic. Zupełnie puste miejsce. Ani jednego dowodu na udział w jakiejś akcji innej niż gadanie w 'niezależnych telewizjach'. Ani jednego ambulansu, przekazanego czeczeńskim chorym dzieciom, ani jednego kompletu flamastrów dla czeczeńskiej szkoły. Tylko to: http://www.if.pw.edu.pl/~mpiet/czeczinf.html udało mi się znaleźć. Jest trochę dobrych ludzi-co nie? - Szczęściem wszyscy oni są 'honorowi', a więc koszty związane z działalnością na rzecz Czeczenii pokrywają z własnej kieszeni. Chyba... no chyba z własnej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania rosja zdjęcia

Cerkiew Wasyla Błogosławionego w Moskwie

Spośród linków, załączonych pod tekstem, szczególnie polecam ten odsyłający do referatu wygłoszonego podczas naukowej konferencji 'Mentalność Słowian i procesy integracyjne: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość'. Referat przedstawiony przez Archimandrytę Augustyna nosi tytuł 'Islam w Polsce' i obejmuje między innymi kwestię stosunku Polaków do 'problemu czeczeńskiego'. Z mnogości faktów, którymi autor operuje, wyłania się dość ponury obraz nas samych. Opiszę go cytatem z eseju P. Skwiecińskiego 'Kompleks Rosji':

"Ta konstatacja nie zmniejsza jednak zażenowania, jakie budzi we mnie fakt, iż polskie relacje dotyczące Biesłanu były i są często tak konstruowane, jakby podstawowym i oczywistym obowiązkiem każdego rządu kraju, w którym zdarzy się akt terroru, było natychmiastowe skapitulowanie... 

Co się natomiast tyczy rządu rosyjskiego, to odnieść można wręcz wrażenie, że jedyną decyzją, którą mógłby on podjąć, a która byłaby satysfakcjonująca dla Polaków, byłoby ogłoszenie rozwiązania własnego państwa i wezwanie rodaków do zbiorowego samobójstwa. Wtedy nad Wisłą wszyscy byliby ucieszeni. Ale nawet i to zapewne stałoby się pretekstem do komentarzy o rosyjskich autodestrukcyjnych tradycjach, o dopełnianiu dzieła Dzierżyńskiego i Stalina... 

Nie idzie tylko o Osetię i Biesłan. Większość naszych mediów jest bardzo konsekwentna w takim konstruowaniu kluczowych informacji o sprawach rosyjskich, które de facto oszukują odbiorcę poprzez przemilczenie bardzo istotnych – a niepasujących do antyrosyjskiej ideologii – aspektów sprawy".

https://www.youtube.com/watch?v=3InrxqOn2vI&t=3s

http://spbda.ru/publications/arhimandrit-avgustin-nikitin-islam-v-polshe/http://www.sandiegouniontribune.com/sdut-ap-interview-chechen-hails-polish-court-decision-2010sep18-story.htmlhttp://www.compromat.ru/page_11558.htmhttp://www.compromat.ru/page_11558.htm

 

Napisał: Ikulalibal

 

POWIĄZANE WPISY:

 

 1. Co się dzieje w Europie i w USA – 14.07.2017.
 2. Co się działo w Polsce i w Europie – 26.09.2016.
 3. Znowu wojna w Europie? – Nie w naszym imieniu!
 4. Co się dzieje w Europie – 26.06.2016.

KOMENTARZE

 • Bojcy czeczeńscy i ich przyjaciele,
  chcieli i chcą utworzyć Emirat Kaukaski.
  Popieranie ich ze strony Warszawy oznacza pewnie, że przyszłe Międzymorze przyłączy się do Emiratu Kaukaskiego, naczelnik Kaczyński zapuści brodę i z Antkiem i emiratem hurrraaa! na Moskwę!
 • @lorenco 18:33:53
  "Bojcy czeczeńscy i ich przyjaciele,
  chcieli i chcą utworzyć Emirat Kaukaski". -

  --- Ano, szukają...
  Wieczorem wkleję wypowiedź Tiamat z 15.07. (pod notką z 14.07) o Czeczenii. Te informacje powinny się uzupełniać :)
 • Znakomite opracowanie
  Przyznam sie, ze o tym Pultusku to nie wiedzialam.
  Ale w pracy spotkalam inzyniera chemii, Bialorusina, ktory pracowal w Czeczni jak sie zaczela ta awantura. To byly moje pierwsze informacje z tzw. pierwszej reki. A opowiadal ten izynier straszne rzeczy; pamietam jak powiedzial, ze "krew, ropa i dolary laly sie strumieniami". I ze bandyci mieli kieszenie wypchane dolarami. Do pewnego momentu wydawalo mi sie, ze ten czlowiek probuje mi zaimponowac kolorytem jezykowym. ALe od tej pory zaczelam sie przygladac pilniej co sie dzialo na Kaukazie. Zwlaszcza, ze na jakims przyjeciu mialam okazje spotkac zyda z Gruzji - kolorowa bardzo postac i piekny jezyk rosyjski. Ten Borys mi opowiedzial, ze na Kaukazie wczesniej czy pozniej Amerykanie wstawia bazy militarne bo chodzi tez o tzw. ciezka rope z basenu Morza Kaspijskiego. Zapytalam, czemu z cala rodzina wyjechali z Tbilisi. Wtedy ten Borys z Andrejejm, Rosjaniniem, ktory tez tam byl opowiadali mi jaka nedza sie zrobila w Gruzji po upadku ZSRR. Swiatla nie bylo i bogata zawsze Gruzja glodowala. Andriej urodzil sie w Abchazji i opowiadal, ze to najpiekniejsze miejsce na ziemi.
  U nas na uniwersytecie pracowali i Gruzini i Rosjanie i zydzi z Gruzji . Mnie to zastanawialo jak bardzo zyli ze soba w zgodzie. No ale ja jestem Polka, to mi sie zawsze odezwie takie 'zdziwienie". Z czasow studenckich pamietalam, ze Gruzini nie lubili Rosjan.
  Ale przyznaje, ze po raz pierwszy zainteresowalam sie tym, co sie dzialo na Kaukazie.

  Natomiast zastanawia w Polsce ta zmiana nastrojow: jeszcze w tamtym roku, to wszyscy muzulmanie bez wyjatku to byli kozojebcy ale preferowali gwalcic europejskie damy..
  A z kolei kilkanscie lat wczesniej to islamisci z Kosowa i z Czeczni byli ofiarami terroru i niesprawiedliwosci spolecznej.Serbowie gwalcili muzlumanki.
  Nalezy chylic czola przed wielka rola skutecznej propagandy.

  Bo jak tylko o Rosja dwa lata temu przyszla z pomoca Syrii - niemal od razu okazalo sie, ze kazdy terrorysta to Syryjczyk.
  Po tym jak zydzi zrobili przewrot w Tunezji a Tunezja probowala sie bronic to nagle znalazl sie terrorysta z Tunezji.
  No i po tym "referendum" w Sudanie , nawiedzila Europe ta straszna fala czarnych analfabetow z Sudanu. A przeciez nie jest trudno sprawdzic co sie stalo w Sudanie: i kto podzielil Sudan na Poludniowy z ropa - ale bez dostepu do portow, i Polnocny z portami ale bez ropy. Tej wspanialej sytuacji i rzezi pomagal sam George Clooney i bardzo sie tym chwalil, bo uzbieral pieniadze na takie ustrojstwo co w nocy moze scigac ukrywajacych sie czarnych Sudanczykow. Taki wsciekly system przeciwko ludziom. W Wietnamie Amerykanie zrzucali napalm, ktory ogolacal drzewa z lisci i wtedy mozna bylo zobaczyc ukrywajacych sie zywilow.

  Teraz ida cala para odwierty w Nigerii i Na Wybrzezu Kosci Sloniowej i w w zachodniej Afryce - no to mamy "transporty" z Afryki - tez sami terrorysci i gwalciciele.
  Natomiast pod ochrona pozostaja zboje kaukascy i Albanczycy.

  Prof. Shlomo Sand powiedzial na konferencji w Sofii, ze "Kosowar to taki Albanczyk, ktory nie chce mieszkac w Albanii".
  Wiec zdumiewaja nie tylko fale uchodzcze ale i zmienne nastroje "obroncow europejskich wartosci kulturowych".

  Gdy chodzi o status uchodzczy to jest taka klauzula przeciwko terrorystom. I kazdy kto bral udzial w zbrojnej walce przeciwko wladzom oraz czynni zolnierze nie podlegaja pod prawo uchodzcze. Dlatego Sikhowie z Armitsaru mieli klopoty w otrzymaniu wizy uchodzczej.
  Pamietam przesluchiwanie takiego Sikha, ktory na interview chcial sie bardzo popisac jak bardzo zwalczal rzad w Dehli to sie pochwalil, ze zabil dwoch policjantow. Wizy nie dostal.

  Nie wiem jak bylo w Polsce, ale w niektorych krajach dla ulatwienia przyznawano wizy zbiorowe, co jest naruszeniem prawa uchodzczego. Dlatego np. mieszkancy Kosowa dostawali zbiorowe wizy - nie wazne czy byli muzulmanami, czy nie. Zdaje sie, ze Polska zrobila to samo z Czeczencami poniewaz hucpa wykreowala opinie, ze wszyscy muzulumanie byli przesladowani..przez Rosjan. Ciekawe, dlaczego tylu Czeczencow schowalo sie w Moskwie.

  Amerykanskiego islamiste poznac od razu po "talibanstwie".
  Amerykanie i wahabici obiecuja bandytom iles tam dziewic juz za zycia.
  Koran zastrzega, ze nie ma przymusu religii.

  I tylko amerykanskie twory: Mudzahedinow, Talibanow i islamistow i zydowskich/angielskiej produkcji wahabitow z Arabii Saudyjskiej traktuja kobiety jak wylegarnie/ inkubator..

  W Afganistanie byl kiedys taki sam ustroj jak w ZSRR. Kiedys udalo sie Sowietow sprowokowac do wojny w Afganistanie, gdzie ugrzezli na 5 lat.
  Putin powiedzial, ze juz tego bledu nie powtorza. USA robi wszystko, zeby w Syrii powtorzyli. Wystarczy podobno tylko wbijac klina miedzy grupy etniczne, ktore zyly w zgodzie.
  Ano zobaczymy.

  I tylko sie zastanawiam, dlaczego takim wojowniczym goralom z Kaukazu kozy sie nie podobaja a ci z Bliskiego Wschodu kochaja je pasjami.
  Sukces propagandy jest propaganda sukcesu.
 • @Tiamat 20:13:45
  Ośrodek dla uchodźców w Polsce. Mieszkańcy zastraszani przez Czeczenów. (Ośrodek w Lininie)
  https://youtu.be/warD2zFLZkE
 • Masakra, jak mówią w tym filmie!
  Uzbrojenie , gaz skroplony z USA i do tego węgiel kupimy... z Wirginii!
  Prezydent Trump niezły biznes "zaklepał" w Polsce!
  https://youtu.be/UT2Cbbw_Ap8
  A potem pojechał do Makrona, olewając Polskę, uznał Francję na wieki przyjacielem USA.
  "W Warszawie dominowały lokalne symbole i brak konkretów. Nadzieje obozu rządzącego na antyrosyjski sojusz prysły po spotkaniu Trumpa z Putinem i jego słowach podczas szczytu G20. Nadal liczono jednak na zmiany w układzie sił na terenie Unii Europejskiej, które zostały rozpoczęte po Brexicie. Rząd liczył na to, iż poparcie Trumpa i konkretne deklaracje wzmocnią naszą pozycję. Marzenia zostały jednak rozwiane. Podczas gdy w Warszawie dominowały lokalne symbole, w Paryżu globalne interesy. Macron został niejako namaszczony na najważniejszego partnera USA w Unii Europejskiej. To zła wiadomość dla rządu, który delikatnie mówiąc nie ma dobrych stosunków z francuską władzą."
  http://pikio.pl/polska-prawica-nie-wybaczy-mu-tych-slow-nowy-sojusz-trump-zauroczony-francja/
 • @lorenco 22:39:57
  Bo tak Hegemon wali szaraków .Niestety nami rządzący mówią że im deszcz na twarze pada , a nie Tramp im w twarze pluje , taka dola międzynarodowych idiotów . Polski jest z każdym dniem mniej . Ave Amigo.
 • @Tiamat 20:13:45
  "... zastanawia w Polsce ta zmiana nastrojow: jeszcze w tamtym roku, to wszyscy muzulmanie bez wyjatku to byli kozojebcy ale preferowali gwalcic europejskie damy..
  A z kolei kilkanscie lat wczesniej to islamisci z Kosowa i z Czeczni byli ofiarami terroru i niesprawiedliwosci spolecznej.Serbowie gwalcili muzlumanki.
  Nalezy chylic czola przed wielka rola skutecznej propagandy". -

  --- Bardzo skuteczna to propaganda. Można mieć tylko jakąś małą nadzieję, że ludzie, zagonieni pracą i obowiązkami, nie odróżniają tych - dla nich - niuansów. Więc wszyscy będą trochę dobrzy, a trochę islamistami i terrorystami. Zresztą napomknę tu, że w realu fala strachu sprzed prawie dwóch lat opadła. Ludzie nie interesują się uchodźcami, lecz (część z nich) demonstracjami KOD-u.

  No i też Pani uwagi są bardzo kształcące. Nazbierało się trochę materiału na następne notki. Dzisiaj przejrzę Pani tłumaczenie filmu o Kadafim.
 • @lorenco 21:54:52
  https://youtu.be/warD2zFLZkE

  --- Pozwolisz, że zasłonię się wpisami spod filmu:

  1. "Głosujcie na PO lub Nowoczesną, a będziecie mieli Linin w całej Polsce....".

  2. "I co łżesz?! PiS tu naściągał islamistów z Czeczeni i przymyka oczy jak dalej tu zjeżdżają. A co do PO, mam ich tak samo w dupie jak twój PiSuar". -

  --- To ostatnie zdanie wyraża w pełni mój pogląd :)
  Ale wyrażam to ciut grzeczniej.
 • @Repsol 22:53:56
  W jakiejś tam części PiS dobrze czyni, jednak większość to jest karygodne!
  no i w związku z tym podwyżki, podwyżki i podwyżki: gaz, prąd, woda w górę!
 • @lorenco 22:39:57
  "Uzbrojenie , gaz skroplony z USA i do tego węgiel kupimy... z Wirginii!" -

  --- Tak. Nie oczekiwałem niczego dobrego po Trumpie. Ostatnio przychodzą do mnie e-maile od PiS-owców i zdziwiony jestem, że można być tak naiwnym. Może znajdę celny fragment, to go przytoczę.
 • @zygmuntbialas 23:38:01
  Można teraz zadać pytanie: czy w Czeczenii jest wojna?
  Nie ma. Któż więc zasila Polskę Czeczenami, bo chyba nie ci, co chcą żyć spokojnie i pokojowo pod skrzydłami Rosji?
  Do tego miliony Ukraińców!
  Ukraińcy na Majdanie wyskakali sobie wolność, zatem żyją w wolnym kraju i niech go budują. Szczekaczki na Majdanie obiecywały im życie po nowemu, kraj szczęśliwości i dobrobytu, zatem musi to być teraz taki kraj, zatem co się pchają do Polski? Czy na Kijów, Chersoń, Odessę, Lwów, Winnicę, Dniepr lecą bomby? Na Grozny?
  Albo przyjmujemy uchodźców sprawiedliwie albo nie przyjmujemy nikogo.
  Bo ta wybiórczość jest dla mnie bardzo podejrzana.
 • @lorenco 22:39:57 (II)
  Ostatnio otrzymuję sporo takich maili jak ten poniżej. Nie znalazłem o Trumpie, więc przytoczę inny fragment:

  "Tak trzymac PANIE PREZYDENCIE......jestesmy z PANEM i calym RZĄDEM ......nie dac sie tej chołocie, prawdziwi POLACY są z PANEM, RZĄDEM i KOSCIOŁEM - jesli Pan BOG jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu.

  UWAGA: Najbardziej wroga naszemu RZĄDOWI i Kosciołowi - szkopski portal WP - z nazwy tylko POLSKA. Tak bardzo w kazdym prawie artykule szkaluje POLSKĘ, RZĄD i KOŚCIÓŁ, dlatego błagamy RZĄD i Pana Prezydenta o likwidację tych niemieckich, wrednych POLSCE portali internetowych... nie moze być takie BEZPRAWIE dla pseudo dziennikarzy, biednych redaktorzynów za dyche.

  BARDZO WAZNE !!! - Turecko-Islamska Unia, Instytucja Religijnya (DITIB) dysponuje siecią imamów prowadzących modlitwy w blisko 1000 meczetów na terenie Niemiec oraz licznymi szkołami. Jest kierowana przez władze Turcji....nie podoba się w POLSCE, to wynocha ATEISTOM, MASONOM, itp.....EUROPA stoi otworem.

  Boze nasz - FESTIWAL JAROCIN - MASAKRA !!! - Bo co te biedne dusze na fotkach wytatuowane i nie tylko sobą reprezentują???".
 • @lorenco 23:38:35
  Dokładnie tak , na politykę zagraniczną opuśćmy zasłonę hańby .Ave. http://kresywekrwi.neon24.pl/post/138649,pis-ponownie-zablokowal-ustawe-o-penalizacji-banderyzmu
 • @zygmuntbialas 23:46:26
  Ale to nie Trump jest winien, jak ktoś coś chce kupić, dlaczego ma mu nie sprzedać? Przecież jego hasło wyborcze było: America first a nie Poland first.
 • @Repsol 22:53:56
  "Bo tak Hegemon wali szaraków". -

  --- I nawet nie musi ten hegemon specjalnie się wysilać. Wystarczy parę słów rodem z Hollywood (w tym o bohaterskich tradycjach Polaków)
  Ale... Ostatnio mało słyszę o nawiązaniu do hasła "Za wolność waszą i naszą". Może dlatego, że niektórzy stwierdziliby z przekąsem, że to hasło zaprowadziło polskich żołnierzy do Iraku, Afganistanu czy Kosowa. Oni zapewne myślą, że są bohaterami, a Tiamat pisze wprost, że są okupantami.

  Pozdrawiam.
 • @lorenco 00:01:50
  Czyli Jałtańskie prawo dalej obowiązuje . Nowa linia Curzona ?.
 • @lorenco 23:57:02
  "... czy w Czeczenii jest wojna?". -
  --- Nie ma. Nieprzypadkowo zamieściłem w notce zdjęcie odbudowanego miasta Grozny.

  "Albo przyjmujemy uchodźców sprawiedliwie albo nie przyjmujemy nikogo.
  Bo ta wybiórczość jest dla mnie bardzo podejrzana". -
  --- Dla mnie też, ale nie są mi znane wszystkie elementy tej gry, więc milczę. Przynajmniej na razie.
 • @lorenco 00:01:50
  "Ale to nie Trump jest winien, jak ktoś coś chce kupić, dlaczego ma mu nie sprzedać?" -

  --- Nie tak całkiem. Przypomnę scenę z polskiej komedii: "Kup pan cegłówkę - za stówkę - a ocalisz pan główkę".
  I przypomnę realia z końca lat 30-tych (fragment z notki o Pearl Harbour):
  "Interesujące jest to, iż wybuch wojny nie był wymyślony w 1939r. Wywołanie konfliktu na Starym Kontynencie wykoncypowano w Waszyngtonie najpóźniej w 1938 roku. Doradca i zaufany człowiek Roosevelta przytoczył później jedną z wypowiedzi prezydenta: "Wojna w Europie może być dla nas dobra. Strony konfliktu muszą wtedy kupić od nas broń i amunicję. Pieniądze z Europy przyjdą wtedy szybko do nas, a my dziś nie mamy dość statków wojennych, by te 'pieniądze' przewieżć przez Atlantyk".
 • @Repsol 00:06:42
  "Czyli Jałtańskie prawo dalej obowiązuje?" -

  --- Na razie obowiązuje.
 • @All
  O Czeczenii pisała trzy dni temu w NEON-ie pani Tiamat:

  "Wojne w Czeczenii - czyli na terytorium ROSJI finansowali wahabici i Amerykanie, ktorzy koniecznie chcieli oddac Czeczenie islamistom i oderwac od Rosji. ..Stanom Zjednoczonym chodzilo oczywiscie jak w kazdym przypadku o rope ... cudza..
  To dwa.
  W Czeczenii drake robili i wahabici i Amerykanie i Ukraincy - takie doborowe towarzycho.
  W Czeczenii sie nie udalo, to zrobili to w Jugoslawii i oderwali Kosowo od Serbii a zasadzili islamistow. Tez chodzilo o rope i kopalnie diamentow.

  To samo wprowadzenie "nowoczesnego islamu" zreszta zrobili Amerykanie w Afganistanie, gdzie nie bylo nigdy radykalnego islamu.

  Dr. Ron Paul Republikanin z Teksasu, byly kandydat na prezydenta USA w czasie kampanii wyborczej opowiadal jak to Amerykanie radykalizowali islam w Afganistanie i zakladali tam madrasy - takie islamskie jesziwy.
  Wtedy chodzilo tez o Rosje. Amerykanie przygotowali calutka armie mudzahedinow- czego sie Amerykanie nie wypieraja.

  Dobrze byloby poprzec rozne teksty materialem dowodowym i na przyklad wywiadem z mieszkancami Groznego.
  A takze sprawdzic jakie byly powody, ze Putin mial zawsze niemal calkowite poparcie w wyborach wlasnie w Czeczenii (98%)
  Polecam ogladnac pare zdjec z Czeczenii w czasie i w kilka lat po wojnie, gdy Grozny zostal calkowicie odbudowany.
  Zreszta Amerykanie sie nie wypieraja, ze finansuja i zbroja bojowkarzy islamskich

  USA stworzylo AL Kaide, Arabia Saudyjska finansowala Al Kaide, zeby sie pozbyc ZSRR. A teraz 25 lat pozniej historia znow sie powtarza. Stworzyli ISIS, zeby zniszczyc i Rosje i Chiny. Tak dziala zachodnia hipokryzja:
  USA created Al Qaeda,Saudi-Arabia financed it to get rid of the Soviet Union. Now after 25 years later the story is repeated again.They created ISIS to destroy Russia and China.West hypocrisy at work. • Ethiopian News Forum

  http://mereja.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=112646

  Prawda wychodzi na jaw: USA stworzylo ISIS:
  Truth emerges: The U.S. created ISIS! - NaturalNews.com

  http://www.naturalnews.com/052090_isis_false-flag_terrorism_us_government.html

  Sen. McCain bezposrednio odpowiada za ISIS:

  http://www.govtslaves.info/mccain-is-directly-responsible-for-isis/

  Tiamat 15.07.2017 15:06:07".
 • @Repsol 00:06:42
  Repsol, ja nie wiem co by to było, gdyby jałtańskie. poczdamskie, teherańskie prawo przestało obowiązywać.
  Prawdopodobnie Polska wróciłaby w swoje granice sprzed wojny, z tym, że ani Litwini, ani Białorusini, ani Ukraińcy nie oddaliby nam naszych ziem.
  Polska zrobiłaby się obszarowo malutka.
  (No chyba, że wygralibyśmy z nimi wojnę o te ziemie.)
  Dlatego ja zawsze piszę, że obecne granice są naszą największą świętością i trzeba je uważać jako święte.
 • @zygmuntbialas 00:38:30
  To wszystko jest oczywiste i tylko ślepy umysłowo tego nie widzi.
 • @lorenco 00:39:52
  "Polska zrobiłaby się obszarowo malutka.
  (No chyba, że wygralibyśmy z nimi wojnę o te ziemie.)
  Dlatego ja zawsze piszę, że obecne granice są naszą największą świętością i trzeba je uważać jako święte". -

  --- To zdanie w nawiasie jest nierealne i - myślę - nieopłacalne.
  Pierwsze zdanie - ta groźba wisi nad nami.
  Ostatnie zdanie - to jest jedyna słuszna postawa :)
 • @All (II)
  Wielki pisarz Franz Kafka, autor powieści „Proces” i dłuższego opowiadania „Wyrok”, gdyby żył, nie musiałby dzisiaj wymyślać fabuły. Opisałby historię dr. Mateusza Piskorskiego, który siedzi już 14 miesięcy nie tylko bez wyroku, ale i bez przedstawienia zarzutów.
  Linkowany tu artykuł trzeba koniecznie przeczytać:

  https://pl.sputniknews.com/polska/201707175895579-SENSACJA-Mateusz-Piskorski-chinskim-szpiegiem-Jaroslaw-Augustyniak/
 • @lorenco 00:55:42
  To oddajmy im Przemyśl . https://reporters.pl/1632/na-ukrainie-zadaja-od-polski-zwrotu-ziem-ambasador-oskarza-polakow-o-ludobojstwo/
 • @Repsol 01:36:56
  Nic im nie oddamy, to nie ich. Ukropy mogą tylko ujadać i wyć do Księżyca!
  Chłopaki z Podkarpacia dobrze pilnują swojej Ojcowizny!
 • @zygmuntbialas 00:59:42
  Ja to sie troche nie dziwie, ze trzymaja dra Piskorskiego w wiezieniu i do tego bez powodu.
  Ogladajac zupelnie podworkowy, amatorski cyrk z prawodawstem w Polsce przychodzi mi na mysl, ze chyba wypuscili z niejednego wariatkowa wszystkich Napoleonow jakich mieli na skladzie.
  Przeciez to ogromna kompromitacja kompletnego nieuctwa i jaskiniowej barbarii.

  W ogole na blogach widze, jak bardzo, nawet bardzo "zatroskani Polacy" lekcewaza role prawa, jako jedynego klucza do ladu spolecznego.

  Stare, sarmackie: "prawo- prawem ale racja jest po naszej stronie", (ktore zdaje sie przypomniano w takim filmie "Sami swoi") - jakos mamy zakorzenione w naszej mentalnosci..

  No bo idac tym tokiem myslenia, nalezy rozumiec, ze nie tylko dr. Piskorski powinien siedziec.

  Powinien siedziec i niejaki W. Cejrowski, ktory polecial do Izraela robic tam zdjecia!!! I pewnie mial w aparacie pelno zdjec z Polski!!

  I ci nasi politycy, ktorzy pod kamieniami ruin fortu rzymskiego zakladaja mycki i cos szepca do kamieni. Napewno tajemnice z Polski, bo w tych kamieniach sa takie ukryte kamery szpiegowskie, ktore rejestruja tajemnice z calego swiata. Obama tam duzo nadmuchal, i Kaczynski.
  Do Aandrzeja Dudy to przylecial caly Knesset z aparatura do Krakowa. .

  Dr. Piskorski pewnie ma wiecej na sumieniu, bo juz do Chin pojechal z misja i tajemnicza wiedza hakerska, zeby pokazac Chinom jak najlepiej hakowac polskie awantury o trybunal konstytucyjny, bo na zdjeciach w TV slabo widac. Przekazal Chinom Piskorski tajemna wiedze uzywania satelitow i komputerow oraz uczyl ich lacinskiego alfabetu.

  A jednak:
  Absolutny bezsens i gestapowskie bezprawie polega na tym, ze:

  - nie jestesmy z Chinami w stanie wojny
  - nie mamy pretensji o spory graniczn
  - nie dalismy im znac, ze mamy podejrzenia o szpiegowanie
  - nie sprowadzamy z Chin gazu ani nie mamy zatargow handlowych
  - mamy normalne stosunki dyplomatyczne i handlowe z Chinami
  - mamy po to ambasade chinska, zeby wszelkie polsko-chinskie problemy wyjasniac i dyskutowac
  - mamy obowiazek powiadomienia wladz chinskich o naszych znaleziskach i podejrzeniach, bo po to sa miedzy innymi placowki dyplomatyczne.
  Mamy nawet taki zespol naukowcow, ktorzy wiedza jak sklecic note dyplomatyczna

  Tymczasem, metoda jaskiniowca, oskarzamy rzad chinski o szpiegowanie Polski!!
  Nieslychane! Czego jeszcze Chinczycy chca sie dowiedziec o Polsce , czego im rosyjscy szpiedzy, hakerzy i rosyjska agentura nie doniosla?

  Zastanawia tez wplatanie Szlaku Jedwabnego w te cala amatorska chryje.

  Szlak Jedwabny naturalnie, ze denerwuje USA do tego stopnia, ze juz wysylaja ISIS do torpedowania budowy linii komunikacyjnej w Azji.

  Ciekawe jakiez to wiadomosci mialby ktokolwiek sprzedac Chinom w sprawie polskiego bojkotu szlaku chinskiego - kosztem interesow Polski?

  Polska odmowila Chinom rozbudowy miasta Lodzi, bo po co mieszkancom Lodzi jakiekolwiek tranzytowe oplaty?. Moglaby sie po blogach rozpetac niepotrzebna dyskusja o zniechanie tranzytu i oplat tranzytowych rosyjskiego gazu dla Europy.

  Bo w Polsce jest i ma byc kontrolowana nedza. (500+, to taka zmylka - nie chodzi o "ponad 500"- ten "plus" to taki symbol aprobaty dla pomyslu, czyli kciuk do gory)

  No wiec prawo pozwala nam scigac zebrakow -oszustow, ale nie milionerow od handlu narkotykami.
  Chodzi o to, ze nie kazda warstwa spoleczna jest uprawniona do posiadania majatku. Lodz to nie Warszawa.

  W tym kontekscie wina dra Piskorskiego jest oczywista:
  Probowal naruszyc system burdelu polskiego metoda przekazu ustnego!.
  W tym celu udal sie w podroz zagraniczna na swoj koszt.
  Swinie- Chinczyki nawet mu stypendium nie dali.

  Taka pani Szydlo to dostala specjalne stypendium na "studia zagraniczne".

  Zastanawia mnie tez ten brak lojalnosci wsrod polskich turystow, ktorzy masowo jezdza niby na wakacje do krajow muzulmanskich; a tak naprawde nie wiadomo za czyje pieniadze leza plackiem na plazy w Tunisie czy Hurgadzie.
 • @zygmuntbialas 00:38:30
  "Stworzyli ISIS, zeby zniszczyc i Rosje i Chiny. "

  Wyszło jak wyszło - i dobrze

  Jeśli taki był cel to sam już nie wiem jak określić stan umysłowy ludzi za to odpowiedzialnych...
 • @Tiamat 06:01:00
  "Taka pani Szydlo to dostala specjalne stypendium na "studia zagraniczne"."

  Bardzo ciekawy temat...
  Cejrowski (chyba też "stypendysta") kiedyś stwierdził, że nie wolno czytać rosyjskich książek bo do Rosjan trzeba strzelać... Dla mnie to już jest debilizm.

  "No wiec prawo pozwala nam scigac zebrakow -oszustow, ale nie milionerow od handlu narkotykami."

  Może jestem naiwny, ale coś mi się widzi, że z tą obecną reformą sądownictwa PiS chce coś zrobić w tym temacie. Ale co wyjdzie to nie wiem. Podoba mi się tylko kwik zdesperowanej opozycji "totalnej". Niech kwiczą.

  Ukłony
 • @ Autor
  5*

  Bardzo dziękuję za przytoczenie słów Szanownego Ikulalibala. Ten cytat dotyczący Czeczenów moim zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie i zapamiętanie:

  "Ich do Europy nie przyniosła fala niekontrolowanej, dzikiej, kryminalnej, emigracji. Oni swoje certyfikaty 'uchodźców' zdobywali w Polsce i Polska powinna ponosić konsekwencje tego, że nie nazbyt wnikliwe badała przeszłość swych azylantów."

  Serdeczności
 • @Jasiek 08:40:21
  ,, Polska powinna ponosić konsekwencje tego, że nie nazbyt wnikliwe badała przeszłość swych azylantów.",,

  Polska ma tu gówno do gadania ..podobnie jak Ukraińcy ....... w tych wszystkich działaniach nic nie ma przypadkowego ... naszych państw już nie ma .. to tylko wydmuszki ..
 • @fabi 12:16:37
  "naszych państw już nie ma .. to tylko wydmuszki .."

  Wiem, że masz rację - może nie w 100% wydmuszki, ale w 90 lub więcej tak. Ale chciałbym żebyśmy się obaj mylili, a jeśli się nie mylimy to żeby to się zmieniło na dużo, dużo lepsze położenie.

  A zatem załączam optymistyczne pozdrowienia.
 • @Tiamat 06:01:00
  "Ja to sie troche nie dziwie, ze trzymaja dra Piskorskiego w wiezieniu i do tego bez powodu". -

  --- Też się dziwię i jednocześnie bardzo mnie to smuci. Opozycja (faktyczna) otrzymała znak, że nie ma dla niej miejsca - tak to odbieram.
 • @Jasiek 08:34:29 oraz 08:40:21
  "Cejrowski (chyba też "stypendysta") kiedyś stwierdził, że nie wolno czytać rosyjskich książek bo do Rosjan trzeba strzelać... Dla mnie to już jest debilizm". -

  --- Na pewno debilizm. Znam dośćdobrze literaturę rosyjską i jestem przekonany, że nie ma ona sobie równych spośród mi znanych.

  Pozdrawiam :)
 • @fabi 12:16:37
  "Polska ma tu gówno do gadania ..podobnie jak Ukraińcy ...". -

  --- Tak, to prawda.
 • @fabi 12:16:37
  @Badac przeszlosc azylantow?

  Za te awanture z azylantami i przebierancami za azylantow wszystkie rzady panstw unijnych powinny wisiec na sznurku.

  Jesli Chiny sie martwia, ze im sie spoleczenstwo starzeje i za 50 lat beda same dziadki w Chinach, to tym bardziej powinna sie martwic Europa.

  I nie chodzi o sprowadzanie ludnosci z czarnej Afryki. Nie chce, zeby mnie znowu zle zrozumiano.
  Europa jest w stanie przyjac wielu emigrantow.

  Ale uparla sie, zeby przyjmowac glownie bandytow robiac z prawa uchodzczego kompletne szambo polityczne.

  Nie wiem ilu ludzi w Polsce wie, ze w 2015 roku Unia Europejska wydala kupe pieniedzy na tzw. Operacje Sophia (Operation Sophia), ktora to operacja przy pomocy floty miala zastapic Kadafiego i zahamowac ruch uchodzczy do Europy.
  Jakos sie tak porobilo, ze ta flota, ktora jako zywo, do tej pory nie rozumiem jakie miala szczegolowe i prawdziwe zadanie, zwiekszyla ilosc uchodzcow do Europy bo... trzymajcie mnie! pomagala rekrutowac nowe fale uchodzcze. Zajmowala sie swoimi sprawami w Libii i tak dokladnie nie wiadomo co robila ale napewno nie wstrzymala fal uchodzczych. Wprost przeciwnie.
  Baty sie naleza wszystkim czlonkom Unii.
  Tymczasem, zamiast prowadzic rzeczowa dyskusje nad rozwiazaniem problemu metoda humanitarna - niczyja wina, ze sie urodzil na Bliskim Wschodzie a nie w Paryzu - to hucpa zydowska dla odwrocenia uwagi napuscila tlumy blaznow i nieukow na uchodzcow rzeczywistych. Tysiace dzieci potopiono w Morzu Srodziemnym, ktore jakos dziwnie jak za czasow wbiblijnych (i to w tym samym miejscu) stalo sie cmentarzyskiem po rzezi niewiniatek.
  Morze Srodziemne splywa krwia dzieci, ktore ocalaly z pozogi wojennej ale zginely w drodze do ... demokracji.

  Zamiast pieprzyc o kozojebcach i islamie nalezalo ( zdaniem szefa policji we Wloszech) stworzyc baze danych i zamiast wydawac pieniadze na flotylle, to zapedzic do roboty wywiad Unii Europejskiej do sprawdzania kto przybywa.
  Wlosi podawali kilkakrotnie nazwiska podejrzanych islamistow angielskiemu wywiadowi. Pani Theresa May, ktora wtedy byla ministrem d/s wewnetrzych miala to gdzies. Bo sie okazalo, ze to Anglicy trenuja islamistow w Manchesterze i w angielskich wiezieniach.

  Wszyscy wiedza i ONZ i wszystkie organizacje humanitarne, ze islamistow sie trenuje w Kosowie. Hacim Thaci, zbir, ktory jest szefem (nie)rzadu w Prisztinie nie wpuscil do Kosowa Komisjii ONZ. Ale wpuscil polskie wojsko, zeby pilnowalo zbirow.

  Na Kosowo nie ma rady. Jest to centrum zbrodni i przestepstw i osrodek handlu nerkami i innymi organami ludzkimi; osrodek handlu dziecmi i zywym towarem; kobietami i dziecmi do burdeli.

  Jest zalosne, ze rzadom unijnym nie przeszkadza wytwornia zbrodni w Kosowie ale pieprza jak ksiadz Kaske w sieni o "wartosciach kulturowych Europy" i o gwaltach na europejskich kobietach w Niemczech i gdzie indziej. W polskich wiadomosciach "Wydarzenia" podawali, ze co czwarta kobieta w Polsce jest ofiara przemocy i bardzo duzo jest ofiar smiertelnych wsrod kobiet- a przeciez nie ma w Polsce kozojebcow z Bliskiego Wschodu.
  Wiec ta hipokryzja, chowanie glowy w piasek, ogolna znieczulica, ma doprowadzic do calkowitej degrengolady w Europie.
  Dla ofiar wojny na Bliskim Wschodzie urzadzaja obozy, a zbrodniarze z Kosowa i Czeczni lataja luzem po Europie.

  Unia Europejska zajeta jest pierdolami, awanturami o czapke gruszek, a tymczasem wszystkie sluzby wywiadowcze panstwa Europy, ktore bardzo duzo kosztuja, zarabiaja pieniadze na spedzaniu ludzi z Afryki, ktorych nikt nie kontroluje bo nie ma zadnych osrodkow sluzb emigracyjnych do przesiewania przybyszow. Jeden skandal za skandalem i tylko cmentarzysko na dnie Morza Srodziemnego sie powieksza.
  jedynym panstwem nietknietym przez awantury dookola jest izrael, ktory ma niemaly wplyw na generowanie uchodzcow.
  Uwzial sie Izrael, zeby zniszczyc Syrie, wywalic Asada i zatrzymac dla Siebie Wzgorza Golan, ktore Izrael tez nielegalnie okupuje. Wzgorza Golan maja podobno ogromne zloza ropy i gazu i Izrael obiecal, ze sie nie wycofa, natomiast wspiera terrorystow, ktorzy maja przylazane skasowac Asada. Izrael bombarduje Syrie i upiera sie przy calkowitym zniszczeniu Syrii. Dlaczego? Bo wtedy bedzie potentatem i bosem od ropy i gazu z Bliskiego Wschodu i bedzie mial zielone swiatlo na calkowite zniszczenie Palestyny.
  Wiec pomaga przepedzic jak najwiecej mieszkancow Bliskiego Wschodu, zeby przejac urzedowanie na calym terenie i kontrole nad gazem i ropa oraz dostawami do Europy i gdzie sie da.


  Jaka role odegral Izrael kryzysie uchodzczym?
  What Role has Israel played in the Refugee Crisis? | Veterans To

  http://www.veteranstoday.com/2017/07/16/what-role-has-israel-played-in-the-refugee-crisis/
 • @Tiamat 18:38:53
  "Jesli Chiny sie martwia, ze im sie spoleczenstwo starzeje i za 50 lat beda same dziadki w Chinach, to tym bardziej powinna sie martwic Europa". -

  --- Powinna się martwić. Czasem wspominaliśmy o tym, ale tu jest dyskusja z grubej rury i co najwyżej troska, że robotnik UE ma prawo kupić piwo i loda dzieciom, a nie karmić 'przybłędów'. Nie przychodzi (prawie) nikomu do głowy, że ktoś musi wytworzyć, by zabezpieczyć sowite emerytury (już zresztą realnie malejące) w Europie Zachodniej.
  Za nasze uwagi o tym funkcjonujemy jako "przyjaciele kozojebców". Także w ostatnich dniach, już po ostatnich awanturach.

  Jest w przygotowaniu "Przepowiednia Kadafiego", ale najpierw zamieszczę powyższy Pani wpis jako notkę. Byłaby opublikowana za około 14 godzin :)
 • @Tiamat 18:38:53 (II)
  Otrzymuję ostatnio od nieznanych mi nadawców sporo e-maili tego typu:

  "Tak trzymac PANIE PREZYDENCIE......jestesmy z PANEM i calym RZĄDEM ......nie dac sie tej chołocie, prawdziwi POLACY są z PANEM, RZĄDEM i KOSCIOŁEM - jesli Pan BOG jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu

  UWAGA: Najbardziej wroga naszemu RZĄDOWI i Kosciołowi - szkopski portal WP - z nazwy tylko POLSKA. Tak bardzo w kazdym prawie artykule szkaluje POLSKĘ, RZĄD i KOŚCIÓŁ, dlatego błagamy RZĄD i Pana Prezydenta o likwidację tych niemieckich, wrednych POLSCE portali internetowych... nie moze być takie BEZPRAWIE dla pseudo dziennikarzy, biednych redaktorzynów za dyche

  BARDZO WAZNE !!! - Turecko-Islamska Unia, Instytucja Religijnya (DITIB) dysponuje siecią imamów prowadzących modlitwy w blisko 1000 meczetów na terenie Niemiec oraz licznymi szkołami. Jest kierowana przez władze Turcji....nie podoba się w POLSCE, to wynocha ATEISTOM, MASONOM, itp.....EUROPA stoi otworem

  Boze nasz - FESTIWAL JAROCIN - MASAKRA !!! - Bo co te biedne dusze na fotkach wytatuowane i nie tylko sobą reprezentują ???
  POLECAMY..."......... I tak dalej.

  Godne uwagi jest "...nie dac sie tej chołocie".
 • @zygmuntbialas 01:57:17
  Obawiam sie, ze teraz beda nagonki na Niemcy, bo Trump chce wbic klina miedzy Francje i Niemcy i przy pomocy "polskich sil patriotycznych" rozpedzic Europe powolujac sie na hura patriotyzm polski i nazistowski niemiecki.
  Zdaje sie, ze juz sie zaczelo.
  Chyba jednak Zyrynowski wiedzial, co mowil.
 • @Tiamat 05:30:21
  "Trump chce wbic klina miedzy Francje i Niemcy i przy pomocy "polskich sil patriotycznych" rozpedzic Europe". -

  --- W polityce amerykańskiej chodzi też o to, by skłócić Niemców z Rosją. Udało się to w dwóch wojnach światowych. Zwraca na to szczególnie uwagę prof. Michael Vogt.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej