Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1217 postów 20141 komentarzy

Co się dzieje w USA - 27.07.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdrowy, bez skłonności do depresji, a mimo to dopadła go nagle śmierć. Morderstwo czy samobójstwo? Co mają wspólnego te dziesiątki ofiar w ciągu wielu lat? – Mogły zagrażać Clintonom – ‚Crime Family’ i ich maszynie finansowej.

Znalezione obrazy dla zapytania klaus eberwein

 

Od Bangladeszu przez Kubę i Meksyk aż do Kanady doniosły media o nagłej i nienaturalnej śmierci Klausa Eberweina w Miami. Pisały przede wszystkim o tym, że jego rzekome samobójstwo wskazuje kolejny raz na związki z wysoce kryminalną US-parką, z Billem i Hillary Clintonami. I na próżno szukać nam w amerykańskiej czy niemieckiej prasie choćby wzmianki o śmierci byłego wysokiej rangi urzędnika hajtańskiego rządu.

Według doniesień, 50-letni Eberwein był zdrowy i w dobrym stanie psychicznym. Najwyraźniej jego samobójstwo 11 lipca br. w hotelu Miami było nieoczekiwane nawet dla ofiary. I niestety nie mógł Eberwein w tej sytuacji zeznawać tydzień później przed komisją śledczą rządu na Haiti.

Na tę okazję, by rozliczyć wreszcie skorumpowaną fundację Clintonów, która w ohydny sposób wzbogaciła się na trzęsieniu ziemi i epidemii, które nawiedziły mieszkańców Haiti… Na tę okazję czekał Eberwein. Ale jeszcze przed jego ‚samobójstwem’ miał on – według doniesień – otrzymać sugestie o zagrożeniu życia, gdyż posunął się za daleko w sprawie Clintonów.

Schon wieder eine Clinton-Leiche?

Hillary i Bill Clintonowie, styczeń 2017

Już przed przesłuchaniem komisji antykorupcyjnej na Haiti, na które były dyrektor Funduszu Pomocy Gospodarczej (FAE) został wezwany w charakterze świadka, było duże zamieszanie. Oczekiwano jednakże od Eberweina, szczerego krytyka postępowania Clintonów, obszernych zeznań o rozmiarze korupcji i o innych przestępczych działaniach prezydenckiej parki.

Według Eberweina, z prawie 6 miliardów dolarów darowizn, które napłynęły z całego świata do fundacji Clintonów na rzecz potrzebujących, trafiło 0,6% całości do mieszkańców Haiti. Dalsze 9,6% utknęło w rękach hajtańskiego rządu. Pozostałe 89,8%, czyli 5,4 mld dolarów poszło w strony bliskie Clintonom, nie-hajtańskie organizacje lub zniknęło gdzie indziej. „Fundacja Clintonów to przestępcy, złodzieje, kłamcy. To hańba” – powiedział Eberwein w ubiegłym roku podczas protestu na Manhattanie.

Znalezione obrazy dla zapytania trzęsienie ziemi na haiti

Skutki trzęsienia ziemi na Haiti

W swej odrazie do Clintonów Eberwein nie był sam. James Kallstrom, były szef nowojorskiego biura FBI, widzi tę sprawę podobnie. Kallstrom jest człowiekiem, który doprowadził przed sąd i do więzienia szefa mafii Johna Gotti, zwanego Teflon Don.Tak więc Kallstrom wie, co mówi, gdy określa Clintonów jako rodzinę przestępczą.

W wywiadzie radiowym opisał on Hillary jako patologiczną oszustkę, a rzekomo społeczną organizację Clintonów określił jako zorganizowaną przestępczość. W rzeczywistości fundacja jest dołem kloacznym – mówi Kallstrom, który jeszcze rok temu domagał się zastosowania wobec Clintonów ustawy RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organisations), która zwykle jest zarezerwowana dla zaostrzonych rygorów ścigania mafii.

Według oficjalnego oświadczenia Eberwein wpakował sobie kulę w głowę 12 lipca  około godziny 12:25 w swoim pokoju hotelowym [nie zdarzyło to się w piątek po południu - przypis ZB]. Takie ‚samobójstwo’ popełniło już wielu innych ludzi z otoczenia Clintonów. Byli to świadkowie lub wspólnicy zamieszani w ich kryminalne projekty. Nie było śledztw w sprawach tych ‚samobójstw’, jak teraz w przypadku Eberweina czy w ubiegłym roku w sprawie śmierci Johna Ashe.

Także John Ashe, były przewodniczący Zgromadzenia Ogólnego ONZ, który zginął w zagadkowy sposób w swym nowojorskim mieszkaniu, miał być świadkiem w postępowaniu, dotyczącym dużych nielegalnych transferów pieniężnych, dokonanych przez chińskiego miliardera na rzecz Komitetu Partii Demokratycznej.

Wszystko wskazywało, że Clintonowie byli wmieszani w ten ‚interes’. Potrzebne były tylko zeznania Johna Ashe, który (silny, zdrowy mężczyzna) zmarł po ataku serca. Tak przynajmniej poinformowała administracja ONZ. Miejscowi policjanci z Dobbs Ferry 9koło Nowego Jorku0 zaprzeczyli tej wersji, twierdząc, że Ashe zginął podczas treningu w centrum fitness z powodu zmiażdżonej krtani. Podobnie jak teraz w przypadku Eberweina nie badano bliżej okoliczności śmierci. Władze i policja spławiły ciekawskich: „Proszę iść dalej, tu nie ma nic do zobaczenia!”.

W związku z licznymi ofiarami, wyściełającymi karierę Clintonów, znany portal ‚Zero Hedge’ napisał: „Zbieg okoliczności czy po prostu pech, ale za każdym razem, gdy ktoś jest w stanie doprowadzić Hillary Clinton przed sąd, to zostaje odnaleziony martwy. Jest już długa lista ofiar, które zginęły w tajemniczych okolicznościach.

Najbardziej zauważalną sprawą wydaje się być śmierć Vince Forstera. Forster był partnerem w adwokackiej kancelarii Clintonów i miał wiedzę o wewnętrznym funkcjonowaniu tej maszynerii. Gdy miał zeznawać w sprawie afery „White Water’ przeciw Clintonom, został zabity. Policja uznała, że było to samobójstwo, ale wielu było przekonanych o morderstwie”.

Śmierć dopadła też Setha Richa 29 czerwca 2016 roku podczas kampanii wyborczej. Był on współpracownikiem Komitetu partii Demokratycznej Rankiem o godzinie 04:20 został zastrzelony kilkoma strzałami w pobliżu jego domu. Początkowo podejrzewano napad rabunkowy, jednakże policja znalazła przy nim jego porfel, zegarek, telefon komórkowy i jeszcze parę wartościowych rzeczy. Tylko laptop zniknął.

O dziwo, założyciel WikiLeaks Julian Assange zaoferował nagrodę za schwytanie sprawców. Zasugerował też w wywiadzie, iż Seth Rich, zdegustowany przez oszustkę Hillary, był tą osobą, która przyczyniła sie do tego, iż wyciekły e-maile, ukazujące oszustwa Komitetu Partii Demokratycznej na rzecz Clinton i szkodę Sandersa.

Oficjalna informacja jest taka, że to Rosjanie wdarli się do komputerów i przekazali e-maile do WikiLeaks w celu wsparcia Trumpa. Nie ma na to do dziś żadnych dowodów na działania Rosji. Natomiast wydaje się być wysoce prawdopodobne, iż Seth Rich był ofiarą politycznie motywowanego morderstwa.

Schon wieder eine Clinton-Leiche?, 
https://deutsch.rt.com/meinung/54457-schon-wieder-clinton-leiche/

Napisał: Rainer Rupp

Przetłumaczył: Zygmunt Białas

Kto rządzi Ameryką, kto ją reprezentuje, widzimy w powyższym tekście. Rywale z Partii Republikańskiej nie są gorsi ‚biznesie’, o czym pisała kiedyś pani Tiamat w drugiej części notki „Co się dzieje w Polsce i na świecie – 24.11.2016.”, link: 
//zygmuntbialas.blog.pl/2016/11/24/co-sie-dzieje-w-polsce-i-na-swiecie-24-11-2016/

KOMENTARZE

 • @All
  O śmierci Klausa Eberweina napisała też pani Tiamat:

  15/07/2017
  5 miliardow ukradzionych przez Fundacje Clintonow z Haiti ( a 40 miliardow skradzionych od 1995 roku)

  Swiadek, byly haitanski urzednik panstwowy Klaus Eberwein, ktory mial wlasnie (22 lipca 2017 ) swiadczyc przeciwko Clintonom zostal zabity. Eberwein mial 50 lat i zglaszal swoim przyjaciolom i znajomym, ze obawia sie o swoje zycie.
  Mial skladac zeznania przeciwko Fundacji Clintonow. Jego cialo zostalo znalezione w Miami z przestrzelona glowa. Eberwein mial zeznawac przed komisja Senacka Etyki antykorupcji na Haiti.
  Chodzi o to, ze Eberwein, jako wysoki urzednik panstwowy wiedzial o tym, ze pieniadze zebrane z dotacji dla ofiar trzesienia ziemi na Haiti zostaly sprzeniewierzone przez Clintonow.
  Fundacja Clintona zajmowala sie zbieraniem funduszy na ofiary tego trzesienia. Nedzne 0.6 % z tych funduszy dotarlo do organizacji haitanskich. 9.6% otrzymal rzad Haiti a 89.8 % dotarlo do pozarzadowych organizacji – nie wiadomo gdzie.

  W ubieglym roku odbyl sie wielki protest przeciwko Clintonom na Manhattanie. Eberwein, ktory bral w nim udzial glosno powiedzial do prasy:
  „Fundacja Clintonow to przestepcy, zlodzieje, to skandal i hanba.
  Jerome Corsi wyjawil, ze teraz bardziej niz kiedykowliek Bill and Hill (Bill i Hillary) sa wspolnikami w przestepstwie.

  CLINTON FOUNDATION WITNESS FOUND DEAD
  Swiadek w sprawie Fundacji Clintonow znaleziony martwy

  https://paulthepaperbear.wordpress.com/2017/07/22/5b-stolen-by-clintons-from-haiti-40-trillion-stolen-since-1995-corporate-rights-vs-human-rights/

  Catherine Austin Fitts: My chcemy z powrotem nasze skradzione 40 miliardow:

  Catherine Austin Fitts – We Need Our $40 Trillion In Stolen Cash Back – YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=qgI914jTzBA
 • @zygmuntbialas 18:17:13
  Ciekawe na co komu tyle szmalu? To nie jest normalne.
 • @Tiamat 18:37:37
  Kiedys nazywalo sie to opetaniem.Wspolczesna nazwa to "choroba psychiczna".Tak samo jest z checia wladzy.Nikt przy zdrowych zmyslach do wladzy sie nie pcha.
 • @staszek kieliszek 21:07:00
  "Kiedys nazywalo sie to opetaniem."

  Tak, to trafne spostrzeżenie. Opętanie może mieć wiele postaci. Pewnie i ateizm się do tego zalicza...

  Pozdrawiam.
 • @Tiamat 18:37:37
  "Ciekawe na co komu tyle szmalu? To nie jest normalne."

  Hmmmm.... z tą normalnością to zależy - oczywiście jeśli cele są podłe to rzeczywiście jest to opętanie jak zauważył Szanowny Staszek Kieliszek.

  Ale ja też chciałbym mieć tyle pieniędzy do dyspozycji. Lub więcej. Trzeba produkować np roboty chirurgiczne, które umożliwiają wielokrotnie mniej inwazyjne operacje (np. nie trzeba otwierać klatki piersiowej podczas operacji serca) lub nowoczesne detektory różnych nowotworów. To strasznie drogie urządzenia a ich fabryki pewnie jeszcze bardziej...

  Ale problemów na Ziemi jest też więcej niż tylko medyczne. Niestety.

  Ukłony
 • @Tiamat 18:37:37
  "Ciekawe na co komu tyle szmalu? To nie jest normalne". -

  --- Nie jest normalne. I nie jest też normalne, że kraj, który "dba" o porządek na calutkim świecie, wystawia kryminalistów do ubiegania się o fotel prezydencki w swoim państwie. No i że to państwo jest tak bezsilne w chwytaniu złoczyńców. Nie czyni tego, co Hollywood zdążył już przedstawić.
 • @staszek kieliszek 21:07:00
  "Nikt przy zdrowych zmyslach do wladzy sie nie pcha". -

  --- No tak. Ale trzeba trochę przeżyć, by to skonstatować.
 • @staszek kieliszek 21:07:00
  Zajrzyj, proszę, do ewangelii Łukasza 4:6 - tam znajdziesz wyjaśnienie.
 • @zygmuntbialas 22:55:02
  "No i że to państwo jest tak bezsilne w chwytaniu złoczyńców."

  O ile ZSRR można uznać (należy?) za Rosję okupowaną przez bolszewików, to coś mi się widzi, że USA są państwem okupowanym przez trockistów.
  UE też w sumie czerwona...

  5*

  Dziękuję za ważne informacje.

  Ukłony
 • @Jasiek 22:41:46
  "Ale problemów na Ziemi jest też więcej...". -

  --- Były zawsze i będą. Trzeba je przezwyciężać.
  No i są w życiu takie typy jak Killary. Też powinno się je przezwyciężać, to znaczy w tym wypadku po prostu schwytać i osądzić.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 22:59:16
  "... coś mi się widzi, że USA są państwem okupowanym przez trockistów". -

  --- A ja myślę, że przez przestępców. Ilość ich wśród polityków USA, a także w UE (w tym w Polsce) jest przerażająca.
 • @roux 22:58:30
  "... tam znajdziesz wyjaśnienie". -

  --- Proszę przytoczyć, jeśli ma Pan tekst pod ręką :)
 • @zygmuntbialas 23:20:47
  No właśnie. Teraz jest tak, że przestępców chroni polityka.
  Po to są immunitety a jak kadencja się skończy i delikwent nie został wybrany na stanowisko chronione immunitetem, to mafia międzynarodowa zapewnia mu bezpieczne miejsce gdzieś tam w "strukturach".
  Odpowiedzialności za swoje czyny nie ponosi przestępca polityczny czy gospodarczy na szeroką skalę, żadnej.
  A ludzie po latach zapominają.
 • @lorenco 00:17:32
  "... mafia międzynarodowa zapewnia mu bezpieczne miejsce gdzieś tam w "strukturach". -

  --- Przestępczość elit politycznych jest zatrważająca. W Polsce też. Wiem z różnych źródeł, że interesujące rzeczy dzieją się na Ukrainie. Gdy coś interesującego znajdziesz, przedstaw na blogu lub podlinkuj.
  Mój czas jest dość ograniczony i nie wszystko zdążę przejrzeć. Za ponad miesiąc będzie jeszcze gorzej z moim czasem, a materiałów mam dużo i żal, że nie wszystko mogę opublikowań w formie notki.
  Najblisza notka (za około 48 godzin) będzie o Kadafim. Jest to tłumaczenie filmu -wideo, dokonane przez Tiamat. Interesujące sprawy.

  Pozdrawiam Cię :)
 • @zygmuntbialas 00:46:03
  Również Cię Pozdrawiam:)
 • @zygmuntbialas 00:46:03
  Amerykanie sie chwala, ze sa patriotami, silnym spoleczenstwem i w przeciwienstwie np. do Rosji maja tozsamosc i sa indywidualistami i chlapia rozne takie kompletne bzdury. Jeszcze opowiadaja, ze ludzie w Rosji sa biedni a gospodarka Rosji lezy (dzieki sankcjom?)
  I oczywiscie "America is great" a Trump obiecuje, ze bedzie jeszcze
  "great again" - znowu wielka.

  Kiedy przygotowywano Soczi do olimpiady w Rosji, skrzykneli sie milionerzy i zainwestowali w obiekty sportowe. Soczi jest jedynym niezadluzonym miastem po olimpiadzie.
  A kiedy pozary zniszczyly na Dalekim Wschodzie cale osiedla, kazal je Putin szybko odbudowac i postawic pogorzelcom nowe domy. Skrzyknely sie firmy budowlane i w ramach pomocy pogorzelcom wyposazyly te domy w aramture, i calkowite wyposazenie kuchni i lazienki .

  Artek odbudowano tylko dzieki miliarderom rosyjskim, ktorzy wyremontowali odebrane Ukrom posiadlosci, ktore kiedys nalezaly do Rosjan i za Sowietow byly zadbane, a za Ukrow kompletnie zdewastowane. Krymczanie wystawili te posesje na aukcje i wykupili a nastepnie przy pomocy bogatych firm odrestaurowali i zamienili w sanatoria dla dzieci i domy wypoczynku. Zjezdzaja sie tam dzieci z calej Rosji na wakacje i na kuracje.

  W Chinach kazdy milioner musi odpracowac swoja "dzialke" dla spoleczenstwa.
  W Japonii - jeszcze pamietam sprzed ataku na Fukuszime , bo od tej pory tam nie bylam to teraz nie wiem- na ulicach Tokyo byly takie wystawiane ogromne tablice z nazwiskami ludzi, ktorzy zaplacili najwiecej podatkow. Bo Japonczycy byli dumni , ze ich podatki ida na infrastrukture i rozbudowe kraju.
  Odkad po ataku na Fukuszimie zagniezdzili sie wszedzie zydzi i Amerykanie - Japonia padla na kolana. AMerykanie kaza im sie zbroic i przygotowywac na wojne z Chinami. Ten Abe to taki hamerykanski slugus.

  Kiedys, kiedys, jeszcze za czasow PRL pamietam, ze amerykanskie milionery byly zwalniane od podatku jesli wykazali sie oplacaniem charytatywnych akcji. Nawet im to niezle szlo, ale byl to okres kiedy USA kwitlo.

  Wiec mnie sie o to rozchodzi, ze nawet glupek wie, ze pieniadz pochowany w komyszach, materacach i skarpetkach prowadzi do ruiny gospodarczej. Pieniadz musi byc w obiegu, zeby gospodarka kwitla.

  Uczyli nas juz w szkole podstawowej o krolu Midasie.
  Wykonczyla sie tak kiedys ekonomia Hiszpanii bo zadekowala wszystkie lochy zlotem. Tez syndrom Midasa.

  Tymczasem Amerykanie przejeli system zyda Misesa.

  Jedynym sukcesem w USA to jest blichtr i bogactwo na pokaz. Niby kazdy sobie rzepke skrobie i sprobujcie wytlumaczyc Jankesowi, ze nie ma wiekszej radosci w zyciu jak dzielic sie bogactwem i pomagac innym.

  W USA To jakas socjopatia, zdziczale zezwierzecenie popisywac sie przyklejonymi do zadku sztucznymi pawimi piorami i obnosic sie po swiecie mordujac przy okazji cale narody.

  Dranie Anglicy mieli kiedys tez wiecej taktu i godnosci w zyciu publicznym. Anglik nie obnosil sie ze swoim bogactwem jak kowboj-nuworysz, co to dorwal sie do kasy i odtancowuje zbojnicke tance ludowe dla gawiedzi: z ciupagami i bez..

  To, na co system w Stanach zezwala bankom, korporacjom, zlodziejom okradajacym wlasne spoleczenstwo przechodzi wszelkie pojecie zezwierzeconego spoleczenstwa.

  Ogladam obecna pare prezydencka i ktora jezdzi po swiecie urzadzajac rodzinna rewie mody jako glowny cel podrozy!! Totalne bezguscie i wlasciwie ponizanie widza. Normalne chamstwo. Sloma i onuce. Nowobogackie snoby. Gawiedz ma podziwia kreacje, a nie przysluchiwac sie co i o czym jest gadane.

  Dynastia Clintonow zrujnowala nie tylko Europe ale i USA.
  Wybory w USA, ktore nie sa niczym innym jak tylko masowym zlodziejstwem. Kleptokracja traktuja te tlumy jak poddanych niewolnikow ordy tatarskiej.

  Tymczasem nedza panuje w miastach amerykanskich:

  I zeby nie byc goloslowna podaje za glownie amerykanskimi zrodlami:


  Namiotowe miasta w USA - ludzi nie stac na utrzymanie mieszkania. Mieszkaja w lasach i na ulicy. Ilosc bezdomnych w USA jest przerazajaca!

  Jak na drozdzach rosna miasta namiotowe!

  California Tent Cities Grow Massively! - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=T1yCTL5dJro

  Bezdomni na Hawajach:

  Homeless in Hawaii Documentary 2017 - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=VbdT-_co19U

  People living in tent city preparing for cold winter - YouTube
  Mieszkancy namiotow przygotowuja sie do zimy:

  https://www.youtube.com/watch?v=1o4k4IqRgGo

  Tent City: Making a career out of homelessness (RT Documentary) - YouTube
  Miasta namiotowe:

  https://www.youtube.com/watch?v=V9Q_1RiShtI

  Szokujace: Los Angeles:
  shocking place in Downtown Los Angeles - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=E7HozzSGakA

  Tymczasem..
  Heroina zabija rocznie 50 tysiecy ludzi w USA

  Subject: Heroin now kills more people than guns as drugs overdoses claim 50,000 lives in US last year | Daily Mail Online

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-4015536/A-grim-tally-soars-More-50-000-overdose-deaths-US.html


  300 tysiecy 'synow ojczyzny' ktorzy przelewali krew za ojczyzne "broniac jej granic w dalekich krajach" - umarlo z braku opieki lekarskiej w kraju

  IG Report: 300,000 Veterans Died While Waiting for Health Care at VA | Military.com

  http://www.military.com/daily-news/2015/09/04/ig-report-300000-veterans-died-while-waiting-health-care-va.html


  376 miliardow skradzionych z Funduszu emerytalnego USA

  Stealing from the poor and giving to the rich: Corporate America has stolen $376 Billion in pensions

  http://rinf.com/alt-news/newswire/how-americas-top-corporations-are-stealing-376bn-and-counting-from

  Amerykanscy maturzysci z Nowego Jorku nie umieja czytac i pisac : 80%!

  80% of recent NYC high school graduates cannot read. Somehow they're still active on Facebook and Youtube ~ News Forage

  http://www.newsforage.com/2013/03/80-of-recent-nyc-high-school-graduates.html

  Studenckie zadluzenie w USA jest wieksze od zadluzenia narodowego?
  Nieslychane. Pelna demokracja i rowny dostep do wiedzy.

  http://21stcenturywire.com/2014/01/02/student-loans-the-new-socially-engineered-trap/

  US Great!
 • dostep do wody pitnej
  Jedna trzecia czesc spoleczenstwa USA nie moze sobie pozwolic na biezaca wode pitna:

  Subject: One Third of Americans Can't Afford Safe Running Water - Daisy Luther

  http://daisyluther.com/one-third-of-americans-cant-afford-safe-running-water/
 • @Tiamat 03:08:13
  Nie wszystko co jest w internecie jest prawda.Ta panienka z uniwersytetu Michigan troche przesadzila.Oczywiscie , ze ceny za wode i kanalizacje rosna.Jak przyjechalem do USA w 1978 to rachunek za telefon wynosil $7.50 a dzis? Zona za swoja komure placi $36 a ja nic bo po co mi ona? Jak ktos rachunku za wode nie placi to oczywiscie mu wode zakreca.Z woda to w USA jak na calym swiecie robi sie sztuczny przekret: ze wode trzeba oszczedzac, splukiwac ustep szklanka wody, itp. Woda spuszczona do ustepu nie wylatuje w kosmos ale wraca pod postacia deszczu.Firma Nestle duzo zainwestowala w reklame wody butelkowej.Lekarze kaza kobitom pic wode, ze niby sie nie tyje itp.Teraz kazda kobieta chodzi lub jezdzi z niebiesiutka , plastikowa buteleczka wody kupionej w sklepie.Na jednych pisze, ze to woda zrodlana, na innej ze filtrowana ale wszystkie sa z rozlewni podlaczonej pod siec miejska. Na niektorych butelkach nawet tak jest napisane: woda municypalna. Buteleczka takiej wody to czasami i $2 kosztuje.Smieszy mnie gdy widze jak ludzie przychodza do sklepu z wielkimi 5 galonowymi butlami i napelniaja je z maszyny bardzo ladnej zreszta.Gdzie ta maszyna jest podlaczona? Do miejskiego wodociagu oczywiscie. Kazdy w USA ma dostep do wody.Gdyby nie mial to by nie zyl.
  Mieszkam na ulicy, ktora rok temu wygladala jak gosciniec, po ktorym chodza krowy.Asfalt calkiem sie rozmyl, byla taka swojska, ukrainska szosa.Powiedzieli, ze ulice odbuduja ale musimy sie podlaczyc pod miejska wode i kanalizacje bo takie jest prawo.Kazdy dom mial zaplacic $16000 za to, a pozniej placic miesieczne oplaty od zuzycia. Ludzie sie zbuntowali i musieli droge wyremontowac bez tej kanalizacji i wodociagow.Kazdy ma wlasna studnie i szambo, ktore trzeba wyczyscic za $150 co 5 lat.Woda w zasadzie wszedzie w ziemi jest.Zwykle na poziomie najblizszej rzeki.
 • @Tiamat 02:58:06
  "Jedynym sukcesem w USA to jest blichtr i bogactwo na pokaz."
  A w Polsce ?
  Jeśli masz 10 dolarów w kieszeni i nie masz długu, jesteś bogatszy niż 25% Amerykanów...
 • @Tiamat 02:58:06
  "Artek odbudowano tylko dzieki miliarderom rosyjskim, ktorzy wyremontowali odebrane Ukrom posiadlosci, ktore kiedys nalezaly do Rosjan i za Sowietow byly zadbane".
  Jak Szatany Zjednoczone okradły Rosję:
  "US thuggish behaviour on stolen Russia's diplomatic compounds is a daylight robbery!"
  https://www.youtube.com/watch?v=OGjdM84Z2d4
 • @Tiamat 02:58:06
  "Amerykanie sie chwala, ze sa patriotami, silnym spoleczenstwem i w przeciwienstwie np. do Rosji maja tozsamosc i sa indywidualistami i chlapia rozne takie kompletne bzdury. Jeszcze opowiadaja, ze ludzie w Rosji sa biedni a gospodarka Rosji lezy (dzieki sankcjom?)". -

  --- I dużo ludzi wierzy w te banialuki: najwięcej chyba w USA i w Polsce. A nie trzeba zaglądać do statystyk (te mogą nie przedstawiać prawdy), wystarczy obejrzeć parę filmów - wideo z Rosji, zobaczyć ich uśmiechnięte twarze i też jak są ubrani (nie gorzej niż w Polsce).
  No i ta tożsamość. Nabierają się ludzie, ale tu trzeba poczytać trochę historii obu krajów i literaturę. Polacy mieszkają bliżej Rosji. Powinni więcej wiedzieć, ale nie chcą.
 • @staszek kieliszek 04:21:12
  Panie Staszku
  Moj tesc byl Amerykaninem po rodzicach Amerykanach. Urodzil sie i umarl w Bostonie, Mass. Ale w testamencie kazal sie pochowac w Polsce. A poniewaz mial karte weterana, wywieziono go i pochowano w Polsce na koszt USA.
  Cale zycie tesc nas namawial na wyjazd do USA. Moj maz uwazal, ze "lepsze gowno w polskim polu niz fijolki w Neapolu" - caly czas to powtarzal i t twierdzil, ze "musi budowac 3-a Polske, bo dwie poprzednie nie wyszly".
  Ale gdy przyszlo to cholerne embargo na polskie programy w real time i jakies dziwne rzeczy, ktorych maz z kolegami wyuczyli sie w Japonii, nagle okazalo sie, ze groza im (maz pracowac w osrodku bad. rozw.) jakies blizej niesprecyzowane kary wiezienia za zlamanie embargo, o ktorym nikt w Polsce nie wiedzial. Podobno to embargo nalozyla na Polske .. Rosja.
  Po latach dowiedzielismy sie przy okazji katastrofy Elwro, ze to pan Reagan sie zaoferowal z sankcjami, a nie zadne Rosjany.., ktorzy mieli akurat zupelnie inne klopoty wtedy.
  Niemniej jednak, wiadomosc podlamala cale biuro. Trzeba bylo wyjechac.
  Tesc, cale zycie nas namawial na wyjazd do USA bo mielibysmy tam i prace i mieszkanie i Bog wie co.
  Wyjechalismy do Wiednia. Tesc nie dawal spokoju tylko sie upieral. Dostalismy wezwanie dio ambasady USA. Mielismy przyznane obywatelstwo (by descent) ale trzeba bylo sie pokazac w USA, zeby je aktywowac. W ambasadzie nam powiedzieli, ze mamy sie pakowac i za trzy dni wylecimy do Stanow. Nie wylecielismy.

  Po tej wizycie w ambasadzie wiedzialam, ze do USA nie pojade. Przechodzilismy przez jakies metalowe szafy idiotyczne, dwa ogromne murzyny nam zagladaly do torebki i kazali wyjac wszystko z kieszeni.
  A te murzyny mialy bron. Okropnie sie balam. Koszmar. A przeciez bylo to na dlugo przed 9/11!!.
  Do kazdej innej ambasady mozna bylo wejsc jak do stodoly. Nawet sie nikt nie pytal, gdzie i po co. Zadnych uzbrojonych cerberow nie bylo.
  Wiec do USA sie nie wybralismy. Okropnie sie wytraszylam tego "security". "Co oni maja do ukrycia i czego sie boja"? zadawalismy sobie to pytanie.
  Po kilkunastu latach moj tesc zaczal nam bardzo odradzac Ameryke. Mamy jeszcze jego wszystkie listy. I bardzo nas ostrzegal: siedzcie tam, gdzie jestescie i nie radze wam przyjezdzac. To juz nie ta Ameryka".

  Nie wierze, ze jest idealny kraj i idealny system. I zadna szerokosc geograficzna ani zaden system nas nie uchroni od klopotow osobistych. Znam bardzo dobry system w Jugoslawii, ktory mi sie podobal. Podobaly mi sie Wlochy. Mielismy bardzo dobrych znajomych, i dobrze skoligaconych, ktorzy bardzo chcieli nas zatrzymac.

  Wybralismy sie w nieznane. Nie zalujemy.
  Nie martwi nas ani woda ani energia, bo mamy tanki na wode a jak zabraknie deszczowki to automatycznie mamy wode z sieci. Mamy panele sloneczne wiec nie placimy za energie. Gaz u nas jest bardzo tani.
  A przeciez mieszkamy na pustyni.
  I dlatego nie moge zrozumiec skad sie bierze w Kaliforni brak wody? Znajoma nam powiedziala, ze bogaci nie maja restrykcji na wode ale jej nie wolno bylo podlewac trawnika. Do mnie to w ogole nie dociera.
  Jak mozna ograniczac wode? Ludzie musza sie myc, musza prac , gotowac, sprzatac... Rozumiem, ze na Saharze w krajach trzeciego swiata.. ale tam tez nie ma ubezpieczenia zdrowotnego..

  No wiec teraz bedzie o wodzie.
  Mieszka kolo nas Asia, Polka, z Poludniowej Afryki. Asia konczyla gornictwo na uniwersytecie w Pretorii i pracuje jako inzynier- gornik.

  Asia w tamtym roku odwiedzila swoich rodzicow w RPA a potem udala sie do Tanzanii i wylazla na Kilimandzaro, bo bylo to marzenie jej zycia. Zajelo jej to 10 dni i duzo strachu.
  Zapytalam Asi, czego najbardziej sie bala.
  "Balam sie, ze umre jak wypije za duzo wody" Spac nie moglam ze strachu."
  Nie bardzo pojelam.
  Asia na to:
  "Wiesz, jak jestes zmeczona i wypijesz duzo wody to mozesz sobie 'utopic' pluca i umrzesz".

  Nie bardzo moglam to zrozumiec ale przypomnialy mi sie moje wlasne wspinaczki w Tatrach..
  Ja kiedys mialam jakas zlota odznake PTTK za wspinanie sie po gorach. Juz nie pamietam ile to kilometrow trzeba bylo przejsc po gorach. Chyba duzo
  Bylam w liceum.
  Bylismy na obozie wedrownym w Tatrach. Zdobywalismy Lomnice Tatrzanska od strony Czechoslowacji.
  Jakos tego dnia zle sie czulam i ledwo lazlam. Pod samym szczytem- padlam. Nie chcialam dalej isc. Profesor - od geografii, ktory nas tak przepedzal po Tatarach, kazal kolegom, zeby mi pomogli sie dowlec na sam szczyt ,bo potem to juz z gorki.
  Bardzo chcialam pic.
  Wody!!!
  I na to profesor powiedzial: 'Nie dostaniesz wody dopoki nie zaczniesz normalnie oddychac a i wtedy nie wolno ci wypic wiecej jak jeden lyk i to nie od razu tylko bardzo powoli'.

  Nikt mi nigdy nie wytlumaczyl, dlaczego.
  Wytlumaczyla dopiero Asia.

  Okazuje sie, ze mozna ludziom wmowic rozne glupoty w celach zdrowotno- komercyjnych. Pytam naszych hinduskich lekarzy ile trzeba pic wody dziennie..
  Na to mi pan doktor powiedzial: "Nie ma zadnych dowodow i nikt zadnych badan nie przeprowadzil, ze czlowiek musi wypic dwa litry wody dziennie. Wystarczy, ze zje zupe i wypije filizanke herbaty. Organizm sam sobie radzi.
  Bo co robia ludzie na pustyni czy w Indiach? Organizm sam sobie reguluje gospodarke wodna. Tylko w krancowych przypadkach moze nastapic dehydracja i to niekoniecznie z braku wilgoci czy wody. Sa rozne powody kiedy organizm nie umie sobie poradzic z gospodarka wodna."
  Nie bede sie spierac, bo nie jestem ani lekarzem ani biologiem.
  Ale nie pamietam, zeby mnie ktokolwiek namawial do nadmiernego picia wody. A przeciez uprawialam rozne sporty.

  Wiem, ze teraz woda jest takim samym komercyjnym zrodlem energii jak gaz i woda.
  Idzie wielka batalia. Ktos probuje kontrolowac kurki. Rodzina Bushow wykupuje cale terey w Poludniowej Ameryce z podskorna woda. W jakim celu? Rownoczesnie Amerykanie zbombardowali system melioracji w Abisynii (ktory jeszcze Wlosi zalozyli) i zaraz na wejsciu zbombardowali "podziemna rzeke" w Libii, ktora to rzeka nawadniala calutka pustynie.

  W sklepach zalegaja polki hektolitrow kradzionej naturze wody.
  Kradzionej, bo te wode kradna u samego zrodla, wiec sie nie rozlewa po okolicy i nie nawadnia terenu.
  To powinno byc karane.
  Tymczasem kary nakladaja za wszystko inne. I sankcje.
 • @Tiamat 11:26:48
  Milo byc: woda jest takim samym komercyjnym zrodlem energii jak gaz ropa.
 • @Tiamat 18:37:37
  ,, Ciekawe na co komu tyle szmalu? To nie jest normalne. ,, .

  Jak najbardziej normalne ... to tylko wygląda na nienormalność .

  Kasa to władza.. .. a później już tylko władza ...to piramida ..wygląda jak bajka .... nie nie ..te oko jest prawdziwe tam na szczycie tej piramidy .
  Tam na szczycie jest Najwyższy .. bez jego zgody nic się nie może wydarzyć .

  Pomyśl W Polsce mamy pewnego Pana z Kotem . Jest biedny , ma pełno długów , jest chroniony lepiej jak prezydent... Posiada pełnię władzy w Polsce .... - bo ktoś tak zdecydował ..
 • trucie ludzi i skazenie wody
  Jeszcze o wodzie z wczorajszej prasy:

  The Pentagon Is Actively Poisoning Americans Across The US And It’s 100% "Legal"

  Pentagon tak naprawde truje Amerykanow na calym terenie USA i to jest 100% legalne:

  Rachel Blevins

  Sam pomysl, ze rzad moze praktycznie truc swoich obywateli moze zabrzmiec jak doskonaly spisek propagandowy tylko po to, zeby rozpetac medialna awanture i moze sprawic, ze neokonserwatywni Amerykanie beda domagac sie najazdu na kolejne suwerenne panstwo … no chyba, ze to sie dzieje w USA.

  Ministerstwo Obrony (Department of Defense) razem z kontraktorami na 61 terenach wojskowych pala i detonuja niezuzyta bron i materialy wybuchowe na otwartym powietrzu- bez zadnego zabezpieczenia ekologicznego (emisja cala idzie w powietrze )
  Alarmujace artykuly ukazaly sie w “ProPublica”, ktore opisuja najgorsze i najbardziej niebezpieczne zrodlo zanieczyszczen w kraju : Pentagon

  Jedna z tych wojskowych baz znajduje sie na terenie wojskowych zakladow amunicji w Radford, Virginia. Miasto zamieszkuje 17 tysiecy ludzi a dzieci ze szkoly podstawowej w Radford sa, zgodnie z ostatnimi badaniami, najbardziej narazone na najgorsze w kraju zanieczyszczenie powietrza, co stanowi ogromne ryzyko zdrowia.
  Ilosc zachorowan na tarczyce w trzech sasiednich okregach jest najwyzsza w kraju; istnieje duze prawdopodobienstwo, ze zanieczyszczenie powietrza przez fabryke w Radford jest przyczyna chorob.
  Kongres wlasciwie zabronil wypalania amunicji na otwartym powietrzu juz w 1984 roku .
  Ale jak podaje ProPublica, Pentagon otrzymal “tymczasowe” zezwolenie na zatruwanie powietrza.
  Okazuje sie, ze to zezwolenie nigdy nie zostalo cofniete.

  W USA palenie amunicji i detonacje sa glowna metoda pozbywania sie niebezpiecznych odpadow.
  Niestety, tej samej metody uzywaja Amerykanie w bazach amerykanskich w Iraku i Afganistanie - co powoduje - zdaniem oficjeli Pentagonu i naukowcow - duza zachorowalnosc wsrod zolnierzy.
  I choc ilosc terenow wojskowych oficjalnie okresla sie na 61 - to faktycznie ilosc miejsc gdzie wypala sie na otwartym powietrzu niebezpieczne materialy wybuchowe i amunicje dochodzi do 200.

  Oprocz bezposredniego zagrozenia dla zdrowia mieszkancow, i zanieczyszczenia powietrza wypalanie materialow wybuchowych powoduje zatrucie wody pitnej.

  W Huntsville, Alabama po zbadaniu wody pitnej okazalo sie, ze poziom perchloratu w ziemi jest 7000 (siedem tysiecy) razy wyzszy niz przewiduje limit, a na Grand Island, Nebraska, skazona zostala wybuchami woda podskorna w promieniu ponad 20 km od zakladow amunicji i miejsca wybuchu.
  To ze to cos legalne, nie znaczy ze nieszkodliwe.
  Z tego wynika, ze rzad Stanow Zjednoczonych w ogole nie dba o zdrowie swoich obywateli.

  Pentagon truje ludnosc Ameryki na calym terenie USA - i jest to zupelnie legalne:
  The Pentagon Is Actively Poisoning Americans Across The US And It’s 100% "Legal"

  http://www.activistpost.com/2017/07/pentagon-actively-poisoning-americans-across-us-100-legal.html
 • @fabi 12:17:05
  Czy ten Pan z kotem to jakis mnich buddyjski, ktorego oglosili boska istota? Goly bosy, bez kasy a .. panuje?

  To jest troche inaczej niz w USA: bogaty z wielka kasa i kupa domow i wiezowcow - ale kreca nim wszyscy po kolei.
  Wiec nie panuje, tylko kreci sie jak za przeproszeniem kot kaczki, ktorego pchla ugryzla w sam czubek ogonka.
 • E-mail, napisany przez panią Tiamat:
  Także u Gajowego są poruszone sprawy USA: https://marucha.wordpress.com/2017/07/27/co-sie-dzieje-w-usa-27-07-2017/ – Z tego co rozumiem, to nagonka na Niemcy, tak jak pisalam wczesniej, nabiera rozpedu. Polskie niektore media i te “audycje” w internecie roznych takich “pod Prad” i jasnie oswieconych zieja nienawiscia do Moskwy i Niemiec; teraz Niemcom odgrzebuja II wojne swiatowa i opowiadaja o hegemonii gospodarczej Niemiec i jak to Niemcy wykorzystali Grecje, Hiszpanie i Polske, itd. Tak jakby do tej pory nie zauwazyli.

  A wszystko to sie dzieje po Hamburgu i wizycie Trumpa w Polsce.
  W Europie Amerykanie wbili klina miedzy Moskwe i Berlin, i z Polski robia “Lotniskowiec Ameryki”, jak to z duma zapodal jeden becwal w internecie, ktory proponuje zamykac wszyskich “ruskich’ agentow, do ktorych zalicza prof. Nowaka i … Maxa Kolonko. Pękalam ze smiechu, ale ludzie to kupuja, bo Polakom najlepiej sie tlumaczy, co to jest patriotyczne, a co antypolskie. Wiec jak Kolonko grzmi na Jarkacza – to jest antypolski i automatycznie na uslugach Kremla. Kolonko to drugi Cejrowski, tylko w innym garniturze. Zbiera petycje na … calkowite zezwolenie na posiadanie broni w Polsce. Mysle, ze Polacy nie beda wspomagac Rosjan i zakupywac kalaszniki, tylko amerykanskie spluwy, ktore bardza sie przydadza do sasiedzkich porachunkow. Wiec chyba chodzi o nowy rynek na spluwy, bo w Afganistanie kupuja z Rosji.

  I takie glupoty kreauja opinie w Polsce. Taki jeden wczoraj w internecie namawial Polakow za granica, zeby wracali do Polski, a za to wladze polskie zwolnia ich z placenia… skladek na ZUS (ZUS im niepotrzebny, bo i tak beda mieli emeryture z Zachodu.!!). I „ze warto byc Polakiem w Polsce bo tu mowia po polsku” (po jakiemu!!??). Wiec obawiam sie, ze propaganda znow opeta tlumy w Polsce, tak jak na majdanie i jak w 80 roku na samo wspomnienie zbawcy-Walesy.

  Strach. A najwiekszy przed megalomania Polakow, ktorzy uwierzyli, ze Polska ma “prowadzic narody do walki z Rosja i Niemcami”, jak to ladnie ujal Friedman. No i dlatego puscilam ten stek na USA na blogu, bo nic innego nie mozna zrobic, jak tylko pokazywac golego Midasa na czolgu z demobilu. Ale widac, ze Niemcy probuja brac odwet za te amerykanskie ataki. A Polska radosnie bierze udzial w wojnie energetycznej wielmożów.

  Pozdrawiam,
  Tiamat
 • @zygmuntbialas 23:25:46 proszę bardzo
  ta (6) i rzekł diabeł do Niego: Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. (7) Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje. " BT

  Pozdrawiam z Kos, gdzie żadnych zniszczeń po trzęsieniu ziemi nie ma oprócz zwalnego minaretu
 • @roux 15:38:48
  Pozdrawiam również :)
 • @Tiamat 15:37:08
  "W Europie Amerykanie wbili klina miedzy Moskwe i Berlin" -

  --- A tak, chyba nie pierwszy raz w historii. Pisze często prof. Michael Vogt (Niemiec, mieszkający w Kanadzie), iż celem Waszyngtonu jest od I wojny światowej doprowadzenie do konfrontacji między Niemców z Rosjanami [i Francuzami - to już ja dodaję].

  A jeśli chodzi o sytuację Polski i Polaków, to nie jest ona korzystna. Niekoniecznie przegrana USA, wystarczy wycofanie się Stanów ze względów ekonomicznych, i nastąpi nasze staczanie się. Ciągle nie wiemy dokładnie, jaki status mają Ziemie Zachodnie (zwątpiłem tu w swą wiedzę po wysłuchaniu wywiadu prof. M. Vogta z W. Żyrinowskim). Ich gwarantem (pewnym) był ZSRR. A teraz? USA? - To na bieżąco i to bardzo dużo kosztuje. No i ta groźba wojny, do której przygotowują Polaków.
 • @Tiamat 12:46:21
  Dobrze by bylo gdyby Pani pojechala na wycieczke po USA. Skonfrontowala by Pani teorie z praktyka. Maz siostry mojej mamy byl wielkim komunista.Abdon Yaranga Valderama. Zmarl rok temu w Paryzu. Indianin z Peru, doktorat na Uniwersytecie w Limie, kolega Che Guevarry i Fidela Castro.Mial kierowac rewolucja peruwianska.Przed kara smierci z rak CIA uciekl do Paryza. Przelal na papier jezyk swych ziomkow (Pan Jeznach zna to dzielo).Jakies 20 lat temu zaprosilem go wraz z moja ciocia do USA, wybrali sie w najwazniejsze turystyczne miejsca i po tej podrozy moj indianski wujek przestal nieco psioczyc na USA. Moje drzwi stoja dla Pani otworem, mieszkam 1 godz jazdy od Chicago, jednego z glowniejszych portow lotniczych.Mysle tez, ze wiele Pani znajomych w USA przyjelo by Pania z przyjemnoscia. Niech Pani pomysli o tym. Duzo Pani o USA pisze, co jest zrozumiale bo to jeden z najwazniejszych graczy ale nie ma to jak zobaczyc cos na wlasne oczy.
 • @staszek kieliszek 21:00:36
  Panie Staszku.
  Dziekuje za zaproszenie. Bardzo lubie podrozowac.
  Do USA nie wybiore sie dla zasady i ze strachu.
  Ja rozumiem, ze w Ameryce zyja tez i normalni ludzie. Mam kolezanki z klasy, z ktorymi sie przyjaznie. I mam serdeczna przyjaciolke z klasy w Nowym Jorku.
  I mam znajomych i wiem, ze byloby mi bardzo wesolo i ze miloby spotkac starych przyjaciol.
  Kilkoro moich i meza znajomych z USA nas odwiedzilo.
  Mieszkaja tu tez gorale z Zakopanego i Nowego Targu. Maja rodzine w USA i tam jezdza w odwiedziny. Ale mieszkac by tam nigdy nie chcieli. "Zeby nie siostra, to nigdy bym do Ameryki nie polecial" - zwierzyl sie znajomy. Oni tam bez przerwy tylko o pieniadzach gadaja". (Chicago).
  Bards znajomi polacy pracowali w Nowym Jorku jako hydraulicy u deweloperow. Nienawidza Nowego Jorku choc dobrze zarobili.

  I mam duzo szacunku dla wielu Amerykanow, ktorych czytuje pasjami i ogladam amerykanskie programy publicystyczne. Bardzo ciekawe.
  Ale kochajac Ameryke- mysla podobnie jak wielu ludzi na swiecie - o tym co Ameryka wyprawia z nasza planeta. Przeciez nie tylko Hameryka ma prawo do tej planety.
  Slucham Georga Friedmana, ktory opowiada, ze obowiazkiem Ameryki jest kontrolowac wszystkie morza i oceany! Dlaczego?

  Dr Ron Paul - Republikanin z Teksasu!- Snowden, Craig Roberts, Stacey Herbert, Tabetha Wallace czy Oliver Stone, czy jego syn Sean - kochaja Ameryke i sa patriotami. Kochaja swoj kraj ale opowiadaja co sie dzieje zle.
  Przeciez wszyscy na swiecie ogladali kampanie wyborcza w USA!!
  To naprawde swiatowy wstyd. Kto bogatszy- ten lepszy? A te pieniadze skradzione albo zdobyte na zbrodni bardzo przydaja sie w kampanii. Po co Amerykanom wybory, skoro i tak z gory wiadomoe kto ...NIE moze wygrac? (Ron Paul, Sanders). I Amerykanie nazywaja to demokracja!!
  I kazdy wybrany prezydent juz sobie zalatwia i wie z gory, ze bedzie dwukrotnie wybrany??! Trump w tym celu polecial z wizyta do Arabii Saudyjskiej?
  I dzialaja sprawnie maszynki Sorosa do liczenia glosow!

  Nie trzeba bawic sie sztandary i straszyc wszystkie panstwa sankcjami i nalotami bombowymi.

  Ale tez i z 350 milionow ludzi nie moga byc wszyscy zli.

  Niestety, nie tylko pamietam entuzjazm z powodu najazdu na Irak i panie Amerykanki "wiazaly zolte wstazki na debie" - "tie the yellow ribbon round the old oak tree", ale i zachwycaly sie swoimi synami, ktorych zegnaly na wojne w imie demokracji (?). Juz wszyscy wiedza, ze z tym Irakiem to byl bleuf i wielkie oszustwo! OOOPs! pomylka!
  Kto przywroci zycie pomordowanym dzieciom? Ponad milion cudzych dzieci!. Do pol miliona zabitych przyznala sie pani Madelaine Albright w wywiadzie telewizyjnym, twierdzac ze "warto bylo wymordowac pol miliona dzieci w Iraku".
  A jedno sztucznie wstawione dziecko w Syrii wstrzasnelo cala Ameryka!!

  Czy Amerykanie odbuduja Serbie, Irak, Syrie, Etiopie, Sudan, Afganistan?

  I nie odwiedze kraju, ktory zniszczyl pol Europy, wymordowal tysiace cywilnych istot w Jugoslawii, Niemczech, Wloszech, a teraz pomaga mordowac cywilow na Ukrainie i przymierza sie do nowej wojny.

  Amerykanie zniszczyli calkowicie Sardynie. Dlaczego?
  Czego Amerykanie chca od Wenezueli?? Ropy za darmo?

  Amerykanie pyskuja na KGB ale cale CIA i pol amerykanskiego rzadu zaopatruje amerykanskie spoleczenstwo w narkotyki! To CIA urzadzilo wiezienia w Polsce gdzie torturowano niewinnych ludzi z lapanek na Bliskim Wschodzie. Guantanao, Abu Ghraib... wolnoamerykanka: wszystkie chwyty dozwolone.

  Ja rozumiem, ze dobrze jest zyc w bance mydlanej: kolorowo, cieplo i nie pada na glowe.
  Bylam kilka razy na Filipinach. Wiem co potrafi amerykanska polityka kolonialna. Nie pojade juz do Japonii. Boje sie radiacji Fukuszimy.
  I nie pojade do Polski. Boje sie armii amerykanskiej gorzej niz najgorszej zarazy.
  Mam przykre doswiadczenia osobiste.

  Wiec o ile nie mam pretensji do swoich przyjaciol, ktorym jest w miare dobrze w USA - nie pojade tam, gdzie prawem jest wprowadzanie demokracji do suwerennych panstw metoda bomb napalmowych (w Jugoslawii, Wietnamie, Iraku, Syrii) i gdzie miedzynarodowy kryminalista moze byc nie tylko kandydatem na ale i prezydentem.
  Kto w ogole pozwolil, zeby Hillary Clinton byla kandydatka na prezydenta??? Miloszewicz byl terrorysta?
  I zacytuje Putina: "Kto Amerykanom dal prawo zamordowania Kadafiego?"

  A teraz nie ukrywaja Clintony, ze ich coreczka Chelsea bedzie kandydowac na urzad prezydenta USA bo dynastie trzeba popierac. Na razie probuja tego debila wsadzic do Kongresu. Tak jakby tam mieli jakies niedostatki. .
  Tymczasem juz chodza sluchy, ze nastepna kandydatka bedzie Ivanka.

  Ze moze sie wtracam do polityki Stanow Zjednocznych?
  Ta polityka juz sie dosc nawtracala do mojego prywatnego zycia i teraz ssie z ostatnich pieniedzy Polske.

  Ogladam wiadomosci CGTN - "The Point" z Chin.
  Amerykanom nigdy za malo wojen.
  Oskarzaja Rosje i Chiny o "nieskutecznosc amerykanskich sankcji na Koree Polnocna", a amerykanska "dyplomacja probuje wywolac wojne miedzy Indiami i Chinami o... Butan. Tam ich tez zawloklo.

  Gdzie jeszcze wleza z butami Amerykanie straszac kolejnym krwawym konfliktem na swiecie?
  Od lat przygotowuja wojne Indii z Pakistanem. Otruli Chaveza bo na sama mysl o socjalizmie przecietny Amerykanin a teraz i wielu Polakow dostaje wysypki. Ciekawe dlaczego?

  W czasie kampanii wyborczej na Filipinach, ambasador USA Goldberg, prowadzil kampanie przeciwko kandydaturze R. Duterte. Duterte ma ciagle ogromna popularnosc (80%) poparcia- i to sie bardzo Amerykanom nie podobalo. .pewnie zazdroszcza..
  I kiedy Duterte glosno w przemowieniu do narodu tlumaczyl swoja decyzje wyrzucenia ambasadora USA z Filipin, dolozyl na koniec:
  "Filipiny maja dosc amerykanskich pedofilow".
  Handel malymi dziecmi na Filipinach do tej pory trudno jest zlikwidowac.
  Siedem tysiecy wysp do kontrolowania!

  Na reakcje Duterte, ktory walczy z handlarzami narkotykow, amerykanski sen. McCain naslal mu ISIS na Marawie. Amerykanie urzadzaja demonstracje w Manili przeciwko... lamaniom praw czlowieka!! Od kiedy to Amerykanie sie martwia o prawa czlowieka? Gdziekolwiek..

  A nasi dobrzy znajomi, ktorzy pare lat temu nas odwiedzili, bardzo zgorszeni opowiadali, ze, cytuje:
  "Obama by wam tu zrobil porzadek. Panstwo nie moze utrzymywac darmozjadow. Do czego to podobne, zeby wszyscy mieli panstwowe ubezopieczenie zdrowotne. To tylko rozleniwia ludzi i produkuje hipochondrie".

  W ogole im sie tu pare rzeczy nie podobalo i proponowali -zupelnie powaznie - "amerykanizacje".
  No wiec po "nauki" tez nie pojade.

  Amerykanskie samoloty bombowe zrzucily 4 bomby na znana w swiecie Rafe Koralowa- swietosc narodowa Australii. Barieer Reef jest pod szczegolna opieka UNESCO. Ale cos im sie "popsulo" i musieli sie pozbyc balastu. Bomby jak na razie nie wybuchly ale strach je usunac. No i oczywiscie nie ma kto!!
  To juz naprawde nie maja gdzie latac amerykanskie samoloty zaladowane bombami?

  Jakos nie bylo oburzenia publicznego w USA:
  Madeleine Albright – The deaths of 500,000 Iraqi children was worth it for Iraq’s non existent WMD’s « InvestmentWatch

  http://investmentwatchblog.com/madeleine-albright-the-deaths-of-500000-iraqi-children-was-worth-it-for-iraqs-non-existent-wmds/

  Za co oni nas, bogobojnych Amerykanow, tak nienawidza???

  Subject: Mass-rape of women & children by American soldiers - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=t3w2mGQ7V3Q
 • NATO in Europe
  NATO in Europe
  https://thewallwillfall.org/

  https://thewallwillfall.org/2016/07/14/natos-military-enslavement-and-toxic-invasion-of-sardinia/

  Jak Amerykanie niszcza Europe
  NATO: Zniewolenie i trujaca inwazja
  14 Lipca 2016

  Vanessa Beeley

  "Moj kraj to skala pragnienia i bolu. Moj kraj to swiezy chleb - tak cieply jak moje serce. Moja ziemia jest rzeka nienawisci i odrazy"
  W swojej noweli napisanej w 1921 roku "Morze i Sardynia" DH Lawrence napisal: "To miejsce nie przypomina zadnego innego miejsca" Jest inne od innych. Sardynia jest czyms innym. Zachwycajace przestrzenie i odleglosci , podroze bez konca, nic tu nie ma konca i nic nie jest okreslone. To jak wolnosc sama w sobie".

  Sardynia jest jedna z najstarszych geologicznie i najbardziej fascynujacych formacji ziemi w Europie., zawsze przyjazna emigrantom od prehistorii przyjazna przybyszom i osadnikom.
  W 9 tym wieku Fenicjanie uzywali Sardynii jako bezpiecznego portu na szlaku handlowym od obecnego Libanu do oddalonych brzegow Afryki Wspolczesny Cagliari podobno powstal dzieki ludom Tyru w Libanie - owczesnym Tyrusie.

  Zdjecie: Przedhistoryczna megalityczna swiatynia Monte d"Accoddi

  Historia Sardynii przewija sie przez wieki od prehistorii po czasy bizancjum i pozne wieki srednie az do II-ej wojny swiatowej.
  Sardynia przetrwala niszczycielskie okresy glodu , przepedzila inwazje napoleonskie i wytrzymala czasy niewolnictwa gdy 900 mieszkancow sasiedniej wysepki zostalo porwanych przez Tunezyjczykow w 1798 roku. Wyspa byla bardzo zbombardowana przez aliantow w czasie II-ej wojny lub przed Rozejmem w Cassibile w 1943 roku gdy Wlochy przylaczyly sie do Aliantow. Stworzylo to ogromny podzial we Wloszech miedzy tych, ktorzy odwrocili sie od Niemiec i tych , ktorzy popierali Mussoliniego.
  Sardynie zamieszkuje 1.6 miliona ludzi; zachowal sie naturalny habitat - nietkniete naturalne srodowisko fauny i flory; 1200 km wspanialego wybrzeza, nie mowiac o proliferacji zabytkow kulturowych.
  Wszystko to staje sie nieistotne w konfrontacji z niszczycielska potega militarna i z tymi, ktore z tej potegi czerpia zyski.


  Okupacja NATO
  Po II-ej wojnie swiatowej, NATO stopniowo podbijalo Sardynie. Amerykanskie bazy rosly jak grzyby na terenie calej wyspy.
  Takie jak Decimomannu baza lotnicza, i Salto di Quirra, najwieksza naukowa baza wojskowa w Europie.
  60% wszystkich wloskich, NATOwskich i nie -natowskich instalacji wojskowych znajduje sie na Sardynii na przestrzeni 24tys km kwadratowych, kawalek ziemi wielkosci 1/10tej powierzchni Wloch. 35tys hektarow jest uzywane do testowania 'eksperymentalnej' broni .
  16 militarnych baz wojskowych kompletnie rujnuje przepiekny krajobraz wyspy. Rujnuje tez ekologie.

  Mapka rozmieszczenia baz:

  50. La maddalena - Santo Stefano (Ss) - amerykanska baza atomowa , szwadron marynarki wojennej dla wsparcia amerykanskiego lotniskowca "Simon Lake"
  51. Monte Limbara (tra Oschiri e Tempio,Ss) - baza rakietowa
  52. Sinis di Cabras [Or]. NSA data processing center.

  53. Isola di Tavolara [Ss]. US Navy submarine support radiotelegraphic station.

  54. Torre Grande di Oristano. NSA radar base.

  55. Monte Arci [Or]. US telecommunication station with NATO coverage.

  56. Capo Frasca [Or]. US heliport and system radar.

  57. Santulussurgiu [Or]. USAF telecommunication station with NATO coverage.

  58. Perdasdefogu [Nu]. Experimental missle base.

  59. Capo Teulada [Ca]. From Capo Teulada to Capo Frasca [Or], approximately 100 km of coast, 7,200 hectares of land and more than 70,000 hectares of “off limits” zones: shooting range for navy and aerial practices for the US 6th Fleet and NATO. - przestrzen przeznaczona na manewry

  60. Cagliari. US naval base.

  61. Decimomannu [Ca]. US airport with NATO coverage.

  62. Aeroporto di Elmas [Ca]. USAF air base.

  63. Salto di Quirra [Ca]. Missile shooting range.- strzelnica

  64. Capo San Lorenzo [Ca]. Training zone for the US 6th Fleet. pole treningowe dla 6-tej floty

  65. Monte Urpino [Ca]. US and NATO munitions depot. arsenal

  W 2008 roku USA zakonczylo 35 lat pobytu na wyspie, zamknelo doki dla okretow podwodnych i baze atomowa w La Maddalena.

  Ale , obecnosc NATO na Sardynii wcale sie nie zmniejszyla. Pozamykano biura USA w La Maddalena ale wyspa wkroczyla w nowa ciemna faze: burze broni do testowania, ktore zniszczyly wyspe ekonomicznie i ekologicznie.
  Militaryzacja, Skazenie i powolna bolesna agonia Sardynii

  Bazy NATO zajmuja 1/3 terytorium wyspy i wod terytorialnych. W czasie manewrow i cwiczen na morzu- wybrzeze dokola Sardynii jest zamkniete dla nawigacji i rybolostwa. W ten sposob NATO kontroluje nie tylko sama wyspe ale i obszar wodny dookola poza strefa terrytorialna okolo 7.200 kilometrow kwadratowych.

  Przemysl zbrojeniowy i producenci broni uzywaja Sardynie jako pole do testowania nowych nabojow ( lacznie z DU - depleted uranium zubozonym uranem), bombami, rakietami i dronami. Jest to baza treningowa zarowno dla marynarki wojennej jak i lotnictwa. Sardynia to jedna wielka scena dla cwiczen wojskowych, manewrow i gier wojennych .
  Stara bron, materialy wybuchowe sa wysadzane i zakopywane na miejscu. naturalnie gwarantuje to ogromne zaniczyszczenie powietrza, wody i ziemi. Wyspa jest takze trampolina do Polnocnej Afryki.
  To z Sardynii atakowano rakietami Libie.
  Przeciek dokument z 2003 roku zdradzil, ze rzad Wloch otrzymuje 63.000 dolarow na godzine za "wynajmowanie' wyspy na testowanie broni i roznych sekretnych akcji militarnych.
  Ale poniewaz te bazy sa na ogol wynajmowane na 10 -15 dni bez przerw, co znaczy , ze rzad wloski zarabia okolo 1.2 miliona euro (1.33mln dolary) dziennie a nawet duzo wiecej biorac pod uwage, ze czesto az trzy firmy przeprowadzaja swoje eksperymenty w tym samym czasie. Armie z Libii, USA , Izraela i innych panstw wszystkie sie zagniezdzily na wyspie w ostatnich latach.

  "Moj syn, Francesco umarl w wieku 29 lat po tym jak odbyl sluzbe wojskowa w Capo in Teulada . Dostal raka. Badania medyczne wykazaly, ze mial w watrobie i trzustce tor, stal, zelazo, stront, " (Giancario Piras)

  Rozni biochemicy ktorzy prowadzili badania i przeprowadzali analizy ziemi w poblizu terenow wojskowych gdzie dokonywano prob broni znalzli bardzo wysoki poziom mosiadzu, stali, zelaza, wolframu i innych materialow jak aluminium, ktore powoduje Alzheimera i inne patologie - twierdzi Maria Antonietta Gatti, ceniona specjalistaka, ktora brala udzial w programie badan zanieczyszczen spowodawanych przez NATO.

  Testy rowniez wykazaly wysoki poziom rzadkie ziemski element cerium, co wskazuje na to, ze tor jest pochodzenia antropogenicznego - prawdopodobnie z toru uzywanego w rakietach Milan - stwierdza Doug Weir , Koordynator Miedzynarodowej Komisjii Zakazu broni Atomowej.
  Gatti ostrsega przed jedzeniem sera , piciem mleka, jedzeniem miesa, ktore pochodzi z tych skazonych terenow. Zdjecia satelitarne pokazuja, ze w okolicach takich jak Salto di Quirra, wegetacja jest ewidentnie zniszczona.
  "Kiedy znalazlam ciezkie metale w cialach roznych ludzi w tym mlodych ludzi, z leukemia a takze u zdeformowanych zwierzat, ktorzy zyli nawet z dala od przemyslu militarnego - zastanawialam sie skad sie bierze takie zatrucie organizmow. Okazalo sie, ze deszcz zanieczyszcza glebe. Morze jest zanieczyaszczone . Wladze lokalne nawet nie informuja mieszkancow o przeprowadzanych testach. testy przeoprowadza sie noca. (Gatti)

  2011 Ekshumacje zmarlych pasterzy

  W 2011 roku, miejscowy prokurator Domenico Fiordalsi prowadzil kampanie przeciwko smiertelnym zanieczyszeniom NATO.

  Fiordalsi domagala sie ekshumacji cial zmarlych na rozne mutacje raka pasterzy. Dochodzenie odkryly wyjatkowe drobne pyly , ktore moga ominac pluca i dostac sie do wewnetrznych organow; odkryto je w szpiku, w mozgu ekshumowanych cial.
  Fizyk nuklearny Evandro Lodi Rizzini z Uniwersytetu w Brescia i (CERN - Europejski Osrodek badan Nuklearnych) odkryw podwyzszony poziom radioaktywnego toru 232 i ceru (udowodnil, ze tor byl dzielem czlowieka) w 15 z 18 cial pasterzy z Quirra, ktorzy zmarli na raka pomiedzy 1995a 2000.

  Skazenie toksyczne
  Helen Jaccard z "Wojna jest Przestepstwem" przygotowala szczegolowy raport o roznych formach skazenia na Sardynii w 2012 roku.
  Typy skazenia

  Duze ilosci zakopanych odpadkow zawieraja kadm, olow, antymon i napalm
  wysoki poziom olowiu na plazach i w wodzie

  Wysadzanie w powietrze odpadow i starej broeni skazilo obszar teran az do 2000 m kw. - i na tym terenie nie odradza sie wegetacja, takie eksplozje dzialaja jak incinerator - piec do spalania nieczystosci miejskich, ktory spala smieci w ciagu calego roku,.narazajac mieszkancow , pasterzy, i pracownikow bazy oraz zwierzat na skazenie toksycznym pylem zawierajacym tor, , olow, cer, i kadm.

  Obecnosc toru , bardzo radioaktywego i bardzo toksycznego ciezkiego metalu uzywanego w przemysle zbrojeniowym wykryto na Sardynii w mleku , miodzie, i innych produktach spozywczych,
  Kawalki bomb, rakiet i pociskow zalagaja cale tereny na ziemi i w morzu
  niewypaly walaja sie niekontrolowane dookola zastrzezonych terenow wojskowych
  Bardzo wzrosla ilosc zachorowan na raka, szczegolnie bialaczki i limfomy. Rak tarczycy i choroby systemu odpornosciowego takze wzrosly.
 • W walce o ekologie ..
  Prawie tysiac obroncow srodowiska naturalnego naszej planety zostalo zamordowanych od 2002 roku:

  Nearly a Thousand Environmental Activists Murdered Worldwide Since 2002 - Waking Times

  http://www.wakingtimes.com/2014/04/19/nearly-thousand-environmental-activists-murdered-worldwide-since-2002/
 • 8 obietnic z nozem w plecy
  Lekcja Historii - wyklad Mike’a Kinga

  Historia obietnic:

  Mike King
  http://www.tomatobubble.com/id601.html

  8 razy noz w plecy wbity przez NWO - Nowy Porzadek Swiata:

  1. JAPONIA 1904-05

  The Honey: (Miod- Przyneta)
  Pewnego razu, a dokladnie, w 1904 roku amerykanska filia bandy Nowego Porzadku Swiata (NWO) zrobila obiecujaca propozycje Japonii: Zacznijcie wojne z Rosja dla nas. My wam pomozemy finansowo, a w zamian dostaniecie polowe Mandzurii po wojnie.
  Mapki: 1. Mandzuria w 1898-1905, 2. Mandzuria w 1905-1917

  Noz w plecy: Japonia wygrala wojne i ustanowila kontrole nad duza czescia Mandzurii (zobacz mapki). Ale 36 lat pozniej Amerykanie zaczeli wojne z Japonia. Imperium japonskie zostalo zniszczone przez NWO, a kluczowe porty Mandzurii dostaly sie pod sowiecka kontrole.
  Teddy Roosevelt marionetka NWO wynegocjowal Traktat Pokojowy, ktory wyraznie sprzyjal Japonii a nie Rosji.
  Za sfinansowanie wojny japonskiej, wielki wrog Rosji i bankier NWO, Jacon Schiff otrzymal najwyzsze odznaczenie japonskie.
  40 lat pozniej, kuzyn Teda Roosevelta, Franklin D. Roosevelt, i wspolplemiency Schiffa zniszczyli swojego drogiego japonskiego “przyjaciela”.

  2. ROSJA: 1907
  Przyneta: Pewnego razu, a dokladnie w 1907 roku, Gang NWO wielce przyjaznie zaproponowal carowi Rosji: Przylaczcie sie do brytyjsko-francuskiego Trojprzymierza; jak tylko Wielka Wojna przeciwko Niemcom i Turkom sie zakonczy , dostaniecie z powrotem Konstantynopol (Istambul) od Ottomanskich , ktorzy podbili wielkie miasto Prawoslawnego Imperium Bizantyjskiego w 1453 roku.
  Lew Tolstoj, wyczul pismo nosem, ze Konstantynopol byl pulapka.!.
  Wieki rosyjski pisarz wietrzyl podstep w tej przyjazni Zachodu.
  Z sarkazmem sisal:
  “Ludzie [Francuzi] nagle i bez powodu wykazuja taka spontaniczna i wyjatkowa milosc do Rosji”.

  Noz w plecy: Pierwsza wojna swiatowa zdewastowala Rosje. Bolszewicy placeni przez NWO (Nowy Porzadek Swiata) wykorzystali wojne, zeby zniszczyc Imperium Rosyjskie i wprowadzili rzady Czerwonego Terroru. Bolszewiccy komunisci z NWO zamordowali cara i wymordowali cala jego rodzine.
  Pod obrazkami: Przyneta Trojprzymierza: Rosja przedstawiona jako dziewica niosaca Krzyz, cala carska rodzine zaciagnieto do piwnicy i zasztyletowano na smierc.


  3. ARABSKA REWOLTA: 1916 -1918

  Przyneta: Pewnego razu, a konkretnie w 1916 roku brytyjski oddzial gangu NWO bardzo przyjaznie zapropoowal Arabom, zeby powstali przeciwko Turkom i Imperium Ottomanskiemu.
  “Zrobcie powstanie i otrzymacie wolnosc spod centralnej wladzy Turkow, jak tylko wygramy Wielka Wojne (WWI).

  Legendarny agent brytyjski. T.E. Lawrence (Lawrence of Arabia) wspolpracowal z Arabami, ktorym sie wydawalo, ze walcza o niepodleglosc.

  Noz w Plecy: Kiely wojna sie skonczyla, Anglia i Francja zredukowali Arabow do statusu kolonialnego. Zezwolono wtedy na masowa emigracje zydow do Palestyny - zdrada, ktora w efekcie doprowadzila do 100 lat trwajacego konfliktu i tragedii Palestynskich Arabow.

  Pod zdjeciami: Arabowie od stu lat cierpia na przymusowe wysiedlenie i smierc. Im bylo znacznie lepiej pod Turkami!!

  4. POLSKA 1939

  Przyneta:
  Pewnego razu, a konkretnie w 1939 roku, gangsterzy NWO z Anglii i Francji bardzo przyjaznie zaproponowali Polsce:
  “Zacznijcie wojne z Niemcami Hitlera. My was poprzemy a wy dostaniecie duzy kawal terytorium Niemiec. Przywrocimy wam Polskie Imperium.”

  1: Pamiec wielkich dni chwaly polskiego imperializmu przemowily do durnowatych polskich przywodcow

  [ Przyp.Francja i Anglia namowily Polakow, zeby sie nie zgodzili na zbudowanie eksterytorialnego korytarza komunikacyjnego z Niemiec do Prus]

  2: Przemowienie Hitlera, Gdansk, 1939:

  “Ostatecznie watpliwe jest czy Polska zadowoli sie tylko granica na Odrze, czy nie zechce granicy na Elbie. Dyskutowano, czy nasza armia bedzie rozbita po tej czy , po tamtej stronie Berlina?… Czesto sobie zadawalem pytanie: KTO MOGL TAK POLAKOW OSLEPIC?

  Noz w plecy: Po sprowokowaniu niemieckiej inwazji, Polska byla pozostawiona sama sobie, opuszczona przez aliantow. Nie tylko Anglia i Francja nic dla Polski nie zrobily zeby pomoc Polakow w walce z Niemcami. Siedzialy potem cicho, kiedy Sowieci napadli na Polske od wschodu; mordujac bardzo wielu oficerow polskiej armii.

  1: 10. 000 oficerow Armii Polskiej zostalo rozstrzelanych przez stalinowskie NKVD w lesie katynskim.

  2: “ Widzialem zdradzona Polske” - Arthur Bliss Lane, ambasador USA w Polsce w latach: 1944-1947.


  5. CHINY 1937-45

  Przyneta: Pewnego razu, a konkretnie w 1937 roku, amerykanski oddzial bandy NWO przyjaznie zaproponowal nacjonaliscie Chin (Czang hai-szek):
  "Ty zacznij walczyc z Japonia am sie cie bedziemy wspierac. Po wojnie, Mandzuria bedzie chinska a my bedziemy miec znakomite stosunki handlowe z Chinami”

  "Mimo, ze ustanowiono znow Narodowy Rzad Chin z ktorym Japonia miala przyjazne kontakty wspolpracy, rezym, ktory przetrwal w Chungking (Chiny) , polegajac na protekcji i wsparciu Anglikow i Amerykanow, ciagle uprawial bratobojcza opozycje.
  USA i Wielka Brytania powodowane zadza dominacji nad Orientem - dajac poparcie rezimowi w Chungking , zaostrzyly tylko zaburzenia w Azji Wschodniej” ( cytat z Deklaracji Wojny cesarza Hirohito, 12-8-1941 )

  Noz w plecy: Po zakonczeniu II swiatowej Japonii zabrano Mandzurie i oddano pod kontrole Stalinowi, nie Chinom! Czang hai szek byl zszokowany zdrada. Stalin mogl teraz z Mandzurii
  zbroic chinskich komunistow Mao Tse Tunga.
  Presja wywierana na Czang-hai- szeka przez USA uniemozliwila mu potem zwalczyc komunistycznych rebeliantow. Ostatecznie Chiny wpadly pod wladze Mao tse tunga w 1949 roku..
  Mandzurie wtedy dostala sie chinskim komunistom a Chiang hai szek i jego narodowcy zbiegli na Tajwan.
  Glupi Chiang zaufal FDR i Churchillowi. FDRoosevelt do Stalina:
  “Ha ha ha. Chiang mysli, ze dostanie Mandzurie po wojnie!! HAHA HA”

  6. IRAK: 1980

  Przyneta: pewnego razu , a dokladnie w 1980 roku, oddzial gangsterski NWO bardzo przyjaznie zaproponowal Irakowi (Husejnowi): “Zacznij woje z Iranem a my ci damy bron. Po wojnie bedziesz mogl kontrolowac Shatt al- Arab Waterway (zalew przy wejsciu do Zatoki Perskiej) bedziemy z toba prowadzic interesy.

  Noz w plecy: Wzajemnie wyniszczajace 8 lat wojny zakonczylo sie w koncu w 1988 roku. Dwa lata pozniej, Stany Zjednoczone zaatakowaly Irak i nalozyly 13 lat brutalnych sankcij ekonomicznych. W 2003 roku, USA napadly na Irak , zniszczyly kraj i zamordowaly Saddama Husseina.

  Zdjecia:
  1: "Szok i zachwyt” Bombardowanie Bagdadu - Irak
  2. USA/Izrael - wyrezyserowana egzekucja Saddama Husseina


  7. KURDOWIE : 1990-2003

  Przyneta: Przy roznych okazjach, a dokladnie miedzy 1990 a 2003, banda z NWO bardzo przyjaznie proponowala Kurdom w Iraku: “ robcie powstanie przeciwko Saddamowi Husseinowi a my wam ustanowimy wasze wlasne panstwo, jak tylko odsuniemy go od wladzy”
  Zdjecie:
  Przestepca wojenny Senior Bush i przestepca wojenny junior Bush - obaj zastawili na Kurdow pulapke zdrady..

  Noz w plecy:
  Kiddy Kurdowie powstali w czasie I-ej wojny w Zatoce Perskiej, Amerykanie podlozyli im noge i pozwolili Hussejnowi, rozbic rebelie w proch. W czasie II-ej wojny W Zatoce naiwni Kurdowie znowu mieli obiecane wlasne panstwo po obaleniu Saddama, tym razem obiecywal im Bush - junior. I znow zlamano obietnice.
  Po zdjeciem: Tepoglowe Kurdy: ciagle robia z siebie glupa - i sa z siebie dumni

  Pod komiksem: Kurdowie zawsze daza sie naciac na trick z “panstwem”.

  8. LIBIA: 2003-2011

  Przyneta: Pewnego razu, a konkretnie w 2003 roku, oddzial bandy z NWO bardzo przyjaznie zaproponowal Libii: Zlikwidujecie swoj caly arsenal broni masowej zaglady i wasz program nuklearny, zaproponujcie to samo Iranowi a my rozwiniemy z wami korzystne dla obu stron stosunki handlowe z Libia”.
  Zdjecia: Kadafi i Condoleeza Rice (2003) i Obongo (2009)

  Noz w plecy: po tym idiotycznym pozbyciu sie znakomitego arsenalu i programu nuklearnego, Lbia kadafiego zostala zaatakowana przez bombowce NATO, komandosow i terrorystow przetrenowanych przez CIA.
  Najzezcy zaatakowali konwoj z Kadafim, zlapali go, torturowali go i bestialsko zamordowali nakrecajac o tym film!
  Libia pozostaje w stanie kompletnego chaosu.
  Pod zdjeciem:
  Hillary Clinton - Secretary Stanu USA (odpowiednik ministra d/s zagranicznych) wybucha smiechem i nasmiewa sie z zamordowania Kadafiego: “ Przyslismy. Zobaczylismy. On umarl [parafrazujac slynne: Veni. Vidi. Vici. - Cezara]


  2014

  PRZESTROGA dla: Polski, Ukrainy Estonii, Litwy, Wietnamu, Filipin, Japonii, Poludniowej Korei et all:

  NIE WAZNE JAKIE CUDA OBIECUJA WAM bandy NWO CFR/EU/NWO… zastanowcie sie dobrze zanim zaczniecie walczyc z Rosja lub Chinami

  NO WAR
  ===
  Polska 2017
  Dobrze byloby sie zastanowic nad Polska, ktora ma obiecana przewodnia role w strefie okupacyjnej tzw. Trojmorza


  Paskudne wbijanie noza w plecy przez NWO.
  EIGHT VICIOUS BACK-STABBINGS BY THE NWO

  http://www.tomatobubble.com/id601.html
 • @Tiamat 06:27:35 oraz 13:09:17
  "... nie odwiedze kraju, ktory zniszczyl pol Europy, wymordowal tysiace cywilnych istot w Jugoslawii, Niemczech, Wloszech, a teraz pomaga mordowac cywilow na Ukrainie i przymierza sie do nowej wojny";
  "Przyneta: Pewnego razu, a konkretnie w 1939 roku, gangsterzy NWO z Anglii i Francji bardzo przyjaznie zaproponowali Polsce: “Zacznijcie wojne z Niemcami Hitlera. My was poprzemy a wy dostaniecie duzy kawal terytorium Niemiec. Przywrocimy wam Polskie Imperium". -

  Świetnie ujęła Pani problemy USA, no i świata, który ponosi konsekwencje polityki Waszyngtonu. Obie wypowiedzi (ta trzecia o Sardynii była już publikowana) powinny być zamieszczone jako notki. Ach ten czas; ciągle zostaje w tyle. Dopiero jutro opublikuję notkę o Kadafim, notkę opartą na Pani wpisie.
 • @Paulus Aquarius and @All
  Pod anty-muzułmańskim tekstem, zatytułowanym "Islam kontra Zachód - wojna cywilizacji (islam to nie religia)" zabrał głos ten, który rozumie problem, Paulus Aquarius:

  Już za sam tytuł 1*
  za to że tasiemiec , na którego szkoda czasu ..też.
  Przejrzałem i szybko zorientowałem się co za pierdolety zawiera ten tekst.
  Zawsze tym którzy chcą skłócać ludzi i widzieć wojnę religijną między takimi samymi przecież ludźmi, życzę aby to ich łeb a nie kogo innego poturlał się po ulicy po ścięciu go maczetą...
  Ten artykuł nie dość, że jest dla inteligentnych inaczej - to jeszcze cuchnie nadęciem religijnym i wyższością chrześcijaństwa nad innymi religiami..
  Gdyby jednak autor miał ochotę zderzyć się jednak w końcu z logiką to polecam, krótki sensowny tekst:
  http://orbo.neon24.pl/post/139093,kto-chce-wojny-religijnej-w-europie

  Paulus Aquarius 29.07.2017 10:33:31".

  ----------------------------------------
  Zwracam się do Aquariusa:
  Szanowny Panie,
  Ze też Panu chce się dyskutować z trollami?!
  Czy nie lepiej napisać własną notkę, choćby w opozycji do bzdetów, zamieszczonych w notce Wawela i w komentarzach pod notką?

  Z serdecznym pozdrowieniem.
 • Paulus Aquarius
  re: Islam kontra Zachod

  W takich wypadkach nalezy zawsze przypomniec historie Europy, gdzie chyba tylko Szwajcaria z nikim nie walczyla za ostatnie 500 lat.
  A tak to juz chyba wszystkie kraje i kraiki w jakis sposob sie ze soba tlukly, i to bez pomocy muzulmanow.

  U nas w klubie brydzowym jest czterech Skandynawow, tylko jeden z nich, Dunczyk nie ma wyzszego wyksztalcenia; byl kucharzem na statku i zbiegl i jako nielegalny emigrant (stowaway- zbieg ze statku) schowal sie w buszu zanim sie jakos zalegalizowal.) Pozostali pracuja jako inzynierowie od chemii, kopalni i czegos tam, juz zapomnialam).
  Nienawidza sie do tego stopnia , ze Fin nie moze grac ze Szwedem, Dunczyk nienawidzi Norwega. Zawsze trzeba tak ustawiac stoliki, zeby ich razem nie posadzic. Nie wiem o co chodzi Leonowi z Danii ale Szwed pyskuje, ze Fin to "Ruski", a Penti - Fin opowiada, ze Szwedy to pedaly i dlatego wszystkie baby w Swecji sypiaja z murzynami a w ogole sie brzydko prowadza, z koniecznosci.
  Takiego nacjonalisty jak Norweg to ze swieczka szukac: Nienawidzi Serbow, Jankesow i zydow, bo mowi ze im zydzi ukradli fundusz emerytalny.
  Mnie zadziwia, ze przeciez kraje skandynawskie nie sa w konflikcie wojennym ze soba i tak wlasciwie, to te zlosci na siebie trzymaja na domowy uzytek i w klubie. Bo na ulicy i w pracy tego nie widac.
  Ja sie przyjaznie z Lotyszka ale o polityce nie rozmawiamy.

  Niemniej jednak, historia Europy dowodzi, ze w Europie, jak chyba na zadnym kontynencie wojny odchodza wlasciwie z bardzo malymi przerwami.
  Natomiast nie pamietam, kto to powiedzial, (moze to mnie sie cos przypomnialo) ze co z tego, ze Szwajcarzy sie kochaja i nie awanturuja z innymi jak przez 500 lat wszystko co Szwajcarzy wynalezli to ..zegar z kukulka, no i dziury w serze. (Zdaje sie, ze to powiedzieli w jakims filmie- nie moge sobie przypomniec)

  Wiec tak naprawde, nie mamy sie czego wstydzic, bo - gdy chodzi o bijatyki- muzulmany nam do piet nie dorosli.

  A przeciez Europa to najmniejszy kontynent z tyloma krajami i kraikami; i jak juz nie moglismy sobie dac rade w pojedynke to skrzyknelismy NATO; 20 pantw napadlo na bogata Jugoslawie i do tej pory nie wiedza dlaczego. Bo nie chca sie przyznac, ze mordowali Serbow za to ze Serbowie bronili Europy przed islamistami. Widac kazdy powod do bitki jest dobry.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @lorenco
  Piszesz na innym blogu: "@1bezmetki to niezbyt uczciwy bloger; zdobył zaufanie ZB a potem to wykorzystał. Teraz postanowił się zemścić. Bardzo nieładnie.
  Tekst na PW otrzymałem oczywiście.
  Znowu szczujnia.
  lorenco 29.07.2017 21:07:04". -

  --- Otrzymałem Twój e-mail. Odpisałem Ci i myślę, iż muszę wytłumaczyć sprawę w notce. Za około 14 godzin opublikuję wreszcie notkę o Kadafim - przekład Tiamat. Za 3 dni wyjaśnię sprawę przeniewierstwa i bezczelności blogera @1bezmetki.
 • @zygmuntbialas 00:03:33
  (To zdjecie kiedys pokazywala propaganda jako dzieci w Tajlandii i Malezji. Po sprawdzeniu okazalo sie, ze bylo to zdjecie dzieci syryjskich. I faktycznie- jest. )

  Israel “uzbieral” 18 tysiecy roznych organow ludzkich z Syryjczykow zabitych w czasie wojny.

  Profesor medycyny, ktory prowadzi zaklad medycyny sadowej w Damaszku , dr. Hussein Nofal ocenia, ze przynajmniej 18 tysiecy Syryjczykow mialo powycinane organy wewnetrzne do przeszczepu w czasie trwania tej wojny.

  Od wybuchu wojny w 2012 roku, 6 i pol miliona ludzi zostalo rozproszonych po calej Syrii i 4.8 miliona zostalo uchodzcami w sasiednich panstwach takich jak Turcja, Liban a 10% wyemigrowalo do Europy. Okolo 380 tysiecy zabitych; to znaczy 11.7 milionow istot ludzkich w Syrii, ktore stracily dach nad glowa lub zycie - to szokujaca liczba ponad polowy populacji z 22 milionowej ludnosci Syrii.
  Caly ten humanitarny horror zaistnial tylko dlatego, ze bestialska imperialistyczna polityka zagraniczna USA-Izrael spowodowala nieprawdopodobny chaos i totalne zniszczenie na calym obszarze Bliskiego Wschodu i Afryki Polnocnej. USA i Israel potajemnie popieraly i finansowaly terrorystow, ktorzy walczyli dla jako najemnicy Izraela i USA. A chodzilo tylko o to, zeby obalic suwerenne panstwa, takie jak Syria Assada.

  Klika zarzadzajaca Wielkim Projektem Izraela zatrudnia Imperium USA do tworzenia konfliktow i nielegalnych wojen i w konsekwencji ogromnej fali emigracyjnej, najwiekszej od czasow II-ej wojny swiatowej. Chodzi o to, zeby metodycznie destabilizowac swiat stwarzajac niemozliwe do zycia warunki, co ma ulatwic utworzenie jednego swiatowego rzadu.
  Jak na ironie, ale rowniez zgodnie z przestepczym planem, dwa najblizsze sasiadujace i najpotezniejsze kraje w regionie: Izrael i Arabia Saudyjska odmawiaja przyjecia uchodzcow, z tych krajow objetych pozoga wojenna skreowana wlasnie przez Izrael i Arabie Saudyjska.
  Zauwazmy, ze Izrael, Arabia Saudyjska i ” trzecie kolko “ Turcja otrzymaly 6.6 miliarda dolarow tytulem lapowki od zbankrutowanej Europy za “utrzymanie kontroli” przeplywu emigrantow i to tylko po to, zeby potem, zwrot i …sprowadzic nowe fale uchodzcze do Europy, ktore caly czas nieprzerwanie zalewaja Europe.
  I to Turcja i Izrael odgrywaja najwazniejsza role w rozkwitajacej epidemii handlu ludzkimi organami. Ale o tym potem.

  BBC w raporcie w 2001 roku ujawnilo, ze Izrael jest najwiekszym odbiorca organow do przeszczepu na glowe mieszkanaca a rownoczesnie jest krajem o najmniejszej ilosci dawcow, per capita.
  Naturalnie, ze ten stan utrzymuje sie od 2008 roku kiedy to rzad w tel Awiwie, razem z ministrem obrony zdalegalizowal pobieranie i handlowanie organami ludzkimi w kraju..
  Od lata izraelski system ubezpieczenia zdrowotnego subsydiuje zagraniczne “wakacje przeszczepowe” refundujac do sumy 80 tysiecy dolarow kosztow “podrozy” dla pacjentow, ktorym przeszczepiono organ za granica. Ubezpieczenie pokrywa wszystkie pozostale koszty.
  Hughes opisal dokladnie czolowa role jak Izrael odgrywa w miedzynarodowym przestepczym syndykacie , ktory jest zorganizowany przez lokalne korporacje przy wspolpracy z glownym specjalista od przeszczepow w centrum medycznym w Tel Awiwie. Dodatkowe powiazania to specjalisci od przeszczepow w Turcji, Rosji, Moldawii, Estonii, Gruzji , Rumunii, Brazylii i Nowym Jorku.
  W 1984 roku zdelegalizowano handel organami w Ameryce. Ale pierwszy przypadek w USA zdarzyl sie, kiedy w lipcu 2009 roku, obywatel Izraela w Nowym Jorku , ktory placil po 10 tysiecy dolarow dawcom w Izraelu zostal aresztowany gdy probowal od sprzedac je po 120 tysiecy dolarow trzem Amerykanom, ktorzy pilnie potrzebowali przeszczep nerek.
  Po zarobieniu milionow na nielegalnym handlu nerkami i tak go nie deportowano, bo nie zostal postawiony w stan oskarzenia za "obraze moralnosci” tylko za nielealny handel; wiec przesiedzial w wiezieniu dwa i pol roku i wypuszczony na wolnosc w 2014 roku.
  Facet wymuszal od dawcow “ na wycinanie nerki przez przystawianie pistoletu do glowy opierajacemu sie dawcy.
  Ta afera stala sie bardzo glosna; najglosniejsza afera korupcyjna, ktorej dochodzenie wykrylo niesamowite ilosci pranych pieniedzy. Szef Komisji d/s Praw klientow musial podac sie do dymisji, a agebt FBI, ktory prowadzil dochodzenie stwierdzil: Korupcja w new Jersey nie ma sobie rownych w calym chyba kraju. Jest to rak, ktory niszczy zdrowe komorki w naszym stanie i wcalym kraju.

  W grudniu ubieglego roku inny izraelski handlarz ludzkimi nerkami zostal aresztowany przez interpol na lotnisku w Istambule. Po 40 dniach zostal deportowany do Izraela.
  Ten przestepca i przemytnik nerek grasowal wsrod desperackich uciekinierow z Syrii, ktorym zorganizowal na terenie Turcji siatke nielegalnych gabinetow lekarskich do wycinania nerek i malych prywatnych szpitali . A juz wczesniej byl karany za podobny proceder w Kosowie , Azerbajdzanie i Sri Lance od 2008- 2014 roku. A takze oglaszal sie w rosyjskich gazetach szukajac potencjalnych dawcow.
  No i jak zawsze, karta informacyjna o zabiegu jest niedostepna dla lekarza przymusowego dawcy, ktory bardzo czesto cierpi na komplikacje zwiazane z pokatnym wycinaniem organow.
  Na przyklad, jeden chlopiec w Kosowie zostal calkowicie sparalizowany po wycieciu nerki.


  http://www.veteranstoday.com/2017/07/28/israel-harvested-18000-organs-from-dead-syrians-during-the-war/
 • @Tiamat 14:50:12
  "Od wybuchu wojny w 2012 roku, 6 i pol miliona ludzi zostalo rozproszonych po calej Syrii i 4.8 miliona zostalo uchodzcami w sasiednich panstwach takich jak Turcja, Liban a 10% wyemigrowalo do Europy". -

  --- To jest makabryczne żniwo. Bogaci, wśród nich przestępcy, fundują sobie wysoki standard i "demokrację" kosztem ludzi biednych. Także UE (w tym Polska) ma tu swój udział. Są zastosowane sankcje gospodarcze wobec syryjskiego rządu. I jeszcze ta cała hucpa w związku z uchodźcami. Przykro komentować.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej