Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1217 postów 20141 komentarzy

Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przepowiednia Kadafiego: „Słuchajcie wy, ludzie w NATO! Wy bombardujecie mur, który wstrzymał falę emigracji afrykańskiej do Europy. Ten mur powstrzymywał terrorystów z Al-Kaidy.

Tym murem była Libia. I wy ten mur niszczycie, wy durnie! Za te tysiące, tysiące emigrantów z Afryki, za wasze pełne poparcie dla Al-Kaidy, będziecie się smażyć w piekle – oto co się z wami stanie!”:

https://www.youtube.com/watch?v=NLflLdIJeMw

Przekład z języka angielskiego:

Do 1968 roku Libia była monarchią. 70% ludności żyło w biedzie. Było dużo analfabetów, którzy mieszkali w koczowniczych namiotach. To był typowy, niedorozwinięty kraj afrykański. Kadafi dał Libijczykom nowe życie na takim poziomie, że zazdrościl im cały czarny kontynent. Na pustyni pojawił się ósmy cud świata - ogromna rzeka stworzona przez czlowieka - największy na świecie system irygacji.

Politolog Leonid Sawin: "Kadafi był w stanie stworzyć system irygacji na terenie całej pustyni poprzez sieć podziemnych wodociągów. Powstały zupełnie nowe zakłady pracy w calej Libii, których nigdy przedtem nie było. Nie ponosząc żadnych kosztów, Libijczycy przeprowadzili się z namiotów do bloków mieszkalnych. Czynsz za mieszkanie w ogóle nie istniał. Wszystko, łącznie z usługami komunalnymi i energią elektryczną, było opłacane przez państwo.

Jeśli mielibyśmy porównać miasta takie jak Tripolis, jak wyglądały wcześniej, zanim Kadafi przejął władzę, i potem, to Tripolis był biedną, smętną wioską, a w 30 lat później zmienił się w miasto wieżowców. Młode małżeństwa dostawały od państwa 64 tysiące amerykańskich dolarów na zakup domu i 7 tysięcy dolarów za każde nowo narodzone dziecko.

Kto chciał kupić samochód, to państwo pokrywało 50% ceny auta. A benzyna w Libii była tańsza od wody: 3 centy za litr. Minimalne płace wynosiły tysiące dolarów, studia zagraniczne były opłacane przez państwo, podobnie jak wszelkie operacje i leczenie za granicą. Jeśli nie można było chorych wyleczyć w kraju, państwo pokrywało koszty leczenia za granicą".

 

Znalezione obrazy dla zapytania libia

 

Zaprowadzić długotrwały pokój w Libii było niemożliwe. 'Ten kraj był rozdarty przez wodzów różnych plemion Beduinów, którzy nigdy się nie zgodzą, by wszystkimi plemionami rządzil jeden człowiek' - tak uważali przywódcy super-mocarstw w 1970 roku. Ale pułkownik Kadafi zadziwił wszystkich. Zdołał zjednoczyć 140 plemion w jedno panstwo. Każde z tych plemion miało swojego wodza; Kadafi mial wybór: albo ich porządnie postraszyć, albo przekupić. Kadafi wybrał to drugie. Obiecal wszyskim raj na ziemi i słowa dotrzymał".

Kadafi“Mamy ropę i to nas złączy. Ropa jest podstawą naszego kraju". Kadafi znacjonalizował przemysł naftowy. I obiecał, że olbrzymie dochody z ropy będą równo rozdzielone w całym kraju. Wszyscy obywatele dostawali swoją część dochodu. Kiedy ludzie zobaczyli, że przywódca podnosi standardy ich życia, oczywiście zaczęli go mocno popierać.

Kadafi przepędził z kraju wszystkich cudzoziemców. Zamknął amerykańskie i angielskie bazy militarne. Skonfiskował majątki Włochom - potomkom kolonizatorów. Po czym zajął się kulturą. Zmienił kalendarz, łącznie z nazwami miesięcy i liczeniem lat od daty urodzenia Proroka Mahometa. Zrewidował prawodawstwo tak, by było w zgodzie z prawem szariatu. Wprowadzono zakaz picia alkoholu i gier hazardowych. Kadafi ogłosił się największym bojownikiem o prawa swoich obywateli.

 

Znalezione obrazy dla zapytania libia trypolis

Trypolis przed 'arabską wiosną"

Pomimo, że osobiście dobierał ludzi na wysokie stanowiska i miał kontrolę nad całym krajem, Kadafi odmawiał przyjęcia wszelkich tytułów dla siebie. Mimo że zgromadził całą wladzę w swoich rękach, nazywał siebie pokornym sługą narodu. "Ja jestem po prostu waszym bratem". Nigdy nie chciał żadnego tytułu dla siebie. Uważał, że islam to najlepszy system moralnej władzy - nigdy nie pił alkoholu, który jest zabroniony w Koranie. Nie pił nawet herbaty ani kawy. A jego pożywienie bylo bardzo skromne.

A Libia stawała się bogatym krajem. Ogromne dochody z ropy pozwoliły Kadafiemu na wręcz napoleońskie plany... Obwieścil, że cała Zatoka Sydry na Morzu Śródziemnym należy do terytorium Libii i nie pozwolił żadnym obcym okrętom ani samolotom zbliżać się do Zatoki. Groził, że zniszczy każdy obcy samolot i każdy okręt, który przekroczy 'linię śmierci'.

Ronald Reagan nazwał go 'wściekłym psem Bliskiego Wschodu' i wydal rozkaz bombardowania Trypolisu i Bengazi. Ta amerykańska operacja wojenna pod nazwą 'El Dorado Canyon' w 1986 roku trwała 11 minut. 100 samolotów zrzuciło 150 ton bomb na Libię. Celem tych bomb była rezydencja Kadafiego i bazy wojskowe, ale przede wszystkim bardzo wielu zupełnie niewinnych Libijczyków straciło życie. Mały kraj, w którym ludzie byli rozleniwieni dobrobytem, nagle doznał szoku. Ale Kadafi przeżył - zabicie Kadafiego okazało się niełatwe. "Amerykanie nie osiagneli celu” - napisał Michaił Gorbaczow w liście do Kadafiego.

Pułkownik szybko zorientował się, że zachodnie media nigdy nie napiszą nic pozytywnego o jego kraju: o zbudowaniu infrastruktury i dróg, o rosnącym przyroście naturalnym i bezpłatnym lecznictwie. Dziennikarze lubią przedstawienia, a on cały czas próbował zwrócić ich uwagę na istotne zmiany w Libii. Ciekawe publikacje nie interesowały Zachodu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania kadafi

Muammar Kadafi (1942 - 2011)

Gajdar Dzemal: "Kadafi miał coraz to nowsze pomysły. Robil dziwne rzeczy, ubierał się dziwacznie, towarzyszył mu batalion ochroniarzy. Całe życie pisał książkę o filozofii, którą nazwał 'zieloną ksiazką'. Właściwie to pisał biblię dla narodu libijskiego, w której stwierdził, że ani komunizm, ani kapitalizm nie są stosownymi systemami dla Libii. “Komunizm to odrzucenie Boga, a kapitalizm to odrzucenie czlowieka”. Musi być trzeci wariant.

Georgij Mirski cytuje zieloną książkę: “Demokracja to oszustwo. Partie polityczne to oszustwo. Parlament też jest oszustwem”. Pułkownik Kadafi uważał, że demokracja tak naprawdę jest złudzeniem, że ludzie rządzą. Zwyczajną iluzją. Wprowadził więc model radziecki (Radę), gdzie właściwie jest rzeczywista wladza. Cała władza leży w Radzie.

W 1992 roku Rada Bezpieczeństwa nalożyła sankcje na Libię. Nie wolno było kupować ropy od Libii i zamrożono libijski majątek. No to jak można odzyskać międzynarodowy biznes? - Kadafi rozmyślał nad tym 10 lat. I postanowił Zachód przekupić. Dzemal“Spotkalem go w 2007 czy 2008 roku, w czasie światowego kryzysu finansowego, i pamiętam ostatnie słowa: "Zrobiłem tylko jeden błąd - to znaczy, zaufałem Amerykanom i Zachodowi”.

Condoleezza Rice, Tony Blair i Nicolas Sarkozy namówili Kadafiego, by zrezygnował całkowicie z obrony kraju, a w zamian za to odwołają sankcje i zaczną znów kupować libijską ropę. Powiedzieli: “Zaniechaj wszelkich programów obrony kraju i staniesz się pełnym członkiem międzynarodowej społeczności i członkiem naszego klubu”.

Lata ostracyzmu, przymusowego odosobnienia, zrobiły swoje. Kadafi zgodził się. W 2003 roku Saddam Husajn miał ten okrutny proces, co przekonało pułkownika Kadafiego, że należy żyć w zgodzie z Zachodem. W 2010 roku przywódca Libii obejmował się z Obamą, nazywając go bliskim sprzymierzeńcem i przyjacielem.

Sarkozy’emu pożyczał pieniądze. Sarkozy zwrócił się do rządu Libii o pożyczkę, kiedy był ministrem d/s wewnętrznych. Potrzebne mu były pieniądze na kampanię wyborczą, by zostać prezydentem. To za libijskie pieiądze Sarkozy zostal prezydentem Francji. Kadafi dał Sarkozy’emu bardzo dużo pieniędzy, zarówno na kampanię, jak i do prywatnej kieszeni.

No, ale nie tylko Sarkozy’emu, ale także innym europejskim przywódcom, takim jak Berlusconi, płacił w Niemczech, a także Wielkiej Brytanii. Kadafi dał się wciągnąć ze strachu w intrygi na międzynarodowej arenie, ale we własnym kraju nie bał się nikogo. Uważał, że naród go kocha, co było prawdą. Libijczycy wykazywali dużo przywiązania do niego, ale to tylko upewniło go, że jest niezastąpionym.

Mówi Libijka: “Gotowa jestem oddać życie za Muammara Kadafiego, który dla każdego Libijczyka jest symbolem wyzwolenia spod kolonializmu krajów rozwiniętych". W międzyczasie plemiona zaczęły się oddzielać, prowadząc tradycyjny sposób życia. I chociaż Kadafi ich dalej utrzymywał, żywił, ubierał i zbroił, a one udawały, że są wobec niego lojalni; ta lojalność okazała się złudna.

W grudniu 2010 roku cały świat arabski ogarnęła fala protestów i demonstracji. Ludzie mieli dość biedy, kwitła ogromna korupcja wśród oficjeli, a także szerzyło się bezprawie i beznadziejność w krajach Bliskiego Wschodu; ludzie występowali przeciwko władzy. Zaczęła się 'wiosna arabska', całkowity chaos... kraje spływaly krwią... Powstańcy zagarnęli wschodnią część Libii w ciągu kilku dni.

 

Znalezione obrazy dla zapytania libia wojna

Po 'arabskiej wiośnie'

Kadafi w tym czasie był na zachodzie kraju. Zdawało mu się, że może powstrzymać powstanie. Przemawial do ludu: “Przygotujcie się do obrony Libii! Chcieli wojnę - będą mieli wojne! Jesteśmy bliscy zwycięstwa, ale żeby je przyspieszyć, gotów jestem otworzyć arsenały i zaopatrzyć wszystkich libijskich patriotów w broń”.

Najpierw Kadafi powiedział, że to grupy młodych narkomanów atakują policjantów i kradną im broń. Wkrótce jednak zrozumiał, że to pachnie zamachem stanu i nie ma nikogo, kto by mu pomógł. Bo przecież on sam zredukował siły zbrojne kraju. Pierwszy wystąpił Sarkozy - wypuścił francuskie lotnictwo. Po upadku Trypolisu pozostały pod kontrolą Kadafiego tylko dwa miasta, dookoła których szalały okrutne bitwy. Liczba ofiar wsciekłych walk rosła z każdym dniem.

Elena Suponina, dziennikarka: “Oczywiście, że Zachód wykiwał Kadafiego. Oszukali go. On się tego nie spodziewał. To był klasyczny nóż w plecy. I nawet nie wiadomo, dlaczego to zrobili. Czy ta wojna była potrzebna? I komu? - Przecież Kadafi robił wszystko, czego od niego chcieli. Zabili go w najbardziej upokarzający sposób: jako człowieka, osobowość, żołnierza i przywódcę".

Ta wersja zdarzeń nigdy nie będzie przekazana w zachodnich mediach; amerykańskich czy francuskich, ponieważ to rzeczywiście jest żenujące i wielki wstyd dla zachodnich państw. Przecież przekonywali, że to Libijczycy rozprawili się ze swoim przywodcą, ponieważ sami są dzikusami i nieoświeconymi nieukami.

Nigdy śmierć nie przyniosła takiej ogromnej radości tłumów. Tysiące ludzi, którzy niegdyś kochali Kadafiego, rozkoszowali się teraz jego śmiercią. Hillary Clinton zawołała radośnie 'och!', gdy dotarły do niej wieści o śmierci pułkownika. Ambasador USA w Libii zrobił sobie selfie przy zwłokach 'dyktatora' z kciukiem do góry jako symbol aprobaty.

Libia pozbyła się Kadafiego i jego rodziny. Pozbyła się zielonej książki i zielonej flagi. W zamian otrzymała zanik państwowości, administracji państwowej i niekończącą się wojnę domową, i wlaściwie otrzymała wszystko to, o czym się nawet rewolucjonistom nie śniło.

Morderstwo Kadafiego w 2011Video

Komentarz W. Putina na temat morderstwa Kadafiego: ”I moja ostatnia uwaga: Mr. McCain jest znany jako weteran wojny wietnamskiej. Ja rozumiem, że jego ręce są po łokcie we krwi cywilów. Wygląda na to, że nie może żyć bez powtarzania scen, które dla normalnych ludzi są zgrozą, takich jak morderstwo Kadafiego. Kiedy ekrany całego świata pokazały bestialskie morderstwo człowieka utopionego we własnej krwi, to McCain się ucieszył. Czy to jest to, co on nazywa demokracją?

A kto to zrobił? - Amerykańscy piloci. Jak to zrobili? - Używając dronów. Uderzyli w batalion Kadafiego, potem przez radio nadali do służb specjalnych, które nie miały prawa znajdować się na libijskim terytorium - i te służby sprowadziły bandę terrorystów i ekipę kamerzystów. Terroryści mordowali Kadafiego, a kamerzyści robili zdjęcia. Bestialsko zamordowali bez należnego procesu i bez wyroku. Jeśli został złapany, to powinni go poddać pod osądzenie narodu i decydować o jego losie demokratycznymi metodami.

Tak, procedura prawna jest trudna i zabiera trochę czasu, ale każde inne zachowanie jest karygodne i nie do przyjęcia w cywilizowanym swiecie".

W 2011 roku Kadafi ostrzegł Tony Blaira, że dżihadyści opanują Morze Śródziemne i zaatakują Europę, jeśli upadnie rząd Kadafiego. Ta rozmowa odbyla sie w lutym 2011 roku.

Kadafi: "Istnieją gangi w pełni wyszkolone i uzbrojone. Nie zdecydowaliśmy się na konfrontację, ale próbowaliśmy namawiać ich rodziny, by złożyli broń. Nie można z nimi negocjować. Nie przyjmują żadnych argumentów. Cały czas powtarzają to, co mówił Osama bin Laden, że 'Mahomet jest prorokiem', próbują wprowadzić to do Afryki Północnej. Te gangi planują przejąć kontrolę nad Morzem Śródziemnym, a potem zaatakować Europę. Trzeba to wytłumaczyć międzynarodowej społeczności".

W trzy tygodnie potem Zachód zamordowal Kadafiego [przypadek?]. Teraz ISIL kontroluje większą część Libii.

W. Putin w Valdai 2014 w klubie dyskusyjnym do dziennikarza USA: "Popatrzcie teraz na Libię, coście tam narobili. Waszego ambasadora tam zamordowali. Czy to my zrobiliśmy? - Mieliście nawet decyzję Rady Bezpieczeństwa w tej sprawie: stworzyć strefę bezpilotową. Po co? - Tylko po to, by samoloty Kadafiego nie mogły latać i niszczyć terrorystów. Też uważam, że to nie była mądra decyzja.

OK, a co tak naprawdę Amerykanie zrobili? - Sami zaczęli bombardować terytorium Syrii. To jest jawne i ordynarne złamanie prawa, wbrew decyzji Rady Bezpieczenstwa. Praktycznie agresja na państwo - bez żadnego powodu i zezwolenia. Czy to my zrobiliśmy? -Nie, to wy gołymi rękami. A zakończyło się zamordowaniem waszego ambasadora. Czyja to wina? - Wasza.

Czy to tak dobrze i legalnie, że zamordowali waszego ambasadora? -
Przecież to okropna, straszna katastrofa. No, nie należy szukać winy u innych, jeśli sami popełniacie błędy. Wprost przeciwnie - należy wznieść się ponad wszelkie ambicje dominacji. Musicie zarzucić ambicje imperialistyczne. Przestańcie sączyć truciznę w świadomość milionów ludzi, że Stany Zjednoczone nie stać na inną politykę i nie ma innej możliwości, jak tylko uprawiać politykę imperialistyczną".

Video z madame Clinton: “Och i ach! Potwierdzam informację o śmierci Kadafiego".

Hillary [radośnie]: "Przyszliśmy, zobaczyliśmy i on umarl” [śmiech].

Przepowiednia Kadafiego (Gaddafi's Prophecy, 2011 - "Europe will turn black" - YouTube)

 

Przetłumaczyła: Tiamat


POWIĄZANE WPISY:

 

 1. Co się dzieje na świecie – 08.01.2017.
 2. Co się dzieje na świecie – 10.07.2017.
 3. Co się dzieje na świecie – 07.06.2017.
 4. Co się dzieje na świecie – 12.04.2016.

KOMENTARZE

 • Hillary [radośnie]: "Przyszliśmy, zobaczyliśmy i on umarl” [śmiech].
  https://i.ytimg.com/vi/rItcVh-CQqQ/maxresdefault.jpg
 • "Naga prawda jest bezpłciowa"
  Kropla drąży skałę.
  Podziwiam Pana pracę (oraz Tiamat).
  Pozdrowienia...
 • @ireneusz 16:33:47
  To jest bardzo pocieszające, że jest wiele zrujnowanych krajów!!!
 • Wojna z białą Europą trwa.
  Właściwie to nie wiadomo, czy Kaddafi nie podsuną psychopatom pomysłu.
  Oni go konsekwentnie realizują.
  "Doradca Johna Kerry Kelly M Greenhill, jej książka z 2011 roku pt. "Broń masowej migracji", opisująca to, co obecnie dzieje się w Europie ... Greenhill zaleca sztuczne wywoływanie masowych migracji jako znakomitej strategii podziału i kontroli Społeczeństw ... Udokumentowała 59 przykładów uchodźców używanych jako broń od czasów II wojny światowej

  Więcej informacji na temat manipulacji migracyjnymi gromadzi irlandzki pisarz Gearóid Ó Colmáin, jego 11-częściowa seria "Coercive Engineered Migration: wojna syjonizmu na Europę", opublikowana na stronie "Dissident Voice". Nawet Karl Marx i Friedrich Engels mówili o "masowej migracji" jako o broni używanej w latach osiemdziesiątych XX wieku, oligarchicznym narzędziu do tworzenia konfliktów i demoralizacji."
  To komentarz ze strony :http://www.veteranstoday.com/2017/07/29/the-engineered-refugee-crisis-and-the-eu-duff-on-press-tv/
  Jeśli do tego dołożymy "Wielka szachownica" Brzezińskiego w kontekście Ukrainy, to mamy obraz tego, co psychopatom we łbach gra.
 • Przyjazn z USA
  Przyjazn trzeba popierac przykladami z zycia:

  Z msnbs nadaje Rachel Meadow:

  "John McCain chwali Kadafiego, a 20 miesiecy pozniej chce go zbombardowac".

  Senator. Graham Lindsey:
  "Moja propozycja jest taka, ze NATO i administracja musi odciac wezowi glowe. Trzeba jechac do Tripoli zaczac bombardowac jego najblizsze otoczenie, pomieszczenia, sztab wojskowy w Tripoli i sprawic tak, zeby jego najblizsze otoczenie sie obrocilo przeciwko niemu…”

  sen. John McCain:

  "Mam nadzieje, ze Kadafi poleci, wierze, ze jest przygotowany zamach na niecho od srodka, ale nadzieja nie jest zadna strategia"

  sen. Joe Liberman:

  "Rozumiem, ze nie ma innego ratunku dla cywilnej populacji Libii jak uwolnic ja od tyrana Muamara Kadafiego"

  sen. Lindsey Graham:

  "Musimy sie teraz skoncentrowac jak uciac glowe wezowi - to najszybszy sposob, zeby to zalatwic".

  Rachel Meadow: (dziennikarka z msnbs)

  "Odciac glowe wezowi!! OOOch! Senator Lindsey Graham ze stanu Karolina, sen. J. Liberman z Connecticut i senator John McCain z Arizony!.

  [na zdjeciu z Kadafim: The buddy system: kumpelstwo, braterstwo]

  Rachel:

  "A to senatorowie: Lindsey Graham, Liberman i McCain - 20 miesiecy wczesniej, w Libii kumplujac z wyzej wspomnianym wezem, ktorego teraz obiecali zabic..

  20 miesiecy temu mieli przyjazne spotkanie z Kadafim i jego synem.
  Stenogram dyplomatyczny informuje, ze Liberman nazwal Libie waznym sprzymierzencem USA w walce z terroryzmem.
  Senator McCain nawet publicznie zanotowal na tweeterze:
  'Spotkanie trwalo do poznego wieczora z plk. Kadafim na ranczu w Libii - bardzo ciekawe spotkanie z interesujacym czlowiekiem’

  W czasie konferencji prasowej w Tripolisie pan McCain opisal stosunki z Libia w tych wielkich slowach:
  "Wiezi Stanow Zjednoczonych z Libia zrobily ogromny postep w ostatnich latach i mamy zamiar zrobic wszystko co w naszej mocy, zeby zapewnic ze stosunki miedzy naszymi panstwami sie poglebia i pozostana trwale".

  Rachel:

  " I jak sen. McCain zadbal, zeby poglebic te braterskie zwiazki??"

  McCain:
  "My dyskutowalismy mozliwosci dostarczenia systemu obronnego rzadowi Libii".

  Rachel:

  “Och! to senator McCain probuje wcisnac system obronny Muamarowi Kadafiemu .. 20 miesiecy temu..

  A teraz?..”

  McCain:

  "To jest czlowiek, ktory ma krew Amerykanow na swoich rekach, ktory juz wczesniej popelnial akty terroryzmu i nasza linia postepowania wyrazona przez Prezydenta Stanow i jest decyzja administracji i prezydenta, ze Kadafi ma odejsc, wiec musi odejsc. Nie powinien pozostac przy wladzy. Nie powinien sie czuc bezpieczny”

  Wiadomosci msnbs:
  Naglowek: SEN. McCAIN DOMAGA SIE POSTAWIENIA KADAFIEGO W STAN OSKARZENIA ZA MIEDZYNARODOWE PRZESTEPSTWA WOJENNE.

  Dziennikarz pyta McCaina:

  "Jesli pozbedziecie sie Kadafiego, to wpuscicie terrorystow islamskich!!, ktorzy beda kontrolowac Tripoli ”.

  McCain:

  "Ja mysle, ze nie bardzo sie martwilismy gdy chcielismy sie pozbyc Hitlera , kto przyjdzie na jego miejsce”.

  Rachel:
  “ A wiec zgodnie z tym co mowi sen. McCain to albo Kadafi to Hitler … albo “Senator McCain zapewnil, syna Kadafiego, ze Stany Zjednoczone chcialy zaopatrzyc Libie w system wyposazenia obronnego , ktore Libia potrzebowala dla zapewnienia bezpieczenstwa. Powiedzial, ze rozumie prosbe Libii gdy chodzi odbudowe osmiu C130… i obiecal ze bedzie probowal popchnac sprawe naprzod w Kongresie.”

  Rachel [oburzona]:

  "Albo Kadafi to Hitler i prezydent Obama powinien byc skrytykowany za to, ze sam osobiscie nie polecial ze spluwa zeby dopasc Kadafiego i go ubic albo… to!!!: zobaczcie:"

  [film pokazuje przyjazny uscisk dloni McCaina i Kadafiegoi Libermana]

  Rachel:

  "Nastepuje eskalacja wojny w Libii i jest to okrutna wojna i bardzo skomplikowana, prezydent dal zezwolenie w tamtym tygodniu na bombardowanie dronami Tripoli a dwie sterowane bomby zostaly zrzucone na pomieszczenia mieszkalne Kadafiego. W wyniku oblezenia miasta Miserata ilosc wypadkow smiertelnych codziennie wzrasta, coraz gorzej sie dzieje w Libii.

  A zapraszajac tych senatorow do Libii Kadafii powinien byl wiedziec z kim ma do czynienia i kogo zaprasza a senatorowie powinni lepiej widziec kim jest Kadafi… “

  ==
  To tyle gdy chodzi o amerykanskie przyjaznie i zapewnienia.

  A senator McCain ma raka mozgu … od urodzenia. I zdaje sie, ze jest to choroba zakazna..

  John McCain Praises Gaddhafi, 20 months Later Wants To Bomb Him - YouTube
  Senior McCain wychwala Kadafiego a w 20 miesiecy pozniej chce go zbombardowac.

  https://www.youtube.com/watch?v=VuNlkR6SpIs
 • @sosenkowski 16:13:12
  "Hillary [radośnie]". -

  --- Nie prezentuje się dobrze na przedstawionej fotce.
 • @Robik 16:17:35
  "Podziwiam Pana pracę (oraz Tiamat)". -

  --- Staramy się :)
  Ale niedługo już wrzesień i spodziewam się sporo zajęć dydaktycznych. Będą rzadziej pojawiać się nowe notki.

  Pozdrawiam.
 • @ireneusz 16:33:47
  "... nie tylko Polacy zrujnowali swój kraj, i dopuscili do rządów warchołów". -

  --- To dołowanie dotyczy większości państw cywilizacji zachodniej.
 • @rysio 17:02:13
  "Wojna z białą Europą trwa". -

  --- Brak jednoznacznego określenia, kto tę wojnę "białej Europie" sprowadza. Nie był to na pewno Kadafii.
 • x
  Oczywiście obraz landrynkowego kadafiego jest na potrzebę. Ten to potrafił bungabunga urządzać, że berluskoni to ledwie cienki adept. Co zostało oczywiście skrzętnie wykorzystane propagandowo przeciwko niemu, przez hipokrytów.

  Przed chwilą postawiłem połowice przed dylematem, czy lepszy jest dyktator, który sobie poławia po szkołach na kilkadziesiąt/kilkaset sztuk przed dekady, na własny użytek i wszak ich nie torturuje. Czy pseudodemokracja, w której próżno szukać świętego, a handel mięsem kwitnie na tysiące szt rocznie i to jak najbardziej, mięso się torturuje. Bądź to na potrzeby tresury, bądź to na potrzeby klienta. Co wychodzi na jedno, kasa misiu.
  I jeszcze ta hipokryzja, że to jest zabronione.

  Co do cara, to niech nam żyje!:)) On wcale nie jest agresywny, jak na Rosję. Można by powiedzieć, że jak na Rosję to jest powściągliwy. Podejrzewam, że ci którym się marzy, aby obecny car już spoczął, wogóle się nie zastanawiają jaki może być następny. Niestety car i tak spocznie, nie będzie żył wiecznie.

  No więc Kadaf formalnie zmienił strategię, zrezygnował z muzułmańskich ataków, bo dowiedział się o planach jihadu przez zasiedlenie, po lokerbich. Drugim (bądź pierwszym) czynnikiem było to, że się na niego zbierali, więc podobnie jak Sadam, próbował się zakumplować.

  Jeśli jak twierdzi, zrobił błąd, że zaufał amerykanom, to nie uważam.
  Zrobił błąd, że uwierzył, że jak będzie fajny, to go wpuszczą do ferajny władców świata. To było naiwne i oczywiście go wydymali.

  Dałem 5*:)))
 • @Tiamat 17:18:03
  "To tyle gdy chodzi o amerykanskie przyjaznie i zapewnienia". -

  --- Niewiele warte są amerykańskie przyjaźnie i zapewnienia.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 17:25:57
  "Muammar Gaddafi w braterskim uścisku rąk". -

  --- Chciał spokoju Kadafii dla swego kraju:
  "Elena Suponina, dziennikarka: “Oczywiście, że Zachód wykiwał Kadafiego. Oszukali go. On się tego nie spodziewał. To był klasyczny nóż w plecy. I nawet nie wiadomo, dlaczego to zrobili. Czy ta wojna była potrzebna? I komu? - Przecież Kadafi robił wszystko, czego od niego chcieli. Zabili go w najbardziej upokarzający sposób: jako człowieka, osobowość, żołnierza i przywódcę".
 • @Torin 17:38:10
  "Zrobił błąd, że uwierzył, że jak będzie fajny, to go wpuszczą do ferajny władców świata. To było naiwne i oczywiście go wydymali". -

  --- Właściwie to on nie miał wyjścia. Musiał iść na ustępstwa, bo aktualnie przewaga USA w świecie jest przerażająca. W końcu widzieliśmy i widzimy skutki oporu w Iraku czy teraz w Syrii.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 17:49:22
  Można też powiedzieć, że widzimy skutki braku oporu w Libii, a to był podobnież pułkownik.
  Chodzi mi o to, że pułkownik jest żołnierzem. Trepy mają uproszczoną wizję rozwiązywania problemu każdego, np jak Asad właśnie. Choć Asad na samym początku też wyglądał na zdziwionego, szybko jednak się pozbierał. Tak jest, kiedy wywiad da dupy. Wtedy dowódca jest zdziwiony i nie wie WTF.
  Mam wrażenie, że to nie była kwestia braku wyjścia, on nie kumał. Wierzył, że go nie wykończą swojego frenda. Przecież był grzeczny, interesy, dlaczego mieliby?
 • @zygmuntbialas 17:36:31
  "Brak jednoznacznego określenia, kto tę wojnę "białej Europie" sprowadza. Nie był to na pewno Kadafii."
  To, że nie był to Kaddafii, wynika z sensu komentarza. A odpowiedź na pytanie "kto" nie jest taka prosta. " koszer nostra" to tylko jeden z poziomów, nie ostatni. Co jest wyżej?
 • @Torin 18:03:28
  " Przecież był grzeczny" Nie, nie był grzeczny. Całkowicie kontrolował bank centralny, w dodatku chciał wprowadzić afrykańską walutę w oparciu o parytet złota, złotego dinara. Tym podpisał wyrok na siebie.
 • @Tiamat 17:18:03
  Zapewnienia zapewnieniami, ale my też możemy kiedyś zobaczyć stada B2 zamiast bocianów ...
  http://m.neon24.pl/f47a916a761d92a52570f21bd012cd8d,0,0.jpg
 • @rysio 18:18:25
  Cały czas gra się rozgrywa o dominację dolara na świecie. Husajn też chciał rozliczać się w euro. Teraz Rosja i Chiny dążą do wymiany w swoich walutach, Iran dołączył jeśli chodzi o bankowość do BRICS.
  Ogólnie te kraje, które chcą się uniezależnić od dolara mają przerypane.
 • @rysio 18:18:25
  To niczego nie zmienia w jego rozumowaniu. Dinar był mityczny, poświęcił na to kilkadziesiąt lat, cesarzowanie afryce, nie szczędził środków i energii, no i był właściwie w punkcie wyjścia.
  Natomiast jego frendy nie mówiły, albo oddasz nam kontrolę nad bankiem, albo cię kilniemy. Frendy się uśmiechały, misiowały, razem na dziewczynki, wyciągały łapkę po moniaki: Muamar pomóż, frendom! Muamar dawał. Było git i tu nagle coś takiego..
 • @sosenkowski 18:19:18
  Jesteśmy w strefie wpływów Usraela, jakbyśmy zaczęli fikać, to taki obraz może się zdarzyć.
 • @sosenkowski 16:13:12
  Szkoda słów na tą debilkę !
 • 5*
  DK
 • rysio
  re: wojna z biala Europa.
  Ja tak mysle, ze ten wymieniony przez rysia kelly Greenhill to chyba biblii ni czytal ani nie slyszal o wedrowkach ludow tam i z powrotem - od bialych do zoltych, czarnych i z powrotem.

  Od czasow Kanaanu przymusowe przepedzanie ludzi nie jest niczym nowym i tez ma podloze polityczne: rabunek cudzej ziemi.
  Celtowoie, Piktowie, Wikingi, Huny, Goci, Awarowie, Rzymianie, Arabowie.
  Przepedzili zydzi z Izraela zydow z Jemenu, przed obecna wojna w Jemenie zeby mozna bylo Jemen bombardowac. Przepedzili tych najstarszych zydow na ziemi, przez pustynie, polowe z nich wyginelo w Izraelu tez ich nikt nie chcial bo sie kolor skory nie zgadza.

  Przepedzano dawno temu bialych krzyzowcow do Jerozolimy wcale nie ze wzgledow religijnych, tylko, zeby bronic weneckich i genuenskich interesow w Palestynie przed Turkami. Pedzily po Dekanie Mogule, po stepach Mongoly, biale Anglosasy przepedzaly nie-bialych Inkow i roznych tubylcow z obu Ameryk.
  Za kazdym razem w celach politycznych choc przepedzani byli na ogol ofiarami polityki agresorow, ktorzy przepedzaja ludzi skad sie da.
  I nie mozna chyba ograniczac ludzkich tragedii do jakiejs rasy.

  W Europie nie bijemy sie z murzynami, tylko biali wyniszczaja bialych:
  W Sardynii, na Ukrainie, na Balkanach w Kosowie ; obie wojny i wszyskie inne poprzednie wojny w Europie nie byly z hotentotami znad Zambezi!!
  To nie kolorowi czy "ciapate" bombardowaly Warszawe, Belgrad i Prisztine.
  Wojen nie mielismy z Chinczykami. Ani nie napadli na nas Papuasy czy Maorysi..

  Od jakiegos czasu jakies Ku KLux Klany wymyslily, ze sie bialym dzieje krzywda.
  Zwlaszcza Anglikom w Australii, Nowej Zelandii czy w Indiach!
  Bialym Amerykanom najbardziej sie pewnie dali we znaki Pakistanczycy i Arabowie z Libii.
  Wlasciwie takie obiegowe opinie, ktore robia z napastnika ofiare sa dosc wygodne dla przecietnych polykaczy papki propagandowej.

  Zeby tylko pokazac, ze my samobojcza rasa jestesmy jakos rasowo wyzsi od prawdziwych na przyklad Aryjczykow z... Iranu.

  Co to jest biala rasa?
  Czy to tak jak narodowosc?
  Bo spotkalam prawdziwych Syryjczykow, ktorzy maja jasniejsza karnacje od polskich gorali.

  A tak naprawde, to zadna inna rasa nie ma tyle czolgow, samolotow, dronow, lotniskowcow i rakiet - co biala rasa. Chinczycy robia co moga, zeby dogonic..
  Kto tu z kim walczy??
 • @Tiamat 21:09:07
  Polacy na szczęście, nie mają wypranego mózgu do postaci papki propagandowej i mają instynkt samozachowawczy.
  Blok Centralny staje się.
  To co było niemożliwe przez nieudolność i wpływy obce, teraz staje się realne.
  Zagrożenie jednoczy.
  Natomiast trzy (pięć) zwyczajowe centra, które miały w interesie do tego nigdy nie dopuścić, słabną i zawalają się przez własnych zdrajców, oraz konfrontację między sobą.

  Nie damy się urobić opiniom, ktore robia z napastnika ofiare.

  Irańczy to akurat nasi krewni, nie niemieccy, haplogrupa. Nie ma jednak sensu nad tym się zastanawiać, bo wyginą niebawem i nic na to nie poradzimy.

  Polska i Blok Centralny, ma obecnie zdecydowanie za mało czołgów, samolotow, dronow, lotniskowcow i rakiet.
  Mało czasu, dużo pracy. Jak zwykle za pięć dwunasta, no ale się wyrobimy jakoś, mam nadzieję.
 • @Tiamat 21:09:07
  Szanowna, oczywiście ma Pani rację, tylko "starsi mądrzejsi" mają pewien plan. Oczywiście, wędrówki ludów występowały, ale musimy rozróżnić wędrówki naturalne (wyczerpane zasoby, zmiany klimatyczne) od wędrówek sponsorowanych. Wystarczy przeanalizować wędrówkę Polaków, za chlebem. Mamy wyjątkowe bogactwo zasobów naturalnych, w zasadzie jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby społeczeństwa własnymi środkami. Ale nie taki mają plan. Jak to robią? Oczywiście ograniczaniem ilości środków wymiany dóbr(pieniądza).
  Możemy sobie wyobrazić spotkanie Polaka , Araba, Chińczyka jako istot ludzkich, które są w stanie współistnieć i współpracować. Ale staliśmy się bio-robotami, które zrezygnowały z używania własnego mózgu.
  Zamiast tego mamy religie, zwyczaje, poprawność polityczną itd.
  Właśnie o to chodzi, "uchodźcy" są traktowani jak narzędzie.
  Narzędzie, powiedzmy nóż, nie jest zły, czy dobry. Po prostu jest. Ale może zostać wykorzystany do posmarowania chleba masłem, albo odebraniu komuś życia. Niestety zastosowanie "uchodźców" przewidzieli do tego drugiego... Pozdrawiam.
 • Ostatnie przemówienie Muammara Kaddafiego do narodu wygłoszone 17 kwietnia 2011.
  Przez 40 lat lub dłużej robiłem wszystko, by zapewnić ludziom domy, szpitale, szkoły. Kiedy byli głodni — karmiłem ich. W Bengazi zamieniłem nawet pustynię w pola uprawne, stając przeciwko atakom Ronalda Reagana, który zabił moją adoptowaną córkę, kiedy próbował zabić mnie. Pomagałem później moim braciom i siostrom z Afryki, finansując Unię Afrykańską.
  Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj. Stale jednak było to za mało, jak niektórzy mówili, nawet ludzie, którzy posiadali dziesięciopokojowe mieszkania, nowe ciuchy i meble, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, i w swojej chciwości chcieli więcej. Oni to powiedzieli Amerykanom i innym, że potrzebują „demokracji” i „wolności”, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że proszą o morderczy system, w którym wielcy pożerają małych. Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.
  Nie liczyło się to, co zrobiłem – dla niektórych to zawsze było mało. Dla innych jednak byłem synem Gamala Abdela Nassera, jedynego prawdziwego Araba i przywódcy muzułmańskiego, jakiego mieliśmy od Saladyna, który Kanał Sueski proklamował własnością swojego ludu, tak jak i ja, idąc jego śladami, proklamowałem Libię własnością mojego ludu, starając się uczynić mój lud wolnym od dominacji kolonialnej — od tych złodziei, którzy chcieli nas grabić.
  Obecnie jestem atakowany przez największą w historii machinę wojenną.
  Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem”.
  My wszyscy w Trzecim Świecie wiemy dobrze, co to oznacza — przyjdą tu korporacje, które już kierują światem, które odpowiadają za cierpienie ludzi.
  Nie ma zatem dla mnie alternatywy, muszę się temu przeciwstawić i jeśli takie będzie życzenie Allacha, zginę idąc jego ścieżką — ścieżką, która uczyniła nasz kraj bogatym i zagospodarowanym, zdrowym i obfitym w żywność na tyle, by nawet móc nieść pomoc naszym afrykańskim i arabsakim braciom i siostrom.
  Nie chcę umierać, lecz jeśli będzie to konieczne, by ocalić nasze ziemie, nasz lud, te tysiące, które są moimi dziećmi, niechaj tak będzie.
  Niech ten testament będzie moim głosem do świata. Niech będzie wiadomo, że przeciwstawiłem się krucjacie NATO, że przeciwstawiłem się okrucieństwu, przeciwstawiłem się zdradzie, przeciwstawiłem się Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom, a także, że stanąłem po stronie moich afrykańskich braci, moich prawdziwych arabskich i muzułmańskich braci. Chcę być dla nich promieniem nadziei.
  Kiedy inni budowali pałace, ja mieszkałem w skromnym domu. Nigdy nie zapomniałem swojej młodości w Syrcie, nie przepuściłem bezmyślnie naszych narodowych bogactw, i tak jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jerozolimę dla islamu, niewiele brałem dla siebie…
  Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „szalonym” i „dzikim”, kłamią choć znają prawdę, wiedzą, że nasze ziemie są niezależne i wolne od kolonialnego ucisku. To moja wizja, moja ścieżka. Ona zawsze była jasna dla Was, moich przyjaciół. Moich ludzi. Będę za Was walczył do ostatniego tchu.
  Niechaj potężny Allach pomoże nam pozostać wiernym i wolnym.

  źródło: Przedruk za News Rescue.
 • @Torin 18:03:28
  "Chodzi mi o to, że pułkownik jest żołnierzem". -

  --- No tak, Asad jest z zawodu lekarzem. No i są skutki obrony. Pod poprzednią notką pisze o tym pani Tiamat:
  "Od wybuchu wojny w 2012 roku, 6 i pol miliona ludzi zostalo rozproszonych po calej Syrii i 4.8 miliona zostalo uchodzcami w sasiednich panstwach takich jak Turcja, Liban a 10% wyemigrowalo do Europy. Okolo 380 tysiecy zabitych; to znaczy 11.7 milionow istot ludzkich w Syrii, ktore stracily dach nad glowa lub zycie - to szokujaca liczba ponad polowy populacji z 22 milionowej ludnosci Syrii".
 • @sosenkowski 18:19:18
  "... my też możemy kiedyś zobaczyć stada B2 zamiast bocianów...". -

  --- Tak, takie niebezpieczeństwo istnieje.
 • @lorenco 19:12:38
  "Ogólnie te kraje, które chcą się uniezależnić od dolara mają przerypane". -

  --- Plus jeszcze te kraje, które mają mają więcej bogactw naturalnych niż siły obronnej. Ale następujące procesy przyniosą zmiany jakościowe.
 • @Rzeczpospolita 20:51:40
  "5*
  DK". -

  --- Pozdrawiam Pana :)
 • @rysio 22:33:28
  P.S Libia za Kaddafiego:
  https://www.youtube.com/watch?v=09OP4RfTxK0&t=56s
 • @Tiamat 21:09:07
  "Wlasciwie takie obiegowe opinie, ktore robia z napastnika ofiare sa dosc wygodne dla przecietnych polykaczy papki propagandowej". -

  --- Okropnie dużo tej papki propagandowej. Ulega jej większość ludzi, bo też nie wystarcza czasu na porządne zebranie materiału i zastanowienie. Nie ma dziś spotkań sąsiedzkich, a w młodym (wykształconym) pokoleniu jest moda na unikanie rozmów o polityce.
 • @Torin 21:55:21
  "Polacy na szczęście, nie mają wypranego mózgu do postaci papki propagandowej i mają instynkt samozachowawczy."
  Taaak? Optymista...
 • @Torin 21:55:21
  Pisze Pan: "Polacy na szczęście, nie mają wypranego mózgu do postaci papki propagandowej i mają instynkt samozachowawczy". -

  --- Niestety nie mogę zgodzić sie z Pańską opinią. Jest wręcz odwrotnie. Mogę porównać (zawód mi w tym pomaga) naszą świadomość ze świadomością niemiecką. Jesteśmy bardzo w tyle.
 • @zygmuntbialas 23:22:11
  Taka wiadomość:

  Facebook skasował ok 350 prawicowych stron.
  W sobotę późnym niemal w jednej chwili Facebook skasował około 350 stron o tematyce prawicowej, wolnościowej, antyunijnej, eurorealistycznej lub sprzeciwiającej się islamizacji Polski bądź Europy.

  Usunięte zostały m.in. fanpage prawicowych mediów, sklepów z odzieżą patriotyczną, organizacji czy zwykłych ludzi pragnących zamanifestować swoje poglądy.

  Fakt, że fanpage zostały zbanowane niemal w jednej chwili (screeny poniżej) świadczy o tym, że była to zaplanowana akcja, zaś niepoprawna politycznie treść stron wyklucza możliwość kasacji stron w związku z akcją walki z hejtem lub rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji. Jasnym jest, że mamy do czynienia ze zwykłą cenzurą internetu, która prowadzić ma do manipulacji ludzkimi zachowaniami (mamy bać się mówić co myślimy i mówić wyłącznie to co jest poprawne politycznie). Zresztą fake newsy i hejt są bardzo często udziałem liberalnych polityków, celebrytów i działaczy i nikt im nie ogranicza dostępu do facebooka. Doskonałym przykładem jest posłanka Platformy Obywatelskiej złapana na rozpowszechnianiu szlakujących nasz narów nieprawdziwych informacji
  Całość tu:
  http://wtemacie24.pl/index.php/2017/07/29/facebook-skasowal-ok-350-prawicowych-stron/

  I druga wiadomość:

  PILNE! WIEMY KTO STOI ZA MASOWYM WYŁĄCZANIEM STRON NA FACEBOOKU! TO KONIEC PRAWICOWYCH PROFILI?! DZIAŁAJMY!
  Wiemy już kto stoi za zmasowaną akcją polegającą na usuwaniu popularnych FanPage z Facebooka. NA jednym z profili na portalu społecznościowym pojawił się komunikat, który zmroził krew w żyłach wielu administratorom prawicowych FanPage'y.
  Całość tu:
  https://wrealu24.pl/7370-pilne-wiemy-kto-stoi-za-masowym-wylaczaniem-stron-na-facebooku-to-koniec-prawicowych-profili-dzialajmy
 • @SZS 22:47:30
  Muammar Kadafi: "Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj". -

  --- Nie było to po linii zachodnich imperialistów, którzy wydali wyrok na Kadafiego.
 • @rysio 23:05:24
  "Libia za Kaddafiego". -

  --- Mieli Libijczycy raj na ziemi. Aż dziwne, że można tak łatwo dać się omotać i stracić ten dobrobyt.
 • @lorenco 23:26:18
  "KTO STOI ZA MASOWYM WYŁĄCZANIEM STRON NA FACEBOOKU! TO KONIEC PRAWICOWYCH PROFILI?!" -

  --- "Wszystkiemu winny jest Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na swoim profilu na Facebooku zamieścili taki oto komunikat:
  "KOMUNIKAT
  Pracownicy i wolontariusze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przeprowadzili w czasie weekendu szeroko zakrojoną akcję usuwania stron które publikowały treści o charakterze rasistowskim, homofobicznym i islamofobiczny.
  Łącznie zgłosiliśmy ponad 2000 stron organizacji neofaszystowakich, skrajnie prawicowych i antyislamskich.
  W wyniku tych działań ponad 300 zostało zablokowanych i usuniętych.
  Podobne akcje będziemy przeprowadzać systematycznie.
  Nasz Ośrodek staje na drodze brunatnej fali zalewającej Polskę. Doprowadzamy do procesów liderów i ideologów neofaszystowskich bojówek. Codziennie opracowujemy nowe zgłoszenia o popełnieniu przestępstw z nienawiści. Pomagamy ofiarom prześladowań i raportujemy o aktualnej sytuacji w Polsce." -

  --- Skomentuję to w następnym wpisie.
 • @zygmuntbialas 23:25:24
  Ależ oczywiście, że jesteśmy w tyle, ja się całkowicie zgadzam!
  Niemcy to przecież obecnie awangarda!

  Wczoraj irakijczyk wpadł z AK, do dyskoteki. Właściwie mało ofiar. Poszło o honor, znaczy mięso, ale szczegółów brak. Ciekawy jest fakt, że ten lokal należy do teścia, tego Uciekającego Przed Wojną Dziecka.
  Kolejna ciekawa rzecz, to ta dyskoteka. Coś wątpię, że to jest dyskoteka.

  Ale co mnie to obchodzi, to są zaawansowane problemy, zaawansowanej kultury niemieckiej.

  Ja jestem zacofany prostak - chce drutu kolczastego oraz min, na odrze (zielona granica), a na przejściach porządnych stronghold'ów, znaczy umocnień. Takich co wytrzymają wybuchającą ciężarówkę, albo atak plutonu dywersyjno-sabotażowego. Powinno się również przygotować skuteczne, o właściwej przepustowości służby weryfikacyjne, dla PRAWDZIWYCH uchodźców, żeby nikt się pod nich nie mógł podszyć. Mam na myśli oczywiście europejczyków, np wracających Polaków.

  I tak, zgadzam się na wschodzie, od Słowacji, po Białoruś też.

  I taki se głupi, będę patrzył, jak się niemce fajczą..


  W kwestii Asada, wojo jest po to, aby walczyć:

  Co żołnierz je?
  Żołnierz je obrońcą ojczyzny!
  Ta je...
 • @lorenco 23:26:18 (II)
  "KTO STOI ZA MASOWYM WYŁĄCZANIEM STRON NA FACEBOOKU!" -

  --- Rzecz wygląda groźnie, ale mnie trudno w jednym wpisie poddać to analizie. Osobiście nie jestem tak całkiem otwarty na "wolność słowa", jeśli za tym kryją się wykroczenia przeciw obyczajności, przekleństwa czy wpisy rasistowskie. A niestety mamy tego ostatnio nadmiar. Mogę porównać nasze portale z niemieckimi i niestety jest u nas w Polsce znaczna nadwyżka chamstwa oraz wpisów podjudzających przeciw 'obcym'. Z taką faszystowską /rasistowską postawą nie spotykam się zbyt często w życiu realnym.
  Tak więc trzeba by poddać analizie poszczególne przypadki. Jest u nas nierzadko przekonanie, że mainstream (łże-media) kłamie, a media alternatywne przekazują tylko prawdę. Nic bardziej mylnego. Te - zdawałoby się przeciwstawne - media uzupełniają się coraz bardziej.
 • @Torin 00:01:52
  "Wczoraj irakijczyk wpadł z AK, do dyskoteki". -

  --- Zerknąłem do niemieckiego portalu. Jeden zabity.
  Trudno mi komentować po paru minutach.
  Odnotowuję istotne wpisy:
  "Das ist kein Muslim, nur ein Krimineller!" [To nie muzułmanin, tylko kryminalista]. Znany zresztą policji.
  "Das ist kein Iraker, sondern Irraker!" [To nie Irakijczyk, tylko szaleniec].
  Dodam: nie Irakijczyk, tylko Kurd, były obywatel Iraku.
 • Z poprzedniej strony NE:
  @zygmuntbialas 14:22:50
  „…co można uczynić, jeśli ludzie nie reagują, jeśli tak łatwo dają się wkręcić?..”

  W otwartej konfrontacji nie wiele. Świat jest sterowany z ukrycia. Nam się wydaje że mamy wybory, wpływ na politykę, zachowania. Nie to nieprawda.

  Żydzi sterujący USA, by osiągnąć obecną pozycję, sterowali Ameryką z ukrycia przez 300 lat. Watykan realizuje swoje ukryte cele poprzez kilkunasto wiekowa tradycję. Niemcy poprzez arystokratów niemieckich i niemieckie loże wolnomularskie potrzebowali 400 lat by utworzyć Cesarstwo Niemieckie, Fryderyk Wilhelm (Państwo Niemieckie).

  Gdyby rządzący u zarania swoich ideii, informowali o swoich przyszłych celach szeroko pojęte inne nacje i narody, nigdy by nie osiągnęły zakładane cele.

  Polska jak wiele innych małych sterowanych ojczyzn, nawet nie ma wyznaczonych celi dla swojej polityki. Robi to co im inni każą. Wcześniej realizowaliśmy plany ZSRR, teraz elit amerykańskich.

  Nie ma znaczenia, kto będzie rządził w Polsce, PSL, SLD, Kukis, AWS, PIS, zawsze gdy zajrzysz pod lóżko będzie tam żyd.

  Druga opcja słowiańska (bo to muszę zaznaczyć)- Rosja, śmiertelny wróg amerykańskiej, żydowskiej finansjery. Jednak tu zadbał żyd o prawicowe spojrzenie na świat Polaków, i od 100 lat straszy nas komunizmem i komunistami.

  Chociaż kończąc na połowie ubiegłego stulecia wszyscy komuniści powymierali. Nigdzie komunizmu nie osiągnięto, a sami teoretycy komunizmu stwierdzili, że to utopia. Dziś większość ludzi nawet nie ma pojęcia co znaczy komunizm i kim był komunista. Nie rozróżnia komunisty od socjalisty. Aktualnie, zgodnie z definicja to właśnie PIS reprezentuje poglądy socjalistyczne, a nie SLD.

  To farsa z inteligencji społeczeństwa.

  Kościół też straszy wiernych i Narodowców komunistami i diabłem naprzemiennie. Nie zauważając na fakt, że Jezus był pierwszym i największym komunistą.

  Mając przed sobą te dwie opcje Polacy wybrali wersję żydowską, dlatego zawsze będą odkrywać kolejnych żydów za sterami ojczyzny. Mimo że jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, już powinni zapuszczać pejsy.

  Fischer 30.07.2017 20:39:04".
 • Z poprzedniej strony NE (II):
  @zygmuntbialas 00:03:33
  (To zdjecie kiedys pokazywala propaganda jako dzieci w Tajlandii i Malezji. Po sprawdzeniu okazalo sie, ze bylo to zdjecie dzieci syryjskich. I faktycznie- jest. )

  Israel “uzbieral” 18 tysiecy roznych organow ludzkich z Syryjczykow zabitych w czasie wojny.

  Profesor medycyny, ktory prowadzi zaklad medycyny sadowej w Damaszku , dr. Hussein Nofal ocenia, ze przynajmniej 18 tysiecy Syryjczykow mialo powycinane organy wewnetrzne do przeszczepu w czasie trwania tej wojny.

  Od wybuchu wojny w 2012 roku, 6 i pol miliona ludzi zostalo rozproszonych po calej Syrii i 4.8 miliona zostalo uchodzcami w sasiednich panstwach takich jak Turcja, Liban a 10% wyemigrowalo do Europy. Okolo 380 tysiecy zabitych; to znaczy 11.7 milionow istot ludzkich w Syrii, ktore stracily dach nad glowa lub zycie - to szokujaca liczba ponad polowy populacji z 22 milionowej ludnosci Syrii.
  Caly ten humanitarny horror zaistnial tylko dlatego, ze bestialska imperialistyczna polityka zagraniczna USA-Izrael spowodowala nieprawdopodobny chaos i totalne zniszczenie na calym obszarze Bliskiego Wschodu i Afryki Polnocnej. USA i Israel potajemnie popieraly i finansowaly terrorystow, ktorzy walczyli dla jako najemnicy Izraela i USA. A chodzilo tylko o to, zeby obalic suwerenne panstwa, takie jak Syria Assada.

  Klika zarzadzajaca Wielkim Projektem Izraela zatrudnia Imperium USA do tworzenia konfliktow i nielegalnych wojen i w konsekwencji ogromnej fali emigracyjnej, najwiekszej od czasow II-ej wojny swiatowej. Chodzi o to, zeby metodycznie destabilizowac swiat stwarzajac niemozliwe do zycia warunki, co ma ulatwic utworzenie jednego swiatowego rzadu.
  Jak na ironie, ale rowniez zgodnie z przestepczym planem, dwa najblizsze sasiadujace i najpotezniejsze kraje w regionie: Izrael i Arabia Saudyjska odmawiaja przyjecia uchodzcow, z tych krajow objetych pozoga wojenna skreowana wlasnie przez Izrael i Arabie Saudyjska.
  Zauwazmy, ze Izrael, Arabia Saudyjska i ” trzecie kolko “ Turcja otrzymaly 6.6 miliarda dolarow tytulem lapowki od zbankrutowanej Europy za “utrzymanie kontroli” przeplywu emigrantow i to tylko po to, zeby potem, zwrot i …sprowadzic nowe fale uchodzcze do Europy, ktore caly czas nieprzerwanie zalewaja Europe.
  I to Turcja i Izrael odgrywaja najwazniejsza role w rozkwitajacej epidemii handlu ludzkimi organami. Ale o tym potem.

  BBC w raporcie w 2001 roku ujawnilo, ze Izrael jest najwiekszym odbiorca organow do przeszczepu na glowe mieszkanaca a rownoczesnie jest krajem o najmniejszej ilosci dawcow, per capita.
  Naturalnie, ze ten stan utrzymuje sie od 2008 roku kiedy to rzad w tel Awiwie, razem z ministrem obrony zdalegalizowal pobieranie i handlowanie organami ludzkimi w kraju..
  Od lata izraelski system ubezpieczenia zdrowotnego subsydiuje zagraniczne “wakacje przeszczepowe” refundujac do sumy 80 tysiecy dolarow kosztow “podrozy” dla pacjentow, ktorym przeszczepiono organ za granica. Ubezpieczenie pokrywa wszystkie pozostale koszty.
  Hughes opisal dokladnie czolowa role jak Izrael odgrywa w miedzynarodowym przestepczym syndykacie , ktory jest zorganizowany przez lokalne korporacje przy wspolpracy z glownym specjalista od przeszczepow w centrum medycznym w Tel Awiwie. Dodatkowe powiazania to specjalisci od przeszczepow w Turcji, Rosji, Moldawii, Estonii, Gruzji , Rumunii, Brazylii i Nowym Jorku.
  W 1984 roku zdelegalizowano handel organami w Ameryce. Ale pierwszy przypadek w USA zdarzyl sie, kiedy w lipcu 2009 roku, obywatel Izraela w Nowym Jorku , ktory placil po 10 tysiecy dolarow dawcom w Izraelu zostal aresztowany gdy probowal od sprzedac je po 120 tysiecy dolarow trzem Amerykanom, ktorzy pilnie potrzebowali przeszczep nerek.
  Po zarobieniu milionow na nielegalnym handlu nerkami i tak go nie deportowano, bo nie zostal postawiony w stan oskarzenia za "obraze moralnosci” tylko za nielealny handel; wiec przesiedzial w wiezieniu dwa i pol roku i wypuszczony na wolnosc w 2014 roku.
  Facet wymuszal od dawcow “ na wycinanie nerki przez przystawianie pistoletu do glowy opierajacemu sie dawcy.
  Ta afera stala sie bardzo glosna; najglosniejsza afera korupcyjna, ktorej dochodzenie wykrylo niesamowite ilosci pranych pieniedzy. Szef Komisji d/s Praw klientow musial podac sie do dymisji, a agebt FBI, ktory prowadzil dochodzenie stwierdzil: Korupcja w new Jersey nie ma sobie rownych w calym chyba kraju. Jest to rak, ktory niszczy zdrowe komorki w naszym stanie i wcalym kraju.

  W grudniu ubieglego roku inny izraelski handlarz ludzkimi nerkami zostal aresztowany przez interpol na lotnisku w Istambule. Po 40 dniach zostal deportowany do Izraela.
  Ten przestepca i przemytnik nerek grasowal wsrod desperackich uciekinierow z Syrii, ktorym zorganizowal na terenie Turcji siatke nielegalnych gabinetow lekarskich do wycinania nerek i malych prywatnych szpitali . A juz wczesniej byl karany za podobny proceder w Kosowie , Azerbajdzanie i Sri Lance od 2008- 2014 roku. A takze oglaszal sie w rosyjskich gazetach szukajac potencjalnych dawcow.
  No i jak zawsze, karta informacyjna o zabiegu jest niedostepna dla lekarza przymusowego dawcy, ktory bardzo czesto cierpi na komplikacje zwiazane z pokatnym wycinaniem organow.
  Na przyklad, jeden chlopiec w Kosowie zostal calkowicie sparalizowany po wycieciu nerki.

  http://www.veteranstoday.com/2017/07/28/israel-harvested-18000-organs-from-dead-syrians-during-the-war/

  Tiamat 30.07.2017 14:50:12".
 • @zygmuntbialas 00:08:26
  Dla mnie ten cały Facebook może w ogóle nie istnieć.
  Jednak jak już jest i są tam zamieszczane profile i wypowiedzi łamiące prawo czy to danego kraju czy prawo międzynarodowe, to te profile powinny być usuwane a autorzy pociągani do odpowiedzialności karnej.
  Jednak jakieś "cóś" usunęło mnóstwo stron i jeszcze za to chce wsparcia finansowego. To się w głowie nie mieści!
 • @zygmuntbialas
  Oczywiście, niemieckie portale, naturliś...
  Tak więc, przez ostatni weekend, mieliśmy trzy ataki niestabilnych psychicznie w niemczech. To i tak na razie mało i mało efektowne były. To oczywiście przypadek, że to islamiści. Nikt chyba nie chce postawić tezy, że wyznawcy proroka są chorzy psychicznie?
  Oj, szczególnie w niemczech to się nikt nie poważy. Nawet nie zdążyłby wystąpić o azyl w Polsce, wjechaliby mu z drzwiami pewnie nad ranem.

  Oni ostatnio, są wszyscy znani "służbom". Ta, nie irakijczyk, tylko kurd, a jutro nie kurd, tylko somalijczyk, a po jutrze, może pakistańczyk. ble,ble,ble

  Mało ofiar mówiłem. Zginął bramkarz i czterech rannych. Pewnie mu się zaciął. Nawet na jednym magazynku wypaskudziłby więcej przecież, szczególnie z tej odległości. Dziwne.
  Podobnież podjął się ucieczki, a Policei podjęła pościg i nie udało się ująć żywego. Walczył do końca, znaczy odstrzelili, tego biednego chorego człowieka. Co za faszyści..
 • @All
  Rok temu pisał na moim blog.pl @1abezmetki. Teksty te nie były publikowane w NEON-ie, gdyż bloger zastrzegał to sobie, pisząc pod każdym tekstem:
  "Przedruki dozwolone. Wyjątek – Neon24.
  Bojkotuj Neon24!"

  Współpraca nasza skończyła się na żądanie Czytelników, gdy @1abezmetki zaczął atakować W. Putina według US-wzorów. Denerwował się wtedy Repsol, gdy widział to nawoływanie do bojkotu NEON-u, ale ja dość długo (stanowczo za długo) tolerowałem te fobie.
  Przedwczoraj @1abezmetki opublikował w NEON-ie (bez mojej zgody) część moich e-maili, skierowanych do niego.
  Ostrzegam więc ewentualnych współpracujących z @1abezmetki przed pisaniem w mailach o czymkolwiek (z wyłączeniem może o pogodzie) do tego blogera.

  Za chwilę przedstawię fragment moich e-maili, opublikowanych przez @1abezmetki.
 • @zygmuntbialas 00:32:15
  Tak, komunizm to utopia.
  Ludzie musieliby być dobrzy, dzielić się ze wszystkimi innymi, słabszymi, schorowanymi swoimi dobrami, nie nienawidzić, nie życzyć drugiemu aby było mu gorzej niż jemu; co tu więcej pisać? Ludzkość nigdy nie dorośnie do komunizmu.
  Kiedyś były "dzieci kwiatów", hippisi, moda na całym świecie a zwłaszcza w USA, tworzyli komuny. Nic im z tego nie wyszło.
  Jak to się powiada: Ziemia bez ludzi sobie poradzi, ludzie bez Ziemi NIE.
  I czy ktoś jest komuchem, katolikiem, ateistą, islamistą czy innym określanym tak czy inaczej, dla naszej Matki Ziemi jest to obojętne.
  Z prochu powstałeś, w proch się obrócisz.
 • @lorenco 00:52:47
  Na razie nie komentuje. Nie mam pejsa i zawsze ostrzegałem.
  Jeśli jednak to prawda, a nie facknews, jutro najpierw wystawię notkę, a potem powiadomię pana Ziobro i Błaszczaka o popełnieniu przestępstwa na terytorium Polski, przez międzynarodowy kombinat propagandowo/szpiegowski pejszbuk.
  Zażądam podjęcia czynności, ścigania i bolesnych odpowiedzialności.

  A ten cały pierdolnik, centrum rasistowsko ksenofobiczne, to oczywiście lewacka wydmuszka, przekręciarzy sorosa, jak nie przymierzając Kijowski i ten jego GŁOD. Ten ich prezio, bodaj w lutym, wychwycił cztery lata za malwersacje. Reszta ich warta.
 • @All (II)
  Fragment mojego e-maila,skierowanego do blogera @1abezmetki, publikującego bez mojej wiedzy prywatną korespondencję:

  Szanowny Panie Andrzeju,
  Pan wie, że rozumiem Pańską postawę. Sam zresztą byłem w podobnej sytuacji i pisałem już, że gdyby nie Repsol, nie byłoby mnie już w NEON-ie, tak jak mnie nie ma w Niepoprawnych.

  Mam takie pytanie: czy obrazili Pana bezpośrednio R. Opara i /lub Repsol? -
  --- Jeśli nie, to prosiłbym Pana, by przemyśleć sprawę publikacji Pańskich tekstów w NE. Tam od pewnego czasu robią te dwie osoby porządki (tak jak potrafią). Jeszcze Astra, za którą kryje się Jarek Ruszkiewicz, jest adminem. Robię (prawie) wszystko, by uwolnić ją od tej funkcji.Piszę 'prawie wszystko', bo adminem społecznym nie zostanę,
  a to byłoby ostatecznym pożegnaniem Astry.

  Panie Andrzeju,
  zadaniowcy i bydlaki są na wszystkich portalach.
  U mnie skreśleni są na zawsze:
  --- Kula Lis (za rasizm i chamstwo);
  --- Marx 8888 (bo prowokator, bydlak i gnojek);
  --- Jinks (za chamstwo i głupotę);
  --- Trybeus (za świętojebliwość i głupotę);
  --- Astra (za kłamstwa i decyzje 'pod wpływem');
  --- Lotna (bo prowokatorka i głupia jak but). (...)

  Pozdrawiam Pana,
  ZB.
 • @Torin 01:02:02
  "Nikt chyba nie chce postawić tezy, że wyznawcy proroka są chorzy psychicznie?" -

  --- Jest to teza po prostu fałszywa.
 • @zygmuntbialas 01:14:21
  To po co władze się upierają, że psychiczni? Kto im każe kłamać? To nie ładnie..
  Czyli, jak najbardziej zdrowi psychicznie, wyznawcy proroka?
 • @lorenco 01:09:29
  "Tak, komunizm to utopia". -

  --- Tak, na pewno. Ale znamy z autopsji tzw. socjalizm realny. To funcjonowało, choć i zgrzytało. Byłem krytyczny, ale też nie znałem (z autopsji) kapitalizmu. W sumie to do obalenia socjalizmu użyte były robotnicze ręce. Widać tu analogię z tym, co stało się w Libii podczas "arabskiej wiosny".
 • @zygmuntbialas 01:21:49
  No tak, tzw. klasa robotnicza została zlikwidowana, związki zawodowe to śmiech na sali a niedługo większość bezrobotnych Polaków będzie na tzw. stażu, czyli cały etat za niecałe 900 zł/mc.
 • @lorenco 00:52:47
  "Jednak jak już jest i są tam zamieszczane profile i wypowiedzi łamiące prawo czy to danego kraju czy prawo międzynarodowe, to te profile powinny być usuwane a autorzy pociągani do odpowiedzialności karnej". -

  --- Tak, masz rację.
  Jest w sumie mnóstwo bagna, nie ma interwencji na bieżąco. Jest multum niesprawdzonych informacji. Czemu to służy? - Nie wiem. Może po to, by zebrać materiały o osobach i ew. ustrzelić faktycznie niewygodnych?
 • @Torin 01:21:25
  Ja nie jestem adwokatem Arabów. Trudno mi bronić morderców i przestępców. Tak samo nie mam zamiaru bronić morderców naszej cywilizacji.
 • @lorenco 01:36:45
  "... niedługo większość bezrobotnych Polaków będzie na tzw. stażu, czyli cały etat za niecałe 900 zł/mc". -

  --- Jest dużo biedy i niesprawiedliwości w Polsce. Wiem o tym, choć mieszkam w mieście, w którym ludzie są relatywnie bogatsi. I jest tu jeszcze istotny element: brak perspektyw. Na ogół jest tak, że młode małżeństwo ma dochody z pracy około 4 tysiące netto. To wystarcza na opłaty i życie, ale do przodu nie da się póść. Problem zaczyna się, gdy przyjdzie dziecko na świat i żona musi pozostać w domu.
 • @zygmuntbialas 01:40:26
  Tam na pejsbuku ludzie wręcz się obnażają jak ekshibicjoniści.
  Co robili w życiu i co robią, rodzina, zdjęcia rodzinne i z wczasów, nawet jak mieszkają, meble itp. gdzie pracują.
  Zawód typwego szpiega niedługo zniknie, bo i po co ma być, skoro wystarczy komputer:)
 • @zygmuntbialas 01:40:26
  To wam trochę rozświetle. Pejsbuk wykwitł razem z innymi "naszymi klasami" i "portalami społecznościowymi". Ta nazwa to komiczny eufemizm.
  Od razu zaczął i to śmiało, zmierzać do monopolu. Uzależnili kupę debili, którzy przekazali im, właściwie dobrowolnie, właściwie wszystkie dane wrażliwe. Taki był cel krótkowzroczny. Kontrolować komunikację i sprawić, że ci ludzie, sami przyniosą rzeczy ważne, których inaczej nie można by od nich wyłudzić bezpiecznie, bo to przestępstwo. Natomiast jeśli share sami, to nie ma przestępstwa;p
  Ten tłumok złodziej, co tym kręci, przyznał się do tych celów i korzystania z fruktów jeszcze, gdy ta aplikacja działała tylko na jego uniwersytecie. Wyraził nawet zdziwienie, do jakiego stopnia, głupi i naiwni są ludzie.

  W międzyczasie, nowa rzeczywistość dogoniła pejsa, wraz z jego sukcesem.
  Sterowanie opinią publiczną i emocjami społecznymi.

  Jakiś czas temu mimo szalejącej cenzury przypominającej inkwizycje w niemczech, kancerz wyraziła niepokój.
  Na tyle duży był to niepokój, aby przy okazji ważnych spotkań politycznych, znaleźć czas i spotkać się z pejsowłaścicielem i określić mu kierunek koniecznej pejsocenzury, co pejsowłaściciel skwapliwie i szczerze poparł.
  W internecie niemieckim szaleje inkwizycja, islamska i lewacka, od lat..
  Na ewentualnych dziennikarzy jest homonto, a reszta jest usuwana, bądź w razie upierdliwej powtarzalności, napadają na ludzi w domach, po IP oczywiście.
  IP islamistów to oni oczywiście nie znają. Choć ostatnio zmienili taktykę i mówią, że służbom był "znany", że to niby profesjonalniej brzmi.

  Teraz jakaś popierdułka centrumdupy, przy niedzieli, wysyła do swojej centrali w pejsogrodzie "powiadomienia o samych zbrodniach", w liczbie kilkuset, a nawet 2k i wieczorem w niedziele, pejs który nigdy nie śpi i zawsze czuwa, blokuje kilkaset stron internetowych w Polsce.

  Jest to zagraniczna, wroga, cenzura treści i myśli Polaków, w Polsce, realizowana zdalnie.
  Pan Ziobro i pan Błaszczak do pracy, łapać kryminalistę i zasądzić surową karę.
  Zbuduje się coś fajnego za to, np park Majkela Klaksona dla dzieci. Taki z wypasem.
  A ponieważ to nie będzie ostatni raz i mogą się uchylać jak gronkowiec, to trza wysłać Jakiego, zapewni stałe utrzymanie obiektu zasądzając kolejne.

  Takie moje zdanie.
  Od tego co jest w ogóle czym, a co nie jest i ścigania ewentualnego, na terenie państwa polskiego jest - polski wymiar sprawiedliwości! Nie pejszbuk!
 • @Torin 02:13:23
  Ja mam nadzieję, że panowie Ziobro i Błaszczak dadzą popalić pejsbukowi.
  Na razie dobranoc:)
  https://youtu.be/LTfWCTg1YUg
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:23:34
  Amerykanie nakrecili caly atak na konwoj i zamordowanie Kadafiego. Nikt tego nie ukrywal, bo podobnie jak za zamordowanie Husseina kazdy wtedy zbieral ordery i aplauz publicznosci.

  Mnie zastanawia dlaczego zarowno prasa jak i blogi milcza na temat wydarzen w Jerozolimie.

  Wladze Izraela zabronily sie praktycznie modlic w meczecie Al- Aqca.
  Wstawili jakies szafy metalowe (metal detectors) do przeswietlania wchodzacych do meczetow wiernych. Oczywiscie, to elektroniczne przeswietlanie ludzi automatycznie odebralo prawo wchodzenia do meczetu ... kobietom, ktorym religia nie pozwala sie pokazywac na golasa nawet w szafach elektronicznych..

  Muzulmanie wiec odmowili wejscia do meczetu i modlili sie przed meczetem co bardzo zdenerwowalo wladze izraelskie, ktore zaczely rozpedzac modlacych sie Palestynczykow..

  Po wielu awanturach, (rowniez w ONZ) zydzi zabrali te metalowe szafy ale zaczeli instalowac kamery w meczecie. Wszystkie osoby do lat 50 wchodzace do meczetu sa pod kontrola wladz!!. (bo muzulmanin wysadzi wlasny meczet, zeby zydom zrobic na zlosc???)

  Codziennie w Jerozolimie sa ofiary w ludziach a propaganda zydowska rozpetala na caly swiat awanture i brednie o Palestynczykach, ktorzy zamieszkuja Palestyne od 3 -ch tysiecy lat i nigdy stamtad nigdzie nie emigrowali.

  Ostatnim chamstwem jest wmawianie nieukom Zachodu, ze Palestynczyk to koniecznie muzulmanin, co jest bzdura do kwadratu.
  (Tak jak mieszkaniec Anglii to koniecznie katolik).

  Tragedia palestynska promieniuje na caly swiat i odbija sie szerokim echem po blogach, tweeterach i fejsbukach. A wszystko pod dyktando hucpy.
  Takie brednie jakie Polacy wypisuja o islamie - to szczyt nieuctwa i prostactwa.

  Chodzi o to, zeby tak zeszmacic islam, zeby wszyscy radosnie odetchneli z ulga gdy ostatni Palestynczyk wyzionie ducha a Jerozolima zostanie stolica Izraela!.

  Dlatego w Europie sie niszczy wszelka pamiec historyczna, zeby juz o islamie mozna bylo opowiadac tylko same lajdackie bzdury: tak jak o Miloszewiczu, Kadafim, Husseinie, Assadzie, a teraz Putinie.

  Najwiecej do powiedzenia na temat islamu maja ci, ktorzy najmniej wiedza cokolwiek o jakiejkolwioek religii.

  Modne bylo opowiadac, ze Serbowie gwalca muzulmamki; teraz modne jest opowiadac, ze muzulmanie gwalca chrzescijanki.

  ( I tu daje sie zaobserwowac pewien wzorzec: jak byl atak z bronia chemiczna na Syrie - to gwalcicielem w Europie byl Syryjczykiem. jak teraz dostali w Mosulu zydzi po dupie, to terrorysta jest Irakijczyk. Podobnie bylo z Tunezyjczykiem po zamieszkach w Tunezji, Libijczykiem, itp) - a wszyscy na europejskich paszportach trenowani albo w Manchesterze albo w Kosowie.

  Z tego rzeczywiscie mozna wysnuc wniosek, ze im wiekszy dostep do informacji (via komputery) tym wieksza kontrola tych informacji

  Opowiadania, ze meczet Al -Aqca zostal zbudowany na swiatyni Salomona jest taka sama piramidalna bzdura jak bajanie o bakterii spod baraniego podogonia, ktora moze wytruc caly Nowy Jork (Anthrax a po polsku: waglik, znany wszystkim bacom)

  Juz w Starym Testamencie pisze jak byk, ze Salomon byl apostata, wiec nie mogl zadnemu Jahwe wystawic zadnej swiatyni bo sie "wyrzekl wiary ojcow swoich" a Jahwe - pare stron wczesniej- zabronil Dawidowi (ktory tez nie istnial) budowania swiatyni za gwalt na Hetytce , z ktorej to Hetytki zrodzil sie Salomon a wiec po matce nie byl zadnym zydem.
  A jako nieslubny syn z lewego loza i z gwaltu poczety, nie moze byc uznany przez judaizm.
  Jeszcze zaden izraelski archeolog nie potwierdzil, ze istniala jakakolwiek swiatynia Salomona - a z cala pewnoscia nie w Jerozolimie, gdzie wedlug Starego Testamentu, Salomon wystawial poganskie pomniki na czesc swoich wielu zon i konkubin z roznych religii.(Pierwsza zona Salomona byla Egipcjanka - corka faraona!

  No to zydki wpadly na pomysl, ze OK. swiatyni moze i nie bylo ale meczet Al- Aqca zostal zbudowany na ... stajniach krola Salomona.

  Od lat Izraelici robia podkopy pod meczetem, nie zeby znalezc zlote uzdy i srebrne kopyta koni Salomonowych, ale zeby sie meczet zawalil!!

  Israeli metal detectors
  in mosque

  https://matrixbob.files.wordpress.com/2017/07/62e01-25212bpalelectronic_gates_in_jerusalem__mohammad_sabaaneh.jpeg

  Solomon’s temple - metal detector

  https://matrixbob.files.wordpress.com/2017/07/1e469-palest812b252822529.png
 • @lorenco 02:04:07
  "Tam na pejsbuku ludzie wręcz się obnażają jak ekshibicjoniści". -

  --- No cóż, nie doświadczyli (na ogół), jak to może obrócić się przeciw nim.
 • @Torin 02:13:23
  "Pejsbuk wykwitł razem z innymi "naszymi klasami" i "portalami społecznościowymi". -

  --- Nie wszystko jest mi znane i zrozumiałe, ale zdaję sobie sprawę z różnych niebezpieczeństw, które przynosi pejsbuk.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 03:23:34
  "Czy ktoś ma dowody, że Kadafiego ktoś oszukał albo że go zamordowano?" -

  --- Takie dowody są.
 • @Tiamat 05:37:26
  "Takie brednie jakie Polacy wypisuja o islamie - to szczyt nieuctwa i prostactwa. Chodzi o to, zeby tak zeszmacic islam, zeby wszyscy radosnie odetchneli z ulga gdy ostatni Palestynczyk wyzionie ducha a Jerozolima zostanie stolica Izraela!" -

  --- Tak, wypisują brednie. Niespełna dwa lata temu byłem zszokowany, gdy nastąpił totalny atak na uchodźców i na islam. Także wielu z tych, którzy darzyli i darzą sympatią donbaskich powstańców, Rosję, Putina i prezydenta Syrii Asada, 'wysiedli' przy problemie uchodźstwa. Ci organizatorzy tej hucpy mają moc manipulowania ludźmi.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 06:15:14 i następne wpisy
  "Wrogowie??" -

  --- Proszę przeczytać uważnie tekst i po tym podjąć polemikę.
 • @zygmuntbialas 23:45:14
  No to jaki jest problem, żeby wyszarpać Cukermanowi konkurencyjny "facebook" i założyć analogiczny prawicowy portal społecznościowych.

  Po drugie.
  Przecież jest rosyjski VK, dlaczego tam się nie przenieść.

  Po trzecie.
  Zgodnie z polskim KC działania FB są nielegalne i należy się z tego tytułu odszkodowanie.

  Ale najłatwiej jest lamentować.

  No i po czwarte.
  Kto i dlaczego zakładał konta i publikował na FB, skoro było wiadomo od razu co to za portal.
 • @AlexSailor 10:03:33
  "Ale najłatwiej jest lamentować" -

  --- Ależ ja nie lamentuję.
  Odnoszę sie tylko do określonych informacji.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 07:31:20
  Te wszystkie zdjecia potwierdzaja tylko 'alianse" na pokaz i dla gawiedzi.
  Wywoluja mniej wiecej takie wrazenie na spragnionych wiesci, jak widok samolotu na babie z lasu, ktora po raz pierwszy zobaczyla aeroplan.

  Przypomina to wycieczke Papuasow w Luwrze.

  Wszystko na pokaz, aby olsnic "demokracja" konsumenta chciwego bardziej sensacji niz wiesci - bo prawdziwe rozmowy odbywaja sie nie na lotnisku i nie przy jadalnym stole przed kamerami.

  *
  A Tiamat? (Tiwawat, Tartu, Tethys, w Grecji Tetyda, primeval /pradawna/ goddess
  przedstawiana roznie, w zaleznosci od stopnia odczytanych tabliczek oraz miejsca ich znalezienia (Elam, Assyria, Akkadia , Babilonia etc. i od okresu powstania mitu)

  W "Epic of Creation I" [ Mit o stworzeniu -Tablet 1, ktory dosc rozni sie od mitu w opowiesci o Gilgameszu] - Tiamat nie moze zasnac bo sie bogowie kloca miedzy soba i robia straszliwy raban.
  Apsu (maz Tiamat) nie moze ich uspokoic i choc robia wrzaski, to Tiamat im w widoczny sposob poblaza.
  W koncu Apsu, rodzic wielkich bogow wola :
  ' Chocmy do Tiamat !'
  Poszli i zasiedli przed Tiamat
  I przedyskutowali wszystkie sprawy dotyczace bogow i ich dzieci"

  .......
  Finally, Apsu, beggetter of the great gods,
  Called out and addressed his vizier Mummu,...
  "Come, let us go to Tiamat'
  They went and sat in front of Tiamat
  And discussed affairs concerning the gods their sons"


  [Myths from Mesopotamia- The Epic of Creation I.

  Oxford World's Classics
  A new translation by Stephanie Dalley
  Oxford University Press
  revised edition 2000
  reissued 2008]
  Page 234, plus Glossary]
  -
  W kazdym jednak przypadku Tiamat jest symbolem zamieszania; wkracza w sam srodek awantury i powoduje nowe awantury.

  A jak tak sobie mysle, ze niedobor informacji u wielu ambitnych osob powoduje niedorozwoj poczucia humoru i kompletne niezrozumienie ironii nad marnosciami tego swiata.

  Sic transit gloria mundi..
 • @Tiamat 11:16:31
  "Tiamat jest symbolem zamieszania; wkracza w sam srodek awantury i powoduje nowe awantury". -

  --- A ja tak Pani nie kojarzę. Prostowanie banialuk i wszelkich innych bzdur nie jest awanturą, lecz nauczaniem. Zresztą jest Pani z zawodu nauczycielką i wie, że to nauczanie nie zawsze przebiega bezproblemowo :)
 • Jakos nikt nie ma pretensji do chinskiej broni masowej zaglady..
  China reveals its terrifying military weapons with vast parade including stealth jets, nuclear missiles, attack helicopters and thousands of elite troops

  [Na paradzie wojskowej Chiny przedstawiaja przerazajaca bron lacznie z bronia nuklearna i bojowymi helikopterami ]

  Chinczycy wlasnie ostrzegaja USA przeciwko ustawieniu systemu THAAD w Korei Poludniowej. (niby przeciwko Korei Polnocnej a tak naprawde przeciwko Rosji i Chinom. )
  Chiny w zwiazku z tym urzadzili ogromna parade broni roznistej: bombowce, pociski nuklearne i tysiace elitarnych oddzialow wojskowych.
  A prezydent Xi Jinping - wystrojony w mundur wojskowy osobiscie odbyl inspekcje armii.
  Wlasnie ostatnio Chiny zaproponowaly Rosji i Iranowi wspolny pakt obronny.
  Parada odbyla sie na terenie Mongolii.
  Tysiace zolnierzy maszerowalo wzdluz czolgow i rakiet nuklearnych a bombowce i wojskowe helikoptery ryczaly nad glowami
  A ten caly spektakl calkiem “przypadkowo” celebrowal 90-ta rocznice powstania armii.

  Chinczycy dosc ostro ostrzegli Waszyngton:
  "Chiny sa bardzo zaniepokojone obecna sytuacja."
  ==
  Dzis podali w TV, ze od kiedy Trump zostal prezydentem, firmy zbrojeniowe nabraly wielkiego rozpedu. Bardzo podskoczyly akcje Rayethona, w ktorym Trump ma duze udzialy. W gore poszly akcje Lockheed Martin i innych firm zbrojeniowych, ktore za wielkie pieniadze urzadzily Trumpowi inauguracje.

  (A Trump obiecal Amerykanom … nowe miejsca pracy w Europie!)

  Fajne zdjecia:
  China reveals its terrifying military weapons with vast parade including stealth jets, nuclear missiles, attack helicopters and thousands of elite troops

  https://www.thesun.co.uk/news/4130491/china-latest-weapons-military-parade/
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 15:14:03
  Nie bardzo rozumiem, co to za rewelacje, ze muzulmanie w Albanii, Palestynie itp. popierali Hitlera.
  Hitlera popieraly wszystkie zwiazki zawodowe na swiecie. Popieral tez rzad Polski i pare innych rzadow jak np. na Lotwie, Litwie w Estonii w Rumunii, Holandii, Belgii , Wloszech, Hiszpanii ... lista jest dluuuuga.

  Mam, wszytkie przemowienia Hitlera wydane w dosc grubej ksiazce.

  "Hitler Speeches and Commentaries" - edited by Patrick Romane
  Printed in Canada 2007 by Carduzzi Publishers.Inc.
  [Twarda okladka 862 strony]

  A w jednym z tych przemowien Hitler bardzo wychwala Polakow za ich talenty i inteligencje.
  Polska zreszta miala podpisany pakt z Ribbentropem, troche wczesniej niz Rosja.

  Szanowny panie DEUS VATICANUS
  Troll jest trollem nawet wtedy gdy zmieni nicka bo jest za glupi, zeby sie nie ujawnic (juz po raz wtory).
  Zdradza go przede wszystkim wrodzone matolectwo i brak wiedzy ogolnej.
  Podrzucane mu materialy nie jest w stanie sprawdzic bo sie na tym nie rozumie.
  Zdradza go nie tylko brak wiedzy ogolnej ale i dokladnie takie same bledy ortograficzne powtarzane w roznych wpisach.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 17:25:57
  A co te zdjęcia maja oznaczać? Był przywódcą państwa to spotykał sie z innymi. Zamordowali go w straszny sposób. Polacy nigdy nie mieli takich warunków jak Libijczycy.Podobno ten francuski Żyd był mu winien wielką kasę, Szkoda, że Libijczycy nie pomogli mu w tym puczu. Arabowie chyba z natury są leniwi, jak dostaną bakszysz to działają, nie rozumieją co to patriotyzm.
 • @wercia 18:42:32
  Ja mysle , ze DEUS DRAGON zareagowal na wpis o Palestynie i meczecie Al-Aqca. Tym sie zdradzil.
  Chcial pokazac, ze przywodcy palestynscy to takie same lotry, jak i ci z ktorymi sie caluja.

  Uderz w stol - a noga... odleci.

  Propaganda zydowska kaze wierzyc, ze Palestynczycy sa intruzami na wlasnej ziemi a Izrael "ma prawo sie bronic".
  I to pomimo tego, ze czolowi naukowcy i publicysci w Izraelu i poza Izraelem przyznaja, ze Chazaria nie ma zadnych wiezi z Bliskim Wschodem.
  Syn generala izraelskiego, Miko Peled opowiada, ze zydzi zjechali sie z roznych stron swiata i udaja wlascicieli tej ziemi. Przyznali sobie Prawo Powrotu do Ziemi, z ktora ich nic nie laczy - nawet religia, bo zyd nie musi byc wierzacy.
  Tymczasem Palestyczycy, ktorzy maja jeszcze klucze do swoich domow i papiery hipoteczne wlasnosci - nie maja prawa powrotu do wlasnych domow, ktore jeszcze stoja.

  I to ta prostacka, prymitywna propaganda ma zacmic ludziom mozgi tak, zeby nie pamietali, ze w armii niemieckiej sluzylo 150 tysiecy zydow- oficerow.
  Szkalowanie, przesladowanie i mordowanie Palestynczykow stalo sie sportem narodowym w Izraelu. Odcinaja im Izraelici wode, niszcza gaje oliwne, zabieraja domy a male dzieci wsadzaja do wiezienia.

  Gaza jest jednym wiezieniem; ponad 200 rezolucji ONZ potepia Izrael za okupowanie palestynskiej ziemi.
  Izrael bombarduje Gaze bombami fosforowymi , urzadza hekatomby z cywilnej populacji Gazy a na Zachodnim Brzegu (West Bank) buduje nielegalnie domy dla Izraelitow, - w wiekszosci inwestorow z Nowego Jorku. Te domy sa tak drogie, ze nawet zydy nie chca ich kupowac i wiele stoi pustych a Palestynczycy nie maja gdzie mieszkac.
  Izraelici wyburzaja cale dzielnice palestynskie .

  Budowanie zydowskich osiedli na West Bank jest nielegalne. I niezgodne nie tylko z Karta ONZ. Niezgodne z Torah, ktora zabrania zydom powrotu do Jerozolimy dopoki nie przyjdzie mesjasz.
 • @Tiamat 19:52:20
  Izrael i Palestyna
  mapa Palestyny w 1948 roku i teraz
  Te mapki Palestyny - to tragiczna historia narodu, ktory nieprzerwanie zamieszkuje te ziemie od czasow sprzed biblijnych:

  http://www.whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/mapstellstory.html
 • @Tiamat 17:57:51
  "Szanowny panie DEUS VATICANUS
  Troll jest trollem nawet wtedy gdy zmieni nicka bo jest za glupi, zeby sie nie ujawnic (juz po raz wtory). Zdradza go przede wszystkim wrodzone matolectwo i brak wiedzy ogolnej". -

  --- Tu już nic dodawać nie trzeba :)
 • @Tiamat 19:52:20
  "Propaganda zydowska kaze wierzyc, ze Palestynczycy sa intruzami na wlasnej ziemi a Izrael "ma prawo sie bronic". (...) ta prostacka, prymitywna propaganda ma zacmic ludziom mozgi tak, zeby nie pamietali, ze w armii niemieckiej sluzylo 150 tysiecy zydow- oficerow". -

  --- Ulegają ludzie tej propagandzie. Dziś już nikt nie chce pamiętać, że gubernatorem Generalnej Guberni był żyd Hans Frank, i to on właśnie jest głównym odpowiedzialnym za holocaust żydów.
 • @zygmuntbialas 01:14:21
  Prawdziwa. Pozostaje jedynie ustalić stopień degeneracji muzułmanów, cy wynosi on ponad 50%, czy (niewiele) poniżej 50% - to są twarde dane medyczne, proszę spojrzeć np. tu:

  https://m.facebook.com/billwarnerauthor/posts/695379153957019
 • @Torin 01:21:25
  Chorzy i na dodatek często stuknięci. Chodzi tu o niektóre dające się leczyć choroby psychiczne, zwł. schizofrenię, jak i o nieuleczalne defekty osobowościowe o podłożu genetycznym, wynikającym z chowu wsobnego i związanej z nim degeneracji.

  Link:
  https://www.politicalislam.com/bill-warner-islam-and-inbreeding/
 • @DEUS DAGON, itd. 03:20:16
  Przestań trollować.
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 02:29:10
  Ciekawa wiedza zaczerpnieta z DEBILKA czyli Wikipedii.

  10 faktow o encyklopedi Wikipedia and Jimmy Wales

  1. Mowi sie, ze Wikipedia jest dzielem ochotnikow ale tak naprawde jest redagowana przez roznych trolli placonych przez korporacje: MO, Szczepionki, chemoerapie, farmaceutyke itp

  2. Zanim rozpoczeto publikacje wikipededii, Jimmy Wales prowadzil blog pornograficzny, ktory nazywal sie "Bomis" a ktory pokazywal "bomis babies"

  3. Jimmy Wales zerwal ze swoja dziewczyna powiadomil swoja dziewczyne, ze z nia zrywa na wikipedii. Odpowiedziala mu: Ty jestes lajza i zawsze podejrzewalam ze jestes idiota.

  4. Jego dziewczyna wystawila na licytacje wszystkie jego ciuchy, ktore zostawil u niej w mieszkaniu sprzedajac je na E- bay

  5. Byly wspopracownik - edytor, ktory wspolpracowal z WIRED MAgazine powiedzial, ze Jimmy Wales przehandlowal Wikipedia za seks. (scripting.com)

  6. Wikipedia rowniez publikowala dziecieca pornografie; firma ,ktora zalozyla Wikipedie swiadomie kolportuje dziecieca pornografie Larry Sangera, wspoltworcy Wikipedii

  7. Jimmy Wales otwarcie krytykuje medycyne naturalna, celowo zezwalajac na artykuly placonych przez korporacje autorow krytykujace zielarzy, alternatywna medycyne i lekarzy, ktorzy rzeczywiscie pomagaja ludziom leczyc

  8. Jimmy Wales sie chwali, ze buduje urzadzenie niszczace google, zeby mogl kupic sobie samolot korporacji, na ktorym by uprawial seks z dziewczyna (pokazany aktualny chat)

  9. Jimmy Wales nazywa siebie duchowym przywodca Wikipedii -a tak naprawde jest zatwardzialym ateista.

  10. Byly oficjel Wikipedii poinformowal Natural News, ze Jimmy Wales wierzy w twardy ateizm, poswiecenie naukowosci i gleboka niechec do ludzkosci"

  Nowy program Kickstarter pod nazwa Obiektywny planuje udowodnic wszystkie klamstwa i falszerstwa o sztuce leczenia

  zobacz: Ostrzezenie przed Wikipedia:
  www. WikipediaWarning .com


  Wikipedia jest znana tuba oficjalnej propagandy izraelskiej gdy chodzi o Palestyne, rzadu amerykanskiego, i wszystko inne, zezwalajac karbonazim drukowac artykuly, ktore notorycznie przemilczaja okresy zmian klimatycznych w Sredniowieczu i starozytnosci i w ogole wymazuje artykuly napisane przez ludzi, ktorych redakcja nie lubi.


  http://whatreallyhappened.com/node/411012#axzz3Y1ena1RM
 • @yagotta 05:05:57
  Czy prywatne konwersacje na forum sa jakimkolwiek zrodlem informacji?? chyba tylko dla analfabetow.

  Niewatpliwie swiadcza o ... uprzedzeniach i osobistych slabostkach i niewiedzy.
  Taki glupol, ktory pisze o kazirodztwie w islamie NIGDY W ZYCIU nie mial w rece Bibli!!!!!
  Na pierwszych stronach Genesis pisze jak byk, ze zona Abrahama byla jego SIOSTRA rodzona!.

  Takie zrodlo, jak kolejny debilek na forum, to tylko zrodlo polskiej degrengolady umyslowej..

  Wiele katolickich i chrzescijanskich rodow arystokratycznych w Europie zenilo sie miedzy soba, zeby zatrzymac majatek w rodzinie.
  Historii tez nie umiemy?
  To nie znamy historii o polskich zdegenerowanych hrabiach, co to sie rodza z szostym palcem??

  A jejej.. polskiej literatury tez nie znamy...
  Pogratulowac!

  To moze zanim zaczniemy sie popisywac na blogach -wezmy moze Biblie do reki i poczytajmy. Tam sa bardzo ciekawe rzeczy o kazirodztwie i innych tajemnicach rodowych..
 • @yagotta 05:35:16
  Ze szczegolna dedykacja dla specow od muzulmanskiego kazirodztwa:
  (Osobiscie rozbawila mnie wiadomosc o ... 50% - to tak naukowo wyglada!)

  Kazirodztwo zniszczyło Habsburgów - Polskatimes.pl

  http://www.polskatimes.pl/artykul/105554,kazirodztwo-zniszczylo-habsburgow,id,t.html

  Małżeństwa krewnych zgubiły Habsburgów - tvp.info

  http://www.tvp.info/523967/nauka/malzenstwa-krewnych-zgubily-habsburgow/

  GAZETA: Chów wsobny Habsburgów

  http://www.gazetagazeta.com/artman/publish/article_28945.shtml


  Kazirodztwo: tabu dla maluczkich, przywilej dla potężnych - National Geographic

  http://www.national-geographic.pl/historia/kazirodztwo-przywilej-nie-dla-maluczkich


  Profesor Hartman i związki kazirodcze | Racjonalista TV

  http://racjonalista.tv/profesor-hartman-i-zwiazki-kazirodcze/

  Historia najdziwniejszych chorób tronowych - www.Focus.pl - Poznać i zrozumieć świat

  http://historia.focus.pl/swiat/historia-najdziwniejszych-chorb-tronowych-1370


  Rumunia legalizuje kazirodztwo - Prawda2
  2009 rok
  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=8730

  Zakochałam się w bracie - dramat kazirodztwa
  https://dojrzalakobieta.pl/zakochalam-sie-w-bracie-dramat-kazirodztwa/2/

  Strona 3 - Niewiarygodne.pl

  http://niewiarygodne.pl/gid,12382471,img,12382576,kat,1017185,page,3,title,5-strasznych-chorob-ktore-zmienily-swiat-na-lepsze,galeriazdjecie.html?smgajticaid=6199ba

  Pozdrawiam wszystkich islamofobow
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 16:03:52
  Chyba pomylil vaticanus adres. To nie jest blog religijny.
  A te obrazki juz setki razy oblecialy swiat wiec vaticanus moze sobie nimi kibel tapetowac. Takie starocie juz sa nudne.
 • Wenezuela
  W Wenezueli wygral wybory prezydent Maduro. Amerykanie nie uznali tych wyborow bo nie lubia Madury i vice versa.

  Amerykanie uwazaja, ze Wenezuela lezy " w strefie wpywow USA" i nie moze sobie pozwolic na wolne wybory.
  (Krym tez lezy w strefie wplywow USA?)

  Rzad Stanow Zjednoczonych nalozyl sankcjie biznesowe na Wenezuele i kazal sie Amerykanom wyniesc z Wenezueli.
  Naturalnie zamrozili Madurze caly majatek jaki ma Wenezuela w USA a zwlaszcza konta bankowe.

  Komentatorzy zauwazyli, ze ropa naftowa pozostaje nietknieta i poza sankcjami.
  Okazuje sie, ze jesli Amerykanie naloza sankcje na rope naftowa w Wenezueli, to cena ropy bardzo podskoczy ... na czym najwiecej zyskaja...Rosjanie.
  Tak to dmuchana moralnosc USA tancuje z biznesem w wolnoameykanskim dance macabre.

  Tymczasem wielce moralizatorscy Amerykanie niemal jednoglosnie w Kongresie zadecydowali o sankcjach na Rosje.
  Rosjanie w odwecie wyrzucaja ponad 700 amerykanskich dyplomatow z Rosji, z ktorych wiekszosc i tak zajmuje sie szpiegostwem i dywersja..
  Ale w przeciwienstwie do Ameryki, Rosjanie pozwolili sie wyniesc tym dyplomatom z godnoscia. Dali im miesiac czasu (rosyjscy dyplomaci w USA dostali .. 24 godziny czasu na opuszczenie USA)

  I oto senator USA, chory na raka mozgu McCain zawyl z oburzenia!
  "To jest atak na nasza demokracje"- zawolal.
  "Mysmy przeciez nic zlego nie zrobili!"

  Widac, ze moralnosc w USA lazi roznymi drogami.
  Tillerson zas tlumaczy:
  "My nie popieramy sankcji na Rosje, ale tak zadecydowal Kongres i musimy uszanowac decyzje Kongresu".

  Przypomina to polski slogan polityczny:
  "To nie my - to oni".
  I widac zawsze sa jedni i ci sami "oni".
 • @Tiamat 03:56:35
  "Tak to dmuchana moralnosc USA tancuje z biznesem w wolnoameykanskim dance macabre. (...) Widac, ze moralnosc w USA lazi roznymi drogami". -

  --- Bardzo egoistyczna i kręta jest ta moralność. Dziwne, że tak wszystko jankesom uchodzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej