Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1217 postów 20141 komentarzy

Dane Wigington: Manipulacja huraganem Irma - 07.09.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele osób zadaje pytanie: dlaczego nasz własny rząd manipuluje pogodą w celu wyrządzenia szkód swoim własnym obywatelom i generalnie życiu na planecie Ziemia?

Wiele osób, bez żadnego rozeznania i choćby szczątkowego zbadania zagadnienia, wybiera postawę całkowitego zaprzeczenia zjawisku modyfikacji klimatu, które wydaje się być narzędziem totalnej wojny pogodowej i biologicznej. 

//www.geoengineeringwatch.org/

https://www.youtube.com/watch?v=_yQ78kNFJ60

https://usawatchdog.com/wp-content/uploads/2016/08/Dane-Wigington.png

//www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2012/08/dane.jpg

Rząd Stanów Zjednoczonych, w tym wojsko, jest czynnie zaangażowane w programy modyfikacji pogody, w tym modyfikacji huraganów, od co najmniej 70 lat. Projekt Cirrus był realizowany 70 lat temu. Za pomocą 80 kilogramów suchego lodu 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Suchy_l%C3%B3d
osiągnięto imponujący wpływ na huragan. Na ile skutecznie można manipulować zachowaniem huraganu dzisiaj, kiedy geoinżynierowie dysponują środkami roznoszenia setkami ton opatentowanych materiałów?

Historyczne dokumenty (1:08) ukazują Projekt Stormfury, ang.: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Stormfury
jako projekt manipulacji zachowania huraganu, przeprowadzany przez amerykański rząd i wojsko.

Bardzo ważne jest uświadomienie sobie, że projekt totalnej wojny pogodowej był już częścią wojny wietnamskiej. Rezultatem projektu Popeye, ang: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Popeye
były katastrofalne powodzie wzdłuż szlaku Ho-Chi-Minha 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szlak_Ho_Chi_Minha

Ta strona (1:42) 
//www.geoengineeringwatch.org/massive-us-senate-document-on-national-and-global-weather-modification/
pochodzi z 750-stronicowego raportu dla Senatu Stanów Zjednoczonych z 1977 roku. Żółte zakreślenia w treści dokumentu pochodzą z geoengineeringwatch.org. Ten dokument i niezliczone inne jednoznacznie dowodzą, że programy modyfikacji pogody, prowadzone przez amerykański rząd i wojsko, są rzeczywiste i mają coraz szerszy zasięg.

Ten dokument (2:17) 
//www.foodbitsandbites.com/pdf/US_House_Science_and_Tech_Report_on_Geoengineering.pdf
amerykańskiego rządu, domagający się potrzeby zapewnienia globalnego zarządzania pogodą, to tylko jeden z wielu. Zaangażowanie amerykańskiego rządu i wojska w tę działalność nie podlega dyskusji.

To (2:32) 
https://www.google.com/patents/WO2008094226A2?cl=en
jest przykład patentu na wygaszenie huraganu. Ten patent jest udostępniony do wiadomości publicznej, wiele innych pozostaje tajnych.

To streszczenie raportu (2:47) 
//www.po.gso.uri.edu/Numerical/tropcyc/pubs/bams.pdf
dotyczące badania możliwości wygaszana cyklonów jest bardzo istotne. Kluczowe są fragmenty zaznaczone na czerwono [na video]. Raport mówi, że tropikalne cyklony potraktowane aerozolami ulegają osłabieniu i wygaszeniu.

Następna sprawa: jak można rozprowadzać aerozole w atmosferze? Oprócz samolotów wojskowych instalacje do rozpraszania aerozoli zostały zamontowane do wielu samolotów komercyjnych. Dysze tych instalacji zostały zamontowane bezpośrednio do wylotu silników odrzutowych w celu potwierdzenia całkowicie fałszywej oficjalnej wersji, jakoby na niebie pozostawały ślady kondensacyjne, a nie rozproszone aerozole. Dostępne nam dane wskazują, że personel przedsiębiorstw komercyjnych, eksploatujących samoloty odrzutowe, nie jest włączony w te operacje mimo że samoloty te prowadzą opryski.

ORBAZKI INSTALACJI:
//www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2015/07/pic169-450×344.jpg

//www.look-up.org.uk/2013/wp-content/uploads/2014/08/smoking-guns.jpg

//chemtrail-fragen.de/cf-bilder/video_inside/vlcsnap-00039_400.jpg

https://chemtrailsplanet.files.wordpress.com/2012/08/evergreen-air-patent_dees1.jpg

https://chemtrailsnorthnz.files.wordpress.com/2015/01/not-from-engines-nozzles-on-chemtrail-spraying-plane_400.png

Opryski aerozoli nad oceanami stały się codziennym zjawiskiem. To zdjęcie (3:47, poniżej) pokazuje nam wschodnie, pacyficzne wybrzeże Ameryki Północnej i wyraźnie ślady oprysków. Większość społeczeństwa nie jest świadoma faktu że geoinżynieria prowadzona na skalę globalną zagraża systemowi podtrzymania biologicznego życia na Ziemi. Toksyczne metale ciężkie i inne substancje chemiczne zanieczyszczają powietrze, którym oddychamy i całą biosferę:
//www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2017/05/GeoengineeringWatch.org-1d-450×416.png

W jaki sposób opryski aerozoli i emisja fal radiowych mogą wpłynąć na tworzenie się huraganów? Zdjęcie poniżej (4:17), wykonane przez NASA, wykonane zostało koło zachodniego wybrzeża Afryki, miejsca tworzenia się atlantyckich huraganów. Manipulacje mające miejsce w ośrodku tworzenia się tropikalnych cyklonów są bardzo wyraźnie i trudno je zignorować.
https://steemitimages.com/0×0///www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2016/10/GeoengineeringWatch.org-119-450×410.png

Emisje fal radiowych wpływają na rozprowadzone w aerozolach mikrocząsteczki metali ciężkich. Tak kierowane mikrocząsteczki przesuwają całe masy powietrzne i wpływają na tworzenie i przebieg burz i innych zjawisk pogodowych.

Inżynierowie zajmujący się manipulacją klimatem od ponad 12 lat intensywnie pracują nad manipulacją huraganami z Atlantyku czy Zatoki Meksykańskiej
https://www.cnsnews.com/news/article/susan-jones/major-us-hurricane-drought-ends-after-record-4323-days
Od rekordowych 12 lat nie było znaczącego uderzenia huraganu z tego rejonu. Teraz mówię ważne rzeczy: nie mówię: 
„od 12 lat nie było żadnego huraganu”, tylko „od 12 lat nie było znaczącego huraganu na lądzie w Stanach Zjednoczonych”.

Można pomyśleć, że wygaszanie cyklonów jest pożyteczne. Należy mieć świadomość, że każda taka interwencja w system klimatyczny jest bardzo szkodliwa dla systemu podtrzymania życia na Ziemi. Gwałtownie ocieplające się oceany powodują mnożenie się cyklonów. Inżynierowie od klimatu od dawna dysponują technologiami, które pozwalają im zadecydować, które zjawiska pogodowe będą stłumione, które nie będą tłumione, i w którą stronę będą podążać. Kto dał kompleksowi wojskowo-przemysłowemu prawa Boga do decydowania o klimacie i losie życia na Ziemi 
//www.ucsusa.org/sites/default/files/styles/large/public/images/2016/08/gw-impacts-hurricane-air-flow-diagram.jpg

Scenariusz klimatyczny przedstawiony na ilustracji (5:50, poniżej podobna) jest bardzo groźny, jest on bezpośrednio związany z huraganem Irma. Ilustracja NOAA (National Oceanic and Atmospheric Administration) pokazuje zmiany w stosunku do normalnych oczekiwanych temperatur w Stanach Zjednoczonych, odkąd geoinżynieryjna korporacja Raytheon zajęła się modelowaniem prognoz dla NOAA. To prognoza dla 7-11 września 2017 roku, pokazuje ona szokujący rozkład temperatur dla 48 stanów Ameryki. Prognoza ujawnia plan stojący za huraganem Irma: utrzymywanie wilgotnego powietrza nad najbardziej zaludnionymi stanami Wschodniego wybrzeża.
//www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2015/03/pic88-450×462.png

Wilgotne masy powietrza następnie będą skierowane na ląd, a para wodna skrystalizuje się w lód pod wpływem opatentowanych substancji chemicznych (chemical ice nucleation). Rejony zaznaczone na czerwono na zachodzie mogą doświadczać temperatur powyżej 30 stopni wyższych od dotychczasowych (…). Niektóre z rejonów zaznaczonych na niebiesko na wschodzie mogą doświadczyć temperatur niższych o 30 stopni od normy. Wilgotne masy powietrza z huraganu Harvey użyte zostały w tym samym celu, do utrzymywania niskich temperatur w tych rejonach mimo że temperatura na Ziemi ulega podwyższeniu (…). Witajcie w świecie geoinżynierii w akcji!

Wykres GISS 
https://en.wikipedia.org/wiki/Goddard_Institute_for_Space_Studies
(7:30) obrazujący odchylenia temperatur od średnich (poniżej podobny) w latach 2013-16 ukazuje znaczące ocieplenie zachodu Stanów Zjednoczonych. Brak jakiegokolwiek ocieplenia na wschodzie Stanów jest potwierdzeniem sztuczności tego zjawiska, dokładnie jak w poprzedniej ilustracji NOAA dotyczącej prognoz temperatur w Ameryce.

//www.geoengineeringwatch.org/wp-content/uploads/2014/09/nasa-march-3rd-hottest.gif
W czasie, gdy świat bezładnie podąża w kierunku zmiany klimatu, sztuczne schłodzenia temperatury za pomocą wysoce toksycznych chemikaliów, wywołujących efekt krystalizacji pary wodnej na obszarze największego zaludnienia w Stanach Zjednoczonych, utrzymuje społeczeństwo w nieświadomości nieuchronnych zmian. To psychologiczny aspekt inżynierii klimatycznej – utrzymywanie społeczeństwa w stanie zmieszania, bierności, tworzenie podziałów tak długo, jak to jest tylko możliwe.

Paradoksem jest, że obecna inżynieria klimatyczna to największy atak przeprowadzony przez człowieka na ziemski klimat i środowisko.

Mimo że w innych regionach świata odnotowano rekordową ilość cyklonów o rekordowej sile, atakujących ciągle takie narody jak Filipiny, narody nie są dłużej skłonne do podporządkowania się amerykańskiej kontroli i okupacji.

Jak wyżej wspomniano, od 12 lat amerykańskie cyklony były wygaszane. Co więc się zmieniło i dlaczego? - ORBAZEK: Huragan Harvey (jest mnóstwo takich):
https://venturebeat.com/wp-content/uploads/2017/08/hurricane-harvey.jpg
Pamiętajmy, że wszystkie dostępne dane potwierdzają, iż geoinżynierowie dysponują zasobami i narzędziami do wygaszania i zmiany kierunku huraganów. Jeśliby inżynierowie klimatycznie nie chcieli, aby zdarzył się huragan Harvey – tam gdzie to miało miejsce, w taki sposób, jak to miało miejsce – to by się nie zdarzył. Jeśliby geoinżynierowie chcieli wyciszyć lub skierować na morze huragan Irmę, to mogliby to zrobić. Ponownie: wszystkie dostępne dane historyczne dowodzą, że jest to możliwe.

Dlaczego nastąpiła zmiana strategii inżynierów klimatycznych? – Amerykanie od dziesiątków lat doświadczają różnych przejawów wojny pogodowej. W miarę narastania desperacji ośrodków prawdziwej władzy w Stanach Zjednoczonych fakt ten staje się coraz bardziej oczywisty (…). Ośrodki władzy dysponują wieloma alternatywnymi scenariuszami. Wszystko, co robią, jest wynikiem kompleksowych motywacji i prowadzi do różnorodnych rezultatów na różnych polach. Dotyczy to również wojny pogodowej.

Wiele społeczności zyskuje świadomość w zakresie zbrodni popełnianych przez ośrodki władzy, również w dziedzinie manipulacji pogodą. Klęski żywiołowe podobne do niedawnego huraganu Harvey czy prawdopodobnie nadchodzącej Ermy służą różnym planom globalnej elity. Jeśli chodzi o Harvey, dotyczyło to zapewne wpływu na ceny ropy naftowej, oczekiwanego ożywienia gospodarczego wynikającego z konieczności reparacji szkód, kreacji masowego zniszczenia i zamieszania, które może pomóc wywołać trzecią wojnę światową, oczekiwanego sparaliżowania społeczeństwa, które nie będzie zdolne do przeciwstawienia się tyranii rządu, pretekstu do wyprowadzenia wojska na ulice w celu zapobieżenia nieuchronnemu załamaniu systemu społecznego itp. 

Istnieją inne cele inżynierii klimatycznej, których większość z nas sobie nie uświadamia. Nasza globalna biosfera ulega załamaniu. Jeśli pozostaniemy na tym kursie, to z pewnością znajdujemy się na ścieżce globalnej zmiany klimatu prowadzącej do zagłady gatunków. Geoinżynierowie zrobią wszystko, co mogą, za wszelką cenę, aby ukryć ten fakt przed globalnym społeczeństwem. W celu odwleczenia wybuchu globalnej paniki i utrzymania władzy przez kompleks militarno-przemysłowy będą gotowi do eksterminacji życia na Ziemi.

Odezwij się i uczyń swój głos słyszalnym, kiedy jeszcze jest to możliwe. Podziel się z innymi materiałami ze strony geoengineeringwatch.org.

Napisał: Dane Wigington

Przetłumaczył: Metro

KOMENTARZE

 • Informacje o huraganie Irma – Witualna Polska:
  Elektrownie atomowe na drodze huraganu. Irma wyłączy reaktory?

  Służby energetyczne Florydy przygotowują się do ataku huraganu Irma. Zagrożone są dwie elektrownie atomowe: Turkey Point i St. Lucie. Reaktory chronią grube ściany z betonu, ale Amerykanie przygotowują się na każdą możliwość.

  Z prognoz wynika, że huragan Irma dotrze nad Florydę w sobotę.

  Przedstawiciele operatora siłowni na południu Florydy twierdzą, że konstrukcje chroniące reaktory są w stanie wytrzymać uderzenia wiatru wiejącego z prędkością niemal 300 km/h. Mimo to koncern Florida Power & Light’s nie wyklucza zamknięcia elektrowni.

  - Zamknięcie reaktora jest procesem stopniowym. Decyzja zostanie podjęta oczywiście z wyprzedzeniem. Stanie się tak, jeśli uznamy, że wiatr będzie miał bezpośredni wpływ na obiekty – mówi w rozmowie z miamiherald.com Peter Robbins, rzecznik prasowy FLP.
 • @zygmuntbialas 23:17:09
  Ale się potrafi Pan dokopać do informacji.

  Już czytam - 5* daję z góry.

  Uprzejmości
 • Irma uderzy w sobotę – informuje wprost.pl:
  Amerykańskie Narodowe Centrum Huraganów (NHC) w Miami ocenia, że Irma uderzy we Florydę już w sobotę 9 września lub rano w niedzielę 10 września. Eksperci ostrzegają mieszkańców tego stanu przed siłą nadchodzącego żywiołu. Irma ma być silniejsza od Harveya, który niedawno pustoszył Teksas i spowodował śmieć ponad 60 osób. W 5-stopniowej skali Saffira-Simpsona, gdzie 5 to maksymalna siła huraganu, Irma oceniana jest na 4 lub 5. Huragan niesie ze sobą wiatry o prędkości nawet do 300 kilometrów na godzinę (jest to również wartość większa, niż podawano jeszcze w poniedziałek). Badacze mówią, że Irma już teraz jest najsilniejszym huraganem Atlantyku.

  https://www.wprost.pl/kraj/10074401/Gdyby-Irma-uderzyla-w-Polske-Ten-obraz-uswiadamia-skale-zywiolu.html

  Polecam linkowany tekst: ważne zdjęcia (ZB).
 • @Jasiek 23:19:03
  "... dokopać się do informacji". -

  --- Gdy współpracują ze mną Tiamat i Metro, to nie jest to trudne :)

  Pozdrawiam Pana.
 • Portal wprost.pl – 5 godzin temu:
  Huragan Irma uderzył w Karaiby. Posiadłość Trumpa całkowicie zniszczona

  Huragan Irma, który przeszedł nad Karaibami doszczętnie zniszczył jedną z posiadłości Donalda Trumpa. Urzędnicy przewidują, że na trasie Irmy mogą znaleźć się również inne rezydencje prezydenta.

  Huragan Irma, który przeszedł wczoraj nad Karaibami, dotarł w środę wieczorem na terytorium Portoryko i Dominikany. Kuba w oczekiwaniu na huragan ogłosiła stan pogotowia alarmowego. W sieci pojawiają się dramatyczne zdjęcia z wyspy Saint-Martin. Daniel Gibbs, przewodniczący Rady Regionu poinformował, że położona na północy francuska część wyspy zniszczona została w 95 proc. Wiadomo już, że na Karaibach żywioł zabił 7 osób.

  Na zdjęciach zamieszczonych w sieci widać ogrom zniszczeń na słynnym Międzynarodowym Porcie Lotniczym Juliana. Z kolei francuska minister do spraw terytoriów zamorskich Annick Girardin podała, że w Saint-Martin i Saint-Barhelemy zginęły dwie osoby, a dwie są ciężko ranne. Rząd francuski podał, że gotowy jest już specjalny plan ratunkowy dla ludzi dotkniętych żywiołem. Nie jest jeszcze znana skala zniszczeń w ulokowanym na południu terytorium autonomicznym Holandii Sint Maarten.
 • "Nad głowami latały nam samochody".
  W środę przez Barbudę przeszedł potężny huragan Irma, który w pięciostopniowej skali Saffira-Simpsona otrzymał najwyższą – piątą kategorię. Wyspa została całkowicie spustoszona. – To, czego doświadczyliśmy, przypominało sceny z horroru. Nad głowami latały nam samochody. Ludzie przywiązywali się linami do dachów – opowiadała jedna z mieszkanek Barbudy w rozmowie z lokalnym nadawcą ABS.
  Więcej, link:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/huragan-irma-zniszczenia-na-barbudzie,770739.html
 • 5*
  Cieszę się ,że wstawił pan notkę o geoinżynierii...
  Ja sam w swoich notkach zakładam, (a było już ich całkiem sporo -niestety bez odzewu na apel o rozpowszechnianie info n/t FENOMENU CHMTRAILS/CHEMBOMBS )że to o czym Pan wspomina to jedynie wierzchołek góry lodowej...i jestem pewien , że królicza nora sięga o wiele wiele głębiej niż manipulacja pogodą...

  Najważniejsze JEDNAK ZADANIE DLA LUDZKOŚCI to rozpowszechniać fakt podstawowy i kluczowy do dalszej walki :FENOMEN WPROWADZANIA AEROZOLI DO ATMOSFERY JEST RZECZYWISTOŚCIĄ !

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Paulus Aquarius 00:23:00
  Tak sobie myślę, że dopuszczalne jest np. rozganianie chmur nad Moskwą w czasie ważnego święta ( choć ostatnio tego nie uczynili i pokaz lotnictwa został odwołany), sztuczne wywoływanie deszczu w czasie suszy na małym obszarze, jednak podobne działanie na skalę globalną doprowadzi nas do zagłady.
  Ja uważam i pewnie wielu tu uzna mnie za głupka, że nasza Matka Ziemia to żywa istota, jest żywa i czuje, kiedy pchły, wszy, karaluchy ją obłażą i jej dokuczają - czyli w porównaniu jako przykład z tymi insektami, najgorszy gatunek zwierzęcia jacy jesteśmy my, ludzie.
 • @Paulus Aquarius 00:23:00
  "... to o czym Pan wspomina to jedynie wierzchołek góry lodowej...". -

  --- Zdaję sobie sprawę, czuję temat, choć nie jestem specjalistą.
  Już kiedyś był tekst na moich blogach o manipulowaniu pogodą, link:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/08/21/rothschildowie-i-meteorologia-21-08-2016/

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @lorenco 00:59:05
  "... nasza Matka Ziemia to żywa istota, jest żywa i czuje, kiedy pchły, wszy, karaluchy ją obłażą i jej dokuczają". -

  --- Tak widział to chłop, uprawiający ziemię, a my oddaliliśmy się od tego myślenia.
  A natura nie da się oszukać.
 • @zygmuntbialas 01:07:57
  Mamy działkę w ogródkach działkowych oprócz tego łąkę w Bieszczadach.
  W ogródkach uprawiamy jarzynki, krzewy owocowe i drzewka.
  Teraz jest moda, żeby używać rękawiczek do "grzebania" w ziemi.
  Nigdy tego nie przyjmę, wszystko robię bez rękawiczek, chcę czuć ziemię w rękach, choć potem muszę długo czyścić paznokcie:)
  Tak samo chodzić po łące na bosaka ( choć kiedyś trzmiel mnie użądlił w palca stopy, nie mam uczulenia zatem tylko dla zdrowia:), bardziej się martwiłem czy trzmiel żyje, przeżył i odleciał:)
  Wielu ludzi chce wrócić do "grzebania" w ziemi, świadomie lub podświadomie, jednak pęd cywilizacji nakazuje ujarzmiać i wykorzystywać naszą planetę a nie żyć z nią w zgodzie.
 • Prognoza przemieszczania się Irmy
  .
  http://r-scale-29.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p5/i/c0d0e461de8d0024aebcb0a7c68836df/9ce9f299-87a9-4e5c-8ebb-8faf8a63825e.jpg?salt=887274ED586C20DA2DD0E9BFF6EDD52D&token=E44F1576F360BF5FDBF59BAD333384947878ED5B2135CEF47B6E996CEF080CFA12C4DF24B6FBE87E993E8A4C221D739525ABD0B8B7EB1A8C9DA24A076C05BDBF4DE48D5B0CA524E442F61BDBE6325796BF65FE3A152F74F96C1DFE4214C3CD8D0FEA6A19F064AA269E713465E720AA67BBF6E47A3FC65B972662E253ED12116D&type=1&quality=100&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=668&srch=668&dstw=668&dsth=668
  .
 • @lorenco 01:34:33
  "... pęd cywilizacji nakazuje ujarzmiać i wykorzystywać naszą planetę...". -

  --- A natura ma swoje prawa i nie da się oszukać.
 • 07.09 - relacja z Puerto Rico (w języku angielskim):
  .
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=8FhHzOmLKe0
 • @lorenco 01:34:33
  "jednak pęd cywilizacji nakazuje ujarzmiać i wykorzystywać naszą planetę a nie żyć z nią w zgodzie."

  Aaa! Cywilizacja! ;-)

  - trzy rozbłyski klasy X na Słońcu...

  - ...a dziś już trzęsienie ziemi w Meksyku - siła ok 8 - możliwe tsunami.

  - Yellowstone "trzęsie się" ciągle.

  - plazma już leci w stronę Ziemi, jest i następny rozbłysk klasy X.

  A dziś święto - Matki Boskiej Siewnej.
 • @ sensacja!
  Wygląda na to, że Stany Zjednoczone zaprojektowały totalną wojnę pogodową przeciw sobie!
  Pewnie sam Trump … „w celu odwleczenia wybuchu globalnej paniki i utrzymania władzy przez kompleks militarno-przemysłowy jest gotowy do eksterminacji życia na Ziemi.”
  O rety!!! I kim po tej eksterminacji życia będzie rządził? ;);)

  Że też ten pan „zielony” environmentalista Dane Wigington przebywał na szlaku Ho-Chi-Minha akurat w okresie pory deszczowej. Miał pecha!
  Za to teraz ma okazję przebywać na szlaku huraganu Irma. Pewnie jako „Rezystor”. ...
 • @Paulus Aquarius 00:23:00
  "jestem pewien , że królicza nora sięga o wiele wiele głębiej niż manipulacja pogodą..."

  Głębiej?

  Przed chwilą zastanawiałem się co może być głębiej niż manipulacja pogodą, a tu info w radio o trzęsieniu ziemi w Meksyku - epicentrum na głębokości 33 (km)

  Znów ta liczba - po dwóch zamachach 22.03 (Bruksela i Londyn) i zamachu w Manchesterze o godz. 22:33 (22 latek zabija 22 osoby 22 maja) mam chyba paranoję...

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/41/Bones_logo.jpg/300px-Bones_logo.jpg

  Pozdro!
 • @zygmuntbialas 01:07:57
  "Tak widział to chłop, uprawiający ziemię,..."

  Dziś święto - Matki Boskiej Siewnej.
 • @Zdzich 07:55:55
  "Wygląda na to, że Stany Zjednoczone zaprojektowały totalną wojnę pogodową przeciw sobie!"

  Po ustawce 9/11 był "Patriot Act".

  To nie USA przeciw USA tylko łże-elity przeciwko społeczeństwu.

  Pan tego nie widzi?
 • @Zdzich 07:55:55
  "Wygląda na to, że Stany Zjednoczone zaprojektowały totalną wojnę pogodową przeciw sobie!"

  Tłumacz tego tekstu Metro tak napisał w e-mailu:
  "Ja nie wiem czy facet nie przesadza z paniką (przedostatni akapit). Skoro jest taki mądry, to dlaczego żyje i dlaczego nie robi dla CIA?
  Ale głupi nie jest".
  Metro.

  Mnie zaś trudno ocenić, bo nie zajmuję się problemem na co dzień. Zwrócę tylko uwagę, że autor Dane Wigington uzasadnia przekonująco swoje tezy.
 • @Jasiek 08:11:00
  "Dziś święto - Matki Boskiej Siewnej". -

  --- Zapewne wie o tym 1 do 2% mieszkańców miast.
 • @zygmuntbialas 09:30:50
  "Zapewne wie o tym 1 do 2% mieszkańców miast."

  Wystarczy dziesięciu sprawiedliwych.
  Mam nadzieję, że wszystkie plany załganych elit nie wypalą.
  Jest okazja, żeby prosić o wstawiennictwo w tej sprawie.
 • @Jasiek 09:37:39
  "Wystarczy dziesięciu sprawiedliwych". -

  --- W sumie to jest nas więcej (znacznie więcej!!!) niż dziesięciu :)
 • Z poprzedniej strony:
  @Tiamat 12:50:31 and @Fischer
  Wasze próby zracjonalizowania trudnych tematów, dotyczących żydów, są godne uwagi, linki:

  http://fischer.neon24.pl/post/140061,nie-kazdy-zyd-to-zly-zyd

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/140031,o-polsce-rosji-i-o-naszej-rusofobii-05-09-2017#comment_1410810

  Polecam Czytelnikowi :)

  zygmuntbialas 08.09.2017 09:59:13
 • Huragan Irma:
  Irma dotychczas zabiła na karaibskich Wyspach Zawietrznych co najmniej 14 osób i wyrządziła olbrzymie zniszczenia. Najbardziej spustoszone, oprócz wyspy Saint-Martin, zostały Barbuda oraz brytyjskie i amerykańskie Wyspy Dziewicze. Żywioł wyrządził też poważne zniszczenie w Dominikanie i Haiti. Na Florydzie, gdzie Irma oczekiwana jest w nocy z piątku na sobotę, trwa masowy eksodus mieszkańców południowej części półwyspu. Władze zarządziły obowiązkową ewakuację mieszkańców Key West - łańcucha wysepek na południowo zachodnim krańcu Florydy oraz terenów na południe od jeziora Okeechobee. Władze obawiają się, że jezioro, będące największym zbiornikiem słodkiej wody na Florydzie, może zalać najbliższe tereny. (http://www.tvn24.pl)
 • @zygmuntbialas 09:45:55
  "W sumie to jest nas więcej (znacznie więcej!!!) niż dziesięciu :)"

  Myślę, że warto rozpowszechniać:

  http://ziut.neon24.pl/post/140084,zapisy-www-rozaniecdogranic-pl
 • E-mail pani Tiamat:
  "Polacy do muzułmanów: 'Tu jest Jezus, nasz król, no to wynocha!' -

  --- Jakieś Taliby katolickie!
  W 2002 roku Polska przyjęła ponad 100 TYSIĘCY muzułmanów (wahabitów) z Czeczeni i Albańców z Kosowa.
  I ANI jednego chrzescijanskiego Serba!!
  Ja jeszcze takiej małpiarni nie widziałam:

  https://www.youtube.com/watch?v=Xk_UBglPJKU
 • @zygmuntbialas 00:07:30
  "W 2002 roku Polska przyjęła ponad 100 TYSIĘCY muzułmanów (wahabitów) z Czeczeni i Albańców z Kosowa."

  Wygląda mi na to, że to realizacja woli USA - byłby to zatem ślad, że za wojną w Czeczenii stał usrael, podobnie jak za rabanem na Majdanie. O ile Majdan jakoś przynajmniej w drugim i trzecim obiegu ukazał swoje prawdziwe oblicze, to z wojną w Czeczenii pod tym względem jest już dużo gorzej.

  Ale i tu miałem mały "zong" - pretekstem do wojny było wysadzenie bloków i... oglądam sobie film sensacyjny "mejd in USA", a tu nagle jeden agent do drugiego "To myśmy zrobili?"... niby epizod, ale coś może być na rzeczy - skąd mieliby w ogóle taki pomysł, żeby to wpleść w scenariusz i po co to robić...

  A Pani Tiamat jak zwykle w sedno :-)
  Uprzejmie proszę o przekazanie serdecznych pozdrowień.
 • @zygmuntbialas 10:10:40
  USA znów wysłała w kosmos tego bezzałogowca x37b. Oczywiście cel misji jest tajny, ale byłoby dziwne gdyby nie chcieli tego wykorzystać militarnie, może i w kwestii klimatu

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wahadlowiec-x-37b-wyruszyl-w-kolejna-tajemnicza-misje
 • @Jasiek 02:24:22
  Re: Czecznia
  O tym, co sie dzialo w Czeczeni, to moze i nie wszyscy wiedza ale DLACZEGO byla wojna w Czeczni, a wiec NA terytorium Rosji - to juz wszyscy powinni sie zorientowac.

  Mialo to byc na wzor Kosowa - oderwanie prowincji od Serbii, zeby islamistom utworzyc wolna droge na podbicie Europy.

  Natomiast Czecznia miala byc oderwana od Rosji i zamieniona w kalifat islamski: Made in USA.. I miala utworzyc droge do podbcia Rosji.
  Wojne w czeczni popieral Chodorkowski i pare innych zydowskich oligarchow w Rosji Jelcyna.

  Atak wahabitow z Arabii Saudyjskiej - za pieniadze Arabii Saudyjskeij- byl rzeczywiscie okrutny i trwal pare lat.
  To nie tylko Rosjanie bronili Grozniego. To muzulmanie z Czeczeni walczyli z lokalnymi najemnikami USA i z przybyszami i naslanymi z USA, Izraela i Arabii Saudyjskiej.

  Polska, Polacy i rzad Polski jak zwykle popierali islamistow, tzw. separatystow. (czytaj: terrorystow)
  Dlatego mamy nawet ulice Dudajewa- bohatera narodowego.... niedoszlego kalifatu islamskiego na terenie Rosji.

  Warto tez wspomniec, ze w czasie tej bestialskiej wojny stolica Czeczeni , Grozny, zostal zrownany z ziemia.
  Obecny Grozny, piekne, odbudowane jest jawnym dowodem, ze Czeczencom ta wojna byla absolutnie niepotrzebna.
  A prezydent Putin ma zawsze 100% poparcia w kazdych wyborach.

  Ciagle awantury w Gruzji swiadcza o tym, ze USA i Izrael nie zrezygnowaly z podbicia Kaukazu.

  Osly i nieuki po obu stronach Atlantyku, nie maja pojecia ile ludow zamieszkuje Kaukaz.I iloma jezykami mowi sie na Kaukazie.
  Zadne z tych plemion nie ma zamiaru podzielic losu Donbasu, w ktorym zabrania sie tubylcom uzywania wlasnego jezyka.
  Czeczency maja dosc wojny a ich kobiety nie chca rodzic dzieci w gruzach..
 • @autor- Monopol informacyjy to ich narzedzie ,manipulacji
  Dobry material. Niestety wiekszosc ludzi nie ma pojecia o skali ingererencji w wiele procesow pogodowych i spolecznych odzczytujac je jako naturalne i spontaniczne. Takie tematy to dobry material na przelamywanie monopolu informacj poprzez wchodzenie na popularne portale i przy okazji reklamujace bardziej wiarygodne zrudla informacji np neon24.pl . Zamkniecie sie na wlasny krag czytelnikow nie powoduje wzrostu calosci od ktorej kazdy jest zalezny - czy o robimy


  Dotyczy: Gubernator Florydy: stan jest na celowniku "atomowego huraganu"
  Komentarze (10)
  Napisz komentarz

  Najnowsze Wątki Moje

  ~jan1 : Dane Wigington: Manipulacja huraganem Irma - 07.09.2017.
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM

  Wiele osób zadaje pytanie: dlaczego nasz własny rząd manipuluje pogodą w celu wyrządzenia szkód swoim własnym obywatelom i generalnie życiu na planecie Ziemia?

  Wiele osób, bez żadnego rozeznania i choćby szczątkowego zbadania zagadnienia, wybiera postawę całkowitego zaprzeczenia zjawisku modyfikacji klimatu, które wydaje się być narzędziem totalnej wojny pogodowej i biologicznej.

  http://www.geoengineeringwatch.org

  https://www.youtube.com

  https://usawatchdog.com

  http://www.geoengineeringwatch.orgwp-content/uploads/2012/08/dane.jpg

  Rząd Stanów Zjednoczonych, w tym wojsko, jest czynnie zaangażowane w programy modyfikacji pogody, w tym modyfikacji huraganów, od co najmniej 70 lat. Projekt Cirrus był realizowany 70 lat temu. Za pomocą 80 kilogramów suchego lodu
  https://pl.wikipedia.org
  Calosc na neon24.pl zwiń
  5 minut temu
  odpowiedz
  oceń: -1 +1
 • Irmagedon i spiski spiskow
  Jak rzad cos ukrywa i knuje spisek ... z ukrycia wychodza spiski

  Rzad moze modyfikowac pogode.

  Pierwszy raz bylam swiadkiem jak mozna “rzadzic” pogoda pare lat temu kiedy kolejny raz odwiedzalam Filipiny, ale zjawisko pogodowe zobaczylam pierwszy raz, bo byla to pora deszczowa.

  Na wyspie Cebu, tej, ktora odkryl przypadkowo w drodze do Chin Ferdynand Magellan w 1521, jest ogromne, supernowoczesne centrum handlowe w Cebu City. A dookola ogromny parking.

  W czasie ulewy deszczowej mozna jednak sucha noga i bez parasola spokojnie dojsc do auta. Laserowe wiazki jakby swiatla, penetruja horyzont i deszcz nie pada nad parkingiem.
  Bardzo mnie to zadziwilo i pomyslalam sobie, co za wspanialy wynalazek. Wtedy tak myslalam.
  W pazdzierniku ubieglego roku juz tych smug nad Cebu nie widzialam, bo w ogole nie padalo.

  No wiec, wierze, ze mozna dyktowac pogodzie co mam robic.

  Kiedy kilka lat temu bylo trzesienie ziemi na Nowej Zelandii, nawet prasa nie ukrywala, ze bylo sztucznie wywolane.

  Gdy chodzi o tragedie Fukushimy - to juz nawet nie sa zadne teorie spiskowe.
  Ludzie, ktorzy pracowali w Tokyo twierdza, ze reaktory w Fukushimie byly zabezpieczone na wypadek cyklonu a nawet tsunami - bo przeciez w Japonii wszystko jest zabezpieczone przed cyklonami ze wzgledu na bardzo cyklonowy klimat.
  Wiezowce sa tak budowanie, ze sie “kolysza’ z wiatrem ale nie rozwalaja.

  Natomiast nie ma watpliwosci, ze tsunami wywolano sztucznie. Zabezpieczenia w reaktorach nie mialy szans przeciwko ladunkom nuklearnym. Temat- rzeka i nie dotyczy obecnego kataklizmu.

  Amerykanin, Christopher Greene w swoim programie AMTV tak komentuje obecna tragedie Ameryki wywolana przez huragany Harvey i Irma:

  My wiemy, ze rzady moga modyfikowac pogode.
  W czasie ostatniej Olimpiady “posypali” chmury, zeby deszcz nie padal i nie zalal boisk sportowych. Rzady moga zmieniac pogode, moga powodowac burze, moga powstrzymac burze, moga lagodzic pogode.

  Czy obecne zajscia z Polnocna Korea czy w ogole z Polwyspem Koreanskim sie zakoncza? I jak sie zakoncza?
  Wiele osb cywilnych a i generalow, politykow, etc, obawiaja sie, ze moze nastapic ludzka katastrofa.

  Podobno taki huragan jak Harvey, ktory ledwie sie skonczyl a juz spowodowal setki milionow dolarow strat i wysiedlenie milionow ludzi - zaliczony jest do wichur kategorii 4 - najwyzszej jakie zdarzyly sie od czasow biblijnych.
  Harvey zaliczono do kategorii 4
  Irma ma osiagnac stopien 5 i uwaza sie, ze to najwiekszy huragan w historii Atlantyku.

  Caly czas mysle, ze zyjemy w swiecie, ktory dobiega konca, to nasze ostatnie dni.. to nasza rzeczywistosc.

  Ale kusi mnie, zeby jednak zadac pare pytan, a moze i sprobowac pospekulowac, nawet odpowiedziec na pare pytan.

  Niektorzy zwrocili uwage, ze obecne wybuchy na sloncu, ktore maja ogromny wplyw na nasza planete, to pulsowanie magnetyczne moze byc… bo ja wiem wykorzystane, jakos tak przypadkowo “ wykorzystane przez rzad USA do .. kontrolowania ludzi.

  Niektorzy zadaja mi pytanie, czy jest mozliwe, zeby huragan Irma czy Harvey byly wykorzystane jako bron wojenna?. Czy jest mozliwe, ze rzad moze stac za tymi huraganami i moze spowodowc taka dewastacje?

  Logicznie byloby zapytac: Dlaczego? jaki to mialoby sens?
  Kto jest przyczyna i dlaczego?

  Kto naprawde jest takim wrogiem Ameryki?
  Kto tak naprawde sparalizowal amerykanska ekonomie i spowodowal takie monstrualne, nieprawdopodobne zadluzenie, ze teraz nie tylko mamy do czynienia z dlugiem ponad 20 trylionow dolarow, zero procentow i AAA rating i te wszystkie problemy w kraju, ktory kiedys byl wielkim i wspanialalym; kto i dlaczego chcialby spowodowac obecna tragedie humanitarna ze zniewolniem ludzi, wypedzeniem ich z ich wlasnych domow, pozbawienia wlasnosci; zniszczenie infrastruktry w USA?

  I ten huragan, jesli to moze byc rzeczywiscie bron, to widac ta bron uderzyla w Karaiby, w Porto Rico, St. Martin, Miami i Floryde; a na tej Florydzie mamy nasz majatek militarny, marynarki wojennej i badan kosmicznych, co jest bardzo wazne, i ten huragan moze zniszczyc reszte infrastrukury i nie wiadomo gdzie jeszcze dotrze, kto wie, moze az do Nowego Jorku - kto to wie? Ja tego nie jestem w stanie przewidziec.. kto to wie?

  Pierwszym wrogiem USA, ktory przychodzi mi na mysl i najbardziej prawdopodobnym jest Ameryka korporacji i to korporacje probuja cos zatuszowac i ukryc. I cos zalatwic.
  To jest sposob na zdewastowanie Ameryki, jej populacji , infrastruktury
  i wymusic upadek gospodarczy.
  I o to wszytko mozna bardzo wygodne oskarzyc pogode, ktorej nie mozna ani przewidziec ani kontrolowac; mozna zwalic na Boga na przyklad; ale bardzo trudno byloby obwiniac politykow; Na Boga mozna zwalic wine, nie na politykow.
  Nie mozna oskarzyc wtedy politykow o krach ekonomiczny, o upadek dolara, i totalna wojne.
  "Nie potrzebujemy zadnego rzadu. My, korporacje sami bedziemy rzadem! “
  I technologia moze byc narzedziem do calkowitego kontrolowania i zniewolenia ludzi poprzez strach, wywolywanie paniki; mniej wiecej to, co rzady robia z zalozenia:
  Kontroluja nas, indoktrynuja (oglupiaja ideologicznie) , przepedzaja masy ludzi w tym samym kierunku, klamia, manipuluja nami, tak, ze my wszyscy wierzymy , ze oczywista prawda - to zwykle klamstwo, i odwrotnie.

  A wszystko co nam oferuja to zadluzone spoleczenstwo, i ze mozemy pracowac i harowac cale zycie a dopiero na starosc, jak juz sie nie nadajemy do pracy i jestesmy starzy - to mozemy robic co nam sie podoba… i cieszyc sie zyciem.
  Ale jeszcze nie teraz. Nie teraz, gdy jestesmy niewolnikami dla 500 roznych firm; jestesmy od generowania zysku dla wielkich korporacji.

  To wszystko jest mozliwe.
  My wiemy, ze "zasiewaja chmury”, zeby zmodyfikowac pogode. Rozpryskuja w powietrzu chemiczne substancje, ktore powoduja zmiany pogodowe.

  Na przyklad w czasie olimpiady Chinczycy wystrzelili rakiety, zeby ochronic ceremonie otwarcia olimpiady przed deszczem.

  W sieci jest duzo przykladow na zmiane zachowania sie pogody.
  Rosja wydaje miliony na modyfikacje pogody w czasie panstwowych swiat.
  No wiec, Rosja i Chiny ..maja technologie..

  Informacji jest pelno.
  Mozna zmieniac pogode…
  A tymczasem CNN zbija ogromne pieniadze na sensacjach i spekulacjach na temat sztucznych zmian pogodowych (500 reklam przyniesie im miliony dolarow.)

  Wiec jesli to jest OK dla CNN zeby podawac te sensacje na temat geopolityki i zarabiac pieniadze - no to kazdy moze... przy okazji zarobic.


  Ja oczywiscie traktuje to bardzo powaznie:
  Porto Rico?
  To ostatnia rzecz jaka Porto Rico potrzebuje
  Wlasnie szef rzadu zrezygnowal o czym maja dzis donosic na Fox-ie
  Porto Rico wlasciwie oglosilo bankructwo.
  I z powodu zniszczen przez huragan Irma , moze byc bez energii elektrycznej przez 4 do 6-u miesiecy. Mowi sie, ze bedzie potrzebowac generator, nie mowiac o zywnosci i dostawach wody..

  Tymczasem, FEMA nie ma juz funduszy na pomoc zagrozonym spoleczenstwom.
  A takze bank, w ktorym trzymamy pieniadze … tez nie ma naszych pieniedzy. Tak, zwyczajnie , nie maja. To taki Ponzi scheme.

  FEMA nie ma pieniedzy. I nie bedzie mogla ratowac ofiar huraganu Irma. Chyba, ze otrzyma fundusze (kredyt) i zadluzenie bedzie roslo i roslo…

  A w dodatku, dwa reaktory atomowe na Florydzie znajduja sie wprost na linii huraganu, podobno sa przygotowane (tak jak byla Fukuszima - wiele osob przypuszcza, ze wtedy tsunami byli jakos “corelated” z wybuchami na sloncu - tak sie przypadkowo zbieglo).
  Wszyscy wiemy, co sie dzieje jak reaktor atomowy sie stopi:
  nie zadziala pierwszy stopien zabezpieczenia (alternatywne zasilanie) ani drugi, ani trzeci - wtedy wyzwala sie radioaktywnosc/ promieniowanie do matki ziemi i do oceanu … ma ogromny wplyw na nas wszystkich: powoduje rozprzestrzenianie sie chorotakich jak rak i penetruje ludzkie ciala.

  A tymczasem, prezydent Trump przed wejsciem do helikoptera oznajmia, ze rozpatruje kolejne “opcje” dlal Polnocnej Korei.

  To troche dziwne, ze nam wszystkim probuje sie odwiezc uwage tymi huragami i zniszczeniem - od zagrozenia jakie nam szykuje 3-a wojna swiatowa.
  I kiedy nasza uwaga jest skupiona na huraganach, rzad kombinuje prewencyjny atak na Polwyspie Koreanskim!.

  Czy jest mozliwe, ze zarowno Rosja jak i Chiny moga rowniez posluzyc sie modyfikacja pogody jako narzedziem zbrojnym?
  I czy to w ogole jest mozliwe biorac pod uwage, ze tez maja technologie?.
  ====

  Ja z kolei mam takie pytanie: Czy jesli mozna powodowac burze i huragany, to czy mozna je likwidowac?
  A jezeli mozna, to dlaczego sie ich nie likwiduje, a przynajmniej nie lagodzi?

  Natomiast w roznych programach w TV mozna wyczytac i wysluchac takie stwierdzenia:

  - Za duzo samochodow w USA
  - Za duzo firm budowlanych, dlatego ludzie traca prace w budownictwie
  - Ponad 50% ofiar Harveya nie ma ubezpieczenia na dom
  - Ubezpieczenia sa za drogie i bardzo duzo osob nie moze sobie na nie
  pozwolic
  - Banki i instytucje finansowe nie wyplacaja pieniedzy- bo nie maja
  - Jest pelno ludzi, ktorzy wzieli pozyczke na dom; jeszcze nie zaczeli
  splacac a juz dom zniszczony
  - Wiele osob nie chce skorzystac ze schroniska, bo sie boja…
  deportacji, jako ze maja jeszcze nie uregulowany status pobytowy
  - W Teksasie wprowadzono stan wyjatkowy
  - W Meksyku okropne trzesienie ziemi. Ponad 8 stopni w skali Richtera.Juz ponad 60 osob stracilo zycie

  Jednym slowem:
  IRMAGEDON

  Huragan Irma- czy to bron?
  Hurricane Irma Weaponized Warfare?

  https://www.youtube.com/watch?v=wcPsH_OsWpM
 • @Jasiek 02:24:22
  "O ile Majdan jakoś przynajmniej w drugim i trzecim obiegu ukazał swoje prawdziwe oblicze, to z wojną w Czeczenii pod tym względem jest już dużo gorzej". -

  --- Może gorzej z naszą wiedzą o tym :)
  Jeszcze nie czytałem, co pisze Pani Tiamat o Czeczenii. Zwrócił Pan uwagę na drobny fakt, a są na moim blogu porządne wpisy sprzed około trzech lat, które wkleił... No właśnie - @Kula Lis, zanim rozeszły się nasze drogi. Po tych wpisach coś więcej wiedziałem.
 • @Tiamat 05:28:11
  "Obecny Grozny, piekne, odbudowane jest jawnym dowodem, ze Czeczencom ta wojna byla absolutnie niepotrzebna". -

  --- Wkleję fotkę, przedstawiającą dzisiejsze miasto Grozny:

  https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiOhc-S9pfWAhUib5oKHYQ5CSsQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fpodroze.onet.pl%2Fciekawe%2Fgrozny-powstale-z-ruin-zdjecia-wspolczesne-i-archiwalne-sprzed-10-i-prawie-20-lat%2Ft9cgz&psig=AFQjCNEBykR7EXegl52SCbPVqb3j0iv-Dw&ust=1505040278731298
  .
 • @jan 08:51:38
  "Takie tematy to dobry material na przelamywanie monopolu informacj poprzez wchodzenie na popularne portale i przy okazji reklamujace bardziej wiarygodne zrudla informacji np neon24.pl". -

  --- Tak, na pewno :)
  Wyszukałem zresztą Pański wpis w Onecie.
 • Czym są, tak naprawdę, te tornada i huragany?
  Geoinżynieria, Chemtrails to zupełnie inny temat.

  Odpowiedzialnością za, zniszczenie Polski, kilka tygodni temu, kilka dni temu stanu Texas, teraz Floryda, Kuba, należy obarczyć bandytów, którzy pracują dla upadłych aniołów.
  Magnokraft (U-FO lub N-OL-e) to pojazdy latajace o potężnych mocach, magneto-elektrycznych. Niszczenie świata to celowe działanie, mające za zadanie doprowadzić do głodu na całym świecie a co za tym idzie, do prawie całkowitej depopulacji ludzkości. Gdy dodamy przymusowe szczepienia, eidemię raka, której to "choroby" w ogóle nie ma, GMO a więc zatrutą żywność a także potężne ograniczenia w produkcji żywności oraz rabunkową gospodarkę morskich połowów, wówczas świat około roku 2030 to będzie jedno wielkie cmentarzysko.

  http://totalizm.pl/magnocraft_pl.htm
  http://totalizm.pl/cloud_ufo_pl.htm
  http://totalizm.pl/cloud_ufo_pl.pdf
  http://totalizm.pl/tornado_pl.htm
  http://totalizm.pl/hurricane_pl.htm
  http://totalizm.pl/hurricane_pl.pdf
  http://totalizm.pl/ufo_pl.htm
 • @Tiamat 11:21:23
  "Huragan Irma- czy to bron?
  Hurricane Irma Weaponized Warfare?":

  https://www.youtube.com/watch?v=wcPsH_OsWpM

  --- Zerknąłem na film - około 63 tysiące odsłon i prawie 1200 komentarzy.
  Przygotuję Pani przekład jako notkę :)
 • @Tiamat 00:07:30
  "Ja jeszcze takiej małpiarni nie widziałam":

  https://www.youtube.com/watch?v=Xk_UBglPJKU

  --- Rzecz wymaga naszego ustosunkowania się do tej 'małpiarni'. Może znajdę jutro nieco czasu, by napisać parę słów w e-mailu do Pani :)
 • Upadłe anioły stworzyły... Nefilimów!
  Świat przed potopem - rządzony był przez upadłych aniołów, ich potomstwo z ludzkimi kobietami - Nefilimów - gigantów oraz dalsze potomstwo Nefilimów czyli bastardy (hybrydy). Rządy te i społeczeństwa zostały zniszczone w potopie, przeżyli jedynie upadli aniołowie.
  Starożytny Egipt. Rządy faraonów Nefilimów - gigantów potomków upadłych aniołów a kapłaństwo - rodzeństwo Nefilimów stanowiło trzon nasienie węża.
  Problem polega na tym, że oni nie są ludźmi stworzonymi przez Boga i nie posiadają duszy i sumień.

  W jaki sposób powstało nasienie węża?
  Rodzaju 6:1 - A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki.
  2 - Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.
  3 - Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat».
  4 - A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.

  W wyniku tego procesu, rodzaj ludzki został genetycznie uszkodzony.

  Iluminaci uważają, że są potomkami Upadłych Aniołów, którzy nauczyli ich "Starożytnej Mądrości", także znanej jako Kabała, którą zachowano do dzisiaj przez wieki.

  Słowo - Żyd nie oznacza tylko członka religii starozakonnej czyli rzeczywistych Izraelitów posłusznych Torze czyli pismom Mojżesza. Termin - Żyd jest kodem bastardów - głównie dla Żydów wtajemniczonych. W rzeczywistości Żydzi nie wielbią Boga, ale wielbią Lucyfera (upadły anioł) pod wszelkimi jego postaciami, począwszy od Amen-Ra z Egiptu, Zeusa i jego syna Apolla z Grecji a skończywszy na otwartym wielbieniu szatana w Watykanie.

  Nefilimy i bastary upadłych aniołów wyróżniały się szczególnym okrucieństwem oraz zdolnościami wojennymi. Lucyfer, władca tego świata obsadzał najważniejsze stanowiska polityczne głównie tymi, którzy gwarantowali jemu bezwzględne posłuszeństwo. I tak jest do dzisiaj!

  Trzon Nefilimów, 13 najważniejszych linii rodowych:
  Bundy,
  Collins,
  Dupond,
  Freeman,
  Kennedy,
  Li,
  Onassis,
  Reynolds,
  Rockefeller,
  Rothschild,
  Russel,
  Van Duyn,
  Windsor

  Istnieją także inne rodziny, które posiadają podobne połączenia i nigdy nie zawierają małżeństw z innych linii genetycznych:
  Merovingian,
  Disney,
  Krupp,
  McDonald,
  Mellon,
  Carnegis,
  Duke,
  Stillman,
  Baker,
  Wartburg,
  Whitney,
  Bronfman,
  Cabot,
  Shaw,
  Bacon,
  Perkins,
  Forbes,
  Cisneros,
  Hearst,
  Oppenheimer,
  Soros
  Za publikowanie owych informacji, Fritz Springmeier odsiedział od roku 2003 9-cio letni wyrok więzienia. Fritz pierwszy ujawnił detale, w jaki sposób władze (upadłe anioły) kontrolują wszystkie religie świata! Obecnie wiadomo powszechnie, że wszystkie większe religie są kontrolowane przez Watykan w Ekumenie.

  Rodziny Nefilimów charakteryzują się kilkoma ważnymi detalami.
  Najważniejsze jest to, że nie mieszają się z innymi liniami genealogicznymi. Ich nazwiska można spotkać niemal w każdej Encyklopedii, w każdej gazecie, ponieważ ONI praktycznie rządzą całym światem i to oni posiadają wszystkie nasze ciężko zarobione pieniądze.
  Istoty te są odpowiedzialne za wszystkie wojny i klęski ludzkości, ponieważ praktycznie wszystkie rządy państw, zwłaszcza od roku 1776 to oni lub ich bezpośrednie potomstwo!

  Rodzina Windsor to Żydzi z Saksonii - Coburg-Gotha. Z pewnością nie wiesz, że ich rodzina to rumuński Wład Pałownik, czyli... okrutny Drakula. Znany z masowego wbijania ludzi na pal. Ostatnio odwiedzili Polskę!

  Jak bastardy się rozpoznają?
  Mają to we krwi, aby ukrywać swoją tożsamość przed innymi, ponieważ mają wiele powodów do ukrywania się i zacierania wszystkich śladów po swych zbrodniach . Dlatego często zmieniają swoje nazwiska. Religia Judaizmu jest dla nich jedynie przykrywką uprawianego lucyferianizmu. Talmudyczny Judaizm pozwala im na wzajemną identyfikację.
  Robią to tak. Normalna rozmowa w jakimś gronie i jeden z hybrydów zaczyna podejrzewać drugiego, że on jest także hybrydą. Pada pytanie - co robisz na gwiazdkę? Jadę na wycieczkę! Aha... spory sygnał, że Judaizm działa. A co robisz w najbliższy Piątek? Odpoczywam po pracy. Już się znaleźli! Żydzi nie celebrują Gwiazdki i nie pracują wieczorem w Piątki. Przynajmniej tak twierdzą oficjalnie.
  Czasami noszą biżuterię, czy to z gwiazdą Dawida, czy innymi elementami ich wierzeń.
  Celem ich jest jednoczenie się w celu wykorzystywania nas oraz wyniszczanie na wszelkie sposoby. Ich postawę do nas wyjaśniają doskonale Protokoły Mędrców Syjońskich. Rozpoznając się w pracy natychmiast jednoczą się i działają przeciwko... gojom, jak nas nazywają z pogardą. Goj to bestia - istota gorsza od zwierzęcia.
  Posiadają grupę krwii AB, a to jest około 5% populacji.
 • @Uchoigielne 14:57:12
  Skąd to wiesz i jaką masz pewność, że to wszystko prawda?
  Dałbyś za to głowę, że to prawda?
 • @Robik 15:56:22
  Z ta grupa krwi AB - to napewno jakas sciema.
 • @Tiamat 18:04:22
  grupa krwi AB powsatła około 1 500 lat temu! Dziwnie koreluje to z powstaniem kaganatu Chazarskiego w tym samym czasie, jak również z czasem tworzenia pisaneego Talmudu!!!! Imbecylu z TelAviv!
 • @Tiamat 18:04:22 and @Robik 15:56:22
  Pomyślę nad wiarygodnością wpisów @Uchoigielne późnym wieczorem.
  Oczywiście podziękuję za radę /rady.
 • @Uchoigielne 18:16:36
  Nie obrażamy na tym blogu.
  Wpis z godziny 18:16:36 kasuję.
 • @Uchoigielne 14:57:12
  "Rodzina Windsor to Żydzi z Saksonii - Coburg-Gotha. Z pewnością nie wiesz, że ich rodzina to rumuński Wład Pałownik, czyli... okrutny Drakula. Znany z masowego wbijania ludzi na pal. "

  Drakula pochodzi od słowa Draco, i oznacza syna smoka (ew.diabła - ale to już po przekształceniu). A skąd smok? Z Zakonu Smoka - zorganizowanego przez króla Węgier Zygmunta Luksemburczyka dla ochrony chrześcijaństwa przed Turcją. Do Zakonu Smoka należał też Władysław Jagiełło i ojciec Vlada, który z tego powodu otrzymał przydomek Draco przekształcony później na Dracul. Dlaczego?

  Oto fragment komentarza z wpisu Szanownej KOSSOBOR:

  "Vlad, którego w końcu przezwano "Dracul" bardzo sobie przytomnie poczynał z bisurmanami /Turkami/, a także z Niemcami/Sasami, którzy chcieli opanować gospodarkę jego kraju. W legendzie pozostał jako dzika bestia, naturalnie. Zapewne celowo uszyto mu takie buty."

  http://kossobor.neon24.pl/post/134332,galeria-malarstwa

  Vlad i jego ojciec należeli do rodu/dynastii Besarabów założonej przez Besaraba I.

  Czy zna Pani/Pan jakiś związek między rodem Wettynów/Koburgów i rodem Besararbskim?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej