Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1166 postów 19628 komentarzy

Co się dzieje w Polsce - 15.09.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Pobili Egipcjanina w centrum Krakowa. Za kolor skóry” – donosi krakowski oddział ‚Gazety Wyborczej’:

"Egipcjanin Ahmed – pracownik baru z kebabem przy ulicy Floriańskiej w Krakowie – został ciężko pobity przez trzech napastników. Nie spodobała im się jego śniada cera. Jeden z nich, uciekając, zgubił dokumenty, w tym książeczkę wojskową. To trop dla policji”. Więcej w: 

 
 
Ahmed, zaatakowany pracownik lokalu z kebabem przy ul Floriańskiej
 
 
"Po artykule ‚Wyborczej’ Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich postanowiło podjąć interwencję w sprawie pobitego w sobotę w Krakowie Ahmeda” – pisze później GW. Całość w: 
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,22360384,rpo-zajmie-sie-pobitym-w-krakowie-egipcjaninem.html
 
Informacja o ‚Polakach-rasistach’ nie została nadana w telewizji. Zbyt prostacka była prowokacja. Gubienie dokumentów przez ‚sprawców’ nie jest polską specjalnością. Możliwe jest też, że przekaz skierowany jest do czytelnika świata zachodniego (kto poszuka informacji, ten znajdzie; ktoś inny zaś zadba o rozpowszechnienie i nagłośnienie). Szczegóły przedstawione są w poniższym filmie:
 
 
Egipcjanin został dotkliwie pobity – to fakt. Ale przez kogo? Jakie siły dokonują rozboju (jeszcze bez ofiar śmiertelnych), by udowodnić światu, iż jesteśmy tak skończonymi rasistami, że nawet żołnierz Wojska Polskiego (i to jeszcze w Krakowie!) bije czarnoskórych? Ale też wielu Polaków jest tak zacietrzewionych, że idealnie dopasowuje się w przypisaną nam rolę. Pod filmem jest kilkaset głosów. Świadczą one nie tylko o tym, że ‚komentatorzy’ nie wysłuchali tego, co mówi narrator, ale o dziwnym i niezrozumiałym zaczadzeniu:
 

— „No i bardzo dobrze. Żołnierza powinni odznaczyć!;
— Nareszcie jakieś dobre wieści.
— Brawo Polacy, brońcie ojczyzny!
— Powinni go jeszcze zgwałcić.
— Łączmy się w napierdalaniu Arabów!”.

Znalezione obrazy dla zapytania stop islamowi w europie

Antyislamska demonstracja (nawet) w Strzelcach Opolskich

To łączenie może przyjmować takie formy jak w tym filmie, przesłanym mi przez panią Tiamat:

https://www.youtube.com/watch?v=Xk_UBglPJKU

Mówią Polacy do muzułmanów: “Tu jest Jezus nasz król, no to wynocha!” - Jakieś taliby katolickie! – komentuje pani Tiamat. - W 2002 roku Polska przyjęła ponad 100 TYSIĘCY muzułmanów (wahabitów) z Czeczenii i Albańców z Kosowa. I ANI jednego chrześcijańskiego Serba! Jeszcze takiej małpiarni nie widziałam!

Opracował: Zygmunt Białas

KOMENTARZE

 • Z BLOG.PL:
  ~Tiamat, 15 września 2017 o 17:55
  Debilizm tego przeslania i tej absurdalnej hecy polega na tym, ze Koran uznaje i czci Jezusa!!
  Natomiast, taka demonstracja z flagami jest w Polsce niemozliwa przeciwko zydom, ktorzy nie tylo nie uznaja Jezusa ale maja go za przestepce.

  * * *

  zygmunt.bialas, 15 września 2017
  Byłaby niemożliwa. Dwa lata temu podczas anty-islamskiej demonstracji spalono kukłę Sorosa… I były problemy.
 • 5*
  Za notkę, za głos rozsądku pośród szalejących bezrozumnych islamofobów, za całokształt...
 • @zygmuntbialas
  Witaj ,jak wiesz mam inne zdanie . Pewnie przez miłość do Polski . Ave Amigo . 5* https://www.youtube.com/watch?v=zG_S_rIyBbM Ten filmik powinieneś pokazać .
 • @Paulus Aquarius 20:19:42
  "... głos rozsądku pośród szalejących bezrozumnych islamofobów,...". -

  --- Nie da się inaczej myśleć mówić i pisać. Nawet, jeśli ta anty-muzułmańska i anty-uchodźcza histeria objęła też liczne kręgi ludzi z formalnie wyższym wykształceniem.

  Pozdrawiam :)
 • @Repsol 20:45:50
  Witam Cię :)

  Piszesz o miłości do Polski. Może inaczej tę miłość rozumiemy? - Chciałbym, by nie byli bici i wyganiani cudzoziemcy, którzy znaleźli się legalnie w Polsce. Chciałbym, by też Polacy za granicą nie byli nie tylko wyganiani (a to zawsze jest możliwe, gdy naziole urosną w siłę), ale traktowani przyzwoicie.
 • Z BLOG.PL:
  ~Metro, 15 września 2017 o 19:56
  Nie wnikam w treść zdarzenia. Nie mam czasu ani zasobów. Najlepiej byłoby tam pojechać i zrobić prywatne śledztwo – poza moim zasięgiem.

  Tiamat słusznie zauważa „stały fragment gry” w postaci zgubienia dokumentów podczas ucieczki sprawcy. Paszport saudyjskiego terrorysty przetrwał zderzenie rzekomego samolotu z wieżą WTC, pożar i zawalenie budynku. Pamiętam jak chyba w Nicei czy w Berlinie rzekomy kierowca-terrorysta również zostawił dokumenty w kabinie ciężarówki. Teraz jakiś łobuz zgubił dokumenty podczas ucieczki. Publiczność jest głupia i to kupi, zawsze kupuje. Takie realia.

  Ten „stały fragment gry” sugeruje że omawiane zdarzenie to „hiperrealistyczny teledysk”, jak ataki terrorystyczne na Zachodzie.

  Tiamat przytacza komentarze pod relacją na YouTube, które są prowokacyjne, wyrażają satysfakcję z „dokopania brudasowi”.

  A CO, JEŚLI TE KOMENTARZE SĄ TAK SAMO SPONTANICZNE JAK SAMO ZDARZENIE W KRAKOWIE?

  Tak przecież może być. Wiele polskojęzycznych „alternatywnych” kanałów YT w oczywisty sposób musi być powiązana z Mossadem, dla tego samego ośrodka interesów pracuje armia internetowych trolli. Doskonale wiemy, że ich celem jest wywołanie religijnej/rasowej wojny pomiędzy sprowadzanymi na siłę muzułmanami a ludnością post-chrześcijańską.

  Jeśli stawiamy tezę, że samo krakowskie zdarzenie jest „ustawione”, że jest to hiperrealistyczny teledysk, to realistyczne spojrzenie na rzeczywistość nasuwa przypuszczenie, że komentarze pod filmem na YT mogą być fragmentem tego samego teledysku.

  * * *

  zygmunt.bialas, 15 września 2017 o 22:10

  „… „stały fragment gry” w postaci zgubienia dokumentów podczas ucieczki sprawcy”. -
  — To byłby – tak sądzę – znak na wzór ‚niewidzialnej ręki’. Nie chodziłoby o tajność, lecz właśnie o rozpoznanie: „To my, znowu my. I co nam zrobicie?”

  „… komentarze pod relacją na YouTube, które są prowokacyjne, wyrażają satysfakcję z „dokopania brudasowi”. A CO, JEŚLI TE KOMENTARZE SĄ TAK SAMO ‚SPONTANICZNE’ JAK SAMO ZDARZENIE W KRAKOWIE?” -
  — Jest nadwyżka, nawet znaczna, wpisów podżegających i po prostu durnych – to fakt.

  Przy okazji podam, iż planuję następującą kolejność notek:
  1) o Netanjahu i Izraelu (przekład Tiamat);
  2) wypowiedzi Vikernesa o Europie (przekład Metro);
  3) o przystąpieniu USA do I wojny św. (przekład mój).
  Notki będą publikowane co około 4 – 5 dni.
  .
 • Z BLOG.PL:
  ~przemex, 15 września 2017 o 22:09
  Komentarze pod filmem mogą być częścią takowego „teledysku”, niemniej jest sporo osób, którzy nawet nie wiedzą jak się komputer obsługuje, o internecie nie wspominając, a mają takie „ciekawe” poglądy żywcem wyjęte z owych komentarzy pod filmem. No ale w ich przypadku to zasługa telewizji i ambony…

  * * *

  zygmunt.bialas, 15 września 2017 o 22:16

  „… poglądy żywcem wyjęte z owych komentarzy pod filmem. No ale w ich przypadku to zasługa telewizji i ambony”. -

  — Dali się ludzie wciągnąć w nie swoje sprawy. Jak to robi telewizja, to można byłoby doktorat o tym napisać. A jak Kościół? – Niestety widać to działanie. Znajdę coś ciekawego o tym, to zamieszczę w komentarzach.
  .
 • czeczeńska halastra
  Od stycznia do czerwca 2016r. PIS i Straż Graniczna wpuścili z Rosji do Polski 16 000 czeczenów.Niewiele czekając dali oni dyla do RFN-u i innych krajów zach.Tą radosną "twórczość PISrael-itów przerwała Merkel interweniując u baby zwanej "pani premier". Wściekli Niemcy już deportowali ponad 600 szt i zapowiedzieli "powrót" pozostałych.
 • @kfakfa 22:30:46
  "PIS i Straż Graniczna wpuścili z Rosji do Polski 16 000 czeczenów". -

  --- Tak to wygląda na wykresie:

  http://cdn.natemat.pl/cd441ae1eedcb0db7771965c088951e2,780,0,0,0.jpg

  W sumie było cicho, a w ostatnich dwóch latach zrobili szum wokół muzułmańskich uchodźców, których nie ma (w Polsce).
 • Polityka i Kościół:
  "Bp Wysocki: prezydent Duda to dar od Boga
  Do cudu zmartwychwstania porównał biskup Józef Wysocki z diecezji elbląskiej rząd PiS i jego działania. W końcowym słowie, po mszy świętej w amerykańskim sanktuarium w Doylestown w stanie Pensylwania, biskup Wysocki podziękował Bogu za dar dla narodu, jakim – jego zdaniem – jest prezydent Andrzej Duda. Biskup nie szczędził też podziękowań premier Beacie Szydło, która uczestniczyła w tej mszy”. Link:

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-04-23/bp-wysocki-prezydent-duda-to-dar-od-boga/
 • Polityka i Kościół (II):
  "Nie może być Polski bez Kościoła. Każdy, choćby nie miał łaski wiary, musi to przyjąć. Każda ręka podniesiona na Kościół, to ręka podniesiona na Polskę” – mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w Toruniu podczas 24. urodzin Radia Maryja.

  Czytaj więcej: http://www.nowosci.com.pl/torun/a/kazda-reka-podniesiona-na-kosciol-to-reka-podniesiona-na-polske-kilka-tysiecy-pielgrzymow-na-urodzinach-radia-maryja,10827576/

  — Premier PRL Józef Cyrankiewicz mógłby czuć się usprawiedliwiony.
 • A tymczasem:
  Niemiecki dziennik: Polski rząd to wróg. Niemcy muszą bronić Polaków przed PiS
  "Sueddeutsche Zeitung" przekonuje niemieckich czytelników, że nasz zachodni sąsiad jest zobligowany do obrony polskiej wolności przed "ubezwłasnowolnieniem" ze strony rządu. "Wolność Polski jest zagrożona nie tylko z zewnątrz, ale i od wewnątrz" - pisze największy dziennik w Niemczech. Link:

  https://www.salon24.pl/newsroom/808964,niemiecki-dziennik-polski-rzad-to-wrog-niemcy-musza-bronic-polakow-przed-pis
 • @zygmuntbialas 22:43:19
  To ,że PISrael w statystykach tego nie uwzględnia...
  Pisało o tym DW

  niżej przedruki

  https://wiadomosci.wp.pl/nowy-szlak-dla-uchodzcow-przez-bialorus-do-polski-6027385767096961a

  https://www.wprost.pl/kraj/10019005/Nowy-szlak-dla-uchodzcow-Prowadzi-do-Polski.html

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/nowy-szlak-dla-uchodzcow-prowadzi-do-polski/b6f1m8g
 • @kfakfa 23:25:10
  "Jak podają białoruskie służby graniczne, tylko w ciągu pół roku granicę z Polską przekroczyło 17 tys. osób, które można zakwalifikować jako uchodźców". -

  --- No tak. Wydaje się to być wiarygodne.
 • Islam nie boi sie chrzescijan
  Katolicy boja sie islamu. Obsesyjnie.
  Dlaczego?

  Bo nie znaja wlasnej wiary. O islamie tez nic nie wiedza.

  Oglupianie mlodziezy jest wrecz karygodne.
  Zobaczcie co to niedouczone, zaprogramowane nienawiscia dziecie opowiada. Przeciez to wstyd na caly swiat. Takie nieuctwo:

  Dziewczynka mowi po polsku:
  Polish girl speaks out against Muslim migrants - Poles support Mr. Trump's Immigration Policy - YouTube

  Mala Polka krytykuje emigrantow muzulmanskich (tekst po polsku)
  https://www.youtube.com/watch?v=YHZRBzf-9pc

  Ta mloda Polka nawet nie wie, dlaczego od 2001 roku Europe nawiedzaja takie masy uciekinierow z Bliskiego Wschodu. I dlaczego ci ludzie uciekaja?

  I nikt jej nie powiedzial, ze:
  W Polsce jest szariat. Od stuleci. (Nie zauwazyla?)
  W Polsce mieszkaja muzulmanie od ponad 600 lat.
  Co to biedne dziewcze wie o Polsce i jej obywatelach?

  Mala Polka widac nie oglada w polskiej telewizji programow o biednych, zagubionych lesnych zwierzatkach, ktore polscy lesnicy i weterynarze probuja ratowac.
  Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami ma wiecej zrozumienia dla cierpienia zwierzat, do ktorych strzelaja ... klusownicy.

  To bardzo wychowawczo i religijnie zaniedbane dziewcze nawet wlasnej religii nie zna: Kochaj blizniego swego jak siebie samego.

  W czasach PRL-u Krakow byl osrodkiem akademickim. Co to sie teraz porobilo?:

  Teraz, zrobilo sie w Polsce tak, ze na samo slowo Arab", czy "arabskie" niektorzy mlodzi Polacy dostaja drgawek i slinotoku:

  Arabskie cyfry w polskiej szkole? Skandal!! - Wideo Krzysztofa Wójtowicza

  http://www.newsweek.pl/polska/arabskie-cyfry-w-polskiej-szkole-wideo-krzysztofa-wojtowicza-w-krakowie,artykuly,394763,1.html

  A co wiemy o Biblii? czy mlodzi Polacy czytaja Biblie?

  Biblia czy Koran? - The Holy Quran Experiment - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=Nca24yTeZSU

  Dlaczego wiec zona prezydena Syrii Bashara Asada nie boi sie wejsc do chrzescijanskiej swiatyni i zapalic swieczke w chrzescijanskim kosciele?
  Asma jest sunitka.

  Zona Asada w cerkwi w Antiochii:

  http://mtdata.ru/u25/photoA172/20409901308-0/big.jpeg

  Zastanawia mnie dlaczego w krajach arabskich, muzulmanskich nikt sie nie boi obchodzic chrzescijanskie swieta? Jakos muzulmanie nie boja sie, ze "utraca swoje wartosci kulturowe".

  Prezydent Syrii, Alawita - szyita wraz z malzonka - sunitka razem z Syryjczykami obchodza Swieta Bozego Narodzenia w wyzwolonym Aleppo:
  Wzruszajaca radosc mieszkancow jednego z najstarszych miast swiata.
  I miasta, w ktorym znajduja sie nastarsze chrzescijanskie koscioly.
  (Nic dziwnego, ze do ciagle zburzonego jeszcze miasta wracaja z Europy syeyjscy uchodzcy (ponad milion wrocilo juz do Syrii z "goscinnej" Jewropy)

  Boze Narodzenie w wyzwolonym Aleppo (Grudzien 2016)
  Christmas in liberated Aleppo! Merry Christmas to all!

  https://www.youtube.com/watch?v=2vNBLdVjb3c

  Boze Narodzenie w wielu muzulmanskich krajach:

  Palestinians celebrate Christmas Eve in Bethlehem

  http://www.maannews.com/Content.aspx?id=774591

  W Iranie: Nie tylko chrzescijanie modla sie o pokoj na Bliskim Wschodzie:

  http://ifpnews.com/iran-photos/2016/12/christians-in-tehran-go-shopping-on-christmas/

  Boze Narodzenie w Indonezji:
  christmas tree indonesia - Google Search

  http://www.google.com.au/search?q=christmas+tree+indonesia&hl=en-AU&gbv=2&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjB_O2hl5HRAhUEFpQKHV0DCiAQsAQIJg

  W Dubaju:

  Nie tylko Polacy obchodza Swieta Bozego Narodzenia w Dubaju. Co roku w Dubaju wystawiaja ogromna i przebogata choinke:
  christmas tree in Dubai - Google Search

  http://www.google.com.au/search?q=christmas+tree+in+Dubai&hl=en-AU&gbv=2&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiYoPaIl5HRAhXJGJQKHeLPAhsQsAQIGg

  Dlaczego polskie sfanatyzowane nieuki powtarzaja jak wytresowane pieski, zaslyszane belkoty o islmie i szariacie?
  Pierwsza zasada Koranu to .. No compulsion in religion [nie ma przymusu religijnego Koran 2:256]

  Ta zasada w zaden sposob nie moze byc podwazona, poniewaz zasada nie zmuszania do religii jest podstawa filozofii islamu i paradygmatu filozofii islamu i jego pojmowaniem swiata."

  'Szaria' po arabsku znaczy 'droga do wodopoju' - w kontekscie religijnym oznacza 'prawidlowa droge'.

  Istnieje 6 zasad szariatu:

  1. Prawo do ochrony zycia
  2. Prawo do ochrony rodziny
  3. Prawo do ochrony edukacji
  4. Prawo do ochrony religii
  5. Prawo ochrony wlasnosci
  6. Prawo do ochrony ludzkiej godnosci

  Te 6 zasad filozofii sa podstawa prawa cywilnego i religijnego islamu.

  Ja jestem katolikiem. Nie jest moim zadaniem nauczanie Koranu .
  Ale uwazam za swoj obowiazek korzystac z Dekalogu, ktory obowiazuje wszystkich wierzacych chrzescijan: kochaj blizniego swego i
  Nie mow falszywego swiadectwa na temat blizniego swego.

  A na koniec taka ciekawostka:
  To nie muzulmanki. Wiadomo kto ma monopol na babska mode religijna:
  Jewish Women Wearing Burqa: A Disturbing Trend

  http://www.viciousbabushka.com/2011/02/jewish-women-wearing-burqa-a-disturbing-trend.html
 • Kto dba o pion moralny Kosciola katolickiego w w Polsce?
  Kierowane przez Żydów organizacje narodowe pielgrzymują na Jasną Górę

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/08/kierowane-przez-zydow-organizacje-narodowe-pielgrzymuja-na-jasna-gore/


  Znalezione w sieci:

  Archiwa IPN – Lista pochodzi z przełomu lat ’90 XX wieku i początu lat wieku XXI

  1/3 episkopatu Polski w rękach Syjonistów i okultystów …


  Lista HAŃBY!

  * Arcybiskup Metropolita Warszawski, Prymas Polski Kardynał Józef Glemp – pochodzenie żydowskie; jego brat nazywa sie Glemb, komunista PZPR-owski pułkownik LWP ( w 1989 r. kandydował z listy PZPR ).
  * Arcybiskup Warszawski – Bronisław Dąbrowski – pochodzenie żydowskie,
  * Arcybiskup – Tadeusz Gocławski – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Józef Kowalczyk – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Kardynal Franciszek Macharski – Finkelstein – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Józef Michalik – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Henryk Muszyński – Jaks – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Edmund Piszcz – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Marian Przykucki – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Bolesław Pylak – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Jerzy Stroba – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Ignacy Tokarczuk – pochodzenie ukrainskie
  * Arcybiskup – Wojciech Zięba – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Damian Zimon – pochodzenie żydowskie
  * Arcybiskup – Władysław Ziółek – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Roman Andrzejewski – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Bohdan Bejze – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Chrapek – Kohn – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Bronisław Dembowski – Winkiel – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Czesław Domin – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Edward Frankowski – narodowość polska
  * Biskup – Stanisław Gądecki – Hartmann – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Sławoj Leszek Głódź – Izaak Nowin – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Kazimierz Górny – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Władysław Jedruszów – pochodzenie ukraińskie
  • Biskup – Zygmunt Kamiński – narodowość polska
  * Biskup – Piotr Libera – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Edward Materski – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Jan Mazur – narodowość polska
  * Biskup – Wiesław Mering – pochodzenie żydowskie; Tajny Współpracownik SB „Lucjan”
  • Biskup – Stanisław Napierała – narodowość polska
  * Biskup – Alfons Nossol – pochodzenie niemieckie
  * Biskup – Stanisław Nowak – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Alojzy Orszulik – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Juliusz Paetz – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Tadeusz Pieronek – Mosze Michlis – pochodzenie żydowskie (członek antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego)
  * Biskup – Tadeusz Rakoczy – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Kazimierz Romaniuk – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Tadeusz Rybak – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Edward Samsel – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Andrzej Suski – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Szlaga – pochodzenie niemieckie
  • Biskup – Stanisław Szymecki – narodowość polska
  * Biskup – Andrzej Śliwinski – pochodzenie żydowskie
  • Biskup – Adam Śmigielski – narodowość polska
  * Biskup – Jan Śrutwa – pochodzenie ukrainskie
  • Biskup – Wacław Świerzawski – narodowość polska
  * Biskup – Szczepan Wesoły – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Jan Wieczorek – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Wojciech Zięba – pochodzenie żydowskie
  * Biskup – Józef Życiński – Reiffstein – pochodzenie żydowskie
  oraz:
  * ks. Franciszek Cybula – pochodzenie żydowskie (ks. kapelan i spowiednik w Kancelarii byłego Prezydenta (Wałęsy), agent SB, TW pseudonim „Franko”)
  * ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel – Jakub Weksler – pochodzenie żydowskie
  * ks. prof. Józef Tischner – Blumstein – pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, czołowy ideolog “katolewicy” i nieformalny kapelan udecji; Ulubiony ksiądz „GW” i „Wprost”, doczekał się pochwał nawet na łamach „Playboya” za swe skrajne drwiny z polskiego katolickiego zaścianka [por. J.Miliszkiewicz: Kapłan na luzie, „Playboy” z grudnia 1995, s. 132-134]; b. członek zarządu antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji im. Stefana Batorego; odznaczony Orderem Orła Białego (1999) przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana)
  * ks. Adam Bijak – Klotzer – pochodzenie żydowskie polonofob
  * ks. Adam Boniecki – Aaron Ajngold – pochodzenie żydowskie polonofob
  * ks. Michał Czajkowski – pochodzenie żydowskie (polonofob, dywersant, mason, globalista, piewca żydoekumenizmu i żydotolerancji, zniesławiacz Polski i Polaków, wieloletni niebezpieczny agent UB/SB – Tajny Współpracownik ps. „Jankowski” – ktorego gl. przelozonym byl gen. Pietruszka, ten sam, ktory byl tez szefem bandy Piotrowskiego, ktorzy z polecenia Pietruszki zamordowali ks. Jerzego Popieluszko; współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, współpracownik żydokatolewackiego „Tygodnika Powszechnego”, asystent kościelny i członek rady redakcyjnej katolewackiego miesiecznika „Więź”)
  * o. Jan Góra (ten od Lednicy) – Griemschpann – pochodzenie żydowskie
  * ks. Roman Indrzejczyk – pochodzenie żydowskie
  * ks. Zbigniew Kamiński – pochodzenie żydowskie (członek KOR)
  * ks. Leon Kantorski – pochodzenie żydowskie (proboszcz z Podkowy Leśnej, który jeszcze w latach 70. związał się z KOR-em; odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski przez żyda, agenta KGB i SB prezydenta żydokomuny Aleksandra Kwaśniewskiego – Izaaka Stoltzmana)
  * ks. Wiesław Lauer – pochodzenie żydowskie; wikariusz generalny kurii gdańskiej Tajny Współpracownik SB „Szwejk”
  * ks. Stanisław Musiał – pochodzenie żydowskie (członek rady Fundacji Judaica; członek redakcji żydokomunistycznego „Tygodnika Powszechnego”; członek „Otwarta Rzeczpospolita”, [oficjalnie] „Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii powstałe w 1999 r. Stowarzyszenie liczy ponad 300 członków o różnych przekonaniach politycznych, różnych wyznań i bezwyznaniowych”; głównie jednak pochodzenia żydowskiego, oraz komuniści i ateiści; stowarzyszenie otrzymuje finansowe wsparcie ze strony antypolskiej, powiązanej z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacją im. Stefana Batorego.)
  * ks. Jan Zieja – pochodzenie żydowskie (członek-założyciel KOR)
  * ks. prał. Grzegorz Pawłowski – pochodzenie żydowskie polonofob
  * ks. rektor dr Wojciech Hanc – pochodzenie żydowskie

  Szczęść Boże?!?!?!
 • @Tiamat 12:47:33
  Szczęść Boże . https://www.deon.pl/141/art,2790,ostrzezenie-od-chrzescijan-z-syrii.html
 • @Repsol 13:19:46
  Nie znam Odeonu
  Przyznam sie, ze czytam tez troche ze zdumieniem.
  Aleppo bylo glownym osrodkiem opozycji przeciwko Assadowi. To tam sie zaczela pro-amerykanska "rewolucja"podjudzana przez Izrael i pieniadze Arabii Saudyjskiej - tej samej, ktora sfinasowala dwa panstwa muzulmanskie w Europei: Bosnie i Kosowo..
  I jeszcze dlugo, nawet w czasie tej w czasie nawet tej wojny, Aleppo nie mialo zaufania do Assada.
  Ja mysle, ze dalej nie maja; ogladalam dzis wywiad z szefem opozycji - oczywiscie z Aleppo.

  Dlatego opinie z Aleppo moga sie roznic od opinii mieszkancow Damaszku.
  Oficjalnie, przyczyna opozycji w Syrii byla 'dyktatura alawitow".
  Bo to niby alawici "zagarneli wladze' ...
  Nie przeszkadza, ze zona alawity jest sunitka.

  [Jakos NIKT nie ma pretensji do Anglii, ze na tronie brytyjskim nie smie zasiasc zaden katolik - a to przeciez takie "niesprawiedliwe"!!
  Widac jedne religie sa lepsze od drugich.]

  Syria jest w duzo gorszym polozeniu od Anglii. Od lat rozne takie panstwa na Bliskim Wschodzie przy pomocy USA probuja "przejac" Syrie.. i zniszczyc ... obiecujac "rownosc i sprawiedliwosc". .

  Infiltracja i dywersja szaleja od czasow jeszcze sprzed II-ej wojny swiatowej. Czy Syria moze sie obronic?

  Przypomina to troche Jugoslawie, gdzie nagle sie zaczely awantury religijne - zreszta w KAZDYM znanym mi przypadku, wywolane sztucznie.

  Czego ten blog ODEON nie wspomina, to, ze w czasie bombardowania Iraku, okolo milion chrzescijan ze zbombardowanego Iraku i Libii schronilo sie w Syrii.
  Ale w 2011 Syria tez stala sie niebezpieczna.
  Dzis podali z ONZ, ze ogromne ilosci pieniedzy, ktore w ramach pomocy byly przekazane do Jordanii, gdzie sie schronilo bardzo duzo Syryjczykow, jakos wyparowaly. I nie dotarly do Jordanii.

  Troche mnie zastanawia ten kompletny brak troski o chrzescijan w czasie bombardowan: Jugosalwii, a wczesniej Etiopii - zniszczono wlasciwie kulture Amharow i pies z kulawa noga sie nie upomnial. Zburzono katolickie koscioly w Libii, zniszczono katolicki kosciol w Hurgadzie w Egipcie i masowo od lat niszczy sie religie Koptom.

  Kosciol katolicki walczy z prawoslawiem; najlepiej to widac na Ukrainie, a i polskim katolikom najbardziej przeszkadzaja ... Rosjanie.

  Z dzisiejszego wywiadu w tureckiej TV TRT World dowiaduje sie ze zdumieniem, ze opozycja w Syrii znow oskarza Asada. Widac, ze ktos pobuje mieszac znow od strony religii - jakos przegrali wojne na piesci - czyli zbrojnie. Damaszku nie dalo sie zburzyc, Wzgorza Golan ciagle nie przeszly oficjalnie do Izraela. Walka teraz sie zacznie zdaje sie znow od strony ideologii i religii.
  Szkoda.

  Syria od dawna jest na widelcu i pod obstrzalem korporacji naftowych i gazowych.
  Ostatnia rzecza jaka w tej chwili Syria potrzebuje to wznowione dyskusje religijne.

  Ja mam wieksze zaufanie do Syryjczykow, ktorzy potrafili przechowac chrzescijanskie koscioly przez tysiaclecia.
  W najwiekszym meczecie w Damaszku przechowany jest grob sw. Jana Chrzciciela. Modla sie w tym meczecie i chrzescijanie i muzulmanie.

  Europejskie "katoliki' nie potrafia chronic podstawowych wartosci chrzescijanskich. Cala Europa sie patrzyla jak krowa na pociag - jak NATO bombardowalo chrzescijanskie cerkwie Kosowa.

  Katolicy we Wloszech blagaja reszte Europy - a wlasciwie Unii Europejskiej o pomoc w selekcji uchodzcow. Chodzi glownie o pomoc w wywiadzie i personelu do przeprowadzania wywiadow z uchodzcami.
  Dyskusja i argumenty niektorzych rzadow w sprawie uchodzcow sa nie do przyjecia.
  Wszystkie panstwa NATO, ktore bombardowaly i niszczyly narody Bliskiego Wschodu maja smierdzacy obowiazek przyjmowac ofiary EUROPEJSKICH bomb.
  Przeciez Europejczycy zniszczyli cala melioracje Libii, ktora nalezala do tzw. 8-go cudu swiata (podziemna rzeka).
  To Amerykanie zniszczyli, zbombardowali caly system irygacyjny w Etiopii, ktory zalozyli jeszcze Wlosi.
  Polska domaga sie odszkodowaia od Niemcow??
  A kto odbuduje kraje Bliskiego Wschodu?.
  Ponad milion Syryjczykow powrocilo do zniszczonej Syrii. Wola Syrie od Europy.
  Znam polskie malzenstwo (architekci) z Syrii, ktorzy wybieraja sie z powrotem do Syrii, bo... w Polsce nie maja zadnej przyszlosci. Ani oni (architekci) ani ich dzieci. Nie podoba im sie, ze dwie osoby musza pracowac, zeby utrzymac rodzine.
 • Do kogo należy człowiek w faszystowskiej korporacji zwanej 3rp?
  Rodzice musieli porwać ze szpitala własne dziecko chroniąc je przed polskim państwem! Trwa policyjna obława na małżeństwo!
  Do niewiarygodnego skandalu doszło w jednej z placówek medycznych w Białogardzie, w zachodniopomorskim. Młodemu małżeństwu urodziło się tam 14 lipca dziecko. Ze względu na to, że jest to wcześniak, urodzony w 37 tygodniu, rodzice odmówili zaszczepienia noworodka. Następnego dnia zostali pozbawieni praw rodzicielskich. Skończyło się na tym, że porwali swoje własne dziecko i obecnie są ścigani przez policję.
  Szczepienie dziecka w pierwszej dobie obowiązuje jedynie w "polin"
 • @Tiamat 15:08:47
  Zgoda między nami jest co do tego że żadnych czeczenów i albanów nie powinniśmy przyjmować . Niestety teraz granicę Polski przekroczyło 2 miliony banderopiteków i co ? .Ukłony.
 • @Tiamat 12:28:51
  "Teraz, zrobilo sie w Polsce tak, ze na samo slowo Arab", czy "arabskie" niektorzy mlodzi Polacy dostaja drgawek i slinotoku". -

  --- Coś, co nie chce mi się mieścić w głowie. Tak upadliśmy. Moralnie i intelektualnie. I nie chodzi o 'niektórych młodych Polaków'. Takich anty-islamistów jest u nas dużo.
 • @Tiamat 12:47:33
  "Kto dba o pion moralny Kosciola katolickiego w w Polsce?" -

  --- Długa jest lista nadrzędnych pasterzy. Podobnie jest w wielu innych obszarach życia: w polityce, mediach, kulturze, bankach, biznesie.
 • @Repsol 13:19:46
  Witam :)

  Dotyczy Syrii - "... brak prześladowań ze względu na wyznanie nie oznacza, że chrześcijanie mają jakoś lepiej wśród mieszkańców Syrii. Wszyscy cierpią tak samo, wszyscy stracili kogoś bliskiego, wszyscy są tak samo zagrożeni". -

  --- Myślę, że autor linkowanego przez Ciebie tekstu mógł wspomnieć, kto jest przyczyną nieszczęść Syrii i w Syrii.

  Pozdrawiam.
 • @rysio 18:14:59
  "Rodzice musieli porwać ze szpitala własne dziecko chroniąc je przed polskim państwem! Trwa policyjna obława na małżeństwo!". -

  --- Bulwersująca historia.
 • @Repsol 22:28:01
  Piszesz: "Niestety teraz granicę Polski przekroczyło 2 miliony banderopiteków i co?" -

  --- Ano co? - Jest różnica i to zasadnicza. Ukraińcy (powiedzmy około miliona) przekroczyli granicę, a muzułmanie nie. I o ile mi wiadomo, nie chcą przekroczyć. Więc o co to larum? Z czyjej podpuchy? A kiedyś Tiamat napisała, że jak żyd każe, to Polak wodę z Wisły sprzeda.

  Mam dużo dobrych tekstów. Postaram się przyspieszyć i po kolei opublikować artykuły Tiamat, Metro i Ikulalibala. Na mój przekład o wejściu USA do I wojny światowej nie starcza już czasu.

  Zadzwonię dziś po godzinie 12:00.
 • @zygmuntbialas 23:42:09
  Dotyczy Syrii
  Ja rozumiem, ze ten blog, ktory pan Repsol podal, to reprezentuje raczej poglady/polityke administracji Watykanu, ktory od lat sie uwzial na walke z Bizancjum.
  Nie bardzo wierze, ze Watykan popiera interesy Syrii. Zwlaszcza chrzescijan syryjskich.
  Bardzo dobrze, ze sie w ogole dowiedzialam, ze taki blog w ogole isntnieje. Trzeba mu sie blizej przygladnac.

  Ja natomiast "wykrakalam" z ta Syria gdzy chodzi o Aleppo i opozycje w Syrii, ktora wcale nie zamierza sie poddac.

  Sprobuje wyjasnic: W Syrii sa dwie opozycje. Jedna normalna, syryjska, jak kazda opozycja w normalnym kraju. Popieraja Asada ale sami chcieliby wygrac wybory.
  Inna opozycja to ta z USA i Izraela - placona z zewnatrz, zadnych wyborow nie uznaje.. Komus bardzo zalezy, zeby te dwie opozycje mylic.

  Czemu ja sie upieram przy tym Bliskim Wschodzie?
  Bo, niestety, BW to zrodlo - i doskonaly pretekst- do podtrzymywania wojen naftowych i handlu bronia. Jedna wielka rana na skorupie ziemskiej.

  Wczoraj pani Nikki Haley- pani ambasador USA w ONZ - znow przeczytala z kartki kolejna zapowiedz awantury.
  Otoz ta kolejna amerykanska debilka w Radzie Bezpieczenstwa zapodala swiatu:

  “We’re not going to be satisfied until we see a strong and stable Syria. And that is not with Assad in place,” - US Ambassador to the UN Nikki Haley said at a White House briefing on Friday

  A po polsku to bedzie jakos tak:
  "Nie mamy zamiaru dac za wygrana dopoki Syria nie stanie sie silnym i stabilnym panstwem co nigdy sie nie stanie dopoki Asad jest u wladzy". - powiedziala ambasador USA w ONZ w piatkowym spotkaniu w Bialym Domu.
  [Blizej nie wiadomo jaki interes maja jankesi w Syrii i jakie to silne pantswo udalo sie Amerykanom stworzyc nie tylko na Bliskim Wschodzie]

  Amerykanie zapowiadaja tez 'regime change'- zmiane wladzy - w Iranie.

  Widac wiec kolejna probe zamieszania na Bliskim Wschodzie :
  Na razie, poniewaz zdecydowanie najemnicy USA przegrywaja w Syrii,
  USA zdaje sie planuje "Plan B":

  Kurdowie z Polnocnego Iraku chca oglosic referendum w sprawie niezaleznego panstwa kurdyjskiego ze stolica w Erbil.

  Ja moze kiedys popelnie wyjasnienie nieszczesnej historii Kurdow ale teraz w skrocie:
  Kurdy sa podzielone na trzy glowne grupy: ci z Turcji, Syrii i Iraku.
  Kurdom w polnocnym Iraku "patronuje" Izrael. Opowiadaja im rozne bajki bo koniecznie chca kontrolowac rope w polnocnym Iraku.

  Moze nie wszyscy wiedza: W czasach Husejna Kurdowie w Polnocnm Iraku mieli PELNA autonomie.
  Sama, osobiscie widzialam paszporty kurdyjskie wydane w autonomii kurdyjskiej!
  Zeby dostac sie do wszystkich pol naftowych Iraku , Izrael i USA podpuscily Kurdow, zeby obalili Husejna i stworzyli wlasne, niezalezne suwerenne panstwo; Stany Zjednoczone obiecaly bratnia pomoc w sprzecie i doradcach.
  Kurdowie napadli na Husejna, dostali straszliwe lanie, bardzo duzo ich wtedy zginelo; USA nie przyszlo z pomoca bo sie nagle ockneli, ze nie moga powierzyc Kurdom kontroli nad polami naftowymi.

  W interesie Izraela lezy powstanie nie tylko panstwa kurdyjskiego na terenie Iraku ale i Syrii - to jest wszedzie tam, gdzie sa zacne pola naftowe.
  Panstwo kurdyjskie na terenie Syrii, ze stolica w Rakka, nie podoba sie ani Turcji ani Syrii. Amerykanie i Izrael popieraja syryjskich Kurdow.

  Ale wszystko z Kurdami jest skomplikowane, bo Kurdowm syryjskim w Syrii bylo dobrze. Kurdom w Turcji jest bardzo zle.
  Kurdowie w Iraku maja wielkomocarstwowe ambicje potegi naftowej nakrecanej przez Arabie Saudyjska, Izrel i USA. .
  A wszystkie trzy grupy Kurdow sie nienawidza.

  Przekonalam sie na wlasnej skorze, kiedy poprosilam Kurdow o porade w sprawie wiz. Zglosily sie trzy grupy doradcow i malo sie u mnie w biurze nie pozabijali.

  No wiec sprawa Kurdow bedzie sie wlokla zdaje sie na Bliskim Wschodzie jeszce troche - bo stanowia idealny powod do bitki.

  Za podpuszczeniem Izraela, parlament kurdyjski w Erbil przyjal ustawe o referendum. Ale ten parlament zapomnial zaprosic na obrady zarowno Speakera - przewodniczacego obrad ja i zastepce komitetu parlamentarnego i szefa bloku parlamentarnego.. bez ktorych obrady sa niewazne. No wiec ten przewodnoczacy bloku parlamentarnego Bahar Mahmoud wlasnie oglosil, ze obrady i cala ta decyzja parlamentu sa nielegalne!
  Zeby jeszcze bylo weselej, to Amerykanie kazali sie wstrzymac z tym referendum dopoki sie nie rozwiaze sprawa z ISIS.
  Naturalnie chodzi o to, kto bedzie kontrolowal rope.

  Na zadne, jakiekolwiek panstwo kurdyjskie w zyciu nie zgodzi sie Iran.
  W Iranie tez mieszkaja Kurdowie ale ci juz od dawna nie maja nic do powiedzenia.
  Tak wiec, mozna przedluzac awanture na Bliskim Wschodzie metoda "na Kurda".
  Referendum w Erbil moze spowodowac nastepna drake: Iranu z Izraelem tzn. z USA, Syria i Turcja.

  Wiec mimo przegranej USA w Syrii, moze jeszcze za wczesnie sie cieszyc z wygranej .
  Co bardzo ladnie dala do zrozumienia kolejna wariaka z USA w Radzie Bezpieczenstwa, pani ambasador USA: Nikki Haley..
 • @Tiamat 04:23:23
  "W Syrii sa dwie opozycje. Jedna normalna, syryjska, jak kazda opozycja w normalnym kraju. Popieraja Asada ale sami chcieliby wygrac wybory.
  Inna opozycja to ta z USA i Izraela - placona z zewnatrz, zadnych wyborow nie uznaje.. Komus bardzo zalezy, zeby te dwie opozycje mylic". -

  --- Tak, pisaliśmy o tym sporo, szczególnie na blog.pl. Chodzi o to, by robić ludziom wodę z mózgu. Tak na dobrą sprawę to nie tylko jest okrutna wojna z inicjatywy USA, ale przecież ciągle są sankcje gospodarcze Unii Europejskiej (w tym Polski) wobec Syrii. Te sankcje obejmują też żywność i lekarstwa, więc w taki też sposób Europa ukazuje swe tradycje chrześcijańskie.
 • @zygmuntbialas 09:35:49
  Jakie tradycje chrzescijanskie?
  Nie przypominam sobie, zeby Europa komukolwiek pomagala.
  Moze jestem za mloda i nie pamietam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej