Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1217 postów 20141 komentarzy

Co się dzieje w Polsce i na świecie - 14.10.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwa ostatnie teksty posła Janusza Sanockiego, zamieszczone w NEON-ie, wywołały co najmniej moje zdumienie.

W jednym, dotyczącym islamu i zamachów, ukazuje się poseł jako ignorant i prowokator, a w drugim artykule jako szlachetna postać, pomagająca słowem i czynem dr. Mateuszowi Piskorskiemu, uwięzionemu i bezprawnie przetrzymywanemu w areszcie.
 
 
Uwięzienie dr. M. Piskorskiego jest wrzodem na ciele III RP i szydzeniem z potocznie rozumianej demokracji. PiS zamknął lidera ZMIANY w więzieniu, a wcześniej PO nie dopuściła do rejestracji jego partii, by ta nie przystąpiła do wyborów parlamentarnych (ZB).
 
Piszą o wspomnianych notkach Andrzej Szubert (nick: @opolczyk) oraz Piotr Bein.Obaj Panowie wyrazili zgodę na przedruk ich prywatnych e-maili:
 
Na Sanockiego należy uważać. Jego tekst dotyczący Mateusza Piskorskiego jest oczywiście dobry. Natomiast już poprzednia jego notka to zwykła załgana żydowska propaganda:  
//sanocki.neon24.pl/post/140519,przyczyna-terroryzmu-jest-islam-trzeba-go-zakazac
Wszystkie wymienione przez Sanockiego „zamachy” były operacjami obcej flagi zwalonymi na „islamistów”.
 
To raz! Dwa – gdyby nawet były to rzeczywiście zamachy dokonane przez islamistów, byłyby tylko rewanżem za miliony ofiar cywilnych bandyckich działań bandyckiego NATO (w tym zachodnich wasali USraela) w świecie islamu. Podam tylko jako przykład operację TPAJAX:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_stanu_w_Iranie_(1953)
 
Tylko po wojnie działania CIA, Mosadu i podległych im zachodnich służb oraz działania USraela i zachodnich jego wasali (embarga, wojny, bombardowania i tajne operacje jak TPAJAX) kosztowały życie co najmniej 10 milionów muzułmanów – w ogromnej większości ludności cywilnej.  
https://przemex.wordpress.com/2016/01/15/islamski-holocaust-wojny-prowadzone-przez-zachod-zabily-co-najmniej-4-miliony-muzulmanow/
 
Dane w powyższym tekście są co najmniej trzykrotnie zaniżone.  Gdyby więc owe operacje zachodnich służb uznać nawet za zamachy islamistów, to i tak rachunek ofiar jest jednoznaczny – miliony cywilnych ofiar po stronie islamu i kilkaset po stronie jewrounitów.  Wniosek jest jeden – należy zdelegalizować NATO, USrael i jego zachodnich wasali oraz zachodnie służby służące żydowskim interesom. Wtedy zapanuje spokój i nie będzie terroryzmu.
 
Odnośnie Sanockiego jeszcze jedna uwaga – pytałem go osobiście (bo znamy się osobiście), kto i dlaczego zaprosił go jako „eksperta” do udziału w żydowskim spisku „okrągłego stołu”. Sanocki brał w nim udział w podstoliku „budownictwo mieszkaniowe”. Nigdy na to pytanie w sposób klarowny i jasny nie odpowiedział.
 
Sanocki tekstami jak ten o Piskorskim uwiarygadnia się. Po to, aby bezkarnie szerzyć obżydliwą propagandę jak w tekście o islamie i „zamachach” zwalanych na muzułmanów.
 
Napisał: Andrzej Szubert
 
* * * * * * *
 
Szanowny Panie Pośle Sanocki
 
Od prawdziwie polskich patriotycznych posłów wymagamy wiedzy bez zarzutu ni skazy wpływem hasbary. Chwali się Panu występowanie w obronie dra Piskorskiego. Niestety obnaża Pana i kompromituje artykulik potępiajacy cały islam za wyczyny domniemanych muzułmańskich  sprawców tzw. „ataków terroru”: Przyczyną terroryzmu jest islam. Trzeba go zakazać!
W taki sposób wspiera Pan klasyczną zmyłkową hasbarę. Większość tych „ataków”wykonują:
— bezpośrednio, arabskojęzyczni żydowscy agenci Mosadu,
— zydłackie służby poza-izraelskie (CIA, MI6, pakistański ISI, BND…),
— frajerzy z problemami fanatyczno-psychologicznymi, wykorzystani i przygotowani do zadania przez ww.,
— kryci przez służby żydłackie, skrajnie radykalni Al-Kaidowcy, ISIS-owcy itp. gorliwie wykonujący zadania od żydłackich służb, bez podgotowki prochami i psychotroniką.
 
To są akty fałszywej flagi, tzn. wyreżyserowane i przeprowadzone z inicjatywy, planu i ze środków służb żydłackich, a pozorowane na islamskie czy islamistyczne. Zatem są na pewno żydłackie w swych korzeniach, a nie islamskie!!! A jednak Pan pisze „islamski” z pewnością zbyt wielką jak na patriotycznego, podobno, posła Narodu Polskiego. Czemu nie nawołuje Pan zatem do zbanowania juidaizmu i, co ważniejsze, jej świeckiego odprysku na użytek żydobanksterii, syjonizmu?
 
Większość przykładów, które Pan podał jako „islamskie”, to powyższe schematy — patrz dokumentacje na moich blogach, w tym masakra w Las Vegas:  
//olivebiodiesel.com/LasVegasShooterStephenPaddock_NSAMKUltraVictim.htm
 
„Allachu Akbar” wypowie każdy zdolny do mówienia. Identycznie chwalą Boga chrześcijanie syryjscy (i arabskojęzyczni w ogóle), a żadne „dochodzenie” nie zaczyna od tego, tylko automatycznie „oskarża” muzułmanów.
 
Terroryzm udoskonala na użytek żydłactfa globalnego instytut w Izraelu, powstałym m.in. dzięki żydlackiemu terroryzmowi wyuczonemu w Polsce sanacyjnej Jak Polacy pomogli stworzyć Izrael
Instytut ten założył ojciec mega-zbrodniarza masowego, Netanjahu, syjonistyczny żydłak pochodzący z II RP. Jest opracowanie na ten temat na moich blogach, wyszukam jeśli Pan potrzebuje.
 
Muzułmanie są od czasu ataków 11 IX (to również żydłacka fałszywa flaga zwalana na islam) największą ofiarą tzw. „wojny z terrorem”. Od tego czasu zginęło w krajach z przewagą wyznania muzułmańskiego co najmniej 10 mln CYWILÓW. W samym Iraku co najmniej 5 mln (porównać z przekłamanym „Holocaustem” 6 mln).
 
W zestawieniu z informacją o Panu z Razwiedki666 od Andrzeja Szuberta poniżej, trudno uwierzyć, że NIE jest Pan wtyką agenturalną, ale chciałbym się mylić, bo inaczej nie widzę szans na wyzwolenie Polaków spod żydłackiej okupacji. Wykorzystuje Pan sytuację z uwięzieniem dra Piskorskiego na zaliczanie plusów dodatnich pozytywnie.
 
Prospekt emeryturki poselskiej raduje Pana? – Bo nas Polaków, skołowanych przez agentów jak Pan, obciążanych kosztami uposażeń, diet i emerytur poselskich w ogóle nie bawi! Szkoda niewspółmiernie większa przez (p)osłów jak Pan: poglebiające się odurnienie i zniewolenie Narodu Polskiego przez globalny żydłacki kompleks wladzy. Judeocentrycy i masowe zbrodnie
 
Pozdrawiam,
 
Piotr Bein
niezalezny badacz ludobojstwa
Grypa666.wordpress.com i PiotrBein.wordpress.com
 
* * * * * * *
 
Jeszcze jedna uwaga odnośnie do tekstu Sanockiego o Mateuszu Piskorskim – pisze Andrzej Szubert. – Poprzednio napisałem, że jest on oczywiście dobry. Ale i tu mam wątpliwości – Sanocki (w sumie słusznie) imiennie krytykuje Macierewicza Singera za jego nieodpowiedzialne awanturnictwo w polityce wschodniej III Rzydopospolitej. Nazywa – i słusznie – metody ABW i prokurartury (od siebie dodam – w domyśle – pod rządami PiSraela) „bolszewickimi”.
 
Wywołać to może u wyznawców PiSraela, Kalksteina i Singera Macierewicza reakcję obronną – okrzyczą Sanockiego POsraelitą czy KODsraelitą, atakującym „dobrą zmianę”. Sanocki jako wieloletni dziennikarz i publicysta (Nowiny Nyskie, prawica.net, Neon24 i inne) musi wiedzieć o tym, ża taką reakcję u Pisraelitów jego tekst może wywołać. I wielu agentów wpływu celowo takie teksty puszcza – krytykują albo wyłącznie PiSrael, albo POsrael w celu zaciągnięcia ich wyznawców na fałszywą barykadę obrony dobrego imienia ich agenturalnej mafii. Takie postępowanie utrzymuje jednak społeczną dychotomię – podział większości aktywnych politycznie, choć durnych Polaków na wyznawców POsraela i wrogich im wyznawców PiSraela w myśl zasady dziel i rządź. Okupant wie o tym, że podzieleni, rozbici i skłóceni Polacy będą przez to bezbronni.
 
Każdy odpowiedzialny publicysta krytykując jeden czy drugi polityczny agenturalny kibuc powinien wyraźnie zaznaczyć, że oba one jedynie inscenizują walkę pomiędzy sobą. W rzeczywistości służą  tym samym mocodawcom i nie ma między nimi różnicy. Oba są antypolskie i oba służą okupantowi.
Andrzej Szubert
 

KOMENTARZE

 • @All
  A tak ujmuje rzecz Andrzej Szubert (nick: @opolczyk):

  https://opolczykpl.wordpress.com/2017/10/14/metody-dezinformacji-i-sklocania-polakow-na-przykladzie-publicystyki-niezaleznego-posla-do-knessejmu-sanockiego/
 • @All (II)
  "Polska odparła kolejny atak cybernetyczny Rosjan - poinformował Antoni Macierewicz. Rząd w związku z wojną hybrydową, jaką prowadzi Kreml, nie przywróci małego ruchu granicznego z Rosją - donosi portal salon24.pl. -
  Mieliśmy już trzeci kolejny atak cybernetyczny ze strony Rosji. Na szczęście w Polsce go odparliśmy. Ale to zagrożenie wzrasta z każdym dniem - ujawnił w piątek szef MON". -

  --- To ci dopiero!
 • Dr. Mateusz Piskorski - obywatel suwerennej ? Polski
  Bezprawne aresztowanie dra Piskorskiego najlepiej swiadczy o zniewolonej, skorumpowanej i zdegenerowanej Polsce.

  Najnowszy symbol Polski "suwerennej, niepodleglej, demokratycznej", w ktorej ZADEN posel nie jest w stanie stanac w obronie demokracji:


  https://matrixbob.files.wordpress.com/2017/10/2daa7-slavery__rafat_alkhateeb.jpeg
 • @zygmuntbialas 23:54:50
  Walka z wojna hybrydowa Kremla:
  W Kaliningradzie ogloszono konkurs pieknosci i intelektu, w ktorym udzial biora Macierewicz i Trump przebrani za golabki pokoju:

  https://matrixbob.files.wordpress.com/2017/10/119fc-trump2b252812529.jpeg

  Macierewicz kupuje czolgi na ebayu8ccc2-25212bliberals2b252822529.jpg 750×1,080 pixels

  https://matrixbob.files.wordpress.com/2017/10/8ccc2-25212bliberals2b252822529.jpg

  Wojna cybernetyczno- hybrydowa prowadzona przez Kreml:

  Potege USA zzreraja ruskie pokemony.
  CNN podalo nowa sensacyjna wiadomosc: Rosjanie wypuscili pokemony na USA , ktore to cyber- stwory- pokemony wybraly Donalda Trumpa na prezydenta USA.
  Teraz te pokemony wyslane prosto z Moskwy probuja zaklocic porzadek i harmonie spoleczna w USA i namawiaja murzynow do rasizmu uzywajac cyber-broni duzo grozniejszej niz tweeter, facebook, you tube.
  Te pokemony bardzo wzmacniaja (istniejace) konflikty rasowe w demokratycznej Ameryce..
  Blizej nie wiadomo w jaki sposob pokemony namieszaly w tych wyborach prezydenckichale podobno te 100 tysiecy dolarow wydane przez Rosje na ogloszenia na fejsie wystarczyly , zeby pognebic USA i oddac narod w rece Trumpa, i to pomimo zapewnien Facebooka , ze 25% z tych ogloszen i nikt nie ogladal.
  Dla porownaina : na kampanie wyborcza Hilary Clinton wydano - niepotrzebnie- ponad miliard dolarow.
  Swiadczy to o wyzszej technologii cybernetycznej Moskwy:
  Taniej i skuteczniej!.

  W 1996 roku Bill Clinton pozyczyl 10 miliardow dolarow z IMF , ktore pomogly Jelcynowi podbic Kreml i serca Rosjan.
  Dlaczego USA wybralo Rosjanom Jelcyna? Widac sie oplacilo.

  Bo Jelcyn byl tak niekompetentny, ze nie nadawal sie na zadne stanowisko - czym doprowadzil do rozpadu Rosji - i dlatego byl doskonalym kandydatem, o co wlasnie chodzilo Amerykanom.
  ( A u nas sie mowi, ze to Walesa rozwalil komunizm! - pewnie tez flaszka w palacu w Otwocku gdzie byl internowany)


  Te kowboje spadly z drzewa
  CNN twierdzi, ze Rosja uzyla pokemonow, zeby namieszac w prezydenckich wyborach USA .

  http://investmentwatchblog.com/cnn-claims-russia-used-pokemon-go-to-meddle-in-elections-man-this-is-gold/

  A tymczasem w Moskwie i w Soczi odbywa sie wlasnie XIX Swiatowy Festiwal Mlodziezy i Studentow!
  Co za bezczelnosc!.
  Putin sie wlasnie wybiera na spotkanie z przedstawicielami swiatowej mlodziezy - jest to oczywiscie czesc strategii w wojnie hybrydowej..

  Moskwa zostala wybrana na gospodarza Festiwalu Mlodziezy i Sudentow. 14-23 pazdziernik 2017.
  #WeAreFuture: World Festival of Youth & Students parade kicks off in Moscow — RT News

  https://www.rt.com/news/406673-moscow-youth-festival-parade/
 • @Tiamat 03:31:36
  "Bezprawne aresztowanie dra Piskorskiego najlepiej swiadczy o zniewolonej, skorumpowanej i zdegenerowanej Polsce". -

  --- Tak, świadczy. Świadczy też o naszym społeczeństwie, które albo jest zmanipulowane, albo bezsilne. Czy jest tak, że "ZADEN posel nie jest w stanie stanac w obronie demokracji"? - Ja doceniam wysiłki posła Janusza Sanockiego w tym względzie. Gdyby takich posłów było kilkunastu?...
 • @Tiamat 04:00:33
  "CNN podalo nowa sensacyjna wiadomosc: Rosjanie wypuscili pokemony na USA , ktore to cyber- stwory- pokemony wybraly Donalda Trumpa na prezydenta USA. Teraz te pokemony wyslane prosto z Moskwy probuja zaklocic porzadek i harmonie spoleczna w USA". -

  --- To jest chyba sprawdzian wiedzy i inteligencji społeczeństwa USA.
 • Szał upa i chazara
  https://www.youtube.com/watch?v=ia-ypekyZAw&feature=youtu.be
 • @kfakfa 22:33:31
  "Марш националистов в Киеве: В список врагов включены Польша, Венгрия, Румыния и Чехия". -

  --- Nie wygląda to sympatycznie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej