Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Co się dzieje na świecie - 11.11.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To, co teraz się dzieje, jest o wiele ważniejsze niż kwestia rasowa. Po której stronie się opowiedzieć, jeśli będziesz musiał? – Po stronie mądrych. Na pewno nie powinna to być ta strona, gdzie występują Clintonowie i Soros.

Zeznania aktywisty Black Lives Matter (BLM)

Chłopak mówi potocznym językiem amerykańskich Murzynów, więc to raczej interpretacja niż tłumaczenie – pisze Metro:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=kpZbVrIP1zc

(…) Właśnie opuszczam ruch opanowany przez zawodowców. Na przełomie 2015/16 roku zacząłem dostrzegać, że nasz ruch jest infiltrowany. To działo się już od dłuższego czasu, ale dopiero wtedy do mnie to dotarło.

Ci ludzie, którzy stali się częścią ruchu Czarnych, podejmowali próby zaangażowania nas w sprawy, które nas nie obchodziły, manipulowali nami odwołując się do naszych emocji, narzucali nam nowe idee, o których nie mieliśmy wielkiego pojęcia, generalnie pchali nas w kierunku lewicy i tradycyjnych demokratów.

Jeśli jesteście rewolucjonistami czy innymi radykałami, to przecież nie powinniście wierzyć w tradycyjną politykę. Jeśli wierzycie więc, że te ruchy Czarnych czy Białych są rzeczywiste, a nie reżyserowane, to niestety musicie się jeszcze dużo nauczyć.

Znalezione obrazy dla zapytania Black Lives Matter

Chciałbym się skoncentrować na liderach Czarnych. Wielu liderów Czarnych prowadzi nas w kierunku zniszczenia. Zmanipulowali nami, abyśmy własnymi rękoma wykonali pracę skrajnej lewicy. Nasi liderzy rozgrywają nas emocjami, mówią że jesteśmy ofiarami prześladowań rasowych, że Biali i neonaziści nas nienawidzą. Mówią to, bo nas potrzebują. Potrzebują ‚gejów’, ludzi z innych kultur i Czarnych, wszystkich, którzy nie lubią Donalda Trumpa, w celu zwiększenia sił skrajnej lewicy. Potrzebują nas jako żołnierzy w wojnie, którą rozpoczęli w Ameryce.

Chciałbym, aby Czarni mnie zrozumieli, bo to jest bardzo ważne. Nasz ruch został przejęty. BLM nie jest organizacją Czarnych, nigdy nie była. Za późno ujawniam te informacje, teraz wszystko wychodzi na światło dzienne. Jeśli macie trochę rozumu, to powinniście wiedzieć, że BLM jest wspierana przez Sorosa i rodzinę Clintonów. Jeśli macie trochę rozumu, to powinniście wiedzieć, że los Czarnych zupełnie ich nie obchodzi, zawsze nas tylko wykorzystywali. Wykorzystują nas, odwołując się do emocji, abyśmy działali przeciwko własnym interesom, abyśmy pomagali tym manipulantom zwalczać skrajną prawicę, nawet nie tylko skrajną prawicę.

Lewica jest przeciwstawiana prawicy. Planują wielką wojnę domową. Chcą, aby każdy Amerykanin świadomie lub podświadomie wybrał jedną stronę. Wielu białych ludzi już wybrało. Zwracam się teraz do Czarnych: przygotujcie się na masakrę, uzbrójcie się, bądźcie gotowi na nadchodzące zmiany. Ukryta władza, która kontroluje ‚narrację’, manipuluje nami, abyśmy myśleli w określony sposób o systemie, o Czarnych, o innych rasach, o kwestii rasowej w ogólności.

Nasz ruch został przejęty. BLM od początku była finansowana przez Sorosa i Clintonów. Myślicie, że ci ludzie nagle zaczęli się przejmować waszym losem? – Oni planują wojnę domową i chcą, abyście wzięli w niej udział. To wielka ustawka wspierana wielkim wysiłkiem propagandowym. Chcecie być częścią tej rzeźni?

Chcę przekazać naszym ludziom, aby w tej chwili kwestię rasową odłożyli na bok. Lewica, Partia Demokratyczna, próbuje nas wykorzystać w wojnie razem z Antifą. Sprawdźcie sobie, czym jest Antifa. – To grupa terrorystyczna, to antyfaszystowska milicja. Antifa jest finansowana przez Rothschildów, Clintonów i Sorosa.

Znalezione obrazy dla zapytania antifa

Antifa w akcji

Media ukrywają znaczenie Antify, Czarni mają się sprzymierzyć z Antifą. Celem ma być odebranie broni ludziom ze skrajnej prawicy. Skrajna prawica ma dużo broni. Skrajna lewica jest prowadzona na rzeź i teraz promowane są projekty ustaw ograniczające dostęp do broni, ma je przeprowadzić Trump. Nie obchodzi mnie teraz, co myślicie o Trumpie, myślicie że jestem jego fanem? Antifa ma rozpocząć tę wojnę 4 listopada. Zamach w Las Vegas, atak na koncert muzyki country, na Białych, to był bezpośredni cios lewicy w prawicę.

Chcę przekazać Czarnym – nie dajcie się w to wciągnąć! Nie wierzcie mi na słowo, sprawdźcie sami, bo mogę się gdzieś mylić. Chcę przekazać Czarnym i wszystkim ludziom, że te wszystkie różnice pomiędzy nami dzisiaj nie mają znaczenia. Możesz być Biały i wspierać Czarnych – to twoje prawo. To, co teraz się dzieje, jest o wiele ważniejsze niż kwestia rasowa. Po której stronie się opowiedzieć, jeśli będziesz musiał? – Po stronie mądrych. Na pewno nie powinna to być ta strona, gdzie występują Clintonowie i Soros. Ruszcie głowy! Powinniście myśleć strategicznie. Nie dajcie się napuścić na prawicę. Lewica chce was wpuścić w pułapkę, chcą ofiar.

Myślcie strategicznie, nie dajcie sobą manipulować! Napuszczają was celebryci, Murzynów zawsze łatwo manipulować rozrywką. Chcą was wykorzystać, zmanipulować za pomocą emocji. Tu nie chodzi o kwestię rasową. Biali, Czarni, Meksykanie – już po nas idą!

Piosenka Michaela Jacksona, która może tu pasować:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=t1pqi8vjTLY

Przetłumaczył: Metro

* * * * * * *

Aktywista Black Lives Matter opowiada o sytuacji w Stanach Zjednoczonych. A w Europie? – Varg Vikernes, Norweg mieszkający we Francji mówi: „Nie ujawniajcie twarzy ani nazwiska w mass-mediach, nigdy nie uczestniczcie w demonstracjach, zachowujcie anonimowość i trzymajcie się z daleka od wszelkich wydarzeń, które mogą spowodować założenie wam kartoteki przez policję polityczną”. – Całość wypowiedzi w notce, link:  
//zygmuntbialas.blog.pl/2017/10/09/co-sie-dzieje-w-europie-09-10-2017/

Znalezione obrazy dla zapytania marsz niepodległości zamieszki

Po Marszu Niepodległości w 2014 roku

KOMENTARZE

 • Witam pana po długiej przerwie :)
  Po której stronie się opowiedzieć, jeśli będziesz musiał? – pyta pan - i natychmiast odpowiada, że: "Po stronie mądrych. Na pewno nie powinna to być ta strona, gdzie występują Clintonowie i Soros."
  Co do ostatniego zgoda ale po stronie mądrych, hmm..? To moim zdaniem nie jest wystarczający, a w każdym bądź razie może to być bardzo mylący wyróżnik. Czyż bowiem Clintonowie i Soros oraz im podobni mają IQ wielkości buta, nie pokończyli studiów, są idiotami?
  Nie, nie, to byłoby zbyt proste.
  Dla mnie takim wyróżnikiem jest wrażliwość na ludzkie cierpienie, ideowość (zdolność do poświęceń w myśl wyższych celów) oraz dążenie do życia w prawdzie i pokoju.
  Bo to na linii ducha i materii, prostoty i perwersji, szatana i Boga przebiega podział w naszym świecie. Po której stronie się opowiadamy? No cóż, jeśli daliśmy się zwieść..? :)
  Pozdrawiam
 • @ Autor
  "Murzynów zawsze łatwo manipulować rozrywką."

  A Polakom zrobimy... powstanie :-(

  Te słowa - podobno padły z ust Churchila- w jednym z filmów przytoczył je Jabłonowski/Olszański.

  W USA chcą białych napuścić na czarnych, a w Europie Polaków na Ruskich, a Ukraińców to już w ogóle na wszystkich ;-(

  Dobrze, że przynajmniej "wschodnia flanka koło Żagania" zabezpieczona przed szkopami. Lepsza marna pociecha niż żadna. Tylko nie wiadomo ilu w armii USA jest wcielonych diasporowych Ukraińców...

  5*

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @javox 19:26:43
  "... po stronie mądrych, hmm..? To moim zdaniem nie jest wystarczający, a w każdym bądź razie może to być bardzo mylący wyróżnik". -

  --- Witam :)

  Tak, ma Pan rację. Proszę jednak wziąć pod uwagę, że mówi te słowa młody człowiek. On się musi jeszcze uczyć życia. Osobiście mówię i piszę niewiele na ten temat, bo po pierwsze nie zawsze wystarcza mi wiedzy, a po drugie nie chcę, by uznano mnie za defetystę.
  Pan wyraża jednoznacznie swą postawę: "Dla mnie takim wyróżnikiem jest wrażliwość na ludzkie cierpienie, ideowość (zdolność do poświęceń w myśl wyższych celów) oraz dążenie do życia w prawdzie i pokoju". -

  --- Tak, na pewno jest to postawa godna szacunku i naśladowania. Co jest jednak, gdy ktoś gra taką osobę? - Nie jest łatwo. Moją jakąś obroną jest postawa wycofania i wyczekiwania, ale to nie jest środek na wszystkie bolączki naszej sieciowej komunikacji.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 22:00:55
  "A Polakom zrobimy... powstanie :-(" -

  --- Tak, łatwo jest napuścić Polaków na innych, łatwo o powstanie albo jakiś majdan. Jest ostatnio sporo marszów i demonstracji w Polsce. Gorąco życzę wtedy Polakom, by nie wychodzili na ulice.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • Z salon24.pl:
  „Multimir - Właśnie problem w tym, że wszelkie zorganizowane ruchy w Europie są nie tylko kontrolowane przez władzę ale nawet przez nią założone, ostatecznie tajne służby muszą coś robić, bo przecież nie ochranianie kraju jest ich celem.

  Dowód? Żaden z tych ruchów nie ujawnia metod sterowania masami przy pomocy mediów. Mam tu na myśli nie studiuje i nie informuje o powszechnym używaniu technik manipulacji i zorganizowania mediów wszelkich opcji. Politycy i wszelkie organizacje milczą na ten temat więc głos tego byłego uczestnika BLM jest bardzo ważny.

  Michael Jackson był niepokorny także w piosence „Earth”.

  P.S. W takim razie i internetowe „organizacje” są dokładnie tak samo sterowane. W linku poniżej jest ów problem dobrze pokazany ale faktycznie jest znacznie gorzej, jak z organizacjami.
  https://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_co_sie_naprawde_dzieje_na_polskich_blogach.html
 • @All
  Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał:

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=TFquHFH0Dxo
 • @javox 19:26:43
  Dla żyda świat to jedno wielkie Hollywood.
  Wszystko jest grą , nie istnieje świat obiektywny, istnieje wyłącznie świat reżyserowany przez globalną mafię żydowską.
  Gra na uczuciach to fundament żydowskiego Hollywood.
  Cała ich propaganda dla Gojów to Hollywoodzka gra na uczuciach Goja.

  Tak trzeba widzieć wszystko co robią przedstawiciele, marionetki, sługusy Globalnej mafii żydowskiej.
  U nich wszystko w relacjach z Gojami jest manipulacją, grą, ....
  Oni udają katolików, miłość bliźniego, troskę o prawa człowieka a jednocześnie zmieniają tożsamość jak rękawiczki, żonglują paszportami, ciągle udają kogoś innego, a drugą ręką wspierają bestialski terroryzm, mordują przy pomocy najemników lub pożytecznych idiotów wszystkich którzy stają im na drodze... i grabią nieustannie grabią a potrafią grabić tak że ograbiony się cieszy...i nie rozumie czemu ciągle jest biedny podczas gdy "pracodawcy" "dają" mu pracę.
 • @Oscar 08:42:33
  Zgadzam się. Rzecz w tym, żeby nie patrzeć i nie oceniać po pozorach, w których są mistrzami, a „po owocach”, bo „po owocach ich poznacie”.

  Ileż to jeszcze milionów ludzi na świecie daje się nabrać na wręcz banalny slogan o krzewieniu demokracji?
  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 23:42:04
  "Co jest jednak, gdy ktoś gra taką osobę? - Nie jest łatwo"

  Mnie przede wszystkim chodziło o jedną rzecz, na którą ilekroć mam okazję zwracam uwagę. A mianowicie, powszechnie wśród bardzo szerokich kręgów społecznych panuje przekonanie, że nasi rządzący w tym parlamentarzyści wszelakich opcji politycznych źle nami rządzą, źle głosują w Sejmie i Senacie… z głupoty!

  Mało kto zdaje sobie sprawę jakim wpływom podlegają politycy, jak są manipulowani, jakie naciski (haki) są stosowane, czyimi są agentami (tak, tak!) i wreszcie jak szerokie mają kieszenie! Tak więc mówienie, że głosują np. za przyznaniem militarnej pomocy czy dożywotnich emerytur Ukraińcom z głupoty jest zwyczajnym usprawiedliwianiem tych polityków z ich zdrady i zaprzaństwa.

  Dobrze jest nazywać rzeczy po imieniu.
  Pozdrawiam :)
 • @Oscar 08:42:33
  "Dla żyda świat to jedno wielkie Hollywood". -

  --- Zgadzam się z Pańskimi spostrzeżeniami.
  Coś z tego będzie w następnej notce - około północy opublikuję parę uwag o sprawie Harveya Weinsteina, hollywoodzkiego producenta filmowego, o którym jest teraz głośno z powodu wykorzystywania seksualnego aktoreczek i kandydatek na 'misski'.
 • @javox 11:17:51
  "Dobrze jest nazywać rzeczy po imieniu". -

  --- Tak, zdaję sobie sprawę. Jednakże nie wszystko jest widoczne, nie zawsze da się nazwać po imieniu. Zresztą na moich blogach jest sporo o nieuczciwości polityków, o rzeczywistości medialnej, a także o złudzeniach publiki.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 12:08:37
  Bardzo niepokojący jest fakt że ten Hollywod'zki aktor był twarzą reklamową BZWBK w czasach gdy Mateusz Morawiecki był tam prezesem.

  Te powiązania są bardzo niepokojące.
 • @javox 11:14:18
  Jest takie znane zjawisko w przyrodzie jak "psychoza tlumu".
  Wystarczy puscic jakies chwytliwe haslo, zeby tlum zawyl ze zgrozy lub zachwytu..
  Czasem wystarczy chwyt psychologiczny, zeby poderwac "tluszcze".
  Takim zawsze sprawdzonym pomyslem jest zagranie na poczuciu krzywdy, ktora drzemie w kazdym tlumie.

  Przykladem jest Ukraina.
  Ukraincy mieli powody, zeby byc niezadowoleni ze swojego panstwa. Nie wiedzieli, ze od 1991 roku - od poczatku panstwa ukrainskiego - byli regularnie okradani - miedzy innymi przez polskich oligarchow.

  Putin najpierw wypomnial Janukowiczowi, ze nie dba o to, zeby ludzie mieli placone za wykonywana prace - a nastepnie zaproponowal mu wspolnote gospodarcza.

  Na to zawyly jankesy!!
  Trzeba bylo sie pozbyc Janukowicza czym predzej. I Ukraincom obrzydzic Putina po wsze czasy!

  Propaganda oligarchow amerykansko-ukrainsko-zydowskich oskarzyla Janukowicza o ... korupcje!!
  I to najbardziej skorumpowane oligarchy Ukrainy zakrzykneli "lapaj zlodzieja".
  Wiec we wszystkich mediach swiata zydy, zlodzieje i oligarchy pokazywali holywoodzkie bogactwa Janukowicza!!!

  Wszyscy byli oburzeni na te straszliwe bogactwa!
  Rozpedzony tlum przypominal sploszony tabun koni.

  Potrzebny byl jeszcze taki gwozdz programu, a raczej gwozdz do trumny Janukowicza.
  Zydowska wredna bardzo propaganda pokazala na wszystkich kanalach telewizyjnych.... dwa pawie w ogrodzie!!!
  Janukowicz byl takie ogromnie bogatym, ze trzymal nawet dwa pawie w ogrodzie!!
  Pawie wykonaly zadanie.
  (To, ze ani palac ani pawie ani ogorod panstwowej rezydencji nie nalezal do Janukowicza - bylo bez znaczenia)
  Gniew ludzi nie mial granic.
  Ja pamietam ten wsciekly, bezrozumny tlum oszukanych ludzi: oszukanych przez system, ktory im obiecywal samodzielne panstwo i dobrobyt; i oszukanych przez trick reklamowy dzialajacy na podswiadomosc: pawie sa symbolem bogactwa i proznosci.
  Tlum zawyl ze zgorszenia!!
  Na pohybel!.

  Znajoma Ukrainka, po studiach w Odessie, chciala leciec na Ukraine i pomagac kamieniami ubic Janukowicza.

  Ja ogladalam te wariackie sceny w TV i zastanawialam sie jak latwo mozna napuscic tlumy na falszywy trop.
  Od czasow Chmielnickiego niewiel sie zmienilo w psychozie tlumu.
  Dwa pawie w ogrodzie panstwowym! Skandal!

  I oto sam prezydent USA pogrozil prezydentowi Ukrainy, zeby nie smial uzywac przemocy wobec bardzo pokojowej demonstracji i ze rzad USA pilnie sledzi, czy tym spokojnie protestujacym demonstrantom rzad Ukrainy nie zrobi krzywdy.
  Viktoria Nuland, przedstawicielka USA na Europe, rozdawala kanapki spracowanym zatroskanym uczestnikom na majdanie.

  A na koncu, inny zlotousty Amerykanin, sen. McCain wyglosil historyczne slowa: " My z wami! Ameryka z wami! Tu chodzi o wasza przyszlosc, na ktora sobie zasluzyliscie".

  Tlum z wdziecznosci malo nie padl na kolana.
  Mial miekkie kolana. Latwo wtedy manipulac i tlumem i kolanami :

  Солдаты Группы Центр в Киеве -

  https://www.youtube.com/watch?v=VRIle_ANnxUве
 • @Oscar 13:45:01
  "Te powiązania są bardzo niepokojące". -

  --- Tak, bardzo niepokojące.
 • @Tiamat 16:43:35
  "... sprawdzonym pomyslem jest zagranie na poczuciu krzywdy, ktora drzemie w kazdym tlumie". -
  --- Podaje Pani przykład Ukrainy, a ja podam o nas - "Kaczyński o reparacjach: Francuzom zapłacono, Żydom zapłacono, a Polakom nie".

  O Ukrainie: "Zydowska wredna bardzo propaganda pokazala na wszystkich kanalach telewizyjnych.... dwa pawie w ogrodzie!!! Janukowicz byl takie ogromnie bogatym, ze trzymal nawet dwa pawie w ogrodzie!!". -
  --- Podobnie było kiedyś wobec W. Putina. Wynajęto piękny apartament w Moskwie, 'przyozdobiono' tombakiem i przedstawiono jako bogactwo Putina.
 • @javox 11:17:51
  100/100.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Tiamat 16:43:35
  Ma Pani talent pisania niezwykle obrazowo, no i do tego ten filmik...
  zrobiło mi się po nim smutno, jak zapewne i temu żołnierzowi z ostatnich jego kadrów.

  Tu chodzi o wasza przyszłość, na którą sobie zasłużyliście
  Tu chodzi o wasza przyszłość, na którą sobie zasłużyliście
  Tu chodzi o wasza przyszłość, na którą sobie zasłużyliście
  ...
  --Cóż za cynizm!

  https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c15560fc5e47.jpg
 • @wiedzajestwksiążkach 17:46:31
  Dziękuję i również pozdrawiam :)
 • @javox 21:37:14
  A to jeszcze taki dodatek do historii entuzjazmu tlumow i historii Ukrainy - w nawiazaniu do czasow wspolczesnych w roznej szerokosci geograficznej:

  Козакам до сраки - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=0ExV3vc2aKc

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej