Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Francis: Właścicielem amerykańskiej duszy zawsze był Izrael

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej 78% właścicieli niewolników było żydami - pisze autor.

Stany Zjednoczone doświadczają regresji do dzieciństwa, amerykańskim dzieciństwem jest czysty syjonizm.

 

 

Podczas gdy Izrael stacza się do rzędu najbardziej upadłych państw na świecie, Stany Zjednoczone zwyczajnie się rozpadają. Należy pamiętać że Stany Zjednoczone od swojego założenia (przez Ojców Założycieli - masonów) jako kraj nie miały własnej duszy poza Izraelem, choć musiało minąć trochę czasu, zanim dusza ta w pełni się ujawniła.


Stany Zjednoczone są jednak bytem bez własnej duszy, teraz to tylko gnijące ciało. Wbrew legendom nie było żadnego „złotego wieku Ameryki” przed nastaniem syjonistycznej kontroli. Stany Zjednoczone mogły odmówić lojalności królowi Jerzemu, ale zadeklarowały pełne posłuszeństwo (wówczas wirtualnemu) królowi Izraela. Bez takiego mistycznego podporządkowania masońscy Ojcowie Założyciele w krytycznym początkowym etapie państwowości nigdy nie otrzymaliby wsparcia od kalwinistycznej wyższej klasy średniej. Ta grupa zrezygnowałaby z podporządkowania królowi Anglii tylko dla oddania się jeszcze wyższej instancji w hierarchii władzy [przypis: zbuntowane kolonie faktycznie przyznały pełne prawa obywatelskie żydom]. 

Ameryka zawsze znajdowała się pod kontrolą syjonistów, nie istnieje tam żadna inna energia spajająca to społeczeństwo. Jedyna różnica sytuacji z przeszłości do czasów obecnych to fakt, że kiedyś żydowskie elity nie stanowiły absolutnej większości w hierarchii władzy oddającej się zaawansowanej magii.

Tak naprawdę około 1820 roku żydowskie lub judeofilskie (skryte za biblijną mitologią) wpływy kulturalne w Ameryce były co najmniej tak silne jak dzisiaj. Fakt ten nie jest dzisiaj szeroko znany, ponieważ wówczas większość żydów miała pochodzenie sefardyjskie, mieszkali głównie w południowych stanach, zaangażowani byli głównie w gospodarkę niewolniczą. Po przegranej dla Południa wojnie domowej poświęcili oni wiele wysiłku dla wymazania swoich wpływów z kart historii, czego skutkiem jest dominujące obecnie przekonanie, że ich liczba była zbyt mała, aby mogli sprawować jakąkolwiek kontrolę nad krajem, podczas gdy bliższe realiom jest stwierdzenie, że uważali się za zbyt wyjątkowych, aby przyjąć amerykańskie obywatelstwo tak jak zwykłe pospólstwo. W rezultacie cała żydowska narracja w Ameryce jest związana z późniejszymi aszkenazyjskimi przybyszami promującymi humanizm i postęp [?], podczas gdy osiadli sefardyjczycy należeli do najbardziej reakcyjnych, antyhumanistycznych i antyimigranckich środowisk w Ameryce.

 

W czasach największego rozkwitu amerykańskiej gospodarki niewolniczej:

--- 78% właścicieli niewolników było żydami;

--- 40% żydów było właścicielami niewolników;

--- dla porównania 0,35% białych Amerykanów było właścicielami niewolników.

Sefardyjscy żydzi chcieli, aby wszystkie amerykańskie stany uznawały instytucję niewolnictwa, domagali się, aby niewolnikami byli nie tylko Czarni, ale również Irlandczycy i inni biali spoza grupy anglosaskich kalwinistów [pisze o tym Michael Hoffman w swojej książce: „They Were White and They Were Slaves”].

https://4.bp.blogspot.com/_YltUXGlif0g/S5gRK-ZancI/AAAAAAAAAgw/C8tKPa6V2R4/s1600-h/51F6DSDVXGL._SS500_.jpg

Wiele osób skarży się, że Boże Narodzenie przekształcane jest teraz przymusowo w bezpłciowe dni wolne, choinka ma być po prostu symbolem sezonu wolnego zamiast narodzenia Chrystusa. Około 1820 roku obchodzenie Bożego Narodzenia było zakazane w większości stanów jako niemoralne, pogańskie, anty-żydowskie (lub antybiblijne). Poza tym unikanie pracy przez pospólstwo w celu obchodzenie jakichkolwiek świąt stanowiło deklarację pasożytnictwa. Doktryna kalwinizmu za jedyną formę modlitwy uznawała pracę w fabryce, tylko meksykańscy podludzie mogli się oddawać tak godnym pogardy praktykom jak leniuchowanie w święta.

Dzisiaj żydowska dominacja kulturalna posługuje się językiem multikulturalizmu o wyraźnie antyeuropejskim nastawieniu. W początkach Stanów Zjednoczonych ten sam wpływ ideologiczny używał ideologii anglo-izraelizmu: 1% populacji - anglosaskie elity uznawały się za żydów według krwi lub nawet według dawniejszych związków z biblijnymi plemionami Izraela, bardziej żydowskich od samych żydów. Za religię przyjmowali oni kalwinizm, a inni biali byli dla nich „gojami”. Dla kalwinisty sukces w bezwzględnej walce o pieniądz był uznawany za najlepszy dowód potwierdzenia żydowskich korzeni.

Pierwszy rasizm w Ameryce miał pochodzenie żydowskie, antysemicki faszyzm przyszedł później z Europy. Jak wszystkie kraje w końcowej fazie dekadenckiego rozkładu, Ameryka powraca do swojego dzieciństwa, a amerykańskim dzieciństwem był czysty syjonizm. Należało oczyścić ziemię z Indian i generalnie z obiboków przywołując biblijne cytaty nawołujące żydów do eksterminacji zbędnych ludzi w celu zdobycia przestrzeni dla przemysłowych plantacji opartych na importowanej pracy niewolniczej.

 

Przetłumaczył: Metro

 

Link do wersji angielskiej: https://www.henrymakow.com/2018/05/Israel-has-always-owned.html

KOMENTARZE

 • Z e-maila Metro:
  Powyższy tekst był przetłumaczony 10 dni temu. Pisałem m.in. do tłumacza Metro: "... nie zostałem przekonany. Amerykę odkrył Kolumb. Pojechali tam pierwsi Hiszpanie, Portugalczycy, Anglicy i Francuzi. A żydzi? Kiedy napłynęli? W jakiej ilości? Kiedy dali o sobie znać? - To ja byłbym ogromnie ciekaw".

  Odpowiedział Metro: To wszystko są spekulacje, ale mówią że sam Kolumb był żydem. Jak Pan spojrzy na jego portret: https://images.metmuseum.org/CRDImages/ep/web-large/DT369.jpg
  to jego palce lewej ręki są dziwnie złożone. Proszę samemu spróbować. Tu nawet kanclerz Hitler: http://4.bp.blogspot.com/-FAU4nXgaps8/UcrE-htrxoI/AAAAAAAAACU/msRTTVk_Dnc/s1600/hitler_masonic_sign_1937_Knirr.jpg http://apps.sumerianalien.com/Gallery/upload/s/u/sumerianalien.com/21922/original/d1f86f7ac08fcf1d66cf2688bd7f6b13.png Bardzo wiele postaci historycznych na obrazach ma własnie paluchy ułożone w ten sposób.

  Tam, podczas organizacji tej wyprawy Kolumba kluczowe były pieniądze. Sam król dał kasę, ale większosć pochodziła od (krypto)żydów, król był potrzebny jako patron polityczny. To organizował Kolumb, nawet nie Kastylijczyk czy generalnie Hiszpan. Żydzi, jak Pan się domysla, najchętniej pożyczają swoim. W każdym razie to wierzyciele determinują politykę, tak jest dzisiaj, tak było 500 lat temu. Wierzyciel w biznesie, np. w takiej wyprawie geograficznej, zawsze musi mieć przedstawicieli wsród decydentów, inaczej nie pożyczy.
  Co do Kolumba to podobno tylko domysły, ale w jego ekipie byli żydzi, na pewno to był chyba lekarz. Reszty już nie pamietam bo czytałem to dawno. Kolumb w Nowym Swiecie chciał przerobić tubylców na swoich niewolników. Mieli tylko pracować. Jak nie pracują - to okaleczenie lub smierć. To chyba nie jest zbyt chrzecijańskie?

  W XV-XVI wieku było sporo bankierów chrzescijanskich, typu Fuggerowie. Ale juz wtedy bardzo silni byli żydzi czy krypto-żydzi (po wypędzeniach 1492/96 z Hiszpanii/Portugalii). Po tych wypędzeniach dużo żydów trafiło do hiszpańskich Niderlandów, to oni pożyczyli kasę na wojnę o niepodległosc. Jak Pan widzi holenderskie obrazy z XVI wieku to tam często są pieniądze: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a1/Rembrandt_-_The_Parable_of_the_Rich_Fool.jpg/800px-Rembrandt_-_The_Parable_of_the_Rich_Fool.jpg, https://i.pinimg.com/originals/5d/2f/a4/5d2fa427205d208541351585dc124b38.jpg
  A czyim bogiem jest pieniądz?
 • @All (II)
  Żydowscy bohaterowie Ameryki
  http://seymourbrody.com/heroes_colonial/brody6.htm
  także: http://www.jewishencyclopedia.com/articles/3852-bush-solomon

  Solomon Bush: żołnierz i obywatel

  Podpułkownik Solomon Bush był najwyższej rangi żydowskim żołnierzem w Armii kontynentalnej, został odznaczony medalem za odwagę. Syn Mathiasa Busha, kupiec, urodził się w Filadelfii w 1753 roku. Jego pierwszą funkcją było stanowisko namiestnika generała-adiutanta milicji Pensylwanii. Pod Brandywine milicja starła się z Armią brytyjską. Brat Solomona, kapitan Lewis Bush został śmiertelnie ranny.
  Pułkownik Bush był zaangażowany w walkę, otrzymał ciężką ranę która zaważyła na jego całym późniejszym życiu. Przetrwał bitwę i został ujęty przez Brytyjczyków kiedy zajęli oni Filadelfię. Został później uwolniony w ramach wymiany jeńców pomiędzy Brytyjczykami a Amerykanami (...).

  http://seymourbrody.com/heroes_colonial/images/brody6.jpg

  Po wojnie pułkownik Bush udał się do Anglii w poszukiwaniu lepszej opieki medycznej. Tam również służył swojemu krajowi. Brytyjczycy prowadzili wówczas wrogą Ameryce politykę, której ostatecznym skutkiem była wojna 1812 roku. Brytyjczycy przeszukiwali i przejmowali amerykańskie statki, wciągali amerykańskich marynarzy do swojej Marynarki Wojennej.

  W Anglii nie było amerykańskiego konsula ani ambasadora, pułkownik Bush przyjął więc takie obowiązki i działał w interesie swoich współobywateli. Relacjonował swoje wysiłki prezydentowi Waszyngtonowi który w odpowiedzi chwalił udane interwencje pułkownika.

  Po powrocie do Ameryki pułkownik Bush ubiegał się o zwolnione właśnie stanowisko Poczmistrza generalnego. Był pierwszym żydem znanym z ubiegania się o stanowisko rządowe. Nie otrzymał tej funkcji a jego niezagojona rana wojenna przyspieszyła śmierć w 1796 roku. Przed śmiercią pułkownik Bush uczestniczył w budowie siedziby zgromadzenia „Mikveh Israel” w Filadelfii. Będzie pamiętany za swoją służbę krajowi jako żołnierz i obywatel.

  Przetłumaczył: Metro
 • Właśnie konsumuję obiad i nie ukrywam, że wchodzę na szwabonet.de
  na w miarę szybkie i aktualne wiadomości, inna sprawa kto je tworzy i dlaczego większość to fake.
  Ale do rzeczy, polińscy zapłacą szatanom za stacjonowanie u Nas usraelskich wojsk, 2 mld $ !!!
  Czy to w ramach act 447 czy dodatkowy szmal dla "przyjaciół" ?
  pisiackie zdradzieckie mordy włażą bez mydła, taki Erdogan to niedościgły wzór dla kaczki, to Nam ussa musiałaby zapłacić i nie 2 mld, ale 100 mld $ !!!
  Ale ja się nie dziwię, że żydopis boi się Polaków i ściąga morderców do Polski, oj drzew nie starczy dla zdrajców Polski !
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kreml-rosja-gotowa-reagowac-na-rozszerzenie-infrastruktury-nato/70gnqnl
 • Autor
  Chyba caly handel niewolnictwem murzynow afrykanskich rozkrecili i prowadzili zydzi.
  Nie chodzi tu tylko o procent wlascicieli ale posiadanie-finansowanie floty dostosowanej do przewozow niewolnikow,finansowanie wypraw do Afryki,lapanki murzynow,organizowanie targow niewolnikow,reklama i marketing niewolnictwa.Znajac troche zalozenia tej cywilizacji talmudycznej-zarowno niewolnictwo jak i handel nimi jest kompatybilne z ich zalozeniami cywilizacyjnymi(rowniez usuwanie sladow pismienniczych takiego dzialania z przeszlosci i biezaca moderacja problemu)
 • @provincjał 16:15:47
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/kreml-rosja-gotowa-reagowac-na-rozszerzenie-infrastruktury-nato/70gnqnl

  Informacja krótka, ale bardzo ważna. I prawdziwa:

  "Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oświadczył, że ewentualne rozlokowanie w Polsce bazy USA jest "suwerenną decyzją każdego kraju". Pieskow ostrzegł zarazem, że Rosja jest gotowa reagować na rozszerzenie infrastruktury NATO w kierunku jej granic.

  Wypowiedź Pieskowa była reakcją na doniesienia Onetu o tym, że władze polskie są gotowe zainwestować do 2 mld dolarów w USA
  Chodzi o stworzenie stałej bazy wojsk pancernych USA na terenie naszego kraju
  Pieskow dodał, że ewentualne rozlokowanie bazy w Polsce "nie przyczyni się do bezpieczeństwa i stabilności na kontynencie"
  Komentując doniesienia Onetu rosyjski parlamentarzysta Vladimir Dzhabarov powiedział, że Polska może stać się potencjalnym celem w konflikcie między Rosją a krajami Zachodu
  Mówiąc o "stworzeniu bazy wojskowej USA w Polsce" rzecznik Kremla oświadczył, że "jest to oczywiście suwerenna decyzja każdego kraju, jeśli decyzja tego rodzaju jest podejmowana".
 • @mac 17:15:45
  "Nie chodzi tu tylko o procent wlascicieli ale posiadanie-finansowanie floty dostosowanej do przewozow niewolnikow, finansowanie wypraw do Afryki, lapanki murzynow, organizowanie targow niewolnikow, reklama i marketing niewolnictwa". -

  --- Tak mało w sumie wiemy o narodowej /plemiennej przynależności tych handlarzy.
 • @zygmuntbialas 22:01:06
  "Tak mało w sumie wiemy o narodowej /plemiennej przynależności tych handlarzy."

  Ale na pewno wiemy, że "arabski" "kupiec" Ibrahim ibn Jakub był jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym "przyjacielem" Polaków ;-(

  Ukłony

  Oczywiście 5*
 • @Jasiek 22:48:38
  "Ale na pewno wiemy, że "arabski" "kupiec" Ibrahim ibn Jakub był jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym "przyjacielem" Polaków". -

  --- No i wiemy, że sześć milionów żydów zostało zamordowanych przez niemieckich nazistów. Przy czym ja znowu wiem, że na obszarach okupowanych przez Hitlera żyło około 4,3 mln żydów.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej