Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Nie wiadomo, czy Piskorski nadal siedzi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sądzie apelacyjnym w Warszawie odbyło się posiedzenie sądu w sprawie zażalenia na przedłużenie tymczasowego aresztowania Mateusza Piskorskiego o kolejne sześć miesięcy.

Posiedzenie oczywiście jak zwykle było niejawne. Jak zwykle również sąd odmówił wzięcia udziału w posiedzeniu Piskorskiemu. I to w sytuacji, gdy dopiero co Komisja ONZ ds. zatrzymań arbitralnych, nakazała polskim władzom uwolnienie Piskorskiego, wypłacenie mu odszkodowania i ukaranie winnych jego cierpień.

https://www.youtube.com/watch?v=p0u0iyb4Yq4

Jednym z zarzutów bezprawnych działań polskich władz wymienionych w raporcie ONZ, było właśnie uniemożliwienie Piskorskiemu podstawowego prawa do obrony, jakim jest udział we własnej sprawie. Jest to też jasny sygnał do Organizacji Narodów Zjednoczonych, której władza mówi — będziemy robić co chcemy i możecie nam naskoczyć!

Zasadność tymczasowego aresztowania lub jej brak, sąd rozpatrywał w składzie trzech sędziów, którym przewodniczył tym razem nikomu wcześniej nieznany sędzia Jerzy Leder.

Posiedzenie rozpoczęło się z opóźnieniem około godziny trzynastej. Trwało stosunkowo krótko. Tyle co wypicie filiżanki kawy. Zgromadzoną przed salą sądową publiczność wkrótce poinformowano, że ogłoszenie wyroku odbędzie się w sali nr 3 na pierwszym piętrze o godzinie 14:30. Publiczność zgromadziła się ponownie w sądzie pod wspomnianą salą około godziny 14:15. Do ludzi wyszła protokolantka i zapytała czy ktoś tu oczekuje na ogłoszenie postanowienia w sprawie Mateusza Piskorskiego? Kilka osób podniosło ręce do góry. Pani protokolantka przekazała, że ogłoszenie nastąpi wkrótce i zniknęła. 

Jakiś czas temu, też z kamerą byłem na ogłoszeniu postanowienia przy okazji poprzednich zażaleń, a materiał z tego był publikowany na Sputniku. Wtedy to sąd ogłosił, że podtrzymuje decyzję sądu niższej instancji, zażalenie obrońców Piskorskiego odrzuca, ale uzasadnienia nie przedstawi, ponieważ jest ono… jak zwykle niejawne.

Tym razem było inaczej. Nowy sędzia po wpuszczeniu publiczności na salę oznajmił, że już postanowienie, a nie tylko samo jego uzasadnienie jest niejawne, a publiczności kazał się z sali wynosić. Mnie kazał wyłączyć kamerę, ponieważ nie pozwolił filmować.

Ale ja go nawet o pozwolenie nie pytałem. Bo czy to rozprawa czy posiedzenie, jawne czy niejawne, jeszcze się przecież nie zaczęło. Po chwili zacząłem ponownie filmować, bo takie skandaliczne bezprawie i bezczelność sądu wymagają udokumentowania i upublicznienia.

Co w takim razie z Piskorskim? Sąd zażalenie przyjął i wypuścił go z aresztu? Nie wiadomo. Sąd zdecydował, że tego faktu nie poda do wiadomości opinii publicznej. Od teraz sam już fakt, czy jest aresztowany czy nie jest, pozostaje tajnym,…a sąd wiedział, nie powiedział, a to było tak: siała baba mak…" i tak w kółko — przypomina się dziecięcy wierszyk. 

A ONZ? A niech sobie pisze dalej swoje pisma… na Berdyczów?

Jarosław Augustyniak

Artykuł z:  https://pl.sputniknews.com/opinie/201806268240473-sputnik-mateusz-piskorski-polska-warszawa-areszt-sad-posiedzenie-niejawne/

 

KOMENTARZE

 • @Z.B.
  Szkoda że tak niszczą człowieka .Ave .
 • @Repsol 01:24:37
  Witam :)

  Trudno mi zrozumieć, że to tak łatwo przechodzi.
 • W USA polowa ludzi w wiezieniach siedzi niewinnie.Nie ma tego w Rosji
  nie ma w Chinach. Polski rzad do odbytnicy USA wlazi wiec co sie dziwic? Glupi Ci urzednicy sa bo ich nazwiska znane sa i bekna juz za zycia. Zycie jest takie krotkie, ze nie powinno sie niczego niemoralnego robic bo nie bedzie czasu naprawic, odpokutowac przed smiercia. Pozniej jest za pozno. Trzeba do piekla isc. Kazdy o tym na religi uczyl sie w szkole podstawowej ale niektore madrzejsze sa.
 • Raz zdobytej władzy nie oddamy !
  Słowianie ! są to słowa żydowskich siepaczy z lat czterdziestych zwanych komunistami ! i po 70 latach znowu słyszymy w Polsce te znane słowa żydów tym razem żydów syjonistów !

  NIK NIE ODBIERZE ŻYDOM WŁADZY W POLSCE ! Raz zdobytej władzy będziemy bronić wszelkimi sposobami ! nie cofniemy sie przed niczym dla zachowania władzy nad Polakami !

  Słowianie ! tylko wojna żydów ze Słowianami wyzwoli nas od tej parszywej władzy żydo-syjonistycznej mafii ! a jak czuje idzie w tym kierunku bo żydostwo chce panować nad światem a Rosja z Putinem jest przeszkodą i żydostwo z USA prze do wojny z Rosją SŁOWIANAMI !


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH .
 • @staszek kieliszek 05:29:47
  "Polski rzad do odbytnicy USA wlazi wiec co sie dziwic?" -

  --- Widzę to podobnie jak Pan :)
 • @ele 07:28:12
  "Raz zdobytej władzy nie oddamy!" -

  --- Co prawda nic nie jest wieczne, ale na razie jest tak jak jest.
 • Toż to nawet za komuny tak nie było
  ...
 • @zadziwiony 10:32:20
  "Toż to nawet za komuny tak nie było". -

  --- Tak, nie było. Przynajmniej po 56 roku.
 • Czy Wy wszyscy ślepi?
  Piskorski ma siedzieć w areszcie, bo inaczej nie będzie pretekstu do nagonki na Polskę.
  Dziś przesłuchanie przed Radą UE. Zarzuty o brak praworządności.
  A PiS-owi rośnie. Im bardziej oskarżają rząd polski, tym bardziej wzrasta poparcie dla koalicji wśród społeczeństwa. Opozycja świetnie się wpisuje w tę rozgrywkę i sama się podkłada.

  P.S. Osobiście uważam, że na niewinnego nie trafiło.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • ...na Berdyczów?
  Oglądam właśnie transmisję z Sejmu nt zmiany antyżydowskiej Ustawy IPN.
  Powiem krótko : Ja pierdolę...!!!!!
 • @zygmuntbialas 10:44:10
  Mi się silnie skojarzył "Proces" Kafki...
  Prorok czy co?

  OSTRACYZM towarzysko / sąsiedzki naszą bronią? Dotrzeć do znajomych / sąsiadów / "kontrahentów" "sendzióff" i "prokurwatorów" i uświadomić ich, z KIM się zadają? Że z ludźmi, którzy postępują według najlepszych wzorców Stalina i Berii?
  Gdyby NIKT tym kauzyperdom nie podał ręki, nie powiedział "dzień dobry", nie pomógł w potrzebie, nie sprzedał nic (w sklepiku osiedlowym?)...
  Może by zaczęli się zachowywać po ludzku. Może.
 • @wiedzajestwksiążkach 10:45:41
  Witam Pana :)

  Słuszna jest Pańska o realiach politycznych.
  Jeśli jednak idzie o osobę dr. M. Piskorskiego, o którym było sporo na moich blogach, to osobiście nie mam podstaw do wątpienia w jego uczciwe intencje.
 • @SZS 10:45:48
  Witam :)

  "Powiem krótko": Można zwątpić.
 • Ukraina w drodze do demokracji jest bardziej do przodu.
  Polska jednak pozostaje w tyle za Ukraińską demokracją (po żydowsku).
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201806278248961-szwadrony-smierci-sbu-tortury-ukraina-sanowski-lisogor-sputnik-azow-ato/
  Banderowcy już w 1943r na Wołyniu pokazali jak bardzo są przywiązanie do zachodnich czytaj żydowskich "standardów).
  To przywiązanie widać do dzisiaj.
  Kiedy za Stalina NKWD było żydowskie to też takie standardy obowiązywały.
  Dzisiaj w Palestynie okupowanej prze żydów takie standardy to norma.

  Polska "demokracja po żydowsku" jest wyraźnie z tyłu...Jeden Piskorski, oraz Lepper i kilku innych samobójców to jednak nie to co w zaawansowanych demokracjach Izraela, Ukrainy czy Kosowa.
 • @laurentp 10:55:13
  "Dotrzeć do znajomych /sąsiadów...". -

  --- Zdawałoby się, że tak można, a jednak... Wideo o sprawie dr. Piskorskiego, linkowane w notce = w tym momencie 437 wyświetleń.
  Wypowiedzi W. Cejrowskiego = 144 000.

  Pozdrawiam.
 • @Oscar 11:14:37
  "Polska "demokracja po żydowsku" jest wyraźnie z tyłu...Jeden Piskorski, oraz Lepper i kilku innych samobójców to jednak nie to co w zaawansowanych demokracjach Izraela, Ukrainy czy Kosowa". -

  --- Tak, słuszna jest Pańska uwaga :)
 • Każdy przestĘpca utajnia swoje działania przestępcze.
  Utajnianie sprawy Piskorskiego to prosty i pewny dowód na przestępcze działania Państwa PISu wobec Piskorskiego.
  Każdy przestępca utajnia swoje przestępstwa.Nie tak wygląda transparentne państwo, tak wygląda państwo mafijne.
  I nic dziwnego skoro to państwo jest w istocie żydowskie jak cały zdominowany przez żydów zachód z USA na czele,
 • Do @wiedzajestwksiążkach 11:48:07
  Chłopie małorolny ! ty wiesz co mówisz ? o kim mówisz ? jakie pieniądze ? jakie kasyno ? ! o jakim Piskorskim bredzisz chłopie ?!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @wiedzajestwksiążkach 11:48:07
  "A ja pamiętam, jak się kiedyś tłumaczył skąd ma tyle pieniędzy, że wygrał w kasynie". -

  --- To nie był Mateusz, lecz Paweł Piskorski, były prezydent Warszawy. Zbieżność nazwisk jest przypadkowa. Dr Mateusz Piskorski był - jako bardzo młody człowiek - rzecznikiem Samoobrony. Wyrózniał się już wtedy pod względem wiedzy i rozsądnego podejścia do rzeczy. Jego myślenie wówczas było na prawo od Andrzeja Leppera, potem systematycznie poglądy M. Piskorskiego kierowały się w stronę lewicy.

  Proszę zwrócić uwagę na tę ciszę - obok dziwnych postanowień władz - ta cisza medialna jest wielce mówiąca.
 • @zygmuntbialas & ele.
  Faktycznie, pomyliłem osoby.
  Muszę uważniej prześledzić tę sprawę.

  Tuz z Talii
 • @zygmuntbialas 12:22:59
  //ta cisza medialna jest wielce mówiąca.//
  Skoro ma zarzuty o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin ,to chyba musi być jasne ,że sprawa jest utajniona .Jeśli jest niewinny , to mu wypłacą stosowne odszkodowanie ,poza tym nie ma powodów by nagłaśniać sprawę kogoś komu bliższa jest Rosja od Polski czyli ta jego partia , w pełni sympatyzująca z polityką Kremla nie ma czego szukać w Polsce a jeśli jeszcze nie jest rozwiązana , to należy to jak najszybciej zrobić
 • @puuuq 12:54:48
  Czyli wszyscy mamy uwielbiać USrael? I tę zgniliznę moralną za nimi postępującą? Małżeństwa homo, seks w przedszkolach, dzieci z dwojga facetów, szykującą się legalizację pedofilii, rozwalanie rodziny itp. sprawy? To jest ten dobry kierunek geopolityczny, a wszystkich inaczej myślących do pierdla? Masz coś z komucha....
 • @puuuq 12:54:48
  Ja też sympatyzuję z Rosją przeciwko Usraelowi. Nie jestem rsofilem, ale sympatykiem Rosji, a także swiata wielobiegunowego. Też do gazu ?
 • @wiedzajestwksiążkach 12:29:12
  "Muszę uważniej prześledzić tę sprawę". -

  --- Warto.
  Podaję link do jednego z tekstów na moim blogu:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133308,w-zwiazku-z-bezprawnym-uwiezieniem-mateusza-piskorskiego
 • @puuuq 12:54:48
  "... nie ma powodów by nagłaśniać sprawę kogoś komu bliższa jest Rosja od Polski czyli ta jego partia". -

  --- Gratuluję dobrego samopoczucia.
  I proszę nie mylić PiS-u (ani też PO) z Polską.
 • @zadziwiony 13:30:43
  "Nie jestem rusofilem, ale sympatykiem Rosji, a także swiata wielobiegunowego". -

  --- Taka jest i moja postawa :)
 • @zadziwiony 13:30:43
  Nie znam dziwoląga o nazwie USrael ale jeśli to ma być wskazanie na żydowskie wpływy w USA, to ich sprawa a nie nasza .Skoro jesteśmy w NATO a sami o to zabiegaliśmy , to teraz należy utrzymać jakąś lojalność w ramach tego sojuszu z wszystkimi partnerami w tym z USA .Nie wiem po co wprowadzasz tu jakieś obyczajowe wątki bo jak na razie Polska trzyma się własnych tradycji i nie wprowadza lewacko-libertyńskich pomysłów .Czym innym jest sympatia do jakiegoś kraju od konkretnych działań na jego rzecz a tak należy rozumieć posunięcia partii "zmiana" czyli popularyzowanie proputinowskiej polityki w Polsce .Jak tak bardzo jest Ci bliska Rosja i metody jej zarządzania przez Putina , to musisz się tam przeprowadzić bo w Polsce nikt normalny nigdy nie dopuści do zwiększenia wpływów tego kraju czyli u nas nie zdołasz poznać walorów rosyjskiego zarządzania
 • @zygmuntbialas 14:16:46
  Niedługo taka postawa będzie przestępstwem jako udział w wojnie hybrydowej. Po stronie FR i prez. W. Putina oczywiście. Przecież wiadomo, że słusznie i mądrze to popierać USA NATO i naszą duszeńkę Izrael.
 • Ja myślę że Piskorskiego szykują na Prezdenta.
  Trzeba chłopu zrobić jakąś patriotyczną i martyrologiczną przeszłość.

  Nic tak nie nobilituje kandydata jak patriotyczne zasługi i prześladowania przez reżim.
 • @zadziwiony 13:30:43
  "Nie jestem rsofilem, ale sympatykiem Rosji, a także swiata wielobiegunowego."

  A ja muszę Ci się przyznać Szanowny Zadziwiony, że usralel wkur...ł mnie już tak potężnie, że życzę Ruskim, żeby odzyskali nie tylko Krym, ale i Alaskę.
  A Polska? Żeby znów była za żelazną kurtyną a nie w UE :-) taką specjalną, żeby odgrodziła nas od tego całego zachodniego pierdolnika, banksterów, gmo, acta, szczepionek, chemtrails, haarpów itd.

  I żeby całe Międzymorze było za taką kurtyną.

  Pozdro!
 • @puuuq 14:18:55
  "Nie znam dziwoląga o nazwie USrael..."

  Ty to w ogóle jesteś "na czasie".

  Ich sprawa tak? 447 też dotyczy ich, tak?

  Dołącz proszę do Szanownego Wiedzajestwksiążkach i się zacznij powoli ogarniać ;-DDDD

  Pozdro!
 • @ Autor
  5*

  Ukłony
 • @zbig71 14:34:08
  "Niedługo taka postawa będzie przestępstwem jako udział w wojnie hybrydowej". -

  --- Jeszcze masowo nie aresztują, ale dwie Rosjanki, zamieszkałe od lat w Polsce, odesłano do Rosji. Szerzyły przyjaźń polsko - rosyjską, a tego nie wolno.
 • @Jasiek 14:39:49
  Międzymorze to pomysł eskimoski.
 • @Oscar 14:38:46
  "Trzeba chłopu zrobić jakąś patriotyczną i martyrologiczną przeszłość". -

  --- Może warto wczytać się dokładniej w historię M. Pisorskiego i jego partii ZMIANA?!
 • @Jasiek 14:43:16
  Pozdrawiam Pana :)
 • @zygmuntbialas 14:44:19
  No właśnie.
  A teraz wezmą się za tubylców.
  Zresztą zapowiadali to.
  Pozdrawiam Pana serdecznie.
 • @Jasiek 14:42:13
  //Czyli w tej ustawie nie jest zawarty de facto przymus późniejszego zwracania mienia, czy wypłaty odszkodowań, przez obywateli tych 46 państw?//
  To pytanie do eksperta a nie "sieciowych analityków"
  Ekspert odpowiada:
  //Nie ma i nie mogłoby być, bo Stany Zjednoczone nie rządzą światem i Kongres USA nie uchwala prawa uniwersalnego i globalnego. //
  To tyle w /s ustawy 447 czyli wychodzi na to ,że żydzi rządzą światem , przynajmniej zakulisowo i co im zrobisz ?
  Zaprosisz do Polski pana Putina by nas objął opieką i uwolnił od żydowskich wpływów ?
 • @puuuq 14:18:55
  Nie uważasz, że lojalność powinna obowiązywać w obydwie strony? Też gratuluję dobrego samopoczucia, jeśli uważasz, że USA I Izrael są lojalnymi sojusznikami. A co do Rosji, to pewnie w przeciwieństwie do Ciebie mieszkałem w Rosji przez rok i to w okresie głębokiej komuny. Nikt mnie nie prześladował - zapewniam.
  Poza tym uważam, że propagowanie proamerykańskiej i proizraelskiej polityki w Polsce zakrawa na zdradę stanu. Dlaczego? ponieważ jest to polityka wasala wobec hegemonów z ewidentnym pasożytnictwem tych drugich wobec narodu polskiego. Tylko tyle i aż tyle.
 • @puuuq 14:18:55
  "Jak tak bardzo jest Ci bliska Rosja i metody jej zarządzania przez Putina , to musisz się tam przeprowadzić"
  Zastanawiam się , kim trzeba być, żeby na sensowne argumenty - acz nie pochodzące z "właściwej" strony - odpowiadać takimi oklepanymi sloganami.
  Widzę, że jesteś zwolennikiem debili, którzy np. kupują dwukrotnie droższy gaz z Usa tylko po to, by pokazać Rosji tzw. wała...
  Pierdel, serdel , burdel.....
  lub w nowszej wersji : chuj, dupa i kamieni kupa.....
  I jeszcze jedno Panie puuuq : zapomnij o Polsce, bo jej już nie ma i nie będzie.....
 • @puuuq 15:08:19
  Nie bądź naiwny! Jakie znaczenie ma prawo międzynarodowe , a nawet umowy dwustronne wobec floty amerykańskich lotniskowców, dolarów bankierów żydowskiego pochodzenia i wpływów żydów opierajcych swe wartości cywilizacyjne na tych zawartych w talmudzie. Nie rób z siebie cnotliwej panienki, co to życia jeszcze nie zaznała.
 • @puuuq 15:08:19
  "Ekspert odpowiada:
  //Nie ma i nie mogłoby być, bo Stany Zjednoczone nie rządzą światem i Kongres USA nie uchwala prawa uniwersalnego i globalnego. //"

  Uwaga, uwaga! "Ekspert odpowiada..."

  - A czy temu "ekspertowi" od siedmiu boleści przyszło do głowy, że Polska ma aktywa w bankach amerykańskich i ich sojuszników?

  - Czy temu "ekspertowi" wiadomo w ilu krajach usrael zaprowadził już "demokrację" za zgodą lub bez zgody kongresu


  To tyle w temacie globalnej kontroli.

  Podtrzymuję sugestię, żebyś się zaczął ogarniać.

  Co do Putina, to nie jest mój kumpel więc go nie zaproszę :-)
  Pasuje? ;-)
 • @Jasiek 14:39:49
  "życzę Ruskim, żeby odzyskali nie tylko Krym, ale i Alaskę.
  A Polska? Żeby znów była za żelazną kurtyną a nie w UE :-) taką specjalną, żeby odgrodziła nas od tego całego zachodniego pierdolnika, banksterów, gmo, acta, szczepionek, chemtrails, haarpów itd. "
  Lubię Cię chłopie!
  Pozdrowienia.
 • @zadziwiony 15:11:44
  // propagowanie proamerykańskiej i proizraelskiej polityki //
  Jestem za mały by mieć nawet jakiś szczątkowy udział w jakiejkolwiek propagandzie , chodzi o zachowanie rozsądku i nic poza tym bo jeśli "trzymamy " z t zw "zachodem " , to niezależnie od pozycji żydów ( kim są rosyjscy oligarchowie ?) nie możemy zawrócić z przyjętego kursu .Co tu ma rzeczy Twoja obecność w ZSRR ? W czasie zaborów część Polaków robiła kariery w carskiej armii czy administracji a inni dogorywali na Sybirze , i co z tego wynika ? Bo wg Twojego postrzegania świata , należałoby dzisiaj zapomnieć o zesłańcach i jedynie dostrzegać sukcesy tych pierwszych :)))
  A co do tej nasze uległości wobec USA, to jaki inny kraj z kręgu t zw 'kultury zachodniej" zachowuje się inaczej ?
 • @SZS 15:16:37
  /zapomnij o Polsce, bo jej już nie ma i nie będzie.....//
  To po kiego ch...... tu jeszcze zabierasz głos , wypierd..... na wschód , chyba ,że jesteś jednym z tych oczekujących na ponowne wejście Rosjan , jakim trzeba być gnojem by formułować takie zdanie na polskim portalu, bo ufam ,że ten portal jest jeszcze polski
 • @puuuq 16:00:24
  A ty młotku dalej swoje. "wypierd..... na wschód' - tylko to umiesz.
  Jestem Polakiem, i pomimo że mój kraj został sprzedany przez takich jak ty idiotów, co tylko "szabla w dłoń i bolszewika goń.", to mam prawo wypowiadać się krytycznie na każdy temat. Nawet taki który jest dla ciebie nie do przyjęcia.
  I ja w przeciwieństwie do ciebie, wiem co to jest wolna Polska, bo przez 40 lat w takiej szczęśliwie żyłem....
  A gnoju to sobie pod łóżkiem poszukaj.
 • @zbig71 14:56:32
  "A teraz wezmą się za tubylców.
  Zresztą zapowiadali to". -

  --- Już wykonują. Zaczęlo się od zamordowania trzech księży za rządów Mazowieckiego. Winę zrzucono na tzw. postkomunistów. Potem sprawa smoleńska i "samobójstwa" w piątki po południu.
  Jeśli zapowiadają, to nie żartują. Czują się mocni.

  Pozdrawiam Pana serdecznie :)
 • @zadziwiony 15:11:44
  "Poza tym uważam, że propagowanie proamerykańskiej i proizraelskiej polityki w Polsce zakrawa na zdradę stanu"... -

  --- Z drugiej strony byłoby dobrze, gdyby zachować przyzwoite relacje z Rosją. Przyzwoitość tergo wymaga, a także interesy gospodarcze.
 • @puuuq 15:53:06
  "A co do tej nasze uległości wobec USA, to jaki inny kraj z kręgu tzw 'kultury zachodniej" zachowuje się inaczej?" -

  --- Takie małe kraje jak Węgry, Czechy czy Słowacja zachowują się znacznie przyzwoiciej. Nie wysłali na przykład swych żołnierzy do zniszczenia Iraku. I zachowują się całkiem inaczej Niemcy, którzy utrzymują intensywne relacje gospodarcze z Rosją i Chinami, bo im się to po prostu opłaca. Merkel jęknie czasem o okupacji Krymu przez Rosję (bo musi), a Putin wie, co jest grane i podczas ostatniego ich spotkania wręczył Angeli piękny bukiet.
 • @SZS 16:53:53
  "... mam prawo wypowiadać się krytycznie na każdy temat". -

  --- Powoli nam się tego zabrania.

  Pozdrawiam.
 • Witamy w Polin !!!
  O godz. 18:03 pan Szczerski poinformował, że Prezydent RP podpisał znowelizowaną Ustawę IPN....
  I niech mi ktoś powie, że jeszcze żyjemy w Polsce.
  Witam w POLIN.....
 • @zygmuntbialas 14:46:29
  "--- Może warto wczytać się dokładniej w historię M. Pisorskiego i jego partii ZMIANA?!
  "
  Pewnie jak sprawa Piskorskiego ..jest ściśle tajna...
 • @puuuq 14:18:55
  Żadna sprawa w sadzie nie może być utajniona.
  Sąd jest po to, żeby jawnie rozpatrywać sprawę.
  Utajnienie to zbrodnia sądowa i miejmy nadzieję, że tak będzie
  kiedyś sądzone.
  Służby mają tak prowadzić sprawy, żeby nie wysypać się na takiej sprawie.
  Ale w żadnym razie nie utajniać.
 • @Oscar 18:36:58
  "...jest ściśle tajna...". -

  --- Nie jest ściśle tajna. Można wiele ciekawych rzeczy przeczytać.
 • @AlexSailor 19:03:59
  "Żadna sprawa w sadzie nie może być utajniona". -

  --- No a jednak jest. Przykra i dziwna sprawa.
 • @puuuq 16:00:24
  "To po kiego ch...... tu jeszcze zabierasz głos , wypierd..... na wschód "

  Panu wszczepili jakiegoś czipa, czy tylko wyprali mózg?
 • UWAGA ! nick puuug to nie Polak to ŻYD !
  Niejaki żyd ukrywający się pod nickiem puuug kreuje się na Polaka ! a faktycznie to zwykły prymitywny żyd z okolic gazety polskiej i tv republika to typowy popowiec [ POP ] Pełniący Obowiązki Polaka . Wczoraj od rana do nocy okupowali TVP


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @zygmuntbialas 17:10:39
  // Takie małe kraje jak Węgry, Czechy czy Słowacja zachowują się znacznie przyzwoiciej. Nie wysłali na przykład swych żołnierzy do zniszczenia Iraku.//

  Od 2003r. Słowacy i Węgrzy stanowili bardzo dużą grupę w Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe w Iraku,pod dowództwem Polski.
  300-osobowy węgierski kontyngent stacjonował w centralno- południowej strefie w Iraku, nad którą dowództwo sprawowała Polska.

  W tej dywizji były też wojska z takich krajów jak Bułgaria, Dania, Dominikana, Filipiny, Gruzja , Hiszpania, Holandia, Honduras, Kazachstan, Korea Południowa, Litwa, Łotwa, Mongolia, Nikaragua, Norwegia, Rumunia, Salwador, Tajlandia, , Ukraina,
 • @Husky 08:35:58
  Dzięki Bogu po 2003 roku poszli po rozum do głowy , w przeciwieństwie do niektórych tu zabierających głos . Prawda ?. Ps .Zapomniałeś o Burkina Faso . :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej