Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1217 postów 20140 komentarzy

Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce - 09.08.2018.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Może dziwić strach państwa przed każdą, choćby najmniejszą inicjatywą, która odbiega od tego, jakie w Polsce wolno mieć poglądy polityczne.

 W Polsce jest kilkadziesiąt partii politycznych. O większości z nich przeciętny Polak nawet nie słyszał. Jedną z takich małych partii jest zarejestrowana w 2004 roku partia „Polska Patriotyczna", którą utworzyli w tamtym czasie byli członkowie„Samoobrony".

Do tej pory partia istniała i nikomu nie przeszkadzała. Niedawno, bo w czerwcu, odbył się jej kongres, na którym wybrano nowe władze i uchwalono nowy program. Okazało się, że na kongresie do partii przystąpiło wielu członków niezarejestrowanej „Zmiany", a do jej władz wybrany został wiceprzewodniczący partii „Zmiana" Nabil al-Malazi. Jest on teraz wiceprzewodniczącym dwóch partii. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że Polska Patriotyczna ma zmienić nazwę na… partia „Zmiana". Na kongresie partii przyjęto też nowy, antyimperialistyczny program, który okazuje się takim samym jaki miała „Zmiana", której polskie władze odmówiły rejestracji.

Od tego momentu coś się zmieniło. Partią „Polska Patriotyczna" zainteresowały się polskie służby. Do nowego jej przewodniczącego, Pawła Ziemińskiego, o szóstej rano wtargnęła policja i zajęła cały elektroniczny sprzęt, będący w jego posiadaniu, pod pretekstem szukania dowodów w innym prowadzonym przez nie postępowaniu. Gdy ten napisał o tym na swoim facebookowym profilu (konkretnie o wtargnięciu policji do domu i zajęciu jego sprzętu), wezwano go do prokuratury i przedstawiono mu zarzut z Art. 241. § 1., który mówi, że „kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".

Okazuje się, że w państwie PiS nie potrzeba już nadawania klauzuli tajności, by nie informować o niczym opinii publicznej, jak np. w sprawie Piskorskiego, by to państwo próbowało represjonować ludzi za ujawnienie nie tyle wiadomości z postępowania przygotowawczego, ale już nawet samego faktu, że jest takie postępowanie. Za to można już odsiedzieć dwa lata w więzieniu!

Polska Patriotyczna to partia niszowa i szerzej nieznana. Tym bardziej może dziwić strach państwa przed każdą, choćby najmniejszą inicjatywą, która odbiega od tego, jakie w Polsce wolno mieć poglądy polityczne.

W materiale wideo rozmawiam o tym z przewodniczącym Pawłem Ziemińskim i wiceprzewodniczącym Nabilem al-Malazi:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=C6xfaLtoQ08

Napisał: Tomasz Kurski

Artykuł zamieszczony w:    https://pl.sputniknews.com/polska/201808098565465-Polska-Patriotyczna-partia-polityczna-Zmiana/

 

KOMENTARZE

 • @
  Piskorski siedzi, to Ziemiński dokonał "relokacji władz" w partii.

  PS. A ilu członków jest w tej nowej partii?
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:09:00
  W tekście jest napisane: "Polska Patriotyczna to partia niszowa i szerzej nieznana".
  I chodzi autorowi nie o ilość członków, lecz o inne sprawy, co sygnalizuje już tytuł.
 • Kto podniesie rękę na władzę żydo-syjonistyczną temu rękę odrąbiemy !
  1945-56 r w Polsce szalał terror żydowskich bandytów !

  Maria Dąbrowska - pierwsza dama polskiej literatury - w swoich dziennikach pod datą 17 czerwca .1947 r. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".

  Słowianie żydostwo mordowało katowało bo mieli ochronę żydo-bolszewi z ZSRR !

  Słowianie ! żydostwo dziś ma ochronę żydo-syjonistów z USA ! i dlatego żydostwo w Polsce czyje się BEZKARNE !!!

  żydostwo od lewa do prawa w Polsce to prymitywna hołota chora z nienawiści do Polaków i do wszystkiego co Polskie ! co Narodowe Słowiańskie !

  Bracia Słowianie ! od 1982 r dusimy się w oparach smrodliwego czosnku
  żadna POLSKA PARTIA nie może powstać w Polsce by z niej nie wyrósł KRZYK SPRZECIWU wobec żydo-syjonistycznym bandytom !!!!!

  Słowianie ! dziś bandyci żydo-syjonistyczni powrócili do starej żydowskiej zasady ! RAZ ZDOBYTEJ WŁADZY NIE ODDAMY NIGDY !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • Nabil al-Malazi i partia „Polska Patriotyczna"
  Śmiechu warte...już to widzę... Nabil na prezydenta Polski? czy już raczej Polin...


  https://i.ytimg.com/vi/phP1DoWkv0U/hqdefault.jpg
 • @ele 09:58:16
  "... żadna POLSKA PARTIA nie może powstać w Polsce,...". -

  --- Niestety, nie ma znaczącej partii polskiej. Nie ma na kogo głosować.
 • @Arjanek 10:04:29
  "Nabil na prezydenta Polski?". -

  --- Na pewno nie ma takich ambicji. A poza tym Nabil al-Malazi jest mądrym i przyzwoitym człowiekiem. Na pewno miałbym z nim wiele wspólnym tematów i poglądów.
 • @Arjanek 10:04:29
  Łatwo ci przychodzi naśmiewanie się z ludzi. Ciekawe dlaczego?
 • @Arjanek 10:04:29
  "Gdyby głupota miała skrzydła, to Komentator fruwałby jak gołębica"
  ______________________

  https://www.youtube.com/watch?v=FnjGObUrDAc
 • @Rzeczpospolita 11:21:34
  https://www.youtube.com/watch?v=FnjGObUrDAc

  Bardzo porządna analiza Nabila al-Malazi. Właściwie to wyjaśnia ona istotę rzeczy o Syrii, a także agresorach.
 • 5* - Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce?
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/01/16265697_1200318583370395_3806258797859621571_n-e1489686349566.jpg
 • @Rzeczpospolita 12:19:14
  "Nie dla ananasa na pizzy". -

  --- To można wyrazić i jeszcze trochę więcej. Rzecz w tym, by 'nieprawomyślne' teksty nie miały nazbyt dużej poczytności i zbyt dużych umocowań na scenie politycznej - tak sądzę.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 10:09:34
  "A poza tym Nabil al-Malazi jest mądrym i przyzwoitym człowiekiem."
  Zygmunt Białas

  Na pewno "mądrym" w znaczeniu sprytnym, ale czy przyzwoitym?

  Kopiuje poniżej mój wpis oraz wymianę zdań na WPS- dotyczy Nabila al-Malazi:


  AgnieszkaS
  10 sierpnia 2018 o 09:18
  Rolowanie Polaków przez nachodźców z Bliskiego Wschodu
  ————————————————————————————
  Franzowi należą się podziękowania za ten filmik, z którego dowiadujemy się, że wiceprzewodniczącym partii „Polska Patriotyczna” i partii „Zmiana” jest Syryjczyk, Nabil al-Malazi. Tutaj przychodzi na myśl refleksja: czy w Polsce nie ma już Polaków, że w naszych partiach działają bogaci biznesmeni z Bliskiego Wschodu?

  Nabil Malazi jest właścicielem firmy EUROMID INTERNATIONAL – NABIL MALAZI LTD. Firma jest zarejestrowana w Polsce i uchodzi za polską, a zdobyła sobie sławę ze względu na aferę powszechnie na świecie znaną jako „Panama Papers” (kwity Panamskie).
  Cytuję z Wiki:

  „zbiór poufnych dokumentów z rajów podatkowych udostępniony po wycieku danych z kancelarii podatkowej i prawnej Mossack Fonseca, działającej w Panamie. Ujawniono aktywa elit politycznych, prominentnych urzędników i ich współpracowników, które wcześniej były niejawne.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Panama_Papers

  Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych udostępniło wszystkie dane na swojej stronie. Tam właśnie znalazłam Pana Malazi i jego Euromid International. Malazi to wielki „polski patriota”, który chyba przez przypadek znalazł się w raju podatkowym.

  Sprawdźcie sobie Państwo sami:
  https://panama.data2www.com/e/10043512
  https://offshoreleaks.icij.org/nodes/10043512

  A tutaj jest oficjalna strona firmy, po angielsku. Euromid Interantional oferuje wszystko – od maszyn i urządzeń aż po usługi w pozbywaniu się odpadów. A oferty skierowane są do przedsiębiorstw i rządów państw.
  http://www.offer.euromid-int.com/

  Informacje o Nabil al-Malazi oficjalnie dostępne w Internecie:
  NABIL AL-MALAZI
  Damascus / Rawda , Rue. G. Haddad , Blok Al-Kurdi
  Telefon: 00963 11 3330 480
  Telefon mobile: 00963 933 727 181
  Email: nabil.malazi@gmail.com

  Malazi też narzeka, że mu żydzi przeszkadzają – prawdopodobnie w biznesie.

  ***

  Allan
  10 sierpnia 2018 o 09:48

  Właściwie to co z tego ma wynikać ?.Jeżeli szef partii widzi we władzach partii Syryjczyka , Wietnamczyka czy kogokolwiek innego to jest decyzja szefa partii .Widocznie ma do niego zaufanie i jeżeli jedynym zarzutem jest fakt że nie jest Polakiem i ma trochę pieniędzy w portfelu to merytoryczna dyskusja się kończy . To są jego prywatne sprawy .
  Pani Agnieszko czy Nabil pani do portfela zagląda?.Chyba nie .
  A to jest typowa insynuacja z pani strony :
  „Malazi też narzeka, że mu żydzi przeszkadzają – prawdopodobnie w biznesie.”

  ***

  AgnieszkaS
  10 sierpnia 2018 o 14:45
  „Właściwie to co z tego ma wynikać ?”
  ———————————————————————————————–
  Dla Pana nic godnego uwagi nie wynika.

  Natomiast w przypadku Polaka, któremu przyszłość ojczyzny leży na sercu , to wynika bardzo dużo. Człowiek ten, syryjski Arab, prowadzi firmę zarejestrowana i działającą w Polsce i ukrywa swoje dochody przed podatkami „Offshore”. Następnie, będąc w pierwszej kolejności biznesmenem, wkręca się do polskiej polityki i zaczyna działać przeciwko partii rządzącej. Jak Allen myśli, dlaczego on to robi? Może Malazi pragnie świetlanej przyszłości dla Polaków?
  Zastanawiają mnie również inni, ważni członkowie tej partii. Może powinniśmy im się bliżej przyjrzeć.

  ***
  AgnieszkaS
  10 sierpnia 2018 o 14:58
  „Pani Agnieszko czy Nabil pani do portfela zagląda?”

  A czy rozumie Pan, że polityk jest oceniany od strony etycznej – czy to też do Pana nie dociera?

  ***

  paziem (Paweł Ziemiński)
  10 sierpnia 2018 o 15:08

  Niech pani nie ucieka od spełnienia mojej prośby w tzw. ” etykę biznesu” i nie feruje opinii na podstawie pani domysłów.

  A propos etyki biznesu, to uważam, że szara strefa uprawiana przez polskich przedsiębiorców wobec okupacyjnego, zdradzieckiego i antypolskigo rzadu w Polsce jest etycznie usprawiedliwiona a gospodarczo racjonalna. Żydzi postępoują nieetycznie ale chcieliby szantażować ” etyką” gojów. To ich stała strategia.

  ***
  AgnieszkaS
  10 sierpnia 2018 o 15:07
  Panie Ziemiński,

  Ja tu występuję jako wyborca, którego nazwisko i mię już Pan zna. Wyborca ma prawo, a nawet obowiązek, dowiedzieć się kim są ludzie działający w polskich partiach, jakie jest ich pochodzenie, cele i czy są to ludzie uczciwi.

  Czy Pan temu może zaprzeczyć?
  Dodam jeszcze, że ja uczciwie płacę podatki zarówno w Polsce, jak i USA. Co może być, w razie potrzeby, w każdej chwili zweryfikowane.

  ***
  AgnieszkaS
  10 sierpnia 2018 o 15:21
  „A propos etyki biznesu, to uważam, że szara strefa uprawiana przez polskich przedsiębiorców wobec okupacyjnego, zdradzieckiego i antypolskigo rzadu w Polsce jest etycznie usprawiedliwiona a gospodarczo racjonalna.”
  Paweł Ziemiński

  I to mi już wystarczy, panie Ziemiński. Więcej już nie musi Pan tłumaczyć.

  Pozwolę sobie wypowiedź Pana swobodnie cytować, ponieważ uważam, że jest bardzo istotna. To były karty na stół, bez owijania w bawełnę i bez patriotycznych sloganów. Dodam tylko, że PO chyba też tak myślało.
  Żegnam Panów na tej stronie!

  ***
  AgnieszkaS
  10 sierpnia 2018 o 15:26

  Zapomniałam dodać ważny komentarz. odnosi się do:
  „Żydzi postępują nieetycznie ale chcieliby szantażować ” etyką” gojów. To ich stała strategia.”? /Paweł Ziemiński/

  O jakich gojach Pan tu pisze? Pan od semickich nieetycznych żydów zdecydowanie woli semickich nieetycznych arabów.
  To jest tylko sprawa gustu i preferencji.


  Całość dyskusji pod linkiem:
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/08/09/rolowanie-rolnikow-rolowanie-polakow/
 • @AgnieszkaS 16:26:41
  "Na kongresie partii przyjęto też nowy, antyimperialistyczny program, który okazuje się takim samym jaki miała „Zmiana", której polskie władze odmówiły rejestracji."

  No, No, czy aby na pewno antyimperialistyczny?

  Biorąc pod uwagę, że wiceprzewodniczącym obydwu partii jest Nabil al-Malazi, kapitalistą posiadającym firmę o globalnym zasięgu, to mało to się wydaje prawdopodobne.
 • @AgnieszkaS 18:37:07
  Dodam jeszcze, że ja uczciwie płacę podatki zarówno w Polsce, jak i USA. Co może być, w razie potrzeby, w każdej chwili zweryfikowane.

  A ja myje zeby i piore skarpetki.
  Tez mozna zweryfikowac.
 • @krysz 18:46:10
  To bardzo dobrze, ale z mycia zębów i prania skarpetek "krysza" to polski urząd podatkowy żadnych dochodów nie ma.

  A jeżeli to ma być obrona syryjskiego biznesmena, Nabila al-Malazi, Który ma zarejestrowaną w Polsce firmę i znalazł się na liście tzw. "Panama Papers", to pasuje ona do wypowiedzi przewodniczącego partii Polska Patriotyczna:

  "„A propos etyki biznesu, to uważam, że szara strefa uprawiana przez polskich przedsiębiorców wobec okupacyjnego, zdradzieckiego i antypolskigo rzadu w Polsce jest etycznie usprawiedliwiona a gospodarczo racjonalna.”
  (Paweł Ziemiński)


  Jednym słowem, w Polsce można i należy kraść i oszukiwać. Jest to gospodarczo racjonalne podejście dla tych, co oszukują, a nie państwa Polskiego i samych Polaków.

  Ja nie nie mam ambicji politycznych i nie jestem działaczką partyjną, a więc nawet nie muszę niczego deklarować ani się przed nikim rozliczać z mojej działalności, szczególności tu, na tym blogu i w dodatku przed kryszem. Ale osoba publiczna, wiceprzewodniczący partii mającej wielkie plany ponownego wkroczenia na scenę polityczną i ubiegania się o głosy Polaków, już tak.
 • @AgnieszkaS 16:26:41
  Myślę, że Alan już Pani odpowiedział:
  "Allan - 10 sierpnia 2018 o 09:48 -
  Właściwie to co z tego ma wynikać ?.Jeżeli szef partii widzi we władzach partii Syryjczyka , Wietnamczyka czy kogokolwiek innego to jest decyzja szefa partii .Widocznie ma do niego zaufanie i jeżeli jedynym zarzutem jest fakt że nie jest Polakiem i ma trochę pieniędzy w portfelu to merytoryczna dyskusja się kończy . To są jego prywatne sprawy". -

  Tak więc podtrzymuję swoje zdanie o Nabilu al-Malazi.
 • @krysz 18:46:10
  Witam :)

  Zlikwidowali platformę blogerską w onet.pl. Przeniosłem blog, link:

  https://zygmuntbialas.wordpress.com/

  Ale tam - jak dotąd - jest mało komentarzy. A poza tym ze względu na brak czasu piszę rzadziej i niesystematycznie.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 19:48:19
  Sprawa ukrywania dochodów przed urzędem podatkowym przez obcego biznesmena, rezydującego w Polsce, do spraw prywatnych nie należy. Biznesmen ten na hasłach " antyimperializmu" ( o ironio!) wdrapuje się na wyżyny polskiego życia politycznego. Ja Panu nie muszę tego tlumaczć, jak Allanowi. A Pan nie musi udawać, że nie wie o co chodzi.
 • @AgnieszkaS 20:14:55
  A więc jest tak: ilość wszelakich informacji, prawdziwych, zmanipulowanych i wręcz fałszywych jest tak ogromna, iż niemożliwe jest wszystko sprawdzić. Muszę dokonać wyboru, opierając się na dotychczasowej swej wiedzy i logice. A te mi podpowiadają: gdyby Nabil al-Malazi prowadził nieczyste interesy w Polsce, byłby - jako nie-żyd i niepopierający aktualnych rządzących - dawno uwięziony lub wydalony z Polski.
  Bo różne nieczyste interesy mogą u nas prowadzić tylko określone grupy, do których Nabil al-Malazi - jako Syryjczyk i zastępca uwięzionego dr. Mateusza Piskorskiego - nie należy.
 • @zygmuntbialas 20:31:53
  Manipulowanie przez Mainstream niby aferą Panama Papiers daje wiele nam do myślenia . Można tak utrącić każdego , najlepiej niewygodnego . Coś tu mocno śmierdzi .Salut Amigo.
 • @Repsol 21:32:49
  "Manipulowanie przez Mainstream niby aferą Panama Papiers daje wiele nam do myślenia . Można tak utrącić każdego , najlepiej niewygodnego . Coś tu mocno śmierdzi ."

  Zgadza się. Bardzo wygodne rozwiązanie.

  Pozdro!
 • @Repsol 21:32:49 and @Jasiek
  "Można tak utrącić każdego, najlepiej niewygodnego". -

  --- Tak. Czynią tak spece, wytrenowani w odpowiednim kształtowaniu realiów i danych.

  Pozdrawiam :)
 • @Jasiek 22:02:50
  Ave Amigo . Coś na rzeczy jest z Fonsecą szczególnie że teraz całe to bydło jakoś dziwnie zamilkło ,jak zwykle piszemy o niczym. Czyli cała ta pisanina służy tylko odwróceniu uwagi . Ciekawe od czego ?.
 • @zygmuntbialas 22:09:17
  Tu nie Sralon wszyscy łapią co piszesz . Ave.
 • @AgnieszkaS 16:26:41
  "To były karty na stół, bez owijania w bawełnę i bez patriotycznych sloganów. Dodam tylko, że PO chyba też tak myślało.
  Żegnam Panów na tej stronie!"

  Pani Agnieszko, ja proponuję jednak rozważyć tę kwestię w generalnym ujęciu - ja widzę tę sprawę zupełnie inaczej.

  Różnica między szarą strefą a PO jest taka, że dzięki szarej strefie Polacy jeszcze istnieją.

  Dzięki rządom PO Polacy z kraju wyjeżdżali lub nawet popełniali samobójstwa.

  Szara strefa to sposób na uniknięcie bycia okradzionym w majestacie prawa. Właśnie przez państwo.

  A takie jest teraz państwo polskie - patologiczne i złodziejskie - gdyby takie nie było nie byłoby emigracji "za chlebem" (Pani też?) i tysięcy samobójstw.

  Podsumowując:

  Szara strefa to nie kradzież - to ratunek przed kradzieżą.

  No chyba, że dla kogoś jest normalne, że oddaje państwu ponad 80% zarobków, że na opłacenie kretyńskiego ZUS trzeba brać kredyt w banku itp.
  A dla mnie takie rzeczy to patologia i Himalaje zdebilałego kretynizmu.

  Ale co do przejrzystości życiorysów i aktywności osób publicznych lub ubiegających się o stanowiska publiczne to ma Pani całkowitą rację.
  Sprawę trzeba wyjaśnić. Całkowicie.

  Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:12:19
  "Coś na rzeczy jest z Fonsecą szczególnie że teraz całe to bydło jakoś dziwnie zamilkło ,jak zwykle piszemy o niczym."

  To mi wygląda na "Notes Dziada" w wersji międzynarodowej ;-)
  Też dziwnie cicho w tym temacie - żadnej komisji, nawet Ziobro nic nie wspomina, "opozycja" także nie.
  Coś "śmietanka" musiała ostro nawywijać ;-DDD
 • @Jasiek 22:19:03
  Good joke .;)))
 • Przeczytałem to co jest w Wikipedii o partii Polska Patriotyczna
  i wszystkim polecam, bo piszą tam, że jednym z v-ce przewodniczących jest p. Dariusz Kosiur :- https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Patriotyczna
 • @Repsol 22:12:19
  "Czyli cała ta pisanina służy tylko odwróceniu uwagi . Ciekawe od czego ?."

  W czasach "Notesu Dziada", jak mówi Michalkiewicz, światło jeszcze nie było oddzielone od ciemności - teraz już jest.
  Ponieważ afera jest dość międzynarodowa, to moim zdaniem byłoby dziwne gdyby ruscy szachiści czegoś nie chcieli ugrać. Cisza może wskazywać na walkę pod dywanem.
  Ale to tylko moje domysły.
 • @ Autor
  "Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce"

  Tylko prawidłowe ;-(

  Jak nie, to "wypadek" lub "samobójstwo".

  5*

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Repsol 22:14:28
  "Tu nie Sralon". -

  --- A czym im tam podpadłeś, że piszą takie teksty o Tobie?
  "bob24 - Ja tam do Piskorskiego nie mam nic.
  Dlatego życzę mu by w tym kryminale był do końca świata i jeden dzień dłużej. A i na pozostałych przyjdzie czas.
  Rękas, Zieminski, Kosiur, Ruszkiewicz czy Repsol to kolejni oczekujący na sprawiedliwość".
 • @jacek0003 22:27:11
  "... jednym z v-ce przewodniczących jest p. Dariusz Kosiur':- https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Patriotyczna

  --- Wklejam, przedstawiony w skrócie, program partii:
  "Partia opowiada się za rozwojem przemysłu, solidarnością społeczną, systemem ekonomicznym opartym na społecznej gospodarce rynkowej. Ugrupowanie jest przeciwne wyprzedaży majątku narodowego, domaga się zdecydowanej walki z korupcją i opowiada się za poszanowaniem chrześcijańskiej etyki i wartości w życiu publicznym. Sprzeciwia się uczestnictwu Polski w Unii Europejskiej. Prezentuje także nastawienie antyamerykańskie i antysyjonistycne".
 • @zygmuntbialas 22:31:56
  Po prostu czwarta klasa UBeków . Salut. https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g .Salut Amigo.
 • @Jasiek 22:19:03
  "Szara strefa to sposób na uniknięcie bycia okradzionym w majestacie prawa. Właśnie przez państwo."/Jasiek/


  Panie Jaśku, a czy tu chodzi o polskie firmy? My tu mamy do czynienia z globalnym consortium (niepolskiego pochodzenia).

  Podam Panu link. Proszę spojrzeć na dół. Tam znajdzie Pan nazwę "Euromid International Group"- to jest "matka" - przedsiębiorstwo holdingowe.

  http://www.offer.euromid-int.com/?wpfb_dl=11

  Pod spodem wymienione są kraje działalności tego tworu:

  "Egypt–Argentina–Australia–Brazil–China–Denmark-Finland-France-Great Britain-Greece-Hong Kong-Indonesia-Jordan-Malaysia-Canada-MexicoNetherlands-Russia-Poland-Spain-Sweden-Switzerland-Spain-Ukraine-USA-UAE.-Dubai German Office: Rennbahnstrasse 17a, D-90453 Nuremberg – Tel+ 49 172 3155 721 Tel +49 911 / 63 22 58 6 Fax +49 911 / 63 22 58 7

  Ulotka wyjaśnia dokładnie czym się zajmuja.

  Dodam tylko, że w Polsce są zarejestrowani pod kodem PKD 6419Z 64.19.Z

  "działalność związaną z przyjmowaniem depozytów i udzielaniem kredytów, w takich formach jak: pożyczki, zastawy hipoteczne, karty kredytowe itp. przez instytucje finansowe inne niż bank centralny, np. banki, kasy oszczędnościowe, towarzystwa kredytowe,
  działalność związaną z pocztową obsługą kredytów i oszczędności oraz pozostałych operacji finansowych realizowanych za pośrednictwem poczty, działalność związaną z udzielaniem kredytów mieszkaniowych przez specjalistyczne instytucje przyjmujące depozyty,
  działalność agencji bankowych i punktów pobierania opłat. "


  Pod tym linkiem jest na to dowód:

  http://rzetelnefirmy.com/firma/1488413/euromid-international-nabil-malazi.html

  A teraz muszę już odejeść od komputera, bo mnie własny mąż zabije.

  Porozmawiamy na ten temat jutro.
  Pozdrawiam!
 • @Jasiek 22:30:24
  "Jakie poglądy polityczne wolno mieć w Polsce". -

  --- Dla tych, co to ustawili dla Polski, ideałem są - według US-wzoru - dwie partie, zwalczające się ze sobą, by przy okazji były igrzyska. Jeszcze mogą niektórzy poszczekiwać obok PiS-u i PO. Oczywiście szczekać, to jest poszczekiwać, trzeba wiedzieć, kiedy i przeciw komu.
  Dwie naznaczone partie mają ponoć po kilkadziesiąt tysięcy członków. Tylu byłoby notabli? Piszę notabli, bo nie znam ani jednego robotnika, rolnika czy rzemieślnika, który by należał do PiS-u czy PO.
 • @AgnieszkaS 22:47:22
  "A teraz muszę już odejeść od komputera, bo mnie własny mąż zabije."

  Dziękuję za odpowiedź.

  Proszę przekazać uprzejme pozdrowienia dla Szanownego Małżonka.
 • @Repsol 22:41:25
  Popatrz, co to o nas piszą (przedostatni wpis w komentarzach):

  https://www.salon24.pl/u/zygmuntbialas/887331,jakie-poglady-polityczne-wolno-miec-w-polsce-09-08-2018
 • @zygmuntbialas 23:09:49
  :))) Magdalenkowy układ , jak widać ma się dobrze. Ave.
 • @AgnieszkaS 16:26:41
  Pani AgnieszkoS. proszę o pani nazwisko i choc troche informacji o sobie, chociażby takich jakie ” dyskutujemy” w przypadku Nabila, ktorego znam kilka lat.
  Jak pani spełni moją prośbę, to zastanowimy sie , co wynika z tych o pani informacji. Zgoda?
 • @AgnieszkaS 19:10:49
  I niech pani nie próbuje mnie tu ” zawstydzać” i „inteligentni szantażować” jak to pani będzie „swobodnie cytować” moje wypowiedzi, gdyż ja biorę za nie pełną odpowiedzialność. Natomiast jak namy dalej tak zobowiązująco i oceniająco dyskutowac o swojej i cudzej etyce, to proszę pełniej przedstawić swoją osobę i dokonania.
 • @AgnieszkaS 16:26:41
  Nie, PO podobnie jak i PiS, a w wcześniej wszystkie okragłostolowe mafie partyjne – myślały i działały tak samo. Polski przedsiębiorca(głównie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa stanowiące 95% z ogólnej, różnie wahajacej się liczby ok. 1,8 mln-2,5 mln firm w Polsce oraz zarazem głównych podatkodawców, czyli twórców dochodów budżetowych)
 • @stanislav 12:01:09
  cd.
  miał paść nienażarte mafie partyjne i żydowskie banki, a w zamian nie mieć wpływu na kształt polityki gospodarczej oraz sferę wydatków budżetowych, nie mówiąc już o długookresowych celach strategiczno-rozwojowych.
 • @stanislav 12:04:21
  Cd.
  Przedsiębiorca oraz polski rolnik ma być jedynie masą podatkową, kredytową i konsumpcyjną i uczciwie płacić narzucane mu podatki( czyli godzić się na drenaż własnych dochodów i majątku) a okrąglostołowe mafie partyjne wykonujące polecenia syjonistycznych okupantów ustanowią dla nich grabieżczą ordynację podatkową,
 • @stanislav 12:07:33
  Cd.
  lichwiarski procent oraz tzw. ” obiektywne parametry wolnego rynku”.
  Oczywiście mafie wzorem swoich anglosasko- żydowskich hipokrytów mają na sprzedaż bajeczkę o ” obywatelskim obowiązku płacenia podatków”
 • @stanislav 12:10:48
  cd.
  zapominając o stronie obowiazków władzy wobec podatkodawców oraz innych niezbywalnych prawach obywatela, suwerena, narodu polskiego.
 • @AgnieszkaS 22:47:22
  Puściła pani bąka w towarzystwie, co damie szczególnie nie wypada i wymówiła się mężem. Rzuciła pani kilka domysłów, konfabulacji i " skojarzeń" i uznała pani to za wystarczające. Otóż nie szanowna Polko-Amerykanko, czy może ze względów na bezczelne FACTA- Amerykanko-Polko.
 • @stanislav 12:20:43
  Jak chce pani podyskutować o łupieżczym systemie podatkowym tzw. demokratyczno-liberalnej III RP, to zapraszam na wiernipolsce1.wordpress.com - obiecuję stworzyć specjalny wątek do wymiany zdań, ale merytorycznych.
 • @stanislav 12:27:51
  Co do Nabila Malazi, to powinna pani Go szybko przeprosić publicznie za rozsiewanie skonfabulowanych " domysłów", bo z tego co wiem po przepracowaniu w polskich firmach i dla polskiego budżetu blisko 30 lat nabył stosowne uprawnienia do emerytury, którą w Polsce pobiera
 • @stanislav 11:54:57
  -"Pani AgnieszkoS. proszę o pani nazwisko i choc troche informacji o sobie, chociażby takich jakie ” dyskutujemy” w przypadku Nabila, ktorego znam kilka lat."-

  Pani Agnieszka nie jest tematem tego watku
 • @zygmuntbialas 19:53:55
  Czesc Zygmunt :)

  A ja juz prawie wogole nie udzielam sie w dyskusjach.
  Troche czytam, ale nie polemizuje.
  Szkoda mi czasu.
  Odnosze wrazenie, ze dla wielu komentatorow udzial w dyskusjach jest swoista terapia w leczeniu swoich kompleksow.
  Niedoceniani w zyciu zawodowym, prywatnie ignorowani ...
  Na forum znajduja swoje miejsce aby zaistniec.
  Aby odreagowac.

  Serdecznie pozdrawiam :)
 • @stanislav 12:20:43
  "Rzuciła pani kilka domysłów, konfabulacji i " skojarzeń" i uznała pani to za wystarczające". -

  --- Nie pierwszy raz na tym blogu.
 • @stanislav 13:13:45
  -"Nie wcinaj się miedzy wódkę a zakąskę i ..."-

  Piszac "wodka" miales siebie na mysli?

  :)))
 • @krysz 13:26:19
  "Odnosze wrazenie, ze...". -

  --- No tak, też mnie rozmaite krytyczne myśli nachodziły i nachodzą. Mógłbym sporo o tym napisać, ale byłby zapewne odzew krytyczny. Tak więc piszę tylko od czasu do czasu, by dać znać, że jestem.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @stanislav 12:20:43
  Panie Ziemiński:

  Proszę się tak nie ciskać, bo to niczemu nie zaradzi. Ja nie uprawiałam metod hackerskich. Wszystkie te dane można oficjalnie znaleźć w Internecie i, jak Pan zauważył, posłużyłam się linkami. Każdy ma prawo korzystania z informacji na temat osób publicznych i posługiwania się wiarygodnymi źródłami - a takie tu przedstawiłam. Czy gdyby jakiś dziennikarz wyraził swoje wątpliwości, to też by go Pan oskarżył o puszczanie bąków w towarzystwie?


  Nie było moim zamiarem rozsiewanie jakichkolwiek fałszywych wiadomości na temat Nabil al-Malazi. Chciałam tylko wiedzieć coś więcej na jego temat, ponieważ jest osobą publiczną - wiceprezesem dwóch polskich partii.

  Użyłam do tego wyszukiwarki Microsoft Edge, nastawionej oczywiście na USA i język angielski, bo taką się posługuje. Po wpisaniu " Nabil al-Malazi" w search natychmiast ukazały się linki do Nabil Malazi na LinkedIn(1), Facebook(2), Panama Papers(3):

  Tak to wyglądało:
  EUROMID INTERNATIONAL - NABIL MALAZI LTD.
  https://offshoreleaks.icij.org/nodes/10043512

  Panama Papers Entity: EUROMID INTERNATIONAL - NABIL MALAZI LTD.

  Niezmiernie zaskoczona podążyłam tym śladem i ciągle podążam- z kontynentu na kontynent, od kraju do kraju.


  Jego firma niczego nie produkuje i chyba mało przewozi, a zajmuje się głównie inwestycjami pieniężnymi. Każda strona, jąką bym nie znalazła, skoncentrowana jest na zdobywaniu inwestorów, którzy pragną lokować pieniądze w handel drewnem, diamentami, ropą naftową, itd, itp.

  Jest to arabska pajęczyna firm, które istniały przez krótki czas i znikneły- pozostały po nich tylko porzucone strony w internecie i wyczyszczone z ważnych danych dokumenty rejestracji i likwidacji.

  Przykłady:

  Euromid petroleum Corporation
  Nabil & Nabil Limited
  Euromid Marketing Ltd

  EUROMID SOUTH AFRICA (PTY) Ltd
  Chalfouch International  Pozwoli Pan, że zrobię sobie teraz przerwę, bo u nas obowiązuje inny czas i mam ważne obowiązki. O ile ma Pan jakieś pytania lub zarzuty, to odpowiem na nie za około trzy godziny.
 • @AgnieszkaS 19:10:59
  Nikt nie wie jak to wyglądało od kiedy wiemy o umoczonych w tej aferce Clintonach nic już nie będzie takie jakie było .Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 20:31:53
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/145004,jakie-poglady-polityczne-wolno-miec-w-polsce-09-08-2018#comment_1479463

  https://www.youtube.com/watch?v=FnjGObUrDAc
 • @zygmuntbialas 08:22:59
  Sz.P. Białas,
  jak już usunął pan moją odpowiedź na bezsensowny wpis pana znajomego o nicku krysz, to proszę być konsekwentny i usunąć takż jego reakcję na moją ( usunietą odpowiedź), bo zakluca pan sens.
 • @stanislav 09:46:19
  //bo zakluca pan sens//

  zakłócać bez sensu, to jest to, w wydaniu wyksztalconego "doktura" z WPS-u
 • @stanislav 09:46:19
  Szanowny Panie stanislav,
  moj wpis nie byl bezsensowny.
  Bezsensowna byla Panska propozycja aby Pani AgnieszkaS
  spowiadala sie przed Panem ze swojego zyciorysu.

  Z wyrazami szacunku
  -krysz
 • @Husky 09:54:04
  Słuszna uwaga, zakłóca pisze się po polsku oczywiście przez " ó" . Przepraszam za pomyłkę wynikającą z pośpiechu pisania przez telefon. To jednak bardzo ludzkie w przeciwieństwie do służbowej " czujności na wszystkich frontach" kundla "husky"
 • @krysz 10:24:56
  Tu nie chodzi o spowiedź, ale o etykę polemiki i " transparentność", na którą pani Polko-Amerykanka, czy też Amerykanko-Polka jest ponoć tak bardzo wrażliwa.
  Proszę zatem panie "krysz" wziąć głęboki oddech nim pan coś napisze.
 • @Husky 09:54:04
  Kundlu alaskański muszę cię zmartwić, bo jeszcze w tzw. " komunie" kiedy nie tylko o WPS, ale nawet o PiS nie ćwierkały wróble z maturalnego jezyka polskiego dostałem 5+, bo nowofaliwych 6 nie bylo. A ty jak tam maturę zdałeś, czy kupiłeś na bazarze? I nie przeżywaj już tak mojego dr :)))
 • @stanislav 12:41:24
  wykstalconych mielista naucycieli
  to widadz
  pa,pa,pa
 • @stanislav 09:46:19
  Sz. P. Ziemiński,
  nie usuwałem Pańskiego wpisu ani żadnego innego.
  Rzadko to czynię, a jeśli czasem, to zawiadam zainteresowaną osobę.
 • @zygmuntbialas 13:27:22
  To ktoś jednak zlikwidował mój wpis:
  stanislav 13:13:45
  -"Nie wcinaj się miedzy wódkę a zakąskę i ..."-

  Stąd moja reakcja.
  Pozdrawiam
  PZ
 • @Husky 13:13:27
  Twoja PiSowska III RP nie wydała jakoś kogoś formatu prof. Doroszewskiego, a jedynie produkuje seryjnie durniów i grafomanów tobie podobnych.
 • @stanislav 19:42:31
  i kopie dokturuf jak ty
 • @stanislav 19:37:43
  "To ktoś jednak zlikwidował mój wpis". -

  --- Pamiętam wpis i nie widzę go.
  Proszę mi wierzyć, że ja go nie wyciąłem.
  Nie odważyłbym się wobec Pana, choć lubię i cenię Krysza, i brałem pod uwagę moją mediację.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej