Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1219 postów 20160 komentarzy

Szejk Hossein objaśnia sprawy Rosji i Ukrainy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wypowiedź zarejestrowana we wrześniu 2014 roku, ale wciąż aktualna, celnie ujmująca istotę kijowskiego Majdanu i rolę Ukrainy w walce z Rosją.

"Rosyjscy żydzi dźgnęli Rosję [w czasie pierwszej wojny światowej] nożem w plecy - mówi szejk Hossein. - Przynieśli komunizm. (...) Komunizm nie jest ruski. Komunizm był stworzony po to, by zniszczyć Rosję":

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=sGAjOzjgaDQ 

                                         * * * * * * *

Na moich blogach jest kilkanaście wykładów szejka Hosseina, przetłumaczonych przez blogera Metro. Przypomnę tu jeden z nich:

Terroryzm jest sponsorowany przez państwa w celu walki z islamem i prawosławiem

https://www.youtube.com/watch?v=ylGgztLC-c4

Morris:  Mówiąc o tych ludziach, o ciemiężcach, o nieprzerwanych wojnach, trwających chyba od wojny w Korei, jeśli nie wcześniej, uważam, że te wojny są prowadzone w celu wytworzenia mas uchodźców, to staje się oczywiste w kontekście kryzysu uchodźców w Europie. Uważam że celem wojen jest wytworzenie uchodźców. Przedstawia się je nam jako wojny o dostęp do surowców naturalnych czy innych zasobów a nie o to w nich chodzi.

Szejk Imran Hosein:  Tak, mamy tam ogromną bezduszność, obojętność dla ludzkiego cierpienia. W celu zastąpienia Stanów Zjednoczonych przez Izrael w roli rządzącego państwa świata i zastąpienia Pax Americana przez Pax Judaica, tak jak Pax Americana zastąpił Pax Britannica, trzeba jakoś zająć się dwiema siłami na świecie, które są uznawane za największe zagrożenie dla opresora, dla Izraela. Są to: po pierwsze świat islamu, po drugie świat prawosławnego chrześcijaństwa. One są obiektem ataku zachodniej cywilizacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania cywilizacja zachodnia

Guantanamo

Więc muzułmanie to terroryści. I wszyscy ludzie, którzy pozwalają CNN na myślenie za siebie, zamiast myśleć samodzielnie, przyjmują te bzdury, że muzułmanie to terroryści. Prawda jest inna, to ich rządy, to ich wojska, to ich agencje szpiegowskie to najgroźniejsi terroryści na świecie, to oni praktykują terroryzm sponsorowany przez państwa. Są trzy rodzaje, trzy kategorie kłamstw: normalne kłamstwa, wielkie kłamstwa oraz 9/11 [oficjalna teoria spiskowa w sprawie zamachów z 11 września 2001 roku w Ameryce]. To trzy kategorie kłamstw. Oni nie wykazują żadnego wstydu, żadnego zakłopotania, gdy przyłapuje się ich na kłamstwie. Tylko bardziej zapamiętale kłamią, powtarzają kłamstwo bez końca i końca, mając nadzieję, że powtarzając to kłamstwo zahipnotyzują wszystkie bezmyślne masy na świecie do zaakceptowania tych kłamstw jako prawdy. A kiedy ktoś przemawia, demaskując ich kłamstwa, to go zabijają.

Moja odpowiedź na tę praktykę: można zabić człowieka, ale nie można zabić prawdy. A my nie boimy się śmierci, mogą zabić tylu, ilu chcą, ale nie zdołają zabić prawdy. Ta prawda jeszcze ich nawiedzi i wiemy, kiedy to się stanie. Prawda nadejdzie w świetlistym blasku. Dwa ludy oczekują tego dnia nadejścia prawdy, te dwa ludy teraz zbliżają się do siebie i tego nie można zatrzymać. Te ludy to muzułmanie i prawosławni chrześcijanie. Putin jest prawosławnym chrześcijaninem.

 

Przetłumaczył: Metro

KOMENTARZE

 • Żydowski Pax Russo - Americana
  Żydowski rozbiór Syrii rękami ruskich i amerykańskich żołdaków.

  https://s3-us-west-2.amazonaws.com/debka/wp-content/uploads/2018/02/01095951/RussianUSbasesSyriaKOTERET.jpg
 • @Arjanek 08:58:15
  Proszę nie wciskać Czytelnikom ciemnoty.
 • @zygmuntbialas 09:03:14
  Hasbarski Arianek na posterunku. Zawsze stara się wklejać jakąś hagadę, by zaciemnić fakty.
 • islam i prawoslawie
  Moze nie tyle chodzi o religie - co o kontrole zrodel energii.
  Islam i prawowslawie nie sa bezposrednim celem terroryzmu swiatowego.

  Powtorny podboj Kanaanu napotyka na dwie ogromne przeszkody: panstwa muzulmanskie, ktore maja rope i gaz; i Rosja, ktora cieszy sie coraz wieksza popularnoscia na Bliskim Wschodzie i stanowi niejako konkurencje dla amerykanskich wplywow.

  Terrorysci nie walcza z "ukrainskim" prawoslawiem na Ukrainie, Grecji czy Bulgarii; nawet im nie chodzi o Bialorus.
  Z rosyjskim prawoslawiem walczy ukrainska junta przy poparciu USA.
  Widac to na ukrainie, gdzie odbywa sie inwentaryzacja rosyjskich cerkwi i powstaje autokefaliczny kosciol ukrainski. Zaczely sie juz ataki na rosyjskie cerkwie.

  Podobnie z muzulmanami: Terrorysci nie walcza z Indonezja, Malazja, Albania, Brunei, czy Kazachstanem. Bosnia tez ich nie interesuje.
  Ale bardzo im zalezy na zniszczeniu Iranu, Iraku, Libii, Syrii...i przejecie Wzgorz Golan. No i calkowity podboj Palestyny.
  Jerozolima ma sie stac glownym punktem/centrum rozdzielczym ropy i gazu na trzy kontynenty: Europe, Azje i Afryke.

  Wyeliminowanie Rosji i zasobnych w rope panstw muzulmanskich z rynku energetycznego jest glownym zadaniem energetycznej mafii swiata. Dlatego nalezy demonizowac roponosne kraje muzulmanskie i prawoslawna Rosje, zeby zdobyc poparcie opinii publicznej w calkowitym opanowaniu rynku energetycznego.
  Nie pierwszy to raz w historii, wladcy tego swiata posluguja sie religia jako narzedziem /pretekstem do walki politycznej
 • @Arjanek 08:58:15
  Arjanek sciagnal te mapke na slepo; zapomnial jej sie przygladnac.
 • 5*
  DK
 • @zygmuntbialas 09:03:14
  Szanowny Arjanek napisał: "Żydowski Pax Russo - Americana"

  Szanowny Autor odpowiedział: "Proszę nie wciskać Czytelnikom ciemnoty."

  Myślę, że to wcale nie musi być ciemnota. Jak to można uzasadnić?
  Arjanek napisał, że Pax jest żydowski. Nie rosyjski czy amerykański.
  A Żydzi mają wpływy zarówno na politykę USA jak i FR. Byłoby nawet dziwne gdyby nie próbowali ugrać czegoś dla "diaspory" ;-)

  Jeszcze jaskrawszy może być przykład potencjalnej (?) współpracy na polu... wojskowym. I wcale to nie jest takie niemożliwe. Jeśli prawdą jest co powiedział dr Krajski (przeniknięcie masonerii do służb wojskowych) i dr Jaśkowski (lądowanie na Syberii rzekomo zestrzelonego pd. koreańskiego boeinga 747 ) to sprawa wygląda na dość oczywistą.
  Pytanie tylko jak wielkie są wpływy na bieżącą politykę kręgów związanych ze służbami wojskowymi w USA i FR.

  Myślę zatem, że istnienia takiego paktu przynajmniej w niektórych kręgach jest bardzo prawdopodobne.

  Ukłony
 • @Tiamat 12:42:56
  "Arjanek sciagnal te mapke na slepo; zapomnial jej sie przygladnac."

  ;-)

  Serdecznie Panią pozdrawiam.
 • @ Autor, All
  "Rosyjscy żydzi dźgnęli Rosję [w czasie pierwszej wojny światowej] nożem w plecy - mówi szejk Hossein. - Przynieśli komunizm. (...) Komunizm nie jest ruski. Komunizm był stworzony po to, by zniszczyć Rosję" "

  W sedno.

  Oczywiście 5*
 • @ Autor, All
  "Komunizm był stworzony po to, by zniszczyć Rosję" "

  No dobra... trochę nie wiem jak zacząć, ale chyba muszę. Strasznie mi niezręcznie tak podchodzić Szanownego Szejka, ale z uwagi na jego mądrość i obiektywizm wychylę się nieśmiało z pytaniem o islam.

  Bo jeśli komunizm został stworzony po to by zniszczyć Rosję, to po co został stworzony islam?

  Mam nadzieję, że nie przesadziłem z pytaniem.
  Nie wiem jak je zadać, żeby ono dotarło do Szejka Hosseina i żeby nie uraziło jego uczuć religijnych. Może jakoś pośrednio. Sam nie wiem :-(
  Odpowiedź takiej osoby jak on byłaby dla mnie ( i chyba nie tylko dla mnie) bardzo opiniotwórcza.

  Proszę o pomoc w tej kwestii.
 • @Vinto 12:23:45
  "Hasbarski Arianek na posterunku". -

  --- No cóż, takie są sieciowe przypadłości.
 • @Tiamat 12:32:23
  "Wyeliminowanie Rosji i zasobnych w rope panstw muzulmanskich z rynku energetycznego jest glownym zadaniem energetycznej mafii swiata". -

  --- Tak, o tym piszemy ciągle. Jesteśmy tu w pewnym kręgu ludzi zainteresowanych. Szejk Hossein jest duchownym muzułmańskim, a ponadto - myślę - chce dotrzeć do różnych odbiorców, bardziej i mniej wykształconych.
 • @Jasiek 15:03:26
  "A Żydzi mają wpływy zarówno na politykę USA jak i FR". -

  --- Nie mogę zaprzeczyć ani potwierdzić, jeśli chodzi o Rosję. Przyglądam się temu i nie wszystko wiem i nie wszystko rozumiem. Podobnie, gdy chodzi o tajne służby i masonerię

  Jeśli chodzi o katastrofę koreańskiego samolotu w 1983 roku nad ZSRR, to napisałem z pomocą inż. K. Cierpisza notkę 5 lat temu, link:

  https://www.salon24.pl/u/zygmuntbialas/523473,sachalin-1983-i-smolensk-2010

  Dziś oczywiście inaczej ująłbym rzecz, przynajmniej w obszarze słowa.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 15:05:15
  "Komunizm nie jest ruski. Komunizm był stworzony po to, by zniszczyć Rosję". -

  --- Pisze Pan: "w sedno", a ja. - Przez lata byłem wyraźnie antykomunistyczny, a po kijowskim Majdanie coś zmieniło się we mnie. Daleko mi do komunistycznych idei, ale uważam, że istnienie partii lewicowych, czasem zwanych komunistycznymi, ma swój sens. Teraz na przykład ludzie lewicy walczą jednoznacznie o pokój na świecie, a prawica... - tu jest bardzo różnie.
  Mógłbym głębiej ująć rzecz, ale może kiedyś, zwracając się do innego komentatora :)
 • @Jasiek 15:14:28
  "wychylę się nieśmiało z pytaniem o islam. Bo jeśli komunizm został stworzony po to by zniszczyć Rosję, to po co został stworzony islam? -

  --- To już wykracza poza moje kompetencje. Tu chyba nawet pani Tiamat nie potrafi (lub nie zechce) odpowiedzieć.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 15:14:28
  Re: dlaczego powstal islam
  Nie jest to moj wymysl, tylko tak uczy historia:

  Kiedy przesladowano pierwszych chrzescijan, chrzescijanskie grupy uchodzily za wierne naukom Chrystusa i faktycznie byly ofiarami przesladowan w Rzymie.

  Czasy sie zmienily. Chrzescijanstwo roslo w potege i obroslo w ogromna administracje koscielna. Jak niemal kazda przerosnieta administracja, i ta chrzescijanska tez rozpoczela konkurencyjna walke o wladze.
  Kosciol, podobnie jak i teraz, zatracal swoj religijny charakter; stawal sie swiecka awantura o zysk i 'rzad dusz'.

  O ile Chrystus byl reformatorem religijnym i jako reformator probowal zlagodzic okrucienstwa wiary plemion hebrajsko-kanaanejskich, o tyle islam mial byc reforma kosciola chrzescijanskiego, ktory zapomnial o podstawowych zasadach wiary: nauki Chrystusowe, ktore nakazywaly milosc i sprawiedliwosc i pojednanie z Bogiem srawiedliwym i milosiernym.

  Dlatego judaizm, chrzescijanstwo i islam nazywane sa religiami 'Wielkiej Ksiegi'..
  Chrzescijanstwo ma swoje korzenie w Piecioksiegu Mojzeszowym i caly Piecioksiag Mojzeszowy jest czescia Koranu.

  Wiec dosc w uproszczonej wersji, historycy religii uwazaja, ze islam mial byc reforma chrzescijanstwa.
  Koran uznaje i judaizm i chrzescijanstwo
  Ale nie uznaje Trojcy Swietej poniewaz podkresla wiare w Jednego Boga a nie 'potrojnego'.

  Dla islamu, 'niewierny' (infidel) to ateusz, ktory w zadnego boga nie wierzy i zaprzecza istnieniu Stworcy.
  Koran:
  2:134

  "Accept the Jewish or the Christian faith and you will be rightly guided"
  "By no means ! We believe in faith of Abraham, Ismael, Isaac, Jacob, and the tribes; to Moses and JESUS and the other prophets by their Lord. We make no distinction among any of them and to him we submit.
  (przyjmij religie Zydow i Chrzescijan i bedziesz na dobrej drodze :
  My wierzymy we wiare Abrahama, Ismaela, Isaaka, Jakuba, i plemion: Mojzesza i Jezusa i innych prorokow Boga. Dla nas nie ma zadnej roznicy, czcimy ich jednakowo i jestesmy im poddani)

  Koran
  2:62
  Believers, Jews, Christians, and Sabaeans- whoever believes in God and the Last Day and does what is right- shall be rewarded by their Lord; they have nothing to fear or to regret"

  (Wszyscy wierzacy, Zydzi, Chrzescijanie, Sabajejczycy ; kazdy, kto wierzy w Boga i Dzien Ostateczny i wierzy prawdziwie - bedzie wynagrodzony przez Pana; wszyscy wierzacy nie maja powodow do obaw i nie maja czego zalowac".

  Nigdzie w Koranie nie pisze, ze chrzescijanie to 'niewierni". Powtarzaja te bzdure wszyscy, ktorzy nie chca wiedziec, co pisze w Koranie zaraz na pierwszych stronach.
  Islam stal sie szalenie popularny, ze wzgledu na prostote wyznania.

  Koran (5:33)
  "Ktokolwiek zabil jedna osobe - to tak jakby zabil cala ludzkosc".

  Nie bardzo rozumiem atakow na szariat, ktorego nikt nie chce wytlumaczyc a wiekszosc okropnie potepia:

  Szariat nie jest nawet religia.

  'Szaria' po arabsku znaczy 'droga do wodopoju' - w kontekscie religijnym oznacza 'prawidlowa droge'.
  Szaria , to nawet nie zestaw praw i paragrafow; to zestaw zasad, ktorych glownym i jedynym celem jest dyktowana sercem SPRAWIEDLIWOSC .

  Istnieje 6 zasad szariatu:

  1. Prawo do ochrony zycia
  2. Prawo do ochrony rodziny
  3. Prawo do ochrony edukacji
  4. Prawo do ochrony religii
  5. Prawo ochrony wlasnosci
  6. Prawo do ochrony ludzkiej godnosci.

  Szaria NIE jest spisanym zestawem regul wykutych w kamieniu czy cementowych tablicach.
  Szaria, z definicji NIE moze byc nikomu narzucona, nie tylko nie-muzulmanom.

  Pierwsza zasada Koranu jest zasada "No compulsion in Religion" (nie ma przymusu religijnego (Koran 2:256) .
  Ta zasada w zaden sposob nie moze byc podwazona, poniewaz zasada nie zmuszania do religii jest podstawa filozofii islamu i paradygmatu filozofii islamu i jego pojmowaniem swiata."

  Nahida Izzat
  Palestynczyk

  Sharia “Law” explained by Nahida Izzat.

  https://thewallwillfall.org/2015/11/02/sharia-law-explained-by-nahida-izzat/

  *
  Nie moim zadaniem jest promowanie islamu czy w ogole jakiejkolwiek religii.
  Chce tylko laskawie przypomniec, ze zarowno islam jak i chrzescijanstwo szalenie wzbogacily nauke i kulture Europy. I calego swiata wspolczesnego.

  I wielkie awantury z islamem w czasach nowozytnych rozpoczely sie tak naprawde od ideologii syjonu: powstanae panstwa Izrael na terenach roponosnych. (od czasow wielkiej rewolucji przemyslowej w Anglii i Francji i wynalazku i lampy naftowej i silnika spalinowego).
  Reszta to juz tylko historia.

  Moze na koniec polecam taka informacje (mozna sprawdzic!!)

  Grob sw. Jana Chrzciciela znajduje sie w najwiekszym meczecie Omajadow w Damaszku. Od setek lat, w tym meczecie modla sie razem i chrzescijanie i muzulmanie.

  Saint John the Baptist tomb in Umayyad Mosque, Damascus, Syria Stock Photo: 64027718 - Alamy

  Grob sw. jana Chrzciciela w meczecie Omajadow w Damaszku

  https://www.alamy.com/stock-photo-saint-john-the-baptist-tomb-in-umayyad-mosque-damascus-syria-64027718.html
 • @Tiamat 02:31:17
  Dziękuję Pani za tak obszerną odpowiedź i wskazanie na bardzo ważne kwestie.

  Chciałbym się odnieść szczególnie do tego fragmentu:

  "O ile Chrystus byl reformatorem religijnym i jako reformator probowal zlagodzic okrucienstwa wiary plemion hebrajsko-kanaanejskich, o tyle islam mial byc reforma kosciola chrzescijanskiego, ktory zapomnial o podstawowych zasadach wiary: nauki Chrystusowe, ktore nakazywaly milosc i sprawiedliwosc i pojednanie z Bogiem srawiedliwym i milosiernym."


  W jednym z wykładów dr Krajski wspominał o objawieniach jakich doświadczył Mahomet - widział "Archanioła Gabriela" który powtarzał jak mantrę pewne słowa o Chrystusie, których ja nawet nie chcę pisać z uwagi na ich treść - i właśnie stąd ten cudzysłów, gdyż Archanioł Gabriel nie mógłby tak mówić o Chrystusie.
  Muszę się przyznać, że trochę mnie zmroziło, gdy to usłyszałem.
  W zestawieniu z zasadami, które Pani przedstawiła sprawa wygląda jeszcze bardziej zagadkowo.
  Dobry przyczynek do dalszych poszukiwań.

  Jeszcze raz bardzo Pani dziękuję.

  Ukłony
 • @zygmuntbialas 20:31:18
  A jednak :-)

  Ukłony
 • @zygmuntbialas 20:28:06
  "Teraz na przykład ludzie lewicy walczą jednoznacznie o pokój na świecie..."

  ??????????

  Ma Pan może na myśli chłopaków płci obojga od Sorosa, czy może "neo" trockistów? ;-)

  A się narobiło ;-DDD
 • @Jasiek 16:52:57
  "A jednak". -

  --- Przeczytałem wpis Tiamat z wielką uwagą. Jako że przed chwilą dopiero mogłem usiąść przy komputerze, czytałem też pod kątem publikacji tekstu jako notki. Co będzie, postanowię za pół godziny.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 18:01:19
  Mówiąc o lewicy miałem na myśli m.in. partię ZMIANĘ w Polsce z dr. M. Piskorskim czy Linke z Sahrą Wagenknecht w Niemczech. Także Komunistyczna Partia Ukrainy odegrała pozytywną rolę w ukraińskich realiach. Przykładów mógłbym oczywiście podać więcej.
 • @zygmuntbialas 21:12:59
  "Mówiąc o lewicy miałem na myśli m.in. partię ZMIANĘ w Polsce z dr. M. Piskorskim czy Linke z Sahrą Wagenknecht w Niemczech."

  Wtedy rzeczywiście sprawa wygląda inaczej i w warunkach polskich pod względem politycznym partia Zmiana mogłaby coś dla Polski i Polaków ugrać, ale pod względem ekonomicznym raczej mniej. Bez powrotu do normalności w tej kwestii nie da się nic zrobić, ale przynajmniej politycznie postęp by był.
 • @Jasiek 21:41:56
  Lewica - "..., ale pod względem ekonomicznym raczej mniej". -

  --- Czy lewica jest mniej sprawna ekonomicznie? - Dziesięć lat temu przyznałbym Panu bezwzględnie rację. Ale co w takim razie z Chinami, gdzie rządzi KPCh?

  By omówić tak obszerny temat, trzeba by dużo poczytać i długo rozmawiać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej