Robert F. Kennedy junior domaga się śledztwa.

Od ponad dwudziestu lat Bill Gates i jego Fundacja (Bill &Melinda Foundation - BMGF) szczepią miliony dzieci w najdalszych zakątkach biednych państw, głównie w Afryce i Azji. 

Efekty tych szczepień są żałosne; te szczepionki powodują właśnie choroby, przeciwko którym mają działać: chodzi o szczepienia p/polio w Indiach i sterylizowanie dziewczynek i młodych kobiet  w Kenii tzw. zmodyfikowanymi szczepionkami. Wiele z tych dzieci umarło.

I wiele z tych programów było wręcz sponsorowanych przez WHO - Światową Organizację Zdrowia ONZ i niestety również przez UNICEF - światową organizację opieki nad dziećmi.Znakomita większość tych szczepień była dokonywana bez zgody dzieci, ich rodziców, opiekunów czy nauczycieli: po prostu ani dzieci, ani dorośli nie byli dokładnie poinformowani o danych charakterystycznych tych szczepionek. Nawet władze administracyjne państw, w których dokonywano szczepień, nie miały zielonego pojęcia, co to za szczepienia i jakie mogą mieć skutki uboczne.
 
Kilka państw wszczęło dochodzenia przeciwko Fundacji: Kenia, Indie, Filipiny i inne.Bill Gates ma bardzo dziwne mniemanie o sobie; uważa się za jakiegoś mesjasza, który zszedł na Ziemię, żeby uratować świat szczepionkami i depopulacją.
 
Jakoś w tym samym czasie, kiedy w 2010 roku opublikowano "Raport Rockefellera" ze sławnym “scenariuszem izolacji”, dokładnie takim samym, jakiego doświadczamy teraz w rzeczywistości - właśnie mniej więcej w tym samym czasie Bill Gates w wywiadzie - programie telewizyjnym w TED w Kalifornii przedstawił swój program szczepień: “Jeśli powiedzie nam się nasz program szczepienia dzieci, to będziemy mogli w ten sposób zmniejszyć ludność naszego globu o 10 do 15 procent”.
Opinion -Bill Gates and the Depopulation Agenda. Robert F. Kennedy Junior Calls for an Investigation
http://www.informationclearinghouse.info/55082.htm
 
=================
 
Tu ze swej strony dodam - pisze Tiamat - że wiem, iż na Filipinach grasowały te amerykańskie spece, głównie w szkołach dla dziewcząt, którym wmawiali, że to szczepienia przeciwko rakowi macicy.Jak na ironię losu szkoły na Filipinach są katolickie. A dziewczynki wysterylizowano tymi szczepionkami.
 
=================
 
Natomiast w Indiach 'udało się’ sparaliżować tymi szczepieniami… 490 tysięcy dzieci.Lekarze w Indiach bili na alarm. Fundacja Billa Gatesa zorganizowała prawdziwą medialną panikę, strasząc okropnymi następstwami epidemii… polio. Gdy już wszyscy byli w strachu, Bill Gates obiecał całkowicie zlikwidować zarazę.
 
Filantrop Bill po prostu zbiera pieniądze od różnych prywatnych naiwnych dawców i organizacji dobroczynnych, a potem przekonuje rządy różnych państw, że to on dokłada z własnej kieszeni, by zaopatrzyć cały kraj w potrzebne szczepionki. Indiom zwierzył się, że będzie go to kosztowało 450 mln dolarów, żeby uratować Indie od epidemii polio.
 
Szczepił bandyta dzieci, zanim skończyły 5 lat. Lekarze w Indiach oskarżają Gatesa o sparaliżowanie niemal pół miliona dzieci i spowodowanie ostrego flaccid paralysis - niezwiązanego w ogóle z polio.Rząd Indii kazał Gatesowi wynieść się z kraju razem z jego parszywymi szczepionkami.I od razu zmalała ilość zachorowań na ten poszczepienny paraliż.Najbardziej wstrząsające epidemie w Kongo, Afganistanie i na Filipinach były spowodowane reakcją poszczepienną. 70% globalnej epidemii polio spowodował Gates swoimi szczepionkami.
 
W 2014 roku Fundacja Gatesa opłaciła eksperymentalne szczepienie HPC, którymi objęto 23 tysiące dziewcząt w zapadłych wsiach w Indiach. Wiele z tych dziewcząt cierpiało na skutki uboczne, głównie brak samoobrony  organizmu i bezpłodność... kilka umarło.Rzad Indii oskarżył ’naukowców’ z Fundacji Gatesa o celowe pogwałcenie etyki lekarskiej; rodziny tych biednych dzieci były zastraszone przez lekarzy nasłanych przez Fundację, podpisy na ankietach wyrażających zgodę na szczepienie były podrabiane, a przede wszystkim odmawiano leczenia dzieci z chorobą poszczepienną.Ta sprawa jest dalej rozpatrywana przez Sąd Najwyższy w Indiach.
 
W 2010 roku Fundacja Gatesa ‘zafundowała’ eksperymentalną szczepionkę przeciwko malarii, która zabiła 151 afrykańskich noworodków i spowodowała ciężkie obrażenia poszczepienne u 1048 dzieci na prawie 6000 zaszczepionych: szczepienia wywołały konwulsje i paraliż.W Afryce Południowej na 500 zaszczepionych dzieci 50 zostało sparaliżowanych.Główny ekonomista RPA za czasów Mandeli prof. Patrick Bond nazwał Gatesa filantropię jako niemoralną i okrutną.A gazety w Południowej Afryce narzekały, że Bill Gates urządza z dzieci w Afryce króliki doświadczalne.

W 2010 roku Bill Gates obiecał WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) 10 mln dolarów i zapowiedział 10-letnią kampanię szczepienną. Miesiąc później w programie TED Talk przewidywał, że nowa szczepionka może zmniejszyć populację na ziemi. Rok później katoliccy lekarze w Kenii oskarżyli WHO o chemiczne sterylizowanie kobiet w Kenii przy pomocy szczepionki przeciwtężcowej.
Podobne zarzuty zgłosili lekarze z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin.
 
WHO najpierw wypierało się, a potem przyznało, że od 10 lat robiło próby ze szczepionkami.W 2017 roku badania (Morgenson i inni) wykazały, że szczepionka z DTP z WHO zabija więcej dzieci w Afryce niż choroba, przeciwko której szczepi się dzieci.WHO odmówiło odwołania szczepionki, która się szczepi dziesiątki milionów dzieci rocznie.

Prawnicy, którzy występują w obronie zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Billa Gatesa o manipulowanie WHO i sterowanie WHO w kierunku szczepionek zamiast popierania programów, które pozwalają zapobiegać chorobom i różnym infekcjom jak czysta woda, higiena osobista, prawidłowe żywienie i rozwój gospodarczy kraju.
 
Tymczasem Fundacja Gatesa wydaje tylko około 650 milionów dolarów ze swojego 5-miliardowego budżetu na zapobieganie chorobom.Nic dziwnego, że opowiada się, iż Bill zużywa pieniądze Fundacji na osobiste fanaberie własnych przekonań, że “dobre zdrowie pochodzi tylko ze strzykawki”.
 
Posługując się zasadami filantropii i zasobami Fundacji Gates manipuluje i kontroluje WHO, INCEF, GVI i PATH, i finansuje prywatną firmę farmaceutyczną, która produkuje szczepionki, a także przeznacza 50 mln rocznie dwunastu firmom farmaceutycznym, żeby przyspieszyć badania nad szczepionką przeciwko koronawirusowi.

W ostatnich wywiadach Gates wyraża przekonanie, że Covid19 pomoże mu wymusić obowiązkowe szczepienia na dzieciach i dorosłych w Ameryce.
 
490 000 Children Paralyzed - Gates' Vaccines Kill More Than Disease They Prevent - 'We Are Guinea Pigs for the Drug Makers' - Truth to Power
https://truthtopowernews.com/490000-children-paralyzed-gates-vaccines-kill-more-disease-they-prevent-we-are-guinea-pigs-drug


Przetłumaczyła:  Tiamat